חברת התיווך הומלנד בדרך לאקזיט לפי שווי של 45 מיליון שקל - כללי - הארץ
מינוי דיגיטלי של הארץ - באתר בסמרטפון ובטאבלט - חודש ראשון ב-4.90 ₪ בלבד
מצטרפים ומשדרגים לאחת מחבילות התוכן האיכותי של הארץ. עכשיו במבצע השקה! רק 4.90 ₪ לחודש הראשון. נסו עכשיו >>
הרשמה למערכת
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
סיסמה
אישור סיסמה
טלפון נייד
 ?נרשמתם בעבר לאתרי קבוצת הארץ התחברו   |   שכחתי סיסמה

חברת התיווך הומלנד בדרך לאקזיט לפי שווי של 45 מיליון שקל

חברת התיווך הומלנד שבבעלות האחים יוסף (32) ורונן סיונוב (24), מנהלת משא ומתן למכירת פורטפוליו נכסים בבעלות החברה לפי שווי של 45 מיליון שקל. המגעים מתקיימים עם עורך דין יהודי ממוצא בוכרי המתגורר בלונדון.

האחים סיונוב מתכוונים למכור 32% מהחברה תמורת כ-15 מיליון שקל. הם ימשיכו להיות בעלי השליטה בחלקים שווים, ובנוסף ינהלו את החברה ואת הנכסים שבבעלותה. המשקיע יהיה שותף בבעלות על הפורטפוליו שמחזיקה הומלנד, הכולל נדל"ן למגורים בתל אביב, משרדים ולופטים בעיר. בבעלות הומלנד נכסים נוספים שאינם נכללים בעסקה הזו.

חברת הומלנד רכשה את מירב הנכסים ב-2004-2005 כאשר שוק הנדל"ן היה בשפל. בעלי החברה זיהו את הפוטנציאל של שכונות דרום תל אביב: גן החשמל, מתחם השוק הסיטוני, שכונת שפירא, נווה צדק ושכונות נוספות. הולמנד רכשה בשכונות אלה בניינים שלמים, עשרות יחידות דיור מניבות, שטחים מסחריים ובתי מלאכה שהוסבו ללופטים אופנתיים. בנוסף רכשה החברה גגות עם אחוזי בנייה נוספים באזור השעון ביפו. את תיק הנכסים שמחזיקה החברה אפשר להשביח באמצעות בנייה, שיפוץ ומימוש של אחוזי הבנייה.

הומלנד, המוכרת כרשת תיווך, הוקמה ב-1992 על ידי עוזי חזנוביץ. החברה התפרסמה בזכות שלטי הפרסום תחת הסיסמה "הומלנד קונים נכסים במזומן". חזנוביץ חבר לרשת רימקס כדי לפתוח את הסניף הראשון של הרשת בישראל בשם רימקס הומלנד. ב-97' הצטרף אליו יוסי סיונוב כסוכן. שלוש שנים לאחר מכן קנה סיונוב את המותג הומלנד והיום מונה החברה שלושה סניפים וכ-25 עובדים.

הומלנד עתידה לסיים את 2007 עם מחזור של 18 מיליון שקל מעסקות תיווך. מדובר במחזור הגבוה פי 37 מהמחזור של הרשת בתחילת דרכה. המחזורים נובעים מעסקות תיווך של בניינים שלמים בתל אביב. בנוסף תיווכה הומלנד במכירת דירות יוקרה במנהטן עבור מלקוחותיה - קבוצת יהלומנים ממוצא בוכרי.
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

 
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים עם תנאי השימוש של אתר הארץ
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים עם תנאי השימוש של אתר הארץ
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות 01 ממליצה לא לסגור דירות דרך הומלנד אחת שטעתה
  • 09:24
  • 13.07.12

אני ממליצה לא לעשות עסקים עם הומלנד, הם גובים את העמלה הכי גבוהה בשוק - 4.5% ומעלה. המלצה חשובה - אל תסכימו לחתום על הטופס שלהם לפני שאתם רואים דירה ותמיד תכניסו הערה שגובה העמלה נתון למשא ומתן.

פרוייקטים מיוחדים