עימות חריף עם אירופה

ישראל נגד בריטניה, צרפת וגרמניה: "איבדו אמינותן והפכו לא רלוונטיות"

משרד החוץ תקף בחריפות את המדינות בעקבות הגינוי שפרסמו על הבנייה בהתנחלויות ופעולות תג מחיר. לבני: "ישראל פותחת במלחמה נגד ידידותיה"

עימות חריף בין ישראל לבין הנציגות האירופיות במועצת הביטחון של האו"ם – בריטניה, צרפת, גרמניה ופורטוגל, על רקע הודעת הגינוי שפרסמו האחרונות אתמול לבנייה בהתנחלויות ולפעולות תג מחיר. בהודעה שפרסם משרד החוץ הערב נטען כי ארבע הנציגות האירופיות "איבדו את אמינותן והפכו עצמן ללא רלוונטיות". בהודעה החריגה בחריפותה קרא משרד החוץ למדינות האיחוד האירופי להתמקד בנעשה בסוריה ובאיראן במקום להתעמת עם ישראל.

הודעת הגינוי של ארבע הנציגות האירופיות במועצת הביטחון עוררה כעס רב לא רק אצל שר החוץ, אלא גם אצל הדיפלומטים המקצועיים, שעמדות של רבים מהם הפוכות בדרך כלל מעמדותיו של ליברמן. לאחר שורה של דיונים הוחלט להגיב בהודעה חריפה שמהווה מתקפה ישירה על שלוש המדינות החזקות ביותר באירופה, שנחשבות לידידות של ישראל.

"ישראל מציעה לחברות האירופיות במועצת הביטחון לא להפוך על ראשו את סדר העדיפויות הראוי של הקהילה הבינלאומית", נמסר בהודעה. "בדיון אתמול במועצת הבטחון היה עליהן להתמקד בהשכנת שלום במוקדי שפיכות דמים כמו סוריה, בסיוע להשרשת דמוקרטיה ומתינות במדינות הערביות השואפות לחירות, ובבלימת הסכנה העולמית הגלומה במירוץ הגרעין האיראני".

עשו לנו לייק וקבלו חדשות ועדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

השחתת מסגד בכפר בורקא ליד רמאללהאי-אף-פי

הודעת התגובה של משרד החוץ קבעה כי במקום לעשות זאת, בחרו גרמניה, בריטניה, צרפת ופורטוגל, למתוח ביקורת דווקא על ישראל. "אם במקום לתרום ליציבות המזה"ת בצעדים אלה, הן משקיעות מאמצים בהתנצחות לא ראויה דווקא עם המדינה שבה מערכת החוק והמשפט העצמאית יודעת להתמודד עם מפירי חוק מכל הסוגים, הרי שהן מאבדות את אמינותן והופכות את עצמן ללא רלבנטיות", נמסר בהודעה. "החברות האירופיות בחרו לעשות מה שקל ולא נחוץ, במקום לאזור אומץ ולעשות את מה שקשה ונחוץ מאוד".

אך כאן לא הסתיימה מתקפת הנגד, משרד החוץ אף טען בהודעתו כי החברות האירופיות במועצת הביטחון "מסלפות" את מתווה הקוורטט לחידוש המו"מ בין ישראל לפלסטינים, שקובע כי יש לחדש את המו"מ הישיר בין הצדדים ללא תנאים מוקדמים. "על החברות האירופיות לדבוק בנוסח מתווה הקוורטט ולהימנע מלהעניק לו פרשנויות המנוגדות הן לטקסט המקורי והן לרוח הדברים", נמסר בהודעה. "סילופים אלה רק מוסיפים מכשולים על הדרך לחידוש המו"מ לשלום".

במסגרת ההודעה הגיב משרד החוץ גם על המסמך שחיברו שגרירי האיחוד האירופי בתל-אביב בנוגע לערביי ישראל ושנחשף ב"הארץ" בשבוע שעבר. "ההתערבות בעניינים פנימיים של ישראל, ובכלל זה בסוגיות שאמורות להפתר במסגרת מו"מ, איננה מחזקת את המעמד שהן רוצות להעניק לעצמן", נמסר בהודעה.

ראש האופוזיציה ציפי לבני הגיבה למהלך הישראלי ואמרה כי "ישראל פותחת במלחמה נגד הידידות הגדולות ביותר שלה באירופה. הן גינו את ישראל ואף אחד כאן לא ידע כלל שהן יעשו זאת. המצב שקורה כאן בשל מדיניות הממשלה הוא בבחינת פגיעה בביטחון המדינה. ללא לגיטימיות מהעולם לא נוכל לפעול נגד הטרור כפי שעשינו בעבר. אין היום אמון בראש הממשלה והמצב עלול להגיע למקום שבו תיפגע גם הדרך שבה ידידינו בעולם תופסים את ישראל".

גורמים במפלגתה של לבני, קדימה, אמרו בתגובה כי "הראשון שזיהה את אסון הכרמל לא מזהה את הכשלון המדיני שהוא כופה על ישראל. ממשלת נתניהו מבודדת אותנו לדעת". 

גם במר"צ גינו את המתקפה של משרד החוץ על גרמניה, בריטניה, צרפת ופורטוגל, ואמרו כי "במקום להתמודד עם הביקורת בוחרת ממשלת ישראל להחריף את היחסים עם המדינות האחרונות באירופה שעוד מצויות עימנו בקשרי ידידות. צר לנו שממשלת ישראל אינה נוהגת באותו טון חריף ובנחישות כזו גם כלפי פעילי הימין הקיצוני ומבצעי תג מחיר". עוד הוסיפו במרצ כי "ליברמן שובר שיאים חדשים בכל הנוגע להתנהלותו הלא- דיפלומטית ומוביל אותנו להסלמה נוספת ביחסים עם הקהילה הבינלאומית".

הירשמו עכשיו: כל חדשות היום אצלכם במייל מדי יום
נא להזין כתובת מייל חוקית
ברצוני לקבל ניוזלטרים, מידע שיווקי והטבות

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 174
  מטורפים בראשנו?
 2. 173
  הגענו כבר לזה שליברמן הוא "ישראל"?
 3. 172
  Liberman acts like a KGB agent
 4. 171
  די כבר, דור שלם דורש לעוף מפה
 5. 170
  3 : 1 לישראל למרות שזה משחק חוץ.
 6. 169
  מדינות אירופה מגנות

  מתי נפסיק לילל שהעולם כולו נגדנו כיוון שכל הגויים אנטישמים.מתי נתחיל לשאול את עצמנו,למה הם מגנים אותנו.

 7. 168
  הודעת הגינוי האירופית

  למה לעשות מכל זבוב -פיל. הכלבים נובחים והשיירה עוברת....

 8. 167
  בריטניה, צרפת וגרמניה יסתדרו מצוין ללא מדינת ישראל, ואנחנו?

  העימות ישראל מול העולם כולו מסלים מיום ליום.כאילו שמבית אנו מלוכדים. שר החוץ ליברמן הוא המינוי הגרוע ביותר שניתן להעלות על הדת לדיפלומט מספר אחת. רק מתוך נימוס מדינות אירופה עדיין מתייחסות לישראל. גם זה יעבור.

 9. 166
  האירופים יודעים את מה שהאמריקאים עוד לא קלטו ולכן מרשים ליהודים להשתלט על ארה"ב.

  בגניזה הקהירית התגלו נוסחי תפילה קדומים, שלא עברו צנזורה. בין הנוסחים נמצא נוסח ארץ ישראלי של ברכת המינים מתפילת 18 להלן:

  "למשומדים אל תהיי תקוה ומלכות זדון מהרה תעקר והנוצרים והמינים ברגע יאבדו, יתמו מספר החיים ועם צדיקים אל יכתבו ברוך אתה ה' מכניע זדים".

 10. 165
  לקשקש כמה מלים על הקיר זו אינה "השחתה"

  אתם עוסקים ב"השחתת" המשמעות.

 11. 164
  האירופאים היסטריים בגלל הגבלת כספי התרומות לארגוני הסמול שמונעת מהם לבחוש בפוליטיקה הישראלית כדי לקדם גורמי סמול אנרכיסטים ואינטרסים פרו-פלסטינים ואיסלמופשיסטים ולהחליש את ישראל מבפנים
 12. 163
  time to stop the Hypocrisy of europe

  all they care is about the oil they will suck up to the Arabs till the end of time.

 13. 162
  טעות: ישראל היא זאת שכבר לא רלוונטית
 14. 161
  תגובה מצויינת ונכונה לחלוטין. לבני רק מנסה לצבור הון פוליטי גם אם זה על חשבון מדינת ישראל

  בסוריה טובחים אזרחים כבר חודשים, בטורקיה רק עכשיו עצרו עשרות עיתונאים שתומכים בכורדים, שגם בהם הורגים כל יום, במצרים רצח וטבח יומי - ואת מי מגנים? את ישראל....

  אם לבני חושבת שזה בסדר, אז אפילו מעט התומכים שלה ייעלמו בקרוב מאוד. שתחבור לזהבהלה גלאון במרץ...

 15. 160
  כל הכבוד למשרד החוץ !!!!!! סוף סוף
 16. 159
  תגובה נכונה

  לא צריך להיבהל מהתגובה הישראלית. לפעמים צריך להגיב בתקיפות וזה שזה קורא כשליברמן שר חוץ זה לא אומר שזה בהכרח אסון. אני גם קורא שבמקרה זה הפקידות הבכירה במשרד החוץ - אנשים מקצועיים ומנוסים - הסכימו עם הפעולה

 17. 158
  תודה נתניהו ואיווט, תמשיכו. אתם עושים לנו את כל העבודה בעצמכם- הופכים את משטרכם למוקצה ומצורע.
 18. 157
  אוי אוי נפלנו עם הליברמן הזה... חזק נפלנו
 19. 156
  צודקים האירופים, טבח אלפים בסוריה הוא פסיק קטן בשעה שישראל היא מפלצת
 20. 155
  מרי'ץ ור'ץ יוצא רי'ץ ר'ץ. מאיראן וצפון קוריאה: ישראל של ליברמן.
 21. 154
  שר החוץ צודק מאוד,מה ההתערבות הזו?אנו לא מתערבים להם.טוב זו קדימה האסופית שדורשת

  את ההתערבות,מה קורה כאן,כחילונית אני דווקא רואה כפיה חילונית,ציפורה משועממת ואין לה אג'נדה?ולכן היא שולחת נשים גבריות שייעשו פרובוקציה.הרי היא לא מטפלת בבעיות של עניים.מה נותר לה.?היא ממש מגוחכת עם על הפגנה המטופשת שלה ושל כל הגבריות-שהן כביכול נשים.מה זה מעניין אם טוב לדתיים לשבת לבד,או לא להקשיב לנשים שרות,הבחורים באו לשרת ולא להמר את דתם.בושה כל יום מחפשים כל האירגונים השמולניים למינהם על ידי דתיים ודתיות לשעבר שרק מחפשים פירסום ואיך ניתן היום להכפיש את החרדים והדתיים.בושה ממש.תלכו לעסוק בדברים חשובים.די להתקפה החילונית.ציפורה תחפשי לך נושא רציני יותר,אולי תעזרי לעניים כמו שילי?היא שווה אותך פי אלף.מספיק לרדיפה של הימין.והחרדים והדתיים.נמאסתם.טיפשים!

 22. 153
  משרד החוצפה

  האירופיים איבדו את אמינותם, ליברמן איבד את דעתו ואנחנו אבודים

 23. 152
  אוי לך אירופה הצבועה את עונשך כבר קיבלת

  והוא אוכל אותך מבפנים בקרוב תהיי עסוקה כמו כמה משטרים במזה"ת ואז נראה כשדם תושבייך יהיה להפקר ביד האורחים שהזמנתם ועכשיו מבקשים להדיר אתכם מבתיכם,כשהכלכלה שלכם קורסת וזעם האירופים מופנה כפיכם אתם מפנים אצבע מאשימה לישראל?

  Message to mankind - YouTube.htm

 24. 151
  סימנים קלים לאי שפיות במערכת, אך פרט לכך, מרקיז הכל ממש בסדר

  התופעות בכרמל, ההצהרות של משרד החוץ, לכל זה יש ניחוח מסוים. והרי שר החוץ מחרב מהלכים מורכבים בעיקר בזיקה לאיראן. במדינה מתוקנת היו מזמן עוטפים אותו בכותונת בעלת שרוול אחד.

 25. 150
  נראה שלממשלתינו יש אינטרס משותף עם החמס להרוס כל סיכוי לשלום ושתי מדינות

  הכל הזוי בממשלתינו היקרה
  הם מתקשים להמשיך לבנות בשטחים על חשבונינו תשתית למדינה פלסטינית
  הם מתעקשים למנוע חלוקה לשתי מדינות
  הם מתעקשים לגרום לרוב ערבי בין הירדן לים במדינה אחת
  הם מתעקשים להיות הממשלה היהודית האחרונה
  ביב מכין את בית ראש הממשלה למשעל כמחליפו
  עוד לא הייתה לישראל ממשלה מתאבדת כמששלת ביברמן

 26. 149
  ממשלה אידיוטית וגוש ימני אידיוטי שחושביפם שכל העולם כמוהם ושהם יכולים להמשיך לרמות אותו

  עזבו כבר את השטחים המוחזקים

 27. 148
  מה???

  הצד הימני נעלם מהמפה ואינו מגיב???
  או זוהי מגמה נפוצה באתרכם להביא רק את הצד השמאלני ה"נאור" רודף שמלת ציפי ומרץ ו"שוכח" בכוונה את הצד הימני רודף שמלת הצדק האמיתי.

 28. 147
  הקרימנליות הישראלית משפריצה כבר לכל כיוון.
 29. 146
  בושה, טמטום מפחיד!!!!!!!!!

  כשנורה גראד מעזה על ידי ארגון כלשהו אנחנו מטילים באופן אוטמטי את האחריות על החמאס. כששולחים קטיושה על הצפון באופן אוטמטי אנחנו מטילים אחריות על ממשלת לבנון. כשיש טרור יהודי בישראל, לפי אותו הגיון האחריות היא על ממשלת ישראל, לא? הנחמה היא שמסקירת התגובות עד כה, נראה כי סוף סוף יש התפכחות מהממשלה הזו. אולי בכל זאת יש סיכוי לשינוי.

 30. 145
  ישראל לא רלוונטית ושר החינוך לא רלוונטי וראש הממשלה לא רלוונטי

  יכלו להאיץ תהליך שלום בהמשך לעסקת שליט.

 31. 144
  למה אנחנו עם של טיפשים

  לפני כשעה שידרו בשולי החדשות שבית כנסת ברמלה נשרף זה הפעם החמישית ואף אחד לא מדבר על זה. איך, איך אנחנו עם של טיפשים אוהבים להיות מושפלים לא פעם שומעים על בתי קברות שחוללו תמיד בשולי החדשות, במקרה הטוב, או שלא מדברים על זה בכלל ושותקים כי להם מותר אבל שלנו יהיו מטורפים זה כבר סוף העולם שמאלה

 32. 143
  אנחנו נראה להם.לפישירים האלו הם לא התעסקו עם פוטין ושליחיו דוברי העברית מושחתים-אנחנו בעד שמש העמים
 33. 142
  Once Iran is attacked, Israel will be strongest in the Mid East

  and the Europeans will come to suck up to Israel, as they do now to Saudi Arabia and Iran and (before) to Libya

 34. 141
  זהירות קרנפים במשרד החוץ

  האמנם דיפלומטיית ה"נבוט בראש"הליברמנית חילחלה גם כלפי מטה אל הפקידות הגבוהה וה"מקצועית", האמת מעורר חלחלה. אם זה לא היה עצוב כלכך זה היה אפילו מצחיק (כמו סצינת המושב הנמוך ,הזכורה לטוב ,במשרדו של המנכל). תחשבו על כך: מדינת ,הכיבוש (הנאור),ישראל ,מחנכת את הדמוקרטיות בריטניה צרפת גרמניה ופורטוגל, אלא שהבדיחה היא כמובן עלינו או אם תרצו ,הפכנו לבדיחה.
  ועוד משהו לסיום לידיעת אנשי משרד החוץ: תגובה מהסוג של 'התערבות בענינים פנימים של ישראל,בהקשר למסמך שחיברו שגרירי האיחוד האירופי בישראל בנוגע לערביי ישראל,אופיינית למדינות מסוימות החביבות על שר החוץ.


 35. 140
  וואו, סוף סוף אנחנו חלק אינטגרלי במזה"ת

  זהו סוג ואופן התגובה של שכינותינו, מקרוב ומרחוק.

 36. 139
  משרד אין חוץ

  חבר האוילים לא מפנה מבטו החוצה , אינו בקשרים עם העולם ומדבר עם עצמו. הגיחוך הוא שהמנסים לחרב את עצמאות מערכת החוק מתהדרים בעצמאותה.

 37. 138
  היחידים שלא רלוונטים הם שר החוץ ועוזרו.האחד ממש ללא חכם והשני זקוק לכדורים
 38. 137
  הליימחים הסהרורים במשרד החוץ הפכו לחברה דרוג אשראי! כנסו, כנסו!

  הדיפלומטים המגוחכים של ליברמן הפכו לחברת דרוג אשראי: מחליטים מי אין ומי אווט...חה חי חו...אם גרמניה לא רלבנטית, אז שישראל תיוותר על הצוללות הלא רלבנטיות..ואם בריטניה לא רלבנטית מול איראן ובכלל אז מי רלבנטי? פוטין שלנו רלבנטי? אה, הרי חברת האשראי של ליברמן הרי העניקה לו חותמת כשרות על הבחירות!
  ליברמן וחבר הלצים של משרד החוטיני הופכים את ישראל ללא רלבנטית, למדינה של עובדי אלילים חרדיים, קיצוניים , גזעניים, אנטי דמוקרטיים, מדירי נשים, דרי דירי חזירים! חבל מאד, פעם היתה פה מדינה יפה, ציונית ואמיתית, אור לעצמנו, אור לגויים. האור כבה. חג אורים שמייח!

 39. 136
  ירדנו מהפסים
 40. 135
  אוניה קטנה מארץ רחוקהץ


  הדיווחים מסוריה מספרים על eקטרסטופה אנושית בלתי נתפסת המתרחשת מעבר הגבול הצפוני שלנו

  יותר מ5000 איש נהרגו עד היום ובסוף כל יום מתאספות עד פורציות מכובדות של גופות למספרים יבשים של סטטיסטיקות

  ולא נראה בינתיים שום סימן ממשי לאיזשהו כוח שלום שיוכל להיכנס למדינה לעצור את נהרות הדם ולזרוק ולזרוק את אסד לכול הרוחות

  תורכים מדברים וכמעת נכנסים

  נאט"ו מדברים וכמעת נכנסים

  כל יום של "כמעט" כזהו שווה לעוד-40-70 15-20 הרוגים .ואין שום כיוון לסיום של מלחמת אזרחים הנוראית הז

  ובכל זאת ישנו כוח ימי לא קטן עם נושאת מטוסים במרכזו שעושה דרכה לחופי סוריה

  אדמירל קוזנצסוב שמה של הנושאת מטוסים ולכן מובן שהשייטת שייכת לצי הרוסי

  לא כדי להגן על העם הסורי ושוטת מדם נשלחו הימאים הרוסים לעשות אלפי קילומטרים בים

  להפך !!!

  שלומו של אסד ושלטונו הוא הדבר אשר גרם ל"שומרי זכויות האדם מהקרמלין"" לבזבז מיליונים כדי להציב כוח רוסי כדי להביאה תמיכה לפעולות רצח העם של יקירם

  מוזר מעוד הוא מועדון חברים של הקרמלין

  אך להיתקל למועדון מפוקפק זה ממש לא סיפור

  מספיק להיות מסוכסך עם ארה"ב למשל וכבר ראש המועדון מר פוטין מכבל אותך כחבר מלאה ובכול הכבוד והדר

  עם דיקטטור אתה ואכזר או מטורף במיוחד עז כחבר המועדון תזכה להגנה מסוימת דיפלומטית לפחות

  לכול פעילות אשר בגינה תיכנס מיד למועדון נוסף של אנשים המבוקשים ע"י ידי בית הדין הבינלאומי לפשעי מלחמה בהג

  למה פוטין וחבריו מקיפים עצמם הסוג כזה של חברים???

  רק כי הם עצמם דומים להם בכול
  וכחנים אכזרים חושבים עצמם למרכז העולם
  בטוחים ש כולם נגדם רק בגלל שכולם רוצים לנצל את ארצם

  והכן יש מספיק נסיבות שיכולות לתמוך בתאוריה שלהם

  רק מייד כש הג'נטלמנים הללו משחררים את עמם מנצלנים זרים דואגים הם לנצל לדכע להשפיל ולשקר לעמם בצורה הרבה יותר גרוע מקודמיהם

  חברים הקומוניטוים של הרוסים מדרום קוראה מעבירם שלטון אחזר מאב לבנו כמו אחרוני המלכים רק שבתקופת שלטונם המדינה הפכה למדינת עבדים הגדולה בעולם

  גם הסוציאליסטים של סוריה דאגו לכך שרק קשרי דם יקבעו מי הוא המנהיג הסוציאליסטי הטוב מבן עמם

  כן לא לגמרה מדינה של עבדים אך עדיין רק למקורבים טוב ולאחרים רע
  סוציאליזם" בהתגלמותו"

  כל הנוכחים במועדון החברים של פוטין מספרים לעמם כי ימים ולילות מעברים הם בדאגה לאיך להגן על מדינותיהם ממסכנות אין סופיות המובעות לפתך ביתם ע"י העולם החופשי

  אסדים פוטינים צאבסים עומדים כסלע לנוכחך "הסכנות" של חופש הדיבור זכויות הפרט חופש הבחירה

  כמו בעלים המקים את נשותיהם "טובתן"

  וזה יכל להיות מצחיק עם לא היה מדובר בבני אדם רק שאפילו הסכנה הגדולה ביותר האורבות לימאים הרוסים המפליגים לכיוון סוריה היא ספינת הדגל שלהם אדמירל קוזנצוב.

  כי כל פעם שנשאת המטוסים היחידה של הצי הרוסי יוצאת לים הסיכוי שלה לתבוע גדול כסיכוי שלה להגיע ליעדה

  ובמקרה של תקלה מצפה לימאים הרוסים אותו גורל אומלל של עמיתיהם מהצוללת קורסק

  מוות מהיר או עיתי בזמן שמפקדיהם מתנערים לכל אחריות לגורלם

  עצוב ש שר החוץ של ישראל מר ליברמן עושה רבות כדי לצרף את מדינת ישראל למועדון החברים של פוטין

  כי עם באופן פרטי מעדיף שר החוץ של ישראל להיכלל ומישכן הרודנים העולמי עז בבקשה זה עינינו

  אך כשר החוץ כל תנועתו ברחבי העולם מייצגת את כולנו

  וספק רב עם רוב הישראלים ישמחו עם ארצם תיכלל במועדון חברים של פוטין

 41. 134
  ליבני את מתה להיות ראש ממשלה ולכן את רק מתלכלכת כנסו.......

  מעניין מה היית עושה,יותר טוב מביבי שגם מתלכלך כמוך אבל על העם שלו שנייכם לא רלוונטים למדינה.

  1. לבני כבר הפנימה שרה"מ היא כבר לא תהיה.....
 42. 133
  הארץ צועק זאב זאב בגלל שמדובר בליברמן שמייצג את אינטרס מדינת ישראל

  חברי הסמאלנים לא יעזור לכם, אביגדור אוטוטו מגיע!

 43. 132
  אין כמו ליברמן. הסוכן הרוסי הטוב ביותר שהיה לרוסים אי פעם.
 44. 131
  מה?! ואני כבר הייתי מודאג שהבולדוג המולדובי ממשרד החוץ נרדם

  טוב שהוא מראה לכל העולם מאיפה הדג משתין. ויפה שעה אחת קודם. כל שנותר עתה הוא לקלקל את היחסים עם ארה"ב ואז נוכל להגדיל את היקף יחסי החוץ והמסחר עם רפובליקת האיים של מיקרונסיה. מעניין שהרוסים מתחו את אותה הביקורת על ישראל אבל איווט לא חושב לנזוף בהם. כנראה שיש לו הרבה חברים בדמוקרטיה הרוסית הגדולה עם מנהיגה הנערץ, שמש העמים פוטין. ועל זה אומרים בשפתו - בלאט!

 45. 130
  נסביר לך את זה לאט, ליבני: לונדון מתנהגת לעיתים מזומנות כמו אנקרה. הגדירי מחדש את המונח "ידידה".
 46. 129
  להעיף את ליברמן מהשלטון של המדינה שלנו
 47. 128
  למה כתוב ישראל נגד אירופה? ליברמן ההזוי לא מייצג
 48. 127
  מוסר סלקטיבי

  מיליוני כורדים משוועים להגדרה עצמית, קופטים נטבחים בארץ היאור, סונים נרצחים בארם-דמשק. אלביון, גאליה וארץ הטבטונים ממלאות פיהן מים.

 49. 126
  יש מספיק כסאות קטנים ?
 50. 125
  העתיד השחור של מדינת ישראל

  1. המשך הפגיעה בדמוקרטיה => מדינה פאשיסטית
  2. קיפאון בתהליך המדיני => המשך פגיעה בזכויות האדם
  3. פרוייקט גרעין
  4. חוסר צדק חברתי => גידול בעוני ופגיעה אנושה בזהות היהודית-ישראלית
  מזכיר לכם מישהו? צפון קוריאה למשל?!
  אם מדינת ישראל תמשיך בכיוון הזה, היא תפסיק להיות נכס עבור ארה"ב ואירופה, ותהפוך למדינת ציר רשע!

 51. 124
  Israel is a bunch of arrogant idiots and war criminals
 52. 123
  תודה לאל שלא ציפיטפוט ושאר המתרפסים קובעים את מדיניות הממשלה הנבחרת בישראל.
 53. 122
  מישהו אמר ידידות?

  עם ידידות כאלה מי צריך אויבות?

 54. 121
  ליברמן ישאיר אדמה חרוכה לפני העמדתו לדין צריך לפטר אותו מייד
 55. 120
  3 שגרירים+3 כסאות נמוכים+1 איילון

  מה ההתרגשות? כל מה שנחוץ לסגן שר חוצנו הם שלושה כסאות נמוכים במיוחד, והם כבר ילמדו למי יש יותר גדול.

 56. 119
  אולי זה לטובה. העולם יבין סוף סוף עם איזו ממשלה אנחנו צריכים לחיות יום יום ויתחיל בסנקציות.

  המטוטלת מתחילה להתקרב לנקודת השיא.

 57. 118
  למה ביבי ממשיך עם שר החוץ הזה??
  1. לך ולעוד נאיבים כמוך: נראה לך באמת שליברמן עושה מה שרק הוא רוצה? ביבי ידידך משתמש בו כדי שתמיד יוכל להסתתר מאחורי "זה לא אני אלא ליברמן" אבל תראה לי ראש ממשלה שנותן לשר לפטפט את המדינה לדעת ולא לפטר אותו אם הדברים אינם על דעתו...!
 58. 117
  שמישהו יעצור את ליברמן האוויל לפני שהוא יפתח מלחמה עם כל העולם

  רפה השכל מעריצו של פוטין ותלמידו של סטאלין שולט ביחסי החוץ של ישראל... איך הגענו למקום הזה ?

 59. 116
  ישר כוח

  משרד הצוץ צודק

 60. 115
  משרד החוץ הישראלי ההזוי הוא זה שלא רלוונטי.

  ליברמן עובר כל גבול של חוצפה! שמישהו יעיף כבר את ה א ד י ו ט הזה ממשרד החוץ.!!!!!!!! למה להמשיך ולאפשר לפאשיסט המטורף הזה להחריב כל מה שנשאר מיחסיה של ישראל עם בנות בריתה הטבעיות במערב? מדינת ישראל יורה לעצמה ברגל שוב ושוב ושוב! די!!!!!! תחזור חזרה אל מאיפה שבאת יודפויומאט

 61. 114
  נכון מאוד. צריך להתמקד באיראן, בסוריה ובישראל. ציר הרוע במזה"ת.
 62. 113
  רק חיימקה שלי יודע מה טוב: להסחבק עם פוטין ושאר דיקטטורים

  מה האירופאים מבינים, בינינו?

 63. 112
  at this rate, we're approaching the point that no one will be relevant
 64. 111
  כנראה שליברמן יהפוך ללא רלוונטי
 65. 110
  צפון קוריאה מתקרבת אל הכנסת!

  שמש העמים ביבי, יוצר בעזרת שותפיו הטבעיים את מדינת כל יהודיה, גזענית, מיליטנטית, דתית ומאוד מאוד משעממת. תהנו

 66. 109
  חה חה חה

  הי הי הי
  חה חה חה...

 67. 108
  סוחר הרהיטים האמין ושומר הברים הרלוונטי מפזרים אהבה

  רואים את התוצאות.

 68. 107
  האירוניה היא שזה בדיוק מה שאיראן אומרת. אולי צריך לשלב כוחות נגד ה"לא רלבנטים"
 69. 106
  להחזיר מייד את הצוללות הגרמניות "הלא רלוונטיות" ולהפסיק בניית צוללת נוספת

  כפויי טובה שכמותם, אנחנו עושים להם טובה ומספקים להם תעסוקה והם יורקים עלינו,.
  פוייה

 70. 105
  ישראל חזקה מול כל העולם - נראה להם מי זה גבר גבר כאן
 71. 104
  יותר טוב היה אם היו נותנים לילדים בכיתה ו לנהל את המדינה במקום החבורה האינפנטילית שמתיימרת לשפר את מצב המדינה

  פשוט אבסורד. כל מה שכתוב בתגובה מס' 7 נכון. ארה"ב והמדינות הגדולות של אירופה הן המדינות היחידות שתומכות בנו - אבל לקבל מהן ביקורת זה כבר יותר מדי בשביל חבורת המטומטמים. הרי מבחינתם כמובן שצריך להוציא הודעת גיוני חריפה - מי הם שיתנו לנו ביקורת עכשיו כשהעמלק מאיים להכחידנו. ובינתיים, נמשיך לבנות מעבר לקו הירוק ולרמוס זכויות אדם בסיסיות, כי עכשיו הפוקוס צריך להיות על סוריה ואיראן - לפחות הם שם באירופה לא מטומטמים שהרי זה שקוף כל-כך. ובכלל רוסיה שמחמשת את מדינות ערב כבר עשרות שנים - לעומת גרמניה שבונה לנו צוללת אם יכולות שיגור של טילים גרעיניים - ליברמן הזה פשוט לא מפסיק להרוס את יחסינו אם ידידותינו!!! נמאס כבר!!! הגיעו מים עד נפש!!!!!!!

 72. 103
  הייתי מוסיף את אחריותן של מדינות אלה  למדינת היהודים (לעצמם. לתרבותם שנעלמה. לבניהם) שנבנתה משאריות כל אלה
  שרצחו, עזרו לרצוח, אפשרו לרצוח! (וכשהמערב עמד אז מהמצ ובכל למעשה אפשר את השואה)

  צריך להפסיק לנהוג כיהודים מפוחדים. אחרת ימשיכו להתייחס אלינו ככאלה! (ואכן, זה אשרשקורה בשנים האחרונות)
 73. 102
  חשבתי שאלה מדינות דמוקרטיות שדעתן חשובה לנו ותמיכתן משמעותית ... לא ידעתי שאלה מדינות לא אמינות ולא רלוונטיות - תודה למשרד החוץ על ההבהרה! ... אז אילו מדינות כן אמינות ורלוונטיות לנו?
  1. לשאלתך, רוסיה של פוטין, אוקראינה, ואולי בקרוב גם צפון קוריאה
  2. איראן
 74. 101
  Punish Moishe

  Kids use to try to escape punishment by telling stories about the deeds of otehr kids.

 75. 100
  רלוונטיות

  אוולה אחלה משרד חוץ גברים גברים, ממש דיפלומטיה גבוה, רק רציתי להגיד שבריטניה צרפת ופורטוגל לפחות מבחינתי האישית מאד רלוונטיות, ואם יכולתי הייתי מחליף את כל הממשלה הזאת שמביאה עלינו כעס ועוד כעס ועוד כעס מהחברים הכי טובים שלנו בעולם, ממש "חכמים".

 76. 99
  לישראל בראשות ביבי אין שום אחריות

  כאחד שזיהה את גודל הבעיה הוא אינו מסוגל לראות שהוא הבעיה הגדולה לנו ולעולם.

 77. 98
  ישראל היא האיראן של "העולם המערבי", ליברמן וביבי הם אסד וקדאפי ובלי לובי ציוני בושינגטון האפרטהייד מזמן היה נופל כאן!!!
 78. 97
  אני בעד הכיבוש מירדן למצרים החזרנו

  הממלכה הירדנית התחילה במלחמה הגד ישראל ול שלנו ניצחנו.

 79. 96
  לדאבוני ולבושתי האירופים צודקים

  למה להעלב ולכעוס ?יש השתוללות חסרת רסן ונעדרת מעצור ביהודה ובשומרון.
  האם השתוללות זאת באה מחולשת עמדתנו ?
  האם לא הגיע הזמן לבסס את זכות המצאותנו באזור זה על טעון קביל מבחינה הגיונית, כגון- היותנו פליטים ?

 80. 95
  ליברמן וביבי לתקוף את ארופה עכשיו
 81. 94
  כצפוי במקום לשתוק ולהיחשב חכמים, ראשי משרד החוץ פותחים את פיהם ומוכיחים כמה הם לא.

  ונזקים רק נערמים.

 82. 93
  ביבי תתעורר, שר החוץ עושה נזקים ואתה יושן

  לפחות תנסה למזכר את הנזק מהמינוי ההזוי שלך חתיכת אידיוט

 83. 92
  רק חלק מהאמת נאמרה. אני הייתי מוסיף את אחריותן למדינת היהודים


  למדינת היהודים (לעצמם. לתרבותם שנעלמה. לבניהם) שנבנתה משאריות כל אלה
  שרצחו, עזרו לרצוח, אפשרו לרצוח!

  צריך להפסיק לפחוד כיהודונים. אחרת ימשיכו להתייחס אלינו ככאלה! (ואכן, זה
  בדיוק מה שקורה בשנים האחרונות)

 84. 91
  הבנתם. כל מדינת ישראל מנהיגיה ואזרחיה, כולל מועצת יש"ע! מגנים את תג מחיר...אבל לאירופאים אסור!...

  מזכירים לי קצת התגובה של זה שניתפס על 140 ומספר לשוטר שכרגע עבר מישהו על 160.

 85. 90
  ובכל זאת ביבינקה - זאת רק פיצי ישראל ואתה מתקיים מהמיסים שנמאסו עלינו

  אז תהיה נחמד - לשכנים החילוניים והליברלים שבאירופה ותחייך כמו אמא פולניה

 86. 89
  בקרוב נמחוק את מסגדי הר הבית. די לכיבוש הערבי בארץ ישראל.
  1. אם אתה לא מפחד אז תגיד את האמת

   שאתם רוצים מלחמה כוללת עד שבסופה לא יהיה במדינה הזאת ערבים

  2. מסכים איתך לגמרי.
  3. אתה הסכנה-מוכן להקריב את כולנו בשביל הגאוותנות שלך
  4. של התת ורצחנית זו?

   אין ל"הארץ" גבולות של מותר ואסור?מדוע עתון שאני מנויה עליו מפרסם הסתה לרצח לאיפוס,להשמדת האחר?

 87. 88
  ביברמן חושב שישראל בגודל של ארה"ב-ההתרסקות תהיה כואבת-ראו הוזהרתם
  1. they have no idea. just wait The US will go one day,and Israel will stay to deal with the mess

   It will no be a party........It will be the beginning of the end.
   Do not say we didn't know

 88. 87
  על דבר אחד אי אפשר להתווכח עם משרד החוץ שלנו - אירופה אכן הולכת ונעשית לא רלבנטית, וזאת בלי קשר אלינו.
 89. 86
  בהדרגה ישראל הופכת למנודה בקרב ארצות המערב. בצדק.
  1. נכון, כמו הצונאמי בספטמבר.....
 90. 85
  אידיאולוגיה מעוותת במשרד החוץ.

  הם למעשה אומרים, שבגלל שקורים דברים בסוריה ואיראן ולכאורה הם חמורים יותר. אז בבקשה, תשימו לב אליהם ותנו לנו להמשיך בחטאים שלנו.
  בואו ננצל את העובדה שיש גרועים מאיתנו כדי להמשיך להיות לא מוסריים.
  בואו ננצל את זה שאחרים קופצים מהגג כדי לומר שגם לנו מותר.
  לא אהבתי את גרסאת הבריון המתחסד של ממשלת ישראל.

  1. הערה: הרג של הערבים זו לא אידיאולוגיה לדעתי. זו קודם כל קרימינליות פסיכופתית.
  2. שמגיע לו ראש ממשלה כזה
  3. טמטום חושים מוחלט
 91. 84
  צודקים המגיבים

  בסך הכל מה זה כבר ג'נוסייד קטן בשביל גרמניה, צרפת ובריטניה. הן התעסקו בזה במימדים אחרים לגמרי (גרמניה ביצעה, צרפת די עזרה והבריטים סתם החזירו את הנמלטים לאירופה), אז לא ב-א-מ-ת דרוש גינוי. אבל בניה? בירושלים!!! מה פתאום - גינוי עכשיו.

 92. 83
  חדשות מדיני-ביטחוני עימות חריף עם אירופה

  Finley the simple ultimate true Kol Hakavod

 93. 82
  ההתפרצות האנטישמית האירופית באה במענה למסע ההסתה הבי"ל נגד ישראל מצד
  1. איזה אנטישמיות בראש שלך, אם יש לך בכלל ראש.

   מאיפה הביאו עלינו את כל המטומטמים האלה שהולכים לעשות את ישראל כמו צפון קוריאה?

 94. 81
  העולם הנאור לא יסלח לישראל על אי טיפול בתג מחיר
 95. 80
  שנבין...משרד החוץ בעד תג מחיר?

  לאירופאים מותר רק להביע דיעות שמואות חן בעינינו. אגב - הם כן עוסקים בסוריה ובאירן. לצערנו, בהנהגת הצוות ביליבר אנחנו נראים בעולם כמו אירן וסוריה. ועם ההופעה האחרונה של ביבי עוד מעט נזכיר את צפון קוריאה.

  1. סוף סוף טוקבק ענייני
 96. 79
  אין ספק שהיה צריך לנקוט עמדה נגד הטרנד של גינוי ישראל

  אבל מר ליברמן לקח את זה כמה שלבים קדימה לצערי, יש הבדל בין התגוננות להתקפה שדי דומה לדבריו של ניקיטה חרושצוב...

  1. זה לא טרנד - ישראל מדינה כובשת 2 מליון איש. יש מה לגנות, יקירי
  2. ישראל חוזרת למולדת

   ישראל לא כובשת, ישראל חוזרת למולדתה משחר ההיסטוריה ,אל הארץ המובטחת ממי שאמר והיה העולם,מי שברא את העולם וכל הארצות שלו ,הוא נתן את הארץ הזו לעם ישראל .

  3. Lieberman reaction to our"friends"

   First of all Offir base on your comment, I''m sure you're leftist & you hate your own people. I salute Lieberman fo his justified response to our"friends" .Trust me those that you endorse the hate all the jews including you..It's about time the somebody put them on their place. Allways

 97. 78
  ליברמן עברתי אליך בגאווה
 98. 77
  כל הכבוד למשרד החוץ הגיע הזמן לשקף ולא להבליג
 99. 76
  סוף סוף אפשר להצדיע למשרד החוץ. תגובה ראויה לטיק הפבלובי הידוע של

  אירופה ביחס לישראל.

 100. 75
  החוליגניות של ליברמן עוברת כל גבול. עד מתי יאפשר לו נתניהו להשתולל ולחבל ביחסי החוץ של המדינה? הוא הורס כל חלקה טובה בפנים וכל חלקה טובה בחוץ. הוא רוצה ומצליח להפוך את המדינה הזאת למשהו אחר לגמרי ממה שהיא הייתה וממה שהיא רוצה להיות.
 101. 74
  די חלאס,רבנו עם כל העולם. מי עוד נשאר לנו?
 102. 73
  אם חו"ל לא רלוונטי לשם מה צריך את משרד החוץ ?
 103. 72
  מה !!! גרמניה בריטניה וצרפת לא רלוונטיות ? איזה תגובה חכמה
 104. 71
  כן, בואו נמשיך להגעיל ולהשניא את עצמנו על כל העולם. למה לא?
 105. 70
  קודם הרסו לנו את טורקיה ועכשיו זה. ליברמן אסון.
 106. 69
  הפשלות בשמנו?

  מה קורה כאן?מזכיר ארצות אחרות שהמיטו אסון על עמיהן לדורות על גבי דורות.

 107. 68
  אני קורא ולא מאמין

  ר שבוע שעבר פורסם שאנו "אוכלים" מהיד של הגרמנים בונים לנו צולולת בחינם ואנו משוויצים איתן .אז איווט וחבורתו יורים בשליח במקום לבחון את הדברים לעומקם. הרי בן אליעזר צודק שהיה צריך לירות במתפרעי "תג מחיר" המחבלים בני דת משה שתקפו את מח"ט אפרים.פשוט ירדו מהפסים

 108. 67
  ליברמן והמשרד שלו הפכו את ישראל לשק האיגרוף של האומות נמאוחדות
 109. 66
  ליברמן: העיקר שיש לנו את פוטין.....
 110. 65
  הסוכן נפגש עם פוטין בקרמלין, קיבל הוראות ועכשיו רואים כבר תוצאות
 111. 64
  ליברמן = פרוספר אזגי

  אולי עדיף אפילו אזגי

 112. 63
  מה לעשות ותגובת משרד החוץ נכונה עובדתית ועניינית

  אפשר לחשוב שבאירופה אין תופעות גזעניות חריפות שהשלטונות לא מצליחים להתגבר עליהן.
  בריטניה החסודה שולטת עד היום באיי פוקלנד שבוודאי אינם מהווים חלק מהמולדת. זה כיבוש לכל דבר ועניין.

 113. 62
  יש בעיה אם ישראל תלך פייפן!

  אבל אם ישראל תלך קאקן אז לא נורא כל כך.

  בודאי לא הפסד גדול

 114. 61
  ירדנו לשפל המדרגה

  קריאה קשובה של התגובה הזאת של. ״מדינת ישראל״ (פני מסמיקות מן הבושה והכלימה שכאלה מדברים בשם המדינה) מראה לעולם כולו לאילו מעמקי שקר, עזות מצם ותועבה הגענו בהנהגתם של ביבליברמן. כל מילה, כל מחשבה וביטוי בתגובה זו הם שקר וכזב, הולכת שולל ורמאות שכמותם לא נשמעו מזמן. טביעת אצבעותיו של הביריון שומר הבארים נראית בכל אות כאן. אבוי לנו שהעברית שלנו הפכה לכלי נושא שקרים מתועבים כאלה.

 115. 60
  זוכרים את סוף תקופת אולמרט? כולם באו לפה לתמוך במבצע בעזה
 116. 59
  הודעת משרד החוץ: שיא חדש של התחסדות וגלגול עיניים . אך יותר מכל היא מעידה על ליקוי בהבנת הנקרא בכל הקשור לדיפלומטיה העולמית.

  תגובת משרד החוץ לא תצליח להעלים ולהסתיר את המציאות: ממשלת ישראל גוררת את מדינת ישראל לבידוד הולך ומעמיק. הודעת משרד החוץ לא תביא את גרמניה, צרפת ובריטניה לשנות את מדיניותן ולחדול מלתמוך בנוסחה היחידה הקבילה בזירה הבינלאומית : פתרון שתי של בסיס קווי 67 עם תיקונים מוסכמים. כי מתוה אובמה חי ובועט בזירה הבינלאומית - למרות הספינים של לשכת ראש הממשלה. ולא יועילו המאמצים מעוררי החמלה של משרד החוץ וההודעות הפשטניות שהם מפרסמים מעת לעת.
  ואי אפשר בלי האתנחתא הקומית : משרד החוץ שולח את מדינות מערב אירופה ל"התעסק" עם משטרי הרודנות במדינות איסלאמיות - על מנת לכונן אצלן משטר דמוקרטי. אכן משאת הנפש של ישראל בכל הקשור לנצחון האחים המוסלמים במצרים. שיא השיאים של התחסדות כבר אמרנו ?

 117. 58
  כל הסמולנים הזועקים, עדיין לא השתחררו

  מרגשי הנחיתות והרפיסות כלפי האדם המערבי.
  פרגנו קצת לעצמכם, האמינו קצת בעצמכם.
  אין ברירה אחרת
  באהבה,
  גבריאל

 118. 57
  משרד חוץ של אימפוטנטים. בעצם, ממשלה של אימפוטנטים.
 119. 56
  "שיתמקדו בסוריה ובאיראן, ולא בישראל" - צודק 100%. בניה עלאק. כל יום נטבחים בסוריה עשרות אנשים.
  1. ימנוני, אינך יכול לצפות להכלל במדינות המערב וב- OECD ולצפות שיתיחסו אליך כמו אל סוריה ואיראן, זה לא הולך. אי אפשר להחזיק במקל בשני קצוות.
 120. 55
  די להתרפסות

  כל הכבוד למנסחי התגובה!!!

 121. 54
  איפה הכבוד הלאומי והפטריוטיזם האמיתי של ליברמן? מדוע הוא לא מבטל חד צדדית את כל ההסכמים שיש לנו עם הקהילה והשוק האירופי? מדוע הוא לא מנתק חד צדדית את יחסינו הדיפלומטיים עם המדינות האלה? סתם דברן נבוב שלא יודע לעשות מעשים של פטריוטיות אמיתית. הדיבורים שלו סתם צביעות ואחיזת עיניים כשאין איתם מעשים של ניתוק יחסים ממש. שהם ירוצו אחרינו וירצו יחסים איתנו.
 122. 53
  נמאס מהאירופאים הצבועים, כולנו יודעים שאתם מובלים על ידי המוסלמים שמתרבים במדינתיכם מיום ליום.

  עוד כ-200 שנה וכול יבשת אירופה תהפוך לאירובה במידה והם ימשיכו עם חוסר ההתרבות שלהם לעומת המוסלמים שמה.

  1. אל תדאג מותק לפני שבעים שנה היא כמעט הפכה לשטעטל

   מזל שקמו אנשים כמוך שידעו איך לטפל בבעיות כאלה. אחינו אתה.

 123. 52
  לפי מש` החוץ, כל עוד שמעון ולוי חובטים בבנותיהם עד זוב דם, אסור למנוע מראובן לאנוס את ביתו החורגת.
 124. 51
  מזל שפוטין איתנו
 125. 50
  ליברמן מתחרה בארדואן מי נובח יותר חזק על אירופה? זה רק מראה לאיזה שפל הגענו
 126. 49
  Lieberman, go back to Russia where you and your lot of fascist & criminals belong,
 127. 48
  אל תכפו עליי לחזור בתשובה! אני מתחנן!!!!!

  עוד צעד בדרך לבידוד מהעולם.... עוד מעט יטשטשו אותנו בגוגל ארט'!!!!

 128. 47
  Reality check

  Finally strait to the point comment .when Europe countries will realize that most world problems start with Israel neighbors.

 129. 46
  אוי יא ברוך...
 130. 45
  מעולה, נציגי מדינה מצורעת שחוזרת לימי הבינים אומרים על מנהיגות אירופה שהן "לא רלוונטיות"...
 131. 44
  על גרפיטי עושים גינוי , אירופה של מאה קודמת קם לתחייה

  חז"ל : במלחמה האחרונה מאדום ( המערב ) עד ירכתי הצפון ( צ - קוריאה ) יעלו על ירושלים

 132. 43
  כל הכבוד למר ליברמן

  הדיפלומטיה מתה, למי שלא הבין.. תקראו את וויקיליקס...

  התרפסות השמאל הביאה עלינו רק אסונות ונהרות של דם!

 133. 42
  נכון מאוד,כל הארצות בעולם אינן רלונטיות לנו מלבד ארה"ב מיקרונזיה ודרום סודן
 134. 41
  או.קיי, אז גרמניה, צרפת, פורטוגל ואנגליה לא רלוונטיות. מי כן רלוונטי?
 135. 40
  כל הכבוד ליברמן!
 136. 39
  מסתבר ששר החוץ ליברמן וסגנו איילון משרתים את חמאס לבידודה של מדידנת ישראל
 137. 38
  הניסוח חריף מדי אך התוכן מוצדק לחלוטין!

  תג מחיר אכן ראוי לגינוי, אבל הוא מתגמד כנגד תעשיית הטרור המוסלמית. מוזר, אבל מבחינת האירופאים שתי התופעות זהות מבחינת החומרה והמימדים. ולגבי הגינוי של הבניה בירושלים יש להודות לאנשי השמאל שהפכו את ירושלים לעיר במרכז המחלוקת. מדובר על השכונות שגם לאחר ההסדר (אם בכלל יהיה הסדר) יישארו תחת ריבונות ישראלית. אף אחד לא יוותר על גילה ופסגת זאב.

 138. 37
  מוקד הפשע הבינלאומי ממשיך לחפש אשמים באירופה?
 139. 36
  הכל משחק. ישראל גונבת ומנהלת משטר דיכוי. האירופאים משלמים במס שפתיים . הישראלים עונים והכל ממשיך כתמול שלשום.
 140. 35
  יישר כח
 141. 34
  ליברמן- שר המלחמה.

  המסכן הזה אפילו לא מבין מה רוצים ממנו. מה פתאום משרד החוץ ?

  צריך לפתוח את "משרד המלחמה והתססה" ולתת אותו לליברמן, כדי שיוכל לעשות שם את מה שהוא הכי אוהב.

  הסטטיסטיקה של המשרד צריכה להיות "מספר האוייבים החדשים למדינת ישראל".

  ככה לפחות נוכל לאמר בלב שלם שליברמן באמת עושה אחלה עבודה.

 142. 33
  שוב הוא קופץ והורס את יחסי החוץ של מדינת ישראל. דיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
 143. 32
  סוף סוף משרד חוץ שלא מוכר אותנו בשביל חלומות

  ולא, אני לא מגיב מטעם ולא מקבל שכר מאף אחד.

  1. את החלומות מוכר לך ביבי וחבורת הנכלולים מהימין שאיתו.תתעורר;משרד החוץ הופך בריון כמו מי שבראשו
 144. 31
  תגובת ישראל

  מה הקשר? נדמה שליברמן מנסה להתחרות עם אדוניו על מי יותר תוקפני כלפי מדינות המערב. נראה גם שעדיפות החוכמה על פני הצדק (צדק?) לא ממש חשובה למי שהגיב כפי שהגיב. והרוב הדומם והשפוי ממשיך לשתוק...

 145. 30
  זאת מוזיקה טובה.ערבה לאוזן.
 146. 29
  נפלו על הראש

  האם אנחנו נפלנו על הראש, או שמא רק ראשינו? הינו לטפשיםוללא צודקים. האם פנינו פני'תג מחיר'?

  1. yes
 147. 28
  נחת
 148. 27
  לברוח מהר
  1. תברח כבר!!! מהר! עוד יותר מהר!!! תעוף כבר!!!!!!!!!!!
 149. 26
  ביבי רוצה להיות מבודד מהעולם! תדבודד לבד , כי אנחנו לא חלק מהעיניין,קח את החושך שלך ועוף לנו מהעיינים פאשיסט!
  1. # 10

   Thank you! You are right so right.

  2. צודק
  3. כן ביבי בבידוד, צונאמי בספטמבר, בלה בלה בלה
 150. 25
  יופי ליברמן, אתה בדרך הנכונה. כל העולם חושב אחרת, אבל שטויות, אתה בטוח יודע מה אתה עושה!
 151. 24
  שיביאו כיסא ממש גבוה וינזפו בכל האירופאים

  ככה נראה להם מי כאן האלפא דוג של העולם החופשי והחופשי פחות.

 152. 23
  אלה המדינות היחידות שעדיין ידידותיות לישראל ביחד

  עם ארצות הברית אבל ליברמן הפירומן ממשיך לבודד את ישראל.באופן משעשע ליברמן תוקף דווקא את המדינות שמובילות את הקו התקיף נגד איראן אבל הוא לא אומר דבר על רוסיה שמונעת את החרפת הסנקציות על איראן ועל סוריה ושוללת פעולה צבאית כנגדה וכנגד סוריה.מדוע ליברמן שותק כאשר מדובר בהתנהגות של רוסיה אבל מבקר את גרמניה,צרפת ובריטניה ? אם גרמניה לא רלוונטית אז אולי כדאי שמרקל תחליט להפסיק את בניית הצוללות בעבור חיל הים.

  1. העולם משתנה חביבתי -אירופה שוקעת כמו הטיטניק.פנינו לאסיה.
  2. פורטוגל? ידידותית לישראל? נו באמת...
  3. כן, זה גם מה שחשבו ב-1929 . העובדה היא שתיפול או תקום, אירופה בד"כ בעדנו ואסיה בד"כ נגדנו וזה לא הולך להשתנות, לא משנה כמה ליברמן יתחנף וישקר למען פוטין
 153. 22
  ההשואה בין ישראל לבין המיתרחש בסוריה ע"י משרד החוץ, מפחידה ומטופשת !!!
 154. 21
  סוף סוף יש גבול לכול חוצפה
 155. 20
  הרחבת הקרע בין ישראל לאירופה מבית ליברמן\נתניהו. המשך יבוא ...!!!
  1. אתה לא אזרח שפוי אתה אזרח דפוק
 156. 19
  כשליברמן מייצג אותנו....אויי וויי
  1. מזל שאף אחד לא מתייחס אליו ברצינות אפילו ביבי לא
 157. 18
  לפטר מייד

  לפטר אותן מיד. אין על נתניהו, ועל ליברמן.

  אביבי העמים, שמשות הבלהות.

  את מישהו, באמת צריך לפטר.

 158. 17
  כל הכבוד להם

  אל מול הצביעות האירופאית יש להעמיד את המראה אל מול הפנים.

  1. נכון, האירופאים האלה תמיד התנכלו לרוסיה. טוב שהבולדוג המזרח תיכוני של פוטין מראה שהוא יודע לנבוח לפי פקודה.
  2. זו פוליטיקה. בלי קשר, פעילי נוער הגבעות מוכרחים להבין שהם גורמים נזק עצום בעיקר לעצמם.
  3. תסלחי לי, אבל הליברמן הזה .. !! הוא לא עוד הבין את מה ש-כ-ו-ל-ם כבר יודעים: ב-2012 התל"ג בישראל ישתווה לתל"ג בצרפת, גרמניה ובריטניה !! איך היהודים האלה לא מתביישים לחיות ?! מזעזע.

   100 הרוגים ביום בסוריה, במצרים קוראים לשלוח את מפגיני האביב הערבי לתנורים של היטלר, אבל באירופה איך לומר, הקונצרט הוא של אותה הסימפוניה. ליברמן, אתה קול עניו של צלילי עדנה, פיוט ושפיות. תתברך.

  4. איפה הצביעות פה? אלה החברים הכי טובים שלנו.

   הם מטפלים בנו בכפפות של משי כבר שנים, למרות דעת קהל עוינת (כן, דעת קהל שבחלקה של מהגרים ערבים, ובחלקה של בני נוער דנים גרמנים הולנדים ובריטים, אקטיביסטים עם כוונות טובות, והרבה פעמים חוסר במידע על הנעשה כאן).

   והעובדה היא שהגישה הרשמית המדינית מצד מדינות אירופה תמיד היתה בצד שלנו. אני מקווה שתמיד גם תהיה. הפניות שלהם אלינו הן תמיד היו מנומסות ועדינות, ולאחרונה, מאז שיש כאן שר חוץ דובי לא לא, הדיפלומט שאומר תמיד לא לכולם, אז ניכרת הסלמה בחומרת הפניות.
   של החברים שלנו.
   שמבקשים את טובתנו.

   והאמת, שאני שמח שהם לא שותקים לנו על הפרות זכויות אדם. פעם זה היה רק בשטחים הכבושים, היום החקיקה בתוך מדינת ישראל היא כבר בלתי נסבלת, ורדיפת המיעוטים היא מקוממת גם אותי.
   לשרוף בתי כנסת.. זה נורא !
   כתובות בכל פינה על קירות, מוות ליהודים, היטלר צדק.
   זה אווירה נוראית, וחייבים להתייחס לזה, אנחנו לא שותקים להם כשזה קורה אצלם, ואני שמח שהם לא שותקים לנו.

  5. איך בדיוק? תלג לראש בישראל באזור 30אלף, באנגליה באזור 40

   כל הפער הזה ייסגר בשנה?

  6. תסלח לי

   תפסיק ראות רק את עצמך ואת ישראל. אירופה מגנה ומתערבת בעוד הרבה עוולות שקורות בעולם. זה שאתה (יוסי) רואה רק ערוץ 2 וקורא ישראל היום לא אומר שאירופה לא מגנה גם את אסד, קדאפי, מובארק, ועוד ועוד.... תצא מהסרט שאתה חי בו שכל עיסוקם הוא לשנוא את ישראל. תסתכל במראה, ואם אתה נבון תבין גם אתה שישראל צריכה לצאת מהשטחים אתמול.

  7. תם שואל, כנראה שלא חיית בכדור הארץ ב-3 שנים האחרונות...
  8. ברור. המדינות החזקות באירופה עם עשרות מיליוני תושבים ויהיה להן אותו תל"ג כמו לנו. כמה שטויות אפשר לפרסם בלי לחשוב בכלל??
  9. עוד אידיוט שמחפש את הכבוד האבוד שלו...
 159. 16
  המכובד הידוע

  הלא הוא ביבי - אתה רלוונטי? קידמת אותנו בסמ' לשלום? שיפרת את החינוך, הרווחה? יופי ששרה אמרה לך לסגור את ערוץ 10 - הנה מי שהיא רלוונטית.

 160. 15
  איך הם מגיבים ככה בפראות נגד משרד החוץ !!! איזה פחד !!!. לא יודעים שליברמן שלנו חבר הכי טוב של וולדימיר פוטין?
 161. 14
  Only Under Obama

  This "get Israel" attitude is only possible with the silent encouragement of the Obama aministration

 162. 13
  הגיע הזמן

  הגיע הזמן שישראל תגיב כך ולא תיתן לצביעות האירופית להשתלט עלינו

 163. 12
  מתי הממשלה הנוכחית תהפוך ללא רלוונטית ?

  אני מקווה שבבחירות הבאות...

  1. יש כתבה אחרת שתוך שנה סוף העולם. אי אפשר להגיד שממשלת ישראל לא תורמת את תרומתה הנכבדה.
 164. 11
  הליברמן הזה בטיפשותו מביא לכולנו נזק עצום בכל יום שהוא מחמם את הכסא שלו.
  1. ומי שמינה אותו מלכתחילה וממשיך להחזיק בו בדיעבד- רק כדי להמשיך להיות רוה"מ - נראה לך אחראי למעשיו?
 165. 10
  מה עוד צריך לעישות בכדי שאומות העולם יעזרו לנו לסיים את הכיבוש המביש כי עם צודק לא כובש
 166. 9
  ישראל היא זו המתנהגת בחוסר אמינות ורלוונטיות!
 167. 8
  גם שר החוץ שלנו הוא לא רלוונטי,
 168. 7
  ליברמן שר החוץ האפקטיבי ביותר של מדינת ישראל . . . תוך קדנציה אחת איבדנו את כל ידידינו . . . מלבד בלארוס ו . . טוגו העילית
  1. יש להרחיב את "חוק ההשתקה" על מגיבים כמוך וגם על מדינות כמו ארה"ב, בריטניה, גרמניה וצרפת
 169. 6
  קטע חזק:

  "...התנצחות לא ראויה דווקא עם המדינה שבה מערכת החוק והמשפט העצמאית יודעת להתמודד עם מפירי חוק מכל הסוגים"
  עכשיו רק נשאר לראות מי מאמין למשפט השקרי הזה.

 170. 5
  אהההה עכשיו אני מבין למו קוראים לו משרד החוץ, כי הם חיים מחוץ לעולמינו!
 171. 4
  מערכות החוק בישראל לא יודעות ולא רוצות להתמודד עם עבריינות המתנחלים.
  1. איווט סטנדאפיסט מהמעלה הראשונה... "המדינה שבה מערכת החוק והמשפט העצמאית יודעת להתמודד עם מפירי חוק מכל הסוגים" - אורוול לא היה מנסח זאת טוב יותר.
 172. 3
  מי פה לא רלוונטי?

  אין מי שיעצור את הפסיכופט הזה?

  1. מי שלא לחץ על אבו משמו לשבת למו"מ כשהיתה הקפאת בניה ועתה מזדרז להשתלח בישראל לא רלבנטי

   חושה אבו מהשמו שהוא יעשה הצגות וישראל תשב ותחכה.
   בקרוב כבר לא יהיה על מה לדון למעט אולי אוטונומיה לכמה ערים בגדה.

 173. 2
  העולם המערבי בתגובה: ממשלת ישראל יורדת מהפסים, מסכן העם שחי עם הפוטיניסטים האלה
 174. 1
  כנראה גם "הדיפלומטים המקצועיים" למדו לרקוד לפי החליל של החלילן ממולדובה.
  1. ליברמן רק מיישם את עקרונות הציונות הלאומניים במיטבם. זה מה שהוא יודע לעשות בכדי להיות מקובל בחברה גזענית - להיות יותר לאומן