בן אליעזר: חבל שלא ירו בתוקפי המח"ט

לדברי שר הביטחון לשעבר, "כשמישהו בא ומנסה להרוג אותך, אין להבדיל בין יהודי וערבי". ח"כ אלדד בתגובה: "מתברר ששיגעון מדבק"

שר הביטחון לשעבר בנימין (פואד) בן אליעזר יצא היום (רביעי) בחריפות יוצאת דופן נגד פעילי הימין שתקפו חיילים וקצינים של צה"ל. "המרחק בין מה שקרה ורצח היה כפסע", אמר בן אליעזר לעיתונאים מחוץ לוועדת חוץ וביטחון של הכנסת. "ברגע שמישהו בא ומנסה להרוג אותך, אינני מבדיל בין יהודי וערבי. מי שבא להרוג אותך, תהרוג אותו. דרושה תגובה קטלנית".

"העשבים השוטים האלה גדלים בכל מקום ומקום, אני רק שואל שאלה רטורית, מה היה קורה אם ערבים היו עושים את הדבר הזה? היו אומרים שצה"ל נהג בביזיון, אבל כיוון שמדובר ביהודים כולם שותקים. אני לא מבדיל, רוצח הוא רוצח, טרוריסט הוא טרוריסט", הוסיף בן אליעזר בראיון לרשת ב'.

"כשהייתי שר ביטחון ומפקד יהודה ושומרון הגבתי בחריפות רבה מאד נגד מתפרעים ולא משנה מי הם. לא ישבתי לשנייה אחת בשקט...במדינת ישראל אסור להסיק מהפעילות של הקומץ הזה (של המתנחלים) לגבי הרוב, וכשיגידו לו לקום ולעזוב הוא ייאבק במסגרת החוק.

"יתחילו להרוג פה שרים, ויתחילו להרוג פה קצינים. לא רחוק היום ונביא להלויות קורבנות של החבר'ה האלה אם נמשיך לשתוק", הוסיף בן אליעזר.

בתגובה לדברים אמר ח"כ אריה אלדד מהאיחוד הלאומי כי הוא מגנה את האלימות נגד חיילי צה"ל, אך טען כי בן אליעזר ועמיתיו הזהירו לקראת אירועי ספטמבר "לא לירות בערבים אם הם אינם חמושים", ומנגד כעת לדבריו "מתירים את דמם" של המתפרעים היהודים.

"אני אזכיר לבן אליעזר מהו טרור. הוא שכח מה הוא טרור, הוא קורא להם (ליהודים) טרוריסטים וקורא לשחרר את ברגותי הארכי-רוצח". ח"כ אלדד שהוא גם פרופ' לרפואה אמר שלמד מדברי בן אליעזר כי "שיגעון הוא מדבק".

ח"כ אלדד האשים את הרשויות בכך שהן אינן עוצרות את המתפרעים ובכך גורמות להכתמתם של כל המתנחלים. "אני לא הרשות המבצעת. איפה המשטרה, איפה הצבא. מדוע הם לא יושבים בכלא?".

מטשטשים את הכתובות על המסגד שהושחת, היוםאמיל סלמן

עשו לנו לייק בפייסבוק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות אליכם

יו"ר האופוזיציה ציפי לבני טוענת כי "יש קשר ברור וישיר בין הדרת נשים לתקיפת קצינים ולשריפת מסגדים. זה גל אידיאולגי שמבקש לקיים כאן מדינה אחרת עם השקפת עולם שכופה על הרוב הציוני משהו שאינו המסורת היהודית כשם שהיא (ודברי הרבנים הראשיים מוכיחים זאת).

"זה מאבק, לא פחות מזה, על פניה של המדינה והוא מתנהל היום בחסות השתיקה והקריצה של נתניהו וממשלתו שלא ברורה מספיק לפני שהדברים קורים ולא נחרצת מספיק אחרי שהעוולות נעשות", כך לבני בהודעה שפרסמה.

גם שר הביטחון אהוד ברק התייחס לנושא בראיון לגלי צה"ל ואמר כי יש לבדוק מבחינה משפטית האם ניתן להכריז על פעילי הימין הקיצוני כעל ארגון טרור. "מבחינה התנהגותית, אין ספק שזו התנהגות של טרור. הצורך לבחון את זה מבחינת משפטית נובע מעניין של ניסוחים: האם זה ארגון, האם זה אוסף של יחידים, איך ניתן להגדיר אותם במשותף". לדבריו, "צריך לפעול ובמהירות, כדי לא להשאיר ספקות לא להם ולא לקהילה הנורמטיבית ביהודה ושומרון, שהיא רוב רובה של האוכלוסייה".

חברת הכנסת זהבה גלאון (מרצ) מסרה בתגובה לשריפת המסגד בירושלים כי ״הצעת חוק המסגדים של חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי, שזכתה לגיבויו המביש של ראש הממשלה, היא הגפרור שהצית את התבערה". לדבריה, הדבר "עלול להוביל אותנו גם להתלקחות מול העולם המוסלמי״.

ח"כ נחמן שי (קדימה) כינה את התקריות "המשך פעולות הטרור היהודי". לדבריו,  "ההצהרות שנשמעו ב-24 השעות האחרונות שוות כקליפת השום אם לא יבוצעו מעצרים והאחראים לא יוכרו כטרוריסטים. חובת ההוכחה היא על הממשלה שעד כה ישבה בחיבוק ידיים ואפשרה לימין הקיצוני להשתולל ולעשות ככל העולה על רוחו. די לדיבורים, הגיעה העת למעשים וליד חזקה כנגד הפורעים".

בוועדת חוץ וביטחון, אמר ח"כ יצחק הרצוג (עבודה) כי  ״תמיד אנו מבכים את העובדה שלא היה לנו צבא כשעמינו הובל כצאן לטבח, והנה בני עמנו קמים ותוקפים את צבאנו. זו תופעה איומה! על צה"ל להזרים כוחות מאסיביים לשטח ועל המשטרה להציב שוטרים סביב מסגדים ואתרים רגישים. חלק מהפורעים הם בני נוער הזקוקים לטיפול יחד עם אכיפה קשה ועל המערכות לשלב ידיים בפירוק התאים הללו".

שר המשפטים, יעקב נאמן, צפוי לגבש במהלך היום רשימה של הצעות להחמרת פעולות האכיפה בעקבות מעשי האלימות של פעילי הימין הקיצוני. במסגרת ההתייעצויות, ידון נאמן עם אנשי משרד המשפטים ונציגי המשטרה בדרכים השונות למנוע את המעשים. בין השאר יתייחס השר להצעה שהועלתה אתמול בישיבה המיוחדת שכינס ראש הממשלה בנימין נתניהו, לפיה יוכרו פעילי הימין הקיצוני כארגון טרור – דבר שיאפשר לנקוט נגדם בפעולות מניעה מיידיות בתחום המעצרים.

הבוקר דווח ב"הארץ" כי הצוות המשטרתי שהוקם במטרה להתמודד עם פשעי השנאה והאלימות מצד פעילי הימין מתקשה לספק תוצאות. הכשל העיקרי, על פי הפרסום, הוא בדיבוב נערי הגבעות ששומרים על זכות השתיקה.

Read this article in English: IDF soldiers should have shot rioting Jewish extremists, MK says

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 79
  פואד

  כנראה לא הבריא לחלוטין הבחור.

 2. 78
  דברי ההבל והבלע של מר פואד

  אין ספק כי דעתו של האחרון שובשה קלות לאחרונה.והדבר מוכח מעבר לכל ספק סביר מדבריו אלו המצטרפים לדברים אחרים שאמר זה לא מכבר אודות מצריים .
  או שמה קרה כאן דבר מופלא? העדר הכסא הכה מרופד כשר, הוולוו הממשלתית והכיבודים שנלוו לתפקיד מש/בשים למר פואד את סדר היום ? ואשר על משבשים את תפיסת עולמו ודבריו הנובעים הימנו?
  מקווה אני כי לא כך ,והדברים נאמרו בעידנא דריתחא בלבד ,וגם אז לא היו צריכים להאמר .ובאם אמר זאת בכוונת מכוון כי אז ראוי ורצוי כי מקומו יהא מחוץ לכנסת ישראל והיום !

 3. 77
  פואד התחלק על השכל - יותר קיצוני מהמתפרעים בבסיס.
 4. 76
  אופוזיציה חלשה ומנהיגים אטומים וזו התוצאה.
 5. 75
  מדינה שמנהיגיה הפקירו אותה, בכל התחומים.
 6. 74
  ברק רק מאשר ישובים הוא לא מוריד אותם. עד מתי?
 7. 73
  מנהיגי המדינה כושלים בכל תחום. הם מתאוררים בחו"ל.

  שגדעון סער יטייל בשילה לא הילדים שלנו. עוד שר שירד מהפסים ויש להתנגד לו. ברק נוסע ונוסע ונוסע. עכשיו מתחילה עונת הנסיעות של ביב י על חשבוננו.
  ובשטחים משתוללים על גב חילנו. די נמאס.

 8. 72
  אין דיור, אין חינוך, אין בטחון, אין רווחה, מה אנחנו עושים פה?

  הצעירים יתנדפו מפה. אסור לעשות מילואים בשטחים. בשום אופן.

 9. 71
  ממשלה כושלת, ראש ממשלה ושר בטחון כושלים , ובורחים לח"ול.

  לכל קצוי תבל הם בורחים, לאפריקה, לארה"ב לפריז, לוינה.
  ופה כולנו אוכלים קש.

 10. 70
  גילוי נאות - אני מתעב את אלדד ואת כל המחנה המחליא שהוא מייצג. בושה למדינת ישראל ובושה לעם היהודי ובושה לדת היהודית
 11. 69
  די לסלחנות לטרור היהודי!!!
 12. 68
  התנהלות הממשלה הביאה אותנו למצב הזה

  אחראים למצב הם אלה שהצביעו עבורם

 13. 67
  אלדד, גם אביך הטיף לרצח אנגלים בזמן המנדט

  .... וגם יזרניצקי (יצחק שמיר). אז מה? הם לא היו רוצחים או משלחיהם?

 14. 66
  מתפרעי ביליעין חביבים על השמאל כי הם ערבים אבל יהודים עשוקים ? - הם מסוכנים

  איפה ואיפה. שונאים את המתנחלים יותר מששונאים את הטרוריסטים הערביים.
  לוחצים את המתנחלים לפינה. הם חשים עשוקים. אין מי שישמע את תלונויהם .האפליה זועקת ואין להם שומע. אז הם מכלים את זעמם על מי שמזניח אותם למרות שחל העליו חובה להגן עליהם מפני גניבות חקלאיות של עדרי צאן וכד'
  ובכלל, בתקשרת לא מספרים מה היה הגורם להתנהגות הברוטלית של החבורה הזאת. אולי זו באמת תגובה על אזלת ידה של הרשות המבצעת.

 15. 65
  בושה לבן אליעזר המתיר את דמם של הנערים והנערות,אני נגד כל המעשים שלהם.ואני להבדיל

  מבן אליעזר שמתיר את דמם,אני אוהבת אותם וכואבת את המעשים שלהם.ואני בעד שייעצרו עוד אתמול או שלשום,ואני ממש כואבת את המעשים האלה,כי עובדה שהנה השמולנים מתנפלים על כך כמו לחם לעוס,וכך מרשים לעצמם כמו הטיפש בן אליעזר,עוד דיביל ממש להרוג אותם,וזה מוכיח שהם צודקים כי השינאה אל המתנחלים ובמיוחד לצעירים שבאמת אני כל כך כועסת כי הם עושים בדיוק מה שכול השמולנים מחכים שייעשו בכדי שיהיה להם סיבה לרדוף אותם,וגם צה"ל הוא צבא ההגנה לישראל ולא צבא הגירוש לישראל,וכול הפעילות של ברק.התקשורת כל העמותו השמולניות הקיצוניות,כולם יחדיו חברו לרדוף ולחסל את המפעל המצויין של כל המתנחלים,ולכן בושה לבן אליעזר.ובושה לאליק רון עוד אפס מקדימה,אפשר לחשוב כל אדיוט מקדימה מצייץ.נכון שהמעשים לא מוצאים חן גם בעיני ואני כועסת עליהם,כי הם לא מבינים שכל התקשורת הישראלית,והפוליטיקאים מחכים ומתים שהם ייכלשו ושייעשו דברים שלילים,אבל איפה השינאה שלכם לגבי שמולנים קיצוניים גם אנרכיסטיים שזורקים סלעים ואבנים על חיילים ועל שוטרי משמר הגבול???איפה אתם.?איפה השינאה שלכם..מעניין וכשערבים קוראים לשחוט יהודים.בערבית אתם מצדדים בהם.כל המתנפלים כמו חזירים על אוכל לעוס ומוכן.ולכן אני בעד החוק והסדר וצדק.וגם כל אלה שהסיתו להרוג מתנחלים נערים ונערות צריכים להעינש ולהיכנס לכלא.וכאחת שיודעת שבצבא ההגנה לישיראל בתוקף הפעילות של ההתנדבות למען חיילנו ,יודעת ועוד איך שגם צה,ל פוליטי ויש חיילים רבים שמולניים שאמרו בראש גלוי שהם מתעבים את המתנחלים,ואז,איפה אתם?..מה קורה המתנחלים לא חיילים לא נהרגו בעבור כולנו..בושה ליהודים צמאי דם.כמה ימים אתם ממש חוגגים.אני ממש נגעלת מכול המדיה הישראלית,רדיו,טלויזיה,עיתונות,בושה.קצת פרופרציה.לירות על יהודים.מה הפלא הם צודקים הם נרדפים,שנואים,מושמצים ואתם רוצים שהם יהיו ילדים טובים????תתעוררו!

 16. 64
  עכשיו נזכרת אידיוט???

  איפה היית כשר ביטחון, כשהחלה השתוללות נוער הזוועות?? הא?!

  היחידים, שפואד הגיב כלפיהם "בחריפות רבה", היו הקרבנות הפלשתינים ופעילי-השמאל, שניצבו לצידם. המתנחבלים, תמיד זכו ממנו לחיבוק חם. אז שלא יברבר עכשיו!! לא הוא ולא הגברת ציפטפוט-צביעות-לבני.

 17. 63
  ביבי מייצג את רצון רוב היהודים בתחומי ארץ ישראל שבין הים לנהר.

  "...הכיבוש בידי אומה הוביל להתעוררות המקיפה של תודעתו הלאומית של העם הכבוש, ובהמשך להתקוממות נגד הכובש, או, מנגד, לרודנות. ואף שרודנות אכן יכולה לשלוט בהצלחה על עמים אחרים, מפני שאינה זקוקה להסכמה, היא תצליח לשרוד בשלטון רק אם תחריב תחילה את כל המוסדות הלאומיים של עמה שלה." (חנה ארנדט, יסודות הטוטליטריות, עמ' 223).

  ... רק אם תחריב תחילה את כל המוסדות הלאומיים של עמה שלה.

  וזה מה שביבי - שמייצג את רוב הציבור במדינה - עושה כי אין לו ברירה. אחרת עליו להתפטר. הוא מאמין שהאפשרות שהוא בחר בה עדיפה על פיוס והחזרת שטחים.
  כך או כך מדינת ישראל לא תשרוד כמדינת היהודים וסופה להיעלם ממפת העולם כמדינת היהודים. עם ישראל ימשיך להתקיים בתפוצות עד שייעלם גם הוא בתנופת ההתבוללות בתהליך שמכריע אותו מספרית ובמגמה מתמדת מאז נחתמה המשנה (הברית החדשה של היהודים) לפני 1500 שנה.

 18. 62
  פואד צודק. האנשים האלה כבר הרגו פה ראש ממשלה, על אחת כמה וכמה הם מסוגלים להרוג מח"ט בצבא...
 19. 61
  איני יש מקצוע בתחום בריאות הנפש, הפסיכולוגיה או הפסיכיאטריה אבל...

  בהרבה מקרים בהם גבר או אישה מואשמים בהתנהגות אלימה כלפי ילדיהם, בתקיפה מינית וגם בהתנהגויות שאינן פליליות אך חריגות ו"מוזרות" החורגות מהתנהגטת המוגדרת כנורמה מייחסים זאת לארוע או ארועים בעברם בעת היותם ילדים. (התנהגות אלימה ותקיפה מינית, אלימות מילולית ועוד כיוצא באלה).
  מתקבל הרושם שכך גם "עם ישראל" שחווה במשך מאות שנים יחס מפלה ואלים, גזענות ושנאה כלפיו ועתה כשהוא בגר ועומד ברשות עצמו (יש לו מדינה משלו) הוא מתנהג באלימות, שנאה, אפליה וגזענות כלפי המיעוט החי בקרבו ועם אחר שהנסיבות הביאהו לשלוט עליו.
  ייתכן שלצד שר הבריאות יש צורך בשר "לבריאות הנפש של עם ישראל" כדי שירפא אותנו ושישפר התנהגותנו ולא נעשה לאחרים את מה שעשו לנו. בבחינת אל תעשה לרעך את ששנוא עליך.

 20. 60
  במקום כל שלשול המילים בממשלה ובכנסת-להביא כמה דחפורים וליישר את הקרקע עליהם נמצאים בתיהם של הפורעים. אח"כ- נטפל באבות הרוחניים שלהם בממשלה ובכנסת.
 21. 59
  Settlers' Terror

  Israel should call back Reuven Hasak to the Sheen Bet to use his past experience abolishing Jewish Terrorism in the West Bank
  by Jewish settlers..

 22. 58
  לידיעת צה"ל : " מותר לירות בכל מי שתוקף חייל " שמאלני זורק אבן בהפגנה נגד הגדר, יריה בראש באישור שר הבטחון לשעבר.
 23. 57
  קשה לי להאמין שאישיות כמו פואד אמר את זה!!!!

  זה בלתי ניתפס. ח"כ,לשעבר שר,לשעבר לשעבר איש צבא קורא לירות ביהודים מתפרעים? למה לא לקרא לצבא להפעיל נגד מתפרעים גז מדמיע? למה לא לעצור אותם? אבל לירות בהם?

  פואד, תתבייש לך!!!!!!

 24. 56
  !Down with Bibi's Ant-Zionist goverrnment
 25. 55
  עשרות מתפרעים ו"הקהילה הנורמטיבית" ביו"ש לא יודעת מי הם? יש לפגוע בתשתית הטרור, וכולם יודעים מה היא.
 26. 54
  ממי נדבק פואד? הוא יושב ליד אלדד?
 27. 53
  צודק. אין להבדיל בין יהודי לערבי - גנב רכב או טרוריסט

  .

 28. 52
  למה להרוג פשוט להגלות מהארץ את הנבלות האלה
 29. 51
  הדגנרט הזה היה סר ביטחון?
 30. 50
  אריה אלדד- תגובתך הרפה לאירוע ומנגד השתלכויותך תעודד טרור יהודי
 31. 49
  למה לא שומעים נחרצות כזאת על התקפות שבועיות בבלעין? לא זכור שבמהומות ביפו, עכו או ירושלים אנשי שמאל קראו "הקם להורגך השקם להורגו". ההפך "פירומנים" היתה המילה השגורה. צביעות שמאלנית במיטבה: איפוק הוא המוטו לערבים. התרת דם הוא המוטו ליהודים.
 32. 48
  ככל הנראה הפואד לקה לא רק בגופו אלא גם בנפשו מקבלן קולות למגזר הערבי הפך לאימם המסית לרצח ילדים
 33. 47
  ההקצנה בשיח עוברת גבולות.כן יהודים תקפו סמח"ט וצריך להגביר את הענישה כלפי המתנחלים שפועלים באלימות כזאת אבל...

  מדובר בדפוס התנהגות בתוך חברה שרגילה לחיות מחוץ לחוקים, ברגע שנחיל עליהם את החוקים אני מקווה שהדפוס הזה יעלם.
  הדיבורים על צריך לירות בהם, על ההשוואה למחבלים שבאמת ובתמים מעוניינים להרוג יהודים,לרצוח נשים וטף, הוא הבדל תהומי. כמו ששמאלנים לא אוהבים את ההקצנה בשיח כלפיהם(ואני מגדיר את עצמי שמלאני) ככה השיח כלפי הימנים מתחיל לעבור את הגבולות לדעתי.
  להגביר את האכיפה על המתנחלים שלא יחשבו שהם מעל לחוק, אבל בו לא נשים אותם באותה קטגוריה כמו מחבלים שרוצחים משפחות.

 34. 46
  לא יאמן כמה הפתרון פשוט: לסרב לבצע שירות מילואים בשטחים. זה הכל, לא צריך ועדות, החלטות, גלגולי עיניים. החלטה אישית של כל אדם מוסרי, וזהו.
 35. 45
  פואד צודק ביותר - הממשלה תומכת במשתוללים לכן יש הצהרות במקום אישור לירי נגד כל תוקף צהל!
 36. 44
  כרגיל, לכל זב חוטם יש מה לומר.ובפרט חובה להתלהם-בון טון.

  מעשי הצעירים המופרעים חמור, אך תגובת להקת המגיבים חמורה לא פחות, למה אין ליהודים שיקול דעת ותגובה שקולה, כולם מתלהמים מכל הצדדים. כולל האדיוט פואד, מנתח "המצב". רדו מהעץ ,תפסיקו להתלהם, לא צריך שום ועדות, חוקים חדשים וכדומה.
  צריך לתפוס את העבריינים ולהעניש אותם ע"פ החוק. זאת ותו לא.

 37. 43
  הכל קשור בהכל ,סתימת פיות ,הדרת נשים ,פגיעה בבתי המשפט .קול וכל דאלים גבר
 38. 42
  עשב שוטה חונק הכל

  רגע של עברית: נבחרינו דלי הלשון שאינם חושבים אלא חוזרים כתוכים על ביטויים נפוצים, מרבים לנחמנו באמירה שהטרוריסטים החדשים הם רק עשב שוטה. אז הנה להווי ידוע, עשב שוטה שאינו נעקר מן השורש, חונק כל מה שצומח בסביבתו. והוא גם מתפשט הלאה והלאה, בלי מעצור, עד שהוא חונק הכל.

 39. 41
  אולי אריה אלדד צודק - כנראה שגם הוא נדבק בשיגעון, אבל אצלו המצב באמת חמור
 40. 40
  להרוג אנשים לא חמושים, יש לאשפז את הבן ...אליעזר מיידית
  1. לירות לא להרוג

   ה' ידע למה אני מגיב לך אבל שיהיה
   מה אתה מצפה מחייל שמתנחל מגיע אליו עם בלוק ומוריד לו אותו על הראש?
   אני באמת מחכה לתשובה..

 41. 39
  "ח"כ אלדד שהוא גם פרופ' לרפואה אמר שלמד מדברי בן אליעזר כי "שיגעון הוא מדבק"".

  אני לא יודעת מי אחראי על כתיבת השורה הזו, אני לא יודעת מה המטרה שלה, אבל בכל מקרה, האחראי דביל.

  1. שגעון חל גם על, יעני, רופא, ואכן הוא מדבק. אלדד ההוכחה לכך והדביק במחלה שלו את כל 'נוער הגבעות הנפלא'....
 42. 38
  ברברים לא מכירים את המושג ידע ו חינוך

  אם מישהו רוצה להרוג אותך אל תעשה הבדל בין ערבי ליהודי בכל דבר אחר כן. אני לא מבין איך מאפשרים לאנשי ציבור לומר דברים כאלה בן אליעזר הטמבל מאשר להרוג אנשים ולוקח את החוק לידיים. אבל זה לא מרגיז אותי יותר דבר כזה הוא נורמלי מאוד במדניה הזאת כבר ראינו הרבה יותר גרוע 

 43. 37
  פואד כל הכבוד לך על אף מלעיזיך.

  למה למה תמכת בברק?

 44. 36
  פואד תכה על חטא. אתה המלכת את ברק.

  ברק מטייל ברחבי העולם. מה יש לבקש ממנו.

 45. 35
  ברק מזמן כבר שר חוץ ולא בטחון.

  ביבי שולח אותו השכם והערב. עד מתי?

 46. 34
  ברק והרמטכ"ל תתבישו לכם.לאן אנו שולחים את ילדינו?

  איזה מין צבא זה? איזה מין בטחון זה? במקום שבר5ק עומד שם יש פשלות גדולות

 47. 33
  האם פואד מציע לירות גם בפורעי בילעין, נעלין ושכונת שמעון הצדיק? רק שנדע...
  1. למיטב זכרוני, שהוא כנראה טוב משל איציקים המרכזיים, יורים שם ויש הרוגים כל כמה חודשים. באירועי יום האדמה נהרגו 13 ערבים. רק טרוריסטים יהודים לא מתים ברשלנות.
 48. 32
  ברק בנעלי בית מנסה לחפות על כשלונותיו כפוליטיקאי.

  בושה לצבא ולברק . בושה בושה.

 49. 31
  לבני, חכי"ם מקדימה שותפים לחקיקה ההזויה ואת מסכימה עם זה בגלוי - לא בקריצה ולא העלמת עין..
 50. 30
  טוב שצהל הוא הקורבן

  אחרת איש לא היה נוקט אצבע .אולי אולי הפעם כשהנאצים הקטנים פגעו בבת עינ של הציונות ייתכן ומשהו ייעשה.ברור שאת אף אחד באמת לא מעניין כשתוקפים פלשתיני זקן הנוקד עיזיו או אוסף זיתים-למי בכלל נוגע כששורפים מסגדים(נאצים אמרנו?).אך כשחובטים בקצין צהל נרעשים הסיפים ןהטינופת הזו תעצר.וואלה אני תמים.

 51. 29
  פואד ספר לידידך ברק שהמלכת עלינו.
 52. 28
  פואד על כדור וליום שמעת????תירגע!!!!

  http://hacohen.goop.co.il

 53. 27
  לטרור נגד נשים העובר בשתיקה שכמוה הסכמה

  מה חשבתם שהטרור יפסח עליכם?מדוע?אין בכוכחם לעצבן אי פעם את הימנים הדתיים הרוכבים על גבעות ישע?הפוגעים יום יום בפלשתינאים? אתמול לא רק הצבא הותקף-גם מכוניות פלסטניות הותקפו.היכן הפרסום הנאות והמידתי של עובדה זו?מי שאין בלבו צדק ככלי ראשון -עמו הוא יוצא מרחם אמו,אל יבקש משכנו לטפח חוש זה.והשכן היום הם נערי הגבעות.

 54. 26
  פרופסור אלדד מוכיח באישיותו כי שגעון הוא מדבק... ומה לגבי סתם טיפשות?
  1. פרופ' אלדד מוכיח שאפשר להיות פרופסור לרפואה אבל אדם עם ערכים מעוותים וראיית עולם צרה כשל נמלה.
 55. 25
  בן אליעזר - תפרוש בשיא!

  לתשומת לבך: יש בצה"ל הוראות פתיחה באש! לא ידעתי שהוראת אלו מחמירות עם יהודים דווקא. זכור לי שאמרת שאם הערבים יתחילו לצעוד לתוך ערינו, עלינו לטפל בהם בסלחנות, ברחמים ובאהבה. התבלבלת לגמרי - תפרוש בשיא (כאילו בשיא)!

  1. יוסי אתה מבולבל במקרה הטוב. משהו לא עובד שם למעלה. אולי תנוח, תשתה כוס מים ותקרא את הכתבה שוב?
  2. יוסי - נראה לי שאתה צריך ללמוד לקרוא, כשאתה בור ועם הארץ לקרוא שוב לא יעזור

   וכל מי שעשה לך לייק לתגובה הזאת גם ככל הנראה...

 56. 24
  אחרית הימים - אני לראשונה בחיי (ולצערי) מסכים עם בן אליעזר
 57. 23
  עדיין לא מאוחר מדי!
 58. 22
  להרוג במחבלים היהודים כמו בכל מחבל. אין הבדל בין כלב לכלב
 59. 21
  That's Africa baby

  The settlers are determined to bring turn Israel into Syria

 60. 20
  פואד-מקרה ברור של cerebral hypoxia

  אספקת חמצן לקויה למח. שריד מאשפוזו אשתקד. דא עקא, הצהרותיו מגיעות לראש העתון.

 61. 19
  לפגוע במח"ט זה פשע. לשרוף מסגדים להשחית רכוש של שמאלנים ולהתעלל בערבים זה לא פשע? ואין קשר בין כל אלו?
 62. 18
  לטפל במחבלים היהודים בדיוק כמו בכל מחבל

  נוהל פתיחה באש מבדיל ביו מחבל ערבי ליהודי? אם היה זה ניסיון חדירה של
  פלשתינאים הם היו מזמן בחדר מתים. ואילו השייגצים האלה עושים כבשלהם
  והממשלה עוברת לסדר היום. השתיקה הזו תעלה לנו בראש ממשלה נוסף, זה עיניין של זמן. האנרכייה צועדת בראש מורם

 63. 17
  Storm Troopers

  Why are you so shocked when Bibi's Storm Troopers finally attack the legal Army of Israel. These Storm Troopers have received covertly and overtly the support of the Right (and other Fascists) for so long, that they can not swallow the idea that there is in Israel and the West Bank other laws, and not theirs own alone.
  You cooked it, now eat it!

 64. 16
  שיגעון באמת מדבק

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4m9Sq_sirrQ

 65. 15
  בינתיים משחררים טרוריסטים ערביים, רוצחים עם דם על הידיים ופואד לא אומר לירות בהם. דבריו הם הסתה ופשע ויש להעמידו לדין על כך.

  מפגיני שמאל פוגעים יום יום שעה שעה בחוק הישראלי, בחיילי צה"ל - דו"ח גולדסטון, בממשלת ישראל - עידוד חרמות, בתקיפת חיילי השייטת עם המרמרה - לא נשמע קול אחד אשר אמר לירות בח"כית זואבי על הפגיעה בחיילים ובמדינה, בקיצור- השמאל השולט בתקשורת מעצים בכוח את הנושא וממעיט שנים רבות בפשעי הבוגדים מקרבם. שלא לדבר על עסקות הזויות של שחרור מרצחים ניפשעים.

  1. משעשע לקרוא את תגובות הימין האלים הבוגדני התאב בצע מיילל כמו כרוכיה רקובה. ואלדד סמל לטירוף נעשה מומחה לשיגעון???
 66. 14
  רגע בעצם אולי על כל מידה אבנים יהיה מותר לירות ?

  או שעל ערבים אסור,ורק על יהודים מותר ? לא מבין מה אתם אומרים ?

  1. הואיל ואתה כותב בשגיאות, אולי אתה ראוי להסבר של כיתה א': מה תעשה כאשר מישהו המזוהה כתוקפן פותח את דלת מכוניתך ובידו לבנה. זו הסיטואציה ולא סתם סצינות של זריקת אבנים. כדי שלא תטעה: אם זורקים עליך אבנים ממרחק של 50 מטר (ערבים, יהודים או סינים), תירה באויר. אם פותחים את דלת המכונית עם לבנה ביד, תירה כדי לנטרל את התוקף (יהודי, ערבי או סיני). עכשיו ברור?
  2. לפני כחודש נרצחו אב ותינוק מאבנים של פלשתינים ולא מחמישים אלא מידויים לתוך כלי הרכב, יש לך זיכרון סלקטיבי יהודי וערבי שנוהג כך ישלם על כך בחרותו

   לומר שאבנים של הבריונים מסוכנות יותר ולהתעלם מעשרות מקרי הפציעה והרצח שנעשו ע"י פלשתינים, זו עמדה מסוכנת של עיוורון.

 67. 13
  יפה. ניתן לירות על מיידי האבנים בבילעין

  הוראות הפתיחה באש של חיילי צה"ל השתנו, לפי הוראה מלמעלה. ניתן לירות על מנת להרוג במי שמיידה אבנים, ערבים ביו"ש או ישראלים בבלעין.

  1. יש לירות על מי שחודר למחנה צה"ל. קפיש?
  2. מה, לא יורים בהם? אז ממה הם מתים? מצחוק?
 68. 12
  ערבי היה חוטף כדור בראש בשניה בנכנס לבסיס, המתנחבלים האלה לא צריכים להיות שונים...

  אולי אז לפחות הם היו מבינים שהם חצו את הגבול

  או שאולי אחרי אקט כזה סוף סוף נדרוש שישאירו אותם לבד בשטחים, יום אחרי זה הפלסטינים יעלו להם לבתים וישחטו שם את כולם..
  ומגיע להם, חלאות חסרי כבוד...
  ילדים חילונים מתים להגן על החבורה של מחבלים במקום לתת להם למות על הפאנטיות שלהם...

  1. מרגיש בדיוק כמוך.
 69. 11
  ואם זורקי הלבנות היו ערבים, האם גם אז השמאל (הקיצוני?) היה מציע את אותה הצעה ?!

  וכמובן שאני נגד אלימות מכל הצדדים. ואני מתנגד ומגנה את מה שקרה אמש.

  1. הצעה זו כבר מתבצעת בפועל כנגד ערבים
  2. כשבן אדם פורץ לבסיס ותוקף חיילים

   אמורים לירות בו
   זה לא משנה עם הבן אדם הוא יהודי או ערבי

   אם המחבלים שפרצו היו ערבים אז רובם אם לא כולם היו נהרגים על המקום כמו שראוי שיקרה

  3. אני מסופק בכך.... נא הבא הוכחות.
 70. 10
  בושה לצבא שמי שנכנס לבסיס לא יצא בשקית למכון הפתלוגי

  אם חס וחלילה היו מחבלים מתחפשים למתנחבלים וחודרים לבסיס עם חגורת נפץ? איפה הימים בהם שמרנו על הגבול או הבסיס מי שנכנס נוהל עצירת חשוד, ירי לאוויר, לאוויר בריאות משהו?

  בושה

 71. 9
  בן אליעזר השתגע! כדאי שיפרוש עכשיו! הוא אומר לירות ביהודים ובערבים לטפל בעדינות!!!
 72. 8
  טרור אינו מאורגן בהכרח.

  אין מניעה לחסל טרוריסט שפועל על דעת עצמו. טרור מבין רק טרור.

 73. 7
  במערכת הבטחון

  יודעים רק לדבר, שום מעשים לא ננקטים.

  1. נכון

   7 כמה שאתה צודק. ברק עסוק בנסיעותיו לחו"ל אטרף של נסיעות.

  2. זה פרי הביאושים של עשרות שנות הבלגה... אנחנו במלחמה על קיום המדינה
 74. 6
  גם יהודי חרדי/מאמין/דתי יודע את הכלל:" הקם להורגך - השכם להורגו.

  בן אליעזר צודק ב- 100%. חוץ מזה שאת ההשתוללות של "נוער הגבעות" יש להפסיק, מיד, בכל האמצעים. ותתפלאו - אני ימני בהשקפותי, וחושב שההתנהגות האלימה שלהם מזיקה למתנחלים!

 75. 5
  בן אליאזר מה הקטע שלך חרה אתה לא מפסיק לנבל את הפה שלך על המתנחלים איפו הגנבים של

  חמפגתך מה עשיתם למדינה הרסתם אותה הרסתם את ההסתדרותצ אתה חיי כמו לורד אישתך נטשה אותך חיי חיי כלב אז שמור על פיך

  1. אב

   שמתי לב לתופעה מוזרה משום מה כל מגיבי הימין הקיצוני לוקים בעברית קלוקלת ומלאת שגיאות כתיב וככל שהתגובה נוטה ימינה יותר כך העברית נמוכה יותר כמו המילמולים חסרי הפשר והמובן בתגובה זו לדוגמה

 76. 4
  צודק בן אליעזר

  ואת המח"ט צריך להדיח. רק תחשבו איך אנחנו נראים בעיני אויבנו (הערבים והיהודים).

  1. ברשת ב' הסביר עד כמההצעתו של פואד מסוכנת, כולם ירו?! והתוצאה המערב הפרוע, יש רשויות אכיפה שפשוט לא פועלות/מתפקדות לגבי הבריונים מימין ומשמאל אסור להציע ירי בערבים ולא ביהודים, על רשויות החוק לפעול ולמנוע אנרכייה מסוכנת פואד מציע, כל אחר יעשה דין לעצמו? זיקנתו מביישת את נעוריו.
  2. יש הוראות לפתיחת באש כנגד פורצים לבסיסי צה"ל, זורקים אבנים לראשיהם של המח"ט והסמח"ט ומשחיתים ציוד צבאי. אם החלאות האלה לא אלימים מה זה 'אלימים'? מי שזורק אבנים על שגזלו אדמותיו ואז בלי היסוס יורים בו רימון עשן מטווח אפס ישר לראש???
 77. 3
  פואד, אני מסכים עם כל מילה!

  צודק במאה אחוז.

  1. המוסר של פואד (ושל השמאל??): בערבים שאינם חמושים הוא אומר שאסור לירות, אבל ביהודים שאינם חמושים כן, את המתפרעים היהודים יש לכלוא,(ואני מסכים) אבל את הרוצח ברגותי הח"כ הנכבד קורא לשחרר,מי שקורא לשחרר רוצחים, ואומר לא לירות בערבים אבל מתיר את דמם של אנשים אחרים באשר הם יהודים, הוא האחרון שיכול לדבר, אבל אמת פשוטה כזו לא מעניינת אף אחד,והצביעות חוגגת.
 78. 2
  טוב לי. הם יביאו לנפילת ממשלת הרשע של הימין...
 79. 1
  אולי צריך להדיח את המח"ט שלא הגן על עצמו וחייליו ? בושה לצה"ל.
  1. אולי צריך להדיח את ביבי וממשלתו הארורים שמציתים את השטח במטלות הלא הגיוניות לצבא,בחוקים האנטידמוקרטים,בהשתלחות המותרת בכנסת ובממשלה בכל מי שהוא מיעוט,בהפקר שנוהגים כלפי טייקונים שעושים כעולה על רוחם,בהפקר שנהגו עד היום כלפי מעשי הוונדל של המתנחבלים והחרדים.להדיח מח"ט=זה פתרון הש.ג הנהוג במקומותינו.בדיוק כמו ענת קם-שמשלמת מחיר בעוד שמה ומי שחשפה במסמכים-אף אחד מהם לא משלם מחיר,נהפוך הוא-עושה מיליונים לביתו.ולקינוח-מעניין איך בכל הסערה הזו לא שומעים את האבות הרוחניים של השטח הפורע -מי שגנבו לעצמם שמות לא להם כמו הבית היהודי או ישראל ביתנו.זו דרכם של גנבים-שהם יהרסו כל מה שהם נוגעים בו.בינתיים-הם בכנסת,בממשלה ולא משלמים מחיר.כולנו מחכים למחיר שהם ישלמו,עוד לפני שהש.ג/הנערים ישלמו.אפשר גם בו זמנית.העיקר שויינשטיין דחה את השימוע לליברמן בעוד חודש.מעניין מה יקרה בחודש הבא
  2. צה"ל כבר מזמן חונך להגיע לתיקו, וגם זאת רק אם יש לו עדיפות טכנולוגית, מספרית וכוח אש עדיף. מונח ה"ניצחון" הוא מצה"ל והלאה מכמה סיבות ובהם: היטפלותו של השמאל ההרסני לחייליו וקציניו, איום במשפטים על כל צעד ושעל, הפחדת מפקדים באישומים בינלאומיים, השתמטות של חוגי שמאל רחבים מגיוס, והנחיה גורפת לא לפתוח באש, ביו"ש, גם אם "יש ספק". כעת קוצרים את פרי הביאושים.

   צה"ל, מטירון ועד רמטכ"ל , צריך לשנן את מנטרת הניצחון בכל מחיר, בכל מגע, בכל יחסי כוחות.

  3. כמובן, אינפינט סטופידיטי, השמאל אשם שהימין משתולל.
  4. הסיבות להיחלשות צה"ל רבות.צה"ל=ראי לחברה הישראלית,שאת נבחריה הארורים שאחראים ישירות למעשי פורעי החוק,אנו שומעים היום מכבסים מילים,לטיוח מעשיהם.הכיבוש אוכל בכולנו.זה הסרטן וגרורותיו. ועד שלא נסיים אותו, ונהיה למדינה בעלת גבולות ברי הסכמה,שום עתיד ראוי באזור אין לנו. גם אם בצבא יש היום עדיין-איים בודדים של שפיות ואנשים ערכיים.ולהם-מגיעה תודה על מי שהם.
  5. בן אדם אתה מוציא לי את כל הכיף משנאת ביבי

   אתה מגבב את הכל לכותרת מפלצתית שנראית כמו שאני מדמיין אותך, ואז פורס את זה על פני מספר כתבות. אולי תפסיק להגיב, קצה נפשנו.

   נ.ב
   תגגלו תמונות של ביבי עם וצוות עוזריו/יועציו ותיווכחו לדעת שאין אישה בנמצא רק זכרים חובשי כיפה- הרב ביבי ותלמידיו החכמים.
   התערבות אלוהית או שמה מדובר בהשלכות הקלטת? לשרה (ולנו בעלי עיניים) הפתרונים.

  6. צה"ל איננו שמאל, שוטה שמאלני. צה"ל סורס בידי השמאל באופן שמסכן את חייליו בכל מצב מול ערבים ומול יהודים כאחד.