מרכז הרב

הפייגלינים שוב הביכו את נתניהו

האירוע החגיגי של רה"מ שרצה להיבחר לנשיא ועידת הליכוד - הפך במהרה למופע מיוזע של התלהמות, צווחות ושריקות בחסות המתנחלים. יש"ע זה כאן

מי שהזדמן היום (ראשון) לגני התערוכה בתל אביב, לישיבת הפתיחה ה"חגיגית" של ועידת הליכוד הרביעית, שפשף את עיניו בהשתאות: זה האיחוד הלאומי? זו תנועת התחייה שקמה לתחייה? זו ישיבת מרכז הרב? מאות מתנחלים ומתנחלות, בכיפות ושביסים בכל הצבעים והגדלים, גדשו את האולם והתנחלו על כסאות הפלסטיק הלבנים. יש"ע זה כאן. לוותיקי התנועה לא נותר מקום. הם נאלצו להצטופף במעברים, או שנותרו מחוץ לאולם, מתוסכלים כהוגן.

אבל את התסכול הגדול ביותר חווה ותיק התנועה בנימין נתניהו; הוא תכנן להיבחר פה אחד לנשיא הוועידה, על מנת שיוכל במורד הדרך להכתיב כרצונו את אופי רשימת המועמדים לכנסת הבאה. הוא קיווה שמערכת הבחירות המתקרבת, תגרום לצירי הוועידה להתייצב אוטומטית לצידו. הוא חשב שעוצמתו הפוליטית במגרש הלאומי, תקרין על גם השדה הפנימי. נו, אז הוא חשב. הוא גילה שקל יותר להביס את שאול מופז ושלי יחימוביץ' בזירה הלאומית, מאשר לנצח את חבר הכנסת דני דנון, יריבו העיקרי בהתמודדות על נשיאות הוועידה שסירב לוותר על ההתמודדות. נתניהו אולי חזק על החמאס, אבל הוא חלש על דנון.

המתנחלים, שנבחרו בדרך דמוקרטית לוועידה, כלל אינם מצביעים לליכוד. נתניהו ושאיפותיו מעניינים אותם כשלג דאשתקד. הם הקדימו לבוא ותפסו את רוב המושבים באולם כדי לאותת לו שהוא אינו יכול לעשות כרצונו בתנועתו. האירוע החגיגי הפך חיש מהר למופע מיוזע של התלהמות וצווחות ושריקות. כשהם צעקו לעברו: "חשאית"! "חשאית"! (לגבי אופן ההצבעה על בחירת נשיא הוועידה), הם בעצם ירקו בפרצופו. הישיבה הסתיימה במפח נפש. ההצבעה נדחתה. כך פתחה אמש תנועת הליכוד, מפלגת השלטון, והמפלגה המובילה בסקרים, את מערכת הבחירות שלה. אחד מבכירי הליכוד, ציטט ראש ממשלה קודם, יצחק שמיר, שאמר פעם על מפלגתו לאחר שעבר חוויה דומה: "התנועה הזו מאבדת את עצמה לדעת."

המתנחלים דורשים הצבעה חשאית הערב בוועידת הליכוד. מארב שנתניהו לא צפהמוטי מילרוד

ההישג של המתנחלים הוא הכישלון של נתניהו. הוא צעד אל תוך זירת המטענים הזו בעיניים עצומות, ללא מודיעין, וללא מבצעים. עם מי לעזאזל הוא מתייעץ? מי הם האנשים סביבו שהיו אמורים למנוע ממנו את ההתבזות הזו? כיצד הם לא עלו בזמן על התרגיל שתכננו הפיגלינים וחבריהם? מדוע האולם שנשכר היה צר מידות, וכלל כ-400 מקומות ישיבה בלבד? (בוועידה יש 3,700 חברים).

את הנעשה ניתן להשיב. בסוף, נתניהו יקבל את שלו. תמיד יימצא הקונץ-פטנט, שיגרום לו להשיג את מבוקשו. קלפיות ברחבי הארץ, הצבעה מבוקר עד לילה, וכיוצא באלה. בקרב 130 אלף חברי הליכוד, יש לא יותר מ-9,000 מתנחלים. בסוף, הם מיעוט. אבל אתמול הם היו הרוב.

בנאום הבחירות שנשא לפני פרוץ המהומה, נתניהו אותת בבירור לאן מועדות פניו בקמפיין: ניסיון. ניסיון. ניסיון.זה יהיה המוטו שלו. "מדינת ישראל אינה יכולה להרשות לעצמה ראש ממשלה ללא ניסיון מדיני, בטחוני, כלכלי," אמר. "רק מי שיודע לפעול בזירה הבינלאומית, יכול להיות ראש ממשלת ישראל." הוא כיוון בעיקר להתעצמות הלחץ הבינלאומי על איראן, בעקבות החשש מפעולה של ישראל. כאן, הקהל הריע לו. אחר כך הם צעקו לו בוז.

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 87
  אלה הם האנשים וזה הסגנון

  גילו שבכח אפשר להשיג הכל. והעבירו את ההתנהלות הפלילית לועידת הליכוד. אני מקווה שמישהו ישים אותם המקומם.

 2. 86
  לא רוצים דתיים בצבא. לא רוצים דתיים בפוליטיקה. לא רוצים יהודים בעולם
 3. 85
  מיטב השמאל- כזבו.

  אותו יוסי ורטר שחושב שלחובשי כיפות כמו האלוף במיל. יעקב עמידרור אסור להיות בסביבתם של מקבלי החלטות, חושב שהוא גם יקבע למי מותר למתנחלים להצביע. איך הוא מבדיל בין חובשי כיפות מרמת גן ואלקנה, לא ברור, אולי זו כמות היזע, רמת הצווחות והשריקות או מאפיין כמעט אנטישמי אחר שהוא מייחס לשנואי נפשו. גם לא ברור איך ורטר הצליח לקשר בין ח"כ מיכאל איתן מהאגף השמאלי בליכוד שקרא תיגר על נתניהו לבין אותם חובשי כיפות ושביסים מכל הגדלים והצבעים. במחשבה שניה, זה כן ברור - תפקידו של מיכאל איתן בסיפור סותר את התזה של ורטר ולכן הוא פשוט לא מזכיר אותו ולו במילה. אולם מה שבולט במיוחד לאור הנתונים שהובאו לעיל, זה השקר הגס: "המתנחלים שנבחרו בדרך דמוקרטית לועידה כלל אינם מצביעים ליכוד". פשוט שקר. כנסו ללאטמה, האתר שממנו גזרתי והעתקתי את התאור הנה, ותקבלו את האמת.

 4. 84
  הם חונקים את ישראל כבר 45 שנה, מיעוט מאורגן ולוחמני, וגם מרוששים אותה
 5. 83
  זה בטוח ........רק פייגלין טוב לשמאלנים :-)
 6. 82
  התישבות זו דרך חיים
 7. 81
  הפעם אני מצביע מרץ. נמאס לי מכל הגנבים השקרנים והרמאים הממלאים את שורות הממשלה וכולם יחד גונבים את כל חסכונותינו ומחלקים אותם לתשובה ושאר המושחתים. יש רק שר אחד שממלא את תפקידו והוא כחלון. אבל רק צדיק אחד בסדום?
  1. פחחחחחחחחחח

   עלק הפעם. אתה מצביע מרצ/עבודה כל חייך. עוד לא נולד הליכודניק שיגיד דבר כזה

 8. 80
  אני מתנחל חבר ליכוד ומצביע ליכוד מה הבעיה שלכם?

  נמאס לי ממפלגות הנישה שאין בהם דמוקרטיה.
  הליכוד מספיק רחב כדי שיהיה לו מקום ליהודי שמאמין בקפיטליזם חברתי ושגם בטעות אוהב את ערכי היהדות ורצה את ארץ ישרא כמה שיותר שלמה וכמה שיותר יהודית, אגב אם מפלגת העבודה היתה יותר נורמלית יש מצב שהיתי חבר בה.

  אקיצר צריך להיות ביחד דתיים חילונים חרדים וכל מי שאוהב את ארץ ישראל ועם ישראל,

 9. 79
  החבורה שהתפרעה בכנס הליכוד יורה לעצמה לא ברגל אלא בראש. ללא נתניהו הם אפס, אם ימאס לו מהם הוא עשוי לעשות מה ששרון ברק עשו לפניו, להגיד להם שלום ולא להתראות.
 10. 78
  שתי מילים:תקנא ותתפוצץ
 11. 77
  מי שישן עם כלבים

  מתעורר עם פשפשים

 12. 76
  תן להם לשחק בנדמה לי

  בסוף הבחירה תתבצע על ידי כל המתפקדים ואז המתנחלים ישובו למידות הריאליות ויוכח שמצביעי המרכז הם במרכז המפה הפוליטית
  נתניהו חייב לתת להם לשחק כי הוא דמוקרט

 13. 75
  הליכוד היא מפלגת ימין קיצונית. תתעוררו...
 14. 74
  מי ששמגדל נחש בגינה סופו שיעקץ

  המתנחלים מוכנים לקבל את ביבי רק אם יקבל את דרישותיהם. הם פורעי חוק פרזיטים החיים על חשבון ציבור השכירים במדינה. אם ביבי רוצה להבחר שנית הוא חייב להפטר מהחוליגנים והעלוקו מיש״ע.

 15. 73
  יופי, שימשיך להאכיל אותם בכספי שאר הציבור הישראלי, ויקבל נשיכות.
 16. 72
  אם עיתונאי היה מתאר כך ערבים, ולא יהודים דתיים, הארץ הייתה רועשת.
 17. 71
  תמשיכו להצביע לביבי טפשים!

  אתם הראשונים שתאכלו אותה! הכל נדפק פה, אבטלה עולה, חברות נסגרות, צמיחה כלכלית הולכת ויורדת, אין ביטחון לאזרחים, מלחמת גוג ומגוג עם איראן באופק, הטייקונים חוגגים על גבינו וכן החרדים והמתנחלים, הפכנו למצורעים ומבודדים בעולם, השחיתות בשיאה, הדמוקרטיה בשפל, חברי הכנסת ברמתם הנמוכה ביותר מכל בחינה שהיא, ביבי וברק עושים קופה על הפחדים שלנו ומתהוללים עם סיגרים קובניים וודקה עילית, רוצים עוד? מספיק ודי, טפשים שכמותכם הרי אתם מביאים כלה עלינו ועליכם במיוחד כאשר תצביעו לביבי וחבר מרעיו. לכם אין לאן לברוח כאשר הכל יתמוטט עלינו, לביבי, ברק ושרה׳לה יש!

 18. 70
  אידיוט בעל נסיון של אידיוט
 19. 69
  שונא את סער סקלי

  כותרת מגמתית, שוב?! מתי הפעם הקודמת?

 20. 68
  ביב, רצית אספסוף, קיבלת אספסוף! מי שרוצה עוד מתרבות השקר, החושך וגן החיות (התנ"כי)...

  מוזמן לשים מח"ל בקלפי

 21. 67
  אהבתי את התגובה של המתנחלת

  שאומרת אצלנו יש שקט נשאיר את הדקירות בערים , כרגיל המתנחלים מתנשאים והם באמת חושבים שהם ראויים יותר משאר אזרחי המדינה , לא נדבר על זה שהם פרזיטים ושהנוער שלהם ( ואני מדבר בתור אחד שנאלץ להתמודד עם החלאות האלה בבית אל על בסיס יומי) מסומם ואלים פי כמה יותר ממה שאנשים חושבים ( מול ערבים ומול מגב ) אז שלא תחשוב שהיא חיה בלה לה לנד , הנוער הגבעות ונוער ההתנחלויות לא כזה מתנדב לצבא יחסית לשאר הציבור תוציאו את זה מהראש המתנשא שלכם ושהערכים שלכם ממש לא נעלים וטובים משלנו , אתם אפילו עלובים יותר - ואני לא מדבר על החרדים שחצי מהם פושעים אנסים פדופילים גנבים ומה לא - יום טוב

  1. לעמית - תבדוק מי רוב המשרתים בצה"ל...כיפות סרוגות

   ובטח לא נערי תל אביב ושכמותך

  2. ברור שלא הכל מושלם שם , בהשוואה לנוער החילוני של היום , הם מלאכי השרת בהתגלמותם
 22. 66
  מעניין באמת איך זה קרה......

  אם יש דבר כזה "מגיע", זה זה!

 23. 65
  מה היה ניסיונו של ביבי כשנבחר לראשונה לראש ממשלה ?

  סרן בסיירת מטכ"ל ואיש מכירות בחברת רהיטים ...

 24. 64
  אם מישהו היה צריך הוכחה להפיכה שהייתה כאן - קיבל אותה אתמול

  מפעילי ה"בובה-ביבי" הגיעו כדי להראות לכ-ו-ל-ם מי הריבון האמיתי במדינת ישראל של 2012 ועל מה באמת הבחירות: מתן המפתחות למתנחלים, לחרדים ולאדלסון - או הכרזת עצמאות של הרוב האמיתי בישראל, זה שנסחט שוב ושוב בשל פחדנות מהולה במשיחיות.

  אמרתי את זה כבר פעם ואומר את זה שוב: תשכחו מהסקרים. כל מי שרוצה לחיות כאן אחרי ה- 4 בספטמבר חייב להצביע. אם כל מי שיוכל יצביע, כוחו של הימין ירד למקום בו גם "ישראל היום" יאלץ להכיר בשלטון הרוב.

  לחיות או להגרר למצדה. אלו האופציות. תבחרו.

  1. ועכשיו פורסם על "מחטף" של "כסף להתיישבות"... עוד 850 ש"ח למולך...

   אלקין ודנון הם ראשי המדינה ומפעילי הבובה-ביבי. אנחנו רק משלמים את החשבונות.

   מי שלא קם ומפסיק את זה ב- 4 בספטמבר, מגיע לו.

 25. 63
  הפשיזם כבר כאן

  והליכוד אינו הגוף האידיאלי לעצור אותו, בוודאי לא כשהדג מסריח מהראש.

 26. 62
  הרוע פונה נגד עצמו

  כמו תמיד בסוף

 27. 61
  הפייגלינים אינם דמוקרטים. חטיפת מפלגה בניגוד למצע שלה ולכוונות בוחריה אינה דמוקרטיה. אני רוצה להצביע למפלגה ולדעת מה אני מקבל, פייגלין או ביבי
 28. 60
  כתב נבזה - שמעת על דמוקרטיה? הכתבה שלך מסריחה מדעות קדומות. ישבת לדבר עם אחד מהם שקבעת בהחלטיות שהם לא מצביעים? השביסים כבד אדום בעינך אה?! הכיפות גורמות לך להתעצבן? נבחרו בצורה דמוקרטית. לא התנחלו על הכסאות ולא דחו אף אדם. נבחרו בצורה דמוקרטית. אותה צורה שקדשת אתה ודומים לך. אבל מסתבר שהשיטה קדושה רק שהיא עובדת לטובתכם. נבזות באיצטלה של עיתונות. סלידה עמוקה ממך ודעותך.
  1. השתלתות על מפלגה היא תקלה אפשרית בדמוקראטיה. חוקי, כן. רצוי, לא. אין בעיה בליכוד חובש-כיפה, ומן הסתם לא הולכים לפסול אף אחד. אבל כאשר תנועה מחליפה ידיים בעקבות תרגיל כשר אבל מסריח, התנועה תאבד לגיטימציה ציבורית. לא ששמאלנים לא יצביעו עבורה: ליכודניקים יעזבוה.
 29. 59
  מה חדש ?
  1. שאלו יהיו הבחירות האחרונות
 30. 58
  סוהר לא אוהב לשחרר את האסיר

  ללא ספק ביבי קיבל את שמגיע לו מידי אלו שרגילים לקבל אתנן כספי ללא גבול---אז למה שישחררו אותו איזה סיבה יש לתת לאסיר להיות חופשי
  אבל האמת----גפ בבית הוא לא חופשי אז למה במיפלגה?

 31. 57
  כשזה נוגע לליכוד, ולשלטון נתניהו עליו, פתאום לא אכפת לך מדמוקרטיה והליך ראוי - צביעות

  למה היו מיוזעים וצפופים? כי נתניהו כינס את הועידה באולם של 400 אנשים והזמין 3000 איש.

  אתה בעצמך אמרת שרבים מחברי התנועה לא יכלו בכלל להכנס, אז איך אפשר לעשות בחירות דמוקרטיות?

  הדרישה לקיים בחירות חשאיות היא מאבני היסוד של הדמוקרטיה - בודאי בתנועה ריכוזית ממילא כליכוד. האם הקריאה לעשות בחירות חשאיות היא: "יריקה בפרצוף".

  חוץ מזה כיצד ניתן לעשות בחירות גלויות בתנאי לחץ וצפיפות כאלו? אין שום סיכוי שיצליחו לספור במדויק את התוצאות.

  מעניין שבדברים בסיסיים כאלו פתאום לא אכפת לך מדמוקרטיה ושלטון תקין.

 32. 56
  בחרת ליכוד - נתת המדינה למתנחלים ולחרדים
  1. בחרת שלי / יאיר / זהבה גלאון= בחרת ביבי
 33. 55
  כאחד שביבי הוא לא כוס התה שלו, חשבתי שמר ורטר 'מהעיתון-לאנשים-חושבים' יתמוך כמובן מאליו בדרישה דמוקרטית לעילא שהצבעות יש לקיים באופן חשאי כדי לקבל את התוצאה האמיתית...אז חשבתי...חמור מכך, מר ורטר כותב שקרים גסים בלי שום יכולת הוכחה כי 'כל' חברי המרכז תושבי יו"ש לא מצביעים ! עיון קל בספר הבחירות הקודמות מראה שכ-27 אחוז מהקולות ביו"ש נתנו לליכוד !! דרדור כזה של דיווח עובדתי שהפך לדיווח דעה של הכתב גורם לאיבוד אמון הציבור לדיווח בחלק החדשותי.
  1. לא הבנת את המאמר, קרא שוב.
  2. השמאל והווטרים לכודים במעגל של צביעות ושנאה, לכן יקדשו כל מושחת וכל עבריין מורשע ברגע שיומרו מה שהוא רוצה לשמוע.

   כך אימצו את שרון, בורג, רמון, שבס,אולמרט עמרי שרון, אשכנזי, וחבר מרעיו, ועוד הרבה יותר קטנים ולא פחות מושחתים .

  3. אני לפחות ניסיתי...אתה כנראה שלא. אתה כמו הכותב מעוניינים ל-'אתרג' את ביבי כמו שרון כדי שירגיש נוח 'לחשוב נכון' - כמותכם ולא ע"פ הדרך של בוחריו. ולעזאזל הדמוקרטיה.
 34. 54
  אולפנא ל"עשבים שוטים"

  אולפנא ל"עשבים שוטים"

 35. 53
  האיש שלא חושב שולף ונופח מגודל הנפיחות האישית תמיד ברגע השיא

  מכין לעצמו את המלכודת...
  .ואיזה נאום איזה הישגים: חינוך חינם! שיפור כלכלי!
  שיפור ביטחוני!

  רק תנו לו עוד סמכויות ונגיע לגן עדן עןד בחיינו.

 36. 52
  הביטויים "מיוזעים" "יריקה" באים ליצור דמוניזציה של היהודים המיישבים את השומרון.
 37. 51
  זה מיקי איתן החילוני ודני דנון החילוני שעושים צרות לביבי
 38. 50
  אחת ה-טעויות של חזונו של נתניהו למחויבות להפרטות

  הטענה המקובלת להפרטה היא שממשלה לא יכולה לנהל מפעלים.
  אם היא לא יכולה לנהל מפעלים, איך היא יכולה לנהל את המפעל הגדול ביותר, הלוא הוא המפעל להקמת ואחזקת מדינה.
  ואכן מסתבר שביבי לא מסוגל לנהל אפילו שום דבר.
  שלמה רחמן חיפה

  1. אפילו בביתו יש מלחמות של יהודיות אחת בשנייה.
 39. 49
  ועידת הליכוד רק הוכיחה עד כמה הוא לא מסוגל לעשות משהו בצורה הנכונה.
  1. מעדיף דיקטטורה כמו במפלגת לפיד?
 40. 48
  מי שהולך לישון עם כלבים, שלא יופתע בבוקר למצוא עצמו מלא בפרעושים
 41. 47
  איך שגלגל מסתובב

  בזמנו הוא עשה זאת בעזרתם לשרון כאשר רצה לנגח אותו ולהציבו כאבן שאין הופכין עד אשר שרון נאלץ לפרוש מהליכוד - עכשיו אולי שגם הוא ישקול בדעתו ויותיר את הליכוד למשה פגלין ויקים יחד עם ברק מפלגה (עצמאות?) אולי הוא יקבל יותר מנדטים

 42. 46
  נתניהו משלם את מחיר כניעתו למתנחלים!
  1. היי BB, מה נשמע?? פיתחת סרטן והוא אוכל אותך??כמו שנאמר: אתה מקבל את מה שזרעת ! רק חבל מאוד על המדינה שהולכת איתך לאבדון.
 43. 45
  אולי הוא חזק

  אולי נתניהו חזק מול החמאס ? אולי מול שאר ראשי המפלגות? הוא ינצח בסוף את דנון גם זה בטוח! אבל בסה"כ הוא ראש ממשלה חלש. מהגרועים , שהיו. בגין (מנחם) היה גרוע ממנו. מי זוכר?

 44. 44
  מתפללת שיהיה שינויי ושנתניהו יפול חזק... אחרת מצבנו גרוע..!!!!!!!!!
 45. 43
  המלך ביבי הראשון מודיע

  אנחנו מלך ישראל (בניסוחו של מלך פארוק מלך מצרים לשעבר ובסגנון בריטי) מודיעים בזאת שהיחידי שיכול לעמוד בראש המדינה זה אנחנו, כי אנחנו היחידים המבינים בבטחון, בכלכלה, ומדיניות פנים, מתאימים לעמוד בראש מדינה שמשהו רקוב בה. (על כך רשמתי לפני כ-20 שנה שאנחנו בשלים לשלום, אבל כאשר העם הערבי יהיה בשל, אנחנו נהיה רקובים וטעיתי, אנחנו רקובים עוד בטרם הבשלות של העם הערבי - הסיפור של הרפז - ש.ר.)
  את הבחירות יש לקדם בגלל שהיציבות התערערה, התערערה כי סוף סוף רצינו לעשות משהו.
  על מנת לחזור ליציבות תהיה הממשלה הבאה שלנו מורכבת מ-61 שרים וסגני שר שהם חברי כנסת. כך נוכל לוותר על הכנסת והוצאותיה המיותרים ורק כך נוכל לקבל יציבות ולהמשיך לשבת בשקט ולא לעשות שום דבר פרט לדיבורים, לדיבורים ועוד דיבורים.
  דבר המלך ביבי הראשון .
  GOD SAVE THE KING
  שלמה רחמן חיפה

 46. 42
  הם בסך הכל ביקשו הצבעה חשאית כי בליקוק של הקרוק יש דיקטרטורה מפחידה.
 47. 41
  זו פני הכנסת הבאה...

  לכל מצביעי הליכוד אלו בם בסוף אנשי הליכוד, אלו שיתפסו גם את מושבי הכנסת זו אחריותכם.

 48. 40
  למה מסקרים את נאומי נתניהו בהרחבה בפריים טיים בכל הערוצים במקביל
 49. 39
  הליכוד צריך ללכת יחד עם האיחוד הלאומי והמפדל
 50. 38
  צריך להעיף את כל המתנחלים האלה מהליכוד שלנו

  הם לא שייכים לליכוד. שיתנדפו בחזרה למקום שממנו באו.
  מקומם ברשימת הרב ליאור. לא בתנועה הרוויזיוניסטית.

 51. 37
  אני שמעתי שצעקו לו זבל זבל... מי זה עשה כך???
 52. 36
  האם ביבי יעבור לקדימה כמו שרון ?
 53. 35
  ביבי מתי תלמד: מי שהולך לישון עם כלבים קם עם פרעושים
 54. 34
  פריימריז היא שיטה בלתי מתאימה שטעות ביסודה

  הבחירות בישראל הן למפלגות עם מצע - זה הרעיון המקורי. המפלגות אמורות לבחור את המועמדים שלה ואז להציגן לציבור.
  מה שקורה כאן הוא פשוט אבסורד מגוחך - אנשים שלא מסכימים עם מצע הליכוד וגם לא יבחרו ליכוד בבחירות משפיעים על תהליך הבחירות של המפלגה באופן היסודי ביותר.
  זה פשוט מגוחך.

 55. 33
  ורטר, האם בעלי כיפות ושביסים בכל הצבעים והגדלים אינם אזרחים?
 56. 32
  מי שמצביע לליכוד יקבל מדינה דו לאומית
 57. 31
  קיבל את שמגיע לו, זרע עננים וקיבל ברד כשהסופה בדרך.
 58. 30
  ניסיון ניסיון חיסול כל הטוה שהיה כאן ביבי הוא הגרוע מיכולם מטז קום המדינה

  מאז שהמדינה קמה לא היה גרוע כביבי
  לא היה ראש ממשלה שבמצח נחושה קיים את מצע החמס ופעל בשרותו להקמת מדינה דו לאומית בראשות החמס
  עוד לא היה ראש שפעל למען הטייקונים בצורה כו נחרצת
  למען עתיד ישראל רק לא ביבי

 59. 29
  יש שם רק גברים או מה?
 60. 28
  התפקדות למפלגה צריכה לשמש אוטומטית כבחירה במפלגה

  הזמן הקובע צריך להיות מס חדשים לפני הפריימריס.

  התרגיל של ההצבעה במרכז הליכוד ואח"כ הצבעה למפלגה ימנית קיצונית ולא לליכוד לכנסת חייב להפסק.

 61. 27
  כסוס טרויאני השתלט על הליכוד ודרכו על הממשלה.אם וותיקי התנועה לא יתעשתו

  הם אבודים.

 62. 26
  מפלגת השלטון נחטפה ע'י הימין הקיצוני .זה ברור לכל מי שעיניו בראשו

  ובבחירות יצביעו חייליו של פייגלין לישראל ביתינו וליברמן ולא לליכוד.ככה הם מכפילים ומשלשים את השפעתם ואחיזתם .נתניהו חושב שהוא היה המנצח בפריימריז.

 63. 25
  דמוקרטיה במיטבה

  מיכאל איתן אינו מיש"ע והוא היה התומך הגדול בהצבעה חשאית, האם אנו רוצים ראש ממשלה דיקטטור במפלגת השלטון? זכותם של כל הקבוצות בליכוד להיות שותפות בעיצובו, אחרי הכל 8 מנדטים של ציבור ציוני דתי הצביעו עבור הליכוד בבחירות האחרונות. גם להם יש דעה.

 64. 24
  מי שישן עם ................. שלא יתפלא שיתעורר עם ............................, לא בנימין?
 65. 23
  התרגיל הזה יעלה לליכוד כמה מנדטים טובים.

  תזכורת - מרכז הליכוד זו גם הסיבה להקמת קדימה. לאנשים מהזרם המרכזי בליכוד נמאס מההתלהמות והצרחות , הקיצוניות הימנית והשתלטות המתנחלים על הליכוד.

 66. 22
  זו לא הפתעה "הכיפות" בליכוד

  גם בצהל במשרדי הממשלה הרלוונטיים (אוצר , רווחה פנים מערכת המשפט וכו') היום "הכיפות " משולבים בכל מערכות השלטון והשליטה ועוד ידם נטויה

 67. 21
  רק ההתחלה

  מה שהיה ברור מזמן, הובלט שוב. הליכוד חדל מהיותו מפלגת מרכז והפך למפלגה ימנית-דתית-משיחית. זה כמובן לגיטימי לחלוטין. אבל האם זה מה שבוחרי הליכוד חשבו שיקרה להצבעתם? האם אלו הפנים שהם רוצים לתת לליכוד בבחירות הבאות? ואלו לא רק הפנים. אם המתנחלים והדתיים ישלטו בליכוד והליכוד ימשיך להיות מפלגת השלטון מה יקרה עם התקציבים? האם אלו יופנו לחינוך, לפיתוח הכלכלה, התעשייה והייצוא או לפיתוח יו״ש ותמיכות במתנחלים והחרדים ? לכן, מה שהתרחש בועידת הליכוד הוא רק הקדמה למה שיתרחש אחרי הבחירות.

 68. 20
  נתניהו - אשף תהליך האינפנטליזציה של החברה הישראלית חווה צונאמי
 69. 19
  לחגית מיו״ש (1) :

  תישארי את וחברייך שם, ותנו לנו לחזור לגבולות מדיניים ברורים. אתם ממש נופת צופים, את וחברייך - טיפת אלימות אין בכם.

 70. 18
  זה הליכוד ואין אחר

  הליכוד היא תנוטעה ימנית קיצונית משיחית ומאוד דתית שנתניהו מנסה להסתיר את אופיה האמיתי בלהטוטים תקשורתיים.
  אם היו אנשים טויפה יותר מתונים בליכוד הם עזבו מזמן לקדימה. זו עובדה אוביקטיבית. הא כן, סליחה, דן מרידור נשאר שם....

 71. 17
  אני סומך על המתנחלים שישתלטו על הליכוד מבפנים, כמו גרורות סרטן, עד שיימאס לביבי כמו שנמאס לאריק שרון
 72. 16
  ביש"ע אכן שקט ושלווה,ולא שומרים שם עם שמונים חטיבות חי"ר -

  הסכינאות והחוליגנזם הם לא תוצאה של זריקת כסף בשטחים , אלא תוצאה של זריקת ערכים בחברה החילונית .

 73. 15
  תכלס 1 צודקת

  אם בני נוער יהודים רוצחים יהודים במרכז הארץ סתם, אז עדיף לחיות בשטחים של כל ישראל באמת ערבים אחד לשני

 74. 14
  אם עיתונאי היה מתאר כך ערבים, היו סוקלים אותו.
 75. 13
  צריך להזכיר לנתניהו שמי שזורע את הרוח, קוצר את הסופה . מי שמלקק למתנחלים

  מקבל את השתן מהמקפצה. כך זה תמיד מתחיל אצלם.

 76. 12
  נראה כאילו כותב המאמר חרד לנתניהו, את מי זה מעניין? זה פרצופו האמיתי
 77. 11
  נתניהו המתוחכם

  הוא פשוט מפשל בהכל, כולל הכל. רק שהעם שלנו אהבל, ומגיע לו דה ביבי...

 78. 10
  תגיד לי אתה בכלל היית שם?
 79. 9
  "מיוזע","שריקות","נהמות" ו"צווחות".
 80. 8
  תגידו, יש לזה שם כשמשהו כשחיה זרה משתלטת על הגוף במפנים למטרותיה,לא?

  כמו בליכוד,ככה הם עשו לכל הפרויקט הציוני

 81. 7
  מבחן בוזגלו

  נסו להחליף את המילה מתנחלים בערבים וקבלו הסתה לגזענות

 82. 6
  עייפנו מלספור את מספר הפלשתינאים שנטבחו על ידי מתנחלים ושאר פוגרומים

  שבוצעו בחסות ממשלות ישראל מאז 77.
  ההרפתקאה המתנחבלית עולה לישראל עשרות ואולי מליארדי דולארים שנקברו בשטחים על ידי בעיקר הליכוד המתקצב הראשי של השבט הכוזרי הפגני הסוגד לסלעים ואבנים לא לו. והכל על חשבון הפריפריה הדוויה שתקציבים אלה היו אמורים להגיע ורומם את עיירות הפיתוח .לעולם לא נשכח ולא נסלח. הקהילה הבנלאומית והממשלים האמריקאים יטפלו בהרפתקאה הגזענית הזאת.

 83. 5
  הוא אשר אמרתי,,הגיס ה6 עולה בכוחו על הגיס ה 5...
 84. 4
  מעניין אם אותו בוז מהול בשנאה היה מושמע אם היו אלה ערביי ישראל ולא דתיי ישראל. הצביעות חוגגת.
 85. 3
  מי בעד חיסול הטרור?
 86. 2
  מר ורטר הנכבד, האם נתניהו הוא מהשבט הלבן? או אולי אנשי יש"ע דווקא הם מהשבט הלבן? למה אינך מאיר את עינינו בצבעי השבטים השונים כשאתה מדווח על הליכוד? מה שם אין שבט לבן? אנא, אל תתחמק מתשובה צבעונית ברורה.
  1. שבט מתאבד

   נורית הנכבדה
   אילו במקום בן גוריון היה העיתונאי זאב ז'בוטינסקי בראש הישוב היינו עד היום תחת השלטון הבריטי ומתנגדים לחלוקה, בקיצור הזויים הוזים ומשיחיים ללא מדינה "כחולמים היינו,,,"
   כול עוד לא תופרד הדת מהמדינה דרכינו בעזרת השם מובטחת לגלות ולגולה ,אין אופציה אחרת המתנחלים ההזויים והמשיחיים יביאו חורבן על עם ישראל , ממדינה מערבית נהפוך למדינה ערבית טליבנית עם הדרת נשים וללא זכויות אזרח שלטון חשוך של רבנים איממים וכו'

 87. 1
  יש"ע זה כאן?

  גרה ביש"ע יש פה שקט ושלווה. את ההתלהמות,הצעקות, ,הרציחות והסכינים של בני הנוער באמצע הלילה, אנחנו משאירים לכם תושבי הערים...

  1. כל הכסף לחינוך שלנו, הלך אליכם!
  2. שקט ושלווה ביו"ש?

   ברור ששקט ביו"ש... עם 80 חטיבות חיר ששומרות עליכם, איך לא יהיה שקט?
   בעצם, לא ממש שקט ביו"ש...

  3. נו מה? לאן הולך הכסף שלנו, של משלם המיסים? אם כספי המיסים שלנו היו מגיעים אלינו ולא לסבסוד ההתנחלויות אולי היה קצת יותר שקט בחיינו.
  4. על מי את מנסה לעבוד? אצלכם "ההתלהמות, הצעקות, הרציחות והסכינים" של בני נוער הגבעות באמצע הלילה ולאור היום היא "חשאית"! "חשאית"!
  5. אנחנו יודעים חגית

   בכסף שמוזרם אליכם היה אפשר להשקיע בחינוך, תשתיות, משטרה וכו' בצורה שוויונית הרבה יותר.
   הכול ידוע.

  6. נכון, כי ביש"ע אין צעקות, רציחות וסכינים כלל וכלל, שיא הנורמליות כאן...
  7. תודה, נשמה

   ואכן, אילולי שפכנו עליכם כספים בלי סוף - היו לנו מספיק שוטרים בכדי לענות על הרציחות, השיכורים, ואולי היה נשאר גם מעט כסף לזקנה במסדרון ולעובדים הסוציאלים.

  8. מי שמשתמט מצה"ל - לא יודע שאין אפילו 15 חטיבות בחי"ר?

   מי שמשתמט מצה"ל - לא יודע שאין אפילו 15 חטיבות בחי"ר?

  9. בטח לך יש צהל שמגן עליך ופה אין תקציב למשטרה כי מסבסדים אתכם
  10. אולי אנחנו נשאיר אותכם עם השקט שלכם, ונסגור את המעברים?
  11. נכון. אתם מסודרים עם קוטג' וגינה ענקית

   בשקט והשלווה. אנשים שצריכים לשלם משכנתא על דירה בשיכון ולהסתדר עם השכנים, רחוקים מאוד מכם. גם את האלימות והמכות של פעולות "תג מחיר" אתם משאירים לתושבי הערים והכפרים שסביבכם.

   מה שנשאר זה למכור את הסנוביות המעמדית הזו, כעגלה מלאה ערכים לתפארת. תושבי הערים כבר ישלמו את המחיר.

  12. שודדי הקרקעות ישנים בשקט, ואנו אוכלים את פרי הביאושים שלהם
  13. פה ביש"ע יש שקט ושלווה. לא דוקרים פה יהודים
  14. פה ביש"ע יש שקט ושלווה. אין כאן מעשי בריונות
  15. אני איתכם ואני גר בלב תל אביב אז צאי מפח הגזענות. איך אומרים אצל בעלי האל, כל ישראל אחים.
  16. אני מוכן להיות מובטל ביש"ע במקום בקרית שמונה.
  17. בטח, בתור מילואימניק שמרתי 1 שלוש שבועות, שמירה אישית על בית של מתנחל

   בזמן ששילמתי שכר דירה, וביתי "בערים" היה הפקר.

  18. 80 חטיבות חיר בגלל אוסלו...

   ראשית, אין כל כך הרבה חיילים ביו"ש כפי שאתה מתאר, שנית אחרי אוסלו שהחלו הפיגועים והטרור אז היו צריכים להביא עוד חיילים ליו"ש. עם הרתעה ונחישות אין צורך להחזיק יותר מגדוד אחד ביו"ש.

  19. השקט של החרב ....

   גם בדרום אפריקה היה שקט למיעוט הלבן ....

  20. כן, שלווה ויחסי שכנות נ-פ-ל-א-י-ם. אכפת לכם אם כך לוותר על אוגדה או שתיים לטובת באר שבע? בכל זאת, הם מכניסים יותר ממיסים ביום מאשר אתם בעשור, וכל זה... בתודה מראש.

   הלו? כדור הארץ למופרעי עוצו עצה: נשבר לממן את הזחיחות המשיחית שלכם. מדינת ישראל על הקו עם מסר חד וברור: "את הכסף, בבקשה".

  21. אז מדוע רבים מבניכם עוזבים לעיר הגדולה??
  22. גדרות, צבא, קציני בטחון, עוצר, מכות למפגינים, הגבלת תנועה, מחסומים, גזלת קרקעות -שקט ושלווה במדינת הכיבוש
  23. את רוצחי רבין גידלתם ןלביתכם הגיע חגי עמיר מהכלא
  24. תודה, חגית, על רגע נדיר של כנות ימיננית
  25. הרי רק לא מזמן צעקתם שמפקירים אותכם?

   באמת היה שקט, אבל בכל זאת היה ירי על מכונית ואנשים נהרגו.
   ואז, כרגיל, כפי שהם עושים כבר 30 שנה, המתנחלים צעקו שמפקירים אותם. זה שעובדתית שומרים עליהם יותר מאשר על כל אזרח לא קשור. כמובן שחייבים לשמור עליהם יותר. אחרי הכל הם התעקשו לגור דווקא באזורים צפופי אוכלוסיה ערבית. ושלא יספרו לנו שהממשלה שלחה אותם. הממשלה שלחה את נוער הגבעות? המאחזים? וגם התנחלויות אחרות, "רשמיות", הוקמו למעשה על אפה וחמתה של הממשלה באותו זמן.

  26. את בטח מדברת על השוחטים שלא הסגרתם שיצאו מאיתמר ויצהר...
  27. לא הגזמת...

   על כל חייל ששומר עלינו ביו"ש יש חמישה שוטרים מעהר לגדר

  28. חגית,בתגובתך וסיגונה את מעוררת תיאוב . יותר מחברייך הצעקניים.
  29. יש"ע? או אולי...

   ר ש ע ?

  30. הכי כייף בחו"ל
  31. חגית - כדאי שתבדקי את הנתונים. יש יותר רציחות בהתנחלויות.
  32. ישו זה כאן
  33. מעניין - הליכוד ימותג כמפלגת המתנחלים ההזויים, ליברמן כמפלגה רוסית, מופז יכול למתג עצמו כימין שפוי ולגנוב את המרכז מביבי
  34. בטח, השקט והשלווה והחינוך שלך נקנים בצבא ומשטרה אדירים שהולכים
  35. אנחנו רואים בדיוק מה יוצא מהחינוך שלכם,
  36. חוצפנית- את השקט שלך את משיגה על חשבון הילדים של כולנו
  37. לחיילים שם לא כ"כ שקט מאז ההתקפה שלכם על חטמ"ר אפרים.
  38. גר בבית אל ומתביש בך

   זה ממש התנשאות לדבר ככה, אנו עם אחד!

   אם הלב שלך לא בוכה על הבאלגן בערים יש לך בעיה חמורה.

   זה לא יעזור לברוח לחממות כי זה ירדוף אותך גם בחממה שאת גרה בה.

   אני מכיר את זה מבית אל שהם מנסים לטייח את הפשע שיש כאן.

   תעשי תשובה והוא רחום יכפר עוון
   עם ישראל אחד!!! בבית אל ובתל אביב

  39. חזרי בך!!!

   זה ממש התנשאות לדבר ככה, אנו עם אחד!

   אם הלב שלך לא בוכה על הבאלגן בערים יש לך בעיה חמורה.

   זה לא יעזור לברוח לחממות כי זה ירדוף אותך גם בחממה שאת גרה בה.

   אני מכיר את זה מבית אל שהם מנסים לטייח את הפשע שיש כאן.

   תעשי תשובה והוא רחום יכפר עוון
   עם ישראל אחד!!! בבית אל ובתל אביב

  40. ליכוד ימותג כמפלגת מתנחלים הזויים (פייגלינים), ליברמן - מפלגה רוסית. הזדמנות למופז למשוך את הימין השפוי (מזרחי ברובו)