חשד: בת 30 נרצחה בידי בעלה בבאר שבע

הבעל התקשר למשטרה והודיע כי בכוונתם להתאבד. השוטרים שהגיעו לדירה מצאו את גופה עם סימני אלימות קשים. הבעל נעצר בקרבת מקום

 שרה יאסו, תושבת באר שבע בת 37, נמצאה הבוקר (חמישי) ללא רוח חיים כשעל גופה סימני אלימות קשים. על פי החשד היא נרצחה בידי בעלה, שהשחית את הגופה לאחר ביצוע המעשה.

בית משפט השלום האריך את מעצרו של הבעל ברצח ב-11 ימים בהסכמה סנגורו עו"ד תומר אויאנו. לאחר הדיון אמר אויאנו כי מרשו סיפר לו כי הוא לא תכנן את מותה של יאסו והוא מביע צער על המקרה. "הוא סיפר כי הוא ספג במשך תקופה ארוכה השפלות וקללות מהמנוחה עד כדי כך שאיבד את עשתונותיו", אמר אויאנו.

זירת הרצח, הבוקראליהו הרשקוביץ

לבני הזוג שלושה ילדים בני שבע, חמש ושנתיים וחצי. ככל הנראה, בטרם ביצוע הרצח נעל אותם הבעל באחד מחדרי הבית. השלושה הועברו לטיפולה של מחלקת הרווחה בעיר.

בסביבות השעה חמש בבוקר, הגיעו כוחות ההצלה אל הדירה, ברחוב מבצע ברוש בבאר שבע, לאחר שהבעל, בשנות ה-40 לחייו, התקשר והודיע כי הוא ואשתו עומדים להתאבד. השוטרים שהגיעו לזירה מצאו את גופת האשה, אולם הבעל לא היה במקום. לאחר סריקות, הוא נעצר סמוך למקום עבודתו, בית הכלא "אוהלי קידר", שם הוא עובד כסוהר. על פי החשד, הוא היה בגילופין בעת ביצוע המעשה.

סגן ניצב דודו בואני, מפקד ימ"ר נגב, אמר ל"הארץ" כי "שמנו בסדר העדיפויות להביא לקבורה ראויה את שרה יאסו והצלחנו לעשות זאת. אני משתתף בצער המשפחה". לדבריו "החשוד קושר את עצמו לאירוע". גורמים במשטרה סיפרו כי החשוד אמר בחקירתו כי היה ריב בינו ובין אשתו וכי הוא משתף פעולה באופן חלקי.

פרידה אלבז, חברתה של הנרצחת לעבודה, אמרה: "שמענו שמועות על המצב בבית, שהיו הרבה בעיות. חשדנו שהוא אלים כלפיה. רק אתמול דיברתי איתה והרגשנו שמשהו לא בסדר... היא היתה קשורה לילדים שלה, כל הזמן דאגה להם. היא תמיד הכחישה ששאלנו אם יש אלימות במשפחה", אמרה.

בראשית החודש נרצח בבאר שבע גדי ויכמן בן ה-36 בדקירות סכין, לאחר שירד להעיר לחבורת צעירים שהרעישה מתחת לחלון ביתו ברחוב בר ניסן בעיר.

הפרקליטות החליטה להגיש נגד החשוד המרכזי, עדן אוחיון, כתב אישום בגין רצח. על פי כתב האישום, הנאשם שהה בפארק עם שלושה מחבריו וחברתו הקטינה כשהוא נושא על גופו סכין מטבח. מהאישום עולה כי אוחיון הסתובב עם הסכין בדרך קבע.

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 17
  נתונים על רציחות נשים במשפחה בישראל מ-1992

  ממליצה לכולם להפיץ את נתוני האתר שלנו: לא לאלימות - פרוייקט מיוחד נשים נרצחות במשפחה. נתונים על רצח נשים החל מ-1992. עם פילוח לשני העשורים. אני עוסקת באיסוף הנתונים וחברותי רונית סנה וגילת מקלידות אותם לאתר שלנו. תבינו כמה חמור המצב
  לפני 3 שעות · אהבתי · 1


  אפשר למצוא אותם כאן: www.no2violence.co.il/Statistics/
  לחימה באלימות נגד נשים - מקרי מוות בעקבות אלימות במשפחה בישראל
  www.no2violence.co.il
  לפני 3 שעות · אהבתי ·

 2. 16
  אני בעד שנמצא דרך להאשים את הזרים בזה
 3. 15
  מה קורה פה קיבינימאט? למה יש פה כ"כ מעט תגובות? למה הנשים קורבנות לפרץ האלימות? מה יהיה? למה אין שום החמה בענישת עברייני מין??? מה זה עריפת הראש? מה קורה כאן?
 4. 14
  מצאו את גופה עם סימני אלימות

  typo

 5. 13
  נישואין זה גהנום

  לו מזיז לי שום רגש לרציחות נשים מי שחי איתם מכיר רק סבל עינוי קללות מימהם שאפילו מתיוך כאבי סירחון של זהומה של מחזור הם מחלות רקובות

 6. 12
  אין חשד כי נרצחה ישנו חשוד ברצח.
 7. 11
  5 תגובות על כתבה מזעזעת על אלימות כלפי נשים, אולי אנחנו צריכות לצאת לרחובות ולנפץ שמשות ולהבעיר פחי אשפה כדי שישימו אלינו לב?
  1. את צריכה להחליט!. שמשות מנפצים (נגד מסתנני עבודה) בדרום תל-אביב פחי אשפה מציתים (לא בשבת בבקשה) במאה-שערים, בירושלים.. מה מתאים לך?
 8. 10
  אוי איזה קטע, והם לא סודאנים. אתם רוצים להגיד לי שיהודים יכולים להיות אלימים? לא יכול להיות..
 9. 9
  מה יהיה?

  עם שלם מבכה את אובדן משפחה בת 8 נפשות בת.דרכים,או חלילה בפיגוע,מנגד משחקים במשחקי אמת של מיקרי רצח בסיטונות. סוף העולם,ה׳ ירחם.

 10. 8
  ברבריות מבחילה. אצלנו מגלגלים את המנוח בשטיח לאחר הפרדת הראש מהקרבן.
  1. למה להרוס שטיח? עדיף לחלק ת'מנוח/ה לשתי מזוודות (בנקוק), או ארוז בקרטון מתאים (למחזור).
 11. 7
  מה גרם לאלימות?מצב כלכלי2אידיולוגית השוויון בה האישה לא מקבלת מרות הגבר,,
 12. 6
  מה דעתכם (בכ"ז) על הכפלת המיסוי על משקאות, וביטול המס על חלפי בטיחות לרכב ?
 13. 5
  נו ברור, הם סודנים מאריתריאה לכן כל האלימות הזאת בארצם של הקדושים.
 14. 4
  בעל יוזמה היה מייבא מיערות האמזונס מומחה לצימוק ראשים כדי שילמד בסדנאות בבאר שבע בחג השבועות טכניקות עישון ושימור מסורתיות ברוח החג
  1. שנאמר "סלינו על כתפינו ראשינו מצומקים"
 15. 3
  מסכנים שלושת הילדים
 16. 2
  וואי וואי ממש קשה לקרוא

  עצוב מאוד

 17. 1
  הרוצח בטח סודאני. מה, לא???