יו"ר חדש לקדימה

מופז: קורא לציפי לבני להתייצב לצדי

בנאום הניצחון הדגיש מופז, שקיבל 61.7% מהקולות, כי בכוונתו "להוביל את ישראל לסדר חברתי חדש". לבני: איחלתי לו בהצלחה, עכשיו אני הולכת לישון

02:39: לאחר ההכרזה הרשמית על ניצחונו, נשא שאול מופז את נאום הניצחון: "הערב הזה קדימה ניצחה. אני אוהב כל אחד ואחת מכם על התמיכה ועל העבודה שכולנו עתידים לעשות יחד. ברוכים תהיו. זו נבחרת מנצחת", בירך יו"ר האופוזיציה הטרי את פעיליו.

"זו לא היתה התמודדות קלה", הודה מופז. "מהערב הזה הכל מאחורינו. אני קורא לציפי לבני להתייצב לצדי במערכה הזו. אני רוצה לומר לציפי מעל הבמה הזו: 'ציפי, מקומך איתנו'". מופז חזר והדגיש את נושא האחדות כשקרא לבמה גם לתומכיה של לבני, וביניהם ח"כ צחי הנגבי, שהיה מהראשונים להגיע לבית המפלגה, נחמן שי, שלמה מולא ויואל חסון: "מהערב הזה יש קדימה אחת ומאוחדת על דרכה של המדינה, נשמתה ערכיה וצדקת דרכה. מהערב הזה אנו יוצאים שלובי זרועות. ללא קשר למחנה אליו השתייכנו, שותפים מלאים למאמץ של קדימה.

מופז הדגיש כי "הערב הזה מסמן את התגבשותה של החלופה השלטונית והערכית לחלופת הדרך לממשלה הכושלת של בנימין נתניהו. מהערב הזה יוצאת קדימה אחת - המפלגה הגדולה בכנסת שתחדש את התקווה של כל אזרחי ישראל לדרך אחרת". מופז טען כי בכוונתו "להוביל את ישראל לסדר חברתי חדש. שלוש שנות נתניהו הסיטו את ישראל מדרכה. קדימה חזקה ומאוחדת תחזיר את ישראל לדרך הנכונה. קדימה תחזיר את הכבוד למעמד העובד, ותאפשר הזדמנות שווה לכל תושביה. הזדמנות שווה להשכלה ופרנסה".

02:01: ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט התקשר וברך את שאול מופז על ניצחונו. השניים שוחחו על כך שישנה חשיבות רבה לשמירת אחדותה של קדימה, והבטיח לעשות כל מאמץ על מנת לסייע בכך למופז. (נטשה מוזגוביה)

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

01:31: יו"ר מפלגת העבודה שלי יחימוביץ': "מופז אדם ראוי, אשר תרם רבות למדינה. מפלגת העבודה בראשותי מהווה כעת אלטרנטיבה שלטונית יחידה, אידיאולוגית ומחודדת לשלטון נתניהו". יחימוביץ' הוסיפה כי "למרבה הצער בשלוש השנים האחרונות קדימה לא היתה אפילו לרגע אחד אלטרנטיבה ערכית לקואליציית נתניהו - לא כלכלית, לא חברתית, לא מדינית ולא בתפיסת הדמוקרטיה ושלטון החוק. לכל אלה נותנת כעת העבודה בראשותי מענה חד".

01:21: ציפי לבני בראיון לגל"צ: "התקשרתי לשאול מופז ואיחלתי לו בהצלחה. אלה התוצאות. אני לא מתכוונת לענות על שאלות לגבי עתידי, עכשיו אני הולכת לישון"

01:03: ח"כ אבי דיכטר, שהסיר את מועמדותו לראשות המפלגה וחבר למופז: "יש היום מנצחת אחת - מפלגת קדימה. אין ספק שההחלטה לאחד כוחות למען עתידה של קדימה, היתה נכונה. מברך את חברי וידידי מופז על מסע בחירות ממלכתי אמיץ ואמין כיאה למי שיחזיר את קדימה לדרכה המקורית".

00:50: ציפי לבני לפעיליה לאחר התבוסה: "אתם הפנים היפות של המדינה ובשבילכם הגעתי הנה. אני אסירת תודה לכל אחד ואחת מכם על החיבוק, האמונה הכנה והחברות. אני מאמינה שלמדינה מגיעה מנהיגות שראויה לכם. אלה בחירות ואלה התוצאות. קיבלתי בחיי החלטה עקרונית ללכת עד הסוף, דרך שלא מקובלת בפוליטיקה - להגיד לא לסחטנות וללכת לאופוזיציה בשם העקרונות. אוהבת אתכם מאד ומודה לכם על הכל".

00:43: לאחר ספירת 100% מהקולות, ניצחון גדול למופז: 61.7% מהקולות (23,987) לעומת 37.23% מהקולות לציפי לבני (14,516).

00:26: סיעתו של אהוד ברק מברכת את מופז: "סיעת העצמאות מברכת את ח"כ הכנסת שאול מופז על בחירתו ליו"ר מפלגת קדימה ועל התמיכה הרחבה לה זכה".

00:18: יו"ר ועדת הכספים של הכנסת ח"כ משה גפני: "כפי שמפלגת 'שינוי' נעלמה מהמפה הפוליטית, וכל מפלגות השנאה נמחקו, בוחרי "קדימה" אמרו גם היום לא לשנאה ולא להסתה כנגד החברה החרדית". גפני הוסיף כי "זה נוח לתקוף את החרדים בשעת מעשה, אבל הציבור איננו מקבל זאת והפעם שוב כולנו עדים לכך".

00:15: לאחר ספירת 90% מהקולות, מופז עם 63%, לבני עם 37% בלבד. פעילי מופז החלו בחגיגות במטה קדימה בפתח תקוה. בהמשך יצטרפו חברי הכנסת במפלגה ומופז עצמו, שכעת נמצא בביתו שבכוכב יאיר.

23:53: תוצאות ראשוניות ולא רשמיות: מופז ניצח בירושלים, אשקלון, טבריה, סכנין, אילת ושדרות. לבני ניצחה ברמת השרון, בית שמש, קרית ים ומודיעין.

23:48: לאחר ספירת יותר מרבע מהקלפיות, מסתמן ניצחון בפריימריז לשאול מופז עם תוצאה של 60-40. לאחר ספירת יותר ממחצית מהקלפיות התוצאה היתה 63% למופז ו-35%. אם תימשך המגמה בספירת יתרת הקלפיות, יהיה מדובר בניצחון גדול שעולה בקנה אחד עם הצהרות אנשי מופז מהשעות האחרונות להצבעה, לפיהן הם עתידים לנצח בהפרש גדול. נראה כי ההערכות מתחילת הדרך כי מופז זוכה לעדיפות בקרב המתפקדים וכי העבודה הרבה שהשקיע בשטח צפויה להשתלם – מוכיחות עצמן כנכונות. מופז זכה לניצחון ביישובים הערבים.

23:39: נתונים לא רשמיים: מופז מוביל בפער משמעותי עם 64% מכלל הקולות, לאחר ספירה ב-135 קלפיות מתוך 197 בסך הכול.

23:26: במטה שאול מופז טוענים כי לאחר רבע מספירת כלל הקולות, הוא מוביל עם 60% מהקולות.

22:00: בתום יום הפריימריז בקדימה, נסגרו הערב (שלישי) הקלפיות ברחבי הארץ, בהן הצביעו מתפקדי המפלגה עבור ח"כ שאול מופז או יו"ר האופוזיציה והמפלגה, ציפי לבני.

21:00: 38.2% מבעלי זכות ההצבעה במפלגה הצביעו. הנתון נחשב לנמוך בהשוואה לפריימריז שנערכו ב-2008, אז הצביעו 55% מבעלי זכות ההצבעה, ובמטות שני המועמדים הביעו אכזבה מהנתונים. לשם השוואה, בפריימריז בליכוד שנערכו בראשית פברואר, הצביעו קרוב ל-50% מבעלי זכות ההצבעה. למרות זאת, הן במטה לבני והן במטה מופז נרשמה הערב אופטימיות רבה, אולם נראה כי בקרב הראשון שוררת קורת רוח רבה יותר.

הקלפיות, הפזורות ב-104 אתרי הצבעה ברחבי הארץ, נפתחו בשעה 10:00 בבוקר, וההצבעה נמשכה 12 שעות. שאול מופז הגיע בבוקר לקלפי בכפר סבא יחד עם אשתו אורית, לאחר שביקר בקבר הוריו. הוא לווה על ידי עשרות פעילים שלבשו את חולצות הקמפיין ועודדו אותו בקריאות. מופז קרא להמונים למתפקדים להצביע ואמר כי "אני מתכוון לנצח בבחירות הכלליות ולהחליף את נתניהו. בסוף היום הזה קדימה תצא לדרך חדשה כאלטרנטיבה שלטונית לממשלתו הרעה של נתניהו. מגיעה לנו מדינה עם סדר חברתי חדש, שינוי שיטת ממשל, שוויון בנטל, וצעדים חזקים להשגת שלום באזורנו".

כפסע מראשות הממשלה: פרופיל של ציפי לבני

לבני הגיעה לקלפי בצפון תל אביב ולוותה אף היא בפעילים. לבני אמרה כי הבחירות היום הן מאבק בין שתי מפלגות קדימה שונות ולא רק בינה לבין מופז. "אני נמצאת בפוליטיקה בשבילכם ולא בשבילי, ומהסיבה הזאת ננצח - וזה החלק החשוב", אמרה. "קדימה בראשותי היא אלטרנטיבה לראש הממשלה, מפלגה גדולה חזקה עם אידיאולוגיה שיכולה לייצג את הציבור הלא מיוצג בישראל". היא הוסיפה כי "הבחירות האלו הן מועד ב' של הבחירות הקודמות. הוא (מופז) לא קיבל את התוצאות אז".

את הבוקר פתחה לבני בטלפונים לפעילים מרכזיים במטה וקראה להם להביא את המצביעים לקלפי: "תמשכו אותם באוזן", אמרה. היא הודתה בפייסבוק לתומכיה והעלתה את השיר "איני מתחרטת על דבר" של אדית פיאף. מופז שוחח בבוקר עם חברי הכנסת התומכים בו והודה להם. בהמשך היום דיבר אתם שוב ודרש מהם "לעבוד בכל הכוח ולא לוותר על שום קול. זה בידינו".

בשני המטות הביעו דאגה מאחוזי ההצבעה הנמוכים וערכו פעולות עידוד והמרצה. העובדה כי הערב שודרו בטלוויזיה משחקה של מכבי תל אביב בכדורסל ופרק בתוכנית הפופולרית "האח הגדול" לא הוסיפה ביטחון למועמדים. במטה טלאול בראשון לציון כ-80 טלפנים הוציאו למעלה מ-10,000 שיחות טלפון עבור מטה לבני. לקראת הערב הביע מופז דאגה מאחוז ההצבעה הנמוך וקרא לתומכיו להגיע לקלפיות: "לכו להצביע", אמר מופז בבית טלכלל בתל אביב בו טלפנים ממריצים את קהל מצביעיו. "אני מאוד בטוח בעצמי. אני חש אהדה מאוד גדולה, על אף שאחוז ההצבעה הוא נמוך. התחושה שלי היא שאחוז התמיכה בי גדל ככל שחולף הזמן", אמר.

על פניו נראה כי אחוז הצבעה נמוך משרת את מופז, אשר השקיע רבות בעבודת שטח בשנים האחרונות לעומת לבני, אבל הדבר תלוי גם בהתפלגות ההצבעות ובאיזה יישובים בחרו יותר מתפקדים להצביע. במהלך היום התמקד כל אחד מהצדדים בעידוד המצביעים באזורים שבו יש לו תומכים רבים. מופז סייר בדרום הארץ - קרית מלאכי, קרית גת ובאר שבע, ולאחר מכן באשקלון ובראשל"צ. לבני, שמרבית תומכיה נמצאים באזור המרכז - "בין גדרה לחדרה" - סיירה בחולון, ראשון לציון ורמת גן.

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 124
  סוף לקדימה

  נשארה מפלגה של עסקנים אפורים ואופורטוניסטים. חבל.

 2. 123
  מופז כאדם ,,וציפי שהפסידה במרכאות

  אי בחירתה של צפני כמהו כהוחכה ניצחת על היותה של אישה זאת זן נדיר בפוליטיקה הישראלית,,היא אינה נגוע בשחיתות או בהבטחות לאנשי שטח
  שמצפים לגמול כלשהו ,,או לעסקנים וקבלני קולות שנהוג לשלשל לכיסם סכום לא קטן בעבור היכולת שלהם להביא אנשים לקלפי,,בעוד שהמצבעים של ציפי ישבו בבית ,,והבינו שאן טעם להתאמץ ולבחור בציפי שלא מוכנה לשום שוחד
  פוליטי בדמות תפקידים של שר שהנגזרת שלו יכולת להעניק ולתגמל את האנשים שמורגלים להבנה שבשתיקה שציפי תצטרף לקואליציה בראשות ביבי ולשליטה במשרדים שיודעים שאפשר בכל מיני דרכים לקבל גמול אפילו בחסות החוק,,ובמיוחד שבחירתו של ביבי מובטחת עם כל סקר שגם אם הוא לא ידייק בחיזוי מספרם המדויק במספר המנדטים שכל מפלגה ,,,אבל יכל לנתח תוצאות מי האדם שינהיג את המדינה בעוד ארבע שנים,,אז מצבעי ליבני היו דיי חכמים שלא כדאי לתת את קולם בידיעה שהנה שוב היא לא תסכים לקיפאון מדיני
  כך המנהיגות של לבני לא מוכנה ללכת לממשלה שהקיפאון המדיני לא ממש
  עמד על סדר יומם של ציבור המצבעים האיכותיים של צפי ועשו לה במרכאות המת חסד,,,ואל למופז לנתח את בחירתו בזכות מעלה כל שהיא,,או איש שיוכל לעמוד מול הכריזמה החזקה שביבי מפזר בנוככותו מבלי שיוציא מילה מהפה
  אך חוכמתו של מופז תתבטה בכניסתו לממשלה עם הרבה פחות כח מאשר שהיה ליבני שחשבה שהתכונה שלה של אדם ישר שחט על דיגלו יושר ומוסר
  שהפך את ליבני לתמהונית במידה מסוימת,,כל המפלגות דואגות לצאת בסיסמאות שאפילו 10 אחוז לא יתורגמו למעשה,,וכאשר הודיעו לליבני שזהו אן צורך לצאת ולהמשיך להיות אישה ישרה והגונה שכישורים כאלה זרים הן למפלגות שנבחרו ואפילו חברי הכנסת הכינו את עצמם ברעב לתפקידים
  בעלי כח ועל הדרך לשלם את הציקים בצורת מכרזים או תפקידים שהיכולות המיקצואיות רחוקות מהנבחר,,אולי פעם שישנו בטיפול שורש את שינוי בחירת
  חברי הכנסת והעומד בראשה,,,אם היתה נתנת הזכות להשתתף בפריימס של קדימה מבלי להיות חבר בה אז שאולי שלנו היה מקבל את מה שקבל כשנבחר לראשות קדימה,,ואילו ציפי היתה זוכה להערכה מוחלטת של יותר מ60 אחוז
  בוחרים בה ליושבת ראש הממשיכה של קדימה,,תאמת כמו שאומרים אצלנו בשכונה שאול מופז לא בא לי טוב למרות הרזומה שלו כרמטכל שגם תפקיד זה ניתן לא על מגש של כסף מיצחק מורדכי שהיה אז כמדומני שר ביטחון,,שגם בתפקידו זה הוא לא זרח כשמש,,ייש לציפי הזדמנות של פז {ובלי מופז}להקים מפלגה חדשה כפי שהשכיל לעשות שרון וכמעת הפך את הליכוד למרץ מבחינת המנדטים,,,אני לא מבין על מה ציפי משדרת עצב רב על הפסדה המדומה מול מופז,,הרי כולנו כמעת מבינים אך נבחר מופז לראש קדימה עם לא אותם האנשים שבזכותם ייש קיום למפלגות ואנשים שמחוץ למדינה לא היו נותנים להם לשטוף את רצפת הפרלמנט,,,יאלה ציפי תקימי מפלגה שבא את תקבעי את הרשימה שלך ועל פי טעמך האישי והכיא חשוב הייה לך שקט מהזימזום המחריש שעשה לך מופז ללא הפסקה,,,הרי מופז הבין הטייב שבליכוד לא היה לו מקום בכנסת הזו ואך שהו הוא התפלח לקדימה ,,אך את במקום לדאוג לסילוקו מהמפלגה לא ראית בו יותר מיתוש מזמזם והיה ניכר על פנייך שתאבת את מופז ולא הערכת את יכולתו הבלתי נלאה לחתור מתוך הבית שלך ולבסוף חמד את תפקידך ,,אעתה ואלאה אף מנהיג לא יזלזל ביריבו כמו פרס שלגלג על יכולתו של ביבי אל מול המון רב של תומכים בו ,,ובשל חוסר הסכנה בדמות נתניהו שוב מוכיח שרק מי שמעז יש לו הזדמנות גם לזכות,,,אני מתקשה להאמים שייש את הכריזמה שדרושה למנהיג לסחוף אחריו ציבור רב,,חוץ מתיקון או שתיים ואולי שלוש שרים הוא יצליח לקבל בעמל רב מביבי,,שרק איבט ליברמן יכל להיות בעל חזות וכריזמה ולתת מלחמה הגונה לביבי
  מבחינת ביבי המועמד שהושם מולו עו יותר מחזקת את חוזקו,,אך אם הייתי יועץ סתרים לשאול הייתי מציע לו ללכת על מצה עדתית וכל הקולות המזרחים של שס היו עוברים ליידי מופז אם וכאשר יחליט לקשט את מפלגתו בנבחרים על רקע של קיפוח עדתי,,הרי מין המפורסמות היא ששס יודעת לגרום למזדחים להצביע בם למרות שרוב רובו של הבוחר של שס הוא חילוני,,מפלגה חילונית שתקום על רקע קיפוח ללא אזכור של הדת תזכה את מופז ביותר מנדטים מאשר יקבל בקדימה,,צפי תוחל להוביל ולהצליח הרבה יותר ממופז,,הן בשל יושרה הציבורי ובכלל היא עולה על רוב הפרמטים שמנהיג משדר לבוחריו,,
  אין יותר מחזה סוריאליסטי לראות פרמידה הפוכה מבחינת אנלגנציה שעולה בעשרות מונים על שאול מופז שגילה לנו שלכל אדם באשר הוא תמיד ייש לו סכוי להבחר לכנסת ,,,משום שהיא אפשר להצביע ולו על מפלגה אחת פרט למרצ כבעלת יושרה ציבורית ,,כפי שכבר כתבתי אן חיים לפוליטיקאי ללא עיגול פינות וכל המפלגות נגועות בפלילים שכל תקופה צץ לנו כוחב אחר שמואשם בפלילילים או שהו יעשה עברות בתחום המיני עיין ערך חיים רמון שעד הנשיקה המטומטמת שלו עם חיילת שלא מזמן זכתה במחזו הראשון שלה העתיד הלו רחוק יוכיח שמופז ימשיך לקפץ ממפלגה למפלגה שמבטיחה את בחירתו לכנת שקדימה תיהייה בכנסת בפעם האחרונה ודינה יהייה כדין כל המפלגות שקמות באישון לילה ונעלמות כאשר השמש זורחת במלו מעוצמתה

 3. 122
  אנקת גבהים על מה

  מה מתרגשים משני קוטלי הקנים שהתמודדו לאחרונה בקדימה. האחת צצה לנו פתאום כמו סופרטנקר עם מניירות של מדריכת נוער צדקנית והשני שועל ותיק ודהוי שהשמיט את הגבינה מעורבים רבים.

 4. 121
  על השלטים

  הפכו את ציפי לבני לאילנה דיין...

 5. 120
  זהו ניצחון פירוס! תגידו שלום למפלגת "קדימה".

  הסיפור שמופז יחליף את ביבי, ממש מצחיק או יותר נכון עצוב! ממתי מפלגה עם עד 15 ??? מקומות בכנסת שחלק מהם פוזלים לליכוד תוכל להרכיב ממשלה? לפחות ציפי ליבני היתה יכולה ליצור גוש חוסם. כך מי ילך עם מופז שלדעתי מה שהוא רוצה זה להיות שר. באמת אתם מאמינים שהוא חברתי? מתי האיש תמך בנושא זה? למען ההבהרה, אני מעולם לא תמכתי בקדימה ולא באחורה. תמכתי בזמנו באריק על בגלל העבר שלו.

 6. 119
  כל הכבוד לליבני - אישה עם עמוד שדרה. לא תמיד ההמון צודק. זכרו: חמישה מליארד זבובים וגו'
 7. 118
  קדימה?! ברירת מחדל זמנית לתקופה שלטון אהוד הלא אהוד שברח (שוב)! עכשיו זמן שלי!!!
 8. 117
  מופז

  רמטכל- רע! שר בטחון גרוע, יו״ר ועדה- חבל על הזמן, הקומבינטור לא יודע גבול . מי החי-זרים שמריצם אותו לרשות ממשלה?

 9. 116
  אולמרט שם בכיס את "בית לא עוזבים" מופז ואת "סכין בגב" לבני.שני כלומניקים.
 10. 115
  קדימה אוסף ניגודים עדיף שכל אחד ילך לאן שהוא שייך באמת חוץ מזו עם הקוצים בראש
 11. 114
  איך הפשפש עלה למעלה ..............
 12. 113
  ציפי הולכת לישון

  זו ההחלטה הנבונה ביותר של ציפי לבני בפוליטיקה. כל אשר נותר לה זה לישון 100 שנים ולהמתין לנסיך שיעיר (יאיר?) אותה בנשיקה.

 13. 112
  הצחקתני

  הרי הוכח שבקדימה ישנם מושחתים [הירשנזון אולמרט שרון ועוד] בנוסף הם הרי עריקי הליכוד. אדם ישר ומאמין דבק בצידקת דרכו, נאמן למצע מפלגתו ולא מערים עליה באישון לילה, ובורח ממפלגתו ומקים מפלגה חדשה כפי שעשו אריאל שרון וחבר מרעיו [ראו מה עלה בגורלם] . ולגבי יאיר לפיד אל נשכח את כל התחכום שניסה לעשות עם התואר שהעניק לעצמו בנוסף אל נישכח את הפיתגמים האומרים התפוח לא נופל חוק מהעץ ומעשה אבות סימן לבנים אז חבל על המאמץ לגביהם אפילו לצאת מהבית לקלפי חישבו פעמיים

 14. 111
  קדימה בראשות מופז = ליכוד ב', והיא תתרסק.
 15. 110
  קדימה = ליכוד ב'
 16. 109
  המצביעים מאורזבים מלבני ושולחים אותה הביתה. זה ברור.
 17. 108
  לכי בעקבותי ציפי, פלגי את המפלגה שלך

  קחי אתך את אלה שהיו נאמנים לך והתחברי ליאיר לפיד. אח"כ תקימו
  קואליצית-צללים להפלת קואליצית הימין. קואליצית הצללים תכלול מלבדכם
  גם את מופז, יחימוביץ' וגלאון. אחרי הבחירות יעמוד בראש הקואליציה
  הזאת מי שיקבל יותר קולות בבחירות הכלליות. בתמיכה מבחוץ של
  הערבים יש לזה סיכוי ועל כל פנים זו הדרך היחידה במציאות שבה אין
  יותר מפלגות אלא גושים.

 18. 107
  קדימה לפרס

  מופז להמשך לרשות הממשלה עוד צעד קדימה לרשות הממשלה ביבי תחזור אחורה

 19. 106
  אבל לא מהסופר והסלולרי, שחושב שהיגיע הזמן לחסוך כסף והפריימריז יהיו מי יכול להרים יותר ארגזים מלאים בטפסי הרשמה
 20. 105
  חזון העצמות היבשות.

  אבדה תיקוותנו, שהאחרון יכבה את האורות בשדה התעופה. יאיר לפיד נישאר הצ'אנס האחרון. אני מסתכל על פוליטיקאים כמו שטרית ודליה איציק יחד עם מופז ובא לי להקיא. אין נשמה לאנשים האלו. כמו מטוטלת,לאן שנושבת הרוח. בלי אידיאלים ונאמנות, הכל עורבא ופרח. מושחתים,מושחתים. בושה וחרפה. רק קומבינות וקומבינות. הרצל מתהפך בקברו למראה חזון העצמות היבשות. רחוק מכל מה שחלם למדינה של היהודים. יום עצוב מאד.

 21. 104
  מר״צ היא מפלגה שלא מציעה כלום לבוחר ומדבר רק על ויתורים לאויב דבר שמרחיק את השלום

  ומסכן את אזרחינו ראינו מה הובילה ההתנתקות אני לא רוצה לתת לערבים את יו״ש ולפתוח עוד סניף חמאס מספיק לנו סניף עזה , נ.ב ציפי הציעה לעם את מצע מר״צ ועפה מקדימה היא הולכת לעבוד מנקה בתים בפסח

 22. 103
  ,ם ונשלם. מופז העביר את מרכז הליכוד לקדימה. "בית לא עוזבים"? כנראה שהוא ידע מה שהוא אומר. "בית מביאים איתך". ברוך הבא לקדימה, מרכז הליכוד.
 23. 102
  מופז המפזז (זוכרים כיצד דילג בין מפלגת האם הליכוד לבין מפלגת האופורטיוניסטים של שרון האב ובניו?) ימשיך לרקד כל הדרך אל סוף דרכו הפוליטית
  1. זוכרים זוכרים "בית לא עוזבים"
 24. 101
  אם ירצה להצליח שילמד מכחלון יעזוב ביטחון יתמקד בנושאים החברתיים
 25. 100
  Livni is a sour loser

  if she can't stand losing she'll never be a winner. that's the truth.

  regarding mofaz, I'm afraid that if the iranian bomb israel he will move back to iran - we already know what his "you never leave home" decleration is worth... null

 26. 99
  מופז יהודי ליבני כוזרית . מה עדיף ?

  ישראלשיישר אל צועדת לעתיד יהודי טוב

 27. 98
  עכשיו יהיה קשה לבחור

  צריך להחליט במי לבחור: במופז גבר גבר, או בחיקוי שלו מארץ נהדרת. שבהרבה מאוד מובנים הרבה יותר מוצלח מהמקור. אני ממש מתלבט. באבא לובה צודקת. קשה קשה.

 28. 97
  מה? ציפי הפסידה? אבל עומרי שרון יעץ לה

  כשלון מהלך העומרי הזה, גם את הקרירה של אבא שלו הוא הרס

 29. 96
  סוף סוף יש מי שייקח קולות מביבי
 30. 95
  המשחק נגמר, וגם קדימה ...

  ראו, זה חשבון פשוט.
  השמאל לא יצביעו למופז, מסיבות רבות, וחבל על הזמן להתחיל לפרט אותן.
  הימין לא יצביע למופז, בעיקר בגלל שמופז ממפה את עצמו בצד השמאלני של המפה הפוליטית, גם אם מקומו "הטיבעי" אולי שייך יותר ל-ליכוד.

  מעט מאוד אנשים הם "חסרי דיעה פוליטית בישראל", ואם מופז מסתמך עליהם, אז שיהנה בתקופה הקצרה שנותרה לו בתור ראש האופוזיציה, כי יותר מזה הוא לא יקבל, וכאמור, גם את זה יש לו רק עד לבחירות הקרובות.

  ולכן,

  אפשר לסכם את תוצאות הפריימריז בקדימה, שגם מופז, שלכאורה "ניצח" , מופז כרת את הענף הרעוע עליו הוא ומפלגת קדימה ישבו.

 31. 94
  מופז שיצטרף לממשלה בהקדם יודע לגמול לפעילי השטח עבור המאמץ לבחירתו

  ראיתי את פעילי השטח המיובשים והמובטלים הפועלים בנמרצות עבור מופז , רק הוא (בהצטרפותו לממשלה)התיקווה להחזיר אותם למוקד ומעגל הכוח והפרנסה. ציפי לא הבינה שהכרזת מופז להצטרף לממשלה זאת לא אידיאולוגיה אלא משב רוח חיים בקרב הפעילים. זאת הפעם השלישית שהיא לוקה בחוסר ההבנה שלה בקריאת המפה הפוליטית : פעם כשאולמרט הוריש לה את הכתר, פעם שניה כשזכתה ברוב בבחירות ולא הקימה גוש ופעם שלישית שלא השכילה לפרש את ההכרזות של מופז.

 32. 93
  מישהו חושב שמופז יביא יותר מנדטים מ ציפי ?

  שניהם ממש לא בכוון. מופז לא יוצא מהקטע הבטחוני וליבני מיתנהגת כמו נסיכה. שניהם לא מבינים שבקיץ האחרון משהו הישתנה והישראלי רואה את הבעיה הכי גדולה במדינה בפערים החברתיים ויוקר המיחיה. כניראה שיהיה צורף בשינוי שיטת המימשל כדי לבטל את המפלגות הסקטוריאליות. יאיר לפיד ואולי גם שלי יחימוביץ' הם היחידים שמבינים את זה. אני לא אתפלא אם לקראת הבחירות ניראה נסיקה של יאיר לפיד ושלי יחימוביץ'

 33. 92
  ההפסד שלה - ההפסד של ישראל. השפוייה, החילונית הפרגמטית
 34. 91
  נצחונו של מופז = חיזוקו של יאיר לפיד

  כל הפינשמקרים בקדימה שלא סובלים את מופז ומתבישים בו, ימצאו מפלט אצל יאיר לפיד (כולל ציפי לבני).

 35. 90
  נצחון האדישות

  המסקנה העיקרית ממערכת הבחירות הפנימית בקדימה היא שבמפלגה זו כמו במפלגות האחרות שוררת אדישות רבה בקרב חברי המפלגה - אין הם טורחים להגיע לקלפי ולמלא את חובתם האזרחית הבסיסית - להצביע פעם בכמה שנים.
  בבחירות אלה נבחר מועמד שזכה ברבע מקולות החברים. למעלה ממחצית בעלי זכות ההצבעה נמנעו - ניצחון האדישות.
  המועמד הנבחר של קדימה לפי התוצאות הוא - ה א ד י ש ו ת

 36. 89
  אנחנו המדינה היחידה בעולם שבה קיים שלטון צבאי מרצון
 37. 88
  כאשר יגורתם קיבלתם

  הבחירה הטובה היא של הצעירים והגימלאים במדינה ... עוד דמות ישרה עזבה את הפוליטיקה ... וגם היא תצטרף לרוב שיכריע את הבחירות הקרובות
  ..קדימה להיום נשארה רקובה .. וככינור שלישי בפוליטיקה ..וכאחד שלא הוכיח כלום בימיו הפוליטיים ..אחת מהשתיים יצטרף לכל ממשל שיקום ללא חוט שדרה..כי אין לו מה להציע וכל מה שאמר הינו מס שפתיים ...או יחזור לליכוד ..והאפשרות השניה נראית וודאית יותר ...אז במה תבחרו אווילים
  תעברו לליכוד ישר בשביל מה אתם צריכים אוויל שמבזבז אלקטורלים סתם...

 38. 87
  מה ההבדל בין קדימה לליכוד?
 39. 86
  ליכוד ב' אנחנו לא צריכים!

  עכשיו מופז יחבור לביבי ואולי הציבור הנאיבי המתון שהצביע לקדימה יצביע למפלגות אחרות, מרץ, עבודה אולי עדיף?

 40. 85
  איחלתי לחייל בהצלחה
 41. 84
  צדקה יו'ר מפלגת העבודה שלי יחימוביץ שהכריזה שזה סוף דרכה של 'קדימה' על חברי ה'עבודה' לחזור הביתה ועל אנשי הליכוד לחזור לליכוד מבקש אני להזכיר לכולנו ש'קדימה' הוקמה בחטא ע'י גנבי קולות אופורטוניסטים ושם טרמפיסטים. אין לה תכנית אין אידיאולוגיהרק כיסאולוגיה
 42. 83
  ז היה רמטכ"ל אכזר בהתנהגותו כלפי הפלשתינאיים. הוא שונא אותם ולכן לא יוכל להביא שלום

  גם הדברים שלו בנושא הסדר החברתי הם בדיחה אחת גדולה. האיש כמו פרס דואג לעצמו.

 43. 82
  למופז אני אצביע

  בחור עם ביצים, בניגוד לביבי הנוכל

 44. 81
  קדימה מפלגה קיקיונית שכולנו תקווה שתתאדה בבחירות

  מופז כראש ממשלה - במקרה הטוב זאת בדיחה גרועה
  הפולטיקה בארץ - פשוט פאתט

 45. 80
  BRACHOT LE ROSH HAMEMSHALA HABA SHELANU
  1. כשתחזור לארץ ותהיה לך מקלדת בעברית אז אולי מופז יהיה ראש ממשלה
  2. HEY' FROM WHERE DO YOU CONGRATULATE OUR mOFAZ? FROM CHICAGO OR FROM oRLANDO? ,
 46. 79
  לימין שור. .... מופז טוב בלהעלות את מחירי הדלק בעולם
 47. 78
  אוי ואבוי.

  עוד גנרל.

 48. 77
  קדימה מתה. לבני, נרדמת בשמירה.

  איפה היית 4 שנים? עכשיו מופז יפרק את קדימה ויצטרף לליכוד. אני כבר לר אצביע לקדימה.

  1. לבני קבלה הילה שלא הייתה ראוייה לה, לבני חלולה אנוכית ומתנשאת שכרה קמפינרים טובים, שהעלו אותה אחרי הבחירות ראה הציבור שבחר בפלקט שטוח חסר משמעות
 49. 76
  שלוש סיבות לדאגה

  - איך אדם כליבני שירת במוסד - איך אדם כמופז שירת כרמטכל - איך עם ישראל בוחר שוב ושוב באותם אנשים שמחריבים את הצדק החברתי

  1. היא לא "שירתה" במוסד, הכל חפיף ובלוף. היא נחשפה סוף סוף.
 50. 75
  תצביעו מופז תקבלו ביבי.
 51. 74
  נראה כמו מסיבת רמאים טרם זמנה

  נראה אחרי הבחירות

 52. 73
  קדימה איבדה את הקול שלי בבחירות הבאות

  לא אשכח למופז את הזגזוג כשנכנס לפוליטיקה ובדק מי מבטיח לו יותר טובות: הליכוד או קדימה. בבחירות הבאות כנראה שהעבודה בראשות יחימוביץ' תקבל את הקול שלי או מפלגת מרכז אחרת שפויה במידה ותקום. יכול להיות שהקול ילך ללפיד או מר"ץ רק כמשקל נגד לחרדים (משנתה המדינית ביטחונית של מר"ץ מזמן לא משכנעת אותי).

 53. 72
  הירהורי עצבות בנפילתה של לבני

  לאן תעלם כעת העשייה היחודית והענקית של ציפי עם : אירגוני הנשים, עמותות חינוך,חוות הבקר, יחסי חוץ וקונדוליסה. הכל ילך פייפן. אל מי נפנה בעת צרה?

 54. 71
  ברק ב׳ זכה בבחירות התסיים עוד חלום חברתי
 55. 70
  מופז פוליטיקאי קטן ועלוב, אחרי שהרס את צה"ל כרמטכ"ל, היה משותף לפירוק הליכוד כשעזב לקדימה, הולך לפרק עכשיו את קדימה. תמורת מה תחזור לכיסא החם שלך בממשלה?

  בבחירות הבאות קדימה תיעלם. וטוב מוקדם ממאוחר. המרוויחים האמיתיים של היום הם יאיר לפיד ושלי יחימוביץ'.

 56. 69
  עצוב מאד. מופז המריונטה ניצח. הולך עם הרוח.....
 57. 68
  אתם מרגישים הבוקר מה שאני מרגיש???? ייאוש, אכזבה ומחשבות רעות רעות מאוד על: למה הפכה ישראל ואיזה פרצוף יש לה. קיצוניות, שינאה, גזענות, דת סרטנית ושום סיכוי לנורמליות ושפיות
 58. 67
  ישראל המדינה היחידה במזרח התיכון שטוענת שהיא דמוקרטיה. הישראלים אלופי העולם בבריחה מהמציאות ומהאמת
 59. 66
  ישראל הפסידה את האופציה האחרונה לאלטרנטיבה לימין הקיצוני-הלאומני-הדתי-הגלותי
 60. 65
  ישראל דוהרת אחורה בעיניים עצומות לרווחה
 61. 64
  היא לא ניצחה כי נרדמה בשמירה על עמדת "האופוזיציה" והוא נבחר כי לא אין טוב ממנו בקדימה ואין זו זכות גדולה למפלגה
 62. 63
  קבורת חמור למפלגה הוירטואלית

  המפלגה הוירטואלית קדימה נולדה בחטא. היא נולדה כאשר חבל החוק החל להכרך על צווארם של בני משפחת שרון בגין מעשיהם. לשרון המושחת הצטרפה גלריה של אופורטונוסטים, (שחלקם עמדו לדין ואף הורשעו לאחר מכן), שאף אחד לא רצה אותם במפלגותיהם הקודמות.

  לבני, שלא התבלטה, בשום תפקיד ממלכתי שנתנו לה, נהגה ביהירות ותקפה את הממשלה על כל דבר כאשר במקביל סביבה התקבצה בצמרת חבורת עברינים מורשעים שאותם היא טיפחה. אפילו על ציבור בוחריה היא נמאסה\ ובלית ברירה הם בחרו במופז הלולין גמיש המצפון (בית לא עוזבים..).

  זה הסוף של קדימה. המפלגה הזאת מתה ורק מועד הלוויתה לא הוכרז. בבחירות הכלליות תקבר סופית המפלגה הרעה הזאת כקבורת חמור.

  1. ופרס האופורטוניסט הצטרף גם הוא, ודליה גם..
 63. 62
  להרדים את הבחירות לנמנם את הבוחרים, קמתי משנת צהריים ניצח את גברת לילה טוב

  במקרה הטוב תקבלו עוד ארבע שנות שלטון רדום, במקרה הפחות טוב אולי יצא לכם עוד מלחמה.

 64. 61
  צדק פואטי - קדימה זכתה למנהיג שהיא ראויה לו
 65. 60
  מדחת יוסוף מדחת יוסוף מדחת יוסוף
 66. 59
  יום עצוב למדינה - קבלני הקולות נצחו והוכיחו כי עיני הפוליטיקאים מכוונות רק אליהם. ולהם בילבד חברי הכנסת מחויבים
 67. 58
  בחירת מופז הוא נצחון הכלום והשום דבר. אדם שנכשל לאורך כל תפקידיו. בדיחה גרועה.
  1. סתם אתה אומר הוא 75% דיבורים ו 0% עשייה

   גם בלדבר הוא לא משהו...

 68. 57
  או שמאל או ימין - "מרכז" זה פיקציה של פחדנים

  מפלגת הגמלאים, שינוי, מפלגת המרכז, קדימה, יאיר לפיד - כולם אופציות של פחדנים.
  צריך שתי מפלגות גדולות בארץ - מפלגה חילונית ומפלגה דתית.
  המפלגה החליונית תהיה בעד מדינה דמוקרטית, החזרת השטחים תחת סידורי ביטחון, צדק חברתי וכלכלה תחרותית עם הגנה על האזרח.
  המפלגה הדתית תהיה בעד מדינת רבנים.

  1. אז מה יעשו ביבי, לוין, דדון, אקוניס וליברמן, על פי התיאוריה שלך, יחזרו בתשובה ויצטרפו למפלגה הדתית?? או שאולי הפרדת דת ומדינה זה פתרון ראוי יותר?
 69. 56
  שלב ראשון בהתמוטטות החונטה האשכנזית.
 70. 55
  טוב מאוד -

  עוד 5 מנדטים נודדים מהליכוד לקדימה, ועוד 10 מנדטים עוברים מקדימה ללפיד עם סיכויים טובים שהמפלגה של לפיד עוברת את קדימה ויחד עם ליברמן יוצרת את הגוש החילוני הכי גדול שהיה פה אי פעם.

 71. 54
  מופז-4-5 צירים בכנסת וספרינט לעבר ממשלת הימין הקיצוני.

  "השבט הלבן"לא יצביע בשבילו.המתפקדים שלו זו פיקציה מוחלטת .נראה כמה מצביעים הוא ישיג בבחירות הכלליות במגזר הערבי.אפשר לבדוק זאת וחשוף את הבלוףהזה שקרוי פריימריז.

 72. 53
  ��ראוי למנהיגות

  ��אני לא אוהד של מופז או נתניהו אבל אם תשימו לב למגמה של מופז להכפיש את עמיתך לכנסת ויותר מכך את ראש הממשלה של מדינתך זו אינה מנהיגות ואין ראוי שתנהיג אפילו לא מפלגה חבל

 73. 52
  אפילו בוונצואלה האופוזיציה לא חלשה כל-כך.
 74. 51
  סוף סוף

  מברך את מופז .מגיע לו,והתוצאות משקפות את רחשי הציבור.רוצה להודות לציפי לבני אישה יקרה.שעמדה על העקרונות שלה.אבל אולי בזמן אחר.
  אז קדימה שאול מופז עכשיו אתה מנווט את הסירה.מאמין וממתין לראות איך אתה מבצע את הקו שלך.אני אתך.חג שמח......

 75. 50
  ניצחון המיעוט

  רק 40% טרחו להצביע. 60% לא טרחו להגיע לקלפי ולנסות להשפיע - ניצחון האדישות!

 76. 49
  ממש "מרגש". איש ללא חזון, עם יכולת אנליטית שטחית ומוגבלת, סתם עוד איש ביטחון לא מבריק ולא מבטיח.

  חוץ מכמה קריאות ריקות מתוכן הוא לא אמר שום דבר בעל משמעות, אי פעם.
  הגיע הזמן להיפטר מקדימה, מהליכוד ומישראל ביתנו.
  מפלגת העבודה היא מפלגת המרכז היחידה, והיא זקוקה לתמיכה מאנשים רציניים, כמו מאיר שטרית, דב חנין, אולי דן מרידור (אולי!)

  מצדי אפשר להיפרד כבר ממופז, מהנגבי, מברק, ברור כמובן שמנתניהו, ליברמן וישי, וכל האנשים החלולים שמכהנים עכשיו.
  שלום לכולכם ותנו מקום למפלגת העבודה תחת יחימוביץ' להיות המרכז החדש, ולהתרסק לגמרי ע"י מפלגה חדשה, פרגמטית ורצינית.
  לא, לא יאיר לפיד. הוא גם לא אומר כלום.

  שלום לכם קואליציה ו"אופוזיציה לוחמת" (קדימה לא זזה לא הצידה, לא אחורה ולא קדימה). הגיע הזמן לטאטא אותכם החוצה.

  1. יחימוביץ מתחילה להראות סימנים שאינה שונה מברק. גם מברק היו לנו ציפיות גדולות מאוד בקדנציה הראשונה שלו.....
 77. 48
  שקר שקר תרדוף

  מפלגת השקר קדימה שהולדתה הייתה בשקר במסווה של אידיאולוגיה ובפועל נועדה לתת לשרון אפשרות להשאר ראש ממשלה (כנגד דעת רוב מתפקדי הליכוד) תוך הצגה שיקרית של סתימת פיות (ניתוק מכוון של המקרופונים) בחרה ראש מפלגה שקרן (בית לא עוזבים)

 78. 47
  מסימני המחאה הציבור מאס בפוליטיקה הישנה והרדודה

  הביטוי לכך במהפך בקדימה. אין לליכוד על מה לצהול סופה של המפלגה והעומד בראשה יהיה כמו של ציפי לבני ביטוי המחאה ןהתמרמרות אזרחי ישראל באים ויבואו לידי ביטוי

 79. 46
  ואני קורא לציפי לא לעמוד לצידו של מופז שלרגע לא עמד לצידה

  הוא לא אלטרנטיבה לשום דבר, להפך. הוא הקונבנציה, העולם הישן, קצין מקובע, אומר קלישאות בצרורות. חבל על המפלגה הזאת שבחרה את מי שהבטיח לה את כיבודי השלטון. אולי ביבי יצ'פר אותו וימנה אותו שוב לשר התחבורה

 80. 45
  בהצלחה למופז עם אחוז החסימה...
 81. 44
  מופז- טוב לפעילים ולאינטרסים הקטנים. ליבני- טובה למדינה. חבל שאילו התוצאות.

  לו מתפקדי קדימה היו רואים לנגד עיניהם מה רוצה הציבור- הם היו בוחרים בלבני, הבעיה שהמתפקדים לא ראו יותר מעבר לאינטרסים הקטנים שלהם... להתראות לבני, לילה טוב קדימה.

  1. לאיזו מדינה ציפי טובה? למדינת הגמדים? שתלך לאפריקה. שם אוהבים בלונדיות
 82. 43
  מופז, תכנס בכל הכוח בממשלת המתנחלים-חרדים !
 83. 42
  Only 12 ? Way 12 ? It's a good # ? Take them all they not worth much this days anyway..
 84. 41
  עכשיו אני הולכת לישון, טוב ביי.
 85. 40
  אני מחפשת עבודה מנקה בתים במיוחד לפסח+המלצות
 86. 39
  "אני הולכת לישון"

  אני בטוח שהיא שברה שיא כלשהו בכמות השינה שלה בשלוש השנים האחרונות.

 87. 38
  נקווה שבסוף הכל זה לטוב - למשל עכשיו יש ליאיר לפיד סיכוי אמיתי

  את נתניהו כבר לא נסיר מכס השלטון, לפחות נוציא את ש"ס מהקואליציה ונחליפה בלשון מאזניים של מעמד הביניים העובד, לומד ומשרת בצבא...

 88. 37
  תורה של שירת גברים!!!!!

  http://hacohen.goop.co.il

 89. 36
  איך מעלימים מפלגה?

  שימו לב לבאות

 90. 35
  עכשיו אין יותר סיבה להצביע לקדימה
 91. 34
  ביבי פותח בקבוק שמפניה...
 92. 33
  מזל טוב כלום ניצח את שום דבר
 93. 32
  פלגמט פוליטי

  למרות שליבני לא הוותה אופוזיציה ראוייה לממשלת הכשלון המכהנת, אין לצפות שהפגלמט הפוליטי יעשה זאת. הוא נשרך אחרי ...ולא מוביל. הואייכנס לממשלת הכשלון ולא ישאיר אופוזיציה לוחמת. הוא, ב"כשרון הפלגמטיות שלו" פוגע בדמוקרטיה יחד עם ממשלת הכשלון.
  צריך לברך את ליבני, היא הוכיחלה שאסור להסחט.כל הכבוד לה. צריך רבים כמותה בפוליטיקה.

 94. 31
  שלח הביתה את המתגנדרת.. דרוש מנהיג אמיתי עם שרוולים מופשלים ולא בובה ברבי
  1. אוקיי, אז למה מופז נבחר?
 95. 30
  צר לי מאוד שציפי לבני לא נבחרה. היא ראויה הרבה יותר ממופז היומרני והאופורטוניסט.
 96. 29
  שאול המקראי...

  להזכירכם , שאול המלך לא החריב את זרע עמלק ועד היום אנו סובלים מזה... האם כדאי לבחור בו שנית?!

 97. 28
  Kadima is a dead duck
 98. 27
  יש להניח שהתישקורת השמאלנית תסיר את תמיכתה בקדימה."פרענק" עם נטיות ימניות לא יכול להיות חביב התישקורת
  1. דווקא התקשורת מכשירה את השרץ מופז כשהמטרה הפלת ביבי
  2. שטויות הארץ כבר משווק אותו, תקרא את יוסי ורטר.
 99. 26
  מזל טוב לשאול מופז בעזרת ה' ייבחר לראשות הממשלה .
  1. הצרה היא שה' אינו אוהב קירחים.
  2. לא הבטחתי את תמיכתי בו. ממש לא!
 100. 25
  יששששששששששששששש!! בהצלחה שאול אינשאללה תהיה רוה"מ הבא.
 101. 24
  ומה זה משנה?

  אז במקום שציפי לבני תעמוד בראש המפלגה המתאדה, שאול מופז יעמוד בראש המפלגה הנעלמת.

 102. 23
  מסיתה

  זה סופם של מסיתים זה לא הפסד. זה תבוסה. ראוי שיהיה לך יושר לבקש סליחה מהציבור החרדי.

 103. 22
  חייבים להודות - מגיע לו ומגיע לה
 104. 21
  קדי...מי?
 105. 20
  תצביאו יאיר לפיד / ביבי
 106. 19
  מופז

  מופז מסתכל כבר קדימה

 107. 18
  ציפי

  אבדון לקדימה ,המפלגה מתמוגגת

 108. 17
  רק מרצ נגד כל המושחתים
  1. תמשיך לבזבז את הקול שלך על מפלגה שלעולם לא תהיה בשלטון.
  2. נאמנות

   רק מי שנאמן למסורת אבותיו יש לו זכות קיום בארץ הזאת מי שלא שילך לכול הרוחות שמסביב

  3. חחחחחחחחחחחחחחחחהההה הצחקת אותי מי מצביע מר"צ???
  4. בוחרי ליכוד א, וליכוד ב' (קדימה) יביאו כליה על המפעל הציוני - יכפו על כולנו מדינה דו לאומית ויוותרו לחרדים שלוקחים ולא נותנים דבר
  5. לשמעון אלפסי! מזמן לא קראתי משהו יותר נכון! כל הכבוד!
 109. 16
  מופז נבחר להיות הקברן של קדימה
  1. תקרא היטב את המהפך ותבין שביבי הבא בתור
 110. 15
  אם כן, לא אבחר בליכוד ב' !

  להיכן פרחו כל ההבטחות שיצאו מן השטחים?

  בקדנציה האחרונה, ציפי לבני ואריאל שרון עשו בערך אותו דבר!

 111. 14
  עכשיו ציפי יכולה להמשיך לנוח. כפי שעשתה עד עתה.

  רק בלי שתשלה אותנו שיש תיקווה לשינוי. עם מופז אין אשליות ואין שינוי.

  1. לא היית יכול לתאר את תחושותי טוב יותר. בטלנית שביזבזה את כל האשראי הגדול שקיבלה מהציבור.
  2. נכון איך מלך לישון בטרם נעורה
 112. 13
  וככה תיעלם לה ציפיפוט, בלי שהותירה כל חותם על חיינו הקשים. קצת כמו כשמוצאים החוצה ספה ישנה אחרי שקונים חדשה. עוד שנה ומשהו, בבחירות, תיעלם גם המפלגה האומללה המכונה קדימה. רק נקווה שנתניהו לא יצרף חזרה את שאול ״בית לא עוזבים״ מופז חזרה לליכוד.
  1. לא "לילה מקסים", לילה נפלא

   נפלא.

  2. בדיוק מה שהוא יעשה
  3. ביבי הולך באותה הדרך של ציפי .סימני המחאה הציבורית

   ברורים וגלויים לעין לרשום את דברי

  4. במדינה הדו-לאומית תנוחם.ציפי ליבני הייתה הראשונה שהרימה את

   נס המרד נגד אדון "הכל שפיט"בשמשה מספר חודשים מועט כשרת הפנים.הציגה אלטרנטיבה טובה לממשלת הימין הקיצוני של נתניהו המתווה שלה היה ניהול מ'ו' ביד נקייה עם הפלסטינים ולו כדי לחשוף סרבנותם.אתכם אנו נגמור עם מדינה דו לאומית אסונית.

  5. כמה עצוב זה להיות מגיב בתשלום

   וכמה עוד יותר עצוב זה, להיות מגיב בתשלום של ביבי חח איכס

 113. 12
  קדימה מתחרה בליכוד מי יותר מושחת!בכפרים ערבים 90% מופז,מעניין מי הבטיח מה ולמי..מושחתים נמאסתם!רק מרצ!
  1. אכן, רק מר"צ!! המפלגה היחידה שראוי להצביע לה. המצע שלה הגיוני ואנושי ומביא סיכוי לעתיד טוב בישראל. ולחילופין, גם אינם מושחתים.
  2. מרצ! המפלגה היחידה שכל מה שמעניין אותה הוא הסבל של הפלסטינאים
 114. 11
  חגיגת הנצחון

  מופז יכול לחגוג את מסיבת הנצחון שלו בתא הטלפונים הקרוב

 115. 10
  תבוסה ללבני

  דווחו נכון

  1. כך ייעשה למי שנרדם בשמירה בעת הקדנציה שלו.
 116. 9
  אוי ואבוי. ראש ממשלה הוא לא יהיה, אבל נאלץ לשמוע את קולו בכל עניין שוב ושוב.

  ובכלל, איך קרה שהפשפש עלה למעלה?

 117. 8
  אכן, ציפיטפוט: אין מה להתחרט על קבורת קדימה

  קבורת חמור, ליתר דיוק. אבל למה כבר ניתן לצפות מחבורת אופורטוניסטים?

 118. 7
  תצביאו יאיר לפיד / ביבי
  1. ביבי נימאס ולפיד חסר ניסיון פוליטי ללא תואר ראשון שרוצה לבטל את הבגריות.
 119. 6
  ליבני הובסה ! ליבני הודחה ! יש אלוהים , ברוך שפטרנו מעונשה של זו !
 120. 5
  Mofaz for Prime Minister

  If Mofaz is the leader, this party is going to evaporate.
  Such an unfaithful and dishonest person...

 121. 4
  המרוויח הגדול מנצחונו של מופז זה יאיר לפיד

  כל הפאינשקמקרים תומכי ציפי (ואולי גם היא) יערקו למחנה של לפיד.

  1. אתה טועה. הוא מרוויח קטן. מופז ולפיד שני גמדים (פוליטיים) עם אגו של נפוליוןי
 122. 3
  שעורי ההצבעה דווקט ממש גבוהים על רקע השיממון והעדר הרלוונטיות. אלה אם הכוונה היא שסך הכל הצביעו כ 40 איש
 123. 2
  בליכוד הצביעו 50% בבחירות שתוצאותיהם ידועות לכל. הציפיה היא שחוסר הודאות יביא יותר מצביעים לקלפי.
 124. 1
  מופז ראש הממשלה, נכתב על הכרזה. נו,נו, עשוי מחומר מיוחד השאול הזה.
  1. שאול מופז לראשות הממשלה, רוחמה אברהם בלילא לבטחון, ועתניאל שנלר למשפטים.
  2. השלב הראשון בהחזרת נשמתה של מפלגת קדימה לבורא מפלגות האווירה התרחש אתמול! מזל טוב לכולנו!!
  3. ליבני ''פיתה לא אפויה'' מופז ''פיתה יותר מידי אפויה''.
  4. האופציות לציבור הבוחרים מתחלקות בין עסקנים אפורים מימין ומסמול.
  5. מופז ההומלס וחבריו למפלגת הפשע יהיו השטיח האדום עליו יצעד נתניהו לקדנציה נוספת.
  6. כולם בתקשורת ידעו שלבני הפתטית הולכת להפסיד ובגדול.אבל הם דאגו להסתיר זאת מהציבור.הנפיקו סקרים שיקריים והציגו מצגי שווא שלבני מנצחת בגדול.בסוף גם הלוזרית בעצמה האמינה למה שכתוב.ממש מסכנה
  7. לבני לא "פטטית", "לוזרית", "צרה" וכך גם לא מופז. לא חייבים להסכים עימם ובטח שלא חייבים לבחור בהם, אלא אפילו להיפך. אולם, לכבד בני-אדם וודאי שנבחרי ציבור - חובה מוסרית, חוקתית וודאי שדמוקרטית! די לזלזל באחרים!!!
  8. מי שזלזל בציבור הבוחרים היא הגב' השלומיאלית חסרת הכישורים והיכולות בעלת יומות ושגעון גדלות לא פלא שנחלה תבוסה ונשלחה לביתה