מופז משלים עם הפילוג בסיעתו: "היום חוסלה ממשלת נתניהו"

רה"מ כבר מחלק תיקים לפורשי הסיעה: אריה ביבי ימונה לסגן השר לביטחון פנים ודואן לסגן שר הרווחה. צחי הנגבי צפוי להתמנות לשר להגנת העורף

במערכת הפוליטית מעריכים כי סיעת קדימה תתפצל היום (שני) או בימים הקרובים, בעקבות ניסיונות נמרצים לחולל בה פילוג מימין או משמאל. בין היתר, ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מנהל מאז אתמול מגעים נמרצים עם חברי כנסת מקדימה, בניסיון לשכנע אותם לחבור לקואליציה. את המהלך מוביל השר לשעבר, צחי הנגבי, שצפוי להתמנות לתפקיד השר להגנת העורף, אם יבשיל הפילוג. גורם משפטי בכיר הבהיר אתמול כי לפי חוק יסוד: הממשלה, הנגבי יוכל להתמנות לשר כבר בקדנציה הנוכחית, משום שלא נידון למאסר בפועל. אולם, לדבריו, בג״ץ עשוי לפסול את המינוי אם יגיע לפתחו, בשל הקלון שהוטל עליו – על אף שהעניין אינו מוזכר כלל בחוק היסוד.

יו"ר קדימה, שאול מופז, נראה הלילה כמי שהשלים עם לפילוג המסתמן בסיעתו. "קדימה יוצאת לדרך חדשה ללא מטען עודף וללא אופורטוניזם. היום חוסלה ממשלת נתניהו", אמר מופז שהוסיף כי "הציבור רואה את המראות, שומע את הקולות ומבין שאלה ימי פומפיי האחרונים - ימים של שוחד פוליטי כמוהם לא ידעה ישראל מעולם".

ח"כ עתניאל שנלר, ממובילי ניסיונות הפיצול, אמר אתמול כי הנגבי עדיין לא הצליח לגבש רשימה של שבעה חברי כנסת מהאגף הימני בקדימה לטובת העניין, אך הוא מקווה שהמעשה יושלם בתוך שעות עד ימים. לדבריו, "אשמח אם המהלך יבשיל עד סוף השבוע, אבל בקדימה מפעילים לחץ כבד על הח"כים שהביעו עניין באפשרות, כדי שלא להצטרף לפרישה״. חבר כנסת אחר במפלגה אמר אתמול: ״קדימה היא ספינה טובעת, וזו עובדה מוגמרת. כל חברי הכנסת מחפשים עכשיו דרכים אל ספינות המילוט. לא אתפלא אם פילוג מצד ימין או מצד שמאל ייצא לפועל בסופו של דבר״. ארבעה מבין חברי המפלגה נחשבים ל״מועמדים בטוחים״ לפרישה: הח"כים שנלר, יעקב אדרי, יוליה שמאלוב-ברקוביץ, אבי דואן לו הציעו את תפקיד סגן שר הרווחה ואריה ביבי שצפוי להתמנות לסגן השר לביטחון פנים. שמות נוספים שהוזכרו כמועמדים לפרישה הם אבי דיכטר, ישראל חסון ודליה איציק, שככל הנראה לא יצטרפו למהלך בסופו של דבר.

בהיעדר נבחרת ברורה, ובמקביל לאפשרות שהנגבי יצליח לגבש שבעה חברי כנסת מן האגף הימני, מתנהלים מגעים גם עם אנשי ״אגף לבני״ בסיעה, בהצעה שיחברו לפורשים מימין בשלב הראשון ובהמשך יכריזו על פרישה נוספת משל עצמם. בהקשר הזה הועלו שמותיהם של חברי הכנסת נינו אבסדזה, נחמן שי ואורית זוארץ, כמועמדים אפשריים לחבירה, ולאחר מכן לניסיון ינסו למצוא את מקומם במפלגת העבודה או במרצ.

צחי הנגביגיל כהן מגן

אלא שלא ברור אם הצטרפותם למהלך, שיחזק את ממשלת נתניהו, תוכל להכשיר להם מקום בעתיד ברשימות של מפלגות השמאל. ״האם נינו אבסדזה תוכל להתמודד במפלגת העבודה אחרי שהכשירה את המשך כהונתה של ממשלת נתניהו? אחרי שאפשרה לנתניהו מרחב פוליטי כדי לצאת למלחמה? אחרי שתרמה ליכולתו להעביר את התקציב? ברור שלא״. את תגובתה של אבסדזה לדברים לא ניתן היה להשיג. גם שמו של ח"כ רוברט טיבייב, מאנשי לבני שאינו מזוהה עם עמדות יוניות, הוזכר כמי שעשוי לחבור להתארגנות אך לפרוש בהמשך. ״כל המועמדים לפרישה מקדימה מבינים שהפילוג הנוכחי הוא ההזדמנות היחידה שלהם. אחרי הפרישה הנוכחית, ספק אם יוכלו לגבש שליש מהסיעה שתישאר לטובת פרישה נוספת״, אמר גורם במפלגה.

לצד האפשרות לפילוג מימין, או לפילוג חוצה אגפים, גם האפשרות שאגף ״תומכי לבני״ יצליח לאסוף שבעה חברי כנסת ולהתפלג נחשבת לאפשרות ריאלית. ״באווירת הלחץ שנוצר, יש כמה חברי כנסת שיכולים להכריע את הכף: האם להצטרף לפילוג מימין, אף שאינם ימניים, או להצטרף לפילוג משמאל, ובכך לממש אותו״, אמר אחד הח"כים המתלבטים.

מופז צפוי להתמנות היום מחדש לתפקיד יושב ראש האופוזיציה, בהיותו ראש הסיעה האופוזיציונית הגדולה ביותר (בינתיים). גורמים בסביבתו דחו אתמול את ההערכות כי הפיצול במפלגה קרב. ״מישהו טיפס על עץ גבוה מדי״, אמר ח"כ המקורב למופז. ח״כ אחר, הנחשב לאחד מיריביו המרים של יושב ראש המפלגה, אמר אתמול: "מדובר בטרגדיה של מופז. מעניין לראות איך כל חברי הכנסת שהרימו אותו קוברים אותו עכשיו. מדובר בפילוג אופורטוניסטי. מופז היה צריך לדעת שאם הוא הולך לישון עם כלבים, הוא יתעורר יום אחד עם פרעושים".

לצד שני הפלגים, המתחרים זה בזה בשאלה מי יצליח להוביל ראשון את הפילוג, יש קבוצה שלישית של חברי כנסת, השואפים להתמודד על מקום ברשימת קדימה לכנסת. ״הסקרים האחרונים מנבאים שישה מנדטים למפלגה ואולי יותר. יש היום בקדימה מספיק חברי כנסת המשוכנעים שיוכלו להתברג במקום ריאלי ברשימת המפלגה לכנסת הבאה ולקרוא תיגר על מנהיגותו של מופז עוד לפני הבחירות״, אמר אתמול אחד הח"כים במפלגה.

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 176
  צחי הנגבי

  מעולם לא נמנתי על אוהדי המפה הימנית אך אמו של הנגבי זכתה מצידי להערכה רבה על מסירותה, על היושרה שלה, על דבקותה במטרה ובדרכה. בנה לעומתה בדרכו המזגזגת, בחוסר היושר האישי שלו, בתככנות הבלתי נדלית שלו, שהורשע ע"י בית משפט, משמש מראה לאיך שנראית הממשלה הזו, השרים שלה, וראש ממשלתה, חדלי אישים, מחוסרי עמוד שידרה העוסקים בשמירה על הכסאות במקום על על המסר שהם מעבירים בהתנהגותם הנלוזה לבוחרים שלהם.

 2. 175
  ביבי אוסף ערמה של סמרטוטים לליכוד

  כל נפלטי קדימה הם המיץ של הזבל של מפלגה שלא היה לה זכות קיום.
  בושה שהליכוד אוסף את הגרועים שבהם כדי להציבם ברשימותו לבחירות הבאות , אחרי שיקבלו תפקידי שרים וסגני שרים.
  כל שבוע ביבי מדרדר יותר.

 3. 174
  רק תסתכלו על החיוך האווילי של הפוליטיקאי המורשע צחי הנגבי. תחמן מהסרטים!

  יוליה ברקוןביץ-שמאלוב פדלאה שגסות רוחה מוכרת לכול, ומי זה הכוכב החדש דואן? ומי זה ביבי אריה מהשב"ס, עוד אנאלפבת שמשמיע קולו בכנסת אחת לשנה. כל אחד רוצה להיות מיניסטר, חה, חה,חה.

 4. 173
  מתי תלמד מופז ?????

  מתי תפסיק לקשקש? מתי תבין שעשית מהלכים כל כך מוטעים, אתה ואלה שבחרו בך , ששמו את שמם הטוב על גבו של חמור?
  אינך פוליטיקאי. מעולם לא היית פוליטיקאי ולעולם לא תהייה פוליטיקאי, חבל רק שהעדר שהלך בעקבותיך לא הבין את זה בזמן. חבל שלא הבנתם שממולכם עומד קומבינטור שלא יודע ולא רוצה להיות מנהיג, אך מובל על ידי אדם חזק וחכם הרבה הרבה יותר ממנו שבעת הזו יושב בשקט ואף ניצוץ לא עף לעברו. רוצים רמז מי הוא? זה האחד ויחיד שעדיין מחכה למשפטו, שאמר כי ברגע שתוגש נגדו תביעה, הוא יתפטר ומשום מה התביעה עדיין לא מוגשת מזה שנים מספר.

 5. 172
  כואב לי שהמדינה מנוהלת על ידי תחמנים נחקרים בעבירות ומורשעים בעבירות אלו דואגים לעצמם ומנהלים כאן תרבות של גזלנות רשע ואנוכיות של המקושרים והמחוברים
 6. 171
  צחי יגן על העורף... אני כבר חושב על השרשראות שינחתו על עורפי הסמולנים. כי יצר האדם רע מנעוריו. והשופטים לא טובים מבריון השלשלות.
 7. 170
  מתערבים?

  מתערבים שכל מי שמגנים את צחי הנגבי בשצף קצף ירימו את אהוד אולמרט בתמיכה על כפיים רק אם יהיה לו קצה קצהו של סיכוי להעיף את נתניהו?

 8. 169
  מצבעי הליכוד הם מזוכיסטים.
 9. 168
  פוליטיקה מטונפת
 10. 167
  מגוחכים, נמאסתם !!!
 11. 166
  ב- "זכות" ביביזיונר BMW תעשה "בוכטה" ואנו נשלם...
 12. 165
  זה היה צפוי מראש

  בעת שהוקמה קדימה כבר התרעתי שזו מפלגה לקדנציה אחת או שתים, כיון שהיא אינה מבוססת על דרך חיים כלשהיא אלא על אוסף של פליטים אופורטוניסטיים שנהו אחרי שרון. אין ברירה, צריך לבחור בדרך חיים ולא במנהיגים כי כאלה אין באמת אצלנו. הנאו-קפיטליזם החזירי והסוציאל-דמוקרטיה הן דרכי חיים ובהתאם למה שהן הובילו אותנו ראוי לקבוע את הבחירה בקלפי. אם מתאים לכם הטייקונים, המשאבים הלאומיים היקרים, הפערים החברתיים - בחרו בראשונה. אם מתאים לכם חברה מתחשבת יותר, תומכת יותר ופחות דורסנית, עם יהדות הומנית - בחרו בשניה. אין דרך דמוקרטית אחרת.

 13. 164
  גועעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעל נפש!!!!!!!!!!!!!!!!
 14. 163
  השמאל בהלם טוטלי. התגובות קורעות
 15. 162
  האתנן שולם – ועוד כמה חברים נכנסו לבית הבושת הלאומי.
 16. 161
  האתנן שולם – ועוד כמה חברים נכנסו לבית הבושת הלאומי.
 17. 160
  האם רק אצלי תמונתו של המזוכה הזחוח הנגבי ששוב יכהן כשר (למרות הקלון) מעוררת קבס?
  1. לא רק אצלך. גם אני כמעט הקאתי.
 18. 159
  נתניהו הוא הראש שמשלם הכי הרבה אתנן פוליטי לשמירה על כסאו. גם מליונים רבים למתנחלים(7.5 מליון, רק אתמול ובחשאי למגרון)וגם מליונים רבים לתיקיה הכי שמנה בהסטוריה
 19. 158
  ביבי פשוט גדול. הוא למד את המשחק ולא יוצא פראייר משום מצב
 20. 157
  תורת היחסות

  "האם נינו אבסדזה תוכל להתמודד במפלגת העבודה אחרי שהכשירה את המשך כהונתה של ממשלת נתניהו? אחרי שאפשרה לנתניהו מרחב פוליטי כדי לצאת למלחמה? אחרי שתרמה ליכולתו להעביר את התקציב? ברור שלא״

  "האם הרצוג, ברוורמן, בן אליעזר יוכלו להתמודד במפלגת העבודה אחרי שהכשירו את ממשלת נתניהו? אחרי שאפשרו לנתניהו מרחב פוליטי כדי לבנות התנחלויות ולממן חרדים? אחרי שתרמו ליכולתו להעביר את התקציב? אחרי שנדבקו לכסא עד שנבעטו משם בועטים וצורחים בעקבות התרגיל של ברק? ברור שכן״.

 21. 156
  בשקט בשקט הנגבי תיכנן לעצמו שלב ב' - כיבוש הליכוד מבפנים
 22. 155
  הסרחון עולה השמימה

  פוליטיקאים עלובים ומושחתים.חיים על חשבוננו,מרמים אותנו ודואגים רק לעצמם.ממשלה מושחתת וכנסת כה עלובה טרם היו בתולדות ישראל.אין במי לבחור צריך לשלוח את כולם הביתה.

 23. 154
  אידיאולוגיה.מול ציניות

  עולה מהמשחק המסריח שהאידיאולים נדחקו לקרן זוית יש רק ציניות ונהנתנות ודאגה להישרדות אישית לא מש מה באיזה צד של המפה הפיליטית איך ניתן בצורה כזו לקדם אגמדה כלשהי???

 24. 153
  יש דרך אחת לשנות את המצב

  כל עוד אנשים לא מתפקדים למפלגות מי שקובע ומשפיע הם עסקני המפלגות וקבלני הקולות של המפלגות השונות שבוחרים בנציגי המפלגה לכנסת תמורות טובות הנאה.
  כך מושחתים בוחרים במושחתים שמוכנים בשמחה לתת טובות הנאה תמורת כח כבוד מזויף וכסף.
  במקום לילל בטוקבק-רוצו להשפיע ,התפקדו למפלגות,רק מבפנים ניתן באמת להשפיע.
  יש לכולנו כח דמוקראטי לא רק להצביע בבחירות אלא גם להצביע בתוך המפלגות -אפשר אפילו להתפקד דרך האינטרנט,זה כל כך קל,אז רוצו בהמונכם.

 25. 152
  ממשלת ישראל? זה מגעיל אותי...

  גועל נפש.
  ערימת גועל נפש.

 26. 151
  סופה של מפלגה אופורטוניסטית, מושחתת ומיותרת. המשכה של התדרדרות הכנסת והממשלה.
 27. 150
  מופז: "קדימה יוצאת לדרך חדשה ללא מטען עודף וללא אופורטוניזם"... גדול!!! לא יכול להפסיק לצחוק!!! :)
 28. 149
  אוי לו אריק שרון היה יכול לראות אתכם חכי"ם עלובים

  הנגבי ומופז לא נשכח לא נסלח , אני בחרתי ציפי, קיבלתי ביבי ועכשיו השארתם את החוק בידי גנבים, משיחיים ובורים. איזה דור עלוב אתם, קבלתם ארץ חלב ודבש ובבצע כסף וכח הרסתם הכל, לא יודעים אמת מהי...

  חברים 3 חודשים לסוף ואתם עדיין לא מבינים, לא נורא בקרוב תבינו

 29. 148
  ציפי- לכי עם יאיר לפיד : אתם תצליחו בגדול
 30. 147
  "קדימה"

  כתבתי בהזדמנות הקרובה, כ שמןפז בגד באישון לילה בסיעתו, עם מילים ,"הקברניט עוזב ראשון, את האוניה" בניגוד לכל הכללים, כמובן לפני העכברים, היום עוזבים עוד שישה ח"כ, על מנת לשמור על "עבודתם" על כיסאות, על פרנסתם, בניגוד לכל מה שהפצירו מאז שקמה"קדימה" מופז הוביל את "קדימה" לשירטון, ולהתפרקותה, נתניהו עושה פעולה לא נכונה ל קבלתם, וכבר מחלק תפקידים ומשכורת חדשה יותר שמנה, נחרי העם, בושה וחרפה על התנהגותכם, אני לא שייך לזה ולא לזה, אבל המוסריות מחייבת לומר את רגשותיי, את האמת, "תפקידם הדל של ח"כים, לפחות אלו.

 31. 146
  הפוליטיקה של ביבי ירדה לזנות!!! זהו תחילת הסוף של האיש הרע הזה וחבר מרעיו!!!
  1. היא נולדה בזנות,בבחירות האחרונות ביבי לא נבחר,הוא פשוט הצליח תמורת טובות הנאה למפלגות הסקטוריאליות -להקים קואליציה
  2. פרס אשם, הוא בחר בביבי לראש ממשלה. זה החטא ואנחנו נענשים עליו.
 32. 145
  מופז-תעיף את הפורשים היום ותזכה לאהבה רבה

  תעיף אותם לכל הרוחות
  ותדע
  הליכוד גם לא יקבל אותם
  תנקה את קדימה גבר

 33. 144
  הפוליטיקאים הישראלים מוכיחים כי טענת יסוד בפיזיקה שגויה: אפשר לרדת מתחת לאפס המוחלט
 34. 143
  הפוליטיקה הזאת מסבירה את סיבת הסבל במדינת ישראל!
 35. 142
  האמת הפשוטה נשגבה מכולכם

  החכים חכים האלו פשוט אינם מזדהים עם נטישת קדימה את הממשלה. מה לא ברור? מה לא בסדר?

 36. 141
  ממשלת האחדות הזו - החלום ושברו
 37. 140
  נשאר אותו הנגבי מכיכר ציון בירושלים
 38. 139
  בוקר טוב גבירתי ראש הממשלה, שלי יחימוביץ'

  זהו הוא בוקר מצוין, בקרוב תהיי ראש הממשלה.

 39. 138
  all the rats escaping the sinking boat
 40. 137
  השר הצדיק.

  השר הצדיק גלעד ארדן נגד שוחד פוליטי.

 41. 136
  חוסר בושה מוחלט

  הגיע הזמן לצאת לרחובות מהסיבות הנכונות. די כבר לבכות על קוטג׳, כל עתידנו בסכנה בגלל הממשלה האיומה הזו

 42. 135
  הכייף ללכת לבחירות עם הדתיים בכיס בתמורה לצהל

  ביבי כבר סגור לבחירות מצד הגוש החרדי הם יודעים שעם ביבי או שהשירות לא יתקיים עבורם או שהם יעשו לימודים כשירות למען המדינה ויתוקצבו כפליים ויותר.
  ביבי זה פוטין של מדינתנו ישששש אלוהים

 43. 134
  מפלה של מפלגה שנולדה בחת וסופה בפשע ואיך חברו היום בוגדי הבוחר הקודם לבוגדי הבוחר הבא
 44. 133
  קדימה היא מפלגה שתוכננה על ידי וועדה(של שרון) והורכבה מחלקי חילוף
 45. 132
  עמימות לא ראויה

  בהרבה מקומות בכתבה מוזכרים ח״כים לא בשמם. זה לא ראוי! מה עושים ח״כים שאינם מזדהים? מפיצים שמועות? ולמה ״הארץ״ נותן לזה יד? אם הח״כ אינו מוכן לדבר בשמו ולהגן על עמדותיו, איך הוא יכול לדבר בשם ציבור שלם?

 46. 131
  סאחטן. שיצטרפו לממשלת ההישתמטות
 47. 130
  "איכה היתה לזונה קריה נאמנה......"פרצופה של מפלגה פרצופה של מדינה!
 48. 129
  אחמיניג'אד

  פוליטיקה זה דבר מושחת בבסיסו
  אבל הפוליטיקאים שלנו ,הם שיא
  לא נישאר לנו אלה להחליפם בלבד ולהתחיל מהתחלה
  אני רק מקווה שהיגענו לתחתית ושלא אופתע

 49. 128
  ביבי שכח למנות שר וסגן שר למשרד למניעת שריפת התאבדות אזרחים ממצוקה
 50. 127
  החוליגאן עם השרשרת ממגדל המים בימית

  הפך להיות "מנהיג" ומתווה דרך לחבורה של אפסים.
  לראות ולהקיא.

 51. 126
  מבצע השנה! ארבעה ח"כ בלירה !!
 52. 125
  לבני פישלה

  בדיוק בגלל זה לא הצבעתי קדימה; בגלל הנגבי מופז ודומיהם. לבני לא השכילה לצרף לצידה את האנשים הנכונים, וחבל

 53. 124
  צחי הנגבי המורשע הכרוני, ואיש שסוחב הרבה שלדים בארונו, סר בממשלה!

  ונחמן שי גדול האזניים ייסע כעת ב-BMW ויצנזר את רשות השידור, תתבייש!

 54. 123
  אופרטוניזם במיטבו

  צחי תיתביש ואני מעריך אותך מאוש פישפש נפוח שהישמיד מאגר הנשק של סאדםשקיבל פנסיה מלאה על עבודה של כמה שנים בעבודה הו רק דיבר כבוד השר נחמן שי עכשו הוא יקבלעוד פנסיה מהכנסת זו דוגמא לכלומניק שמחפש פרוה חדשה כבוד השר ביבי 2 פנסיות משירות בתי הסוהר והכנסת גם הוא מחפש פרוה חדשה רולינג תתחיל לכתוב על כפל הפנסיות

 55. 122
  הצבעתי ליכוד הצבעתי ביבי

  לא עוד. אפס השגים והרבה גועל.

  1. יש עוד רבים מאד כמוך
 56. 121
  פילוג=גניבת קולות מצביעי קדימה

  המצביעים הצביעו לקדימה ולא לליכוד או למפלגה אחרת. זו גניבת קולות כמו כל גניבה. גם עצמאות של ברק הם גנבים.

 57. 120
  אנשים נשרפים ברחובות (ממש) והם מחלקים תיקים וכוסאות עור צבי
 58. 119
  מה יהיה? - 98% מהפוליטיקאים מוציאים שם רע לשאר.
 59. 118
  הנגבי מונה לשר. אולי תסבירו לי?

  איך זה שמי שיש לו תיק פלילי במשטרה, אפילו ללא הרשעה, לא יכול להתקבל לעבוד בתפקיד זוטר ביותר בעירייה ואילו העבריין המורשע הזה, שלא מזמן הורשע בפלילים מתמנה להיות שר? איך זה יכול להיות לכל הרוחות? עד כמה יכולה להיות רקובה המדינה הזו?

 60. 117
  לא שכחנו את הבריון הימני הנגבי שנלחם בשרשרות והתנגד לחיילי צה''ל בימית. ליכוד חוליגנים סביב אוייב האדם העובד ביבי.
 61. 116
  ליבני ידעה לאן מופז מוביל היא היחידה שהיושר מלוה אותה

  ואת זה לא אהבתם

 62. 115
  זה לא פוליטיקה, זה פואטיקה. צריכים לעשות סדרת דרמה איכותית על קדימה ועל הפרוטגוניסטים שחסים תחת קורותיה. מברוק לשרים החדשים, מחכה לספקטל הבא בקוצר רוח! (אולי פילוג-פיצול לכיוון חד"ש וש"ס, לחילופין?)
 63. 114
  רוה"מ איבד את הבושה! אני מתבייש עבור מצביעי הליכוד, אני מתבייש כמצביע קדימה

  את קולי נתתי לציפי ליבני, אז איך יצא שהנציגים שלי בכנסת הם שאול מופז, הנבל, וחבורה של נוכלים בזיוניים ואופורטוניסטים!

  ולגבי נתניהו - מצביעי הליכוד הם מאזוכיסטים, לא פחות.

 64. 113
  לפחות לא משעמם והעתיד נראה מרתק מתמיד
 65. 112
  ולתת לאחמדיניגד את הכתובת של מרכז הליכלוך ולאחל לו בהצלחה
 66. 111
  אבי דוהן. רוברט טיבייב. מה זה השמות האלה ?

  שמות שנחקקו לעד על דפי ההיסטוריה של מדינת ישראל. כל בן ובת ידקלמו ויהגו את השמות האלה שיהיו שגורים על בדל שפתותינו. מי אלה לעזאזל ??????

 67. 110
  לא הצבעתי ליכוד.

  אני לא מבין איך זה קורה במדינה מתוקנת.
  אני הצבעתי לקדימה, בראשות ציפי לבני, מפלגה עם קו מסויים ואג'נדה מסויימת. (מה לעשות, ברק היה בראשות העבודה בזמנו).
  בדרך ישירה או עקיפה כזו או אחרת, אני והדומים לי, שמנו את צחי הנגבי בכנסת. עכשיו, חבר הכנסת שמייצג אותי, יכול לפרוש מהמפלגה בה בחרתי, ולקחת את הקול שלי למפלגה אחרת?
  אם פורשים, פורשים. לא עוברים.
  אין לך זכות להחליף לי את ההצבעה. אני ל-א הצבעתי ליכוד.

 68. 109
  מופז החצוף

  לא שאני בעד ביביאך תראה מה עשית לקחת מפלגה מפורקת ניסית לעשות צתעד" מבריק " לחבור למפלגה השלטת" ליצבור נקודות ע"מ לשפר את מעמדך. התחלת לזגזג ולבסוף פרשת כי התנאים לא התאימו לך וכרגע בגלל המהלך המטומטם שהביא לאובדנך הפוליטי גרמת לפילוג מפלגתך ואתה עוד אומר " ניום חוסלה ממשלת נתניהו" עד לאן תיקח אותך גבהות הלב , השחצנות , היהירות לך כבר הביתה והנח לנו. אז מה אם היית רמטכ"ל טם זמנך לך הביתה נמאסת אין מקום לשחצנים, יהיהרם וגבהי לב ולכן אני מקווה שבבחירות הבאות גם ביבי ושטייניץ זנבו ילכו הבייתה

 69. 108
  שוב הנגבי מחלק גובים כולם כאן מטומטמים . הגנת העורף של נתניהו זה תפקידו.סמל ישי בשביעיה, הנגבי הגנת העורף הצחקתם את נסרלה.
 70. 107
  לנגבי אינרגיות שליליות הוא מביא רע לכל מקום אליו חובר , כנראה הפעם

  הוא יביא עין רע על נתניהו . תעקבו ותראו ,

 71. 106
  כל עריק נוסף זה פחות מנדטים לליכוד בבחירות הבאות.

  נתניהו חושב שהציבור מטומטם ועם זיכרון קצר. הוא עלול לגלות שזה לא תמיד נכון.

 72. 105
  אולי לפחות מצביעי מרצ יבינו כמה טעו

  אם מצביעי מרצ שרצו לבני וקיבלו את עתניאל שנלר המתנחל ושמואלוב ברקוביץ' הלוביסטית הסקסיסטית יבינו שטעו, גם זו לטובה

 73. 104
  עם צחי שהוא הבון של גאולה שצדקה בהסכם השלום עם מצרים וראתה מה שקורא היום,[תלמדו איזה הסתה נגד ישראל מרחף משם]וכל מי שעובר לליכוד מודה ועוזב ירוחם!!עכשיו הליכוד יגיע ל-42 מנדטים!!
 74. 103
  אז לא הבנתי, מי יהיה יו"ר האופוזיציה?
 75. 102
  זה כמו טיהור של קדימה מי שנשאר באמת אכפת

  לו וכל השאר מושחתים והכי מושחת הוא צחי הנגבי. אדם שלא שווה יריקה .

 76. 101
  צחי הנגבי צריך להתמנות לשר לעידוד השחיתות הציבורת
 77. 100
  הבריון המעונב, חביב דומיו

  האות לראשית ההידרדרות של הדמוקרטיה בישראל ניתן עם כניסתו של הנגבי לכנסת לראשונה. ההידרדרות קבלה תאוצה עם מינוייו השערוריתיים למשרת השר לביטחון פנים (משטרה) ולמשרת שר המשפטים!!!! עתה הוא עומד לקדם את סתימת הגולל על הדמוקרטיה בישראל. הלוואי שאתבדה - בגדול!

 78. 99
  התקשורת ממליכה את עצמה

  לפיד ויחימוביץ נמשכו כמלכים ע״י התקשורת אבל מה לעשות שהתקשורת המושחתת לא היא שמחליטה התקשורת הלבנה מפחדת ממופז ולכן הלינץ שאול- ישר כוח, אתה לא לבד במערכה

 79. 98
  התקשורת הלבנה חוגגת וממליכה את עצמה

  לפיד ויחסים ובית נציגי התקשורת מהיום לא ממלכה שביעית כי אם ראשונה אבל עדיין הדרך ארוכה ומוקדם לחגוג

 80. 97
  הבריון המעונב, חביב דומיו

  האות להידרדרות הדמוקרטיה הישראלית ניתן בכניסתו של הנגבי לכנסת לראשונה. ההידרדרות קבלה תאוצה עם מינויוייו השערוריתיים למשרת השר לביטחון פנים (!!!) ושומו שמיים, למשרת שר המשפטים(!!!!!!!). נראה שעתה, עם הצטרפותו לליכוד, יסתום את הגולל על הדמוקרטיה הישראלית. הלוואי שאתבדה - ובגדול.

 81. 96
  כואב הלב שתנועה כ"כ ותיקה עם מורשת כזו מכובדת, מתפלגת...
 82. 95
  שאול, אל ירך לבבך מהאודים העשנים האלה

  חזק ואמץ מופז בנוי מחומרים נדירים ומוקדם להספיד את קדימה התקשורת ממליכה את עצמה דרך לפיד והגברת אבל העם לא מטומטם

 83. 94
  ולחשוב שכל כך הרבה אנשים הצביעו עבור המפלגה הזאת
 84. 93
  על אפכם ועל חמתכם אנו חברי מרכז הלכוד נמשיך להצביע עבורם,כי הם הבטיחו לנו דוכן אבטיחים בשדרות רוטשילד לכל הקיץ,למרות שראש העיר משום מה התנגד וגם התושבים קצת התנגדו,אבל עם התושבים סגרנו את החשבון בקלות.
 85. 92
  פיתחתי כבר התנייה קלאסית, כל פעם שאני שומע שם של פוליטיקאי מהליכוד וקדימה אני מקיא
 86. 91
  חבורת מצחינים עלובה

  מצחינים עלובי נפש-ביבי קנה אותכם בשקל..

 87. 90
  הכנסת הנוכחית היא ביזיון של אינטרסים פרטיים והתעלמות מטובת הכלל. הדמוקרטיה מתפוררת.
 88. 89
  מה שמטריד הוא שבוחרים שהצביעו עבודה או קדימה מכיוון שלא רצו את ביבי מצאו שהקול שלהם עבר יום בהיר למפלגתו של ביבי
 89. 88
  עוד שרים וסגני שרים - זה בדיוק מה שחסר בממשלה הזו
 90. 87
  ביבי נמאסת. הסרחון שלך בלתי נסבל. תעוף לעם ישראל מעיניים.
 91. 86
  !!! OPPORTUNISTIM
 92. 85
  שר? שר?! אין כבר שני שרים בלי תיק בממשלה האוביס הזו?

  התמימות אומרת: אם כל כך דחוף למנות שר, הרי יש שניים שעומדים בתור!

 93. 84
  מורחים אותננננו . . .

  העסקנים הבזויים הנושאים תואר חכ ושר עוסקים במינויים וקומבינות,ואנשים הנדרסים על ידיהם ברגל גסה,מגיעים ליאוש טוטאלי. לאף אחד מהם לא הייתי נותן להיות אחראי משמרת בסניף של רשת המבורגרים.

 94. 83
  חזקו ואמצו, מתפלגי קדימה, בשני המחנות! אתה, צחי הנגבי, עבריין מורשע, תצטרף לאלו שמתוכם יצאו הירשזון, אולמרט ואולי יצטרף אליהם גם נתניהו. וגם אתם, המחנה השפוי, התפלגו ותנו שמץ של תקווה למצביעי קדימה השפויים ולכל מיליוני האזרחים המייחלים מפלגת מרכז נקייה בראשות ציפי לבני ! ואל תשכחו להשאיר בצד את מחריביה של קדימה ובראשם מופס ודיכטר!
 95. 82
  טוב מאוד! מופז עשה מהלך אדיוטי! רק ממשלת אחדות תוביל מהלכים הסטוריים!
 96. 81
  פיתרון הגיוס של נתניהו

  במקום חרדים נתניהו מגייס חברי קדימה.

 97. 80
  אנשים שורפים עצמם למוות וחברי הכנסת בשלהם - מסדרים ג'ובים. בחיי שצריך לשרוף את הפרלמנט
  1. יפה אמרת
 98. 79
  עכברושים

  מדינה המנוהלת על ידי עכברושים

 99. 78
  בלי בושה, ללא כבוד. איזה אוסף של זבל אנושי...
 100. 77
  אוכל קדימה אוכל

  כמה חברי כנסת במצוקה של קדימה יקבלו אוכל בבית התמחוי של הליכוד

 101. 76
  "מפלגת" "קדימה"- שאינה ראויה בכלל להגדרה "מפלגה"- התופעה המגעילה והמבישה ביותר בפוליטיקה הישראלית מאז קום המדינה

  מפלגה היא התארגנות של אנשים שמנסים להוביל מדיניות בהתאם לערכים מסוימים.

  "קדימה" אינה שמאל ואינה ימין וגם לא "מרכז" (אם אפשרי בכלל דבר כזה, "מרכז") אלא קבוצה של עסקנים חסרי בושה שמחפשים תמיד רק ללכת עם הסוס המנצח. תמיד היה כלנתריזם בישראל- הרי המונח הזה עצמו נולד בשנות ה-50- אבל "קדימה" הביאה את הכלנתריזם לרמות חסרות תקדים של עריקות המוניות של ח"כים ממפלגה למפלגה ברווחי זמן קצרים יחסית.

 102. 75
  בצער רב מודיע על פטירת מדינת ישראל

  הכל אישי, כל אחד יעשה לעצמו- כסא מעור רכב BMW סיגרים אפילו קלון מבית משפט זה נחשב לתואר המדינה איבדה את דרכה 20% ממנים 80% אני מציע להחזיר את תעודת הזהות אני לא מרגיש שייך למדינת הזבל בושה לדגל וחבל על כל החיילים שמתו למענה מה יצא גנבים יושבים בכנסת ומחלקים את אושרנו ועתידנו קומו תתעוררו ני שתגלו שאפילו פנסיה בגיל 70 לא ישאר לנו

  1. יען כי קווית וציפית למשיח תמות ראשון וכל המבכינים ומקללים ניבחרי ציבור בדרך דמוקרטי בלי זיופים כמו ברוסיה ומדינות ערב !!
  2. הכל נכון, אבל מה אשמים הפסיקים והנקודות שהגלית אותם?
 103. 74
  תוספת של לא כלום לשום דבר
 104. 73
  קדימה נולדה כבת ממזרה של שרון, תמות כפרוצה נחנקת ע''י סרסורים פוליטיים.
 105. 72
  Quite a comedy. And Netanyahu's laughter is loudest
 106. 71
  הנגבי יגן לי על העורף ?! כבר אני מרגיש בטוח !

  הפוליטיקה הולכת ומדרדרת...

 107. 70
  איזה חבורת אנשים נקלים ובזויים. אל המנהיגיך ומחוקקיך ישראל
 108. 69
  החכים שייצתרפו לליכוד בטוחים שייבחרו לכנסת? לא חושב המרכז לא יתן
 109. 68
  ימה קדימה צפעוני הנגבי

  הנגבי המושחת היתל במערכת המשפט המושחתת התחפש לשמאלני וזכה לזיכוי ( ״הרשעה״ שמאפשרת לו לחזור לחיים הציבוריים = זיכוי) וכעת הוא צוחק כל הדרך אל ממשלת ימין. מי שמאמין שפסק הדין של הנגבי היה נראה אותו דבר אם לא היה מעמיד פני שמאלני מרמה את עצמו או שהוא פשוט אידיוט. 

 110. 67
  זה חשוב מאוד

  יש פה הזדמנות היסטורית להעביר את חוק הגיוס השיוויוני, שלא תחזור שנית.
  מעבר לזה, ברור לכל שגם נתניהו רוצה וצריך לסמן את צחי בתור יורשו ליום יבוא, כי הוא היחיד שמייצג נאמנה את הערכים הרווויזיוניסטים ויכול להוביל את הליכוד לעתיד בטוח במציאות מאוד דינאמית הצפויה בעשור השלישי של המאה ה-21, ומצד שני תמיד יהיה נאמן ולא יחתור תחתיו של ביבי כל עוד ביבי לא יחליט בעצמו לפרוש לביתו בקיסריה (בתוך 8 שנים בערך).

  1. הזוי
 111. 66
  פשוט בא לי להקיא כבר מהפוליטיקאים הנוכחים...כמעט מכולם
 112. 65
  עבריין מורשע כשר לבטחון-פנים?
 113. 64
  עבריין שהורשע עם קלון יגן על העורף???? איזה סירחון עולה מירושלים.
 114. 63
  הנגבי

  עוד זר...
  עד טיפע צריך להגדיל ה גירעון
  לעלות מיסים
  מכוער

 115. 62
  חוצפנים!!!!! לא מתאים לכם? תפרשו. הצבעתי קדימה, לא ליכוד!
 116. 61
  אפסים ורודפי כיסאות ושררה
 117. 60
  איזה קטע. רק היום ציטט 'הארץ' בהרחבה מהעיתון-הכי-חשוב-בעולם על "כוחה הממתן של קדימה". מסתבר שמדובר בשני עיתונים שלא יודעים מהחיים שלהם
 118. 59
  כיסאות מוזיקליים
 119. 58
  חבורת זבל
 120. 57
  בשעה טובה!! למה חיכיתם 4 שנים? שליבני ייכנס שכל? או למופז?
 121. 56
  כמה מגיע לך, מופז, כי אתה אבי אבות הטומאה הפוליטית בעשור האחרון. ונראה - אולי הנוסעים לסין יעדיפו להישאר שם ולפטור אותנו מעונשם. וצחי? סופסוף הוא מסדר גם לביבי מורשע בדין בתוך הרשימה שלו...
 122. 55
  שישרפו עם הכיסא דבוק לישבניהם, מגעילים!
 123. 54
  עברין מורשע שנושא קלון חוזר לליכוד

  אם הוא הולך להחזיר את צחי הנגבי,עברין מורשע שנושא קלון, לשורות הליכוד הרי נשתבשה דעתו של נתניהו. אני לא אצביע עבורם.

  1. לא מבין מה אתה רוצה - עבריין מורשע זהו תנאי קבלה בסיסי היום ....
 124. 53
  מה לא עושים בשביל הכסא...מסתבר שהוא מאוד נוח
 125. 52
  בלי לחץ. עשרת החכ"ים יכולים לפרוש כשהם עם המשלחת בסין, ולהשאר שם. חסרונם לא יורגש.
 126. 51
  הממשלה הזו היא אוסף של זונות פוליטיות
 127. 50
  הנגבי נתניהו ברק. מתי כבר נפטר מעונשם? בחירות עכשיו
 128. 49
  התמחות בבגידות הפכה חלק בלתי נפרד מהפעילות הימיומית של חברי הכנסת מהימין.
 129. 48
  איך שלא תסובבו את זה, נתניהו גאון פוליטי. שאפו.
  1. אתה צודק אבל מרוב דילים וקומבינות וספינים הוא יקבור את עצמו

   וזו הבעיה (שלו). והוא לא גאון פוליטי אלא גאון תקשורתי. מלך הספינים. אבל אי אפשר להגיד "הורדנו פערים" כשעוד נכה שורף את עצמו - ונתניהו לאט לאט שורף את עצמו. מה הוא רוצה ? ממשלה רחבה ? בשביל מה ? איך זה עוזר למדינה ? הטבת קניות באיביי ופטיש 5 קילו ?

  2. הרבה יותר זונה פוליטית. יורד לכביש ואוסף קליינטים.
 130. 47
  מפלגת קדימה היא מפלגה עם סוסים טרויינים למכביר .. מידת הצביעות שבה

  מרקיעה שחקים ... ואם מדובר על חטא קדמון אז היא ממש דומה לפרסה הזו
  שנקראת מפלגם הגמלאים ז"ל ... איזה מזל שליבני עזבה בזמן....

 131. 46
  ''הבוגד בבוגד - פטור'' לא רק שזה כשר, זה אפילו מצווה, וכשזה נעשה למען הורדת מפלס המיליטריזם, הרי זה קידוש השם.

  די לאנוס תינוקות של בית רבן!

 132. 45
  חילונים להתעורר ולהתאחד אחרת נגיע למצבה של תורכיה ומצרים
 133. 44
  אלה חדשות נהדרות לכל מי שאחדות העם והמולדת חשובים לו!

  למרות זאת, אני בטוח שכמנהיג גאון, ידע נתניהו להזהר ממר צחי צלופחי וחבריו הבוגדנים. לא לתת סמכויות למגרשי יהודים!!!!!!!
  תנו לו שר בלי תיק, זה מספיק בשבילו.

 134. 43
  אופורטוניסט טהור.

  הא ותו לא.
  הוא מצטרף למקום שיש סיכוי שייבחר בו בבחירות הבאות.
  אומר זאת כך יונית:
  אם לקדימה היו היום 30 מנדטים בסקרים, צחי וחבורתו היו נשארים בקדימה.
  כמובן שהכל כרגע בכאילו כי יכול להיות באמת שלא יקרה כלום והכתבה הזו תעלם לה ולא יקרה דבר.
  אבל אם כן יקרה מה שכתוב כאן, זה מה שאני חושב על צחי וחבורתו.

  ובקשר לזה:
  "מדובר בטרגדיה של מופז. מעניין לראות איך כל חברי הכנסת שהרימו את מופז, עוברים אותו עכשיו. מדובר בפילוג אופורטוניסטי. מופז היה צריך לדעת שאם הוא הולך לישון עם כלבים, הוא יתעורר יום אחד עם פרעושים".

  מדובר בפילוג אופורטוניסטי, מר עלום שם?
  מופז הוא מלך מלכי האופורטוניסטים.
  עזב את הבית לאחר שראה שיש נסיקה בקדימה.
  חבר לנתניהו בשביל להציל את עצמו מהתמוטטות(אם הבחירות היו מוקדמות) ולאחר שעזב בשבוע שעבר, הוא עוד אומר שהוא איש עקרונות.
  פחחח.


 135. 42
  יש ג'ובים במשרד להכנת העורף?
 136. 41
  שקית הקאה....בבקשה
 137. 40
  באמת כדאי לרדת מהארץ המחורבנת הזאת ...
  1. תרד מאמי!! הכרטיס עלי!!!
 138. 39
  הייתי בטוח שזה בגלל החומוס שאכלתי

  אבל הסירחון הוא לא ממני

 139. 38
  קדימה מוציאה שם רע לזנות .............
 140. 37
  קדימה היתה אמורה לשחרר את ישראל מהרשות הפלסטינית

  מי זוכר את תוכנית ההתכנסות? ציפי? הנגבי? אולמרט?
  לקחו את המנדט שקיבלו כדי להרוס את תוכנית שרון.

 141. 36
  לא הייתי מתפלא ,אם החברה האלה היו חוברים לאגודת ישראל או לש"ס כדי לקבל גובים .......
 142. 35
  המדהים אילו חולירות מנהלים לנו את המדינה.

  כולנו צריכים להשרף במדורה אחת ענקית מול משכן הכנסת.

  הבעיה = שגם זה לא יעזור....

 143. 34
  שנלר חוזר לאיחוד הלאומי

  ששלח אותו לקדימה מלחתכילה בשביל להרוס מבפנים

 144. 33
  שיא חדש של ציניות ,אופורטוניזם ,עבודה בעיינים ! מה שמעניין , שכבר אף אחד לא מתפלא ומתרג
 145. 32
  למי איכפת? מה זה משנה?

  למה אתם מתעקשים להיות השופר שלהם?

 146. 31
  בני אדם בוערים ברחוב ואלה עסוקים במשחקים פוליטים.
 147. 30
  פשוט מפלגה

  אין בה שום צורך ואין שום סיבה שתתפןס כל כך הרבה מקומות בכנסת

 148. 29
  זאת אותה חבורת נלוזים,שדחפו לנו את הנשיא הפושע !! אל תצחקו על מדינות ערב ,תראו את אלה היושבים בירושלים,וכמה פושעים יושבי בתי כלא,ישבו על כסאות עור הצבי ??
 149. 28
  שם הכתבה- ״קרקס הכנסת״ מציגים:
 150. 27
  אימרה עירקית ." פניהם שוטופות במי השתן" עד כדי כך חוצפתם הנפשעת.
 151. 26
  כמה קל לקנות אותם.. בעבור עוד תיק קקיוני שיעלה למדינה מיליוני שקלים

  דרכו של הליכוד, מאז ומתמיד. אכן, לא עוזבים בית

  1. מה איכפת לאופורטוניסט שהתיק הוא קיקיוני? העיקר, משכורת שמנה תהיה לו?

   מכונית פאר ודלק על חשבון הציבור יהיו לו? ושאר בונוסים וכיבודים יהיו לו? והעיקר והעיקר, פנסיה שלא מביישת את מקבלה תהיה לו, אז איך שר פעם ליאור ייני , "מה צריך הבנאדם בשביל לחיות חיים טובים ושבעים", כדי שיוכל ממרומי כיסא עור האייל , לבכות בדמעות תנין את מצוקת האומללים , או לחילופין להטיף ולגלגל עיניים בדאגה מעושה ולומר לאומה , כמה קשה, והכלכלה בסכנה, והמצב הבטחוני על הפנים, כדי שאנחנו נהדק עוד חור ועוד חור בחגורה עד שלא נוכל לנשום עוד.
   כדי שהשומן יאטום את ליבו ויאמר על מקרים כמו משה סילמן והנכה שהצית את עצמו רק אתמול, שאלה רק מקרים נקודתיים.

   איך יחיו האופורטוניסטים , רגע בלי כל אלה? אז קצת עור של פיל, ותיק קיקיוני יעשו היטב את העבודה, ושילך כל העם לעזאזאל.

 152. 25
  היושרה של כל חברי הכנסת הללו,

  וצחי הפרחח בראשם, מוטלת בספק.
  אופורטוניסטים אחד אחד. איש מהם אינו שווה את הקול שלי בקלפי- אני מקוה שגם לא את שלכם.
  צחי הנגבי הורשע בעבירה שיש עמה קלון; איך הוא מעז להראות את פניו בפומבי? שיקר בבית המשפט!

 153. 24
  יאלה קומבינה

  ארץ של קומבינות . ככה אנחנו נראים . בושה !!

 154. 23
  עברינים נמאסתם !!!!!!!!!! רמון דרעי הנגבי אולמרט ? עברינים נמאסתם !!!
 155. 22
  מפלגת מושחתים בעמ

  או הכיסא מעל לכל... מפלגות מה שנקרא בימין יביאו לסוף הציונות.

 156. 21
  אני רק שאלה

  מה בדיוק קרה עם הקול שנתתי לציפי לבני?

 157. 20
  המהות של הפוליטיקה בארץ - הישרדות. גועל נפש
 158. 19
  גנבים תחזירו את הקול שלי

  אני לא הצבעתי לליכוד גנבתם את הקול שלי.

 159. 18
  כמו בשיר הידוע

  "ושוב אתכם ושוב אתכם....".
  חבורות הזבל מכות שנית.
  הגמרא במסכת חולין מתלבטת מה דינו של העוף הקרוי "זרזיר". האם הוא עוף טמא או עוף טהור. אמרו חכמים "הבה נראה למי עוף זה חובר ואז נדע לשייכו".
  ראו שהוא חובר לעורב, שהוא עוף טמא.
  מכאן נוצר הפתגם "לא הלך הזרזיר אצל העורב, אלא שהוא מינו".
  לכן חבורת הגנבים (גונבי דעת בריות וקולות וגונבי ממון כפשוטו) של קדימה, חוברת שנית לחבורת השקרנים של הליכוד.

  1. מי זוכר איך עיתון הארץ שיבח ורומם את קדימה כאלטרנטיבה לביבי?

   עכשיו כשהתברר שהיא לא, רומסים ומכפישים אותה.
   חוסר יושר, חד צדדיות ומניפולציות הם מסימני ההיכר של
   "הארץ".

  2. לבני היתה אלטרנטיבה לביבי. מאחוריה תמיד היה ריק מוחלט, פרט לשניים-שלושה חברי כנסת סבירים.
 160. 17
  למי שעוד היה ספק: מפלגת האופורטוניסטים סיימה את דרכה
 161. 16
  מי שטעה לחשוב שהנגבי למד משהו מנסיונו המביש - טעה בגדול. שוב יצא הנגבי כאותו זוחל על גחון. גור אומלל הוא ובני דורו. ליליפוטים דוחים ולא יותר.
 162. 15
  בוגדים תמיד נשארים בוגדים. הנגבי המושחת בוגד בכולם.
 163. 14
  מתמטיקה של אפסים
 164. 13
  אם נהנתניהו היה משקיע בהנהגה את כמות האנרגיה שהוא משקיע בשקרים היינו שוויץ
  1. חכה שתראה את צי מכוניות המיצובישי המנצנצות בחנייה-ממתינות לשורת העריקים-אתה לא תקיא,אתה תדמם.

   ואל תזכיר את שוויץ.אתה זורה מלח על הפצעים.שווייץ לא נהיה.

 165. 12
  הנגבי יתמנה לשר מספר 40

  יש יותר שרים בממשלה ממגיבים בהארץ

  1. הנגבי הוא עבריין שהורשע בגין עדות שקר. מדובר בעבירה בסוג פשע שהעונש המירבי עליה הוא 7 שנות מאסר. אבל בית המשפט הוציא אותו עם עונש מגוחך ועם קלון לייט המאפשר להנגבי לחזור לזירת הפשע הציבורית. גם מעבירות שוחד ומרמה הנגבי זוכה בנימוק של הגנה מן הצדק. הוא טען בבית המשפט כי אמנם ההאשמות נגדו נכונות, אבל טען כי פוליטיקאים רבים ביצעו את אותן עבירות ולא עשו להם כלום ולכן דרש צדק. אז בית המשפט נתן לו הגנה מן הצדק. כמו שזיכה את אולמרט בגלל יסוד נפשי. כלומר אולמרט לא ידע מבחינה נפשית שאסור לו לקבל מטעפות מזומנים מטלנסקי. אחלה שופטים יש בירושלים
 166. 11
  הליכוד היא ממפלגת זבל.
  1. הליכוד יקבל 40 מנדטים בבחירות הקרובות, תרשמן
 167. 10
  ביבי התותח!, לא ישקוט עד שלא ירסק את מי שמאיים עליו. ת'אמת, ככה אני רוצה את ראש הממשלה שלי, חזק, נחוש,תוקפני ונושך. ושכל המתייפיפים מהשמאל ילכו לחפש את עצמם (או כרית לנשוך אותה)!

  במגרש הפוליטי הוא מתגלה כלהטוטן רב ביצועים. כנראה שברור לו שקדימה מהווה איום ולא "מפלגת האבודה" ולכן הוא דואג לרסק אותה. גם ככה שלי תצטרף לקואליציה עם ליברמן העבודה והכיפות הסרוגות - ישמצב שהחרדים ישארו בחוץ ואז באמת אפשר יהיה להעביר חוקים שמאלצים אותם ללכת לעבוד. הצבא הוא המקום האחרון שנחוצים בו חרדים.

  1. ביבי סמרטוט של שרה.

   ביבי מימיו לא עשה דבר חוץ מלפלג את העם.
   כל מה שהוא יודע זה לזרוע שינאה בין חרדים לחילונים, בין מתנחלים לשפויים, בין שחורים ללבנים, בין ימין לשמאל.
   ראש ממשלה כזה לא הייתי מאחלת לשונאי הגרועים ביותר.

  2. מי שזורע שינאה זו חבריכם יאיר ולבני
 168. 9
  צחי, חזור הביתה! בליכוד מחכים לך (ואני לא)
 169. 8
  אין קדימה

  מהיום הראשון אמרתי שמופז הוא חזיז נפל! חבריו הקרובים גרועים ממנו רצים ליתפוס בסא בליקוד ובראשם עבריין מורשע צחי שגם אצלו כיסאולוגיה היא האידאולוגיה. מענין מה יהיה פרס התנחומים שיקבל מופז. גם כך פנסיה של שר ופנסיה של רמתכ״ל ואולי זכויןת לכתיבת זיכרונות והוא מסודר לא רע, דירה יש לו.

 170. 7
  חבורת הזבל.
  1. העם דורש המתת חסד והלוויה ממלכתית מפוארת
 171. 6
  הכנסת מלאה פוליטיקאים שהם חלאות ממש. אנשים שנבחרו על ידי בוחרים תמימים ואחרי הבחירות הם דואגים לעצמם ורק לעצמם . לא לבוחרים, לא לאזרחים, לא למדינה. המערכת הפוליטית שלנו רקובה, מקולקלת, דפוקה, מבוססת על רמייה ועל הונאת הבוחר והחמור מכל על גניבת דעת וגניבת קולות. בין הדברים שצריך לשנות מהיסוד זו התרבות הפוליטית שלנו שהפכה את הדמוקרטיה ואת כלליה לבדיחה עלובה, למשחק של הונאה רמיה ותחמנות. חברי כנסת שעוזבים את מפלגתם במהלך הקדנציה אסור שיקבלו תפקידי שר ואסור שיעמידו עצמם לבחירה במשך שתי קדנציות לפחות. הם נוכלים שהונו את הבוחרים בהם.

  אני בטוח שאזרחים רבים והגונים מתביישים וכועסים על ההתנהלות השלילית והעלובה של רודפי הכסאות חסרי ההגינות והבושה. הבושה והזעם הם גם על ההונאה, גם על סילוף הדמוקרטיה וגם על כך שאנחנו מהמיסים שלנו ממנים את עושי ההונאה והרמייה הללו ועוד נוסיף ונעניק להם תנאי פנסיה שאנחנו אזרחי המדינה הישרים יכולים רק לחלום עליהם.

  1. מילים נכונות ועצובות.
  2. קלמן היקר, אני מבקש לחלוק בתוקף על דבריך - קדימה היא המפלגה היחידה שהיא חתול בשק. מכל שאר המפלגות אתה יודע ביום הבוחר בדיוק אטומי מה תקבל אם המפלגה תיבחר. ביבי קפיטליסט ציוני, שלי סוציאליסטית ליברלית, המפלגות החרדיות, הערביות, הציוניות. כולם במקום שבו הבטיחו להיות. רק קדימה היא חרב פיפיות - בוחרי שרון צפו פינוי של גוש קטיף ? בוחרי אולמרט צפו הצעה לחלוקת י-ם ? בוחרי מופז צפו ממשלת אחדות עם ביבי ? ו-30 פאקינג מנדטים מהציבור בישראל בזבזו על הפרמוטציה הפוליטית הזו את קולם ונפלו בפח השחיתות. האם למדנו את הלקח ? ופה הבעיה. שיטת הסמוך הגיע אל קיצה עם מפלגת קדימה המושחתת ? פה הבעיה, קלמן.
  3. כל מילה בסלע. אין מילים לתאר את הגואל והבוז
  4. איפה היית עד עכשיו? הליכוד כבר 35 שנה בשלטון!
  5. מדהים להיווכח שגם אחרי שנים רבות, הכעס בעם על התנהגות ראש הממשלה יצחק רבין, עדיין מפעפע וטרי. אכן הרמיה וגניבת הקולות, חציית הקווים תמורת כיסאות ותפקידים, יכולים להוציא מן הדעת.

   מדהים להיווכח שגם אחרי שנים רבות, הכעס בעם על התנהגות ראש הממשלה יצחק רבין, עדיין מפעפע וטרי. אכן הרמיה וגניבת הקולות, חציית הקווים תמורת כיסאות ותפקידים, יכולים להוציא מן הדעת.

 172. 5
  כל הלכלוך מרוכז במפלגה אחת
  1. ומה מקור הלכלוך???

   מאיזו מפלגה הגיע כל הלכלוך למףפלגה האחת שאתה מתכוון???

  2. הבעיה היא, שרוב העם אוהב את הלכלוך המרוכז הזה, וככל שיכו בו כן יתמוך וכך יצביע כמו אישה מוכה החוזרת ושבה לבעלה.
  3. הבעיה היא, שרוב העם אוהב את הלכלוך המרוכז הזה, וככל שיכו בו כן יתמוך וכך יצביע כמו אישה מוכה החוזרת ושבה לבעלה.
 173. 4
  מתחיל אט אט לאבד גובה ובסופו את השלטון- אמן.
 174. 3
  הנגבי חוזר אל הביב ממנו יצא.
  1. סיפור קטן לאחד כמוך

   פעם אחת דרכה בטעות נמלה (שזה אתה)על רגל הפיל (שזה הליכוד),הוא שמה לב לכך ואמרה לפיל סליחה, לא שמתי לב, וכו'. הפיל השיב לה, לא נורא נמלה פעם את ופעם אני. לא הראה אותך ממטר לאחר הבחירות.

  2. פיל חיה נבונה ומכובדת. דומני שכבודו התכוון לחזיר.
 175. 2
  הפוליטיקאים פשוט מגעילים

  צריך פולטיקאים אחרים!!

  1. המחוברים - המסודרים - המנותקים - השורדים = מקומם בביבים
 176. 1
  אוי מופז מופז..בחרת בחרפה כדי להימנע מתבוסה? עכשיו תקבל תבוסה מחפירה
  1. תסלח לי אני בוחרת מופז בלי קשר לקדימה כי הוא היחיד שמסתכל לך בעיניים ומדבר לעיניין, נמאס מליצנים מתלהמים נוסח ביבי והתינוק המגודל גלעד ארדן

   תסלח לי אני בוחרת מופז בלי קשר לקדימה כי הוא היחיד שמסתכל לך בעיניים ומדבר לעיניין, נמאס מליצנים מתלהמים נוסח ביבי והתינוק המגודל גלעד ארדן

  2. המחיר לקאט אנד פייסט הוא כמו לטוקבק רגיל או בתעריף מוזל?

   המחיר לקאט אנד פייסט הוא כמו לטוקבק רגיל או בתעריף מוזל?