ארגוני הסיוע החרימו את דיון ועדת הפנים על המהגרים: "במה להסתה"

הח"כים מיקדו את ביקורתם בארגונים. דנון: "בגלל המתייפיפים יש מקרי אונס". רגב: "למה ניקו את הבריכה בגורדון במשך יומיים אחרי שהם היו שם?"

ועדת הפנים של הכנסת עורכת הבוקר (שלישי) דיון טעון בנוגע לממדי הפשיעה של המהגרים האפריקאים בישראל ועל התמודדות המשטרה עם התופעה. את הדיון יזמו, בין היתר, חברי הכנסת מירי רגב ודני דנון (הליכוד), שזכו לביקורת רבה בעקבות הנאומים שנשאו נגד המהגרים בהפגנה בדרום תל אביב בשבוע שעבר, שנגמרה באלימות.

ח"כ דני דנון אמר במהלך הדיון כי "היו מספר ארגונים שהחליטו להחרים אותנו, אני מפנה את הארגונים המתייפיפים לראות את מצוקת תושבי הדרום שנמצאים במצור ובמצוקה. בכל מקום בעולם מגרשים שוהים בלתי חוקיים. אני מדבר על גירוש. להכניס פלוגת מג"ב זה לא פתרון. תושבי הדרום מרגישים שהם חיים במחנה פליטים. בגלל המתייפיפים האלה יש מקרי אונס בשכונות הדרום. 2,000 עתירות הוגשו נגד הגירוש. הארגונים הוציאו צו מניעה שאוסר הוצאתם של דרום סודאנים".

ארגוני הסיוע לעובדים הזרים הודיעו אתמול שבכוונתם להחרים את הדיונים, לאחר שדיוני ועדות הכנסת בנושא הפכו לדבריהם במה להסתה מצדם של הח"כים והמוזמנים לדיוני הוועדות. ראשי הארגונים ביקשו מריבלין לקחת חסות על הישיבה, בניסיון למתן את האווירה הצפויה בה. בתגובה קרא ריבלין לארגונים לשוב בהם מכוונתם, לדבריו: "הכנסת איננה במה על תנאי, ואין זה נכון לוותר עליה כזירה של השפעה ופיקוח על פעולות הממשלה, במיוחד בסוגיה חמורה זו".

"אני סומך על יושב ראש הוועדה (ח"כ אמנון כהן מש"ס - י"ל) שיקפיד לקיים דיון הגון, ענייני ויסודי, שיאפשר לכל הגופים להציג את עמדותיהם ומבלי שהדיון יהפוך לבמה של השתלחות והסתה כנגד מבקשי המקלט וגורמים אחרים", הוסיף ריבלין. "ניסיון העבר מלמד, שדיון זה יכול להביא לפתרונן של בעיות נקודתיות רבות הקשורות בשהייתם של מבקשי המקלט בישראל, ולהוביל לדרישה נחרצת מהממשלה לגבש מדיניות ברורה לטיפול אמיתי בסוגיה קשה זו. על הארגונים לחזור בהם מכוונתם, ולהשתתף באופן פעיל בדיוני הוועדה".

דנון בהפגנה בדרום תל אביב
דנון בהפגנה בדרום תל אביבמוטי מילרוד

ח"כ מירי רגב אמרה היום בוועדה כי  "דרום תל אביב, אילת וערד בוערים. מי שחושב שאמירה כזאת או אחרת מלהיטה את הרוחות טועה. המקום בוער. אנחנו עושים אבחנה בין פליטים למהגרי עבודה. את כל הפליטים נקלוט בכל מקום בארץ. את מהגרי העבודה נחזיר לארץ מוצאם. שום מענק לא יירצה אותם. 60 אלף מהגרי עבודה זו תופעה שמתפשטת במדינה. התפקיד שלנו הוא לעצור את התופעה. אני חברת כנסת, עם דרכון דיפלומטי ולא אכנס לארה"ב בלי אישור. ממה אנחנו פוחדים? מכותרת בעיתון? מי מנהל אותנו? לא עשרה אחוז אנרכיסטים, אלא הרצון שלנו לשמור על מדינה יהודית".

ח"כ שלמה מולה אמר: "אני מתבייש מתוכן הדיון הזה, מהגישה: הם אפריקאים, בואו נגרש אותם". מולה גם פנה לרגב: "את ידידה טובה שלי, אני מתבייש במה שאמרת בהפגנה". רגב ענתה לו ואמרה:" מתמונה של חברת כנסת במדי נאצית אתה לא מתבייש?".

יוסי אדלשטיין, נציג משרד הפנים בדיון, אמר כי: "יש מו"מ עם מדינות שלישיות לקליטת פליטי אריתריאה, אבל מדובר בהליך מורכב. אין לנו מספיק כוח אדם, הגשנו דרישה לתוספת ומקווים שתיענה".

בהפגנה בה נאמו ח"כ רגב ודנון, השתתפו כאלף בני אדם, לאחריה התקבצו מאות בני אדם ברחוב האצ"ל, הרחוב הראשי של שכונת התקווה בתל אביב. כמה בני אדם ניפצו שמשת חנות מזון לקהילה זרה, שברו חלונות של מספרה ובזזו את תכולתה. אחרים עצרו מוניות שרות בקו 16 שעברו במקום, בדקו אם יושבים בהם זרים ודפקו על חלונותיהן. המתפרעים צעקו "העם רוצה את הסודאנים לגרש" וכן קריאות גנאי שונות. שני חזיזים הושלכו לעבר סוסי משטרה שהיו במקום. חלק מהמפגינים תקפו עוברי אורח, בהם אפריקאים, הבעירו פחי אשפה וניפצו זגוגיות של מכוניות.

על רקע השתתפותם של חברי סיעתו רגב, דנון ויריב לוין, בהפגנה, אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו: "אני רוצה להבהיר שאין שום מקום לא להתבטאויות ולא למעשים שראינו. אני אומר את הדברים גם לאנשי הציבור וגם לתושבי דרום תל אביב שאת כאבם אני מבין".

בארגוני זכויות האדם הביעו שאט נפש מהאמירות שנשמעו בדיון שבו לא השתתפו. "הכנסת היא אחד ממעוזי הדמוקרטיה והדיון הציבורי, ואנחנו מכבדים אותה", אמר עו"ד עודד פלר מהאגודה לזכויות האזרח, "ההחלטה שלא להשתתף בדיון התקבלה בלב כבד, חרף המאמצים שעושים יו"ר הכנסת ראובן ריבלין לצאת פומבי נגד ההסתה, ושל חבר הכנסת אמנון כהן, יו"ר הוועדה, לשמור על דיון ענייני ועל כבודו של בית המחוקקים הישראלי. בדיון היום האשימו את הארגונים באונס וקראו לשלוח אותנו למחנות".

לדבריו, "ההתנהלות של חברי הכנסת רגב, דנון, שמאלוב-ברקוביץ ובן-ארי, מעוררת חלחלה. הם משקרים לציבור, משום שהם יודעים, שרוב רובם של מבקשי המקלט בישראל הם אריתראים וסודאנים, שאין אפשרות לגרשם. תחת אימוץ פתרונות שיפחיתו את המצוקה ויצננו את הרוחות הסוערות, נשמעות התבטאויות מתלהמות נגד מבקשי המקלט ונגד ארגוני זכויות האדם".

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 63
  ח"כ מהליכוד דיברו בוועדה נגד ארגוני הסיוע שבגללם קורים דברים איומים, הם רק שכחו שכבר שלוש שנים הליכוד שולט בממשלה ולא ארגוני הסיוע.
 2. 62
  בריכת גורדון

  שקר וכזב לא ניקו את הבריכה במשך יומיים , אני שחיתי בבריכה יחד עם הסודנאים , לא הייתי שוחה אם רגב היתה נכנסת למים , אז הייתי דורשת שינקו את הבריכה במשך שבועיים

  1. לא סתם שנאו אשכנזים בארופה ,אני אישית מבין אותם.
 3. 61
  תחשבו טוב למה ש"ס נלחמת עד חורמה בפליטים...

  אלי ישי הוא שר הפנים שהנפיק את הכמות הגדולה ביותר עד היום של אשרות עבודה לזרים.
  מקורבים לש"ס עומדים בראש תעשיית היבוא הזו שמגלגלת מאות מליוני דולרים.
  כל מסתנן לא חוקי עלול לקחת מקום עבודה של זר ונוגס באפשרויות הרווח על עובד זר חוקי.

  לכן מלחמת החורמה נגד הלא חוקיים. ש"ס שומרת על הכסף של הלוביסטים שלה שמקורבים לעובדיה יוסף.

  לכן האיומים של אלי ישי על ראשי ערים, לכן ההתלהמות שלו כנגדם ודרישתו לכלוא אותם, לגרש אותם, להמיט עליהם חורבן. הם עושים למקורבים שלו נזק כלכלי ובכך עושים לו הם עושים נזק אלקטוראלי שמאחר והאג'נדה של ש"ס היא תקציבים תקציבים תקציבים אז יש לזה גם משמעות כלכלית עקיפה.

  וזה קורא לעצמו יהודי. בא לי להקיא!

 4. 60
  לסלק הזרים מהארץ
 5. 59
  ארגוני זכויות האדם הם הכי גזענים שיש שונאים מתנחלים וחרדים ומזרחיים הם באים להטיף לנו הרי בלי בג"ץ מי היה שומע עליהם בכלל.
 6. 58
  איזו רמה נמוכה של ממשלה איך מצב כזה בישראל, פעם פחדנו מערבים ישראלים שיפגעו בנו, היום אנו פוחדים מאפריקאים מוסלמים ונוצרים שבאו לעבוד בארצנו שמה יפגעו בנו, כשכל המסתננים עברו את הגבול בסיני היו צרכים להשאיר אותם בסיני במחנה סגור. בישבילם ישראל זה גן עדן לעשות כסף וזה מה שהם שבבית שלהם באפריקה שומעים וככה יש לנו אלפים שחוצים את הגבול כל יום.
 7. 57
  לכול אלה שבאים בטענות לביבי ולממשלה קודם תבואו בטענות לארגוני השמאל שכול פעם שבאים לגרש את המסתננים הם הולכים לבג"ץ ועוצרים את זה מתי תבינו הכנסת והממשלה לא קובעים פה כלום הכל בידי בג"ץ.
 8. 56
  ארגוני הסיוע לזרים הם למעשה קבלני עובדים זרים זולים למסעדות ולחברות הנקיון
 9. 55
  מירי רגב אכן בהמה. ואם פגעתי במישהו, אני שולח מכאן את התנצלותי לבני הבקר ובנותיו.
 10. 54
  נתניהו ישלם בבחירות על ההזנחה של ד " תא
 11. 53
  אני כבר מחפש סודנית להתחתן אתה.

  לפחות לא תגורש. תרגעי מירי, אני אדאג שתתקלח כל יום. וגם תעבור דרך המקלחת לפני שתיכנס לבריכה בגורדון. לא אומר את מי שאת מזכירה לי בכנותך בני אנוש, סרטן בגוף המדינה ומזוהמים. לכל המעונין אביא ציטוט מעיתון אירופי מה שאנשים חושבים על חרדים באותו נושא.  

  1. אתה יודע שכדי להיתחתן עם מוסלמית אתה צריך להיתאסלם, נכון?

   נראה אז איך השקפותיך הליברליות יתקבלו בקהילה....

  2. עוד אדיוט מתחסד
 12. 52
  ל-7: איש לא שולט בבג"צ מלבד השכל הישר
  1. רשע כואבת לי הבטן מרוב צחוק בגללך
 13. 51
  האם האפריקאים באמת העלו את אחוזי הפשיעה בשכונות הדרום? ממש לא נראה לי. בתור תושב התקווה מאז שנולדתי, אני אומר לכם שאונס וגניבות היו גם קודם, בערך באותה כמות. זה שיש אנשים שלא נאה להם לראות אפריקאים מול העיניים זה לא אותו דבר כמו סטטיסטיקה. גם את העור המרוקאי שלי יש אנשים שלא רוצים לרואת מול העיניים, אז מה. הצרחות של דני דנון ומירי רגב זה גם לא אותו הדבר כמו סטטיסטיקה. שלא ידברו בשמי.
  1. או שאתה כבר לא גר בשכונה או שאתה מרוויח כסף מהאפריקאים.
 14. 50
  כשמביאים לארץ 300,000 עובדים זרים, ויש מי שמרוויח מזה המון כסף, מירי רגב שותקת. כשמגיעים 60,000 מסודן, פתאום יש סרטן? הרי רוב תושבי דרום תל אביב הם עובדים זרים לא סודנים.

  חצי מאותם 300,000 הם חוקיים, מהשאר, הרוב היו חוקיים פעם, ופגה להם האשרה, כדי שקבלנים יוכלו להרוויח עוד כסף.
  מירי רגב שייכת לאיטליה של שנות השלושים, מי שלא קופץ, חום.

  1. איך הגעת לנתונים המופרכים האלו? זה מה שמתאים לך כשמאלני מלוקק?
 15. 49
  מה שדנון ורגב שוכחים זה שבמדינת מיכאל בן ארי ואימתר בן גביר גם הליכוד ייחשב למפלגת בוגדי.

  הימין השמרני שנוא על הימין הניאופשיטי שלא יהסס לרדוף את כל מבקריו ומתנגדיו, קלים כחמורים, אם רק יינתן לו הכוח. שלא ייתפלאו חברי הליכוד כשנחש הצפע שעמו הם מתחבקים היום יכיש אותם מחר.

 16. 48
  הימין תמיד יאשים את השמאל בכל דבר כי הימין אימפוטנט לשנות את המציאות שהוא עצמו יותר
 17. 47
  בגלל ביבי ושטייניץ שעכבו את הגדר, חדרו לישראל פליטים שכעת חודרים לנאנסות. הימין אשם.
  1. האם אולמרט לא החליט על בניית הגדר, ולא בנה אפילו מטר אחד, שרון הפקיר אותנו מכל הכיונים, מזל שלא שמעו ליועצי עיתון הארץ, ולא מסרנו את הגולן לאסד, די עם ההסתה המטומטמת.
 18. 46
  "ארגוני זכויות" לחיסול ישראל, בעזאזל מקומם וללא חמצן כי שמא יעורו חלילה,,
 19. 45
  הלו מר נתניהו, אתה ראש ממשלה כבר שלוש שנים., ומה עשית למען מצביעיך בדרום תל
 20. 44
  סכנה מוחשית לקיום המדינה

  הגזענות, הפחד מהזר, האטימות, השטחיות, הרוע הבנאלי, גסות הרוח, שפלות הקומה של נציגי העם, מסכנים את קיומנו.

 21. 43
  עזבו את המקרי האונס - ישראל נכבשת ע"י אפריקה בלי מלחמה כלל

  לממשלה אין עיניים , כולם ישנים
  מתי תתעוררו מתי ??

  1. זכות השיבה מתממשת מול עינינו.
  2. והכל בחסות השמאל הקיצוני ובג"ץ זוהי מטרתם הסופית.
 22. 42
  להוקיע את הגזענים ולהעיף את הסודנים
 23. 41
  בגלל 200-300 משרות במשרד הפנים נהפוך למדינה אפריקנית.
 24. 40
  ארגוני השמאל הקיצוני מקבלים ממדינות אויב כסף לא ממש אכפת להם מהמסתננים
 25. 39
  את את ב. גורדון לקח לנקות יומיים את הפה המסריח של רגב במברשת גסה יקח חודשיים
 26. 38
  הם הטילו חרם ולא יודעים מה נאמר שם. איך הם טוענים שזו במה להסתה? אולי כי זו.

  השיטה שלהם להסיט והסית.

  1. נו, באמת. הם יודעים כי הם היו שם בדיונים קודמים.

   והם יודעים מה נאמר הפעם, בדיון אותו החרימו, כי דיוני ועדות הכנסת אינם סודיים, והדיון הספציפי הזה שודר בטלוויזיה.

  2. נו באמת

   הם היו בדיונים קודמים, ויודעים מה נאמר בהם. והם יודעים מה נאמר בדיון בו החרימו, כי דיוני הוועדה אינם סודיים, והדיון הספציפי הזה שודר בטלוויזיה.

 27. 37
  לא רוצים דיון, רוצים מדינת כל אזרחיה
  1. אתה יכול לרצות קומוניסט.
 28. 36
  מחלה ושמה אפריקה. למה להכניס את הראש הקטן של המדינה למחלה הנוראית הזו .
 29. 35
  ח"כים חסרי אחריות ,מדיחים ומסיתים לאלימות במקום להציע פתרון מוסרי. אות קלון ליהודים שיודעים משהו על הסתה.

  טוב יעשה נתניהו אם יוציא את רגב משורותיו לאלתר ,לא מספיק לומר שאין מקום להתבטאויות כאלה ,צריך גם לעשות.
  אין ספק שיש בעיה גדולה ורצינית עם המהגרים אך במקום לחוקק חוקים נוקשים נגד מעסיקי מסתננים או פתרונות אחרים, קל להם יותר להתשלח בהם ולהסית לאלימות. כבר שכחנו שמדינת ישראל קמה לאור אמירות דומות? האם אלו הם "נבחרי מדינת ישראל" גם מסיתים מסוג רגב יש לעצור ויש לעשות זאת מיד , במפלגות הימין הם מתרבים ונתניהו מסתמן כראש מפלגה ימנית קיצונית. כך בכל אופן זה היה נראה לו זה היה נשמע ממפלגה אחרת בעולם.

 30. 34
  ביום השואה הבא תחשבו על היום
 31. 33
  קיראו

  http://benhateva.wordpress.com/2012/05/24/73917/

 32. 32
  חברי הכנסת בוועדה = גזענים מהסוג הנחות ביותר
 33. 31
  הגיע הזמון שמועמד להבחר לח"כ יעבור
 34. 30
  למר דנון: גם בלשכה של קצב,ראש עריית קריית גת ובין מאבטחי הרמטכ"ל

  יש מתייפיפים?!?
  כמה מפרשיות האונס החמורות בשנתיים האחרונות קרו שם.
  תפסיק להיות פופוליסט זבל וקח אחריות על כישלונה של המפלגה בה אתה חבר ותמצא פתרונות, בשביל זה אתה גוזל את כספי הציבור , לא? לא בשביל לצעוק מעל במות כאילו אתה בהפנינג בהייד פארק

 35. 29
  דנונה המתלהם. ואת הקצב האנס הכניסו אירגוני השמאל לבית הנשיא? או שאולי מפלגתך
 36. 28
  יש לי חבר סודני ואני הולכת להתחתן איתו.
  1. מזל טוב...ותהיי רגועה, בבוא השעה, רשויות הרווחה יטפלו בך ובילדייך.
 37. 27
  לכל הבורים של הימין ומירי רגב בראשם. את דכאו ובוכנוולד הקימו הגרמנים בשנת 1933
 38. 26
  חברי כנסת של מפלגת השלטון באים לשלהב רוחות במקום לפתר את הבעיה
 39. 25
  ארגוני השמאל הקיצוני הם הבעיה של ישראל לא הערבים ולא המסתננים אלא השמלאנים ששולטים בבתי המשפט ובתקשורת.
 40. 24
  ארגוני השמאל הקיצוני בחסות בג"ץ ממלאים את הארץ בזרים מוסלמים בשביל למחוק את מדינת היהודים ולהפוך אותה למדינת כול אזרחיה.
 41. 23
  מאיפה השקר של רגב שניקו את בריכת גורדון יומיים?

  הח"כ הכהניסט בן ארי ניסה ליצור פרובוקציה. אבל מאד חיובית. הביא כמאה אפריקנים ליום כיף חינם בבריכת גורדון. המטרה - לחשוף גזענות של הצפונים. מהכתבה שראיתי בטלבזיה לא היום שום גילויי גזענות. וזה בטוח שקר מתועב שבמשך יומיים סגרו את הבריכה לניקיון.
  אבל אני חייב לומר שבגדול הטיעון של רגב והכהניסט נכונים. למה מביאים רק לדרום? צריך להביא את המסתננים לפארק הירקון. זה בשליטה של אלי ישי. אבל הוא חדל אישים. אני במקומו הייתי מביא אותם מהגבול ישר לכיכר המדינה, לגן מאיר. לפארק הירקון ומארגן להם ארוחות במקום.
  ולאירגוני העזרה אני אומר - אל תחלקו מזון בגן לוינסקי. חלקו ליד הבית שלכם.

  1. מנויים רבים ברחו מהברכה והתלוננו אצל ההנהלה על זיהום של הברכה במחלות מאפריקה.
 42. 22
  ארגוני זכויות האדם צבועים כי אם היו מגרשים מהארץ את המתנחלים או החרדים הם לא היו הולכים לעתור נגד זה בבג"ץ.
  1. שכחת להוסיף שהם לא היו מתנגדים גם לגירושם של המזרחיים.
  2. אבל המתנחלים כבר מחוץ למדינת ישראל!

   מהסיבה הפשוטה שלפי החוק הישראלי, כל מה שמעבר לקו הירוק (למעט מזרח ירושלים והגולן) איננו חלק מהמדינה. השמאל לא רוצה להוציא את המתנחלים מהמדינה -- הוא רוצה להחזיר אותם למדינה.

 43. 21
  אותם ארגוני זכויות אדם אם היו מציעים להם לגרש מתנחלים או חרדים מהארץ הם היו ראשונים שהיו מתנדבים ובטח שלא היו הולכים לעתור נגד זה בבג"ץ.
  1. גם אני גם אני!
  2. השמאל רוצה *להחזיר* את המנחלים לישראל!

   להזכירך, ירון, המתנחלים מצויים כרגע *מחוץ* למדינת ישראל, הן לפי החוק הבינלאומי והן לפי החוק הישראלי (למרות מאמצי רגב ודנון, מדינת ישראל עדיין לא סיפחה את יהודה ושומרון). ארגוני השמאל רוצים להכניס את המתנחלים לתוך מדינת ישראל; המתנחלים הם אלה שרוצים להישאר מחוץ לגבולות המדינה.

 44. 20
  אסור שהכנסת וחוק החסינות יתנו מחסה לדברי הסתה גזעניים. יש להעמיד לדין ולהעניש בחומרה כל מי שמשמיע דברי הסתה גזעניים. מדינה שהוקמה על חורבות יהדות השואה חייבת לחסל הגזענות ללא רחם.
 45. 19
  באיזה אופן "עושים אבחנה בין פליטים למהגרי עבודה"?

  אם בכלל לא בודקים את הבקשות שלהם?
  המסתננים עושים זאת תוך סכנה ממשית למוות בעינויים, חטיפה ודרישת כופר. רבים מתים בדרך. מי מכם עבר משהו כזה בראיון עבודה האחרון שלו? מירי רגב לא תכנס לארה"ב בלי אישור. האם מירי רגב בסכנת חיים בישראל? האם משפחתה בסכנת רעב? אם זה היה המצב, האם היתה אוכלת את הדרכון הדיפלומטי שלה?

 46. 18
  לא נתן לכפות על החברה הישראלית את קבלת המסתננים.היא אינה רוצה אותם וזאת עוד בנסוח עדין.אין פתרונות קלים אבל ההצעה להשאירם כאן ובמשך הזמן החברה הישראלית מחוסר ברירה תצטרך לקבלם היא ההצעה הגרועה ביותר. השארתם פה תהפכם לפצצת זמן חברתית שהשלכותיה הרות אסון קבלה היא הרבה מעבר לההענקת תנאים ושום חוק לא יהפוך .אותם לרצויים. הפתרון בהרחקתם מהחברה הישראלית על הדרך ניתן להתווכח מה שברור שאינם יכולים להישאר פה.
 47. 17
  חכים טפשים תפנו לראש הממשלה שנותן אוטובוסים להביא אותם כול יום מהגבול לדרום תל אביב
  1. פינוי הפליטים מסודן

   צודק במאה אחוז מצד אחד כביכול מגרשים מצד שני מסיעים אותם כל יום לתלאביב לאילת ןלעוד מקומות .מממשלת ישראל מרמה את הציבור וזורה חול בעיני הציבור . איך זה שמפנים אותם אם מידי יום נוספים עוד ועוד פליטים. עוד ועוד אנשים מעסיקים אותם.והממשלה לא נוקפת אצבע נגד אותם מעסיקים .
   אם ממשלת ישראל היתה נותנת קנסות נגד אלה שמעסיקים אותם או שמשכירים להם בתים וחנויות לא היינו מגיעים למצב כזה שהם ממלאים את הרחובות. ממשלת ישראל אף נותנת אישורי העסקה חוקיים להעסיק חלק מתוך הפליטים . בושה למדינת ישראל ,יש פה אלפי אנשים שאין להם עבודה והממשלה מעדיפה כמובן להרוויח כמה שיותר ולהעסיק כח עבודה זול.
   ממשלת ישראל היא היא עצמה פוגעת בכלכלת ישראל היא אשמה בנזקים שנגרמים לאזרחי ישראל . האנשים האלה בנוסף להיותם מטרד גדול ונורא הם אנשים חולים חלק מהם נשאים של אידס.שחפת עגבת מה לא. ממשלת ישראל תתעוררי אחרת תשלמי ביוקר על מחדלייך. תודה

 48. 16
  מחרימים דיונים ואחר כך מתבכיינים למה מתעלמים מהם.
 49. 15
  עצה ידידותית למירי רגב, תדברי פחות ותעשי יותר. ואם את חייבת לדבר, תחשבי קודם ותביני מה משמעות הדברים שלך לפני הדיבור. מילים לא נכונות הורסות לעתים כל כוונה טובה.
  1. פינוי הפליטים

   הלוואי וירבו חברי כנסת כמירי רגב . היא באמת צריכה לעשות יותר להלחם יום יום שעה שעה בגירוש הפליטים. בכך היא תתרום תרומה משמעותית למדינת ישראל וגם לעצמה אני מקווה
   שבבחירות הבאות תייצגי את ממשלת ישראל בממשלה.את בהחלט ראויה להיות שרה בממשלה עלי והצליחי.

 50. 14
  רגב: "למה ניקו את הבריכה בגורדון במשך יומיים אחרי שהם היו שם?

  כי את גזענית מסריחה אז רצו מים נקיים

 51. 13
  השמאל=ארגוני סיוע,מתיפיפים קחו אותם לבתיכם,אתם גייס חמישי בארץ
 52. 12
  האם דנון ורגב הגיעו לארגנטינה בצוללת בשלהי ?1945
  1. הם היו נחטפים שם לשמש דוברים לצמרת שלטון הגנרלים הרצחני.
 53. 11
  אני רוצה לראות שהם יצאו באותה נחישות להפגין למען הטבת תנאי חייהם של הקשיישים והנכים בארץ.פה משום מה שתיקה גדולה!
  1. 11 ומתי את/ה יצעת להפגין למען ערך הומניסטי כלשהו? עבור עניי עירך יש לך
  2. צא אתה!

   למה אתה שותק?
   נראה לי שאתה נזכר בקשישים רק כשאתה רוצה לסתום את הפה לאחרים

 54. 10
  לא לתת לאירגונים במה להמשך שטיפת המוח לאזרחי ישראל.

  "ארגוני טרור בהם "אל-קאידה" יכולים לנסות לתדרך פליטים המגיעים מאפריקה כידי לפגוע בישראל, כך מזהיר יו"ר המרכז לדיאלוג אסטרטגי במכללה האקדמית נתניה והשר לשעבר ד"ר אפרים סנה.

 55. 9
  להחזיר את תושבי שכונת התקווה היהודים לארצות מוצאם.
  1. 98% רוצים לשלוח אותך קודם, ולא משנה לאיפה..

   מצידנו תקים לך מדינה בשיתוף האפריקאים באיזה אי בודד ורחוק ( אם האפריקאים בכלל ירצו להצטרף אליך .. )

  2. למה רק שכונת התיקווה??
  3. ואת צפון תל אביב לקרקוב ,אני בעד .
  4. To abu

   It's good for Israel For starting a new beginning. Maybe this time it'll be better :) . Halom baasfamia

 56. 8
  כרגיל- אסיפה של תרנגולות. דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.
 57. 7
  אזהרה

  ארגוני אויב נבזיים ולא סיוע. העם היהודי אדיש ולא מבין איזה סכנות מחכות מהמסתננים ובעיקר מהמקור שהם ארגוני השמאל שאף שמספרם שולי הם שולטים בבגצ ובתקשורת ובפרקליטות.מקומם של ההזויים האלה בכלא לא על דעותיהם אלא מעשיהם שמקרבים את קץ המדינה. אהה ומה שמעצים את הטרגדיה שנפלנו עם מנהיג שאבד את העגולים ממזמן

  1. מופרעי העולם התאחדו! (ליצור ללא חן)
 58. 6
  ארגוני הסיוע מדברים גם ככה יותר מדי, בין ישירות ובין באמצעות התקשורת-אז שלא יבואו
 59. 5
  ראינו בדיונים על האח איזה רמה נמוכה ופופוליסטית יש בוועדות.

  שלא לדבר על הרמה האנושית הנמוכה של רגב ושות'.

  1. הם רוצים את קולות המתפקדים של הליכוד בפריימרז. זה הכל הצגה. אין דיון ענייני.
 60. 4
  בל ישלו עצמם ארגוני ה"זכויות" - כל אדם הגון יודע שהם אחראים ראשיים הן לסבל המסתננים האפריקאים, לעינויים הנוראים שהם סובלים בסיני מידי הבדואים, למצבם הנואש כאן בישראל - והן לסבל אותו גורמים הפושעים מבין המסתננים. וכל כך למה? כי לולא ריצפו בכוונותיהם הטובות את הדרך לגיהנום, ויצרו מצב בו ניתן למסתננים לחיות בקרבנו, לא היו מוסיפים אלה לבוא. אינכם הומניסטים. אינכם ליברלים. סתם חבורת צבועים, פתאים. אדיוטים שימושיים. אז עכשיו אתם "מחרימים" את הכנסת? חברי הכנסת בזים לכם. כמו גם הציבור כולו. טפי.

  בל ישלו עצמם ארגוני ה"זכויות" - כל אדם הגון יודע שהם אחראים ראשיים הן לסבל המסתננים האפריקאים, לעינויים הנוראים שהם סובלים בסיני מידי הבדואים, למצבם הנואש כאן בישראל - והן לסבל אותו גורמים הפושעים מבין המסתננים. וכל כך למה? כי לולא ריצפו בכוונותיהם הטובות את הדרך לגיהנום, ויצרו מצב בו ניתן למסתננים לחיות בקרבנו, לא היו מוסיפים אלה לבוא. אינכם הומניסטים. אינכם ליברלים. סתם חבורת צבועים, פתאים. אדיוטים שימושיים. אז עכשיו אתם "מחרימים" את הכנסת? חברי הכנסת בזים לכם. כמו גם הציבור כולו. טפי.

  1. לא מודרניסט. יותר איש מערות חשוך. לשיטתך, חסידי אומות העולם הם
  2. יש לך ממשלה לא מתפקדת. היא ורק היא אחראית למחדל!

   כל יום שולחים אוטובוסים מהנגב לדרום ת"א. למה שלא ישלחו לפארק הירקון? יפה יותר מגינת לוינסקי. למה אלי ישיש לא מסדר להם שם אוהלים?

  3. בעולמו של מודרניסט שלום הוא מלחמה ואור הוא שחור.... אתה לא רוצה אפריקאיים, היה הגון ותאמר זאת ישירות ואל תיאחז בטענות אידיוטיות מעין אלו.

   אפריקאים מיואשים ונואשים עוזבים את אפריקה לכל קצוות העולם, חלקם מגיעים אלינו... האחריות לזוועות שהם עוברים מטלת על המבצעים של אותן זוועות, ועל מי שבשטחו זה קורה (כולל ממשלת ישראל שלא נלחמת במשתפי הפעולה הבדואים מהצד שלנו). בוודאי לא על ארגונים הומניטריים שאוספים את השברים, מאכילים את הרעבים, ומעניקים מעט טיפול רפואי לפצועים ולחולים.

  4. על איזה כוונות טובות אתה מדבר? כל הכוונה של האירגונים האלה היא ליצור מאגר קולות נוסף לשמאל, להוריד את השכר של השכבות הנמוכות וכך לגרום להם לזעום על הממשלה.
  5. נכון מאוד!

   הסמולנים הארורים גם טובחים באפריקאים מסכנים בסודן, באריתריאה ובסומליה.

  6. ואני לתומי חשבתי שיש ממשלה בישראל... עם 94 חברי כנסת

   אבל הנה למדתי משהו חדש, מי שמנהל את המדינה הם ארגוני השמאל!!
   הם אלו שלא התמודדו עם ההסתננות במשך 4-5 השנים האחרונות.
   הם אלו שהיו צריכים להקים מנהלת שתטפל במסתננים ותבחן פתרונות זמניים וארוכי טווח.
   הם אלו שהיו צריכים לפנות לארגונים בינלאומיים ומדינות אחרות ולדרוש שיסייעו להם לטפל בבעייה.
   והם אלו שהיו צריכים לתגבר במשטרה את השכונות בהן גרים מסתננים.
   אבל עוכרי ישראל האלו לא עשו את זה - ועכשיו הפשיעה גואה ותושבי שכונת התקווה המסכנים נאלצים לפנות לממשלה העלובה והחלשה שכל מה שהיא יכולה לעשות זה רק לבוא להפגנות ולצעוק בישיבות בכנסת.
   מסכנה הממשלה... מה ציפו ממנה שתעשה?!
   נו - עכשיו באמת הכל הרבה יותר ברור!!

 61. 3
  שיחרימו.

  ארגוני הסיוע באמת מפחידים.הם יחרימו דיון ועדה של הכנסת.וזה צעד נכון.במקום להפגין בכנסת שיפגינו בשכונות בדרום תל אביב.

 62. 2
  ארגוני הסיוע

  כל תכליתם של ארגוני הסיוע למיניהם היא בראש ובראשונה לפגוע בעם ישראל ובמדינת ישראל המסתננים למיניהם מענינים אותם כקליפת השום

  1. זה פשוט קשקוש גמור. לך לגינת לוינסקי ותראה את האנשים הטובים שמחלקים שם אוכל לרעבים, בזמן שאתה יושב בביתך שבע ואטום
  2. באיזה סרט אנשים כמוך ומי שהמליץ עליך חיים? צריך מח ממש מעוות כדי להגיע למסקנה שארגון כמו "רופאים לזכויות אדם" רוצה לפגוע בעם ישראל ו/או במדינת ישראל...
  3. למה ארגוני סיוע מחלקים מזון לזרים בלווינסקי ולא בגינה ברמת אביב?
  4. ושהתקיפו את שדרות בטילים הם עזרו לתושבי הדרום אל תיהיה תמים הם עוזרים רק למי שהם רוצים וממי שהם מקבלים כסף.
  5. גם נותנים אוכל לחתולים
 63. 1
  על הממשלה והכנסת להוקיע את הגזענים האלימים משורותיה בטרם תמליץ לארגוננו זכויות אדם להופע בהם.

  יש הוקעה מהבית ,לא רק מחוץ ומחו״ל.

  1. הממשלה הזאת תוקיע? הצחקת אותי. עם שר חוץ למופת, בעל ערכים הומנטריים לדוגמא (!), אין מה לצפות ממשלה לאומנית זאת.
  2. המסית והמפלג הגדול הוא ראש ממשלתנו הדגול שמאמין ב"הפרד ומשול" כך במשמרת
  3. אבל יש בעייה קטנה- הממשלה והכנסת הם הגזענים והאלימים. אופס!
  4. יש להוקיע את ארגוני הסיוע הצדקנים ויפי נפש המעודדים עוד ועוד הסתננות לישראל ובכך גורמים לאותם מסתננים סבל והשפלה.
  5. מאז ראשיתה של הציונות הגרו יותר ויותר ערבים מוסלמים (הפעם סודנים) לארץ ישראל להנות מהיהודים ומהיהודיות.
  6. אם היא תעשה כך ישארו מעט מאוד חברי כנסת בקואוליציה

   ......................................

  7. למה כל "אירגוני הזכויות" נמצאים רק בישראל ???!!!...

   לכו חלקו אוכל באפריקה, אם כל כך משעמם לכם.
   לכו תפגינו נגד הממשלה של סוריה.
   לכו תפגינו נגד החמאס שרוצח ואונס פלסטינים ופלסטיניות ברצועת עזה.

   אבל אתם לא תלכו לכל המקומות הללו, כי לא יתנו לכם לחזור חיים ושלמים משם.

   אז רדו לנו מהווריד.

  8. אלו לוחמים לזכויות הטרור לא האדם