פעילות שמאל: מטרידים אותנו מינית בהפגנות בגדה

מאשימות את ארגוני השמאל ביחס סלחני בשם המאבק בכיבוש. פעיל פלסטיני: "לא ייתכן שנשים שבאות להפגין סולידריות ייפגעו"

"היי לכולן, אני כותבת את זה כאן כי אני ממש לא בטוחה מתי תהיה הישיבה הבאה. בהפגנה היום (10 בפברואר 2012, א"י) בכפר א-דיכ הרגשתי במבטים והצבעות מצד השבאב (כינוי לצעירים פלסטינים, א"י) שגרמו לי לחוסר נוחות מסוימת. הם דיברו ביניהם ולא איתי, אבל המילה שחזרה על עצמה די הרבה היתה 'שרמוטה', עם מבטים כלפי. כשפגשתי את א' וח' (שני גברים, א"י) אמרתי להם את זה, וח' דאג להיות צמוד אלי. זה עדיין לא מנע כמה נגיעות לא מקריות ועוד אמירה או שתיים של 'שרמוטה' לעברי. בסופו של יום, זו היתה חוויה מאוד לא נעימה".

המכתב הזה, של פעילת שמאל ישראלית, הוא רק אחד הגורמים לסערה שמתחוללת בימים האחרונים באינטרנט בקרב פעילי השמאל וארגוני זכויות האדם בישראל. הפעילה, ששמה שמור במערכת, הפנתה את המכתב לחברותיה בארגון "אנרכיסטים נגד הגדר", וסיפרה על הטרדות מיניות שחוותה בכפר א-דיכ שבשומרון, שבו מתקיימות מעת לעת הפגנות תמיכה בפלסטינים.

התכתובת הזו, יחד עם עדויות אחרות שהגיעו לידי "הארץ", מצביעות על תופעה רחבה יותר של הטרדות ותקיפות מיניות של מפגינות ישראליות וזרות בשטחים. בשנתיים האחרונות נרשמו לפחות שישה מקרים בגדה המערבית ובמזרח ירושלים: שני מקרים בשכונת שייח ג'ראח, ועוד ארבעה בדרום הר חברון, בכפר מעסרה, בכפר א-דיכ וניסיון אונס לכאורה בכפר אום סלמונה הסמוך לבית לחם, שנחשף בעבר ב"הארץ".

חנה בית הלחמי, השבוע. לדבריה, "צריכים את הנשים כדי לייצר מראית עין ליברלית"מוטי מילרוד

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

באחרונה הוקם פורום מיוחד, בו נשים מכמה ארגוני שמאל רדיקליים, שעוסקות בטיפול ומעקב אחרי מקרים כאלה. "המטרה היא ללמוד את הנושא", אומרת הדר (שם בדוי), החברה בצוות. "אנחנו רוצות לפתח כלים וקווים מנחים ליצירת סביבה פחות מטרידה".

המפגינות התבקשו: לבוש מתחשב

ההפגנות העממיות של פעילי השמאל, ישראלים וזרים, לצד הפלסטינים החלו כבר באמצע העשור הקודם, אך צברו תאוצה בשנים האחרונות. ההפגנות בבילעין ובשייח ג'ראח הפכו למוקדי עלייה לרגל מצד פעילי שמאל ישראלים וזרים בימי שישי, אז התקיימו לרוב עצרות המחאה. בשייח ג'ראח החלה המחאה בעקבות פינוי פלסטינים מבתים והחזרתם לרשות בעליהם היהודים על פי צו בית משפט. בארגונים אחרים מסייעים הפעילים לאזרחים פלסטינים באזורים כמו דרום הר חברון, הנתונים להתנכלויות מצד מתנחלים.

הפעילות המשותפת של פעילי השמאל הישראלים מחד ושל פלסטינים מקומיים מאידך, הביאה לא פעם לשיתוף פעולה נדיר בימים של סכסוך. אולם במקביל החלו להישמע תלונות על מקרים של הטרדה מינית מצד פלסטינים. באפריל 2010 אף התלוננה פעילת שלום אמריקאית על ניסיון אונס בכפר אום סלמונה שליד בית לחם, אולם החשוד במעשה שוחרר לאחר שהפעילה ביטלה את תלונתה.

חנה בית הלחמי, פעילת שמאל פמיניסטית ותיקה, מספרת כי התרעומת בקרב הפעילות החלה באביב 2010, עת תנועת "סולידריות שייח' ג'ראח" פרסמה הודעה שבה ביקשה מהפעילות לבוא בלבוש שייתחשב ברגשות התושבים. הפנייה יצרה מחלוקת בין הפעילות לפעילים אחרים שטענו כי תגובותיהן מוגזמות. זמן לא רב לאחר מכן החלו הפעילים לקיים פגישות, שבהן נידון בין היתר נושא ההטרדות.

לצד המאבק בהטרדות, מותחות הפעילות ביקורת על התגובות מצד עמיתיהם הישראלים. כעסן של רבות מהפעילות בעבר ובהווה במאבקים בשטחים, מופנה כלפי חלק מעמיתיהם בארגוני השמאל הרדיקלי, שלטענתן מגלים יחס סלחני מדי כלפי התופעה וממעיטים בחשיבות ההטרדות - והכל בשם "ההתנגדות לכיבוש".

ס', שנהגה בעבר להפגין לעתים קרובות בשטחים, והיום נמנעת מכך, מספרת כי "לפני כשנתיים וחצי קיימנו מפגש של הנשים שלקחו חלק בפעילות נגד הכיבוש. זה התקיים בדירה בירושלים ועלו שם דברים קשים. כמעט כל אחת מהנשים שנכחו סיפרה כי הוטרדה או לחילופין חוותה הדרה נשית. אחת הפעילות הישראליות סיפרה כיצד באוהל תמיכה במשפחות בשייח ג'ראח, נשלחו אליה ידיים במהלך אחד הלילות. האשה זעקה לעזרה ובאו הפלסטינים וביקשו לדעת במי מדובר כדי לטפל בו".

לדברי ס', "בחורה זרה שפעילה בתנועת הסולידריות הבינלאומית, שישנה באחד הכפרים הפלסטיניים שבו מתנהלות הפגנות רבות נגד הגדר (מעסרה), סיפרה כיצד באחד הלילות התגנב אליה מישהו לחדר וניסה לגעת בה. היא החלה לצעוק ואחד מחבריה הגיע כדי להגן עליה. ואני מאז לא הולכת למקומות ש'אסור לי' ללכת לבד כבחורה".

מחמוד זוהרה, חבר "הוועדה העממית" של מעסרה אמר ל"הארץ" כי הכפר החליט להילחם בתופעה הזו בכל דרך אפשרית. "ראשית הבחור שעשה את המעשה הוחרם. בנוסף, הוועדה העממית החליטה להגיש נגדו תלונה בבית המשפט הפלסטיני. הוא נאלץ לשלם קנס של 5,000 שקלים על המעשה שלו". לדברי זוהרה, תושבי הכפר אינם מוכנים להשלים עם התופעה הזו. לא ייתכן שנשים שבאות להפגין עמנו סולידריות, זרות או ישראליות, יוטרדו וזכויות האדם שלהן ייפגעו". זוהרה הוסיף כי הוועדה העממית עושה רבות כדי להגביר את המודעות לנושא בקרב תושבי הכפר והצעירים. "צריך להבין. הטרדות יש בכל מקום. גם בתל אביב או בארצות הברית. בהפגנות הללו יש קשר מאוד פתוח בין הפלסטינים, הזרים והישראלים. זה יוצר חברויות. זה מוליד סיפורי אהבה וכן, גם הטרדות מיניות. אבל התופעה הזו חייבת להסתיים מבחינתנו, לא משנה מה יהיה המחיר".

תקיפת פעיל ישראלי

הכרזה השנויה במחלוקת. לחצו להגדלה
הכרזה השנויה במחלוקת. לחצו להגדלה

ואולם הסערה גברה בתקופה האחרונה בין היתר בשל כרזה שפרסם בחודש שעבר ארגון "סולידריות שייח ג'ראח" בעמוד הפייסבוק שלו. בכרזה, שבאה למחות על הכשרת המאחז מגרון, הופיעה צנצנת וזלין עם כיתוב פרובוקטיבי בצירוף הכותרת "מגרון עמוק". הכרזה עוררה זעם, לא פחות ממעשי ההטרדות עצמם. אחת הפעילות, ששמה שמור במערכת, התייחסה לכרזה בבלוג שלה: "יהיה יותר רעש, והם יורידו את הקמפיין, ושוב יתנצלו בלי להבין מה הם שוב עשו לא בסדר. רק שנמשיך לבוא בימי שישי. ראבאק, סולידריות זה לא רק עם ערבים, ומקומות שבהם אף אחד לא סופר אותי יש גם בלי לנסוע עד מזרח ירושלים.

"אז בכנות, לא איכפת לי מה אתם עושים נגד הכיבוש וכמה מהר תביאו את השלום. פשוט לא איכפת לי". הכרזה יש לציין, הוסרה בעקבות ביקורת הפעילות.

לקלחת הזו התווספה עדות של פעילת שמאל נוספת, שכתבה לפני שבוע בעילום שם באתר "העוקץ" על תקיפה מינית שחוותה, הפעם מצד פעיל שמאל ישראלי. "הותקפתי מינית בקיץ שעבר על ידי פעיל שמאל. התוקף היה, ועודנו, בחור העונה על כל הקריטריונים הנכונים: פוסט-קולוניאליסט, פוסט-ציוני, אנטי-קפיטליסט, וכיוצא באלו הגדרות. בעיקר, הוא מגדיר את עצמו פמיניסט. עד שהוא תקף אותי, היינו ידידים. "אחרי התקיפה, לקח לי שלושה ימים ארוכים להבין היטב מה קרה לי, ולתת לזה שם. לא הצלחתי לעשות סדר בראש, כי לא יכולתי להבין איך מישהו שדיבר איתי בשפה של אנטי-דיכוי יכול לפרוץ כך את חומותי. כשתנועת סולידריות השיקה את הקמפיין החדש שלה עם... (תמונה של - א"י) וזלין, שמרמז על אונס אנאלי, בצמוד לטקסט 'תשתקו, תתכופפו ותבלעו, אתם הרי יודעים שאתם רוצים את זה' - מהדהדים את הדימויים המזעזעים ביותר של אלימות מינית. זעמתי, אבל לצערי הרב, קשה להגיד שהופתעתי. כי בכל הכנות, השמאל אינו מצטיין בשוויון מגדרי כמו שנדמה לו".

בית הלחמי, 50, אמא לשניים, טוענת כי ארגוני השמאל סובלים משוביניזם, ו"צריכים את הנשים כדי לייצר מראית עין ליברלית. ברגע שיש תעדוף לזכויות אדם, נגמרת הלגיטימיות שלך. לא יכול להיות שנשים יהיו במקום שני. הן הפכו לכלי מלחמה, לנשק ולקורבן. זו מלחמה של גברים מול גברים, שאין לה קשר לכיבוש".

בית הלחמי, שכותבת בלוג "האישי הוא הפוליטי", אומרת שאפילו בעקבות התכתובת על ההטרדה בכפר א-דיכ, התקבלו תגובות בלתי נתפשות. נכון שבהתחלה אמרו אי אלו אנשים שצריך להפסיק ללכת להפגנות שם. אבל לאחר מכן, החלו להופיע תגובות נוסח 'הכיבוש יותר חשוב'".

מ"אנרכיסטים נגד הגדר" נמסר כי "הקבוצה מתמודדת בפתיחות וברצינות עם אירועים של הטרדה מינית שנעשו על ידי פלסטינים, כמו גם על ידי חיילים ואזרחים ישראלים". וכי, "הנסיונות לנצל פגיעה מינית, תופעה שחוצה גבולות, ולקשור אותה להשתייכות לאומית, עושה עוול למאבק החשוב נגד אלימות מינית".

תגובת סולידריות שייח ג'ראח לא התקבלה עד לשעת סגירת הגיליון.

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 291
  זה בקטנה,דאעש מסביר: מתי מותר לאנוס אישה?
 2. 290
  הכל מתחיל מחוסר הבנה בין תרבויות

  האומניסטים תמיד מנסים להתעלם מהעובדה שיש הבדלים עצומים בין תרבויות, והם יגידו שהמחשבה הזו היא גזענית. אבל זו המציאות. אמנם המרחק בין כפר סבא לקלקיליה הוא חמש דקות בנסיעה, אבל הפער התרבותי הוא עצום. אם רוצים להבין את התרבות של הערבים, צריך ללכת לכיכר תחריר המהוללת, שמה עשרות גברים אונסים אישה אחת, וככה נאנסות בכל עצרת כמה עשרות נשים. זה הפרצוף של בני הברית שלכם, ורק אל תגידו שכל הבעיות במזרח התיכון מגיעות מביבי ושרה.

 3. 289
  שמאל וערבים

  אם החמס ישלוט ,החיים של הערבים הישראלים, והשמלאנים עלובי הנפש ,,יהפכו לגיהנום

 4. 288
  תבינו אותם

  אתן לא מבינות שזה חלק מזכותם למאבק בכיבוש ?
  זה רק מראה שאתן גם כן חלק מהכיבוש המושחת ומשחית.
  זכותו של כל פלסטיני להתחכך בישראלית על מדינתו שלו.
  אני חושב שמה שבאמת מפריע לכן זה שלא הייתה להם את ההגינות לאנוס אתכן.
  אכן חבל

 5. 287
  מעניין שאת מפגינה עבור מי שמקלל אותך
 6. 286
  הערבים האלה ששהסתכלו עליך והתלחששו הגדירו אותך במדויק !

  על פי מורשתם וכי מה את ? על פי תפיישתם אם לא שרמוטה ? בכל פעילותך "למען השלום" עאלק, ראית ערביה אחת נוהגת כמוך ? בואי נגיד אפילו, מביעה דעה שגם לך יש זכות לחיות ? תביאי לדוגמה אחת כזו ! נראה אותך ... אז הנערים הללו שאת מלינה עליהם יודעים היטב מה הם אומרים ! אינך אלה שרמוטה מופקרת שבבואך אליהם את מתירה להם את החירות לנהוג בך ככל העולה על רוחם ! לאנוס אותך וגם לרצוח ! שהלא אינך אלה הפקר !

 7. 285
  מה

  הם יפעלו לשחרור האנסים שלהם רק אם הם יגידו שהם עשו אתה כי הם יהודיות וזה היה נגד הכיבוש הזוי הם מפחדים לדבר על זה שכל האידיאולוגיה ההזויה שלהם תתמוטט תפרסמו את זה אתר שמאלני טפי עליכם עוכרי ישראל קאפו יודנריט בני בליעל ערב רב למה אתם לא מפרסמים אמא שלכם זונה תמותו אמן אתר ועיתון של שמאלנים אמן אמן תמותו אך כמה אני שונא אותכם

 8. 284
  רגע!!!

  אני אמור לרחם על הבוגדות הללו?

 9. 283
  לא נורא- כנראה שזה מגיע להן- מגנות עליהם מפני היהודים ומותקפות על ידם- צדק!

  השמאלניות האלה הן חלאות האנושות וכנראה שגם הפלסטינים הבינו את זה.. בסך הכל בשר לבן... מעניין שזה לא הגיע לתקשורת.. מה קרה? מפחדות שכל האידיאולוגיה תתמוטט מתחת לרגליים? איפה נשמע דבר כזה שמתלוננת משחררת את זה שניסה לאנוס אותה? כנראה שזה קורה רק אם את שמאלנית מטורפת והאנס הוא ערבי...
  כתבה מאוד מחזקת...

 10. 282
  עיתונאים מקצועיים במיטבם

  "מסייעים הפעילים לאזרחים פלסטינים באזורים כמו דרום הר חברון, הנתונים להתנכלויות מצד מתנחלים" -- מישהו אמר פרשנות? מישהו אמר שמאלנים?

  "...הביאה לא פעם לשיתוף פעולה נדיר בימים של סכסוך" -- מישהו אמר חיים בסרט?

  "לדברי זוהרה, תושבי הכפר אינם מוכנים להשלים עם התופעה הזו. לא ייתכן שנשים שבאות להפגין עמנו סולידריות, זרות או ישראליות, יוטרדו וזכויות האדם שלהן ייפגעו" -- אהבתי מאד. מוסר כפול זה תמיד טוב. זה פי שתיים מוסר.

  טוב די, שעממתם אותי באמצע הכתבה. תהנו בסרט.

 11. 281
  תקיפה מינית נגד נשות השמאל המפגינות בשטחים

  מגיע להן. אני מקווה שיאנסו אותן ואז דהן תלמדנה לקח ואולי תתחלנה להבין במי הן תומכות

 12. 280
  תמשיכו להפגין - מה שתקצרו על אחריותכם
 13. 279
  שמאלנים יקרים [למדינה]...

  מתי תבינו שהערבים האלו יום אחד יתקעו לכם סכין וגם..
  לא רק ינסו לאנוס אתכן, אלא גם יאחזו סכין ויתקעו לכם אותה ישר בתוך הלב.. תחשבו קצת למי אתם עוזרים.

  יש מספיק יהודים שזקוקים לעזרה.
  ואתם הולכים לאויבים.
  אתם בודדים!! קבוצת הזויים!!

 14. 278
  זה בגלל הכיבוש....זה כל כך ברור שזה מה שהם יעשו. נראה כאילו פעילי השמאל מנותקים ממש מהעולם

  האידיאלים שלהם(פוסט ציוני, אנטי קפיטליסט) מעוורים אותם לגמרי. ועובדה, כולם בני טובים אשכנזים. הם מעולם לא ראו את הצד הרע של החיים, הם מעולם לא חיו בעולם של עניים, האנטי קפיטליסטים האלו, ולכן הם לא מסוגלים לראות מה שכל מי שחי בצמוד לערבים רואה. לפעמים קשה לי לתפוס איך הם לא רואים את זה, ואל תבינו לא נכון, אני פציפיסט, אבל זה כבר מוגזם. אידיאלים הם אופיום להמונים

 15. 277
  שהגברות הנכבדות יעשו בעצמן את החשבון ההשקעה/תמורה , כשמדובר בערבים
 16. 276
  תכל'ס שמאלניות יותר משוחררות ויותר קל להתעסק איתן.

  מי שמחפש טרף קל כדאי לשחק אותה שמאלן. זיונים חופשי כמעט. אבל אחרי שנה שנתיים כבר נמאס מהמשחק.

 17. 275
  כל הכבוד ל"הארץ" שמפרסם גם כתבה כזו

  אני מאחל למפגינות שלא יחווו שום הטרדה מינית או הדרה כשלהיא.

 18. 274
  מפגינה יקרה, הרי את מזדהה עם הערבים כי בעינייך הם צודקים בנושא א"י.תפנימי שגם במקרה שלך הם כנראה צודקים
 19. 273
  הי, איפה אפשר להירשם להפגנות? למרות שאני לא שמאלנית!!
 20. 272
  הידיעה הזו איננה על גברים שמטרידים נשים. בכלל לא. כאלו יש בכל מקום, וכמובן שגם בקרב הפלסטינים. אז על מה הידיעה? התשובה בפנים

  הידיעה היא על העובדה שישנם כאלו שמעדיפים להדחיק במודע את הנושא, כדי לא לפגוע במאבק נגד צה"ל והמתנחלים, על ידי הסטת תשומת הלב הציבורית.
  לכן כל התגובות שאינן עוסקות ביהודים בלבד, אלו שמבינים ללב הנפגעות ואלו שכועסים עליהן, מחמיצים את הפואנטה.
  השאלה היא האם במקביל להנפת נס המרי הפלסטיני יש להניף גם את נס מרד הנשים הפמיניסטיות, או להסתפק במרד העם הפלסטיני לעצמאותו, ואחר כך נטפל בענייני המגדר. לשיטה זו קוראים "חד-נס".

 21. 271
  אולי תקראו קצת ספרי היסטוריה ואז

  תוכחו עבור מי אתן מפגינות.
  בואו לא נספר עוד פעם על האונס והשחיטה של עשרות היהודים באותה שבת 1929 בחברון. אבל מה עם האונס האכזרי והשחיטה לאחר המעשה של היהודים האומללים בישוב מוצא בשנת 1936? קראו את ספרה של סוזי אבן ז"ל אשתו של אבא אבן שהיה מאד מתון בהשקפתו על הערבים. אחרי קריאת זכרונותיה, לא יכולתי להרדם לילות רבים. זעקת האנוסות ורציחתן האכזרית על ידי תושבי הכפר שעבדו אצלם ותקעו סכין בעינהם זעזע אותי כמו שזעזע את הישוב בזמנו.
  כל משפחת מקלף נרצחה ורק מרדכי הקטן התחבא וניצל. אמרו לי מה השתנה מאז? כן, דבר אחד השתנה! עכשיו אנו חזקים והם לא יכולים לאנוס או לרצוח אותנו (אבל להטריד הם יכולים) ואם חס ושלום נתחלש, גורלנו יהיה כמו בשואה.
  יש לי הרבה כבוד אל כל השמאלנים שמפגינים, היות והם מאמינים בזה, אך חבל שהם לא לומדים ערבית, ומסוגלים להבין מה הערבים באמת חושבים עלינו ואומרים.
  ברגע שהם יבינו זאת, יהיה להם זעזוע מוח, והם יתפקחו כמו שקרה לי ולרבים אחרים.

 22. 270
  תבינו, הן מסרבות להיות אויבות של הפלסטינים החמודים.... ומעדיפות להיות. אתם יודעים. כאלה הן בתל אביב, כאלה בבילעין. רק מה? לא יפות. ממש לא יפות. עברו הימים של הכוסיות בשמאל. אין. הכל ראסטות בלי דיאודורנט, ופרצופי תחת וגועל נפש. פילות שמאל, מה נקרא.

  תבינו, הן מסרבות להיות אויבות של הפלסטינים החמודים.... ומעדיפות להיות. אתם יודעים. כאלה הן בתל אביב, כאלה בבילעין. רק מה? לא יפות. ממש לא יפות. עברו הימים של הכוסיות בשמאל. אין. הכל ראסטות בלי דיאודורנט, ופרצופי תחת וגועל נפש. פילות שמאל, מה נקרא.

  1. גם אני חיפשתי ונעשיתי שמאלן ובסוף מה זה התאכזבתי מהמצוי

   ככה שגם אם זה קל זה לא ממש כדאי.

 23. 269
  Sad but in this way they will understand with whom they are dealing.
 24. 268
  טעות גדולה בכתבה

  כתוב "בכרזה, שבאה למחות על הכשרת המאחז מגרון, הופיעה צנצנת וזלין עם כיתוב פרובוקטיבי בצירוף הכותרת מגרון עמוק. הכרזה עוררה זעם, לא פחות ממעשי ההטרדות עצמם." למעשה הצנצנת הופיעה לאחר כמה ימים של זעם ולחץ. זהו הנוסח המעודן!! בנוסח המקורי המזעזע הופיעה תמונה אלימה, גסה ובוטה שעושה אובייקטיזציה לנשים. הנה הכרזה המקורית-

  http://www.google.com/imgres?hl=en&biw=1366&bih=607&gbv=2&tbm=isch&tbnid=OgbCpUKeqmkRVM:&imgrefurl=http://www.sanny.co.il/wp-content/uploads/2012/03/&docid=D_XnB3DneUHgVM&imgurl=http://www.sanny.co.il/wp-content/uploads/2012/03/%2525D7%25259E%2525D7%252592%2525D7%2525A8%2525D7%252595%2525D7%25259F-%2525D7%2525A2%2525D7%25259E%2525D7%252595%2525D7%2525A71.jpg&w=640&h=905&ei=gqZoT5mLHsb54QTFq_WXCQ&zoom=1

 25. 267
  מי שהולכת לישון עם כלבים שלא תתלונן שהיא מתעוררת עם קרציות
 26. 266
  אנא חזקו אותי

  שמעתי דעות הגורסות שדוקא בגלל ההטרדות הולכות נשות השמאל להפגנות. אני כמובן אינני מאמין לדברים ודוחה אותם בשאט נפש. אנא אנשים טובים, חזקו אותי ואימרו לי שאני צודק, שכן אחרת אאלץ אולי להאמין בשמועות.

 27. 265
  השנאה למדינת ישראל....עדיפה על הטרדה מינית .

  לשם שינוי ...פעילי ימין , וחיילי צהל" ..לא הואשמו בהטרדה מינית ...
  נשים יקרות ..דעתכן וגופכם ....לא מעניינות את הפלשתינים....אלה השנאה למדינת ישראל ..קובעת ..

 28. 264
  ואפשרות נועזת: הפלסטינים בקיאים בחוק הבינלאומי (שעל פיו מאז הסכמי סן רמו ב-1920 אין כלל 'כיבוש'), מוציאים דבר מתוך דבר(!) ומבינים: הגברות היהודיות האלו בוגדות בבני עמן וראויות לכל בוז. יש מצב?
 29. 263
  מה שחשוב זה הנרטיב של הסבל הפלסטיני, לא העובדות.

  מי שקיבל וזילין זה אתן מוטרדות יקרות
  לא הערבים החוגגים על גופכן

  אבל את זה כנראה לעולם לא תבינו.

 30. 262
  חברה שלי

  לפני 3 שנים חברה שלי הסתננה לכפר שביקש פעילי שמאל (כמונו) לעזור להם בהכנות להפגנה ולמצלם את ההכנות ואת ההפגנה. בלילה "המארח" פשוט אנס אותה יחד עם שני חברים שלו. היא פחדה שירצחו אותה ולא היה לה למי להתלונן. מאותו היום היא לא מוכנה לעזוב את תל אביב ולא לעשוק בכל פעילות שמאלנית. אני אישית לא מוכנה יותר לנסוע לשטחים להפגנות ומשתתפת בהפגנות רק בת"א ומנסה להוציא אותה מהבית.

  1. מגיע לה !!!
  2. תגובה מחממת לב. מי ייתן וכל המחלואות והשרלילות של השמאל האנטישמי יעברו חוויות דומות ואף קשות יותר
 31. 261
  כל קורבן יירצה למען המטרה הקדושה. FALASTIN UBER ALLES
 32. 260
  קשה להאמין

  נו באמת, מי שהולך לישון עם כלבים שלא יתפלא שהוא מתעורר עם פשפשים, מזה רק אפשר להבין שאם הם עושים את זה לנשים שתומכות בהם מעניין מה יעשו לשאר הנשים. הטימטום והעיוורון של השמאל הראדיקלי לא נותן להם להבחין שהם עושים נזק למדינה ולעצמם , ובמחשבה שניה כדאי שיעברו לגור עם אחיהם המוסלמים עם ה"אירוח" המתאים להם. ושלא יתבכיינו בתקשורת שמטרידים אותן- מגיע להן

 33. 259
  איזה צחוק ככה זה אצל ערפים

  מותר לעשות הכל לנשים זרות היגע הזמן שתגלו עם מי יש לכן עסק אבל אל דאגה כרגיל השמאל לא נותן לעובדות לבלבל אותו

 34. 258
  הקושי להבחין בין זנות אידאלוגית לסתם זנות
 35. 257
  טיפשות... מפגינות בשטחים בזמן שמהשטחים יורים עלינו גראדים ועוד מתלוננות על הטרדות מצד הערבים

  זו חוצפה שאין לה גבול... שיעברו לגור שם אם יש להן בעיה כזאת גדולה עם התנהלות המדינה שלנו, נראה איך זה יסתדר להן.

 36. 256
  עושה אחד ועוד אחד .. מי שבוגד בוגדים בו .. רק שהם מגלים לכם את האמת בלחישה לאוזני הסוסות

  ואני לא מתפלא בחשבון - משני הרי זה אתן במהותכן/ם אז על מה הצעקה.. ואני מתפלא עליכן שאתן חושבות שהשמאל הרדיקלי הוא שונה מאחמד הרי הם אחד במגמתם אז גם באידאולוגיה הגברית אל תחפשו ניחומים אצלם תחפשו אל הימין הקיצוני הם יעזרו לכם..

 37. 255
  מגיע להן !

  זבל אנושי שבוגד בעמו. אולי בעצם הן הולכות לחפש שם מי ינענע אותן. ע"ע טלי פחימה ודומותיה. אז שלא יבכו אחר כך. מי שהולכת לעזור לערבים ולתמוך בהם, שגם תהנה מהם. מצידי הן יכולות גם להישאר ולגור איתם שם בשטחים.

 38. 254
  קשר של שתיקה? בשמאל הקיצוני? בשמנת? בפוסט פוסט ציונים? אצל אנארכיסטים?

  זעקה ארץ סוציאליסטית

 39. 253
  תמיד אותה התמימות של הקוסמופוליט היהודי
 40. 252
  אין מה לעשות, זה חלק ממלחמה כוללת נגד הכיבוש. צריך להקריב.

  המלחמה נגד הביבוש חשובה יותר מהשטויות האלה.
  עיתונאים תתרכזו בעיקר ולא בתפל.

 41. 251
  אבל שכחתם לציין את הכרזה השניה - הגרועה יותר בעיני

  זה לא נגמר עם הוזלין, היתה עוד כרזה יותר מזעזעת שבה רואים ממש אישה זועקת לעזרה עם יד על הצוואר שחונקת אותה, דימוי מובהק של אונס, שגם הוא זה שעורר את התגובות הנזעמות....

 42. 250
  לא למדתם ?אין אפוטרופוס "לאריות" .ביחוד לשונאי ישראל אין להם גבולות
 43. 249
  אתן שמרות על זכיותיהם ולכם אין זכיות.
 44. 248
  כיוון שמדובר במפגש בין נשים ליברליות לאיסלאם פנטי

  והדוגמא הזו ממצא את הפארדוקס השמאלני. לשלום נדרשים 2 צדדים. השמאל מנסה לתאר את הצד השני במושגים שלו - כמתון ורודף שלום.

 45. 247
  כששוטרים וחיילים תקפו מינית מתנחלות שתקתן. אולי סופסוף תבינו, שלנשים יש עניינים משותפים, גם כשהן אוחזות בדעות פוליטיות הפוכות!!!
 46. 246
  אז רצונך שבשום תחום לא ירגישו עליונות? מה נשאר למדוכאים אלה?
 47. 245
  מי שלא מכבד את עצמו שלא יצפה שיכבדו אותו...

  האמת, גם יהודים לא יכולים לחוש עליונים, כי אנחנו גם לא מצטיינים בהאדרת נשים.

 48. 244
  יש משפט חכם שאומר:

  "מי שישן עם כלבים שלא יתפלא מדוע הוא מתעורר עם קרציות"

 49. 243
  מגיע לכן - אבל אם זה מנחם אתכן """הכיבוש""" כמובן אשם

  אין ספק שאתן באות מנקודת מבט פטרנליסטית , ניאו קולוניאלית ומתנשאת על החברה הילדית. למה כבר אתן יכולות לצפות מהיליד?! הרי הוא כמעט מעולם לא ראה אישה חשופה, המעיזה ללכת ברחוב במה שנתפס אצלו כהתנהגות מופקרת.

  על מנת לסייע ליליד האומלל והבור - וזאת רק הצעה כמובן - תתמסרנה בבקשה לגחמותיו וליציריו הפראיים , הטבעיים , המשוחררים והפראיים על מנת שתוכלו ביחד לסייע לו להשתחרר מתסביכיו הפסיכו סקס מניאקיים.
  ואילו אתן - מהפכניות סוכר חביבות - תוכלנה להרגיש שלמות עם עצמכן ועם המעשה הגדול שעשיתן - סייעתם לפוקנו לפחות ברמה הפסיכולוגית של עם """כבוש ומדוכא"""!

  לכן - לחיי החלפת ה-DNA , למען אחוות העמים ולמיזוג גלויות.

  ובבניין הבית - מקדש או אלאקצא - לא חשוב - ננוחם!

 50. 242
  לא יכולתי להבין איך מישהו שדיבר איתי בשפה של אנטי-דיכוי יכול לפרוץ כך את חומותי.

  כשמפגינים נגד קיומן של גבולות פיזיים של מדינה - גם חומות אישיות מפסיקות להיות מקודשות.

  1. יפה אמרת!!!
 51. 241
  השמאל הקיצוני (שווה קריאה)

  השמאל הקיצוני לצערי הוא כבר מזמן לא זרם הפועל למען זכויות אדם! אני חושב שזכויות אדם זה משהו חשוב אבל השמאל הרדיקלי הפך להיות פשוט אנטי ממסדי, הוא נגד כל דבר, נגד המדינה (וזה לא באמת משנה מי יעמוד בראשה או מה הוא יעשה) נגד העם היהודי (אם יהודי חרדי היה עושה זאת הייתה סלחנות), לא ראיתי פעילי שמאל נלחמים למען מפוני גוש קטיף כאשר פינו אותם בכח ואלימות מבתיהם, אבל כשמפנים פלסטיני עם צו בית משפט פתאום יש התלהמות והפגנות...
  פעילי השמאל הקיצוני פשוט הפכו לפעילים למען פלסטין! זה הדבר היחיד שמעניין אותם!!! כשבארץ קורה מקרה של פגיעה בזכויות של הומואים ולסביות (ואין לי שום בעיה עם הומואים ולסביות) כולם עושים רעש ואומרים שישראל מפלה אותם ותביעות בבית משפט ומה לא?!?!?! אבל כשבאיזה כפר ערבי רוצחים מישהו בגלל שהוא הומו אז זה עובר בשקט ומתקבל כאילו כלום!!
  אותו דבר לגבי זכויות של נשים! הרי פעילי זכויות אדם נלחמים בעבור שוויון בין נשים וגברים, אז אין הם מזדהים עם המוסלמים שהם כיום הקבוצה הגדולה ביותר בעולם שעדיין עושה אפליות (ואפליות קיצוניות!!!) אולי במקום לפעול נגד ישראל (וכן זה נגד ישראל) שילמדו את הפלסטינים טיפה דרך ארץ, טיפה דמוקרטיה, טיפה כבוד האדם, ואז אולי אז כשהם לא ירצו להשמיד את כולנו (כולל את פעילי השמאל) נוכל להגיע ל"שתי מדינות לשני עמים" ואפילו ל"מדינה אחת לשני עמים" בתור אחד שמכי כמה פלסטינים אני יודע שהם מעדיפים את האופציה השנייה!! כי גם הם יודעים שהמנהיגים שלהם מונעים מאינטרסים אישיים ולא באמת מעניין אותם מהעם, מזכויותיהם, מכבודם להתפרנס, לחיות בשקט, לחיות בחופש, לזכות לשיוויון זכויות, וכו'
  בגלל זה קשה לי להבין איך השמאל הקיצוני, שדוגל בזכויות אדם ובשוויון, שהם דברים באמת חשובים ונעלים, מסכים לתמוך באנשים, בעם, שהוא בעצם ההפך הגמור ממה שהוא מאמין!
  אז איך אמרו בכתבה "הכיבוש יותר חשוב" זה עונה על השאלה! מדובר באנשים פרו פלסטינים שלא מעניין אותם מזכויות אדם, ורק מנצלים את הנושא בשביל לשכנע ולמשוך עוד ועוד אנשים (שכניראה לא ממש מבינים מה קורה) לתמוך בפלסטינים וללכת נגד מדינת ישראל!! תחשבו על זה...

 52. 240
  אז למה "הארץ" מעלים את הדיווחים על הטרדה מינית של הפעילות בידי הערבים? למה שומעים על זה רק עכשיו בפעם הראשונה?
 53. 239
  מי שמגיע לשם צריך לצפות לזה!זאת המנטליות הערבית

  וכך הם מעריכים נשים בכלל ואת כול הפרובוקטיביות בפרט

 54. 238
  המאבק של השמאל המערבי מוכן להקריב את הנשים א"כ יבואו ההומוסקסואלים.
 55. 237
  אמנם"לא מתאים" להם שתבואו בלבוש כזה - אבל זו לא הסיבה להטרדה

  גברים בכל העולם מטרידים - קל וחומר בכיכר תחריר ובנותיה - קרי הערבים שגרים ביו"ש.

 56. 236
  מתי יבינו השמאלנים המסוממים שהערבים הם ברברים חייתיים??!!
  1. את זה (לדעתם) מותר להגיד רק על ישראלים יהודים לא על ערבים
 57. 235
  אני מוכנה שימשמשו בי, כי מה שחשוב זו המטרה.

  אההה, מהי בדיוק המטרה? שכחתי. צריך לשאול את גדעון.

  1. תגובה אינפנטילית
 58. 234
  זה העונש שלכם על הקללות והעלבונות שאתן מטיחות על החיילים

  שלנו.

 59. 233
  מגיע לכן
 60. 232
  הקריטריונים הנכונים? זה בעיקר טמטום, נאיביות, פתאיות, ילדותיות, אינפנטיליות
 61. 231
  ברוכים הבאים למציאות

  רוב הצעירים שבאים להפגין סולידריות עם הפלסטינים בכלל לא יודעים עם מי יש להם עסק. הם חושבים שהם עושים משהו הומניטרי שיקדם שלום.
  תתפכחו! הפלסטינים לא רוצים שלום - הם רוצים שנלך מפה. זה חלק מהתרבות שלהם, כמו שהחפצת נשים היא חלק מהתרבות שלהם.

 62. 230
  לאא.. שמאלנים אומרים דבר אחד, ועושים דבר הפוך?? תגידי, הכותבת ב"העוקץ", זה שרוב מלחמות ישראל בוצעו ע"י ממשלות שמאל, לא רמז לך משהו כל השנים האלה?
 63. 229
  באופן רגיל, זה מאוד לא יפה לאחל לנשים שיאנסו. אבל המקרה הזה הוא יוצא דופן ...
 64. 228
  הטרדות מיניות הן תופעה נפוצה אצל הערבים.במיוחד נגד לא ערביות.

  תכונה מובנת בהם..בכל ארצות ערב..הטרדות מיניות בעיקר נגד לא ערביות..גם כאשר אותן נשים מלוות ע"י ידידים או קרובי משפחה.הייתי עד להטרדות הללו בעיראק ,בסיני ובמצריים..עם ערביות הם זהירים מאוד מתגובה אלימה מצד משפחותיהם.

 65. 227
  כשהערכים שלכם מוטעים אז כנראה שגם לסובבים אותכם יש ערכים רעים...

  זה רק מתחיל בשמאלנות ותבוסתנות ושנאה ורע לב וממשיך גם באונס ובהטרדות מיניות. כשאין ערכים אז אין ערכים. נקודה.

 66. 226
  הצביעות

  כשחרדי יקלל בחורה על חוסר צניעות, זו עילה לכותרת ראשית.
  כשערבים אונסים ומטרידים מינית יהודיות- אז פתאום אנחנו לובשים כפפות משי "אנחנו רוצות לפתח כלים וקווים מנחים ליצירת סביבה פחות מטרידה", וכמובן אנחנו האשמים, כי המפגינות היו צריכות ללכת עם רעלות...

 67. 225
  צביעות במיטבה

  אותם ארגונים שהגיעו למאה שערים להפגין נגד הדרת נשים צניעותם ולבושם או נגד הכפייה הדתית בשכונות אלו קוראים לפעילותיהם להגיע בלבוש צנוע לכפרים לכבד את רגשות תושבי המקום....ליהודי אסור ללכת שמאלה כי שמאלה זה הים!!!

 68. 224
  מגיע לכן

  מי שתומכות במוסלמים צריכות לדעת שאונס כופרות זאת מצווה

 69. 223
  כל הכבוד לאלו שמכבסים את הכביסה. חשוב מאוד
 70. 222
  אנרכיסטים מתלוננים ש"מישהו" לא שומר על החוק? הא הא הא...!!!

  זה פרדוקס!
  אנרכיסם אומר שאין חוקים, ואיש הישר בעיניו יעשה.
  אז תשנו את שימכם ל"שומרי חוק נגד כיבוש".
  אז יהיה לכם על מה להיתלונן.
  רק אל תנסו לנכס לעצמכם את הזכות להיות אנרכיסט.

  גם אני יכול(ואז איפה הגבול?

 71. 221
  אינני מאמינה למראה עיני: העתון שלי, אשר מייצג את הפלסטינים העשוקים והכבושים, מפיץ עלילת דם נבזית נגד יקירי. בושה וכלימה!
 72. 220
  נצא בהנחה שכן, או לא?

  מי שלא סובל אותכם, שאנכם מסבירים לפלסיטינאי? מה שונים אנו , מהכובש? לכן גם עבודת קודש שלכם ? אתם בגדר כובשים , וחשודים? כפי שאמר לכם פאלח , לכל הפגנת השמאל, אתם חלק מהעם הכובש, הוא אינו מבין את היהודי? מצאחר ויודעים שאין מצב של מלחמת אחים בנינו?
  בצער רב , יצא לי לשמוע, שכאשר הכובש מרביץ להם, השמאל דואג שלא יבכו
  מרביצים להם ולא נותנים לבכות?????
  סמי אלקיים

 73. 219
  חברה אם ההפגנות הן מסורת,ויש מיניין אז תתפללו כבר,פסח בשער.
 74. 218
  אם אתן נלחמות בשביל פראי האדם הללו... שיבושם לכן !! ואל תתלוננו.
 75. 217
  הכותרת....המטרידים הם הפלסטינאים.

  גדעון לוי -טובי- זואבי - מה קרה? שקט פתאם

 76. 216
  לא יאמן הפלסטינים בדרך כלל כאלה עדינים הם בחיים לא פוגעים באיש. מעניין
 77. 215
  אולי כבר תבינו?

  בעיני הפלשתינאים הנשים שבאות להפגין הן שרמוטות והגברים סתם אדיוטים מועילים. אם הם ינצחו גורלנו לא יהיה טןב מגורלם של תושבי חומס או דרעא.

 78. 214
  חבל שהסמולניות ההזויות חוברות לפאשיסטים המוסלמים

  לפאשיסטים המוסלמים יש אג׳נדה ,ניצחון מוסלמי על היהודים והנוצרים.
  הסמולניות או הסמולנים היהודים והיהודיות הם כה תמימים ולא מבינים איך משתמשים בהם.
  אין קשר לשטחים ולהתנחלויות , אבל הזויי הסמול בשלהם .
  גם לעתון הארץ יש חלק בהזיה .
  עד היום עתון הארץ לא יצא נגד הזיית הסכם אוסלו שהביא לאלפי נפגעים יהודים .חבל ועצוב .

 79. 213
  למפגינות: אני מבינה שהמניעים שלכם טהורים, וברור שלא מגיע לכן היחס הזה, דווקא מהאנשים שאתן נלחמות למענם. יחד עם זאת, אולי כדאי לעצור רגע ולחשוב למען מי ולמען מה אתן נלחמות. כי זו האמת העגומה. אתן נלחמות למען מי ששונא אתכן ורואה בכן את האויב. אתן נלחמות למען אנשים שמבחינתם אישה שמעזה לצאת לבד מהבית היא אישה מופקרת. האם שווה את הטרחה? בעיניי לא. אבל זכותכן לחשוב אחרת. כפי ששמתן לב, אתן אלו שמשלמות את המחיר.
  1. הזכות לחופש ולהגדרה עצמית היא לא לנחמדים בלבד. השאלה היא לא האם הפלסטינאים נחמדים או לא אלא מלי מדינת ישראל תעזוב אותם לנפשם.
  2. שמאלנית הזויה, האם את חושבת שהם יעזבו את מדינת ישראל לנפשה?
 80. 212
  עם כל הכבוד לרגישות של אינדיבידואלים

  הקמפיין הינו מצחיק וסרקסטי ומאד קולע, ואין בו שום דבר משפיל כלפי נשים, גברים או קורבנות תקיפה מינית. אם הוא מפריע למישהו או מישהי זה לגיטימי שהם ירגישו פגועים, אבל זה לא אומר שמשהו לא בסדר בקמפיין, וחבל שבגלל קפריזות כאלה אנחנו מפסידים קמפיין קולע כל כך.

 81. 211
  אבי יששכרוף מחפש סנסציות. למה זה נושא למאמר? האפקט היחיד הוא אוסף מרשים של תגובות גסות.
  1. צודק מיליון אחוז, זה לא נושא למאמר ועדיף לקבור את הראש בחול

   גם הפעילות האלו, מה הן מעזות להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה? חזיז ורעם! האג'נדה של האנרכיסטים היא להשתיק דברים אלה פן יצאו לגלוי קבל עם ועדה. עוד מישהו עלול לזנוח את המאבק הצודק של הקדושים המעונים.

   אגב, הפאשיזם קיים רק בימין, זכור נא. רק שם יש סתימת פיות. אז, ביננו, מה אכפת לך מאיזה מאמרון קטן?

  2. בטוח, אבל יותר קלות מאונס או הטרדה מינית..

   שרחמנא לצלן קורות גם בצה"ל.. אפילו ביחידה סודית שנגמרת ב13...
   וגם בישיבות...ועם כולם צריך להתמודד

 82. 210
  אי דיוק ועוול בנוגע לסוגיית הבעלות על הבתים

  חורה שבכתבה כתוב "פינוי פלסטינים מבתים והחזרתם לרשות בעליהם היהודים על פי צו בית משפט", כשהרי כל העניין הוא שהיהודים _אינם_ בעליהם.

 83. 209
  דווקא לאלו שהולכות לשם בתקווה כמוסה להיות מוטרדות לא קורה כלום. ולכל המעורבים בדבר יהיה סיפוק מלא מהשמדת ישראל
 84. 208
  אשכנזיות טיפשות, גזעניות שונאות מזרחים. תומכות בערבים רק בשל שנאתן למזרחים. לא יעזור לכם, לא תחזור ההגמוניה. וכשיהיה פה שלום (לא צפוי) או מדינה דו לאומית (אסון) מצבכם עוד יחמיר מול ההמון המזרחי והפלסטיני.
  1. ואלה אתה צודק, אבל היית מת להיוולד אשכנזי! אולי בגלגול הבא...
 85. 207
  רק אל תשימו דאודורנט לפני ההפגנה , יאהבו אתכן יותר בריח של עיזים
 86. 206
  פחח מנסות לחנך את הערבים להיות אנושיים לאישה

  כל הערביות זו שנאת נשים

 87. 205
  מה זו כבר חדירה קטנה לעומת הסבל שעוברים הפלסטינים יום יום ? ואם קראו לך שרמוטה מה זה לעומת הקללות שהם חוטפים יום יום מקלגסי צה"ל ? מה יש , הקריבי מעט את גופך לטובת העם המדוכא הנאור וההומני הזה, עשי משהו עם חייך הסתמיים .....
 88. 204
  טוב להאנס בעד ערביי ארצנו
 89. 203
  YOFI IT IS ABOUT TIME
 90. 202
  ITS A CULTURAL THING
 91. 201
  להשתכשך ברפש

  מי שזורק זבל נשאר מלוכלך ומסריח

 92. 200
  בוקר טוב ישראל!!! מזמן קיים תופעה מגעילה מתדרדרת, פעילי שמאל מנעו הפירסום!!!
  1. כמה לא מפתיע

   לא מפתיע כלל שזה קורה וגם לא מפתיע שזה קודם לא פורסם. אחרת איך ימצאו פראריות חדשות?

 93. 199
  זה הכל בגלל הכיבוש
 94. 198
  ביום נפול מדינת ישראל ועליית כוחות הקדמה הפלשתינאים

  תהיה כאן דמוקרטיה ושוויון כפי שלא היו מעולם.

  כל פלשתינאי יוכל לאנוס יהודיות ולהרוג יהודים ללא כל הפלייה, מה שבטוח כי הראשונים להטבח יהיו כל פעילי השמאל ההזויים הנזכרים במאמר, שכן בחברה שבטית כמו החברה הפלשתינאית ה"נאורה" המעשים של השמאל הפוסט ציוני הרדיקלי, לשון סגי נהור, למופרעים, נתפסים כבגידה ב"שבט" ממנו באו. לכן הם יהיו הראשונים להטבח.

  כשה"קורבנות" הפלשתינאים המדוכאים לוחשים "שרמוטה" הקונוטציה המינית בהחלט אינה הקונוטציה היחידה האפשרית. זו יותר חיווי דיעה על אופי של אנשים הבוגדים בעמם. לורד "האו" וקויזלינג כבר אמרנו ?

 95. 197
  אפילו השאבאב כמו הילד הקטן מבגדי המלך החדשים אומר את האמת!-הן באמת שרמוטות-שרמוטות במובן הפיזי והרוחני (בוגדות בעמן).
 96. 196
  האם אותן נשים גם מתחשבות ברגשות של חרדים?
 97. 195
  האנרכיסטים מאותרגים על ידי מוסדות המדינה כיוון שהם הילדים של מפורסמים!

  האנרכיסטים מאותרגים על ידי מוסדות המדינה כיוון שהם הילדים של מפורסמים! מי נתן את ההוראה לא לטפל בהם ביד ברזל?

  כיתבו בגוגל:

  מדוע מאפשרת מדינת ישראל לאנרכיסטים חופש פעולה?

  וקיראו

  1. כי היא מדינה דמוקרטית??
 98. 194
  עוד יגיע היום ויתגלו סודותיהם של לוי והס, נשמח לשמוע
  1. כשאחמדון בא אלי, באמצעות אישור שסידרתי לו - שנינו נהנים
 99. 193
  לכל האינטלקטואלים הרוצים רוב מוסלמי בישראל כדי שתקום סוף סוף מדינת המופת

  אוסף מטומטמים ומטומטמות שסביהם נשחטו באירופה ובעור שיניהם הצליחו להקים את המדינה היהודית.ולא משנה כמה זוועות הם רואים במדינות ערב וכמה שנאה הרי שהם נלחמים כדי לבטל את מדינת ישראל.רק כאשר הערבים יקחו חלק בשלטון הם ירגעו ויקבלו את מדינת המופת שכמובן אוהבת נשים,אוהבת חלשים,שונאת אלימות ודמוקרטית באופן אולטימטיבי.

 100. 192
  הנשיות היא רק סימפטום של דרך אנוש הרסנית.

  די לחכימא ברמיזה!

 101. 191
  אמנם המדיום העיתונאי כמובן לא עושה חסד לדיון משמעותי - אבל בכל זאת:

  לדעתי פשוט אין קשר בין התימרות להחזקה בדעה פוליטית כלשהי (בין אם אתה ערבי או ישראלי) לאלימות מכל סוג, כולל הטרדה מינית. זה מפתיע שיש אנשים שהם רק שמאלנים לכאורה בהפגנות? אני יכול לחשוב על כמה סיבות שונות למה "שמאלני" יהיה אלים.
  מה הכתבה הזו מנסה להגיד - שמאלנים "לא מוציאים את הכביסה המלוכלכת החוצה"?
  לדעתי שמאלנים פשוט לא מאמינים שיש קשר בין פעולה מגונה של מישהו לבין צביעה של אוכלוסיה שלמה. לראיה יש נסיונות לטפל במקרים כאלה באופן נקודתי, אבל זה לא אומר שהם מתכחשים לארועים הללו.

 102. 190
  ולמי שאיננו יודע אין סיכוי שערבי כפרי (פלאח) יגש לאישה בפרהסיה, אלא אם מדובר בזרה (שהיא בחזקת מותרת). מי שחושבת שהפלאח יכבד אותה בעצם זה שהיא מביעה איתו הזדהות מתנהגת כאחרונת האנתרופולוגיות המערביים באפריקה הקולוניאליסטית.
 103. 189
  הטרדות מיניות על פעילי השמאל

  מה אתן מתפלאות? אתן ואתם תמימים! הערבים מנצלים את תמימותכם לרעה,
  אתם רק מביאות את כל השנאה נגד ישראל והיהודים בכל העולם,אתם תביאו עלינו את החורבן!
  לכו להפגין נגד רצח העם שמתבצע בסוריה.
  אם חלילה וחס הערבים ינצחו אותנו, אז מעשי הזוועה שמבוצעים בסוריה יחוירו לעומת מה שיקרה לנו חס ושלום!
  התנהגותכם היא אסוננו!!

 104. 188
  שורש כל הרע בישראל הוא מפלגת בג"צ כהגדרת מאוטנר. בג"צ מפלצתי יצר מפלצות

  כל האנשים האלה שעוסקים םבמעשי חתרנות וחבלה נגד המדינה היהודית היו צריכים להיות מאחורי סורג ובריח מזמן.

  בארה"ב אוסר החוק על כל פעילות נגד בטחון המדינה או בטחון אזרחיה. האנרכיסטים שונאי ישראל חייבים להיחשב למחבלים לכל דבר ולשבת בכלא. מאחר ורבים מהם הם ילדים של שופטים ושל מכובדים אחרים(בעיני עצמם) המערכת תומכת בהם ומונעת טיפול לעצירת התופעה. בב"צ יושבים אנשי השמאל שזוני האידיאולוגיה שלהם!

  כל מערכת המשפט בישראל היא תוצר של המערב הנוצרי והאיסלאם הטורקי ובינה ליהדות אפס קשר. זו התוצאה. להחזיר את המשפט העברי למערכת המשפט בישראל!

 105. 187
  חפשי אמפטיה בביתך

  גברת יקרה, כשאת הלכת להפגין במי שמיירט טילים לארצך במטרה לפגוע בילדים נשים גברים קשישים - את הלכת למחות נגד מי שמגן עליהם.
  תתעוררי וכדאי בזמן - לא כמו חבריך דוגמת עמוס עוז - הוא כבר קרוב לגיל 90 ורק עכשיו התעורר, התפכח, וזה מאוחר מידי...חבל להזדקן עם חלומות לא אפשריים. במקום זה תעשי מעשים טובים ותגלי אמפטיה עבור אותם ילדי באר שבע, אשדוד, גן יבנה...חומר למחשבה.

  1. עמוס עוז נולד ב-1939. חשבון קל מגלה שהוא בן 72, נכון זה קרוב ל 90

   וזו עוד השטות הזניחה בתגובתך.

 106. 186
  הטרדה מינית

  לפני כמה שנים יצא מחקר של סטודנתית שמאלנית על כך שחיילי צהל מעולם לא אנסו פלסטניות כמתבקש מכוח היותם כובשים,והמסקנה שלה לבסוף היתה שחיילי צהל לא אנסו כי הם גזענים!!!

 107. 185
  ?

  כן... הטרדות כל הזמן עוד בהר הצופים כסטודנטית... פשוט נמאס לי שסתמו לי את הפה. הטרדות, פריצה למעונות. הקריבו אותי כאישה לטובת העם הפלסטיני. "תשתקי, הם מסכנים", "אל תספרי, זה רק יצדיק את הסטיגמה". חברות וחברים: אני אמרתי די! די לפלסטינים ודי למדכאים (אותי). נמאס לי להגן על מי שפוגע בי ומקלל אותי ומטריד אותי. יש גבול בין מסכנות לכבוד בסיסי של אדם - שאת זה אין להם. תמשיכו לחיות בהזיות, שמאל רדיקלי שלי (לשעבר) והכי חשוב, תפנו את הלחי השנייה - של הישבן.

 108. 184
  אילנה המרמן קחי את הנאנסות לים , תראי קצת קומפשן...
 109. 183
  מה הפלא

  השמאלנים הם הגזענים הכי גדולים. הם רוצים אתיופים אבל לא לחיות איתם, הם רוצים שהערבים יחיו בנפרד מהיהודים כי זה יפגע באשכנזיות השינקינית שלהם. אם הם כל כך בעד שיוויון שילמדו מהמתנחלים שחיים הכי קרוב לערבים. לא מפחדים מהם ומתנהגים כמו שצריך . כאשר צריכים להלחם בהם הם נלחמים וכאשר יש צורך לחיות איתם הם חיים בשלום. מי בונה את ההתנחלויות הערבים ומי נמצא הכי קרוב לערבים המתנחלים.

 110. 182
  נורא עצוב

  סיפורים כאלו מראים שלא הכל שחור או לבן.ליבי עם הפלסטינאים שאדמותיהם נגזלו,ליבי עם האנשים הפשוטים שבסך הכל רוצים לחיות בכבוד.
  יש לי בעיה עם הדימוי הנשי שיש בעולם הערבי.
  קשה לי לשמוע שפעילות שרוצות בטובתם צריכות לחוות חוויות כאלו.
  יש פה פער עצום בתרבויות ואני לא יודעת מה הפתרון.מצד אחד אני מרגישה שזו תרבותם על כל גווניה,הטובים והרעים,כמו בכל תרבות.
  אבל מצד שני יש פה חוסר שיוויון עצום בין גברים לנשים וזה מתנגש עם הראיה השמאלית שלי, רדיקלית אפילו.
  :(

 111. 181
  נחנו משתמשים וזורקים בדיוק כמו צריך לעשות לשראמאט, מין אמר אנחנו לא מתיחסים טוב ?...
 112. 180
  אוי ואבויי לנו .שרמוטה?מי? אני?
 113. 179
  לא הבנתי מה הבעיה פה??????????

  אחלה!!!!!!!

 114. 178
  מי שישן עם כלבים שלא יתפלא שמתעורר עם פשפשים, שילכו לדבר עם הערבים של פמיניזם
 115. 177
  אני אקצר כי כבר אין כח יותר

  כן... הטרדות כל הזמן עוד בהר הצופים כסטודנטית... פשוט נמאס לי שסתמו לי את הפה. הטרדות, פריצה למעונות. הקריבו אותי כאישה לטובת העם הפלסטיני. "תשתקי, הם מסכנים", "אל תספרי, זה רק יצדיק את הסטיגמה". חברות וחברים: אני אמרתי די! די לפלסטינים ודי למדכאים (אותי). נמאס לי להגן על מי שפוגע בי ומקלל אותי ומטריד אותי. יש גבול בין מסכנות לכבוד בסיסי של אדם - שאת זה אין להם. תמשיכו לחיות בהזיות, שמאל רדיקלי שלי (לשעבר) והכי חשוב, תפנו את הלחי השנייה - של הישבן.

  1. התגובה הכי מעניינת עד כה !!
 116. 176
  דווקא לאלו שהולכות לשם בתקווה כמוסה להיות מוטרדת לא קורה כלום. ולכל המעורבים בדבר יהיה סיפוק מלא מהשמדת ישראל
 117. 175
  הפעילות השמאלניות משתתפות בהפגנות להשגת קטרזיס מיני. מין פתולוגיה שכז..
 118. 174
  הרצאה מאלפת של דר' קידר על מלחמה ומיניות

  כדאי מאד להקשיב לדברים שלו וללמוד לפני שיוצאים להפגין
  http://www.youtube.com/watch?v=_PB2eTNA9-4

 119. 173
  ובכן...

  על זה נאמר - מי שהולך לישון עם כלבים,שלא יתפלא שהוא מתעורר בבוקר עם פרעושים.

 120. 172
  תרבות

  לצערי כמו הבפגנות במצרים, בהן חוו עיתונאיות תקיפות בוטות על רקע מיני בפרהסיה קל וחומר כשהן לבד. היחס לנשים בתרבות הערבית הוא יחס שונה מבחינה תרבותית ומכאן נגזרות זכויותיהן החברתיות והתרבותיות. החוק אינו מספיק, אלא גם יישומו. אני אתן דוגמה שאני בטוח שאין אחד\ אחת שלא נתקל\ ה בה. בבניין מגורים ישן שבו גובים כסף לצורך תחזוקה שוטפת של הבנין ושיפור איכות הדיור כמו השקעה בתשתיות הבניין לעולם לא יצליח אם תרבות הדיור של דיירי הבניין היא של התחמקות מתשלום ועד בית וזריקת לכלוך מחלונות הדירות ולא יעזור שום חוק בעניים הזה, אתה נשאר תקוע כם דיירים בבניין שהם חורנים ושחזות הבניין זה בדבר האחרון שמעניין אותם.

 121. 171
  הפלסתינאים אסד ערפאת פעילי שמאל ודומיהם הינם פעילי שלום ומלאכים-הסיפור הינו עלילה

  .

 122. 170
  שימשיכו להטריד בוגדות , גם הערבים שונאים אותכם

  שימשיכו להטריד בוגדות , גם הערבים שונאים אותכם

 123. 169
  עוד לא למדתן עם יש לכן עסק?

  לא עדיף לבוא בימי שישי ולתמוך בדרום המופגז....ורק תחשבו מה יקרה לכן עם הארץ תיכבש חס וחלילה בטוח בלי ווזלין במיוחד לכן הפמנסטיות שאליכן השנאה של התרבות הערבית תתנקז אתן תתלו בככר העיר

 124. 168
  אני שמאלנית כי אני מקוה שהתנינים הערבים יאכלו אותי אחרונה.
 125. 167
  מה שנכון נכון, השם מתאים ולשם שינוי הם צודקים
 126. 166
  התופעה של ההטרדה מגעילה, התופעה של השימחה לאיד בתגובות כאן מגעילה אפילו יותר כי היא למעשה נותנת צידוק למעשי הפלשתינים
 127. 165
  "אירגוני השמאל מנצלים את הנשים ליצור מראית עין ליברלית", ובאותו אופן הפלשתינים מנצלים את אירגוני השמאל.
 128. 164
  מתי השמאל יבין שהם נחמדים רק כדי לדפוק אותנו???

  כנראה אפילו בכל המובן של המילה...

 129. 163
  באיזה מדינה ערבית שומרים על זכויות הנשים ?

  למה שבפלסטין זה יהיה אחרת ?
  בגלל כמה שמאלניות שלא מחובות לעולם שבו הם חיות ?
  הם עוזרים לשמור על זכויות המחבלים שרוצחים אותם.

 130. 162
  Haaretz should be prized for writing about the issue

  As a Likudnik I usually oppose to the opinions brought up in Ha'aretz

  Still, the newspaper should be prized for writing about this issue that goes against its agenda

 131. 161
  זה לא משנה את העובדה - שאנחנו עם רומס וכובש....אבל מערכת משפט הטובה בעולם ..."עלק"


  מדינת ישראל היא דיקטטורה שיפוטית הרומסת זכויות אדם באופן שיטתי ...

  היום זה פלסטינאים ומתנחלים (בין דין צבאי...) ומחר זה פה בת"א.

 132. 160
  אידיוטים משרתים

  תבדקו לבד

 133. 159
  אידיוטים משרתים

  יה הכינוי שהדביק המשטר הקומוניסטי לחסידיו השוטים במערב שבתמימותם חשבו עצמם ללוחמי צדק ואמת, את ההקבלה עשו בעצמכן וחישבו גם על העובדה שגם עסקת שליט היתה נגמרת מהר ובזול יותר ללא ה״

 134. 158
  בוקר טוב - לוקח קצת זמן אבל עכשיו תחשבו מה יקרה אם הם ישלטו כמו שהם רוצים? מבינות למה צריך צבא?

  לור

 135. 157
  מאמי יא מאמי!

  http://www.youtube.com/watch?v=rvan3s9aCaY

  נדפוק אותך מאמי יא מאמי מתוך אידאולוגיה

  מאמי יא מאמי
  תפתחי את הרגליים
  לשבעה מדוכאים
  שבעה פלסטינאים

  עשרים שנות כיבוש, יותר לא נמתין
  בזיקפה ובזרע נגאל את פלסטין
  עשרים שנות כיבוש, יותר לא נמתין
  בזיקפה ובזרע נגאל את פלסטין

 136. 156
  מאמי יא מאמי תפתחי את הרגליים...

  הם צוחקים עליכן ואתן פתטיות.

 137. 155
  חנה בית הלחמי רווקה בת 18
 138. 154
  השמאל הישראלי הוא הדבר הכי צבוע בעולם

  ועכשיו אתן מבינות שאתן רק כלי. יהודיות טפשות

 139. 153
  בוקר טוב. זה קורה כבר שנים אבל הושתק
 140. 152
  אז מה חשבתן, מטומטמות?

  שהם אנשים נחמדים? שאתן צועדות לצידו של הדלאי-למה או מרטין לותר-קינג?

 141. 151
  עסק עם סוטים תרבותיים

  יפי הנפש המהוללים בוקר טוב שהתעוררתן רק כעת אתם לוחמות למענם אבל אותם זה לא מעניין , אם היתה להם הזדמנות מזמן הם היו אונסים אותכם בשם ולמען ההתנגדותואף היו מוצאים לכך צידוק בשם האיסלאם.
  ככלל יש לנו עסק עם תרבות של פרמיטבים ושם יש כר נרחב לסוטים מהסןג הזה אז מה הפלא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 142. 150
  מאמי יא מאמי
 143. 149
  האמת, זהו צדק פואטי צרוף מה שקורה למטומטמות הללו שבטוחות שקיבלו את ייעוד השמירה על הגחלת האנושית, ובעצם הן משמשות בסה"כ כערוותה של המהפכה ....
 144. 148
  חה חה חה זה מה שיש בוקר טוב ישראל תמימות ?נאיביות ?טימטום? תתעוררו תבינו עם מי יש לכם עסק פעילות השמאל תתעוררו מהחלום הלא מציאותי
 145. 147
  ליברל זה פשיסט שעוד לא שדדו אותו
 146. 146
  חבל שהפעילה הזו לא כתבה על התנסות ולא הטרדה

  אותם המגדירים עצמם פעילי שמאל . לא מסוגלים להפריד בין פעילות כנגד אוולות של חיילי צה"ל לבין פעילות לגיטימית של המדינה כנגד הטרור הפלסטיני.
  הקמת הגדר היא פעולה לגיטימית לחלוטין. כאשר מישהו חושב שהוא נפגע הוא פונה לבית המשפט.
  כאשר האיש פלסטיני אין שום קשר בין חשש לפגיעה לבין הפניה לבית המשפט.
  הפלסטיני תומך בטרור. והוא חייב להוכיח שהוא לא עושה פעולה זו. פשוט משום שיותר מדי פלסטינים "תמימים" היו פעילי טרור.
  פעילות השמאל כמו גם הפעילים לא מסוגלים להפריד הטפל והעיקר.
  משום כך כל הפעילות שלהם בזוויה היא ,גם הפעילות החשובה.

 147. 145
  ואני דוקא חיכיתי לכך שנים והלכתי לכל הפגנה אבל זה הסתייע ...
 148. 144
  ולהבדיל. כאשר אשה ׳מתחילה עם מרצה׳,

  הוא אשם הסטודנטית שפיתתה מרצה ואז התלוננה עליו? ״אוניברסיטת ת"א השעתה מרצה בעקבות רומן עם סטודנטית״? האם בגלל שהסתבר שרוב המגיבים והמריבות חושבים שאשה בוגרת אחראית למעשיה, ואינה ילדה קטנה או מוגבלת חסרת ישע? מדוע אינכם מראים את התגובות הרבות שכן פרסמתם קודם לכן??!!

 149. 143
  היום הטרדות , מחר אונס , מחרתיים סכין בגב , לכו בהמוניכן !
 150. 142
  מתלוננות קוטריות - מעט הקרבה לטובת העם הפלסטיני המדוכא, מה יש?!??

  אין גבול לפתטיות ולפתולוגיה השמאלנית של המחנה ההזוי הזה שעדיין סבור שהמדינה שלו...

 151. 141
  על המתקרב למקום מסוכן, לקחת אחריות על דרגת הסיכון להפגע - בין אם פציעה, מוות או הטרדה מינית. בל נשכח שעיתונאית נאנסה בלוב . ממש לא מזמן - וזה קרה בהפגנה. כאשר כולם זועמים וכל היצרים פועלים יחדיו . אם אתם רוצים לשמור על חייכם , הימנעו מהשתתפות בהפגנות . יש תמיד דרך חכמה יותר לפתור בעיות מאשר לצעוק עם מגאפון . צעקה היא תוצר של בזבוז חמצן... פשוט כך. בכל מקרה , בתרבות המקובלת , מבינים דיבור ולא צעקות .
 152. 140
  לא יאמן התגובות פה. כאילו שבחברה הישראלית אין הטרדות ואין תקיפות

  גזענים תנוחו

  1. אבל מעבר לגדר קיימים האנשים האוטופיים

   הצודקים, המדוכאים, הקדושים המעונים.

   אז ברצינות, מה זה קצת סקס בין חברים?

  2. שוב השוואה לא חכמה.

   אצל ערבים האישה היא האשמה אם היא נאנסת. ספק אם היא מקבלת עזרה מהסביבה שלה.
   אצל היהודים הקורבן מקבל עזרה ותמיכה וגם הציבור לא מעודד דיכוי אישה להבדיל מהערבים ששם כל החברה נותנת הצדקה לפגיעה בנשים בכל הצורות. ראה רצח על כבוד המשפחה. כל החברה תומכת בזה ולא משמיעה אפילוי גינוי למראית עין.

 153. 139
  אכן נחשפתי לתוכן דומה בפגישה של נשים מתופפות באחד הכפרים. הם בהחלט דיברו על הדרת נשים, דרישה לצניעות, היחס להומוסקסואלים וכו'. המסקנה מצערת בפרט לאור מגוון ההטרדות המיניות באזור הר הצופים מצד יוצאי הכפרים הסמוכים.
 154. 138
  מגיע להן

  שילמדו בדרך הקשה
  אין מקום לרחמים

 155. 137
  זה יכול להיות בכל מקום... אבל עדיין מגיע לך!
 156. 136
  מארגן הפגנות יקר אם היית משכנע את הילדה שלי להצטרף אליך כשאתה יודע מה קורה והיה קורה משהו אני די מבטיח לך שלא היית אתה וחבריך יוצאים מזה בשלום
 157. 135
  אתם דואגים יותר לכבודן המופקר של נשות ישראל מאשר לשמם הטוב של לוחמי חרות פלסטין המהוללים. מפתיע ומדהים!!! למרות הכל, לא כולם אצלכם לוי והס.
  1. לא אחדל ממאבקי נגד משטר האפרטהייד הציוני ובעד חרות לפלסטין השלמה, גם אם השבאב יכנו אותי "שרמוטה". אני רגילה לזה.
  2. את ככל הנראה נצר לשושלת ארוכה של יהודיות בגולה שהתרגלו להשפלות והטרדות מחוסר ברירה , יתכן וטיפול היה עוזר לך לצאת מהביב הנפשי שבו את גרה ...
  3. העונג כולו שלך, גידול אכלוסיה עלינו
  4. חברותייך הנהדרות מסיעות לפלשתינים לרצוח עכל כבוד המשפחה לרצוח הומוסקסואלים לכפות על נשים לבוש מכביד ומשפיל למנוע מיהודים לגור בכל מדינה מוסלמית בעולם זה האפרטהייד ובעיקר להסתיר את הפגיעות היום יומיות בנשים
  5. היא כנראה לא יהודיה בשורשיה-לכן מזדהה על הפרימיטיב.
 158. 134
  הדבר המזעזע ביותר הוא קשר השתיקה

  הנושא מוכר בארגוני השמאל הקיצוני במשך שנים, והושתק על מנת שלא לפגוע במאבק בכיבוש
  בסופו של יום, הנשים הפעילות הן-הן קורבנות הכיבוש החדשות, אבל בגלל שהן יהודיות, עמיתיהם הפעילים לא מזילים ולו דמעה

  1. ממש לא מפתיע.

   ראה התייחסות לעיתונאי הארץ שכתב, דיבר ואולי יותר כלפי נשים במערכת. הוא עדיין שם ובגדול. המטרה מקדשת. ונשים.. מה זה השטויות האלה, כולה נגעו קצת, מה זה כבר הזיק לעומת..

 159. 133
  בלשון ספרותית,המאמר הזה משקף את הביטוי "צדק פואטי"...
  1. זהו ביטוי של מערכת שמאזנת את עצמה כל הזמן.
 160. 132
  כתבה מעט משונה - קצת מיחזור, קצת

  פרסום של פוסטר סר-טעם במיוחד שהורד לאחר חצי שעה עם התנצלות רפה, וזכה להתנצלות ראויה "רק" איזה שעתיים אח"כ (!), מכתב אחד אנונימי על "תקפיה ע"י פעיל" אבל בעצם ניסיון ל"דיט רייפ" מהסוג הרגיל למרבה הזועה, ותמונה של חנה בית הלחמי.
  פרס פוליצר לא יהיה כאן.
  השאלה המעניינת, היא איך זה הגיע ל"ראשי", ולמה? מה העיתון מבקש להוכיח, ולמי?
  ומי מנהלים קמפיין יסודי נגד פעילים וארגוני שמאל? אהה....
  ויש לשוב ולומר: אור השמש הוא כן החיטוי הטוב ביותר. בהחלט. אבל להעלות כביסה נקייה מחדש על החבל, "כאילו" קרה משהו (עיתון, בכ"ז) זה עלוב.
  אולי כי "סולדיריות" היא הדבר הכי חשוב, והכי מפחיד את הקונצנזוס הגזעני, שאירע בארץ הזו כבר עשור? הרי ארוע הפוסטר - שווה חצי טור בעמ' 8, לא? - והנה הוא מצורף כאן לים של ענתיקות כדי ליצור יעני כתבה. אתמהה.

 161. 131
  היהודים אשמים!!! לא יתכן שפלסטנאי ישר (כמו אנשי ש"ס) יעשה כזה דבר
 162. 130
  אילנה המרמן-לטיפולך!
 163. 129
  אחרי כל קורבנות השלום שהקרבנו, מה זה קצת ליטופים, באמת?
 164. 128
  מי שבאה לתמוך באיסלם הגזעני והשוביניסטי, שלא תתפלא שהיא גם מקבלת מנה מהאלימות המוסלמית!

  תכלס מה הסיפור של כל השייח גראח הזה?
  כל מיני טיפוסים שהם מלאי שנאה אבל חונכו בילדות לא לבטא שנאה ותוקפנות בצורה ישירה, באים לשם כדי להזדהות עם האלימות והשנאה הערבית-מוסלמית שמופנים כלפי סוג מסוים של ישראלים (או, במקרה של "פעילי סולידריות בינלאומיים" כלפי ישראלים בכלל) - ובכך להתחבר לרגשות האפלים של עצמם ובו"ז להרגיש עליונים מוסרית וטהורים.
  במלים אחרות, הערבי שמשתולל ומקלל ומנסה לרצוח חיילים ומתיישבים - מאפשר לישראלים שונאי דתיים ולאירופאים שונאי יהודים להזדהות עם שנאה וברבריות, באמצעות ה"פרא" שבאותו זמן גם עובר תהליך של אידאליזציה ונתפס כתמים וטהור.
  השורה התחתונה שלי: מי שבא לשחק באש ומדליקים אותו שנאה ועימותים - שלא יתפלא אם הוא נכווה מהאלימות שהוא בעצמו מלבה.

 165. 127
  מסקנה.חידלו ממה שאתן עושות.
 166. 126
  זה ממש חמור- במקום לבנות חגורות נפץ שלחו מבטי זימה

  יש לחזור מיד לעיסוקים ליגיטימיים כמו פיצוץ ילדים, ירי טילים והמשך הטרור.

 167. 125
  הם מדכאים נשים,הומוסקסואליים,נוצרים,וכל מה שהוא לא "הם" בעצם...אז למה שלא יטרידו את בנות הקופים ןהחזירים?...מפגינות השמאל הן קריקטורה לטיפשותן...
 168. 124
  זו גזענות לשמה- בגלל שהם ערבים כבר אסור להם להטריד בשקט
 169. 123
  למה דווקא את המאמר הזה אתם לא מתרגמים לאנגלית?!?
 170. 122
  חחחחחחחחחחח השמאל לא רק עוות במעשיוו וערכיוו.הם גם סקס מנייקים...מעוותים...
 171. 121
  לפתוח את הרגליים זה גם תרומה למאבק נגד הכיבוש
 172. 120
  חה חה חה...
 173. 119
  למה אתם מדברים כל כך הרבה.


  פשוט תעשו. או שלא תבואו. או שתבואו בהופעה מכובדת. לא צריך להתנצל בפני הפלסטינים על ההתנהגות הנלוזה של צעיריהם. בנוסף לכך, את פעיל השמאל הזה שתקף מינית צריך מהר ללהתלונן עליו במשטרה. מי שתוקף מינית בחורה הוא עבריין וצריך להתנהג אליו ככה.

  1. תגיד

   עד כמה אפשר להיות נאיבי... עוד תגיד להם שהם יצטרחו להתאסלם. ואז הם יוכלו ליישם את מטרת חייהם העילית: להפגין בעד מה שנקרא "זכויות" של "עם" שלא ממש מחבב אותנו (כנראה גם אותך כי הם לא מבחינים כשהם מתפוצצים). למה צריך להתלונן למשטרה? הרי זה גוף שרומס מדי יום את זכויותהם של אותם הפלסטינים... איפה אתה חיי...

 174. 118
  הם צודקים! באמת שרמוטות!

  בנות שבוגדות במדינה ובעם שלהם, גם הערבים יש להם מספיק שכל לדעת שאילו פשוט שרמוטות והם מתנהגים אליהן בהתאם.

 175. 117
  אתן נלחמות למען תרבות שתדכא זכויות אדם, היום הם לכאורה מסכנים ומחר מדכאים אכזריים
 176. 116
  מי שהולך לישון עם כלבים

  שלא יתפלא שהוא מתעורר עם פשפשים.
  לא יאומן כמה שהסמול בישראל גזעני. כמה הוא חושב שבערבים נחותים ובעצם הם הילד המפגר של השכונה שצריך לסלוח על כל דבר שהוא כי הוא לא אחראי למעשיו.
  זה בסדר שהם מטרידים, רוצחים על רקע כבוד המשפחה, נוהגים כמו בהמות, מעלימים מיסים, רוצחים תינוקות בני יומם...
  הם לא אשמים, זה האבולוציה.
  גזענים נמאסתם!!!

  1. נכון שקשה להאמין למצב האבסורדי שקיים במדינה בשם

   זכויות אדם והדמוקרטיה. רק בארץ זכויות העברין חשובות יותר מזכויות הקורבן. ראה מקרה דרומי שפרצו לביתו ובסוף האשימו אותו כי ירה בעברין. משפחת העברין מוצגת בתקשורת הפחדנית כקורבן הפרשה.......

 177. 115
  תודה לצנזור שלא מפרסם את התגובות שלי
 178. 114
  וואו נהדר

  האמת אני ממש מסכים על הקטע של השרמוטה XD

 179. 113
  חומר למחשבה לאותן בנות חסרו דעת
 180. 112
  שמאלנים לא מאמינים שערבים ירצחו אותם בסוף

  הם חושבים שבגלל התמיכה שלהם בערבים, אלה ממש מאוהבים בהם ואין להם כוונות לפגוע בהם.
  זה מזכיר לי את פנייתה של מזכירת קיבוץ בעוטף עזה מיד לאחר ההתנתקות, כשראשוני הפצמ"רים התחילו להתעופף מעזה. היא פנתה אל המחבלים בעזה ושאלה למה הם יורים על הקיבוץ, הרי הקיבוצניקים תומכים בפלשתינים.
  היום בקיבוץ הזה לאחר שנים של מטחים כבר כבר מבינים שהתמיכה בערבים לא מצילה ממתקפותיהם הרצחניות.
  כרגע מבינות זאת בשמאל רק הנשים המותקפות והמוטרדות, מחר יבינו זאת גם האחרים. אבל בינתיים השמאלנים ממשיכים לבחור בעיוורון ולהכחיש את המציאות ותוך כדי כך לגרום כמובן לנזק עצום לישראל.

  1. הסיפור שלך אמיתי לחלוטין ומוכר לי,מדובר בחברת קיבוץ כפר עזה שקשרה קשרים (אפלטוניים) עם איש הרשות הפלסטינית,נביל מ.,שהיה נציג של דח'לאן במעבר הגבול דרכו הוזרם דלק לרצועה,האשה,שאת שמה לא אזכיר כאן,שמאלנית קיצונית בדיעותיה שהשמיעה לא אחת אמירות קשות וקיצוניות כנגד,צה"ל,המתיישבים בגוש קטיף והציונות -זו שגזלה את אדמות הערבים,שהחלו ליפול לה על הראש פחים מעופפים ומתפוצצים ,היא פנתה לאותו נביל בתחינה שיפעל להפסיק את הירי על קיבוצה,זה בתגובה הזמין אותה למצו.. לו את הקסאם.
 181. 111
  טוב מאוד שזה התפרסם!! נלחמות למען ציבור מסויים צריכות גם לדעת את השקפותיו האמיתיות ובאחת מהשקפותיו נשים צריכות לדעת את מקומם בעולם!! להתלבש לפי אישור הגברים ולהתנהג בהתאם. לא מתאים לך? זה בסדר תמיד יש אונס+סקילה. או שתמיד אפשר לחזור לצד הרשע והכובש עם הזכויות נשים והגייז שלו...
 182. 110
  ההטרדות דווקא מוכיחות את כנות מאבקכן! הרי הערבים אינם דופקים אלא את מי שעוזר להם, ואינם מעזים לדבר אפילו על מי שמכה בהם קשות (ע"ע ספטמבר השחור וכדומה). כל הכבוד!
 183. 109
  התלונות האלו מראות שגם לתוך ארגונים שמכנים את עצמן "שמאל", "אנרכיסטים" או "שוחרי שלום" חדרו רעיונות ציוניים פשיסטים ואדנותיים. הפלסטינים הם, עם כל הכבוד, בני המקום, אדוני הארץ. על הזרים והזרות החיים פה לכבד אותם ואת מנהגיהם. יש להתלבש כפי שיורו לנו, ולהבין שמעמד האשה אצלם - והמותר והאסור כלפיה - שונה מתפיסתנו. אין כאן מקום לאימפריליזם תרבותי. אף אחד לא אמר שהפמיניזם שהביאו אתם ראשי הציונות הוא הדרך הנכונה. ודאי שאין לכפות אותו על העם הפלסטיני הכבוש.
  1. לך \ לכי מארצי

   אדון \ גברת נכבדים: אני בן המקום ובעל הבית.

   הערבים תושבים כאן.

   אם את לא מכירה בזכות למדינה יהודית בארץ ישראל המערבית (אני מדבר רק על פחות מ- 20% ממה שהיה שלנו וחלקו ניתן על ידי הבריטים לפולשים מהעיר מכה שבזעודיה) את מוזמנת לעלות על המטוס הבא ולעוף לנו מהעינים פשוט אם את לא בעלת הבית מה את עושה פה?

   בקצור, אל תבלבלי לנו את השכל עם מלל פוסט ציוני כי אתם מיעוט קטן שראוי שיעוף מפה.

  2. אדוני מלא הפאתוס, נדמה לי שהתגובה עליה הגבתי נכתבה בסרקזם עוקצני. קצת הומור לא הרג עוד אף אחד. נפיחות, לעומת זאת, גורמת לכאבי בטן.
  3. כלומר גם אמא טאליבאן מקובלת עליך

   כי זו דרכה להתלבש? או שההבנה שלך מגיעה רק לערבים?

  4. מתי, בדיוק היו הפלסטינים אדוני הארץ?
 184. 108
  למה מצפים למשהו אחר?

  יש מפגינות שמגיעות עם גופיות אל אזורים שבהם כל הנשים לבושות ברעלות, ברור שזה ימשוך תשומת לב, הערות ובמקרים קיצוניים נגיעות.

 185. 107
  זה לא מעשה מגונה

  הרי שניהם ערבים בכל מיקרה

 186. 106
  לצערי טרם פגשתי ערבי ליברלי אמיתי בענייני נשים

  יש להם חשיבה אחרת לגמרי..

  1. want to meet me ?
  2. אין ערבים כאלה ואם יש הם לא יכולים לחולל שינוי כי הם מיעוט קטן.

   סלמן רושדי אמר את האמת על האיסלם ולכן רדוף עד היום הזה. הוא פירסם ספר על הקוראן בשם ''פסוקי השטן''. הוא גילה את האמת מה שעדיין הנאורים בעולם לא גילו......כי הם אינם יודעים ערבית.

 187. 105
  אותה אשה בזוית שונה בעיניי היהודי ,"בוגדת בעמה".בעיניי הערבי "פרוצה בוגדת בעמה"
 188. 104
  אותי מעניין שכולן בוחרות להיות בעילום שם, ממה הן מפחדות?
  1. אולי שמישהו יתחזה אליהן?
 189. 103
  הן מתות על זה. נותן להן להרגיש כאילו מישהו רוצה בהן וגם רגשי האשמה העצמיים שלהן מוחלפים ברגש הכאב הפלסטיני.

  מאחל לכולן נכבה טובה עם כיפת ברזל לרקטום.

 190. 102
  השבאב זה נוער הגבעות הפלשתיני, אותם אנשים בדיוק,

  אותה התנהגות, אותה גסות, אותה רמת השכלה, אותו חוסר מעש.
  הם הורסים את החברה הערבית כמו שהמתנחלים הורסים את החברה הישראלית

  1. אתה חיי בסרט שנקרא

   "אלאדין". אתה חושב שהערבים זה עם תרבותי כמונו שאפשר לדבר איתו. תראה מה קורה בארצות ערב. תבין עם מי אנחנו מתעסקים. זה תת אדם. אני מגדיר את עצמי ימני אבל אני רוצה שלום. עם במקום הערבים היינו מוקפים באירופאיים לדוגמא, היה לנו עם מי לדבר. אבל עם המציאות שונה לצערי.

  2. הערבים הרבה יותר תרבותיים מהרוסים,זה בטוח
  3. אז תכנס לכל כפר ערבי

   ותראה איך האנשים התרבותיים חיים. או שתנסה לקנות דירה שם.

 191. 101
  שם הכפר הוא הסיבה?

  התרנגול, בערבית - א-דיכ, הוא אולי הסיבה להתנהגות השפלה. לא, אבל ברצינות: אני מגיע למקומות האלה ורואה שזה פשוט הבדל תרבותי עמוק. יש שיטה יותר פשוטה, שאני מבין את הבעייתיות שלה מבחינה פמיניסטית, אבל פשוט להתלבש יותר צנוע כי החברה שם מאד מסורתית.

 192. 100
  לא יכול שלא להתפקע מצחוק

  פשוט חבורת מטומטמות. מה הן חשבו, מה?! שישחטו עבורן כבש ויישבו איתן על כוס תה?! מי שישן עם כלבים, שלא יתפלא כשהוא קם עם פשפשים. אמרו הערבים וצדקו - שרמוטות. מצידי שלא יחזרו לפה. ועוד משהו, מה זה גדה? אני מכיר יהודה ושומרון. מה זה, שם חדש שהמצאתם?

 193. 99
  זה מאוד מפתיע מכיוון שהערבים ידועים כחברה פלורליסטית שבה הנשים הן כח דומיננטי ושווה זכויות בדיוק כמו הגברים..
 194. 98
  אני בטוח שהשמאלניות נהנות מההטרדה אחרת למה הם הולכות לשם חשופות !!!!!!

  מי שלא מכיר את האופי המוסלמי שיראה מה קורה לתנועת מחאה בסוריה

 195. 97
  כמו שאמרו... מי שמרחם על אכזרים...
 196. 96
  שלום עושים עם בני תרבות

  כאחד שתמך מאוד בתהליך השלום וחזרה לגבולות 67 הפכתי למי שתומך בהקפאתו.
  עד שלא יחול שינוי בתרבות בשיווין ובסובלנות בתוך החברה הפלסטינית כלפי האחר או כלפי נשים - לא יהיה מה לדבר על הקמת מדינה לצד ישראל. הפעילים הפלסטינים צריכים לפעול לכיוון זה בדחיפות יותר עצימה מאשר ל"אדמות" .האדמות לא יזוזו הם תמיד ישארו באותו מקום. (כרגע קריאה של פעילים אלו לחופש ולשיוויון בתוך החברה הפלסטינית מובילים לנידוי ואף לסכנת מוות).
  שלום עושים בין עמים ולא בין מנהיגים אינטרסנטים.
  ראו את "השלום" עם מצרים כדוגמה - אחרי שראש המדינה נפל זכינו לראות את האמת של הרחוב המצרי.
  חשוב שיהיה שם חופש ביטוי ודמוקרטיה בשביל שנבין באמת מול מי אנחנו עומדים.
  אני לא רוצה לשמוע סיסמאות מהפוליטיקאים. כשישמעו קולות השלום והרצון לחיות ב-א-מ-ת בשכנות טובה מרובו של הציבור הערבי אז כל הדלתות יפתחו.

  1. יש כאן בני תרבות? השבאב ונוער הגבעות הם היינו הך, אלה מאמינים באלוהים ואלה באללה, הז כל ההבדל.
 197. 95
  השמאל כמו תמיד הורס את עצמו. בשביל מה להוציא את זה ברבים?

  אי אפשר לפעול נגד ההטרדות מבפנים ובשיתוף פעולה עם הערבים?
  הדתיים מטרידיםעשרת מונים, אבל לא שמעתי שם התבכיינות.

  בית הלחמי, ממש בער לך לרוץ עם זה ליששכרוף, אין שום דבר בעולם מלבד הטרדה מינית.
  פשוט נמאס!

  1. אהבתי את תגובתך, אסתר'ל. את כל כך צודקת! כביסה מלוכלכת, מסריחה ופיקנטית
  2. דתיים מטרידים עשרת מונים??? את מפגרת ?
 198. 94
  "הארץ" אזר אומץ ופתח תיבת פנדורה. אבל רק דגם וברר מתוכה בפינצטה.

  בירושלים, בשנה שעברה וגם בזו שלפניה, התחוללו מעשי אונס סדרתיים ותקיפות מיניות כנגד צעירות, ברובן סטודנטיות, במסלול ההליכה שלהן אל האוניברסיטה. התוקפים, צעירים תושבי מזרח ירושלים (לא מהרובע היהודי) ארבו להן, תיצפתו, ותקפו פעם אחר פעם, תוך שימוש באלימות נוראה. מי שהיה מצוי בפרטי המיקרים הללו כינה את התופעה "אינתיפאדה של תקיפות מיניות" . מכרה שלי, צלמת עיתונות שנפגשה בשעתו עם אחר מהמותקפות, סיפרה לי שהתיאורים ששמעה גרמו לה לסיוטים.
  הפרשה זכתה לפרסום מועט ביותר בעיקר בשל החשש מלהצטייר כמסיטים לגזענות. כעת, דווקא כאן, כמה ס"מ מהטור של גדעון לוי, מובא ובקול ענות חלושה סיפורן של נשות שמאל שהותקפו מינית. אני תוהה האם אצונזר... כנראה שכן.

  1. יש לאוניברסיטה העברית אינטרס ברור שהסיפורים האלה לא יפורסמו
 199. 93
  תרבות שונה

  הנושא הזה נדון בהרחבה בעיתון "מקור ראשון" בעבר. הסיפור פשוט: הבדלי תרביות. בתרבות המזרחית נהוג לפרש התנהגויות במו של הבחורות השמאלניות בהתנהגות מופקרת. צר לי, זוהי עובדת חיים גם אם היא נשמעת קצת גזענית(אבל היא לא. גזען מי שחושב אחרת). ברגע שתבינו את זה תוכלו להבין הרבה דברים ביחס לסכסוך עם הערבים(רמז: אין סכסוך על שטחים, הכל ענין של תרבות ואידך זיל גמור).

 200. 92
  פקיחת עיניים לשמאל - בוקר טוב

  זה לא שהימין לא רוצה בטובת כולם בעולם ושיהיה שלום, פשוט צריך להיות ריאלים
  לעזור לרוצחים רשעים זה לא הומניטרי (המרחם על אכזרים סופו שיתאכזר לרחמנים)

 201. 91
  אולי בדרך זו תבינו את תמצית הסיכסוך בין היהודים ל-ישמעלים.
 202. 90
  בחדשות מחר: השמש זורחת במזרח ושוקעת במערב.

  כבר מזמן נטען שנשים מוטרדות מינית בהפגנות המשאל הרדיקלי, ויש מגמה להשתיק את הנושא. בכל זאת, מדובר ב"נכבשים". לא יפה להאשים אותם בהטרדה מינית, בטח אם המוטרדות הן נשים ישראליות, שאולי יוצאות נגד ה"כיבוש" אבל הן אזרחיות היישות ה"כובשת", ובטח מגיע להן, שהרי מותר להתנגד ל"כיבוש" בכל דרך. אז אם בכל דרך, למה לא תקיפה מינית? להשפיל את ה"אוייב". הם לא יהיו הראשונים ולא האחרונים שמשתמשים במין כדרך להשפיל את הצד השני. אח"כ יתפרסם עוד מחקר ולפיו חיילי צה"ל גזענים, כי הם לא אונסים נשים "פלסטיניות". כמה מטומטמים אפשר להיות.

  אנשי השמאל הרדיקלי לא יכולים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. מי שיוצא נגד קולוניאליזם-לכאורה, מי שרואה את עצמו כנאור, ליברל הפתוח לכל הדעות והתרבויות, שיקבל את העובדה שזו התרבות של הצד השני. נשים אינן יישות בפני עצמן, הן מטבע עובר לסוחר, רכוש, ואישה שאינה משחקת את המשחק הזה היא, כמובן, שרמוטה.

  אל תשכחו לצאת אח"כ נגד הכפייה הדתית. בכל זאת, לא דומה הדרישה שנשים יעברו לצד השני של הרחוב לדרישה לבוא בלבוש צנוע להפגנות. הרי לא נרצה לעורר את יצר הרע. בכל זאת, גברים.

  1. אני קטנונית.

   השמש לא 'זורחת' ולא 'שוקעת' -היא תמיד נמצאת במקומה, וכדוה"א מקיף אותה.

 203. 89
  אולי תבינו סוף סוף על מי אתן נלחמות
 204. 88
  זו מלחמה שאין לה קשר לכיבוש
 205. 87
  הפראיירים לא מתים, הם רק מתחלפים.

  ותודה לצנזור.

 206. 86
  להארץ, שלחתי 2 אימייל שבחרתם עד כה לא לפרסם, למה?
  1. יופי ה"ארץ", "ניצחתם". פרסמתם מכתבי זה להראות לכולם עד כמה אתם "דמוקרטים"

   וביינתיים מכתבים רצינים שלי על הנושא המדובר לא פורסמו, זו הטקטיקה שלכם ל"העלים" מכתבים הנוגדים את רוח הדברים לפי משנתכם? מבריק. אבל, תתביישו.

  2. הטקטיקה שלהם היא ליצור דיון ירוד, בהשתתפות ליצנים מתחזים. נראה שזה מושך מפרסמים. דיון רציני - לא. מישהו אמר רייטינג ולא קיבל?
  3. האמת, בגךך זה עברתי לאתר הזה, אחרי שלא פורסמו תגובותיי באתר אינטרנט אחר.

   סלמן רושדי אמר את האמת על האיסלם ולכן רדוף עד היום הזה. הוא פירסם ספר על הקוראן בשם ''פסוקי השטן''. הוא גילה את האמת מה שעדיין הנאורים בעולם לא גילו......כי הם אינם יודעים ערבית.

 207. 85
  קצה קצהו של הקרחון, פוסט קוליניאליסטים עלאק

  גם אני הצטרפתי כמה פעמים להפגנות בעקבות חבר זמני שהיה הולך. "חוותה הדרה נשית" זו מילה מכובסת למה שקורה שם, זה נשמע כאילו זו תופעה נשית כמו מחזור - מה, נשים פד וזה יעבור? אתם לא יודעים מה עוברות שם בחורות ואת כמות ההכחשה והשכנוע עצמי שניסו לעשות לנו שם.

  בקיצור, הבנתי מה קורה שם ומאז אני מנסה להעביר את החיים שלי בלי ססמאות נבובות כמו ארגוני השמאל הליברליים עלאק.

  1. חבל מאד שההבנה עוברת לא מהקשבה ומחשבה אלה אחרי הטרדות, משמושים ואונס - יהודים בכל ימי ההיסטוריה שיתפו פעולה עם הצוררים, היהודים של היום פשוט לא נכנסו לשעורי היסטוריה - מצבם של התומכים בצוררים ושל הלא תומכים היה זהה

   היהודים שקראו ליוונים - נרצחו על ידם עם כל האחרים
   היהודים שזמנו את הרומאים - נרצחו על ידם עם כל האחרים
   יועצי המלכה היהודים שהציעו את האינקויזיציה - נרצחו עם כולם
   יהודים ששיתפו פעולה עם הנאצים - נרצחו עם כולם.

   נקווה מאד שהפעם היהודים משתפי הפעולה יירצחו על ידי הצוררים ולא יגררו אחריהם את כולם.

 208. 84
  במקום לכתוב על זה, לא עדיף לשיר על זה? "מאמי יא מאמי / תפתחי את הרגלים / לשבעה מדוכאים / שבעה פלסטינים / עשרים שנות כיבוש / יותר לא נמתין / בזקפה ובזרע נגאל את פלסטין"
  1. חחחחחחח
 209. 83
  מסכים איתך קודם שישנו את החינוך בקרבם אחכ יבקשו להיות שווי ערך וזה מה שמרגיז.
 210. 82
  מדובר בפרא האציל

  הערבי, השחור והצהוב הוא הכבוש, המדוכא והעני לכן מותר לו מה שאסור לעשיר והלבן. מגיע לו על מאות שנים של עושק ודיכוי. זה מה שמדריך את העולם הפוסט קולוניאליסטי.

 211. 81
  תמשיכו לחלום ולהפגין עבור אנשים שאין לכם מושג מה הם חושבים עליכן ויותר גרוע מה הם יעשו לכן אם תהיה להם הזדמנות

  תמשיכו להפגין -מציע גם שבזמנכן החופשי תפגינו למען סוריה לא חשוב לאיזה צד.

 212. 80
  אבל למה מצנזרים היום באופן שיטתי
  1. יש לי עצה: תתחזה למגיב ותיק ושמאלני, ואז, למרות שידעו שאתה מתחזה לא יצנזרו אותך
  2. מפחדים מתגובות שאומרות את האמת!!
  3. אני תומך בצועד בנעליו

   כי לא יתכן שבמדינה דמוקרטית יפלו בגסות ובאטימות לב את אלה שהושמטו מצה"ל בגלל בעיות נפשיות קלות

 213. 79
  ואולי זו אהבה? למה שהבחורות פוסט-קולוניאליסטיות ופוסט-ציוניות לא תהינה פתוחות יותר בנושא?
 214. 78
  תמצאו עיסוק כבר

  תתחילו לעבוד ולא לחפש את החיים שלכם. ולנושא, מה חשבתם שערבים הם כמו אנשים פשוטים? ברוכים הבאים למזרח המוסלמי. אולי תבינו כך יותר טוב מי הם באמת. וכמו שאחד אמר פה, אף אחד לא אוהב בוגדים גם בוגדים שעוזרים לו.

 215. 77
  מי שמביע סולידריות עם אוכלוסייה מסוימת צריך לפעול לפי הקודים התרבותיים שלה.
 216. 76
  מה השיגו פעילי השלום והאנרכיסטים בעשרות שנות פעילותם בכפרים הפלשתינים?

  סליחה על הגסות אך הכרזה המכוערת מרמזת גם בכותרת "מגרון עמוק" וגם בטקסט כפי שצוטט דווקא על מין אוראלי "'תשתקו, תתכופפו ותבלעו" ובכל מקרה היא דוחה ומיותרת. עם כל ההסתייגות מהכיבוש והדיכוי לא ניתן להתעלם מהעובדה שהפלשתינים ברובם לא מזכירים לנו מרצים בפקולטה למדעי המיגדר או סטודנטים בברקלי, שהפגינו נגד מלחמת וייטנאם, אלא בני חברה שבטית נחשלת שאשה חשופת זרועות או שוקיים זוכה אצלם לכינוי המשפיל "שרמוטה". ואולי כדאי לבחון שוב את הפעילות של ארגוני שמאל שוחרי טוב בכפרים ערביים? האם הצליחו בהפגנותיהם ובנוכחותם שם להקל על הכיבוש, ליצור אהדה ליהודים ולמדינת ישראל? ואולי הם טועים ולא זו הדרך להאבק במשטר הדיכוי שמקיימת ישראל בשטחים? אולי נוכחותם מיותרת? חנה בית הלחמי, מה דעתך?

 217. 75
  מגיע לכן
 218. 74
  אין כמו אירוניה. מזכיר את החרם האקדמי על אוניברסיטת באר שבע
 219. 73
  לא מבין מה הבעייה תלכו להפגין עם חיג'אב ובוארקה
 220. 72
  הדרת נשים זה נורא

  הטרדת נשים זה לא נורא.

 221. 71
  אין מקום לקבל הטרדות מיניות בשום מקום ובשום מקרה. נקודה!
 222. 70
  למרות צדקת המאבק,חייבים להסתכל על המציאות באומץ:

  מבחינת הפלסטינאים,פעילות השמאל נמצאות בתחתית של התחתית של המין האנושי,משלוש סיבות שמושרשות עמוק בתרבות הערבית:
  א)נשים
  ב)יהודיות
  ג)בוגדות בעמן
  כמובן שהפלסטינאים מבינים היטב שהן כלי נשק חשוב במלחמה על פלסטין,
  ולכן הן מסתובבות בשטחים בביטחון (יחסי מאד!),אבל אין ספק שאם תוציאו
  מהמשוואה את פלסטין,היינו מקבלים מיד מספר מעשי אונס קבוצתי+לינץ'-נוסח-ראמאללה בדיוק כמספר פעילות השמאל החביבות...
  פן מעניין וצפוי נוסף של התופעה,הוא התגובה של הפעילים הזכרים,עליה הן
  מעידות בעצמן-ההתעלמות, הסלחנות והאשמת הקרבן בהסטריה.
  התגובות האלו הן בטוי יפה ומזוקק לתכונות ולדעות שמפניהן מזהיר השמאל
  הקיצוני,ושבעצם קיימות בו בצורה חזקה ויסודית-הגזענות הצביעות והשוביניזם.

 223. 69
  הן סתם פוגעות במאבק לגיטימי של כל "צעיר" שרוצה

  לז...

  תנו להם , בנות יקרות , למען צזרח תיכון חד'ש .
  ותעשו עבודה טובה .

 224. 68
  וואוו, אחרי 8 שנים פעילות פתאום איכפת לאבי יששכרוף מהאנארכיסטיות נגד הגדר
 225. 67
  כשם הבלוג: מה שפוליטי הוא אישי

  הכיבוש אני מתכוונת.

 226. 66
  האם שוב עלילה ציונית?

  אדם שנאבק על הבית אינו פנוי מחשבתית להטרדות

  1. חבל שהתופעה ידועה ואף הושתקה במכוון על ידי תנועות ל"זכויות אדם" ותנועות ליברליות שונות, הייתה דרישה מפורשת מצד נאנסות להחריש בכדי לא להפריע לתנועת המרי הפלסטינאית
  2. מציע לך לבדוק את הנושא מקרוב - להגיע בלבוש קל , נשים גברים הכל הולך
 227. 65
  בגדול זה הגורל שמצפה לבוגדים, מה חשבתם? שהיחס שתקבלו יהיה יותר טוב?
  1. אף אחד לא אוהב בוגדים. ולא רק את עופר עיני!
 228. 64
  יש צדק בעולם והוא מופיע בדרכים רבות.

  עונש הולם ליהודים, שונאי עמם ותרבותם ומתבטלים בפני האוייב.

 229. 63
  האמת, לא מפתיע אותי . האלימות המינית חזקה מאוד במגזר כלפי מי שאינה ערביה

  זה קורה גם בכפרים ליד ישובים יהודים (בעיקר צעירים ) וגם יש פה אלמנט אנטי שמי/נוצרי שאומר מה אכפת לי ...יהודיות/ נוצריות...

 230. 62
  השמאל צריך את הנשים כדי לייצר מראית עין ליברלית? להיפך. בית הלחמי וחברותיה צריכות את השמאל כדי לשווק את הפמיניזם הירוד שלהן כאילו נשים הן במקום שני וכו'. זה חלק מקמפיין דמגוגי שמנסה להשליט את שיח ההטרדה המינית ולהכפיף כל שיח אחר למנטרה הזו
  1. נכון מאד, בית הלחמי "פמיניסטית" שרוכבת על השמאל
 231. 61
  זה ידוע כבר שנים. איפה אתם

  יודעת על התופעה הזאת שנים.
  הייתי במפגשים יהודים ערבים
  תמיד אומרים הערבים שותקים ליהודים
  כדי להצליח לשכב עם היהודיות
  לכן הנשים הערביות לוחמניות יותר במפגשים
  להן אין מה להפסיד
  תמיד יש הטרדות אבל ״הכיבוש נורא יותר״
  צביעות

 232. 60
  די כבר עם הנהי והבכי. ההתנגדות לכיבוש חשובה יותר מכל חבורת בכייניות שבאות לקבל תשומת לב ואחר כך מתלוננות על מעשים מגונים, כביכול
  1. מחלתו הכרונית של השמאל

   היתה מאז ומעולם השתקה מכוונת של עוולות הצד שהשמאל חפץ ביקרו והאדרת שמו עד כדי האלהה ע"ע סטאלין. הדבר התבטא בעצימת עיניים נבערת והתנהגות עדרית של רוב חיילי השמאל אך מצביעות מכוונת היטב מצד ה"מלומדים" התאורטיקנים הדגולים שהובילו את ההמונים הנבערים כל האמצעים כשרים בדרך למטרה הדוגמטית כל ניסוי רצחני בבני אדם (קומוניזם סטאלינסטי מאואיסטי או קמבודי) הוצדק ולכן מה שאנחנו רואים כרגע איננו אלא ביטוי נוסף (כסף קטן יחסית) לאותה מחלת נפש קולקטיבית של ה"שמאל המקצועי"

  2. שוב מגיב בשכר מטעם הימין הנושא את שם הצועד בנעליו לשוא

   האתר מותקף היום במגיבים ומלייקקים בשכר מטעם הימין שגם מתחזים לאחרים. העיקר שאיציק מהמרכז ועוד כמה מתבכיינים שמתחזים אליהם.

 233. 59
  ה״ארץ״- כל הכבוד על הפרסום

  הוכחתם שאתם קודם כל עיתונאים ורק אח״כ עם אג׳נדה פוליטית. שמאלנית גאה

  1. ממש כל הכבוד, סיפור בן 10 שנים מוצג כחשיפה וכסקופ
  2. 10 שנים לא דוסקס זה בדיוק סקופ

   גם הוללינד פורסם 10 שנים אחרי שניבנה

 234. 58
  בית הלחמי יותר שוביניסטית גם מהשבאב.

  בית הלחמי שמאמינה שגידול ילדים הוא תפקידה של האם ותפקיד האב הוא לשלוח את הצ'ק של המזונות אינה ראויה לתואר פמיניסטית (ראו מאמריה ברשת). היא בטוח יכולה למצוא מכנה משותף רחב של שוביניזם עם השבאב. לפעילות הצדקנית שלה ושל חבריה בכפרים אין כל תרומה לקרוב השלום. זוהי צדקנות מזויפת שרק מכעיסה את הציבור בארץ ולא משכנעת איש.

  1. זו לא פעילות צדקנית. זו פעילות בוגדנית!

   הגדרתך מוטעית!

 235. 57
  מיגדר ולאומיות

  הכתבה מתארת מצב, בו פעילות שלום ישראליות וזרות מותקפות לעיתים קרובות ע"י פלסטינים. ההתקפות המיניות מבטאות, אולי יותר מכל צורת התקפה אחרת, את המהות האלימה של חברת המוצא. אנשים אלה מקפחים באופן בוטה ורציף את חיי הנשים בחברה המוסלמית - מהחינוך לעטות רעלה עד רצח בשל מושגים פרימיטיביים. תודעת השיוויון היא נחלת מתי מעט בקרב הפלסטינים. פעילות ישראליות רוצות להועיל, לשנות לטובה ולחנך? התנו השתתפותכן בהשתתפות מקבילה של נשים פלסטיניות, והימנעו מתמיכה במאבק, כל עוד אין לכן שותפות מהצד השני. על העדר תנועה פלסטינית ל"שלום-עכשיו" הוכברו מילים, אבל בלהט המאבק שוכחים להפנות מבט ולהיווכח, שמפגיני שלום מאפיינים בעיקר את הצד הישראלי. הגברים מבין פעילי השלום הישראלים חייבים בחשבון נפש! עמיתות למאבק מותקפות, ואין הסקת מסקנות באופן נחרץ וגורף? מדוע? האם גובר כאן המכנה המשותף הגברי על פני עקרונות השיוויון לנשים? קהתה הבנתכם? האם נשים מוסלמיות מותקפות בצורה ותדירות דומה? לא? אז היכן הסולידריות שלכם עם חברותיכם לדרך? יש הבדל תהומי בין מאבק למען אנשים, המייצגים אידיאולוגיה שיוויונית ומבטאים בריש גלי שאיפה לשלום, לבין מאבק למען מדכאי נשים הששים אלי התנכלות מכל סוג שהוא! עיצרו, חישבו, ותיבעו מהצד השני תהליך תיקון יסודי מהמסד, תהליך שניתן לחזות בהתקדמותו החיובית בפומבי. אל תגידו "יום יבוא", ה ב י א ו את היום!

 236. 56
  קראו לה בשמה.
 237. 55
  הטיעון הקנטרני הזה שבא להציג את השבאב הפלסטינ האציל כאוסף של אנסים הוא נלוז,אין בו אלא להעיד ש"פעילות השלום" הן עצמן נגועות בגזענות המאפיינת את החברה הישראלית,וחוסר נכונות מצידן להקריב גם את גופן במאבק לשחרור מעול הכיבוש,מה הנזק עליו מלינה הכותבת,צעיר פלסיטני מנסה לחוש את גופה ולשחרר לחצים שהגורם להם הוא כיבוש?בנינו רבים מאיתנו לא היו עומדים בפיתוייה של נערה מצודדת וחשופת גב.
  1. חוצפה מצד פעילות שמאל ליברליות וחופשיות למנוע מהעם המדוכא לפרוק מעט מעולו של הכיבוש והאכזריות, עדיף גם שיגיעו בלבוש מועט למען הקלה על מעשי ההטרדה
  2. ממש פניננה

   כל מילה בסלע

  3. ראיתי ביובטיוב אנשי חיזבאללה בלבנון מתעללים בעובדת זרה מאתיופיה . יופיה.

   לא הצלחתי להעלות את הקישור לכאן.

 238. 54
  וסוף מטפייך יטופון
 239. 53
  היי שמאלניות שלי, הלא בדיוק בשביל זה נרשמתן. אתן מכירות בדיוק את אופיה הברברי של החברה הפטריארכלית הערבית. שיהיה לכם בכיף.
  1. אה כן, והחברה הפאטריאכלית הישראלית פשוט נפלאה!
  2. שנים הקדשתי למחשבה ובסוף בחרתי בישראלית. ואת?
  3. אואה החברה הישראלית יותר רוצחת ויותר אונסת מהחברה הערבית? שיעור ממינה צמח אולי?
 240. 52
  צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים
 241. 51
  מין מהוות.

  בושה וחרפה אם הסיפורים אמיתים יש לעשות חשבון נפש כפול ומכופל
  1- האם בכלל התהום התרבותי ביננו לבין ערבים מאפשר פעילות מחאה משותפת כמו הפגנות?? האם עם שעדיין נשים נארגות על רקע "כבוד המשפחה" הוא בעל ברית להפגנות ומחאה ??
  2- האם הדמויות המצואיסטיות הוולגריות כמו הווסלין והכשרים מיניים אחרים לא מראה על רדידות בתוך השורות?? אם כן אז כיצד ניתן לזהות את הגורמים ולסלקם??
  3- סולידריות עם מאבק לא בהכרח צריך להביא להפגנות או פעילויות משותפות.
  4- האם יתכן שבתוך האירגונים השמאלנים יש חפרפרות מהימין?? אין לשלול את האפשרות הזאת.

  1. אתה קורא פעילות מחאה לעידוד טרור נגד יהודים.
 242. 50
  לפני שאבירי "ההדר" הלאומני יתחילו לנאץ כאן, כמה מלים:

  1. הטרדות מיניות ואלימות יש בחברה כולה, בלי הבדל לאום, אז נא להרגע. בטויים גזעניים רק מעידים על עסתכם.

  2. מטבע הדיון, הוא יכול להתקיים רק בסביבה עירנית לזכויות אדם. בסביבה כוחנית הדברים קורים, אך לא עולים לדיון, אז שבו בשקט בבקשה, בריוני המלים והתואר, אינכם מבינים כלל את השפה המדוברת במרחב הזה.

  3. ולעניין עצמו: ההשתקה השקופה בעניין ההתנהגות האלימה כלפי נשים רווחת גם במקומות מפתיעים ביותר, שדווקא בהם, ואני מדברת מנסיוני האישי, פעולתה המובלעת, במחוות מנומסות לכאורה ומרומזות, אלימה פי כמה וכמה. הצבא, למשל, הוא זירה ברברית ובריונית מבחינה זו, וזה ידוע, אך גם ההתגוננות נלמדת בו בקלות. אבל, באוניברסיטה למשל, החל מהתואר הראשון ועד לשלישי, רווחת ההטרדה המינית בתוך רשת של שיתופי פעולה והעלמות עין, תחת תקרת זכוכית שההצבעה עליה יכולה להעשות רק בעקיפין. רק שיתוף פעולה מובהק עם קורי העכביש המובנים בפוליטיקה האקדמית (והאינטלקטואלית בכלל) תאפשר למישהי-"שאיננה"-מישהו להתקיים שם, והדבר דורש השתקה עצמית, השלמה, ספיגה. בסביבה כזאת, עצם הקיום הוא שתוקי מלכתחילה.

  4. כל זה נאמר כדי להוציא מהדיון כאן את הדבור המופרך על ערביותם של המטרידים ואונסים. מדובר בתודעה מסורתית ומובנית: אין הבדל בין מי שיורק על ילדה וקורא לה זונה בפניה לבין המתגודדים לכנותה "שרמוטה" מאחורי גבה. דוגמא מובהקת היא פרס ישראל שיוענק לרב דרוקמן, שכוחו רב לו בכל עולמות הכוח כולם.

  לכן, שוב, תרגיעו והפנו מבט אמיץ כלפי עצמכם והתנהגותכם. ומכיוון שאינני מצפה לדבר ממי שבריונותו המילולית מעידה על עולמו, מופנית הקריאה קודם לכל אל אבירי זכויות האדם שביניכם, כן, אתם, אחי גיבורי התהילה המלוטשים והמאומנים בתרבות הדבור, הרטוריים והמשכילים, האינטלקטואליים והאמנותיים, המודעים פוליטית והמוסריים, הפרוידיינים ולקנאנייניים, הפוקולדייניים והניטשיאניים, הפוסט קולוניאליים ושוחרי הטוב – מכם, באמת שכבר הייתי מצפה ליותר.

  1. כל המוסיף גורע ! תודה לך

   תגובה שראוי שכולם יקראו. ברור שלא כולם יבינו.

  2. את לא יכולה להשמיץ את כל האקדמיה בגלל חוג אחד בלבד

   בחוגים אחרים אנשים באמת מתקדמים בהתאם לכישוריהם

  3. העניין הוא שממכם מצפים ליותר

   מפעילי זכויות אדם מצפים שלא ישתיקו נפגעות הטרדה מינית ואלימות מינית.
   כפי שאתם מצפים מישראל שלא להתנהג כמו מדינות עולם שלישי וכופים עליה מערכת ערכים של מלאכים, כך זה חוזר אליכם כמו בומרנג. Eat your own medicine

  4. אנסה לענות לך

   ראשית סליחה, אני בוגר מדעי המחשב, אינני בין אלו הבקיאים בניב בניין גילמן אליהם הפנית את ציפיותייך (ואמנם אולי אין לך שום ציפיות משכמותי), ולכן אדבר בעברית רגילה.

   כל אשה שאני רואה, אם זה בעבודה, בלימודים, בשוק או בתור לכספומט, תעבור מיידית סקירה מינית. לא משהו אובססיבי, וגם לא בוטה, אלא כמעט אוטומטי, בקטנה, אצלי בראש. לפעמים, יהיו מקרים שביני לבין עצמי אפליג הלאה ואדמיין את אותה אשה ערומה, אולי אנסה לנחש את צורת שדיה. ולפעמים לפעמים, בחדרי חדרים, אני גם ארשה לעצמי לפנטז עליה ועלי דברים שהטוקבק לא יסבול.

   חרמן ממוצע בהחלט.

   אמה מה, אני גדלתי וחונכתי בישראל, שהיא דמוקרטיה (סליחה אם אני מעליב פה מי ממפגיני בילעין), בה לנשים יש מקום שווה בחברה - גם אם לפעמים זה רק להלכה - ואני יודע שיש דברים שראוי לשמור בתחום הראש\מפשעה שלי. כנראה שאצל המקביל הערבי שלי (החרמן הממוצע) הגבול הזה הרבה פחות ברור.

   נכון שיש מניאקים גם בינינו, אני משער שאפילו בנורבגיה יש (אולי אפילו בין חברי ועדת נובל!). אצל המוסלמים לעומת זאת, קיימות נורמות חינניות כמו מילת נשים, סקילת נאנסות, רצח על רקע חילול כבוד המשפחה, ... (הוסיפי את הזוועה החביבה עלייך). אצלינו יש נשיא לשעבר שיושב בכלא על עבירות מין.

   אז גם אם הפלסטינים הם מהתרבותיים שבמוסלמים (נגיד, לא בדקתי), כמו שאמר אחד המגיבים למעלה, יש להם כברת דרך לעבור עד שיגיעו לרמה המוסרית שלנו בכל הנוגע לכיבוד נשים. הם איפשהו בינינו לבין הסוקלים.

   וזה כל ההבדל הגדול.

  5. אתה חכם-וזוהי רק תחילת ההגדרה של האיסלם בכללותו-חוסם מוסר!
  6. כזו כנות של גבר ומבט על נשים - אחלה .

   ואכן יש לערבים לידנו מה ללמוד - והמון.

  7. את מאבדת את העיקר (תקראי)

   אני כמוך מזועזע לנוכח הדרת הנשים הקיימת בארץ, ואכן המשטרה נוקטת אמצעים למגר אותה כי זהו החוק!
   אבל כמו שכשהייתה הטרדה של נשים בעולם החרדי והלכת ולכלכת על החרדים אני מצפה שגם כאן תפעלי באותה הדרך (אישה חרדית מושפלת שווה יותר מאישה שמאלנית מוטרדת?) את עוד מתיפייפת עיוורת שכניראה היו לה חיים קשים (ובאמת ליבי יוצא אלייך) ומצאה נחמה וקבלה בשמאל הראדיקלי, מה שמוזר ומגעיל זה שפעילי השמאל שהם כביכול בעד שוויון ודוגלים בכבוד האדם הולכים ומגנים על העם שפוגע הכי הרבה בזכויות של נשים של חד מיניים של זרמים שונים באסלאם ועל זה נאמר, צביעות!!!

 243. 49
  גברים יעשו הכל כדי לשמור על מעמדם

  בכל מהפכה מגיע השלב שבו המטרות הושגו ואז מחזירים את הנשים למקומן. משום מה נשים כל פעם מתפתות לחשוב שהמחאה הזאת, האנשים האלה, המפלגה הזאת, זה משהו אחר.

 244. 48
  אבל זה נגד הכיבוש,אז היכן הבעיה,כאילו
 245. 47
  מתי תבינו שהם צוחקים עלינו ובזים לנו? דמוקרטיה? שוויון בין המינים? רק כל עוד זה נשאר אצל היהודים ומנוצל לטובת הערבים. חברֶה, תלמדו ערבית ותתחילו להבין מה באמת הם חושבים עליכם כשאתם מפגינים למענם!
  1. אין לך מושג כמה אתה צודק
 246. 46
  כך מאבדים בני ברית: בהמות

  לקרוא ולא להאמין! פעילי, ובעיקר פעילות השמאל, שבאות לשטחים הכבושים כדי להפגין, מוטרדות מינית. ברור כי הרוב הפלסטיני מתעב מעשים אלה אבל זה לא מספיק. יש לבער את התופעה מהיסוד. נשים אלה מסכנות לא פעם את חייהן והיו מקרים רבים של פציעות ואפילו מוות. הן גם מושמצות כאן בארץ בגין פעילותן זו. ומה הן הן מקבלות בתמורה? יחס משפיל מצד קומץ בהמות פלסטיני. כך מאבדים בני ברית חשובים ביותר שמשאירים את הבעיה הפלסטינית על סדר היום של התקשורת העולמית. ברור שחלק מהמטרידים הם משת"פים של ישראל ו/או אנשיו של אבו-מאזן שהוא בעצמו פקיד ישראלי, אבל אין שום הצדקה ואין שום הבנה למעשים חייתיים כאלה. גם סילוק הכיבוש שהוא מטרה נעלה ביותר אינו מתחיל להצדיק מעשי נבלה כאלה.

  1. "בני ברית חשובים"?! הרי ללא החתרנות השמאלנית הקיצונית (והסמרטוטיות של הימין) לא היה זכר לטרור הפלשתינאי
  2. בוודאי שהמטרידים הם משת"פים של ישראל ולא ערבים שרואים בנשים ליברליות וחופשיות טישו להשתמש ולזרוק - הנושא ידוע כבר שנים רבות אבל הושתק על ידי אבירי חופש הביטוי, הדמוקרטיה והליברליות
  3. "ברור שרוב פלסטיני מתעב את המעשים האלה" וואלה, אתה זהו הרוב?!?!?

   הרוב חמוד ההפך מתעב את הפעילים ופעילות, ודווקא מעודד אלימות נגד נשים הומואים ושאר הירקות כי ככה הוא חונך וככה מקובל חברתית לעשות.

  4. לא ייתכן שערבים מטרידים מינית. זה בטוח מסתערבים
 247. 45
  מי מטריד את מי?

  עכשיו דמינו לעצמכם מה יקרה ביום האידיאלי מבחינתכם שהפלסטינים יזכו במדינה ובזכות השיבה.

 248. 44
  חיילי צה"ל יורים ובוכים, והן נאנסות ובוכות. כלו לכן מאיזורי הפורענות!
 249. 43
  יש לנו רק דבר אחד ללמוד מהערבים, איך להתיחס לבוגדים! מגיע לכן כל מבט, כל הטרדה, כל השפלה !
  1. אתה בהמה.

   לאף אחד לא מגיע הטרדות מניות. אתה יכל לא להסכים איתן, אבל זה שאתה אומר שמגיע להן הופך אותך לבהמה בדיוק כמו המטרידים.

 250. 42
  הפיתרון...שיפגינו נגד הגדר מהצד השני של הגדר
 251. 41
  אותי דווקא מעולם לא הטרידו! חנין ז.
 252. 40
  בשביל זה אתן הולכות לשם , לא? ואם מטרידים ומעבר לכך , ואתן ממשיכות

  להגיע , מה זה אומר עליכן ? נכון , בדיוק !

  1. לא הבנתי? מה זה אומר עליהן?
  2. תחשוב לבד !
 253. 39
  יש כאלה שצריכים להיות מוטרדים מינית בכדי להכיר את האויב

  המוטרדות עדיין לא קלטו את התרבות הערבית. בתחילת הדרך מתקבל כל אחד בגשם של אורז כסמל לברכה, בהמשך בגשם של רימונים, ובדרך רצח ואונס . לאן אתה שייך לטובת מי אתה נלחם הם נושאים שוליים לחלוטין.

 254. 38
  יש כאלה שצריכים להיות מוטרדים מינית בכדי להכיר את האויב

  המוטרדות עדיין לא קלטו את התרבות הערבית. בתחילת הדרך מתקבל כל אחד בגשם של אורז כסמל לברכה, בהמשך בגשם של רימונים, ובדרך רצח ואונס . לאן אתה שייך לטובת מי אתה נלחם הם נושאים שוליים לחלוטין.

  1. יש כאלה שצריכים להיות מוטרדים מינית כדי להכיר את עצמם
 255. 37
  השמאל הרדיקלי הנם אנשים אבודים שבודלו מהקהילות המקוריות שלהם

  הרגשת הבידול שחוו בילדותם השמאלנים גרמה להם לחפש מקום אשר מירגיש להם כ"בית" או יותר נכון - מקום שבו יהיה אפשר למצוא חברות ותחושת שייכות.
  לרובם זוהי הפעם הראשונה בחייהם שהם חווים שליחות ושיתופיות - וההרגשה היא כלכך נהדרת עד שכבר לא באמת חשוב המהות של הקבוצה כמו שחשוב ההתנהלות המשותפת ותחושת השייכות.
  לעיתים ההצטרפות לקבוצות היא כתוצאה מרצון בנקמה ב: אמא, אבא, סבא, חבר, חברה, חבורה, הצקות על נטייה מינית או על חולשה פיזית וכדומה.
  לרבות המקרים, הקיצוניים חיים בתחושת קיפוח ועוגמת נפש תמידית מצד החברה שסביבם, הדבר בא לידי ביטוי בעיוורון למהות המאבק אליו הם משתייכים ולניגודיות המוחלטת של עולם העקרונות אותו הם מקדמים בדמיונם.
  לסיכום: הרצון ל"חיפוש צדק" עבור האוייבים של הקהילה המקורית ממנה יצאו הקיצונים הנה בעצם התנגות נורמלית שהיא פיצוי לכך להם אינם מוצאים צדק לעצמם הם בתוך הקהילה המקורית. מקרה מפותח של תסמונת סטוקהולם עם שילוב של רדיפה.

  1. תיאור מדוייק.
  2. well written
  3. כלומר פסיכולוג בגרוש

   ומה זה שמאל רדיקלי בשבילך?האם גם ארגונים שמגדירים עצמם ציוניים כמו מר"צ ושלום עכשיו נכנסים להגדרה המלומדת שלך?

  4. שמאל רדיקלי זה אלה שאומרים שאישה שסובלת מאונס זה מחיר מקובל כי מה שחשוב הוא המאבק נגד הציונים!!
  5. ג א ו נ י ! (בלי ציניות)
  6. מי שלא חושב כמוני תמיד פועל ממניעים נפשיים חולניים
  7. פסיכולוג יקר: נראה לי שאתה מדבר על עצמך

   נראה לי שלך אין חברות ותחושת שייכות, אתה זה שרוצה להתנקם בהוריך ואתה חי בעוגמת נפש ובדידות חברתית וסובל מנטיות מיניות מוזרות. לא אתפלא גם אם לא קיימת יחסי מין הרבה מאד זמן . אחרת אני לא מצליח להבין מאיפה באות השטויות המגוחכות שכתבת. אז בוא אני אתקן אותך: בשמאל הרדיקלי יש בין השאר: מרצים מצליחים באוניברסיטה, אמנים ושחקנים וזמרים מפורסמים, סופרים ואנשי רוח, עיתונאים, רופאים ועורכי דין. למעשה, אני די משוכנע שאחוז האנשים המשכילים, המצליחים והאינטיליגנטים בשמאל הרדיקלי עולה בהרבה על אלה שבימין. זו אגב הסיבה שהשמאל הוא מיעוט: כי יש יותר מטומטמים בעולם מאשר חכמים והמטומטמים ברובם הם ימנים

  8. ואתה מקרה מפותח של תסמונת חרטא עם שילוב של יותר מידי "חוק וסדר"

   פסיכולוגיה בחצי גרוש. התנועות הללו מאורגנות ומורכבות מאנשים די חכמים עם אידאולוגיה די מוצקה. זה נכון שהיא לא האידאולגיה שלי ושלך אבל אל תחפש את הבעיה אצל פרויד. אגב, הוא היה אומר לך שאתה מבצע השלכה של חוויותיך על האחר אז מה שלום אמא ואבא?

 256. 36
  היו מאות מקרים
 257. 35
  גדול!
 258. 34
  סוף מטרידה למוטרדות

  ואף על פי כן נוע תנוע

 259. 33
  מה נותר לנו, הרוב השופי, כן כן הרוב השופי, לעשות אם לא לאחל לכל הבוגדות האלה להיאנס בברוטאליות
  1. מי זה הרוב השופי? זה סוג חדש של חיה? נשמע מסוכן

   האמת שגם אתה נשמע מסוכן שאתה מאחל למישהו להאנס בברוטליות. אולי צריך לבוא איזה שופי אחד ולהראות לך מה הכוונה.

 260. 32
  שאלה לכל הפעילים

  שלום רב,
  רציתי רק לשאול היכן זה יגמר ? האם בשביל להפגין הייתן מוכנות להגיע עם רעלות כדי לא לפגוע ברגשות הערבים ?
  ומה עם לעבור מילה נשית ?
  הסיבה שהאנשים היקרים האלו כינו אתכם שרמוטות וזונות ,
  לא בגלל שהם באמת רצו להטריד אתכן,
  אלא בגלל שאם יש דבר שהאנשים היקרים האלו (הפלשיתניאים)
  מחבבים פחות ממתנחלים , זה משתפי פעולה ,
  ולא משנה אם הוא משתף פעולה ערבי שמשתף פעולה עם ישראל או ההפך,
  אפילו הם לא מעריכים אתכם ואת המאבק שלכם ,
  אה ושאלה , אם פעילה שלכם הייתה נאנסת ונרצחת , לא על רקע לאומני , אלא על רקע חרמני באמת הייתן עושות משהו נגד זה ?

  איפה המאבק הפמיניסטי ברשות ?
  איפה המאבק בעד זכויות ההומואים ?
  אה כן שכחתי , אצלהם אין הומואים , בגלל זה כל הלהט"ב שלהם מגיעים אלינו לארץ , אחרת ישחטו אותם ,

  ועוד משהו , אם אתה נלחם בעד זכויות אדם , תעשה לעצמך טובה , תילחם בכיוון הנכון ,
  אם אתם מרגישים מחוברים לפלישתניאים ומחובר לאיסלם , זה טוב ויפה ,
  תפגינו נגד ההפליה נגד נשים ,
  תפגינו בעד זכויות להומואים ברשות (כנראה שאם תפגינו נגד החמאס לא יהיו לנו יותר בעיות )
  תפגינו נגד השחיתות , נגד העריצות ,
  אולי תזעקו "איפה הכסף" ?
  לאן הולכות כל התרומות ?
  ועוד משהו קטן קטן ,
  תמשיכו לזעוק " צה"ל לך לעזאזל "
  ומעניין אם אתם הייתם יכולים תחת הרשות הפלשתינאית או תחת שלטון חמאס,

  ותחשבו על זה טוב טוב טוב ,
  האם באמת הייתם מוכנים \ות שיהיה ראש ממשלה ערבי בישראל ?
  אבל באמת תחשבו על כל ההשלכות של העניין הזה , תענו לעצמכם , ותראו שהסיבה היחידה שאתם מאמינים במה שאתם מאמינים היא בגלל שנפלתם לשטיפת מוחות שמגובה באופנה חולפת ורצון להשתייך ל"אליטה" שכל מה שהיא מחפשת זה להיות נגד דעת הרוב ,

 261. 31
  כל ההגדרות נכונות...

  פוסט-קולוניאליסט, פוסט-ציוני, אנטי-קפיטליסט. גדול.
  רק מה, רגישות בינתרבותית נמוכה מגובה עשב.
  זא לא תופעה שולית. זו תופעה המדגימה את חוסר יכולת השמאל להבין את הסביבה בה הוא חי.
  בוקר טוב!
  עכשיו תעשו התאמות למה שיקרה לנו אם נהיה חלשים ונבונים...
  לא באופן אישי תקבלו עם וזלין.
  באופן לאומי תקבלו ללא וזלין
  תסתכלו מה עושים במזרח הקרוב אחד לשני.
  בוקר טוב

 262. 30
  מי עומד באמת מאחורי ההתקפות הללו

  פוסטר הוזלין הוסר מהאתר לאחר 30 דקןת בליווי התנצלות. מי שבאמת עומד מאחורי ההיסטריה בעקבות הפוסטר הוא הימין הקיצוני ובמיוחד גראלד סטיינברג העומד מאחורי תנועת הימין הקיצונית נגאו מוניטור. חבל שבית הלחמי מצטרפת להכפשות הללו ועדיין טוענת שהיא שייכת לשמאל.

  1. טוב שיש את מי להאשים

   סטיינברג זה מי שהפיץ את הפוסטר.
   הימין הקיצוני זה מי שמטריד בהפגנות.
   תמשיך לטמון את הראש בחול

  2. מי שעומד מאחורי התלונה לא רלוונטי, התוכן פוגעני ומטריד ביותר בלי קשר למי שיצא נגדו. העיסוק שלך במתלונן ולא בתלונה מעוררת תמיהה והבנה שאתה באמת לא מבין פוגענות מהי.
  3. חבל שאתה טוען שאתה בעד שיוויון וסובלנות

   אבל לא קשוב למצוקה של נשים בקרבתך.

  4. שלא תהיה לך טעות בתור ימני אין לי שום בעייה עם הטרדה מינית ואונס של שמאלנים בידי פלסטינאים - נראה לי עונש מתאים וראוי , ולכן גם אם אהיה נוכח במעשה לא אתערב
  5. ואת התגובה הזו כתב פרופסור למשפטים בעברית

   זו תגובה של אלון הראל

  6. זה שהפוסטר הוסר מהאתר במהירות לא מבטל את העובדה שהוא היה שם.

   צריך מוח של אנס כדי ליצור פוסטר כזה.

 263. 29
  עצוב אבל לא מפתיע

  אנו כעם והכיבוש בכלל עושים אובייקטיפיקציה לעם הפלסטיני. אני מאמין כי חלק גדול מהאקטיביסיסטים היוצאים להפגין נגד תופעה זו חשים בך ומזדהים עם סבלם של הפלסטינים מהמקום בו הם הרגישו אובייקטים אל מול הסדר החברתי הישראלי. שם האב הגברי. יחד עם זאת שכחתם כי המצב בחברה הערבית הוא גרוע בהרבה, די אם תסתכלו מה קורה עתה באביב הערבי ואת המחיר שמשלמות נשים. לכן זה אינו מפתיע, יש כאן מלחמה בין שני סדרים תרבותיים שרב המשותף עליהם על המפריד. שניהם סדרים חברתיים לא ליברליים ובשניהם למשים יש עוד דרך ארוכה. עדיף שתיאבקו פנימה ולא החוצה.

  1. זיבולי ג'נדר R אס
  2. זה אמיתי התשפוכת הזו? לתומי חשבתי שאתה מתלוצץ. הטקסט הזה נראה כמו בדיחה על אינטלקטואל דה-מי-קולו
 264. 28
  את הס הס לא יטרידו אף לא במקל.
 265. 27
  גם הערבים יודעים לכנות בוגדות בכינוי המתאים להן.
 266. 26
  זה חדש לכם??
 267. 25
  זה האיסלם. ככה זה אצלם. לא יהיה שם חופש ולא דמוקרטיה עד שלא

  יהיה שיוויון לנשים. גם בהפגנות במצרים הותקפו ונאנסו נשים.

  1. זה לא רק האיסלאם, זה קיים גם בכלכותה , בטיבט ובחצר האדמו"ר מגור. ואין פיתרון. אולי רק משפט קצר של כל נשות העולם "היום אני עייפה ומחר יש לי כביסה". חשבתי אגב לתומי שהתופעה נפוצה באוכלוסיה הסוציו-אקונומית הנמוכה אבל מסתבר שגם מרצים באוניברסיטת תל אביב נגועים באותה מחלה.
  2. בחצר האדמו"ר מגור??? מתי היית שם בפעם האחרונה?

   גבר שפוי מחסידות גור לעולם לא ייגע באישה שאינה אשתו. אם הייתי מהחסידות הייתי תובעת אותך על דיבה.

  3. ועכשיו אתם מבינים למה בחצר האדמו"ר מגור לא מוכנים שיעמדו גברים ליד נשים
 268. 24
  הוטרדתי מינית רק ע"י חיילי הכיבוש הישראלי.
  1. אולי לפי ההשקפה שלך פנייה של חייל ישראלי היא הטרדה מינית ומזמוז של פלשתיני זו הנאה צרופה???
 269. 23
  מסכנות, הלב ממש יוצא

  למרות התיאור הרומנטי והמסולף כאן בכתבה של ההפגנות - אל חיילי צה"ל נזרקות בהפגנות הללו מטרי אבנים בלתי פוסקים. תרפרפו קצת ביוטיוב ותראו את הזוועות שהנשים הללו, שבמובן מסויים גם אונסות את אזרחי ישראל יומם ולילה,

  1. האמת - לא רלוונטי
  2. מי זה הטמבל הזה? הייתה פעם בהפגנה כזו שאתה מדבר

   כי אני הייתי, אומנם אני לא מת על תנועת סולידריות אבל מטר אבנים בלתי פוסק? צא מהסרט. רוב ההפגנות של אנשי השמאל הן רועשות אבל לא אלימות (לפחות עד שהשוטרים מתחילים לדחוף ולבצע מעצרים) כל ההפגנה בנויה על חסימה לא אלימה של כבישים ועל המון רעש.

 270. 22
  גם אני הוטרדתי ויותר אני לא הולכת להפגין
  1. אי הבנת המציאות

   ראשית, טוב שאת לא הולכת. אליסה את פשוט לא מבינה את המצב. כשגרתי בצפון ראיתי נערות במיני עד קו התחתונים וחולצת בטן עוצרות טרמפים. אזור חשוך וילדות כבנות 14 עוצרות טרמפים היכן שנוסעים ערבים. מנקודת מבטם מדובר בזונות (סליחה שרמוטות). אישה שמרשה לעצמה להלך לבד (בלי בן משפחה) ולעלות עם גברים זרים לתפיסת עולם מדובר בזונות. אם את משדרת שאת זונה, איזה יחס את מצפה לקבל?

   לתפיסתם, את גם בודגת, את הולכת ונלחמת את מלחמת הצד השני.

   אני מכיר אישה שעבדה עם ערבים - היא הגיעה מארה"ב וראתה את העולם דרך תפיסת עולם אמריקאית. לדבריה רק לאחר שנתיים היא הבינה במה עסקינן.

   דעתם של הערבים לא פחות טובה - האמת בעיני המתבונן, ועם כל הצער שבדבר לראייתם אישה שבוגדת בצד של העם שלה, חוברת לאויב, מסתובבת בלילות עם גברים, לבושה חשוף אחת היא והיא שרמוטה.

  2. רק אל תשכח ללבוש בורקה
  3. וואו- אז איך תזיקי למדינה בלי להפגין?
 271. 21
  גדול !!!
  1. צודק, אני בעד חופש הביטוי, אבל זהו חופש הטיפשות!!! שלום עם מי, שלום עם מה?
  2. לכלב שלי אין פשפשים והוא יותר נקי ממך - אל תעליב כלבים

   וגם אומרים ישן ולא יושן...בגרות בלשון כבר לא תעבור...

  3. ואף אחד גם לא "יושן". מקסימום ישן
  4. על אנשים כמוך נאמר שהאדם הפך לכלב/והכלב לאדם ....נסחפת !
 272. 20
  לרצוח משפחה יהודית בשטחים- OK - אבל שלוח בה מבטי זימה??? עד כאן!!!

  מוסר גמיש... גשזה נוגע בה- מבט זימה זה חמור חמור עד כדי שתעדיף להפגין במקומות אחרים...

  הם קוראים לך שרמוטה ולחברים שלך ג'אסוס- יעני בוגדים - זה שמות ששמורים לאלה שבוגדים בעמם , בלי קשר לסיבה

  ואני נגד הכיבוש, אבל עוד יותר נגד השמאל האנרכיסטי

 273. 19
  הערבים אינם מסתירים את דעותיהם לגבי נשים וילדות- אין סיבה ללחום למען מי שנשים אצלם הן במעמד החברתי הנמוך ביותר
  1. אחרי שתנצחו, כבר לא יקראו לכן ״שרמוטות״ - כי איש לא יזהה אתכן בתוך הרעלה

   גם לא תצטרכו להפגין בחוץ כי לא ישאר נגד מי. וממילא אין זמן לשטויות עם 9 צאצאים מוסלמים חמודים ( עם שורשים של היהוד, אבל לא נורא) כנסי שוב לחדר יא פאטמה, הבעל חזר מהמסגד מלא כוח. אללה הוא אכבר. 

  2. אבל שנאת מדינת ישראל היהודית,גוברת על כל הטרדה מינית... מי שרואה ברצח של תינוקות יהודיים מעשה לגיטימי,יכול לקבל "בהבנה",גם הטרדה מינית
  3. הייתי מתקן בקצת את הניסוח שלך

   " מי שרואה ברצח תינוקות יהודים מעשה ליגיטימי של התנגדות לכיבוש , יכול לקבל בהבנה גם הטרדות מיניות .

  4. יש לתקן במעט את מה שכתבת

   " מי שרואה ברצח תינוקות יהודים מעשה ליגיטימי של התנגדות לכיבוש , יכול לקבל בהבנה גם הטרדות מיניות .

 274. 18
  המסכנים רוצים לגמור עליכם ואותכם אחרי זה - מה עד היום לא הבנתן שאתן חולמות על רמאים? חלאות? ושאר ירקות שמתחפשים למסכנים? הם חיים לפי סטנדרד אפגני לא ישראלי

  ולא אמריקאי ולכן מעוררים את חמלת העולם המטומטם שאתן הזויות שייכות אליו. משתמשים בכן כדי להכות בישראל...

 275. 17
  עם הקמת המדינה, הקיבוצים, תנועות מחאה בכל העולם - נשים: התעוררו!! משתמשים בנו.

  אישה

 276. 16
  ברור שזה מסתערבים ערבים לא עושים ככה
 277. 15
  ואנו בתמימותו חשבנו שזו הסיבה להשתתפותן של

  הפעילות בהפגנות.

 278. 14
  גם לי זה קורה!

  איזה אומץ שפתחת את הנושא. גם אני חשה התגרויות מניות מעת לעת באזור.

  1. זה שאתן מייחסות לפלשתינים תכונות אוטופיות, לא אומר שבאמת יש להם אותן..

   אני מסוגל להבין הרבה גישות של קדמה ונאורות ורוצה שלום עם הפלשתינים גם תמורת ויתורים, אבל ללכת להפגין עם אויבינו?? זו כבר טרפת רדיקלית

  2. אני סוציאליסט חברתי שרוצה כסף לנצולי שואה יהודים לחיילי צה"ל יהודים חינוך לילדים יהודים ולא לערבים ולא ל50 אלף סודאנים הבנתם אני חברתי מאוד מאוד כולל מארק רק ליהודים ולא לערבים ברור אני אקדמאי תואר שני אומר בבירור מאוד חברתי תחבורה ציבורית אקולוגי הכל אבל ליהודים
  3. לחברתי-אקולוגי, הציניות היא מפלטו של מי שאין לו דרך לוגית לסתור דעה הפוכה לשלו, חבל..

   וכשקוראים את תגובתך לעומק מבינים גם שאתה:
   1. יהיר
   2. מלא בסטריאוטיפים
   3. שונא את כל מי שחולק עליך
   4. שמאלני רדיקלי, שמוציא שם רע לשמאל השפוי..

   ושלוש התכונות הראשונות מאפיינות אדם מאוד פרימיטיבי

 279. 13
  הפלשתינים לא יודעים כנראה שרוב השרמוטות הסמולניות הן לסביות.
 280. 12
  זכרונות ילדות

  אני זוכר איך השתתפתי בצעירותי בפרסומת בחירות של חד"ש... לפני האינתיפדה השניה (מלחמת אוסלו)... ירדנו לחוף הים כמה פעילים בחורים ובחורות צעירות... והצטרפו אלינו כמה חברה ערבים שהיו בחוף הים. בני אותו גיל כמו שלנו... בתואנות שונות אחד מהם תפס אחת מפעילות חד"ש בשדיים. היה לא נעים, אבל לא היה מתאים מבחינה אידיאולוגית להגיש תלונה במשטרה.

  כבר שנים מאז שאני זוכר את עצמי אני פשוט נאלם אל מול העיורון האדנותי של השמאל האנטי ציוני (כל התוויות הנכונות) אל מול הזילות מחפירה של החברה הערבית ברובה המכריע כלפי נשים. על אחת כמה וכמה היחס כלפי נשים יהודיות.

  גבירותי מן השמאל, אם יש לכן קמצוץ של סקרנות אני ממליץ לכן ללמוד ערבית (כמו שאני עשיתי) ולהווכח עם מי אתן עומדות כתף אל כתף בכפרים הללו. מן הסתם לא מדובר בכולם, אבל מדובר ברוב המכריע.

  אני ממליץ באמת, בתור פליט של השמאל בתור נער - תקחו את המצפון שלכן למקומות שבהן לא תעברו החפצה של השבאב. יש מספיק נשים מוכות, נערים במצוקה והתעללות מינית בישראל גופא.

  הפלסטינים צריכים לעבור חתיכת כברת דרך בהרבה תחומים שכלל לא קשורים לישראל. ראוי ונכון שתמקדו את המאמצים שלכם לתיקון עולם קרוב יותר לבית.

  1. אז אם הם שוביניסטים, מגיע להם שיכבשו אותם? הכיבוש יהפוך אותם לפחות שוביניסטים? ברגע שיוסר הכיבוש הם יסתערו על הנשים היהודיות ויאנסו את כולן? לא הבנתי מה אתה מנסה לומר.
  2. נסה לדמיין את התגובה שלך אם זו היתה חברה שלך/אשתך/אחותך

   עכשיו תנסה להבין שוב את התגובה לעיל.
   (אני אעזור למקרה שזה עדיין מסובך מדי- אין שום סיבה לעזור לאנשים שוביניסטים להקים מדינה לא דמוקרטית גם אם אכן ישראל היא המדינה הכי קולניאלסטית בעולם. מי שמתנהג בצורה כזו למי שעוזר לו, שילך לחפש עזרה במקומות אחרים. ברור מספיק?)

  3. במילה אחת: כן. לך ולמד היסטוריה. מה היה בכל הפרעות שערכו הערבים ביהודים א"י בשלש מאות השנים האחרונות. לך ולמד מה קורה בנורבגיה.98 אחוז ממעשי האונס של הלבנות הם ע"י מוסלמים כחלק מתפיסה דתית לאומית.בקיצור-תוציא את הראש מהישבן
 281. 11
  אורבא ופרח

  זהו שקר וכזב זה עוד ניסיון של הימין להכפיש את השמאל ואת תנועות זכויות האדם אם זה היה נכון היו אומרים שמות ומראים פנים והעיתונות הייתה מגיעה לנשים האלו .
  וגם אם זה נכון הכיבוש הרבה יותר חשוב באמת סבלם של כמה נשים יהודיות לא משתווה לסבלם של נשים הפלסטיניות כמו האו"ם קבע ואין מה לעשות כדי להכין חביתה צריכים לשבור כמה ביצים

  1. צודק. הימין השתלט על הארץ, בן ארי יחליף את גדעון לוי. באמת לא נורא עם יאנסו כמה יהודיות כמו שאנסו במצרים במיוחד אם היהודיות האלו יהיו מהמשפחה שלך, העיקר שנדע שהכל בגלל הכיבוש ושהפלסטינים נחמדים ומסכנים
  2. אתה מתכוון עורבא פרח?

   העילגות לא מציגה אותך כחכם יותר.

   עורבא פרח מלשון עורב שפורח קרי דברים שאין קשר בינהם לאור ראיה של עורב פורח באוויר.

  3. אין גבול לציניות.....
  4. מילא אם זאת הייתה כתבה בישראל היום, אבל זה הארץ!!!
  5. לך תלמד לכתוב בלי שגיאות וקצת תחביר ואחר כך תתן לנו עצות איך

   לנהל מדינה שמוקפת 700 מיליון מוסלמים

  6. הוא מתכוון קורבא...
  7. הוא דווקא התכוון לאורווה פורחת... העיקר הוא הלהט המהפכני ולא דקדוקי לשון. ברוסית זה נשמע טוב יותר.
 282. 10
  במסגרת המאבק נגד הכיבוש רוצים גם הפעילים הפלסטינים לכבוש כמה פעילות שמאל

  על פעילות השמאל להרים את מוראל הפעילים נגד הכיבוש ובהזדמנות זאת גם את המה-שמו שלהם, ולא לבכות וליילל כמו איזו פולניה ציונית דפוקה.

  1. התגובה שלך נגועה בשנאת נשים ואלימות מינית מרומזת!! לא! לא אהבתי!!
  2. לא נכון!

   אני אשה שלא שונאת את עצמה על היותה אשה, וזה דוקא מוצא חן בעיני!

 283. 9
  אולי יש בקרב מפגיני השמאל איזה אבישי רביב? הגיע הזמן שנדע כולנו - שתקיפות מיניות לא קשורות לא לימין ולא לשמאל. על לבוש לא מתחשב- גם כולנו יודעים, וגם על התנהגות שאינה מכבדת את החברה הערבית. הגיע הזמן לקחת אחריות.
  1. הגיע הזמן שכולם ידעו: "שומר חוק" מצדיק אונס וקורא לנאנסות "לקחת אחריות". אולי הוא בעצמו אנס?
  2. אם כך אתה בודאי מצדיק גם יריקה של חרדי

   על אשה שלא לבושה בצניעות .
   אני סמוך ובטוח שאתה מגיע כל הפגנה למען זכויות החרדים

  3. רצח על רקע כבוד המשפחה זה מאוד נפוץ, גם אצל אשכנזים בהוד השרון

   ברור ברור

  4. אולי גם לקחת כדורים פסיכיאטריים לאיזון האישיות.
 284. 8
  איני מופתע

  הימנים תמיד היו פחות צבועים מהשמאלנים

  1. דיבורים מסוג זה,פוגעים במאבק הפלשטיני.לא טוב.
 285. 7
  אני כל כך מופתעת לא האמנתי שערבים יעשו ככה
  1. התמימות שלך פורצת כל גבולות

   ערבים מסוגלים לכל, הם רוצחים תינוקות והורים בשנתם בליל הקדוש ליהודים, הם מתפוצצים באוטובוסים וברחובות העיר ורוצחים חפים מפשע, כיום הם עברו לפסים אישיים יותר הם שוחטים האחד את השני בסוריה, בלוב ובכל מדינה ערבית שהפילה את השלטון, הם מבצעים פיגועי תופת בתוך אוכלוסיה מוסלמית ואת, שכל כך מופתעת שערבים יעשו כן, בוגדת בעמך ובארצך ושכחת דבר אחד חשוב - האדמה הזו שייכת ליהודים שגורשו מכאן לפני 2000 + שנים, הערבים פלשו הנה והשתלטו על אדמות היהודים, היהודים כאן בזכות ולכן מטרתך ומעשייך בהשתתפות בהפגנות כאלה מביאה אותך לבגידה בבני עמך וכל אשר מתרחש עימך שם בין הערבים זו בעיה שלך, ביום שתכבדי את בני עמך גם הערבים יכבדו את נשיותך.

  2. תגובתך המנומקת והפנאטית יצאה קצת טיפשית

   בהתחשב בכך שלא הבנת את הציניות של התגובה הקודמת.

  3. תגובה נכונה ואמיתית - אשת חייל שכמותך...........
 286. 6
  ארגוני זכויות אדם שלא מבינים כלום בזכויות אדם, הכל פאסאדה

  מה רוצים ארגוני זכויות אדם, זכויות לאדם באשר הוא אדם? אף פעם לא ראיתי אותם מכבדים את האדם עצמו, לא חשוב מאין הוא מגיע.
  השקפותיו של האדם לא אמורים להפריע לו להיות מכובד, הכבוד אמור להיות לו באופן אוטומאטי כי הוא אדם.
  אולם ארגונים אלה מכבדים רק את הדעה, ולכן אינם מבינים בכלל את מה שהם אמורים באמת לייצג

 287. 5
  חוסר הבנה מוחלט של הצד הערבי.

  המפגינות מייחסות לפלסטינים תכונות , שלא קיימות בהם.
  הסיבות רבות , בעיקר מסורת ארוכה של אפליית נשים.
  הם רואים באשה המפגינה איתם .
  א. בוגדת בעמה.
  ב. שרמוטה.
  הם משתמשים במפגינים לצורכיהם.
  אבל גם צורכיהם לא דומים.
  ואגב : האם היו עוזרים לי אותם מפגינים לקבל בחזרה את הבית בירושלים בו נולדה סבתי, אבי .
  הבית שהיה של משפחתי לפני מלחמת השחרור?

  1. כל כך נכון.
  2. הם רואים בה בוגדת בעמה? ומה היא בדיוק עושה?
  3. חוסר הבנה וגם הבדלי מנטליות תהומיים

   זו התגובה העניינית היחידה, את צודקת במאת האחוזים, הן לא מבינות שהן מנוצלות והתמימות של אותן נשים הסבורות שהן תבאנה את השלום, פשוט מדהימה.

  4. ומי עזר לי כשנושלתי מביתי במרכז הארץ?
  5. זה גם מה שאני שואל את עצמי, מול בית משפט,שכולו חברת אחזקות של בנק המעשים הרעים, על סף זריקה לרחוב, הליך קמיזיאני,נקמנות חרקירי-יכולת, ואיש לא היה וכך קרסתי ועוד כמה מטחים במרכז הארץ, לא של גראדים, ושיירת רופאי המרושתות- ומאז הלכתי והצמצמתי והשתופפתי, אפילו האגודה לזכויות האזרח יעצה ליע להשלים ולהמשיך "כאילו כלום לא קרה" אני מבין אותך מתוך שבעת המילים כאילו את מתחת לעורי.
  6. אעזור לך לקבל את בית אבותיך בירושליים כאשר תעזרי לפלסטינאים לקבל חזרה את בית אבותיהם, שחיו שם במשך דורות.

   איני חושב שזה יקרה.
   רמת הטיעון שלך היא כשל ההוטנטוטים הידועים במוסר שלהם:
   שלי- שיך לי
   שלך- גם שייך לי.

  7. לא הבנתי כמעט כלום. אבל כל כך יצירתי!
  8. Do you mean the house that today Arabs stay in it - half of the Muslim Qurter was Jewish?
  9. אתה טועה

   ברוב המקומות שחיים יהודים לא חיו פלסטינים.
   אנו נכנסו למקומות שבהם הם לא גרו, ביצות ומדבר.
   הסתכל על מפת ישובם ב1860 ותראה בעצמך.

 288. 4
  מי שיישנה בכפר ערבי שלא תתלונן

  על הטרדות, זה חוסר שיקול דעת וחוסר זהירות
  מי שישים עם עקרבים קם בבוקר עם נחשים

  1. אם כבר, אז תצטט את הפתגם נכון

   מי שישן עם כלבים, שלא יתפלא אם הוא מתעורר עם פרעושים. הבעיה היא שהנשים השמאלניות אף פעם לא יבינו עם מי הן מתיידדות.

  2. ערבים בכפרים במשולש כולאים מרעיבים ומתעללים בכלבים להימורים
  3. ''מי שישן עם עקרבים'' = אינו מסוגל לקום בבוקר – חוץ מסופרמן כמובן.
  4. ואתה חושב

   שגברים יהודים/ישראלים לא אונסים/מטרידים נשים?

  5. איזה תגובה מטומטמת, אפרת.

   גברים יהודים לא מטרידים נשים. אמנם יש כמה אנסים שצריכים להיות בכלא, אבל אמירה כמו שלך "גברים יהודים מטרידים נשים" היא השמצה ולא יותר.
   עושה רושם שיש יותר הטרדות בהפגנות בכפרים מאשר בהפגנות בכיכר רבין, מה לעשות....

   קדימה למגר את הפוליטקלי-קורקט האידיוטי!!

  6. כמובן שיש פגיעה בכל מקום

   אבל אם לעשות חישוב של הזמן שהפעילות נמצאות יחד עם הערבים, וכמה יש מהן ומהם, והחישוב של הזמן שהישראליות נמצאות עם ישראלים, וכמה אותן וכמה אותם, אני חושב שצפיפות ההטרדות של פעילות השמאל מערבים בהפגנות\שינות גבוהה הרבה יותר. כמובן דורש בדיקה וחישוב.

 289. 3
  מתי סוף סוף תלמדו את הלקח
  1. כן הלסביות הסמולניות האשכנזיות ישנו את האיסלאם
  2. הפרייריות מתחלפות.
  3. אואולי אולי,אני מעיז לשער,אולי הן ....אולי בלל זה הן באות....אולי.....לא.לא יכול להיות....מחשבות חטא
 290. 2
  מצער עד כמה אותן נשים לא מבינות את הערבים-זו פגיעה באיסלם בהופעות שלכן!!!

  כיום שהגורם הדומיננתי ברחוב הערבי הינו האיסלם הקיצוני שלא בוחל בכל דרך תופעות הלבוש הבלתי צנוע פוגע בערבים!!!.

  1. אקטיביזם נשי ככלל הוא פגיעה באסלאם
  2. המעשים הללו קיימים מאז תחילת ההפגנות אבל לצורך האידאולוגי של מתנגדי הכיבוש פשוט טאטאו אותם מתחת לשטיח

   אז רק שתדענה ימשיכו עד שתתחלנה להגיע להפגנות לבושות בבורקה. אולי בעצם, כ"שוחרות שלום" ירשו לכן ללבוש ניקאב

  3. הן גם לא מבינות את הישראלים החרמנים פחד! ''פוסט–קולוניאליסט'', ''פוסט–ציוני'', ''אנטי–קפיטליסט'', ומגדיר עצמו כ''פמיניסט'' = תיאור של חרמן ישראלי מצוי שמתעתע בנשים הללו והולך להפגנות רק בכדי למצא Pussy!!! וכל השאר זה רק הצגה.
  4. וקשר השתיקה מביא תמיד בשר חדש, במקום אלה שנפגעו.
  5. והטרדה מינית לא פוגעת באסלם?

   אז שאני אבין, אתה אומר שמעשים כמו לעמוד בצד ולכנות מפגינות בשם "שרמוטה" או הטרדות מיניות אחרות נובעות מתוך רגישות מוסלמית?

  6. ואיך זה פוגע בפעילי שמאל ישראלים שתוקפים את חברותיהם?
  7. ואם חרדים היו עושים את זה?

   היית אומר אותו דבר?

  8. לא, תמר. הטרדה מינית אינה אסורה באיסלאם.
 291. 1
  לא מאמין-פלסטינים מבצים פשעים???לא יכול להיות

  לא מאמין-פלסטינים מבצים פשעים???לא יכול להיות
  פלסטינים הם הכי צודקים בעולם
  ישראל אשמה
  זה המוסד

  1. נשים צריכות להיות מכוסות ברעלות, בבורקה ולהשאר בבית. אולי הן תבנה עם מי יש להם עסק
  2. נשים צרכות להיות מגולחות עם פיאה או עציץ על הראש ולשבת מאחור
  3. אחת הכתבות שיותר שעשעו אותי בזמן האחרון

   הולכים לטורפים הללו ואח"כ מתלוננים שליטפו אותם