הרב מוטי אלון הואשם בביצוע מעשים מגונים בכוח

בנוסף הואשם מי שהיה אחד ממנהיגי הציונות הדתית במעשה מגונה תוך ניצול יחסי חינוך. אלון טען בעבר כי כי לא היה כל היבט פלילי במעשיו

כתב אישום הוגש בצהריים (רביעי) לבית המשפט השלום בירושלים נגד הרב מוטי אלון, מי שהיה מהמנהיגים הרוחניים המרכזיים של הציונית הדתית. הרב אלון מואשם בשני סעיפים של ביצוע מעשה מגונה בכוח בתלמידו ובנער נוסף, עבירות אותן ביצע לכאורה ב-2003 ו-2005. בזמן ביצוע העבירות המיוחסות לו, שימש אלון כרב ראש ישיבת "הכותל" בעיר העתיקה בירושלים.

המקרה הראשון המיוחס לרב אלון בוצע נגד התלמיד ב', בן 17 בעת ביצוע המעשים. מכתב האישום עולה כי בדצמבר 2002 החל ב' ללמוד בישיבה וראה ברב אלון מושא להערצה. חודש לאחר מכן נפטר אדם המקורב ל-ב'. לפי כתב האישום, במהלך תפילת הערבית זימן אותו הרב לחדרו אחרי התפילה.

הרב ליווה את ב' אל לשכתו, ובתואנה כי הוא מבקש לנחם אותו, חיבק את ב' וליטף אותו. הוא אף הושיב אותו על הספה, שם הוריד את משקפיו של ב', הצמיד אותו אליו והחל לנשקו באזור הצוואר והעורף כשהוא מדרבן אותו לפרוק את כאבו.

הרב אלון מנשק את ידו של הרב בקשי דורוןעופר וקנין

מהשתלשלות האירועים העולה מכתב האישום, כעבור זמן מה, נחלץ ב' מאחיזת הנאשם, ויצא מן החדר. אולם זמן קצר אחר כך מסר לו אחד התלמידים כי הרב מחפש אותו וכי הוא מבקש כי יבלה בביתו את הלילה. לאחר התלבטות נעתר ב' להצעה והגיע לבית הרב, שם שב הנאשם על מעשיו מתחילת הערב. כעבור כרבע שעה חדל ממעשיו ופרש לישון בחדרו.
מספר שבועות לאחר מכן הגיע ב' לשיחה אישית עם הנאשם. הוא שב על מעשיו- נישק, חיבק וליטף את ב'.

האישום השני בכתב האישום מתייחס למעשים אשר בוצעו כשנתיים לאחר מכן נגד א', גם הוא בן 17 בעת ביצוע המעשים, אולם בניגוד ל-ב', הוא לא היה תלמידו של הרב אלון. לפי כתב האישום הגיע א' לרב אלון בעצת חבר, בשל מצוקה אישית בה היה נתון וביקש עצה.

הפגישה בין השניים נערכה בשכונת גבעת שאול בירושלים, במשרדי עמותת "מבראשית", בראשה עמד הנאשם באותן שנים. במהלך הפגישה הושיב הנאשם את א' צמוד אליו באופן שהסב לו אי נחת, ליטף אותו בפניו ובמקומות שונים בגופו מעל לבגדיו. א' ניסה להתנגד, אולם הנאשם המשיך ללטפו ואמר לו כי הוא "מתוח". בשלב מסוים קירב הנאשם את פניו לאלו של א' ונשק על פניו למשך זמן ממושך. בתום דקות ארוכות עזב אותו הנאשם ושילח אותו לדרכו.

כחודשיים לאחר מכן הציע חבר ל-א' להצטרף לאליו לשיעור בישיבת "הכותל". א' ניאות להגיע, אולם לא ידע כי הנאשם הוא ראש הישיבה. לאחר השיעור זיהה הנאשם את א', פנה אליו והזמינו להתלוות אליו לבית המדרש תוך שהוא מחבק אותו. א' לא התנגד, ולאחר שהנאשם סגר את הדלת, הוא הצמיד את א' אליו ללא שיחה של ממש, הושיבו על ברכיו והחל לחכך את איבר מינו בו תוך שהוא אוחז במותניו. לאחר זמן מה הוא חדל ממעשיו ושילח את א' לדרכו.

בכל אחד מן המקרים חתם הנאשם את המפגשים באמירה בקול של ברכת כהנים. כתב האישום קובע כי כל המעשים נעשו על מנת לספק את צרכיו המיניים של הנאשם.
 

"מדובר במעשים חמורים"

במסגרת ישיבות השימוע שנערכו לו בפרקליטות, טען אלון, באמצעות עו"ד גולן, כי לא היה כל היבט פלילי במעשיו, שפורשו על ידי הנערים בצורה שגויה. אלון סירב בתוקף להודות במעשים שלדבריו לא ביצע, וטען כי מעשיו היו בגדר אהבת מורה לתלמידיו וכי לא היה בהם כל היבט מיני-פלילי. בפרקליטות לא קיבלו את הגרסה, שעומדת בסתירה לראיות שנאספו בתיק.

בפברואר 2010 הורה היועץ המשפטי לממשלה לערוך בדיקה מקדימה של החשדות נגד אלון, שלב מקדים לפתיחת חקירה משטרתית, שמאוחר יותר הבשילה לחקירה פלילית של אלון באזהרה, הפעם כחשוד. הפרשה התפוצצה לאחר חשיפת החשדות על ידי חברי פורום תקנה, לפיהן, הרב אלון ביצע לכאורה עבירות מין בנערים.

לכל הדיווחים והפרשנויות - היכנסו לעמוד הפייסבוק של "הארץ" ולחצו לייק

פורום "תקנה" פרסם אז פירוט של התלונות שקיבל בעבר מתלמידיו של הרב אלון. "אחת התלונות הראשונות שהוגשו לפורום היו נגד הרב מוטי אלון", נכתב באתר הפורום במסמך המנוסח כשאלות ותשובות, "בטענות של ניצול מיני על ידי בעל סמכות רוחנית. מדובר במעשים חמורים ביותר שאינם ניתנים לפרשנות אחרת".

כעבור כשנה, טענו חברי הפורום, התקבלה תלונה נוספת חמורה מן הראשונה, לפיה הרב ניהל "קשר בעל אופי מיני ברור לאורך זמן". לאחר תלונה זו הוטלו עליו שורה של הגבלות. אולם הוא לא עמד בהן, ועל כן, החליטו לבסוף, בלב כבד, לפרסם את הדברים.

קראו כתבה זו גם באתר "הארץ" באנגלית

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 46
  ...

  כולם יודעים רק להאשים אנשים......

 2. 45
  לכל הקלי דעת המגיבים בטפשות, בזלזול ובקלות ראש

  אף אחד לא יודע מתי הוא ימעד, כולנו בני אדם. אין הצדקה למעשים המתוארים, אך מי שלא חי בקהילה הזו, לא מבין את ההתרחשויות ולא יבין את רוח הפירסום. אין טעם אפילו לנסות להבסביר לכם בגלל דברי הלעג והכסילות שאתם שרויים בהם. זכרו! עליכם להזהר בדבריכם כנגד חכמים כמו פורום תקנה שעדיין לא ידוע לי מהות פירסום הדברים, מה באמת הניע אותם להביא דברים אלו בפני הציבור הרחב.זה לא שהדברים באמת מעניינים אתכם, ראו בתגובות הדבליות וחסרי טעם שמתפרסמות כאן. אך ברור הוא כי הם גרמו לשבר עמוק ביותר בקרב הציבור ופגיעה באמון של הציבור הדתי בהם.

 3. 44
  מיצוי חקר האמת.

  שהמשטרה תחקור בוודאי תמצא מתלוננים רבים נוספים שלא העזו להתלונן עד עכשיו, ראה פרשת איציק מרדכי.

 4. 43
  הוא נלחם על חייו. ראיתי הערב את ההומו הזה במסיבת עתונאים עומד ומשקר במצח נחושה לפני קהל. הוא התחיל את המשפט של עצמו.
 5. 42
  מחכים בכליון עיניים לכבוד הרב עם הרבה 'חיבוקים חמים'
 6. 41
  ״רב״ אלון

  חגיגה לשמאל! סוף סוף יש רב לרכב עליו. מה שייך חטאיו של אדם פרטי לפוליטיקה? מצער, מגעיל, כו וכן. אבל כל זה חטאו של האדם. לא של הארגון אל תתבלבלו חברי השמאל. גם עליכם חלה חובת היושר האלמנטרי

  1. כבודו לא הבין כנראה מי רוכב על מי

   האמת המרה היא שהציבור החילוני, שאינו מכיר מקרוב את העייסע בסייסע של הדוסים, האמין בתום לבו שאין תופעות כאלה במחנה האמוני. מעשים מגונים המגובים בשקרנות עזת מצח, מפתיעים את החילוני המצוי המאמין בטוהר המידות של מוסדות הדת.

 7. 40
  מנשקי ידיים ורגליים ומה לא.כאשר האמא היא ערווה כי קול באשה,אז ה

  רבי הוא האמא.מעוותים שיצאו מיד הקומפרצ'יקוס ועוד מודים להם על המום אשר הטילו בהם. לא פלא,סינדרום בן הערובה הרואה בשוביו את האוהב והמאפשר לו לחיות ולכן הוא גיבור בעיניו.לשוב כי מגזר שלם כה מעוות אינו עולה על הדעת, עד שעולה.עובדה.

 8. 39
  בושה וחרפה פדופיל מגעיל

  מפלגה פדופילית דתית לאומנית - ולשעבר

 9. 38
  ברכת הכוהנים? זה אמור לעורר את היצר? אולי במקום קול באשה ערווה שיוציאו את ברכת הכוהנים מהתפילה?
 10. 37
  מי שדוגל באלימות, דיכוי, גזענות וכיבוש גם פוגע מינית בנערים? ממש מדהים...
 11. 36
  אני לא מבין מה רוצים מהאיש...
 12. 35
  ככה נראים הרבנים שלנו היום. מסכנים הילדים.
 13. 34
  אנחנו תומכים ברב מוטי אלון. השומע חרפתו ידום וישתוק כמה שזה קשה
 14. 33
  החתול שלי " סנייפ" היה מקבל כתב אישום יותר חמור. מה זה השטיות האלה ?

  אחרי שקראתי את כתב האישום,קשה להאמין שמשפטנים בחירים חתומים על זה.

  על פי זה, את אבותנו אברהם יצחק ויעקב היו מעמידים למשפט.

  אני לא מכיר את האיש,אבל בחיית מה זה השטיות האלה.  אם אילו החוקים כולנו ההינו צריכים להיות מאחורי סורג ובריח.

  כולל החתול שלי....וכל הדודים והדודות שלי. וכול השכנים שלי, והחברות של אמא שלי.והמפקדים שלי בצבא.

  באמת אין גבול לטפשות מסתבר.  מהערב אני מרגיש עם האיש הזדהות מוחלטת.שכל כך מתבקשת אחרי קראית כתב האישום.

  חזק ואמץ הרב אלון...אין לך ממה לדאוג!

 15. 32
  בית דין שמורכב מהמשפחתון של הילדים שלי יזכה אותו!!! מה זה הדמיונות האלה???בושה.

  טוב שלא מאשימים אותו שהוא נשם עליהם.
  שנתיים אתם הורגים אותו ואותנו וזה מה שאתם מציגים?
  ככה נראים היום מערכות המשפט שלנו ועורכי העיתונים. בושה!!!
  ואני לא מכיר אותו בכלל.
  אחרי קריאת כתב האישום אי אפשר לא להיות מבוהל ממה שעושים לו.

  איפה כל הדיו ששפכתם עליו באין סוף שקרים.
  זה לא מוזכר אפילו בכתב האישום!
  שטיות אה???
  הכל רק "מילים" תתביישו.
  1. כמה שאתה צודק...עצוב ומדאיג.
  2. אתה באמת ובתם לא חושב שהוא ראוי להישפט על זה? מה נהיה ממכם

   הדתיים, מה?! אם הוא דתי אז זה בסדר ואם הוא היה חילוני אז הוא היה "תראו איזה חינוך יש לכם"?
   חברה חולה.

 16. 31
  תוקם ב"ה ישיבה עליזה לחסידים שמחים

  שעל משקופה יחרטו באידית טהורה המלים:

  GAY AVEK

 17. 30
  לא הואשם. הוגש נגדו כתב אישום. אם איני טועה זה שונה.
 18. 29
  מחכה לראות אותו בבית הסוהר
 19. 28
  מאוד עצוב מה שקורה עם הרב אילון,אבל אם פשע הוא חייב לקבל את עונשו,עצוב

  שאדם כמו הרב איש חכם,משכיל,מאוד מיוחד,עושה דבר כזה כמובן אם נכונים הדברים כי אני לא יודעת?אבל כחילונית שמאוד אהבה להקשיב לרב אילון בכול יום שיש בערוץ אחד לפרשת השבוע וההקשר להיום כואב לי שאדם כזה בשל אי שליטה בעצמו עשה מעשים שלא ייעשו?!עצוב.היה מאוד מעניין להקשיב להרצאותיו,נאומיו,דעותיו,וחבל שגברים כאלה הורסים לעצמם את חייהם בעצמם בעצפ מאי שליטה על מעשיהם או תאווה ממש.עצוב מאוד,ועונש צריך לקבל.

 20. 27
  על מופרעות העולם הדתי

  אחרי שגמרו לראות בחילונים את נציגי סדום אולי כדאי שייתפנו קצת להסתכל פנימה
  הרב אלון הוא החלק היותר פשוט בסיפור המזעזע הזה. פורום תקנה הוא סימפטום חולני הרבה יותר. ממי הם שומרים? מהחולגנים החילונים? מבית המשפט? על "כבוד התורה"?
  האופן המתנשא מחד, והפרנואידי מאידך שבו המנהיגות הדתית תופסת את עצמה הוא חלק הרבה יותר חולה

 21. 26
  הרב חטא כי שייך למסגרת צבועה ומזויפת
 22. 25
  הכי טוב באירן, אין הומואים כאן, כי אינני רוצה מתחרים.
 23. 24
  מאמצים את ה"רב" אלון באהבה רבה ..
 24. 23
  אנא בכוח
  1. גיל ההסכמה המינית ,העובדות הדיסוציאטיביות של ההמון

   כשהם לא רוצים להשמיץ אדם חכם ומכובד מקרבם כפי שהנציגים הניאנדרטלים שלהם בכנסת קראו לטיפול בגייז בדרך שפעת העופות.איפה ואיפה.יש הומו ויש יקיר הקהילה.אך זה עניין של מחלוקת ואינטריגות של דינמיקה בין הפורום לרבנות הרפורמית ולא ממין העניין.
   לעניין העובדתי,מהמתואר בכתב האישום לא עולה מעשה פלילי.חיבוק הוא חיבוק בין אם לאישה או לגבר.נישוק על הפנים מקובל במשולשת ובריבוע אצל עדות פרנקוצרפתיים
   ורבים אחרים.נערים וגברים טורקים הולכים שלובי זרוע בפרהסיה וגם דתיים רבים .
   העובדה המשפטית המכרעת הינה שגיל ההסכמה המינית לגבר נמוך מגיל הבחורים הללו והינו עומד על שש עשרה בלבד!! קרי בגיל שש עשרה הגבר הצעיר הינו בגיר בשל דיו בעיני החוק והמחוקק ומכיר ביכולתו בהעדפתו וברצונו לקיום מלא של יחסי מין.במקרה דנן לא מדובר אף על כך.רחוק מזאת.חיבוק בבגדים ללא ערטול.אין זה פשע לכל היותר הבנה לקוייה של הרב את הסיטואציה ופירוש לקוי של פניית הנערים אליו .
   גם לו היה מדובר בנער בן ארבע עשרה,אין זה פשוט כנראה ע"פ השטח וההבנה נדרשת לעומק . בעידן זה הידע היכולת והתושייה של הנערים הינם עצומים ,כבר בגיל עשר ,קל וחומר שבחור בגיל פלמ"ח בוגר ,או הורה באפריקה ,או סטודנט במכללה אקדמית במדינה בה אין שירות צבא חובה,נער כזה אינו גרסת דינוקא של אורים ותומים נעלמים.מה גם שפיזית הוא חזק הרבה מן הרב או מכל אדם מבוגר או בגיל העמידה ואו זקן.
   לעניין גיל ההסכמה המינית יש חשיבות ראשונה במעלה לצורכי התביעה הלא רלוונטית.נערים,כבר בגיל שלש -עשרה(ואף לפני) שוכבים עם בחורות ובחורים .ע"פ סטטיסטיקות ואומדנים ממקורות חינוך,בריאות ברחבי העולם המערבי למעלה מ80% מגילאי השש עשרה כבר שכבו עם בן/בת זוג.מרצון.בהכרה.מתשוקה ,תאווה והעדפה מפורשת שלהם עצמם.יש ילד בן עשר שדרש וקיבל אבהות על בנו בלונדון.שבע עשרה זה אדם מלא :קוגניטיבית ביולוגית והתנהגותית-מודעותית.אין זה עולם של הפקרות ובעידן המתירנות המינית בו ישנו מספר לא מבוטל של מדינות שבהן גיל ההסכמה הינו שלוש עשרה בלבד ,כספרד,איטליה,צרפת ועוד רבות ,הרי שהמחוקקים והאזרחים שבהן,מכירים במציאות המינית הקיימת.הייצר המיני בא לביטוי כבר בגיל מוקדם ביותר,ביותר,אך כשמדובר בבחור בוגר כל כך זו בחירה ואחריות שלו גם,והוא צד משתתף ומשתף פעולה.יש לקחת כל המידע המשפטי -הממצאי לשיקול דעת מעמיק בטרם חורצים לינץ/ שאינו אפשרי כלל ע "פ כל אמת מידה גם אם הרב טעה בפרשו את רצון הנער.
   יש כאן הטייה ברורה של השיפוט והשפיטה מצד אלו שרוצים לחשוב שעולמם ממשיך להיות שרוי בגטו היהודי הגלותי המתוחם.אין זה כך בא"י ומסתבר שגם לא בורשא של ב"ב או מאה שערים.שאלו כל ינוקא והוא יספר חכם מייד מי הוא ומה הוא .צאו לחופים בלילות וראו מי הקהל שגודשם בערטול מוחלט.

  2. הכל נכון אך חומרת המעשה, לכאורה, נובעת מהיות הרב אלון ראש ישיבה ודמות סמכותית ונערצת בחברה שלו

   לכן לא נחפזו הנפגעים להגיש תלונה במשטרה ורק דיברו על זה בחדרי חדרים. בסופו של יום הגיע שמע המעשים לפורום "תקנה", מוסד חברים המקביל לאינקויזיציה של הכנסיה הקתולית, ושם הוטל על הרב עונש "הגליה והתנזרות" מהוראה, שהוא לא עמד בו.
   מה שמכוער עוד יותר, לכאורה, שכבוד הרב בחר את קורבנותיו דווקא בין נערים דחויים וטעוני בעיות ממשפחות מצוקה שיכולת ההתנגדות שלהם למרותו נמוכה.

  3. בכוח? - בחוח!
  4. ובכל זאת מדובר ברב בעל סמכות ונערים צעירים ממנו בהרבה ובמצב משברי...
 25. 22
  זהו? זה הסיפור של פורום תקנה? מדהים!!! יכול להיות שלא היה שם דבר וחצי דבר!
  1. לא קשור לפורום תקנה

   הם חקרו רק דברים שאינם תחת חלות מערכת המשפט. כלומר - יחסים בין רב ו"חסיד" שלו (זה משהו שלא נכלל בהגדרת "יחסי מרות" ע"פ החוק), בין אנשים בוגרים. הכשהגיעו לידיהם התלונות של הקטינים הם העבירו אותם מיד למשטרה ולא התעסקו בזה. בקיצור - גם אם ייצא זכאי במשפט הישראלי, הרב אלון בודאי לא זכאי במשפט שמים.

  2. נו באמת! הם לא יכולים לנקות את עצמם במין טיעון חלש כל כך! שיעשו חשבון נפש ויפרסמו שהם סתם האשימו!
 26. 21
  אני שם כמה שתרצו שהוא דוס!
 27. 20
  קצה קרחון.
 28. 19
  מזה השטיות האלה??? על זה הרסתם חיים של בנאדם. חבורת משועממים...
 29. 18
  יפה- הוא עבר את המבחן הראשון בשביל להיות שר בממשלה הזו, שר בריאות הנפש
 30. 17
  כמה עצוב וחבל,איש מאוד חכם,פקחי ומעניין מאוד,איש מקסים,אבל טעה מאוד אם

  נכונים ההאשמות.מאוד עצוב על אדם כזה שהוא בזבוז ממש.וחבל תמיד אהבתי להקשיב לפרשנות שלו של פרשת השבוע בערוץ 1 של רשות השידור,וגם אהבתי להקשיב להרצאותיו דווקא כחילונית הוא איש מיוחד במינו.וחבל מאוד.ואם הדברים נכונים באמת רצוי שכל הגברים ילמדו סוף סוף לשלוט ביצרים המינים שלהם.חבל שהם הורסים לעצמם את כל אשר בנו ויצרו שנים ולא דווקא רק הרב איילון אלא עוד אנשים ממיגזרים שונים חבל מאוד.

  1. שולה עינב מחיפה היתה כותבת באופן אפילו יותר עילג מזה!
  2. לדעתי זו הפעם הראשונה שאתה לא מקלל וצועק בתגובה, מה קרה? תנסה

   לחשוב שהוא איש שמאל ולא רב ותראה איך זה יוצא לך טבעי.

 31. 16
  איזה שמחה: שני ציפורים באבן אחת. גם ציוני וגם דתי!
 32. 15
  הגיע הזמן. כן ירבו
 33. 14
  הומו הוא הומו. אפילו אם הוא רב.
  1. ביחוד עם הוא רב! מים גנובים ימתקו
 34. 13
  הדברים הוצאו מהקשרם. הוא רב, אתם לא קולטים את זה? איפוא הרגישות שלכם?
 35. 12
  מנחם אלון - כמו פסיקותיך המשוקצות, כך גם גידלת בנים "לתפארת"
  1. מה לך לחרף ככה שופט בימ"ש עליון?

   קצת דרך ארץ.

  2. מנחם אלון לא קשור לסיפור הזה

   ולראיה יש גם חילונים, וגם אנשים שבכלל אינם יהודים, גברים ונשים, שהם הומוסקסואלים. יש למנחם אלון עוד ילדים שלא לקו בבעיה זו. האנלוגיה הנכונה היא מחלה שיכולה לקרות לכל אחד.

  3. עילוי יקר ! מה חבל שעוד לא המציאו תרופה נגד פרימיטיביות. אתה היית הראשון לקבל אותה.

   הומוסקסואליות איננה "מחלה". זוהי תופעה תורשתית שיכולה לדלג כמה וכמה דורות במשפחה. למוטי אילון יש (ככל הנראה) גם אמא

 36. 11
  קשה יהיה לדעת מה באמת קרה

  מוטי אלון הוא איש חם ויחסיו עם תלמדיו הם מאוד פיזיים.

  1. אמממ.... אני חושבת שאם מישהו מושיב את תלמידו בן ה-17 על ברכיו ומחכך בו את איבר מינו - זה קצת יותר מ"יחסים חמים" - מה את אומרת?
  2. חנה, כנסי אלי למשרד בסוף היום
  3. עוד לא שמענו את הצד של ההגנה... ולחזקת החפות

   יש תפקיד חשוב בבירור האמת.

   לי עדיין לא ברור אם פורום תקנה הוציא אותו מהארון בגלל ההתנגדות שלהם להומוסקסואליות או בשל חשש אמיתי של הטרדה. בחברה הומופובית קצת קשה להבחין בין השניים.

  4. תודה, פיזיקאי
  5. אמממ... ריקי, את מדברת על חשד כאילו שהיה לעובדה, מה את אומרת?
 37. 10
  לא יכולים לשכב עם בנות, אז שוכבים עם בנים!
  1. לשכב איתן- כן....לשמוע אותן- לא!
 38. 9
  על כל מקרה מדווח יש עשרה שאינם מגיעים לידיעת הרשויות?!

  כך לפחות אומרת הסטטיסטיקה, וברור שבעל נטיות מודחקות לא גילה אותן, לפתע, לכבוד הקטין המבולבל הזה.
  אפשר לשער שהקטין בא להתייעץ בענייני זהות מינית (ליתר דיוק, איך הוא נקרע בין נטייתו המולדת והטבעית לבין ציוויי הדת החשוכה שאליה נולד) והרב הראה לו איך אפשר "לשלב" בין העולמות...
  עוד שיעור לדתות המאובנות, בדרך היסורים לקבלת הומוסקסואלים כמות שהם.

 39. 8
  העיקר שהוא לא זמר מחוץ לארון שמופיעה בפניי קהל דתי!
 40. 7
  רגע, אחד ממנהיגי הציונות הדתית הוא פדופיל?

  לא חשוב, העיקר שהעגלה שלהם מלאה.

  1. העגלה לא סתם מלאה, העגלה עמוסה בנערים
 41. 6
  נו שוין. א ייענע "אהבת מורה לתלמידיו"....על שכמותו כבר נאמר: "ארך גפיים ורב חסד"....

  ואילון אינו היחידי מסוגו בין הרבנים חובבי הנערים. לא בין הסרוגים ולא בין החרדים.

  1. הרב אלון

   וירא כי טוב ויבוא וירד לעמק "התוחאס" בארץ המובט(ת)חת ,וישאר שמה...

 42. 5
  חבל שהרב לא יצא מהארון, זה היה חוסך לו את כל ההתחבטויות והמעשים הללו.

  כמה חבל שלא הפנים הרב שמשיכה מינית חזקה מכל דבר אחר

  1. העניין הוא שלבן אדם יש בלבלה בראש

   העניין הוא שלבן אדם יש בלבלה בראש, הוא בטח סוג של ביסקסואל שנמשך לבחורים אבל לא רוצה לעבור על הדת, לכן הוא מתחיל לגעת ואחר כך מפסיק, אם הוא היה ממש הומו היה פשוט מפמפם אותו ולא "שולח אותו לדרכו" כמו שנאמר.

  2. למה לצאת מהארון? הרב יושב לבטח בארון הברית ומלטף את הלוחות.
 43. 4
  דתי שחושב שהוא זכאי וסתם נרדף, היית משאיר את הבן שלך איתו ביחידות?
 44. 3
  אתם מבינים את התנהגות הקטין בן ה17? אני לא, אולי כך מקובל בעולם הישיבות

  הרב ראש הישיבה תקף נער בן 17, כמעט חייל, בכוח וביצע בו מעשים מגונים כדי להגיע לסיפוק מיני, לפי עדותו של הצעיר. במקום לברוח מן הישיבה הזאת כל עוד רוחו בו, אם לא לערב את הוריו ולהגיש תלונה במשטרה, הוא חזר ונפגש עם הרב ביחידות. מדוע?

  1. אם אתה לא מבין - סימן שלא נפגעת כך. אשריך.
  2. אולי כשהילד שלך ייפגע אז תבין. אתה פשוט בור
  3. גדלתי בסביבה הזאת ורואים שאין לך שום מושג ירוק ממה אתה מדבר

   או אחד מהשניים: א. לא גדלת בסביבה דתיה ב. גדלת אבל לא היה לך רב פדופיל
   בונוס: לא רק שהכרתי אותו אישית, היו עוד כמה רבנים פדופילים ממש באותה הקהילה

  4. נניח שהנער הוא גם הומו - אז מה אתה רוצה להגיד בזה, שזה מותר לרב?
  5. נשמע שאתה לא מבין כלום בחיים האלה.
  6. תקרא קצת חומר, תלמד, תחכים, ואח"כ תשאל שאלות דביליות.
  7. כפי בנראה אינך מכיר את תחום הפגיעות המיניות ותגובות של מותקפים/ות - חבל שאתה משמיץ את הקורבן

   כאשר עוברים תקיפה מינית ע"י דמות מוערכת וקרובה, הורה, מורה מוערך ובוודאי סמכות כריזמטית כמו הרב אילון, הבלבול, ההכחשה, האמביוולנטיות הרגשית - כל זה מועצם ביותר וקשה מאד להתמודד עם העומס הרגשי הזה.
   ובכלל, אין דרך אחת נכונה להתמודדות עם תקיפה מינית. כל אחת/ד מתנודדת עם זה לפי כוחותיה (הנפגעת בד"כ אשה).

  8. כנראה שלא הייתה במצב דומה

   תגיד תודה

  9. מאותה הסיבה שהנאנסות של קצב המשיכו להפגש איתו
  10. אחת האפשרויות

   הוא כבר עבר אירוע דומה, אולי עם רב אחר, והוא הבין שזה חלק מהחיים בעולם הדתי. האמת שאלה דברים שקורים כי יש אחוז ידוע של הומוסקסואלים בכל חברה. זו בעייה כאשר יש קבוצה של צדיקים, מורמים מעם שלהם דבר כזה לא יכול לקרות. כאשר האמת המרה מתגלה צריך לגשר בין האשליה והמציאות.

  11. תלמידי ישיבה בני 17 הם מאד תמימים בהכל ולא יעלה על דעתם דברים כאלו במיוחד עם אנשים משפעים כל כך.

   זה גורם להם לפחד להתלונן, הקורבן מרגיש אשם ומדחיק, שלא תצטרך להבין...

  12. זה היה סתם רומן

   אני לא חושב שיש מה להשוות, אצל קצב ה"נאנסת" בחורה פלפלית אני מכיר אותה אישית, אם כבר היא אנסה אותו, כאן מדובר על בחור לאפלאף וצדיק ואולי גם טיפלה עם אופי "הומוי" כזה, כך שהוא בטח נכנס לשוק טוטאלי.

 45. 2
  יש צדק? אם כן, הוא בוודאי שלא נעשה ובוודאי שלא ניראה. בא לי רק קצת להקיא.
 46. 1
  זה הזמן לקירוב לבבות בין שתי הדתות!

  אנחנו שנינו מאותו הכפר.

  1. אם ה"יהדות" הסרוגה תבצע מיוזמתה מבצע "ניקוי אורוות" שיהיה בהיקפו רק כמחצית מזה שעשתה הכנסיה הקתולית בשנים האחרונות לכמרים פדופילים - דיינו.
  2. זה כבר שנים ככה... אנחנו רק מפגרים אחריהם בחשיפה