מינוי דיגיטלי של הארץ - באתר בסמרטפון ובטאבלט - חודש ראשון ב-4.90 ₪ בלבד
מצטרפים ומשדרגים לאחת מחבילות התוכן האיכותי של הארץ. עכשיו במבצע השקה! רק 4.90 ₪ לחודש הראשון. נסו עכשיו >>
הרשמה למערכת
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
סיסמה
אישור סיסמה
טלפון נייד
 ?נרשמתם בעבר לאתרי קבוצת הארץ התחברו   |   שכחתי סיסמה

אולמרט התארח על היאכטה של פרנק לואי - המיליארדר מפרשת בנק לאומי

רה"מ לשעבר נחקר ב-2007 בחשד שניסה לסייע לחברו האוסטרלי ברכישת בנק לאומי; התיק נסגר מחוסר ראיות. אתמול בלונדון היה אורח הכבוד שלו

לאחר זיכויו בפרשות מעטפות הכסף וראשונטורס, והרשעתו בהפרת אמונים בפרשת מרכז ההשקעות, ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, ניצל את חופשתו לצפייה במשחקים האולימפיים בלונדון ולמפגש עם חברים ותיקים. לפחות אחד החברים האלה כיכב בפרשת שחיתות נוספת שבה נחשד אולמרט בעבר.

אולמרט ורעייתו עליזה היו אמש (שישי) אורחי הכבוד בארוחת ערב חגיגית שנערכה על היאכטה של פרנק לואי, מיליארדר אוסטרלי-ישראלי, חבר ותיק של אולמרט. ב-2007, היתה החברות ביניהם מושא לחקירת היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) במשטרה – אולמרט נחשד שבהיותו שר האוצר פעל להטות את תנאי המכרז למכירת בנק לאומי על מנת לסייע ללואי, שהתמודד על הרכישה. בתום החקירה, החליט פרקליט המדינה משה לדור לסגור את התיק "מחוסר ראיות" לעבירה פלילית, למרות שמצא שאולמרט פעל בניגוד עניינים בפרשה. העניין אף הובא לדיון בבג"ץ. גם שם מתחו השופטים ביקורת קשה על אולמרט, אך השאירו את החלטת לדור על כנה.

הן לבני הזוג אולמרט והן למשפחת לואי יש בימים אלו מה לחגוג. אולמרט יכול לנוח לאחר הניצחון הזמני במערכה המשפטית המתמשכת לפני שמשפט הולילנד נכנס להילוך גבוה, וליהנות מאירועי הספורט האהובים עליו. ביום חמישי הוא נראה בשורה הראשונה במשחק הטניס של אנדי רם ויוני ארליך במרכז האולימפי בווימבלדון, יושב ליד חברו מאמן הכדורגל אברם גרנט. פרנק לואי ושלושת בניו הם שותפים אסטרטגיים באולימפיאדה – הם הבעלים והמנהלים של קבוצת ווסטפילד, חברה הבונה ומפעילה קניוני ענק ברחבי העולם. ווסטפילד-סטרטפורד, הקניון העירוני הגדול ביותר באירופה נפתח לפני שנה בצמוד לכפר האולימפי, ומאות אלפי המבקרים הבאים לכפר מדי יום עוברים דרכו.

אולמרט על היאכטה של פרנק לואי, אתמול
אולמרט על היאכטה של פרנק לואי, אתמול. צילום: טל כהן

לואי, ניצול שואה בן 81, גר בעבר בישראל ואף לחם בחטיבת גולני במלחמת העצמאות. ב-1952 היגר לאוסטרליה, וכיום הוא האדם השלישי בעושרו ביבשת. הוא אחד מנותני החסות המרכזיים של הספורט באוסטרליה ועמד בראש התאחדות הכדורגל המקומית. לואי עבר להתגורר בלונדון למשך ימי האולימפיאדה, אך במקום לשכור סוויטות במלון פאר, העדיף להציב מבעוד מועד יאכטות במזחים ובמעגנים במזרח העיר ולחיות על המים למשך המשחקים. לואי חולק את זמנו בין תחרויות הספורט, משרדי החברה המשקיפים על האצטדיון האולימפי לבין היאכטה "אילונה" שבה קיבל אמש את פניו של אולמרט ושלושים אורחים נוספים. במקום עוגנות יאכטות של מיליארדרים נוספים, כולל "אוקטופוס" של מייסד מיקרוסופט, פול אלן, הצמודה לזו של לואי.

בני הזוג אולמרט הגיעו למעגן ב-19:45 בשני כלי רכב, תחת אבטחה כבדה. נוסף למאבטחי השב"כ, המלווים את אולמרט לכל מקום אליו הוא נוסע בעולם, נערך סביב הספינה צוות מאבטחים אוסטרלים של לפחות שבעה בני אדם. המקום כולו נמצא תחת שמירה הדוקה של אנשי הביטחון של חברת "קנרי וורף", שהמעגן בבעלותה. לפני הגעת אולמרט, עבר כלב מיוחד לגילוי פצצות ובחן את כלי הרכב הסמוכים, ואף את תיקיהם של תיירים בסביבה. בנוסף, היתה נוכחות משטרתית מוגברת של שוטרים חמושים ברובים אוטומטיים. לא ברור אם רמת האבטחה הגבוהה נבעה רק מביקורו של ראש ממשלת ישראל לשעבר, או שהיא חלק מהמערך ששומר על עשירי העולם השוהים במקום.

אהוד ועליזה אולמרט על הסיפון. שני מימין: פרנק לואי
אהוד ועליזה אולמרט על הסיפון. שני מימין: פרנק לואי. צילום: טל כהן

המאבטחים ניסו למנוע מצלם "הארץ" לצלם את אולמרט ואשתו יוצאים מהמכונית ועולים לסיפון, שם קיבלו אותם בני הזוג פרנק ושירלי לואי בחיבוקים חמים. כעבור זמן קצר, הוזעק למקום ראש מחלקת האבטחה של "קנרי וורף", שדרש מהעיתונאים – באדיבות ובתקיפות – לעזוב את המקום שהוגדר על ידו שטח פרטי. מרבית האורחים הגיעו ליאכטה רק לאחר שצוות "הארץ" אולץ לעזוב את המקום, חלקם אף המתינו בכלי הרכב בקרבת מקום עד שווידאו שאין צלמים בקרבת היאכטה.

פרנק לואי
פרנק לואי. צילום: דן קינן

אולמרט ולואי מיודדים כבר שנים רבות. פרשת מכירת בנק לאומי התעוררה ב-2006 בעקבות טענות של החשב הכללי דאז, ירון זליכה, על עבירות פליליות לכאורה שביצע אולמרט בעת שהיה שר אוצר. זליכה טען כי אומלרט ניסה להתערב בתנאי המכרז למכירת הבנק ולסייע בכך לידידיו לואי והמיליארדר האמריקאי דניאל אברמס לזכות בו. בסופו של דבר, פרשו לואי ואברמס מהמכרז יומיים לפני פתיחתו. מבקר המדינה לשעבר, מיכה לינדנשטראוס, העביר את החומרים ליועץ המשפטי לממשלה עם המלצה לפתיחת חקירה פלילית, שאכן נפתחה בתחילת 2007.

לאחר חקירה ממושכת של יאח"ה, שכללה מתן עדות של לואי ושתי חקירות באזהרה של אולמרט, החליט בסוף 2008, פרקליט המדינה משה לדור לסגור את התיק בשל מחסור בראיות ל"פן נוסף לחומרה" בניגוד העניינים של אולמרט. עם זאת, קבע לדור ש"התנהלות אולמרט אכן פגעה במידה מסוימת בניהול השוויוני של ההליך ובאמון הציבור בטוהרו". על אף שלדור קבע כי לא היתה תשתית ראייתית מספקת להעמיד את אולמרט לדין, הוא כתב כי "החקירה הותירה חשדות מסוימים שאילו היו מוכחים, אפשר שהיה בהם כדי לבסס ביצוע עבירה פלילית. אלא שבחקירה פלילית עסקינן, ורק חשדות שניתן לבססם מעבר לספק סביר, על חומר הראיות שנאסף, יכולים לאפשר אישום בפלילים".

בעקבות החלטתו של לדור, עמותת אומ"ץ עתרה לבג"ץ נגד סגירת התיק. שופטי בג"ץ דחו את העתירה, אך קבעו בהחלטתם באוגוסט 2010 שהתנהלותו של אולמרט היתה "מדאיגה". השופטת עדנה ארבל כתבה ש"התמונה המצטיירת מהחלטת פרקליט המדינה אינה מותירה את המעיין בה בתחושה נוחה. גם אם פרקליט המדינה מצא כי ראיות מספיקות להגשת כתב אישום אין, התמונה המצטיירת מהראיות שישנן מדאיגה". לדבריה, "המצב שבו מעגלים משפחתיים וחבריים משחקים בערבוביה, כאשר על הפרק עומדת מכירת נכסי מדינה שבשוויים ובמשמעותם ליציבות המשק אין להקל ראש, אינו תקין" והוסיפה ש"גם אם לא נמצאו ראיות לכך שאולמרט ביקש או התכוון לפעול לטובת קבוצה מסוימת בהליכי המכירה, בוודאי יש בהתנהלות שתוארה יותר מטעם לפגם".

היאכטה של לואי, "אילונה"
היאכטה של לואי, "אילונה". צילום: טל כהן

בהחלטת בג"ץ נכתב גם כי החקירה העלתה שאולמרט "מצוי בקשרי ידידות עם לואי וצוקרמן (איש העסקים האמריקאי, מורט צוקרמן, שהיה שותף גם הוא לקבוצה שביקשה לרכוש את הבנק, א"פ), אולם לא נמצא כי מדובר בקשר עמוק או כי למשיב (אולמרט, א"פ) היתה מערכת יחסים כלכלית כלשהי עם מי מהם. בנוסף, לא נמצא בסיס לסבור כי מערכת יחסיו של המשיב עם צוקרמן ולואי קרובה או מיוחדת יותר מיחסיו עם משקיעים אחרים שהשתתפו בהליך". עם זאת, נראה שאולמרט ולואי המשיכו לשמור על קשר גם לאחר החקירה. לפני שנתיים, היה אולמרט אמור לנאום בטקס פרטי שערך לואי באתר מחנה ההשמדה אושוויץ לרגל חנוכת קרון רכבת לזכר אביו הוגו, שנרצח במחנה. אולמרט נאלץ לבטל את השתתפותו בטקס בשל הפרסום על חקירת פרשת הולילנד בארץ.

אמיר דן, יועץ התקשורת של אולמרט מסר בתגובה ש"כנראה שאין גבול לחטטנות זולה והיא פשוט אינה ראויה להתייחסות".
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

 
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים עם תנאי השימוש של אתר הארץ
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים עם תנאי השימוש של אתר הארץ
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות 01 יש לערער על הזיכויים האחרונים. האדם הזה הוא נכלולי ומסוכן ביותר.  (לת) הון שלטון בהתגלמותו
 • 19:20
 • 04.08.12

 •   אין מושחת ממנו. הקופיף האריסטוקרט
  • 20:58
  • 04.08.12

  מתנהל כמו מאפיונר. רוצה להיות שוב ראש ממשלה עאלק.

  הייתי רוצה לראות אם תצליחו להשיג לי תמונה של יצחק שמיר ז"ל או של מנחם בגין ז"ל או בן גוריון ז"ל שבימיי חייהם בילו והתחככו עם אנשים מפוקפקים במקומות שלא היית רוצה לראות בהם מנהיג בהווה או בעבר.

 •   אולמרט מאמין במוטו של "צריכים לחיות" ומי אתם שתקלקלו לו את החגיגה סמי מפ"ת
  • 22:27
  • 04.08.12

  אז כמה עיתונאים חיטטו וגילו מה שגילו. בבוא היום-שוב יבחרו בו השוטים מהשמאל בדיוק כמו שהשוטים מהימין יבחרו בנתניהו.

 •   רפיון מערכת המשפט.  (לת) דון
  • 23:00
  • 04.08.12

 •   אולמרט מושחת? איזו הפתעה!  (לת) מרדכי
  • 01:30
  • 05.08.12

 •   איזה רפיון. זה קומבינה. מכל תיק הוא יצא. השופטים אצלו בכיס. הם חלק מהשיטה.  (לת) נתין
  • 04:53
  • 05.08.12

02 בדרך לעוד קומבינה..  (לת) חח
 • 19:22
 • 04.08.12

03 אהוד תעזור לביתר בבקשה  (לת) למות או לכבוש את ההר
 • 19:29
 • 04.08.12

04 נצחון השחיתות הפוליטית בגיבוי המערכת המשפטית! אולמרט צוחק לכולם בפרצוף!  (לת) א
 • 19:32
 • 04.08.12

05 כמו כלבים שוטים עם קצף על השפתיים יותם
 • 19:37
 • 04.08.12

מה עכשיו רודפי אדם שכמותכם? מה קרה?
פרשת מכירת בנק לאומי לפרנק לואי היתה מהפרקים הכעורים והעלובים ביותר שהצליחו ליצור כאן רודפיו המקצועיים של אולמרט צמאי הדם מאגף החקירות של המשטרה, משה לדור ובריוניו המשפטיים, נרקומן הכותרות שכונה עד לאחרונה מבקר המדינה ועוד בחור שאם אצמיד לו את ההגדרה הקלינית המתבקשת הטוקבק שלי יפסל, החשב הכללי לשעבר זליכה.

הקישקוש היה מופרך ביסודו ולמרות זאת יצר כותרות אין ספור ואת התשתית הבסיסית להסתה נגד ראש הממשלה, הסתדה שהביאה לעירעור במעמדו הציבורי עד שנאלץ להתפטר. כאחוזי טירוף ניסו שלל הגורמים שהיו מעורבים בפרשה הזו להחדיר חמצן למעשיה הנלעגת הזו אבל שום דבר לא עזר. לא נוצר תיק לא הוגשה תביעה ולמרות זאת הרודפים לא נרגעו עד שגם שופטי העליון נתנו את החותמת הסופית לסגירת התיק.
אז מה עכשיו הסיפור? אסור לאולמרט לצאת לחופשה ולראות תחרויות באולימפידה? אסור לו לבקר חברים? הוא פעם הכחיש את הכרותו עם פרנק לואי? אם יש משהו שניתן להסיק מהמפגש ביניהם זה שפשוט אין לשנים מה להסתיר והם נפגשים לעיני כול.
מאז שבוצעה כאן הפיכה משפטית ואולמרט נשלח לשבת שנים על ספסל הנתבעים בבתי המשפט מצוי גורל המדינה בידי אנשי הימין הקיצוני והחרדים. אולי הגיע הזמן שהתקשורת תתחיל לגבות את המחיר הציבורי המתבקש מאלו שאחראים למצב שנוצר כאן במקום לשוב ולמרר את חייו של אחד מטובי ראשי הממשלה שהיו כאן?

 •   אולמרט פושע מורשע!! קדימה חבורה של מושחתים!
  • 22:39
  • 04.08.12

  חבל ששרון לא במצב לחקירה!

 •   כל הכבוד יוסי מזרחי
  • 00:30
  • 05.08.12

  ניכרים דברי אמת.
  ומה לעשות, זו הסביבה שבה אנחנו חיים, עם כלבים שוטים עם קצף על השפתיים.

 •   אנחנו לא באמת יודעים אם שרון במצב לחקירה או לא במצב לחקירה. האם הוא יושב עכשיו בחוות השקמים וזולל נקניקיות עם בניו המושחתים, או האם הוא קבור שם באדמה ובניו המושחתים ממשיכים לגרוף את משכורתו. מרדכי
  • 01:35
  • 05.08.12

  אנחנו לא באמת יודעים אם שרון במצב לחקירה או לא במצב לחקירה. האם הוא יושב עכשיו בחוות השקמים וזולל נקניקיות עם בניו המושחתים, או האם הוא קבור שם באדמה ובניו המושחתים ממשיכים לגרוף את משכורתו.

 •   אולמרט מנהיג נרדף יותם
  • 04:37
  • 05.08.12

  שכל פישעו היה למנות את חיים רמון ואחר כך את דניאל פרידמן לתפקיד שר המשפטים.

06 חטטנות זולה של עיתון צהוב.  (לת) זו ידיעה עיתונאית?
 • 19:38
 • 04.08.12

07 תחגוג אהוד תחגוג.גם על הטיטאניק חגגו עד שהתנגשו בקרחון.  (לת) עודד
 • 19:38
 • 04.08.12

08 אולמרט איש כל כך ישר שזה מדהים  (לת) אזרח קטן
 • 19:38
 • 04.08.12

09 נו האם צריך להיות שופט "בית דין עליון" על מנת להבין באיזה סכומים מדובר  (לת) תמונה אחת שווה אלף מילים
 • 19:39
 • 04.08.12

 •   אבל לא היה פה "היסוד הנפשי"!!!! וזה לפי השופטים הדבר הכי חשוב...
  • 19:49
  • 04.08.12

  ראש ממשלה שמודה שלא ידע, לא ראה לא שמע ואין לו מושג מה קורה בלשכה שלו, איך המזכירה שלו מסדרת לו טיסות ומלונות פאר לכל מקום בעולם - ואלה הטיפשים מאמינים לו...

  ואחר כל זה תומכיו העיוורים עוד מספרים לנו איזה ראש ממשלה מעולה הוא היה.
  כנראה גם הם ראו כמה מעטפות בימי חייהם.

 •   אולמרט לא יצא זכאי.  (לת) ככה, רק להזכיר לנו.
  • 20:12
  • 04.08.12

 •   היסוד הנפשי א.ל. רמת-גן
  • 01:23
  • 05.08.12

  אולמרט יצא זכאי באופן התמוה ביותר באישומי ראשונטורס וטלנסקי למרות כל הראיות ולמרות שביה"ש קיבל כמעט את כולן. חובה לערער לעליון!

10 יאללה עזבו את הבן אדם  (לת) ניר
 • 19:44
 • 04.08.12

11 מה השתנה ולא ישתנה כדור הבדולח
 • 19:46
 • 04.08.12

לא יעזור הון ושלטון לא נפרדים האחד מפרה את השני ולהפך ותראו איפה זה לא קיים אולי בקוראה הצפונית
תירגעו ותתחילו למלא את העמודים בנושאים שעומדים ברומו של עולם כמו ההפגנה הקרובה ולא ברכילויות זולות (או יקרות)

12 "נוסף למאבטחי השב"כ, המלווים את אולמרט לכל מקום אליו הוא נוסע בעולם"?.???? למה צריך להמשיך לממן אותו?
 • 19:47
 • 04.08.12

אולי מספיק כבר עם מימון כל מיני לשעברים לנצח נצחים? לא רק את אולמרט אלא את כל המיותרים שגם כשכיהנו חלבו את המערכת.
לזה יש תקציבים, ובזה אף פעם לא מקצצים, רק בשיפוצים באברבנל אין בעייה לקצץ
גועל נפש.

13 אולמרט מיכל
 • 19:49
 • 04.08.12

נהנתן , מושחת ברחתה מצפורני החוק בטעות

 •   לא בטעות. בכוונה. הושפטים זיכו אותו למרות שהיו ראיות שהוכיחו שהוא אשם. יש דין אבל אין דיין.  (לת) שומר חוק
  • 01:52
  • 05.08.12

14 אוי אוי אוי ערן פולק
 • 19:53
 • 04.08.12

אסון, הוא בטח גם שתה מים או יין ואכל בטח סטייק. ואולי הוא גם נהנה אסון אסור לו להנות. אבל הכי מבאס הוא היה עם אשתו באסה במקום איזה מאהבת בלונדינית. משהו מעניין שאפשר יהייה לכתוב אליו.

15 די כבר תניחו לו, נברתם חפרתם והתבזתםזתם  (לת) מי שנמאס לו
 • 19:53
 • 04.08.12

 •   נכון שאתה מצביע לביבי, עני וחסר השכלה שאוהב את הארץ ועושה מילואים ?  (לת) בדיוק בשבילך ביבי הכין עוד כמה מיסים, בהצלחה
  • 21:52
  • 04.08.12

16 לאולמרט ועליזה! בחיית תישארו בלונדון!! איחס!!  (לת) ק
 • 19:55
 • 04.08.12

17 מאולמרט נפטרנו.עכשיו צריך להפטר מביבי ולנקות את האורוות היטב.המדינה הזו מושחתת ולא מנוהלת או מנוהלת כמו אירגון פשע מאפיונרי  (לת) מסבנים אותנו כל הזמן
 • 19:57
 • 04.08.12

18 קשרי הון שלטון הספייאליטה של אולמרט ודומיו  (לת) הפוליטיקה הישראלית נגועה לעומק
 • 19:59
 • 04.08.12

19 בחיים לא הייתי עולה על יאכטה שרב החובל שלה נראה ככה... דני
 • 20:03
 • 04.08.12

ראו את השיער שלו בתמונה

20 כולם בסירה אחת  (לת) אאא
 • 20:07
 • 04.08.12

21 תגובה לכותרת: אז מה ? יש בזה דבר אסור ?  (לת) מוצצי דם
 • 20:07
 • 04.08.12

22 כולם בסירה אחת אבג
 • 20:09
 • 04.08.12

כולם בבסירה אחת

23 באין ציפור שיר גם עורב יחשב לזמיר. ככה אתם הארץ.  (לת) סתם 1
 • 20:09
 • 04.08.12

24 זה החבר של ברנע ובן כספית...?ושיעשה חיים כל עוד זה מכספו!  (לת) ביבי
 • 20:10
 • 04.08.12

25 נורא, נורא לא מענין אותי מה הפושע הזה עושה.  (לת) מה שהוא עשה, מספיק לי...
 • 20:10
 • 04.08.12

26 אולמרט Gelbart yizhar
 • 20:14
 • 04.08.12

ארץ אוכלת יושבאה

 •   לא ארץ אוכלת יושביה, אלא יושביה אוכלים את עצמם, עם מנהיגים כאולמרט וזוגתו, מה שמותר להם אסור לאף אחד אחר כי להם חברים טובים במקומות הנכונים.  (לת) הוא אכל ולא שבע
  • 21:29
  • 04.08.12

27 אולמרט הינו נוכל מקצועי שהפך לראש ממשלה בלי איש בחר אותו  (לת) פושע כלכלי
 • 20:15
 • 04.08.12

28 כלב ריחרח מסביב לספינה !! אלהים ישמור !! !! בשוקן 21 אפילו כלב פודל לא עובר. אוי לבושה.  (לת) החתול שמיל
 • 20:15
 • 04.08.12

29 ומה עכשיו ? זה אסור? קורא
 • 20:17
 • 04.08.12

אסור לו להיות ידיד שלו? אולי הוא צריך לשאול את ארי שביט לפני כל םגישה? יש שופטים בירושלים. אם אצל דרעי קיבלתם את זה תקבלו גם עכשיו , עיתון עם כותרות כמו בעיירה היהודית...

 •   תגובה אלי
  • 20:50
  • 04.08.12

  אתה גם חושב שאוליי צריך לחזור לראשות הממשלה זה אותו אדם שבועידה בצרפת רצה בכל מחיר ללחוץ את ידו של הרוצח אסד היתנהג כמו יצאנית שרודפת אחרי קלינטים

 •   ראש ממשלה? אלי
  • 20:51
  • 04.08.12

  אתה גם חושב שאוליי צריך לחזור לראשות הממשלה זה אותו אדם שבועידה בצרפת רצה בכל מחיר ללחוץ את ידו של הרוצח אסד היתנהג כמו יצאנית שרודפת אחרי קלינטים

30 זכותו יא חבורת קנאים אחד
 • 20:18
 • 04.08.12

אסור לבן אדם פרטי להתארח. מה הולך פה?

31 פימחאורים ימי אץ הקוד אורי
 • 20:19
 • 04.08.12

אולמרטהקוד אולמרט פיצח את הנוסחה של איך להטיל שתן מהמקפצה מבלי שהשופטים ורשויות יוכלו למצוא אותו אשם. האמת רבים מאיתנו כאלה אבל אנחנו לא ראשי ממשלה הוא אומן

32 המוסר המעוות של אולמרט ידוע לכל. אחראי למלחמת לבנון השניה. לא נשכח !  (לת) שי
 • 20:22
 • 04.08.12

 •   מלחמה שהעניקה שקט לצפון יותם
  • 06:10
  • 05.08.12

  כבר שש שנים שהכלבים מתחבאים בבונקר. אכן לא נשכח. לא נשכח את הטירוף שאחז בעם שבעט במנהיגיו שיזמו מילחמה צודקת ורבת הישגים. לא נשכח את ועדת החקירה שפירסמה קישקוש שאיש לא הבין את מהותו. לא נשכח את הנחשים שיצאו מהחורים והשמיצו את יוזמי המלחמה ומבצעיה. לא נשכח

33 בשבוע הבא אולמרט בא להרצות לפני סטודנטים בקריה האקדמית אונו. עוד שנה גם קצב ירצה בפניהם.... מינדי
 • 20:28
 • 04.08.12

בושה וחרפה שמוסד אקדמי נותן במה לאדם שהורשת בהפרת אמונים.

צריך להגיע ולמנוע ממנו להרצות.

34 מה לא בסדר ? אבי אפרת
 • 20:30
 • 04.08.12

עיון בידיעה מעלה את השאלה מה לא בסדר ? או מי לא בסדר ? אולמרט ? לואי ? אנשיל פפר ? "הארץ" ? אנשי האבטחה ? הצלמים ?
ולמרבית הפלא הכל בסדר !!!!

נראה לי שכל אוסף המילים זהה בערכו העיתונאי לידיעה מפוצצת על "אוטובוסים נוסעים לאורך רחוב בן יהודה בתל אביב " או " תל אביב שוכנת לחופו של הים התיכון " כותרת נוספת אפשרית : " משה לדור נראה לאחרונה כשמתחת למצחו קבועות שתי עיניים ומתחתן אף שלם "

אין ידיעה. אין ספור . אין הצצה. אין צהוב . סתם !

35 רבותי האיש בעל מעמד ומוזמן, למה אנחנו מקנאים? למה? שם עליכם שיפוד
 • 20:33
 • 04.08.12

ממש לא מבין איך הארץ הפך להיות מה ששוקן ז"ל האבא של עמוס לא היה מוכן שיקרה.
חבל חבל חבל. נו אז אולמרט כאיש העולם הגדול מוזמן לאירוע מכובד על יאכטה.
הסיפור הבא שבטח הוא יקבל את היאכטה מתנה תמורת פרוטקציה לחבר העשיר שאולי רוצה פרוטקציה בתור בשוארמה של דוד.
חסר לכם שלא תאמינו לי שאני לא שייך לכלום, רק לקהל אזרחי ישראל שרוצים את המדינה חזרה לאוהביה ובוניה ולוחמיה.

36 מה זה מגעגע כמו אולמרט ? הולך כמו אולמרט ? ברווז או סתם מושחת סדרתי ?  (לת) ציניקן
 • 20:37
 • 04.08.12

37 אמא אמא אני מלשין אמא אולמרט הלך לחגוג את החיים הטובים ואני מקנא - אנשיל פפר היית צריך לחטוף כאפה שהיית ילד  (לת) עופר, תל אביב
 • 20:39
 • 04.08.12

38 חוצפה ועזות מצח אלי
 • 20:44
 • 04.08.12

גם בפרשת ראשון טורס קבעו השופטים שהיה הרבה כסף אך לא הוכח מעל לכל ספק אולמרט אשף מעל לכל ספק

39 ראש ממשלה? אלי
 • 20:46
 • 04.08.12

ויש הרבה עיתונאים בעם הזה שחושבים שאולמרט יכל להיות ראש ממשלה נו עיתונאים באמת

40 מה צרות העין? הכל בכשרון רב ועשר אצבעות המודיע
 • 20:49
 • 04.08.12

לא?

41 כולנו עבדים שלהם - חרדים, מתנחלים , טייקונים. אבוד לנו  (לת) הון + שלטון = אסון
 • 20:52
 • 04.08.12

42 תבדקו את הקשר של אולמרט לסוחר נשק ידוע כנסו כנסו
 • 20:58
 • 04.08.12

תגלו דברים מאוד מעניינים...

43 סליחה אולמרט, טעינו.  (לת) צירוף מקרים זה בכלל המצאה פלסטינית
 • 21:00
 • 04.08.12

44 האם אין גבול לאבטחה של רו"מ לשעבר בביקורים שלו בחו"ל? מילא, בארץ אפשר להבין אבל לביקור תענוגות כזה ביכטה מפוארת שלא משרת שום אינטרסט של המדינה??את הקרקעית (החלודה) של קופת האוצר אפשר כבר לראות ואת עשרות אלפי הדולרים שירדו לטמיון לאבטחת מסע כייף פרטי של אולמרט כנראה שתלווה המדינה בריבית של 13% בבנק העולמי.  (לת) שיינלה משי זהב
 • 21:06
 • 04.08.12

45 די, כבר חטפתם בראש, כמה עוד אפשר לכרכר? אופיר
 • 21:08
 • 04.08.12

אני לא ממעריצי אולמרט, אבל יש גבול. הוא זוכה, ברור שחורה לכולם, אבל ממש אין לנו כוח לסדרת כתבות כגון: הוא נראה קונה רכב מסוכן שהוא "במקרה" קרוב של שולה, סקופ: אולמרט טס בטיסה של החברה שנתנה לו נקודות וכו'.

 •   זוכה מחוסר הוכחות ב-2 - אבל !!!- אשם!!! במשפט אחד אדם
  • 22:33
  • 04.08.12

  כמה אנשים בארץ עמדו לחקירות יותר מ שש פעמים
  כמה אנשים בארץ עמדו למשפט על יותר משתי עבירות
  כמה ראשי ממשלה יצאו אשמים בדין ????

46 הפאשלות של אולמרט עוד יתגמדו לעומת הפדיחות של ביבי, חכו ותראו מה רע באפריקה?
 • 21:18
 • 04.08.12

ותודה ל"הארץ" על הצנזורה

47 תפסיקו לחפור אבינעם
 • 21:21
 • 04.08.12

פארנק לואי תרם לישראל הרבה יותר מהעתונאי הקטן שכתב את הכחבה.כתבה שאין בה כלום מחוץ לרכילות זולה של עתונאות צהובה.

48 כל הכבוד "הארץ"! דני
 • 21:21
 • 04.08.12

תמשיכו להביא חשיפות מסעירות

49 הוציאו אותו נקי, וחברים בתקשורת יעשו הכל גם עכשיו שחטאי הזוג יתנדפו מבחינתן הוא היחיד הראוי למשול למען מחבריו המושחתים  (לת) הצדיק והצדקת
 • 21:26
 • 04.08.12

50 הגיע הזמן לחקור את הקשר בין השופטים ל"זכאים". וגם מי החליט ולמה לסגור את התיק בפרשת בנק לאומי למרות שהמשטרה המליצה להגיש כתב אישום נגד אולמרט.  (לת) שומר חוק
 • 21:30
 • 04.08.12

 •   מצויין. גם שופטים ניתן לקנות. ובזול.  (לת) אמת מקיר תצעק
  • 07:31
  • 05.08.12

 •   למה לתת לעובדות לקלקל לך? שושי
  • 15:22
  • 05.08.12

  לידיעתך המשטרה המליצה שלא להגיש כתב אישום בפרשת בל"ל כמו גם בפרשת כרמיה ובעפרשת כ"ט בנובמבר ובעוד שלל פרשיות הזויות שיותר משהן מעידות על אולמרט הן מעידות על הלהיטות להפללתו. לאחר בדיקה מעמיקה הם מצאו שהפרשה כולה מבוססת על הזיה מתמשכת של זליכה שמרב להיטות להכות במושחתים הסב נזק אדיר לתושבי ישראל (כשראש הממשלה צריך להתמודד עם חשדות מופרכים במקום לטפל בענייני המדינה זה מזיק. נזק נוסף הוא מעצם אימוצה של שפת השחיתות שחיחלה בדרגה כזו שבה כולנו האמנו לרגע שאנחנו חיים במדינה המושחתת בעולם. מתי תקלטו ששפה יוצרת מציאות?)

51 למה זו כותרת ? נועםם
 • 21:35
 • 04.08.12

החשדות בבנק לאומי היו מרושעים והזויים . הבנק להזכירכם נמכר במחיר מפולפל ומבלי שלומי בכלל ניגש למכרז. למה זה בכלל מעניין שאולמרט ביקר ביאכטה , למה הרדיפה הזו ? תניחו לו...

 •   זו לא סתם כותרת, זו כותרת ראשית לכמה שעות. הטרף ברח מבין השיניים ו'הארץ' לא יודע את נפשו. מדובר בגלאדיאטורים מודרניים.  (לת) עמית
  • 22:35
  • 04.08.12

52 הוא ריחרח אחרי פצצת הסירחון שאולמרט השאיר אחריו בארץ  (לת) הכלב שרחרח
 • 21:37
 • 04.08.12

53 בגלל האשמות שווא, משקיעים ע.ר
 • 21:42
 • 04.08.12

זרים לא משקיעים בארץ ואז משפחת עופר ותשובה משתלטים על משאבי המדינה

54 גומר את החודש שם
 • 21:44
 • 04.08.12

אולמרט ציין במשפט שהוא בקושי גומר את החודש
אבל יש לו כסף לכרטיסים בשורה ראשונה באולמפידה אכן נס כלכלי

55 מאפיה  (לת) קוקו
 • 21:46
 • 04.08.12

56 מבטיח לכם שלשופטי ישראל זה נראה בסדר גמור. אם הם היו יותר מזה הם לא היו שופטים.  (לת) היגיון פשוט
 • 21:50
 • 04.08.12

57 אתה ממשפחה שאוהבים כסף, בשביל כסף תעשו הכל. ממש מגעיל  (לת) אוי אולמרט אולמרט
 • 21:52
 • 04.08.12

58 תקפצו לי!  (לת) אודי
 • 22:05
 • 04.08.12

59 מי שנולד בלי "היסוד הנפשי" יכול לעשות ככל העולה על רוחו. הוא זכאי! דן לב פועם dlpoem@gmail.com
 • 22:07
 • 04.08.12

נניח שימצאו שאלומרט היה ראש עייריית ירושלים והתנגד לתוכנית הולילנד. נניח שימצאו שבאותו הבוקר בו ישבה הועדה עוד התבטא אולמרט נגד התוכנית. נניח שיגלו שרק ברגע שהגיע השליח עם התיק ובו 5 מליון ש"ח במזומן הוא החליט לדחוף את התוכנית.
גם אז הוא זכאי.
אולי הכסף שהגיע היה מיועד לקמפיין הפוליטי שלו? אולי הכסף לא השפיע על החלטתו. ייתכן וכשנפתחה הישיבה הוא שינה את דעתו כשראה את התוכנית המלאה וזה לא קשור לתיק עם המזומנים.
אל תשכחו לאולמרט יש הרבה עניינים על הראש. הוא לא ידוע על כל תיק ששולה מקבלת במשרד. אז הגיע שליח עם התיק. זה לא אומר שלאולמרט היה אינטרס פסול. ייתכן ויש להעיר לו איזו הערה מנהלית פרוצדוראלית.
היות וידוע שאולמרט הוא אדם ללא יסוד נפשי לביצוע עבירה אפשר להסביר כל דבר. הוא לא איש כמונו. הוא לא יכול לעשות עבירות, כי הנפש שלו בנויה אחרת מאדם רגיל.
יחד עם זאת, יש כמובן להעמיד לדין את שולה וכן את השליח על הווספה. הם אכן אנשים מושחתים שמביאים את המערכת הצבורית אל עברי פי פחת. שומה על הפרקליטות לנקות את המרחב הצבורי מאנשים שאינם פועלים בידיים נקיות.
יחד עם זאת על פרקליט המדינה החדש, זה שימונה לתפקידו במקום זה שצריך להתאבד, לדעת להבחין בין אלו המשחיתים את המנהל הצבורי לבין אלו שעושים אולי טעויות פרוצדוראליות.

60 מפיונר מדופלם.  (לת) אליקו
 • 22:09
 • 04.08.12

61 Unbelievable Ethan
 • 22:12
 • 04.08.12

Humbleness and Integrity - Mr Ulmert you missed this characters . In other words - the fact you missed these attributes just really increase the level of Disgust

62 עושר ואושר משה
 • 22:21
 • 04.08.12

מי אמר שאסור להם להיפגש.מה שבטוח שכל אחד מהפרקליטות היה מוכן לעבוד בצוות של לואי .הקינאה עושה הרבה רע להרבה יהודים טובים

63 האיש הזה אולמרט עושה לי רע  (לת) התגלמות השחיתות
 • 22:24
 • 04.08.12

64 אם לא היה זליכה. אולמרט היה גוזר קופון של 7 ספרות.אסור לתת לאחד כזה זליכה מנע שחיתות נוראה
 • 22:32
 • 04.08.12

שמתחכך במיליארדרים להיות בתפקיד בכיר בממשלה .אולמרט נוהג
כמו מנהיגי פשע שמפזרים טובות הנאה כדי שיאהבו אותם.כך עשה גם
אולמרט ולכן יש לו תומכים רבים

 •   לערער לעליון א.ל. רמת-גן
  • 08:13
  • 05.08.12

  אולמרט יצא זכאי באופן התמוה ביותר באישומי ראשונטורס וטלנסקי למרות כל הראיות ולמרות שביה"ש קיבל כמעט את כולן. חובה לערער לעליון!

65 אז מה זה אומר? האם הארץ רוצה לניות צהוב? חום
 • 22:34
 • 04.08.12

באמת לא האמנתי למקרא הידיעה . לשם מה להטריח אותי לקוראה?

אז מה אם היה חשד ? אז אסור לו לפגוש את האיש ? ואם זה על היאכטה של האיש ,האם זה פסול?

66 נו אז מה אם הוא היה על האניה ? ממש ביג דיל !  (לת) עושים כותרות סתם
 • 22:34
 • 04.08.12

67 אנשיל פפר היה ונשאר איש קטן  (לת) כל העיר
 • 22:37
 • 04.08.12

68 יש לנו פרקליטות שלא מסוגלת להתמודד עם עם תיקים שדורשים מקצועיות המדינה חייבת לערוך חשבון נפש
 • 22:37
 • 04.08.12

איך הפרקליטות לא הצליחה לשבור את המזכירה שלו
שידעה עליו כל כך הרבה

 •   צודק לגמרי - הם היו צריכים לענות את בן שלה בפניה, ואז היתה מוכרת גם את ביבי באותה החבילה.  (לת) נער הייתי וגם זקנתי
  • 09:48
  • 05.08.12

69 אולמרט היה מושחת ונהנתן ונישאר כזה!  (לת) בוקי
 • 22:41
 • 04.08.12

70 אין גבול לתעלולים של עליזה ואהוד מירה
 • 22:43
 • 04.08.12

מיואהודים משלם יבוא האבטחה הכבדה?אנחנו.ומי זוכר את עליזה מביטה בחדשות עם אהוד שם התפרסם שדו״ח וינוגרד מתפסם תוך שבועות ומה אמרה עליזה ...הלכה לי התערוכה. עליזה ודאי יודעת כמה הרוגים היו בלבנון 2 מלחמה יזומה של אולמרט רק מה שאכפת היה לה שהלכה התערוכה ולכאלה נאמא לכו רחוק אין לנו ענין להיות אתכם.אנחנו נשאר עם הולילינד, מעטפות טלנסרי ושולה אתם תבלו עם לואי.

71 הפכתם לעיתון מגמתי. וזה מביש. קורא הארץ זה שנים, ומתגעגע לעברו.
 • 22:44
 • 04.08.12

בעבר, עיתונות היתה פרסום עובדות ברבים. היום- פרסום אג׳נדת העורך. עצוב, באמת עצוב, ואתם עוד מרשים לעצמכם לבקר את כולם.. פשוט חבל- געגועי הכנים לעיתונות, סלידתי המתמשכת ממגמתיות. כבר אין צדיק בסדום.

72 לפחות "הארץ" לא גונז את הפרשה של הגנב  (לת) די לשחיתות המסריחה
 • 22:44
 • 04.08.12

73 אנשיל פפר - איש קטן ומסכן. תלמד קצת מהי עיתונות.
 • 22:47
 • 04.08.12

ולעזאזל, תפסיקו עם המגמתיות!! אתם הארץ אחרי הכל, מה קרה לכם??? תתעשתו קצת, זה לא נעים.

74 שאולמרט ישב בכלא ליד הרשינזון יקבל יעוץ מהבן של שרון לגבי נוהלים, ויזכר ביכטה...  (לת) אבועלה מנג'ליל
 • 22:51
 • 04.08.12

75 עיתון הארץ אתם "חולים" אומניקית
 • 22:51
 • 04.08.12

זה כותרת ? זו חדשה? מה קורה לכם?

76 וואו, איזה סקופ! אז טוב שהפרקליטות העיפה, במה שאין לכנותו אלא פוטש, ראש ממשלה מכהן בלי סיבה, נכון? מה, הוא הולך למסיבות! פחחחח עליכם, פחחחח על האינטגריטי שלכם, פחחחחחחחחחח על המקצועיות העיתונאית שלכם. צדקנים מתחסדים, אימפוטנטים מסכנים, שעושים הכל לשלול כל יכולת משילות מישראל. מודרניסט .
 • 22:52
 • 04.08.12

וואו, איזה סקופ! אז טוב שהפרקליטות העיפה, במה שאין לכנותו אלא פוטש, ראש ממשלה מכהן בלי סיבה, נכון? מה, הוא הולך למסיבות! פחחחח עליכם, פחחחח על האינטגריטי שלכם, פחחחחחחחחחח על המקצועיות העיתונאית שלכם. צדקנים מתחסדים, אימפוטנטים מסכנים, שעושים הכל לשלול כל יכולת משילות מישראל.

77 הון שלטון וסרחון שרייך סוררים חברי גנבים...עושים הכל מהמקפצה ללא בושה  (לת) י רון
 • 22:54
 • 04.08.12

78 על כך אמרו חז"לינו: היהפוך מושחת עורו ונוכל חברבורותיו?! חז"ליקו
 • 22:55
 • 04.08.12

על כך אמרו חז"לינו: היהפוך מושחת עורו ונוכל חברבורותיו?!

79 מפלצות הולילנד לדראון עולם שוש
 • 23:00
 • 04.08.12

אנדרטה לשחיתות - והאיש חוגג.
בזיון

80 הלך לקבל את הכסף  (לת) מעטפות יעברו שם
 • 23:18
 • 04.08.12

81 אולמרט ונהנתנות נגה
 • 23:23
 • 04.08.12

זה האיש כך היה וכנראה, לא משתנות הנסיבות - כך יהיה, ובלוויית רעייתו "הצנועה" וחבריו "הצנועים" יטוס במחלקות הראשונות כי "ראשונטורס" - משם יצא זכאי , יצפה במשחקים הבינ"ל עם "חברו" הטוב והמקצועי - מה שבטוח בטוח וארוחות על היכטות המפוארות - כי למי איכפת ולמי עושים חשבון - כך היה וכך יהיה ...

82 נו אז מה ? זה המוחשתמרט "הטוב והישן" שרובנו מכירים, והשאר עוצמים עיניים וסותמים את האף בוננזה
 • 23:26
 • 04.08.12

והוא בטח טס בלי בושה על חשבון "השאריות" מאולמרטורס בראשון, שהרי "לא התקיים יסוד נפשי" עאלק........מה שכן, יש לו עור של פיל טורבו שחבל"ז.

83 האמת? אכן חטטנות זולה  (לת) לא דובר של אפ'חד
 • 23:32
 • 04.08.12

84 ועל היאכטה של נבזלין הבעלים של העיתון שלך אתה לא מדווח מי מתארח??????  (לת) צבועים
 • 00:15
 • 05.08.12

85 למה אתם הולכים רחוק? ומה עם ההצף על מלט של נוחי דנקנר... שמש
 • 00:16
 • 05.08.12

מנכ"ל של מי הוא היום?

86 אולמרט תהנה עוד שנה תספר לחברה בכלא על הברביקיו בספינה  (לת) רב חובל
 • 00:54
 • 05.08.12

87 God Bless Yaron Zelicha  (לת) שלום
 • 01:11
 • 05.08.12

88 נקבע ש"אולמרט פעל בניגוד עניינים בפרשה" - מדוע זה לא מספיק כדי להעיף נוכל מהמפולטיקה?  (לת) מקום ראשון באולימפיידת הנוכלים בפוליטיקה
 • 01:18
 • 05.08.12

89 איזה קומבינה אולמרט מבשל עכשיו...דבר אחד בטוח...כסף...כסף..$$$$$  (לת) חוקר פרטי
 • 01:44
 • 05.08.12

90 כמה סילמנים אפשר היה להציל רק מעלות ההבטחה של אולמרט מחוץ לישראל, שאינו מפסיק לעשות חיים ולעשות עסקים ברחבי העולם? חרפה.  (לת) מאבטח
 • 02:02
 • 05.08.12

91 האופי תמיד מנצח: הנהנתנות, יד רוחצת יד  (לת) והליכה על חבל דק של יושרה מפוקפקת
 • 02:20
 • 05.08.12

92 הפסקתי יפה נפש לשעבר
 • 02:30
 • 05.08.12

הפסקתי להיות מנוי להארץ, איני רוצה להיות יפה נפש העוסק ברדיפה של מנהיגים. רדיפה של אולמרט לא ברקסים

93 פרקליטות בפשיטת רגל חזי
 • 02:45
 • 05.08.12

אינני שובניסט אבל מה אפשר לצפות מפרקליטות שמורכבת בעיקר מנשים שחלק ניכר מהדיונים המישפטים שלהן זה על הא ועל דא דיאטות משפחה...

94 רדו כבר מאולמרט. מותר לו שיהיו לו חברים עשירים!  (לת) רונן
 • 02:50
 • 05.08.12

95 לי יש צו אי יציאה מהארץ עד גיל 101 בגין חובות ארנונה ולעברין אולמרט אין צו עברין וטוב לו עני ורע לו
 • 05:08
 • 05.08.12

מתנהל נגדו משפט פלילי בגין פרשת הולילנד
כמו כן הוא הורשע

96 הייתי זורק את הפרקליות והארץ לאותו פח יוסי
 • 06:47
 • 05.08.12

פשוט קשה לכם עם האמת. כתבה נמוכה ומניפוליטיבית. פשוט תגידו שאתם שונאים אותו וזהו.

97 בושה לעיתון הארץ ציון סקיזדה
 • 08:10
 • 05.08.12

במקום לשתות את הדם של רודפי אולמרט בכפית או בקשית ממשיכים לזהם את שמו של אולמרט ועל מה? תגידו אתם ירדתם מהפסים?

98 אולמרט, ביבי והטייקונים חוגגים על יאכטה שבסוף טובעת. מי ניצל? מדינת ישראל.  (לת) גיחי גיחי
 • 09:27
 • 05.08.12

99 אולמרט, היה גנב, נשאר גנב, אזרל מרומה
 • 09:30
 • 05.08.12

וגם השופטים, כנראה גנבים, משוחדים, אלוהים יודע מה עבר להם בראש כשזיכו את הגנב !!!

 •   כשהבת של אולמרט היא חברה (לעבודה)של בן השופט... א.ל. רמת-גן
  • 14:30
  • 05.08.12

  זה ממש מספיק. לא צריך לעבור שום דבר בראש.

100 אנשל פפר אתה פפרצי שמתחזה לעיתונאי אורן
 • 09:54
 • 05.08.12

גאונים כמוך העלו את ביבי ועכשיו כולנו נהנים

101 מה רציתם? שיתארח על סיפון החסקה שלי?  (לת) געצל פרעסער
 • 09:56
 • 05.08.12

102 אולמרט כזה ישר שאני בהלם. שונא מתנות ולא ושומר חוק.  (לת) גוני
 • 10:02
 • 05.08.12

103 ואני מממן את הדרעק הזה.  (לת) עדד
 • 10:51
 • 05.08.12

104 אולמרט, אתה כמו חרא צף על המים  (לת) דוד
 • 10:56
 • 05.08.12

105 מותר לו הרי הוא בעיר מקלט של הסמאל  (לת) מתושלח
 • 11:23
 • 05.08.12

106 מותר לו הרי הוא ברח לערי מקלט של הסמאל  (לת) מתושלח
 • 11:28
 • 05.08.12

107 לכו תאמינו לעליזה אולמרט שמשחקת אותה 'לא ידעתי לא שמעתי'  (לת) על סיפון היאכטה
 • 11:32
 • 05.08.12

108 למה אינכם מדווחים על מסעות המלך ביבי ושרתו בחסות הסנדק אדלסון  (לת) אוי וויי
 • 14:21
 • 05.08.12

109 שאלה אחת ותשובה אחת. שאלה: מי בין הפוליטקאים הבכירים בארץ לא כזה? קביעה נחרצת: בנימין נתניהו. הוא לא כזה  (לת) נתניהו הסרגל של המדינה.
 • 14:50
 • 05.08.12

110 את הנסיעה המיותרתלאנלגיה לרדוף אחרי אולמרא מי מממן לכם
 • 14:51
 • 05.08.12

ראוי שקוראי עיתון הארץ ידרשו כספם חזרה

111 למה אני צריך לממן לנהנתן הזה מסעי תענוגות בעולם, לצפות באולימפיאדה ולבלות עם לואי על היאכטה שלו, כאשכר 3 מלווי שב"כ טסים איתו וישנים בבתי מלון מפוארים לשמור לו על התחת....  (לת) יפתח הגלעדי
 • 09:28
 • 06.08.12

פרוייקטים מיוחדים