קצב החל בריצוי מאסרו: "היום מוציאים אדם להורג. מעולם לא פגעתי באיש"

הנשיא לשעבר המורשע באונס נכנס בשערי כלא מעשיהו בלי שהראה סימני חרטה. "יום אחד יפקחו עיניכם ותראו כי קברתם אדם חי", אמר ביציאתו מביתו

נשיא המדינה לשעבר, משה קצב, החל הבוקר (רביעי) בריצוי שבע שנות המאסר שנגזרו עליו בגין הרשעתו בביצוע שורת עבירות מין, בהן אונס. לפני הכניסה נפרד קצב בחיבוק. עם כניסתו, הוא יפגוש קצין מודיעין, ואח"כ עובדת סוציאלית ורופא.

"בתסכול וזעם שמים היום מסתיים מאבק עקוב מדם ללא הפוגה במשך חמש וחצי שנים", אמר קצב לכלי התקשורת שהמתינו מחוץ לביתו בקריית מלאכי, בדרך אל בית הכלא. "כל מכריי יודעים שהאשמות אינן נכונות, כי הם מכירים אותי. ככל שנאבקתי יותר על חפותי, כך הם נלחמו בי יותר. במדינת ישראל מוציאים היום אדם להורג על סמך התרשמויות, בלי ראיות. מוציאים להורג לאחר שמנעו ממני להביא ארבעה עדי הגנה בזמן אמת".

"יום אחד תיחשף האמת. יבוא היום, אינני יודע מתי זה יהיה, איתכם או בלעדיכם, איתי או בלעדיי", הוסיף הנשיא לשעבר. "יש דבר גרוע יותר מהרשעת נשיא לשעבר - זה כשהמדינה מכניסה לכלא סב לנכדים ונשיא לשעבר על לא עוול בכפו. מעולם לא פגעתי באיש, נהגתי בכבוד כלפי הכל, אשה וגבר, זוטר או בכיר. לא רחמים אני מבקש, אבל מבקש מכם – אל תלכו עיוורים אחרי פסק הדין. תקראו את הכל במסמכי הערעור. במסמכי הערעור החסויים שהוגשו לבג"ץ יש את הזיכוי".

"יום אחד בוודאי יפקחו עיניכם ותראו כי קברתם אדם חי", סיכם קצב את דבריו. "אם יש צדק, שיופיע מיד - אך אם יופיע אחרי מותי ימוגר כיסאו לעד". לאחר הדברים החלו הסובבים את הנשיא לשעבר בקריאות "משה תהיה חזק", "הוא זכאי", "צדיק", "מדינה של עבריינים". משם עשה קצב את דרכו לכלא מעשיהו.

בבוקר הגיעו לביתו של קצב חברים ובני משפחה שערכו במקום תפילת שחרית, האחרונה כאדם חופשי של הנשיא לשעבר. המשטרה גידרה את הכניסה לכלא מעשיהו ברמלה, שבאגף התורני בו ייכלא קצב, תחמה את נתיב הכניסה לכלא, ומנעה מעיתונאים וסקרנים לחסום את נתיב הגישה לשעריו.

אמש העניק קצב ראיון טלפוני לסוכנות הידיעות אי-פי בו התעקש על חפותו. "זה מצב של סוריאליסטי שלא היה קורה בשום מדינה דמוקרטית בעולם", אמר קצב. "זה היה משפט ללא הוכחות, זו גרסה מול גרסה - אי אפשר לשלוח אדם לכלא על בסיס התרשמות, בלי הוכחות, בלי ראיות, עדי ראייה מהימנים שבאמת ראו משהו, תביאו ד.נ.א, תביאו משהו - לא היה להם כלום", אמר הנשיא לשעבר שהוסיף כי "הפכנו לאיראן ולערב הסעודית, שם מרשיעים אדם בגלל חיבוק".

אתמול, ביומו האחרון מחוץ לכלא נפגש קצב עם בני משפחתו וחברים, שהתפללו עמו ותמכו בו. בבוקר הוא בחר להעניק ראיון לעיתון ניו יורק טיימס, בו שב וטען כי הוא חף מפשע. "הכל שקרים ואין לי חרטות", אמר קצב לכתב איתן ברונר. ברונר אמר כי קצב "מתנהג כמו אדם שתפרו לו תיק, שמוענש על לא עוול בכפו". הוא סיפר שקצב לא עשה הכנות מיוחדות לקראת כניסתו לכלא, וטרם החליט אם לנצל את תקופת מאסרו לצורכי לימודים.

בשלב הראשון, צפוי קצב להיכלא בתא המיועד לאסירים בעלי נטיות אובדניות, בו מותקנות שתי מצלמות אבטחה. דלת השירותים והמקלחת בתא מאפשרת לראות את רגליו ופלג גופו העליון של האסיר, כדי למנוע ממנו לפגוע בעצמו.

עשו לנו לייק לקבלת כל החדשות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

בשב"ס החליטו לאפשר לקצב לחלוק תא עם השר לשעבר שלמה בניזרי, שנעתר לבקשה ללוות את הנשיא לשעבר בתקופה הראשונה של מאסרו. בניזרי ביקש לאפשר לו לשהות עם קצב שלא לעיני המצלמות, ועל כן אלה יופעלו רק כאשר יעזוב. אם בכל זאת יחשבו שירותי הרווחה שקצב עלול לפגוע בעצמו, בניזרי יועבר חזרה לתאו הקודם וקצב יישאר בתא הפיקוח תחת השגחה מלאה.

נציב שירות בתי הסוהר, רב-גונדר אהרון פרנקו, הורה לתגבר את האגף התורני עם כניסתו של קצב, אולם לפי שעה אין כל כוונה שסוהר יאבטח אותו 24 שעות ביממה.

האגף התורני נחשב אגף "ידידותי" יחסית לשאר האגפים בכלא, אולם חלים בו כללים נוקשים שקצב יצטרך לעמוד בהם. כך, למשל, מדי יום קמים האסירים לתפילה ברבע לחמש בבוקר, ולאחר מכן מתחיל סדר יום תורני שמסתיים בשעה 22:00, עם נעילת דלתות התא. באגף אין מכשירי טלוויזיה.

Read this article in English: Katsav ahead of prison sentence: Today Israel is executing an innocent man
 

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 114
  די כבר לתת במה לאנס המגעיל הזה.

  לא יכולתי להסתכל באף תחנה של חדשות בישראל בגלל כל זמן השידור שנותנים לאיש המגעיל הזה. מה איתנו נשים שמזדהות עם הנאנסות ונאנסו גם או הוטרדנו מינית: לא קיימות?! מי רוצה לראות את קצב כל הערב וכל הימים. תפסיקו כבר!!!!!!!!!!!!

 2. 113
  למה אתה מסרב ללכת למכונת אמת ? למה?
 3. 112
  שיילך לעשות במסגרת עבודתו בכלא - הרצאות בנווה תרצה.

  בכלל, הרצאות בבתי ספר, על איך חובשים כיפה ומתגוננים מפני המוסר. הוא וביניזרי, שמים את אלוהים בכיס הקטן!

 4. 111
  סצינה שמזכירה את כניסת אריה דרעי לכלא\עם צעקות הוא זכאי
 5. 110
  אחרי שבע השנים הרעות, אולי די?

  ברוך שפטרנו מעונשו של זה[אנסי]...
  ועתה - דום שתיקה! אני כולי תפילה שמהיום יתחילו שבע השנים הטובות ואף מילה על קצב או מ"טעם" קצב! עיתונאים, מה דעתכם?
  אני יודעת שתפילות לא נענות, אבל אולי הפעם, אה? פשוט "דיאטה" בלי קצב! נשמע נעים, לא?

 6. 109
  מר קצב, אף אחד לא הוציא אותך להורג. קיבלת 7 שנים. זה לא כל כך הרבה יחסית.
 7. 108
  כך לומדים דרך ארץ

  לא פגע מאיש רק באישה בעיניו לא נחשב לא סופרים מזכירה או פקידה הם בשר בלבד-צבוע ושקרן

 8. 107
  התקשורת לא הייתה צריכה לתת לו היום במה לשקרים שלו
 9. 106
  איך הוא מעז?!

  לא יתכן שנשים רבות כל כך העלילו על משה קצב כי אנס אותן. בית המשפט קבע כי הנשיא אנס, שיקר וניצל את מעמדו בצורה מחפירה.
  ואני שואלת: איך מרגישה הגברת גילה קצב?

 10. 105
  באיש לא, באישה כן.
  1. מה ליאת? מה?

   .

 11. 104
  כאשר האנס הבכיין ישתלב בחוגי מקראמה וסריגה, אולי

  יביא לביטוי את הצד הנשי שבו???? והוא ייזכר במעלליו הנפשעים ויודה לשופטים שגזרו עליו 7 שנים בלבד ולא יותר. שיפסיק ליילל כי גם כך הוא די דוחה ומגוחך

 12. 103
  לא באיש. רק בנשים.
 13. 102
  העבריין הזה לא מעניין! עוד אחד בכלא. פחות אחד בחוץ. ;-)
 14. 101
  שיר מתנה לקצב לקראת חייו החדשים

  השיר מוכר למדי של להקה צבאית בשינוי משודרג לקצב...

  http://www.shiron.net/artist?type=lyrics&lang=1&prfid=577&wrkid=1940

  יש להחליף שתי מילים: במקום אמא...צ"ל גילה
  במקום שנתיים וחצי צ"ל שבע שנים..
  השאר מתאים ומשקף את קשיי ההסתגלות למצב החדש.

 15. 100
  הלך זרזיר למשפט אצל העורב.

  זה בערך הסיפור.

 16. 99
  לא רק שאנסת, אלא גם פגעת בהרבה מאוד נשים וגברים. תתבייש, תודה ותרצה את המאסר
 17. 98
  מנקודת מבט של אונס יש כמה תמיהות על זה ושאלות.היו שם יחסים אינטימיים..

  שלגביהן היתה הבנה .של קבלת תפקיד עם מעמד תמורת משהו..וכשצד אחד
  (המאשימות) נפגע כתוצאה מהפרתו ע"י הצד השניץאז החל כדור השלג
  להתגלגל.קצב היה צריך מיד בהתחלה לחשוף את כל האמת במערכת
  יחסיו איתן.אבל הוא בחר לשמור חלק מהעובדות לעצמו.

 18. 97
  אל: סבא משה קצב

  1) האם, כאשר התחלת לכפות את עצמך על נשים, תוך שימוש בכוח השררה (ראש עיר, שר, נשיא) חשבת, ולו לרגע, שאתה גבר נשוי, אב לילדים, סבא בעתיד?
  2) האם, כאשר ש"ס והליכוד הושיבו אותך על כס נשיא המדינה חשבת, ולו לרגע, שהגיע הזמן לנצל את ההזדמנות ולחזור להתנהג כפי שמצופה מנשיא, אזרח ראשון במדינה ולא כאנס סדרתי?
  3) יש לך ולבני משפחתך מזל ענק!!! שכל הנשים הרבות אותן אנסת כל הנשים וגם א' מבית הנשיא לא הופיעו בבית המשפט והעידו. גם מערכת המשפט הבינה שזה עלול היה להיות "פיגוע" נוראי בחברה ומנעה את עדותן .
  4) נשיא לשעבר שנתפס כאשר מכנס מופשלים והוא משווה אותנו לארצות
  ערב אפילות!!!!!!
  5) לא נשכח ולא נסלח, לא על התנהגותך ולא על דבריך ומה שנותר לאחל לך ש- לילה לילה יעלו כל הנשים שפגעת בהן בטור ארוך ואצבע מאשימה וידירו שינה מעיניך!!!!!!!

 19. 96
  איך תדעו שלא טעיתם

  אני רק חושש יום אחד נגלה שזה לא נכון ושגרמנו אי צדק לקצב אבל מצד שני צריך להגן על נשים מפני אנסים!

 20. 95
  חוץ מהנאנסות והמוטרדות וכל העם שביזית - לא פגעת באיש!!!!
 21. 94
  משה קצב

  משה קצב הוא כלל לא אשם אני חושב שרוצים להפלות אותו בגלל שהיה נשיא המדינה לשעבר. וזה לו צודק !!!

 22. 93
  אף אחד לא מוציא אף אחד להורג. אתה הולך לכלא.
 23. 92
  משה. תפנים. תודה. בקש מחילה מהנשים, מגילה ומהציבור וזכה לחנינה מהנשיא

  כבוד הנשיא
  אדוני
  השר לשעבר
  חה"כ לשעבר
  ראש העיר לשעבר
  התלמיד המצטיין
  ירא שמיים
  משה
  העבריין


  יום עצוב שעילוי כמוך נופל מאיגרא רמה לבירה עמיקתא (מהר נישא לבור עמוק)...

  יום עצוב לאדם שטיפס כעולה חדש מאירן למעברת קסטינה, לימים קרית מלאכי שעמדת בראשה כראש מועצה, כח"כ צעיר ומוכשר, כשר תחבורה ותיירות בממשלות ישראל ועד לתפקיד האזרח מספר 1 – נשיא מדינת ישראל.

  יום עצוב שסוגר מעגל של שנים בהן נהגת בנשים סביבך כשיפחות מין
  המביאות אותך לסיפוק היצר הבלתי נשלט שלך...

  יום קשה ומר לכל ידידיך וחבריך אשר סייעו לך להשיג את אותן בחורות, לסדר לך את הבילויים בבתי מלון ובלשכות השונות. הם, החברים, במקום לעזור לך להחלץ מהמצוקה המינית בה היית שרוי (והמצוקה עצמה היא אולי שריטה הניתנת לריפוי אך בהחלט לא פשע ), סייעו לך לכרות בור גדול יותר ויותר על מנת שהאורגזמות שלך יפרחו והם כחברים יתחבבו עליך – העילוי – יותר ויותר.

  יום קשה ועצוב לרעייתך הנאמנה (יותר מידי ) גילה, אשר הלכה איתך בנאמנות בדרך ההצלחה שלך עשרות בשנים, גם כאשר זיינת מהצד והיא המשיכה בהליכות הבית כאישה כנועה .

  יום עצוב לחברה ולעם בישראל וליהודי התפוצות שנשיאם נאלץ להכנס בשערי הכלא כאחרון האסירים.

  יום עצוב אך מלא גאווה למערכת השיפוט בישראל שבסופה של הדרך (אמנם בעיקר בגלל שאתה התעקשת להגיע לסוף הדרך – לתהום ) הראתה לעם הציני, הספקן, המאמין בעיקר בקומבינות כי אחת דינו של האזרח מספר אחת להידון בפניה בדיוק כמו אחרון עברייני השוק.

  יום עצוב ומלא חמלה לשמוע אותך מפזר הצהרות לתקשורת כי האמת עוד תצא לאור. יום שופע רחמים וצער לראות את חבריך, ידידיך, נאמניך מופיעים בתקשורת ומנסים להוכיח כי כולם טעו , כולם חוץ ממך.
  משה. אתה עמדת איתן (כביכול) על קו מירוץ המרתון, כאשר לא היה לך הכח לרוץ אפילו ריצת 100 מטר. רצת ליועץ המשפטי מזוז לקבול בפניו כי א' , פקידת הלשכה הזוטרה,סוחטת אותך. הופעת במסיבת עיתונאים רבת משתתפים בבית הנשיא וירדת על כולם בכעס, בצעקות, בבוז לאנשי המשפט והתקשורת ובהם גדי סוקניק וערוץ 2 . הופעה בה שידרת במלל הכחשות, אך גופך שידר תיסכול מכך שתפסו אותך בקלקלתך.

  משה. פנית למיטב עורכי הדין הפליליים בישראל. בטח עלו לך הון תועפות. הם תפרו לך עיסקת טיעון שאין טובה ממנה . שספק אם עבריין מין אחר בישראל זכה, זוכה או יזכה לה אי פעם. ואתה – הצדיק – בעטת בעסקה כבעיטת הפרה בדלי מלא החלב. ניהלת משפט לחפותך וכשלת. הלכת לבית המשפט העליון בטענה ששופטי המחוזי שבויים בדעת התקשורת ונפלת שוב. דומה היה שאם המדינה היתה מערערת על העונש הקל יחסית שנגזר עליך במחוזי, העליון היה מוסיף עוד ל- 7 השנים.
  עורכי הדין שלך שינו אסטרטגיה מהכחשה מוחלטת למין בהסכמה. אבל גם זאת אתה הכחשת ועודך מכחיש בטענה כי "חיבוק אינו אונס". נכון. חיבוק אינו אונס, אם הוא נעצר בחיבוק – אשר גם הוא מהווה הטרדה מינית. אבל אצלך החיבוק ירד מתחת לחגורה.

  אינך מפנים משה. אינך מפנים שאתה עבריין. שעשית מעשים שאולי בעבר אנשי ציבור וקצינים בכירים בצה"ל זיינו את הפקידות, העובדות, החיילות כדבר שבשיגרה וכמובן מאליו. אבל העולם הזה כבר איננו כאן כמה עשרות שנים.

  משה. אמנם המשפחה שלך תומכת בך. טבעי הדבר. גם גילה רעייתך עדיין שותקת. בטוח שליבה נחמץ . רחמים עליה. אבל גם חבריך, אלה שהופיעו בתקשורת להגנתך, גם הם משה, גם הם יודעים את האמת ואינם מאמינים לך.

  משה. תפנים. תתעשת. תודה.

  משה תפסיק להטריד עוד ועוד את מערכת המשפט ושמור את מעט ההון שנותר לך ולרעייתך לימי הזיקנה.

  משה אתה זקוק לעזרה. לעזרת רופא. לסיוע של פסיכולוג. היית זקוק לכך תמיד, אבל איזה איש ציבור יהיה מספיק אמיץ כדי לטפל בבעיות נפשיות שלו?
  איפה היו החברים האמיתיים שלך כאשר כל כך נזקקת לריפוי ולאו דווקא ל"בילוי"?

  משה תודה. קבל עזרה וסיוע. בקש מחילה מאותן בחורות. בקש את סליחתה של גילה וסליחת ילדיך. צא לדרך חדשה ואז, לאחר שתשב זמן סביר בכלא לריצוי העונש – אותו מקבל כל עבריין - אולי תהיה החמלה האמיתית שלנו, הציבור ושל נשיא המדינה –

  לחון אותך.

  1. WOW ! כל הכבוד על התגובה התובנה והחריצות. אבל שלא יהיו לך אשליות. קצב סובל מהפרעת אישיות נרקיסיסטית קשה וגם חרדה קשה בשל העמדת פנים ממושכת. לכן הצורך המוגזם ביחסי מין עם כל עובדת חתיכה במשרדו. אבל טיפוסים כאלה לעולם לא יודו ולא ילכו לטיפול ולמעשה הם ימותו כשטענותיהם הטפשיות על שפתותיהם. ובמצב כזה אין אפשרות לעזור להם.

   הבעיה היא שחלק מהאנשים הקרובים להם לא מבינים בפסיכולוגיה ולכן מאמינים להם.

 24. 91
  אולי לא פגעת באיש אבל בהחלט פגעת באשה

  ובנשים. קצת בושה וחרטה לא תזיק...

 25. 90
  תזכורת, נשיא ארה"ב ישב בלשכתו שמתחת לשולחן שיחקה איתו מוניקה

  אז מה. זו בושה לנשיאות ארה"ב? זה בושה לנשיא בלבד. כנ"ל בארצנו

 26. 89
  Bye bye
 27. 88
  הבושה היא רק על קצב. לא למדינה, ולא לנשיאות, ולא לישראלים..הרימו ראש
 28. 87
  כאשר הנשיא השמיני של מדינת ישראל בבית האסורים אסור לאזרחים להיות גאים כי הם אשמים ולפי התגובות הם גם קבעו את הדיןוקצבו את האונש על ונס שלא היה ולא נברא אלא בראשם של מזכירות מאוהבות שדפקו את הבוס שלהן על שלא החזיר להן אהבה
 29. 86
  במחשבה שנייה

  בהנחה שמוסדות המשפט הגיעו אל האמת לאמיתה ובהנחה שקצב אכן מנוול - האם לא די בריקוד על הדם? בנוסף, אנחנו בחרנו באיש, גם אם לא כל אחד מאיתנו באפון אישי. קלונו של האיש הוא קלוננו שלנו ואין לנו להתכבד בו.

 30. 85
  בושה למדינת ישראל

  היום בו נבחר קצב על פני פרס להיות נשיא מדינת ישראל הוא המהווה בושה!!! קצב אוכל מהדייסה שבישל וטוב עשתה מערכת המשפט שהוכיחה , שאפילו נשיא אינו בעל זכויות יתר אם בצע עבירה, לא כל שכן עבירת מין חמורה!

  1. הבושה הגדולה ביותר היר ששמעון פרס אבירוצח לא יושב בכלא יחד עם קצב-שבת נשיאים גם יחד ובניזרי ישמש כשמש.
 31. 84
  מה עם כל עדי השקר שהעידו לטובתו? למה לא חוקרים עדים כמו יחזקאל צאיג?
 32. 83
  האנסי צודק. הוא לעולם לא פגע באיש, אלא רק בנשים...
 33. 82
  קצבארוצה

  כמה שהמדינה הזאת מטומטמת. איך בשביל זונה אחת מכניסים את דגל המדינה לכלא. במקום לחתוך את הזונה לחתיכות לשים אותה בשקית זבל ולסגור את כל הפרשה הזאת בשביל כבוד המדינה

  1. שערוריה שאין כמותה.
  2. נשים?מה קורה פה? תתביישו
 34. 81
  El Preso Numero Uno - אסיר מספר אחד
 35. 80
  המסקנה מסיפור קצב: נשק טעון תמיד נצור!!!

  לא היה מר קצב נוצר את כלי זינו, לא היה מגיע לאן שהגיע!!

 36. 79
  לא שונה משאר העבריינים. ממשיך לצעוק על חפותו למרות קביעות השופטים.
 37. 78
  מוסיף על חרפתו

  אדם אשר חי בארמון לא יכול לראות שהוא ריק. אולי בכלא הוא יבין למה... בהצלחה כבוד הנשיא לשעבר מקווה בשבילך שתגדל שכל.

 38. 77
  שיבלו טוב יחד, קצב ובניזרי. מעניין מתי עוד מישהו מהממשלה יצטרף אליהם בעתיד לתא...
  1. מה יהיה?

   בקרוב תהיה ישיבת ממשלה במעשיהו כשהראש בדרך...

 39. 76
  היום דווקא לא מוציאים אדם להורג...

  אבל אני מתחיל לאהוב את הרעיון. אולי זה יסתום לו את הפה סופית.

 40. 75
  כאשר (לכאורה) איימה על קצב א' מבית הנשיא, הוא פנה ליועץ המשפטי לממשלה. לכל אורך הדרך, החל בהגשת כתב האישום, דרך דחיית עסקת טיעון מקילה, ועד היום הזה ממש - מכחיש קצב בתוקף את האישומים נגדו. כאשר הוצע לו שוב ושוב להודות בקיום יחסים בהסכמה, סירב. גם בשער בית הכלא המשיך קצב לטעון לחפותו. כך, גבירותי ורבותי, מתנהג אדם שמשוכנע שהוא חף מפשע. אז כן, אני יודע. אתם בוחנים כליות ולב, ו"יודעים" שהוא בעצם "לא מבין" מה "באמת עשה". כמוכם כשופטי המחוזי והעליון - אשר "העדיפו את גרסת המתלוננת", והרשיעו את קצב באונס אשר אירע לכאורה לפני עשר שנים - בלי שמץ הוכחה וחרף סתירות ברורות בגרסת התביעה. יכול להיות שקצב סוטה מין. יכול להיות שהוא ניצל את מרותו. הוא לא נראה הבן אדם הכי סימפטי במדינת ישראל. אבל נטל ההוכחה בעבירת האונס לא הורם. הספק הסביר בעינו עומד, ואף מתגבר לנוכח התירוצים העלובים שבפסק הדין. בית המשפט העליון שזיכה את דמיאניוק, להבדיל, היה ככל הנראה מזכה את קצב. בית המשפט שדחה את ערעור קצב היה ככל הנראה כולא גם את דמיאניוק, ברמסו בעקביו את חזקת החפות. איפה בית המשפט של אז, איפה השופטים של היום. הולך ופוחת הדור. צודקים חברי הכנסת שרוצים לשים סוף להשתוללות מערכת המשפט - ובהמשך לתקן את החוק כך שהרשעות שערורייתיות כאלה לא תישארנה בתחומי שיקול הדעת השיפוטי. ראינו מה שווה שיקול הדעת השיפוטי. בתמיכת הציבור, באופן הדמוקרטי ביותר, כמקובל במתוקנות שבאומות העולם, יתבצע השינוי ההכרחי. מערכת המשפט חולה. יש לרפאה.

  כאשר (לכאורה) איימה על קצב א' מבית הנשיא, הוא פנה ליועץ המשפטי לממשלה. לכל אורך הדרך, החל בהגשת כתב האישום, דרך דחיית עסקת טיעון מקילה, ועד היום הזה ממש - מכחיש קצב בתוקף את האישומים נגדו. כאשר הוצע לו שוב ושוב להודות בקיום יחסים בהסכמה, סירב. גם בשער בית הכלא המשיך קצב לטעון לחפותו. כך, גבירותי ורבותי, מתנהג אדם שמשוכנע שהוא חף מפשע. אז כן, אני יודע. אתם בוחנים כליות ולב, ו"יודעים" שהוא בעצם "לא מבין" מה "באמת עשה". כמוכם כשופטי המחוזי והעליון - אשר "העדיפו את גרסת המתלוננת", והרשיעו את קצב באונס אשר אירע לכאורה לפני עשר שנים - בלי שמץ הוכחה וחרף סתירות ברורות בגרסת התביעה. יכול להיות שקצב סוטה מין. יכול להיות שהוא ניצל את מרותו. הוא לא נראה הבן אדם הכי סימפטי במדינת ישראל. אבל נטל ההוכחה בעבירת האונס לא הורם. הספק הסביר בעינו עומד, ואף מתגבר לנוכח התירוצים העלובים שבפסק הדין. בית המשפט העליון שזיכה את דמיאניוק, להבדיל, היה ככל הנראה מזכה את קצב. בית המשפט שדחה את ערעור קצב היה ככל הנראה כולא גם את דמיאניוק, ברמסו בעקביו את חזקת החפות. איפה בית המשפט של אז, איפה השופטים של היום. הולך ופוחת הדור. צודקים חברי הכנסת שרוצים לשים סוף להשתוללות מערכת המשפט - ובהמשך לתקן את החוק כך שהרשעות שערורייתיות כאלה לא תישארנה בתחומי שיקול הדעת השיפוטי. ראינו מה שווה שיקול הדעת השיפוטי. בתמיכת הציבור, באופן הדמוקרטי ביותר, כמקובל במתוקנות שבאומות העולם, יתבצע השינוי ההכרחי. מערכת המשפט חולה. יש לרפאה.

  1. ישר כוח למודרניסט ולא משנה כמב שופטים קיבלו החלטה שכן היא נתקבלה פה-אחד והשאר ככל שהיו היו חותמת גומי
  2. זאת האשמה חמורה מאד כלפי כל השופטים!

   אני אישית מאמין שאם קצב אכן ביצע את המעשים, שהוא לא אדם שמסוגל להודות בכך, וכן, לצערי, אני מסוגל לתאר לעצמי שהוא אדם שיעדיף לחיות בהתכחשות.
   יש כמה וכמה בחורות שהעידו שנאנסו על ידו וכמה וכמה שופטים בדרגות שונות ששפטו אותו כאשם.

   אני מאד אתפלא אם חפותו תוכח.

 41. 74
  "מעולם לא פגעתי באיש..." אולי, אך אתה נענש על פגיעה באשה

  מעניין שהכל בגין קמצנות:
  1. את יחסי המין יכול היה לקנות במחיר מלא מבלי לכפות את עצמו על אף אחת
  2. רצה בחינם ואז הגיע, כנראה, ניסיון סחיטה. משתלם היה לו לשלם בעין יפה ולהשתיק את הענין
  3. לא שלם דמי לא יחרץ ומעלליו התפרסמו ונחקרו. הציחו להשיג לו עסקת טיעון אך שוב, בחמדנותו, לא רצה להפסיד טובות הנאה בגין קלון והחליט לדחות את העסקה
  כל כך הרבה שגיאות בשיקול דעת ועוד ממנים אותו לתפקידים בכירים....
  סוף סוף הגיע לאן שהיה צריך להגיע מזמן. ברוך שפטרנו

 42. 73
  אנשים - רחמים

  הבן אדם אנס, אבל בכלל לא מבין את חומרת מעשיו.
  בטוח ב-100% שהוא צודק למרות שהאמת צועקת בבירור - פושע.
  חושב שיוכל לשכנע את כל העולם שהוא בסדר כשהעובדות נגדו.
  זקוק לטיפול דחוף.

 43. 72
  לאשתו תהיה נחמה: היא תדע באיזה מלון מסתובב בעלה בלילה...
 44. 71
  הוא מגיב כאחרון העבריינים

  אחרי שטובי הפרקליטים ניהלו את ההגנה שלו ניתן היה לצפות לתגובה יותר אינטיליגנטית מאשר אני זכאי והאמת תצא לאור.... או שלא...

 45. 70
  הוא לא אשם!!!!!

  פגשתי. את האיש הוא חף מפשע זו עלילה של הכלבה א. יש קרמה! היא עוד תשלם על זה כל הסיפור לא מתקבל על הדעת, יש בארץ נטיה

 46. 69
  הגיע הזמן כבר!
 47. 68
  סליחה מראש על הביטוי : נעצו את השחור עד הסוף
 48. 67
  מצב טרגי/קומי קצב ישב בכלא על הרבה פחות מהפשעים שביצע פרס אבירוצח אבל פרס אבירוצח ישב על כיסא הנשיאות.
 49. 66
  אשה מופרעת

  אקדים ואומר שאין לי דברים לזכותו של קצב. השופטים קבעו ושיירצה את
  עונשו. אני מבקש להתיחס לכיסוי הענין בערוץ 10 ובאופן יותר ספציפי לאחת
  המשתתפות בשולחן הדיון של אורלי וגיא. מדובר באשה ששמה בילי. נדהמתי
  לראות את כמויות השנאה והתיעוב הממלאים אותה. לא רק כלפי קצב אלא כלפי כל מי שהוא גבר. אין לי הכבוד להכיר את בילי אישית אבל יש לה
  בעיה שמצריכה ייעוץ מקצועי.

 50. 65
  זה שמגיע לו להיות בכלא על זה אין ויכוח אבל ברור שלא מגיע לו להיות בכלא על העבירות שיוחסו לו ושפיטתו באווירה הגזענית שיצרו התקשורת ורשויות המשפט והאכיפה.
  1. יש לך טעות

   את האווירה הגזענית יצרו ה"חברים" הטובים של קצב שלא אחת טענו כי הוא נענש על היותו "מזרחי". מעניין . היה עוד מזרחי אחד הקצין הבכיר מרדכי וגם הוא ישב בכלא, אבל,,,, לעומת החלאות האלה אפשר להתגאות ברמטכ"ל מזרחי שהפך לפוליטיקאי ושר, והיה מזרחי אחד שהעם כולו "המליך " אותו: יצחק נבון - אינטלגנטי, נעים הליכות, האיש של כולם .
   ויש עוד רשימה ענקית של "מזרחיים" הראויים לאהבתנו, אבל כאשר אדם הוא פושע, זה לא קשור להיותו אשכנזי או מזרחי.

  2. יצחק נבון איננו מזרחי

   למיטב זכרוני ספרד נמצאת מערבית לפולניה, גרמניה ואפילו, תחזיקי חזק: ישראל

  3. יצחק נבון איננו מזרחי

   למיטב זכרוני ספרד נמצאת מערבית לפולניה, גרמניה ואפילו, תחזיקי חזק: ישראל

  4. רותי מרחת עצמך בהרבה שמן זית אבל שאלה פשוטה לי אליך איך זה מתיישב עם העובדה ש 14 שופטים בעליון אשכנזים ושהנשיא פרס אבירוצח מכהן בנשיאות ומעולם לא הועמד לדין על פשעיו כולל השתתפותו בחיפוי על מעשה רצח שביצע בנו בעת שרותו הצבאי. באותו יום של הרצח הבריח פרס אבירוצח את בנו לצרפת אז תעני לי ממתי מותר לרצוח חייל ממוצא הודי ולצאת בלי עונש וממתי מותר לאבא להבריח חייל לחו''ל 6 שעות אחרי שביצע רצח- תני לי תשובות ולא שמן זית על כמה משת''פים פרענקים עם האליטה השיכנוזית.
  5. גיאוגרף טיפש המושג מזרחי הוא בהשאלה ואין לו קשר לשושנת הרוחות והוא חופף למושג ''ספרדי'' שגם אינו קשור גאוגרפית לארץ ששמה ספרד.
 51. 64
  נראה לי שהוא לא אנס
  1. מה, באמת? על סמך מה כבודו מבסס את דעתו המלומדת?
 52. 63
  הפסיקו לסקר כל מילה של הפושע הזה

  הגיע הזמן, שהתקשורת תפסיק לתת לפושע הזה פתחון פה, תפסיק לסקר כל מילה שהוא פולט מהפה או כל צעד שהוא עושה - זה יהיה העונש הגדול ביותר עבורו. טוב שפטרנו.

 53. 62
  רק במדינת זונות מכניסים נשיא בתרועת פסטיבלים לכלא. האיש נענש. די להתעסקות בנושא הזה. די!
 54. 61
  די למקארתיזם המזרחי !

  אבוחצירא 1980 - דרעי 1990 - איציק מרדכי 2000 - בניזרי 2006
  די למקארתיזם המזרחי !

 55. 60
  עכשיו הוא אנס וגם שקרן.שיפגע בעצמו. זה יעיד שהוא בורח מעצמו.
 56. 59
  החכ"ים הימנים שבחרו אותו לנשיא הביאו את הבושה על המדינה!
 57. 58
  האסירים לא קמים ברבע לחמש בבוקר

  כי בחורף א"א להתחיל התפלל שחרית לפני רבע לשש

 58. 57
  נכון הוא לא פגע באיש הוא פגע באישה
  1. הוא פגע בכמה נשים לא באישה אחת
 59. 56
  חף מפשע

  קצב לא אשם הוא חף מפשע אז די לקלל אותו מי אמר שהוא עשה את כל זה שיהיה
  ראיות שהוא עשה את מה שעשה נדבר אין ראיות מוצקות הוא חף מפשע

 60. 55
  יום עצוב למדינה. נחמץ הלב שאנחנו כעם הגענו למצב הזה.
 61. 54
  מאסרו בתנאים מעולים בהעדר עונש מוות על אונס העונש הראוי למלך אחשוורוש הוא סירוס מכאיב בעזרת חבל ...
 62. 53
  האיש הוא חלאה מהלכת וטוב שיירקב בכלא שנים ארוכות!!

  וכדאי להפסיק לדאוג לשלומו - האנס הזה אוהב את עצמו יותר מידי כדי לפגוע בגופו או נפשו!!!

 63. 52
  מה לך כי תלין? אנסתה נענשתה. במדינות אחרות כמו פרס מוציאים להורג.
 64. 51
  תתבייש!! פגעת ועוד איך פגעת. במיוחד באשתך גילה פגעת!!!
 65. 50
  אין לו מה לדאוג...אם את רוצחי משפחת פוגל לא מוציאים להורג, אז אותו בטח שלא
 66. 49
  אם כדבריו "היום מוציאים אדם להורג", מדוע מצמידים לו שמירה 24 שעות ביממה כדי שלא יפגע בעצמו?
 67. 48
  קצב נפל על חרבו
  1. נפל על הזה שלו
 68. 47
  נרקיסיסט חולה שלא מודע למעשיו
 69. 46
  כדי לא להסתכן, עדיף שהוא ייפגש עם עובד סוציאלי ולא עובדת
 70. 45
  קצב וכל תומכיו הפרימיטיבים זבל אנושי ותת רמה.
 71. 44
  בושה לעדה ולעם היהודי הנשיא לא עשה כל פשע אם לא היה פרסי היה יוצא זכאי הכל השתלחות של השמאל האשקנזי בנו אני מתבייש
 72. 43
  אולי היה יותר טוב עם מוציאים להורג באמת

  היה חוסך לנו לשמוע את הזבל שיוצא מהפה של של הפושע הזה

 73. 42
  כולנו אשמים אשמים במשהו ולרוב אנחנו לא יודעים את זה, קח איתך לכלא את המשפט של קפקא
 74. 41
  ערכו במקום תפילה...

  מסכם הכל, היכן שמסתיים הרציונל ומסתיימות העובדות, נשלף הסידור.

 75. 40
  המכתב של הילדים של משה קצב

  http://www.mako.co.il/news-law/legal/Article-ac3a6bd9bf61431017.htm

  1. רוצה לקרוא גם את מכתבי הקרבנות שלו? ושל כל עבריין מין?
 76. 39
  חג עצוב, אבל יום חג
 77. 38
  לא רק בתי המשפט קבעו את אשמתו של קצב. ידוע לכל, שבמשך שנים התהלכו שמועות על התנהגותו והתנהלותו עם הנשים הכפופות למרותו. זה לא היה סוד. קצב אשם ואם הוא באמת מאמין שהוא זכאי, יש לו עכשיו שבע שנים ללמוד את הנושא ולהבין את טעותו. לפי הדברים שהוא שב ואומר, לפי הדרך שבה הוא מתנסח ולפי נימת קולו, קשה להשתכנע שהוא עצמו מאמין בחפותו. הוא נראה כגנב שנתפס וזועק חמס על כך שתפסו אותו. גנבים ואנסים ושאר פושעים - סופם להיתפס ולהיענש, גם אם הם נשיאים לשעבר. הוא לא מקבל זאת בגלל הכוחנות שלו ובגלל תפיסת העולם שלו, שלא מתאימה למאה ה-21 בתרבות המערבית. מקומו בכלא.
  1. צה זה "תרבות מערבית" ? האם התכוונת למוניקה לווינסקי?
 78. 37
  הערותלהתנהגות משפחתו ודינו שלקצב

  1. במערכת "משפטית" כפולה כמו בישראל שקיים בה משפט אזרחי ובמקביל בית דין הלכתי אשרדן לפי ההלכה הפכה ההלכה כמפלט של הנבל. מאחורי הטענות של מקורבים או בני משפחה עומדת הטענה שלפי ההלכה אישה פסולה לעדות וכי בהרכב בית המשפט המחוזי היה שופט ערבי שלדעת תורה פסול מלדון יהודים.
  2. הרעיון לעיתון NEW YORK TIME עיתון של נוכרים ובכן מה הייתה המטרה? אולי כדי להפיץ צידקתו בין הואדים בגלות אמריקה שיגייסו תמיכה?

 79. 36
  זה אומר שנפסיק לשמוע אותו מילל סוף סוף ?
  1. לא
 80. 35
  הפמניזם הרדיקלי לא נח, אפילו הטוקבקיסטים נופלים בפח
 81. 34
  כבר אמרה מי שאמרה שקצב הוא הכי פטריוט כי הוא מנפנף לא רק ביום העצמאות
 82. 33
  הנשיא קצב נפל קרבן לעלילת מין,שפומפמה ע"י התקשורת השמאלנית,ומלכתחילה לא היה לנשיא ימני ו"פרענק" שום סיכוי למשפט צדק

  לא, אין אמון במערכת המשפטית

  1. תגיד בובליל /דרור אתה מקפיד לקחת התרופות בזמן?
 83. 32
  העונש האמיתי

  הפיכת קצב לנערתו של גבר מרושע - זה העונש האמיתי. אז ירגיש מה שהרגישו קורבנותיו.

  1. נו, באמת, הוא נראה לך כמושא לחשק? אתה היית בוחר בו? אולי לפני 40 שנה. אולי!!
 84. 31
  אני לא יודע מה איתכם

  ״היום מוציאים אדם להורג״-האמרה הזו מרתיחה אותי.רק על זה שהוא לא מבין עד כמה חמור מה שהוא עשה הוא צריך להירקב בכלא,ולעבור את התיקון שלו שם. וכולנו אשמים שהוא בכלל נבחר להיות נשיא,כולנו.

  1. אני לא אשם!

   מה אתה רוצה ממני. לא בחרתי בו ובחיים גם לא הייתי בוחר בו. האיש נבחר הודות לקנוניה שנרקחה בש"ס. ולמי שעוד לא הבין, אפילו ראשי התיבות ש"ס אומרים הכל: שחיתות/סחי.

 85. 30
  אדם נאלח ללא מצפון וללא בושה. עז מצח ומושחת. הוא וכל משפחתו. וגילה גם.
 86. 29
  "שופט ערבי - נשים שופטות - איך הם מעיזים לשפוט את כבוד הנשיא..".

  הנה מתגלה האמת של עם ישראל.

  1. שום אמת ושום נעליים - חבורה של טפשים ששום שכל לא יחדור למוח שלה
 87. 28
  האזרח ק.

  האזרח ק. (לפנים נשיא), פושע מין סדרתי שקבר נשים בעודן בחיים, ראוי שיימק בכלאו עד שתצא נשמתו.

 88. 27
  אוף. איזה דרמה-קווין.
 89. 26
  בנץ 14 - אתה אידיוט!!! מה הקשר לזה שהוא מזרחי? הוא אנס !!!!

  ולהבדיל אלף אלפי הבדלות - הנשיא לשעבר יצחק נבון. איזו אישיות, איזה שאר רוח... עסקנות קטנונית של ש"ס והליכוד היא שהביאה את ה"נקמה" בפרס והמיטה עלינו את אסון קצב כנשיא.

  1. פטריאכליות פרסי-מדונית. זה כן שייך. עובדה.
  2. לא כל מזרחי אנס ולא כל דתי שקרן ובוודאי לא כל נשיא עבריין. זה העניין
 90. 25
  קצב בכלא

  "היה איש וראו איננו עוד.קודם זמנו מת האיש הזה,ושירת חייו באמצע נפסקה".

 91. 24
  קצב כל כך מאמין בשקרים של עצמו
 92. 23
  זה לא ניצחון הראשון של פרס על מתחריו , מזל שלא גמר כמו רבין
 93. 22
  איך הפישפש עלה למעלה ? נוכלות תחמנות שקרנות ואלימות מינית ומילולית בתמיכה גורפת של מרכז הליכוד
  1. קצב הוא אכן ראי למי שבחרו בו-שידעו על מעלליו ובחרו בו לנשיא.זה שקר הימין.חלק עיקרי בתרבות שלהם.נורמות מעוותות,בדיוק כמו לבחור לשר חוץ את ליברמן עם תיק השרצים שמחכה עדיין להכרעה,במיסמוס האין סופי שהמושחת ועורכי הדין שלו מתעללים בחוקי ואנשי המדינה.הימין הורס כל חלקה טובה במדינה.
 94. 21
  שיספר מעשיות במעשיהו !!!
 95. 20
  את העונש האמיתי צפוי קצב האנס לקבל מבית דין של מעלה.
 96. 19
  נו, הנה מה שקורה שנותנים לספרדי להיות נשיא
  1. אתה נורמלי?
  2. נו, הנה מה קורה שנותנים לדביל שמתהדר בנוצות לא לו להגיב
  3. טוב שהנבלה בכלא , אך אל תחשוב שעזר וויצמן היה טוב יותר

   והוא בטח שלא ספרדי !!!

  4. גם יצחק נבון היה נשיא ספרדי
  5. עזר היה מחוספס, עשה הרבה רעש ורוח, ממש לא דיפלומט, צפצף על כל העולם ואחותו,אבל לא הזיק לאיש !
 97. 18
  משה קצב אל תתבכיין, שנים רבות ידענו על מעלליך, איש חולה מין!
 98. 17
  תכניסו לו עוד קצת...

  צריך להוסיף ,כל פעם שמזכירים את שמו, משה קצב "האנס" או "הנשיא האנס" .

  צריך עוד קריקטורות שמבזות אותו ובעיקר סיפורים עסיסיים משפילים כגון "קללות ודחיפות ליד ביתו" ...

  משימה שהתחלנו בה צריך לסיים : עד שכבודו של קצב יהיה לעפר , עד שלא ילמד כל אזרח במדינה שאם סר חינו בעיני האליטות אל לו להלחם על דברים מטופשים כגון "צדק" או לבקש משפט שאינו הצגה לתקשורת ... להלחם ולא לוותר !

  חס וחלילה שאף אחד לא יגדל פתאום מצפון ויסתכל על הדברים בצורה אובייקטיבית ואנושית : לרחם ? לחשוב שאולי חרמנות יתר היא לא בדיוק רצח עם וחוסר טאקט עם נשים הוא מגונה ובלתי נסבל .. אבל לא עילה לרצח אופי מתוזמר ? מה פתאום .... תשכחו מזה.

  על חטאים משלמים : קצב ישלם על מה שהוא עשה וגם אנחנו נשלם על מה שעשינו לו כחברה , ולא יהיה לנו על מי להלין כי יהיה מגיע לנו.

  1. הצחקתני: "חרמנות יתר היא לא בדיוק רצח עם וחוסר טאקט עם נשים הוא מגונה ובלתי נסבל "

   כבודו של קצב נרמס על ידיו עצמו.
   וקודם כל שהוא עצמו יגדל מצפון, חס וחלילה, וירחם על קרבנותיו ועלינו שצריכים לשמוע את השטויות שלו.

  2. נשלם?

   אולי עליו לשלם לנו,הצבור, על שביזה את מוסד הנשיאות?

 99. 16
  ידה ידה ידה
 100. 15
  אנס שפל. בתור אבא לבת ,גאה בבית המשפט הישראלי.
 101. 14
  האדם חולה וזקוק לטיפול לנצל את תקופת מאסרו כדי לטפל בו. חי במציאות מדומיינת מזכיר

  אנשים דתיים שחיים במציאות מדומיינת לא חשוב המדע העיקר האמונה לא חשובה האמת העיקר האמונה . זה בדיוק מה שקורה עם קצב לעזאזל האמת מעדיף לחיות במציאות מדומיינת ואין אף אדם בסביבתו הקרובה שיעיר אותו לעולם המציאות.

  1. א. לא כל הדתיים חיים בדמיון, קצב מייצג רק את עצמו

   לפי נוהלי הכלא אין אדם זכאי לטיפול נפשי אם אינו מבקש, ואפילו אם יבקש אז רק לקראת סוף העונש להתכונן לשיחרור.

  2. מה הקשר להכליל את כל הדתיים?
  3. מציאות מדומה ולא מדומיינת
 102. 13
  חבר, מלחמתך לחפותך הסתיימה ועכשיו השר ההיסטורי יחרוץ דינך לפי התנהגותך ואופן התנהלותך בשנים הקשות האסורות. וזכור ידידי גם נלסון מנדלה היה אסור ועוד רבים וטובים אחרים החפים מכל פשע חוקי ואו מוסרי מכל מין וסוג
  1. כמה נשים נלסון מנדלה אנס והשתיק באמצעות מלחכי פנכה?
  2. גדול! להשוות בין קצב לנלסון מנדלה, טוב שלא הכללת גם את חסידי אומות העולם.
  3. לא יודעת כמה נשים מנדלה אנס. איך זה קשור לקצב?
 103. 12
  מניות יצרניות הווזלין בזינוק מטורף!!! לקנות לקנות לקנות!!!
 104. 11
  עשה מעשה נבלה - שישלם, אבל...

  לא איכפת לי שיקפצו ויאמרו שאני עם רגשי נחיתות וכל השטויות הללו, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שכמעט כל השופטים שישראל הם לא מזרחיים, כלומר אשכנזים.
  איך זה קשור להחלטות על ההרשעה ומידת העונש אינני יודע, אבל עצם זה שהדבר כך זה מריח לא טוב.
  מערכת המשפט בישראל מסריחה מגזענות, ממש כמו בדרום החשוך של ארה"ב.
  אז תגידו שאני עם רגשי נחיתות, נו קדימה, לא איכפת לי !!!

  1. אתה עם ריגשי נחיתות
  2. ראשית אתה בעל חוש ריח מפותח נכון ומדויק בנוסף המסקנות המשמעותיות מכל

   הסיפור העלוב הזה : נשים - לעולם לא להיכנס לחדר בבית מלון , כשהבוס פותח לכן את הדלת כשהוא לבוש בתחתונים בלבד, ובטח לאחר שאנס אתכן לפחות פעם אחת, כמו כן, לעולם לא לעבור לסדר היום אם הבוס חושף את אבריו המוצנעים בפנייך. זאת ועוד, אישה שלא רוצה, אז זה לא קורה לה, ואני מדברת רק על ניצול מיני על ידי סמכות / מרות או בדומה לזה. אני אומרת את הדברים לא בגלל שאני מכוערת ומגובנת והשבח לאל אינני מוטרדת, אלא כיון שאני רואה מה קורה עם כל היפיפיות והבוסים המכוערים והשמנים בסביבת עבודתי, אז חמודות אי אפשר גם וגם, לכל תמורה חריגה מהבוס שלא כתובה בתקשיר, יש מחיר !

  3. מצויינות ויושרה זה מה שנדרש.מי שאין לו- אין לו.לא יעזור כל נסיון

   לעקוף קריטריונים אלה. כל מי שמבקש להיות שופט שיתחיל לעבוד..

  4. שכחת שאחד מהשופטים הוא ערבי!

   ועד כמה שידוע ערבי איננו אשכנזי.

  5. אדמונד לוי

   מבית משפט העליון, שופט מזרחי, חובש כיפה, מחמיר בדין ובעל גישה אנטי שיקומית מעין כמוהו.
   מה זה מוכיח? כנראה שכלום.
   אגב גם הרבה משופטי בית משפט השלום בירושלים הם לא "אשכנזים".

  6. בנוסף שופט ערבי ששמח להפיל נשיא יהודי
  7. אבל חלק מהשופטם של קצב מזרחים

   תבדוק עובדות של המקרה הרלבנטי לפני ששופך מילים. עדיין יש צורך שלפחות חמישים אחוז יהיו נשים מזרחיות

  8. בן דוד שלי מועמד להיות שופט השלום והוא חצי אשכנזי וחצי מזרחי
  9. נניח שאתה מזרחי, כן ? ונניח שאתה יודע שכמעט כל מערכת המשפט היא אשכנזית, כן ? אז מה בדיוק תרגיש כשאתה חייב להגיע למשפט בפני מערכת כזו ? שאין כל חשש שיעשו לך עול במשפט בגלל המוצא שלך ? זו התממות לשמה. מי שיוצר מציאות כזו חייב לתת דין וחשבון איך הגענו לכך

   ואל תקשקשו על מצויינות, יש המון מזרחים מצויינים. אבל בשיטת 'חבר מביא חבר' הם פשוט לא עוברים לשלב הבא.
   עובדה שבצבא הם כן מצויינים אבל במערכת המשפט פתאום רק אשכנזים הם מצויינים. על מי אתם עובדים ?

  10. דווקא במערכת הענישה יש למזרחיים נציגות גבוה משני צידי הגדר.
  11. את לא ממש תורמת וכנראה שגם חסרת ניסיון

   בתור אחת שמעולם לא התלבשה בלבוש פרובוקטיבי - להיפך... ולמזלי אני גם לא אחת הנשים היפות שפגשתי. אבל ייתכן ובחלק משנותיי הפגנתי איזשהו חוסר ביטחון - אני מצטערת להביא לידיעתך שקיבלתי יותר משתי הצעות מאנשים שונים בתקופות שונות בחיי - לאולי איזו נשיקה קטנה פה ואיזה חיבוק קטן שם - וזו תחושה מאוד לא נוחה - ואם זה היה מגיע מהבוס שלי או מאיש רם דרגה - אין לי מושג איך זה היה נגמר.

   אז זה לא קורה רק ליפיפיות ובוסים מכוערים - זה קורה גם לסתם נשים - עם סתם בוסים אחרים

 105. 10
  זה לא כל כך נעים לראות נשיא כלוא, אך משה קצב הביא זאת על עצמו

  ונראה שהוא באמת ובתמים אינו מבין היכן העבירה. מה כבר עשה?

  1. קבל תיקון: /שבע שנים, אם לא יודה ויתנצל. והוא לא.
  2. עוד 7 שנים...שליש יורידו לו רק אם יודה ויביע חרטה והוא לא מוכן להודות.
  3. בלי הודאה וחרטה לא יקבל טיפול פסיכולוגי

   ובלי טיפול - לא ינוכה לו שליש.

 106. 9
  בניזרי וקצב שותפים לתא. ושמאלנים הורסים את המדינה, אה?
  1. מעניינת התגובה שלך...

   הנשיא הימני הורשע בתור אנס, שר האוצר הימני הורשזון הורשע בגניבה, השר בנעיזרי הורשע בקבלת שוחד ויש מי שטוען שהשמאלנים הורסים את המדינה...

  2. רגע, זה לא הימין בשילטון כבר 30 שנה?
  3. למה רק VIP מהימין הולכים לכלא ? כי ימין ושחיתות הולכים ביחד ?
  4. כי השמאל חילץ את קיסר, צוקר ושרון בעור שיניהם, וידלין, שבס ועופר היו תמיד צעד אחד לפני החוק. חוצמזה, היכון לביאת האולמרט.
  5. הלך הזרזיר אצל העורב
  6. אז שרון ואולמרט הם שמאל? כל יום לומדים משהו חדש
 107. 8
  היום בו צריך לזכור את מקרה עמוס ברנס

  במקרה ההוא, היו ראיות, ושיחזור, ועובדות, והרשעה - ולבסוף, אחרי כ-20 שנים - זיכוי מוחלט, ובקשת סליחה של השופט העליון חיים כהן.
  לכל אלה המשוכנעים ששופטים לא טועים !
  צריך גם להקשיב לטענות קצב ולהביאן בחשבון.

  1. רחל הלר לא יכלה להעיד נגד ברנס. הוא הורשע בעקבות הודאתו שאחר כך כפר בה

   בפרשת קצב קורבנותיו העידו נגדו ועדותן לא הותירה מקום לספק באשמתו. ובעניין ברנס ז"ל, הרשה לי תיקון. ברנס זוכה מחמת הספק. גם השופט חיים כהן טען שאין די בראיות כדי להרשיע אך חפות מלאה לא היתה כאן. IN DUBIO PRO REO, כשיש ספק הוא תמיד לטובת הנאשם.

  2. אין אפילו דמיון קלוש. פה יש עשרות עדות ואנס אחד... עשרות דיונים לאורך שנים, 6 שופטים בערכאות שונות
  3. פה הקורבנות ,ברוך השם חיות,והן העידו ושכנעו השופטים-

   פה אחד.פה אחד.פה אחד .

  4. במקרה של עמוס ברנס היה מודבר על רצח בודד, במקרה של קצב מודבר על אונס של יותר ממתלוננת אחת
  5. לא נתנו לו לאכול, לא נתנו לו להיועץ עם עורכי דינו?
  6. אתה בטוח שברנס הוא התקדים הנכון?

   שופטת בית המשפט העליון, דליה דורנר, אמרה: "איני בטוחה עוד כלל ועיקר באשמתו או בחפותו של עמוס ברנס. אפשר שהמית את רחל הלר, אפשר שלא". בגלל הפגמים בחקירה קיבלה את הבקשה למשפט חוזר. הזיכוי "המוחלט" נבע מכך שהמדינה החליטה שלא להגיש ראיות במשפט החוזר (בעיקר משום שרוב החומר הושמד). קצת קשה לקרוא למהלך כזה "זיכוי מוחלט".

  7. 10 נשים טוענות סתם? לא מדובר במקרה אחד
  8. ובמקרה תאיר רדה ? האם זדורוב הואשם?

   הסיפור של קצב לא דומה לסיפור של עמוס ברנס.
   במקרה של ברנס - הי ה קשר בינו לבין הנרצחת. הרוצח מסתובב עד היום חופשי.
   משה קצב היה ידוע כמטריד בחורות עוד בתפקידיו הקומים לפני הנשיאות. הנשים לא העלילו עליו. הנשים דיברו אמת. הנשיא אנס!

  9. למה קצב לא הולך למכונת אמת? אפילו שזה לא קביל בבית המשפט, אן יכול לעורר ספקות. אני הייתי הולך למכונת אמת אם היו מאשימים אותי על גניבת מסטיק.
 108. 7
  נשיא ראוי - למדינה אלימה, כובשת, דורסנית וגסת רוח - מגיע נשיא שמבטא את רוחה
  1. רק פגם גנטי יכול לייצר שנאה חולנית כזו למדינת ישראל,ולתמיכה חולנית בטרור הפלשתינאי

   לצנזר...לצנזר...

  2. אבי (איבראהים) אינו סובל משום פגם גנטי. הוא פשוט ערבי גאה.
  3. אבי צודק

   ‎לדמוקרטיה שמיועדת ליהודים בלבד אין עתיד. האפליה, הגזענות והשנאה לכל מי שהוא אחר נמצאת בכל מקום, ספרדים ואשכנזים, חילוניים ודוסים, יהודים ופלשתינאים דרוזים ובידואים. את ההיסטוריה שיכתבו למעננו, הנכבה לא היתה לכן ממילא אין מיליוני פליטים פלסטינאים בירדן, לבנון, סוריה, עזה ובשטחים הכבושים. אבל לא כל הישראלים הם כבשים, יש גם כאלו שלמדו לקרוא בין השורות, ולמדו איך להשתחרר משטיפת המוח והקונסנזוס הקדוש.האנשים האלו הבינו שהם לא רק ישראלים אלא קודם כל בני אדם. עם אחריות למה שהם עושים ובעיקר למה שהם לא עושים. בדרך אישית ובפירוש לא קלה הם פועלים לשינוי החברה הישראלית

  4. בעובדה כי איננו אלא קבוץ ססגוני של תרבויות השונות זו מזו מאד.

   אי אפשר ב64 שנים לקחת המונים בני תרבויות שונות מאד זו מזו ולהפוך אותם לחברה ראויה,תקנית.בעוד 100 שנים נהיה דומים יותר לחברות דמוקרטיות שבמערב.

  5. אפילו במערב יש כל כ"כ הרבה פגמים...
  6. השנאה נוטפת גם מהתגובה שלך. למה לכתוב דוסים?
 109. 6
  בעזרת השם

  שיירקב!!!

 110. 5
  ככה יעשה לאיש...

  ...אז מה בכלל מותר לכתוב מבלי להסתכן בתביעה על בסיס לשון הרע? בכל אופן, יש לי הרגשה שגם מאחורי הסורגים קצב ימשיך להרעיש ולהטריד את מנוחתנו עוד הרבה מאד זמן.

  1. אם לא יאפשרו לו, הוא יוכל להטריד רק את כתלי הכלא.
 111. 4
  אין בושה לאיש. לא נורא, אולי ילמד קצת ענווה בכלא.
 112. 3
  הייתי מודה בכל, רק לא לקום ברבע לחמש בבוקר...
 113. 2
  סוף גנב לתליה
  1. אכן יום חג הוא לנו. הבושה לא אוחזת בי היום, כי אם גאווה. הבושה אחזה בי כשהוא נבחר, והכתובת היתה על הקיר. העוולות נגרמו כשהוא אנס, לא כשהוא נכנס לכלא. הכניסה לכלא היא השבת הצדק על כנו - בפירוש יום משמח.
  2. יום חג הוא לנו היום. אין כל בושה היום - הבושה אחזה בי כשהוא נבחר, כאשר הכתובת עוד היתה על הקיר. העוולות נגרמו כשהוא אנס, לא היום. כניסתו לכלא היא בסה"כ השבת הצדק על כנו - ומכאן שיום חג הוא לכל שוחרי הצדק בארץ.
  3. אתה יכול להסביר למה הבושה אחזה בך כשהוא נבחר?
  4. התרגיל המסריח

   הבושה אחזה בכל מי שהבין כיצד נבחר,בעזרת מי נבחר ואת מי ניצח.הבושה אחזה בכל בר-דעת שהבין כי למשרה הרמה נבחר חדל אישים שלא עשה דבר פרט להיותו עסקן מפלגה קטן מסוג ...שבהשוואה לכל קודמיו הביך את המתבונן.ואכן כהונתו היתה מביכה(פרט למעשים עליהם נדון ונמצא אשם).לא היה דבר ולו יחיד שהפעים לבבות,הוא התחננן בפני המדיה כי יואילו ויעשו עמו חסד כדי שיזכירו את קיומו.אם היה תרגיל מסריח בפוליטיקה הישראלית הרי זאת בחירתו של קצב לכהונת נשיא המדינה.

  5. לא יודע על האזוב, אבל בי אחזה הבושה כשנבחר כי כל בר דעת הבין אז שהכנסת בחרה בחדל אישים שלא עשה דבר משמעותי מימיו, על מנת להשיג שתי מטרות ציניות:

   האחת - בדיעבד חשובה פחות - לפתור לנתניהו בעיה בהרכבת הממשלה - לא היה לו מה לעשות עם קצב.
   השניה - מרגיזה במיוחד, כי נעשתה אז כל כך במופגן - כדי לנגח את השמאל. כדי שלא יבחר פרס. בחרו באדם לא ראוי, אנס או לא אנס, בחרו באדם לא ראוי, על פני אדם מאוד ראוי, כדי לקפוץ אגרוף ימני בפנינו.
   והלבינו פני אומה שלמה. כבר אז. אנס או לא אנס.

   לכן אחזה בי הבושה כשנבחר.
   התביישתי בכנסת ישראל.
   בחיוכי השמחה לאיד שלהם כשהמליכו עבד וביזו את התפקיד הרם והמכובד ביותר במדינת העם היהודי.

   והיום, בדיעבד, אנחנו למדים שרובם ידעו כבר אז שהוא בעייתי ביחסו לנשים. בלשון המעטה. רבים ידעו. ובכל זאת בחרו בו. העדיפו לבזות את מדינת ישראל, רק כדי שיוכלו לנופף בדגל הציונות המזויף שלהם.

   ואני עדיין מתבייש.

  6. אוקיי, אני אסביר לך (אעפ"י שאינני "אזוב שבקיר"). בחירתו לנשיא הייתה מבישה משום שלמשרת הנשיא נהוג היה לבחור אדם בעל שיעור קומה. לא עסקן מניפולטור.
 114. 1
  ואם באמת יפגע בעצמו , אז מה ?? שיפגע .
  1. את זה כל אסיר טוען. אתה מציע לשלוח את קצב לגלות בבהמס?
  2. אילו רצה, היה יכול לעשות זאת הבוקר.
  3. לתקוף את קצב על המעשים המיוחסים לו זה בסדר גמור אבל בפרופורציה כי 99% מהזעם נגדו זה לא על מעשיו אלא על שהוא היה פרענק אנטיפטי שעלה למעלה ושיגע את האשכנזים הגזענים.