דפני ליף ו-11 פעילים נעצרו באלימות ברוטשילד כשניסו להקים מאהל

המשטרה: המפגינים תקפו את השוטרים. יו"ר האופוזיציה יחימוביץ': הממשלה נחושה שלא לאפשר מחאה דמוקרטית בקיץ כדי להעביר תקציב אכזרי

יוזמת מחאת האוהלים, דפני ליף, ו-11 פעילים נוספים נעצרו בצהריים (שישי) בשדרות רוטשילד בתל אביב. זאת, לאחר שניסו, יחד עם מאות פעילים נוספים, לחדש את המחאה החברתית ולהקים אוהלים בשדרה. הפעילים התעמתו עם השוטרים, חסמו את הכביש ומנעו את מעבר הניידת בה היא הוחזקה. רק כעבור שעה ארוכה הצליחה הניידת לעבור.

המחאה החלה בשעה 12:00 כאשר כמה עשרות פעילים הגיעו לשדרה וניסו להקים בה מאהל. פקחים של העירייה בשיתוף שוטרים מנעו את פעילותם, ובמשך כמה שעות המשיכו הפעילים להחזיק 5-10 אוהלים מעל הקרקע כדי למנוע את פינויים.

כעבור שעתיים החלה המשטרה לעצור פעילים, ובהם ליף, תוך שימוש באלימות רבה. ליף נשכבה על המדרכה, והשוטרים גררו אותה לניידת בכוח. במשך כמעט שעתיים חסמו הפעילים את הכביש תוך פיזור אשפה וזבל. הם קראו קריאות בגנות ראש העיר, רון חולדאי, וראש הממשלה בנימין נתניהו. לטענת הפעילים, ליף הסכימה להתפנות מרצון, אולם השוטרים הפעילו כוח במכוון.

ליף ברוטשילד, היום. לטענת פעילים שהיו עמה, היא לא התנגדה למעצראלון רון

לקראת השעה 16:00 החלו השוטרים לפנות בכוח את המפגינים, כדי לאפשר לניידת לעבור. אחת המפגינות נפצעה ופונתה לקבלת טיפול בבית החולים איכילוב. לאחר העימותים נשארו בשדרה כ-300 פעילים שדנים בחידוש המחאה. לדבריהם, הם מתכוונים להעביר את הלילה במקום.

מהמשטרה נמסר כי ההפגנה היתה בלתי חוקית. "המפגינים סירבו לבקשות הפקחים והחלו לתקוף אותם ואת השוטרים במקום - קיללו, ירקו וזרקו חפצים לעבר השוטרים", נאמר בהודעת המשטרה. לטענתם, "המפגינים חסמו את הכביש בישיבה ממושכת שהם מפריעים למעבר כלי רכב במקום...במשטרה רואים בחומרה את האירועים הללו ולא יאפשרו לקיים הפגנות בלתי חוקיות תוך תקיפה חמורה של שוטרים ופגיעה בשלום הציבור ובטחונו". עם זאת ביקשה המשטרה להדגיש כי יאפשרו את זכות המחאה, "וזאת כפי שנעשה בקיץ האחרון על פי החוק".

יו"ר האופוזיציה שלי יחימוביץ' אמרה אחר הצהריים כי "מצטברות עדויות שהמשטרה נקטה אלימות רבה ביותר כלפי המפגינים. הממשלה גמרה אומר לא לאפשר קיומה של מחאה דמוקרטית בקיץ, כדי שאיש לא יפריע לה להעביר תקציב אכזרי ומחולל פערים".

מעצרה של ליף. צילום: מיכל גרוסברג

ליף סיפרה השבוע על תוכניותיה לחדש את מחאת האוהלים, לאחר שביום שישי שעבר מנעה ממנה העירייה להקים אוהל בשדרות רוטשילד. בראיון ל- TheMarker אמרה: "בשבוע שעבר זה היה אקט ספונטני, שנבע מכך שקיבלתי שיחה עשירית במספר מחבר שבישר לי שהוא עוזב לחו"ל. זה כואב לי. בסופו של דבר, אתה רואה שהעול הכלכלי על החברים שלך, המשפחה שלך, רק גדל והולך. העול שומר על אנשים במעגל העוני ולא מאפשר לצעירים להתקדם".

בתשובה לשאלה האם לדעתה השדרה תתמלא שוב באוהלים, אמרה: "אין טעם לעסוק בהערכות. התוכנית היא להגיע לשם במטרה להישאר. להגיע ולטעת אוהל. לא במקרה מישהו הגדיר את זה 'האקט הספונטני הלא מגויס הראשון מאז הקיץ שעבר'. מאוד חשוב להחזיר ללב השיח הציבורי והשיח התקשורתי את המצוקות, שהן אמיתיות וקיימות. יכול להיות שזה יהיה פחות קל, אבל זה לא אומר שזה לא צריך לקרות. אני נחושה".

השתתפו בהכנת הכתבה: אור קשתי, יניב קובוביץ ויהונתן ליס

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 356
  "כל הכבוד" לדפני המספקת עבודה למסתננים מאפריקה! הרס רכוש תמורת 400 שקל!
 2. 355
  כל פעם צריך לתת להם מכות עד שימאס להם
 3. 354
  המחאה והבנקים

  מכל המונופלים הגזלנים לדעתי הבנקים הם השודדים הכי גדולים. הם סוחטים את מעמד הבינים יותר חכול גזלן אחר במדינה. שמחתי שסוף סוף המחאה הופנתה גם נגד הבנקים ולא רק נגד הגזלנים שברשתות המזון.

  1. בנקים הם אם כל החטאת במדינה ושותפיהם בתי משפט

   תחשבו ,
   איך כולם מפסידים ורק הבנקים מרוויחים מיליארדים?

 4. 353
  המשטרע מגינה על הממשלה ולא על האזרחים

  לכן המאבק צריך להיות אלים.
  נשות השוטרים - אתן לבד.
  אם זו המשטרע אז אין צורך בה.

 5. 352
  השוטרים קיבלו הוראות ברורות. צפו...

  watch?v=bDJLQ22NQJc

 6. 351
  פעילי חד"ש מנסים לגרור את כל אזרחי ישראל להפגנות המוניות איתם.

  ידוע בדיוק מה דיעותיה של דפני ליף ומדוע אחרי שחשפו את עברה התקשורת הורידו אותה מהכותרות לתקופה ארוכה. עכשיו היא מנסה ללבות מחדש את המהומות במדינה וכל פעילי חד"ש הסמויים והגלויים מצטרפים אליה. אני מקווה שכל התמימים שנפלו ברישתה בשנה שעברה התפקחו. לא לחינם נציג הסטודנטים שמולי מסתייג ממנה ומחבריה. אם הוא יארגן מחאה משלו היא תהיה יותר עניינית ומטרותיה יהיו להיטיב עם העם, לא לחתור תחתיו.

 7. 350
  תפקחו את העיניים ותראו אביב

  המוגרבים והמצרים שהתמודדו מול דיקטטור ברוטלי יום אחד נעמדו, ובגבורה הגנו בגופם על זכותם לחופש (אם זה רע או טוב ליהודים זו לא השאלה), אז אנחנו לא יכולים? מעצרה של דני ליף מעלה את השאלה האם היא ועוד קומץ של פעילים הם היחידים שמוכנים להגן בגופם על זכותנו לחיות במדינה מתוקנת בחופש ובכבוד.

 8. 349
  מחאה מוצדקת על עקרונות חשובים, ולא באלימות

  מחאת תושבי דרום תל אביב הייתה מוצדקת.
  מישהו ינקה אחרי המוחים את האשפה , יתקן את מה שצריך לתקן.
  לא נראה לי שמי מהם לכלכך ידיו בנקיון בביתו או בסביבתו.
  יש עוזרת בבית.
  אני רוצה למחות בצעקה גדולה על השתמטות מצה"ל .
  מי שלא נותן את חלקו לא מגיע לו כלום , פשוט כלום.
  יש צורך בחיילים קרביים.
  לא יתכן שחלק מהעם עושה לביתו , מפגין ומשחק וחלק מסכן את חייו בצבא , במילואים.
  יש מה לעשות.
  למלא את שורות המשטרה באנשים טובים, להתגייס למכבי אש.
  ובתי חולים זועקים לכוח אדם.
  די באמת , תתחילו לעשות .
  וכן יש למחות נגד מערכת משפט ההופכת את הקורבן לעלוב ואת הפשע לקורבן.
  מי שיש לו כסף לעורך דין מצויין יכול לאנוס , לרצוח , לגנוב בלי בושה- הוא לא ישב בכלא.
  אז יש למחות אך לא על שטויות.
  לכו לעבוד , להתנדב ולהצביע נכון.

 9. 348
  במקום למחות - תקימו מפלגה - דחוף בהול.

  אפילו המשועמם י. לפיד הקים מפלגה להפגת השעמום שלו.

 10. 347
  לדפני ליף ושאר הקרימינלים יש להקים אוהל לתמיד בשאטה.
 11. 346
  מעשה השוטרים

  לא יאומן<>10 שוטרים מכים ילדה תמימה.לא יאומןעברנו את מצרים.ואת סוריה.לא יאומן<>

 12. 345
  ם אנחנו לא נגיחב בעוצמה המדינה תשמט לנו מהידיים. אני קורא לאמנים לזמרים לפרופסורים באוניברסיטה לאנשי ציבור לחברי כנסת לידוענים לאנשי ציבור להתקבץ בשדרות רוטשילד ולהקים שם אוהלים. נראה מה תעשה אז המשטרה המציטת לשדריף חולדאי ואולי למפקד האמיתי של המשטרה אביגדור ליברמן ששולט במשטרה באמצעות אהרונוביץ שאיננו אלא בובה. ליברמן שמתעב את המחאה ממש כשם שאני מתעב אותו נותן הוראה באמתעות אהרונוביץ לדכא בשיטות של ידידו פוטין את החופש שלנו. על החופש הזה צריך להלחם. ממש להלחם. לא ניתן לביריונים לגזול מאתנו את הארץ הזו. אני קורא לאלפים לעשרות אלפים "לטיל" בשדרות רוטשילד. וכשקלגסיו של ראש הבריונים חולדאי יגיעו לצלם ולצלם ולצלם. זו מלחמת שחרור במלוא מובן המילה. על ביבי לא אומר כלום. לא אשחית מילים עליו. שלי קחי את המושכות.
 13. 344
  אל תשכחו את הביבי אשר רוצה להביא לכאן את המשטר של סטלין

  כנראה שבשביל זה מגיע לכאן פוטין, ביבי רוצה הדרכה מן המומחה מן הקגב.
  מדינת ישראל הגיעה אל התחתית של היסודות של החברה.
  ממשלה עם 891/2 שרים שרוצה לסרס את מבקר המדינה ולעקור לבית המשפט העליון את המאזניים, זו ממשלה שיושבת על השכל שלה.
  זה לא חוסר בושה, זה לא רוע לב, זה סתם טימטום של ילדים חכמים, גיבורים יוצאי הסיירת אשר לא מבינים שלנהל מדינה זו לא פעולת חיסול בלבנון עם שמלה.
  הם מולכים בגאון את המדינה אל עברי פי פחד, כן ! פחד לחיות כאן.
  שלמה רחמן חיפה

 14. 343
  חשוב לקרוא! כוחה של תקשורת וכן חולשתה

  למה כולם מצלמים?? כי הם מבינים את כוח התקשורת. בעיקר כשתקשורת ישראל היא כזו חד צדדית קוראי הארץ בטח לא שמים לב אבל אם הם היו ספרדים התגובות היו שונות. וכמובן שמחאה חברתית היא הדבר הכי טהור ומלחמה על הבית (במובן הכי פשוט..) זה חוצפה של ישראלים פורעי חוק מעבר לקו הירוק! התקשורת הישראלית עושה אבל ענק לציבור. לא אומר את דעותיי על ההפגנה רק אומר שזוהי עוד דוגמה לתקשורת חד גונית וחד צדדית!

  אתם בטח לא תאהבו לקורא את דברי ותגיבו ישר שאין הבדל בין אשכנזים לספרדים וכי כל אזרחי יו"ש הם עבריינים הגרים בקרוונים ותולים בסלון תמונות של יגאל אמיר. אך עצרו רגע ותחשבו אך זה להיות נער חרדי , נער תושב יהודה בשומרון, נער תושב שדרות ונער תושב דרום ת"א? איך להיות קצין צה"ל, תלמיד ישיבה?? רבים מאזרחי ישראל סובלים מתקשורת בעייתית וחד גונית! לאחר קריאה תחשבו איך תוכלו לגרום לעצמכם ולילדכם לפגוש את החברה הישראלית כמו שהיא ולא כמו שאתם חושבים שהיא. אזרחי גוש דן לא צריכים לחיות בבועת צפון ת"א!! שבוע טוב!!

 15. 342
  מנקודת המפגש בין פגינות ושוטרות

  למה שוטרים צריכים לאחוז ולטלטל את המפגינה?

 16. 341
  ביבי, חולדאי והשוטר אוחיון. יום אחד נעמיד אתכם למשפט ותשלמו על הכול
 17. 340
  תמונות המתעדות את הפגנה אמש. חלקן קשות לצפיה.

  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150876766120866.402793.524905865&type=3

 18. 339
  בושה למשטרה ..מעניין מי נתן את ההוראה לנהוג באלימות ושאהרנוביץ יפסיק להתתמם
 19. 338
  המשטרה רק מבצעת פקודות. המנהיגים מנחים אותה.כאן בכפפות ברזל וראו

  באילו כפפות פנו לפושטים על בסיסי הצבא. ולמקלסי החיילים. ...כאן בארצנו קיימות שתי חברות האחת בישראל שאין עליה מחלוקת. והשניה בישראל החלוקה והכובשת.שאליה.זורמים מרבית המשאבים.הקרע החברתי במלוא עוצמתו.זה עונשו של הכיבוש של אוזלת היד.גם מול עמנו וגם מול הפלסטינים.העתיד לוטה בערפל קודר וזה מרתיח את דמם של המקופחים.

 20. 337
  מפגינית שמאלנים . הם קודם כל אנתי ימין ככל שאתם מושכים שמאלה אני יותר ימינה

  דפני ליף ההפגנות יעזרו לך לרדת במשקל

  1. ככל שאת "יותר ימינה"... אכן נראה שרוב הציבור כרגע שם, וזה לא בהכרח לטובת החינוך, הדיור, המזון, ההשכלה הגבוהה. יש קשר: יותר ימינה --- פחות השקעה בחינוך, בדיור ברווחה. מצחיק, הה?
 21. 336
  ישראל תחת ביבי ושות',הפכה למנגנון אנטי ציוני של עושק,גזל ומעיכת האזרחים!.

  יש להפיל את שילטון הממון והזדון בכל האמצעים,חייבים מהפך שילטוני וחברתי,ובהקדם האפשרי!.

  1. חייבים להפיל את הממשלה הימנית והגזענית. איפה הדמוקרטיה???

   עוד מעט נצטרך לעזוב הכל ולברוח מפה, האירנים יוכלו לשבת בשקט. הציונים הורסים את עצמם מבית.

 22. 335
  ביבי לא יעזור גם 120 מנדטים. אתה תיפול בבחירות הקרובות
 23. 334
  שלי צודקת

  למרות ששלי לא יזמה היא בהחלט צודקת!!

 24. 333
  כל העם באופזיציה. שימו לב טוב מי בקואליציה היום, הפקודות מגיעות משם
  1. הם שומרים על כיסאותיהם
 25. 332
  האלימות ביסודו של השילטון

  כדי שזו תהיה כתזכורת לכולם, שאין דבר כזה שילטון אנושי! וכי כל שליט נשען על כוח ורק הכנועים להם יכולים להמשיך ולנשום על פני השטח. פשוט תסתום את הפה ועל תעז להרים קול מחאה ובוודאי שלא מעשה של מחאה. אז באים כל אותם "נציגי העם" ומנסים ללמד אותנו לקח, שלא נשכח לעולם למי הכוח. אחת כמו מירי רגב, חברת הכנסת הכל כך מודאגת מהסבל של השכבות החלשות החיים לצד אלה הסובלים יותר מהם. אז באים אנשי האקדמיה ומטיפים מוסר באופן מסודר ובאים גם 'אזרחים שאיכפת להם' ומנסים לצרף את קולם, אך כרגיל אין ביכולתם לסייע יותר מדי, כי ביום ראשון צריך לשוב לעבודה ולהתפרנס, גם אם פה ושם או יותר פה מאשר שם, נכנעים לרצונות של המעבידים בפרך, כי יש חובות ומשכנתא וצריך לשלם. אז מה עם היה קצת אלימות? הרי הנה הצעירים הללו ניסו להפגין בכוח ושוב להשתלט על השדרה האלגנטית היא, זו של רוטשילד שבה כל נכס שווה מיליונים ו"הם" מפריעים לנו ומפחיתים בערך הנכסים שלנו! נו באמת, שיוציאו אותם משם ושילכו להפגין במקום אחר...אולי בשכונת התקווה, ביחד עם הכושים מאפריקה? זה המקום שלהם! שם בכל אופן מחירי הנכסים מתחת לאדמה!
  נו, יאלה, מספיק חברים בהפגנות, כי עוד מעט יש התקפה באיראן וכניראה נאכל חצץ! די, הביתה חברים!

 26. 331
  אילו לא היו הצעירים ודפני בראשם מתחילים את המחאה וממשיכים אותה הקיץ, היה המצב הכלכלי של רוב הציבור (לא של הטייקונים...) מוגדר בכי-רע. דא עקא שאנשים עניים מאוד שחיים עשרות שנים במצוקה אינם פנויים לנסח את ה"אני מאמין" שלהם ולא לארגן הפגנות. אז הינה הגיעו חבר'ה צעירים ומשכילים, רעננים ונבונים יותר מרוב חברי הכנסת, למשל, שדווקא יודעים להתנסח ואף לארגן הפגנה, אז למה לא לפרגן להם? נכון, לפי דעותיהם המצפוניות והמדברות על צדק לא רק עם הטייקונים אלא גם עם השכירים והפנסיונרים, הם לא בצד הפוליטי של נתניהו- אבל למה להניח לשיקול הלא-מעניין הזה למנוע מהציבור להיטיב את עתידו?
 27. 330
  חולדאי \ נתניהו - יצטערו

  עוד יצטערו על ההתנהגות הגסה ללא כל פרופוציה . לכל החברים קומו וניתארגן למרות האלימות . זיכרו ההפגנות של השנה שעברה הם נקודת המוצא למה שמחכה לשילטון הבזוי של חולדאי \ נתניהו . נעשה את זה חכם ונצליח ......... להתראות חולדאי מבטיחים שיהיה מענין ו"נחמד" היי ביי

 28. 329
  שרון ואולמרט ונתניהו - כולם מבית הליכוד, כולם עברו את מסלול הלאומנות הקיצונית לפני שהוכרחו לסגת מזה על ידי כוחות חזקים מהם. אבל יפה-יפה הם פמפמו לעם המסכן הזה את "עיקרי-אמונתם" כדי להסיח את דעתו ממצוקת הפרנסה, הבריאות,הדיור והחינוך. אף מנהיג של הימין לא העלה אפילו על קצה האוזן את הרעיון שצריך לארגן את הכלכלכה כך שרבים ככל האפשר יוכלו לרכוש דירה ולהתפרנס בכבוד, ובלי אוברדרפט בבנק כאילו זו משכורת שנייה! מכל הסיבות האלה ומעוד מאה אחרות הגיע הזמן לצלצל בפעמונים גדולים כדי להעיר את הציבור לפני התקציב המגעיל החדש ל-2013
 29. 328
  ביבי לא יצא נגד היד שמאכילה אותו

  אלו שליטי ההון לכן הוא לא גובה מהם מיסים!!!!!!!!!

 30. 327
  שלי תקחי את עופר עייני ותלכו שניכם לעזור למחאה

  שלי ועופר ממלאים את התקשורת בהודעות דובר ויושבים על סיר הבשר ולא עושים כלום

 31. 326
  עולם מוזר

  להתנחל בתל אביב אסור אבל בשטחים הכבושים מותר. אולי זה בגלל שגם תל אביב כבושה?

 32. 325
  וילה בקיסריה ופנהאוס במגדלי תל אביב- זה מה שאנחנו רוצים! סוויטות במלונות לונדון ופאריס- זה מה שאנחנו רוצים!---האם המנהיגים של המדינה הזאת בימים טרופים אלה הם בני מלכים? למה הם מסדרים לעצמם חיי מותרות ונוחות ומצפצפים עלינו ועל עתידנו?
 33. 324
  נמאס מבעלי ההון והאוליגרכים שמושלים כאן. שלא תעיזו לגעת בדפני.
 34. 323
  ככ הרבה תגובות מפגרות שלא פלא שהגענו למצב הזה
 35. 322
  כל הכבוד דפני שחררי את העם הכבוש

  אני מתכוון אלינו לא לעם השני שאנו כובשים

 36. 321
  מריח כמו טוקבקיסטים בתשלום
 37. 320
  בדרך לתהום, בדרך לאוליגרכיה ימנית

  עצוב מאוד אבל לא מפתיע כל כך.
  האליטות הכלכליות מפעילות עכשיו שיטור אלים.
  וזו רק ההתחלה של הסוף לדמוקרטיה ממשית בגבולות הקו הירוק.
  אם כולנו - גם מהצד הימני השפוי - לא נתעורר ומהר אנו בצניחה חופשית לתהום.
  האל ירחם על כולנו.

  1. תגיד לי איפה היא הייתה כל החורף? מה כל החודשים האלה המצב היה מצויין ועכשיו סכנה לדמוקרטיה. היא לא יכולה לייצג את המחאה הפער בינה לבין מצוקות אמיתיות עצום!
 38. 319
  אירופאים מטומטמים, מודאגים מהמשבר הכלכלי, האבטלה, הגזרות, הקיצוצים בשכר, בפנסיות וברווחה. כשבישראל כל ילד יודע שכל אלה שטויות וזוטות, והעיקר זה הפערים!!! אז קדימה להפגנה!!!
 39. 318
  דפני כיף את אלופה, עוד תעירי את העבדים ..

  הם יהיו חייבים להתעורר בקרוב.. זה ידפוק להם על הדלת .

 40. 317
  דפני ליף נראה שאת הפכת להיות נושא המחאה ולא קשרי הון שלטון הפרמידות ויוקר המחייה. תזוזי הצידה
 41. 316
  דפני ליף - תקווה שנכזבה!!!
 42. 315
  דפני, חזקי ואמצי, יש עדיין סיכויי שהצדק ינצח. צדק לא שווה ערך לחוק לדאבוני.

  אך זהו מחיר הדמוקרטיה, מיעוט של ברברים השולט, ברוב של ברברים

 43. 314
  כל הכבוד ל מ ש ח ר ר י הארץ משלטון-ההון-הצהובון-ושלדון אדלסון ש כ ב ש ו אותה

  יחד נזרוק מהשלטון את מעני שני העמים ביברק-איווט וש"ס

 44. 313
  כל הכבוד ל מ ש ח ר ר י הארץ משלטון-ההון-הצהובון-ושלדון אדלסון ש כ ב ש ו אותה

  יחד נזרוק מהשלטון את מעני שני העמים ביברק-איווט וש"ס

 45. 312
  השלטון הנוכחי, ודוח המבקר מעיד על זה בכל דרך, פשוט לא מנהל את הארגון הזה שנקרא "מדינת ישראל"- זה אפילו פחות מקרקס. הכול על בערך, הכול בלי תכנון, ועל כך יישבו אזרחים עם שכל בכורסה סלון, ולא יגיבו? האינטליגנציה של רבים כל כך נעלבת כאן כל בוקר מחדש. אז: זה הזמן, או יצטרכו להקים פה את המדינה מחדש
  1. אתה משקר, וגם הכותרת משקרת. המחאה פוליטית ולא חברתית. כלכלת ישראל חזקה ומושא לקנאה באירופה ובארה"ב.

   באירופה פיטורי עובדים וקיצוצים כואבים בשכר, ברווחה ובפנסיות. בישראל האבטלה בשפל היסטורי ותוספות שכר שמנות לעובדי המגזר הציבורי הגדול והשבע. גדול בהרבה מהמקובל ב-OECD.

  2. אילו הימין (בארץ ובעולם: איטליה, ספרד וכד') היה הדרך הנבונה והנכונה הרי רוב הבוחרים בו היו אנשים בעלי השכלה גבוהה. האם זה מה שאומרת הסטטיסטיקה?
 46. 311
  לדפני הגיבורה והאמיצה

  יקירתי,השליט במקומותינו רואה בתנועת המחאה-אויב ,ולכן הוא החליט להלחם בה בכל הדרכים שבידיו באם חוקיות ובאם לא. לכן יש להערך מחדש לנוכח הצעדים המבהילים שבהם נוקט המשטר.
  יש לקחת מצלמות לכל מקום ולכל אירוע ולתעד כל מה שקורה,(לדאבוני ממש כמו במאבק של הפלסטינאים)
  יש לארגן הרבה הפגנות קטנות ועם אישורים
  רצוי שבמאי מוכשר יתעד הכל וייצור סרט תעודי לסרטים כאלה יש השפעה מאוד חזקה
  יש להקים גרעין של לוביסטים בכנסת שלא ירפו
  ולהתמיד להתמיד להתמיד
  לדאבוני אחרי שראיתי בתמונה מה עוללו לך-ליבי נשבר ורוחי קרסה.
  ביום ראשון אני הולכת לברר לגבי ויזת הגירה לקנדה-כי אני כבר לא יכולה לראות איך הדמוקראטיה נהרסת פה-ואיך פוגעים באנשים יקרים שכמותך

  1. לא ראיתי שלבך נשבר מצער לטבח שנעשה בעם הסורי. איך את קושרת את המחאה הכלכלית למאבק הפלסטינאים. בגלל גישה שמאלנית קיצונית כזאת המחאה לא תתרומם!
 47. 310
  תגובות שתולות מטעם השילטון

  "שיווק גרילה" הוא מצב שבו גורם בעל אינטרס, כמו למשל פוליטיקאי, משלם לחברה מסחרית שדואגת שאנשים מטעמה יתחזו לגולשים רגילים ויעלו תגובות מוזמנות, כמו למשל נגד המחאה החברתית או נגד דפני ליף.

  1. ומה בדבר התגובות השתולות מטעם חד"ש וארגוני האנרכיסטים?

   בשיטות הידועות מהימים השחורים באירופה נוהגים חבורה של שמאלנים חלקם משתמטים שהינם מיעוט שבמיעוט ומשחקים כאילו את "זכות הציבור" .
   היום ידוע כי את הבריונות אשתקד הובילה חבורה קומנסטית /מאוסיטית שכל כוונתם היתה לצור אנרכיה.
   בישראל הדמוקרטית .
   את השלטון קובעים ביום הבחירות ולא בכיכר תחריר .
   מי שמחפש מגורים בת"א שיתחיל לעבוד ובמידה ומשכורתו אינה מספקת שיצא לפריפריה לפחות יתקל באנשים איכותים ,שונים מהבלוף חורף ורפש שמלבים את האש בת"א.
   מספיק עם הצביעות,אני אדם עובד ,רחוק מלחשוב שמה שהממשלה אומרת נכון תמיד ,אך זוכר ששמש העמים היתה בלוף לא יותר קטן מדפנה בלוף וחבורתה שרוצים לשנות השלטון בדרכים אלימות.

  2. ביום הבחירות למי שיש יותר כסף הוא הקובע את סדר היום והוא המנצח
  3. דבריך עלבון לאינטליגנציה!!! איפה היא הייתה בחורף כשישבו חברי בית האוהלים? כנראה שהמצוקה שלה לא הייתה כל כך קשה אז. נתנו אשראי היה מצב לשינוי והיא התאדתה!
  4. א יענע "חוקר". רק עיוור 6/60 לא מבחין בנחילי שכירי העט השמאלנים נגד ברק ונתניהו.
 48. 309
  הם גם יעצרו אותנו בדרך לקלפי

  למשטרה ולעיריית תל אביב אין גבולות דמוקרטיים כנראה. השלב הבא זה מעצרים בדרך לקלפי

 49. 308
  לבוא היום להפגנה!!!
  1. זכרו את דברי החבר לנין: ככל שהמצב במדינה יותר טוב, מצבם של השמאלנים יותר גרוע!
  2. וההפך זה מה שאמר מוסוליני: ככל שהעם יותר מטומטם, הוא יותר מאמין בשטויות הלאומניות ובכלכלה החופשית...
 50. 307
  סערה בכוס שמנת.
 51. 306
  הפגנה אלימה

  אני מתביישת במראות. זו אינה מחאה זו בריונות. את המראות האלה צריך לקטוע באיבם אחרת נראה כמו ככר תחריר. ליף וחבר בריוניה יעשו טוב אם ישקלו שנית את מהלכם על כל פנים אני אליהם לא מצטרפת יותר.

 52. 305
  מזכירה את ציפי לבני גם לה העם נתן אשראי והיא ביזבזה אותו
  1. ליבני, באמת, פחחחחחחחחחחחחחחחח
 53. 304
  הם ישלחו במצוינים האלה לא רק את המשטרה. לא. הם הרי נעזרים ביועצים מתוחכמים הממומנים יפה מכיסינו. הם ישלחו בהם אזרחים אחרים משולחי רסן; איש באחיו. כמו בכיכר במצרים לפני שנה. כמו בכיכרות רבות אחרות באירופה במשך המאה ה-20. ואם הסטודנטים לא יצטרפו, כפי שעשו אחיהם ב-1968 בפריס, אז אין לעם ולמדינה תקווה לעוד הרבה שנים. וחבל
 54. 303
  חבל לי על המחאה הצודקת. דפני ליף הפכה את עצמה לעיקר המחאה. חבל!
 55. 302
  שירותי הכבאות הם הייצוג העצוב של ממשלות הימין. מזה אפשר להבין הכול גם על מצב החינוך, על מצב השחיתות, על מצב הדיור וחוסר הסיכוי לדיור בר-השגה עם ביבי ושטייניץ והאחרים. בקרוב עוד מיסים עלינו, ומנגד--- הקלות ל"משקיעים" אלה הטייקונים שמשקיעים אותנו בבוץ הכלכלי, ומתברר שהם שותים לנו את הפנסייה בזמן שהם חוגגים במשתאות על כל גבעה. זה הימין וזה העתיד שהוא כורה לנו. האם נשתוק? האם לא ניענה לאומץ המופלא של הצעירים בשדרה? הלוא הם נותנים את זמנם ואונם, דברים יקרים לאין שיעור, ואנחנו רק נצקצק ונתגרד? מה קורה לעם הזה שנחשב חכם? קרה לו שהוא נעשה מטומם, כמו ששר שלום חנוך. ואפילו שהוא משלם, הוא לא מבין מי נגדו
 56. 301
  מישהו ראה בסביבה את שאול"אני אוביל את המחאה החברתית" מופז?
  1. הייתי מגלה לך, אבל לא נעים לדבר ככה...
 57. 300
  כיסוי לא הוגן

  הכיסוי העיתונאי החליט: פינוי אלים. האם יש ממש בדיברי העירייה והמשטרה על אלימות המפגינים? לא צריך לבדוק? כיסוי עיתונאי (גם ברדיו) לא מקצועי. פוגע במטרת המחאה

 58. 299
  דפנה בלוף =פרובקטורית ,עבריינית אלימה מפרת חוקאך כרגיל ב"הארץ" אין חדש.

  באה בחורה שלא ברור מה היא עושה כדי לדאוג לקורת הגג שלה ומפרה את הסדר,אך כרגיל בעיתון " הארץ" עיתונם של יפיי הנפש " המשטרה נהגה באלימות"

 59. 298
  המבוגרים צריכים גם הם להתעורר

  מחאת הצעירים חייבת לסחוף את המבוגריים. לצעירים שמתקשים לשרוד ולפרוח במדינה שלנו..של כולנו !! הדמוקרטיה.? היחידה בעולם... היציבה ביותר!! שבה " רוב העם" כל מי שהוא חרדי, מתנחל, דתי לאומי, וימני מיוצג אז ממי פוחדים?? מה- מיעוט שמסכנים את הרוב המוצק... איזו עליבות לשלטון ה״ חזק״.

 60. 297
  חבריי היקרים למחאה, סליחה אבל הפעם אני לא מצטרף

  עם ה50,000 ₪ שחסכתי השנה אני אנסה להתחיל את חיי בקנדה מצטער המדינה ויתרה עליי הפנמתי ואני מוכן לוותר על המדינה פשוט כך. אם אתם נשארים אז שיהיה בהצלחה מבחנתי אבדה תקוותי ותקוות היהודים בעולם עין לקנדה צופיה להיות עם חופשי בארצה ארץ קנדית בלי ירושלים :(

  1. לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
 61. 296
  צריך להעביר את השוטרים האלה חינוך מחדש

  אם הם לא יודעים שפינוי מפגינים זו פקודה לא חוקית בעליל ופגיעה בדמוקרטיה אז אנחנו בדרך למקום רק מאוד

 62. 295
  ביום שאחרי..

  ביום שאחרי יתפכחו היושבים על הגדר
  ביום שאחרי יחל מאבקה של החירות על נפשה

  ביום שאחרי לא נוכל להרשות לעצמנו שוב להעדר
  הפעילים יהיו לפלוגות שיתקבצו לגושים שיהפכו לרוב וכך תחל המהפכה

  הפרחים, המחאה השקטה והחיוך המריר יוותרו מאחורי הגשר
  והרודנות השלטונית והעריצות הכלכלית יסורו מן המדרכה

  ביום שאחרי, המשפט "חבר היית חסר.." יומר "לחבר אתה זוכר?"
  ודמותה של המדינה לא יהיה רק משפט משיר אלא סיסמא

  ביום שאחרי, הזכות למחות ולהתאגד ישובו להיות נכס צאן ברזל
  וסתימת הפיות ההשתלחות המרושעת והאדישות הקרה יאספו ברעש אל השממה

  ביום שאחרי, הערפל יתפוגג וישוב לכנו הסדר
  וביום הזה נאמר בפליאה, כן הצלחנו לשנות, "אני ואתה.."

  1. וואווווווו !!! ..............חבר אתה נמר!!!
  2. ביום שבו יחוסל הכיבוש ויעשה מקום לשלום --- יוכל גם הצדק החברתי לחגוג את נצחונו

   נקווה שהציבור יבין את הקשר בין המאבק לשלום ולצדק החברתי: לא ייתכן צדק חברתי במשינה כובשת

  3. ביום שבו יחוסל הכיבוש ויעשה מקום לשלום --- יוכל גם הצדק החברתי לחגוג את נצחונו

   נקווה שהציבור יבין את הקשר בין המאבק לשלום ולצדק החברתי: לא ייתכן צדק חברתי במדינה כובשת

 63. 294
  איפה ש״ס איפה הערבים איפה האתיופים ? משהו פה מסריח לי יותר מידי.

  לכן אני לא מגיע.

  1. בלי שס אתה לא זז? הם החמצן שלך? באיזה מובן, כמו בנושא הכבאות?
 64. 293
  משטרת הזבל

  הדבר היחיד שהמשטרה הזו טובה בו הוא הגנה על הונם של עשירים. כבר מזמן המשטרה הזו לא משרתת את האזרחים. ממתי המשטרה קובעת למי מותר למחות ומתי? זו לא דמוקרטיה.

 65. 292
  דפני: בימי המקרא את היית נביאה. לא פחות מדבורה. יש בך בדיוק הסימנים: יש אש בוערת בעצמות, ואת מנסה לעורר את העצמות היבשות של העם המסכן הזה, שאפילו לא קולט אותך. כל כך הרבה זמן שטפו לו את הראש שאסור להקשיב ל"סמול", ואת עכשיו מנסה לעשות את הבלתי יאומן. אפשר רק לבקש בשבילך שעוד אנשים מהאקדמיה ומהמשכילים יעמדו לצידך ולא יתבוננו מהצד כאילו זה "שואו" מעניין. ובדיוק עכשיו כשביבי-שטייניץ ושות' מנסים לבוא עלינו, השכירים במיסים גלויים ונסתרים ולצמצם עוד יותר את החמצן!!!
  1. איזה בוערת איפה הייתה בחורף הגשמים כיבו אותה?
 66. 291
  מה זה שמאל? האם הכוונה לדאגה למצוקות? לדיור ציבורי שווה לכל נפש? לשכר עבודה ולא שכר-עבדות? ---האם זה השמאל? אם כך, אני בעד! אם כך, שמאל זה טוב ליהודים ולבני אדם בכלל.
 67. 290
  מקומם של אנרכיסטים אלה בכלא

  מיש להעמיד אותם לדין לאלתר.

 68. 289
  מדינת משטרה הון ושילטון מושחת -

  תראו מה עושים לאנשים דמוקרטים מלח הארץ,במדינה דקטטורית במסווה הדמוקרטיה-
  ליף נאחזת בדפני הדמוקרטיה המקולפים ומנסה לשקם מחדש את השילטון והשיוויון הנגוע בהון שחיתות ודיקטטורה פוליטית מאורנגת כל כמה שנים בצבע אחר - תחי ליף

 69. 288
  לשמולי וליף יש רק אג'נדה אחת. לא "צודקת" ובטח שלא "חברתית". הפלת ביבי בוודאי.

  יצא המרצע מן השק.
  נאמסתם עלינו - אנו , בני המעמד הבינוני, שעמלו רבות על ביתם, שני רכביהם, הלאטה בקפה השכונתי, וחופשת הסקי השנתית באלפים.

 70. 287
  מצויין מקווה שתשב כמה שנים ויהיה שקט מהמשועממת

  הפרו חוק תקפו שוטרים ומנסים לעשות אנרכיה
  אין לה ולדומיה דבר אם מחאה חברתית יש אם רדיפת תקשורת ושמעמום
  אחרי שתעבוד כמה שנים אולי יהיה לה מקום לצעוק וקודם כל שיגיסו אותה לצבא

 71. 286
  דפני- ליבנו איתך !
 72. 285
  השמאל: שמחנו כשפוצצו ראשים למתנחלים בעמונה ובגוש קטיף!

  "פתאום" אסור לפזר הפגנות לא חוקיות! מה קרה? האם מותר לפוצץ רק ראשים של ימניים? מה קרה ל"שלטון החוק"? אוי שכחנו מותר לעבור על החוק רק אם אתה חבר חד"ש, איש הקרן החדש"ה, בדואי שבונה לא חוקית בנגב, או דפני ליף שמקימה אוהלים ברוטשילד למרות שהיא מעולם לא ישנה לילה אחד שם ב"הפגנה" הקודמת (כזכור יש להם וילה בכפר שמריהו) אוף מפגינים ומוציאים עיניים לחיילים בבלעין וב"שייח ג'רח"!

 73. 284
  ביבי שורף אותנו כלכלית

  רוטשילד=בסטיליה

 74. 283
  מדינת המשטרה מבינה רק אלימות, מחאה שקטה היא חסרת טעם
 75. 282
  לדפני ליף היקרה והגיבורה-ליבי לא רק נשבר הוא מתרסק

  בראש וראשונה אני כועסת מרה על מערכת עתון הארץ שמפרסמת כאן כל כך הרבה תגובות "מטעם"-הרי כל בער ונבער יכול לזהות את התגובות הנבזיות הללו שהן אחד הכלים הבוגדניים של השליט העושה שימוש בכספי הציבור כדי להחניק כל ניסיון לשמור על הדמוקראטיה פה.
  ולדפני ליף היקרה מכל-שימי לב,השלטון מפחד ממך ומחברייך ,הוא כבר רכש כלים וניסיון איך להלחם בתנועת המחאה-ראי את התגובות לכתבה הנוכחית ותביני מייד שמשרדי יחסי הציבור כבר עובדים כמו שעון שוויצרי כדי לחסל את המחאה שלא לדבר על התקשורת שבבעלות בעלי ההון והמשטרה המשרתת את השלטון ועושה את דברו.
  נדמה לי שראשי המחאה חייבים למצוא ערוצים חדשים לביטוי המחאה -רק שלי לדאבוני אין שום רעיון מקורי איך לעשות זאת.
  דבר אחד ברור לי לחלוטין-לו הייתי צעירה,הייתי מסתלקת מפה ולרגע לא הייתי מסתכלת אחורה !
  אבל את דפני גיבורה-אז אנא שימרי על עצמך כי המצב מתחיל להיות מסוכן!

 76. 281
  אוהבים אותך דפני , אם הם חושבים שיעצרו אותנו במכות ....

  אז מחכות להם כמה הפתעות.

 77. 280
  המחאה נזק גדול מאוד לעומת תועלת קטנה מאוד

  המחאה בשנה שעברה היתה כשל אחד גדול. לא היתה שם שום משאלה/דרישה/בקשה קונקרטית. כן היו יריות לכל עבר, ודרישה לצדק חברתי = סיסמא שלא הכניסו בה כאמור שום תוכן.
  לצד "הירידה" במחירי הקוטג' ועוד מספר צעדים קטנים . נוצרה האטה גדולה מאוד , והמעמד הבינוני נחלש עוד יותר . וכל זאת ללא סיבה אמיתית, רק הפחדים והאיום שכל כך רע כאן. הייתי ב הפגה אחת מני רבות שנה שעברה ונטשתי כי לא היתה שום מטרה אמיתית. אני לא גרה בתל אביב , א' כי יקר שם מאוד ב' גיליתי שאיכות החיים מחוץ לה הרבה יותר גבוה ומידתי. . אי אפשר לחזור על עצמך יותר מדי ולכן אין סיכוי לשחזר מחאה שהפכה מטרידה , לעוסה, וחסרת כיוון ברור.
  השינוי מתחיל בנו. לכן לכו צאו מתל אביב ותהוו דוגמא לאיך אפשר אחרת.

 78. 279
  עכשיו לשדירה!!!! לבית של חולדאי!!!!

  ביביזיון לדמוקרטיה!!!

 79. 278
  ביזיון
 80. 277
  תמיד ידעתי שהארץ עיתון שמאלני, אבל

  חשבתי שהוא עיתון איכותי שלא מגזים בכותרות...

 81. 276
  קצת שכל אנשים

  באים בשתיים בלילה ובשקט מקימים מאות אוהלים

 82. 275
  המוחים צריכים לומר בריש גלי את כל הדברים שהם רוצים לתקן. מי שיצטרף- טוב, מי שלא, שיילך לשתות את המים של הליכוד/קדימה. מים כה טהורים וזכים...
 83. 274
  זו מחאה של השמאל? לשאוף לדיור בר-השגה זה שמאל? טוב אז אני בשמאל. לשאוף לקיום בכבוד בלי משיכת יתר זה שמאל? טוב אני בשמאל. לרצות לקבל פנסיה הוגנת כשנפרוש זה שמאל? טוב אז אנחנו בשמאל. מה הטמטום הזה לומר שהמחאה עברה לשמאל, הרי כל מה שהימין עושה פה בעיקר ב-15 השנים האחרונות רק משקיע את השכירים והגימלאים בבוץ, ורק מדרדר את רמת החינוך מטה. בושה. ועכשיו אנשים מתפלאים שהמחאה דומה לשמאל? באמת מעניין, למה. חוץ מזה הכול בסדר, מרקיז? או טייקון? הכסף זורם יפה לחשבונך מחשבוני הדל?
 84. 273
  משטרת ישראל בשירות מדינה שמאמצת מאפיינים של משטרים אפלים!!!!

  התגובה של משטרת ישראל היום בצהרים מזכירה תגובה של מדינות שבהם השילטון רחוק מלהיות דמוקרטי. ממה בדיוק ממשלת ישראל מפחדת שהיא מנחה את המשטרה להשתמש באלימות כזו נגד אזרחים שרצו למחות?
  למה היא לא מפחדת כמדובר באוכלוסיות אחרות שמוחות?
  ממה את מפחדת ממשלת ישראל? אולי שהסדר ישתנה? שהעדיפויות ישתנו?

 85. 272
  בלבד תגובה אחת שהצלחתי לשחרר לכאן, כל שאר נסיונותי נחסמים- האח הגדול?!!

  זה יותר מתמוה..

 86. 271
  איפה יניב ויצמן וזמיר האפסים השמנים

  אתם יותר גרועים מהמפקד שלכם חולדה

 87. 270
  מה זה צריך להיות?
 88. 269
  ביבי מבין רק אלימות וזה מה שיקבל

  חולדאי שלא תעז להראות את הפרצוף המכוער שלך בעיר. אתה האזרח הכי שנוא בתל אביב. ראש העיר הכי עלוב ולקקן לעשירים שיש. לך תעדכן את הטוויטר שלך. אתה היצור הכי זקן ושנוא על הצעירים. אתה הפכת את תל אביב לגוויה חסרת חיים עם זקנים כמוך. אתה נגד הצעירים והצעירים נגדך איש דוחה. אפילו לנקות את העיר אתה לא מצליח יא מגעיל שחי בתל ברוך. לך תלקק לחברים העשירים שמנצלים אותך אפס

  1. מיטב הרודנים דברו בשם העם, וגם כיום, צ'וואס, אסד פוטין קאדפי והרשימה ארוכה... ה"עם" לא רוצה מחאה אלימה, תוצאות מחאות כאלה רואים ביוון וספרד. מי ששולח אתכם ושמשלם לכם רוצה תפיסת השלטון בניגוד לנהלים הדמוקרטיים, נקווה שהציבור מספיק חכם כדי להבין למה אתם מובילים- לאנרכיה.
 89. 268
  לא מן הנמנע שהממשלה השטנית הזאת תעשה הכל כדי לדכא מחאות כולל שימוש בצבא
  1. ביבי המלח

   ביבי המלח ההתנחלויות היושבים על סיר הבשר ומחרחרי מלחמה
   הכל יתכן

 90. 267
  הימין נשאר אלים מרצח רבין ועד הטוקבקים

  הדיקטטור ביבי ישלם את מחיר האלימות שלו, מהרס הדמוקרטיה והרג הערבים ועד החבירה לטייקונים. ביבי הוא הסכנה הגדולה ביותר של ישראל. מפחד ממנו יותר מאיראן.

  1. מה שאתה לא מבין שאין קשר בין המחאה לימין. היא לא יכולה לייצג את המצוקות של העם כי אין לה מצוקות.
 91. 266
  איפה כל האינטלקטואלים??? ככה לשבת על התחת כשהאמיצים האלה מוסרים נפשם???
  1. תסלחי לי האמיצים היו יושבי האוהלים בחורף
 92. 265
  אנחנו הופכים להיות סוריה נמאס מהאלימות של השלטון וקלגסיו
 93. 264
  סימן שאתה צעיר: אם אתה מאמין שיכול להיות אחרת, ויש לך זהב בלב, ולא על השיניים...
 94. 263
  מחאה גמורה מראש משום שהתחברה לשמאל ולאנרכיסטים-דפני מייצגת בקושי 30 פורעים

  לא עדיף שתלך לעבוד או שתלך לד"ר רבינוביץ אילן ??

  1. שמאל? דיור במחיר שפוי זה שמאל??? שכר מינימום הוגן זה שמאל??? השקעה מאסיבית בחינוך ולא ב"אולפנא" זה שמאל???- אז שמאל זאת הדרך!!!
 95. 262
  וצריך נורא להיזהר שלא להרגיז את המרוגזים האלה..., אלה שנעלבו מגולדה לפני 40 שנה... אלה המרוגזים שנעלבו פעם, ושהימין בונה עליהם כבר 40 שנה בערך, אלה, האזרחים שעכשיו לא אכפת להם שהמדינה נמכרה על ידי נבחריהם לטייקונים שגוזרים קופון על חשבון הפנסייה של כולנו, אלה שלא אכפת להם שמישהו מגבוה כבר 10 שנים בערך מספסר במחירי הדירות, לא משקיע בדיור להשכרה, לא טורח להפשיר אדמות ולהילחם ביוקר הדיור,לא!--- מה שאכפת לאנשים שלא שוכחים להיות נעלבים, זה שגולדה....
 96. 261
  הדמוקרטיה מאפשרת להפגין כחוק. לפי החוק. העיתון הזה מקשקש כבר שנים על "שלטון החוק". לפי החוק, המפגינים לא אמורים להשתלט על שטחים ציבוריים ולהפוך חיי שכונות שלמות לגיהנום. לפי החוק, אסור לחסום כבישים. אלימות אינה חוקית. על עבריינות לא מקבלים פרס - בטח שלא תמיכה ציבורית. אין הבדל בין השתוללות ברוטשילד והשתוללות במיגרון. עבריינים הם עבריינים. תפסיקו לקשקש כבר.

  הדמוקרטיה מאפשרת להפגין כחוק. לפי החוק. העיתון הזה מקשקש כבר שנים על "שלטון החוק". לפי החוק, המפגינים לא אמורים להשתלט על שטחים ציבוריים ולהפוך חיי שכונות שלמות לגיהנום. לפי החוק, אסור לחסום כבישים. אלימות אינה חוקית. על עבריינות לא מקבלים פרס - בטח שלא תמיכה ציבורית. אין הבדל בין השתוללות ברוטשילד והשתוללות במיגרון. עבריינים הם עבריינים. תפסיקו לקשקש כבר.

 97. 260
  בושה למדינת ישראל

  ראשי המדינה הורסים את מדינת ישראל. לא יאה להתנהגות ברוטלית ועלובה כאשר דפנה ליף גיבורת ישראל מובילה את המאבק האמיתי של החלשים במדינה הזו. ראשי המדינה בם עלובי נפש שיושבים מלמעלה ודואגים רק לעצמם בואו כולנו נאחד את השורות ונצטף למאבק באמיתי של דפנה ליף אני מאחל לה שתצא מהר מהמעצר ותמשיך להוביל את המאבק של כולנו. אל תשכחו עם ישראל שראשי המדינה ימשיכו להכות בנו במיסים ולא מעניין אותם שאתם גובעים ברעב. הם כבר מסודרים. גם לנו מגיע לחיות בכבוד

 98. 259
  מעניין - אני גרה בי-ם קרוב לרח' הנביאים, וכל שבת ללא יוצא מן הכלל, החרדים

  יוצאים לרחובות, צורחים, מקללים, יורקים, מתקיפים מכוניות (ולפעמים גם אנשים), משליכים חפצים. למה המשטרה לא עוצרת אותם? אני רואה שוב ושוב במו עיני איך כל שבת השוטרים נאלצים "לבלות" שם כמה שעות ולספוג את כל האלימות הפיזית והמילולית הזאת - אז אני לא מבינה - למה לעשות איפה ואיפה? למה להם מותר לנהוג כפי שהם רוצים בשם הקיצונות הדתית שלהם וקבוצות אזרחים שפועלות למען ערכי דמוקרטיה וצדק חברתי זוכות ליחס כזה?

 99. 258
  זה לא "משטרת ישראל" - זה "אפריקה ישראל". עכשיו נא לתקן את הכתוב על התגים!
 100. 257
  יקרים: זו חייבת להיות מחאה נגד הימין. זה לא שמאל במתכונת הידועה, זה הצדק מול הימין, ההשכלה מול הימין, זה החינוך מול הימין. אין פה עניין של שמאל מול ימין, זה האנשים מול הימין, תבינו על מה אתם מדברים ואל תתחנחנו אל מול ציבור אדיש שהימין מטפח כבר עשרות שנים כדי שלא יבין מי לא סופר אותו ממילימטר
  1. אתה חי באשליות,רוב הציבור תומך במחאה אבל לא תומך יותר בשמאלנים האנרכיסטים. בטיפשותכם גרמתם לנפילת המחאה!
 101. 256
  עכשיו צריך להיות ברור: הסטודנטים צריכים לשאת בעול המחאה; הם משכילים, הם לא יניחו לליצנים שבשלטון לבלבל את דעתם! רק לצעירים יש הסיכוי להשיג את השינוי המיוחל. זה השינוי המפורש מימין אל ההומניזם, מימין אל ההשכלה, מימין אל ההזדהות והדאגה לחלשים, מימין אל קידום המדע, מימין לעבר חשיבה רעננה ואמיצה, מימין אל כל מה שאדם באשר הוא אדם שואף אליו! כי ימין הוא ההפך מחופש, דואג לחופשות לעסקנים. חופש חופש תרדוף, וימין ימין תרחיק משדרותיך
 102. 255
  אלימות המשטרה.

  כנראה שקבלו הוראה למנוע את המחאה החברתית ויהי מה.
  יש לביבי מעט אפשרויות, לשפר את המצב, להניח לאנשים להפגין, או לפתוח במלחמה או התקפה נגד איראן, בסופו של דבר המחאה תתפרץ ולדעתי תסתיים רע.

  1. תגיד, אם הוא יפתח במלחמה, מצבו בסקרים יהיה בטוח יותר טוב?
 103. 254
  בא לי להקיא על חולדאי, ביבי ושטייניץ
 104. 253
  נמאס ממנה. אני בעד מחאה אבל דפני ליף היא הזויה וחס
  1. האזרח דרור

   אתה בעד מחאה? ומה אתה עושה בעניין? מי יגיד משהו כששוטר יס"מ שמרוויח משכורת מינימום ירביץ לך ויעצור אותך בעוון התנגדות למעצר?

 105. 252
  דפני ליף על מה בדיוק את מפגינה עכשיו? למה זה לא בער בך שנה שלמה?
 106. 251
  דפני ליף העם לא איתך. היינו בסרט הזה בשנה שעברה וביזבזת את האשראי שנתנו לך
 107. 250
  חבל שבמקום צדק חברתי אנחנו מקבלים דפני ליף.
 108. 249
  העם לא מצטרף? סימן שהוא עדיין לא נגמל. עדיין עולל. לא מבין מי נגד מי. ברור שמי שאחראי למכבי-האש הוא גם אחראי לעוני, לאין-דיור, לאין-חינוך, לכבישים מבישים- ברור. אבל העם סגור. לא קולט. טוב לו עם האטימות הזאת. עם החוב בבנק, עם האין סיכוי לדיור נורמלי לצעירים, ככה בלום-מחשבתית, הוא מניח או מאמין או מתאר לעצמו שככה צריך להיות. אין איכות חיים אחרת טובה יותר, בדנמרק, נניח, או בצרפת, גרמניה, קנדה, עולם ראשון יענו.. אין. מה שביבי נותן לו, זה טוב. העיקר לא שמאל של המשכילים האלה, המתנשאים, הסנובים האלה...
  1. אתם אכן סנובים, אך ממש ממש לא משכילים. אנו בימין מסיימים תארים בטכניון ובמקצועות טכנולוגיים מובילים. כסטודנט בטכניון - לא קשה לזהות את הדעה הפוליטית של חברי לכיתה. אתן לך רמז: הם לא כאלו שיקימו אוהל בקיץ.. עכשיו כשכל המקצועות המדעיים והמובילים אצלנו - ואתם נשארתם עם "מדעי הרוח" תוכלו להמשיך לעשות עוד הרבה רוח. הרי לומר לנו שאנו "בורים חסרי השכלה\ האנשים מהשכבות החלשות שממשיכים להצביע לימין בלה בלה" כבר לא קרוב למציאות הרי אנו משכילים - לומדים כלכלה ויודעים על הרפורמות החשובות של שטייניץ. לומדים הנדסה - ורואים לאן הולך ההייטק הישראלי. לומדים כימיה - ויודעים מה יהיה יחס חוב/תל"ג לאחר ייצוא המצבור הענקי של הגז שמצאנו. אז שיהיה לכם בכיף שם באוהלים ברוטשליד זו שנה השנייה - פריצת מסגרת התקציב כדי לייצר חוב שנצטרך להחזיר בעוד 20 שנה - עם סיכון תמידי של חדלות פראון - לא בשבילנו, אז שיהיה לכם בכיף..
 109. 248
  בטוקבקים ובראיונות הכריזו רבים ממנהיגי המוחים, שהפעם לא יהיו "ילדים טובים" והכריזו שתהיה אלימות, ולכן יש משטרה.
 110. 247
  אנחנו בדרך להיות מדינת ערב

  עם שלטון אכזר שמכלה והורס דעות וחופש. דפני ליף היא אישה אדירה והמצב במדינה הולך ונעשה חמור יותר ולצערנו זה נוגע רק לאזרחים, אך ורק האזרח הפשוט נפגע.

 111. 246
  אני עדיין לא הצלחתי להזכר ברשי התיבות של המושג הגרמני: "המשטרה החשאית של המדינה"אני מניח שחבורת השוטרים שהתנפלה בבריונות כזאת על הגב' ליף תוזמן בקרוב לשר המשטרה ע"מ לקבל צל"ש. השר יטען שהם הצילו את המדינה מנזק ממשי או משהו דומה. אכן הצלחה מקצועית למשטרה: ארבעה שוטרים הצליחו להתגבר על הגב' ליף מי היה מאמין. ממש שוטרים מוכשרים ואגב לכל שוטר יש שם. כנסו

  אני מציע להכריז פרס למי שיגלה את שמותיהם של אותם קלגסים!!! מעניין לדעת אם הם נשואים ומה חושבות נשיהם על יחסם לנשים!!!
  עוד שאלה:
  אזו סיבה הייתה לעצור את הגב' ליף? האם היה צורך דחוף לקבוע את זהותה? כל מי שצפה באינטרנת במבצע המשטרתי המהולל ההוא יודע שהדבר רק הלהים את הרוחות.
  *****************************************************
  אני עדיין זוכר את ההתקפה רבתי על מר אייזנר שתקף מפגינים ביריחו. מר אייזנר אינו שוטר מקצועי והכשרתו בפיזור הפגנות מועטה. האם בת"א הדבר מותר?
  ******************************************************

 112. 245
  לכסח להם את הצורה, פרזיטים
 113. 244
  israel police=political police
 114. 243
  תפונה ליף
 115. 242
  משטרת ביבי נחושה להשתיק את העם כדי שהוא לא יפוטר

  לשרים לא אכפת מכלום - רק מדבר אחד והוא כספי הציבור

 116. 241
  הכותרת הנכונה 11 פעילים אלימים נעצרו ע״י המשטרה
 117. 240
  עכשיו ברור למה לתגובות מהשמאל יש כאו רוב,אתם צינזרתם את כל התגובות (המתונות)שלי,תמשיכו לאשלות את הציבור שלכם
  1. תפסיק "לאשלות" את עצמך. צונזרת בגלל שגיאות הכתיב שלך
  2. אבנר אתה אשל לא מפוסטר. לאיש יש שגיאות אז מה. אסור לא לכתב

   זה מה שאוסר על האיש לכתוב טמבל

  3. אבנר,בזה הרגע אני ממנה אותך לפוץ היומי של עיתון הארץ. כל הכבוד,תמשיך כך!
 118. 239
  יובל . שמור לי על הכסף . ששלי יחימו . לא תפזר לי אותו ולא תזרים אותו לפרזיטים .
 119. 238
  גב' ליף,פה זה לא כיכר תחריר ואת לא מייצגת את המסכנים,,יאללה הביתה..

  מעניין ממה את מתפרנסת כבר שנה ??? את עוסקת בטיפוח האישיות בזמן שהמסכנים באמת עובדים קשה..אז יאללה הבנו אותך תלכי ודי..

 120. 237
  מחרימים את לילה לבן של עיריית תל אביב במחאה על אלימות הקלגסים של חולדאי
  1. יופי,מצויין, תשארו בבית,אני יוצא לחגוג ומבסוט שלא אצטרך להתקל בכם.
 121. 236
  גיע הקיץ. לאנשים נהיה שוב משעמם. אז במקום לשלם לילדים על קייטנות וטיסות לחו"ל למה לא לעשות קייטנה מתחת לחלון!!! אני מבינה את דפני ליף, היא מאותם האנשים שרוצים לעשות משהו מעניין בקיץ בלי לבזבז כסף. זה שזה סתם מטומטם ולא מועיל לאפאחד זו כבר בעיה אחרת.

  ולכל השמאלנים פה. לכו תתגייסו ותעשו משהו מועיל במקום לכתוב פה שטויות. למען השם!!

 122. 235
  ביבי הוא ריצ'רד ניקסון הישראלי

  לא פוחד לכופף ולבזות את הדמוקרטיה בשם הנאמנות שלו לבעלי ההון. ההבדל הזעיר: בארה"ב יש חוקה שהגבילה את המטורף ההוא והביאה בסוף לסילוקו מהשלטון.

 123. 234
  חייבים לאחד את השורות -- נגד הכיבוש ובעד הצדק החברתי -- זו הדרך לניצחון על מפריטי המדינה להון
 124. 233
  שלי יחימוביץ' במקום להתיצב בראש המחאה נהייתה פרשנית
 125. 232
  תמיכה וסולידריות

  תומך וסולידרי עם הפעילות של ליף.אלפי אזרחים ממתינים לשעת כושר לאקטיביזם מחאתי.גורו לכם מנהיגים חלולים ומנוכרים.

 126. 231
  שקרנים- אף אחד לא תקף שוטרים

  מדי פעם השוטרים בחרו מפגין ועטו עליו מבלי שום התגרות. לפחות שלושה כאלה עמדו לצידי כשנעצרו. תראו הוכחה אחת שמישהו תקף שוטרים ואני מוריד את הכובע. שקרנים ומושחתים- מי שלח אתכם?

  1. צריך לקרוא היטב את המפה

   השלטון מתייחס לתנועת המחאה כאל אויב המפעיל את כל כוחו וערמומיותו כדי שהמחאה לא תתרומם.
   מנהיגי המחאה חייבים לקרוא היטב את המפה ולחפש נשק לגיטימי ורציני כדי להחזיר מלחמה שערה-בצער רב בדומה למחאת הפלסטינאים.הפלסטינאים יהמצוידים במצלמות- בהתקלויותיהם איתנו.
   אין כח ככוחה של תמונה!אם התקשורת הישראלית הנשלטת על ידי הטייקונים לא תשתף פעולה אז יש לפנות תלקשורת בחו"ל.
   נכון, זה לא טוב עבור הציונות ועבור תדמיתה של ישראל בעולם,אבל זה המחיר הכבד שיש לשלם כדי להציל פה את הדמוקראטיה.

 127. 230
  מסתנני רוטשילד גורשו - יש!!!!
 128. 229
  אפשר היה לזמן את ליף למילואים בקיץ...לו רק שרתה בצבא...
  1. הבנתי

   ואם היא היתה עושה צבא, ביבי ו-7 הטייקונים היו מפסיקים לקחת כסף מהציבור? היו מחזירים את החוב של המפלגות לבנקים?

 129. 228
  מכיוון שאין הענות של הציבור הרחב

  לאחר שבשנה שעברה הצליחה הליפא להוליך שולל ציבורים רחבים על מצוקותיהם היא רחבה, היא מנסה ליצור באזזז באמצעות פרובוקציות אלימות.
  אין ספק, ששלי יחימוביץ' מנצלת באופן ציני את הפרובוקציה האלימה של ליף לצרכים הפוליטיים שלה, בין אם בתוך מפלגתה ובין אם לצורכי הבחירות בשנת 2013.

 130. 227
  אם מישהו חושב שלא בסדר להפגין בלי רשיון, לתקוף שוטרים, לפזר זבל, שלא יתבטא בענין בעתון הזה. הוא יצונזר
 131. 226
  למה עדיין קיים המושג "הפגנה בלתי חוקית"

  האם זו מוסקבה שכל הפגנה דורשת אישור השלטונות?

  1. לא. ככה זה גם בארה"ב ובאירופה
 132. 225
  שלי יחימוביץ' ודפני ליף יחזירו את האנושיות היהודית לארץ הקודש. כל השאר זונות
  1. ורק שלא נתבדה: כפנסיונרית אני ממש מקווה ששלי תצליח להעלות את קצבות הזיקנה, כמובן, יחד עם עוד הרבה שינויים חשובים אחרים, כמו מצב עובדי הקבלן, שכר המינימום, זכויות הנכים, הדיור הציבורי, ההשקעה בחינוך, בבריאות, בתעשייה המקומית, ועוד הרבה: העיקר שמישהו כבר יתחיל להחיות את המערכת העומדת כביצת-קדחת איומה
 133. 224
  עצרו את ליף פשוט כדי לפנות מקום למופז שאמור הרי לעמוד בראש המחאה...
 134. 223
  הכתומים לא מבינים את ההבדל בינם לבין החברה הנפלאים האלה. הורסי החברה מול בוני החברה.
 135. 222
  שאלה לדפני: כמה שנים מחייך עבדת ופרנסת את עצמך והאם אי פעם טרחת לחסוך?
 136. 221
  החברה הנפלאים האלה הם הילדים של כולנו. אני איתכם. אגיע גם פיזית.
 137. 220
  רק הגירה חצי מאורגנת של חצי מליון צעירים משכילים תעשה את העבודה על הממשלה ואם לו אז בין כה זה הפתרון הנכון, דם יזע ודמעות תשאירו למי שמבחינה אמונית מעוניין למות עבור הארץ
  1. הצעירים המשכילים בעבודה: הייטק, משפטים, פירסום, הוראה, עבודה סוציאלית ועוד. ה"קולנוענים" שרוצים דיור זול במרכז ת"א הם אלה שמפגינים. רק נרוויח אם הם יהגרו (אבל מי צריך אותם?)
 138. 219
  מדינה פשיסטית בהנהגתו של שקרן מסוכן - להפיל את הממשלה הזאת מייד
 139. 218
  הקומוניסטית-אנרכיסטית-חובבת המסתננים שוכבת על הרצפה כמו מסכנה!

  מה קרה דפנוש? העם עלה על כוונותיך הזדוניות? הבינו שאת פועלת לחיסול הציונות? למען המסתננים? מדינת כל אזרחיה? העם הבין ש"צדק חברתי" פירושו מדינת כל אזרחיה עם רוב מוסלמי ומשטר קומוניסטי טוטליטרי?

 140. 217
  לכי הביתה. רוב מהומה על לא מאומה

  עוד אנרכיסטית חברתית שמאלנית

 141. 216
  10 המשפחות השולטות העבירו מסר ברור לממשל שאין מקום להפגנות השנה
  1. המשפחות השולטות תרמו כסף למוחים בשנה שעברה הם עם המוחים, כי מה שהממשלה הזו עושה להם אף אחד לא העז לעשות, אל תדאגו ,דפני שייכת להם, לכן המחאה צדיכה להיו ליד בית הוריה וחבריהם בכפר שמריהו, שיעשו חורבן מחלקותיהם יחרבנו להם בחצרות לא יתנו להם לחיות כמו שעשו לאוכלוסיה בתל-אביב.
 142. 215
  תומך בדפנה ליף
 143. 214
  שלי יחימוביץ במקום להוציא הודעות לעיתונות צאי לרחוב להגן על הדמוקרטיה
 144. 213
  שמאלנים, אפשר לחשוב שבתקופת אולמרט המצב הכלכלי היה יותר טוב....
  1. אולמרט היה שמאלני? מה, כמו שרון?
 145. 212
  אדוני ראש הממשלה

  אדוני ראש הממשלה, תתעורר !!!!!! אתה חייב לעשות סוף להתפרעות של כוחות המשטרה (מי נתן להם את ההוראה ?????) לפני שארץ ישראל תהפוך לסוריה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

 146. 211
  חחחח איזו נחת - מילא אם זה המטרה באמת הייתה כשרה ולא שמאל...
  1. חחחחח אין גבול לטמטום

   תראה גם עושקים אותך וגם אתה מאמין שלעשוק אותך זה טוב וכל מי שחושב כמוך צריך לקבל מכות.
   עכשיו יש שתי אפשרויות או שאתה ממש אבל ממש טמבל, או שאתה ניאו נאצי שזו גם אפשרות.

 147. 210
  דפני ליף,כולי תקוה שתקבלי עוד הרבה טלפונים מחברים שיודיעו לך שהם עוזבים לחו"ל. את יכולה גם להצטרף אליהם ותאמיני לי אף אחד לא יזיל דמעה בגללך.
 148. 209
  חשבתם שביבי-ברק מדכאים רק פלסטינים? עכשיו זה אצלנו.
 149. 208
  מיניקשינגאפ!

  עשיתם כבר?

 150. 207
  דפני ליף+סתיו שפיר+איציק שמולי מחפשים מנוף לקריירה פוליטית!!
 151. 206
  דפני ליף לכי לעשות רעש ולהפריע בשכונה אחרת. כבר אברנו את זה בשנה שעברה. קצאת היתחשבות בתושבי השכונה. אנא
  1. עברנו...אומרים, לא אברנו.

   וגם קצת, במקום קצאת, התחשבות במקום היתחשבות...
   טעויות דומות נמצאות אצל מגיבים בתשלום שזו פרנסתם, כמו כמה וכמה "תושבים" כאן. במקום שלא ניתן לתקן טעויות אלה, לא ניתן לתקן כלום.

 152. 205
  המדינה לא רוצה לאפשר מחאה

  צריך לעבור למתקפה רק כך יזוז משהו
  מישהו כאן צריך לשלם מחיר
  המדינה סותמת פיות

 153. 204
  רוסיה,סוריה...רוטשילד
 154. 203
  מה קרה למדינה דמוקרטית?
 155. 202
  ממשלת הקלגסים של מופז-נתניהו כבר לא לגיטימית שיש להפיל אותה באמצעות מליציות חמושות

  רק מהפכה אלימה בה אזרחים יעלו בהמוניהם על תחנות משטרה וישרפו אותן , לרסק ניידות ולעצור שוטרים. זה השלב בו הממשלה תאלץ לערב גם את הצבא ע"מ להלשליט את דיקטטורת הליכוד. זו מלחמה על חופש הדיבור, חופש המחאה, חופש השביתה ויש להתארגן בקבוצות פרטיזניות נגד ממשלת נתניהו כאילו נלחמנו נגד פלוגות ה- אס.אס על מנת להשיב את הדמוקרטיה לישראל. זו שנרצחה ב-4 לנובמבר 1995

  1. יש גבול לדמוקרטיה,נראה שירסקו את פניך לפני שתרסק פרצוף של איש משטרה
  2. תגיד לי ראית יותר מידי סרטים של רמבו או שנולדת ככה דביל!
  3. רק אם ישלחו את כל הבבונים הימנים לאפריקה ישאר מקום לבני אדם כאן
 156. 201
  כל עוד נציגים של השמאל הרדיקלי בעידוד הקרן יובילו את המחאה,לא תהיה הצטרפות המונית של העם.
 157. 200
  הפגנה לא חוקית. מפגינים שמסרבים להתפנות, מפזרים אשפה וזבל על הכביש וחוסמים ניידות משטרה. והכותרת היא:
 158. 199
  כל הכבוד למשטרה.אנשים האלה הם מפרי החוק וקיבלו טיפול של מפרי חוק.נקודה
  1. היי, פטריסיה
 159. 198
  הפשיזם כאן, חי, בועט וספוג בכל ישראלי שותק. וכובש. ועושק.
 160. 197
  למספר 2 ו7

  קשה להשוות בין מפגינים לא אלימים בשטח ציבורי לבין אנשים שחיים בשטח כבוש. שטח שלא שייך לישראל וגרוע מכך שייך לעם אחר

 161. 196
  BBקינג כנראה הנחה שר החוץ ליברמן שהנחה את השר לבטחון פנים אברמוביץ' שהנחה את המפכ"ל דנינו - לדכא את המחאה. אבל זה רק יחזק אותה. כל הכבוד לדפני ליף. השוטרים לא מבינים שהאוליגרכים משתמשים בהם.
 162. 195
  השביחה של ביבי/שטייניץ/ישי/ליברמן מתחילה להכנס לאטרף

  המפגינים "סיכנו את בטחון הציבור"?
  השביחה ממציאים את השטויות האלה רק בשביל להכנס במובילי המחאה, לעצור אותם מעצרי שוא ולאיים עליהם ועל בני משפחתם.
  דמוקרטיה בתחת, זו הדיקטטורה של ביבי/שטייניץ/ישי/ליברמן - אלה שמבטיחים לבוחרים חיים טובים יותר, רומסים אותנו ברגל גסה.

 163. 194
  המתנחלים מקימים ישוב לא חוקי ולא מפנים אותם בצורה אלימה שכזאת.

  מדחנת הרודן ביבי מכה בכל מי שאינו ליכודניק חרדי דתי או מתנחל. מקימים ישוב עם בתי אבן על קומות ורק לאחר עשר שנים מתעוררים לשאול על חוקיות הישוב.
  חילונים לפלפים שומרי חוק מקימים אהל הקלגסים של ביב מתנפלים מכים ושולחים לכלא . מזכיר לי את הסיפורים של הורי על פינוי יהודי פולין ע"י הנאצים.
  ביבי מתקדם יפה לקבל תואר דומה. שרה תאכיל אותנו עוגות במקום לחם .
  והמבין יבין

 164. 193
  אם המוחים רוצים שלא יפנו אותם - שיקימו מאהלים על שטחים פרטיים של םלסטינים ואז 94 חברי הקואליציה יבואו להגן עליהם בגופם מפני משטרת ישראל ביתנו האלימה.
 165. 192
  מריח כמו מדינת משטרה ממוצעת בשליחות הימין. כמו דרום אמריקה של שנות ה-60-70
 166. 191
  זה מותר

  המאחז הוקם על כביש 60 בשנת 2001, לזכר אסף הרשקוביץ שנורה למוות. המאחז נמצא על קרקעות פרטיות הרשומות בטאבו, מחוץ לשטח שיפוט כלשהו, וכמובן ללא היתרי בנייה.

 167. 190
  כל הכבוד להם..

  כשאני ישבתי במזגן, הם הפגינו ושילמו מחיר..

 168. 189
  אינני מסכים למלה אחת שאתה אומר, אך אגן עד-מוות על זכותך להביע את דעתך. - וולטיר
  1. איש לא מפריע להם להביע את דיעותיהם. רק להתנחל בשטח ציבורי אסור.
 169. 188
  בשנה שעברה היא לא ישנה כלל באוהל שהקימה...אז בשביל מה היא צריכה שוב אוהל ברוטשילד?
 170. 187
  מסוכן להיות צודק כשהממשלה טועה. - וולטיר
 171. 186
  גב' יחמימוביץ רוצה להפגין? מצוין אבל ליד הבית שלך . רוצה להתנחל ? ליד הבית שלך.

  מחזק את ידי ראש העיר תל אביב.
  לכל המפגינים - רוצים להרעיש/ להתנחל ? עלו לירושלים ליד הבית של ביבי או ליד הכנסת.

  1. אז אתה טוען שזה בסדר שיפגינו, אבל בזמן שהמדינה תיהפך לדיקטטורה אתה תמשיך לצפות בה"אח הגדול"

   גם כשהרחוב שלך הפך לסמל מסיבות לגיטימיות, העיקר לשמור על החיים השלווים שלך

 172. 185
  כבר אין הפגנות חוקיות התנועה חשובה יותר
 173. 184
  בנימין פוטין נתניהו תתבייש ועדיף שתתפטר! זו דיקטטורה ממש.
 174. 183
  המדינה התחרפנה - זה נוגע לכל העם - ממתנחלים ועד השמאל ! הזכות להפגין חשובה ! אחרת אפשר להגיד שלום למדינה. ונהפוך להיות עבדים של בעלי ההון והשלטון.
  1. אפשר להפגין בלי להקים אוהלים ובלי לשבור דברים
 175. 182
  יחימוביץ' תתביישי לך זה ראש העיר שאת תומכת בו
  1. מה אתה קשור? היא ממש לא בעדו בנושא הזה
 176. 181
  נבלות
 177. 180
  המשטרה "באלימות"? והפעילים. אין לכם שום סיכוי השנה. הציבור תפס במי מדובר

  אתם קצת . אתם לא תקבלו השנה את גיבוי הציבור. ושלמה ארצי ואייל גולן שדרשו ביום הסטודנט השנה 250.000 ש"ח ללא גרוש הנחה. והחברה הבזוים "מהקמרית" שמיצגים את תנובה וחברות כרטיסי אשראי. כל החבורה הזו לא תחזור השנה. וכמו השטויות שאתם עושים בענין הפוליטי [אתם שמאל הקצה ואנרכיסטים]שהציבור לא יכול לקבל. גם כאן אין לכם קרדיט יותר מהציבור.

 178. 179
  חייבים לאחד את השורות -- נגד הכיבוש ובעד הצדק החברתי -- זו הדרך לניצחון על מפריטי המדינה להון
 179. 178
  יש לה יותר ביצים מכל השמולים למיניהם
 180. 177
  איפה הסימפתיה שלכם כשמפנים מתנחלים מבתיהם?
  1. איפה הסימפתיה שלך שמפנים משפחות קשות יום מדיור ציבורי בשכונות מצוקה
  2. הבדלים

   המתנחלים גונבים אדמות מפליסטינאים כדי לממש את השאיפות המשיחיות של המגזר שלהם.

   אנשי המחאה פועלים כדי לשפר את המצב הכלכלי של כלל אזרחי ישראל.

   אז למה שעיתון שתופס את עצמו כרציונלי יתמוך למתנחלים ?

  3. יש סימפטיה. אין הזדהות. האם אין לכם סימפטיה למאבק מעמד הביניים?
  4. התבלבלת בין סימפטיה לאמפתיה.
  5. המתנחלים בהנהגת משיחי השקר השבתאיים שלהם מביאים חורבן על מדינת ישראל הגוססת, חינוך בריאות ורווחה חשובים יותר מקרוואנים המקרבים את ה"גאולה"
  6. אין לנו סימפתיה למסתננים (גם כשזה בחסות הממשלה ובמימון מיסינו) המפיצים אידיאולוגיה ימנית ממאירה(ובזים לצדק ולזכויות אדם). נקוה שבקרוב יוחזרו כל המסתננים מהשטחים הכבושים הביתה
  7. לא התבלבלתי. התכוונתי לסימפתיה.

   אמפטיה וסימפתיה זה לא אותו הדבר. להיות סימפתי זה אומר להיות אוהד, נחמד ומסכים עם נקודת ראותו של הזולת. אמפתיה היא לא בהכרח נחמדות והסכמה! אדם ידידותי חביב, המגלה אהדה והסכמה לדברי הזולת, מבטא סימפתיה ולא אמפתיה.

  8. זה עדיף מאשר להיות ילד כאפות עם עיגולדים כמוך!
 181. 176
  כל הכבוד למפגינים, חבל שרוב האזרחים לא ברחובות - ההון ניצח

  השינוי יקח זמן רב, ויצליח רק אם המחאה מהרחוב תתמיד לאורך זמן. חבל שרוב העם וגם רוב חברי לא מבין עד כמה חשוב להגיע להפגנות. כולם דיברו על ההפגנה הגדולה של חידוש המחאה ורק 4000 איש באו.

  1. רוב האזרחים לא תומכים ואפילו מתעבים את השמאל הרדיקלי ולכן הם לא שם!
  2. כי "המחאה" היא פוליטית כנגד נתניהו ולא "חברתית"
  3. דפני ליף, כולנו איתך. מי יתן וירבו כמותך בישראל!!!!
  4. הממשלה פוחדת מהמחאה, כולנו לרחובות. נראה אותם
  5. הצעת הגשה נוספת: ביבי הוא לא חברתי ולכן ההפגנה היא נגדו, ובצדק.
  6. איך זה יכול להיות "חברתי" ושזה לא יהיה "פוליטי"? מה אנחנו בצופים? נתניהו, לידיעתך - לא חברתי, לכן אנחנו לא רוצים אותו ואין דרך לנתק את זה
  7. ביבי לא מוביל לכלום. מים עומדים. זהו. אולי אם תגיד לו: "הפרטה!"- אז כן, הוא יזוז. אולי אם תגיד לו: "עזוב'תך מהחלשים העניים הנודניקים האלה", אז כן, זה ידבר. אבל חוץ מזה? שום-כלום
  8. כל עוד הכסף שלנו נשפך בהתנחלויות, המחאה החברתית שלובה ללא הפרדה במחאה פוליטית. אין טעם לטייח את זה.

   וגם, כל עוד מפגינים כמו ליף ייעצרו באלימות, בעוד שהמתנחבלים שהציתו מסגד בשבוע שעבר יסתובבו חופשי, המחאה תהיה פוליטית. לגמרי פוליטית.

  9. צודק - אבל באשר התקשורת תדווח גם על ההצתות של בתי כנסת ע"י המחבלים הפלסטינאים, יהיה לך טיעון טוב יותר. ובקשר למחאה הפוליטית - קרא את תוצאות המשאל ב"הארץ" (תצטרך להתאמץ, כי הם מצניעים את התוצאות) תלמד שרוב העם אינו תומך ב"מחאה" הפוליטית
 182. 175
  מעניין מה יש לאנסטסיה להגיד על זה..
  1. מה כבר יכול לומר בעל אג'נדה פשיסטית על דיכוי מחאה? -מצויין תשברו להם ת'עצמות
  2. אני אוהבת זה גבר חזק עם מדים ויש מקל ארוך בלאד!!!
 183. 174
  ערסים במדים בשליחותו של הברון ביביהו מחסלים סופית את הדמוקרטיה...
  1. כאן בדיוק הבעיה ,המזרחים הם הבשר התותחים של הציונות האשכנזית
  2. דמוקרטיה אין משמעותה התאבדות לאומית ודרך אגב המשטרה מטפלת במתנחלים בהרבה יותר קשיחות ואת זה יגיד לך כל מתנחל!
 184. 173
  מחאה חברתית להעיף את הרשעים שיושבים ואחראים על התקציבים
  1. לא להצביע לימין!
 185. 172
  הלוואי וככה גם הייתם כותבים על הימין: ברוך מרזל ו-11 מתנחלים נעצרו באלימות בקרית ארבע כשניסו להקים מאחז
  1. יש הבדל בין הזכות להפגין לבין להקים ישוב לא חוקי. מה שכן - אלימות משטרית זה לא בסדר בשני המקרים.
  2. יחי ההבדל

   יש הבדל בין חבורה של בריונים, פורעי חוק שאינם מקבלים את הדמוקרטיה לבין מחאה לגיטימית של אזרחים

  3. יו"ש לא חלק ממדינת ישראל ,לפני שאתה מבקש סימפטיה תדרוש מהמנהגים שלכם לספח את השטחים,כבר 30 שנים אתם בשילטון ,והגיע הזמן שהמנהגים שלכם יקחו אחריות על הפה שלהם, ביום שיו"ש תסופח אתה לא תתצתרך לא סימפטיה ולא טובות ,וזו תהייה זכות,לדרוש מהמדינה!ועד משהו מאחז זה דבר קבוע ,ואוהלים הם דבר זמני,ולפחות הם לא דורשים ,שמירה כבשים,חשמל ומיים,למקום שלא נמצא בכלל בישראל,ועוד פעם לפני הכל תדרוש שיספחו,!
  4. עכשיו רואים מי המתנגדים - מתנחבלים הזויים
  5. פרט שולי: מאחז אינו חוקי

   ועולה למשלם המיסים המון כסף.

   מנגד, המחאה החברתית, היא למען האזרחים, ולא למען קבוצה קטנה.

  6. מצא את ההבדלים

   דפני ליף רוצה לקיים הפגנה וחודש אחרי ללכת הביתה, ברוך מרזל רוצה לכבוש את יו"ש, להקים עוד ישוב שצה"ל יצטרך לשמור עליו, להעמיק עוד קצת את הבור התדמיתי שישראל שרויה בו, ובנוסף לכך גם לעבור על חוקי המדינה ועל החוק הבינלאומי.

   ברור שיש מקום להשוואה.

  7. כי אולי זה לא קרה?
  8. ברוך מרזל נעצר באלימות?!

   מה עם- "ברוך מרזל הסית לרצח"?
   או- "ברוך מרזל קיים מפגש סגור בשכונת התקווה בו הסית לאלימות נגד המסתננים" ?

   השוואה מבזה ולא ראויה.

  9. אתה רציני?

   מה עם- "ברוך מרזל הסית לרצח"?
   או- "ברוך מרזל קיים מפגש סגור בשכונת התקווה בו הסית לאלימות נגד המסתננים" ?

   השוואה מבזה ולא ראויה.

  10. מה עם המתנחלים שפרצו לבסיס צה"ל? עצורים?
 186. 171
  דפני ליף, את לא מספיק חכמה ולכן את משרתת את המטרה ההפוכה.
  1. נמק ???
  2. דפני הביתה פיפי ולישון...
  3. כל תגובה - נימוק מחץ!
 187. 170
  המשטרה משקרת כרגיל. נראה לכם שהיושבים ברוטשילד תקפו קודם?
 188. 169
  המשטרה דיכאה אף את אלו שצילמו ותיעדו- אחד מהם עצור עכשו

  עם זאת ביקשה המשטרה להדגיש כי יאפשרו את זכות המחאה, "וזאת כפי שנעשה בקיץ האחרון על פי החוק".

 189. 168
  אדוני שר המשטרה , טעיתם טעות חמורה !!!!!!!!!!!

  אם חשבת, אדוני השר לבטחון פנים כי הואלת לראש הממשלה, נראה לי כי אתה ואנשיך טעו טעות גדולה ומאוד חבל על כך.
  המחאה העדינה והתרבותית של הקיץ שעבר עלולה להפוך, הפעם את עורה.
  האנשים האינטלגנטים, התרבותיים, אלה שנשארו עדיין בארץ למרות שיש להם השכלה מתאימה ומקצועות מתאימים לארצות שונות שיקלטו אותם בשמחה, האנשים האלה , ששרתו את המדינה בשמחה ומשלמים מיסים כראוי, אך מתקשים "לגמור את החודש", יורידו הפעם את הכפפות. הפעם זו עלולה להיות מחאה פוליטית ולא "נחמדה".

 190. 167
  עוד סיבה לצאת ולהביע סולידריות
 191. 166
  חייבים לאחד את השורות -- נגד הכיבוש ובעד הצדק החברתי -- זו הדרך לניצחון על מפריטי המדינה להון
 192. 165
  כל כך טפשי ולא לענין. הפסקתי לתמוך.
 193. 164
  אנרכיסטים במסווה של לוחמי צדק נוסח צ'ה גווארה

  פשוט עלובי נפש.צדק חברתי אמיתי בא ממקום של עוני וקיפוח אמיתיים ולא צפונבונים שהקושי שלהם בתל אביב זה יוקר הדיור.
  הם לא מייצגים כלום,לא השיגו כלום ולא ישיגו.

 194. 163
  נראה שהפעילו כוח לא פרופורציונלי

  לא באמת צריך 10 בריונים לעצור אישה אחת

 195. 162
  אותו חבר שבשר לליף שהוא עוזב את הארץ מה טוב פחות אנשים פחות צפיפות ומחירים יותר נמוכים בדיור
  1. נגמר לנו מהמאיימים מי שלא מוצא חן בעיניו שיעזוב,אלה הטיפוסים שחיים בארץ על תנאי תופעה שלא תמצאו במדינות אחרות עדיין יש ישראלים שלא הסתגלו לרעיון שמדינה היא מולדת ולא מלון.
 196. 161
  חבל שאת המתנחלים לא מפנים ככה !
 197. 160
  משטרת ישראל- ביתנו ממשיכה להשתולל ברחובות. טוב הבוס של אהרונוביץ רוצה
 198. 159
  דפני ליף ו-11 השודדים.בתאכלס יצא המרצע מהשק.חבורה אלימה וברוטאלית שחושבת שמותר לה הכל. גם בכוח.
 199. 158
  קדימה, לחזור לאוהלי המחאה! אל תתנו לממשלה המושחתת הזו לעצור אתכם! היא חלשה ואתם תחליפו אותה!
 200. 157
  שיתביישו להם במשטרה !
 201. 156
  שתעשה משהו בשביל מדינה מעבר לפרובוקציות
 202. 155
  לא ברור למה לא יכלה לשרת כפקידה בקריה? מענין לפגוש את הרופא ששיחרר אותה מהשירות.יש הרבה בחורות שישמחו לקבל את שירותיו ולחסוך 20 חודש מהחיים.
  1. אני חושב שהיא תרמה במעשיה הרבה יותר מפקידה בקריה, ובטח יותר ממה שאפס כמוך יתרום בכל חייו
 203. 154
  המשטרה כל פעם מוכיחה מחדש שהיא ארגון פרימיטיבי עם רשאים מטומטמים ואכזריים .. וכמובן מצב המגב הוא הרבה יותר גרוע

  מדינה מתדרדרת לשפל מוסרי שאין כמותו

 204. 153
  השכיבו את ליף ברוטשילד באמצע היום ,אתם תשלמו על זה.
  1. כן,איך בדיוק?
 205. 152
  להאיץ את סגירת ערוצי הטלויזיה והעתונאים ולגרום לפשיטת רגל של הטייקונים,לסגירת מפעלים,לבריחת עובדי ההיטק ולהשאיר את המדינה בשלטון של מפלגת העבודה ומרץ עם מליוני ערבים, סודאנים, אריתראים.יחימוביץ תלמד אותנו שלנהל מדינה יותר פשוט מלהגיש הכל דיבורים.
 206. 151
  תיעוד עתידי

  כדאי ללוות כל הקמת אוהל בתיעוד מצולם מראש, כדי להקשות על המשטרה לעשות ככל העולה על רוחה. יישר כוח למפגינים!

 207. 150
  דפני ליף -מנהיגת מחאת מעמד הבניים

  כול הכבוד ,צרור ברכות למנהיגה החשובה הזאת !!!!

  אשמח לעזור ולהטרף למחאה כפי שעשיתי אשתקד .

  ביבי וחבר מרעיו - החורה הזאת ,תפיל לכם את הממשלה !!!!

  אתם בדרך הביתה יחד עם הפילוסוף שטייניץ ,אלי ישי המלומד ואפילו פרופ פישר המלומד .

  החפלא נגמרה חברה ",יאלה עלא ביית יא כלאב" !!!!

 208. 149
  חוליגנית
 209. 148
  העשירים החומסים אאת המדינה גרים בכפר שמריהו! יש לפלוש לוילות בכפר שמריהו, לפנות את יושביהן (זוג קשישים וחתול) ולהעבירן לחסרי דיור. דפני לייפ תפנה את הארמון שלה בכפר שמריהו ותעביר את הוריה לדיור חלופי. הצדק יתחיל מהתעשרים כגון משפחת דפני לייף.
 210. 147
  אוהלים לא יפתרו את הבעיות!

  שום מחאה שכזאת לא תפתור את הבעיה. רק תהליך של שינוי חברתי שילחל בכל שכבות העם ויגרום בכך לשינוייןם בהחלטות של מקבלי ההחלטות במדינה. אבל את עיקר השינוי אתה ואני צריכים לעשות..
  כי מי מעחלה את מחירי הדירות? מי מעלה את השכירויות? מי מוכר ביוקר בחנויות?
  לא הטייקונים ולא רה"מ אלא האזרחים במדינה....
  אנחנו צריכים להשתנות...

 211. 146
  המאבק של דפני ליף הוא המאבק של כולנו ובשמנו.אם הציבור יתקרנף ויישב לו בביתו מבלי להצטרף לליף או למיצער-להביע תמיכה כזו או אחרת- ביבי יוכרז כמנצח. ואנו המפסידים. אם מאבקה של דפני ליף ימוסמס בגלל בדידותה בחזית-זה BAD NEWS לכולנו.

  ביבי לא שוקט על השמרים,וזה כולל מגיבים מטעם.

  1. המאבק שלה הוא לא!! שלנו זה מאבק מטופש של חבורת ילדי שמנת

   מפונקים שחברו לקומוניסטים ואנרכיסטים הזויים
   ישראל היא אי של יציבות כלכלית בעולם במשבר בקרב הצעירים באירופה עד 50 אחוז אבטלה ותסכול מהעתיד ואתם חושבים שניגרר
   אחרי העילגת שלא הבינה שהיא כבר גדולה והחיים זה דבר רציני

 212. 145
  ספונטאני? נו באמת...
 213. 144
  אמיצה
 214. 143
  דפני , תעשי לי ילד בבקשה.
 215. 142
  חייבים לאחד את השורות -- נגד הכיבוש ובעד הצדק החברתי -- זו הדרך לניצחון על מפריטי המדינה להון

  משה מזרחי מודה בטעותו. אבירמה גולן כבר לא ב"הארץ". תודה לעמוס שוקן

 216. 141
  לקרוא ולא להאמין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!למרות נכותה של דפני.[צה"ל אמרנו?]

  בשבוע שעבר זה היה אקט ספונטני, שנבע מכך שקיבלתי שיחה עשירית במספר מחבר שבישר לי שהוא עוזב לחו"ל. זה כואב לי. בסופו של דבר, אתה רואה שהעול הכלכלי על החברים שלך, המשפחה שלך, רק גדל והולך. העול שומר על אנשים במעגל העוני ולא מאפשר לצעירים להתקדם".

 217. 140
  די, נמאס ממנה, שתמצא עבודה הבטלנית הזאת! ואולי כדאי שתתגייס לצבא בכדי לשרת כמו כל העם העם הזה!
 218. 139
  חולדאי תתפטר נמאס ממך

  דיקטטור

 219. 138
  עלי והצליחי!
 220. 137
  יאללה כבר עם הליף הזו- אני במצוקת דפני.
 221. 136
  לא הגיע לידיעתכם שיש גשם שוטף בצפון ובדרום?
 222. 135
  יש מצב שתעצר ,מעצר מינהלי? ע"י הרשויות המוסמכות לכך?
 223. 134
  דפני תביני, כולם כבר יודעים שאת לא אשת מחאה אותנטית כי אם סתם בריונית אנרכיסטית שרוכבת על מצוקות אמיתיות ממניעים אינטרסנטים לגמרי. צאי לנו מהורידים! את המחאה האמיתית מוביל לי לוי ללא קוקטיילים ומסיבות יחצ"נים ממומנות בכסף זר.
 224. 133
  הממשלה רוצה להעביר תקציב אכזרי בשקט

  התקציב מתקרב

 225. 132
  חבל שהשמאל השתלט על המחאה, ומחק אותה מהמפה
  1. זה לא נכון, זה מה שהממשלה רוצה שתחשוב כדי שתפסיק להאמין במחאה, והיא הצליחה
 226. 131
  כמה ידיים דחפו השוטרים לחזה של דפני?
  1. סוף סוף משהו מוכן לעשות את זה.
 227. 130
  מדינת משטרה! דפני אני אוהבת אותך. אל תפחדי!!!
 228. 129
  ואחרי עבריינות כזאת שוטרים מצפים לכבוד מהאזרחים? לכלא השוטרים שעשו זאת!
 229. 128
  אואיפה הנחרצות הזו מול החרדים? המתנחלים? נוער הגבעות שפולש למחנות צה"ל?

  כמה קל לעצור חילונים נחמדים באלימות - להם אין שום גב פוליטי.

 230. 127
  כל הכבוד לדפני וליתר הפעילים אשר נלחמים עבור רוב העם המסכן
 231. 126
  המחה ברושילט

  ללכת לצבה היה לא יכלה . אבל לריב עם השוטרים היה חזקה ?

 232. 125
  מעבר פעילי השמאל להפרות חוק וסדר ציבורי רק ירחיקו את הציבור הרחב מהמחאה
 233. 124
  בושה למדינת ישראל .מדינת משטרה בהתגלמותה.כאשר אין לשילוטן תשובות הוא מפעיל את המשטרה שתעסה לו את העבודה המלחלחת.
  1. מה דעתך ללמוד לכתוב ?? אבנר המוזר ראה כמה שגיאות כתיב יש לך !!
  2. תעלומה! גם שמאלני וגם עילג...... הרסת לשמאל מוניטין של שנים!
 234. 123
  מדינת משטרה- הכיבוש זחל פנימה וקלגסיו מדכאים אותנו

  מה כל כך מפתיע - הכיבוש כבש אותנו וזחל פנימה. עם שמדכא עם אחר אינו יכול להיות חופשי. אמרו את זה קודם.

  שוטרים שאינם מבינים מה זה דמוקרטיה כי למדו להיות קלגסים על אוכלוסייה נכבשת - חוזרים פנימה ומאיימים על אזרחים , ככה הרגילו אותם - לכבוש לדכא ולקלגס. והם נעזרים במיליצייה של פקחים פרחחים שלוחי רסן שאינם מבינים מה זה דמוקרטיה ומי מייצג אותם באמת והופכים לבריוני השלטון הדכאני.

  חולדאי כבר אמרנו?

 235. 122
  להשתלט על שדרה ציבורית וחסימת כבישים זה לא אלימות?

  אם דפני היתה מקימה מפלגה ומתמודדת מול נתניהו אולי היה לה סיכוי בדרכים של הדברות דמוקרטית אבל ההתנהלות האנרכיסטית הזאת רק מורידה אותה.

 236. 121
  כותרת מגמתית

  אם מישהו מתנגד למעצר אז בוודאי שתופעל אלימות.

 237. 120
  אם יש אלימות בבצוע מעצר זה רק אם הנעצר מתנגד
 238. 119
  מדינה משטרה!

  בנימין נתניהו מבסס את מעמדו כשליט עריץ!בעוד מדינות מוסלמיות מתפטרות מהשליטים כמו מוברק וקדפי ובקרוב גם אסד,בנימין נתניהו הופך להיות דיקטטור ושליט עריץ!מדינה לא דמוקרטית

 239. 118
  להכניס אותה לכלא!!אדיוטית

  הגברת לא יכולה לעשות מה שהיא רוצה.....

 240. 117
  מאות???... אולי כמה עשרות...
 241. 116
  אני אישית מסיים את התואר ועוזב, שיהיה בהצלחה בין המחנות ריכוז ומשטרת הגאסטפו שישארו פה

  דפני כל הכבוד לך!

  1. וקח איתך את כל הסמרטוטים
 242. 115
  ההון-שלטון מוכן להפסיד כסף (מזה יש להם הרי בלי סוף) אבל להפסיד כוח ושליטה זה כבר לא בא בחשבון. מבחינתם העולם הרי שייך להם.

  You have meddled with the primal forces of nature Mr. Beale. And I won't have it!

 243. 114
  גם כן שומרי חוק...

  אצלם כנראה שמירה על שלטון החוק זה רק מאחורי הקו הירוק

 244. 113
  גם אסד התחיל במעצר מפגינים
 245. 112
  מאות פעילים עאלק בקושי מאה כולל צופים!!!
  1. אתה מוכן להעיד על כך בבית משפט ?

   כי אם כן , זו ההוכחה שלא מדובר בהפגנה בלתי חוקית .

   50 מפגינים אינם זקוקים לשום אישור מהמשטרה או מגורם אחר ועל כן מעצרה אינו חוקי וכן הניסיונות לפנותם אינם חוקיים .

 246. 111
  אני רוצה טייקון על עץ
 247. 110
  ליף ג'דה שכזו, התחפשה לחולה המדומה וקיבלה פטור מהצבא!
 248. 109
  מי רוצה להגיד לי עכשיו שאלימות לא נדרשת בשביל להשיג את המטרות של המחאה החברתית? מי? אם אשכרה עוד קיים מישהו כזה, צר לי חבוב אבל את/ה נאיבי...

  ראיתם מה המשטרה וה"סיירת הירוקה" עושים? ככה המדינה משחקת, אולי נשיב להם באותו המטבע..
  שוטר מרביץ לבן אדם שבא לממש את זכותו בתור אזרח להפגין, תרביצו לשוטר בחזרה !
  רק הכותרות שיהיו יום אחרי זה בכל העיתונות תעשה יותר הדים מכל ה"מחאה" שנה שעברה...

  1. עושה לי חשק לעשות סדנת לוט"ר ליס"מניקים שחנקו שם מפגינים
 249. 108
  אלימות נגד מחאה ? יופי ביבי,תמשיך ככה...
 250. 107
  כששלטון יוצא למלחמה באזרחים התורמים, לא כדאי לבנות על אזרחים שיתגייסו למלחמות האחרות של השלטון. ביבי אויייב העם.
  1. שכחת רק עובדה קטנה--רוב העם תומך בו!!!
 251. 106
  איך היא מעזה? לא יודעת שבעל המחאה הוה שאול "גווארה" מופז?
 252. 105
  כל מי שמתנגד למעצר נעצר באלימות,אחרת איך יעצר?
 253. 104
  ישראל מבינה רק כוח. יכלאו את הצעירים שעובדים ומתגייסים. ביבי יצא למלחמה עם הפרזיטים, המתנחלים והפשיסטים שהוא מטפח על הגבעות.
 254. 103
  אנרכיסטית מקצועית מחפשת כותרות אם כל כך רע למה לא בחורף למה דווקא עכשיו
 255. 102
  טוב מאוד -- שתקים מאהל בכלא !!!!
 256. 101
  כל הכבוד לפעילי החלוץ, כל העם אחריהם!
  1. ממילא,העם לגמרי לא אחריהם!!!
 257. 100
  אין בררה, חייבים להתחיל את המחאה מחדש!
 258. 99
  זו הכרזת מלחמה, ומלחמה שאנחנו ננצח בה, זו המדינה שלנו, הם מזמן איבדו את הזכות עליה.
  1. אתם מיעוט והם אלו הרוב ולכן אתה לא בעמדה לקבוע מה יקרה במדינת ישראל! תפנים!
 259. 98
  צאי לנו מהשכונה-אנחנו כבר שילמנו בקיץ שעבר.

  לכי לככר המדינה! עכשיו תורו של משהו אחר לסבול את הרעש, הזוהמה ואת המסה האדירה של כל ההזויים, המסוממים, ומחפשי מסיבות השאנטי. כי אלו הרכיבו את מרביתם של דרי האוהלים. אגב, הם נשארו בנוף הרבה זמן אחרי שהתקפלתם. וזו עובדה שנבדקה על ידנו יום יום.

  1. רותה, בהתנחלות שלך עוד לא שילמתם דבר
  2. דפני היא בכלל לא תל אביבית, אלא מהגרת מכפר שמריהו

   לא כיכר המדינה ולא נעליים. נמאס כבר מכל מיני מהגרים לרגע שחשובים שת"א שייכת להם בטאבו.

   אנחנו התל אביבים האוריגינלים לא רוצים מהגרים מכפר שמריהו. שתלך תעשה קייטנת אוהלים במגרש הפנוי בכפר שמריהו, ממערב למרכז המסחרי שלהם.

 260. 97
  ברוטשילד מחכים לעוד ועוד אזרחים שיבואו- 0ccupy TLV!
  1. אתם תמשיכו לחכות עוד הרבה זמן פחחחחחחח
 261. 96
  ממשלה מפלא בין ביזיון בתי משפט לבין פעילות חברתית

  איך ממשלה משתמשת בשלטון החוק כנגד החוק .ההתנחליות מפרים את פסק
  הדין של הבג
  בהתנחלויות מפריים את פסק הדין של הבג"צ ונותניים פרס למוזים את בית המשפט (פרס כספי)על חשבון משלם המסים ופעילות מחאה עוצרים
  מבחן בוזגלו היה עובר ויותר מזה פעילים פוליטים למי שקוראים לעצמם רבנים
  וחברי כנסת מסיתים לא לשרת בצבא לא לשלם מיסים לאלימות כנגד בתי משפט ללא תגובה זו חברה דמוקרטית שיוויונית ?????


  "

 262. 95
  BORED RICH LEAF CAME TO MINGLE AND WATCH THE NEEDY-AND A MOVIE SHOT

  A USER AND ABUSER

 263. 94
  שמח לשמוע שלא נתנו לניידת לעבור
  1. חשבתי לתומי ששמאלנים הם שומרי חוק? מה מבדיל אותכם מפעילי הימין?
 264. 93
  דפני החמודה

  אני אוהב את דפני ליף! כל הכבוד!

 265. 92
  היא הרסה מספיק!!!

  ככה צריך הפגנת שמאלנים בטלנים עושה רק נזק !

 266. 91
  ומה בדיוק מחכה לחברים שלך בחו״ל ?

  אם הם נוסעים לאמריקה אבטלה של יותר מ 10 אחוז (האבטלה הרשימות לא סופרת את מי שמחפש עבודה יותר מחצי שנה). אז אולי לספרד ? 20 אחוז אבטחה או לאיטליה 12 אחוז ועוד ועוד ... שלא יתבכיינו החברים שלך המצב פה טוב יותר ממקומות רבים בעולם .שיפשילו שרוולים וקדימה כמו שאומר השיר ...עבדה....

 267. 90
  דמוקרטיה או אנרכיה

  צריך כנראה להסביר לגב' ליף ולחבריה כי יש הבדל מאד גדול בין דמוקרטיה לבין אנרכיה. וכן בדמוקרטיה יש חוקים שיש לציית להם , ואם לא יאללה לבית סוהר!!!
  מעשיה של הפושעת תחת מסווה של מחאה אזרחית אינם עומדים בקנה אחד עם שמירת חוק, לפיכך כאמור "עברת על החוק את פושעת" מקומך בכלא!!

  1. תיקון: במדינת ישראל אין דמוקרטיה בגלל שיטת הבחירות והממשל. תפנימו!
 268. 89
  כל הכבוד לך !!! רק למתנחלים ולחרדים מותר להפגין!!! הדיקטטורה כבר כאן כי הם "מ פ ח ד י ם "
 269. 88
  מי שמנסה לחסום מחאה לא אלימה עלול להיתקל במחאה אלימה

  כן, דפני ליף היא ילדה מכפר שמריהו שלא עשתה צבא וכן, היא לא רעבה ללחם וכן, היא בסוף תסתדר בחיים. לכן תוקפים אותה, כי היא מטרה די נוחה. אבל כשהמיואשים יתקוממו, כשהם יבינו שגונבים להם את המדינה תוך שימוש בהפחדות ושקרים (ומדובר במצביעי ליכוד בד"כ) זה יהיה מכוער בהרבה.

 270. 87
  בהצלחה לדפני ולמחאה

  חובה למחות נגד נטל המחיה היקר למעמד הנמוך והבינוני.

 271. 86
  מאות? אתם לא מתביישים? בקושי שישים איש.

  זה ליד הבית שלי, וצילמתי את זה. איפה האמינות הבסיסית בדיווחים.

 272. 85
  עכשיו הימנים יביעו שמחה...
  1. אמת. עשתה לי את השבת, האנרכיסטית החזירה. לא אשקר
 273. 84
  מי ישמע ? נשיאת כדור בארץ ואשת הגלובוס נעצרה...פחחחח

  מי בכלל סופר את הפטתית המאוסה הזאת ? מי ישמע מי היא בכלל ?
  כלומניקית בטלנית שלא עשתה כלום בחייה (ודי עם השטויות של ה400 אלף - קבוצה של אשכנזים מתוסכלים)

 274. 83
  רק הצדק ינצח וכל הנסיון למשוך לימין או לשמאל לא ייצור הפרד ומשול. רק הצדק ינצח !!!
 275. 82
  מה זה נעצרה באלימות? לגרור מישהי לניידת רק כי היא נשכבת על הקרקע ומסרבת להתפנות מרצון זאת לא אלימות. מה לעשות שזאת מדינת חוק?
 276. 81
  ביבי, על המחאה החברתית:" ידרשו יקבלו, לא ידרשו- לא יקבלו."

  ביבי, על המחאה החברתית:" ידרשו יקבלו, לא ידרשו- לא יקבלו."

 277. 80
  מרגע שהמשטרה החלה להידפק על דלתות מנהיגי המחאה היה ברור שהיא מודרכת ע"י ראש עירית תל אביב חולדאי שמבקש לדכא את המחאה באיבה
 278. 79
  מעריצה אותך, את הנחישות, את החזון- כל הכבוד, מחזקת אותך!!!
 279. 78
  היה צריך להימנע מלעצור את דפני ליף. מריח ממש לא טוב. היחידה עם אומץ שלא לוקחת טרמפ במפלגה כזו או אחרת. חבל.
 280. 77
  Military Dictatorial Country. No civil rights. We are coming close to China and Russia
 281. 76
  יום חג ללוביסטים,למשפחות השולטות ולטיקונים.אבל לדמוקרטיה
  1. Such bad propaganda!
 282. 75
  איזה מן מקצוע זה "פעילים"?
 283. 74
  משטרת המחדל, אפס המעשים, אפס האכיפה - פתאום מתעוררת- לך הביתה אהרונוביץ

  המבקר כבר אמר מה כולנו חושבים עליך!

 284. 73
  שתפסיק לבזות את שלטון החוק

  איך היא לא מתביישת להתנהג כמו עבריינית. היא מפרה חוק וסדר. אסור לתת לחבורת האברכים החילוניים המובטלים והמשועממים להרוס את העיר

 285. 72
  עיתונות לא במיטבה, הגברת התנגדה למעצר, אז השוטרים אספו אותה,

  כותרת מגמתית.
  מצדד ברעיון ההפגנה - אך חייבים לכבד את החוק.
  יש לממשל סכנה במניעה של הבעה ציבורית כהפגנה - כוחות השחור ירוצו קדימה לחלונות החנויות היקרות.
  מי שירוויח הקיץ לדעתי אלו ממגני חלונות זכוכית.

  1. ציטוט - "מי שירויח הקיץ אלו ממגני חלונות זכוכית"
  2. מי שמרויח הקיץ הם יצרני האוהלים, שהתעשרו כבר בקיץ שעבר. הם האוהלים לפחות מתוצרת הארץ, או שאיזה יבואן מתעשר מזה?
 286. 71
  ה "מחאה" , לא תרמוס לנו את הדמוקרטיה. כי זה מה שדמה שהם מנסים לעשות.
 287. 70
  תמונה של ילדה יפה שמוחזקת ע"י קלגסים מכוערים
 288. 69
  ליף

  הייתכן שפעילת שמאל התנהגה באלימות ח"ו קודם שנעצרה? לאאאא, לא יעלה על הדעת!!!

 289. 68
  רון חולדאי, המכהן כראש עיר בחסות מפלגת העבודה, מדכא באלימות מחאה צודקת על יוקר המחיה במדינת ישראל ובתל-אביב.


  האם זה לא הזמן למפלגת העבודה להחליף אותו?

  1. ההתנהגות של חולדאי היא על דעת עצמו ואין לה קשר למפלגת העבודה

   מפלגת העבודה תעשה טוב אם תתנער מרון חולדאי

  2. הלא תבוש לדבר ככה על אדם ששר את ההמנון?
 290. 67
  שלב האלימות החל.... לצערנו.

  בגלל שהעיריה והממשלה בחרו לא לשתף פעולה עם המחאה.. בחרו לדכא אותה בכוח ... רבותיי וגברותיי נציגי השלטון וההון... העולם הצר שלכם הולך ונעלם... אתם בונים עכשיו מנהיגות חדשה, מנהיגי המחאה..באיזו זכות אתם פועלים בדיכוי?
  את נסלון מנדלה החזיקו במאסר עשרים ושבע שנים. אי אפשר לעצור את השינוי
  את הכמיהה לצדק אנושי, אלמנטרי בסיסי, לשוויון לעתיד אמיתי.

 291. 66
  דפני ליף, אני מעריץ אותך, דמעות עומדות בגרוני מרוב הזדהות!
  1. דווקא אצלי עמד קיא בגרון!
 292. 65
  יום שירשם לדיראון עולם,הלוביסטים של המשפחות השולטות אנסו את העם
 293. 64
  הם מפחדים!!!!
  1. פחחח.. ברור, ברור. תחזור לישון, עשה טובה.
 294. 63
  אם אלה היו מתנחלים או חרדים, המשטרה לא היתה נוגעת בהם, בושה!

  המשטרה חכמה על מפגינים שלא מזיקים לאף אחד ורוצים בטובת המדינה בעוד שאצל הסקטורים האלימים והפוגעים שרוצים שיעשו בשבילם הכל, המשטרה לא מתערבת, מעניין למה..

  1. נכון, בדיוק כפי שהמשטרה לא נגעה בהם בגוש קטיף, ולא גררה אותם לרכבים לפינויים. חסר רק הלבוש השחור שהשוטרים לבשו שם.
  2. דבריך רק מוכיחים שהמתנחלים הם פורעי חוק ואלימים

   המתנחלים לא רצו לפעול לפי החוק ולכן המשטרה נאלצה לפנות אותם בכוח, מה שלא במקרה הזה כאן. פה המשטרה נקטה באלימות ולא המפגינים. אני גם בטוח שלא היית שם.

 295. 62
  תינוקות. זכויות לוקחים. בכוח אם צריך. אף אחד לא מקבל זכויות בחינם. תתבגרו.
 296. 61
  דפני ליף לא נעצרה באלימות, - דפני ליף גורמת לאלימות

  הבחורה הזאת רק מחפשת כותרות, אין לה שום כבוד כלפי גורמים בחוק
  ואתם התקשורת , תפסיקו לצייר אותה כגיבורת העם, וכמנהיגת המהפכה
  היא ממש לא !!! אותי היא ממש לא מייצגת .

  1. אותך בטח מייצג ביבי, כשלקח אותך כיועץ תדמית על חשבון כולנו, או טוקבקיסט בשכר (ששכרו משולם מכיס משלם המסים). יבוא יום והמהפכה תעשה חשבון עם כל הקרציות ששתפו פעולה עם ממשלת ההון שלטון.
 297. 60
  איך אשכנזים יודעים להלחם נגד השלטון כשהוא נוגע קצת בפריבילגיות שלהם ואיך הם אדישים כשהשלטון פוגע בזכויות בסיסיות של כל מי שאינו בצלם האדם הלבן העליון !
  1. אתה אכול שנאה לך לטיפול!!!
 298. 59
  ביבי מתגלה כגרוע יותר מסדאם חוסיין
 299. 58
  מספיק עם השטויות האלה

  אני אומר לכם בתור סטודנט אפשר להתסתדר. אני לא יודע מי לימד את חברי "הצעיריםֿ" שהעולם פשוט והם צריכים לקבל הכול עם כפית של זהב. דפני ליף היקרה נכון החיים לא פשוטים קלים או הוגנים. אבל בחייך תפסיקי לחשוב שאם קשה לך אז אחרים צריכים לממן את החיים שאת חושבת שמגיע לך. תעבדי קשה תתמודיי תעשי וויתורים ובסוף גם לך תהיה משפחה ובית .


  התפתחה במדינה איזו מין שכבת צעירים פרזיטית שחייבים לעצור אותה.

  1. מה שנולד כאן זה עם דפוק בשכל שמוכן שיקחו ממנו מסים וישקיעו מיליארדים בשטחים, כשברור לו ולכל העולם ששום תועלת לא תצמח מזה. המאבק של דפני הוא שממשלת ההון שלטון תקח יותר מהטייקונים וחברות המונופול, ופחות ממעמד הביניים - מה מסובך בזה.
 300. 57
  כל הכבוד לך דפני ! חיבוק גדול
 301. 56
  טוב עשתה משטרת ישראל שעצרה את המעצבנת הזאת .
 302. 55
  להגן על המפגינים והדמוקרטיה ממשרתם הנרע של בעלי ההון חולדאי
 303. 54
  חשוב מאוד לפזר כמו בשטחים את האנרכיסטים,בכוח כולל מעצרים,בניגוד אולי למפגינים בשטחים, פה מדובר בילדי כאפות מפונקים שלילה אחד בלי אמא יחזיר אותם בזחילה הביתה לתמיד !
  1. כאפות... זה מה שאימא אבא והרחוב שגדלת בו לימדו אותך ??
 304. 53
  כל הכבוד למשטרת ישראל !

  הם רוצים לישון באוהלים שישנו ברחוב שלהם ובעיר שלהם למה דווקא ברוטשילד ??? עוד פעם השכנים צרכים להתלונן שעושים להם רעש וושעושים להם צרכים בחדר המדרגות...
  זה ממש כמו בדרום תל אביב כמו העובדים הזרים שישנים ברחוב ומרעישים רק שלהם ברירה אין כי אין איפה לגור וגם אוהל אין להם אבל הזועמה ברחוב והרעש והצרכים ברחוב זה אותו הדבר בדיוק .

  1. נכון,יש מגרש פנוי בכפר שמריהו

   אנחנו התל אביבים האוריגינלים לא רוצים מהגרים מכפר שמריהו. שתלך תעשה קייטנת אוהלים במגרש הפנוי הכפר שמריהו, ממערב למרכז המסחרי שלהם.

 305. 52
  לי זה נראה כמו הפגנה בבלעין. לפזר אותם בכדורי גומי בלי לרחם!
  1. אתה בטח מתנחל ששותה את הדם, את הכסף של המדינה הזאת

   ואכן הדרך שאתה מכיר להתנגד למי שלא מוכל לקבל את הגזל והרמסנות שלך היא רצח- כמה זה טבעי לכם!

  2. אולי כמו בגבעת האולפנה

   תמורת פינוי אוהל ברוטשילד, בניית 300 אוהלים בשדרות חן.
   יש המקבלים אלימות ויש שנכנסים אתם למו"מ, מקבלים תשורות על הסכמתם לציות לחוק ולצו בית המשפט.

 306. 51
  הסיבה שהתקשורת מחבקת את קדאפני ליף היא-

  כי קדאפני ליף היא כמו התקשורת.עשירה אליטיסטית,ומתוקצבת מגורמים אנטישמים.מטיפה לעם תוך ניצול מצוקתיו בכדי לקדם את האינטרסים שלהם

  1. נשמע כאילו אתה חבר של הגורמים שאתה מציין. אתה מקיסריה?
 307. 50
  כאן אין למשטרה בעיה לגעת באשה. נראה אותם סוחבים איזה נערה זבת חוטם מפורעי הגבעות, וחצי כנסת תרעש על הפגיעה בכבודה של אותה עבריינית שלא שוטרות סחבו אותה אלא גברים
 308. 49
  מה עשיתם לה יא מטורפים חולי נפש היא אישה לא בריאה תהיו קצת עדינים בבונים

  הקמת אוהלי מחאה בשדרות רוטשילד היא הפגנה חוקית לחלוטין במסגרת חופש הביטוי במדינת ישראל ובית המשפט העליון יאשר זאת בקרוב. עוד תראו.
  לא תוכלו למנוע מאיתנו הלא עשירים להיות גם שם. המדינה והעיר הזו היא לא רק של החולדאים והעשירים למינהם. היא שלנו. ונשיב אותה לידינו.

  1. אדוני מוזמן לבוא לגור בשכונת התקווה

   אף אחד לא חייב לך דיור בשדרות רוטשילד.
   בואו לשכונת התקווה והחליפו את הסודנים. אלפי דירות כיום תפוסות ע"י הומלסים אפריקאים.

   אפריקאים לאפריקה, דירות ישראליות - לישראלים.

 309. 48
  מדינת משטרה ! רק מדינת משטרה לא נותנת לפרוע חוק!!!אבל בסוף יהיה טוב,איש הישר בעייניו יעשה
 310. 47
  כל הכבוד דפני
 311. 46
  מעניין מאוד

  לי אין אפילו חבר אחד שיורד מהארץ ואין לי חבר אחד שנעצר על ידי המשטרה. ואין לי חבר אחד מובטל כולם עובדים קשה ומרוויחים את הלחם שלהם. מה רוצה הגב ליף? שאני אעבוד בשבילה? שביבי יעבוד בשבילה? עלה לה השתן לראש שתלך לחפש עבודה במקום להפריע למשטרה לעירייה ולתושבים. דפני ליף זה הכי קיץ 2011. פאסה...

  1. לפי התגובה שלך מתקבל הרושם שלעבוד קשה זוהי המטרה הקדושה ותכלית החיים. וכל דבר אחר הוא פסול בעליל
  2. היא בסך הכל רוצה דירה בשדרות רוטשילד, במקום טוב באמצע, רצוי בחינם, או לפחות בזיל הזול.
  3. זה בגלל שאתה עשיר או מקורב. איזה מהם בדיוק?
  4. ממש מלח הארץ . לא לכולם התמזל המזל

   כל הכבוד לך באמת . שמעת על מובטלים בדרום ? ראית אולי אנשים שמחטטים בפחים ? שמעת על אנשים שעובדים מאוד קשה אבל בשכר עלוב ולא גומרים את החודש ? כנראה שלא.. בקליקת המצליחנים שלך אין כאלה . אבל מה לעשות יש עוד אנשים שאולי לא מעניינים אותך במיוחד ,אבל הם כאן . תן להם צ'אנס להשמיע את קולם . עבודה נעימה שתהיה לך

 312. 45
  דפני ליף - לא משנה אם המאבק שלך צודק או לא. יפנו אותך ואת האוהלים שלך. מי שעקר אנשים מהבתים שלהם בגוף קטיף המשימה של פינוי האוהלים קטנה עליו. את והחברים שלך שתקתם אז ואישרתם את התקדים בשתיקתכם.
  1. מה הקשר? נלחמים גם בשבילך טמבל.
 313. 44
  מעניין שיש הפגנה של חרדי מדברים על התפרעות מה כאן שלא היה התפרעות של המפגינים

  לא טוב תעברו מהמרכז לדרום לצפון שם זקוקים לאנשים.אם יקר בתל אביב זול בדרום וגם בצפון.

  1. כך גרמו בזמנו לאנשים לעבור לגור מעבר לקו הירוק ע"י מכירת דירות בזיל הזול
 314. 43
  המשטרע,נוהגת באיפוק כלפי חרדים,ונוער גבעות
 315. 42
  על המשטרה להאכיל בכוח את המפגינים בזבל שהם פיזרו. קבוצת אנרכיסטים שביום שישי במקום לזרוק אבנים על חיילים זורקים על שוטרים.שיוציאו את האלחמות החבויה בהם בסוריה או בעזה ולא בין קפה לקפה בעזריאלי תוך כדי מציאת חפוז ללילה.
  1. עובדים שעות נוספות במערך התקשורת של הטייקונים?
 316. 41
  את המחאה אתם חייבים להפנות נגד האחראי הראשי: בנימין נתניהו. כל נסיון לעגל פינות לא יקדם את מטרותיכם
 317. 40
  חולדאי והמשטרה עושים פשע נגד הדמוקרטיה
 318. 39
  רק שלא נדרדר תחת שלטונו של חולדאי למשטר איינה בצ'ילה, איפה חופש הביטוי?
  1. התכוונת פינושה
  2. הפושע שהנהיג את החונטה בצ'ילה היה אגוסטו PINOCHET והוא נשלח לפשוע ע"י <<< זה שקיבל מדליה מהפושע שלנו >>> HENRY KISSINGER
  3. מעניין שבזכרון נשאר דווקא איינדה כמי שהחל בדרדור מצבה של צ'ילה. וזה נכון. הפושע הוא אכן פינושה, אבל את הכדור כלפי מטה החל לגלגל איינדה, הסוציאליסט. וטוב שנזכור זאת.
 319. 38
  ככה זה כש10 משפחות מוצצות דם למדינה שלמה.
 320. 37
  זו מדינת משטרה. כל מי שנגד המחאה הוא או טייקון או מתנחל
 321. 36
  מה רע בקייטנת רוטשילד?

  למה צריך לשלם לכפר נופש?
  בונגלו - יש.
  מסעדות וקיוסקים - יש
  צל ופינות לילדים - יש.
  לקפוץ לים - כמה דקות בלבד.
  בידור ותרבות - על כל מה שניתן לחלום.

  1. צודק
  2. עיקר שכחת - והכל בחינם! יש מי שדואג לכל! אחלה אוהלים, מזון ושתיה, מצלמות מכל צד - מה עוד צריך?
 322. 35
  כל הכבוד לדפני ליף ולשותפיה! המשטרה נוהעיריה סותמים פיות כדי לאפשר לממשלת ישראל להמשיך לעשות קומבינות על גבינו!

  הם מעדיפים לשסות עניים בזרים, יהודים בערבים, מזרחיים באשכנזים וגברים בנשים, הכל כדי לא לעשות את העבודה שלהם, רק להמשיך לגנוב אותנו.

 323. 34
  ליף...נמאסת
  1. זו התגובה הכי מתוחכמת שחשבתם עליה המשרד יחסי ציבור?
  2. אל תהיה דביל...לא הכל קונספירציה
 324. 33
  שנה שעברה היה פסטיבל. אולי השנה נקבל מחאה אמיתית. מחאה מצליחה רק כשהשלטון באמת מפחד מהעם.
 325. 32
  מדינת משטרה אלימה, מדינת הטייקונים והחרדים. מדינה מושחתת ומאוסה.

  המדינה תחזור לאזרחיה המשרתים, עובדים ולומדים (ולא דברי תורה והבל) רק באלימות ובדם.

 326. 31
  go Dafni go--people are behind you
 327. 30
  אלימות משטרתית רק מוסיפה שמן לתבערה שתבוא בקרב על צדק החברתי !!

  מגיעים לרוטשילד לא ניתן לעצור את דפני !!
  אדון שוטר אתה שווה יותר !
  אנחנו יודעים על מצוקת השוטרים בשטח המשתכרים בקושי שכר מינמום
  אל תשמעו להוראת הקצינים הכירים שמשכורתם מעל חמישים אלף ש"ח
  השוטרים הם מהעם וגם הם רוצים צדק חברתי !!

 328. 29
  רק אלימות+ פוליטיקה ילקחו בחשבון. לימדו מהמתנחלים והחרדים!!!
 329. 28
  ''חזון העצמות היבשות'' מלחמת אשכנזים באשכנזים סוף סוף !
  1. אומלל
  2. זה רק מראה כמה שאתה דפוק

   רוב המוחים הם בכלל מזרחיים. מה שמפדיע לגזען המתחזה למזרחי זה שהם התחברו לאשכנזים מתרוששים

  3. מוני יקים-יום אחד גם אתה תקנה דירה במחיר שפוי-ותיאלץ לומר תודה לדפני ליף

   אפילו אם אתה שונא אשכנזים.ואגב-לא כל המפגינים אשכנזים.
   ובכלל-מה הקטע שלך עם אשכנזים,מדוע אתה שונא אותם כ"כ ?!
   הם הקימו את המדינה אם אינני טועה.גם אם לא עשו זאת לבד.
   ואגב במחאה נמצא גם איציק שמולי והוא לא אשכנזי למיטב זכרוני.
   יוצא מזה שאתה בעצם שונא ישראלים ולאו דווקא אשכנזים.

 330. 27
  מדובר באוסף של בטלנים משועממים. רוצים כאן ועכשיו. מגיע לי, אני, עכשיו, תנו כבר

  לכו לעבוד, לכו להתיישב, ישראל זה לא רק תל אביב. שבו בעיירות פיתוח, וכשתתקדמו ותחסכו, שדרגו את הדיור שלכם.
  רדו לנו מעמד הבניים מהצוואר.

  1. זה הרי ברור שאין לך הבנה בסיסית

   לגבי איך שהדברים עובדים. או לא עובדים במקרה הזה. לא ייתכן שזוג אקדמאיים מקצוענים אשר עובדים במשרה מלאה במקצוע חופשי כבר כמה שנים לא יסיימו את החודש. והם גרים בבת ים - לא בתל אביב. לא ייתכן שזוג כזה לא יסיים את החודש - גם בעיירת פיתוח.
   צא ולמד כיצד 6 אנשים זוללים לנו את הממון ואת הפנסיה ואח"כ עושים תספורות בעוד שאם אתה לא משלם חובך לבנק הם מעקלים לך את החיים.
   טוקבקיסט בתשלום? או סתם אידיוט?
   בכל מקרה המחאה מוצדקת

  2. אולי יש עודף אקדמאים מסוג ב' ולכן אין מקום בשבילם?

   אם כולם היו אקדמאים מי היה עובד במפעל יצור או בניקיון או במלונות?

 331. 26
  שוטרים דבילים - לא מבינים שהמלחמה זה גם בשבילם !!! ככה זה שיש בבונים ביסמ - ביבי זה סוף המפלגה שלך אתה לחא יכול לקחת מהעם את הזכות למחות
  1. נתניהו נתן הוראה לאהרונוביץ' שהוראה למפכ"ל דנינו לחסל את המחאה. 2

   אהרונוביץ' ודנינו משקרים - כמו השוטרים בבאר שבע ובחדרה.
   אז איפוא את שלי יחימוביץ'. רק בדיבורי סרק תשארי באופוזיציה המצחיקה שלך. את נשארת כתבת חדשות ותו לא!!
   והמוחים: לא הבנתם את הרמז של ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין?? תתחילו להתארגן.

  2. הם לא דבילים, הם גם בתוך הקלחת. כך בדיוק נראה הפרד ומשול

   משסים את קבוצת חלשים א' בקבוצת חלשים ב', והופ, "ישחקו הנערים לפנינו".

 332. 25
  פשרה-שתקים אוהל בכפר שמריהו
  1. גר במקרה במגדלי אקירוב?
 333. 24
  כל הכבוד דפני ! אנחנו מגיעים !
 334. 23
  שדרות רוטשילד זה הפח זבל של המדינה ??

  "תפיסת קרקע ציבורית היא עבירה חמורה על החוק ויש לעצור את העבריינים בשימוש בכל כח שצריך" זה מה שהיה צריך להיות בכותרת אבל הארץ אוהד התנחלות ובריונות כאשר היא באה מצד שמאל.את כל השלילה הוא שומר לימנים שיש אצלם כמה אידיוטים החושבים שהארץ ושאר תשקורת השמאל הוא עיתון ליברלי אובייקטיבי !

 335. 22
  תוך שימוש באלימות רבה? חביבי, אתה עוד לא התחלת לשמוע על אלימות משטרתית. ומצידי, שהמשטרה תעיף אותם אפילו יותר באלימות. לא תצליחו ליצר הפעם פאניקה ותסיסה. הבחורה חגגה בלונדון וניו-יורק כל החורף, ועכשיו בקיץ היא מתחילה לשחק אותה פעילה חברתית. כולה פרובוקציה מפגרת שהיתה ידועה מראש. והתמונה האעלק "סנפ-שוט" הזאת, בחייאת, יש שם מלא עיתונאים עם אחלה מצלמות, לא צריך לדחוף תמונה שכאילו צולמה מאיזה מכשיר קטן וסמוי. תתבגרו, עיתוןן הארץ. תתבגרו.
  1. "הבחורה" עבדה ועשתה כל השנה עבורך, עבורי, עבורה ועבור ילדינו

   גם בגשם ובקור, היא והגרעין הקשה לא הפסיקו למחות נגד החזקים-שלא-בצדק וגם לעזור לחלשים-שלא-בצדק. אין לך מושג כמה החבר'ה האלה רציניים ומחוייבים למעמד הביניים והנמוך. אם אתה משתייך לאחד מהמעמדות האלה אז כן, החבר'ה האלה מחוייבים גם אליך. דרך אגב, כשאולי הבת/אחיינית/נכדה שלך תלך בשנה הבאה לחינוך חינם כי מלאו למתוקה שלוש, אל תשכח להודות לדפני.

  2. אתה ממשרד ראש הממשלה?
  3. בת/אחיינית/נכדה, מה, לבנים לא מגיע??
  4. אתה מוכן לספר לנו מה מציק לך עם המחאה, בהנחה שאתה אישית לא טייקון או איש מרכז ליכוד או עובד בשבילם ? אותה המשטרה (והצבא) שמראים את הרגישות בעיסוק עם המתנחלים מוציאים את כל האגרסיות על פלסטינים, אנשי זכויות אדם ומוחים על מצוקה.
 336. 21
  הסטלנית הזו לא מייצגת אותי
  1. ומי כן מייצג אותך? ברק? ביבי?
  2. מעמד ביניים ימני, שטרם התעורר ממכירת האשליות של הימין. כנראה שאתה צריך להכין לעצמך הרבה ווזלין. עד שתתעורר
  3. כל אות בתגובה הזו זועקת-"אני תגובה מטעם," "אני תגובה של אדם

   שמכר את ערכיו תמורת כסף-מחלה שהופכת למגפה במדינה המרקיבה שלנו.

  4. בוא נראה אותך קם ממרבצך ומייצג לפחות את עצמך!
 337. 20
  בהתנחליות שוטרות מפנות מפגינות

  יש לתבוע את השוטרים על מעשה מגונה כנגד דפני ליף במח"ש

  1. היא נראית כמו ילד בן 14

   אם כבר אז על אלימות כלפי קטין

 338. 19
  טוב מאוד. לעצור ולהעניש בחומרה את מפרי החוק.
 339. 18
  אולי תפסיקו לעשות הצגות? בשנה שעברה סירבו המפגינים לגלות את האג'נדה האמיתית שלהם במשך חודשים, מתוך תקווה לרמות את הציבור, בעודם מסרבים ברוב חוצפה נאלחת להידבר עם נבחרי הציבור, ובריוניהם מגרשים חברי כנסת מכהנים בקללות וביריקות (בשם הדמוקרטיה, כמובן). כשנאלצו לחשוף את המלצות ה"ועדה האלטרנטיבית", התגלו אלה כמצע חד"ש... לכן גוועה המחאה. לכן לא תשוב לחיים. יש הרבה מה לתקן במדינה. המון עיוותים, המון קילקולים. אבל העם הישראלי לא משוגע דיו כדי להניח לחבורת בולשביקים שפויים-למחצה שמקשקשים על "הגדלת השירות הציבורי", לא פחות ולא יותר, לצבור כח. אה, ואם אתם רוצים להפגין, בבקשה. זו דמוקרטיה. אבל כחוק! להשתלט על שטחים לא לכם? לחסום כבישים? להתפרע כאחרוני העבריינים? מה אתם, פאקינג נוער הגבעות? פחחחחח.

  אולי תפסיקו לעשות הצגות? בשנה שעברה סירבו המפגינים לגלות את האג'נדה האמיתית שלהם במשך חודשים, מתוך תקווה לרמות את הציבור, בעודם מסרבים ברוב חוצפה נאלחת להידבר עם נבחרי הציבור, ובריוניהם מגרשים חברי כנסת מכהנים בקללות וביריקות (בשם הדמוקרטיה, כמובן). כשנאלצו לחשוף את המלצות ה"ועדה האלטרנטיבית", התגלו אלה כמצע חד"ש... לכן גוועה המחאה. לכן לא תשוב לחיים. יש הרבה מה לתקן במדינה. המון עיוותים, המון קילקולים. אבל העם הישראלי לא משוגע דיו כדי להניח לחבורת בולשביקים שפויים-למחצה שמקשקשים על "הגדלת השירות הציבורי", לא פחות ולא יותר, לצבור כח. אה, ואם אתם רוצים להפגין, בבקשה. זו דמוקרטיה. אבל כחוק! להשתלט על שטחים לא לכם? לחסום כבישים? להתפרע כאחרוני העבריינים? מה אתם, פאקינג נוער הגבעות? פחחחחח.

  1. שטויות מרושעות שיקריות. בקיצור, המלצות ספיבק-יונה כוונם מדינת רווחה של "המודל הסקנדינבי".

   איזה חד"ש: פרופסור אביה ספיבק: בשנים 2002–2006 היה משנה לנגיד בנק ישראל, ושימש ראש המחלקה לכלכלה ודיקן הפקולטה למדעי הרוח והחברה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. פרופסור ספיבק חבר בדירקטוריונים של בנקים ושל קרנות פנסיה ובוועדות ציבוריות.

 340. 17
  דפני דפני את רואה כמה קשה להילחם באצולה של שד' רוטשילד חולדאי שומר עליהם
 341. 16
  A true leader has resolution and perseverance and courage-- she has them all