תקיפת המח"ט

נתניהו זימן דיון חירום; שר הביטחון: טרור מתוצרת עצמית

לבני: אלימות המתנחלים "בהסכמה ובשתיקה של הממשלה". רה"מ: זה אירוע שראוי לכל גינוי; ח"כ כ"ץ: מי שפגע בצה"ל - פרובוקטור של השב"כ

במערכת הפוליטית הגיבו היום (שלישי) בחריפות לאירועי הלילה, בהם חדרו כחמישים פעילי ימין לבסיס החטיבה המרחבית אפרים, תקפו את מפקד החטיבה, פצעו את סגנו והשחיתו כלי רכב צה"ליים.

ראש הממשלה בנמין נתניהו  זימן דיון חירום על אירועי הלילה עם שר הביטחון, השר לביטחון פנים, הרמטכ"ל, מפכ"ל המשטרה, אלוף פיקוד מרכז וגורמי ביטחון נוספים. "המצב בלתי נסבל", אמר נתניהו בפתח הדיון. "צריך לטפל בפורעים אלה ביד קשה יותר. מדובר בהתפרעות מקומית. לא נשלים עם מצב שבו פוגעים במפקדי וחיילי צה"ל ומפריעים להגן על אזרחי ישראל". הוא הנחה את מערכת הביטחון לפעול בתקיפות נגד פעילי הימין שתקפו הלילה חיילים וקצינים בחטיבת אפרים. "זה אירוע שראוי לכל גינוי", אמר נתניהו. "כוחות הביטחון צריכים להיות מרוכזים בהגנה על אזרחי המדינה ולא בהפרות חוק מקוממות שכאלה.", אמר ראש הממשלה.

מלשכת שר הביטחון אהוד ברק נמסר כי הוא "רואה בחומרה רבה את סדרת הפעולות האלימות שבוצעו הלילה על ידי קבוצות עבריניות של קיצוניים באיו"ש, פעולות הנושאות אופי של טרור מתוצרת עצמית שאין לקבלו". השר הוסיף כי הנחה את צה"ל לפעול בכל האמצעים על מנת לבלום את התופעות הללו. לדבריו, הוא "נחוש לפעול לעקירת התופעות הללו וקורא להנהגת ההתיישבות באיו"ש ולחברה כולה, להוקיע מעשים נפשעים אלה שאין להם מקום בחברה מתוקנת וחפצת חיים".

פלסטיני שרכבו נרגם אמש מגיש תלונה בחטמ"ר בנימיןדניאל בר און

נשיא המדינה אמר הבוקר כי "על מקרים כאלו נאמר- מהרסיך ומחריביך ממך יצאו. זה אחד האירועים החמורים שידענו. הוא מהווה חציית כל הקווים האדומים. זה עלבון שזרקו אבנים על חיילי צה״ל שמגנים עליהם יום ולילה ופצעו קצין צה״ל. אסור שאירועים כאלה יחזרו בארץ הזו ויש למצות איתם את מלוא חומרת הדין. לא ניתן שמתפרעים ישתוללו, יכתיבו את סדר היום, ימיטו בושה על מדינת ישראל ויפגעו ביחסינו עם הפלשתינאים, הירדנים ושכנינו האחרים. ״ הנשיא הדגיש כי: ״מאיתנו, ממדינת ישראל, יוצאים אנשים שמביאים כבוד, הישגים אולימפיים ופרסי נובל ומיעוט קיצוני מביא בושה ומסב נזק רב למדינה. לא ניתן להם להכתיב את הטון", אמר פרס.

גם המשנה לראש הממשלה, השר משה (בוגי) יעלון, הגדיר את האירועים הלילה כ"טרור". לדבריו,  "ההשתוללויות האלימות הלילה ברחבי יהודה ושומרון הם מעשי טרור מסוכנים שמערערים את שלטון החוק בישראל, ומחובתנו להילחם בכך בכל האמצעים ובאפס סובלנות. מדובר בפורעים אלימים אשר פוגעים גם בשמה הטוב של מדינת ישראל ובדת היהודית, ומקומם מאחורי סורג ובריח. על כוחות הביטחון להביא את הפורעים לדין בהקדם. ברצוני לחזק את ידי מפקד החטיבה המרחבית, סגנו ושאר חיילי צה"ל בשליחותם".

יושב ראש הכנסת, ראובן ריבלין אמר כי "מעשה זה מחבל במטרתם של מתיישבי ארץ ישראל ההולכים לפני המחנה. אין סכנה גדולה יותר למפעל ההתיישבות ולזכותנו להיאחז בארץ מאשר אותם פורעי חוק".

יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ יעקב כ"ץ (כצל'ה) גינה גם הוא את האירועים ואמר כי "כל מי שפוגע בצה"ל, בחייליו ובקציניו, אינו קשור עם ההתיישבות אלא דווקא מבקש להרע לה" אולם בניגוד לרובם המוחלט של הדוברים טען כי "כמו בעבר, בימי אבישי רביב וארגון "אייל", מי שפגע בצה"ל הוא פרובוקטור שתול של השב"כ הנשלט על ידי השמאל הראדיקלי. מטרתו להשחיר את פני ההתיישבות כדי להכשיר הריסת יישובים כתוכניתו ומאווייו במשך שנים רבות של אהוד ברק".

ראש האופוזיציה ציפי לבני הגיבה אף היא לאירועים ואמרה כי "אלימות המתנחלים במחנה צה״ל היא עוד שלב בהקצנה שעוברת על ישראל בהסכמה, בשתיקה ובקריצה של ממשלת נתניהו במישרין או בעקיפין. הסכמה עם הצעות חוק קיצוניות, שתיקה מול רבנים קיצונים וקריצה לשותפים קואליציוניים הם הקרקע לגידולי הפרא. יש לפעול בנחרצות לאכיפת החוק ולא לתת לקבוצה קיצונית לקבוע את גורלנו", אמרה לבני.

יו"ר ועדת החוץ והביטחון, חבר הכנסת שאול מופז, קרא "לשב״כ ולמערכות הביטחון להגיע לכל אחד ואחת מהמעורבים ולהביא אותם למשפט באשמת פגיעה בביטחון המדינה. יש להפעיל יד קשה כנגד אלו הפועלים כנגד כוחות צה״ל ללא פשרות. זו התנהגות שערורייתית שיש לשים לה סוף. בלי אבל, בלי לגמגם ובלי לעצום עיניים. מי שמרים ידו על חייל, תהיה דרגתו אשר תהא, צריך לשלם מחיר כבד מאוד. המציאות שבה קבוצות הקיצוניים ביהודה ושומרון עושים ככל העולה על רוחם צריכה להסתיים היום", אמר מופז. ועדת החוץ והביטחון תדון בנושא זה בימים הקרובים.

השר מתן וילנאי הגיב לחדירת פעילי הימין לבסיס צה"ל ואמר בראיון לגלי צה"ל כי "מדובר במחבלים יהודים" הוא הוסיף כי הוא מחכה לשמוע האם רבני יש"ע יגנו את המעשים הנפשעים הללו.

עשו לנו לייק וקבלו את כל העדכונים היישר לפייסבוק

יו"ר הבית היהודי, שר המדע והטכנולוגיה, דניאל הרשקוביץ, אמר כי "הלילה נחצה קו אדום. עלינו להקיא מתוכנו את גידולי הפרא, שבשם קדושת האדמה מוכנים לחלל שם שמיים ולנקוט בפעולות טרור נגד חיילי צה"ל". ח"כ מיכאל בן ארי קרא לראש הממשלה לצנן את רוחות ההסתה נגד המתיישבים. "צריך להוציא את צה"ל מחוץ למגרש ולא להשתמש בחיילים לפינוי יהודים", אמר בן ארי.

יו"ר מועצת יש"ע, דני דיין, טלפן הבוקר למפקד חטיבת אפרים, אל"מ רן כהנא, ותקף בחריפות את הפגיעה בו וברכבו וההתפרעות בבסיס החטיבה. ״כמי שעומד בראש מועצת יש״ע אך לא פחות מכך כתושב הגזרה עליה אתה מפקד, אני יודע היטב איזו עבודה מסורה אתה והמפקדים והחיילים של חטיבתך עושים יום יום ולילה לילה למען ביטחוננו. מה שאירע אמש הוא מעשה שלא ייעשה, מביש וכפוי טובה. על המבצעים להסגיר עצמם ואם לא, יש לעצרם ולהביאם לדין״.

פעיל בנוער הגבעות אמר ל"הארץ" כי האחריות על החדירה לבסיס צה"ל והשחתת כלי הרכב של הצבא הם על הכתפיים של ברק, לדבריו. "במקום להרגיע את השטח ולהבטיח שיטפלו במאחזים כמו שהם מטפלים בבנייה הבדואית. הם יוצרים אפליה נגד המתיישבים ותחושת תסכול".

גם חלק מרבני הציונות הדתית הגיבו לאירועי הלילה. הרב הצבאי הראשי לשעבר, אביחי רונצקי, העומד בראש ישיבת איתמר, אמר כי אם המציאות הזו תימשך הוא ישקול לעזוב את מקומו. הרב חיים דרוקמן אמר כי הרב חיים דרוקמן יש למצות עם האחראים את הדין. "התורה אוסרת את זה ושאף אחד לא יתעטף בשום אצטלה. זה מעשה שטן", אמר מי שנחשב לאחד הרבנים המשמעותיים בציונות הדתית.

בהכנת הכתבה השתתפו חיים לוינסון יהונתן ליס ואופיר בר זהר

Read this article in English: Netanyahu calls urgent meeting after rightists attack IDF base

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 122
  רק רק רק רק הנבלה וגנב הקולות אשם בכישלון הזה
 2. 121
  אתם אשמים

  שרים נכבדים ??? אתם גידלתם את גידולי הפרא, אתם טיפחתם וממשיכים לטפח אותם, אתם מצקצקים בלשונכם, מגנים, מתריעים... להזכירכם - נבחרתם כדי לפעול ולא כדי לתת עצות.

 3. 120
  גם ערפאת 'התנגד' ב-94 לטרור של החמאס. אז מה?

  נתניהו קורץ למתנחלים. רואה בהם סיירת של תורה....זוהי התוצאה.

 4. 119
  כך שליטה על עם אחר.תביא להרס השולט.....בני בלי יעל הזויי הדת יביאו רק הרס וחורבן...
 5. 118
  They all talk but do NOT do

  Is there no government in Israel
  ?
  Is there no law
  ?

 6. 117
  no one arrested? How come no one was shot?

  What's wrong with that army? live ammo should be used in cases like that, Jews or not. Do you think that civilians in any normal country could attack an army base?

 7. 116
  ביבי יקים ועדה לחקור את הנושא - הועדה תחליט לפצות את המתפרעים ...
 8. 115
  אולי גדעון סער יארגן סיורי בתי ספר במוקדי התפרעויות המתנחלים?
 9. 114
  תשלום המחיר

  בלי קשר לענישה חמורה למחבלים הנימולים בגיל 8 ימים. יש לקחת את כל סכום הנזק מתקציב ההתישבות בשטחים לתקציב הביטחון. כל סכום הנזק ירד מחשבון סלילת כבישים משום מקום לקבר רחב הזונה.

 10. 113
  כצל'ה שתול של הטליבן
 11. 112
  תזמנו עוד 200 דיוני חרום, זה לא יעזור.

  תטפלו ב-2,000 נערי גבעות - זה יהיה לעג לרש. את הטיפול הנכון צריך לעשות אך ורק מול מקור הבעיה, השורש שלה, הנקודה שממנה יונקים נערי הגבעות את התרעלה - אלה הם האנשים שמכוונים את העדר הפועה שאחריהם ל"פרובוקטורים של השב"כ".

  חברים נכבדים בממשלה: אתם הרשות המבצעת, ואם לא תטפלו ביצועית בהסתה המתמשכת של ראשי המתנחלים כנגד השב"כ וראשי מערכת הבטחון - לא עשיתם כלום.

  ומי שלא עושה שום דבר לעצור הסתה כנגד השב"כ, שלא יתפלא אם המוסתים פוגעים במח"טים. הא בהא תליא, אדון נתניהו.

 12. 111
  זה מה שקורה כאשר ראש הממשלה נרדם על משמרתו מרצון או שלא מרצון....
 13. 110
  חיילים התלוננו שהמתנחלים "משתינים עליהם בקשת". אבל לא רק עליהם...

  הם משתינים בקשת גם על ביבי. הוא מאיים עליהם ביש קשה? הם רק מגבירים את ההשתנה עליו בקשת. והם צודקים - באמת אין להם סיבה כלשהי לפחד. ממי... מביבי?

 14. 109
  וביערתה...עיינו:

  "ובימים ההם אין מלך בישראל איש הישר בעיניו יעשה...".המקרא כוון לשני הנשואים ;א.היו אז כוהנים והיו אז ראשי השבטים,אלא עשו מעשה "..הישר בעיניו.."רק למען עצמם.ב.יתר העם למדו מהם ועשו כישר בעיניהם.מייד לאחר מכן היה המעשה הנורא של פילגש בגבעה אשר בסופו כמעט הושמד שבט בינימין.שבינימין נתניהו ילמד מכך.הפורעים הם מחבלים יהודים ,המונהגים ע"י רבנים פנאטיים(הדרת נשים,פגיעה בערבים תמימים,פגיעה בחיילים ובשוטרים ועוד).הם יוצרים אנרכיה ופוגעים במדינה.צריך לעשות מעשה "וביערתה הרע מקירבך ".זה לפתחה של המשטרה לעשות את המעשה ולא להכנע ללחצי הפוליטיקאים והרבנים למיניהם !כששירתתי ביו"ש,היה מפקד משטרה בחברון,בונו כמדומני היה שמו,שהפסיק את כל האלימות והם דאגו שהפוליטיקאים ידיחוהו.שיחזירו אותו לשם.

 15. 108
  כואב

  ציפי תגובה של ילדה

 16. 107
  ביבי המיתמם = לא שכחנו את כיכר ציון!!!!!

  לא שכחנו איך עמדת בהפגנות בהן ארון מתים עם השם של רבין, ותמונות של רבין במדי אס אס.
  גם אחרי רצח רבין גלגלת עיניים לשמיים ונחרדת לכאורה, וגם היום - כאשר לך יש אחריות רבה לאלימות. גם היום. גם אז.

 17. 106
  באמת מוזר שפתאום לצה"ל אין כדורים חיים לירות במתנחבלים
 18. 105
  אוי שכחנו

  מי שעוקר עצים, משתלח באוכלוסיה ערבית בסוף פוגע בחילי צהל ואולי גם רוצח ראש ממשלה!

 19. 104
  לא רוצים גינויים.רוצים מעשים.לשטח את הבתים מהם באו.להעמידם לדין.וביבי שיתפטר אם לא מסוגל להחלטות כאלה,ולחזרה מכל החוקים הפשיסטים להם נתן יד, כולל חזרה למו"מ לסיום הכיבוש. לא מסוגל? לך הביתה.
 20. 103
  ח"כ בן ארי מבקש לצנן את ההסתה נגד המתנחלים- אתה אחד המסיתים הגדולים

  ומלא שיטנה לכל מי שאינו מתנחל ועוד יש לך חוצפה אחרי מה שהחברים שלך והמוסתים שלך עשו לצה"ל ועוד לבוא ולהגיד כי יעזבו את המתנחלים בשקט!!!
  אתה הזוי !! אותך צריך לשים בקלבוש במוקטעה לעד.
  אתה ח"כ ונשבעת לשמור אמונים למדינה ובמקום זה אתה מסית נגדה ועומד מאחורי המחבלים האלה ועוד מקבל משכורת ממני!! לך הביתה שונא יהודים, אתה לא יהודי אתה משיחי ופגאני

 21. 102
  החגיגה השחורה של ימי אוסלו חוזרת

  במשך כמה ימים התקשורת ופוליטיקאים מגנים בצדק את האלימות של בני נוער עם "תג מחיר". מאידך חשודה בעיני התארגנות מתוזמרת ואינטנסיבית של התקשורת והפוליטיקה, שעטים על האירוע כאילו חבורת נערים עלולה למוטט את המדינה. סביר מאוד שיש כאן מגמה להכפיש ולעשות דה לגיטימציה לציבור היהודי ביו"ש, להאשים אותו בעקיפין ולהעמיד אותו במצב של התגוננות והתנצלות, בכל אימת שעומד להתרחש גירוש יהודי.
  כאשר חבורת נערים משנה את סדר היום הפנייה צריכה להיות בראש וראשונה למשטרה שמסוגלת אך לא רוצה לעצור חבורת נערים. וכשהמשטרה לא פועלת כנראה שהיא חלק מהתזמור שבה לשרת את האג'נדה המגמתית.
  כל מי שעדיין זוכר את שמפניה מבין שחבורת הנערים היא כלי שמשרת מגמה זו,. זו הסיבה שהמשטרה לא עושה לזה סוף וכל הערפדים חוגגים על אירוע.

  1. 65 אמת!
 22. 101
  סוף כל סוף הבינו החבר'ה שזה לא "תג מחיר" אלא פשט טרור
 23. 100
  מה שאנחנו שומעים כבר 44 שנה בלה, בלה, בלה אבל לא עושים כ ל ו ם !
 24. 99
  ממשלה בלי חוט שדרה

  מי צריך חמס יש טרור ביתי. אם החמס היה עושה את אשר עשו הפשיסטים ה"יהודים" היו כבר התקפות כבדןת על עזה. הפשיסטים האלה שמשטמתים מהצבא וחיים על חשבון הציבור הם הזבל של החברה הישראלית.

 25. 98
  מדובר בסופו של דבר בקצה של תהליך שהחל במקומות אחרים...בפעולות תג מחיר בשטחים שחדרו גם למדינה..בחוקי השתקה קיצוניים.. בהתלהמות נגד בתי משפט..הדרת נשים...שירת נשים..וכו'...כשנותנים לקיצוניים להרים את הראש ולא מגיבים אז הם ממשיכים.
 26. 97
  כל מי שפוגע בחיילי צה"ל .עם כפיה או כיפה או בכלל הוא אויב וככה יש לנהוג בו
 27. 96
  מטמורפוסיס

  אם לא יפעלו בנחישות ישראל תיקרא ישראטליה וראש ממשלתה ביביניטו נתניסוליני

 28. 95
  זה לא מעשה שטן

  בראש ההר יש פשוט מחבלים עם תעודות הוקרה.

 29. 94
  האם כצלה מתכוון להוכיח את טענותיו או שחברי כנסת יכולים לשקר ולהסית כמה שמתחשק להם?

  ולחברי הממשלה היקרים, תאכלו את הדייסה שבישלתם. מי שלא עשה כלום עשרות שנים, כשהשתלטו על אדמות פרטיות, כששרפו מסגדים, כשהשחיתו מטעים, כשהתמשו באלימות וונדליזם כלפי אנשים שלחוסר מזלם לא משרתים בצה"ל, שלא יתפלא שהגענו למצב הזה.

  1. לח"קקים יש חסינות וכך הם יכולים האופן חופשי לרמות, להסית, לשקר מבלי לשאת בעונש. כמה נוח להם בקן הצרעות החמים שיצרו לעצמם על חשבוננו
  2. היו היה שמפניה!
 30. 93
  ראש הממשלה עיוור עם עיניים פקוחות

  ראש ממשלה אינך ראש הממשלה שלי הינך ראש הממשלה של אלה שהתפרעו כאשר אתה מגדיר כל תופעה כמקומית כך זה נראה. כאשר הינך מתעלם מהוראות בג"ץ לעקור התנחלויות כך זה נראה. כאשר מדירים נשים בממדינה כך זה נראה. כאשר אתה סוגר ערוצי תקשורת. כך זה נראה. כאשר אתבה רוצה להיות אלעזר ממצדה כך זה נראה. מוטב שלא תהיה ארץ כזאת. הינך הרע מכל למדינה שהייתה שפויה יותר מפחות עד בואך.

 31. 92
  חכמי חלם (ביבי ומרעיו) היה מקרה בעיר חלם שהדג החי שהביאה אשת הרב לקראת שבת

  קפץ ונשך את הרבנית עד שנזל כל דמה, והיא מתה לא עלינו על קידוש הדג. ישבו החכמים שלשה ימים ושלושה לילות ודנו איך להעניש את הדג הסורר. זה אמר "אה" זה אמר "דה" זה ציטט את רבנו הקדוש, וזה ציטט את רבנו הקדוש ממנו-(שכן תמיד הרב השני יותר קדוש מהרב הראשון, או להיפך).
  לבסוף החליט זקן הרבנים, וכל האחרים החרו החזיקו אחריו: יש להטביע את הדג במים!

 32. 91
  הטרוריסט היחידי הוא ברק בעצמו ובכבודו מסית ומדיח באמצעות פרובוקציות
 33. 90
  רבנים ופוליטיקאים תומכים בביריונים

  חברי הכנסת בן ארי וכ"ץ ולהקת הרבנים המופרעים נותנים רוח גבית
  לביריונות. יש להכניס 500 למאסר בבידוד לכמה חודשים כדי להוציא
  להם את התולעים מהמוח.

 34. 89
  חיילים אמורים לירות בתוקפים!!!! לפטר את המח"ט מצה"ל אם לא השתמש בנשקו והרג פורעים.
 35. 88
  כשצה"ל עמד בצד וצפה באלימות המתנחלים כלפי הפלשתניאים הוא בטח לא צפה שאלימות זו תגיע גם אליו
 36. 87
  ברק צודק- אכן טרור מתוצרת עצמית.......כדאי שיעסוק בעצירת מסתננים במקום בהריסת בתי יהודים.
 37. 86
  צריך להיכנס לשם עם בולדוזרים
 38. 85
  סרוגי גיבוריי כשתתחילו לירות זהו חמור לפי ראש גלוי - ואז תירו אל פחד השם יתבורך אתנו
  1. מי? ציפי ליבני?
  2. ומה רע בדניאלה וייס או יפעת אלקובי? כעת ברור לך יותר?
 39. 84
  להוציא את צה"ל מכל פעילות שמסריחה מפוליטיקה והפרות סדר.

  בשביל זה יש גופים אחרים.

 40. 83
  הנה, שאלתם ואנחנו עונים: היה צריך לפזר את מתפרעי הימין באש חיה. מי שפוגע בחייל צה"ל - דמו בראשו. מתנחלים כחרדים כערבים. מטח באוויר, ואז ירי צלפים בברכיהם של זורקי האבנים, ובין העיניים של מי שמחזיק נשק או בקת"ב. את השאר יש לעצור, לשפוט בהליך מהיר ולכלוא לעשר שנים - לקרוע את חייהם לגזרים. רוב הישראלים תומכים בדברי. פגעת בחייל? אם יש לך מזל, תמצא עצמך פצוע קשה ו/או קבור בכלא לשנים. אם אין לך מזל, משפחתך תקבור אותך בלי הרבה מהומה (ואולי יונתן פולק ילך אחרי ארונך בזעקות "חייבר חייבר יא יאהוד"). לא מעניין אותנו מי אתה, מה אתה ואיזה זן של כלבת בדיוק הביא אותך להשתולל באלימות. ככה זה יהיה. חכו ותראו. נשבר לנו המה שמו מחלאות שחושבים שיפגעו בחיילינו, עם או בלי מאמרי תוכחה ב"הארץ". תודה על ההקשבה.

  הנה, שאלתם ואנחנו עונים: היה צריך לפזר את מתפרעי הימין באש חיה. מי שפוגע בחייל צה"ל - דמו בראשו. מתנחלים כחרדים כערבים. מטח באוויר, ואז ירי צלפים בברכיהם של זורקי האבנים, ובין העיניים של מי שמחזיק נשק או בקת"ב. את השאר יש לעצור, לשפוט בהליך מהיר ולכלוא לעשר שנים - לקרוע את חייהם לגזרים. רוב הישראלים תומכים בדברי. פגעת בחייל? אם יש לך מזל, תמצא עצמך פצוע קשה ו/או קבור בכלא לשנים. אם אין לך מזל, משפחתך תקבור אותך בלי הרבה מהומה (ואולי יונתן פולק ילך אחרי ארונך בזעקות "חייבר חייבר יא יאהוד"). לא מעניין אותנו מי אתה, מה אתה ואיזה זן של כלבת בדיוק הביא אותך להשתולל באלימות. ככה זה יהיה. חכו ותראו. נשבר לנו המה שמו מחלאות שחושבים שיפגעו בחיילינו, עם או בלי מאמרי תוכחה ב"הארץ". תודה על ההקשבה.

  1. זה היה נחמד אם זה היה מתחיל במחבלים
  2. את מי שאלנו? את החברה שבה אתה עובד ומשלמת לך על כתיבת התגובות? לא, לא שאלנו
  3. הקשבתי. תודה אך לא תודה
 41. 82
  אלו רק עשבים שוטים

  בואו נראה מי מציע הצעת אי אמון בממשלה ומעלה את ביבי לדוכן הנואמים בכנסת כדי להסביר את התנהגות יקירי נפשו.

 42. 81
  העמדת פני תם...

  הכנופיות האלו פועלות ברשות ובשיתוף גורמים ממשלתיים. המשרד לביטחון פנים וחלק מקציני המשטרה פועלים בגלוי עם המתנחלים. תשאלו בקול רם - למה בן של בכיר שב"כ נעצר בחשד לאיומים ופעולות תג מחיר... זה כל כך שקוף. מה שיש לנו זה שלטון בסגנון פוטין, יעני דמוקרטי... כמו שנתניהו משסע את "אם תרצו" בשמאל. יצירת אווירה ציבורית התומכת באלימות כלפי השמאל, דה לגיטימציה ופגיעה במחסומים המשפטיים בדמות החקיקה ובית המשפט. נוסף לזה שליטה משמעותית בתקשורת... ככה פעלו במקומות אחרים בזמנים אחרים...

 43. 80
  לח"כ כץ ניתנה הוראה ע"י השב"כ לצלוע !
 44. 79
  שמעתי

  שאנשי הימין לדורותיהם עושים במכנסיים מרוב פחד מברק את ביבי
  (סתם... )

 45. 78
  התנתקות עכשיו

  לשלוח את כל החרדים ליו"ש ולהיפטר כבר מכל הטפילים האלה שלא למדו שום דבר מניסיון אבותיהם באירופה במהלך מלחה"ע ה-2

 46. 77
  הרי ברור שכל המגנים הנמרצים לא יעשו כלום. תנסו להרים יד על שוטר בתל-אביב.....
 47. 76
  להווה ידוע לראש הממשלה, אתה עומד בראש הרשות המבצעת ולפיכך אין זה תפקידך לגנות אלא לפעל כנדרש. אבל רק אם אתה מעוניין...

  האם גם את ראש הממשלה צריך לשלח ללמוד אזרחות כדי שיבין מה תפקידו של העומד בראש הרשות המבצעת? עומדים לרשותו זרועות בטחון גדולות עם תקציב עתק והוא מגנה...בגינוי נאלצים להסתפק אלה שאינם יכולים לפעל נגד הפעילות המגונה. אלה שתפקידם לפעל אינם מגנים אלא פועלים: תופסים, מעמידים לדין בבית משפט צבאי ומענישים

 48. 75
  נתניהו אתה מוכר אותנו עבור הכיסא שלך הארץ אופכת להיות מדינת חומנים כל עוד אתה ראש ממשלה.
 49. 74
  מה שהאכלתם כל השנים-נחש נערי הגבעות והמוניו השותקים

  נכש את צה"ל עכשיו.נגמרו המילים .צאו ועצרו עד לגזר הדין את הטרוריסטים חלאות המין האנושי שבקרבנו.

  1. הכתובת על הקיר - מזמן.

   תוצאה ישירה של עצימת עינים במשך עשרות שנים.

  2. אני מבין שאדוני מתכוון לשמאלנים?
 50. 73
  למה אנשי הימין חייבים להאשים אחרים במקום לקחת אחריות וחשבון נפש?

  להגיד שזה השב"כ, לקשור ארועים לרצח רבין ולומר שמעשים כאלה מפריעים להתיישבות, זה בדיוק לתת למתנחלים לגיטימציה להמשיך ולעשות מה שהם רוצים. כל מי שעושה מילואים ביו"ש רואה מה קורה בדיוק, לא צריך בשביל זה כותרות בעיתון.

  1. יכול להיות שהם למדו מהשמאלנים?
 51. 72
  ובינתים, במדור הדיעות של עיתון "הארץ"

  http://www.haaretz.co.il/opinions/1.1589949

 52. 71
  פשיטה מתואמת באישון לילה, שולפים מהמיטות 25 רבנים מרכזיים, 25 ראשי ארגונים, ו-50 אנשי-שטח משמעותיים, מעצר מנהלי עד תום ההליכים, ונגמר הסרט. אבל השלטון הישראלי כבר הוכיח את יכולותיו בהערכת סיכונים וניהול סכסוכים לאורך 44 שנים של הכיבוש הכי מטומטם בהיסטוריה האנושית.
  1. מעצר מנהלי? 40 הוא דמוקרט!
 53. 70
  רק עכשיו נחרדים?

  המעשים שנעשו בבסיס צהל נוראיים , אלימים ומאימים על שילטון החוק. אך אין זה מפתיע. אותם אנשים שהפעילו אלימות כלפי התושבים הפלסטינאים, שלטון החוק לא עצר את מעשיהם, וכרגע הם ממשיכים לפעול הדרך שהם יודעים -אלימות. הפעם זה כלפי צהל.

 54. 69
  20 אחוז מנוער גבעות שמפניות של שב"כ

  לצורכי פינוי יהודים מיו"ש

  1. 50 מושתלים של השב"כ תקפו בסיס של צה"ל? גאוני. אתה מאמין למה שאתה כותב?
  2. הלואי.הלואי.הלואי.הלואי.הלואי.
 55. 68
  יותר קל "לעשות ישיבה" מאשר לעשות באמת

  למה צריך לכנס ישיבה?
  המקרה ברור כשמש ודרכי הפעולהה הם בהתאם לחוק אבללל כאשר פועלים במסגרת החוק ממשלתו של ביבי בסכנה וזו הבעיה ואין בעיה אחרת בילתה

 56. 67
  ברק, אבי אבות הצביעות. אתה יושב בממשלה שמקדשת את מדינת המתנחלים
 57. 66
  מס השפתיים היומי של הביב.הרי אין הבדל בינו ובין חכ"קקי בן ערי אלא רק בסגנון.
 58. 65
  מי שנתן לנגע הזה של מזרח פרוע להתפשט הוא נתניהו בעצמו+ ברק. אפילו לפנות מאחז בלתי חוקי הם לא יודעים
  1. להזכירך, גם רבין בנה התנחלויות..

   ואפילו ישב עם בממשלה עם שס והעביר כספים לחרדים ומתנחלים..

  2. על אהלים ריקים במאהל התפאורה פוטיומקין- רוטשילד, האנרכיסטים השתוללו
 59. 64
  כץ

  הזדמנות לכץ,שקרן וצבוע,להשמיץ את השבכ

 60. 63
  אם הבורסה לא הגיבה האירוע לא התרחש !!!
 61. 62
  ביבי מככר ציון יכול להטיף למישהו?!
 62. 61
  הרשקוביץ : "להקיא מתוכנו את גדולי הפרא" איך אדם מקיא את עצמו?איך אפשר להקיא את הכ"צ-כצ'לה?
 63. 60
  אם תרצו, אין זו מדינה.
 64. 59
  חבל שהממשלה והתקשורת לא מזדעקים כך גם בעניין האנרכיסטים שתוקפים חיילים בבילעין
 65. 58
  ייאלה, נשבור את לוחות הברית ונוותר על כל העניין. זה לא יצליח.
 66. 57
  כ"ץ חבר של המופתי שיושב בברלין
 67. 56
  מי שהולך לישון עם כלבים, קם עם פשפשים.
 68. 55
  תפסיקו לפחד ותזדהו בשמכם.

  ממה וממי אתם מפחדים? מהחונטה הימנית - חרדית-משיחית שהשתלטה על המדינה? ההתדרדרות של מדינת ישראל והחברה הישראלית התחילה במהפך של 1977. חוץ מהשלום עם מצרים (כל הכבוד לבגין!!!) ועוד כמה דברים שוליים, הימין לא תרם כלום למדינת ישראל. אגב, אצל בגין זה לא היה קורה. גם ראשי ערים (לשעבר) מהפריפריה יודעים ומודים ששר החינוך הטוב ביותר שהיה להם בא מהשמאל - יוסי שריד. לצערי מעגל הקסמים של התגברות הקיצוניות בחברה היהודית מנציח את שלטון הימין שמצידו ממשיך להלעיט את הציבור בכל מיני פחדים וסיסמאות הזויות כדי לשמר את שלטונו. והציבור ההולך ומטמטם בגלל מערכת חינוך כושלת ותוכניות טמבלויזיה מכחידות נוירונים, ימשיך להצביע לגוש הימין - החרדי - משיחי. יוחזר המנדט הבריטי לאלתר!!!!!

 69. 54
  "הוא מחכה לשמוע האם רבני יש"ע יגנו את המעשים הנפשעים הללו".
 70. 53
  אני שומע את יעקב כ"ץ ולא מאמין לאילו מחוזות אפלים הגיע הימין
  1. הצעה לתיקון דקדף: במקום "לאילו מחוזות אפלים הגיע הימין" מדוייק יותר "באיזה מחוזות אפלים צומח הימין"
 71. 52
  כצל'ה=אלה פרובוקטורים של השב"כ. איזה יופי!! גם תוקפים קצינים,פורצים לבסיסי צה"ל משחיתים ציוד, מאיימים על חיי שופטים וחיי פעילי שלום, עוקרי מטעי זיתים, פוגעים בפלסטינים, גוזלים אדמותיהם ותמיד אפשר להתחבא מאחורי הסיסמא: זה לא אנחנו אלה פרובוקטורים של השב"כ!!!!
 72. 51
  הגולם קם על יוצרו
 73. 50
  הבאתם את זה על עצמכם

  ממשלה בוטה כוחנית ונקמנית שנבחרה ע"י עם רעשן בוטה, כוחני ונקמן מובילה להקצנה כוחנית רועשת ובוטה. ממשלה שסותמת פיות בתקשורת מקבלת התפרכות שצועקת חזק יותר. ממשלה ששר החוץ שלה ציניקן בוטה מקבלת בחזרה את זה.

 74. 49
  הנה הימין יכול לשמוח בטובי בניו. מה שזרעתם כולנו נקצור. רק שיודיעו מתי הפוטש שנוכל להסתלק מכאן
 75. 48
  לירות בהם, על מנת לפגוע - במתנחלים הכוונה, כמובן. ללא הבדל גודל הכיפה
 76. 47
  איך לא ירו שם אש חיה, או לפחות ררימוני גז בכינון ישיר?? איפה היו לוחמי חטיבת כפיר??
 77. 46
  תמיד מאשימים את המתנחלים. די כבר! תעזבו אותם
 78. 45
  שנים נתניהו מטפח את 'מלח הארץ' האלו. מה הוא חשב שיקרה?
 79. 44
  תפילו כבר את הממשלה הזאת !!!!!!!!!!!!!!!

  מה עוד צריך לקרות בשביל להבין שהמצב הנוכחי (בכל התחומים, כל הגזרות, כל המגזרים) לא יכול להימשך?!

 80. 43
  כל המאפיינים של מה שקרה באלגיריה ב1961/2 קורה כאן,ארגון הOAS שהתחיל עם המתיישבים הצרפתים באלג'יריה שנלחם גם מול מחתרת הFLN אך גם נגד המימשל והצבא הצרפתי

  בראיון שפורסם כאן אמר שר ההגנה דאז שהיו ידיעות של כוונה למהפכה צבאית בפריס עצמה וחיל האויר הצרפתי הועמד בכוננות לתקיפת המורדים מתוך הצבא הצרפתי עצמו...כל המאפיינים משם הגיעו לכאן..בינתים לא הגענו למרד גנרלים וגם לא קולנלים ונקווה שגם לא נגיע...אך אצלנו הסיפור רק בראשיתו....בסופו של סיפור 1.4 מליון מתיישבים צרפתים ארזו חפציהם וחזרו בלב שבור לצרפת אחרי 130 שנה...כמו יותר ממליון טורקים שחזרו מבולגריה לטורקיה וכמו 10 מליון גרמנים ואוסטרים שחזרו לגרמניה ואוסטריה ממזרח אירופה...האנלוגיה יש לה מאפיינים מאד מאד ברורים ומקבילים למה שקורה כאן.ראוי לא לשגות באשליות של "לנו זה לא יקרה.נה זה קורה כאן ועכשיו!" ה..(הפעם האחרונה שהיה לנו משהו דומה היה בהנחת פצצה מאולתרת במשרד החוץ בקריה בתל אביב ע"י דב שילנסקי ב5 לאוקטובר 1952 כמחאה נגד הסכם השילומים)

 81. 42
  השמאלנים התחפשו ופגעו. צריך להעיף אותם מהשטחים. שטח משוחזר לא יושחר
 82. 41
  עונש זהה לזורקי אבנים פלסטינים ולזורקי אבנים יהודים.
 83. 40
  "טירור מתוצרת עצמית"?מילים כדורבנות, כשהיום משחררים את המתנחבלים שפרצו לפני שבועיים לבסיס צה"ל והשחיתו ציוד צבאי ופגעו בחיילים.... הצגות של ממשלת הביבים כדי להרגיע את הציבור
 84. 39
  אבל כשפלסטינים נפגעים מאותה אלימות, לאף אחד לא אכפת
 85. 38
  לייבוביץ צדק. הכיבוש משחית.
 86. 37
  סליחה טעיתי! אני מתפטר!

  ומתגרש משרה.

 87. 36
  ואיך הם חדרו לבסיס בדיוק? להעמיד לדין את החיילים המשת'פים, היה צריך לבצע בהם נוהל מעצר חשוד.
 88. 35
  נוהל מעצר חשוד ואז אש חיה. כמו עם מחבלים
  1. 20 ודאי רואה עצמו נאור והומניסט
 89. 34
  מוזר: אין ש.ג. בשער הבסיס?
 90. 33
  להגיש עתירה לבג"צ: דוגמה מצויינת ליכולת האיפוק האפלייתית של צה"ל

  רק אם נתארגן להגיש עצומה יהודית ישראלית לבית המשפט בהאג על פשעי מלחמה נגד הפולטיקאים, משהו יזוז פה

 91. 32
  פעילים???

  אולי טרוריסטים

 92. 31
  מקהלה ימנית זייפנית-שמארגנת שירה מגנה בציבור,בעודה אחראית מלאה לכל המעשים בשטח.מי שנכנס בבית משפט,מכופף חוקים/כ"ץ,מבטיח הרחבת התנחלויות/ברק וזו רשימה חלקית-שיפסיק לעבוד עלינו.איננו מאמינים לחצי מילה שיוצאת מהפה השקרי והמושחת שלכם.עופו הביתה.הרסתם את הארץ
  1. מקהלה ימנית? עד עתה 17 תגובות של השמאל, נראה ההמשך איך הצנזורה של הארץ תפעל
 93. 30
  להקים קואליצה חילונית ציונית מקיר לקיר -החמס היהודי משתלט
 94. 29
  זה הקהל של ביבי - מדמנה אנושית וחרדים (שזה אותו הדבר)
 95. 28
  ועכשיו תתארו לכם מה היה קורה אם התוקפים היו פלשתינים. עשרו הרוגים ופצועים. אבל מתנחלים? אף אחד לא נעצר...
 96. 27
  ביבי תתפטר.המושכות מזמן לא בידיים שלך.נתת אותן לליברמן,לישי,לאקוניס,לפאינה,ללוין ולדנון.וכמובן לחרדים ולטייקונים.לך הביתה.הרסת לנו די את המדינה
 97. 26
  לפנים הוצא כהנא מחוץ לחוק. היום כצל'ה הוא ח"כ מכובד.
 98. 25
  ב 1 באפריל 2012 - כולנו מפנים את מגרון!
 99. 24
  "פרובוקטור שתול של השב"כ הנשלט על ידי השמאל הראדיקלי" קצו-לה, לא היו לו קרניים ועין שלישית?
 100. 23
  אהוד ברק אשם בדיוק כמו ביבי במה שקרה.ישיבתו עם מי שמהרס דמוקרטיה וסרבן למו"מ לסיום הכיבוש-היא לתת יד.תתבייש לך מר ברק לאן הגעת,לאיזה צה"ל הבאת.ביזיון.תניח את המפתחות ופרוש מממשלת הזוועות הזו
 101. 22
  כן כן ואנשי הימין "מגנים"...אוי אוי אוי עשבים שוטים..

  כבר שמענו את זה פעם.....גם אז הם האשימו את השב"כ... הם נותנית מחסה לטרוריסטים בדיוק כמו אלו שנותנים מחסה לטרוריסטים לא יהודים.

 102. 21
  השתוללות הדוסים, הערבים והבדואים... התיאשתי, מחפש מקום אחר
 103. 20
  האלה לכלא. אם יש משפט בארץ וחוק בארץ, הם צריכים להתפס ולעמוד לדין.

  אחרת אנחנו בבעיה רצינית.

 104. 19
  מקווה שברור שהמחבלים האלה לא ישרתו בצהל

  זה בהחלט יכול להרגיע את ה"ציונים החדשים"

 105. 18
  אלקין, אריאל, רותם ולוין - לכלא ומייד
 106. 17
  שר ביטחון חלש ונפוח - מביא טרור!
 107. 16
  די לבכינות, בשיחה עם בכיר אמש בנדון טען האיש כי זו הצגה מתואמת!!!

  שנים נוצר מצב בו יושבים חבורה מטורפת שמובילה את המדינה למחדל הבא דוגמת גולדשטין. החומר בנדון הועובר ללהב 433 לפני שנה והובה לידעת חכי"ם כולם מברברים לתתיקשורת למעשה הכל ברבורים איש לא מונע את המחדל הבא.

 108. 15
  ביבי - אל תגלגל עניים. "המנהיגות" שלך מעודדת מעשים כאלו.
 109. 14
  דרכון זר או M-16 מקוצר: צה"ל מת מזמן. נותרה בובת מריונטה שמקבלת הוראות בישיבות שבועיות של ראשי מועצות בשומרון. מלחמת אזרחים, או טיסה כיוון אחד למחוזות חפץ רחוקים.
 110. 13
  דני דיין - המנהיגות שלך מעודדת את המחבלים היהודיים. אל תגלגל עינים.
  1. דני דיין לא שונה מהם.
 111. 12
  תוצאה של מתן דריסת רגל לרבנים (מושחתים ואוהבי עצמם) בקודש הקודשים של צה"ל!!
 112. 11
  דניאל הרשקוביץ - האידאולוגיה שלך מגדלת את המחבלים. אל תגלגל עיניים
 113. 10
  המתנחלים היו תמיד פורעי חוק ומעכשיו הופכים למחבלים לכל דבר
 114. 9
  מבחינתי הם עברו את הגבול

  אני אוהבת מאוד את האיכפתיות, את התגובות שנוגעות לכל אחד מאיתנו באופן אישי.
  תצעדו איתי עוד צעד אחד קדימה, כי ההרגשה הקשה מדירה שינה מעיני. צה"ל עבורי הוא קודש הקודשים של מדינת ישראל. לפני 38 שנה נפל בקרב בעלי ואב ארבעת ילדי במתחם אבו שולטן
  שבמצרים. גידלתי את ילדי על אהבת ארץ ישראל, על התרומה שכל אחד מאיתנו חייב לתת למדינה, על אהבת כל חייל וחייל ואהבת האדם לאדם באשר הוא (יהודי, אירני, ערבי או מרוקאי)
  והנה באים "הפרחחים של נוער הגבעות" ומחריבים את הקדוש לי ביותר, צה"ל.

  קשה לי לתת ביטוי לכעס העצום כשקראתי על כניסת הפרחחים האלה למחנה של צה"ל, להתנהגות הברברית שלהם והכל בשם שמיים. אני חשה עלבון צורב, חשה פגיעה בחללי צה"ל לדורותיהם ובחיילי צה"ל המשרתים היום ביחידות השונות. אני חרדה, חרדה מאוד לנכדי המתגייסים היום לצה"ל שמא יצטרכו להגן על עצמם מפני היהודים המטורפים במקום להגן עלינו האזרחים היושבים בבית.

  אני רואה חיבור חזק מאוד לקהילה שלנו, סבא וסבתא כי מדובר בילדינו ובנכדינו ובעתיד כולנו.

  1. להפיץ את הכתוב בבתי הכנסת
  2. נכון. ומה אתה חושב צריך לעשות עם האנרכיסטים בבלעין?
  3. מרוב קידוש צה''ל כבר לא נותר זמן לקדש את השלום.

   עובדה שהדרך הישנה והטובה לקידוש החיים וקידוש החיילים בארץ ישראל נכשל. מה שקרה בבסיס אתמול בלילה הוא תוצאה ישירה של יתר קידוש. יתר קידוש צה''ל ויתר קידוש ההתיישבות, ויתר זכויות לאנשים שלא שמים קצוץ על כל מה שאת שמה עליו. אז או שאת יושבת בפינה ובוכה על העתיד של נכדיך בעקבות הדרך שאת ובני זמנך סללתם, או שאת קמה ועושה משהו נגד זה.

  4. מחזק אותך אשה יקרה, כל מלה שלך טהורה
  5. תגובה כנה.תודה. ובאותה נשימה,כמשפחה שכולה אומר-שצה"ל מזמן איבד את מהותו,כשהפך למגייר,לתועמלן,לצבא כיבוש.גם לנו הלב נקרע למילים,למראות,ובאותה נשימה-חובתנו לצאת לרחובות ולדרוש ממשלה ארורה ללכת הביתה,בהיות המעשים הללו-ידה הארוכה.צה"ל לא פועל בוואקום.גם לא פורעי החוק.יש כתובת אחת אחראית-ביבי וממשלתו.נכון, הם - לא הביאו להשחתת הצבא או נוער הגבעות. הם רק הציתו את שגדל שם מאז 67, 77
  6. ישר כח רעיה. אני שותף להרגשתך.

   המנחלים הורסים לנו את המדינה.
   המתונים סתם עוברים על החוק והקיצוניים ממש מחבלים.

  7. רק שכחת דבר אחד: לפני 38 שנים צהל היה צבא. היום צהל זה רקבון ומקור פרנסה

   לשכבה הכי נחותה אינטלקטואלית/מוסרית/חברתית בארץ.

 115. 8
  וילנאי אחראי לפורעים,בדיוק כמו כל פרחיי הימין בשלטון.היד שהוא נותן בישיבתו עימם-זו אחריותו.שום גינוי,לא מפיו ולא מפי ביבי ישנו את המציאות. מפלגת עצמאות פשיסטית בדיוק כמו החברה של ביבי.
 116. 7
  לוילנאי אין זכות דיבור.ישיבתו עם ברק ביבי וליברמן באותה ממשלה-זה לתת יד לפורעי החוק.די להיתממות.ממשלת זדון שלא עושה כלום לסיום הכיבוש,רק מעמיקה אותו ומתעללת בחיילים ששולחת לשם כמו בפלשתינאים,מתעללת גם בבני הנוער שלוקחים דוגמא מלמעלה.ממי שמכופפים חוקים,הורסים דמוקרטיה ועושים לעצמם.רק כשמפחדים-מלקקים לאבות שלהם,למתנחבלים,לחרדים,לימין ולטייקונים.זו תועבת הימין בשלטון.ולכן,וילנאי אחראי שלם כמו יתר פרחחי הימין -האוקניסים,הלוינים,הסערים,הדנונים,הפאינות והבן אריים.שלטון פרחחי פריחי-הוא פרצופו של הרחוב שבחר אותם.מי שסותמים פיות -לשמאל,לערבים,לכל מי שחושב אחרת- יוצר אדמה בוערת,מסריחה. והפעילות הזו היא חלק מאותו סירחון של חוקי הגזע של ביבי ליברמן
 117. 6
  הם אומנם מחבלים אך הם כבר מזמן שכחו יהדות מה היא אמיתית. אם הם יהודים, אז אני כנראה לא.
  1. הימין בארץ זוכה בצדק רב בכל שמות התואר אותם אהב להדביק לשמאל: גיס חמישי, בוגדים, תוקעי סכין בגב האומה.

   כפי שנתניהו אמר: הם מזמן שכחו מה זה להיות יהודים...

 118. 5
  חוק אחד למחבלים ומתנחבלים
 119. 4
  תקיפת בסיסי צה"ל על ידי פשיסטים יהודים

  עד מתי תמשך ההבלגה נוכח ההתפרעויות של ה"שבבניקים" מהימין.
  האם אין למדינת ישראל החזקה והנאורה כל אמצעי להתגבר על אנרכיה זו?
  בושה וחרפה!!!

  1. מה זה האפליה הזאת? למה רק לערבים מותר שיהיו פשיסטים?
  2. Medina NEORA ????? Medina HAZAKAH ??????

   Zot medinah that don't how to govern itself.
   Zot medinah that elected fanatics in to its parliament.
   zot medinah that that prevent itself and a lot of citizens from be able to go on weekends where they want.
   Zot medinah that will [SOON]not let woman to be what she can, only because she's a woman.
   Zot medinah that have 2nd grade citizen only because they not Jews.......remember this ?? 1930s' another plac??
   Zot medinah that if it don't have an out side enemy it eat itself .
   IF this is what the Jews can make after what they got from the world. After their elimination in nazi Germany in the 1930s' . If this is the best after 64 years? Maybe there is room for new thinking about the direction and the way this country operating .......
   Zot medina????? It,s a sad jock!

 120. 3
  אותי מעניין כמה הרוגים היו כאן אם המתפרעים היו מיריחו
 121. 2
  אחרי הפקרת האזרחים, שלטון הרשע מפקיר גם את הצבא.
 122. 1
  ערב אלטלנה שנייה

  המשטרה ובתי המשפט לא יצליחו לרסן את הקיצונים הטוענים- בצדק !
  בצדק! בצדק!- כי מול הבנייה הלתי חוקית של הבדואים בנגב רשויות אכיפת
  החוק לא עושות דבר.
  "התותח הקדוש" שירה על אלטלנה יצר תקדים.
  אמנם זה היה ביוני 1948 -מזמן !- אבל תקדים הוא תקדים.בזכרון הקולקטיבי
  הוא קיים .
  י

  1. טפשים בימין לא חסרים.ואתה הוכחה לכך.מה הקשר בין הבדויים למתנחבלים?הבדויים חיו כאן עוד לפני הכיבוש.ואין להשוות בין בן גוריון שהיה מנהיג עם ביצים ימי הקמת המדינה,למצב הנוכחי.למרות שזה מאד מפתה,לומר על ביבי שהוא היפוך לבן גוריון. ביבי במו ידיו יצר את המצב הנוכחי.ביד שהוא נותן לימין מהרס הדמוקרטיה,ובסירובו למו"מ על השטחים.
  2. נכון, וצריך "תותח קדוש" כזה גם עכשיו, שיפגיז את מי שצריך להפגיזו.