כתב אישום נוסף בפרשת הפדופילים משכונת נחלאות בירושלים

בחודש אוגוסט עצרה המשטרה רשת של עברייני מין שתקפו ילדים קטנים בשכונה הירושלמית

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה כתב אישום נוסף בפרשת הפדופילים משכונת נחלאות בירושלים. זהו כתב האישום השלישי בפרשה. הנאשם, זלמן כהן, תושב השכונה מואשם בביצוע מעשים מגונים בקטינים ובהדחה בחקירה בדרך של איומים.

על פי כתב האישום כהן נהג להכניס ילדים וילדות לביתו ולהתעלל בהם מינית. במקרה אחד הוא הורה לילדה בת 6 ולילדים נוספים להתפשט והוא צפה בהם, במקרה אחר הוא צילם שני ילדים בני 8, הורה להם להתפשט ולגעת זה בזה באברי המין. אם סירבו הילדים לדרישותיו של כהן הוא הגיב באלימות, או שאיים עליהם באקדח צעצוע ואמר כי יהרוג אותם, כך על פי כתב האישום.

את כתב האישום הגישה עו"ד שלומית בן יצחק. בנוסף לכתב האישום הגישה הפרקליטות גם בקשה למעצרו של כהן עד לתום ההליכים נגדו. שופטת בית המשפט המחוזי בירושלים, אורית אפעל גבאי דחתה את בקשתו של כהן להטלת צו איסור פרסום על שמו.

גן משחקים ברחוב שיריזלי בשכונת נחלאות בירושלים הקשור לפרשת פדופיליהפתאל מיכל

עד כה הוגשו בפרשת רשת הפדופיליה מנחלאות שלושה כתבי אישום הנוגעים לכ- 8 ילדים שנפגעו מחברי הרשת. אולם לטענת ההורים בשכונה מדובר היה בפגיעה נרחבת הרבה יותר בעשרות ילדים על ידי מבוגרים רבים.

פרשת הרשת הפדופילית בנחלאות התפוצצה בחודש אוגוסט, עם מעצרם של ארבעה חשודים, אחד מהם כבר נעצר כמה חודשים לפני כן ושוחרר.  הידיעה שיש בקרבם קבוצת פדופילים הכתה בתושבי השכונה בעוצמה אדירה. בשכונה הקטנה, הידועה בפלורליסטיות ובפתיחות שלה, מתגוררים בדו קיום וכבוד חרדים דוברי יידיש, חובשי כיפות אמריקאיות, ברסלבים ואפילו חילונים. כולם מעידים שלפני המקרה היתה זו שכונה פתוחה, נותנת אמון. "זו שכונה עם תמימות שלא תמצא בשום מקום במאה ה-21. ופתאום הם מוצאים את עצמם מדברים על אונס ומעשי סדום. אלו מלים שמעולם לא נשמעו במקום הזה", אומר אחד התושבים.
 

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 9
  אפילו חילונים
  1. לא בטוח אם לצחוק או להתרגז לגבי השורה הזו
  2. בין החסידות השחורות והנחליאלים הצהובים

   המזדמנים לארצנו לעתים לא מזומנות אפשר למצוא גם חילוני אחד או שניים, וראו זה פלא, הם החליטו לקבוע את קינם דווקא בשכונת נחלאות, מי היה מאמין?

   אפילו רוב הירושלמים הצעירים (אלו שהגיעו העירה בבחרותם לצרכי לימודים ועבודה) לא יודעים היום שגם גאולה ומעלות דפנה לא היו שכונות חרדיות למהדרין עד לפני 30 שנה, אלא בסה"כ שכונות "פלורליסטיות" כמו נחלאות עם אוכלוסייה חרדית ייצוגית שברבות הימים השיתה את "צביונה" על הכלל.

  3. פשוט מדהים

   בתור מי שכן אוהב לקרוא את הארץ, פשוט מדהים להיווכח כל פעם מחדש שלעתים קרובות העיתון הזה הוא פשוט מקומון תל אביבי שמתעסק בעניינים ברמה הארצית והעולמית - בדרך כלל ברמה גבוהה, אבל לפעמים בבורות מביכה של מי שלא יוצא מתל אביב אף פעם.

 2. 8
  אצלינו בישיבה בגוש הבנים מאד אוהבים זה את זה
 3. 7
  חובשי הכיפות הסרוחות עם כל הצדקנות,הצביעות,הבטלנות,מגדלים דורות של מופרעים וסוטי מין
 4. 6
  גם הרבה נשים הותקפו באזור

  אמא של חבר שלי הותקפה כשטיילה שם בשעת ערב. הם עוקבים אחרי נשים בסמטאות ורק מחכים להזדמנות

 5. 5
  כשהרבנים (לא הפוגעים)... יתחילו לפנות למשטרה בנוגע לפוגעים במגזר החרדי יצטרכו לפתוח סניפים נוספים רק מהנפגעים בתוך המתנחלים ובתוך המגזר החרדי לא רק התעללות מינית גם אכזריות של התעללות פיזית קשה והתעללות רגשית קשה
 6. 4
  נחלאות היא שכונת הניו אייג' הראשונה בישראל. וזה ככה כבר חמש עשרה שנים.

  וניו אייג' זה קרקע פוריה לשגשוג של אלימות וכפייה. מקום שמדחיק כל דחף קיצוני של האדם וקורא לו סטיה, מקום שמתכחש לאפלה שקיימת אצל בני האדם סופו שהאפלולות תתפרץ בהתקף אלים כלפי אנשים חסרי ישע. כמו במאה שערים, כמו בחיל האוויר, כמו בקיבוצים. אולי סוף סוף האנשים שם לא יסתובבו עם חיוכי שנטיפי מטומטמים על הפרצופים שלהם.

 7. 3
  "תנו לגדול בשקט" האתר לאיתור פדופילים מסוגו
  1. שמך נאה לך
 8. 2
  בשכונות של פעם פשוט דאגו להסתיר, אל תעשו אידיאליזציה. ישנן שכונות בירושלים שיעדיפו להסתיר את הרוצחים והאנסים שלהן מלהתמודד.
 9. 1
  למה אתם לא מציינים שהם בעלי מוגבלות שיכלית המגיעלים האונסים