תלונה נגד שרה נתניהו על העסקת המטפלת של אביה בתנאי עבדות

לדברי המטפלת של אביה של אשת רה"מ, נמנעו ממנה ימי חופשה, היא ספגה צעקות ואיומים כגון "זבל נפאלי" ושכרה הולן

פרשת העימות בין אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, למטפלת של אביה, טארה קומרי, מסתעפת: מוקד סיוע לעובדים זרים הגיש תלונה ליחידת סער של המשטרה, שאמונה על חקירת פשעי עבדות, בבקשה לבדוק אם קומרי הוחזקה בתנאים אלו. בין היתר, מסרו אנשי המוקד ליחידה כי לפי דיווחיה, קומרי התגוררה באותו חדר בבית ראש הממשלה יחד עם אביה של נתניהו, שמואל בן-ארצי, עבדה מבוקר עד לילה, ובתום עבודתה, כשביקשה חופשה של שבועיים כדי להתארגן לפני שובה לארצה - סורבה.

מה דעתכם על תנאי ההעסקה של המטפלת? ספרו לנו בפייסבוק

על פי טענותיה של קומרי, מאז שעברה להתגורר ולעבוד בבית ראש הממשלה, תנאי העסקתה השתנו - נמנעו ממנה ימי חופשה, ולדבריה, ספגה צעקות מאשת ראש הממשלה, איומים וקללות כגון "זבל נפאלי". עוד הסבירה כי עד לחודש יוני קיבלה את משכורתה דרך בן-ארצי, אך עם ההחמרה במצבו הסבירה קומרי כי התשלום הועבר לה דרך שרה נתניהו, אך זו לדבריה, סירבה לשלם לה וצעקה עליה באופן מאיים.

המטפלת טארה קומרי בצאתה מבית רה"מ, אתמול (תצלום: אמיל סלמן)

נציגי הארגונים "רופאים לזכויות אדם" ו"מוקד סיוע לעובדים זרים", שנמצאים בקשר הדוק עם קומרי ומלווים אותה בימים אלו, ציינו כי תנאי העסקתה היו ככל הנראה שלא כדין. בשיחה עמה ציינה, כי במשך למעלה משנתיים בה הועסקה כעובדת הסיעודית של בן-ארצי, עבדה שעות ארוכות מאוד ומשכורתה היתה 3,280 שקלים בלבד. היא מקבלת ייעוץ מעורכי הדין מטעם שני הארגונים.

משרד ראש הממשלה העביר לעיתונאים את הודעתה של סוכנות כוח האדם שדרכה הועסקה מאלה, "דויד ותמר", שם נאמר כי לפני שלושה ימים פנתה שרה נתניהו אל משרדם, וביקשה להודיע לעובדת הסיעודית על הפסקת עבודתה. זאת, בעקבות התרשלותה של קומרי במקרה שאירע בחודש ינואר האחרון, שבו נחתך בן-ארצי ברגלו ודימם, אך המטפלת לא דיווחה על כך.

ד"ר ברקוביץ' אישר כי העובדת הסיעודית התגוררה באותו חדר יחד עם בן-ארצי הקשיש, אך עם "מטבח ושירותים צמודים". "היא אמרה שהיא לא יוצאת מהבית, אני ראיתי אותה הרבה פעמים נפגשת עם חברות ואני יודע שיש תיעוד מסודר של כל היציאות שלה", הוסיף.

ברקוביץ' היה גם הרופא שהוזעק לבית ראש הממשלה לאחר שקומרי נפצעה. לדבריו, האירוע הסתיים ב"נקע שהיא גרמה לעצמה והטיפול שקיבלה היה קיבוע בפלסטר".

על השאלה אם נתניהו קיללה או איימה על העובדת השיב: "מה זה אלימות מילולית? גברת נתניהו מאוד דואגת לאבא שלה. בת כזו מסורה לא ראיתי. יכול להיות, אני לא הייתי שם, ששרה לא הייתה מרוצה ממשהו ואמרה לה. זה נורמלי, לא? כל אחד היה רוצה להתייחס לאבא שלו פרפקט".

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 214
  אני תומכת בשרה, התערבותה למען ילדי העובדים הזרים קנתה אותי

  ומסירותה לאביה ראויה לציון

 2. 213
  זה כבר פלילי, זה לא צחוק

  עד היום הסיפורים של שרה היו בגבולות הרכילות וענייני פיצויים. עכשיו זה כבר פלילי, כי זו עובדת זרה ושרה לא נתנה לה חופשות. יש כאן הלנת שכר והתעללות, וגם הפיטורים לא כדין. שרה עברה את הגבול, הגיע הזמן לכתב אישום. איפה היועץ המשפטי לממשלה? ואיפה היחידה לטיפול בעובדים זרים של המשטרה? אף אחד לא קולט שמדובר בפרשה פלילית לחלוטין?

 3. 212
  מדוע אתם לא מפרסמים את כל התגובות?
 4. 211
  ד"ר ברקוביץ אתה רופא או הסריס של שרה נתניהו.

  ואני שואל אותך. לישון באותו חדר עם הקשיש במצבו הקשה. הוא לא דורש בידוד במצבו? והאם זה אסטטי ובריאותי שהגברת תחלוק איתו מקלחת ושירותים. ד"ר ברקוביץ אתה הקטן שבאדם.

 5. 210
  בושה שלמדינת ישראל יש כזאת אשת ראש ממשלה-כמוהו כמוה
 6. 209
  העיתון צריך לעשות חשבון נפש ולבדוק את מצב הקשישים

  המוחזקים ע"י מטפלות זרות "אבל את מי זה מעניין. כל עוד כלי התקשורת נשלטים בידי השמאל, זה מה שמצפה לנו. אמרו כבר לפני שהאידיאולוגיה היא מפלטו האחרון של הנבל. כך הוא השמאל שלנו, שמנופף בקולר שענד על צוורו ונובח דמוקרטיה שיוויון וכד'. מבחינת השמאל בכדי להגיע לשליטה, כל האמצעים כשרים. נכון, גם ניגוח אשת ראש הממשלה על כל צעד ושעל. המלצה שלי לשרה נתניהו, לזקוף ראש ולצפצף, הם לא מגיעים לקרסולים שלך. חיזקי ואמצי".

 7. 208
  אספסוף פרימיטיבי בכיכר השוק !!!

  חבורת קשקשנים. כתבה עם הרבה מילים וחצאי אמת. מזל שלא שמו תמונה שלה עם אף ארוך של מכשפה..כך היו מייצרים עוד שנאת חינם. באותן שיטות של האנטישמים ה"נאורים" באותן שיטות של גבלס: מפזרים הרבה עשן ללא אש והציבור ה"נאור" מתנהל כאספסוף בכיכר השוק. מה קרה ל..עד שלא הוכחה אשמתו? תתביישו לכם!!!!!

 8. 207
  מדוע אני מאמינה לעובדת הנפאלית? -

  שרה נתניהו - אי אפשר לעבוד על כל העולם כל הזמן.

 9. 206
  אתה לא דוקטור ברקוביץ'. אתה דוקטור לק.
 10. 205
  צריך להעמיד את שרה למשפט על התעללות בעובדת הזו

  וכליאתה בתנאים מחפירים. למה, אם היא אשתו של ביבי אז מותר לה להתעלל בבני אדם??

 11. 204
  רכלני התקשורת מתרצים את עיסוקם בדומן תקשורתי בנימוק שכל פרט בחיי

  משפחת ראש הממשלה עשוי להשפיע על תפקודו. אם זה המצב, אני מציע לעיתון לבדוק את מצב היציאות של בני הבית, או את פליטות הגזים, מצד אחד. כמוכן יש לבדוק אם גב' נתניהו נוחרת בלילה וכמה פעמים היא או בעלה מתעוררים בלילה להטיל את מימיהם. זה ממש קריטי וחשוב מאד לאנשים חושבים מאחר וכל הנ"ל עלולים להשפיע על תפקודו של ראש הממשלה.... ועכשיו יותר ברצינות: אולי כדאי לבדוק את המפגינים השונים ליד בית ראש הממשלה, בעידוד עיתונכם? אולי גם הם מפריעים לתפקודו? אולי הם מפריעים הרבה יותר מאירועי המטפלת הנפאלית? אבל כשהאגנדה היא "הכה בנתניהו עד שיפול" מי שואל שאלות כאלה?

 12. 203
  בושה וחרפה ! שוב אותו סיפור של יחס מחפיר לעובדת
 13. 202
  רינה צורף מרחובות הדיבור שווה כסף והשתיקה זהב
 14. 201
  מקובל בתחום הסיעודי שמטפלת נמצאת 24 שעות עם המטופל

  הדברים נעשים בהסכמה תמורת פיצוי בשכר. כדאי להארץ לבדוק את העניין לפני שיוצא בהכפשות.

 15. 200
  גם היועץ המשפטי בצדיקים?

  הוא אסר לראש הממשלה להשתמש בדובר הלשכה בנושא עלילת הנפאלית.האם זה באמת נושא פרטי של משפחת נתניהו? יש אפילו איש אחד במדינה הזאת החושב שאם נתניהו היה איש פרטי הנושא היה עולה בתקשורת (הגיס החמישי)? ואם זה עקב תפקידו למה הוא חייב לשלם? אולי יבקש היועץ המשפטי עצה מאשתו שהיא מומחית בהלכות עובדים זרים.

 16. 199
  די כבר מספיק להתייפיף. העובדים זרים מרוויחים יפה מאוד

  אני מעסיקה עובדת זרה לא רוצה לצאת לחופש רוצה להשאר ולהרוויח עוד כסף-350 ש"ח שבת שכבר אני רוצה שהיא תצא לשבת לנוח .מחפשת עבודה בחוץ.עובדת אצלי כשנה כבר קנתה שטח אדמה בארצה.וסיפרה לי שהיא רוצה לקנות עוד שטח.מרוויחה כמעט כמוני.ואין לה שקל אחד הוצאות.תפסיקו לרחם עליהם הם לא מסכנים הם סחטנים.למה לדעתכם הם מעדיפים לבוא לארץ ולא לעבוד בדובאי למשל כי שם אין להם הגנה על כל שטות שולחים אותם חזרה לארצם ומרווחים שם 150 דולר בלבד ואת כל המידע הזה קיבלתי מהעובדים הזרים שבאים אלי הביתה לבקר את חברתם.אז אם אתם רחמנים תרחמו על העובדים היהודים שלנו ולא על זרים שחוגגים עלינו.

 17. 198
  ברקוביץ

  עובד מדינה נורמטיבי,מוכן לשקר וללקק את התחת של הממונים עליו למען קידום.מכיר את התופעה על בשרי,הנהלת משרד השומה אשקלון לא התקשתה למצא עובדים שיסכימו להעיד נגדי,הכל כדי לזכות בעוד חצי דרגה.חוץ מזה,האשה הזו,שרה,סוג של פצצת זמן.

 18. 197
  העובדים הזרים נצלנים וסחטנים.מי שלא מעסיק

  עובד זר. אין לו זכות להגיב.רק אחרי שישקרו לכם ינצלו אותכם תבינו על מה מדובר.כל הזמן דורשים העלאה בשכר.ערוצי טלווזיה שלהם.אוכל שהם אוהבים.ואין לנו כל ברירה.אף עובד ישראלי לא מוכן לנקות את הקקי של הקשיש אפילו עבור סכום נכבד.הזרים יודעים זאת וסוחטים אותנו וצוחקים עלינו אחרי הגב

 19. 196
  לרינה צורף מרחובות - אולי תוכלי להסביר לנו

  הקטנים "והנבערים" ו"הצהובים והמתנכלים" לגב' נתניהו, איך זה, שהשכם והערב לא רק מטפלות/עוזרות בית/עובדות זרות,גם מזכירה בכירה ששירתה שנים רבות תחת ראש ראשי ממשלה קודמים, נאלצה להתפטר בגלל אשת ראש הממשלה מספרות את אותו הסיפור, על השפלה, על צעקות, על קמצנות, איפה נשמע כדבר הזה שבכירים עוברים ראיון אצל אשת ראש הממשלה, עם כניסתם ללשכתו? כתבו דברים על עליזה אולמרט, אבל לא שמענו איש מעוזרותיה תלונות . ריכלו גם על לאה רבין ז"ל, אבל איש ממנהלות לשכתה/עוזרות הבית שלה האשים אותה בדברים שאותם מאשימים את הגברת נתניהו. כאשר הענין עם המטפלת הראשונה התפרסם, אי אפשר היה להאשים את הקרן לישראל בקונספירציה, אולי יש דברים בגו? ואולי הפתגם אין עשן בלי אש מתאים לכאן בלי קונספירציות. אולי מן הראוי שמישהו מקורב לראש ממשלתנו, ילחש באוזנו לשלוח את הגב' לטיפול?

 20. 195
  המטפלת הנפאלית סולקה מארמון המלכות. מתי יסולק משם הזוג נתניהו?

  האם העברת חותנו של ראש הממשלה והמטפלת שלו למשכן הרשמי של ראש ממשלת ישראל נעשה על פי החוק? האם התייעץ ראש הממשלה עם היועץ המשפטי לממשלה בנושא, או שהחוק בבית השרד של ראש הממשלה הן גחמותיה של הרעייה? האם סיפרו למטפלת הזרה על תלאותיהן של עובדות משק הבית הקודמות של שרה נתניהו בטרם התלוננה, או שסביר יותר להאמין שדפוס ההתנהגות הרודני של שרה נתניהו פשוט חזר על עצמו גם במקרה הנוכחי? אלינה גדאפי, כלתו של מועמר גדאפי, הואשמה על ידי המטפלת האתיופית של ילדיה בשפיכת מים רותחים על ראשה בכל עת שכעסה עליה. המשרתת האומללה נמצאה על ידי המורדים כלואה בוילה של חניבעל ואלינה גדאפי. האם לא הגיעה העת להעמיד את שרה נתניהו למשפט על התעללות במשרתיה?

 21. 194
  אתם מקשקשים ומקטרים

  אתם מקטרים ומקשקשים ומוציאים קיטור. במה אתם יותר טובים מאלה שסובבים את בינימין נתניהו ואשתו???? אלה שבחרו בליכוד ובבנימין נתניהו צריכים להכות על חטא. אתם הבאתם את הרעה החולה הזו על ישראל, למרות שכבר היכרתם את הזוג הזה היטב עם כל המעללים שעוללו בקדנציה הקודמת. ועכשיו לעשייה: כל עמותות ה"צדק, המוסר והיושר" עליכם לקום ולהפעיל את עורכי הדין שלכם ולדרוש "מושחתים נמאסתם, הביתה" !!!!!! לא צריך לחכות לבחירות. אפשר וצריך להעיף אותם כבר מחר, לפני שימיתו עלינו אסון!!!!! ראינו בחודשים האחרונים את אנשי המחאה, תחליפים אינטלגנטים, בעלי מקצוע, דור צעיר וטוב שאיכפת לו מהחברה והם יכולים, בהחלט, להיות תחליף מוצלח לביבי וחבריו המושחתים.

 22. 193
  נראה לי שהמטרה היא לתת את ביתי לערבי.

  שום דאגה לעובדים זרים ואפילו לא שום איבה למטופלים זקנים. גם הם מכשיר בלבד.

 23. 192
  איך ד"ר ברקוביץ יודע שהמטפלת פצעה את עצמה........
 24. 191
  תתבישו קודם דפני ליף ועכשיו גב נתניהו תהיו גברים
 25. 190
  הברקוביץ' הזה נשמע מה זה לא אמין...

  כנראה ששרה באמת צריכה שיגנו עליה עכשיו... מעניין מי משלם את ההוצאות המשפטיות שלה.

 26. 189
  כמה קטן אתה ביבי
 27. 188
  תראו איזה מסירות של בת, גרה עם אבא כל הכבוד!
 28. 187
  הנפלים מוכרים את יליגהם לבורדלים בהודו .הם לא אמינים.
 29. 186
  שרה לא בריאה בנפשה. כולם יודעים מה ההיסטוריה שלה
 30. 185
  אל: ציבור הבוחרים

  הפסיקו לרחם על אשת ראש הממשלה. הפסיקו לרחם על ראש הממשלה. אף אחד מהם אינו ראוי ולו לטיפה אחת של רגש שלכם. על שחיתות יש לשלם ועליהם "ללכת הביתה" לביתם בירושלים, או זה בקיסריה. ראש ממשלה מושחת שאין לו זמן ורצון לטפל בענייני המדינה ואזרחיה, משום שענייני ביתו ומשפחתו קודמים.ראש ממשלה מושחת שממנה וועדות ויועצים אינסוף בתשלום מלא כדי שיעבדו במקומו. ראש ממשלה מושחת שאינו עושה דבר כדי להחזיר את גלעד שליט הביתה אחרי חמש שנים של שבי, אך עושה והרבה כדי שבנו החייל לא יהיה חייל קרבי, כדי שיהיה מוגן בשמירה אישית ע"ח המדינה וכדי שבנו החייל, שאינו חייל בודד, יוכל לסוע פעמיים תוך כשנה לחו"ל. ואתם שותקים !!!!!!! האם זה ראש הממשלה שאתם רוצים? האם זה מה שמגיע לנו???? לסלק ומייד את האיש הזה ואת הקואליציה שלו, שמשתפת עימו פעולה בחוסר מעשיו, ובהפקרתנו.

 31. 184
  מעניין כמה הקרן החדשה שלמה למטפלת על הסיפור

  השמאל ההזוי והמבולבל לא מצליח על ביבי, אז הוא מתנפל על אשתו. זוכרים את העובדת הלא חוקית אצל אהוד ברק, סליחה אצל אשתו,(הוא בכלל לא ידע שיש בבית עובדת זרה לא חוקית, שר ביטחון אתם יודעים לא יכל לדעת דברים כאלה). לא היה על הסיפור הזה רבע סיקור בעיתונות ממה שיש על שרה

 32. 183
  למה הם מעסיקים עובדים זרים ?

  בזמן האחרון נתקלנו בכך שבכירי המדינה (ראש ממשלה, שר בטחון) מעסיקים עובדים זרים בבתיהם. זה מוזר מאד, ומקומם במידה לר קטנה: הרי האנשים הבכירים הללו שפר עליהם גורלם, הם מרויחים יפה מאד, הם מבובבים מאד. אז מה הבעיה שלהם לקחת עובדת ישראלית ? מה, הם צריכים לחסוך על העובד שלהם עוד כמה שקלים ? זה הענין ?

 33. 182
  ד"ר רחמילביץ' גם כן חרג מתפקידו בראיונות שחילק

  באמצעי התקשורת וגם חטא לאמת.

 34. 181
  לרינה צורף מרחובות. הדיבור שווה כסף והשתיקה זהב
 35. 180
  שאט נפש! במקום להוות דוגמה! לאן נפלה הנפאלית
 36. 179
  קמצנית טיכו - לא משלמת ורק רוצה לנצל - אופייני בייחוד לשרה, רק רע
 37. 178
  הנהגה בזויה - השארו בכיסאותיכם - העם רוצה להתפטר

  רוצים להתגרש מהסקנדלים, רוצים להתגרש מהזוג.רוצים להתגרש משר החוץ. מאבדן כספי עתק שנשפכו בהתנחלויות, ושעדיין נשפכים לסקטורים החרדים. רוצים לעתור לחלוטין את לחם החסד שאוכלים יושבי ועובדי ועדות בניין ערים ומנהל מקרקעי ישראל, המעכבים החלטות במשך שני על גבי שנים. בקיצור למה שלא תהיה לנו חבילה שלמה של מרגרינה בפריז'ידר במקום רבע חבילה?

 38. 177
  "זבל נפלי" -או- "זבל ישראלי"

  "זבל ישראלי" כי ימלוך, אשת ראש הממשלה ככפפה לבעלה.

 39. 176
  משהו פה לא נשמע סביר

  אני לא יודע מה היה בבית נתניהו בדיוק, אבל מהיכרות עם עבודתה כפסיכולוגית בעירייה אפשר לומר עליה רק דברים טובים. היא מטפלת מקצועית מאוד וברמה גבוהה ביותר. הדוחות על מטופלים שאנו במרפאה מקבלים ממנה הם פנטסטיים. אין הרבה כמותה. לכן זה קצת מוזר לשמוע את כל הסיפורים האלה. משהו חבוי פה.

 40. 175
  תפסיקו כבר לרדת על ביבי ומשפחתו!!! שמאלנים מלוכלכים
 41. 174
  והזוג הזה שהתנהלותו הקמצנית, נצלנית ומופרעת היתה ידועה משכבר

  כלל לא שינה את דרכיו גם בקדנציה השניה. מקרה ברק ונתניהו מלמדים אותנו שלעולם, אבל לעולם, אסור לנו להאמין שאנשים משתנים. הם לא. נהפוך הוא, עם הגיל מוקצנות התנהגויות שליליות. הגברת נתניהו, כפי שהיא אוהבת להקרא אותה שרה רודפת כבוד, אינה אדם שפוי. היא היתה לא יציבה כבר לפני 15 שנה ומאחר שאינה מטופלת השגעון הלך והחמיר. מה שמצחיק ועצוב שאותה בוגרת תואר בחינוך, קוראת לעצמה פסיכולוגית. לא פחות. לא מכירה אף תסריטאי שהיה מעז לשרטט תמונה כל כך הזויה של מציאות. מה שעצוב לא פחות הוא שסודות אפלים רבים לא ידועים לציבור, רק מעט מנותני השירות והעובדים שעוברים התעמרות נחשפים, והאמת על מה שמנתהל שם לא נגלה לנו. הסיפורים יצאו החוצה רק לאחר שהזוג יפסיק להטיל אימה על סביבותיו. ואז כמובן יקומו הצעקות הרגילות בנוסח למה שתקתם.

 42. 173
  השנאה לשרה פשוט נוראית - אל תהיו כמוה מטורפים
 43. 172
  123: צודק זה העניין האמיתי
 44. 171
  רינה צורף- פקחי עינייך. כלכלת ביבי יצרה מעמד של עבדי חברות כ'א

  "הכלכלה הנכונה" של ביבי ושות' יצרה את המעמד של אלפי עובדי חברות כ'א שמתעשרות על גבם של פועלי בנין, חב' שמירה, עובדי נקיון ומטפלים סיעודיים. אלפים שעובדים ללא פיקוח על תנאי עבודה, זכויות פנסיה חופשה ודמי מחלה. מה שקורה אצל שרה קורה בעוד אלפי מקומות. לא "הארץ" אשם. הוא רק השליח.אשמה ממשלת ישראל האטומה שביבי בראשה.

 45. 170
  מדינות אירופה העוינות מממנות את המטפלת נגד מש' נתניהו
 46. 169
  מי מאמין שראש ממשלה לא יכול להסדיר החלפת עובדת זרה ב-8 חודשים

  קבלתי הודעה אחר- הצהריים על שחרור אחותי חולת סרטן-במוח מבית החולים ולמחרתו בבוקר התייצב עובד פיליפני לשירותה. באם אני - אזרח מן השורה - יכולתי להסדיר זאת, נראה שגם ראש ממשלה יכול להסדיר החלפת עובדת סיעוד זרה בתקופה קצרה מ-8 חודשים.

 47. 168
  ושני אלה מנהלים את מדינת ישראל! איך נפלנווווווו
 48. 167
  אם היא כזאת מסורה שתטפל באביה בעצמה
 49. 166
  האם המגיבים מטעם נתניהו עם על חשבוננו? או רק הדובר?

  ואם כן, אני רוצה חשבונית! הטיעון שאין בזה עניין לציבור הוא לא לגיטימי בכלל!! כל התעללות בכל עובד אצל כל מעסיק יש בה עניין לציבור קל וחומר כשמדובר בראש הממשלה שנמצא עכשיו במערכה על החברה והכלכלה. הרי ההתעללות של שרה בעוזרות לדורותיהן מעידה כאלף עדים על תפישת העולם הכלכלית של הזוג הזה.

 50. 165
  נהנתניהו הוא גבר מוכה גם אם לא יודה בכך. הוא הודה בבגידה ומשלם על

  כך לשארית ימי נשואיו הרעועים

 51. 164
  תסתכלו טוב על הפנים שלה גם החיוך מלא רוע
 52. 163
  כהן: אתה זבל..גם אמא שלך???????????????

  כהן: קבלתי תלונה נגד גב. כהן ,זה אמא שלך?????

 53. 162
  חקירה מיידית של מבקר המדינה

  הובהר כבר בעבר למר נתניהו שחל איסור מפורש לעשות שימוש בשירותיהם של עובדי מדינה לטובת טיפול בענייניה הפרטיים של משפחת נתניהו. אך מסתבר שפעם אחר פעם, חוזר הדפוס הזה של גיוס אנשי לשכת ראש-הממשלה לדברור של שרה נתניהו, ולהפקת קמפיין הכפשה נגדי וקמפיין יחסי ציבור. בלי קשר בכלל לאמיתות טענותיה של העובדת הנפאלית, מבקר המדינה, ונציב שירות המדינה, חייבים לשים סוף לשימוש של משפחת נתניהו בעובדי שירות מדינה לטיפול בעיסוקיהם הפרטיים.

 54. 161
  איזה מגיבים מטומטמים מאמינים לכל הכפשה על נתניהו - תיכנסו

  אני לא מצביעה של הליכוד או תומכת בביבי [למעשה אני לא סומכת עליו בגלל חולשתו...] ולא דוברת מטעם - אבל אני מ-ת-ע-ב-ת את עיתון הארץ שמכפיש את אנשי הימין ובייחוד את שרה נתניהו בקביעות כפייתית ויורד הכי נמוך שאפשר, דבר שלא יעשה לאף אחד אחר. לא אכפת לי מה כתוב - מספיק לי לראות מי האנשים התומכים במטפלת "המסכנה" כדי להבין את המגמתיות בפרשה. השכל הישר של קוראי העיתון הזה הולך לעזאזל ונעשה לו אדום בעיניים ברגע שכותבים לו "ביבי" או "נתניהו"... עצוב מאוד.

 55. 160
  שרה נתניהו הסמרטוטה
 56. 159
  אל תשאלו למה שונאים יהודים?

  תסתכלו על המדינה ותבינו ,הרווחנו זאת ביושר

 57. 158
  מאוד מבייש ומדאיג אותי ששרלה המכוערת מנהלת את המדינה

  בעניין מרכזי ציינו כי יועץ המשפטי טוען שביבי נוהג לא לפי החוק,ושם את רשת הכתבים נגד המטפלת של אביה של שרהלה.  

 58. 157
  את מי זה מעניין

  למה בכלל מטפלים בתקשורת במקרה של אישה שלא הייתה מרוצה המטיפול שאביה מקבל וצעקה על המטפלת?

 59. 156
  מתברר שהיא מתעללת סידרתית בעובדות!! אולי כדאי ל"הציל" את ביביהו ?
 60. 155
  התנהלות בסגנון קדאפי
 61. 154
  מה תיעדו המצלמות.
 62. 153
  תקשורת עם הרבה דם רע - מייצרת סצנות כדי למכור עוד פרסומות (כסף..)
 63. 152
  הדובר החדש

  עכשיו הציבור יודע לשם מה נוסף ללשכת ראש הממשלה דובר נוסף - ד"ר יועז הנדל - לטפל במעלליה של גברת ראש הממשלה!!! גם שלושה דוברים בלשכת ראש הממשלה לא יספיקו כדי להסתיר את חוסר התפקוד בסביבה הקרובה למר נתניהו.

 64. 151
  מטפלת ישראלית או זרה הפונה לתקשורת מאבדת את כל זכויותיה כעובד
 65. 150
  כמה רוע באשה אחת: מתוסכלת ומרירה וכנראה

  פסיכית שמצב אחר היו כופים עליה אשפוז

 66. 149
  מדוע יש עניין לציבור.

  כי אשת ראש הממשלה זה תפקיד יצוגי, ונדרשת ממנה התנהגות אף יותר נקיה מכל אזרח, אבל כאן קורה ההפך. כ העובדים של אשת ראש הממשלה הם בחלקם עובדי מדינה, וחשוב שהציבור ידע את המנטליות שבה מתיחסים אליהם. כי ההתנהגות שהמדיה מצביעה עליה אינה מצטמצמת רק לעובדים שלה. כי נראה שהיא מכפכפת את בעלה, שהוא ראש הממשלה הנבחר שלנו ויש לו השפעה גדולה על עתידנו. כי ראש הממשלה הנבחר שלנו מגבה אותה, וחשוב לנו לדעת איזה סוג של התנהגות הוא מגבה.

 67. 148
  כול פעם היא עושה לו טובה!!!!

  איידה שרה - איידה שרה !!! מאשרת את האימרה " לכול סיר יש מיכסה"

 68. 147
  עדות הרופא מבישה, מביכה, חנפנית עד כאב.

  את מצוקת השפחה טחו עיניו מראות. עבורו כמו גם עבור הזוג נתניהו היא כלל לא בן אדם. יש לו עיניים ולב רק לאנשי השררה, רק למתעמרים בחלשים מהם, רק לבריוני השכונה (כי בריונים באים בשני המינים). הרופא מעורר בי יותר בחילה משרה עצמה. היא הרי מקרה אבוד. היא כלל לא רואה את האדם האחר. היא לעולם לא תשים עצמה בנעליו. לעומת זאת היא טובה מאוד בניצול ואין לה כל היסוס להעביד נשים חלשות כשפחות חרופות, לשלם להם שכר מגוחיך, להלין את שכרן וכמובן לרדת לחייהן ברשעות. אמר דרוקר שעל כל אחת שנחשפת, יש ארבע שלא. אבל הגברת לא נדרשת לשלם מחיר. מקסימום מגיעים לעסקת פיצוי מאחורי הקלעים. מישהו דואג לטייח אחרי כל הלכלוך הזה. ככה זה כשאת אשת ראש הממשלה, את יכולה להתפרע כאוות נפשך. בעצם היא אשה אומללה ולא בריאה, הבעיה היא שכל עוד היא לא מטופלת, האחרים הם הסובלים.

 69. 146
  שוודיה זה כאן ? ולא ידענו.
 70. 145
  כל המשרתות שקרניות!
 71. 144
  נמאס מהחטטנות הבלתי פוסקת הזו!!!!!

  דיי כבר, מרגישה שאני קוראת איזה צהובון זול ולא את העיתון "לאנשים חכמים" או למעשה כל עיתון אחר שאמור להיות חדשותי. זה בעיני לא חדשות אלא רכילות!! לא יודעת בדיוק מה קרה, לא מעניין אותי מה קורה בין 4 הכתלים של בית ראש הממשלה. כמו לכולם גם למשפחה זו יש בעיות שבהחלט אפשר לפתור אותם בדרכים אחרות מקובלות לא פחות.... לא צריך יש לרוץ לתקשורת!

 72. 143
  לאחר 8 חודשים נזכרה הגיברת כי המטפלת רשלנית?

  אילו קשקושים מוציאה לשכת ראש הממשלה על מנת להגן על הגיברת הנכבדה והכבדה שרה נתניהו אשת ראש הממשלה, נראה כי יש לתבוע את ראש הממשלה והגיברת שלו על ניצול מבנה ציבורי לצרכיו הפרטיים, לקחו חדר או יותר והפכו אותו למחלקה סיעודית עבור אב אשת ראש הממשלה אני לא מוכן לשלם עבור זה, כאשר הורי הגיעו למצב דומה אישפזתי אותם בבית חולים סיעודי שעלה עשרות אלפי שקלים, לתבוע את בגיברת ובעלה על כליאת עובד, העסקתו בשכר נמוך משכר המינימום, אי תשלום שעות נוספות,חופשות וכו........

 73. 142
  אשה דוחה, ו"רופא" המשפחה טובל ברפש למען אדוניו

  איך זה שהמשפחה האיומה הזאת שולטת כאן? אנחנו עם אומלל, ואנחנו צריכים ללכת למקלט לעמים מוכים.

 74. 141
  האם נתניהו מצפה שנאמין שכל התלונות נגד שרה לאורך השנים מומצאות?

  בא לי להקיא משרה נתניהו. לזוג הזה היה מתאים יותר לחיות בתחילת המאה ה-19 בארה"ב בתקופת העבדות. אם העובדת היא "זבל נפאלי", שרה וביבי הם זבל ישראלי מצוי ומקומם בחיריה.

 75. 140
  בחילת בוקר
 76. 139
  למדינה ציונית חזירית מגיע מנהיגה בשיעור קומתה של שרה מיס פיגי
 77. 138
  מה כל הרעש?רק 1000 שקלים פחות משכר המינימום !
 78. 137
  גב' נתניהו צריכה להיענש ע"י גירוש לטבעון
 79. 136
  הארץ עולה על הגל העכור והופך להיות הצהובון של המדינה

  גועל נפש

 80. 135
  אשת ראש הממשלה

  פשוט מגעילה בטירוף

 81. 134
  יש שמועות שהמטפלת תומכת במפלגת קדימה !
 82. 133
  עבד כי ימלוך
 83. 132
  "הארץ" איבד את הבושה ואת ההגינות הבסיסית

  נראה שהעיתון הפוליטי הזה מנצל כל הזדמנות כדי לנגח את מש' נתניהו בכלל ואת שרה בפרט. האם הכתבת הנכבדה לקחה אפשרות שהעובדת הזאת התנהלה בעצלנות ובאופן לא תקין, אבל המציאה את הכל כדי להתנקם בשרה, אולי אפילו ע"פ עצות איחותפל של כמה נשמות טובות בסביבה

 84. 131
  מדינת הליצנים בטראומה מתמשכת מהתנהגותה החזירית של שרה
 85. 130
  כל המגיבים חכמים, כולם מסתתרים אחרי המקלדת

  ומשלחים את חרצובות לשונם. אני רואה בעירי, מרכזים של עובדים זרים וקשישים בכסא גלגלים.בניהם של הקשישים היכן הם? האם הם רואים כיצד הם לבושים? כיצד מתייחסים אליהם בשמש הקופחת? כולם חכמים בלרדת על שרה נתניהו. תעשו בדק בית. גם אם ההורים שלכם לא מטופלים על ידי זרים פקחו עייניים והסתכלו סביב מה בדיוק מעניין את המטפלים? להפגש עם חבריהם ולהעביר את הזמן. טוב עשתה שרה שהעבירה את אביה קרוב אליה , כדי לפקח על כבודו של אביה. נותנים לעובדת זרה במה וכל התקשורת חוגגת סביבה???? להקשיב לה , לתת לה את מלוא שכרה וחזרה לארץ מוצאה. או להעסיק אותה אצל המגיבים הרחמנים כאן.פנו ללשכת רה"מ ובקשו את העובדת .

 86. 129
  ועכשיו העניין האמיתי

  מה הקשר בין הקרן או גורמי אופוזיציה קיצוניים, למטפלת? ומי פרסם את הסיפור בתקשורת

 87. 128
  די כבר עם העבדים הזרים

  איך הסתדרו כאן עד לפני 20 שנה? בלי תאילנדים, נפאלים, פיליפינים וניגרים? הפכנו לאחת מהארצות העולם השלישי: עם משרתים בזול ואלימות ברחובות.

 88. 127
  משפחת נתניהו אטומה

  קלפטע נתניהו מובילה את ראש הממשלה מדחי אל דחי,עם התנהלות מזעזעת והוא בתגובה למחאה הציבורית מעלה את מחיר הדלק,תליתי בך תקוות עצומות והשבר גדול,כדי לשקם את המדינה והליכוד אתה חייב ללכת...ואל תשכח את שרה.

 89. 126
  שרה נתניהו מטפלת באביה 10

  אין לי מושג מה הולך שם .אבל לגברת נתניהו יש 2 אחים ושתי גיסות.למה הם לא מיתחלקים בנטל.למה לא מביאים לעוזרת הנאפלית אוכל???????????????. צער גידול הורים.והעובדים רובם אנשים מאוד רעים .מעלים את לחצ הדם.חוקרים אותך מאיפה יש לך.לי אין דירה כזאת וכמובן שיש אנשים שאוהבים סכסוכים יודעים ללמד איפה לדרוך.יאללה חסרי חיים.יש במדינה משטרה .אם יש בעיות שהם יחקרו.אין לכם צרות?מה שאני יודעת במדינה שניטפלים למישהו הלך עליו.במדינה הגברים שייכים לכל הנשים חולו המין.במיוחד אם הוא גבר מסוקסק וידוע כבנימין נתניהו..הלך עליה .וכל נשות ראשי הממשלה הקודמים היו טובים?????אשתו של בן גוריון לא רדתה במזל התימניה.מזל התימניה אצילת נפש ובונקר שלא סיפרה איך פולה רדתה בה...כאן מדובר באביה של גברת נתניהו אבא יש רק אחד!בכל גיל.בכל מעמד הרפו ממנה.זה לא נראה טוב בחול!!!!!!רפי שכל.:-(עכשיו השמאל הקיצוני יש לכם מפתח של הדירה שלי למרות שהחלפתי טליון פעם .תיכנו ותימרחו את בגדי בחרא.או תדביקו לי על הקירות זוחלים חיות מפחידות:-(לא יפה. איפה הדס שטייף????איפה הנשים לזכויות האזרח. פחד במדינה וכל השכנים רואים ושותקים .

 90. 125
  עבד כי ימלוך
 91. 124
  איזה מבט מזעזע יש לשרה הזאת. שד מן האופל
 92. 123
  הארגונים הסמולנים של הקרן החדשה מצאו עוד פלטפורמה כדי לפגוע בביבי

  הארגונים הסמולנים של הקרן החדשה מצאו עוד פלטפורמה כדי לפגוע בביבי

 93. 122
  מדובר באישה צינית לגמרי ולא נעים לומר, לא בדיוק בריאה

  היא מנצלת עובדים זרים גם למטרות יח"צ וגם כעבדים מודרניים.

 94. 121
  לביבי מובטח גן עדן גיהנום יש לו בבית
 95. 120
  משמרת לילדים של שרה

  המדינה צריכה להפקיע את הילדים מרשות אמם ולהעבירם למשפחה אומנת בשל הסכנה מאמם לפני שתפנה את האנרגיות שלה כלפיהם.

 96. 119
  מה לד"ר ברקוביץ' ולתנאי העסקתה? כלום!
 97. 118
  זבל ירושלמי

  באיזה קורס בפסיכולוגיה לומדים את הטרמינולוגיה הזאת?

 98. 117
  התקשורת ירדה לזנות בטפולה בפרשה.
 99. 116
  והארך נותנת לפסיכים להכנס ולשפוך את כל הרע מתוכם

  ערוץ ביבים לאנשים לא חושבים.

 100. 115
  שרה היא מפלצת מעוותת כמעט כמו בעלה
 101. 114
  העם דורש צדק תקשורתי
 102. 113
  מיס פיגי וביבי - מדינה נשלטת בידי חיות גזעניות
 103. 112
  די לדמגוגיה האווילית

  אני בטוחה שגב' נתניהו אוהבת את אבא שלה, אבל "המסירות" הזו, שכל מיני עושי דברה מכריזים עליה, במה זה מתבטא? היא מבשלת לו? היא מנקה את חדרו? היא עובדת סביב השעון איתו? היא משלמת משהו עליו ועל צרכיו? ולשיטתם - למה היא לא בוחרת לו מטפלת "ראוייה" ? - אז תשתקו קצת, ואל תזלזלו באיטיליגנציה של הציבור.

 104. 111
  "וכי יגור אתך גר בארצכם לא תונו אתו"

  ושוב נשמע קול ענות במחשכי משק הבית של ראש הממשלה. ושוב מסתבר שבמקום במחננו שצריך להיות הטהור ביותר, דוקא שם מתעמרים באלו שזקוקים יותר מכל להגנה. ושוב נחפזים מצקצקי הלשון להגן על החזקים מפני החלשים, ושוב התשקורת סמולנית.. אבל שוב מסתבר שמה ששרה אחת קילקלה לא יוכלו אלף ידידים, רופאים ויחצנ"ים מטעם לתקן. ואולי הפתרון הוא לתת לגברת הנכבדה לטפל במו ידיה בביתה ויבוא לציון ולעובדים המסכנים גואל ונאמר אמן?

 105. 110
  שאורית גלילי תסדר לה מהר

  איזו ילדה מועמדת לגירוש... איפה היית, יועצת ראש הממשלה לענייני תדמית? נרדמת בשמירה!

 106. 109
  הדג מסריח מהראש
 107. 108
  גלי צהל אתמול עם דר ברקוביץ

  הוא בכלל לא היה בארץ בזמן הארוע - 4 ימים בחול. כל שאמר "הוא יודע" כי שמע מהרופא שטיפל

 108. 107
  שרה, כולה גוש של זיוף

  הגברת הראשונה, חסרת ביטחון - שמנסה להסתיר זאת בחיוך שאינו מגיע לעולם, לעיניים. הילדה אופק, אותה כביכול ניסתה להציל, היתה בעבורה טרמפ, בנסיון לכבוש את ליבם של אלה, שלעולם לא יאמינו לשום מחווה שלה. מומחים לשפת גוף, יוכלו לתאר יפה ממני, את מה שנובע ממנה. התנשאות ורשעות וחוסר ביטחון. שאלוהים יסלח לי, כמה אני לא יכולה לסבול את נוכחותה שלה ושל בעלה. מעוררים בי סלידה.

 109. 106
  מי יודע לאן נעלמה ד"ר אורית גלילי היחצנית של שרה מהאירוע הקודם?
 110. 105
  פאצופה האמיתי של שרה נתניהו השולטת בביבי
 111. 104
  שרה שרה שיר עצוב

  אם עם שלם מוחזק בתנאי ניצול, מה תגיד עובדת זרה !

 112. 103
  עכשיו אני מבין למה לא ראיתי את שרה במאהל של הפסיכולוגים...
 113. 102
  האם ברקוביץ רופא אמיתי? איפה ומתי הוסמך
 114. 101
  אז איך הוא יכול לנהל מדינה ???
 115. 100
  ל-54

  אמרת : "קצת פרסום לא יזיק למוקד הסיוע על גב נתניהו " הרוע של שרה הוא סדרתי, האם יש לך איזשהו ספק בכך? איזה פרסום ואיזה נעליים אני בטוחה כי מוקד הסיוע היה שמח מאוד לוותר על פרסום עלוב ועצוב זה

 116. 99
  זה נקרא לתת כבוד לאביה??!!

  הכיצד אישה, בלי קשר למה תפקידה, אנוסה לגור בחדר אחד עם גבר, בלי קשר לגילו ומצבו?! בלי טיפה של פרטיות?! תסלחו לי, אבל שרה נתניהו לא מכבדת לא את אבא שלה, ובוודאי שלא את המטפלת, אליה היא מתייחסת כאל חתולת בית, בעצם, הרבה הרבה פחות מזה.

 117. 98
  צדיקה

  אך כל העובדות שמגיעות לשרה נתניהו "הצדיקה" לא בסדר. צריך לפטר את מי שממיין ממליץ ומעסיק. פועלים אלימים. לא שפויים. שכחנים. שדורשים זכויות. שלא יודעים לצחצח נעליים.

 118. 97
  שרה מתייחסת אפילו לבשר מבשרה, לאביה, ברוע

  מובן שהדבר הכואב ביותר זה ההתעללות במטפלת, אבל היא מתעללת גם באביה.היא גרמה למצב שאישה שישנה על מיטה מתקפלת בחדר עם חולה בן 96 בלי לצאת לחופשות תטפל בו. אף אחד לא היה נשאר שפוי במצב כזה. במיוחד אם צריך לסבול מגע יום-יומי עם אשת הבלהות הזאת.

 119. 96
  ובעלה מכריז כעת על נכונות למהפכות חברתיות

  שיתחיל בביתו שלו קודם

 120. 95
  למי שרוצה לדעת עובדות

  לכל העובדות הסעיעודיות בארץ יש חוזה אחיד, מפוקח על ידי הרשויות. העובדות הזרות מקבלות משכורת מינימום, ממנה מורידים את הוצאות מגוריה וכלכלתה. סך הכל לתשלום לאחר ההורדה הוא 2888 שקל לחודש ועוד מאה שקל דמי כיס לכל שבת, כלומר 3288 שקל לחודש. לכל עובדת סיעודית זכאית ליום חופשה בשבועה, אך מעסיק שאינו מסוגל להשאר לבד יכול לשלם עבור עבודה ביום החופשי סך של 231 שקל ובמקרה זה המטפלת מחויבת לעבוד. לפי החוזים, המטפלת רשאית לנוח שעתיים בשעות היום בחדרה, אך להיות זמינה במקרה חירום. אין חובה לאשר למטפלת "יציאות" ארוכות. לאמיתו של דבר, העבודה של המטפלת מסתכמת רוב רובה בהשגחה בפעולות היום יומיות, כגון הליכה, הלכשה וכד, ובמקרה של אבא של שרה נתניהו, היא לא היתה צריכה אפילו לרחוץ אותו, כי היה אח מוסמך בתשלום שעשה זאת. אם אכן העובדת נהגה לזרוק את עצמה לרצפות בהתקפי אמוק, ואם לא דיווחה על פציעה מדממת של המטופל אשר נזקק אחרי זה לטיפול בבית חולים הכולל תפרים מרובים, כי אז המטפלת אינה ראויה לעסוק במקצוע זה. אלה עובדות. דברים מעבר לכך הם נתונים ללבדיקה ולפירושים

 121. 94
  זה ענין אישי בינה לעובדת זה לא אנושי להפנות אש לעבר המשפחה
 122. 93
  העסקה בתנאי עבדות. כמה מתאים לביבי.
 123. 92
  רופא חנפן - "בת מסורה" - היא חשבה שהעובדת התרשלה והמשיכה להעסיק

  אותה? המסירות היחידה שלה היא לעצמה ולארנק שלה. כמה הרבה רוע ביצור אחד.

 124. 91
  מיס פיגי אישה איומה ולא שפויה
 125. 90
  גם אני רוצה קיסרית כזו

  אפילו אצלנו אין קיסריות כאלה, גם באפריקה מחפשים קיסרית כמו גברתנו הנערצה הקיסרית ירום ירום ירום הודה הוד מעלתה, המדינה כולה מעריצה את הגברת, תודה לד"ר ברקוביץ שמאיר את עינינו, כמה טוב שיש כלבלבי חצר חנפנים, אפילו במשטרים הכי אפלים בעולם נזהרים יותר ורק הקיסרית ירום ירום ירום הודה הוד מעלתה ממשיכה בשלה, כולם זבל רק היא משכילה, חכמה ויפהפיה אמיתית, תודה תודה תודה לך האל הטוב והמיטיב שסידרת לנו קיסרית כזאת

 126. 89
  עוד ירידת מדרגה של השמאל המגויס השפל.

  אתם כבר לא יודעים מה לעשות להפריע לראש הממשלה לעבוד. אולי תצליחו להוציא אותו מכליו כדי להטפל אליו.אבל אתם טועים .אפילו אם אלה היריות הראשונות לתעמולת הבחירות שלכם,העם מבין ומכיר את שיפלותכם.

 127. 88
  למרות שאני לא סובל את BB בצורה קיצונית אני עדיין מרחם עליו בגלל

  המלכודת שקרויה שרה.

 128. 87
  ד"ר ברקוביץ' עדיף שתשבות
 129. 86
  קנאים קטנים -זה מה שאתם.גם עלי צעקו ופיטרו אותי איפה הייתם?
 130. 85
  די מגעילים תעזבו את שרה נתניהו.
 131. 84
  the human rights orginazations are against the elderly

  as a duaghter of an elderly man, who employs a philippini "oved zar",I believe the human rights orginazations are not interested in the wellfare of Israeli elderly population. Because the law is nt clear as to their rights/salary etc. they permit themselvs to sugest the employees to ask for more and mor money and prepleges. the employees earn 5 times more in Israel than in their own country, but that is not enough for them. the government should make the laws much clearer and also declare a minimum wage to "ovdim zarim" that is lawer than minimum wage to Israelis. you have to remember- Oved Zar has hardly any expences- he lives eats and drinks on the expence of his employer and that comes to a lot of money to the employer

 132. 83
  כל המגיבים בתשלום של משפחת נתניהו - זה על חשבונם?

  או שגם בזה "אשת ראש הממשלה" (תפקיד שהמציא נתניהו) לוקחת מתקציב המדינה? לא מבין מה רוצים מהגברת נתניהו - לא עבדה יום בחייה והתרגלה לחיי האצולה של חברי ליכוד... מבחינתה עבודה זה פרווילגיה..

 133. 82
  ובעלה מעסיק את הרופאים בתנאי עבדות
 134. 81
  נשמע כמו אגרסיה אובססיבית שזקוקה לפסיכיאטר.
 135. 80
  צריך פעם אחת ולתמיד לעשות לזה סוף!

  להיכנס באם-אמא של שרה נתניהו, לתבוע אותה, לנסות לבדוק האם יש פה חשד פלילי, ולהכריח אותה לשלם את כל הכסף שמגיע לעובדות + פיצויים כבדים. והעיקר - לשלול ממנה אפשרות להעסקת עובדים לנוכח ההתנהגות המבישה והנצלנית שלה, שגובלת בפלילים!

 136. 79
  ביבי, אשפז את שרה דחוף!
 137. 78
  מאחרי כל איש גדול עומדת אישה גדולה. מאחרי מי עומדת חולת נפש?

  צא ולמד, כמה מההחלטות שקיבל נתניהו בזמן ששימש בתפקידים מרכזיים במדינה התקבלו בעת שהוא נתון תחת לחץ כבד במגוון נושאים טפשיים מצד אשתו המופרעת?

 138. 77
  ששרה אינה לורד, כבר אמרתי?!
 139. 76
  פרצופה של המדינה
 140. 75
  רחמנות על שרה

  הגרועות שבעוזרות ובמטפלות מגיעות דווקא לבית שרה. כבר היו שתי עובדות נוראות ואיומות במשק ביתה, ועתה עובדת סיעוד איומה ונוראה אצל אביה. למה זה קורה לה?...

 141. 74
  זה ה"זבל" שמנהיג אותכם ומשפיע על הממשלה!
 142. 73
  ד"ר ברקוביץ הוא רופא?

  עם רפואה כזו אני מבין למה הצעירים בורחים מן המקצוע. המטפלת נקעה לעצמה את האצבע.... וטופלה בפלסטר. ענק!

  1. מקבל שכר חודשי דרך נתניהו..בקיצור לא אמין
 143. 72
  מתי בפעם האחרונה נערכה לשרהל'ה בדיקה פסיכיאטרית ?
 144. 71
  מ-ש-ו-ג-ע-ת שרל?ה שלנו
 145. 70
  ביבי , תיזרוק אותה !!!
 146. 69
  שרה נתניהו - תתפטרי!

  דיי כבר... עייפנו מהתקריות שלך. תני לכולם פיצויים, ותשחררי אותנו מעונשך! לא באהבה, עם ישראל

 147. 68
  מאשימה את ישראל במקום את עצמה זקוקה בדחיפות לטיפול פסכיאטרי
 148. 67
  הסדיסטית הקפריזית הזו מחזיקה את כל המדינה בגרון.מספיק ודי למשפחת
 149. 66
  'רופאים לזכויות אדם' זה לא מארגוני ה'קרן החדשה?
 150. 65
  אוי, אחרי הצילום הסקסי עם אופק בת ה-4... איזה באסה הנפאלית הזאת
 151. 64
  הניחו למנהיגת המדינה להנהיג את האומה וספקו לה עוזרת פיליפינית
 152. 63
  לגילי כהן

  על כתבה כזו אפשר להיות מועמד לפוליצר..............

 153. 62
  ואני עוד חשבתי שהארץ זה עתון עם אתיקה....

  אם הייתה זאת מישהי אחרת משרה הייתם כותבים על כך? גם הארץ וגם לשכת רה"מ יצאו מגדרם כדי להפוך נמלים לממותות. מתאים למעריב וידיעות אחרונות.

 154. 61
  זה כל כך נתניהו. גועל נפש
 155. 60
  אין יותר זרוע סער לחקירות כאלה,סגרו אותה,רצוי שהכתבת תדע זאת ולא

  תקשקש שטויות בכתבה. כל הסיפור ניראה כמארב מתוכננן של ארגוני שמאל כנגד משפחת נתניהו,אני די מאמין לשרה נתניהו למרות שלא סובל אותה !!!

 156. 59
  ירדו מהמכות ועברו לעבדות בושה"למוקד לעובדים זרים" צעד פוליטי
 157. 58
  רוע לב של אשה פסיכית !!!!!!!!!!!!!!!!!

  כל יום הגב' (אם בכלל אפשר לקראו לה גברת) חייבת להיות בכותרות ולאו דווקה לטובה, לא זכור לי שהיתה פעם אשת ראש ממשלה שסיפקה כותרות שליליות כאלה, כולן היו "ליידיס אמיתיות", מיסיס פיגי (שרה נתניהו) הביאה על עצמה שינאה תאומית על התנהגות שפלה כלפי העובדות שלה, אם כולן מתלוננות עליה זה סימן שיש דברים בגו, אני חושבת שצריכים להעמיד אותה לדין על התעללות נפשית בעובדות, הפסיכולוגית זקוקה באופן דחוף ביותר לפסיכיאטור שיטפל בה ואולי אפילו לאשפז אותה (אפילו בכפייה) בבית חולים לחולי נפש, באפשרותה לבחור איפה להיות מאושפזת..............

 158. 57
  cow

  no respect to the public and to employes cow cow cow

 159. 56
  ממש העונש של נהנתניהו השרה הזו, שקרן ומטורפת מנהלים את המדינה
 160. 55
  בשביל להיות פרפקט לאבא שלי, הייתי נותנת 2 ימי חופשה בשבוע

  למטפלת שטיפלה בו. אני הייתי ישנה בבית אבי, כדי שהמטפלת תאסוף כוחות לטיפול במהלך השבוע. לחיות באותו החדר עם המטופל?..... מחליא. המטפלת היא עבד? פחות משכר המינימום....פשוט מחליא.

 161. 54
  פסיכולוגית פסיכית ברמות

  לא מקנא במי שצריך לעבוד אצלה לחיות איתה כמה אפשר לסבול ? פשוט מיפלצת מה זה אומר על ראש הממשלה? תראה לי את חברייך ואגיד לך מי אתה

 162. 53
  קצת פרסום לא יזיק למוקד הסיוע על גב נתניהו !
 163. 52
  עם יד על הציצי-:היית קונה ממנה קישואים לו היתה זבנית בבאסטה בשוק?
 164. 51
  התמונה של שרה אומרת הכול. על שכמותה נאמר: איזה מאמי!
 165. 50
  בהמה חזירית הגורמת להתבייש בלאום הישראלי

  6 תלונות, אין עשן בלי אש.

 166. 49
  משהו מסריח בבית ראש הממשלה...
 167. 48
  עוד

  עוד לא הבנתם שדי מהמשפחה הזאת? ולך אדון ראש הממשלה בחוצפתך שלחת את דוברי לשכתך לדברר את פרשת העוזרת ,אני לא מוכן שתשתמש בכספים שנתתי לנאמנותך לעניינים פרטיים.

 168. 47
  לסמול מותר הכל כדי להפיל ממשלה
 169. 46
  למה אני מאמין למטפלת ולא למלכה שרה?
 170. 45
  לרוע המזל, היחס המתנשא והמכוער הזה מאפיין ישראלים רבים. לא רק שרה
 171. 44
  אני נעלב בשביל טארה קומרי
 172. 43
  דואגת לאבא שלה, לנעליים

  לסירים, לגיהוץ אישה נטולת אצילות או ממלכתיות המצופה ממעמדה זוג קמצנים וטמעים השבע לא יודע את הרעב!

 173. 42
  פולנים ידועים באכזריותם, פולניות זה רוע מהלך
 174. 41
  גם החיוך של שרה נראה מאיים, פכככ
 175. 40
  למה ההתנכלויות האלה, למה??

  כמעט עשר מטפלות שונות סתם רוצות ברעתה של שרה, בלי סיבה. ממש בו בעת, כמעט מליון אזרחים רוצים ברעת בעלה. למה? למה כל הרוע הזה? תנו לשלוט בשקט...

 176. 39
  עבדות?! רוב המטפלות מעדיפות להשאר שבת כי הן מקבלות תוספת כסף!

  התמורה עבור יום החופש גדולה יותר משכר יום רגיל! לכן הן מעדיפות את הכסף על החופש. הן באו לכאן לחסוך כמה שיותר עבור משפחתן. במילים אחרות אי יציאתן היא על פי בחירתן. חשוב להעמיד דברים על דיוקם וזה לא נאמר מאהבת שרה. ממש לא.

 177. 38
  ברקוביץ זה רופא או עו"ד!!??? מי מקבע נקע בפלסטר.
 178. 37
  שרה אישה רעה ומופרעת
 179. 36
  למה קרן פורד והחדשה לא מינו גם עו"ד ???

  ומה עם עורכי הדין של דפני ועורכי הדין של סתיו מעיבלין ??? למה הם לא עוזרים ???? למה לא מוציאים לאור את הצדק החברתי ?????? ולמה רופאים לזכויות אדם לא מטפלים בחתך המדמם של בן ארצי ??????? איזו מדינה??? לאן הגענו??? למה השמאל דואג רק לעצמו???

 180. 35
  כבר 3 שנים אני מטפלת בקשישים ,אותו משכורת

  על רקע כל הבקשות לצדק חברתי.הנה עוד תחום של ניצול נוראי..... חברות כוח אדם סיעודיים = חברות עבדות 3 שנים 20.7 ש"ח ועכשיו פתאום בעקבות עוד כמה גרושים למינימון , 22.00 ש"ח לשעה זה המחיר לאנשים,בדרך כלל נשים ,שבחרו לטפל בהורים וסבים המבוגרים שלנו..... אולי כדי לעשות גם כן שביתה ,שהמשפחה תטפל בהם כמה ימים ,אז ניראה כמה חושבים שעבודה זו שווה.........................

 181. 34
  ראש ממשלת ישראל, גב' נתניהו זקוקה לאישפוז דחוף!
 182. 33
  בהתייחס ליחסי עובד מעביד אין כל רבותא לרופא - בעת ההיא החכם ידום
 183. 32
  די!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  נמאס לשמוע שוב ושוב על פרשות התנהלות שרה נתניהו ועובדי משק בביתה. אנא, עתנואים נכבדים - שחררו אותנו מהזבל הזה. ולא, אינני נמנית על עדת מעריציה...........

 184. 31
  על מה הרעש

  אם יש קייס אז מגישים תלונה במשטרה. ממתי התקשורת הפכה למוסד להגשת תלונות?

 185. 30
  אני מאמינה לעוזרת. ל ג מ ר י
 186. 29
  נו אז צעקה

  לא מכיר עובד שלא חטף צעקות מהמעסיק שלו. האם התקשורת היתה מתעניינת באותה מידה אם התלונה היתה מגיעה מהגב? נתניהו על המטפלת. סכסוך בין עובד למעסיק הפך לשלולית המשחקים של התקשורת

 187. 28
  למה להעסיק עובדים זרים, דרך אגב?
 188. 27
  "זבל נפאלי"? גב' נתניהו, את יצור מכוער, שפל, ומעורר גועל.
 189. 26
  ישראלים, לפתוח את הארנק ולתרום מעט לגברת קומרי

  שתחזור לארצה עם קצת כסף ועם הרגשה שלא כל הישראלים הם אנשים איומים כמו מעבידיה.

 190. 25
  האשה המעורערת הזאת שהיא יד ימינו של ראש הממשלה

  שלא לומר יושבת לו על הווריד מסכנת את כולנו כשהיא מעמידה את השגעונות הפרטיים שלה וההתנהגויות החולניות סדרתיות בראש מעיניו של מי שמופקד על בטחוננו וקיומנו, וגורמת למערך של עשרות יועצים ,דוברים, רופאים,(חוצפה שאין כדוגמתה), אנשי תקשורת,להכנס למצב חירום. גם אם היועץ המשפטי נתן הוראה להפסיק להשתמש במערך הדוברות- אין זה אומר שהסרוגים של הלשכה הפסיקו למשוך בחוטים.וכל זה כדי לחפות על המבוכה והנזק הפוליטי- שעלול (עשוי)להגרם לביבי.

 191. 24
  זה מה שמגיע לביבי. יש אלוהים!
 192. 23
  היא גרמה לעצמה נקע!

  אבל בן ארצי כמובן לא "גרם לעצמו". היא גרמה גם לו. בקיצור: בחורה גורמת.

 193. 22
  הנבלה מעסיק רופאים בתנאי עבדות אז למה לא עובדות נפאליות ?
 194. 21
  כל יציאה שלה מהבית מתועדת!
 195. 20
  האם האדון המתקרא ד"ר ברקוביץ לא חצה גבול מוסרי אחד או שניים????
 196. 19
  כתבה מגמתית אופיינית של חורשי רעה

  נקע באצבע ש"מקבעים בפלסתר" מסמן יותר מכל את מגמת הכתבה. פלסתר לא יכול לקבע שום נקע ואם אכן חטפה המטפלת נקע, מה זה עניין חדשותי? מה? ממתי כתבו בעיתון על נקע של משולם או רבי עקיבא? "סכסוך" כזה אני רואה אלף פעמים ביום בכל רגע דל ברחוב, בתור, בחניון, ב'משיכת' עגלה ליד הסופר, ואפילו בתור לקופה כשהגברת מתחילה לעצבן את הממתינים בתור עם הקופונים שלה או אפילו כשהסטייק מסוג 'סינטה' במסעדה [110 ש"ח] לא מוצא חן בעיני הסועדת שצועקת למלצר זה בשר זה או סוליה. וכאן לפחות זה עניין של בשר. כתבה מאוסה על עצם שחוק.

 197. 18
  אישה איומה. שפחה כי תמלוך.
 198. 17
  עכשיו היא פיטרה אותה בגלל משהו שקרה בינואר?
 199. 16
  עוד הזדמנות עבור התשקורת לנגח את נתניהו ומשפחתו- התרגלנו.
 200. 15
  מעניין באיזה תנאים מועסקות העובדות הסיעודיות בבתים אחרים

  כל עובד זר סיעודי מועסק מבוקר ועד לילה וצריך ללון יחד עם האדם בו הוא מטפל. זו בדיוק המהות של העסקתו, כדי שיהיה 24 שעות עם המטופל שלו. יש להם יום חופשי אחד בשבוע והם זכאים לחופשה שנתית. יש מקרים הרבה יותר קשים מאשר מה שמשתמע מהתלונה של העובדת הנפאלית כנגד שרה נתניהו, אבל מקרים אלה לא זוכים לכותרות בעיתון ורובם גם לא זוכים להתייחסות כל שהיא מגורמי האכיפה או מהגורמים האמורים להגן על זכויות העובדים הזרים. אילו ציפי היתה ראש ממשלה, שרה נתניהו לא היתה זוכה לכותרות כאלה ואולי גם בכלל לא היתה מוגשת כנגדה תלונה כל שהיא.

 201. 14
  צרה. איזו ביבית.
 202. 13
  ברקובית עושה צחוק מעצמו שמגן על המסובבת הזאת

  מסכן ביבי נתקע אתה לכל החיים

 203. 12
  כמה שלמו לך ברקוביץ?
 204. 11
  שרה הצרה אישה חולה בנפשה. מיסכן ביבי וגם הציבור.
 205. 10
  למה בא לי להקיא?

  בא להקיא כי יש לי תחושת קבס בבטן מהעיסוק האובססיבי בגב' נתניהו. בטוח שאני לא יודע את כל הפרטים אבל נראה לי שיש פה עיסוק טרחני שמונע מסיבות פוליטיות שקשורות לבעלה של הגברת נתניהו. די כבר... תפסיקו עם הרומן הזול על אדונים ומשרתות שצף כל פעם כשמזכירים את הגברת נתניהו אם יש למישהו בעייה שילך למשטרה ויפטור אותה מהצדקנות והטרחנות ובילבול המוח בחדשות.

 206. 9
  למה למה למה הפרצוף שלה כל כך דוחה את האחר והשונה
 207. 8
  תמימה היא לא ורשעות הרי הולכת אחר הטפשות אז מה הפלא
 208. 7
  מטורפת סדרתית

  ברור לכל עין ששרה היא מתעללת סדרתית בכפופים לה, עד כדי פגיעה בעבודת לשכת נתניהו ע"י דחיית מי שלא משתטחים לרגליה. יש לה גינוני דיקטטור מונרכי

 209. 6
  כל מילה מיותרת
 210. 5
  נקע ו"והטיפול שקיבלה היה קיבוע בפלסטר" - הוא באמת דוקטור?
 211. 4
  אישה דוחה
 212. 3
  אשתו של רוה"מ מתאימה לו, מה שנקרא בשפה

  טכנית אחד על אחד, שניהם קמצנים חיים ע"ח השני אם שרנהנתניהו לוקחת כביסה מולכלכת לח"ול אין תימא שהיא תעסיק בתנאי עבדות היא נראית נוגשת עבדים, אוי לנו שזה הרוה"מ

 213. 2
  אין עשן בלי אש

  והמבין ירחק מאשה זו

 214. 1
  האישה הזאת שרה נתניהו לא למדה עוד לעבוד עם עובדים ולא עם עבדים

  כבר 3 שנים שהיא בתפקיד של האישה של ראש הממשלה וכל שנה חוזר על עצמו העינין של העובדים שלה פעם זורק נעל פעם צועקת עליהם פעם.......... די אם לא יודעת לעבוד עם עובדים שלא תעסיק תתחיל לעבוד בעצמה