אולמרט: נתניהו הוציא 11 מיליארד על "הזיות הרפתקניות"

ראש הממשלה לשעבר העריך כי המהלכים עליהם הוצאו הכספים לא יבוצעו; הוא תקף את התנהלות ברק בפרשת הרפז ואמר כי הוא אחראי לתוצאותיה

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט האשים הערב (שישי) את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, כי הוציא 11 מיליארד שקלים על "הזיות הרפתקניות". בראייון ל"אולפן שישי" בערוץ 2 העריך אולמרט כי המהלכים עליהם הוצאו הכספים לא יצאו לבסוף לפועל. הוא גיבה את טענות ראש השב"כ לשעבר, יובל דיסקין, על התנהלות נתניהו ושר הביטחון אהוד ברק, וטען שברק הוא האחראי לפרשת הרפז.

"בשנתיים האחרונות הוצאנו למעלה מ-11 מילארד שקל על הזיות הרפתקניות שלא בוצעו ולא יבוצעו. מדובר בסכומים שהם מעל ומעבר לתקציבים הרב שנתיים", אמר אולמרט. הוא העריך כי המהלכים לא יבוצעו משום ש"אמרו לנו ששנת 2012 היתה שנת ההכרעה. הבהילו את כל העולם ובסופו של דבר לא עשו כלום בנושא". לדבריו, יש עודף בתקציב הביטחון שחייבים לקצץ בו, אולם איש לא מתייחס לכך בשל מערכת הבחירות.

אולמרט התייחס לדברים שאמר ראש השב"כ לשעבר, יובל דיסקין, על כך שנתניהו וברק ניהלו דיונים רגישים על התקיפה באיראן באווירה מזלזלת, תוך עישון סיגרים ושתיית אלכוהול. הוא גיבה את התנהלותו של דיסקין, ואישר כי שמע בעצמו דברים דומים. "האם ידעתי על כך ושמעתי על כך? כן", אמר אולמרט. "האם דיסקין היה צריך לדבר על זה? אני חושב שקודם כל טוב שהוא לא דיבר על שום דבר מבצעי. אבל בנושאים כאלה, זו היתה חובתו לדבר על זה. אם אדם כמו דיסקין, שהפגין אחריות בכל שנותיו במערכת, מגיע למסקנה שעם ישראל חייב לדעת מה קורה כשדנים בגורלו, אז זה היה חיוני".

אהוד אולמרט מוטי מילרוד

באשר לפרשת הרפז, שדו"ח מבקר המדינה בעניינה התפרסם השבוע, האשים אולמרט את ברק באחריות לפרשה. אולמרט, ששימש ראש ממשלה כשברק היה שר הביטחון וגבי אשכנזי רמטכ"ל, אמר כי "אני לא מתכוון להתעסק בדברים שקרו לפני ארבע או חמש שנים". בהמשך אמר: "ברור לחלוטין שלתוצאות הפרשה הזאת יש אדם אחד אחראי – האיש שמופקד על המערכת. הניסיון לנהל מלחמה נגד הרמטכ"ל לא היה מכובד, מי שעמד בראש המערכת הצליח לריב עם כולם ולסכסך בין כולם. האיש שהיה מופקד על המערכת הוא שר הביטחון ברק. לא צריך בשביל זה ועדת חקירה. הוא עשה לעצמו ועדת חקירה באופן בלתי צפוי, והוציא עצמו מהמאבק הפוליטי, משום שהוא היה יודע מה היו התוצאות".

אולמרט שב והביע את תמיכתו בשאול מופז, ואמר כי "מופז נבחר לראש קדימה כי קדימה רוסקה לפני כן", בהתייחס לתקופת הנהגתה של ציפי לבני. הוא קרא להעמיד את הנושא המדיני במרכז מערכת הבחירות. "כל זמן שלא יהיה משא ומתן בינינו לבין הפלסטינים, מדינת ישראל נמצאת במצב קשה ותהיה במצב קשה. אנחנו מריחים את האדים עליהם דיבר דיסקין. אנחנו רואים את התמונה בשטחים. אף אחד מהמועמדים לא מדבר על זה מלבד קדימה. כשהדברים ייפרצו, כשנהיה בבידוד, כשהממשל האמריקאי יסיק את המסקנות ממדיניות ההתגרות של הממשלה, אז יהיה מאוחר מלנסות לשקם את הנזק הנורא שנגרם למדינת ישראל".

מהליכוד-ביתנו נמסר ל"חדשות 2" בתגובה: "אהוד אולמרט, שהורשע בפלילים והביא עלינו את הנסיגה החד-צדדית, שהעלתה את חמאס לשלטון, ניהל באופן כושל את מלחמת לבנון השנייה, והציע ויתורים חסרי אחריות לפלסטינים, הוא האחרון שיכול להטיף מוסר לראש הממשלה נתניהו, שחיזק את ביטחון המדינה מול הטלטלות העולמיות, וניהל את מבצע 'עמוד ענן' באופן אחראי ושקול".

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 167
  תיק ביביטורס מטוייח ומוחבא מהציבור
 2. 166
  That's the smart tihinnkg we could all benefit from.

  That's the smart tihinnkg we could all benefit from.

 3. 165
  תראו מי מדבר, יש לך עוד הרבה לעבוד בכדי להגיע למה שנתניהו עשה למען המדינה
 4. 164
  בין מויש (קצב) למויש (טלנסקי)

  לאהוד אולמרט הפתאטי !

  אתה בא בתלונות לביבי נתניהו ואיך יכול בן אדם מוכשר כמוך לשים כשר בטחון את מר עמיר כיפת ברזל בזמן ששניכם ביחד לא יודעים לפרק M16 .

  אהוד היקר ! לפי כל הסטטיסטיקות , מה שנראה בעתיד לעין מקומך בסוף יהיה עם מויש (הנשיא לשעבר) ! איך יכול להיות שעליזה היקרה נסעה נסיעות כל כך רבות לחול ולא ידעה שמויש (טלנסקי) שילם .

  עם ישראל בטוח שאתה לא לקוח מעטפות ריקות !!! כי אתה לא פראייר !!! אתה רק לוקח מעטפה שמכבדת את עצמה ואותך !!! חבל לנו על שופטי ישראל שלא קראו לך פעם אחד ולתמיד את הנשמה , אוכל חינם !!!

 5. 163
  אולמרט

  במדינה אחרת מן המתוקנות אולמרט היה שותק לתמיד,רק כאן במדינת ישראל
  נותנים לעבריינים רשות דיבור ולדרעים למיניהם נותנים להנהיג.
  בושה וחרפה,אם הייתי צעירה יותר אינני יודעת אם הייתי רוצה לחיות כאן,
  כמה עצוב לי!

 6. 162
  מי שהורשע ועומד לדין בחזקת מגה מאפיונר עדיין מדבר. יום גזר דינו יהיה יום חג הדברת הרשע.
 7. 161
  נתניהו הוציא למען הבטחון

  אולמרט הכניס לכיס למען הבטחון שלו אחיו משפחתו והעיקר החיים הטובים
  ויסקי עטים סיגרים וכ״ו
  הפעם השופטים לא יפספסו שערי הכלא קרובים.

 8. 160
  איני מבין את עיתוי הדברים. הרי ברור כבר שנים שישראל לא תשיג דבר מתקיפת הגרעין האירני.

  לפני עשור כבר ידעו במערכת הבטחון הישראלית שאין לה היכולת לעצור את תוכנית הגעין האירנית, מקסימום לעכבה בשנה או שנתיים.
  משום כך לא ברור למה אולמרט מעביר הביקורת היום. אחרי שישראל השקיע כמה עשרות מיליארדים של דולרים בתוכנית מקיפה להצטיידות של חיל האוויר.

 9. 159
  אולמרט אכל מהפטריות והתחיל להזות ולדבר ולדבר ולדבר.שיתנו לו תרופה.

  אולמרט פוחד שיזכרו אותו רק מהמעטפות של טלנסקי וההרשעה בבית המשפט, ולכן מנסה למנף עצמו . אבל ההזיות מורידות אותו אחורה . אלא שהשמאל מחבק אותו ויפול יחד איתו.
  מעולם ,טובת המדינה לא הייתה לנגד עיניו ומעולם לא עשה משהו שהוא לטובת המדינה אלא רק לטובתו האישית .
  אולמרט נכנס להרפתקאות מלחמה בלי לדעת מהי מלחמה וכיצד לנהל אותה .
  תקציב? אף פעם לא עיניין אותו. נתן להחרשזון לנהל את האוצר עד שנתפס בגניבה.הירשזון שתק לגבי המעורבים האחרים. חבל.

 10. 158
  כל הכבוד לאבירי חופש הביטוי

  שמצנזרים דעות קצת שונות. כמו תמיד בהארץ, ליברליזם במיטבו

 11. 157
  אוולמארט : הזיית ההתנתקות עולה לנו בדמים רבים: תצא בחוץ ותעשה חשבון נפש
 12. 156
  תגובת הליכוד הזוויה, לא עיניינית, ומעידה על פניקה
 13. 155
  אהוד אולמרט

  כל התגובות המתלהמות כאן נגד אולמרט באות מהימין הקיצוני ההזוי, שמוכן להרוס את המדינה, ובלבד שהוא ימשיך להתפרע. אומרט אינו צדיק, אבל נהנתניהו הוא מסוכן למדינה. כדאי שהימין יפנים שהוא יקיים את תכניות מפלגות המרכז- שמאל, על אפו ועל חמתו. העולם יראה לימין ההזוי מאיפה משתין הדג, ושמדינה דמוקרטית אינה מתנהלת עפ"י ההלכה.

 14. 154
  אולמרט - אתה מפוטר! (הודעה תשלח באימייל)
 15. 153
  היו לנו ראשי ממשלה צנועים ביותר. בן גוריון, בגין, שמיר. היו גם נהנתנים גדולים כמו ברק ונתניהו. מה שמעניין זה שאולמרט בטוח שהוא חבר במועדון של הקבוצה הראשונה, זו הספארטנית, בה חברים בן גוריון-בגין-שמיר.

  על מה הוציאו 11 מליארד שקל לקראת התקיפה באיראן? רכשו מטוסי F-15I? מטוסי F-16I? הרי זוהי ההצטיידות הרגילה של חיל האויר?
  איך עיתונאים שומעים סכום אדיר של 11 מליארד ש"ח, ולא שואלים את אולמרט: על מה הוציאה ממשלת נתניהו את הסכום הפאנטסטי הזה? אפשר לחשוב שזהו סכום שהיה בקופה הקטנה של משרד הבטחון ולפתע נעלם משם, עד שאולמרט האיר עם פנסו על המקום שבו מוסתר הכסף.

 16. 152
  בזבוז כספים מסעות הפחדה וקמפיינים דומים

  11 מיליאד שקל בזבוז לחינם מסעות האימה של נתניהו מבזבזות כספי ציבור שלא לצורך. כמיהה שלטונית בזבזנית רברבנית. פרט לבחירות דמוקרטיות השלטון דקטטורי. הרביזיוניסטים ממצודת זאב מונצחים על קירות המצודה היתר שהוא השלטון הקיים אינו דומה לחזון הרויזיוניסטי. אמר מנחם בגין בשידור רדיו עת הכרזת מדינת ישראל ״ בל יהיה בארץ ישראל אדם חסוך קורת גג חינוך בגד ומזון אף ננהג כך בשכנינו הערבים ונזכור כי גר הייתה בארץ מצריים. ״ דבר מזה לא מיושם על ידי הביביסטים היום

 17. 151
  בזבוז כספים מסעות הפחדה וקמפיינים דומים

  11 מיליאד שקל בזבוז לחינם מסעות האימה של נתניהו מבזבזות כספי ציבור שלא לצורך. כמיהה שלטונית בזבזנית רברבנית. פרט לבחירות דמוקרטיות השלטון דקטטורי. הרביזיוניסטים ממצודת זאב מונצחים על קירות המצודה היתר שהוא השלטון הקיים אינו דומה לחזון הרויזיוניסטי. אמר מנחם בגין בשידור רדיו עת הכרזת מדינת ישראל ״ בל יהיה בארץ ישראל אדם חסוך קורת גג חינוך בגד ומזון אף ננהג כך בשכנינו הערבים ונזכור כי גר הייתה בארץ מצריים. ״ דבר מזה לא מיושם על ידי הביביסטים היום

 18. 150
  וכמה מיליארדים ביזבז לריק העבריין המורשע בלבנון השניה ?
 19. 149
  חשובה האינפורמציה ולא מי שמביא אותה. יש לבדוק אם היא נכונה. דרעי המורשע וצחי הנגבי רצים לכנסת. נו, אז אם לא מאמינים למורשעים יש להורידם מרשימות המפלגות. ולעצם הענין אחרי שביבי "קנה" לנו חיסון נגד שפעת בשנה שעברה ב 500 מיליון דולר , חיסון שלא היה יעיל, ואחרי שהביא סופרטנקר וקנה טייסת כיבוי שיעילותה בספק, הוא שוב נכנס ללחץ והוציא ים של כסף על מתקפה וירטואלית של אירן?? זו השאלה האמיתית!!!
 20. 148
  נראה שואלמרט עובד אצל נתניהו, בטוח שהוא שלח אותו לדבר, כי כל מילה שהעבריין המושחת הזה מוציא מהפה עוזרת לביבי
 21. 147
  אולמרט חסר מעצורים ובושה.הביא את המדינה למצב הכי מסוכן שהיתה בו

  בזמן אולמרט כראש ממשלה , מצב המדינה היה בשפל מדאיג ביותר. במלחמת
  לבנון השניה הובררה אי יכולתו לנהל מלחמה .כוח ההרתעה של צהל ירד ונמוג.
  ההחלטות נעשו כלאחר יד תוך עישון סיגרים .לא התייעץ עם אף אחד חוץ מאשר עם ברק כשר בטחון ששלט בכל מהלכיו של אולמרט.
  מי ששלט באולמרט הייתה אשתו ובנותיו. הן היטו אותו שמאלה. הן הכריחו אותו להציע לאבו מאזן את כל הגדב המזרחית, נסיגה מכל ההתישבות היהודית, מסירת חצי ירושלים, הסכמה לשיבת ערבים ועוד.
  מזל שאבו מאזן לא הסכים.אחרת היינו בצרה אדירה. כולל טילים על נמל התעופה וכל גוש דן וכו'.
  אולמרט הוא איש דורסן, משמיץ\ חסר עכבות וימכור את המדינה רק שיאמרו שידו במעל.

  1. סר טעם או עוור צבעים

   הדבר הכי מזעזע זה הטעם שלו בבגדים,הרבה כסף וטעם של ליצנים.

 22. 146
  אולמרט מושחט- תחזיר מה שגנבת

  מר אולמרט היקר , לפני שאתה מעז להעביר ביקורת תחזיר מה שלקחת...

 23. 145
  זה בטח איזו יכולת סודית לחיסול מתקני הגרעין האירניים. אין שום דבר הזוי בזה. נתניהו המשך לבנות את היכולת שלנו לחיסול הגרעין האיראני.
 24. 144
  11 מליארד שקל הוצאו לבטחון. ובאשר לתקיפה באיראן מי יבטיח לנו שלא נאלץ בסופו של דבר לתקוף?.
 25. 143
  מענין איך פתאום עבריין מורשע הפך לבר סמכא בעיני כתבי "הארץ"?
 26. 142
  תקשיבו לו.....

  בדרל כלל, בעולם התחתון כל עבריין יודע הרבה מאוד על מעשיו של עבריין מתחרה..........

  1. יש להקשיב לו, הוא בעל הידע והניסיון המוכח הן בכישלונות והן במעטפות ושוחד
 27. 141
  גועל נפש !! בושה !!

  רק במדינה דפוקה כמו ישראל מופיע בליל שישי במהדורה המרכזית איש ציבור שעומד למשפט על שוחד, שקיבל מאסר על תנאי על הפרת אמונים,
  שהיה אחראי לשתי מלחמות הזויות, שרץ והתחנן לאבו מה שמו שיעשה איתו "שלום" וקיבל יריקה בפרצוץ,, מופיע ברוב חוצפתו עם ההבעה השחצנית והזחוחה שלו ומטיף לכולם מוסר...גועל נפש !! בושה !!

 28. 140
  אולמרט זרק סכום: "11 מליארד שקלים", ואף אחד לא מבקש ממנו איך לעזאזל הוא הגיע למספר המופלא הזה. זה כנראה בגלל האמינות הגבוהה שלו.

  מה בדיוק הוא מכניס לתוך תקציב הפרוייקט האיראני? האם רכש מטוסי F-15I ומטוסי F-16I בידי חיל האויר נחשבת להוצאה על הגרעין האיראני שלא יצא לפועל?
  האם מקובל שראש ממשלה לשעבר מתחיל להתחשבן על הרכש הצבאי של מחליפו?
  אין לאולמרט מעצורים. הוא תוקף אפילו את הנהנתנות של ברק ונתניהו. היו לנו ראשי ממשלה ספארטניים כמו בן גוריון, מנחם בגין ויצחק שמיר. אולמרט משוכנע שהוא שייך לקבוצה הצנועה הזו, וחורה לו ההתנהלות הנהנתנית של נתניהו את ברק, שאוהבים את החיים הטובים.
  אולמרט רק שוכח שאילו הוא היה שייך לצנועים סביר להניח שהוא היה מתראיין לקראת הבחירות הללו מכס ראש ממשלה.

 29. 139
  אולמרט אולי תסתום את הג'ורה שלך אחת ולתמיד.

  וכמה כסף אתה העלמת ? האחרון שיכול לדבר על כסף זה אתה. אז תשתוק.

 30. 138
  ההינתקות האומללה עלתה יותר,, 12 מיליארד ש"ח,,,, גבי אשכנזי מונה בזמנך

  אתה יחד עם ההזוי השני ארמונד פרץ החלטתם למנות את גבי אשכנזי לרמטכ"ל

 31. 137
  רק במדינה כמו ישראל נותנים לעבריין מורשע לדבר
 32. 136
  תיראו מי שמדבר אולמרט מר עופר יצוקה

  תיראו מי שמדבר ומבקר את ביבי אולמרט שניכשל בעופרת יצוקה,מה עם
  הביזבוזים שלך???? איזה אופנה יצאה בזמן האחרון ראש ממשלה מובס ומושחת מבקר את ראש הממשלה, בטח גם ביבי יבקר את מי שיבוא אחריו,אותו דבר גנרלים במיל ששווים מיל מבקרים את קודמיהם, אותו דבר
  דיסקין מבקר את שר הבטחון וביבי ומגלה סודות מדינה,במדינה נורמלית
  מקומו בכלא למה רק ענת קם, הסרט שומרי הסף של ראשי השב"כ
  לדורותיהם שמגלים סודות מדינה הסרט מועמד לאוסקר, כמובן לא מאהבת
  מרדכי אלה מסינאת המן, הסרט מגלה סודות מדינה שהעולם אוהב לשמוע
  נגדנו ולכן הוא מועמד,תתבישו כך שמרתם על סודות המדינה????
  בשום מדינה בעולם הצנזורה לא היתה מאשרת את הסרט,איפה הצנזורה
  מתה?????????????

 33. 135
  אולמרט גנב ומאוס

  אין כלל זכות דיבור

 34. 134
  וכמה הרוגים וכסף "בוזבזו" במלחמות ההזויות שלך?
 35. 133
  הכל כדי לנסות לטשטש את מעלליו של רבין האלכוהוליסט.....
 36. 132
  הקנאה מעבירה אותו על דעתו

  האם לערוץ 2 מותר לעשות תעמולת בחירות חופשי?

 37. 131
  לאולמרט הייתי מציע לשבת בשקט.פעם נוכל,תמיד נוכל.שיסתכל בראי על עצמו.
 38. 130
  The defintion of stupidy

  When israelis keep electing the same leadership while expecting a different result, i sit back and can come to one conclusion only - israelis are idiots. Elect someone else, someone completely new. I recall that when Begin won in 1977, many were fearful of non-stop wars. He brought israel peace with Egypt. Try sonething else - Livni, Lapud. Yechimowitz, anyone!!! But whatever you do, don't prove that you are a bunch of idiots yet again!!

 39. 129
  עבריין פתח את הפה

  בושה וחרפה. האיש עבריין מולד חסר עכבות. לא יאומן איזה גועל נפש יוצא מבית מדרשו של תמנונוני

 40. 128
  עשרות בובונים בתשלום,ברור כשמש השוקעת על הארץ היקרה הזאת.
 41. 127
  "אולמאט העריך"למה אני כקורא הארץ צריך לקרוא הערכה של מי ששופט לא מאמין לו...?
 42. 126
  יש לרשום בתחילת המאמר - "המציג הינו עבריין מורשע". חוץ מזה, כרנאה שכל מילה בסלע וביבי מאוס אכן טועה, מטעה ויטעה והכל על חשבוננו. אולי נתפכח?

  יתפכחו מצביעי הליכוד לאלתר.
  תראו איזו נבחרת הזוייה הם העמידו. ובראשם, הזגזגן - ראש ממשלה חזק בזגזוג למדינה חזקה בזגזוג.
  כבר קיבלתי סחרחורת מכל החלטה שהייתה והתהפכה דקה אחרי כן.
  ומילא, אם מצבנו הפנימי היה רע אבל העולם היה אוהב אותנו. אבל גם לעולם נמאס מאיתנו.
  ביי ביבי, ביי.

 43. 125
  איך הוא מעז עוד לדבר המושחת הזה???
 44. 124
  אולמרט הוא גם רוה"מ הראשון שהורשע בפלילים

  אולמרט הוא רוה"מ שוועדת ווינוגראד אמרה שהוא נכשל כישלון חרוץ בהכנת צה"ל למלחמה שבא לידי ביטוי במלחמת לבנון השניה.

 45. 123
  miracle

  Look who is talkind!

 46. 122
  ממש אבל ממש לא מעניין מה הנוכל אומר
 47. 121
  אני חושב שזה בלתי אתי ולא מוסרי להביא ראש ממשלה מורשע לראיון בטלוויזיה. כשאני רואה אותו בטלוויזיה אני מרגיש בחילה, וכאשר אני מבין שהזמינו אותו לראיון באולפן, אני מקבל בחילה מהמזמינים. זו בושה לעיתונות לדעתי, בושה.
  1. הבחילה זה מביבי בעעעע

   זה שהבהיל אותנו וביזבז מליונים וימשיך לבזבז

  2. חברו הטוב של בעלי הערוצים, הופך כוכב להיט. מבחינתם הוא מורשע לייט וה"סמכות" להטיף על שחיתות הוא היה שם ויודע להנחות את המדינה להתנהלות "ישרה", איזה פרצוף מוסרי יש לתקשורת שלנו!? ביזיון אמרנו???
 48. 120
  שוב התקשרות הופכת עבריין (חוצפן ללא בושה) ל''סלב''. אדם ללא מוסר, מצפון, שקרן ותחמן כמו צלופח.
 49. 119
  אויש תשתוק כבר, ראינו אותך. תשתוק
 50. 118
  כסף קטן. על פי מקורות ממשלתיים קרוב לפי חמישה מזה נשפך על ההתנחבלויות (גם בקדנציה של אולמרט) - וכולם יודעים שישראל תיסוג מן הגדה המערבית ...באמת לא ביג דיל.
 51. 117
  לאולמרט כואב , כמה עמלות יכול היה להוציא מזה ? ונדל"ן ?

  האיש עם מעטפות הכסף , האיש עם הפנית יזמים לשותפו העורך דין , מדבר !

 52. 116
  לא לביבי

  הצילו!!!
  אל תתנו לביבי להנהיג את המדינה.
  האיש הזה, שלט בנו ולא עשה שום דבר לקידום השלום. הוא מתכוון גם בעתיד לא לעשות דבר.
  מה הוא מבלבל את המוח עם אירן?
  מוטב, שירים טלפון לאבו מאזן, ישבו ידונו עד שיצא עשן לבן.
  ואם לא?
  לך הביתה ביבי, שרה מחכה לך!


  לך הביתה ביבי! שרה מחכה לך.

 53. 115
  אולמרט - אנא אל תשוב
 54. 114
  ערוץ 2 נותן במה לעבריין מורשע מושחת ושקרן שדרדר את
 55. 113
  אולמרט, עבריין מורשע בהפרת אמונים וחובב סיגרים ידוע תוקף את מעשני הסיגרים
 56. 112
  העבריין שטוהר בידי העליון מוכר מרכולו ב"הארץ" - תתבישו נבלות
 57. 111
  ביחס לביבי, אולמרט צדיק גדול

  אני לא מאמין שאני מגעגע אליו.
  כנראה אמי מתגעגע לכל דבר שאינו ביבי.

  נ.ב.
  יש פה דפוס קבוע שכל מי שמותח ביקורת זוכה מקבוצת ביבי להתקפה אישית (ולא רלוונטית).
  במקרה של אולמרט הבן אדם מושחת אבל זה לא רלוונטי.
  במקרה של דיסקין - אנו חייבים לו חוב גדול והאיש כולו אהבת עם ישראל (בדיוק כמו דגן).

 58. 110
  אולמרט אולי עבריין (לכאורה) אבל.....

  תקשיבו לו, כי הוא יודע הרבה יותר מאשר כל אחד מאיתנו, לאן הלכו כספים עצומים בשנות שלטונו של נתניהו, ואולי זו תהייה התשובה מדוע קופת המדינה ריקה ומדוע אנחנו, כולנו, עומדים לשלם הרבה יותר על חשמל, מים, אגרות למיניהן, מיסים - כדי לכסות על מה שאולמרט קורא הרפתקות, ובמילים פשוטות יותר : בזבוז מושחת של כספי הציבור והקלות הבלתי נסבלת של שימוש בכספים שהיו מיועדים ל: ילדים במצוקה, זקנים במצוקה, ניצולי שואה במצוקה , חסרי דיור הגרים באוהלים, חולים שאין כיסוי לתרופות שלהם ועוד ועוד...... כן, יש כאן חברה, אנשים שצריכים להתקיים !!!!!!

  1. רותי בבקשה תקראי

   אם את אומרת ומתלוננת לאן סכום כסף גדול נעלם אז מה אם זה שתחת שלטונו משל אולמרט "נעלמו בתמימות" 39 מילארד שקל מקופת המדינה ללא מעכב של מה קרה איתם. כמובן שבתקשורת "שכחו" לספר על זה.

 59. 109
  שנים רבות הייתי תומך נלהב של אולמרט. אך לכל תמיכה של סייגים, ולאחרונה עלתה סאת ההשמות נגדו לממדים מפחידים: האיש עשה לביתו, והוא נהג בפרשת הולילנד כגדול המושחתים. לתת לאיש הזה במה בטלויזיה ובעיתון להביע את דעותיו, זו יותר מחוצפה.
 60. 108
  ביבי אסון בר קיימא למדינת ישראל

  רק חמור מצביע ביבי

 61. 107
  טולמרט בא להעלים למופז את 2 המנדטים העלובים, שבשבילם ביזה את עצמו עד זוב דם
 62. 106
  הכל מותר

  העיקר ללכלך את נתניהו, "הארץ" הממומן ע"י גרמני עם עבר נצי ימכור לנו הכל נגד הממשלה והמדינה
  אולמרט איש מושחת, שקרן, כועס כי לא קבל אחוזים מאותם המיליונים.

  למנות אותו לדבר בדאר, שם י שנם הארבה מעתפות

 63. 105
  אם אולמרט ידע , ובנוסף אם הוא חושב שטוב עשה דיסקין שדיבר על זה. אז למה הוא לא דיבר על זה, ולמה רק עכשיו? נשמע לי כהתקפה מתואמת !
  1. נגיב כי פשוט מאוד חייבים

   אם הוא היה אומר אז המשפט שלך היה: "הוא עבריין מורשע שמנסה להפיל ראש ממשלה"
   ככה שלא משנה מה הוא היה עושה היית מוצא מה להגיד, נכון שהוא לא התערב כי כל התערבות שלו היתה נתפשת כמהלך של ראש ממשלה לשעבר שמנסה ללכלך על ראש ממשלה מכהן.
   כשנשאל האם היה מודע למה שדיסקין אמר, הוא הגיב שהוא שמע על זה. שם לב שהוא לא אמר שום דבר מעבר לזה שלדעתו האישית דיסקין היה צריך להוציא את זה החוצה וזהו.
   גם היום הוא יותר ממלכתי מביבי "המלך"

 64. 104
  לא ברור כאן מי נגד אולמרט... האם זה ליכודניקים או העבודה? הלו, תרגעו הוא כבר לא מתמודד!
  1. אז למה הוא לא יושב בבית ומתערב בגסות ובטפשות במערכת הבחירות?

   הרי דיוד, גם אתה יודע שמופז הוא רק בובה במשחק הזה, שומר את הכסף ואת הפלטפורמה לאהודי הישר והתמים.

  2. האיש הזה צריך להירקב בכלא ולא להופיע באולפני טלביזיה
 65. 103
  אימה ואיפה

  מדוע אתר הארץ לא הביא מהראיון המטלטל שנעשה עם השר משה ניסים ברשת ב וכן בחר להביא את דבריו של אולמרט בערוץ 1 ?

 66. 102
  אולמרט שקרן גנב ולא ישר . נהפך לאדם עשיר איך? מתנקם כעת בכולם.
 67. 101
  אימה ואיפה

  מדוע אתר הארץ לא הביא מהראיון המטלטל שנעשה עם השר משה ניסים ברשת ב וכן בחר להביא את דבריו של אולמרט בערוץ 1 ?

 68. 100
  הכי מצחיק זה הדגובות של הליכוד
 69. 99
  מסביר למה יש בור תקציבי.
 70. 98
  אולמרט עבריין מורשע שמקומו בכלא ולא באולפני הטלוויזיה
 71. 97
  11 מיליארד

  לא הבנתי לאן הלך הכסף שבוזבז.
  האם זה סוד צבאי?

 72. 96
  ראש הממשלה הטוב ביותר

  אהוד גילה אחריות ורצינות בכל מהלך שניהל. די לביבי קדימה לשאול

  1. כן, כמו ההוא...על כל מהלך שניהל, ניהל עוד כמה במקביל!
  2. כן, כמו ההוא, רק שבכל פעם ניהל רבבות מהלכים מקבילים ומזעזעים
  3. מגיע לכם מושחתים גנבים כמו אולמרט והירשנזון
 73. 95
  אולמרט חובב הסיגרים והנהתנות מדבר על וויסקי וסיגרים. איזה פאטתי. האיש שהיה ראש עיריית ירושליים הטיף מעל לכל במה על אחדות ירושליים מוכן כעת לוותר עליה למכחיש השואה אבו מאזן... כל כך עלוב.
 74. 94
  נו,ולאן נעלמו עוד 3 מיליארד?אולמרט העבריין המורשע לקח אותם לכיסו.
 75. 93
  אין דאגה העם הזה מצביע מהתחת לא מהראש שום דבר לא ישתנה - העם הנבחר לא יודע לבחור ומצביע כמו עדר
 76. 92
  לפחות אינו מורשע בשלל עבירות

  של לקיחת כספים

 77. 91
  אולמרט צודק - אהוד ברק ליצן כושל שמעולם לא ניהל קרב גדול - לחקור מי נתן לו רב"ט
 78. 90
  מי ששלח 156 חיילים ואזרחים למוות מיותר במלחמה מיותרת - שלא יתלונן על בזבוז

  אני לא מבין איך האיש הבזוי הזה עוד מקבל במה בישראל

 79. 89
  תגובת הליכוד:

  אולמרט תקף אותנו והאשים אותנו בדברים? נתקוף אותו בחזרה ולא נתייחס לדברים!

 80. 88
  האיש מיצר על העובדה כי לא הוא הוציא את הכסף

  על טיולים ועטים.

 81. 87
  אולמרט, קבל כרטיס כיוון אחד על חשבוני מראשוטורס, בביזנס, רק עזוב אותנו כבר.

  קבל אחריות על פרץ בביטחון והירשנזון באוצר ובלום פיך

  1. בדיוק כך. רק בישראל ( ובאיטליה) חוזרים בלי שום בושה וענווה פוליטיקאים שסרחו. מנהיג ללא ענווה לא יכול להנהיג. ומי שחוזר אחרי שסרח אין לו ענווה. יצאת חצי זכאי ( זה לא בציניות. האיש זוכה מרב ההאשמות) אבל נשאר ריח שלא מאפשר לך לחזור. די. לך בשקט. זה לא אישי.
 82. 86
  תוסיפו 5 מיליארד ש"ח על עמוד ענן הזוי ובלתי נחוץ וקיבלתם 16 מיליארד ש"ח.
 83. 85
  לפחות נתניהו לא בזבז חיים של חיילינו במלחמות הזויות כמו אולמרט

  גם אם זה נכון נתניהו העביר את הכסף למען המדינה..אולמרט בטח היה מעביר את הכסף לכיסו האישי

 84. 84
  אולמרט... יא חתיכת נוכל מושחת... שב בביתך.. לא נשכח ולא נסלח....

  גנב!!
  גנב!!
  מלחמת לבנון השניה!!
  החבר הירשזון.. שר האוצר!!
  החבר פרץ.. שר הביטחון!!
  הולילנד!!
  חמס!!
  התנתקות= טילים על גוש דן!!

 85. 83
  חלד משעל מסתובב חופשי=הובסנו במלחמה

  עודבמלחמה יד הרפתקה של ביבי שעלתה מיליארדים.

 86. 82
  כתבת אולמרט

  ברור מאוד שהסבות הן פוליטיות של כל אלה שהעבירו ביקורת על נתניהו דגן דיסקין אולמרט ליבני איפה הם היו בזמן אמת יכלו להיטפטר לגבי אולמרט ראה תגובת הליכוד כל הפטפטת מחלישה את ישראל

 87. 81
  הממשלה הנוכחית תעלה את חמס לשלטון ביוש
  1. זה מה שיהיה עם ממשלת ליכוד או שמאל
 88. 80
  אתם נותנים במה לפושע מורשע ,לגנב ,למושחת ומשחית

  ואז אתם מתלוננים על שלטון החוק ועל המושחתים ועל הגנבים אתם מטפחים אותם
  אנשים כמו האיש הבזוי הזה אסור שיהיה להם פתחון פה ,ואז אתם מי שאמורים להוקיע אותם משמשים לשופרם
  בתקשורת מתה

 89. 79
  לאולמרט יש אזניים ענקיות, של בן 90
 90. 78
  מה שווה ההשמצות של נוכל נגד משהו שלא גנב?
 91. 77
  אולמרט שואל את עצמו אם 14 מיליארד נכנס למעטפה
 92. 76
  מר אולמרט הנכבד

  אתה הרי מלך הגנבים אולי עדיף שלא תתערב בנושאים כאילו

 93. 75
  ביבי מוביל את ישראל לבידוד. מצדה מעבר לפינה

  כשהדברים ייפרצו, כשנהיה בבידוד, כשהממשל האמריקאי יסיק את המסקנות ממדיניות ההתגרות של הממשלה, אז יהיה מאוחר מלנסות לשקם את הנזק הנורא שנגרם למדינת ישראל

 94. 74
  מה זה משנה כמה כסף שרף הביבי ?

  מה שיותר חשוב זה מה יהיו גזרות התקציב אחרי בחירות 2013 ? לא משנה מה תצביע תקבלו בעיטה לפנים. או שתשימו ז בקלפי

 95. 73
  העיתון הארץ שופר של עבריין מורשע אולמרט מעטפה$$$$$$$$$$$$
  1. אבל הוא לא לקח שקל לכיסאו

   והשופטים רבעו שזה לא שוחד. מה רוצים ממנו?

 96. 72
  וגם ששלי יחימוביץ תמכה והצביעה במפלגה ערבית אנטי ציונית !
 97. 71
  כל הצדדים צודקים. כמו בסוריה.
 98. 70
  ואתה והחברים שלך גנבתם 1111 מיליארד מהציבור

  לך כבר יא נוכל

 99. 69
  איך האיש המושחת הזה מעז?
 100. 68
  להביא את אולמרט לאולפן גרוע מלהפליץ מול המצלמה - מסריח. מי שאחראי לכך חייב להסתלק לאיי סמואה לחמישים שנה.
  1. עוד פעם הזנב של המפד"ל מקשקש?
  2. כאן אין כניסה לעבריינים
 101. 67
  למה העיתון מפרסם טענות מעורפלות של פושע? גם לאלפרון יש מה להגיד.
 102. 66
  אולי מספיק מלצטט את הפיליליסט הזה
 103. 65
  אולמרט ראש הממשלה הכי טוב ב15 שנה האחרונים.
  1. אולמרט ? זה שכשל ב2- מלחמות ב-3 שנים
  2. הכוונה אחד הנוכל הבכירם שהגיע למשרה זו
  3. יתכן שאתה צודק, אבל מה זה אומר?

   אם ראש הממשלה הטוב ביותר ב-15 השנה האחרונות הוא אחד האנשים המושחתים ביותר במערכת הפוליטית, מה זה בעצם אומר עלינו?

  4. נכון, וקצב הנשיא הטוב ביותר ודרעי שר הפנים הטוב ביותר והירשזון... איזה כיף שאנחנו בשמאל לא מושחתים.
  5. רק מהריבית,אה מיקי רק מהריבית.
 104. 64
  אולמרט אכול קנאה

  הממשלה הבאה תורכב ע"י המלך נתניהו והנסיך בנט.

 105. 63
  החוצפה של העבריין הזה אינה יודעת גבול. והתקשורת ממשיכה ללקק לו...
 106. 62
  בקיצור - לליכוד אין תשובה עניינית. ואם תשימו לב לקמפיין של הליכוד ככלל - מנסים לייצר דה לגיטיציה לכולם מימין ומשמאל.קמפיין שמנסה לפורר את החברה לשבטים ומשסה ציבורים האחד בשני. לא בדיוק הממלכתיות שהיינו מצפים מ"ראש הממשלה של כולם"
 107. 61
  השאננות האדישה של הקודקודים עוברת לציבור מעל הראש הכלבים מעשנים ושותים והשיירה עוברת
 108. 60
  אמנם אין מכשירים שרץ בשרץ אבל מבין שני השרצים עדיף אולמרט.הוא היה לפחות הגיוני ונבון במישור המדיני.
  1. צודק
 109. 59
  האג'נדה מעבירה את ערוץ 2 והארץ על דעתם. הבנאדם פושע, ציניקן עם מניעים שקופים אבל אם הוא מלכלך על נתניהו.. בואו נביא אותו. אתם מגעילים כמעט כמו אולמרט עצמו
  1. מאז "ישראל היום" האג'נדה היא הכסף: ההפסדים שנגרמו למוזס והטיקונים בתקשורת חבריו של אולמרט, ואז מותר הכל הפיץ שקרים להונות לגנוב את דעת הקהל וציבור בחלקו נטוע עמוק במוסר של שחיתות תומך בעבריין חסר האחריות, בהתבטאויות שגורמות נזק אדיר למדינה בפנים ובחו"ל.
 110. 58
  האגו, האגו

  עד לרגע זה - רחשתי לאדוני הרבה כבוד.

  אשכנזי - או כל דרג צבאי - אסור שיתנהל כך אל מול הדרג המדיני. גם אם זה ברק שהכריח אותך להתפטר.

  ההכנות לאיראן - חיוני שתעשינה. חסר אחריות מצידךלדון בדבר

 111. 57
  אולמרט חסר אידואולוגיה וזיקית פוליטית, שכל חייו חי בתחפושת בעעעעעעעעעע
 112. 56
  שלא תחשבו שאלה הביבונים שבמקום לענות לגופו של הנושא הקיומי יפצחו ב: המורשע והבמפרים של טלנסקי ומה עם המעטפות, זה בא לפיהם של הקופים מפי ביבי ולשכת ראש הממשלה : "מהליכוד-ביתנו נמסר ל"חדשות 2" בתגובה: "אהוד אולמרט, שהורשע בפלילים והביא עלינו וגו'", זה לא הקופים זה פינקלשטיין, זה ביבי, זה אקוניס ולא תהיה כאן שיחה.
 113. 55
  שלא תחשבו שאלה הביבונים שבמקום לענות לגופו של הנושא הקיומי יפצחו ב: המורשע והבמפרים של טלנסקי ומה עם המעטפות, זה בא לפיהם של הקופים מפי ביבי ולשכת ראש הממשלה : "מהליכוד-ביתנו נמסר ל"חדשות 2" בתגובה: "אהוד אולמרט, שהורשע בפלילים והביא עלינו וגו'", זה לא הקופים זה פינקלשטיין, זה ביבי, זה אקוניס ולא תהיה כאן שיחה.
  1. שיחה?? איתך מר כהן ?? הרי אתה אבי אבות העלגים. ושפתך שפת

   ביבים. כל כתיבתך היא לעג לאנטליגנציה. נגועה בגזענות. רדודה. משופעת בנאצות. ומלאה בשנאה ושטנה למי שחושב אחרת ממך. עליך בדיוק נאמר " הפוסל במומו פוסל "

 114. 54
  מה מצא עיתון מכובד כמו הארץ לצטט עבריין

  מורשע ועוד עומד על פשעים נוספים לדין? לפחות נתניהו לא גנב את הכסף לכיסו...


 115. 53
  11מליארד

  לזרוק סתם מספרים גם אני יכול . אבל צריך להיות מציאותי ולהבין שאולמרט הגזים בענק . וחוץ מזה אולי עוד נזדקק לזה.

 116. 52
  Likud Answer is a personal attack

  Here we go again with the personal attack by the Likud against one of the best Prime Minister Israel ever had.

 117. 51
  מדוע לא יושב העבריין המורשע אולמרט בבית הכלא כמו עבריינים מורשעים אחרים ?
 118. 50
  אולמרט המושחט מורשע בפלילים, מןסר מידע לאויב לגבי היקף ההכנות כדי להרוויח עוד מנדט למופז
 119. 49
  ״כשהצדיק״ מדבר אני יודע בוודאות מי האיש הרע בסיפור
 120. 48
  אם היה נתפס נוהג תוך שתית וויסקי היה נלקח רישיון הנהיגה שלו אבל כאשר ה"חזק" נתפס שותה וויסקי בזמן דיון על טיפול באירן הטמבלים ימשיכו להצביע עבור ה"חזק" הלוקח החלטות גורליות לכולנו תוך נהיגה בשיכרות
 121. 47
  BB BS OT

  תפיצו הלאה

 122. 46
  תגובת הליכוד? התכוונתם תגובת הליצן ארדן? ליצנים לא מסוגלים לדבר לעניין
 123. 45
  מושחת כאולמרט לא צריך להתערב במערכת בחירות בליכלוך על הליכוד

  אם כך אולמרט רוצה לתמוך בלבני או באופוזיציה לנתניהו ולליכוד הרי שזה משיג את המטרה ההפוכה.
  אם היו לי היסוסים בגלל החרדים הרי שלנוכח מעשי ודברי אולמרט הוא רק עורר לעשות חושבים ולהבין שצריך להצביע עבור נתניהו ולא עבור הגחמות והתיחמונים של אולמרט שהקינאה אוכלת אותו. הוא באמת חושב שהעם יושיב אותו בראשות קדימה על כס ראש הממשלה? מושחתים מקומם לא בכנסת לא בממשלה ולא בפוליטיקה -הלוואי ואולמרט היה נקי כפיים כמו נתניהו אז אולי פני הדברים היו אחרת אבל הוא התלכלך יותר מדי ביותר מדי נושאים וזה הרי אומר דרשני גם אם הוא עדיין לא בכלא בגלל השהיות ותיחמונים שלו, של עורכי דינו ושל שולה זקן שמסרבת לדבר ולספר את מה שהיא יודעת,ולצערנו החוק מכבד את "זכות השתיקה" כך שהיא יכולה להמשיך ולהגן על אולמרט ולמנוע את הרשעתו בכל ההאשמות והחשדות המיוחסים לו.

 124. 44
  איזה אפס

  די, צא לנו מהחיים

 125. 43
  How much did Lebanon II and Cast Lead cost us

  He upset cause the money could have been given to him in evelopes

 126. 42
  זה מה שקורה כשנותנים לעבריין סדרתי במה פתוחה להשמיץ את כל העולם ואשתו

  אולמרט הוא אחרון האנשים שיכולים להטיף מוסר לאחרים

 127. 41
  אולמרט אתה מושחת ועבריין מורשע וגם עם דם על הידים וכל השאר פירסומות.
 128. 40
  האמת קצת מתגעגעים לאהוד

  אהוד איש נבון מאד מוכשר סביר להניח שיהיה ראש ממשלה בעתיד אם ירצה השם

  1. אבל עבריין מורשע
 129. 39
  מפחיד והוא צודק, רק למי שחושב שהוא אלטרנטיבה- כמו שהוא שמע (כנראה נכונה) על הסיגרים של הצמד ההזוי, גם אנחנו שמענו לא מעט על מעטפות, ושוחד (וכן. גם על סיגרים ושעונים, ועטים). אולמרט אשם בכך שבגלל נהנתנותו הוא הקריב את ישראל. אם היה חשוב לו עתידה, לא היה מהמר והורס את הסיכוי לשלום . הוא סיבך את עצמך וסיבך אותנו כשהלך שבי אחר נהנתנות. רק שלנו אין עורכי דין קוסמים כמו שלו. וביבי וברק זה העונש של כולנו
  1. ב ד י ו ק !
  2. , הוצאת לי את המילים מהפה
  3. כל מילה נכונה ובמקום
 130. 38
  על מה בדיוק הוציאו 11 מיליארד??
 131. 37
  אולמרט נמאסת
 132. 36
  על מה דוברי הליכוד מדברים?!

  "והביא עלינו את הנסיגה החד-צדדית"??
  שוב פעם היסטריה בבונקר?

  1. כן חמוד הוא היה המוח מאחורי הרעיון המטומטם של נסיגה חד צדדית מגוש קטיף
 133. 35
  אולמרט הנכלולי, זה שמסר לאבו מאזן את הכל, גם "שיבת פליטים", בתקוה שהתקשורת תצילו מהתיק הפלילי. עכשו הוא מנסה שוב. אני לא מאמין לאף מילה שלו. עכשו הוא "תומך" במופז, ובלבו בז לו.
 134. 34
  אולמרט - ראינו את כישוריך נתניהו - חזק ואמץ
 135. 33
  מסכים עם דברי אולמרט. למעט...

  1. מסכים עם דברי אולמרט, למעט תמיכתו ברקדן "מופזקלה".
  שכח אולמרט את הצהרת מופז לגבי האירנים: "נשבור להם צורה" ושכח את ריקודיו בין קואליציה לאופוזיציה.
  2. במקום להשיב לתוכן הדברים שהעלה אולמרט (בענייני התקציב, בביקורת שהעלה דיסקין), מ"הליכוד" מעדיפים לתקוף אותו אישית, פשע, חטא ואולי אף מגיע לו לשבת בכלא, אך מה הקשר בין זה לבין התקציב, הסיגרים והוויסקי? טקטיקה מוכרת, לקניית ליבו וקולו של יזראלסקי פרימיטיבסקי.

 136. 32
  הבן אדם איבד את הצפון יחד עם הפטפטת שהפכה לאשד של פסולת . איך הוא מרשה לעצמו?
 137. 31
  אפילו אולמרט עדיף על נתניהו
 138. 30
  אולמרט, גם אם תאמר דברי חכמה ודברים כדרבנות - אל תשכח שאתה מורשע

  אין ספק שיש לאולמרט הרבה מה לומר אבל איש לא מוכן לשמוע אדם שהורשע בפלילים.הוא איבד כל קרדיט ציבורי ואישי ולא חשוב מה הוא אומר.

 139. 29
  אולמרט מי? מוכר לי מאיפשהו
 140. 28
  בתקופתו של אולמרט היו הרבה יותר נפגעי טרור מאשר בתקופתו של ביבי
 141. 27
  מדיניות השקרים של הליכוד

  האדם שהכריז שהוא יכניע את החמאס הובס על ידו בעמוד ענן. ביבי יודע לעמוד על שלו איפה שלא צריך. אבוי לכל המגינים עליו שיום אחד ישלמו על ההגנה הזו במחיר מלא.ביבי גמר סופפית את הסיכוי הציוני להצליח פה ואתם המסוככים עליו יודעים זאת אך שיתקים

 142. 26
  אולמרט בחיים לא נגע בסיגר. תראו כמה עטים יש לו. אושהוא סופר או תלמיד שקדן
 143. 25
  ניסה בכח להדביק למופז את דברי לבני.

  חושב שכוווולנו טיפשים.

 144. 24
  הכסף הלך מקופת המדינה לבעלי אינטרסים מהכיס של הציבור

  זה המצב

 145. 23
  "נתניהו , שחיזק את ביטחון המדינה מול הטלטלות העולמיות,"
 146. 22
  במילה אחת

  עבריין.

 147. 21
  אולמרט הוא עבריין וכשלון מנהיגותי ועדיף שישתוק ויעלם מהמפה!!!

  מזל שהאדיוט לא הצליח להחזיר את מזרח ירושלים ואת רמת הגולן

 148. 20
  אולמרט הוא עבריין וכשלון מנהיגותי ועדיף שישתוק ויעלם מהמפה!!!

  מזל שהאדיוט לא הצליח להחזיר את מזרח ירושלים ואת רמת הגולן

 149. 19
  רק השמאל ינצח את החמאס!

  ביבי רק החליש את ישראל מנהיג פחדן

 150. 18
  אולמרט מקומך בכלא
 151. 17
  שחיתויות, מעטפות, הולילנד, שתי מלחמות, מאות הרוגים, התנתקות שהביאה טילים לתל-אביב, תוכנית התכנסות הזוייה מיו"ש ומירושלים ועדיין מפר האמונים מז**ן לנו ת'שכל
 152. 16
  הכל מתגמד לעומת מלחמת לבנון והשחיתויות שלך!

  שב בשקט איש מאוס!

  1. מי שבינתיים יושב בשקט, זה החיזבאללה. ולא בזכות פינוקיו
 153. 15
  אישית, אני לא מאמין לאף מילה שאהוד אולמרט אומר. לא נראה לי אמין בכלל. אבל אולי זה רק אני...

  אישית, אני לא מאמין לאף מילה שאהוד אולמרט אומר. לא נראה לי אמין בכלל. אבל אולי זה רק אני...

  1. תרגע, זה לא רק אתה
  2. אישית, אני לא מאמין לאף מילה שבנימין נתניהו אומר. לא נראה לי אמין בכלל. אבל אולי זה רק אני...
  3. מסכים לכולם לא מאמין לאף מילה לא של ביבי ולא של אולמט שניהם מאותו בית היוצר
  4. ואשכנזי ?! וכל אלופי המטכ"ל ?! ודיסקין ?! והאמריקאים ?!
 154. 14
  אולמרט הוא אדם רקוב מבחינה מוסרית וכלל לא מפתיע שערוץ 2 בחר להעניק לו במה להשמיע את ביקורתו הצפויה על נתניהו וברק.במדינות מתוקנות ראש ממשלה כושל ועבריין מורשע כמו אולמרט היה נוטש מחמת הבושה את הזירה הציבורית אבל בישראל של ערוץ 2 וידיעות אחרונות אולמרט נותר אישיות פוליטית שראוי להקשיב לה.כבר לא ברור מי יותר פתטי - שאול מופז שמתחנן לתמיכה ציבורית או אולמרט (שלא ראה במופז מועמד ראוי לתפקיד בכיר בממשלתו) שעושה למענו נפשות כאשר כוונתו הנסתרת היא כמובן לשמר את קדימה כגוף פוליטי לקראת השתלטותו עליה בעתיד.מישהו ממתין לשובו של אולמרט ?!?!
 155. 13
  לא יאומן. תראו מי שמדבר. הגנב המורשע. מה הכסף לנתניהו ניתן במכתבים ?

  כמה איש אחד יכול להיות חצוף. עוד לא נגמרו המשפטים נגדו והוא מדבר. מה עיתון ה"ארץ" שצריך את הגנב מורידים אותו מי חבל התליה?

 156. 12
  אולמרט אינו טלית שכולה תכלת אבל עדיף בהרבה על נתניהו

  בתקופתו לא קרה כלום עם הפלשתינים כפי שלא קרה בתקופת ביבי. ההבדל הוא במראית העין אצל אולמרט היה משא ומתן של כאילו. הפלשתינים לא רצו להתקדם כפי שאינם רוצים גם היום ואז העולם לא האשים אותנו ויחסינו עם העולם היו למעלה. היום המצב הפוך כי אנחנו הרעים בסיפור ובעצם אין כל הבדל מבחינת השלום. זה קורה בגלל מנהיגות מטומטמת של ביבי לעומת מנהיגות חכמה של אולמרט.

 157. 11
  מה עושה אותך מומחה?

  מה עושה אותך מומחה?


  הכישלון שלך כראש ממשלה?
  או הקומבינות והמעטפות ?
  הההה סלחה הקנאה שלך בביבי !!
  אז למה לא אמרתה

 158. 10
  אולמרט .אדם מסכן ועלוב נפש.גש לרופא בהקדם
  1. עדיף אולמרט על ביבי . הלחיץ, שהרס כול חלקה טובה. חוץ, כלכלה ,ביטחון, רווחה. האיש אוהב את עצמו וידאג רק לעצמו.

   נתניהו לא סופר אותך ואותי ואת אף אחד. האיש שבע ולא מאמין לרעב. אתה היבנתה את זה אדון בוזגלו,אדון כליפה, ואדון מסיקה. אז נתנו לו בעבר את קולינו. ומה קרה? לא להיות פריירים האיש מסוכן. השתן עלה לו לראש. תותח. מלך ישראל. ואיפוא המלכה בתמונה?

 159. 9
  השמאל עושה הכל!!ולא מצליח אולמרט הגנב מדבר!!!

  רבותי די נמאס לי שיהיה כבר בחירות וזהו..אולמרט שב בשקט .גנב ותרחן. ני סופר אותו איפה קדימה שלו?ולמה הגנב לא רץ לבחירות.שונא ישראל .

 160. 8
  תראו מי שמדבר ......

  האיש שגנב את כל ירושלים והשאיר רק את הכותל ......מעז לפתוח את הפה איש מושחת כמוך וכמו שרון צריכים לעוף לתהומות הנשיה .....

 161. 7
  הארץ - לצטט שטות שנאמרה בחדשות 2 בערב שישי זה ממש נמוך וגובל בתעמולה

  לפעמים אתם עושים בדיוק מה שידיעות וישראל היום עושים - שלא תגידו אחרי זה "השופר של המדינה"...
  ואל תמחקו את התגובה.

  1. להתלות על דברי פושע סידרתי שחמד מכל הבא ליד. קופת השרצים התלויה על גבו פוסלת אותו מעדות. בקרוב נביא לאולמרט בוטנים בכלא צלמון.


   הנושא החם והמרכזי צריך לעסוק בנושא אחד ויחיד. הפוטש אותו התקשורת מנסה להסתיר. כמה אופייני לתקשורת הצבועה והמתחסדת, אף מילה על הפוטש נגד ממשלת ישראל של ראשי מערכת הביטחון שלא קיבלו קדנציה נוספת, דיסקין, אשכנזי ודגן. רוממות הדמוקרטיה בגרונם אך הפיכה צבאית היא כוונתם. העם לא קונה את חזונם השקרי ולכן הם נכשלים פעם אחר פעם בבחירות. כנראה שאין להם מנוס לחזור לשלטון רק בדרך האלימה של מהפכה צבאית.

 162. 6
  אצל אולמרט הישרדות קדימה שווה גם חורבן ישראל
  1. ואשכנזי ?! וכל אלופי המטכ"ל ?! ודיסקין ?! והאמריקאים ?!
 163. 5
  אולמרט - האופציה השפוייה היחידה לביבי - חבל שלא מתמודד
  1. אתה רציני?? רוצה שהוא יקבל עוד מעטפות של דולרים?? איזה הגיון
 164. 4
  אפילו אם אחד עשרה שקלים אנחנו לא אוהבים אותו.

  הא הא איך הזאבים האלה רעבים.למעשה זה בסדר רק מי שבאמת עושה את הכל יקבל את הקופה .הפוליטיקה הישראלית השתדרגה ומוכנה לקבל מי שלא יהיה.שום דבר כבר לא מפתיע,אחרי שיש לנו רוב בטוח מה הבעיה.

 165. 3
  מליאדר או מליון?
  1. עלייה בתקציב הבטחון, מ 48 מיליארד ל60
 166. 2
  מלחמות מיותרות

  לפחות נתניהו לא החליט על שתי מלחמות מיותרות עם 150 חיילים הרוגים.

  1. אבל נתניהו היה בדרך לסכן עשרות אלפי הרוגים,,,
  2. אולמרט לא היה בדרך הוא פשוט טס באוויר יחד עם חלוץ למלחמה כושלת עם 160 הרוגים, ועופרת יצוקה עם מאות פלשתינים הרוגים דו"ח גולדסטון והגרוע מכל ירי בלתי פוסק על מיליון אנשים שבועיים אחרי יציאה מעזה
 167. 1
  נו, נו, אולמרט מדבר על מי שמעשן סיגרים....
  1. אולמערט היה מעדיף ש-11 מיליארד ישכבו בחשבון הפרטי שלו