מינוי דיגיטלי של הארץ - באתר בסמרטפון ובטאבלט - חודש ראשון ב-4.90 ₪ בלבד
מצטרפים ומשדרגים לאחת מחבילות התוכן האיכותי של הארץ. עכשיו במבצע השקה! רק 4.90 ₪ לחודש הראשון. נסו עכשיו >>
הרשמה למערכת
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
סיסמה
אישור סיסמה
טלפון נייד
 ?נרשמתם בעבר לאתרי קבוצת הארץ התחברו   |   שכחתי סיסמה

רשת: ערוץ 10 ויתר על הפקת עונות נוספות ל"הישרדות"

בתגובה שהעבירה היום רשת הוצג מסמך בו מוותר כביכול ערוץ 10 על זכותו להפקה. גורמים בערוץ: "הנספח מציג מיצג שקרי"

סיבוב נוסף במאבק בין זכיינית ערוץ 2 רשת לערוץ 10 על פורמט תוכנית הריאליטי המצליחה "הישרדות": לאחר מכתב חריף שנשלח מטעמו של הערוץ אל בעלת הזכויות על הפורמט CASTAWAY, השיבו החברה והזכיינית על הטענות.

בתגובה שהעביר היום בא כוחה של רשת הוצג נספח להתקשרות האחרונה בין הצדדים מחודש ספטמבר שעבר, בו מוותר ערוץ 10 כביכול על זכותו להפקת עונה שביעית ושמינית לתוכנית. מכתב אחר מטעם בעלת הפורמט מעלה גם עיכובים ובעיות בדמי התשלום על הפורמט.

"עולה בבירור כי טענת ערוץ 10 בדבר קיומו של הסכם או זכות אחרת כלשהי, אינה אלא טענה כוזבת", כתב עו"ד חגי דורון ממשרד ש. הורוביץ, המייצג את הזכיינית. "(...) לרשת אף הובהר במפורש כי בין CASTAWAY לבין ערוץ 10 לא קיים הסכם כאמור".

הישרדות וי איי פי
הישרדות וי איי פי. צילום: ערוץ 10

מנגד, גורמים בערוץ המצויים בפרטים טוענים כי הנספח מציג מיצג שקרי. לדבריהם, הנספח מתייחס לתשלום דמי הפורמט עבור העונה השביעית, שאמורה היתה להיות מצולמת מיד לאחר השישית, אך בוטלה בשל תנאי מזג אוויר קשים.

"הניסיון של רשת להסתמך על מכתבה של החברה הבריטית המפרה הוא, בנסיבות המקרה, אפילו קצת מגוחך", מסר בא כוחו של ערוץ 10. "שני הצדדים שהביאו לעולם הסכם שבטל מעיקרו, שהנו בניגוד להסכם קיים, אוחזים כעת איש ברעהו וטוענים לצדקתם".

בערוץ 10 סירבו להתייחס לדברים. בתגובה שהעביר אמש הערוץ למכתב של רשת נאמר כי "מקריאת מכתבה של רשת נראה אף כי רשת לא קראה בעיון את המכתב. מכתבה של החברה הבריטית רק מחזק את טענות ערוץ 10. הסבר יינתן בבית המשפט. רשת שנשענת על החברה הבריטית, צריכה להבין כי מדובר במשענת קנה רצוץ. לא פחות . המסע שהשתיים יצאו אליו הינו מסע שלא יוביל אותן לשום מקום. כמה שיבינו זאת יותר מהר – כך יצמצמו את נזקיהם״.
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

 
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים עם תנאי השימוש של אתר הארץ
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים עם תנאי השימוש של אתר הארץ
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות 01 איזה אסון !? מי ידון בנפיחותיו ונאדים שבוקי תוקע ?מי יתפעל מהשדיים מעוררת ההשראה של נטלי ואנה ?  (לת) ברבא אבא
  • 11:40
  • 10.08.12

פרוייקטים מיוחדים