האסיר מספר 1

העליון דחה פה אחד את ערעור קצב; ירצה 7 שנות מאסר

חמש שנים לאחר שנחשפה הפרשה, הרכב השופטים קיבל פה אחד את עדותה של א', קבע שהיא אמינה והכריע: לא נתערב בהחלטת בית המשפט המחוזי בעניינו של קצב. הוא יתחיל לרצות את עונשו בתחילת דצמבר

 

11:10: קצב חזר לביתו בקרית מלאכי מלווה בבני משפחתו.

10:51: בעקבות הכרעת העליון נמסרו תגובות רבות מצד דמויות ציבוריות וארגונים. יו"ר האופוזיציה, ח"כ ציפי לבני אמרה כי "נגמרו סימני השאלה שניסו להטיל על כתפי המתלוננות. מהיום הזה ואילך- שלא יעז איש לטעון שמדובר בנשים שניסו להתנכל לנשיא אלא בנשים אמיצות". יו"ר מפלגת העבודה ח"כ שלי יחימוביץ', שהעידה במשפט קצב מטעם התביעה, מסרה: "הצדק נעשה ונראה. זוהי החלטה שחשיבותה כפולה: אזרחי ישראל יודעים כעת כי יש שוויון בפני החוק וכי דין נשיאים ואנשים רבי כוח כדין אדם מן היישוב, ובעיקר מדובר במסר חינוכי ומחזק לנשים ולנערות בישראל, היודעות כעת כי גופן אינו הפקר...".

10:35: סניגורו של קצב, עו"ד אביגדור פלדמן: למרות גזר הדין, במקרים רבים המתלוננת שיקרה... ברגע שהמתלוננת זוכה באמון השופטים אין מה לעשות. אם חושבים שתפקידו של בית המשפט הוא לקבוע אם עדים דוברים אמת או לא, חבל על הכסף של הסנגורים". הוא ציין כי בכוונת צוות ההגנה לשקול את צעדיו ולבדוק אם יש מקום לבקש דיון נוסף.

10:32: עורך דינה של א': היא חשה סיפוק ושביעות רצון מהעונש החמור שקצב קיבל. יאמר לזכותו של בית המשפט שהוא הציג את פרצופו האמיתי של קצב. היא (א') טענה לאורך כל הדרך שהוא מניפולטיבי, שלח שליחים להכשילה, הכין מסמכים ומכתבים ליום סגריר כמי שידע שיום אחד הוא יידרש לזה.

10:16: הנשיא לשעבר ומקורביו יוצאים מאולם בית המשפט, הדיון בעניינו הסתיים. קצב יצא מהאולם מלווה בבני משפחתו, הוא קיבל חיבוקים מחלק ממקורביו שהגיעו לתמוך בו, ונכנס למכוניתו בפנים חתומות.

10:10: סניגורו של קצב, עו"ד ציון אמיר, מבקש לדחות את כניסתו לכלא בכמה שבועות. השופטים הסכימו לבקשה והכריעו: קצב ייכנס למאסר של שבע שנים ל-7 בדצמבר, בעוד קצת פחות מחודש.

10:06: גזר הדין: השופטים קבעו כי עונשו של קצב מידתי ולא חטורג ממדיניות הענישה המקובלת. על כן עונשו לא יוקל והוא ירצה עונש של שבע שנות מאסר. בתגובה לדברים פרץ קצב בבכי.

10:05: השופטים על טענת ההגנה בנוגע לסיקור התקשורתי המוגזם: אנו מסכימים כי בפרשה זו העיסוק התקשורתי חצה כל גבול. עם זאת, בטענות הללו אין כדי להביא לביטול כתב האישום. לדבריהם, קצב היה האזרח מספר אחת מעמדו היה צריך להיות ברור לו שהוא עומד באור הזרקורים אין בפגם זה לפגוע בעקרונות הצדק וביטול כתב האישום

10:04: השופטים ביקרו את התנהלות היועץ המשפטי לשעבר בתיק, מני מזוז: אין זה נכון שהיועץ המשפטי התייחס התייחסות מרשיעה. טוב אם לא היו נאמרים. אל לו, ליועץ להיגרר אחר התקשורת ולהתבטא. 

9:50: עו"ד של א', דניאל סרור: "היא חשה הקלה רבה, שהצדק ניצח והאמת יצאה לאור. חומרת העונש אותו פסק בית המשפט מעולם לא היתה חשובה בעבורה, כמו עצם ההרשעה והאמון שנתן בה בית המשפט. היא שמחה שהפרשה מאחוריה והחיים לפניה, והיא תשמח לשוב לאנונימיות המבורכת ולשגרת חייה".

9:44: בית המשפט דחה את הערעור בעניין מעשים בעלי אופי מיני שביצע קצב ב-ה' ו-ל'. "מצאנו שטענותיהן מחזקות זו את זו", אמרו.

9:36: השופטים קובעים פה אחד: משה קצב, נשיא המדינה לשעבר, אשם באונס.

9:29: השופטים דחו את טענת האליבי של קצב, לפיה א' הזמינה את החדר במלון, לה ולגבר זר. השופטים קובעים שוב כי עדותה של א' מהימנה, ועדות קצב בלתי מהימנה. באשר לאירוע האונס השני, אומרים השופטים: אין לומר כי הסיפור לא ייתכן חרף טענת האליבי של קצב והשיכחה של א' באשר לפרטים בהתרחשות האירוע.

9:23: קצב, מוקף בסנגוריו ובני משפחה, מאזין לשופטת בפנים מאובנות בזמן שהיא מקריאה את פסק הדין. השופטים מזכירים שוב: לא מצאנו ראיה שהיו יחסי מין בהסכמה.

9:18: השופטים: השתכנענו כי התקיימו כל יסודות העבירה וקיבלנו את גרסתה של א'. הם דחו את הטענה בנוגע לקו ההגנה החלופי של פרקליטי קצב, לפיו יכול להיות שהתקיימו יחסים בין השניים בהסכמה. "נאשם הטוען שלא היה כלל בזירה אף שהראיות מצביעות שהיה בה, דומה לנאשם שותק", אמרו השופטים.על קו ההגנה החלופי הם אומרים: זו אותה גברת בשינוי אדרת.

9:16: עדויות מאולם בית המשפט: קצב יושב קפוא בכיסאו, והוא לא מגיב להקראת פסק הדין.

9:14: השופטים טענו בהקראת פסק הדין כי קצב נתפס באי אמירת אמת.

9:09: השופטים התייחסו למכתב האהבה ששלחה א' לאחר ביצוע מעשי האונס שבהם הורשע קצב. לדבריהם, אמנם מדובר בסתירה, אך הם לא רואים הצדקה להתערב בקביעת בית המשפט המחוזי שהחליט על סמך התרשמות. הם טענו כי אי דיוקים וסתירות בגרסתה לא מעלים חשש ששיקרה. "אי הדיוקים נובעים מחלוף הזמן ומטבעו של הזיכרון האנושי", קבעו.

תם ונשלם? דברו על פסק הדין של קצב בפייסבוק

9:06: השופטים מסבירים כי הם מקבלים את עדותה של א', שלדבריהם נמצאה אמינה. לדבריהם, אם היא היתה רוצה להעליל עליו משהו היא היתה מספרת סיפור פשוט יותר.

9:04: השופטים: הגענו להכרעה פה אחד שאין הצדקה להתערב בהחלטת בית המשפט המחוזי בעניינו של קצב.

9:04: השופטת נאור מקריאה את האישומים נגד קצב

9:03: השופטת מרים נאור: לא מצאנו מקום להרחיב, נקריא תקציר בלבד. הגענו לאותה מסקנה משפטית - פה אחד.

9:01: המצלמות יוצאות מחוץ לאולם הדיונים, בתוך זמן קצר הדיון הגורלי בעניינו של הנשיא לשעבר יחל.

9:00: קצב לוחץ את ידיהם של חלק ממקורביו ותומכיו. השופטים נכנסים לאולם, הקהל עומד.

8:56: קצב נכנס לאולם בית המשפט העליון מלווה בבניו, רגע לפני תחילת הדיון הגורלי. בקרוב יינתן פסק הדין בעניינו. הוא לא אמר דבר עם כניסתו.

8:52: פרקליטו של קצב, עו"ד ציון אמיר, נכנס גם הוא לאולם בית המשפט העליון.

8:42: קצב הגיע לבית המשפט העליון מלווה בבניו.

6:50: הנשיא לשעבר משה קצב יצא מביתו בקרית מלאכי לכיוון ירושלים, שם ישמע את ההכרעה בעניינו בבית המשפט העליון בירושלים. הוא יצא ללא רעייתו, גילה.

חמש שנים וחצי לאחר חשיפת הפרשה, וקרוב לחצי שנה מאז היה אמור להתחיל בריצוי עונשו, שמע הבוקר נשיא המדינה לשעבר, משה קצב, את פסק הדין של בית המשפט העליון בערעור שהגיש על האשמתו בשורת עבירות מין, ובהן שני מעשי אונס. בשעה תשע בבוקר התכנסו שופטי בית המשפט העליון מרים נאור, עדנה ארבל וסלים ג'ובראן, והחלו להקריא את תמצית פסק הדין שכתבו באשר לערעור על העונש ועל העונש, 7 שנות מאסר בפועל.

בדצמבר בשנה שעברה הורשע קצב בשורת עבירות מין: שני מעשי אונס שביצע בא' ממשרד התיירות בבית מלון בירושלים ובלשכת השר בתל אביב וכן במעשה מגונה בכח. כמו כן הורשע קצב במעשה מגונה והטרדה מינית של ל' שעבדה בבית הנשיא ובהטרדה מינית של ה' שגם היא עבדה בבית הנשיא. בנוסף הורשע הנשיא לשעבר בשיבוש מהלכי משפט. אתר "הארץ" מלווה את הבוקר הדרמטי בדיווחים חיים מבית המשפט.

Read this article in English: Israel's Supreme Court rules Former President Moshe Katsav to go to prison for rape
 

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 67
  למה הדחיה - מאסר מיידי לאנס

  מאסר מיידי - אחרי דחייה של חודשיםרבים הוא הנאות ביותר
  האין שחיתות נוספת מאחורי הדחייה הזו בביצוע מיידי של גזר דין של אזרח שמוכרז כשקרן ואנס?
  רוצים מאסר - לקצב -עכשיו

 2. 66
  פלדמן אתה לא מבין שאתה פאטתי. הפסק כבר לשגע מדינה שלימה
  1. מה קרה לך מואסת?

   אינך יודעת שרק כסף משחק אצלו, נו באמת!

 3. 65
  משפט בו נעשה צדק

  כבר שנים שגזרי הדין אינם תואמים את פשעי הנאשמים.

  עם קצב מוצה הדין, וטוב שכך.


  קצב הוליך שולל שנים רבות ,והאבסורד היה למנותו לשמש נשיא
  עכשיו נכנס להיסטוריה לדראון ובזיון עולם.

  טוב שפרצופו האמיתי התגלה לעיני כל ולא רק לעיני קורבנותיו.

  גילה - עם כל הכבוד - אינה צדיקה, גם היא ידעה ושתקה.

 4. 64
  היידה גילה. השתחררת מטיפוס שנזכר לאחוז בידך רק בשנים האחרונות ורק מול מצלמות. השתחררת מנרקיסיסט, שאנס אבל משכנע את עצו של אנס, עד כדי כך הוא מאוהב בעצמו.. השתחררת מאדם שפסיכולוגיה המעמקים שלו אפלה ושחורה , שאינו מסוגל לקיים יחסי מין רגילים אלא מוכרח לאנוס ולהיות אלים.
 5. 63
  פניה לאישה הישראלית

  ברצוני ליפנות לאישה הישראלית כל מי שקימה יחי מין עים גבר ישראלי מיתוך הסכמה או מיתוך גירוי או מיתוך תשוקה ששתיבבע אותו לא צריך להוביח בית מישפט יאמין לך כמו כן לגבר הישראלי ראה הוזהרתה לפני קיום יחסים עים אישה ישראלית לך איתה לבית המישפט שבית המישפט יאשר לך לשכב איתה ולא אתה בצרות ראה הוזהרתה ולאישה הישראלית אין יותר יחסים עים גבר יהודי אין יותר נישואין כי כל הגברים הישראליים סובלים מיכן אתם חיות בלי אמונה יש בכן את היצר הרע

 6. 62
  ראיות והוכחות לציבור

  און שום ראיה שקצב אנס או הוכחה כי אף אחד לא היה בחדר רק הקירות יוכלו להעיד שאכן זה קרה ואים זה היה שיוציאו לציבור את הראיות אני קורה לגברים הישראליים הזהרו מנשים ישראליות כל אישה שתקע נוד בית המישםט יאמין לה שאתה הוא האנס לאן הגענו לא צריך אישב ולא חברה אים הנשים רוצות ילדים יש תרומת זרע רבותי הישראליים שימרו על נשותכים התרחקו מהאישה הישראלית הן מסוכנות

 7. 61
  קצב

  ל-60, אתה ממש צודק. אצל הדתיים הגבר עדיין תמיד צודק, ללא קשר למה שיעשה. האשה היא פשוט נחותה. אי אפשר להאמין לה. זה מה שכתוב בכל המקורות. אז מה אם קצב אנס, זאת לא עבירה גדולה בדת היהודית. בסך הכל הוא אנס איזה אשה. בגלל זה לא שולחים גבר לבית הסוהר.

 8. 60
  גם לאחר שהורשע בבג"צ, גם כשהוא עומד להיכנס לכלא, האיש הזה הולך מהר כאילו תפקיד ממלכתי על כתפיו, מוקף פמליה של גברים חמורי סבר, רובם חובשי כיפות וכולם חשובים בעיני עצמם, שותקים וממהרים מאוד... הם מתנהגים כאילו האיש הזה הוא עדיין נשיא. אולי הם לא קולטים, אולי הם לא רוצים לקלוט שהוא אנס מורשע. בזוי ובעוד חודש - אסיר בבית הכלא.
  1. גחמה של השלישיה ג'ברין מרים ועוד אחת לא הופכת נאפופן לאנס. הוא בזוי כי תמך בגרוש יהודי קטיף , והביא זרם קטיושות לדרום.

   הוא גם בזוי כי דרש מין בצורה ניבזית מנקבות שבסביבתו .
   אבל הוא לא "אנס" כל אחת יכלה להגיד "לא" או ללכת.

  2. טמבל, זה הילדים שלו, אחיו.
 9. 59
  ושיחזיר את כל כספי הציבור רטרואקטיבית ולאלתר!
 10. 58
  הללויה!!!!!!!! שילך לכלא כבר
 11. 57
  הנשיא שלי - אנסי
 12. 56
  קצב - יש אלוהים בכלא....
 13. 55
  ברור שהיה כאן ניצול מיני, אבל לשתי המתלוננות יש חלק בנושא, מפחדות או לא

  בכל אופן אני שמחה שהוא נענש ויש עוד רבים אחרים, מנהלים ובעלי משרות ושם שמנצלים את המזכירות שלהם יום אחר יום.

 14. 54
  סיפור

  נעים מאוד, אנחנו משפחת חגי: אבא דוד, עו"ד וכותב שורות אלה, אמא עדנה, מורה למדעים, שלושה ילדים וגרייס- כלבה כנענית מעורבת. עברנו לטלמון ממודיעין לפני שלוש שנים וחצי, אחרי שפורסמה כוונתו של אולמרט לוותר על רוב שטחי יהודה ושומרון.

  ביום שלישי האחרון חזרתי מאוחר ואחרי יום לחוץ בעבודה, הספקתי נשיקות לילדים לפני השינה, שיחה קצרה עם אשתי וטיול לילי עם גרייס, שמשגעת אותנו נורא לאחרונה עד שהתחלנו לשקול מסירה לאימוץ. הרהרתי בזה בזמן הטיול, חזרתי הביתה והתרסקתי למיטה.

  בערך בשתיים וחצי בלילה חדרה אל התודעה שלי אזעקה עולה ויורדת, בתגובה, התודעה שלי הודיעה שלא יכול להיות וחזרתי לישון. זמן קצר מאוד לאחר מכן התודעה שלי חטפה מרפק מאשתי. מבט לסלולרי, נתקבל סמס: "שלום, עקב אירוע חירום ביישוב, עליכם להיכנס למרחב המוגן הקרוב ולהמתין להוראות נוספות. הארוע מטופל ע"י כוחות הביטחון". הלב נפל. סמס נוסף: "נתגלתה פירצה בגדר. חשש לחדירה. כוחות הביטחון סורקים. נא להודיע שהכל בסדר".

  אותה תודעה חמקנית העלתה בי בניגוד לרצוני תמונות של משפחת פוגל מאיתמר. ניערתי את הראש, קפצנו מהמיטה, אשתי רצה אל חדר הילדים, מוודאת שהם ממשיכים לישון כרגיל. החדר שלהם לא באמת מוגן יותר מכל חדר אחר, אבל זה מה שיש. נעלתי נעליים, הוצאתי את האקדח ממעמקי מחבואו, הגפתי את התריסים ובדקתי שהבית כולו נעול. מסתבר שיש חלון אחד בבית שפשוט לא ננעל. ניסיתי לסדר אבל זה בלתי אפשרי באפילה. בשלב כלשהו התייאשתי ורצתי חזרה לחדר הילדים. הם המשיכו לישון כמו מלאכים, שמחתי שהאירוע נחסך מהם.

  אחרי יותר משעה הגיעה הודעת עדכון: "אפשר לצאת ממרחב מוגן, נא להישאר בבית נעול". אשתי, שהיתה צריכה לקום לפנות בוקר כדי לבדוק מבחנים, חזרה לישון. נשארתי לבד, מתוח. נביחות מבחוץ. גרייס! הצצתי מהחלון לראות למה היא נובחת, מקוה שחתול אשפתות הרגיז אותה. תודה לאל שהבאנו אותה, שומרת נאמנה על המשפחה.

  הודעה נוספת הגיעה אחרי זמן: "צוות כוננות והצבא סורקים. בינתיים הכל בסדר". חשבתי על החברים שמתנדבים בכיתת הכוננות. בהתאם לתרגולות החירום הם עוברים ובודקים בכל בית שלא השיב הודעה שהכל בסדר. בינתיים מגיעים מסרים ומיילים מחברים, מנסים ללקט פירורי מידע. מישהו שולח קישור לאתר רוטר. ערוץ 7 בינתיים לא מעדכן. ב-4:47 עלה מבזק בוויינט: "ההתנחלות טלמון: נשלל חשש לחדירת חשודים בתום סריקות". ב-5:00 הגיע הסמס הגואל :"ב"ה הכל בסדר. חזרה לשיגרה. בוקר טוב לכולם!".

  למחרת: התקשורת גועשת ורועשת בגלל גרפיטי על קירות ביתה של חגית עופרן, אף מילה על הלילה בטלמון. כנראה שכך מרגישים תושבי הדרום, למודי לילות לבנים של מתח וחרדות.

  בכל מקרה, את גרייס אני משאיר בבית

  1. ??????????????????????????

   אני מבין שהיית משועמם עד מוות, אבל זו אינה סיבה לייגע את הקוראים בהגיגיך המשמימים. בפעם הבאה - נסה את "מקור ראשון".

  2. קצרה היריעה-חבל

   לא ירדתי לסוף דעתך בפסקה האחרונה,אנא הרחב קצת יותר כדי שאבין...

 15. 53
  "אני לא מרגיש אשם"

  זה מה שמשה קצב אמר לפי הדיווח.
  יש אנשים שהמצפון פועל אצלם רק לכיוון של האינטרסים שלהם, מה שקיים זה מה שהם עצמם מרגישים ורוצים וצריכים ומגיע להם. מה שעובר על הזולת לא קיים מבחינתם. אחרים הם קיימים כדי לספק את הרצונות שלהם. קוראים לזה פסיכופתיה. זה די רווח והורס את כל הסביבה. הם לא יודעים על מה מדובר. קורה להם עוול נורא בכך שלא מכירים בעובדה שמה שהם צריכים זה מה שהכי חשוב.
  האיש שלנו העלוב הוא אחד מסוג אנשים האלה ונציג די טוב לתופעה.

 16. 52
  אכן - יש שופטים בירושלים !
 17. 51
  לבטל את מוסד הנשיאות

  זה לא פעם ראשונה שהמוסד הזה נכשל. יש לבטלו ויפה שעה אחת קודם.

 18. 50
  הוסר האיום האיראני!
 19. 49
  המסקנה:לא כל פרסי נחש ארסי, אבל קורה שיש גם כזה...
  1. מעניין לדעת אם המגיבה היא הזמרת הידועה ריטה, או ריטה אחרת
 20. 48
  בושה לכל חברי הכנסת שידעו ובחרו בו לנשיא !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  1. כל מי שידע ולא אמר דבר מקומו בכלא גם!
  2. בחירתו היתה קומבינה של מפלגות שס והליכוד בניצוחו של המרן עבודי יוסוף שליט"א במגמה לנטרל את בחירתו של שמעון פרס.למי ששכח...
 21. 47
  תם ולא נשלם....המתלוננות עדיין מסתובבות חופשי..!!

  לא יעלה על הדעת שהמתלוננות על אונס אשר שיתפו פעולה בעליל ובמודע עם הבוס שלהן ובכך חיללו ביחד עימו את קודש הקודשים של ישראל והטילו אות קלון ורפש על בית נשיאי ישראל, יצאו נקיות וכל תאוותן בידיהן, במילים אחרות,
  כהו עיניו של בית המשפט העליון לצדק מראות נכוחה את האמת במלואה ופטר מעונש את השותפות לדבר עבירה...זו הנוראה מכל שהתרחשה בין כותליו
  של סמל המדינה...מדינת ישראל...!!. ולדעתי זהו המקרה המובהק לעיוות פני הצדק ופגיעה בכבוד החברה הישראלית כולה.

 22. 46
  ל- א מבית הנשיא, את רואה? הנוכל קיבל בסוף את עונשו.

  ואמרת דבר נכון. האיש חולה. חולה. כל התנהלותו חולנית והעובדה שאינו מודה בשום שלב מצביעה ביתר שאת על מחלתו.
  יש עוד אנשים כאלה. פשוט צריך להיזהר מהם.

 23. 45
  לדעתי הבג"ץ היה מיטיב לעשות לו הפחית שנה או שנתיים מעונש המאסר

  כך לא היתה לנשיא לשעבר ולכל המתבכיינים מבני העדות סיבה להתלונן על אפלייה ועל אטימות למצוקתם.

 24. 44
  שירקב בכלא!
 25. 43
  הלעגנות והשמחה לאיד שמפגינים האשכנזים למראה נפילתו של ''הפישפש השחור שעלה למעלה'' חורגת לחלוטין מהתייחסות נורמלית למצב של עבירה על החוק תוך גלישה להתייחסות גזענית .
  1. צודק
 26. 42
  גאה להיות ישראלי. לזרוק נשיא לכלא לא קורה כמעט בשום מדינה. לא משנה מה עשה.
  1. Jews, you are better than us. Just look at Silvio
 27. 41
  בושה ל'כיפות הסרוגות' שמקיפים אותו
 28. 40
  שבע השנים הטובות

  אחת ההחלטות האחרונות של בית המשפט החופשי בישראל.

 29. 39
  אה, זה משפט? מילה כנגד מילה, לפני 11 שנה?

  והשופטים מחליטים ככה, לפי העין, מי צודק? זה מעבר לספק סביר? זוהי חזקת החפות? חשבנו שבית המשפט העליון רק נגוע פוליטית. מסתבר שגם מבחינה מקצועית לא יושבים שם מאורי הדור - ומבחינת ההגינות האנושית, שאני. כמו פלדמן, גם אני סבור שפסק הדין הוא פרי אידאולוגיה. מביש ומפחיד. יש לקוות שצעדי הכנסת - אשר מטרתם ריסון חוצפתו הקפריזית של ביהמש - יעלו בהצלחה.

  1. צודק ב 100%

   טרור שלטוני של בג"צ ופרקליטות

 30. 38
  בעיה משפטית בסיסית לא נפתרה -- איך קרה שהפשפש עלה למעלה, ועודנו שם.
  1. הכל ברור, ראה ערך מרכז הליכוד.
 31. 37
  קצב עדיין לא הפנים כי מעשיו פסולים, וכך גם עורך דינו - פלדמן
 32. 36
  תחגגו היום והרבה, כי מחר כבר לא יהיה

  מי שעוקב אחרי מה שקורה, רואה איך הפושעים בדרך להפוך את בית המשפט לחתול מסורס של הפוליטיקאים, ועוד מעט לא יהיה מי שיכניס את עברייני השלטון לכלא.

 33. 35
  משפט פוטיפר-יוסף הצדיק.

  גם זוליכה אשת פוטיפר הידועה לשימצה,האמינו השופטים ולא האמינו ליוסף הצדיק,לצערנו אנו רואים גירסה מודרנית למשפט נשיא המדינה לשעבר מר משה קצב,אל נישכח שכל הראיות היסתמכו על אמונה,ופה לצערו הצודקת לחלוטין,של הנשיא לשעבר,נטו ,חרצו,האמינו,למתלוננות ולא לנשי א לשעבר.איך אמר עו"ד פלדמן,גם אם תגיד המתלוננת שקצב אנס אותה
  בכוכב צדק וטעתה,יאמינו לה השופטים,וזה אומר דרשני.

 34. 34
  אני עדיין לא רואה אותו נכנס לכלא

  יש עוד קונסטלציה אחת לפחות של דחיית העונש, וישנה האפשרות החאורנה של הבעת חרטה של קצב וחנינה נשיאותית. לא רואה אותו נכסנ לכלא. מצטער. ויש גם אפשרות של בריחה.

 35. 33
  קצב מושחת קטן. זו הסחת דעת מתמשכת מפושעי הגזל, הרצח והמלחמה הטייקונים.

  על אדם חושב בימינו להחליט לאיזה עקרונות הוא מאמין.
  האם הממשלות עובדות: 1) בשביל התושבים או 2) נטו בשביל פושעים מעונבים?

 36. 32
  תל אביב

  אם קצב היה משלכם אשקנזים לא היה יושב יותר משבוע
  גזענות זה מה שמוביל אתכם וזה סוג של רצח עם

  1. וואללה, אתה צודק

   זה הכל קומבינה אשקנזית. ליוגורטים האלה אין אלוהים.

  2. נו באמת....
 37. 31
  קצב- תוכל להיות "ספרן מאונס בכלא"
  1. He is going to learn the difference between Proust & Frost

   Something he had difficulty with in the past

 38. 30
  שמח, עצוב ותוהה

  שוב הוכיחה מערכת המשפט בישראל את חוסנה החלקי. חלקי כי היא מתפקדת על פי רוב לתפארת ולפי החוק כשמדובר ביהודים. כשמדובר באזרחי ישראל הערבים, אין דין ואין דיין. יש הפליה בוטה. גזענים: אל תקפצו. הדבר הוכח במחקרים אקדמיים רבים. אבל זה גם יום עצוב שנשיא הולך לכלא. נכון, עפ"י פסה"ד הוא ביצע מעשים שלא ייעשו. אבל הוא בכל זאת היה נשיא. סמל המדינה. אני תוהה אם פסה"ד החמור היה ניתן במקרה של אישיות רמת דרג מבני דודנו מעדות אשכנז. ספק גדול מאוד בכך. ושוב, גזענים אל תקפצו. גם זה הוכח במחקרים אקדמיים.

  1. אתה צודק

   הקרקס המשפטי משרת אשליה של דמוקרטיה בהירארכיה הישראלית,

 39. 29
  ניצל את התקשורת לטובתו, ואז מאשים את התקשורת באישומו.
 40. 28
  עוד אחת מהקטסטרופות שהליכוד המיט עלינו

  בנוסף להרס מערכות החינוך, הבריאות, מערכת הרווחה, אכיפת החוק והשלטון המקומי. הם הרסו גם את מוסד נשיאות המדינה.
  רק סיבה נוספת לבחור בו שוב.

 41. 27
  אף אחד במשפחת קצב לא צריך ללכת לעבודה?
 42. 26
  לעזאזל הכלא...נקווה שכל ההטבות להן זכה כנשיא לשעבר ייפסקו סוף סוף

  על אמריקה נאמר שהיא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות...איפה עוד יכול עלוב נפש כזה לזכות בכבוד מלכים? וגם את פסלו אפשר לסלק ממשכן הנשיא ולהחזירו לבעליו שיקשט את תאו בכלא. רבים חושבים שהפסל שם לפי איזשהו פרוטוקול רשמי אך זו טעות. זה פסל פרטי שהוזמן עבורו על ידי מוקיריו עוד כשכהן כשר. הוא הציב את הפסל במשכן הנשיא על דעת עצמו וסביר שזה בנגוד לנהוג אך בהתאמה לשגעון הגדלות שלו. סילוק הפסל אינו שכתוב הסטוריה או התכחשות שהיא אלא החזרת הגיון למקום

 43. 25
  לתבוע את קצב על כל ההוצאות המשפטיות שהיו למדינה בגלל הסחבת
 44. 24
  יופי
 45. 23
  ועדיין לא הוברר מאין היה לקצב כסף לממן את סוללת עוה"ד שלו
 46. 22
  המאבטחים של קצב, הם ממשיכים איתו לכלא?
 47. 21
  הצדק נעשה .אני חושב שצריך כעת לשלול ממשה קצב את כלל

  ההטבות שהוא מקבל כנשיא מדינת ישראל וכאזרח מס' 1 על ההתנהגות המבישה והבלתי הולמת שלו כנשיא.

 48. 20
  בושה. יהודים מגרשים יהודי לבית סוהר. עד מתי השמאלנים יכניסו כשרים לכלא והעם ישתוק?
 49. 19
  למה הוא תמיד מוקף באנשים דתיים?
 50. 18
  זה לא יפה

  זה לא יפה מסכן קצב אני יודע שתגידו שאני מוזר כי אני ממש מוזר אז תצחקו עליי

 51. 17
  ביהמ"ש תרם את חלקו לאוולת הדיון באינוס שהיה או לא היה בחלוף הזמן בין שני אנשים בוגרים שעבדו ביחד בעברם
 52. 16
  רצה את עונשך בכבוד, זה התיקון לנישמתך!!
 53. 15
  מזל טוב

  יום הסטורי

 54. 14
  אני כבר מכינה למושה פיסטוקים קלויים שיהיה לו מה לפצח
 55. 13
  אבל איך זה קשור לסולברג?
 56. 12
  לא כתבתם מה קרה ב-9:15. עבודה רשלנית.
 57. 11
  קצב

  הזדקנות האוכלוסייה בישראל מהגבוהים במערב

  1. מה לשמיטה וכלי מיטה?
 58. 10
  את הבושה,ההשתקה והבריונות מחליף הבוקר הצדק.
  1. משה קצב, אתה אנס שקרן ונבזה. שתרקב בכלא כי מגיע לך!
 59. 9
  עומר מירון, אתה גאון!

  פשוט וואו.

  1. פוליצר עכשיו!

   ברצינות: מה הקטע עם הצלמים במקום? למה ללכת מכות?

 60. 8
  צילום גדול כל הכבוד עומר מירון!
 61. 7
  נו- אז הוא נכנס לכלא סוף סוף?
  1. קצב לכלא

   ל07.חכי,חכי,הסיפור לא נגמר .ב 7 בדצמבר הוא יתחיל להביא גימלים.

 62. 6
  התנהגותו של קצב פסולה, אך אינני מבין דבר אחד

  איך בחורה שנאנסה קודם נכנסת לחדר המלון של האנס, מתיישבת אצלו על המיטה, בהמשך לא מפסיקה לצלצל אליו ולהזכיר לו על קיומה. ויותר מאוחר, במקום לרוץ למשטרה, כעבור מספר שנים (כן, שנים!!!) מתחילה לדרוש ממנו כסף על שתיקתה ורק כשהוא מסרב הולכת לרשויות. זה לא מסתדר לי עם האופי של בחורה תמימה שנוצלה ונאנסה על ידי האנס הסדרתי, כפי שהיא ועורכי הדין שלה ניסו להציג את הפרשה.

  1. אולי הוא הבוס שלה והיא חוששת שיבולע לה?
  2. האופי של הקורבן בכלל לא רלוונטי.

   אסור לאנוס. נקודה. אסור לאנוס בחורות תמימות כמו שאסור לאנוס בחורות מתוחכמות כמו שאסור לאנוס בחורות מניפולטיביות. גם לאשה הכי מוחצנת בעולם יש זכות על גופה. גם למי שמקיימת יחסי מין עם חמישים גברים מותר לסרב לגבר מספר 51.
   וכל זה בלי להתייחס, כמובן, לקורבנות הספיציפים של האנס קצב.

  3. אין גם שום סיבה שתבין. הסיפור המסריח ניגמר
  4. א. ממשרד התיירות זו לא אותה אחת שפנתה אליו וביקשה כסף (השניה היא א' מלשכת הנשיא)

   ומדובר במטריד מיני ואנס סדרתי, הוא הורשע גם המעשה מגונה והטרדה מינית העובדת נוספת, ועוד הטרדה מינית בעובדת שלישית. יש עוד עדויות רבות, רק שלא ניתן לשפוט אותו עליהן כיוון שחל עליהן חוק ההתיישנות. ברור שמדובר בדפוס התנהגות ולא איזה מעשה חריג אצלו.

  5. תקרא את פסק הדין ותבין
  6. "לא זה לא", בכלל לא הבנת (או לא רצית להבין) את מה שכתבתי

   חוץ מזה, מעניין איך פתאום צצות כל ה"נאנסות והמוטרדות" כשהגבר הופך להיות חשוב או עשיר או הופך למטרה עבור היריבים הפוליטיים... צירוף מקרים מוזר שתמיד חוזר על עצמו.

  7. ההאשמה בדין תלויה בנאמנות העדה. החיוב בדין נובע מ-4
  8. צודק ב-100%

   אני לא מאמין שאנס. נקודה.
   משפט קפקא!

 63. 5
  ישששששש!!
  1. שמחה פרימיטיבית זו מה עושה? מדובר בסיפור כואב מאוד, לא במשחק ספורטיבי
  2. השמחה היא אמיתית ומוצדקת. הסיפור מבחיל וכואב אבל לפחות יש בו סוף טוב עם מסר חשוב,לא ככה?
 64. 4
  קצב גזר את דינו של עצמו שהחליט ללכת נגד פרס
  1. גם אני חושב שזאת הייתה הסיבה האמיתית לכל הפרשיות האלה.

   פרס לעולם לא סלח לו על כך שגרם לו השפלה בבחירות לנשיאות. רואים שפרס הוא מסוג האנשים שהדבר שהם הכי אוהבים זה הכבוד שלהם, חשיפה פומבית ושלטון.

  2. מאיפה אתה בא?

   אז עכשיו פרס אשם? עד מתי ליכודניקים דפוקים תמשיכו עם השטויות שלכם? מתי תבינו? שלחתם ודחפתם אדיוט אנס להיות נשיא במקום לתמוך בענק ישראלי אמיתי (פרס) ואתם עדין ממשיכים בשלכם.

  3. שני דבילים! מצא מין את מינו
  4. חוכמתו של פרס

   אין ספק, זאת עבודה של פרס,הוא עשה את אשר עשה בעצת אמו הערביה הידועה בחוכמתה וממן את הקומבינציה כשמכר חלק מהבעלות על תדירן...

  5. ימימה, אל תתבדחי לך, את "חוכמתו" הרגישו 2000 נרצחי אוסלו
 65. 3
  כל הכבוד לשופטי העליון

  קצב יירקב בכלא 7 שנים

 66. 2
  הללויה - כל הכבוד לבית המשפט העליון
 67. 1
  כולי תקווה שקצב האנס יקבל את העונש המגיע לו ללא כל דיחוי נוסף
  1. משה קצב

   ההשתלחות של פלדמן בבית המשפט היא תעודת עניות למקצוע עריכת דין.בזילות כזו מעולם לא צפינו.יש מקום לשקול אם לא לתבוע את פלדמן על זילות מערכת המשפט.