23.8 || אלירן עטר הושעה, צפוי לעזוב את מכבי חיפה

רוג'ר פדרר ניצח את נובאק ג'וקוביץ' בגמר טורניר סינסינטי ■ גם קובי בראיינט מכיר בגדולה של טיילור סוויפט ■ דודי סלע העפיל לגמר טורניר ונקובר ■ כל חדשות הספורט מהארץ ומהעולם

  • לייב בלוג ספורט הארץ
  • 23.08.2015
  • 22:13

ברוכים הבאים ל"היום בספורט" - הלייב בלוג שמרכז עבורכם את כל הכותרות, כל החדשות, כל העדכונים וכל התוצאות מהארץ ומהעולם.

 

פדרר אלוף סינסינטי

נובאק ג'וקוביץ' רצה להשלים את אוסף הזכיות בטורנירי המאסטרס 1,000, אבל לרוג'ר פדרר היו תוכניות אחרות בגמר בסינסינטי. השווייצי ניצח 7–6, 6–3 את המדורג ראשון בשעה וחצי וזכה בטורניר בפעם השביעית.

 

אלירן עטר הושעה, צפוי לעזוב את מכבי חיפה

מכבי חיפה הודיעה כי אלירן עטר מושעה מכלל פעילות עד להודעה חדשה. בקבוצה הוחלט לשחרר את החלוץ, וכעת נבדק מה הדרך הנכונה לעשות זאת מבחינה חוזית. הבוקר הגיע החלוץ למתחם האימונים של הקבוצה, ומצא כי תא ההלבשה שלו נעול. הוא התבשר גם כי אינו מורשה להתאמן.

החשש בחיפה הוא להיתקע עם עטר ביציע, או שיאלצו להשאילו לקבוצה אחרת בליגה ולהשתתף בחלק נכבד משכרו. אחת מהאפשרויות המועדפות כקגע היא טרייד על השחקן, אך בצוות המקצועי טרם החליטו את מי נכון יהיה להביא בעסקה שכזו.‎

לאור הפרסומים, מסר סוכנו אבי נמני: "לנו לא הודיעו על שחרור או על שום דבר אחר בינתיים. אנחנו לא שוקלים אופציות אחרות ולא מדברים עם אף קבוצה כל עוד לא הודיעו לנו מחיפה שאלירן משוחרר, או שרוצים שהוא יעזוב‎".

כזכור, בסיום המחצית הראשונה אתמול מול בני יהודה פנה לוי בטענות לעטר, אשר השיב בתנועה מבטלת וצעק לעברו: "מה אתה רוצה ממני?". בתגובה הוציא אותו המאמן, והחלוץ לא חזר לספסל בסיום ההפסקה, אלא רק לקראת הדקה ה-70 ולאחר שהתקלח. כעת נותר לראות האם עטר ימשיך בירוק, או שיעזוב את הקבוצה כבר לאחר מחזור הפתיחה של העונה. 

(דור בלך) 

 

גם גארת' בייל לא עמד במבחן

גארת' בייל הוא אמנם לא הראשון, אבל מנחם לדעת שגם כדורגלן בסדר הגדול שלו לא מצליח לעמוד על הרגליים אחרי יותר מדי סיבובים

 

סלע העפיל לגמר טורניר ונקובר

דודי סלע (130 בעולם) העפיל לפנות בוקר לגמר טורניר הצ'לנג'ר ע"ס 100,000 דולר בוונקובר, לאחר ניצחון 2-6, 4-6 על ההודי יוקי באמברי (149). בגמר שייערך הלילה, יתמודד הישראלי מול האוסטרלי ג'ון-פטריק סמית', המדורג 136. 

 

קובי בראיינט וטיילור סוויפט במפגש פיסגה

טיילור סוויפט שברה את השיא למספר הפעמים בהן אמן מילא את הסטייפלס סנטר, עם 16 פעמים מרשימות. כדי להכיר בגדולה, העיר לוס אנגל'ס שלחה את האיש שלה לנושאים מסוג זה, קובי בראיינט, כדי שיציג את הדגל שנתלה במרומי האולם במיוחד לכבודה של הזמרת המצליחה.