גמר "מאסטר שף" שבר שיאי צפייה: 43% רייטינג

בתום 11 שבועות גבר תום פרנץ על שתי המתמודדות האחרות, סלמה פיומי וג'קי אזולאי. משדר הגמר היה לשני ברשימת התוכניות הנצפות מאז תחילת מדידת הרייטינג בארץ

הזוכה בעונה השלישית של תחרות הבשלנים החובבים, מאסטר שף, הוא תום פרנץ. פרנץ, בן 39, נשוי ואב לילד, גבר על שתי המתמודדות האחרות בגמר, סלמה פיומי וג'קי אזולאי. הוא זכה ב-200 אלף שקלים ובתואר "מאסטר שף".

במשדר הגמר התבקשו המתמודדים להתחרות זה בזה במבחן טעימה עיוורת, בסופו העפילו פיומי ופרנץ לשלב השני של הגמר, והמנות שבישלו הוגשו לשופטים וכן ל-200 טועמים. במבחן זה זכה פרנץ ברוב הקולות; בעונות הקודמות זכו בתואר אינה קראביצקי ואבי לוי, שפתח לאחר זכייתו מסעדה בירושלים.

"המאסטר שף" תום פרנץ ברגע ההכרזה על הנצחוןמתוך ערוץ 2, קשת

משדר הגמר אמש שבר שיאי צפייה. על פי נתוני הזכיינית קשת, רשם המשדר רייטינג ממוצע של  43% (46.6% בקרב האוכלוסייה היהודית בלבד). משמעות הנתון, על פי הוועדה, הוא שהתוכנית זכתה לנתח צפייה של 60.5% מצופי הטלוויזיה אתמול בערב, שהם קרוב ל-857 אלף משקי בית.

על פי הודעת הזכיינית, בדקת השיא של התוכנית - שגם במשך 11 שבועות שידורה הובילה את טבלת הרייטינג - נמדדו 52.3 אחוזי רייטינג, שפירושם כשני מיליון צופים. ככלל, זה משדר הטלוויזיה שרשם את אחוזי הצפייה הגבוהים ביותר מאז שנת 2000, והוא שני רק לשידור האירוויזיון בשנת 1999, ברשימת התוכניות הנצפות ביותר מאז החלה מדידת רייטינג בארץ.

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 7
  תום המקסים

  מזל טוב אוהבים אותך

 2. 6
  היתה תוכנית חביבה וזוכה ראוי למרות ששתי האחרות היו מקסימות גם כן ובישלו יפה, פחות בגמר
 3. 5
  כאשה משכילה וחובבת קלה מאד של בישול, התוכנית היתה 1 היאליטי היחיד שראיתי בהנאה - למרות שלפעמים הקצב היה איטי מידי: ואפילו למדתי כמה טריקים על בישול
 4. 4
  התכנית המיותרת ביותר עלי אדמות

  זה לא יאומן שאנשים יושבים לראות את הזבל הזה, מבלי להריח שום דבר, ומבלי לטעום שום דבר. הכל בטלוויזיה רק ריאליטי, תחרויות לכישרונות, וכל מיני זבלים אחרים.

  1. כן זה מתאים רק לאנשים שיש להם דמיון טוב, שיכולים למשל לראות סרט רומנטי בלי להתנשק עם השחקן/נית באותו רגע ותוכנית דוקומנטרית בלי להיות במקום ולשאול ולענות על כל השאלות בעצמם
 5. 3
  אתם מתכוונים לתכנית שהייתה בהפסקות שבין הפרסומות....?
 6. 2
  התפללתי בשבילך

  מהמנה הראשונה ,שמתי עין עליך,ולמשפחה אמרתי שאתה הזוכה.עם הזמן התאהבתי יותר ויותר באישיות הנעימה ושמחה שלך,שלא נדבבר על הסיפור המרגש שלך.ואתול קיבלת את החותמת ישראלי ,ממש אוהבת אותך.

 7. 1
  ובכל זאת גבר צריך לפתוח לאשה מכסה

  "מאסטר שף" הוא הוכחה שגברים קיבלו את עצת ודרישת עקרות הבית ללמוד לבשל כדי לשחררן לקריירה ועצמאות כלכלית. אך בתוכנית אתמול נראתה אחת המשתתפות מתקשה לפתוח מכסה ופונה במצוקתה למשתתף תום,שגם זכה בתחרות,ולאחר שהוא ממלא את מבוקשה - אף שלו רשע היה, היה מסרב כדי להקדימה בתחרות - והיא,במקום להודות לו, אומרת שאינה זקוקה לו בענינים אחרים (אני מתנצל אם לא דייקתי,כי הנוסח המדויק של דבריה אינו זכור לי). הנה בקליפת אגוז פנים רבות של פמיניזם קנטרני בימינו: אין לגבר לאן לברוח - הוא יעזור לאשה, יוכיח שלמד לבשל בהגיעו למקום ראשון, אך יחטוף קינטור פמיניסטי; ואם היה עושה את ההיפך,ודאי גם אז היה מקונטר מהכיוון ההפוך. אבל גברים רגילים לקינטורים מנשים. באמת כסף קטן. הבעיה מתחילה כשפמיניסטיות מסכסכות בין גברים לנשים - בכיוון אחד, ואם הגבר יפנה לכיוון ההפוך, אז המהלומה תבוא בהיפוך.

  1. אריה קשקשת לא מעט פה