חודש הירי לדרום: שתי רקטות התפוצצו דרומית לאשקלון

הרקטות נפלו בשטחים פתוחים ולא היו נפגעים או נזק. הלימודים בעיר יתקיימו כרגיל. אתמול בערב תקפו מסוקי חיל האוויר בחאן יונס

במהלך הלילה (ראשון) ירו הפלסטינים שתי רקטות לעבר יישובי הדרום. הרקטה הראשונה נורתה מעט אחרי חצות והתפוצצה בשטח פתוח מדרום לאשקלון. כמה שעות לאחר מכן נורתה רקטה נוספת לאותו האזור, וגם היא התפוצצה בשטח פתוח. בשני המקרים לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. הלימודים בעיר יתקיימו כרגיל.

אתמול בערב סיכלו מסוקי חיל האוויר ניסיון ירי של הג'יהאד האיסלאמי לעבר ישראל מאזור חאן יונס בדרום הרצועה. פלסטינים בעזה מדווחים כי לפחות אדם אחד נהרג בתקיפה, ודובר צה"ל אישר כי זוהתה פגיעה במטרה.

נפילת רקטות. ארכיוןאליהו הרשקוביץ

מדובר באירוע הרביעי מאז סבב ההסלמה האחרון לפני כשבוע. ביום חמישי נרשמו חילופי אש שבמהלכם נהרגו שני לוחמי ג'יהאד שניסו לפגוע בצוות טכני של משרד הביטחון שעבד על גדר הגבול. בערב שבת נורתה רקטה לאזור אשקלון שלא גרמה לנפגעים.

בצה"ל מעריכים כי בג'יהאד האיסלאמי לא מעוניינים בסבב הסלמה נוסף, אולם חברים בארגון ממשיכים לנסות מדי פעם לשגר רקטות אל עבר ישראל.
 

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 9
  אם זה היה ירי על תל אביב ?
 2. 8
  מי שמשגר את הרקטות זה אנחנו על עצמנו - משום שהחנק על עזה והסאדיזם שלנו לא רק שמשחית את נשמותינו אלא שיוצר רצון עז לנקום בנו עד כדי העדפת המוות מאשר החיים בהשפלה.
 3. 7
  חודש ? נימשך !

  הטרוריסטים הנאצים ממשיכים את הירי על ההתנחלויות הישראליות.
  -----------------------------
  אין כאן שום חידוש !
  אלא המשך !
  ----------------------------------
  רק בשפת 'פראבדה' ו- 1984 :
  המשך = חידוש

 4. 6
  לא יודעים לטפל בגוקים רוצים לטפל בעכברוש
 5. 5
  ואיפור היתה כיפה אדומה?
 6. 4
  קבוצת טרור חלאת המין האנושי בתוך עזה

  מורידה את הממשלה על ברכיה , במקום להציב אולטימטום רצחני לזוהמת העולם נותנים למופרעים 1000 רוצחים מתנה. אותם ליצנים מושפלים רוצים לטפל בפרססי המשוגע אחמדין, השוחט את בני עמו ללא היסוס ?

 7. 3
  שוב עשרות אלפי ילדים במטווח מופקר
 8. 2
  שוב "מתרגלים" לטפטוף הקאסמים והחמס מוכיח לנו שהוא קובע את רמת המתח הבטחוני
 9. 1
  לחסל את ראשיהם