ישי: נשים רבות נאנסו על ידי זרים ומפחדות להתלונן שלא יחשבו שהן נשאיות איידס

שר הפנים התייחס לתופעת המהגרים מאפריקה ואמר כי הפתרון הוא לכלוא אותם בבתי כלא ובמתקנים. "מהיום מסתנן לא נוסע לת"א, הוא ילך לכלא ל-3 שנים"

שר הפנים, אלי ישי, התייחס לבעיית המהגרים מאפריקה ששוהים בישראל וטען כי נשים רבות נאנסו בתל אביב אך "מפחדות להתלונן שלא תדבק בהן סטיגמה של נשאיות נגיף האיידס". בראיון שהעניק  ל"מעריב", הוסיף השר כי הפתרון למצב הוא "עוד בתי כלא ומחנות השהייה. צריך להכשיר בסיסים צבאיים שבהם נוכל לכלוא את כולם בלי יוצא מן הכלל".

לדבריו, "המסתננים, יחד עם הפלסטינים, יביאו אותנו מהר מאוד לסיום החלום הציוני. אין מדינה שרגישה כמונו לזכויות זרים. פשוט יש לנו מספיק דאגות במדינה בתחום הבריאות והרווחה, ולא צריך לייבא עוד דאגות מאפריקה". הוא הוסיף: מהיום והלאה מתסנן לא נוסע לתל אביב אחרי שהוא חוצה את הגדר...נתפוס אותו והוא ילך לכלא לשלוש שנים".

השר אמר עוד כי "דרום תל אביב הפכה להיות פח הזבל של המדינה. לכל אותם יפי נפש שמדברים נגדי אני מציע שייקחו כמה עשרות מסתננים וישכנו אותם בשכונות שלהם. שיראו אותם מדי יום, שהילדים שלהם ינסו לשחק באותם גנים שבהם הם נמצאים".

הוועד למלחמה באיידס גינה את דבריו של ישי. "אנחנו מגנים את השימוש הציני שעושה השר ישי בפחד הציבור מהמחלה לטובת קידום אינטרסים פוליטיים, תוך ליבוי השנאה נגד קבוצות חלשות והעצמת הסטיגמה נגד אנשים החיים עם HIV" אומר יונתן קרני, מנכ"ל הוועד. "נראה שהשר ישי נדבק בבורות שממש כמו הנגיף, אינה מבחינה בין דת, מגדר, השכלה או צבע עור. ניתן לצפות משר בישראל להכיר תחום מקצועי לפני שהוא בוחר להתבטא בו בצורה חסרת אחריות. לאור התבטאויותיו הרבות בנושא ועיסוקו האובססיבי במחלה, אנחנו מזמינים את השר ישי לבקר בוועד למלחמה באיידס וללמוד על דרכי הדבקה, אמצעי מניעה וכדומה".

הפגנה נגד מהגרים מאפריקה בתל אביב, אתמולהדר כהן

גם בעבר קשר שר הפנים בין מהגרים ומחלות. בראיון לערוץ 2 ב-2009 אמר ישי כי "אם יבואו לפה עכשיו מאות אלפי עובדים זרים הם יביאו איתם שלל מחלות: צהבת, חצבת, שחפת, איידס, סמים. עם כל ההתייפייפות הזאת, זה לא מאיים על מפעל הציונות של מדינת ישראל?".

מיכל רוזין, מנכ"לית איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית, אמרה בתגובה לדברים כי "מהדיווחים המגיעים למרכזי הסיוע, עולה כי 87% מהפניות מדווחות כי הפגיעה נעשתה על ידי  אדם קרוב ומוכר ולא על ידי אדם זר. רוב הנשים שנפגעו מינית אינן מדווחות ואינן מבקשות עזרה, והסיבות לכך רבות: תחושת אשמה, בושה, האשמת הקורבן על ידי סביבתו, תחושת בדידות ופחד, ולאו דווקא משום החשש שנדבקו באיידס. אל להם לפוליטיקאים לעשות שימוש ציני באונס על מנת להביע עמדתם בעניין הפליטים ומבקשי המקלט".

מנכ"ל מוקד סיוע לעובדים זרים, עו"ד רעות מיכאלי, מסרה בתגובה כי "אלי ישי עלה על נוסחת קסם להצלחה - איך להשיג כותרת ראשית פעם ביומיים רק בדיבורים בלי שום עשייה פרלמנטירת משמעותית, "זאת בהיותו שר פנים כושל עם מחדלים בכל תחום תחת פיקוחו, כולל אסון הכרמל ולאחר שבעצמו אישר 27 אלף אשרות למהגרי עבודה חדשים בשנת 2010".

אמש (רביעי) הפגינו כ-600 פעילים באזור התחנה המרכזית, בשכונת התקווה ובאזור קיבוץ גלויות בדרום תל אביב בדרישה לגרש את המהגרים מאפריקה מהמדינה. שישה בני אדם נעצרו, חמישה מהם בחשד להפרות סדר ואדם נוסף בחשד שהסית לפגוע במהגרים אפריקאים.

במהלך ההפגנה תקפו הנוכחים בטעות את חנניה ונדה, ישראלי ממוצא אתיופי שבמקרה הזדמן למקום. לאחר שהבינו כי הוא יהודי, אמרו המפגינים שלא התכוונו לעשות זאת. ונדה עצמו אמר: "עברתי פה במקרה והתחלתי לצלם. היחס לסודאנים הוא בדיוק כמו לאתיופים, הנוכחות השחורה מאיימת".

המפגינים קראו קריאות דוגמת "שמאלנים בוגדים", ו-"העם דורש סודאנים לגרש" והניפו שלטים שעליהם נכתב, בין השאר, "דרום תל אביב – לא דרום סודאן", ו"שיוויון בנטל – גם בצפון תל אביב". פעיל הימין ברוך מרזל אמר במהלך ההפגנה: "אנחנו נשתדל לערוך הפגנה כל יום. לא יהיה פה שקט, עד ראש הממשלה, שרי החוץ והפנים יתחילו לעשות במקום לדבר". המשטרה מנעה מהמפגינים לצעוד לכיוון שכונת שפירא שבדרום העיר.

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 89
  אלי ישי מול ארגוני הסיוע

  אלי ישי עמוד איתן מול ארגוני הסיוע הממומנים בכסף זר (סעודיה) .מדינות ששמו להם מטרה לערער מאזן דמוגרפי ולהקטין משקל היהודים במדינה ע"י השארת מהגרי עבודה בארץ ומניעת גירושם לארצות מוצאם.

 2. 88
  האם אלי ישי חולם חלום ציוני

  מנהיג מפלגת משתמטים מפלגת שרים וחכ"ים בכלא, מפלגה ששומרת את מאמיניה בבערות - זו לא ציונות.
  גם הגזענות שהוא משמיע אינה ציונות.
  כל מי שציוני צריך להתנער מאלי ישי.

 3. 87
  ישי בחוסר מעש אשם במסגד שהוקם ברח וולפסון ת"א
 4. 86
  לא התלוננו אבל ישי יודע.... יש לנו רנטגן חדש ?
 5. 85
  נראה לי שזה די פשוט: אם באפריקה אחוז נשאי האיידס ומחלות מדבקות אחרות הוא גבוה עשרות מונים מהעולם המערבי, הגיוני לחשוב שמהגרים אפריקאים הם בעלי אותם מאפיינים.
 6. 84
  תראו מי שמדבר. בתי הכלא מלאים בבני עדתו.
 7. 83
  ישי - איזה סופרטנקר תמציאו לנו עכשיו? אחרי שנכשלתם לטפל בכל דבר כאן? אתה פשוט כלומניק (וגם ביבי)
 8. 82
  לא היה עדיף לקרא לנשים שאתה חושב שנפגעו, לבצע את הבדיקות והטיפולים האפשריים במהירות האפשרית - יותר מאשר לשבת בבית , להסתיר ולפחד שידעו?

  הגענו כבר למצב שהצרכים הפוליטיים הנחותים דוחים פיקוח נפש?

 9. 81
  תשימו לב שכל אלה שבעדם אין להם מסתנן אחד בשכונה, נאורים שכמותכם!

  כמה חוצפה יש באנשים כמוכם

 10. 80
  MISTANENIM

  I CANT BELIVE WE STILL HAVE CONSULTATION WITH REGARDS. TO THIS CASE .THIS ARE ILEGAL MIGRANTS THAT SHOULD BE EXPELLD TO THEIR CCOUNTRYS .ISRAEL SHOULD CONTRACT CHARTER FLIGHT S ,AND THAT THE END OF THIS NOUVEL.

 11. 79
  אלי ישי: אם אתה לא אנסת אותן באופן אישי, אז אין לך מושג ירוק. אתה פשוט טינופת. אפס. חלאת אדם. וטיפש כמו נעל. וזה בלי שום קשר למדיניות ההגירה הראויה למדינת ישראל.
 12. 78
  במהלך שנותיו כשר פנים, אלי ישי נתן אשרות כניסה ליותר עובדים זרים מ-60,000 המסתננים. הם רוב הזרים בדרום תל אביב.
 13. 77
  לא שירתנו בצבא בשביל "אזרחי העולם"

  ואם ראשי המדינה לא מבינים את זה,
  העם יוקיע ויקיא אותם. ככול שתכניסו לנו בכוח
  את הערכים האוניברסלים שלכם כך תקבלו ריאקציה יהודית חזקה יותר.

  אנחנו בני העם היהודי על אפיכם וחמתכם ואיננו רוצים
  זרים בארצנו.

 14. 76
  במקרה זה עדיף בורות על איידס -אם כבר חייבים להדבק במשהו
 15. 75
  ישי אומר את האמת, על אפם וחמתם של כל מי שרוצים כאן מדינה לא יהודית!
 16. 74
  לא בורות ולא בטיח - follow the money

  כל מסתנן מסכן הכנסה פוטנציאלית לחברות כ"א של מקורבי ש"ס העוסקות ביבוא עובדים זרים שאלי ישי מאשר במאות אלפיהם.

  לא בכדי הוא מתנגד ונלחם בהעסקה שלהם.
  לכו בנתיב הכסף וכל המהומה וההתלהמות של הבהמון הזה ישי תהיה מאד ברורה לכולם!

 17. 73
  מתי כבר יגרשו את אלי ישי???? כמה אפשר לשמוע את השטויות שלו????
 18. 72
  השנאה שש"ס הרוויחה ביושר גורמת לכך שהצדקנים המקצועיים מתנפלים על ישי גם כשהוא צודק.
 19. 71
  אלי ישי: אם אתה לא אנסת אותן באופן אישי, אז אין לך מושג ירוק. אתה פשוט טינופת. אפס. חלאת אדם. וטיפש כמו נעל. וזה בלי שום קשר למדיניות ההגירה הראויה למדינת ישראל.
 20. 70
  נדבק? נולד!
 21. 69
  כן! אבל מה איתי? למה האשרה למטפל שלי 8 חודשים?

  אנשי הלישכה שלו עם חמישה עוזרים לפחות, מזכירות ופקידות ולא נותנים
  פיתרון לצורך פשוט בסיסי ודחוף ביותר שאי מתן מענה עד היום פוגע בבריאותי
  אז מה יהיה עם הרבה סיעודיים כמוני.

 22. 68
  לכל הסהרורים, נוכחות השב"חים כאן מסוכנת נקודה. הם גנבו את הגבול, אסור להם להיות פה, ומה יש להתווכח על זה בכלל? אם כל מי שירצה להיכנס לארץ יוכל לעשות את זה, זו אנרכיה.
 23. 67
  פרימיטיבי

  מסכן ביבי שהוא צריך לשבת על אותו שולחן עם הקוף הזה.

 24. 66
  איזה פלא!

  אלי ישי או החמור של בלעם מי יותר מבריק? מי ששר בישראל! בושה וכלימה.
  באנגלית אומרים: הוא יורה מהירך! זהירות שלא תפגע בכף הרגל.

 25. 65
  מערכת הבריאות בסודן מן המתקדמות בעולם ובאפריקה אין איידס
 26. 64
  ישי וחבריו חבורת עובדי אלילים חשוכים מתי תבינו שהם בכלל לא יהודים יש המשך

  התורה של היהודים מצווה לנהוג ביושר וחמלה בגרים כי גרים הייתם בארץ מצריים אבל אלי ישי וחבריו כלכך מטומטמים שהם בכלל לא יודעים שההורים שלהם היו פליטים ממרוקו לוב מצריים עיראק ובטח יהודי אירופה שברחו מהנאצים "אבל אלו בכלל אשכנזים חבל שבאו " אלי ישי וחבריו השקרנים לא מתגייסים כי אין בכלל ענין של פיקוח נפש "מי שימות אלה החילונים החוטאים והטמאים "אלי ישי אומר אונסים אבל שוכח שלאנוס אשה לשבת מאור ועוד שלל איסורים זה אונס אלי ישי וחבריו שכחו שהם נולדו מקיפוח הם ולפני שלבשו שחורים הם צעקו דופקים את השחורים היום ילד אתיופי אסור שילמד יחד עם ילדיהם באותו בית ספר אלי ישי וחבריו היו חבורת פושעים בילדותם ונשארו חשוכים מטומטמים ומסוכנים גם בבגרותם אין להם כלום עם היהדות כמו שהיא באמת הם כת שמשתחווה לפסלים (קברות צדיקים שמתהפכים בקיברהם בכל פעם שמגיעים אלו להשתטח ) תנסו פעם לראות ספר לימוד של תלמיד ש"ס ותבינו כמה מסוכנים האנשים האלה ולא כי הם רעים במהותם הם פשוט נאווים שמאמינים לססמאות לאגדות לבאבות לקמעות לרבנים אינטרסנטים שמנצלים אותם אני יודע הייתי שם

 27. 63
  "המסתננים, יחד עם הפלסטינים, יביאו אותנו מהר מאוד לסיום החלום הציוני."

  לשמוע את זה מאדם שמייצג ציבור גדול שלא מכיר במדינת ישראל ומייחל לסוף הציונות, קצת מוזר.

 28. 62
  primitiv
 29. 61
  שמתם את דרעי בכלא קיבלתם את ישי, יותר נמוך אי אפשר לרדת
 30. 60
  אכן יש בעיה הדורשת פתרון - הכל טוב ויפה . אבל גזענות היא גועל נפש . וזו גזענות .

  לאחר שאני שומע את אלי ישי ומירי רגב מדברים אני חש מועקה כה כבדה שאני נזקק לפתוח את פתח הביוב הקרוב ביותר ולשאוף אויר צח .
  כי אין שום קשר בין המצב הקיים שהוא לא תקין ויש לפתור אותו מהר , לבין האמירות של האנשים אלה .
  אמירות שאומרים הרבה פעמים - על יהודים למשל .
  והצדק באמירות - זהה . כלומר לא קיים .

 31. 59
  ועוד דבר: אין ראש ממשלה במדינה מערבית מתוקנת שלא היה מפטר שר פנים שמתבטא כך.
 32. 58
  האיש הזה מבייש את הכותרות שהוא עושה
 33. 57
  אני לא חסיד של שי, אבל יש להכיר בעובדה שהוא צודק באמרו שצריך לגרש מיד את המסתננים מאפריקה.
 34. 56
  אלי ישי לא נדבק בבורות . הבורות היא חלק ממבנה מהאישיות שלו והמנוע להצלחתו הפוליטית
 35. 55
  נשים רבות שוחחו עם אלי ישי אך מפחדות להודות בכך על-מנת לא להתפס כסתומות וחסרות שכל.
 36. 54
  אולי אני מחמיאה להם אבל

  בכנות קשה לי להאמין שבן ארי, רגב, וישי , שהצורה שהם מתבטאים בה לא מביישת מוכר חסר שיניים בשוק, מאמינים במה שיוצא להם מהפה. לפי דעתי הם פונים למכנה המשותף הנמוך ביותר והם יגידו כל מה שצריך בלי בכלל להתכוון.
  הרי איך יתכן שאנשים כה טיפשים חשוכים גזענים חסרי כל יכולת למחשבה מורכבת- אך קונקרטית יכולים להגיע לתפקידים כל כך בכירים בממשלה???

 37. 53
  שאלה אישית לשר אלי ישי (באמת אישית ואתם מתבקשים לא לקרא את תוכנה)

  כבוד השר ונניח לרגע באופן היפוטטי כמובן שהגורילה המיוחמת היתה בוחרת בך (ולא בזקנה) לסיפוק יצריה. מה היית עושה : א) רץ לספר לחברה מהישיבה על החויה שעברת זה עתה. ב) יושב בביתך נחבא אל הכלים שמא תאמרנה בנות ישראל שחטפת איידס. ג) רץ בכל זאת לספר לחברה אבל מבקש מהם שלא יספרו לבנות ד) נוסע עם הגורילה לקפריסין ומתחן איתה בחתונה אזרחית.
  בבקשה סמן X ליד האופציה הנבחרת.

  1. Brassens Rules!
 38. 52
  אם הן לא התלננו - אז איך כבוד השר יודע?
 39. 51
  אפשר לתבוע אותו על הפצת שטויות ?
 40. 50
  ושבו סודנים לסודן

  וגזענים לגטאות

 41. 49
  על משכבו בלילות חולם אלי ישי על תאודור הרצל ועל מקס נורדאו ועל משה הס. הוא מדבר איתם על חופש ושוויון
 42. 48
  לך תקרא מגילת רות

  הטמטום חוגג, בחיי. אין גבול לטמטום.

 43. 47
  רעות מיכאלי - תגובה עלובה נוכח התמיכה שלך בהשארותם של מסתננים רק כדי שתקבלי משכורת ויהיה לך מקום עבודה...
 44. 46
  שלח אותן למקווה. לא אדון ישייייייי? אמירה פרמיטיבית שלא מבינה את שורש הבעיה.
 45. 45
  כמה נשים מזרחיות שנאנסו ע"י בעליהן פוחדות להתלונן?
 46. 44
  כמה רוע אפשר לבלוע
 47. 43
  לא יאמן שהגזען הזה בממשלה שלנו. ומה על כל מעשי האונס שלא מדווחים במוסדות חרדיים?
 48. 42
  ישי, אני מתפלאת עליך! שכחת לציין שהם חטפו ילדים לדם למצות, המון ילדים! שההורים שלהם מפחדים להתלונן, כי...
 49. 41
  ישי, אתה גאון: הן פנו אליך וסיפרו לך, במקום לפנות למוקד עזרה לנתקפות, שהוא אנונימי?
 50. 40
  לא הבנתם אותו... זה טיזר לספר שלו, "מעולמו של אדם חשוך"
 51. 39
  למה הוא לא מתקצב את מרכזי הסיוע לנפגעות אונס? כי רק הסתה יש לו בראש ושום עזרה אמיתית. גם לבנים אונסים לצערנו ואף יותר

  צריך להישמר מקרובי משפחה, שכנים ומכרים יותר מ"שחורים ברחוב" !! למרות שאין להם מה לאכול והם מיואשים באופן כללי. אבל אלו העובדות.

  1. כי הן אשמות, שלא לבשו צנוע או לא הקפידו על נסיעה בחלקו האחורי של האוטובוס או דבר אחר.
 52. 38
  אלי ישי שובר את שיאי הטפשות והצביעות שהוא עצמו הציב

  ההברקה האחרונה של כבוד השר: נשים שנאנסו על ידי זר "מפחדות להתלונן שלא תדבק בהן סטיגמה של נשאיות נגיף האיידס". נשים שהותקפו על ידי אדם זר מתלונות מיד במשטרה. נשים שנאנסו על ידי אדם קרוב, בן הזוג, מישהו במקום העבודה או מכר, מהססות להתלונן, אך לא נשים שהותקפו באלימות בלכתן ברחוב, ובעניין הסטיגמה של נשאות איידס. השר חושף את בורותו. האיידס אתנו כבר למעלה משלושים שנה. היום כולנו יודעים שמי שנדבק באיידס וטופל מיד מחלים לחלוטין. ואשה שנאנסה על ידי זר חייבת למען בריאותה להגיע למרפאה ולקבל טיפולים נגד הנגיף, לא להסתיר מכל העולם את העובדה שהותקפה. אין כבר סטיגמה לנשאי איידס ובוודאי לא למי שהחלים ואינו נשא.

  1. צודק ב-100%. הלוואי והתגובה שלך תגיע לכל ישראל. מי שנוטל את ה"גלולה של אחרי" - לא ידבק בוירוס. נקודה.

   ומי שלא היה חכם מספיק לפנות למיון מיד ולקבל את הטיפול, ולצערינו ידבק בוירוס, אז הוא יהיה נשא HIV כל חייו, ולא יהיה חולה איידס, ובשימרה נאותה על בריאותו, יחיה ככל האדם הסובל ממחלה כרונית לא מאוד קשה.

 53. 37
  ש"ס ושליחיה במשרד הפנים הנהיגו את תופעת הדלת המסתובבת שהופכת עובדים זרים ללא חוקיים בשביל להביא עוד עובדים זרים כדי שסוחרי העבדים המקורבים יעשו עוד ועוד הון על חשבון הזרים. יגורש אלי ישי מן החיים הציבוריים.
 54. 36
  נשים חרדיות רבות נאנסות, מוטרדות ומוכות ע"י גברים חרדים ופוחדות להתלונן כי הן פוחדות מהממסד החשוך של ישי ושות'
 55. 35
  לתושבי שכונות דרום ת"א - אלי ישי שם עליהם כזהההההההההה ז*ן
 56. 34
  הפרצוף שלו הוא פרצופה של המדינה

  אלה נבחרי הציבור שלנו. אנחנו ציבור בחרנו אותם. תסתכלו עליהם ותראו אותנו. לפחות את רובנו.

 57. 33
  ישי הוא כמובן הבעיה ולא המסתננים. ממש בושה שזה שר הפנים של ישראל - ועוד איש שאמור לייצג את המחנה האמוני. איש קטן, גזען, חסר כל תודעה ערכית, או הבנה כלשהי של התפקיד הציבורי שהוא אמור למלא. אפשר כמובן למצוא פתרונות מסודרים יותר לבעיות הנובעות מזרם המסתננים לתל-אביב: תעסוקה לאלה שכבר נמצאים בארץ והדרכה משפטית, התוויית מדיניות הגירה קשוחה יותר כדי למנוע כניסה לא-חוקית לארץ. אך להעליל עלילות שווא על קבוצת מיעוט חסרת זכויות לכאורה - אונס וכו' הרי דומה הדבר לעלילות הדם שהעלילו על היהודים במקומות מושבם באירופה.
 58. 32
  ישי נשמע כמו פשיסט אנטישמי למהדרין. האם מוחו בראשו או בראש רבו המהולל??
  1. לא שם ולא שם
  2. מוחו בקצה הרגל השלישית שלו.
 59. 31
  "מהיום והלאה" זו אמירה קונקרטית, או עוד אמירה?

  עם כל הכבוד למיכל רוזין, אין בדברים שלה בכדי לסתור את דברי השר. הנתון בדבר תקיפה ע"י קורב מתייחס ל- 87% מהפניות המדווחות. אם רוב הפניות אינן מדווחות, אי-אפשר לדעת אם רוב הפגיעות נעשות ע"י אדם זר. אם הן אינן מדווחות, גם לא ניתן להסיק מה הסיבות לאי-הדיווח.

  ודי כבר עם השטויות שפולטים ארגוני הזכויות. יש לכם בעיה קונקרטית עם השר, רעות, אז דברי עליה. אל תדחפי את דעתך על תפקודו של שר הפנים. פעם אחרונה שבדקנו, הוא נבחר ע"י אזרחי המדינה.

  תכלס, מהיום המסתננים עוברים למתקן כליאה?

 60. 30
  עם ישראל כולו נאנס על ידי חרדים ופוחד להתלונן כדי שלא יגידו שאנחנו נאצים
 61. 29
  יופי לך, כבר היינו בסרט הזה, עם עלית הנאצים לשלטון.או שמא זה היה פטלורה? או שמא זה היה חמלניצקי?.

  ישי הוא בושה לשכל הישר, גזען עם תעודות, שחוזר על הסיסמאות הישנות והמיובשות של כל גזען: "הם יקחו לנו את הבנות". "הם ירעילו את הבארות". הם יפגעו בטוהר הגזע הבלונדיני".

 62. 28
  מה עם בדיקה?

  כזאת פרימיטיביות באדם אחד - ועוד שר! אפשר להבדק, לא? אז על מה הוא מדבר.

 63. 27
  צודק. צודק. צודק. לפני שיהיה מאוחר מדי
 64. 26
  חברי הכנסת הבינו שהדרך הטובה ביותר להבחר היא לא לפתור בעיות, אלא לפלג, לסכסך, ולהאשים את השמאל.

  מצד שני, אם יש מי שטען שאנחנו נטע זר במזרח התיכון, לפי אופן ההתנסחות של נציגינו, המרחק בינינו לבין הדיקטטורות הערביות הולך ומצטמצם.

 65. 25
  ממשלה מטומטמת: למה לא סוגרים את הגבול עכשו ? אתמול ? למה להמתין להשלמת הגדר? האם צה"ל הגדול לא יכול לחסום גבול בחטיבת חיילים, באזהרה, בירי גז מדמיע ומה לא? הרי לפני כשנה מנעו חדירת מסתננים/פליטים פלסטינים מגבול סוריה, ומי שנכנס גורש מיד.
  1. צהל - "גדול"???

   על מלחמת לבנון השנייה שמעת???

 66. 24
  חבל שאת הקול השפוי משמיע רק ישי

  הציונות בדרך להיות היסטוריה

  1. חחחח רק אלי ישי יגן על הציונות חחחחחח

   הוא מייצג בורות , אטימות , חוסר רצון להקריב למען המדינה (קרי שירות צבאי) , חוסר אינטליגניציה ועוד

 67. 23
  יפוטר ישי לאלתר

  ראש הממשלה, די לשתוק, עליך לפטר את האיש המסית והחשוך הזה מיד, שתיקתך היא שיתוף פעולה עם הכוחות האיומים ביותר בתולדות המין האנושי, מי כמוך יודע זאת בתור בן של היסטוריון.

 68. 22
  המסתננים, יחד עם הפלסטינים והחרדים, יביאו אותנו מהר מאוד לסיום החלום הציוני
 69. 21
  כן. נכון. נשים רבות.

  שישי יודע עליהן באופן אישי. והוא יודע כמובן כמה, כי הוא יודע עליהן באופן אישי, אבל לא יגיד, נו, פשוט רבות. שכולן נאנסו. על-ידי זרים. ומה שממש, ממש מטריד אותן עכשיו, זה הסטיגמה כאילו הן נשאיות איידס. ברור.

 70. 20
  מפתיע (או שלא) שמי שעומדת בראש ארגון חשוב לסיוע לנפגעות תקיפה מינית מוציאה תגובה שאומרת שבעצם לא איכפת לה

  צר לי, אבל ממש לא הבנתי מה הקשר בין שיעור התוקפים המוכרים למה שואמר אלי ישי.
  אז מה עם 87% מהתקיפות המיניות הן של מישהו מוכר. האם זה הופך את 13% הנותרים בסדר?

  1. בכח תחפש משהו לא בסדר עם הארגונים שדואגים לכולנו רק כדי להצדיק שנאת זרים
  2. מה עושה השר ישי בשביל ה87 או ה13? תומך בהסתרה במקום בפרסום ובדיקות+ טיפולים מהירים אם עוד אפשר?

   אתה לא יודע שאחרי אונס יש צורך לקבל טיפול מיידי נגד מחלות מין, כדי להציל מה שאפשר להציל? אתה לא מבים שזו סתם מניפולציה בלי שום מידע אמיתי מאחוריה ושום רצון אמיתי לכעזור לנפגעות משום קבוצה?
   או שאתה טוקבקיסט בתשלום ששכר המיניסטר או מי מטעמו.

  3. למה כל דעה שלא עולה בקנה אחד עם האינטרס האישי של האנשים שאתה מעריף פוליטית - הופכת לדעה המבוססת על אינטרס אישי נגזל של המביע אותה - להבדיל מהבנתו את העניין הציבורי? זו בדיוק תפיסת המציאות שמביאה למינוי אנשים שישרתו נאמנה את האינטרסים האישיים של הקבוצה השלטת ולא של כלל ישראל.

   אתה לא יודע שאחרי אונס יש צורך לקבל טיפול מיידי נגד מחלות מין, כדי להציל מה שאפשר להציל? אתה לא מבים שזו סתם מניפולציה בלי שום מידע אמיתי מאחוריה ושום רצון אמיתי לכעזור לנפגעות משום קבוצה?
   או שאתה טוקבקיסט בתשלום ששכר המיניסטר או מי מטעמו.

 71. 19
  החרדים עם כל מגרעותיהם הם חלק מעם היהודי(פרט לקיצונים ביניהם) וקרובים אלינו גנטית המסתננים האפריקאים הם אחרים מוחלטים דתית תרבותית וגזעית ואין שום סיכוי שרובה המכריע של החברה תקבלם.כדי למנוע אסון חברתי ואף סכנה אסטרטגית למדינה צריך לסלקם ולמנוע את כניסתם
  1. אדוני, אתה ואני - לא מאותו עם. לך חפש לך את העם שלך. אולי בגרמניה, באוסטריה...
  2. בהחלט מסכים אתך סמולנים מסוגך לא פחות רחוקים ממני ולמעשה מרובו של העם מאשר המסתננים האפריקאים ואיננו באותו עם.
 72. 18
  אכן ההתבטאות הינה בוטה אבל הבעייה המציאותית קיימת

  אין ברירה אלא לנקוט בצעדים משמעותיים כדי לסיים את בעיית המסתננים מאפריקה. אי-בידודם והרחקתם, ומנגד - התנהלות עבריינית של חלק מהם, יובילו להקצנת הגזענות ולגלישת המתונים יותר לאותה עמדה. אי אפשר להישאר יפה נפש ושווה נפש אל מול אנסים, רוצחים וגנבים הפולשים לשכונות דרום ת"א. ואי-אפשר לתלות את התנהגותם המאיימת ב"חוסר תעסוקה" בלבד. יש לגרשם ובמהירות, כדי שלא תתפתחנה תופעות לוואי חברתיות קשות.

 73. 17
  חבל שמרזל צרף עצמו להפגנת מצוקה אזרחית לגיטימית.
 74. 16
  נשים רבות נאנסו על ידי חרדים, אבל חוששות להתלונן כי אנו חיים במדינת דת חשוכה
 75. 15
  אלי ישי, מה אתה יודע על הציונות? מה לך ולתנועה הציונית שהיתה ליברלית חילונית.
 76. 14
  צעד הכרחי

  להדיר רגליים ממסעדות שמעסיקות מסתננים. לאור המחלות שהם נושאים ולאור רמת ההגיינה הירודה שלהם- זהו צעד הכרחי.

  1. מה יואב?

   יואבי חמודי, מה, היית אצלם בבית? בדקת להם מאחורי האוזניים? נכנסת למקלחת שלהם להריח את המגבות? עשית להם בדיקת דם? כן? לכמה עשית? לשניים, לעשרים? לשמונה מאות? יש לך את הסטטיסטיקות רשומות איפשהו? על קובץ אקסל במחשב? יופי יואב! כל הכבוד על היוזמה! אולי, יודע מה יואב, אולי צריך לחשוב על איזה סימן קליט כלשהו, אפשר לפנות לאיזה גרפיקאי לשם כך, סימן היכר, אולי עיגול שחור מוקף בפס אדום, כמו התמרור, רק בפנים שחור ולא לבן, כן? ואז להשתמש בו כדי לסמן אותם, המטונפים, או כדי לסמן את המסעדות המטונפות שבהם הם עובדים, מה ת'אומר, יואבי? יואבי חמודי מותק.

  2. כאילו, רמת ההגיינה הנמוכה של מי בדיוק? ואיזה מחלות בדיוק? וכמה מקבלים היום על הוצאת דיבה?
  3. יואב, אתה מפחיד
 77. 13
  ישי צודק. צריך לגרש את כל המסתננים
 78. 12
  שמועות שמתהלכות ברחוב

  יש שמועות שנשים שנאנסו על ידי עסקני ציבור פחדו לספר זאת. זאת מעבר למה שכבר פורסם בפרשת קצב פרשת מלכה פרשת סולימאני.
  אני מציע שכל מי שמשמיץ את יוצאי ארצות המזרח כאנסים יועמד לדין

 79. 11
  אלי ישי צודק. צריך לקחת אותם מכאן. ואם לאו-הם פשוט יתרחבו, ובעוד מקומות יפחדו להסתובב. אולי זו מטרתם של ארגוני הפשע המכונים "ארגוני זכויות אדם" במקום "ארגוני זכויות אנס".
  1. נכון! כי רק זרים אונסים. יהודים טובים לא אונסים. למעשה, עד לפני בוא המסתננים לארץ הקודש, לא היו מעשי אונס בכלל!
  2. תודה למגיב שצרף אלינו עוד אנשים-אנחנו אתך חבר שלנו

   1.תודה :משפחות אברג'יל,רוזנשטיין,אבוטבול,דומרני
   2.ארגוני זכויות אנס כבר קיימים-חברי כבוד:קצב ,מלכה
   3. באמת צריך להוציא את הסודנים ולחזור לימים הטובים שבתחנה המרכזית היו רק זונות,נרקומנים ואנסים משלנו ואפשר היה להסתובב

 80. 10
  נשים רבות נאנסו במגזר החרדי - ש"ס למשל - והן פוחדות להתלונן כדי לא להכתים את שמן ושם משפחתן.
  1. מה הקשר לחרדים? זאת התשובה היחידה שאתה יכול לומר?
  2. רענן - זה מה שנקרא לענות כסיל כאיוולתו. לאלי ישי אין מושג, אז הוא מפליץ שטויות. זה הכול.
 81. 9
  תקראו את סוף הכתבה

  אין להתרשם מאמירות. צריכים לראות מעשים.
  אם אין גדר שלמה, ברור שהמדינה תהיה פרוצה.

 82. 8
  בתור השר האחראי על בעיית המסתננים, מה אתה עושה בנידון?

  לעצור לכלוא ולשלח חזרה לארצות המוצא הוא הפתרון הנכון.
  אך למה מסתובבים המסתננים בישראל באופן חופשי?
  למה אין עיר מעצר בה ירוכזו כל המסתננים לפני שילוחם למולדתם?
  למה אין שום פעולה מסודרת של מוסדות המדינה בכדי לעצור ולכלוא את המסתננים (כל מי שאין לו חותמת משטרת הגבולות בדרכונו ) כאשר יהיו 25000 עצורים יגבר הלחץ להקמת עיר מעצר. אך צריך להתחיל ולאסוף אותם למכלאות זמניות. לדבר זה תפקידם של חברי הכנסת.
  תפקידך אלי ישי ,הוא לעשות.

 83. 7
  אולי די עם צייד המכשפות הזה??? - - - אני מסכימה שצריך להעלות את הנושא ולפתור אותו, אבל לא על ידי הסתה ולא על ידי אלימות. - - - ישי, אתה יושב בדיוק איפה שצריך כדי להניע גלגלים, תניע אותם בכיוון פיתרון הומאני, לא חמום מח ואלים.
 84. 6
  אולי די עם צייד המכשפות הזה??? - - - אני מסכימה שצריך להעלות את הנושא ולפתור אותו, אבל לא על ידי הסתה ולא על ידי אלימות. - - - ישי, אתה יושב בדיוק איפה שצריך כדי להניע גלגלים, תניע אותם בכיוון פיתרון הומאני, לא חמום מח ואלים.
  1. Are you non meat eater ???Vegetarian ?
 85. 5
  פח הזבל של המדינה הם אנשים כמו אלי ישי. אותם צריך לשים בכלא ל-3 שנים על הסתה, הוצאת דיבה ועידוד מעשי אלימות נגד מיעוטים חסרי ישע.
  1. יש הרבה מאד אלימות במילותך ...גם אתה בחבורת הלוחמים השפוטים
 86. 4
  אלי ישי הוא תת רמה אנושית, גזען פרימיטיבי בור ועם הארץ
  1. יש לו גם של מאות אלפי בורות
  2. די, תפסיקו להלעיז על מי שהיה שנים רבות נהגו האישי של המרן שליטא והוכתר על ידו לשר בישראל.
 87. 3
  הסכנה הגדולה ביותר לחלום הציוני היא מהחרדים של ישי!!!
  1. ל"יוסי".מה לך ולזה? תתרכז ברשע איסלאמי.אמנם זה לא מהווה סיכון לציונות,אבל למאות מליונים בני דתך
  2. מאות מיליונים ?

   למי אשר מתכוון -בודהיסטים?נוצרים?
   או שההסבר הכי פשוט הוא: כשצריך לחפות על חרדים -אז מחפים.וכשצריך להסית יהודים נגד מי שלא יהיה אז מסיתים

  3. האח ! הידד ! מצאנו את אשר - בור גדול יותר מישי !
 88. 2
  ישי: הזרים יהרסו את החלום הציוני

  מה עם אלה שלא עובדים ולא הולכים לצבא שעוד כמה שנים יהיו הרוב במדינה, אילו לא הורסים את החלום הציוני ?

  ומה הפריע לך לדאוג לתושבי דרום תל אביב עד עכשיו ?
  ולכמה אנשים החינוך של ש"ס עזר לצאת מהעוני ולהפוך להיות מהנדסים או רופאים ?

  1. מה אפשר לצפות ממפיץ שנאה כמו הישי הזה. חוץ מזה מה הוא יודע להגיד? שום דבר.
  2. אתה תמים. אסביר לך איך הדברים עובדים: ש"ס בראשות ישי עושה הכול כדי לדון אוכלוסיות שלמות לחיי בערות ועוני. כשחייהם מתחרבשים, כי איך דרך אמיתית לפרנס עשרה ילדים ללא תעודת בגרות, אנשי ש"ס הם הראשונים לקטוף את הקופונים על ידי חקיקת חוקי דיור וקצבאות במיוחד בשבילם.

   הוא הדין גם במקרה הזה: כשר הפנים וכחבר ממשלה הוא ראשון הנושאים (לבד מאולמרט ונתניהו) באחריות ובאשמה. עכשיו הוא נהנה מכל העולמות. גם התריע לפני שנה (כאילו הוא פרשן ולא שר הפנים וחבר ממשלה), וגם עכשיו מופיע כמגן החלשים ומושיע צביון המדינה היהודית.
   וכמו שאמרו בחמישיה הקאמרית: מה שעבד ברמה הארצית יעבוד גם במוניציפלי.

  3. וגם איך הוא יודע שנאנסו אך לא מתלוננות? סיפרו לו בסוד? זיין שכל פרימיטיבי.
  4. אולי במקום להתעסק בישי הטיפש הזה נלך לבוס שלו עובדיה . צר לי אחי הספרדים אבל כנראה הליטאים צדקו שאתם לא בשלים למשול, אם זה החרא שייוצא מממכם
  5. מהפתרון הסופי שעשו לתרבות המזרחית יצא כנס!

   השואה שעשו עולי אירופא לתרבות המזרחית והדתית גרועה משואת אירופא.
   מה יצא מהחינוך החילוני עד היום?
   2 מליון מזרחיים נכנסו לבתי הכלא (גטאות) ומה יצא למשל מימך ד"ר !
   הציונות החילונית גם לאחר השואה מלקקת את הטוכס של הגרמנים כמו גלידת שוקולד.
   אוהבים את ווגנר,מוצרט,כפי שעולי אירופא הובלו כצאן לטבח ,כך המזרחיים הובלו כצאן לטבח תרבותי ורוחני.
   השיטות והפעולות של הציונות החילונית נגד התרבות המזרחית לקוחות אחת לאחת מהשיטות של הפילוסופים הגרמנים יש"ו.

  6. ל2 יש לך עבודה בשבילי ?

   והנה הים אלו שצעקו לגייס חרדים כבר זועקים לסלק אותם מהצבא

 89. 1
  אלי ישי הוא אדונינו ורבינו ונושא את הבשורה למתי

  הוא מגן עלינו מהסודנים הסוטים שרודפים אחרינו (בתולות ישראל) כל לילה. הוא שזכה להיות הנהג של המר"ן מחרף נפשו עבורינו. הצביעו ש"ס, שימו פס ואל תשלמו מס.

  1. בקרוב הועד למלחמה במלריה ובצרעת