הפרקליטות ערערה על זיכויו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט

בערעור מבקשת הפרקליטות להפוך את ההחלטות בפרשות ראשונטורס וטלנסקי, ולהחמיר את העונש שנגזר על אולמרט בפרשת מרכז ההשקעות

הפרקליטות הגישה הערב (רביעי) לבית המשפט העליון את ערעורה בעניינו של ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט. הפרקליטות מערערת על הכרעת הדין הן בפרשת ראשונטורס, והן בפרשת טלנסקי. הפרקליטות גם מערערת על גזר הדין שניתן לאולמרט לאחר שהורשע בפרשת "מרכז ההשקעות".

בניגוד להערכות של משפטנים ולתקוות בסביבתו של אולמרט לא הסתפקה הפרקליטות בערעור רק על פרשת טלנסקי אלא ערערה גם על פרשת ראשונטורס. בפרשת טלנסקי מתחו שופטי המחוזי ביקורת נוקבת על אולמרט, ביקורת שמהווה בסיס טוב לתקוף את הפרשנות המשפטית המקלה שגזרו ממנה השופטים במחוזי. בפרשת ראשונטורס קבעו השופטים קביעות עובדתיות לגבי חוסר המודעות של אולמרט למעשים. קביעות כאלו קשה יותר לתקוף בערעור ולמרות זאת החליטה הפרקליטות לטעון שהשכל הישר לא מקבל את העובדה שאולמרט לא היה מודע לנעשה סביבו.

לחצו לקריאת הערעור המלא של הפרקליטות

מוקדם יותר היום, על רקע נצחונו של ברק אובמה בבחירות לנשיאות ארה"ב, האשים אולמרט את ראש הממשלה בנימין נתניהו בכך שהתערב באופן בוטה בבחירות לטובתו של המועמד הרפובליקאי מיט רומני, וזאת בשמו של המיליארדר היהודי שלדון אדלסון. "זו הפרה משמעותית של הכללים הבסיסיים ביחסים שבין מדינות, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בבעלות ברית כמו ישראל וארה"ב", הדגיש אולמרט.

בהודעת הפרקליטות על הערעור נכתב בין היתר בנוגע לפרשת "ראשונטורס", כי "בית המשפט הנכבד מתבקש לדחות את מסקנתו של בית המשפט לפיה קיים ספק סביר בדבר מעורבותו ומודעותו המלאה של המשיב, או למצער ברמה של עצימת עיניים, למעשי המרמה שנעשו בסביבתו ועבורו. ההערכה לפיה אפשר שהמשיב לא היה מודע במשך כארבע שנים, למעשי מרמה חוזרים ונשנים, שנעשו עבורו, בסכום המגיע קרוב ל- 100,000$ לצורך מימון נסיעותיו, לרבות נסיעות פרטיות רבות שלו ושל משפחתו – אינה מעוררת ספק סביר. המערערת תטען, כי בית המשפט שגה בהצבת רף מוטעה באשר למשמעותו המשפטית של 'ספק סביר'".

עוד כתבו בפרקליטות כי "האפשרות, כי מעשי המרמה, שבאו לידי ביטוי בגבייה עודפת של כספים מארגונים שונים, שימשו בלא ידיעתו למימון נסיעותיו, הינה בלתי סבירה. בהתאם לכך, האפשרות, לפיה המשיב לא היה מודע לעובדה כי איננו משלם מכיסו - ולוּ שקל אחד - במשך כל אותן שנים למימון נסיעותיו בכלל, וביניהן גם הטיסות הפרטיות בהיקף של עשרות אלפי דולרים, אף היא אינה סבירה".

בנוגע לפרשת טלנסקי כתבו בפרקליטות כי "ביסוד הערעור עומדת טעותו המהותית של בית המשפט לפיה, נבחר ציבור - שקיבל לידיו עשרות אלפי דולרים, עיקרם במזומן; מפקיד את כולם או חלקם בקופה סודית הנסתרת מעין כל, יחד עם מאות אלפי דולרים נוספים שהוא מחזיק בה; אינו מדווח על כך לאיש; ויתר על כן, מצהיר הצהרות כוזבות וחסרות למבקר המדינה, שבהן מושמטת במתכוון החזקת הכספים; ובמקביל מסייע בתוקף מעמדו לעסקיו של מעניק הכספים - אינו עובר עבירה של מרמה והפרת אמונים".

ביולי האחרון הרכב שופטים בראשות נשיאת בית המשפט המחוזי בירושלים מוסיה ארד זיכה את אולמרט בפרשות ראשונטורס וטלנסקי והרשיע אותו רק בסעיף אחד (הפרת אמונים) בפרשת מרכז ההשקעות. כל ההחלטות התקבלו פה אחד.

בספטמבר, גזר בית המשפט על אולמרט מאסר על תנאי של שנה למשך שלוש שנים וקנס של 75,300 שקלים, בעקבות הרשעתו בסעיף של הפרת אמונים בפרשת מרכז ההשקעות. בית המשפט לא קיבל את עמדת הפרקליטות שדרשה עונש של שישה חודשי עבודות שירות. היום, כאמור, הגישה הפרקליטות ערעור גם על עונש זה.

בעקבות העונש הקל יחסית שנגזר על אולמרט, התגבשה בפרקליטות החלטה לערער על הכרעת הדין ועל גזר הדין של אולמרט. בתגובה להחלטת הפרקליטות אמר עורך דינו של אולמרט, עו"ד נבות תל צור, כי "ערעור ייתפס כרדיפה". לדברי עו"ד אלי זהר, פרקליט נוסף של ראש הממשלה לשעבר, "בית המשפט העליון אמר שלא ראוי, לא נכון ואולי גם לא ניתן לערער על פסק דין של זיכוי שניתן על ידי שלושה שופטים".

גורמים בסביבתו של אולמרט שבו וטענו היום כי ההמתנה של הפרקליטות עד לרגע האחרון ( המועד האחרון להגשת הערעור הוא בעוד יומיים) נועדה להשפיע על החלטתו של אולמרט לשוב לזירה הפוליטית, שכן אולמרט אמר לאחרונה כי יחליט לאחר הבחירות בארה"ב.

יועץ התקשורת של אולמרט, אמיר דן, אמר בתגובה כי "הגשת הערעור היא עוד שלב במסע הרדיפה חסר המעצורים כנגד אולמרט, אותו מנהלת הפרקליטות. שלושה שופטים מחוזיים בראשות נשיאת בית המשפט המחוזי בירושלים בחנו במשך ארבע שנים, אחת לאחת, את כל הראיות בתיק וזיכו את מר אולמרט בפרשת טלנסקי ובפרשת ראשונטורס, תוך שהם מבקרים בחריפות את התנהלות הפרקליטות בעניין. אך, קביעה נחרצת זו של שלושה שופטים מנוסים אינה מונעת מהפרקליטות להמשיך ולגרור את אולמרט בהליך שאין לו כל הצדקה, מלבד שיקום האגו הפגוע של ראשי המערכת בפרקליטות".

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 56
  הפרקליטות

  צודקת בייתר שהגישה ערער לבית המשפט העליון הי מי שמקבל מעטפות מלאות כסף הוא לא צדיק ולא מתבייש שזה הגרוע ביותר מי שמשמש דוגמא של שקר כזה לא יכול להיות ראש ממשלה ולא להיות חופשי השופטים החליטו שהוא כבר קבל את עונשו על ידי כך שהוא ירד מכסאו אחד כזה אסור לו לשבת בכסא מעלה זה

 2. 55
  פרפורי גסיסה של לידור לפני הדחה.מה יש לו להפסיד? עולה לו כסף?
 3. 54
  לי יש שאלה קטנה, מה עם ליברמן?
 4. 53
  אותי לימדו שמי שגונב מקומו בכלא. אולמרט בן למשפחה של אנשים שאחד מהם (יוסי) ברח לארה"ב עם חובות של מיליונים במעילות, אח שני ירמי שהיה פעם ראש מועצה בגבעת שמואל הורשע על מכות שהרביץ , ועמרם האח הגדול שמתחזה כפרופסור למרות שמעולם לא היה דוקטור. אכן רביעיית אחים ללקק את השפתיים.
 5. 52
  אולמרט.. לא יעזור לך אתה תרד מסדר היום

  אף אחד לא ממתין לתשובתך לגבי הבחירות!! תעשה טובה לנו ולאנושות, כן תחזור או לא אני מציע לך להתמקד בכדורגל ולטוס למשחקים, את המדינה שלי תעזוב בשקט ואל תנסה לחשוב שוב פעם למכור אותה לבני בליעל על חשבוננו כדי להכנס לספרי ההסטוריה, היית ברירת מחדל וסופך כקצב!!! תקשיב לאישתך.... אני לא מסכים עם דעותיה אבל מכבד את העקביות שלה. אבל אתה? זגזגן ערמומי. לך הביתה ותעשה מה שאומרת לך שרה.

 6. 51
  כל הכבוד לפרקליטות. אנחנו איתכם
 7. 50
  מערכון של הגששים


  נזכרתי (בהקשר לאקטואליה זו) במערכון של הגשש ("חכם מיימון" או שם אחר) כשמטופל (חצי פ"ת ...) מגיע עם מלווה שמתאר בעיה ומתפתח דו שיח:

  אמר המטפל למלווה : שים 5 לירות בכיס שלי אבל בלי שארגיש
  שאל אותו המלווה של הפציינט מדוע בלי שתרגיש ?
  ענה לו המטפל: יען כי איני עוסק בענייני כספים.

  כך טלנסקי שם לו כסף בלי שירגיש, ראשון טורס הטיסו את בני משפחתו בלי שהם הרגישו (אפילו עליזה אשתו הרגישה - כלל לא הרגישה כי טסה חינם.

 8. 49
  האם יש כאן אחד שחושב שזה לא משפט אישי בין לדור לאו
 9. 48
  אולמרט היה רהמ מצוין, עשה ולא קשקש

  הלוואי שיחזור ויציל אותנו מידיו של נתניהו שרק חשוב לו לשרוד.

 10. 47
  איזה אכזריות!!!!!
 11. 46
  מה פירוש קביעתו של עו"ד אלי זהר פרקליטו של אולמרט:

  "בית המשפט העליון אמר שלא ראוי, לא נכון ואולי גם לא ניתן לערער על פסק דין של זיכוי שניתן על ידי שלושה שופטים".
  נראה כאילו לא צריך בית משפט עליון.

  עדיין עדיף אולמרט - עם פרשיותיו - על נתניהו; לטובת ישראל.

 12. 45
  כל הכבוד לפרקליטות. אל תוותרו על שמירת החוק. השחיתות בארץ הורסת ורומסת את האזרחים הקטנים
 13. 44
  אולמרט שלח חיילים צעירים ולא מאומנים אל מותם ולא נענש על כך עד היום, הגניבות והשחיתויות שלו הן רק תוספת. ובנוסף הוא גם בטוח שעם ישראל עוצר נשימתו ומחכה לשובו לכס ראשות הממשלה. האיש הזה חסר גבולות ובאמת חושב שהשמש זורחת לו מהת...
 14. 43
  גביית הכספים העודפים אינה אלא פרי תכנונו של הנאשם. שום מזכירה או עוזר יזמו מערכת כזו. אך אין כאן שום מרמה ביחס למשלמים. יש כאן אולי גביה אסורה בזמן מילוי תפקיד רשמי ובהחלט התחמקות ממס הכנסה

  ראוי גם לציין שעבור השירות שניתן עבור גבייה כפולה של דמי נסיעה ואירוח בסך , נאמר 10000 דולר, גבו אחרים 60000 דולר. למזמיני השירות היתה העסקה משתלמת אלא שכאמור, התשלום היה לא חוקי וגם חייב היה במס הכנסה

  1. רואים שלא קראת את פסק הדין

   פסק הדין קובע במפורש שגביית הכספים העודפים לא היתה פרי של תכנון מוקדם. לא היתה שיטתיות בגביה אלא חוסר סדר בתהליך הגביה מהארגונים. בחלק מהמקרים נגבו כספים עודפים אבל במקרים רבים אחרים לא נגבו די כספים לכיסוי ההוצאות. כלומר - לא היתה פה שום שיטה אלא סתם התנהלות לא עקבית של הלשכה. הפרקליטות אשר מנסה לטעון לקיומה של שיטה התעלמה מכך שמחומר הראיות עצמו עולה שלא היתה שום שיטה. הפרקליטות בחרה להתמקד באותן נסיעות שבהן היתה גביה עודפת ולהתעלם מאלה שבהן היתה גבייה בחסר. דוגמה קלאסית של התבוננות סלקטיבית למדי בראיות והפרחת טענות מופרכות לחלל האויר.

 15. 42
  קדימה לכלא, דרעק !
 16. 41
  העלבון שלי כאזרח לשמוע בערב שבו ארח אולמרט את בוש על מעטפות טלנסקי, הלבין את פניו ופנינו . לא יכולתם לחכות כמה ימים? בזה שילם על כל עוונותיו
 17. 40
  עוד נסיון של ביבי הנוכל להפטר מאולמרט

  לא יעזור לו

 18. 39
  העלבון שלי כאזרח לשמוע בערב שבו ארח אולמרט את בוש על מעטפות טלנסקי, הלבין את פניו ופנינו . לא יכולתם לחכות כמה ימים? בזה שילם על כל עוונותיו
 19. 38
  הערעור כדי לטרפד את הרצון של אולמרט לרוץ.
 20. 37
  מה עם ליברמן?

  נראה שבאמת הם רודפים את אולמרט

  1. ומה עם אברג'ל לזכות את כולם בזכות אולמרט

   סוף גנב לכלא

 21. 36
  אנשים מסויימים שוכחים שאולמרט זכה ל3% תמיכה!

  עוד לפני האישומים! תודה לפרקליטות!!

 22. 35
  הסבירו לו בעדינות , עזוב אותך מבחירות ...........
 23. 34
  באם אולמרט טוען לחפותו שיסכים להחקר בFMRI בינתים הוא לא אמין
 24. 33
  אדם הנותן יד ומדרבן הורדה של 25

  ישובים יהודים בהתנתקות פוגע במולדת ובכל ארץ נאורה הוא נחשב לאנטיפטריוט המצדיק עונש כבד כמו גם למרשל פטיין הישראלי הלא הוא אריאל שרון וציפי לבני הבוגדת האופורטוניסטית !

 25. 32
  מגדלי הולילנד

  מפלצות הולילנד - אנדרטה לשחיתות לעלמי עד, לנצח נצחים, לדראון עולם.

 26. 31
  עד כמה אפשר לרדוף

  בחירות ליכוד 35 לפיד 14 שלי 20 שס 12

 27. 30
  איפה ביבי

  מעניין ששום פרשה לא דבקה בביבי הרי לא מדובר באדם ישר

 28. 29
  די נמאס מהאפסוס המאוס הנלוז הלז!כמה עוד נתענה מהחיוך הקרפדי-זיקיתי שלו?
  1. והחיוכים של נתניהו, ליברמן, ברק ולנדאו טובים בעיניך?
 29. 28
  קראתי, הערעור מעולה!

  מזלנו שעדיין יש אנשים ישרים ואמיצים בפרקליטות.

 30. 27
  חובה לערער, חייבים למחוק את בזיון הזכוי ההזוי

  ערעור מוצדק ביותר איך ניתן היה לזכות כאשר המעשים הוכחו, בזיון כזה עוד לא היה

 31. 26
  שנאה לשמה

  לא יעזור אולמרט יביא את השלום והשקט לאיזור - מי דוחף לכל השנאה הזאת
  -----ושהחולמים על ימי התנ"ך בשטחים יתעוררו ,ויקחו בחשבון שיש עוד עם בקרבנו , וצריך לסיים את המחלוקת

 32. 25
  רגילים לומר על הפרקליטות שהיא שמאלנית

  למה בעצם? האם לא יתכן שבפרקליטות יש "נסיכים ונסיכות"
  שהם חניכי ביתר או צאצאי ז'בוטיסקי?

  1. גם על בית המשפט, המשטרה, הצבא והתקשורת "רגילים" לומר שהם שמאלנים

   כי עבור הימין, כל מי שאינו ממונה ע"י מרכז הליכוד ו/או מועצת יש"ע הוא בהגדרה שמאלני, גם אם הוא מיישר איתם קו באופן עקבי.

  2. הפרקליטות מייצגת את האינטרס הציבורי וממלאת את חובתה. נקודה.
 33. 24
  תקשיבו ליוסי ורטר בלהיטו "הוא זכאי".
 34. 23
  אולמרט היה ראש ממשלה מצוין אבל עבר על החוק ועליו להיענש
  1. עוד פעם המנטרה "היה ראש ממשלה מצוין"? - שקר וכזב! הוא היה ראש ממשלה מגלומני ומחורבן. ונכלולי. ומשתין על כולם מהמקפצה. אולמרט חכם ומתוחכם ונכלולי ומסוכן. לא יעזור לכל מלחכי פנכתו כל הפירכאות והסיסמאות שהם מפיצים כדי לטהר את השרץ. האיש מציג התנהגות עבריינית במשך עשרות שנים ומתחמק מעונש. הגיע זמן לנתק אותו מהחיבוק המתמשך של מערכת החוק. הגיע הזמן להשליט חוק וסדר בישראל. אולמרט הפך עצמו לאחד הסמלים של השחיתות השלטונית. ולכן מקומו בכלא, ואח"כ בביתו. שלום ולא להתראות!
  2. אולמרט היה ראש ממשלה מושחת, שיכור כוח וחסר עכבות. הציבור הרחב, בניגוד לבעלי הון, למינויים פוליטיים הזויים ולפוליטיקאים מיותרים, פשוט מפציר באולמרט לחיות את חייו מחוץ לזירה הציבורית.
 35. 22
  ומה עם ליברמן?
 36. 21
  צריך לירות בכל הכלים.. אולי משהו יפגע לבסוף..בשם החוק, נראה שמה שמדריך את הפרקליטות זו תחושת ההשפלה שבהפסד..והגיעה העת לנקום..
 37. 20
  הם רשעים . רשעות מזוקקת .טהורה .אכזרית .אלו הם אנשי הפרקליטות . יאה להם הגלימה השחורה .
 38. 19
  פסק דין הזוי. מכיוון שבימ"ש קבל את הטענות העובדתיות שטענה פרקליטות האיש צריך ללכת לכלא ולהרבה זמן. אדם לא ישר לא צריך להיות בכנסת ובממשלה גם אם הוא מוכש כמו אולמרט.
  1. אולמרט מוכשר רק בלעשות לביתו. שיישאר שם.
 39. 18
  הלו פרקליטות! שומעים? - לנו לאזרחים הקטנים, בעלי אוברדרפט כרוני, לא מזיז מרכז ההשקעות וגם שום טלנסקי, שלא גנבו לנו אפילו גרוש! אז נכון שהרשעה בצמרת מביאה לכם המון רייטינג, אבל מה שקובע זה קודם כל אכיפת החוק והסדר במפלס הרחוב! או איך לומר זאת בעדינות, עם חוק שכר מינימום שהפך להמלצה, ועם תרבות עסקים וצרכנות של עולם שלישי, ללא סימון מחירים, פרט ל-"מבצעי הוזלה" ברשתות השיווק, תוך הקטנת משקל האריזה, אתם שם במערכת המשפט נראים לא משהו!
 40. 17
  עו"ד זוהר מקבל שכר שמן מאולמרט,אבל זה לא מצדיק התנהלות מקצועית עלובה כזאת שאפשר להגדירה כשקר "נכון לשעתו".בית המשפט רק קבע שעל הפרקליטות "לשקול" אם להגיש עירעור ולא מעבר לכך.קביעה החלטית כזאת תהיה בניגוד לחוק שלפעמים חל גם על בית המשפט העליון וגם,שומו שמים על עו"ד זוהר.מעבר לכך,הנשיא גרוניס קבע דיון נוסף בהרכב תשעה שופטים בעירעור על זיכוי פה אחד של שלשה שופטים מהעליון(מהעליון,לא מהמחוזי !) על הזיכוי בשיטת "אמת לשעתה" של אילנה דיין במשפט הדיבה שהוגש נגדה.מעניין,גרוניס חושב אחרת מזוהר.איך הוא מעז.בעצם גם שלשת שופטי המחוזי שזיכו את אולמרט חשבו שקביעת העליון בעירעור הירשזון אינה מחייבת אותם.זה בלבד שווה עירעור מעבר לנורמות שאישרו השופטים שהם נורמות של סדום ועמורה.
 41. 16
  קודם הדיחו מכוהנת ראש ממשלה ועכשיו דואגים שלא יוכל לחזור
 42. 15
  בערעור מאמץ לדור את עמדתו של סגנו קרוב, כי השופטים חמורים שמשחקים טטריס ולכן הלך לחפש אתונות בעליון.
 43. 14
  כל הכבוד לפרקליטות - אולמרט לא "אתרוג" די עם אי השוויון
  1. שטויות

   ההיפך הוא הנכון, אלנמלא האובססיה האישית לאולמרט לא היו מערערים. ממתי מערערים על זיכוי פה אחד של שלושה שופטים מחוזיים ועוד ערעור כה גורף? ברור שיש פה אפליה לרעת אולמרט ולא לטובתו..הרי עצם העובדה ששלושה שופטים המכירים כל פרט בתיק זיכו אותו, יש בה לכשעצמה כדי לעורר ספק סביר באשר לגרסת הפרקליטות. ועוד לא נאמר דבר על האובססיה האישית של לדור ועל ניגוד העניינים שבו הוא עצמו נמצא בבואו להכריע בתיק הזה

 44. 13
  פרקליטות חסרת מעצורים

  מה לא יעשו לדור וחבר מרעיו כדי להצדיק בדיעבד את החלטותיהם התמוהות? האם לאחר הזיכוי בעליון יערערו גם לבית הדין הבינלאומי בהאג?

 45. 12
  וכולם אומרים

  שהפרקליטות שמולנית אולמרט רצה להחזיר כמעט הכול אני ליכוד ניק ביבי. לא ינצח לא יקבל 40 מנדטים

 46. 11
  עדי שקר-זיכרון מערפל-סודות ולחישות לא יתלה אף אחד-הוא זכאי
 47. 10
  שוב ראש ממשלה שכל היום עסוק בחקירות ומשפטי שחיתות ?!...

  אולמרט, הספיקה לנו קדנציה אחת, שלך, כראש ממשלה שעסוק מעל צוואר בחקירות משטרה, פגישות דחופות עם עורכי דין, ישיבות בתי משפט וכו' וכו'...
  לך, סיים את עיניינך הפליליים, ואז נראה.

 48. 9
  והעבריין אולמרט עוד רוצה להנהיג מפלגה
 49. 8
  מערכת המשפט עד עכשיו היתה סלחנית עד אוהדת את השחיתות הגנבות והשוחד של אולמרט, בושה לעם היהודי, כל יום שאולמרט מחוץ לבית סוהר מערער את יסודות הצדק החוק והקיום של צדינת ישראל,
  1. למה אוהדי נתניהו והימין יוצאים מדעתם כדי לקלל ולהשמיץ ולהשחיר את פניו אולמרט?כי

   הם לא סולחים על כך שהיה ראש ממשלה מעולה וטןה בהרבה מנתניהו השבוי בידי המתנחלים והחרדים

 50. 7
  עכשיו אתם מבינים למה אולמרט ברח לארה"ב ..? לא בגלל אובמה

  אהוד אולמרט בעליון יש שופטים בירושלי ם שם אין משחקים אין פוליטיקה קטנה שם תקבל לפחות מאסר על תנאי עם קלון וברוך שפטרנו ממך ל7-10 שנים הבאות ביי ביי עבריין עכשיו בוא נראה את גברת קלין - ציפיטפוט הולכת עם עבריין מורשע עם ערעור

 51. 6
  למה הפושע ליברמן מסתובב חפשי? גם במקרה שלו יש לערער!
  1. טומטום חסר בינה וידע ... לערער על מה ? לא היה משפט אפילו לא הוגשה תביעה 10 שנים פרקליטות לא מסוגלת להחליט ןגורמת לו לעיוות דין נוראי אז על איזה ערעור אתה מדבר ...
 52. 5
  יש להורות על חקירה פלילית כנגד שלושת השופטים שעצמו עניים וטיהרו את אולמרט
  1. לייק גדול
  2. יזכר לדראון !

   הכרעת הדין וגזר הדין ההזויים ששלישיה זו הוציאה תחת ידה, יילמדו בשנים הבאות ,בחוגים למשפטים כשיא ההזיה והעיוות שנעשו בישראל.

  3. צודק!!!זו הבעייה באמת
 53. 4
  סוף גנב לתלייה, לא לכנסת
 54. 3
  נשמע כמו פעולת סיכול מתוככנת היטב

  בושה לפרקליטות

  1. איך אמר נתניהו? הם - מ - פ - ח - דים!!!
  2. אנשים כדוגמתך וכדוגמת אולמרט הורסים בשיטתיות את שלטון החוק במדינה
  3. נראה כמו טוקבק בתשלום.
 55. 2
  רוץ אולמרט רוץ!

  אנחנו יודעים שאתה זכאי, תדיח את ביברמן ותציל את ישראל!

  1. רוץ אולמאט מעטפה לכלא
  2. גם אם הוא פושע, הוא אינו גרוע מנתניהו, ליברמן וברק

   אם הימין מסתפק בחומר כזה, אסור למרכז-שמאל להיות אנין טעם.

  3. "מסע הרדיפה חסר המעצורים כנגד אולמרט"

   הלוואי. אדם חסר מעצורים יש לרדוף ללא מעצורים.

 56. 1
  מה לעשות אולמרט לקח שוחד ולכן,לצערכם

  לא יוכל למבור את ישרארל למחמוד עבאס.

  1. מעניין אם עו"ד זהר היה מוותר על הערעור אם הייתה הרשעה פה אחד.
  2. עכשו , הפרקליטות יוצאת לקרב איגרוף, נגד סמכותם ויושרם המיקצועי, של שופטי המחוזי. אין גבול למסע הצלב הכוחני, של פרקליטות המדינה.