ביקורת חריפה נוספת של דיסקין: נתניהו אשם בקיפאון המדיני, לא אבו מאזן

נתניהו וברק עדיין לא הגיבו למתקפת ראש השב"כ לשעבר אך שרי מפלגותיהם פרסמו תגובות. לבנת: "הוא מתנער מאחריות"; שמחון: "דברים מופקרים"

הביקורת החריפה שהשמיע אתמול ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו בנושא האיראני, היתה רק קצה הקרחון. בהתייחסו למשא ומתן עם הפלסטינים, הטיל דיסקין את האחריות לקיפאון בתהליך השלום על נתניהו, ולא על יו"ר הרשות הפלסטינית מחמוד עבאס (אבו מאזן).

"עזבו את הסיפורים שמוכרים לכם שאבו-מאזן לא רוצה לדבר", אמר דיסקין בהרצאתו בכפר-סבא. "לא מדברים עם הפלסטינים כי לממשלה הזו אין עניין לדבר עם הפלסטינים. אני הייתי שם עד לפני שנה ואני יודע מקרוב מה קורה. אין לממשלה הזו עניין לפתור שום דבר עם הפלסטינים, וזה אני אומר בוודאות".

דיסקין הפנה את האצבע המאשימה כלפי נתניהו. "ראש הממשלה הזה יודע שאם יעשה צעד הכי קטן קדימה בכיוון הזה, אז השלטון המבוסס שלו והקואליציה שלו תתפרק - נורא פשוט", אמר. "לכן אין לאף אחד עניין לשנות את המצב. אבו מאזן עשה טעויות, אבל זה לא קשור. יש לנו כעת עניין בזה, אבל לא לממשלה הזו...כל יום שעובר הבעיה הופכת ליותר קשה".

דיסקין אף התריע כי בקרב הפלסטינים "מתפתחת תחושת חוסר תוחלת". הא ציין כי הוא עדיין נמצא בקשר עם בכירים ברשות הפלסטינית ושומע מהם על "תחושה של חוסר תקווה שמשהו באמת ישתנה, בעיקר ביהודה ושומרון". דיסקין הוסיף כי "במצב כזה שריכוז אדי הדלק באוויר הוא גבוה, השאלה היא רק מתי יגיע הניצוץ שידליק את זה. זה לא יקרה מחר בבוקר... אבל יש את כל הנתונים הבסיסיים שיאפשרו זאת".

צפו בביקורת של דיסקין על נתניהו בנושא הפלסטיני (באדיבות יוסי ניישלוס)

עשו לנו לייק וקבלו חדשות ועדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

ביקורתו של דיסקין על נתניהו בנושא המו"מ היא משמעותית ביותר, שכן השב"כ אחראי על הטיפול בתחום הפלסטינים - הן מבחינה ביטחונית והן מבחינה מדינית. זאת בניגוד לנושא הגרעין האיראני, שהאחריות על הטיפול בו מוטלת בעיקר על המוסד ועל אגף המודיעין בצה"ל ולא על השב"כ.

דיסקין גם התייחס בדבריו למחאה החברתית שהתרחשה בישראל בקיץ שעבר וציין כי חלק מהמחאה נבעה מהיחלשות של השלטון המרכזי בישראל. "השליטה במה שקורה מעבר לגדרה וחדרה היא חלשה", אמר. "גם בפן של יהודים וגם בפן של ערבים".

לדבריו, המחאה החברתית נבעה מבעיות אמיתיות וצודקות, אולם אלה שהובילו אותה לא היו מוכנים לשלם מחיר אישי כדי להשיג את מטרותיהם. "מה ההבדל בין המהפכנים, במירכאות, של שדרות רוטשילד לבין אלה בכיכר תחריר?", שאל דיסקין. "יש הבדל קטן ביניהם אבל משמעותי – החבר'ה בכיכר תחריר היו מוכנים לשלם מחיר והחבר'ה בשדרות רוטשילד לא כל כך".

דיסקין הוסיף כי "ברגע שנגמרה עונת הפסטיבלים וגמרו לשיר שם כל הזמרים, ברגע שהחבר'ה גמרו לחרבן בחצרות של כל השכנים ברוטשילד – נגמר הקיץ וחזרו לאוניברסיטה. בכיכר תחריר אנשים שילמו מחיר עבור העקרונות שלהם. אם זה לא יקרה פה – כל סיפור של הצדק החברתי יהיה עוד פסטיבל בחודשי הקיץ בישראל. אני חושב שמי שהוביל את זה – רוב האנשים – לא באמת מוכנים לשלם מחיר על העניין הזה".

צפו בדבריו של דיסקין על המחאה החברתית (האדיבות יוסי ניישלוס)

ביקורת בליכוד על דיסקין

לשכת ראש הממשלה ולשכת שר הביטחון נמנעו עד כה מפרסום תגובה לדברים הקשים שהשמיע דיסקין. נתניהו וברק צפויים להגיב מאוחר יותר הערב, כנראה לקראת מהדורות החדשות בשמונה בערב. עד אז, שרי הליכוד לא חסכו מילים קשות ממי שעד לפני שנה היה אחד האנשים החזקים והמשפיעים במערכת הביטחון הישראלית. 

שרת התרבות והספורט לימור לבנת אמרה כי העיתוי והסגנון בהם בחר דיסקין כדי לתקוף את נתניהו "מעלים חשש כי הוא מונע משיקולים זרים ולא ענייניים ובאופן שאינו הולם את מעמדו ותפקידו לשעבר". לבנת ציינה עוד כי "מצער שדיסקין מתנער מהאחריות שחלה עליו גם אחרי שסיים את תפקידו, ובוחר לתקוף את ראש הממשלה מסיבה שאינה ברורה ובאופן שעלול להסב נזק למדינת ישראל בקרב דורשי רעתה בזירה הבינלאומית".

שר התחבורה ישראל כץ אמר כי "מדובר בסגנון גס ולא ראוי. אם אלה דעותיו, היה עליו לומר אותן בפורומים המתאימים עוד בעת כהונתו. ברור שעיתוי וסגנון הדברים נובעים ממניעים אישיים ולא ענייניים".

ח"כ כרמל שאמה הכהן מהליכוד אמר כי "אותו דיסקין, בתום כהונתו המקורית, המשיך לשרת שנה נוספת תחת אותם מנהיגים מסוכנים ולא ראויים כדבריו. מטרידה לא פחות העובדה שמר דיסקין לא מעד בלשונו אלא תכנן את הכל לרבות הפתק שבמקרה היה עימו וכלל את הציטוט מספר זכריה. מפאת כבוד תפקידו האחרון לא אצטט פסוק אחר מהתנ"ך המתאים להתנהלות המוזרה של מר דיסקין".

השר שלום שמחון (עצמאות) הגן על ברק באומרו כי "דבריו הבוטים והמופקרים של דיסקין מעידים בעיקר על האיש עצמו. אם דיסקין כל כך מודאג ממנהיגותם של נתניהו וברק, מדוע לא התפטר מראשות השב״כ? (...)דיסקין כשל בשיקול דעת לקוי אשר בעטיו שליט נירקב שנים בכלא וישראל שילמה מחיר יקר".

מנגד, ח"כ יואל חסון מקדימה אמר כי "אני חושש כי אם ההנהגה הנוכחית לא תוחלף, דבריהם של הבכירים לשעבר עוד עשויים להוות את הבסיס לוועדות החקירה העתידיות שיוקמו חלילה".

בהכנת הכתבה השתתפה אופיר בר-זהר

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 114
  ואם הוא לא התפטר אז, זה אומר שהוא לא צודק? המתקפות נגד האדם עצמו מעידות שיש כאן מישהו היסטרי...
 2. 113
  דיסקין השמאלן מסייע לתעמולת האוייב הפלשתינאי ובכך הופך למשת"פ של האוייב,על כל המשתמע מכך
 3. 112
  מעניין שכל מי שמבקר את ראש הממשלה מיד נהפך "שמאלני הזוי". הימין הזוי!

  ראיתי ראיון עם פייגלין, הוא חושב שהערבים רוצים לעזוב מרצונם, רק צריך לתת להם כסף פיצוי, ולאיפה בדיוק ילכו? איזה מדינה של פראיירים תרצה לקלוט מיליוני פלשתינים? הימין אם כבר הזוי, לא השמאל. בסוף גם כך הימין מחזיר שטחים!

 4. 111
  יש לי רק מילה אחת על האיש הזה , "אידיוט"
 5. 110
  מעניין שכל החכ"ים תוקפיו של דיסקין, ללא יוצא מן הכלל...

  כולם מדברים על האופן בו נאמרו הדברים, הבוטות בה נאמרו הדברים, העיתוי בו נאמרו הדברים, הסגנון הגס בו נאמרו הדברים....
  אבל, אף אחד..., אף לא אחד - אף לא אחד מהתוקפים ניסה לערער על אמיתות הדברים.
  לפי דרכם, דיסקין צודק, רק שאל לו לחשוף את הצדק קבל עם ועדה.
  אף אחד לא טען - דיסקין טועה, דיסקין משקר...,
  הם רק נדהמים מהנכונות שלו לומר אמת...

 6. 109
  השמול גבה גם את ערפת שרצה שלום ומה קבלנו טרור בכל מקום זו שפת האיסלם
 7. 108
  מילים כדרבנות!!! הגיע הזמן לקלף את השקרים של ביבי והמתנחבלים שחונקים את כולנו!!!!!
 8. 107
  מתעלם מהשאלה מה קרה למו"מ שאולמרט ניהל אבו מאזן הלך לשקול את הצעותיו הנדיבות של אולמרט ושכח לחזור, כנ"ל עם לבני.
 9. 106
  סוף סוף מישהו עם ביצים לומר את האמת

  אגב, כל מי שבקיא בנושא הפלסטיני יודע שזה נכון. מי שמונע התקדמות בעשור האחרון זו ממשלת ישראל. ברק וביבי אותו דבר לחלוטין - שניהם תומכים בהרחבת ההתנחלויות ושניהם אינם מעוניינים במו"מ (ברק כי נכווה עם ערפאת וביבי כי הוא ביבי).

  זה לא מקרה שראש המוסד לשעבר וראש השב"כ לשעבר שניהם בדיעה אחת בנושא (וגם ראשי אמ"ן שמדברים פחות אבל חושבים אותו דבר)

 10. 105
  נתניהו נבחר בבחירות דמוקרטיות-הדיבורים של "הלשעברים" מעניינים כקליפת השום
  1. איך אמר יעקב אחימאיר, שבדמוקרטיה צריכים לבצע את מה שהבטיחו לבוחר!
 11. 104
  How can a smart guy like Diskin becomes so stupid?

  There must be a reason for his stupidity. I guess he didn't leave his previous post on good terms and feels some sense of revange against the people whom he served for years. The problem I see is that he is causing Israel harm, and Israel doesn't need that especially from within. I suggest that he shut his mouth, and think before openning it again.

  1. חבדניק מברוקלין תקשיב! כשביבי היה שגריר באו"ם ורצה לעזוב ולהיתקדם בפוליטיקה הוא ביקר אצל הרבי מלובביץ (רבי שידוע בעין חודרת וראיה לרחוק) הרבי ניסה להפציר בביבי להישאר כשגריר באום כי בזה כוחו, ביבי שאצה לו הדרך לנצל את ההערצה לאחיו שהייתה בשיאה החליט להיתעלם מעצת הרבי ולהיות סגן שר החוץ (שמיר היה השר שלו ואמר עליו שהוא מסוכן מאוד וכינה אותו מלאך חבלה) הבה ניתן כבוד לרבי וננסה לנתח מה הוא ראה, אם הרבי היה סבור שביבי כמנהיג זה טוב ליהודים בוודאי היה מעודד אותו להמריא לטופ, אבל אם הרבי סבר שביבי מוכשר מתחמנות ספינים ושקרים שהרי כישוריו בהחלט מתאימים כנציג באום, אבל בהנהגה יהיה אסון, רק כך ניתן להבין את הפצרות הרבי, ואת העובדה שביבי ציפצף על דעת הרבי אף שבא לשמוע דעתו ולקבל ברכת הדרך. אזכיר שהרבי ברוב המיקרים מעוד אדם לעשות בדרך שהלה בוחר ולא מנסה למנעו. כך שרוח הדברים במיקרה ביבי היא חריגה ומצריכה עיון.
 12. 103
  דיסקין

  גם אם כל הטענות והאמירות נגד דיסקין נכונות ומוצדקות, השאלה העיקרית היא, האם הוא צודק בדבריו, והאם הוא יודע דברים ממקור ראשון. אם הוא צודק ודבריו נכונים, הרי שכל ההתקפה נגדו אינה עניינית, אלא פוליטית.

 13. 102
  ביבי - אתה מממן את כל המגיבים בתשלום מכספי הציבור? דיר בלאק - אם כן נגלה את זה...
 14. 101
  מה חדש? נולד לנו עוד פולטקאי קטן. נתראה בקלפי
 15. 100
  יובל דיסקין- "הקילר " האחרון בעיר, אבל ...

  יובל דיסקין הוא היום "הקילר " האחרון בעיר ...
  אריק שרון אמר בזמנו כי עם ישראל אוהב מנהיגים שהרגו הרבה ערבים ..

  ואין ספק כי איש כמו יובל דיסקין, יותר מכל "המנהיגים" כיום , העונה לקריטריון זה.

  יחד עם זאת, הוא לא מפחד להגיד בצורה הכי ברורה ובוטה, מה שהוא חושב על כול הנושאים .
  לאף אחד מהמתקיפים אותו אין זכות "לצייץ" כי מה שהוא עשה כולם למען ישראל ,כולם ביחד לא עשו

  לדעתי , כל מה שהוא אומר נכון הוא.

  הנקודה היחידה שאני חולק עליו היא איראן -
  כאן צריך להתקיף, בכל מחיר, גם אם ההצלחה תהיה חלקית בלבד והמחיר גבוה מאוד
  אנו חייבים זאת לדורות הבאים

  האלטרנטיבה של איראן גרעינית היא גרועה יותר

 16. 99
  בכל מדינה נורמלית היו מעיפים את הראש וממשלתו אחרי מה שראש המוסד

  וראש השב"ב אמרו. חד וחלק

 17. 98
  שמחון אתה מושחת!
 18. 97
  לבנת ושמחון מיותרים!

  שני שרים מיותרים שלא עושים כלום חוץ ממיאוס.עלובים שזה מדכא.

 19. 96
  תומר את מה שאתה חושב אבל למה באלימות ??


  אתה יכול לומר את דעתחה ורצוי שתומר אבל הסיגנן למה באלימות לדבר
  למה לזחלזל באנישים בסיגנן כזה העם זה מחזק את הטיעון ??

  לא נרעה לי אלה רק מעביר את הדיון לסגנון הזוי ,,

 20. 95
  ראש מוסד וראש שבכ מצביעים על ראש ממשלה לא מתפקד

  הפודלים של ביבי כל כך פתטיים

 21. 94
  ומה כולכם תגידו אם ארה"ב תתקוף את איראן,ובכל זאת יעופו טילים עלינו?
 22. 93
  שני אנשים מוערכים אמרו דברם ומי מגבה רק
 23. 92
  אתם לא באמת מופתעים מדבריו. ידוע שביבי אלוף הכלום
  1. אלוף הכלום? עוד עלולים לחשוב שהוא סתם מפגר שלא מביא נזקים, הוא בהחלט בעל כישורים מהטובים בעולם לאחיזת עיניים ופרופגנדה לרפי השכל, הוא מטוס חמקן שמנסה להיתחמק ממה שידידותינו מצפות ושהיבטיח, בשקריו הוא מביך את כל העולם, והסיבה היחידה שעדיין מגיע הסיוע האמריקאי והצוללות מגרמניה וההצבעה באום ע"י המערב לטובתינו, היא משום שחסים הם עלינו ומקווים שהביבי זו תופעה חולפת, אבל כשיסתבר להם שהוא נישאר, אני חותם שיתחיל הצונמי שברק היזהיר מימנו. ובקיצור אידיוט לא יכול ליגרום לנזקים שביבי יביא ומביא עלינו. תאור מדוייק של ביבי הביא לנו העילוי רוה"מ יצחק שמיר (קצר שקט אבל ראוי להערכה) הוא אמר שביבי מלאך חבלה לעצמו ולאחרים ושלא ישתנה לעולם. הבנתה? מלאך חבלה ולא כלומניק.
 24. 91
  סומך עליך ומאמין לך בכל מה שאתה אומר על הצמד המאוס.

  מזל שלבנת מונעת רק מסיבות ענינייות. כך היא נראית כך נראית הממשלה שלה.

  הקיץ תתחיל מהפכה אמיתית.

  דיסקין לך עם שלי. היא זקוקה לכוח לוחם, רציני והגון. היא זקוקה לנבחרת הגונה מול מועדון השרלטנים .

 25. 90
  הלוואי שדיסקין יעיר את הישראלים מההיפנוזה של BB
 26. 89
  דיעות של יובל דיסקין

  יש ליובל דיסקין זכות לדעותיו אבל למה הן מופיעות ככותרת ראשית? התשובה היא שהדעות ביקורתיות נגד נתניהו. לו דיסקין תמך בנתיהו ברור שלא הינו קורא את דעותיו בעיתון הזה.

 27. 88
  המלך ערום, ביבי לא יכול להסתיר שתפקידו ההיסטורי היה ונותר להכשיל כל הסדר עם הפלסטינים לטובת המתנחלים
  1. פיספסתה! זו רק התוצאה, המניע של ביבי זה להיות מלך ושרה מלכה, אם לצורך זה הוא צריך לשחד את המיתנחלים את ליברמן ואת ש"ס ולהרוס את מדינת ישראל זה ביכלל לא מביא אותו להירהור נוסף. לכן היתנהלותו היא בסך הכל להישאר בכסא, כל השאר פוזה ואחיזת עיניים שהוא טוב בזה מאוד, ולדעתי יכול בקלי קלות להיתחרות בגבלס מהרייך השלישי. ולגבי מצפונו, להערכתי האיש חסר מצפון לחלוטין. רק ליאות את פוזת הצילום כששליט ואביו מיתחבקים ואתה מבין שכל מעייני הביבי זה רק הפוזה והנפיחות של עצמו ולעיתים גם שרה כפרה. היו כאלו בהיסטוריה העולמית, כך שהיה בטוח שלמומחים בוודאי נהיר מהי התופעה הנפשית הזו.
 28. 87
  דיסקין

  סוף סוף, מישהו אמיץ אומר את האמת. תודה !

 29. 86
  דיסקין דגן וכד' בסה"כ עובדים למען אויבי ישראל ביצירת דמורליזציה בציבור ודואגים לכיסם

  הם מכינים לעצמם מקום כפרשני טלויזיה למקרה שיקרה משהו, ומשם כבר ימשיכו בדמורליזציה למען אויבי ישראל

  1. אולי הוא ביכלל סוכן אירני על משכורת? כולי תפילה שהקב"ה יתן לרפי השכל מעריצי ביבי שכל, אני מוכן אפילו ליתרום קצת. איך אתם נופלים לפוזה שלו והביבמה "ביבי חזק" או "רק ביבי יכול" ואינכם מודעים כלל לדיברי המומחים בישראל ובעולם ו/או לחוכמת חז"ל שהישאירו לנו חוכמה רבה איך לזהות מאחזי עיניים. האם קול הברטון שלו זה מה שמרדים אתכם? אני יכול להבין מדוע מיתנחל רוצה לשמר את קרקעות החינם והמערב הפרוע שהם מנהלים על חשבונינו, אך איני מבין למה ירושלמי או בת ימי או כל אחד אחר מהשוק או נהג מונית או משאית סבור שמדיניות ביבי מביאה לו תועלת? אני מבין שמחקרים מראים שהעדר השכלה מביא לתפיסות דיכותומיות בחיים (כלומר לא מבינים מורכבות וחושבים או שחור או לבן) גם אצל הערבים הפרמיטיביות מובילה לכך שיאמינו לכל דרטה, ואילו אצלינו ראה פלא אכן המיזרחיים שהוריהם באו מאותו עולם גם אותם מצליחים נואמים כביבי להפנט. עיוני זה הכל עיניין של היתפתחות המח, אם ע"י השכלה ואם ע"י שתפעילו תכופות ולעומק.
 30. 85
  התגובות אומרות הכל. כל מילה של דיסקין היא מלה בסלע

  חבל מאוד ,אך כל מילה של דיסקין פוגעת בול בתיאור המציאות.
  מחובתה של מדינת ישראל לדאוג לאזרחיה. לא למצביעי בליכוד.

 31. 84
  חבורת הזבל של אשכנזי-דגן-דיסקין מתגלה כשלישייה המסוכנת המושחתת והמופקרת ביותר שפיקדה על זרועות הביטחון שלנו, מחריד לחשוב שעד לא מזמן ההגה היה בידיים של אלה, ודיסקין עם תסומנת שטוקהולם שלו מוזמן לצעוד בדרכם השמאלנית של כל ראשי השב"כ לשעבר
 32. 83
  הוא לא חידש שום דבר . רק אמר בקול רם את מה שכולם יודעים .
 33. 82
  חברה לברוח ומהר כי הוא צודק.
 34. 81
  סוף סוף מישהו אומר אמת. כואבת מאוד אבל אמת.
 35. 80
  איש עלוב ופתטי.משתלח בשני ראשי ממשלה.פשוט פתי. והאיש הזה היה ראש שירותי הבטחון.חרפה.קח חמור קשור אותו לגדר השב"כ ותקבל ראש שב"כ בעוד 15 שנה בכפוף לפז"מ..
 36. 79
  האיש צודק , האמת לפנים

  האיש צודק , ואומר אמת , זה מעיד על כך שאנו עם של טיפשים שנשלטים על ידי ממשל רקוב , אך האם נגיב בדרך כל שהיא כדי לשנות את המצב ?
  כנראה שלא , אנחנו עם של מטומטמים , ביבי ישאר בשלטון ויעשה במדינה ככל העולה על רוחו , הן בפאן הפוליטי מדיני ובכלל , יקר לנו ? לא נוח לנו ? רוצים שלום עם הפלסטינאים ? לא רוצים מלחמה עם אירן ? זה ממש לא משנה דבר אנחנו עם של צללים , יש שחקן ראשי אחד ביבי ואנחנו נתנו לו את הכח , האם ניקח את הכח חזרה אלינו כדי לעשות החלטות ? כנראה שלא ,
  שיהיה לכם יום טוב כל אזרח בבועתו הוא

 37. 78
  לא הבנתי לאיזה מפלגה הוא מתכוון להצטרף מרצ או חד"ש ובקשר למחאה החברתית, אני בטוח שאת הבן שלו הוא היה מוציא מהאוניברסיטה בשביל ההפגנות

  ואני ממש לא אוהד את נתניהו או את ברק אבל איזה פרטנר בידיוק יש... זה או הסכם על הפרדה מוחלטת עם חילופי אוכלוסיות או סטטוס קוו. מה הוא מצפה מהם לעשות? לתת להם את מזרח ירושליים? למה מה קרה? האמת שברק הציע להם את מזרח ירושליים וזה גם לא עזר!

 38. 77
  הגיע הזמן שהאמת תצא לאור. הקאות הימין כאן רק מאשרות את אמיתות הדברים. אחרת, הם לא היו כאן. שקר החינמונים מתחיל להתנפץ. וטוב שכך. הגיע הזמן. שגם בישראל וגם בעולם- ידעו מי מנהיג את ישראל. ליברמן המפעיל הישיר של הביבי ברק מצד אחד. מהצד השני ש"ס והבית היהודי=אפסי ימין
 39. 76
  אני דוגל. באמירה הנוצרית, אם יש ביקורת אמור...

  אני. דוגל באמירה הנוצרית. אם יש לך מה לומר אמור זאת בזמן אמת או נצור את פיך עד יום מותך

 40. 75
  שימו לב

  למי האפסיים שמגיבים,הגב לבנת,האדון כץ,האדון שאמה.....
  אני מאמין בלב שלם לדיסקין,בראש המדינה עומדים מגלומנים ובמיוחד ביבי שהוא פראנויד מושלם.הלזה קיווינו??

 41. 74
  הידד לדיסקין-כל הסיפור האיראני נועד למסך את שקרנות השלום הלאומנית של ביבי(וברק)
 42. 73
  נו בטח שביבי אשם בקיפאון ולו רק בגלל שרין לו אינטרס להכנס למו"מ.

  זה שבעצם אבו מי זה עושה כל שביכולתו להתחמק ממו"מ לא משנה כלל כי כידוע הערבים מפונקים ויש להיענות לכל דרישותיהם עוד בטרם תחילת המו"מ.כך היה גם בהסכם השלום עם מצרים, סאדת לא היה מגיע לירושלים אם לא היה מובטח לו מראש שישראל תיסוג מכל סיני.

  אני למשל בשביל שלום כמו שרואה אותו דיסקין לא מוכן לתת פלשניתים כלום.

 43. 72
  דיסקין כראש השב"כ מסר את עזה לאבו-מאזן שמסר אותה לחמאס!!

  דיסקין אתה רוצה להעביר את הגדה לאבו מאזן שבחירות ראשונות שם ברור שתעבור לחמאס- בחיים יש תהליך למידה שלא חוזרים על אותה טעות פעמיים
  לכן קודם עמוד מול הציבור ותסביר מה עשית בעזה שהעברת לאבו מאזן שהעביר לחמאס...אחר כך דבר על הגדה...

 44. 71
  שקרני הימין לא מסוגלים להודות בשקריהם... שלא לדבר על התנצלות... גם אם כל המומחים יעידו בפניהם שאבו מאזן מעוניין בשלום אמתי הם ימשיכו בשקר "הם רוצים לזרוק אותנו לים"...
 45. 70
  הוא

  זה הוא אמר לא אני

 46. 69
  האיש הזה ראוי ללכת בדרכו של ואנונו

  הסגר.

  1. למה? הוא גילה סודות גרעין? כולה היסביר שביבי זו סכנה קיומית, אבל זה לא סוד כי כולנו כבר יודעים כולל האירנים.
 47. 68
  מגה פיגוע במורל הישראלי על ידי האיש שהיה ממונה על מניעת פיגועים
 48. 67
  לא ייאמן איך ביבי ואנשיו מגיבים כל השבת באינטרנט
 49. 66
  מה היה עוזר לו להגיד לביבי שביבי לא רוצה מו"מ?

  מה, ביבי לא יודע מה הוא רוצה? דיסקין אומר את הדברים האלו לציבור, כי הציבור זה האנשים שהממשלה משקרת להם, ושיכולים לעשות משהו בנידון. להגיד לממשלה שהיא משקרת, מה זה מועיל? הממשלה יודעת שהיא שקרנית.

 50. 65
  מי שמסב נזק זו הממשלה! לבנת שלא מצליחה להשתלט על 22 שחקנים עדיף שתסתום את הפה
 51. 64
  ומי ממנהיגינו כן יכול להתמודד - כאן בתשובה קבור "הכלב" של דיסקין

  מדוע הוא אינו אומר בפה מלא - מי הראוי? אולי הוא מכוון לעצמו? אולי לציפי לבני? בינתיים הוא זורע פחד ומבוכה בעם הזה.

 52. 63
  בכל מדינה נורמלית היו מעיפים את ראש הממשלה אחרי מה שראש השבכ וראש המוסד אמרו עליו
  1. הנבחר והממונה

   במדינה נורמלית ראש הממשלה נבחר ע"י הציבור.
   פקידים בכירים ממונים.
   פקיד בכיר שאינו מרוצה מהדרג הנבחר יכול להתפטר.
   לא קראתי שהאיש הזה התפטר מתפקידו.
   נכון לעכשיו, נתניהו וברק נבחרו ע"י הציבור.
   לא כן דיסקין.

 53. 62
  הוא פשוט פתטי.מתבייש שאיש זה עמד בראש מערכת שירות הבטחון.אכן בגללו שליט נרקב בכלא. יום לאחר סיום תפקידו הוא בועט בדלי ושופך את תוכנו.בושה וחרפה
  1. חלקים הולכים וגדלים בימין מפתחים פולחן אישיות די מפחיד לאדם שהיה מוכר רהיטים. "על גבו של ביבי....פגעו לי בביבי...."
 54. 61
  מר דיסקין - איזו מילה על ליברמן? הרי אין כלל ספק שאתה מכיר היטב היטב את תיקו האישי........
 55. 60
  הטרוף של משיחיות "השלום"
 56. 59
  השלום= סכנה קיומית , תהיה כאן 100% אבטלה
 57. 58
  ביבי מוכר את המחר עבור כיסא בהווה.
 58. 57
  כץ גס הרוח מדבר על סגנון גס......
 59. 56
  וואלה צודק
 60. 55
  תודה ליובל דיסקין, שמעיר מחדש רגע לפני שנרדמים בשמירה. עזבו אתכם מה"הולך לפוליטיקה" הנדוש; הבנאדם מלא בערכים, תרם למדינה ולעם הרבה יותר מהמצקצק ומהטוקבקיסט הממוצע, עמד על דעתו במסגרת תפקידיו הבכירים הקודמים ומצטייר, לפחות בעיניי, כאדם אמין, ישיר וחכם. מבאס לשמוע את דבריו, כי נוח יותר לחשוב שיש "שקט" והעולם קונה את האסטרטגיה ההסברתית - והנה בא איש כזה, באמת משכמו ומעלה, מפריע לנמנמת ומסביר כי השקט מדומה, וחלילה לפני הסערה.
 61. 54
  זה מריח כמו מופז

  מישהו מנסה להפיל מישהו מאיפה שהוא ?

 62. 53
  לפי מה שאני זוכר, נתניהו נבחר בהצבעה דמוקרטית

  לפי מה שאני זוכר, נתניהו נבחר בהצבעה דמוקרטית. הרוב בעם בחר בו מתוך מטרה ברורה -לא למדינה ערבית נוספת ועוד בתוכינו. רובינו מכירים את הסיכונים בכך ולכן בחרנו בימין. מה לא מובן? לא רוצים מדינה ערבית. דיסקין יכול להמשיך לקשרש עד מחר ולהוציא קיטור על כך שרה״מ לא בחר בו לכנן כראש מוסד. אגב, שישנה קמפיין כי זה לא יצליח לו בשנת בחירות הנוכחית.

  1. נתניהו ודמוקרטיה

   לדאבוני אתה צודק שנתניהו נבחר בהצבעה דמוקרטית. אולם בינתיים הפכה "הדמוקרטיה" לשלטון לסוג שלטון שונה!

  2. Others have been elected democratically

   Need examples? Mussolini, Hitler, Ahmadinejad, Putin... need more?

  3. בשיטה ה"דמוקרטית" הקיימת כאן זה רק עניו של זמן שהרוב יצביע שהמיעוט ישרת אותו
  4. נתניהו הוכיח ש27 גדול מ28
 63. 52
  לגבי איראן אנחנו לא יודעים. אולי דגן ודיסקין צודקים אפילו. איך נדע. אבל אבו מאזן?... טעות, דיסקין. טעות גדולה. כאן כולנו יודעים שאתה משקר, ותוהים למה אתה משקר. אופורטוניזם פוליטי? שנאה? קנאה ותסכול? מעניין.

  לגבי איראן אנחנו לא יודעים. אולי דגן ודיסקין צודקים אפילו. איך נדע. אבל אבו מאזן?... טעות, דיסקין. טעות גדולה. כאן כולנו יודעים שאתה משקר, ותוהים למה אתה משקר. אופורטוניזם פוליטי? שנאה? קנאה ותסכול? מעניין.

 64. 51
  על ברק אני קונה את האמירות האלה,הוא עושה לביתו ולעצמו,בקשר לביבי אני לא בטוח
 65. 50
  רק חבל שהדברים לא יחלחלו עמוק אצל ביבי ושות' אלא ייספגו אצל ההגנה הקדמית שלו - הדנונים והחוטובלים
 66. 49
  האמת שיש בזה משהוא..2 החברים האלה שמנהלים אןתנו,לא הייתי קונה מהם רכב משומש
 67. 48
  מי שעוד לא ידע את מה שדיסקין אמר, גם עכשיו לא ירצה לשמוע.
 68. 47
  תודה דסקין , זה הזמן להוציא הכל.אתה יניב וראש השב"כ הקודם עשיתם פתיחה טובה לעונת הבחירות המתקרבות
 69. 46
  נתניהו זכאי בקיפאון, תהפוך דיסקין

  אתה טירון פוליטי שמנסה להתבלט על חשבון המנהיגים באמירות בומבסטיות.
  מה לא ברור למה יש קיפאון מדיני ? יש עם מי לדבר בכלל ? מאם יהיה תהליך מדיני ונחתום על הסכם שלום הרי שהוא יתמוסס אחדי שתי דקות מהלהט הפנאטי של הקיצוניים הפלסטינאים.
  עם אמירה כמו שלך מעניין איך ניהלת את השב"כ ?

 70. 45
  הוא צודק במאת האחוזים וכרגיל מקהלת הימין תנסה

  כרגילתנסה רגיל מקהלת הימין תנסה להפוך את זה לעניין אישי ולהכתימו. שרי הממשלה הגרועה בתולדות ישראל חושבים שכולנו מטומטמים. צריך את ביב נתניהו והטבלט שיעשה לנו עוד כמה דיאגרמות ויסביר לנו איך בעצם הכל דבש והחיים שלנו טובים ונורמליים. דיסקין צודק, מהפכת ׳הצדק החברתי׳ על מנהגיה העילגים והאופורטניסטים היתה יותר מדי פוליטקלי קורקט, סתמו את פיו של כל מי שניסה לכוון אצבע מאשימה לרעות החולות האמתיות בחברה שלנו- הדתיים וההתנחלויות. זהו רגע חשוך בתולדות העם היהודי, חייבים לצאת לרחובות וללמוד משכנינו המצרים!!!!

  1. הם ניסו להוביל מחאה בעלת קונסנזוס רחב כמה שיותר ושלא יצליחו ליצבוע אותם כשמאל בוגדני, אכן נעשו ניסיונות כמו של הגב, מירי שנעלבה שלא הוסיפו לתוארה חברת כנסת, אבל זה שולי וכולם הבינו שהיא סמרטוטה דבילית, לא לישכוח שהיצליחו להביא אפילו את הרב פרומן והרב בינימין לאו וכו' ולכן לדעתי כגל ראשון של מחאה הזהירות הייתה במקום, שונה הדבר כשביביבלוף יביא לנזקים ממשיים (למשל שגרמניה תעצור אספקת הצוללות, או שטורקיה תחמיר הקרע, או שההיתנהלות מול מצרים (שלא היציעו להם תיקון חוזה הגז והעלעת המחיר המגוכך) יביאו לצרות, שאז לדעתי המחאה צריכה לעזוב את שלב הפוליטקלי קורקט ולעבור לשלב תחריר. אל דאגה הלולין ביבי לא יצליח לבצע את הבילתי אפשרי כלומר להימנע מנזקים בעלי אופי חזותי לזמן רב, כי העולם פשוט מיתאפק מתוך שהוא חס עלינו. אני צופה מקסימום שנתיים שלוש עד שיתחיל הצונמי המדיני שמדבר עליו ברק. לדעתי הפלסטינאים יבינו שכדאי להיצטרף לתיזמורת וכפי שמזהיר דיסקין, תחל אינטיפדה ופעולות ללא ללא שום ריסון מתוך כוונה ברורה להבעיר הכל, החיזבאללה יצטרף, תגובה חריפה שלנו תוליד מחאה קלסוסית במצרים, ליברמן ידבר כמו שומר סף, והדבר יוביל להיתערבות מיצרית, האירנים לא זקוקים לגרעין בכדי להיצטרף ולהביא אותנו על הבירכיים, אנו לא נוכל לאיים בגרעין כפי שעשתה גולדה ב73 בכדי לאכוף סיוע אמריקאי מיידי, ואת ההמשך תדמינו בעצמכם, גם אם סיבוב זה לא יביא לחיסולינו שהרי הוא יראה איך כוחינו מוגבל מאוד ולכן יעודד סיבוב נוסך כשהפעם הם יבנו קואליציה שמבטיחה הבאתינו עד עפר. כדאי ליזכור שבמציאות כיום כימעט כלצהל נחוץ בכדי לכבוש שתי כפרים בלבנון, או להיתקדם חצי קילומטר בעזה. צא ולמד מה יקרה עם גם צבאות סדירים בסדר גודל של מצרים וסוריה מיצטרפים, למערב נישבר הפופיק מאיתנו ולכן אל נצפה לניסים, יתכן שלא יאפשרו השמדתינו אבל את השטחים נפסיד בלי עמדת מיקוח כלל. מצב שבו ניתקפל וללא הסדר שהושג מעמדת כח יביא למאווים נוספים לערבים ובמהרה תואץ היתרבות הערבים כלומר יפעילו לחץ לזכויות דומות לשלנו כלומר הבאת בני מישפחה, נשים וכו' וברורה התוצאה הדמוגרפית מזה, ובקיצור אי הגעה כיום להסדר שפותר חלק גדול מהסיבה ללהבות (צודק דיסקין, אין פיתרון מלא וסופי) אין ספק שהלך עלינו.
 71. 44
  דיסקין צודק ב 100%, כמו ראש המוסד לשעבר

  אז מה חשבתם ששניהם טועים ורק ביבי צודק? הגיע הזמן לחקור בעצמכם, לא לחזור כמו תוכי על כל שטיפת המוח בבית הספר, לחשוב עצמאית על העובדות, ולגבש עמדה על עובדות ועל הבנת התהליך שיקח לכם זמן ללמוד אותו. כמובן ש99% מהאנשים בוחרים בשיטה הקלה, ומאמינים מה שאומרים להם.

 72. 43
  הפלסטינים לא מוכנים לוותר על זכות השיבה והשמדת ישראל, על איזה מו"מ הוא מדבר?
 73. 42
  יאיר לפיד העמום- צא ולמד
 74. 41
  גם ליובל דיסקין

  הקרן החדשה שילמה ג'ובות?
  אבל עזבו שטויות. מה שבאמת מעניין מי 31 האידיוטים שהצביעו בעד התגובה של המתחזה לצועד בנעליו (בכתבה על החתולים)

 75. 40
  לא להתבלבל , דיסקין מייצג את שכבת העושר. אנחנו מדינה דמוקרטית - על הפגנות בארץ לא צריך "לשלם מחיר" כמו בדיקטטורה דוגמת מצרים או סוריה.
  1. לא הבנת דבר, יובל. אולי אתה מבולבל? קרא שנית. הטכסט פשוט וקל להבנה אם לקחת ריטלין בבוקר. הגב' שאימה תפסיק לשלם עבורה את שכר הדירה בשיינקין תחזור להרצליה פיתוח. החתונה של הגברת הזו תעלה יותר משתי דירות בדימונה. בעלה המיועד של הגברת הזו יגיע מאלסוף, סביון או שכונת דניה ועלות הרכבים של החתן והכלה יכולה לממן שלושה נתוחי השתלת שכל בחו"K. עכשיו הבנת?
 76. 39
  זהו לצערי הגבר היחידי שאומר את האמת. כל הכבוד לאיש !

  ותודה לדיסקים על הדברים שראוי שכולםן ידעו אותם. בבקשה תמשיך, כי אין אף אחד אחר באזור שיש לו אומץ לעמוד ככה ולאמר לכולם את האמת.

 77. 38
  איך אירן קשורה לשלום עם פלסטינים? הביבי מפחיד את כולם עם הפצצה. האיש הזה , המחלל בחליל ההפחדה מוביל את כולנו אל קבר. - מנהיג רפה ללא עמוד שידרה, הנישא על כידוני המתנחלים המעדיפים את אדמת הפלסטיני על פני אדמת המדינה שלהם.
 78. 37
  כל מי שרוצה קרירה בשמאל חייב לתקוף את ביבי וכמה שיותר. אם הוא חשב כך כשהיה בתפקיד, מדוע לא התפטר?
 79. 36
  Poor Diskin

  Your words and style say a lot about you.

  1. Poor U
 80. 35
  קבלת את התפקיד ב2005 על ידי פורום החווה. מה אפשר ל

  אם הייה בך מעט יושרה היית אומר את הדברים בעודך בתפקיד ומתפטר. איפה היית שלוש שנים ? ישראלי ממוצע. קבל את מה שציפה לקבל ועכשיו מלכלך

 81. 34
  דיסקין . מה ?ז ה קמפיין בחירות בחינם בסיוע התיקשורת ?השמאלנית

  דיסקין אתה הזויי . הפלסטינאים רוצים הכל או לא כלום הם לא מסכימים להכיר במדינת ישראל כמדינתו של העם היהודי , בנוסף מי מייצג את הפלסטינאים איזה פלג עם מי שתעשה הסכם יבו מי שיחסל אותו וידרוש עוד ועוד . מה עם הפליטים הפלסטינאים והיהודים הערבים כל הפלגים מבקשים זכות שיבא . איפה אתה חי לעמוד מול מיקרופון ולדבר שטויות לידי תיקשורת מגוייסת . די לשטויות יש להנהיג עם ולא מי שהיו לא חשוב איזה תפקיד תתגייס למערכת הבחירות ו נראה אותך מוביל .האיראנים אתה אולי לא יודע אבל אנחנו מגייסים ורותמים את כל השפויים בעולם נגד הרוע מטהרן.לבד בוודאי לא נתקוף כאשר העולם יבין ויכנס לפעולה נסייע ככל יכולתנו המושכלת .

 82. 33
  מותק, לא שמת לב, אך המחאה ברובה התיחסה לציבור שבין גדרה-חדרה. רצוי שלא תסלף עובדות
 83. 32
  מה מניע את דיסקין לומר את אשר אמר ובעיתוי הנוכחי ?

  העיתוי מוזר ומעניין. התוכן עוד יותר. מדוע לא בחר לומר זאת לראש הממשלה ושר הביטחון בארבע עיניים לפני היציאה לתקשורת ?
  לא משכנע שהמניעים אכן טהורים שתכליתם טובת וביטחון עם ישראל.
  האם הדיבורים על בחירות קרבות הביאו את הנחליאלי הראשון לארץ ?

 84. 31
  כעת יוביל את המחאה שאול מופז, שמוכן לשלם המחיר ולמחוק את קדימה כליל מהמפה.
 85. 30
  במקום להתייחס לדברים שהביבי אינו עושה, מתחילים לתקוף אישית , אותם זומבים-שריםו ו"גורמים מסבבתו" של הבאבא--ביבי. אין חדש כאן, בכל העולם יודעים מי זה ביבי, הנוסע על מהלכי סרק, על אנרגיות של מילים נפוחות. הוא הורס אותנו יד ביד גוש הימין המושח עצמו בשמן משיחי.
  1. תגובה כזאת אתה יכול להדביק כאן .לאתר הזה לא ניכנסים אנשי ימין
 86. 29
  סוף סוף מישהו אומר את האמת על ביבי. אבל בסוף בכל מקרה המדינה הזאת תכחיד את עצמה מכיוון שיש בה יותר מידי פרימיטיבים מצביעי ליכוד וש"ס ושכבה קטנה מידי של נאורים..
  1. דחוף את ה"נאורות" שלך דביל
 87. 28
  עוד פקיד בכיר מתקופת ממשלת קדימה שפוטר ע"י ביבי/ברק
  1. לא הקפיאה כלום-העצירה היתה רק עילה להכפלת הבנייה
 88. 27
  עוד אחד שמעריץ את מפגיני האחים המוסלמים במצריים
 89. 26
  סוף סוף מישהו שם את הדברים כהוויתם על השולחן
  1. הוא שם הכל מתחת לשולחן של מופז
 90. 25
  בושה איך הפקיד של שרון/אולמרט/קדימה מדבר על מפגיני צדק חברתי
 91. 24
  דיסקין מומחה לאירן, לשטחים, למחאה, לכלכלה, לכימיה, לפיזיקה, לביולודיה, לאבו-מאזן, לפוליטיקה, למצרים, לכדור הארץ, לאקולוגיה ולמה לא, פרס נובל להכול מיד !!!
  1. אכן דיסקין ממוחה יותר מביבי וברק גם יחד ...
 92. 23
  ביבי/ברק - הממשלה הראשונה שהקפיאה ההתנחלויות ל- 10 חודשים
  1. הממשלה הראשונה שפרסמה שהיא מקפיאה ובשטח עשתה ההפך. רבין ייבש את ההתנחלויות בלי כותרות מפוצצות. יש כאלה שעסוקים בעשייה ויש כאלה שעסוקים בייצור כותרות
 93. 22
  אבו מאזן עדין לא השיב על הצעת אולמרט.
 94. 21
  הולך לפוליטיקה דיסקין, אה?

  אופורטוניסט...

 95. 20
  המלך הוא עירום, עולה ומתגברת הצעקה, אבל אצל ליצני-החצר והקורטיזנות המפורכסות המשתה נמשך במלוא המרץ. במה אפשר לצבוע ראש שב"כ שזכה לשבחים על תפקודו? בקשרים עם הקרן החדשה? בחברות ב-ISM ? אמא ערבייה ? בעיה לא קלה. אני משוכנע שבמינסטריון האמת של ביבי (ע"ע "מערך ההסברה") דלקו האורות כל הלילה...
 96. 19
  דיסקין, דבר קצת על המחדלים שלך בעזה לאחר ההתנתקות
 97. 18
  מהבטוי שלו על מפגיני צדק חברתי "בניגוד למפגיני תחריר, החבר'ה פה לא רצו לשלם מחיר" - מדובר במטורף כמו שלום איזנר שנפנף את הדני בכביש 90 - אך מצד אחר של המפה הפוליטית
 98. 17
  קיפאון זה אקשן ואקשן זה כסף המון כסף.
 99. 16
  how many times he says Ani,Ani,Ani,Ani,Ani,....

  Anyne believes Mr Ani is better than the bibi-barak

  1. אידיוט! האני שלו נובע מטעמי צניעות, ע"מ להבהיר שאמירותיו אינן מוחלטות הוא חייב לומר אני סבור, אני מסיק, לפי ראייי שלי וכו' לעומת זאת הביביוב יגיד את העובדות כאילו הן הוכחה מדעית. ואילו ברק ידוע מתקופת הנהגתו כשתמיד היה אומר לחברי ממשלתו "אני קובע" "אני אוביל" וכו' גם אתה יכול להישתמש באני לצרכי אמת וצניעות אם תגיד "אני אידיוט"
 100. 15
  ביבי הוא ראש ממשלה לחגיגות יום העצמאות

  ביבי הוא ראש ממשלה חלש ואל תצפו ממנו לכלום. הוא טוב לקונגרסים, נאומים (פקה פקה) ולחגיגות יום העצמאות. הוא מצטלם יפה ומדבר יפה. היידד, כנראה שמגיעה לנו את העונש הזה. בחרנו בו (אני לא אבל הרוב).

 101. 14
  כל ראשי מערכת הבטחון דגן, אשכנזי ודיסקין היו שקרנים ולכן הוחלפו

  רק נתניהו ברק וחבר מרעיהם צדיקים גמורים שרק האמת לפתחם.

 102. 13
  עבור ההתנחלויות נקריב גם את המדינה והעם

  רקח נגיע לגן עדן של הקדושה הקדשות והמשיחים , הדיסקינים והדגנים והחלוצים וכל אלה שרואו את המחדלים לא יעצרו אותנו,אנחנו נחריב הכל עד היסוד

  1. עבור תל אביב נקריב גם את המדינה והעם

   רק כך נגיע לקדושה החילונית העילאית. הכל נחריב למען תל אביב לא היעלונים ולא הלנדואים ולא הליברמנים ימנעו זאת ממנו

 103. 12
  דיסקין הוא לא יוצא דופן בין ראשי שב"כ לשעבר

  כל ראשי השב"כ לאחר פרישתם מהשרות התגלו כשייכים לשמאל הקיצוני בדיעותיהם ודיסקין ממשיך את המסורת הלא מכובדת הזאת.

  1. אולי תשאל את עצמך מדוע זה קורה?

   אולי הם מגיעים למסקנה זו אחרי שרות ממושך שבו הם רואים כי אין כל תוחלת להמשיך אם המצב כמו שהוא

  2. או שאולי "השמאל הקיצוני" כפי שאתם קוראים לו, לא כזה קיצוני? השמאל הזה שאתה כל כך מתעב (מפחד ממנו אולי?) הוא בלב הממסד. בכירי המערכת הביטחונית. אולי גם אותם תחליפו?
  3. מה שמאל קיצוני בדברים שלו? אני חירש או שאתה לוקה בשכלך?
  4. חרש ללא ספק!
 104. 11
  עכשיו הוא מסית לאלימות , להרוגים העיקר להפיל את הממשלה

  שכחת שאנחנו מדינה דמוקרטית לעומת כל המשטרים הערביים שהם דיקטטורות , איפה הראש שלך ? כמה הרוגים יספקו אותך - 1 , 10 , 200, או 500 תגיד כמה ? אתה מתנדב לשלוח את הילדים שלך להיות שהידים של השמאל הקיצוני או שאותם אתה שומר בבית ושולח אחרים למות . וזה עוד היה ראש השב"כ .

  1. הוא לא אמר הרוגים - הוא אמר לשלם את המחיר. במקום לחזור לאוניברסיטה שישארו ברחוב וישבתו!
 105. 10
  נו, לגבי איראן אנחנו לא יודעים - לגבי אבו מאזן, כן. ישראל מסרבת למו"מ? דיסקין מבלבל במוח. למה? ככל הנראה מתוך אופורטוניזם. שירוץ (יחד עם דגן) לבחירות... ויגלה בעצמו עד כמה הוא ודיעותיו נחשבים בציבור. פחחחח.

  נו, לגבי איראן אנחנו לא יודעים - לגבי אבו מאזן, כן. ישראל מסרבת למו"מ? דיסקין מבלבל במוח. למה? ככל הנראה מתוך אופורטוניזם. שירוץ (יחד עם דגן) לבחירות... ויגלה בעצמו עד כמה הוא ודיעותיו נחשבים בציבור. פחחחח.

  1. הם לא יכולים, הפחדנים חסמו אותם עם חוק צינון ל3 שנים- אחרת הם היו מהווים תחליף משופר לבובה-ביבי הנישאת על כידוני המתנחלים
  2. אם ירוצו לבחירות יגלו עד כמה אתה והערב רב שדומה לך שטופי מוח ונטולי מחשבה עד כדי סיכון מדינת ישראל.
 106. 9
  כל הכבוד לאתר הארץ. לא האמנתי שתפורסם הודעתי.
 107. 8
  נו, לגבי איראן אנחנו לא יודעים - לגבי אבו מאזן, כן. ישראל מסרבת למו"מ? דיסקין מבלבל במוח. למה? ככל הנראה מתוך אופורטוניזם. שירוץ (יחד עם דגן) לבחירות... ויגלה בעצמו עד כמה הוא ודיעותיו נחשבים בציבור. פחחחח.

  נו, לגבי איראן אנחנו לא יודעים - לגבי אבו מאזן, כן. ישראל מסרבת למו"מ? דיסקין מבלבל במוח. למה? ככל הנראה מתוך אופורטוניזם. שירוץ (יחד עם דגן) לבחירות... ויגלה בעצמו עד כמה הוא ודיעותיו נחשבים בציבור. פחחחח.

  1. וממתי הציבור בארץ חשב בהגיון ובתבונה.מזה עשרות שנים ,שכמוך ודמגוגים בגרוש חופרים בשכל ועם טיפש מריע. ולך הרוסי, דיסקין לא חייב דבר אלר לבטחון המדינה
 108. 7
  בקשר למחאה החברתית הוא צודק המחאה פה היא לייט בלייט מקבלים לייט לכן לא יצא מכך כלום
 109. 6
  שאלת המחיר

  דיסקין יקירי,
  ייתכן שהחברים של המחאה לא היו מוכנים לשלם את המחיר... אבל תן לזה קצת זמן. בקרוב כולנו נרצה לשלם את המחיר. המחיר של ישיבה בחיבוק ידיים הולך וגדל וככל שביבי וממשלתו תמשיך במעלליה המחיר של חיבוק הידיים ילך ויגדל.
  ואז תראה איך כולנו נרצה לשלם את המחיר של לפרק את המבנה הקיים.
  מקווה שתהיה איתנו ועד אז, לא נותר לי אלא לאחל לכולנו חג עצמאות יקר ושמח!!

 110. 5
  בסך הכל הוא צודק, אבל האמירה על המחאה היא מוזרה

  קצת מוזר שראש השב"כ לשעבר שאמון על ביטחון המדינה דורש מהמפגינים במרומז להפגין אלימות כנגד החוק ולשלם את המחיר. בהנחה שהוא מתכוון למה שהוא אומר, זה די מקורי להיות רדיקל פוליטי בעמדה מקצועית בכירה כל כך.

  לעניין, אלימות היא המתנה הכי גדולה שהמפגינים היו יכולים להעניק לשלטון ההון במדינה הזו. אם היו נהרגים כאן מפגינים בעימותים עם המשטרה כמו בכיכר תחריר, המחאה הייתה מוגדרת כפשע, נמאסת על הציבור ומחוסלת במהירות.

  1. איזה מחיר תשלם בדיוק? מקסימום תשתתף בעוד פסטיבל קיץ.
  2. צודק דיסקין: ההסטוריה מלמדת: מחאה שאינה אלימה, לא משיגה דבר.
  3. האמירה על המחאה לא מוזרה, אלא מעצבנת. איזה מחיר שילם דיסקין עבור האמת שלו?

   הוא המשיך לחמוד כבוד, מעמד וכסף, ומחל על דעותיו שפרסם כעת לפחות שנה, כנראה יותר. והיום, כשכבר אין לו הרבה מה לסכן ולדעותיו כבר יש הרבה פחות השפעה, פתאום הוא נזכר לעמוד על האמת שלו. מה איכפת לו, עשה את המליונים שלו, או יעשה אותם אצל אחד מהטייקונים בתוך חודשים ספורים, ועכשיו הוא כבר יכול לחנך אותנו על מחירם של ערכים מבלי שזה יעלה לו פרוטה.

 111. 4
  כל הכבוד לדיסקין. איש שיודע מה הוא אומר!
 112. 3
  כרגיל ינסו להכפיש את שמו.מיטב החברים של אלדד ניב עובדים על הקמפיין כעת.
 113. 2
  קשקשן

  עוד "ביטחוניסט" שמקשקש בזנבו ומרשה לעצמו להשתמש כביכול באצטלה של אחד שיודע על מה שהוא מדבר.הגיע זמן לשים לזה סוף לכל ברברת הביטחוניסטים לשעבר.

  1. ואילו היה תומך בביבי היית גם קורא לו כך???
 114. 1
  נפל על הראש.

  עוד אחד שכל כך רוצה לרוץ לפוליטיקה עד שנופל בלשונו. חבל.
  בכלל אדם ששירת בשב"כ צריך להגיד בתחילת כל משפט שלי - לפי מייטב ידיעתי הבלתי מקצועית!

  1. כל מי שמשתלח בנתניהו ופוגע קשה באינטרסים של מדינת ישראל נהפך אוטומטית ליקיר הסמול ההזוי.
  2. אתה פטת דיסקון קי...פטת
  3. אם יש משהו הזוי זה דווקא הימין שישבו כבר את כל הסממנים של פשיזם קלאסי. בלי שינאה אין לימין קיום, אז אתם שונאים את הסמול ומקימים את "מישמרות הציונות", ובעתיד רשימת השנואים שלכם תתארך בודאי. מכל מקום, לא צריך להיות יובל דיסקין כדי להבין מי הוא נתניהו. אני כבר כבר שנים טוען שהוא "מגה פיגוע"
  4. לכל מי שלא הבין

   מדובר בראש הממשלה הבא של מדינת ישראל.
   סוף כל סוף אדם משכמו ומעלה עם קבלות.
   יש לו הרבה הרבה הרבה תומכים בכל רחבי הארץ.
   וגם אני נמנית עליהם.

  5. אין שנאה חולנית יותר מזו של מטורפי השמאל הקיצוני לימין בישראל,כלומר לרוב הציבור היהודי.