ירושלים: חרדית כבת 70 הותקפה באכזריות "בשל פעילות מיסיונרית"

האשה סיפרה כי ארבעה גברים לבושים כחרדים פלשו לדירתה והיכו אותה, לאחר שאירחה נוצריות בביתה

ההקצנה החרדית בירושלים מחלחלת, על פי החשד, גם לשכונת נחלאות. אשה חרדית, כבת 70, הותקפה שלשום באכזריות בביתה שבשכונה על ידי קבוצת גברים, שלדבריה היו לבושים כחרדים. זאת, על רקע קנאות דתית, לאחר שהאשימו אותה בקיום פעילות נוצרית מיסיונרית. היא מאושפזת עם שברים בגפיים, פנים נפוחות ושטפי דם פנימיים בבית החולים הדסה עין-כרם.

התקיפה אירעה ביום שני, סמוך לשעה 21:00, כאשר מספר גברים פרצו לביתה של ש"ק, המתגוררת בגפה בבית בחלק חרדי של השכונה, הנחשבת לפלורליסטית. התוקפים כפתו אותה באמצעות אזיקונים, והיכו אותה בכוח בכל חלקי גופה. אתמול סיפרה ל"הארץ", ממיטתה בבית החולים, כי אחד מהתוקפים אמר לה כי הם יודעים שהיא נוהגת לארח בביתה נשים יהודיות חילוניות ולצדן גם נשים שאינן יהודיות. אלא שלדברי ש"ק, המפגשים הללו נועדו בכלל כדי ללמד אותן יהדות. "אני מנסה לקרב אותן לדת", אמרה אתמול בקושי רב.

התוקפים החריבו את תכולת הבית, והסתלקו מהמקום לאחר שלקחו עמם את מכשירי הטלפון ואת המחשב שברשותה. האשה היתה מוטלת על הרצפה, כשפיה חסום בצעיף שנקשר מאחורי עורפה, ולא יכלה לקרוא לעזרה. מי שמצא אותה לבסוף היה אחד השכנים, ששמע את המהומה, ומיהר להזעיק את בנה ואת כוחות ההצלה והמשטרה.

ש' בבית החולים הדסה עין כרם, לאחר תקיפתה בסוף פברואר

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

"הבית נראה כמו אחרי פוגרום", מספר נחום ברנשטיין, מתנדב "איחוד הצלה" שהיה בין הראשונים למהר לזירה. "זה היה מזעזע. מצאנו אשה מבוגרת על הרצפה, קשורה, עם חבלות בפנים, שבר פתוח ביד ושבר בקרסול". לדבריו היא היתה מבולבלת מאוד, אולם הוא הצליח להבין ממנה כי הותקפה על רקע דתי. צוות טיפול נמרץ של מד"א פינה אותה לבית החולים.

במאמצים רבים, שנבעו הן ממצבה הבריאותי הרעוע והן מהטראומה הטרייה שחוותה, הצליחה ש"ק לשחזר את השתלשלות האירוע במלואו. היא סיפרה כי בשעות הערב ביקר אותה בנה, וכחצי שעה לאחר שעזב, שמעה צלצול בדלתה, בזמן ששוחחה בטלפון. "בפתח עמד גבר חרדי שלא הכרתי, בערך כבן 50, וביקש צדקה. זה היה נראה לי מוזר, כי בדרך כלל לא באים בשעות כאלה וגם לא לבד, זה תמיד בזוגות", אמרה והעלתה חשד כי תפקידו היה לבדוק כי בנה אכן עזב את המקום, וכי היא נמצאת בגפה.

רגעים ספורים לאחר מכן צלצל הפעמון שוב, והפעם עמדו בפתח כחמישה גברים שלא הכירה, כולם לבושים כחרדים, כשידיהם מכוסות כפפות גומי ופני שניים מהם מכוסות. בטרם הספיקה לומר דבר, דחף אותה אחד מהגברים פנימה והיתר סגרו מאחוריהם את הדלת. "ניסיתי לצעוק לעזרה, להגיד למי שדיברתי איתו בטלפון שיעזור לי מהר, אבל לא הספקתי". אחד מהם הנחית מכת אגרוף בפניה והטיח אותה אל הרצפה, בזמן ששניים נוספים כפתו את ידיה ורגליה באמצעות אזיקונים, והיתר עורכים חיפוש בבית.

"הם אמרו שהם מחפשים מחשבים וקלטות וידאו עם חומרים מיסיונריים", סיפרה, וציינה כי כל ניסיונותיה לטעון כי נמסר להם מידע שגוי, לא שיכנעו אותם. היא הוכתה בחוזקה במכות אגרוף, בבעיטות ובמהלומות מוט ברזל. "הרגשתי את היד שלי נשברת ואת הדם מתחיל לזלוג", אמרה והוסיפה כי אחד התוקפים אף תיעד את מעשה התקיפה באמצעות הטלפון הנייד, תוך שהוא מגדף אותה.

לאחר כחצי שעה עזבו התוקפים, וש"ק ניסתה בכוחות אחרונים לעמוד על רגלה הבריאה ולדדות החוצה מהבית. אולם שניים מהתוקפים, שהיו עדיין בסביבה, הבחינו בה, ודחפו אותה חזרה לביתה, הושיבו אותה על כיסא, והלמו שוב בקרסולה באלה, עד שגרמו לשבר. רק לאחר מכן עזבו את המקום. "לפני שהם הלכו סופית", סיפרה. "אחד מהם אמר לי: ‘אם יתברר שהמידע שקיבלנו באמת היה שגוי, נחזור ונסדר לך את הבית כמו שהיה'".

ממשטרת ירושלים נמסר אתמול כי פתחו בסריקות נרחבות לאיתור התוקפים.

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 63
  לא עובדים לא משרתים אז יש זמן לדמיון החולני לפעול שעות נוספות
 2. 62
  ספתא של מאיירס

  זו ספתא של כלב מאיירס מסכנה כת משיחים לא חרדית אלה חרדה תופעה של שטיפת מוח חרדה הזיות

 3. 61
  משיחית נוצריה

  כת מנו קלישר פגע בזקנה שלו ביצעה את תפקידה מה פתאום חרדית. אישה חרדית בת גילה יש כבר נינים אין זמן לשטיות הנכדים והנינם סביבה אישה חרדית אז די לשטיות

 4. 60
  יהודים עם ישראל חי

  כול הקמים עלינו לא תעשה ידהם תושיה אויבינו ילבשו בושת כתות מסיונרים שורץ החיה גואלט השמד השמד

 5. 59
  כת

  חברה בכת עדי יהוה cheryl r mathr ביקרה את הזקנה מסיונרית כת עדי יהוה אז האישה מתעסקת עם אנשים מפוקפקים לכן קיבלה מכות שורץ החיה גואלט

 6. 58
  כת נוצרים

  הם היכו את האישה המסכנה כת משיחים מפני שהאישה לא רוצה לעסוק במסיון יותר ואז אמרו לה תגידי חרדים וכך לא תעבדי יותר

 7. 57
  נחלאות היא קן חשוך ואפל של חרדים על הקירות פשקווילים ומודעות המבקשות מנשים להתלבש צנוע. בבתים רבנים אונסים תינוקים. רצח של תושבים שמועות אפלות איומים והכל בחסות רבנים ומשמרת הצניעות

  זה סופה של ירושלים הנאורה

 8. 56
  כת משיחים

  אני מגיבה לכותב שאומר שתקפו את כת משיחים. אז אדוני לדעתי מי שעושה את הפוגרום וגם לאישה. זה כנראה אנשי כת משיחים כנראה שהם רוצים כותרות מפני שהעם ישראל לא מתקרב אליהם פרצופם האמיתי נחשף וכול מעלילהם. חרדים לא מתעסקים בשטיות שכאלה הכותב שכן בנחלאות שרואה את המשיחים האומללים צועקים ברחובות כמו משוגעים. ואנשים בורחים מהם

 9. 55
  יהדות

  ממש חרדה לתגובות בהקשר לדת היהודית במדינה ממש אנטישמיות. פושעים יש בכול מקום המשטרה צריכה לטפל. אבל להשמיץ דת יהודים וליכלול את. כול הדתיים השקטים ממש זועה אני מאמינה שהתגובות מאנשים שמשמיצים דת יהודים הם לא יהודים אלה עשבים שוטים שצריך לטפל בהם. תגובות אלו אינם עיניניות ולא מוסיפות כבוד.

 10. 54
  כת משיחים

  כת משיחים מנו קלישר ראש הממשלה כלב שר האוצר והמשיח יגיע עם מרים הבתולה שלהם. בקיצור רוצים שואה שניה לעם ישראל. היהודים לא לומדים לקח הנוצרים האלה שונאי ישראל יותר מהמוסלמים

 11. 53
  המשותף לוואטיקן ולישראל

  רק בשתי המדינונות המטורללות האלה, יש חוק מדינה האוסר לעסוק במסיונריות. אנחנו לא בדיוק חופשיים. מעבר למילים הגבוהות ולרעיונות הנשגבים אנחנו חיים במדינת דת על פי חוק

 12. 52
  לכשיתפסו,אני מוכן לטפל בבני העוולה הללו.

  חלאות!!!!!!!!!!

 13. 51
  העיקר שהעדה החרדית יודעת רק ליילל על החילונים ולא מוקיעה מעשי

  אלימות של חבריה (שהרי הם "קומץ" לא מייצג).

 14. 50
  למה משטרה?

  תנו להם להרוג אחד את השני - הם לא מכירים בחוקי המדינה וקוראים למשטרה רק כאשר מפרקים אותם?

 15. 49
  איי איי... אילו צדיקים! איזה עם סגולה! אילו תלמידי חכמים!

  כמעט רוצחים אישה זקנה חסרת אונים. כן כן, זאת היהדות במלוא תפארתה! אני בטוחה שאלוהים גאה בכם.

 16. 48
  vorst is not a n angel

  i know this woman for those who do not know her and what is really going on. this is a dark and ugly truth that is being covered up again.

  i do not know who beat her up but she is a very evil woman with a long list of victims in her hands full of blood.

  ifyou want to ignore the pain of countless victims of this women, go ahead,but hashem will not. i am not a haradi but know some of her victims and who her friends are.

  zalman cohen the rapist who is now in jail on trial for raping women and children. this is the quality of her friends

  the legal system has let down the chidren of nachlaot disgustingly bad and the perverts and their helpers walk the streets laughing in our faces.

  so escus me if i dont f.reach for a tissue to weep for her, i too am one of the many victims so all those who harm others should fear that one day god will send them some sort of punishment.

  1. אז אלוהים שולח 5 גברים להפליא מכות באשה בת 70?

   זו דרכו המסתורית החדשה של האל "להעניש"? אז אני לא רוצה לחשוב מה המילה האחרונה בתחום ה"גמול" - אולי גניבה של מיליונים דרך עמותות.

   מי שמאמין סבור כי שכר ועונש יינתנו בעולם הבא. אתם לא דתיים אתם סתם ברבריים.

   הסיפור של נחלאות הוא קשה ובעייתי, לפי מה שנכתב על כך המשטרה פועלת בצורה רצינית בנושא. אני מניחה שיש בעיות עם הוכחות כי חוסר שיתוף הפעולה של הקהילה בשלבים מוקדמים פגע בחקירה. אבל האופציה של להכות מכות רצח, ועוד אשה מבוגרת? אני חושבת שזה שם את מי שעשה את זה, את מי ששלח אותם ואת מי שתומך במעשה לאותה פינה בגיהנום שבה יישבו הפדופילים.

  2. בואו נתבע את רות כהן חריף דיבה, מה אומרים?
  3. רותי כהן אם זה מה שהבנת מהכתבה את צריכה אשפוז

   זקנה בת 70 לא אמורה להתאשפז בבית חולים בגלל שאת משוגעת
   את בושה ודוגמא למה חרדים שנואים עליי עד כדי כך
   לא מאחל לך לעבור שוד אלים.
   את מוכיחה כמה קל להשמיץ כל אדם במחי יד ומקלדת .
   בשביל זה יש משטרה ובתי משפט.
   השאלה הגדולה למה המייל שלך כתוב שם את בוודאי פיקטיבית

  4. אם כל השכונה שלך מלאה בקורבנות של אונס כמוך כמובן אולי מותר לרצוח ולהכות אישה בת שבעים שיכולה להיות סבת שלך למה לא אלוקים אוהב חרדים חכמים?

   למה המשטרה לא מוצאת את כל הפדופילים הנוראיים אולי תסתכלי מעזרת הנשים בבית כנסת ותסתכלי על הרבנים הטהורים והצדיקים שלך שכמובן כל משוא ליבם היא לימוד תורה וליטןף קטינים. חרדייה משוגעת תחיליט או מסיונרית או פדופילית בת 70

 17. 47
  מי שלח את חמשת הפורעים לפוגרום? הם הרי לא זזים בלי חוו"ד מרב?
 18. 46
  האישה היא חרדית מהקשים שבהם

  מנין הבאתם מיסינריות.איזה התלהמות של פירחחים פרכים

 19. 45
  Treat others as your own

  These guys have too much sexual frustration. God is managing himself well, thank you.

  Love and compassion are the messages of Jesus.

 20. 44
  להכניס אותם לכלא כמו כולם. רשעים
 21. 43
  מיסיונרית

  לא ידוע לי על אשת מיסיון באזור. תמיד החרדים תולים מודעות עם תמונות של מיסיונרים ולא ראיתי כזאת כבר הרבה זמן… אולי היא מהפדופילים של נחלאות? אני מבין שיש איזה 60 ילדים באיזור שהותקפו לאחרונה?

  1. נכון, היא מהפדופילים שהמשטרה לא מטפלת,,,
 22. 42
  תקשיבו כולם ימפגרים .

  קודם כל זה לא חרדים זה אנשים עם כיפה שהם חולי נפש ואף חרדי לא יעיז לעשות כזה דבר, ואף רב לא יאשר דבר כזה , זה קבוצה של אנשים שחושבים שככה צריך לעשות ויש להם בעיה נפשית וצריך להרוג אותם. זה קבוצה קטנה של אנשים שהם עושים את כל הרעש בארץ של החרדים.
  בבני ברק מי יעז לעשות דבר כזה זה אסור על פי התורה וזה לא קשור לדת.

  1. הועד לטוהר המחנה והסיקריקים מנקים את נחלאות מכל החילונים והאמריקאים כדי ליצור את מאה שערים במרכז העיר הם יהרגו יאנסו ישדדו וישפילו כל אדם שאינו שומע להוראות שלהם פשוט אנשים מפחדים תתחילו להתלונן
 23. 41
  חרדית מעולם לא הייתה מצטלמת באופן הזה.
  1. יש לנו עסק עם בלש...

   עוד רגע תגיד שזה קרה לה כי היא לא התפללה מספיק. אידיוט

  2. וואלה תודה שהארת את עינינו. אם היא לא חרדית אז באמת מגיע לה שירצחו אותה.
 24. 40
  וארבעה חילונים תקפו חרדי... לגרש את החילונים מן הארץ מיד??
 25. 39
  טוב שאין חוק טל פחות עצלנים יתעסקו בטרור יהודי

  כנראה שהגויים ששונאים אותנו יש להם על מה להתבסס
  הפורעים הללו הם המסינרים האמיתיים כי באלימות זאת הם מגנים את היהדות
  לטובת דתות שלוות יותר גם הנוצרים היו אלימים פעם וקבלו שכל סוף סוף
  מתי המשיח יבוא ואולי לפחות יתקשר ?
  אם זה לא היה עצוב הייתי אומר משהוא נוסף
  האם הרב אליישיב מבסוט עכשיו ?

 26. 38
  איפה אתם כל המגיבים הצדיקים והאכפתיים כשנפגעו מאה ילדים ע"י אישה זו וחבריה הפדופילים בביתה בנחלאות?? איפה העיתונות שבקושי התיחסה לפרשיה כי נפגעו ילדים חרדים? איפה המשטרה בנחלאות שנותנת לפדופילים להמשיך לעבוד? אל תחשבו שהילדים שלכם ינצלוֱ! בנחלאות הילדים החרדים לא יוצאים לבד מפתח בתיהם, הרשת ממשיכה לפעול במקומות אחרים בירושלים והמשטרה לא זזה!

  איפה אתם כל המגיבים הצדיקים והאכפתיים כשנפגעו מאה ילדים ע"י אישה זו וחבריה הפדופילים בביתה בנחלאות?? איפה העיתונות שבקושי התיחסה לפרשיה כי נפגעו ילדים חרדים? איפה המשטרה בנחלאות שנותנת לפדופילים להמשיך לעבוד? אל תחשבו שהילדים שלכם ינצלוֱ! בנחלאות הילדים החרדים לא יוצאים לבד מפתח בתיהם, הרשת ממשיכה לפעול במקומות אחרים בירושלים והמשטרה לא זזה!

  1. עכשיו את מאשימה את הגברת בפדופיליות? מסיונריות=פדופיליות? גם של חרדים?
  2. יש נגדה תיק במשטרה עם עדויות ילדים שהתעללה בהם והמשטרה אינה עושה דבר
 27. 37
  מזעזע. משטרת ירושלים בטח תמשיך לא לנקוט אצבע כנגד חרדים אלימים.
 28. 36
  כל כך הרבה כספי מיסים הולכים לחרדים, אולי נסדר להם עוד קצת כסל קליטה בחו"ל? יעדים אפשריים:

  יפן: כי זה רחוק
  מאדים: כי זה עוד יותר רחוק
  אירן: כי זה מתאים
  אפגניסטאן: כי זה עוד יותר מתאים ועוד יותר רחוק

 29. 35
  בקהילה החרדית מחפשים רק את החריג ואת השלילי. את זה יש גם בקהילות אחרות.
 30. 34
  דתיים נמאסתם.. תפסיקו להרוס את המדינה שלנו.. ישראל תהיה יפה יותר ויהודיה יותר בלעדיכם

  כמה בלגן החרדים האלו יכולים לעשות.. לא מספיק שאתם לא עושים צבא.. לא נוטלים בנטל של לשמור ולבנות את המדינה שלנו.. לא עובדים באמת ואז מרוב שעמום ושטיפת מוח דתית אתם הולכים, יורקים על נשים מכים זקנות.. חאלאס!!
  נמאסתם.. למה אני צריך לממן אותכם יא פרזיטים!!
  תתביישו לכם..
  אתם הורסים את המדינה מבפנים ואתם יותר מסוכנים לישראל מכל איום שמבחוץ.

 31. 33
  בושה וחרפה....
 32. 32
  יש להילחם במיסיון במסגרת החוק.

  נכון שהמאבק כנגד אנשי המיסיון החותרים להביא להמרת דת הוא חשוב מאין כמוהו, אבל אסור לנקוט דרכי פשיעה, ואין המטרה מקדשת את האמצעים.

  1. כולל המסיון החרדי ?ארגון הזוועה ,אפרת? החזרה המונית בתשובה?

   להמשיך?

 33. 31
  מזל שלא ישבה מקדימה באוטובוס - אז היו מראים לה מה זה
 34. 30
  הכת החרדית בפעולה.

  עדיף להיות נוצרי מאשר להשתייך לכת החרדית. הביריונים שהיכו את האישה בטח לא לומדים ולא עובדים ולכן יש להם זמן למעשה ביריונות.
  לבטל קיצבאות לאלתר.

  1. דווקא הם עובדים כנראה

   כמו רוב אלה שאינם לומדים סביר להניח שהם עובדים.
   ואני חייב לציין שהתקפתך כנגד החברה החרדית במקרה זה שגויה, ואין זה נכון להסיק ממיעוט של פושעים על החברה הכללית.
   בדיוק כפי שבנוגע לחברה החילונית אינך מסיק מסקנות מהעולם התחתון על החברה הכללית.

 35. 29
  יש לבוא בטענות לרבנים

  כאשר מטיפים לציבור המאמינים שיש כאלה ששוים יותר ויש כאלה ששוים פחות (גויים, חילוניים), אז למה אפשר לצפות?
  אלה ש"שוים יותר", לתפיסתם ,חושבים שמותר להם הכל כי הם מעל כולם, גם מעל החוק והמוסר.
  מתי יקומו רבנים שיטיפו כי כולם ילדיו של הקב"ה וכי חייבים אנו ב"ואהבת לרעך כמוך", ולא רק "רעך" היהודי הדתי, אלא כל אדם באשר הוא.

  1. הקב''ה שלך הוא שורש הבעייה
 36. 28
  מתחת לתחפושות השחורות הסטן נימצא , ישראל הופכת להיות טליבנית והממשלה יושבת חסרת אונים. כל בחירות שייש הם מקפלים את המנהיג וכוחם מתגבר.החיילים שלנו שמגנים על המדינה לא יכולים ליקנות בית או לממן את לימודהם אחרי צבא והחלאות האלו מקבלים הכל.
 37. 27
  אבל מה - הם מתפללים חזק ושומרים על המדינה.
 38. 26
  זה לא כולם כאלה

  בדרך כלל הם נחמדים ולא צריך לעשות עניין מכל דבר. "נחזור ונסדר לך את הבית כמו שהיה."

 39. 25
  החרדים רוצים להשתלט לנו על המדינה המחשבות המרחב הציבורי על הכלללל

  אנחנו חייבים להתעורר זה לא נגד הדת זה נגד הרצון שלהם להשתלט עלינו
  פשוט כך, בשבת הם לא מאפשרים תחבורה ציבורית בפסח חל איסור מכירת חמץ,
  אבל בתוך הבית הפרטי הם מחליטים את מי נארח ואת מי לא

 40. 24
  אחד מן השניים יקרה: או שהמשטרה לא תעצור אף אחד, מה שהכי סביר, או במידה שאנשים יעצרו ויורשעו יפסקו להם ענשים מגוחכים. האם מישהו רוצה להתערב?
 41. 23
  סיפור מדי מופקע בשביל להיות נכון, חסרים פרטים חשובים

  הסיפור הזוי לחלוטין, משהו פה חסר. למה ש 5 אנשים יכומאישה באלימות כזאת בלי סיבה. אם היא הייתה באמת מסיונרית הרי שהמניעים למעשה הנפשע מובנים. אבל היא טוענת שהיא לא מסיונרית, אם כן הייתה סיבה אחרת לאלימות! מהי??? האם זה באמת קשור לדת????

 42. 22
  זה התחיל כבר לפני אלפי שנים עם סיפור בריאת העולם.
 43. 21
  סיפור מדי מופקע בשביל להיות נכון, חסרים פרטים חשובים

  הסיפור הזוי לחלוטין, משהו פה חסר. למה ש 5 אנשים יכומאישה באלימות כזאת בלי סיבה. אם היא הייתה באמת מסיונרית הרי שהמניעים למעשה הנפשע מובנים. אבל היא טוענשלשכור לא מסיונרית, אם כן הייתה סיבה אחרת לאלימות! מהי??? האם זה באמת קשור לדת????

  1. אתה קורא מה שאתה כותב? ואם היא כן מיסיונרית מותר להכות אותה? נעים להכיר - פרצופה האמיתי של הדת היהודית "דרכיה דרכי נועם ונתיבותיה נתיבות שלום"
  2. מה פירוש "דתי חזק"?

   האם אתה מתכוון, שגם אתה חזק דייך להכות אשה?
   או שמא אתה חזק בדת אחרת, העמלקית למשל? כי מה שהבריונים הנאצים הללו עשו איננו קשור בדת יהודית כלשהי!

 44. 20
  בושה וחרפה - נמאס מהפראנויה הדתית הפנאטית

  יש להוקיע את האנשים הללו ולשימם מאחורי סורג ובריח

 45. 19
  סיפור מדי מופקע בשביל להיות נכון, חסרים פרטים חשובים

  סיפור מדי מופקע בשביל להיות נכון, חסרים פרטים חשובים

 46. 18
  well done we dont need missioners here israel
  1. סאחה על האינגלז
 47. 17
  המציאות מטורפת מכל דמיון
 48. 16
  אוי ואבוי...

  לאן אתם הולכים ועד לאן תגיעו?? אישה יקרה המשיכי להפיץ את האור בדרכך המיוחדת ורפואה שלמה , לכל המתלהמים זה נורא כולנו יודעים אז דיי...

 49. 15
  עד עכשיו הם היו תוקפים בעיקר יהודים משיחיים שמאמינים בישוע. עכשיו הם עברו גם לאנשים שלהם בתוך הקהילה. כולי תפילה שה' יחזק וירפא במהרה את האשה המסכנה הזו.
 50. 14
  כך נראה פוגרום, והפורעים הם ללא ספק חרדים או בריונים שנשכרו על ידי חרדים

  ואיחולי החלמה מלאה והתאוששות נפשית לקורבן הפוגרום.

 51. 13
  לא נשמע לי הסיפור...
 52. 12
  עגלה מלאה ערכים - גזענות, אלימות, בטלנות...
  1. עגלה שדורסת את הולכי הרגל העוברים בדרך
 53. 11
  התפוז המכני. זוועה, זוועה זוועה. איפה רשויות החוק?!!!
 54. 10
  אף אחד לא מצפה לאינקוזיציה החרדית
 55. 9
  ככל שהאמונה קטנה יותר כך הפחד מהאחר גדול יותר. אפסים שזקוקים לאיסורים על איסורים ומחופשים בסמרטוטים שחורים כדי להסתיר את כיעור הנפש והסטיות
 56. 8
  "דרכיה דרכי נעם וכל נתיבותיה שלום"
 57. 7
  במילים אחרות-שכונה לא יכולה להיות "פלורליסטית" כשקיצוניים כאלו מצויים בתוכה.וזוהי אזהרה לתושבי בית-שמש המתונים.זמנכם קצוב.

  והמשטרה חסרת אונים.והממשלה בוחרת להיות חדלת אונים ונטולת מעש.
  מאפיית נתניהו פועלת באין מפריע.
  חוק טל בוטל-הצחקתם אותם.

  1. ואת אלה אתה רוצה לקחת לצבא? רק נשק חסר להם

   ואישור מהמאפיה הלגיטימית שיסדר את דרכם לכל מקום בחברה הישראלית.

 58. 6
  התפלאתי על כותרת "חרדית הותקפה" ממתי זה מעניין אתכם. אבל ראיתי שהתוקפים הם חרדים, אז זה מובן.
  1. מה לעשות ז'יד, זה הפרצוף שלכם.
  2. ז'יד, מה שבאמת מענין אותך ואת הז'ידים האחרים - כולם יודעים. כולם גם יודעים מה השפה היחידה שאתם באמת מבינים - ואין הכוונה בהכרח ליידיש.
  3. איך מטפלים במכשיר חשמלי שמעלה עשן?

   יש שתי דרכים:
   1. להוציא מייד את התקע.
   2. לסתום היטב את כל החורים והנקבים במכשיר על מנת שהעשן לא יחמוק מתוכו.

   אל נכון - אתה מעדיף את השיטה השנייה.

 59. 5
  דת זה רשע
  1. למי שאין אמונה הוא כקליפת השום העפה ברוח
  2. בינתיים המאזן מראה שלמעלה משלושה מיליון בעלי אמונה עפו ברוח היישר למשרפות באושוויץ ולאחר מכן אפרם המשיך לעוף ברוח דרך עשן הארובות....ואיפה היה אלוהיהם? כנראה שגם הוא עף ברוח...
  3. אין אלוהים אתם מאמינים במשהו שלא קיים. תפנימו.
  4. יודע מה אם סבתא שלך היתה שומעת איך אתה מדבר.בסך הכל זה העם שלך אם אתה לא מאמין בו אז יאלללה שוויץ יותר יפה תנסה
 60. 4
  נשמע לכם הגיוני ש2 מהתוקפים יישארו באזור?

  שניים מהתוקפים, שהיו עדיין בסביבה, הבחינו בה, ודחפו אותה חזרה לביתה, ---כלומר שזה היה מחוץ לבית, ף חד ל יגש לעזור???? זה רה יותר הזייה של קשישה בת 70 משועממת

  1. חמוד, תקרא לאמא שתסביר לך מה קרה שם לפי הכתוב..
  2. היא גם שברה לעצמה את הרגל מרוב שיעמום?
  3. קחו אותם לצבא, יהיה בסדר. במקום לתקוף זקנות יהודיות, הם ירדו על כפרים פלסטיניים עם גז מדמיע ובואש וישפילו זקנים במחסום
  4. נשמע לכם הגיוני שמי שכותב תגובה כמו 'סיסי' לא שותף ומחפה על משהו?
 61. 3
  זו ידיעה שצריכה לפתוח את מהדורות החדשות והעיתונים.טירוף מוחלט

  חייבים לעצור את הנוגעים בדבר ולדאוג שלא יראו אור יום להרבה שנים. זו לא יהדות זו עבודת אלילים מטורפת

 62. 2
  ושוב - אלימות של חרדים. מה עושה המדינה? פוטרת אותם מחובות ומממנת את בטלנותם
 63. 1
  החרדים הם אסון. צריך להפסיק מיד כל תמיכה בישיבות ושאר מוסדות דת, להפריד את הדת מהמדינה ולגרש כל חרד בעל אזרחות זרה.
  1. אתה מודע להשלכות של הפרדת המדינה מהדת? לא עוד מדינת היהודים, דתו של אדם תהיה ענינו הפרטי בלבד. הרבנים יצאו ממשרד הפנים וישרתו רק את מבקשיהם. יהיה שוייון אמת בין כל אזרחי המדינה וחוק השבות יוסר....להמשיך? אתה מוכן לזה?
  2. מודעת והתשובה היא כן!!!!!!
  3. כן, מודעת להשלכות - אז מה? אמן, שיהיה שוויון בין כל אזרחי המדינה. יהודי שלא עלה עד עתה לארץ - בעיה שלו!
  4. איפה אפשר לחתום על אי נאמנות למדינת היהודים?
  5. ויפה שעה אחת קודם.
  6. איך הגעת להיקש הזה באופן מחייב?

   יש הצדקה היסטורית לבית לעם היהודי ודי ב"מדינת לאום יהודית תרבותית" כדי לקיימה, עם חוק השבות. הפרדת דת ממדינה אינה מבטלת דת אלא הופכת את הדת לעניין פרטי שנתון לבחירה אישית. היהדות היא דת שבטית ולכן גם לאום וכפי שרבות ממדינות העולם החופשי מגבילות הגירה לתוכן, על פי קריטריונים שכל אחת מהן מגדירה לעצמה, כך גם ישראל יכולה לנהוג ובפרט לנוכח העבר הטרגי של עמנו לאורך ההיסטוריה בגולה.
   בין שתי הקצוות של "מדינת כל אזרחיה" ו"מדינת הלכה" יש עוד גישות ביניים שיותר מתאימות לאופי לו מייסדי המדינה התכוונו. כך למדנו בשעורי אזרחות.

  7. ליורם, אני בעד ויפה שעה אחת קודם

   נמאס כבר מהדתיים, נמאס מכל אלה שחושבים שהם מעל החוק!! כל אלה שבטוחים שמה שהם חושבים זה מה שנכון וכולם צריכים להיות ככה. אני בעד למצוא את אותם אנשים שעשו את זה ולענות אותם, לגרום להם להתחנן שיהרגו אותם, אבל לא לתת להם אפילו את זה. רק ככה אנשים יבינו שזה לא בסדר, מאסר עולם? בכיף, אבל שיהיו מרותקים למיטה קודם

  8. ככה זה בדיוק צריך להיות! ניסחת מצויין

   ימות המשיח

  9. למה להכליל אני בן אדם דתי וזה לא כולם ככה אולי כבר תתחילו להבין שזה לא קשור לדת זה אנשים חלאות שמחפשים סיבות!!זה עבריינים בתחפושת??אם זה היה דתיים אז איך מותר לגעת בבנות אההה???ינעל החרדים האלה שעושים חילול ה' תבואו אלי לבית ותראו מה זה דתי שיודע לכבד ולהעריך כל בן אדם במה שהוא.התקשורת מראה את זה בצורה מכלילה חלאאס עם השקר הזה