אדם הצית עצמו בבית חולים פסיכיאטרי בשרון

הגבר, בן 48, הצית עצמו מול תחנת האחיות במחלקה סגורה בבית החולים. הוא הועבר במצב קשה לבית החולים שיבא

גבר בן 48 הצית עצמו הבוקר (שבת) בבית החולים הפסיכיאטרי לב השרון בפרדסיה. הגבר, המאושפז במחלקה סגורה הצית עצמו מול תחנת האחיות בבית החולים. הוא הועבר למרכז הרפואי שיבא בתל השומר כשהוא סובל מכוויות בשישים אחוז משטח גופו. כרגע מתבצעת הערכת מצבו בחדר מיון.

באחרונה הציתו עצמם שני בני אדם במחאה על מצבם הכלכלי והתנהלויות הרשויות כלפיהם. טרם ברור מה היתה הסיבה להצתה העצמית הבוקר.

ביום ראשון הצית עצמו עקיבא מפעי, נכה צה"ל תושב ברקת בן 45, בתחנת אוטובוס על כביש 461, סמוך לאזור התעשייה של יהוד. ככל הידוע הוא רכש מיכל בנזין בתחנת הדלק הסמוכה, שפך אותו על עצמו והצית אש. עוברי אורח כיבו את האש באמצעות בקבוקי מים ומטף. צוות של מגן דוד אדום פינה אותו לבית החולים שיבא בתל השומר במצב קשה, כשהוא סובל מכוויות ב-70% מגופו. טרם דווח על שיפור במצבו.

בהפגנת המחאה החברתית לפני שבועיים הצית עצמו משה סילמן תושב חיפה. סילמן היה איש עסקים בעל חברת הובלות שהסתבך בחובות. לטענתו ביטוח לאומי עיקל שלא בצדק את משאיותיו, ובכך מנע ממנו את מקור פרנסתו. לבקשת משפחתו, לאחר שבוע בבית החולים, כשהוא מורדם ומונשם במצב אנוש, נותק סילמן ממכשירי ההחייאה. הוא הובא לקבורה בבית העלמין בחולון סמוך לקבר הוריו.

עוד כתבות בנושא


תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות