מינוי דיגיטלי של הארץ - באתר בסמרטפון ובטאבלט - חודש ראשון ב-4.90 ₪ בלבד
מצטרפים ומשדרגים לאחת מחבילות התוכן האיכותי של הארץ. עכשיו במבצע השקה! רק 4.90 ₪ לחודש הראשון. נסו עכשיו >>
הרשמה למערכת
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
סיסמה
אישור סיסמה
טלפון נייד
 ?נרשמתם בעבר לאתרי קבוצת הארץ התחברו   |   שכחתי סיסמה

תבוסה מוחצת לפרקליטות || אולמרט זוכה בפרשות טלנסקי וראשונטורס: "לא היתה שחיתות, לא קיבלתי כסף"

רה"מ לשעבר הורשע בסעיף הקל יחסית של הפרת אמונים. השופטת: הראיות לא מוכיחות מעל לספק סביר שהנאשם פעל בשיטה מכוונת. שולה זקן הורשעה בפרשת ראשונטורס, אך זוכתה מפרשת האזנות הסתר. אולמרט: "יש שופטים בירושלים"

תבוסה מוחצת לפרקליטות המדינה במשפטו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט. הרכב השופטים בראשות נשיאת המחוזי בירושלים מוסיה ארד זיכה הבוקר (שלישי) את אולמרט בפרשות ראשונטורס ומעטפות הכסף (טלנסקי) והרשיע את ראש הממשלה לשעבר רק בסעיף אחד (הפרת אמונים) בפרשת מרכז ההשקעות. כל ההחלטות התקבלו פה אחד - מה שיקשה את היכולת לערער לבית המשפט העליון. שולה זקן, ראש לשכתו של אולמרט, הורשעה בחלקה בפרשת ראשונטורס אך זוכתה מאישום האזנות הסתר. הטיעונים לעונש יתקיימו ב-5 בספטמבר.

כשעה לאחר סיום הקראת הכרעת הדין, יצא אולמרט לתקשורת ואמר כי "בתום למעלה מארבע שנים מסתיים ההליך המשפטי בהחלטה על זיכוי בפרשות ראשונטורס וטלנסקי. אני רוצה להזכיר לכם שלפני ארבע שנים כיכבו בכל כלי התקשורת במדינה הפרסומים על מעטפות הכסף. לא היו מעטפות כסף, אין מעטפות כסף. בית המשפט הכריע בסוגייה המשמעותית ביותר – לא היה ולא נברא, נא להוריד את זה מסדר היום".

בהמשך דבריו אמר אולמרט בעניין הרשעתו בסעיף הפרת האמונים כי הוא מכבד את ההחלטה "ומתחייב להפיק לקחים. בית המשפט אמר שהיתה אי תקינות פרוצדוראלית - לא היתה שחיתות, לא קיבלתי כסף. זה שהיתה אי תקינות פרוצדוראלית זו הערה שאקח לתשומת לבי ואתקן את הלקחים".

תקציר הכרעת הדין במשפט אולמרט

"החלטות הזיכוי על טלנסקי וראשונטורס הן שתי ההחלטות שמהוות את ליבת כתב האישום שהוגש נגדי", אמר אולמרט. "בעת שהתחילה החקירה על ראשונטורס נאמר שהאדמה תרעד ושבסוף היום איאלץ להתפטר מתפקידי. לא הולכתי שולל מוסד אחד. לא יד ושם, לא את האגודה למען החייל, לא את "עלה" ולא את כל ארגוני הצדקה האחרים. לא היה מעולם איש ציבור ישראלי שגייס למען הארגונים האלה כמו שאני עשיתי". אולמרט קינח את דבריו בציטוט מדבריו של ראש הממשלה לשעבר מנחם בגין, "יש שופטים בירושלים".

בהכרעת הדין כתבו השופטים כי "לאחר שבחנו את כל הראיות שהוגשו לנו, החלטנו פה אחד לזכות את הנאשם מהעבירות שיוחסו לו באישום הראשון (פרשת ראשונטורס) וזאת לאחר שנותר בלבנו ספק סביר בדבר אשמתו. כמו כן החלטנו לזכות את הנאשם מן העבירות שיוחסו לו ב'פרשת טלנסקי' שבאישום השני וכן לזכות את הנאשם מן העבירות שיוחסו לו באישום השלישי (קבלת דבר במרמה ממבקר את המדינה). מנגד החלטנו להרשיע את הנאשם בעבירה של הפרת אמונים שיוחסה לו ב'פרשת מרכז ההשקעות' שבאישום השני".

אשר לראש לשכתו של אולמרט, שולה זקן, נכתב בהכרעת הדין כי "החלטנו פה אחד לזכותה מן העבירות שיוחסו לה באישום השני (טלנסקי) ובאישום הרביעי (האזנות הסתר). מנגד, החלטנו להרשיע את הנאשמת בשתי עבירות של קבלת דבר במרמה, ללא נסיבות מחמירות. ובעבירה של מרמה והפרת אמונים שיוחסו לה באישום הראשון (ראשונטורס), ולזכותה מן העבירה של רישום כוזב במסמכי תאגיד שיוחסה לה באישום זה".

זיכוי מחמת הספק בפרשת ראשונטורס: "לא היתה שיטת מרמה"

בפרשת ראשונטורס זוכה אולמרט מחמת הספק. "טענת הנאשם שלא היה מודע לדבר לא חפה מקשיים", אמרה הנשיאה ארד, "אבל לא הובאו די ראיות כדי להוכיח שגרסת הנאשם אינה סבירה... לא היו נהלים והנחיות ברורות". השופטים קיבלו את הסבריו של אולמרט על בלגן בלשכה וכי לא היתה שיטה פלילית להפקת רווחים. "הגענו למסקנות כי הראיות אינן מוכיחות מעל לספק סביר שנאשמים פעלו בשיטה מכוונת להפקת רווחים לטובת הנאשם", אמרה הנשיאה ארד.

השופטים גם קיבלו את הטענה שאולמרט היה עסוק מאוד ושיכול היה לחשוב שהנסיעות ממומנות על ידי נקודות נוסע מתמיד. "ההתנהלות הגלויה לא מתיישבת עם שיטת מרמה ליצירת כספים עודפים... לא הוכחה כוונה ליצירת רווחים עודפים". בית המשפט קבע כי לא היתה שיטת מרמה משותפת בין הנאשם לבין ראשונטורס. לא היו לו יחסים מיוחדים עם בעלי משרד ראשונטורס, לא הוכחה שיטה להנפקת רווחים".

בפרשת מעטפות הכסף של מוריס טלנסקי, שבגינה נאלץ אולמרט להתפטר מתפקידו כראש הממשלה, הרשיע בית המשפט את שולה זקן וזיכה את אולמרט. הנשיאה אמרה כי היו "נסיבות מיוחדות של יחסים הדוקים בין הנאשמת (שולה זקן) לנאשם. היא היתה עצמאית בעלת שיקול דעת רחב". בית המשפט ציין כי "אין להתעלם מהחלטתה של הנאשמת שלא להעיד".

בפרשת מרכז ההשקעות זוכה אולמרט מהסעיף החמור של מרמה והורשע רק בסעיף הקל יחסית של הפרת אמונים. "בחנו את מערכת הקשרים בין הנאשם לאורי מסר (חברו הטוב של אולמרט, נ"ח). מערכת היחסים יצרה שותפות גבוהה. התנהלותו הפרוצדוראלית של הנאשם לקתה בחוסר סבירות... פעולות הנאשם היו כרוכות בהפרת אמונים". בית המשפט דחה את טענת אולמרט שלא התקיימו יחסים כלכליים בינו לבין מסר. "הנאשם אהב את עו"ד מסר ודאג לו. מסר הושיט לו ללא תמורה סיוע בשלוש מערכות בחירות".

בפרשה הקטנה יותר: מרמה כלפי מבקר המדינה - בה אולמרט הואשם כי לא דיווח על הלוואה שקיבל ועל שוויו האמיתי של אוסף העטים שלו, גם כאן זיכה בית המשפט את ראש הממשלה לשעבר.

קודם לכן, בדברי הפתיחה להכרעת הדין, אמרה הנשיאה ארד כי "המשפט היה מורכב וארוך. 157 ישיבות, 19,000 עמודי פרוטוקול, 966 מוצגים. סיכומי הצדדים משתרעים על 4,000 עמודים. שני אירועים שהתרחשו גרמו לעיכוב בלוח הזמנים במשפט- שביתת הפרקליטים וחקירת משטרה בפרשה נוספת (הולילנד)". השופטת החמיאה לאופן ניהול הדיונים על ידי הצדדים.

פרקליטו של אולמרט: המסר לציבור - יש שופטים בירושלים

ראש צוות הפרקליטים של אולמרט, עורך הדין אלי זהר, יצא לכתבים מיד אחרי הכרעת הדין. "זהו יום גדול למשפט הישראלי. אותם שופטים שקבעו שיש מקום לעדות מוקדמת של טלנסקי - זיכו את אולמרט בפרשת טלנסקי. אותם שופטים שדנו שנתיים בראשונטורס - זיכו אותו. הדבר האחרון שנותר הוא הדיון שנוגע למרכז ההשקעות שם נקבע שאכן היתה חברות קרובה בינו לבין אורי מסר ועל כך הוא הורשע בהפרת אמונים בלבד, וגם כאן הודגש שהיה מדובר בסטייה בעניינים פרוצודרליים".

זהר הוסיף כי "העובדה שראש ממשלה מכהן ירד ממשרתו בעקבות העדות המוקדמת של טלנסקי שאז ייחסו לו עבירות שוחד – התהליך הסתיים בזיכוי מוחלט ורועם. אני מעריך את בית המשפט על יכולתו להתעלם מהלחץ המשפטי והתקשורתי. מאידך, אני מאוד לא יכול להשתחרר מדברים שאמרה קונדוליסה רייס על הערב בו פרשת טלנסקי יצאה לאור והמשמעות המאוד קשה לחיים הפוליטיים בישראל כתוצאה מזה". זהר ציין כי צוותו לא מתכוון לערער על ההרשעה בסעיף ההפרת אמונים.

פרקליטו של אולמרט, נבות תל צור, התייחס להרשעתו הבודדת של אולמרט. "אני לא מכיר בהרשעה של הפרת אמונים של איש ציבור. כולם מבינים שלא על זה נפתחה החקירה. על התנהלות אסתטית כזאת או אחרת. המשפט הזה התנהל על שתי הפרשות טלנסקי וראשונטורס. פסק הדין מחזק מאוד את אמון הציבור במערכת המשפט. המסר שיוצא לציבור בישראל הוא שיש שופטים בירושלים. ההחלטה תחזיר את אמון הציבור בבית המשפט בישראל. גם איש ציבור זכאי למשפט צדק. בית המשפט קיבל את כל טענות ההגנה בצורה מלאה".

פרשת ראשונטורס היא הפרשה שנחשבה כמוצקה ביותר מבחינת הראיות. בא כוח התביעה, עו"ד אורי קורב מפרקליטות מחוז ירושלים, טען שהוכח במשפט קיומה של שיטה מתוחכמת לגביית כספים עודפים מארגונים שמימנו נסיעות לאולמרט ושימשו לצרכיו הפרטיים. לטענתו, אין דרך אחרת להסביר את העובדה שאולמרט ובני משפחתו נסעו בעולם בלי לדאוג לתשלום.

בהגנה ניסו לצייר תמונה שלפיה לא היתה שיטה, אלא במקרה הרע חוסר סדר בלשכה שהביא לגביית-יתר, כפי שהוביל לגביית-חסר במקרים אחרים. עו"ד נוית נגב, המייצגת את אולמרט בפרשה זו, הדגישה שהתביעה בחרה להתמקד רק בחלק קטן מהנסיעות. הרחבת התמונה והצגת נסיעות נוספות מוטטו, לטענתה, את גרסת התביעה.

בפרשת טלנסקי, שהביאה לסיום כהונת אולמרט כראש ממשלה, הוא הואשם בקבלת מאות אלפי שקלים שלא כחוק. עיקר הוויכוח נסוב על מהימנות העד מוריס טלנסקי: האם היה מקורב שהופעל על ידי אולמרט והפך צינור להזרמת כספים, כפי שטענה התביעה או שהוא פנטזיונר, גוזמאי ועבריין שמנסה לחפות על מעשיו, כפי שטענה ההגנה

שאלה נוספת נגעה למעמד הכספים שהעביר טלנסקי - האם הם כספים שחורים ששימשו להוצאות פרטיות, או שהם כספי תרומות לגיטימיים ששימשו לתחזוקה הפוליטית של אולמרט בין מערכות הבחירות, ולא חלים עליהם מגבלות חוק מימון המפלגות, כפי שטענה ההגנה. בתביעה הצביעו בסיפוק על כך שפרקליטי אולמרט, שטענו כי הפכו כל אבן כדי לחשוף את האמת, לא הצליחו להמציא לבית המשפט ולו קבלה אחת על שימוש באותם כספים.

בפרשת מרכז ההשקעות הואשם אולמרט שבהיותו שר התמ"ת קידם את ענייני חברות ששכרו את שירותי חברו, עו"ד אורי מסר. פרקליטי אולמרט הצביעו על כך שאפילו התביעה אינה טוענת שההחלטות שהתקבלו היו בלתי ראויות. בתביעה טוענים, שהעבירה הפלילית מתקיימת מעצם נוכחות עו"ד מסר בחדר. מסר החזיק באותם ימים מאות אלפי שקלים במזומן בשביל אולמרט. "אם זה לא ניגוד עניינים, מהו ניגוד עניינים?" שאלו בתביעה.
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

 
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים עם תנאי השימוש של אתר הארץ
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים עם תנאי השימוש של אתר הארץ
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות 01 "מסמכים מנחים" - מצחיק ! ממתי עבריינים משתמשים במסמכים ????  (לת) חזי
 • 09:39
 • 10.07.12

02 אהבתי את התמונה של אולמרט מחייך  (לת) הנקודה האדומה באפו של אולמרט
 • 09:43
 • 10.07.12

03 מתנקש אחד החליף ראש ממשלה (רבין), ומתנקש נוסף (הפרקליטות) החליף ראש ממשלה נוסף.  (לת) שרון
 • 09:43
 • 10.07.12

04 ממתי כסף במעטפות בלי הפסקה ובלי דיווח נחשב לתרומה לגיטימית  (לת) לאו
 • 09:44
 • 10.07.12

05 חלק מהשופטים חיים בבועה...בראשונטורס היתה צבירה מסודרת ומכוונת של דמי נסיעה כפולים לשימוש עתידי פרטי אין צרך בשום נהלים, מערכת החשבונות של סוכנות הנסיעות מסודרת
 • 09:47
 • 10.07.12

קצינת משטרה חרוצה חשפה את החשבון הסודי של הנוסע המתמיד ושופטת שאינה מבינה בתחום הולכה שולל על ידי פרקליטי הנאשם...העברה היא בעקר העלמת הכנסות שחייבות במס

06 האיש שלא דבק בו רבב ????
 • 09:47
 • 10.07.12

יופי שולה, נשכבת על הגדר. אבל בעבור מה?

07 גם דיניץ בסוכנות היהודית לא ידע שבהוצאות פרטיות שהיגיש לא מחיבים אותו ויצא זכאי .המנהיגים והמנהלים לא יודעים מימינם ושמאלם ויוצאים זכאים.איך הם מנהלים את המדינה אנו יודעים בדיעבד לאחר ועדות חקירה. הם זכאים ונהנים ואנחנו משלמים פעמיים!  (לת) שלמה
 • 09:47
 • 10.07.12

08 ידעתי!  (לת) דן מרגלית
 • 09:49
 • 10.07.12

09 בתפקידו- הוכיח כבר מספר פעמים חוסר מקצועיות וחייב להסתלק הביתה  (לת) לדור אינו יכול להמשיך
 • 09:55
 • 10.07.12

 •   חס וחלילה! לדור חייב להישאר בתפקידו ולהחמיר בצעדים נגד מושחתים גם אם יצאו זכאים חלקית ושום ספקות, כפי שנקבע לגבי אולמרט. לדור - חזק ואמץ!!!!!!!  (לת) משה רעננה
  • 06:53
  • 11.07.12

10 יש שופטים בירושלים-אבל רק כשמדובר בבני עדות המזרח-דרעי יצא חייב בדין סטי ריקון
 • 09:55
 • 10.07.12

ע"י שופט מזרחי שיצא מגדרו כדי להוכיח לשולחיו שהוא נקי משיקולים עדתיים ולכן החמיר עם דרעי
כאן לא הייתה לשופטיםכל בעיה לזכות את בן הקליקה שלהם על עברות שכל אזרח רגיל ששמו בוזגלו היה משלם את מלוא המחיר
מה קרא לעקרון שאי ידיעת החוק אינה פוטרת מאחריות ?

11 כל אדם רגיל, היה מורשע ע"פ הראיות והנסיבות. עמדה לא עמדתו הפוליטית שהשופטים נזהרו. יחזקאל רמת גן
 • 09:57
 • 10.07.12

זו השיטה הרגילה של אולמרט עוד מימי 'חשבוניות הליכוד' אחרים מבצעים עבירות והוא נמצא בריחוק מספיק על גבול הראיה הפלילית.
כולם משלמים והוא חומק.
לטעמי הוא איש מתוחכם ומסוכן, שהציבור בישראל יכול רק להפסיד ממנו.

12 משפחה מורחבת נסעה עשרות פעמים חינם לחו"ל ואין כאן שחיתות. מזכיר את הזכוי של צחי הנגבי - בתי המשפט של השמאל ההזוי  (לת) שוקי
 • 09:58
 • 10.07.12

 •   ובגלל זה הם זיכו את אולמרט והנגבי מהימין.  (לת) .
  • 10:40
  • 10.07.12

 •   אנא הראה לי שמאלן אחד שרוצה בזיכוי הזה. דג קר
  • 10:48
  • 10.07.12

  וזה גם לא ממש זיכוי, למי שקורא את תקציר ההכרעה.

 •   למה של השמאל? של הימין!  (לת) טנטאוי
  • 10:55
  • 10.07.12

 •   לא השמאל הזוי - הימין שנסה בכל דרך והצליח להוריד (הפעם לא ברצח) שוב ראש ממשלה . לזכור !!! זאת צורת העבודה של הימין. שקרים, הכפשות, וחתרנות. הם כנראה ידעו שלשיחות בין אולמרט ואבו מאזן יכולות להוביל לידי סיכום, ומזה הם פחדו.  (לת) מיכאל גלזר
  • 11:09
  • 10.07.12

 •   צחי הנגבי שמאל אילן חטאב
  • 11:28
  • 10.07.12

  חה

 •   אכן זו צורת הדמוקקרטיה של הימין. רוצחים בפועל או עושים רצח אופי כאשר רה"מ לא מתנהל על פי רצונותיהם. ותמיד הזוכה מההפקר הוא ביביקינג....  (לת) הקינג קונג של הביביבבונים
  • 14:19
  • 10.07.12

13 אין שופטים בישראל - מותר לגנוב לאנוס לרצוח - כולם יודעים שזאת האמת !!! אין שופטים בארץ !!! הללו דואגים לבני משפחתם ולא לציבור - כל קשרי הון-שלטון מחוברים למערכת השפיטה בארץ .עצה לי לכולם : גם אם תגנבו תרצחו תאנסו - קחו עורך דין טוב והוא יוציא אותכם מכל פשע ---- ישר לפשע הבא . אין שופטים בישראל !!! ערך החיים פה = 0 !!! מילה זאת לא מילה - אנו למעשה ערבים בתחפושת יואב
 • 09:59
 • 10.07.12

אין שופטים בישראל - מותר לגנוב לאנוס לרצוח - כולם יודעים שזאת האמת !!! אין שופטים בארץ !!! הללו דואגים לבני משפחתם ולא לציבור - כל קשרי הון-שלטון מחוברים למערכת השפיטה בארץ .עצה לי לכולם : גם אם תגנבו תרצחו תאנסו - קחו עורך דין טוב והוא יוציא אותכם מכל פשע ---- ישר לפשע הבא . אין שופטים בישראל !!! ערך החיים פה = 0 !!! מילה זאת לא מילה - אנו למעשה ערבים בתחפושת

 •   תבין, השופטים ועורכי הדין היקרים משתיכים לאותה אליטה חברתית. אין אפשרות שפסקי הדין יהיו אחרים  (לת) שוקי
  • 12:53
  • 10.07.12

14 משקולי השופטים: אולמרט הרס התנחלויות בגוש קטיף, תומך בחלוקת ירושלים, בעד הומואים ולסביות,שמאלני טוב,אשכנזי גזעי , מסקנה ברורה-לא עשה כלום  (לת) מה הוא עשה?!!! תמים כשה צעיר
 • 10:00
 • 10.07.12

 •   גם אתה כשתיתפש בפשעיך (הרי אין ביבון שאינו עברין מיזדמן) ושתגיע למישפט אל תשחק אותה חוזר בתשובה שהרי לשיטתך השופטים כולם שמאלנים , אז תשחק אותה הומו שמאלני ונגד מיתנחלים, וניראה אם זה יעזור, כידוע לך שופט מיתנחל מונה לעליון, ושופט דתי אחר זיכה את הבן של עסקן ש"ס מדריסה בכוונה, כי אלי ישיי פנה אליו, אז מי פה מטה מישפט? השמאל או הימין?  (לת) יש לך חשיבה טיפוסית של ביבון רפה שכל
  • 10:48
  • 10.07.12

 •   אז חבל שהוא לא מקבל את פרס ישראל בובו
  • 11:11
  • 10.07.12

  צריך להרוס גם את שאר ההתנחלויות. הומואים ולסביות הם אנשים בדיוק כמוך. אשכנזי זו לא מילת גנאי. גם ביבי אשכנזי גזעי וגם בגין ושמיר היו כאלו. גם ליברמן אשכנזי.

15 המעטפות שחיסלו את הקריירה הפוליטית של אולמרט לא היו ולא נבראו? ומה על אוסף העטים האקסקלוסיבי?
 • 10:00
 • 10.07.12

אהוד אולמרט אדם מושחת שהקיף עצמו באנשים מושחתים אך פעל בצורה כל כך מתוחכמת שפרקליטות המדינה לא הצליחה להוכיח את מעשיו. בדרך הרס לכמה מחבריו הפחות מושחתים את החיים, אך מה זה חשוב?

 •   איפה רענן די נור בתמונה? האיש היה מנכ"ל-נשרך של האולמרט ולא מופיע באף משפט? ראו ויקיפדיה על תולדות חייו.  (לת) חפשו בנרות
  • 12:25
  • 10.07.12

 •   אולמרט יצא זכאי מפרשת ראשונטורס, אך המזכירה שלו - שוקה זקן - הורשעה , אבל מי שנסע עשרות פעמים חינם לחו"ל היו בני המשפחה של אולמרט, אז מה קורה פה. האם אולמרט עבד אצל שולה? בושה למערכת המשפט הישראלית  (לת) יעל
  • 12:57
  • 10.07.12

16 אולמרט מעל החוק?! פרקליט
 • 10:00
 • 10.07.12

אין דין ואין דיין. כל הפרות הקדושות נופצו במדינת העולם השלישי. כשאין תקווה, אנשים יוצאים להפגין. כשאין צדק אין דין ואין משפט, יש רעידת אדמה.

 •   מסתבר שאלת הצדק עיניה רעולות, והצדק גם עיוור - ולא במשמעות שמלמדים בפקולטה למשפטים.  (לת) .
  • 10:39
  • 10.07.12

 •   מדובר באדם שכל חייו היה עסקן שחי ממשכורת ציבורית, וכעת הוא מולטי מליונר. איך? הכיצד? בחשבונות הפקטיביות בליכוד - הוא זוכה (השותף שלו ישב בכלא), בפרשת ראשונטורס הוא זוכה (המזכירה שלו הורשעה) - אין שופטים בירושלים  (לת) יוסי
  • 13:14
  • 10.07.12

17 אולמרט חזור לראשות הממשלה ! התגעגענו לוי
 • 10:02
 • 10.07.12

לדור לכלא!

18 בפרשת טלנסקי , בית המשט טוען שאולמרט זכאי, אך המזכירה שלו אשמה. טוב אז עבור מה היא קבלה את הכסף? עבור הוצאות המספרה שלה? מוזר, כולם סביבו מושחתים והוא מלאך. בושה לבתי המשפט.  (לת) יעל
 • 10:02
 • 10.07.12

19 זה תמיד היה ברור לגמרי שהאיש נרדף פוליטית ואינו אשם בכלום ! גד
 • 10:03
 • 10.07.12

מזל טוב וברוך שפטרנו. עוד מרדף מאוס של אנשי הימין על כל מי שרוצה לעשות שלום באזור.

20 שיטה מהפכנית של בית המשפט לביעור השחיתות. מחליטים שאיש ציבור שנתפס עם מעטפות כסף בסכומים גבוהים אינו עבריין. כלומר, אפשר לבער את השחיתות בהעמדה לדין של מושחתים ואפשר גם אחרת: להכריז ששום דבר אינו מושחת. אם קבלת כספים במזומן אינם שחיתות לא ניתן יהיה יותר להעמיד מישהו לדין על עבירות שחיתות. וכך ביערנו את נגע השחיתות לעד.  (לת) דן לב פועם dlpoem@gmail.com
 • 10:03
 • 10.07.12

21 עכשיו אולמרט יכול להוביל את המחאה החברתית  (לת) יקי
 • 10:05
 • 10.07.12

22 יא אללה, 3 פרשות וכמעט ולא הורשע, אמרתי לילד שלי תחליף שם משפחה לאיציקוביץ ויש לך ביטוח בחיים (אתה יכול לרמות ולגנוב חופשי)  (לת) רחמים איציק
 • 10:05
 • 10.07.12

23 זהו חבר'ה...אפשר לארוז את המזוודות. המחוקקים הכריזו על פשיטת רגל מוסרית  (לת) כל האמצעים כשרים
 • 10:05
 • 10.07.12

24 ההר בקושי הוליד זנב של עכבר וקיבלנו את ביבי. ואנו נפלנו מין הפח אל הפחת  (לת) ובקיצור
 • 10:07
 • 10.07.12

25 על מה השמחה? אני רק שאלה
 • 10:08
 • 10.07.12

בפרשות ראשונטורס וטלנסקי מדובר על לכל היותר כ-$200,000 . לא מעט , אך גם לא לא סוף העולם, וגם לא ברור מה ניתן תמורת השוחד. הפרשה הבאמת חמורה היא מרכז ההשקעות, שם מדובר בעשרות מליונים (!) שאולמרט דאג שיועברו לחברות אותן ייצג חברו ושותפו. כספי מדינה. זאת נחשבת אצלכם "עבירה קלה"? נקווה שייכנס, כראוי, לכלא ויצטרף לידידו הירשנזון.

26 מדובר בעבריין סדרתי שהשופטים העלובים סולחים לו  (לת) גדי
 • 10:10
 • 10.07.12

27 כפי שכתבתי כאן לפני מספר שבועות, הזיכוי היה ברור לחלוטין. על לדור להתפטר מיוזמתו או להיות מפוטר... ארתור
 • 10:11
 • 10.07.12

ואיתו כל המעורבים: עו"ד קורב וכו'. אם פעלו משיקולים משפטיים, הם פשוט משפטנים גרועים. אם פעלו משיקולים אחרים - שלא נדע.

למען הסר ספק, איני ממעריציו של אולמרט. לא הצבעתי ולא אצביע בשבילו ומעולם לא היה לי איתו כל דבר ועניין. הפרשה הזו "הריחה" לא טוב מיומה הראשון (מהעדות המוקדמת) ועכשיו העניין מתברר.

 •   גם עצם העובדה שהוטלה "הפצצה" הזו בעיתוי כל כך רגיש, כאשר אולמרט ביקר בארה"ב, מחשידה את הימין ששלח לפתע את טלנסקי [אחרי 15 שנה מאז שהוא נתן את המעטפות, יעני] ופתאום כל השרצים יוצאים מהשק כדי להדיח את אולמרט באמצע תהליכים מדיניים. אכן כבר אז זה היה נראה חשוד מאוד. הזכיר את פעילות היתר כנגד חיים רמון בגלל איזו נשיקה שספק אם היתה בעל כורחה, וכל זאת בעת פרוץ מלחמת לבנון השנייה.  (לת) הימין לא מסוגל לכבד את כללי הדמוקרטיה
  • 15:03
  • 10.07.12

28 איפא ואיפא, בין השוורצץ: קצב,בניזרי,דרעי וכו' לבין ה"נסיך" הלבן אולמארט  (לת) הביצה מסריחה מאד, פוי
 • 10:11
 • 10.07.12

29 תזכורת לאזרחי ישראל רותי
 • 10:12
 • 10.07.12

לפני שנים אחדות הואשם בעל חברת טבע לתרופות , ז"ל , על כי לא שילם מס הכנסה כראוי. מדובר היה בסכומי עתק.
המשפט עלה לכותרות של כל העיתונים. הנאשם, אדם עתיר ממון, שכר את טובי ויקרני עורכי הדין....וזוכה.
בצאתו מבית המשפט אמר האיש (בערך) כך: "בישראל אתה יכול לצאת זכאי אם יש לך מספיק כסף להעסיק את טובי עורכי הדין (והיקרים שבהם)".

מה שהמנהיגים בישראל אינם מבינים, או שלא איכפת להם, הם משחיתים כל חלקה טובה בחברה שלנו. הם קובעים כללים חדשים להתנהלות בנוסח אני ואפסי עוד, ובעברית קלה: מצפצף על כולם. לי מותר הכל. לי לא יעשו כלום !!!!!

30 נחכה בסבלנות להולילנד ולחקירת הרכבת הקלה בבאו"א  (לת) ירושלמים לא שוכחים
 • 10:13
 • 10.07.12

31 "תבוסה מוחצת"? אתם לא מדווחים פה על משחק טניס. שואף ליותר
 • 10:13
 • 10.07.12

"הארץ" מראה לנו עיתונות צהובה מהי. לראשונה בהיסטוריה רה"מ מורשע בבית משפט, ו"הארץ" מדווח על זה כאילו הפרקליטות עומדת על דוכן הנאשמים, או גרוע מזה, כאילו מדובר בתחרות ספורט שבה העיקר מי ניצח ומי הפסיד.
אז כמה עובדות:
1. זה שנאשם מזוכה (בחלק מהאישומים) לא אומר שהתביעה התרשלה. תפקיד התביעה לתבוע כשיש סיכוי גבוה להרשעה, לא רק כשההרשעה היא ודאית.
2. אולמרט הורשע בהפרת אמונים.
3. אולמרט זוכה מחמת הספק בלבד בפרשת ראשונטורס. הכתם הציבורי ודאי שלא נמחה.
4. מנהלת הלשכה של אולמרט הורשעה.

אני בטוח שיש אנשים שהעובדות האלו לא יפריעו להם ללכלך על הפרקליטות, שבמדינות מסוימות לא היתה מעזה להעמיד לדין את ראש הממשלה, ויש עיתונים שהעובדות האלו לא יפריעו להם למסגר את הסיפור כ"תבוסה" לפרקליטות, כאילו שזה העיקר כאן.

32 הוא עמוס בהפגנות ובהלכי רוח פוליטיים שמאליים. כרגע המרחב הציבורי עמוס רגשית
 • 10:14
 • 10.07.12

זה הזמן וזה המקום לקחת צעד ולעשות מעשה בתחכום ובחכמה רבה ולהסיט את כל הרגש השלילי לכיוון הפרקליטות ובתי המשפט.
ובכך להוריד את ההובלה נגד ממשלה מכהנת פעם דרך בית המשפט ופעם נגד הרחוב.
ההסבר לדברים שקוף מאד, אין צורך להוסיף .

33 כן, בלאגן בלשכה... HMJE
 • 10:14
 • 10.07.12

כשאולמרט טוען שהוא חשב שהנסיעות של בני משפחתו היו על חשבון מיילים של נוסע מתמיד. הוא הודה למעשה בכך שלקח מכספי הציבור שמימן את טיסותיו והמיילים הללו שייכים לציבור ולא לאולמרט אישית ולא למשפחתו. מדוע השופטים לא התיחסו לזה?

34 תמיד ידעתי והאמנתי שאולמרט יצא זכאי יורם
 • 10:15
 • 10.07.12

עכשיו יגיע הזמן להתחשבן עם מי שפעל להורדת ראש ממשלה מכהן מהטובים שידעה המדינה. ראו לאן הביאו אותנו הגמדים שהחליפו אותו (ביבי, ברק ומופזי הקטן), כמה יקר כבר שילמנו לאן התדרדרה המדינה החבוטה הזאת, עתה הזמן להתחיל להתארגן ודאוג למדינה חדשה טובה ומשגשגת בראשותו של אולמרט!

35 מקרה מאתגר לימני ההזוי מיקי
 • 10:18
 • 10.07.12

מצד אחד, הפרקליטות ה"שמאלנית", שכידוע רק בשביל לחמוק מציפורניה המציא שרון את תוכנית ההתנתקות. מצד שני, אולמרט שגם הוא "שמאלן" ידוע, שהיה מספר 2 של שרון ורץ לבחירות על מצע של "התכנסות", וחוץ מזה הוא בכלל אשכנזי. ובל נשכח את השופטים, ששמאלנותם האיומה אינה טעונה הוכחה כי הם הרי שופטים, ואידך זיל גמור. את מי נשמיץ הפעם? קשה להיות ימני.

36 בוזגלו גם זכאי? אבי
 • 10:19
 • 10.07.12

לו אולמרט היה מקבל עו"ד מהסנגוריה הציבורית,הסיפור היה שונה.
כסף קונה את חירותו של כל פושע באשר הוא,כלומר,עו"ד טוב שהוא גם יקר,ימצא את הניסוח המפולפל לזכות את הנאשם.
להבא אם תועמדו למשפט,קחו עו"ד מנוסה ויקר,ההצלחה מובטחת!

37 צדק צדק תרדוף בוזגלו
 • 10:20
 • 10.07.12

יש שופטים בירושלים !
הם אכן רודפים אחרי הצדק ...

38 היה לנו ראש ממשלה מצוין חיים לב העיר ים
 • 10:23
 • 10.07.12

עכשיו יחזור אלינו ראש ממשלה נקי ומחוזק ויעמוד בראש מרכז שפוי, בוז לכל המלכלכים רציתם להפלילו יצא זכאי,

39 לדור הבייתה ויפה שעה אחת קודם. הפרקליטות היא בושה, היא לא מקצועית, היא פוליטית. דרושה רפורמה עמוקה במערכת המשפט, גם בעניין מינוי השופטים, גם במינוי הפרקליטים, גם במינוי היועץ המשפטי לממשלה וסמכויותיו, גם במינוי פרקליט המדינה וסמכויותיו. השמאל מטרפד כל רפורמה והתוצא5ה היא השחתה, רקבון, ניוון וחוסר מקצועיות. ראשי מערכת המשפט מהשמאל בעיקר אך לא רק, הולכים כטווסים בסגנון אני ואפסי עוד, מתנגדים לכל בקורת, מנהלים טרור אישי כנגד מבקר, זה לא יכול להמשיך כך. הנזק למערכת המשפט מהמשך גרירת הרגליים, כבד ביותר. מדינה דמוקרטית חייבת מערכת משפט מתוקנות ויעילה, לא פוליטית, היום יש בעיה קשה. אני שומע וקורא הרבה אנשי משפט בכירים גם מהשמאל המודים בכך, כולם פוחדים, אם מטרור אישי, אם מפגיעה בשמאל, זה טרוף מערכות.  (לת) איציק המרכז izikhe@gmail.com
 • 10:24
 • 10.07.12

40 לא לשכוח, הורשע בהפרת אמונים. איש כזה לא יכול להיות ראש ממשלה!  (לת) ראובן צ.
 • 10:24
 • 10.07.12

41 צמאי דם כולכם, הבן אדם יצא זכאי עזבו אותו לנפשו! חנוך
 • 10:26
 • 10.07.12

ומה עם פוטיניהו? ומה עם ליברמן? ומה עם שר המשפטים נאמן? כולם סוחרי סוסים, אולמרט הוא ילד קטן לעומתם.

42 לכו לרב הראשי המושחת שלמה משה עמאר יש שם הרבה מה לחקור עכשיו הגיע הזמן לחקור את עמאר
 • 10:27
 • 10.07.12

פרקליטות יקרה, השחיתות נמצאת בלשכת הרב הספרדי הראשי המושחת בתולדות המדינה, שלמה משה עמאר. תחקרו שם ותמצאו עבודה לעשר שנים

43 כשצריכים את הגנב מורידים אותו מעמוד התליה פרומתיאוס
 • 10:28
 • 10.07.12

ומי לדעתכם יהיה משקל נגד לביב?-אולמרט. ולפיכך, גם בגין הרשעתו במרכז ההשקעות לא נראה קלון. דבר שיאפשר לו חזרה לחיים הפוליטים. רק משוכה אחת נותרה לו לעבור-הולילנד. ובל נתפלא אם גם שם לא נראה הרשעה.

44 אולמרט התגעגענו! חזור לראשות הממשלה לאחי
 • 10:30
 • 10.07.12

לדור לכלא!

45 והנה משוחררים המגיבים בתשלום - מי מפחד? אולי הליכו  (לת) יניב
 • 10:31
 • 10.07.12

46 פסק דין אולמרט לא מפתיע מערכת המשפט נגועה בשחיתות וכולם מחוברים להון אלעד
 • 10:33
 • 10.07.12

מה מפתיע.
היום הנאשמים בוחרים את השופטים ואת התובעים בפרקליטות , כמה מפתיע שאולמרט הסתובב שנתיים תמימות מחייך.
שערוריה איך שלושת השופטים לא מודחים מכס המשפט.
ראש ממשלה מקבל מעטפות במזומנים מדור על מאות אלפי דולרים , וזה לא שחיתות , אין כוונה פלילית.
הציבור מאס במערכ המשפט המושחתת אין אמון במערכת המשפט, צריך להחרים את שערי בית המשפט ושהציבור לא יגיע לדיונים ולהזמנות להעיד, כי אין צדק.
פסק די אולמרט ממחיש כי מערכת המשפט היא מושחתת מן היסוד כולל נשיאי בית המשפט , עובדה שחור על גבי לבן .
הנשיא מוסיה ארד הכשירה שחיתות של מאות אלפי דולרים שנתקבלו במעטפותף, ובקומבינה החליטו לייחס זאת בהכרעת הדין כהתנהגותה של שולה זקן כי אולמרט לא ידע על כך.

47 צעניין מה יכתוב עוזרו דודו
 • 10:35
 • 10.07.12

של לדור העיתונאי דן מרגלית בביביתון "ישראל היום",
שהשופטים טעו.
איזו שערורייה, הפילו ממשלה חוקית וראש ממשלה יוצא מן הכלל,
כמה חבל.
בטח ביבי עם טיפות "רסקיו" מהבוקר.

48 כל ההאשמות כדי להפיל את אולמרט מראשות הממשלה, עכשיו זה כל כך ברור לעין.  (לת) אזרח מודאג
 • 10:36
 • 10.07.12

49 אולמרט לא ידכע,הכל זה שולה... אזרח
 • 10:38
 • 10.07.12

שולה שכבה על הגדר עבור אולמרט ולכן היא תשלם.והוא,ינסה
לחזור להנהגת קדימה....

50 זה לא היה כוחות- אולמרט וחבר פרקליטיו גדולים בעשר רמות על פרקליטי המדינה. והאמת המשפטית אינה אלא תולדה של כשרונם של עורכי דין ממולחים. דבר אחד טוב אולי יצא מכאן: יידעו פרקליטי המדינה כי גם כשמורשע אדם מסכן חסר ייצוג, לא האמת ניצחה אלא פער הכוחות בין המתדיינים.  (לת) העצוב
 • 10:38
 • 10.07.12

51 תמיד טענתי שאולמרט צח כשלג -וצדקתי!!!!! בבחירות הבאות נצביע כולנו ל"קדימה" בראשותו של אולמרט. שמאלן מצוי
 • 10:40
 • 10.07.12

אז מה אם האיש תיחמן קצת פה ושם? יחסית לפוליטיקאי מצוי, אולמרט הוא מלאך עליון.

52 איזה ביזיון.  (לת) !
 • 10:40
 • 10.07.12

53 אין לשכוח שהרשעתה של זקן פסלה את יומניה מלשמש כעדות במשפטו של אולמרט...רק התרגיל המשפטי הזה משנה את התמונה בבית המשפט. אבל ציבורית בל נטעה: התמנון כן איבד אחת מזרועותיו.  (לת) אינפיניטי
 • 10:41
 • 10.07.12

54 הגיע הזמן לעשות ניקוי אורוות בפרקליטות!!! יוס
 • 10:41
 • 10.07.12

דחוף. שיקולי קריירה וכבוד גורמים להם להרוס חיי אדם פעם אחר פעם.

55 קראתי את תקציר הכרעת הדין... ולא נראית לי המסקנה בראשון טורס לפיה ראש הממשלה העדיף להיות חייב כסף לחברת הנסיעות, מאשר לבנק. כנראה שזו טענה שהגיונית רק לשופטי בית משפט מחוזי מכהנים. מחלקה ראשונה בהקפה
 • 10:41
 • 10.07.1256 יצא זכאי, גם הפרקליטות לא כשלה, תפקיד השופט להכריע, לא הפרקליט.  (לת) גידי
 • 10:41
 • 10.07.12

57 מעשה בראש ישיבה בעיירה בליטא שקרא לשיחה את יענקל ואמר לו: אנחנו כבר הפסדנו, סיפור לשבת!
 • 10:42
 • 10.07.12

"שמעתי עליך דברים לא טובים, שאתה כך וכך...". יענקל הצעיר ענה לו: הרב, זה לא נכון, תאמין לי. לא היה ולא נברא!" ענה לו ראש הישיבה: "אז מה אם זה לא היה? איך זה ששומעים עליך כאלה דברים?!. על זה אני קורא לך לשיחה!"

58 שופטים תמיד משתפנים כשמדובר בנאשם מקושר ובכך הם משחיתים את כלל הציבור.  (לת) שופטים פחדנים
 • 10:42
 • 10.07.12

59 תבוסה לפרקליטות?! שופטי בית המשפט הנחילו תבוסה לשלטון החוק במדינה. כל הכבוד לפרקליטות!!!
 • 10:44
 • 10.07.12לו אני הייתי הפרקליט, הייתי חוצה את הכביש למשרד המשפטים, מכין כתב ערעור, ומגיש אותו עוד היום לבית המשפט העליון.

60 אני לא מאמין יותר למשפט הישראלי  (לת) מור ויין
 • 10:46
 • 10.07.12

61 אההה אין ראיות מוצקות. יש עו"ד טובים. אולמרט עצמו יודע להתל היטב במע' המשפט וחוקיה בקיצור שיטה שיטתית ואין שופטים בישראל-נורא ואיום  (לת) ליידי דאדא
 • 10:48
 • 10.07.12

62 מנפלאות המשפט יהושע
 • 10:48
 • 10.07.12

אין מצב הגיוני ששולה, אשת סודו של אולמרט, הורשעה בפרשת ראשון-טורס ואילו אולמרט יצא זכאי.

63 אין סוף כסף + שעות עבודה הושקעו בטמטום הזה מעורכי דין שרצו להתפרסם ארז
 • 10:49
 • 10.07.12

במקום להשקיע את הזמן של המשטרה והפרקליטות בלתפוס ולהעמיד לדין עבריינים רגילים זאת אומרת גנבים, פורצים וכו'.

64 ועכשיו הרשות נתונה.  (לת) סתם אזרחית
 • 10:50
 • 10.07.12

65 עורך דין אברבנאל מהפרקליטות מסביר עכשיו לאספסוף למה חברו קרוב צודק והשופטים הם פשוט חמורים.  (לת) Yigal Cohen
 • 10:51
 • 10.07.12

66 קראו את תקציר ההכרעה. לא ניצחון ולא נעליים. הוכח מעבר לכל ספק שהאיש אכן מלוכלך כמחבת טפלון. איש נבון ונהנתן שהדבר האחרון המעניין אותו הוא טובת הציבור.  (לת) דג קר
 • 10:51
 • 10.07.12

67 מסר לפרקליטות: אתם במזרח התיכון ולא בארה"ב. המשפחות שולטות כאן!  (לת) חילוני חרד
 • 10:52
 • 10.07.12

68 היה אינטרס.... של הימין.... להפיל את ראש הממשלה הזה...  (לת) אזרחית
 • 10:52
 • 10.07.12

 •   רוצים את אולמרט בחזרה: הוא ידע להאריך את חוק טל ב- 5 שנים (בשנת 2007) ללא שום סערה ציבורית, הוא יצא לשתי מלחמת (איזה כיף!!!), בתקופתו מאות ישראלים נהרגו בפעולות איבה. הוא לא שחרר את גלעד שליט (איזה גבר!!!) - רוצים אותו בחזרה.  (לת) יקי
  • 13:11
  • 10.07.12

 •   מסקים עים יקי. מאז שביבי והימין בשילטון יש שקט בדרום וכל העולם בקשרים מצויינים עים ישראל ואנחנו עוד מעט נכניס גם לאיראנים כמה טילים שלא יעיזו להרים ראש ועים ביבי נוכל להמשיך להיתנחל על כול יו"ש ונסלק את הפלסטינים בעזרת ליברמן ואלקין ובן ארי ובעזרת השם תיהיה לנו ארץ ישראל שלימה וללא סמולנים ופלסטינים  (לת) ביבי המלך ידאג לייבא תאיילנדים שיפרנסו אותנו
  • 14:27
  • 10.07.12

69 ראש ממשלה מורשע בהפרת אמונים וחסידיו צוהלים אין סיבה למסיבה
 • 10:54
 • 10.07.12

ראש לשכתו מורשעת בפרשת טלנסקי זאת אומרת:היו דברים בגו' ,אבל היא שמרה על זכות השתיקה (היה לה מה להסתיר כנראה ) ולכן אנחנו לא יודעים את האמת על הפרשה .

 •   שוליקה מאמי ויתרת על החופש שלך כשהגנת בחירוף נפש ME
  • 11:24
  • 10.07.12

  על אדם שנוי במחלוקת, בלשון המעטה, וגרוע יותר כהרגלו של בית המשפט ובכלל בחברה הישראלית, קל יותר להאמין לאשכנזי, פחות אמיןלהאמין לשחורה. חבל עליך יקירה.

70 פסק הדין מערער מאוד את אמון הציבור במערכת המשפט  (לת) אורית
 • 10:55
 • 10.07.12

71 לא הבנתי,אדם שלא שם לב שלחשבונו הגיעו 90 אלף דולר ניהל את מדינת ישראל. אולי הוא לא שם לב ש-90 מיליארד דולר נכנסו למישהו לחשבון?  (לת) חגי
 • 10:55
 • 10.07.12

72 המשחק היה מכור מזמן-משפט של השמאל הישראלי אוחיון דוד
 • 10:57
 • 10.07.12

תארו לכם אם ביבי היה במקום אולמרט ובעבירות קלות שבקלות -הייתם רואים שתוצאות המשפט היו קיצוניות ביותר ולכן אומר הכתוב "בימים ההם לא היה שופט בישראל ואיך הגגשש היה אומר :שופטים של התחת

 •   נסיך מנסיכי הליכוד השמאלנים? כמו ששרון שמאלני? נו באמת
  • 11:54
  • 10.07.12

  מתוך ויקיפדיה:
  אהוד אולמרט נולד למשפחה רוויזיוניסטית במבצר שוני, שבו פעל באותה תקופה משק חקלאי בית"רי [...] כשהיה אולמרט בן 3, עברה המשפחה להתיישבות בית"רית סמוכה - נחלת ז'בוטינסקי שליד בנימינה.[...] לימים היה האב איש תנועת החרות וחבר מטעמה בכנסת [...] נהגו לשייך את אהוד אולמרט לקבוצה בליכוד שכונתה "הנסיכים" וכללה דור שני של פעילים רוויזיוניסטים.
  [...] בשנת 1973, כשהיה רק בן 28, נבחר לחבר כנסת מטעם הליכוד.
  [...] בשנת 2003, לקראת הבחירות לכנסת ה-16, התמודד בבחירות המקדימות במרכז הליכוד והגיע למקום ה-32 ברשימת הליכוד.

 •   משום מה "שכחת" שאולמרט ושרון "חזרו בתשובה" והפכו להיות שמאלנים - וזה מה שהציל אותם מלתת את הדין?  (לת) ל"נו באמת"
  • 13:28
  • 10.07.12

 •   נו באמת, יש מקרים כאלה. גם גרוניס נחשב לימני ומתברר שהוא שמאלן. וגם בני בגין ומרידור ומיכאל איתן ואפילו ריבלין לפעמים. אז למה אתה מתפלא??  (לת) בנצי מבת עין
  • 14:31
  • 10.07.12

73 לארץ..מדוע בכל עמוד חיבים לראות את הפרצוף הדוחה של הרולידר הזה ?מדוע לענות אותנו.?  (לת) נביא הזעם.....
 • 10:58
 • 10.07.12

74 בפרשת טלנסקי אולמרט זוכה ושולה זקן הורשעה. מצחיק, כאילו אולמרט עבד אצל שוקה ולא להיפך.  (לת) נטלי
 • 10:59
 • 10.07.12

75 חובה לאמץ את החוק הצרפתי מיד !!! אין חקירות נגד ראש ממשלה מכהן על חשדות עבר !!! YZ
 • 11:00
 • 10.07.12

מבחינה לאומי (ובינלאומית) אין כל הבדל בין התנהלות הפרקליטות בעניין זה, לבין רצח רבין !!!

בשני המקרים היו שינוי מהלכים בניגוד להכרעה דמוקרטית של העם !!!

אם יש דבר כזה הנקרא "מהפכה משפטית" (על משקל "מהפכה צבאית"), זהו המקרה ועל כך יש לתת את הדין ומיד !!!

76 שולה זקן מצאה תפקיד חדש ל"קדוש ברוך הוא"... ה' מציל הרשעים והרשעות ממשפט צדק -- שרק אחרים ואחרות (((אזרחים רגילים))) יבלו שנים בכלא.  (לת) הכיפה הסרוגה והשחורה וחסדי הקב"ה בשירות עולם הפשע (לא רק ב"יש"ע")
 • 11:03
 • 10.07.12

77 זיכוי אולמרט לולי
 • 11:03
 • 10.07.12

אכזבה קשה לדן מרגלית שמיהר להתנער מחברו בשם טוהר המידות כביכול מבתופה ה שלא הפריע לו בידידותו עם פרס שקיבל מאתיים אלף דולר מהמיליארדר היהודי בשוייץ לפני כשבע שנים

78 שולה זקן מצאה תפקיד חדש ל"קדוש ברוך הוא"... ה' מציל הרשעים והרשעות ממשפט צדק -- שרק אחרים ואחרות (((אזרחים רגילים))) יבלו שנים בכלא.  (לת) הכיפה הסרוגה והשחורה וחסדי הקב"ה בשירות עולם הפשע (לא רק ב"יש"ע")
 • 11:03
 • 10.07.12

79 כמו בכל ארגון פשע, ראש הארגון מפיל את התיק על ה"חיילים" שלו זאב
 • 11:03
 • 10.07.12

כמו בכל ארגון פשע, ראש הארגון מפיל את התיק על ה"חיילים" שלו

80 דנקנר צודק - לא פחות מפוטש. אבל נסיונו של לינדנשטראוס להטפל לשר האוצר(!) בגלל השריפה בכרמל(!!) אינו טוב ממה שעשה לדור. מודרניסט .
 • 11:07
 • 10.07.12

דנקנר צודק - לא פחות מפוטש. אבל נסיונו של לינדנשטראוס להטפל לשר האוצר(!) בגלל השריפה בכרמל(!!) אינו טוב ממה שעשה לדור.

 •   תגיד, גם אתה בתור בעל תפקיד בכיר מקבל סכומי כסף עצומים מבעלי הון, ומכריע לטובת לקוחות עסקיים של חברך הטוב? עשה טובה וקרא את תקציר ההכרעה. אין שום ספק סביר שהאיש מלוכלך ביותר. דג קר
  • 11:21
  • 10.07.12

  ודנקנר? כבר שמענו אותו בפרשת דרעי. גם כן מקושר לא קטן.
  (ואני מסכים איתך לגבי שטייניץ בפרשת השריפה, אגב).

 •   ואגב - במסגרת תיאוריית הקונספירציה הזאת, מי בדיוק אחראי לפוטש? "המאפיה השמאלנית" בפרקליטות שבמקום אולמרט קיבלה את ביבי?  (לת) דג קר
  • 11:22
  • 10.07.12

81 מה עם חשבון הנפש של עיתון הארץ? מוטרד
 • 11:07
 • 10.07.12

הכפשתם וחרצתם את גורלו יום יום במשך שנים. איך נוכל לסמוך על שיקול דעתכם אם לא תכו על חטא??

82 שמחה מאד, תמיד האמנתי שאינו אשם איריס
 • 11:08
 • 10.07.12

ומאד חבל שראש ממשלה שהיה טוב לישראל נאשם לשווא! הכל פוליטי. הלוואי שיחליט ויוכל לחזור לממשלה!

83 אני בוש במקום עבודתי בפרקליטות וברמה הנמוכה עד בינונית של רטב העובדים שם הפרקליט
 • 11:09
 • 10.07.12

לדור- הביתה

84 התובעים חייבים להתפטר על מנת להוכיח שלא ההדלפות וחוסר האנושיות קובעים אשמה  (לת) אשמה מופרכת מראש.
 • 11:10
 • 10.07.12

85 יאללה שרה'לה בואי, הולכים ביביב
 • 11:11
 • 10.07.12

במקום הסכם שלום יש לנו מדינה מרוסקת

לדור – אני מקווה שהקשבת טוב טוב לאלי זוהר... על איפה המדינה עכשיו ואיפה הייתה אמורה להיות, אם לא האגו טריפ שלך

86 אולמרט היה אחד מראשי הממשלה טובים שהיו לנו והי פורץ דרך במשרד המסחר והתעשיה מיכאל רמת השרון
 • 11:13
 • 10.07.12

אי אפשר לבנות מגדלים פורחים על סמך שמועות ובודאי שלא על סמך עדויות של רמאים וגנבים. גם האישום במשפט הולילנד יתמוטט כמגדל קלפים.
אולמרט היה מראשי הממשלה המוצלחים ביותר של ישראל ועשה גם טעויות, אך רק מי שלא עושה איננו טועה לעולם. כשר המסו"ת היה פורץ דרך ותרם תרומה גדולה לתעשיה בארץ.
לכשישקע האבק אני מקוה שיחזור להנהגה.

 •   בתקופתו ( כ- 3 שנים) , בין היתר: שתי מלמחות, מאות הרוגים ישראלים בפעולות איבה, ניהול כושל של המו"מ לשחרור גלעד שליט  (לת) שוקי
  • 12:50
  • 10.07.12

 •   בתקופתו, ב- 2007 - הארכת חוק טל בחמש שנים נוספות  (לת) יעל
  • 12:50
  • 10.07.12

 •   ראש ממשלה בישראל לא יכול להיות טוב אים הוא מאיים על אורח החיים וההטבות של 400 אלף מיתנחלים. על מי שיעז או יאיים לפגוע במיתנחלים עלול להיענש והמציאות מוכיחה את זה [רבין, שרון, אולמרט].  (לת) בנצי מבת עין
  • 14:38
  • 10.07.12

87 אכן צודק הפרקליט. יש שופטים בירושלים עוזי
 • 11:14
 • 10.07.12

אך הם טעו

 •   כל השלושה טעו?! הפרקליטות לא הצליחה לשכנע אפילו אחד מהם?! YZ
  • 18:05
  • 10.07.12

  הבעיה היא שהשעה כפר 6 בערב ולדור עדין לא הגיש את התפטרותו !!!

88 לא הייתי רוצה להיות דן מרגלית היום שומר הסף
 • 11:14
 • 10.07.12

אם דן מרגלית אדם הגון, ירים טלפון ויאמר ״טעיתי״. אחרת ....

89 נראה לי שהשופטים האלה עוד יתנו למושחת מדליה  (לת) מענית
 • 11:16
 • 10.07.12

90 גם מערכת המשפט מכורה בישראל אהוד צדקיהו
 • 11:17
 • 10.07.12

כל אדם בר דעת יארגן לעצמו תשתית מלאה לעזיבת ישראל. התנתקות מישראל לא נראתה מעולם כנכונה וצודקת יותר.

91 מעניין - בדר שפיגל הכותרת היא ר"מ לשעבר הורשע בשחיתות. כנראה שהסטנדרטים שלהם קצת יותר גבוהים מבישראל, הרי מה זה הפרת אמונים לציבור? כל עוד לא תפסו אותו עם הכסף על חם בישראל הכל כ-ש-ר...  (לת) שומר אמונים לנוחי, לא לציבור
 • 11:24
 • 10.07.12

92 חוסר הצדק במדינת ישראל זועק לשמיים לנקות מייד את האורוות שרגא
 • 11:27
 • 10.07.12

זו לפחות הפעם השניה,בפעם שעברה זה היה שר משפטים ימני דתי,שהוסרו לשוא ממשרתם הבכירה ע"י מערכת משפט מוטה מאד שמאלה,עם סיוע כבד להרע של מערכות התקשורת בישראל,במיוחד עתון הארץ,זה רק מוכיח שמערכות המשפט והצדק במדינת ישראל אין להם מושג מה זה צדק,יש לנקות את האורוות,להעיף את כל האנשים הקובעים במערכות המשפט ולבחור אנשים חדשים שחוש הצדק והאמת מפעמים בהם,ולא באיזה צד פוליטי הם יושבים,והגיע גם הזמן שמערכות התקשורת בישראל יתיישרו מעט ויתאזנו מעט,נמאס כבר שאנשי שמאל שולטים במערכות האלה,יש אנשים טובים בארץ הזאת פטריוטים עם חוש אמת וצדק אותם יש להושיב בכל המערכות הקובעות.בקיצור לנקות את האורוות מאנשים עם מוטות פוליטית

 •   שר המשפטים הימני דתי הוא אדם מושחת גם אם בית המשפט זיכה אותו מאשמת זיוף תצהיר  (לת) לשרגא
  • 12:20
  • 10.07.12

 •   בית המשפט קבע כי אכן מסר בתצהירו פרטים בלתי נכונים ומטעים בשלבי חקירתו הפלילית, אך הסכים להאמין שהעורך דין הממולח ובעל הנסיון פעל בתום לב.... [חה-חה].  (לת) בנצי מבת עין
  • 15:12
  • 10.07.12

93 כל הכבוד לבית המשפט. הפרקליטות - הביתה יוסף
 • 11:27
 • 10.07.12

הפרקליטות מקבלת החלטות תמוהות באופן שיטתי זה שנים ומובכת פעם אחר פעם. מגיע לה.

94 אולמרט  (לת) רות
 • 11:28
 • 10.07.12

95 יום קשה למשה קצב!  (לת) שופט צדק
 • 11:37
 • 10.07.12

96 כל כך הרבה האשמות חמורות ומצמררות הועולו נגד אולמרט. ובכולם יצא זכאי מהרוב המכריע שלההאשמות,אז ההיגיון מוביל למסכנה כזאת אולמרט איש תמים צח כשלג אז הפרקליטות תעשה בדק בית ויטפתרו ויתפתרו(מלשון פיתרון) אנשי הפרקליטות. אם אנשי הפרקליטות עושים עבודתם נכונה אמינה ונאמנה , אזי יש לבדוק את מקצועיותם ואמינותם של השופטים ע"י בית דין בין לאומי ולבדוק אם הם לא מתאימים לתפקיד או אם עברו על חוקי השיפוט ויחליט בית הדין הבין לאומי. מפני שהמקרה של אולמרט בצורתו הנוכחית לא יכול להתקיים הגיונית.  (לת) סויסה
 • 11:39
 • 10.07.12

97 ענין המשפט של אולרט רוני
 • 11:42
 • 10.07.12

זכאי היה צריך להיות מלכתחילה להמשיך להיות רואש ממשלה אחרי שנפל שרון

98 שופטים צפונבונים ומושחתים כמוהו  (לת) n
 • 11:51
 • 10.07.12

99 תודה לקב"ה היא אומרת. נבלה היא ונבלה הבוס שלה. בשבילנו תמיד ישארו מושחתים וגנבי כספי ציבור לכיסם הפרטי.  (לת) יאמי יאמי יאם
 • 11:54
 • 10.07.12

100 מה את מודה לי, מטומ... את באמת חושבת שאת מעניינת אותי???  (לת) אללה-אלוהים-GOD
 • 12:02
 • 10.07.12

101 הורשע בסעיף "קל יחסית"? הפרת אמונים זה סעיף קל יחסית? לפי הנרטיב של התקשורת אולמרט הוא מלאך.  (לת) אחד
 • 12:27
 • 10.07.12

102 מה קיבלה שולה זקן תמורת שתיקתה ? THE SIXTH GATE
 • 12:34
 • 10.07.12

כיצד יכול הטיפוס הניקלה הנ"ל לישון בלילה ביודעו שמישהי הקריבה עצמה למענו?

103 נבות תל צור מאיצת חלקיקים
 • 12:37
 • 10.07.12

שכחת איש ציבור שייצגת על הפרת אמונים שמו נתן וולוך

והפסדת הוא זכה לקלון !!!!!!!

104 בתיקים פליליים שהפרקליטות מגישה לבתי המשפט יש 98% הצלחה,אבל כאשר מגיעים לתיק פלילי נגד 'אישיות בכירה' ,יש 89% זיכוי ?  (לת) רוני
 • 12:40
 • 10.07.12

 •   כלומר, הפרקליטות רודפת בכירים ומגישה כתבי אישום נגד בכירים גם כאשר אין מספיק ראיות משכנעות. YZ
  • 17:43
  • 10.07.12

  נגד אנשים מן השורה, הפרקליטות בודקת היטב את הראיות לפני הגשת כתב אישום.

  תראה לי אדם מהשורה שהפרקליטות היתה מגישה נגדו כתב אישום על שהוא נישק בחורה בת 21+ במשך 2 שניות ולאחר שנמרחה עליו מכף רגל ועד ראש במשך דקות ארוכות????????

  נגד חיים רמון הגישו. כך הורידו אותו מתפקיד שר המשפטים!!!

105 פרספקטיבה אחרת משבית שמחות
 • 12:44
 • 10.07.12

איני נמנה עם מעריציו של אהוד אולמרט; אדרבא, בעיני הוא מרכיב אינטגרלי בסיאובה והשחתתה של הפוליטיקה בישראל. אבל ברצוני למקד את המבט דוקא באהוד אחר, זה שאמור השבוע להתיק את מקום מגוריו מאקירוב לאריסון על מנת להפשיר מעט את חומת הניכור בינו לבין הציבור. איש נפסד זה נאחז בעדותו המוקדמת של טלנסקי על מנת להפיל את ממשלת אולמרט תוך שהוא מציג עצמו כאביר שלטון החוק שאינו יכול להשלים עם שחיתותו של ראש הממשלה. עתה מסתבר כי שוב טעה בתחזיתו: אולמרט זוכה בעניין טלנסקי. את אהוד ברק, המדינאי-הפילוסוף מנסים כבר שנים ארוכות למכור לנו כמוח-על, המתכנן ארוך הטווח, שאין כמותו היודע לחזות נכונה את העתיד. בשם תכונותיו- כביכול אלה מבקשים לשכנע אותנו כי נפקיד בידיו את ההגה בנושא איראן. והנה קיבלנו שוב תזכורת עד כמה המלצה זו חסרת בסיס במציאות, עד כמה מופרכת יומרתם של האיש ומעריציו השוטים. הפלת אולמרט בידי ברק בשם הדאגה כביכול לניקיונה המוסרי של המערכת הפוליטית, היתה בסך הכל שלב בדרך למימוש הקונספירציה להחזרת ביבי לשלטון.
מדוע הדברים חשובים? על מנת שנדע, כפי שמזהירנו דיסקין, כי אסור משום בחינה לסמוך על ברק בעניין האיראני, משום שהוא נעדר הן את הכישורים האינטלקטואליים והן את האינטגריטי האישי הנדרשים על מנת לטפל בנושא כה סבוך והרה גורל.

106 אשכרה ישרא-בלוף____עובדים עלינו בעיניים  (לת) גבריאל
 • 13:20
 • 10.07.12

107 מעניין - כמה אנשי ציבור כבר בכלא? אפשר לראות רשימה מעודכנת כולל של זמנים מוזרים
 • 13:35
 • 10.07.12

אלה שהועלמו באלגנטיות (כמו דודו טופז)

108 יש חברים בירושלים מאיר
 • 15:05
 • 10.07.12

יש שופטים חברים בירושלים לכך התכוון אולמרט ב. 2008

109 אם לא הייתה שחיתות - אז למה יד ימינו זקן הורשעה? העסיק עבריינית סידרתית. שאול
 • 15:43
 • 10.07.12

שר לא יכול לוודא שכל העובדים שלו לא עוברים עבירה. אבל כאן מדובר באדם שהיה הכי קרוב אליו בכל הלשכות בהן עבד. האדם שליווה אותו שנים רבות. השופטים קבעו פעמיים שהיא עבריינית. השופטים קבעו שיש שחיתות בראשון טורס. רק לא הוכח שאולמרט לא ידע. צריך לקרוא היטב את פסק הדין ולצטט כל מה שהשופטים אמרו עליו. וגם אם באמת לא ידע. איזה מנהל הוא? אשת סודו מונעת מבכיר באוצר להיפגש איתו? אשת סודו עושה קומבינות פליליות עם משרד נסיעות? איך הוא בוחר את האנשים שלו?

 •   אתה מימך לא היתה בתפקיד בכיר ומימך לא ראיתה איש בכיר בעבודתו. אחרת, היתה מבין שאתה מדבר שטויות. YZ
  • 17:50
  • 10.07.12

  קל וחומר עבודתם של ראשי ערים.

  לך תשאל היום את ראש עירית ירושלים אם הוא יודע מה המזכירה שלו עושה ואיך היא מארגנת את הנסיעות שלו לחו"ל.
  אם ירושלים רחוקה לך, לך תשאל את ראש העיר שלך.

110 אולמרט - המנהיג היחיד מאז קום המדינה. האמת
 • 18:05
 • 10.07.12

.

111 השחיתות חוגגת - ועכשיו היא מולכת רשמית!!!!  (לת) הללויה
 • 21:01
 • 10.07.12

112 יש שופטים בירושלים וגם יש מושחתים בירושלים
 • 21:41
 • 10.07.12

יד רוחצת יד בירושלים...

113 הפרקליטות ספגה.....לא אנחנו ספגנו !!! קובי
 • 08:03
 • 11.07.12

ראשית גם המשטרה וגם בתי המשפט החליטו לגבי העמדה לדין של העבריין הזה שנית בואו לא נשכח שהוא זוכה מחמת הספק !!!! ושהוא הורשע בכל זאת בעבירה חמורה !! ובנוסף תסמונת הש.ג. איך זקן ידעה על מאות אלפי דולרים שהתגלגלו בראשון טורס והאולמרט הזה שנסע עם בני משפחתו בלי לשלם ...לא ידע ???? על מי אנו עובדים ??? לא לצערי השופטים שגו ואני מקווה שיוגש ערעור ואז אולי כמה פיות ייסתמו כולל הפה הגס של מר דנקנר שאף פעם לא הערכתי אותו והיום עוד פחות

114 עיתונות שהתלהמה והאשימה ושפטה והענישה לפני משפט. זה נורא.  (לת) יוסי
 • 10:14
 • 11.07.12

115 אורי קורב: "השופטים הם חמורים". לאור הכרעת הדין במשפטו של אולמרט - נחה דעתי. הקברן
 • 10:36
 • 11.07.12

מוסיה ארד ובית דינה תקעו עוד מסמר בארון הקבורה של מערכת המשפט הישראלית.

116 טוב עשתה הפרקליטות! החרד -ית
 • 13:15
 • 11.07.12


אוי ואבוי אם הפרשות לא היו מגיעות לבית המשפט.
ראש ממשלה קיבל מעטפות כסף ועל דבר כזה לא היו בוחנים אותו??
גם בית המשפט ציין שהוא זיכה מחמת הספק, אך עדיין, גם בלב השופטים נותר ספק סביר!!!
איזו מדינה היינו לו אולמרט לא היה מגיע למשפט.
אולמרט לקח את הכסף בחמדנות ובתאבתנות, אבל לא הצליחו להוכיח מעל לכל ספק כי הוא לקח את הכסף לתועלתו הפרטית.
גם תועלת ציבורית - מימון מסעות בחירות צריך להעשות בשקיפות ולא במעטפות כסף!

117 מה עוד צריך לקרות כאן..... ? Ron
 • 06:47
 • 12.07.12

מה עוד צריך לקרות בארץ הזאת שהאנשים יבינו בסופו של דבר שמורחים אותם מכול הכוננים
ראש הממשלה הנוכחי , ראש הממשלה לשעבר , המערכת המשפטית , מערכת הביטחון. ועוד ועוד הרשימה ארוכה
עד מתי ????
אנחנו האזרחים מוכנים להמשיך לאכול את כול החרה הזה
חייב לקרות פה משהוא שיזעזע את אמות הסיפים שיעיר את כולנו מהעיוורון
ןאפטיות הזאת ויזכיר לנו למה כולנו פה ואיפה ואיך אנחנו רוצים לחיות פה

118 עוד עבריין שהצליח להתחמק מהחוק. אז מה עוד חדש?  (לת) חגית
 • 02:15
 • 17.07.12

פרוייקטים מיוחדים