המהדורות הדיגיטליות של הארץ - באתר בסמרטפון ובאייפד - חודש ראשון ב-4.90 ₪ בלבד
מצטרפים ומשדרגים לאחת מחבילות התוכן האיכותי של הארץ. עכשיו במבצע השקה! רק 4.90 ₪ לחודש הראשון. נסו עכשיו >>
הרשמה למערכת
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
סיסמה
אישור סיסמה
טלפון נייד
 ?נרשמתם בעבר לאתרי קבוצת הארץ התחברו   |   שכחתי סיסמה

עיריית חדרה תומכת בעסק של ראש ארגון פשע

תחקיר: מסעדת ג'ורג'י ביץ' בחוף גבעת אולגה פועלת ללא היתר ונהנית מאספקת חשמל ע"ח העירייה. ככה זה כשבעל הבית הוא בכיר העבריינים באזור

שלושים מטר מקו החוף של גבעת אולגה שוכנת מסעדה בשם "ג'ורג'י ביץ", 305 מ"ר של אווירת קיץ עם שמשיות, כיסאות נוח ותפריט חומוס-צ'יפס-סלט. פעם פעל כאן קיוסק קטן אבל עם השנים הוא התפשט והפך למתחם שמבקר אקראי יתפתה לראות בו אי של שלווה על החוף. אבל מבט אקראי כזה יטעה. מאחורי החזית השלווה, טוענים במשטרה ובפרקליטות, מסתתרים יחסים מיוחדים - וחשש של עיריית חדרה לכפות את החוק והנוהל על בעלי המקום, חני ג'רבי, תושב קיסריה ובכיר העבריינים באזור.

ג'ורג'י ביץ' של ג'רבי עוקפת כל רגולציה שהיא. המסעדה הוקמה ללא היתרי בנייה ופועלת ללא רישיון עסק. במשרד הפנים טוענים שאינה משלמת ארנונה וצברה חובות עתק, דו"ח של המשרד להגנת הסביבה והמדור להגנת הסביבה במשטרת ישראל מלמד כי היא מחוברת באופן פיראטי למערכת החשמל העירונית. "ג'ורג'י ביץ' היא באמת אי", טוענים בגופי אכיפה, "אי מבודד מרגולציה".

למרות זאת, בעיריית חדרה בוחרים שלא לנקוט צעדים. יותר מזה - במאבק משפטי שמנהל בימים אלה ג'רבי בניסיון להגן על המסעדה, מתגלה העירייה כשחקנית החיזוק שהוא שולף מול כל הרשויות האחרות.

האויב החדש של ג'רבי

לפני חצי שנה השתחרר חני (מבורך) ג'רבי מהכלא בתום שש שנות מאסר וחזר לחיים הטובים, לווילה בקיסריה, למכוניות הפאר. ג'רבי הוא לא שם מוכר כמו עמיר מולנר או אסי אבוטבול אבל בחדרה הוא שליט מוכתר. בינואר 1989, בן 29, הוא נידון ל-32 חודשי מאסר בפועל על עבירות סמים ומאז ניהל ריטואל של מעצרים-מאסרים והוגדר במשטרה כ"ראש ארגון פשיעה ויעד מודיעיני בכיר".

למאסרו האחרון, והרביעי במספר, הוא נשלח לאחר שהורשע בגרימת חבלה בנסיבות חמורות - לעבריין יריב שניסה לחסלו. הוא ריצה את המאסר בכלא הדרים, ועם שחרורו, באוגוסט שעבר, המתינו לו בחוץ המאבטחים הצמודים, צבא החיילים שעובד בשירותו וגם יריב חדש מסוג אחר: המשרד להגנת הסביבה.

ג'ורג'י ביץ' של חני ג'רבי. המשרד להגנת הסביבה הוציא לה צו הריסה
ג'ורג'י ביץ' של חני ג'רבי. המשרד להגנת הסביבה הוציא לה צו הריסה . צילום: איציק בן מלכי

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים ישירות אליכם

באותו קיץ, בעוד ג'רבי מתכונן לשחרור, פשטו הרשויות על חוף גבעת אולגה. 50 שוטרים, פקחי משרד הפנים, המשרד להגנת הסביבה ורשות המסים התפרשו בין ארבע המסעדות שפעלו בו ללא רשיון, אחת מהן ג'ורג'י ביץ'. בעקבות הביקור עצרה יחידת יהלום את מנהל המסעדה בחשד לאי דיווח על הכנסותיה לרשויות המס. המשרד להגנת הסביבה הוציא למסעדה צו הריסה, ובדו"ח מקיף שחיבר עם המדור להגנת הסביבה במשטרה הוא טוען שנבנתה ללא היתר והיא מונעת מהציבור את הגישה לחוף ופוגעת במערכת האקולוגית החופית.

ביקור הפתע של הרשויות היה ביקור מאוחר. העסק של ג'רבי פועל מאז סוף שנות ה-70, אז קיבלה אמו, דבורה ג'רבי, אישור עירוני להפעיל שם את הקיוסק. אבל מסמכים מלמדים שמאז 1993 לא חידשה העירייה את רשיון העסק של הקיוסק הקטן. הוא גם לא קיבל היתר בנייה לפני או אחרי שהתרחב על חשבון החוף והפך למסעדה. למרות זאת לא אכפה עליו העירייה את חוקי רישוי העסקים והתכנון והבנייה, וב-20 השנים האחרונות ניהל חני ג'רבי את המסעדה ללא הפרעה. עכשיו שובש פתאום הסטטוס קוו הנוח, וג'רבי פנה לבית משפט השלום בחיפה בניסיון לבטל את צו ההריסה - וחשף את היחסים המיוחדים שהוא מנהל, לטענתו, עם עיריית חדרה.

חני ג'רבי. רואה בעירייה בעלת ברית
חני ג'רבי. רואה בעירייה בעלת ברית . צילום: מוטי קמחי

בתצהיר בחתימתו, שהוגש לבית המשפט בינואר, מעיד ג'רבי על תמיכת העירייה במסעדה ובהמשך קיומה. "לאור העובדה שהמבנה קיים באישורה ועידודה של עיריית חדרה", הוא כותב, "העירייה מקיימת איתנו דין ודברים במטרה למצוא מתווה להסדרת המשך הפעלת העסקים במקום".

התצהיר של ג'רבי מגובה במסמכים המעניקים לו גב רחב. מנכ"ל העירייה איקי צור, תת ניצב בדימוס ומנהלו לשעבר של אגף לוגיסטיקה בבנק הפועלים, מודיע במכתב לעורכת הדין של ג'רבי, ליאורה ביין אלון, כי לעירייה "אין התנגדות עקרונית ואף יש רצון להסדרת השימוש במזנונים בכפוף לכל הוראות דין".

עורך הדין של העירייה, יורם כהן, מודיע לעו"ד ביין אלון, במכתב מ-9 באוקטובר 2011, כי לעירייה "אין התנגדות עקרונית" לעוד עניין הקשור למסעדה: חוב שצברה על צריכת חשמל. "לא נדרש תשלום בגין צריכת חשמל (בכל אופן ממועד העברת התיק לטיפולי)", כותב כהן, ששקל להתמודד ב-2005 על ראשות העיר מול ראש העיר המכהן חיים אביטן וזה כחמש שנים מעניק לעירייה שירותי גבייה. "וזאת לאור טענות רבות שהעלה מרשך, ובמיוחד גובה הצריכה, תקינות שעון החשמל, אמיתות הקריאה, שימוש והתחברות צרכנים נוספים לשעון הנכס".

מה בכלל לעירייה ולצריכת החשמל של ג'רבי? את התשובה מספק משרד הפנים, הנשען על הדו"ח של המשרד להגנת הסביבה והמשטרה. זה טוען שג'ורג'י ביץ' מחוברת לרשת החשמל העירונית ושעיריית חדרה - כלומר תושבי העיר - הם המממנים את החשמל שלה זה שש-שבע שנים. עד כה הצטבר הסכום, על פי חישובי עו"ד כהן, ל-153,571.80 שקלים אבל העירייה לא נזעקת. אם כל תושב פשוט מקבל התרעה על אי תשלום חובות, ג'רבי מקבל הבטחה מנומסת לבדיקת חוב החשמל שלו. "הריני לאשר כי חובות החשמל לא נתבעו במסגרת החיוב השוטף, ואין כוונה לדרשם עד סיום הבדיקה", מבטיח כהן במכתבו, מכתב שג'רבי צירף לתיק כמשקל נגד לטענות משרד הפנים.

כהן מדבר רק על חשבון החשמל. הוא לא מזכיר חוב ארנונה, להפך. במכתבו הוא מאשר: "חיובי אגרות, מסים... וארנונה שולמו במועדם". במשרד הפנים ובפרקליטות מחוז חיפה, המייצגת את המשרד להגנת הסביבה בהליך המשפטי, מציגים תמונה הפוכה. משרד הפנים כבר התרה באוגוסט שעבר בראש העיר כי למסעדות שעל החוף "חובות ארנונה כבדים", הפרקליטות מדברת על "חובות עצומים בגין ארנונה".

פרקליט מחוז חיפה, איתן לדרר, אומר שעם נתונים כאלה הוצאת היתרים ורישיונות למסעדה אינה אפשרית. "אני לא מעלה בדעתי שעיריית חדרה אכן תשקול מתן רישיון לעסק כאשר כל העובדות לפניה", הוא אומר. "לכאורה לא ניתן להכשיר את הבנייה ו/או לתת רישיון עסק למסעדה. אם זה ייעשה, זה יהיה בניגוד לדין".

אז למה בכל זאת מגבה העירייה את ג'רבי? "כי אחרי 40 שנה שהם יושבים שם, ואחרי כל מערכת ההבטחות שניתנה להם, אין פה שחור ולבן. יש גופים שאומרים דברים אחרים, כל אחד שיאמין באמונה שלו ויפעל בסמכויות שלו", אומר בכיר בעירייה. לקצין משטרה בכיר יש גרסה אחרת. "דיברתי עם בכירים בעירייה והם פשוט חוששים", טוען הקצין. "הערנו שהעירייה משלמת להם חשמל כבר שש-שבע שנים ושבעינינו זו שערורייה. משרד הפנים הורה לנתק אותם ואחרי חצי שעה חיברו אותם שוב. הם מבקשים, ונותנים להם", הוא טוען ומתכוון למשפחת ג'רבי.

מנכ"ל העירייה צור פוסל את הטענה על הסף. "31 שנה הייתי קצין משטרה", הוא אומר. "מעולם לא חשתי מורא, ובטח לא היום".

האחים הטובים

משפחת ג'רבי, על שבעת ילדיה, היא משפחה מוכרת בעיר חדרה. האב, אברהם (בכור), היה יו"ר קבוצת הפועל העירונית בכדורגל בשנות ה-70, אבל עיקר עיסוקו היה מתן הלוואות בריבית. כשמת בסוף שנות ה-80 הוא הותיר אחריו ירושה כספית - ומסלול חיים מתווה. שלושת בניו - חני, יליד 1960, ואחיו חיים ויגאל - המשיכו בדרכו ופועלים בתחום הלוואות הכספים. חני ג'רבי הקים עם אחיו יגאל את "ג'רבי מבורך ויגאל - ניכיון שקים", חברה למתן הלוואות בריבית וניכוי המחאות. ליגאל יש חברות נוספות - "חייך אחזקות" ו"גשר זהב בע"מ", בשתיהן הוא שותף עם האח חיים, המכהן במקביל בתפקיד רב העוצמה של מנהל אגף החופים בעיריית חדרה - ולכן אחראי גם לחוף המריבה בגבעת אולגה.

האחים ג'רבי פעלו יחד בפרשת מעילה גדולה שזכתה לכותרות ענק: פרשת הבנק למסחר. דרך חשבונות הבנק המשותפים שלהם עברו מיליוני שקלים מכספי המעילה ההיא. אבל היחסים ההדוקים בין האחים ואלו שבין חשבונות הבנק שלהם מתגלים גם דרך הרישום בטאבו. לפני עשר שנים עבר חני ג'רבי לשכונה 11 בקיסריה, שם הוא מתגורר היום עם אשתו השלישית וילדיהם. האח יגאל נותר בגבעת אולגה בשכנות לאמם, האח חיים בחדרה. אבל הווילה המפוארת רשומה על שמו. הוא קנה אותה תמורת 3.4 מיליון שקלים.

במקום עבודתם האחים חיים וחני דווקא שכנים. משרדו של חיים שוכן מטרים ספורים מהמסעדה של חני. לאחר שהגיעו הפקחים לחוף בקיץ שעבר תמך בכיר העירייה ג'רבי במסעדן השכן. הוא סיפק לו שני מזכרים השוללים לכאורה את הטענות של המשרד להגנת הסביבה ומצויים היום בתיק בבית משפט השלום בחיפה. במזכר מ-23 באוקטובר כותב חיים ג'רבי: "לכל המעוניין, בחוף העירוני המוכרז בגבעת אולגה קיימת מחיצה בין החוף הדתי לבין החוף החילוני"; במזכר נוסף הוא מדווח כי "בכל שנה בעונת הרחצה נעשות בחוף עבודות חריש ביטחוני" - ומכאן משתמע כי החוף לא נגיש ממילא.

סיוע לאסיר המשוחרר

המאבק המשפטי שמנהל עכשיו חני ג'רבי שונה מאוד מזה שהוביל אותו לכלא הדרים לפני יותר משש שנים. את השנתיים הראשונות למאסר הזה הוא ריצה בהפרדה. אבל אז, מספרים בשב"ס, חל בו שינוי והוא הודיע ש"הוא לא רוצה בעיות". הוא הועבר לאגף 7, אגף אסירי העבודה, והוגדר בשפה השב"סית כאסיר חיובי, ללא עבירות משמעת.

במשטרה מספרים שמאז שחרורו הוא שומר על פרופיל נמוך. הוא חזר לעסקים המשפחתיים, מנהל את המאבק על המשך קיומה של המסעדה - וממשיך להשכיר עסק נוסף שעיריית חדרה העמידה לרשותו: שוק ירקות, סמוך לקניון בשכונת בית אליעזר בעיר.

לפני עשור, כשג'רבי השתחרר מאחד המאסרים שריצה, השכירה לו העירייה את השטח ללא מכרז, במסגרת תוכנית לשיקום האסיר. העברת השטח נשענה על תקנות עירוניות כלל ארציות, המתירות לרשות מקומית להגדיר אסיר משוחרר כנזקק, וככזה להשכיר לו קרקע לצורך שיקומו. ג'רבי, שגר בווילה בקיסריה והפקיד צ'קים בסך מיליוני שקלים, נמצא מתאים לתוכנית.

מי שנתן את האישור הסופי היה ראש העיר אז, ישראל סדן. בראיון שהעניק בעבר סיפר סדן כי ראה בשיקומו של ג'רבי פרויקט אישי וכי מאז שלקח עליו לשקם אותו "הוא לא הסתבך". מאז הראיון ההוא בילה ג'רבי בכלא הדרים, והיום סדן מדבר במונחים אישיים פחות. "הפעלת השטח בחדרה ניתנה לג'רבי כחלק מתוכנית לשיקום האסיר, בשיתוף עם שירות בתי הסוהר", אומר ל"הארץ" ראש העיר לשעבר, שהאח חיים ג'רבי שימש בזמנו ראש מטה הבחירות שלו בגבעת אולגה. "מדובר בהשאלה, לא נתנו לו את השטח. זה עבר בהחלטת מועצת העיר לאחר שנבחן על ידי אגף הרווחה בעירייה".

תגובות

תגובת עו"ד ליאורה ביין אלון, בשם חני ג'רבי: "ההליכים בתיק ג'רבי-מלכה תלויים ועומדים והכתבה מוקדמת מדי".

תגובת משרד הפנים: "באוגוסט 2011 פנה סגן הממונה על המחוז לראש העיר חדרה והנחה אותו לפעול מול העבירות שמבוצעות במסעדת ג'ורג'י ביץ', אחרת העירייה תהיה חשופה לתלונה שתוביל לחיוב אישי".

תגובת איקי צור, מנכ"ל עיריית חדרה: "מאחר שהנושא תלוי ועומד בבית המשפט, תימסר תגובת העירייה לגופים המוסמכים, בגיבוי כל המסמכים הרלוונטיים".

חיים ג'רבי סירב להגיב. תגובתו של עו"ד יורם כהן לא הגיעה עד סגירת הגיליון.

investigations@haaretz.co.il
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

 
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים עם תנאי השימוש של אתר הארץ
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים עם תנאי השימוש של אתר הארץ
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות 01 עזבתם את לחיאני מה עם תאיו  (לת) כג
 • 12:57
 • 24.02.12

 •   ראינו איך אמנון לוי פחד וניסה למצוא חן בעיני לחיאני  (לת) אמנון איבד טת תואר העיתונאי מאז הכתבה על לחיאני ראינו את הפחד שלך
  • 16:54
  • 24.02.12

02 האם ראש העיר חבר "קדימה" ?  (לת) אני רק שאלה
 • 14:03
 • 24.02.12

03 אנרכיה ופשיטת רגל מוסרית מכלוף בוזגלו
 • 14:53
 • 24.02.12

יש לציין שהנושא הוא רק סממן ישנם רבים שמקושרים לאונטר ולטניקים קרי אנשי הרפש התחתון ביותר שהיתנהלותם וארח חייהם הם הפקרות !!כאשר הם מעל החוק והרשויות כדוגת נושא הכתבה אינן עושות על מנת למגר את אותם ביבי שופכין שהופכים את חיי התושבים ההגונים והישרים לבולמו חרדה !!המסקנה !!מערכת האכיפה קורסת מערכת המישפט קורסת !כל דאלים גבר רשע וטוב לו צדיק ורע לו!!רק תשומת לב סטטיסטית כל פורעי החוק ורוב מישפחות הפשע רובם ככולם מישתייכים לאיזור המגרב !ואלוהים הפיתרונות מדוע???

 •   כמה שג'רבי יעשה - יותר מ ACE ו- קלאבמארקט הוא לא יצליח לעשות . ביבי גלילי
  • 14:22
  • 26.02.12

  העבריינים הכבדים רחוקים מהמגרב , הם הגיעו מצפון ומזרח אירופה ושולטים בכל מה שאנו עושים .

04 מקרה דומה קורה בחוף ימית בקרית ים מאיר כהן
 • 15:07
 • 24.02.12

בחוף ימית בקרית ים השתלט עבריין על המקום הקים מסעדה בית קפה התרחב כרצונו והעיריה לא עושה כלום לסלקו.כולם יודעים שותקים וחוששים... ראש העיר שמואל סיסו חושש לחיו...עצוב בישראל של שנת 2012

05 גלגלי הצדק סובבים לאט... אבל בסוף הם יטחנו את כל המושחתים.  (לת) huck
 • 15:08
 • 24.02.12

06 חני (מבורך) ג'רבי מופיע במרשם התושבים של חדרה ! ידען
 • 15:15
 • 24.02.12

האיש מופיע כתושב חדרה במרשם ובפועל הוא מתגורר בשכונה 11 שבקסריה. הסיפור אינו חדש אבל קיים קשר לכאורה ביןגורמים בכירים בעיריית חדרה לעבריין. אנחנו התושבים פוחדים ויודעים שחני ג'רבי הינו עבריין מסוכן. במיוחד כאשר אין לנו תמיכה מהעירייה. ובכן מה דעתו של תת-ניצב בדימוס איקי צור המשמש כמנכ"ל העירייה ?!!!

 •   תגובה למגיבה 6 דודו אמזאלג
  • 15:51
  • 24.02.12

  קשר השתיקה??!!!חידלון מערכת האכיפה !כישלון מערכת המישפט!!ושחיתות בצמרת!כל אילו מביאים למצב הנוכחי!!אגב כיודע דבר גם בחיפה רבתי שולטת מישפחת פשע הכל הקיוסקים בואכה שד ההגנה!כולל תופעות של הישטלתות על קרקע ציבורית !ומערכת החוק שכוללת את העיריה והמישטרה אינן מגיבות!!!

 •   בחיפה אתה חוטף מכות מעבריינים והמשטרה המושחתת מבטלת תיקים  (לת) אבי
  • 17:50
  • 24.02.12

 •   מכוער רצח תצת
  • 15:27
  • 02.10.12

  פלצן דפוק

07 ראש העיר הביתה !!! המשטרה צריכה לצוד את העבריין הזה ! לא להניח לו למען יראו ויראו !  (לת) בושה
 • 15:20
 • 24.02.12

08 השחיתות, העבריינות, הצפצוף על החוק, היד שרוחצת יד, חדרו לכל מקום במדינה. ה"מסתדרים" למיניהם מארגנים לעצמם חיים טובים ללא חוק וסדר. האם ישנה עוד פינה אחת נקייה בארץ הזאת?  (לת) זרזירים ועורבים
 • 15:38
 • 24.02.12

09 נתתם לגטימציה לשוחד בחירות. לבסטיונרים במרכז העיר . הפכתם את הבית לג'ונגל. למה???? חדרתי לדורותיו
 • 15:45
 • 24.02.12

ברגע שהתושבים אינם מגיבים ומאפשרים לניהול כושל להמשיך בהשתלטות ...ומישהו כבר אמר - המלך הוא ערום???? ניפגש בצומת ביום הבחירות.
חדרה הפכה לפח הזבל האורבני. משוה זעק שהפכנו לעיר הבירה של ואדי ערה...הביטו סביבכם במגדל השן של העיריה ועל העומדים בראשה ונסו להבין מאיכן צצה הבעיה הדמוגרפית.
בתי הספר. גנים ציבורים וכל מה שאמור לשרת את האוכלוסיה הפך לפח אשפה עירוני. מפחיד לצעוד בשעות הערב בעיר. בכל מטר מיקמו חנויות הבזארים את מרכולתם כמו בכפר ערבי שכן...
די!!!!!!!!!!!!!! לא נעוזב את הבית שבעמל בנינו. נדאג להעזיב את העומדים בראש ולהאמין במורשת אחרת. נכונה יותר.
חוק בלי חוק יוצר כאוס. ועל זה נאמר אמן.
שבת שלום

10 3rd world itay
 • 16:11
 • 24.02.12

just like in africa!

11 כתבה מעולה שתביא לחקירה של כל הרשויות,משטרה (יחא"ה),רשות המיסים נו מה יהיה ?
 • 16:14
 • 24.02.12

מבקר המדינה ועוד גופים .ליבי איתך איקי צור-אתה אדם ישר שנכנעת לחזקים ממך,עצתי לך תתפטר לפני שיהיה מאוחר.

 •   מה ליבי ליבי??? רוני
  • 18:06
  • 26.02.12

  העיריה הזו מביישת את האנשים האיכותיים שנותרו וגדלו בעיר הזאת!
  ובראשה המנכ"ל וראש העיר!.....גועל נפש!!

12 The best disinfectant is sunlight-- said US Supreme Justice Felix Frankfurter, and he was of course right  (לת) Kol hakavod
 • 16:14
 • 24.02.12

13 העברינות מקורה בקומה ג' של בניין עיריית חדרה. תושב
 • 16:19
 • 24.02.12

העבריינים לא היו יכולים לפעול ולהשתלט ללא תמיכה מתוך עיריית חדרה !!!!
ככה נראת העיר ואיכן אתה רנ"צ יוחנן דנינו ? נרדמת או שמא אתה מתכנן את הפרישה שלך אצל אחד התיקונים. כמו קודמך לתפקיד.

14 אכיפה ללא חשש morris
 • 16:20
 • 24.02.12

פשוט מאוד...במידה וקיים חומר מודיעיני ניתן להוציא צו סגירה מנהלי לעסק...בקשה לצו הפסקת שימוש לעסק בשל חריגות בנייה ושימוש אסור...וכן הלאה

15 גואל נפש של אנשים בעריית חדרה בחופיה ובתחנות משטרו  (לת) והם לא לבד
 • 16:28
 • 24.02.12

16 חייבים לעשות משהו הה
 • 16:34
 • 24.02.12

הארץ אל תעזבו את הסיפור

17 חדרה זה אפריקה א
 • 16:35
 • 24.02.12

עד מתי ראשי העיר ילכו יד ביד עם הפושעים?!

18 עשרות שני מענים אותנו אנשיי העולם התחתון האיש הזועק ואין מושיע
 • 16:42
 • 24.02.12

בקו החוף שולטת המאפיה ואין מושיע עייפתי מלהתלונן כולם יודעים כולם פוחדים כולם שותקים והרעש מאולם חתונות שהיה קיוסק ממשיך ואין מושיע. ו...... ו......... כתבה יפה על בקרוב גוויתינו. 

19 עוד מזרחי ששר מגיע לי מגיע לי מגיע לי...והאח הזה מנהל מחלקת חופים?איזה השכלה יש לו אם בכלל??? שפוי
 • 16:45
 • 24.02.12

בושה....ממש בושה

20 אין הבדל בין חדרה לבת ים אחד 1
 • 17:15
 • 24.02.12

פושע מנהל שם ופושע מנהל בחדרה.
רק האזרחים של הערים האלו הם מטומטמים שלא רואים כלום ובוחרים במושחתים ופושעים.
שיפסיקו לבכות ושישלחו את הפושעים הביתה או שיחליפו אזרחים.

21 ככה זה שהשלטון מושחת. מביש...בישראל ,רק פריירים משלמים  (לת) שי
 • 17:21
 • 24.02.12

22 זאת העיתונאות שמצפים לה!תודה לכתבת ולמערכת  (לת) מנקים את המדינה
 • 17:24
 • 24.02.12

23 לפנות את המקום!!!החוף הוא של כולם!ולפנות גם את ראש העיר המושחת!!!  (לת) דיי נמאס!!!
 • 17:26
 • 24.02.12

24 גרבי איש יקר,רדו ממנו ויפה שעה אחת קודם.  (לת) חיים דעואל לוסקי
 • 17:33
 • 24.02.12

25 חיים אביטן (ראש העיר חדרה) בראש הפירמידה) משה
 • 17:36
 • 24.02.12

רבותי לא צריל להיות חכמים. בתקופת שילטונו של חיים אביטן הידרדרה בנושא הפשע. יש לו מהלכים בתוך משטרת ישראל.

26 ראשי הערים הם משתפים של ראשי הפשע!  (לת) המקור
 • 17:39
 • 24.02.12

27 קל להגיד עירייה-מי בסופו של דבר יגן על העובד נותן הדו"ח-המשטרה?תחלמו אבי
 • 17:49
 • 24.02.12

בסופו של דבר נותן הדוח המרויח 4000 שח לחודש יחטוף מכות והמשטרה תבטל את התיק מחוסר עיניין לציבור.
שתבוא המשטרה עם מאה איש ותסגור את המקום ותשים במעצר כל מי שפותח את הפה.

28 לפטר את כל חברי העירייה ולהחליף אותם מייד!!!!  (לת) רון מחדרה
 • 17:49
 • 24.02.12

29 הייתכן? solid sanke
 • 17:53
 • 24.02.12

אימפריית הטיילת?

30 איפה המשטרה? ברור שמישהו בעיריה צריך לשלם בכיסא שלו על המחדל הזה אזרח זועם
 • 18:02
 • 24.02.12

זו בדיוק הסיבה שהעבריינים משתלטים לנו על החיים,כי הם יכולים

31 אני מדיר את רגלי מהשווקים בעיר מחשש. חדרתי ותיק
 • 18:06
 • 24.02.12

עיריית חדרה נותנת אישורים שהם לכאורה חוקיים למגרשים למכירת רכבים תחת "שימוש חורג" שהופך לקבוע. כך גם שווקים כמו בפינת שמעוני פרנק. אנחנו פוחדים להתלונן שמא הפקח או המאשר בעירייה יסגיר את המתלונן וחיו לא יהיו חים. כן מר חיים אביטן ,הכל מתחיל אצלך בקומה ג.

32 ראשית לחוקק חוק כמו בזנות האומר כי שימוש במתקן בלתי חוקי הוא עברה על החוק. ואז לא צריך חרם צרכנים. שנית חני הרי יקבל צו הריסה (אחרת המדינה עוברת על החוק) אבל הוא יכול לתבוע את העריה בסכום לא קטן ולכן העריה מגנה עליו. שלישית יחסי הון שלטון נסבלים אבל יחסי פשע שלטון זה סופני  (לת) פלץ
 • 18:16
 • 24.02.12

33 איכס-תת ניצב!!!! אלף
 • 18:19
 • 24.02.12

אותי רימה פעם תת ניצב כשמכרתי רכב פה יש תת ניצב שעושה עסקים עם אירגון פשיעה.לתפארת משטרת ישראל!

34 מדינת ישראל מדינה ללא חוק בה הפשע משתלם ושולט  (לת) דן
 • 18:30
 • 24.02.12

35 מה כבר לא נאמר על חיים אביטן? כמה חומר הוצג במשטרה,כמה זמן יושבת המלצת המשטרה להעמדה לדין, האיש איבד את המועצה כאשר היה לו רב מוחלט. ועדין הוא ממשיך למכור לוקשים לתקשורת.  (לת) יתי
 • 18:42
 • 24.02.12

36 תחקיר מקיף ורציני. תודה לך. בושה לעירייה ולתושבי העיר.  (לת) חמן
 • 18:43
 • 24.02.12

37 מושחתים איפה מבקר המדינה אבי
 • 18:55
 • 24.02.12

להגיש תלונה במשטרה נגד ראש העיר

38 איזה מדינה חייבים לטפל בהם  (לת) יניב
 • 18:56
 • 24.02.12

39 להפשיט את העבריינים שהם האשפה החברתית של המדינה מכל נכסיהם שהושגו בדרכי פשיעה,סחיטה ומירמה  (לת) איפה רשות המיסים?
 • 18:56
 • 24.02.12

40 זו נקודה ספציפית הכסף הפך למלך.איכס
 • 19:24
 • 24.02.12

כל המדינה מתנהלת כך.
בושה של מדינה, החזקים אוכלים את החלשים.
וזה לא צריך להיות כך.וזה לא מפריע לי. אבל כל החיים אני עובד כמו חמור והכל בשביל החזקים אני משלם מעם מס הכנסה ארנונות חשמל טלפון ומה לו הכל בשבילכם.
אפילו שהכנרת מתרוקנת אני מתפלל לשם שיתן לנו מים.
אבל הוא לא נותן לי את המים הוא נותן למושחטים בכדי שיתעשרו על חשבוננו, כל פעם שהוא נותן מים יותר. הם מרימים את המחיר.
מה אנחנו לא תושבי המדינה. אנחנו רק משלמים ומשלמים ומשלמים,
יש אנשים שיכולים לעמוד בתשלומים בקלות, וגם אני.
אבל!! יש הרבה יותר אנשים שלא יכולים עד מתיי.
ומתי יהיה באמת צדק חברתי.
ולא צדק מושחטי.

41 ברוכים הבאים למדינת העולם השלישי ושמה מדינת ישראל  (לת) אזרח ישראלי
 • 19:32
 • 24.02.12

42 הרבה חופים בארץ נכבשו ונשלטים על ידי עבריינים מקורבים ומטילי אימה כנסו דון קורליאונה
 • 19:37
 • 24.02.12

אם איזה זוג כתבים אמיצים (מאוד אמיצים) יעשו תחקיר אמיתי ללא מורא על כל חופי ישראל כולל הכינרת דרך ים המלח ועד אילת ויעברו לאורך הים התיכון מראש הניקרה ועד אשקלון הם יגלו פרשיות של שחיתותוהשתלטות שפרשת הולילנד לעומתם היא דיסנילנד. אין חוף אחד במדינה שכל מה שבנוי ופועל בו הוא חוקי באופן מלא (יש אישור לקיוסק של 20 מ"ר ולמעשה בנוי שם קאונטרי קלאב) ובוודאי שאף אחד אבל אף אחד מהעסקים על החופים לא שייך לאדם מין השורה. כולם כן כולם עד האחרון שייכים לעבריינים או אסירים משוחררים או מקורבים לעריות ולראשיהן המושחתים. נראה אותכם כלבוטק המקור עובדה הסיפור וכל הייתר נראה אם יש לכם אומץ לחקור את השחיתויות הגדולותבישראל באמת.

43 כל הכבוד על הכתבה!!  (לת) אזרח
 • 19:52
 • 24.02.12

44 לפנות ולישר את השטח .לא לתת לפשע לנצח .....בעיריה כנראה מפחדים .  (לת) לארגן את הפשע בכלא
 • 20:02
 • 24.02.12

45 המסעדה היא הבעייה? צומת המשטרה (שנמצאת 10 שניות נסיעה מהמשטרה) תוקעת את כל כביש 4, ואפילו המדינה התייאזה כי מישהו לא מאפשר את הסדרת ופיתוח הצומת לרווחת תושבי חדרה וכל אזרחי המדינה. הממוצע שם, להערכתי, הוא דקירה בשבוע.  (לת) מאד אשמח להזדהות כאן, כמובן.
 • 20:31
 • 24.02.12

46 עיריית חדרה חכמה על קשיי יום בשכונה תושב בית אליעזר
 • 21:26
 • 24.02.12

מטילה היטלי כבישים ומידרכות בסכומים אסטרונומיים , מי שלא משלם מעקלים לו את חשבון הבנק, זו העיריה שאמורה לשרת אתנו!!!!

47 האזרחים גם יכולים לסייע. פשוט לא לקנות שם  (לת) שומר חוק
 • 21:26
 • 24.02.12

48 והחברה הלאומית לדרכים קונה אספלט ממפעלים לא חוקיים בטירה צור יגאל
 • 21:29
 • 24.02.12

הממשלה קונה אספלט ממפעלים לא חוקיים וללא רישיון שהוקמו על קרקע חקלאית בטירה . אז מה אתם מתפלאים? ככה זה במדינה הזו. כל דאלים גבר וכל עבריין חוגג בחסות הביבי

49 Good food, good servcie clean and good prices so what is the problem  (לת) Restutanter
 • 21:36
 • 24.02.12

50 חבורה מוזרה, ראש העיר מומלץ להעמדה לדין, והמנכ"ל תת ניצב בממשלה איקי צור
 • 22:14
 • 24.02.12

אין לחדרה אח ודוגמא, עיר בת 122 כמעט ומנוהלת על ידי ועדה קרואה המונהגת על יד כשלון מהדהד ששמו חיים אביטן

51 זוטות. כל המדינה נשלטת ע"י עברינים, מושחתת ורקובה מהמסד עד לטפחות.  (לת) פורטונה אמסלם איצקוביץ
 • 22:19
 • 24.02.12

52 צדק צדק
 • 22:44
 • 24.02.12

בוא נגיד שזה נכון ואז יתנו צעיריה ליצר קיוסק ואז מכרז ואז המכרז יהיה תפור לסתם יהודי אחר שישלם מי אמר שאז המשחק לא יהיה מכור בני אדם באשר הם גם שזה ממוסד מועלים וגונבים אין סוף ואין אמת אנרכיה זה מצב סביר במקום שכסף הוא האלוהים

53 רפובליקת בננות הנשלטת על ידי עבריינים וערסים למיניהם מישהו
 • 23:06
 • 24.02.12

וכל מילה נוספת מיותרת

54 לא מעניין אותי. רק נושאים חשובים כמו מחיר הפסק זמן אקסל וואכשטיין
 • 23:08
 • 24.02.12

והקוטג' מזיזים לי.

55 תמיד זה מזרחים עם מראה מפחיד  (לת) אורן
 • 23:24
 • 24.02.12

56 לצור וג׳רבי חוזה בעל פה יודע דבר
 • 00:01
 • 25.02.12

ג׳רבי מחויב למשפחת צור ודואג להעביר לה בשחור סכומי עתק.

 •   ליודע דבר ,חמור מאד ,האם כוונתך לתנ"צ איקי צור המנכ"ל ? תושב
  • 09:34
  • 25.02.12

  ליודע דבר אם אכן כך הדברים אולי יש להעביר אותם ישירות ליועץ המשפטי של הממשלה. כי המשמעות שמשטרת ישראל מושחתת.

 •   אם אתה אומר דבר כל כך חמור בטח יודע
  • 16:06
  • 25.02.12

  אז בטוח אתה יודע. מה, הרי לא היית מאשים סתם. זו היתה זריקת בוץ בפניו של מישהו שיכול להיות שנתן את כל שנותיו היפות למען המדינה.

57 מביש ומדכא.... גם התופעה וגם התגובה...  (לת) אימפוטנטיות ממאירה
 • 01:40
 • 25.02.12

58 טיפשים.זה איום לא פחות גדול מאירן שבירת החוק כאילו  (לת) מיכל
 • 01:42
 • 25.02.12

59 כל עיריה בארץ מתנהלת כמו שכונה, ומפזרת את כספי הציבור לכרישים  (לת) או לחרדים
 • 06:00
 • 25.02.12

60 פקיד שומה חדרה פקיד שומה חדרה
 • 07:27
 • 25.02.12

למה פקיד השומה חדרה לא מוציא שומות מס בגין עבירות המס ?

ומדוע מע"מ חדרה לא מוציא שומות ???

שאלה טובה?????????????

61 פחדנים תושב שאכפת לו
 • 09:12
 • 25.02.12

ראש עיר ומנכל פחדנים !!!! הפחד צועק מהתגובה של מנכל העיריה שמבייש את תפקידו את עברו ואת משטרת ישראל !! עיר שלמה מפחדת מבחור אלד תתביישו !!

62 יש הרבה מקרים כאלו בארץ.... בד"כ הטיפול עובר לרשויות מחוזיות...  (לת) למה כאן לא עבר למחוזי?
 • 09:30
 • 25.02.12

 •   לממונה על המחוז קוראים ,יוסף משלב והוא חבר קרוב של חיים אביטן. אזרח
  • 09:57
  • 25.02.12

  בין חיים אביטן ויוסף משלב יש חיבור "חזק" במיוחד.

63 כל הכבוד על התחקיר המעולה  (לת) עתליה
 • 10:46
 • 25.02.12

64 מה חדש בהכרזה זו? סמי אלקיים
 • 12:37
 • 25.02.12

אנו למדנו ממעצמה, אשר תמכה, באירגוני פשע מסביב לעולם, למה חדרה לא? מה רע בכך? המעיין התייבש, הכלכלה רק למיוחסים שאינם יעודעים מה הו רעב, חדרה , בזמנו קראו חודרה? חדרה אמורה כחלולה יפה ללא רעב לחלשים, על כן, נכון לא נכון, המדינה אינה מזרימה תקציב לחדרה,
מה רע מתרומות? בכל הבחירות אשר מתקיימות, הכסף של הפשע זורם לשלטון שיעלה??
סמי אלקיים

65 לא רק חשמל אריה
 • 13:02
 • 25.02.12

גם מיים וחניות צמודות לרכבי הפאר ליד המסעדה .....איזור שסגור בעונה
לקהל הרחב.

66 מסעדה ללא רשיון עינת בקי ניו יורק
 • 13:17
 • 25.02.12

איפה היא ראש העיר שלכם ????? או שמפחדים שישימו להם רימון בבית... מדינה של מושחתים אחד אחד!

67 הסבר לתופעה רמי
 • 00:57
 • 26.02.12

למי שלא יודע חני גרבי נקשר
למקרים של רצח במסגרת סכסוך עברייני
והסכסוך לא נגמר
ובמקביל אחיו עובד בעירייה
אז מה הפלא?
מצד אחד שמו ידוע כאדם מסוכן
מצד שני משפחתו בעירייה
וזהו הנושא סגור מבחינתו בצורה יפה

68 השלטון המקומי הוא קן צרעות של שחיתות. וביבי וישי עושים לחזקו. ציני-שם
 • 02:13
 • 26.02.12

במקום לתסום שחיתויות במישור עירוני, מנסה הממשלה ברשות ביבי וישי לחזק את ראשי הערים, להעמיד לרשותם משטרה חזקה, שליטה בועדות הבניה - הכל במטרה לחזק את שלטונם בממשלה על חשבון אזרחיה.

69 האם לא מזמן הואשם ראש עיריית חדרה בפלילים? בארץ לא מפחדים להקים עסק לא חוקי קובי
 • 06:27
 • 26.02.12

וז השיטה. קודם נקים אח"כ נדבר על אישור. עבריינות בכל מקום וכולם מפחדים מהם. כולל המשטרה. הצילו!!!!

70 מסכים עם כולם , אבל ... תושב העיר
 • 11:10
 • 26.02.12

בלי קשר למי מפעיל וכמה משלמים על המקום
בסך הכל החוף שלנו הוא בזבוז.
הייתי לא מזמן ונדהמתי למצוא מקום שאפשר לשבת בו
זה לא נתניה, אבל זו התחלה...

71 נו, ג'רבי. מה ציפיתם שיקראו לו לבקוביץ'?  (לת) גיורא
 • 12:59
 • 26.02.12

72 ביזיון!!!!!!!!!!! מרדכי היהודי
 • 17:25
 • 26.02.12

פשוט ביזיון! שחיתות!!!

73 גופי האכיפה באזור....בושה!!! הראל(חדרתי לשעבר)
 • 17:46
 • 26.02.12

גופי האכיפה החלשים שיש שם - משטרת מרחב חוף,תחנת חדרה,או ימ"ר חוף או מי שמכסה את הדרעק הזה.....ורשויות המיסים,ואיכות הסביבה וחברת חשמל וכווווווווווווולם - אין אין זה זועק לשמיים!
אם זה היה בתל אביב ,היו הופכים אותו יחד עם כל המסעדה הזאת לתוך הים .....!!!

74 חיים אביטן חממה לעבריינים גם אח שלו אבי אביטן ..... תושב חדרה מודאג
 • 23:50
 • 26.02.12

אח של ראש העיר מחזיק בביתו 2 אנטנות סלולריות בחסות העירייה .....

כולם יודעים ולא עושים דבר .....

ככה העיר נראית שראש העיר נותן יד לעבריינים...

לא להצביע לו בבחירות הקרובות...

75 ראש עיר מושחת תושב מודאג
 • 00:17
 • 27.02.12

גם אצל אח שלו בדביר 11 בית אליעזר אבי אביטן מחזיק ב 3 אנטנות סלולריות בחסות העירייה.

76 הבעיה היא הסמים שנמכרים שם על החוף בלילה...  (לת) לידיעת משטרה
 • 18:51
 • 29.02.12

77 בהכירי את ענין זה מתוקף עיסוקי הבלתי פורמלי בפוליטיקה המקומית שלומי
 • 17:58
 • 25.03.12

לא רק שאני לא מופטע מכתבה זו,,לי זה ברור מעבר לכל ספק שזהו חוב שראש העיר פרע בשל העזרע שקבל בזמן הבחירות לראשות בחדרה,,כחה שאל תתעו ותחשבו שבכיר העברינם הוא האיש הרע בסיפור ,,כפי שכתבתי פעם שאי אפשר להגיע לשום תפקיד ולו הקטן ביותר מבלי לעבור על החוק גם בלוא ידיעתו של המתומודד אבל בהסכמה של המשפט ששמעתי ""תעשו מה שאתם רוצים אני לא שייך לזה ולא מסכים לכך ,,,"משפט זה נותן אור ירוק לביצוע העברה על החוק ,,ושלא תתרשמו מהמשפט עברין בכיר קבל ראשיון ,,אני אומר לכם שגם אנשים שהפשע לא מוכר להם זוכים להטבות לא חוקיות בשל עזרתם למתמודד זה או אחר ,,אך טבעי הדבר שכתבה שכותרתה כזו תמשוך את העין ותגרה את הקורא לגמוע את הכתוב עד הסוף ,,לצערי זו המציאות המצערת שבאה בעקבות שיטת בחירות שאנני רואה או יכל להציע דבר שיחסום לגמרי את העברינות הפוליטית שרק אנשים מתי מספר זוכם לןהגיע בזכות אישיותו הנערצת על ציבור הבוחרים ,,,וכמעת לכל פוליטיקאי ישנוא תיק מוכן באשמת שוחד או כל עבירה אחרת ,,וכאשר נוח למשהו בצללים במשרד המשפטים או בפרקליטות שולפים את התיק שהעברה בו בוצעה אפילו לפני 4 שנים,,
אבל זו השערה בלתי מבוססת שלי בהיותי מושפע ככל אדם מדעה של זה או אחר

78 תלונות למשטרה על נהיגה פרועה בחוף ועל הבעלים חדרתים
 • 08:15
 • 31.03.12

נדחו על ייד המשטרה המקומית. למה? האם מפחד או מסיבות אחרות?

79 ראש העיר מצולם על כל בלטה בעיר הוא המגבה בלבד את הנעשה. בן חדרה כלפני שנת 1952
 • 10:42
 • 15.04.12

הזהרו מכותב ה"מלוכה" מסורי דברי שבח נוטפי חנופה על הכל יכול נציג הליכוד -אביטן. חכו לנזיפותיו של זהבי -שופרו של אביטן. האנשים הטובים הישרים עבדי כפיים בלי קומבינות אפלות אין להם סיכוי לפנייתם בבעיות בסיסיות של מדרכות שבורות וסכנה למשל לקשישים ועוברינ אורח .זוהמה בפינות וקרנות רחוב. תמתינו.

80 דבריו ומעשיו של תנ"צ איקי צור,עתה מנכ"ל העיריה,מקוממים וזה הופך אותו לשותף לעבריין חני ג'רבי.לא ברור למה:לא מפטרים את צור,מעיפים את ג'ורג'י ביץ מהביץ' ומשכנים את צור וג'רבי באותו התא בשב"ס.  (לת) ייאי
 • 13:20
 • 25.04.12

81 מבדיקתי,ראש העיר דאז,סדן,שנתן האישורים לג'רבי (ראש מטהו),גם הוא שירת כניצב במשטרה.כראש העיר הורשע במתן שוחד ורצה עונש מאסר.זהו פשע מאורגן במיטבו:גנראלים במשטרה,הנושאים במשרות הבכירות ביותר בעיריה,מסייעים לראש אירגון פשע.מקסיקו מתחילה לדאוג מהמתחרה ישראל..  (לת) ייאי
 • 13:31
 • 25.04.12

82 גם ישראל סדן היה ניצב במשטרה.כראש עיר הוא הסתבך בפלילים וריצה עונש מאסר בגין מתן שוחד.הרי לכם גנראלים מהמשטרה בתפקידים הבכירים בעיריה ,המסייעים לראש אירגון פשע ! מדוע היועמ"ש לא מורה לחקור זאת?! והיכן המפכ"ל?! מקסיקו מאבדת את בכורת השחיתות לישראל ומלבד "הארץ" איש אינו עושה דבר.  (לת) ייאי
 • 13:43
 • 25.04.12

83 עסקאות טפלות על- חשבון משלם המיסים ,,, ישראל
 • 07:12
 • 11.05.12

מה בדיוק קרה בשכונת וויצמן מגרשים 206 207 , מדוע קבלו בעלי המגרש שטחים חלופיים באגרובנק ???
מי הוריד כהרגלו קופון ???

84 גם באשקלון יש אותה תופעה במספר מסעדות בחוף הים השייכים לעבריין מספר אחד בדרום ש.ד בשותפות סמויה עם חבר מועצה דני
 • 14:02
 • 02.06.12

בעידן בני וקנין ראש העיר הנוכחי מה שמתואר בכתבה המצב הרבה יותר חמור באשקלון .
איפוא מבקר המדינה ואיפוא המשטרה ??

85 באשקלון המצב יותר חמור קשר בן העברין מספר 1 בדרום ש.ד לחבר מועצה ובחסות ראש העיר כולם חוגגים על חשבון התושבים !! דני
 • 14:09
 • 02.06.12

כל הכבוד לכתבת רויטל חובל על אומץ הלב והנחישות בחשיפת השחיתויות .
באשקלון המצב חמור בהרבה במה שמתואר בכתבה גם מסעדות וגם עסקים בקנה מידה עצום !!
באשקלון העבריין מס 1 ש.ד חבר מועצה בחסות ראש העיר השתלטו על ועדת בניין ערים ועל אשקלון !!
ממליץ לעיתנואית להכנס לעובי הקורה ותראי עד לאן השחיתות והרקב באשקלון הגיעה !!

86 יורם עוד גביה ריקו שירזי
 • 19:09
 • 06.08.12

עוד יורם כהן גבר גבר חבר של כל הגברים

87 קנאים הילה
 • 15:34
 • 02.10.12

אנשים קטנים ממורמרים ועלובים שכמוכם...
כתבה שכולה נובעת מקנאה
"חזר לחיים הטובים, לווילה בקיסריה, למכוניות הפאר"
ברוך השם כל אחד מקבל מה שמגיע לו ולחני יהיה עוד ועוד
ואף פעם לא יחסר בע"ה
עם כל הקנאה שסובבת אותו הוא צריך להסתובב עם חמסות
כתבה כל כך ארוכה , אחרי כמה שורות שקראתי התעייפתי היא מייגעת
וכל כך הרבה שטויות המשכתי לקרוא עד הסוף כי לפחות זה היה קצת מבדר לראות כמה קנאה יש לאנשים אבל אל חשש חני ג'רבי הוא אכן שליט העיר והלוואי וכולם יבואו ברבע של הכבוד והנתינה שלו יש ה' בשמיים והוא רואה הכל מוזר שעל אנסים פדופילים ורוצחי ילדים לא כותבים כתבה כזאת גדולה מה קרהההה "כסף מעוור עיני חכמים ומסלף דברי צדיקים" תתמרמרו בשקטט קנאיםםםםםםםםם !!!!!!!!55555555

88 קנאים שלייי הילה
 • 15:40
 • 02.10.12

ידוע שהמרמור של הכתבה הזאת וכל מי שמצדיק אותה בא מי זה שיש לחני כסף והוא חיי טוב אין מה לעשות הוא ימשיך לחיות טוב כל החיים שלו על הלב שלכם ואתם תתמרמרו בשקט אנשים קטנים ועלובים שכמותכם...
והצלם שצילם את התמונה בטח נהנה תראו איזה דוגמןןןןןןןן דוד שלי555

89 מותג שכן
 • 20:53
 • 05.09.13

שנה טובה וחג שמח אוהבים אותך מאוד

פרוייקטים מיוחדים