פרשת הרפז

יוני קורן: חייתי בפרנויה, תחת מעקב וציתות, פגעו בבני משפחתי

עדות ראש מטה שר הביטחון בפני המבקר חושפת את חומרת אווירת המזימות והצללים בין הלשכות. לדבריו, בכירי המערכת היו מעורבים במזימה נגד ברק

מדינת ישראל זקוקה לבדיקה פסיכיאטרית מיידית, שתקבע אם הכרח לאשפז אותה במחלקה סגורה, ומכל מקום ראוי לשחרר אותה מצה"ל בסעיף נפשי. זו המסקנה העגומה מאווירת התככים, המזימות, הפחדים והצללים העולה מעדותו של ראש מטה שר הביטחון, סגן-אלוף במילואים יוני קורן, בפני מבקר המדינה מיכה לינדנשטראוס ועובדי משרד המבקר על פרשת הרפז. בין שקורן צודק ובין שהזה את חוויותיו, המשמעות היא שהלשכות הביטחוניות הרמות ביותר, האחראיות על הסוגיות הגורליות ביותר, נמצאות בידיים רועדות – בגלל זדון או רפיון.

"פרנויה", הגדיר קורן את מצבו. הוא סיפר על תחושותיו כי הוא נמצא תחת מעקב, לטלפון שלו ולחדרו מצותתים ולמחשב שלו חודרים, עד כדי כך שבמועד מסוים הפעיל את המחשב - והמחשב זז. "באופן מעשי, אין ספק שהצליחו לגרום לי תחושת פרנויה", אמר, והאשים שפגעו גם באחד מבני משפחתו, קצין ביחידת מודיעין, שהועבר להדרכה כשהתגלתה קירבתו לקורן. בהתערבות קורן הוחזר הצעיר ליחידתו, אך החליט להתיר את חוזה הקבע שלו.

קורן, מסתבר, התאכזב מרה ממוסדותיה של מדינת ישראל. "במקום שצריך להיות צדק, הוא נעצר, במחסומי בדיקות מוזרים. הוא נעצר אצל היועץ המשפטי לממשלה. הוא נעצר במשטרה. באמת, זה מעבר לתחושה שלי. אני לא רוצה לגור יותר במדינה הזאת, במישור האישי". הוא הציע לדבר עם חוקרים מן השורה במשטרה, לא עם המפכ"ל (דודי כהן) ולא עם ראש האגף (לחקירות ולמודיעין, יואב סגלוביץ), כי החוקרים חשו שהם נתקלו ב"סגנון של משפחות פשע".

קורן הודה ש"תחושות הבטן" שלו אינן נתמכות תמיד בתיעוד. "חלק מהדברים שאגיד הם מרכילות ומשמועות ולא מידע אישי". הוא הצטייד בכתבות רבות שהופיעו בעיתונות ואפשרו לו "להרכיב תמונת מודיעין", והבטיח כי "ישתדל להיות שיטתי, אבל אין הרבה מסמכים".
גם עדים שאליהם היפנה את משרד המבקר לא התיצבו תמיד לצד גרסתו. בהם אל"מ הוד בצר, עוזרו של הרמטכ"ל בני גנץ - ולפיכך יורשו בתפקיד של אל"מ ארז וינר - שהכחיש דברים שייחס לו קורן. בעדות חוזרת אמר קורן שבצר הגיע למשרדו יחד עם תת-אלוף במטכ"ל, ושיתכן שבצר אינו זוכר את האירוע, משום ש"עוזר הרמטכ"ל עמוס בכל מיני דברים אחרים ויתכן שהוא שכח". קורן טען שבצר אמר לו כי תפקידו להגן על גנץ ולכן עליו "לתחזק" את וינר.

יוני קורן
יוני קורןעופר וקנין

לדברי קורן, "בצר אמר לי: 'אני מניח שמאזינים לפלאפון שלך, או שמאזינים לפלאפון שלי, או שמאזינים לך בתוך החדר'. אמרתי לו: 'תראה, בחדר לא מאזינים לי כי לא הייתי בחדר כשדיברתי איתך, דיברתי איתך מהאוטו'. אבל הוא ענה לי 'אני לא רוצה לדבר איתך יותר בטלפונים, כנראה מאזינים לך'. זה כבר לא אני, הפרנואיד, זה עוזר הרמטכ"ל החדש".

כשנשאל על יחסיו עם אנשי יחסי ציבור השיב, "קצת מצחיק לשאול אותי על יח"צנים. כל חיי אני בתוך העולם הזה של הייעוץ הפוליטי. עד שבאתי לתפקיד, זה היה עולם חיי היומיומי, הייתי פרסומאי ויועץ. השיטה הזאת, לזרוק בוץ, הרבה פעמים היא עובדת. הבוץ נשאר עליך. אם אין מישהו שאומר את האמת, הבוץ נשאר עליך. לא תלך בלעדיו".

על מסכת יחסיו עם אשכנזי אמר כי התוודעו זה לזה כשקורן היה ראש לשכת הרמטכ"ל של אהוד ברק ואשכנזי מפקד אוגדה בפיקוד הצפון, יחידת הקישור ללבנון. לבקשת יוסי פלד, לשעבר אלוף הפיקוד ולאחר מכן שר, סייע קורן לאשכנזי להתגונן מפני זעמו של אלוף הפיקוד יצחק מרדכי. "מערכת היחסים היתה מעולה". ב-2002 שב ונתקל באשכנזי, אז סגן הרמטכ"ל, כאשר קורן התמנה לראש המטה של שר הביטחון דאז בנימין בן-אליעזר. אשכנזי התלונן בפני קורן על דלות יחסו של בן-אליעזר כלפיו ובהשפעת קורן הגדיל השר את שיתופו. בין השאר, הוקמה ועדה משותפת של אשכנזי וסגן ראש השב"כ יובל דיסקין, לבדיקת סוגיית הריסת בתי מחבלים. לימים התעניין האזרח אשכנזי בתפקיד מנכ"ל חברת החשמל וביקש מקורן להתערב למענו אצל שר התשתיות בן-אליעזר. קורן, לעומתו, בדק עם אשכנזי, תושב כפר סבא, אם יש לו עניין בראשות עיריית רעננה השכנה.

לאכזבתו, למרות יחסים אלה נודע לו בסתיו 2009 כי הרמטכ"ל אשכנזי מתנגד למינויו לראש-מטהו של ברק. קורן פנה לרופא שיניים, ידיד משותף, כדי לרכך את ההתנגדות. הריכוך נכשל ובהנחיית לשכת הרמטכ"ל אף קוצץ תקן החיילות והעוזר במשרדו של ראש-מטה השר, שלושה ימים לאחר כניסתו לתפקידו. רופא השיניים התערב ו"עקר" את מסמך הקיצוץ, אך קורן ראה בכך מסר מדאיג של קבלת פנים עוינת.

עילת אחת התקריות הקשות ביותר בין ברק לאשכנזי היתה ידיעה ששודרה בערוץ 1 בדבר מהלך להענקת שנת כהונה חמישית לאשכנזי. ברק הורה לדוברו לפרסם הודעה התוקפת את דובר צה"ל, אבי בניהו, וקובעת כי הידיעה "יצאה מבית היוצר שלו". בעדותו הודה קורן כי "היום יודעים שזה לא דובר צה"ל".

קורן שמע "מעשרות אנשים", לדבריו, שהתנהגותו של הרמטכ"ל אצל שר הביטחון אינה ראויה: "הוא קורא דואר, יושב וצוחק, יוצא מהדיון בטענה שחייב לעשן סיגריה ובפועל קורא בחוץ עיתון". ליועצים חיצוניים, כמו האלוף במילואים שגיא, היתה השפעה שלילית על היחסים בין הלשכות. לראייה, ראש אמ"ן דאז, האלוף עמוס ידלין, אמר לקורן שברק "משתמש בשיטות חתרניות", והרי זה ביטוי שקורן שמע במו אוזניו משגיא.

סיכסוכי השר עם הרמטכ"ל התגלעו בנושאים קטנים כגדולים: הקצאת מסוק לביקור צבאי של רם עמנואל, אז עוזרו של הנשיא ברק אובמה וכיום ראש עיריית שיקאגו; סירובו של ברק לחתום על כל הוראות הפיקוד העליון שהונחו על שולחנו עד שאשכנזי יבטל הוראה שברק התחרט על אישורה; בקשה של נשיא המדינה שמעון פרס ששר המודיעין המצרי במשטר מובארק, עומר סולימאן, יפגוש את אשכנזי ביחידות, בעקבותיה התנה ברק את קיום הפגישה בכך שישתתף בה; וגם שאלה שהופנתה ללשכת ברק, האם קנתה "עטים מקליטים".

קורן התגאה בידידותו רבת השנים עם האלוף יואב גלנט, מועמדו של ברק לתפקיד הרמטכ"ל. הוא פסל את ההשערה שגלנט הפעיל אנשי יחסי ציבור במסעו להתמנות לרמטכ"ל. לפי המידע של קורן, "היחיד שהפעיל אנשי יחסי ציבור היה בני גנץ, שיש לו חבר מהצנחנים, פרסומאי ידוע". די היה בחברות זו כדי לשכנע את קורן בנכונות הטענה. "זה נראה לי הגיוני, כשסיפרו לי את זה - הם חברים," נימק. ראייה נוספת למזימה: סגנו לשעבר של בניהו ואחר כך סגן המזכיר הצבאי של ברק היה אלוף-משנה שלומי עם שלום, אבל בניהו התעקש לשבש את שמו ולכנותו "עם שלם". לדעת קורן, "אולי זה גם מלמד משהו."

סגן הרמטכ"ל דאז, האלוף גנץ, ביקש להיפגש עם ברק "ואחר כך אמר שאין צורך". לדברי קורן, המזכיר הצבאי, תא"ל מישל בן ברוך, אמר לו "שגנץ נראה מבולבל". באזני ברק התלונן גנץ, "עושים לי דה-לגיטימציה", אך ברק השיב שדורון אלמוג ושאול מופז "דווקא מדברים עליך טובות". באותה שיחה, במחצית השנייה של יולי, תהה ברק מאין נוצר רושם זה, אבל גנץ - שידע כבר על קיומו של "מסמך גלנט" - ענה רק, "אומרים".

בידי קורן היו הוכחות ליכולתם של אויביו להעניק ולהעניש. "הכלי לתגמל כתבים - לתת להם לשדר בתשלום בגלי צה"ל". לעומת זאת, "במצגת של כנס עבודה של הצבא רואים את הנשיא פרס עם הרמטכ"ל כמה פעמים, עם ראש הממשלה פעמיים ועם ברק רק פעם אחת". אין זה פלא, שהרי הרפז מכיר גם את מזכירו הצבאי של פרס, תא"ל חסון חסון.

"הם", אמר קורן, "פגעו לי במחשבים לפחות שלוש פעמים. אחד הקצינים אמר לי: 'מישהו מעביר לבניהו כל דבר שאנחנו אומרים'. פעם רצו לדבר איתי וסירבו לשבת בחדר שלי, מחשש שיש שם האזנה. דרשו לשבת בחדרו הפנוי של מנכ"ל המשרד אודי שני, שהיה בחו"ל". קורן לא פנה למשטרה, אלא למלמ"ב אמיר קין, אך רק מאוחר יותר נודע לו שלקין קשרים הדוקים עם הרפז, כולל סיוע לבני משפחה ששאפו להתגייס ליחידות מודיעין "למרות שנתוניהם אינם הולמים". קצין הביטחון של המשרד, דב לוטם, "שיקר בוודאות" והוא, קורן, חדל להאמין גם לקין.

לפי אחד מסיפורי קורן, אשכנזי טלפן ישירות לשר הביטחון. "הוא אמר לברק: 'יוני מפעיל נגדי בלשים, מנסים לחפש אותי'. אני לא זוכר בדיוק מה הוא אמר, מזכירות, נשים, משהו כזה, מטורף כזה. ושר הביטחון התקשר ושאל אותי". קורן הכחיש שאכן נשכרה חברת חקירות לאיסוף חומר על לשכת הרמטכ"ל. לא זו בלבד, "אלא שסוף הסיפור הוא שמספר ימים אחרי זה היה גם ניסיון חדירה למחשב שלי, גם אני זיהיתי שעוקבים אחרי. קיבלתי מגורם בשב"כ, חבר שלי, שמועה, אני לא יודע אם היא נכונה או לא, שחוקר פרטי שמיודד עם בניהו הוציא חוזים עלי. אמרתי, מה זה חוזים? אני לא מכיר את השפות האלה. אמר לי, 'לחוקר הזה יש בעיה לעסוק בחקירות בעצמו, ולכן הוא מוציא לקבלני משנה'".

אשכנזי. "אמר לברק - יוני מפעיל נגדי בלשים, מחפש אותי. משהו מטורף כזה"
אשכנזי. "אמר לברק - יוני מפעיל נגדי בלשים, מחפש אותי. משהו מטורף כזה"אלון רון

בתשובה לשאלה אם הוצע לו להקליט שיחות בסתר אמר קורן, "אף אחד לא הציע לי. אני ביקשתי מדב לוטם, שיהיה לי מכשיר הקלטה. זה היה אחרי פרסום המסמך. ביקשתי להביא לי איזה ציוד כזה פשוט להקלטה, שאני אוכל לשים על השולחן ולהקליט, הביאו לי כזה דיסק-און-קי שאמרו לי שהוא מקליט. מבדיקה שעשינו, הוא לא, אי אפשר להבין איתו שום דבר שמדברים, ובסוף הקלטתי עם טייפ דיגיטלי רגיל. לעצמי, באופן פרטי, לא רכשתי מעולם שום מכשיר הקלטה, לא זעיר ולא אחר. הדיסק-און-קי נמצא במגירה עד היום, עומד כמו שהוא".

קורן סיפר שפנה לראש הממשלה בנימין נתניהו במכתב אישי "על השכר שלי". הוא משוכנע שהתערבות בניהו סיכלה מהלך להגדלת שכרו. היכרותו של קורן עם נתניהו נשענה על תקופת האופוזיציה, כאשר קורן יעץ לו "בעניינים פוליטיים". אז התוודע גם לנתן אשל. בין עדויות קורן ואשל בשאלת ביקורו של מזכיר הממשלה צבי האוזר בחיל-הים התגלעו סתירות. בתגובה על טענה שמידע מתוך דיון מבצעים וגיחות שעסק במשט הטורקי הגיע לעיתונות, והרמטכ"ל פנה לברק שהאשים את קורן, ענה האחרון כי הוא "לא מאמין שברק אמר דבר כזה. זה שקר מוחלט. השקר ה-1,500".

לדברי קורן, בבית שחק התכנסה ועדת ייעוץ בסוגיית איראן. בין משתתפיה היו שגיא ומפקדי חיל האוויר לשעבר, דוד עברי ואליעזר שקדי. דבר הכינוס נודע. "ביקשתי מהמלמ"ב בשם שר הביטחון לדבר עם אורי שגיא ולקיים איתו שיחת הבהרה". קורן הוסיף כי "כולם חושבים ששגיא קשור לעניין (מסמך הרפז), אבל איש עוד לא הביא ראייה". על המלמ"ב אין לסמוך: "הוא הסתיר מאיתנו חקירה בעניין הפנסיה של הרפז", עד שתא"ל במילואים שמואל צוקר, ראש מינהל הרכש שעמד בראש ועדת בדיקה, "גילה אותה". קורן טען כי לנציב קבילות החיילים דאז, תא"ל אבנר ברזני המנוח, שהתמנה כבורר בעניינו של הרפז, "היו קשרים עם אחיו של הרפז, בפרויקט עתידים" וכי קשרים אלה הוסתרו.

על הרפז אמר קורן: "עד המסמך לא שמעתי את שמו. לא שמעתי ולא ידעתי בכלל מי האיש. אולי המשטרה שאלה אותי על השם שלו אבל אמרתי שאין לי מושג. אם תראו לי תמונה, אולי אני מכיר אותו מהצבא, אולי נתקלתי בו".

על חקירתו בפוליגרף המשטרתי, שלא הניבה ממצא חד-משמעי, אמר: "האמת היא שהיה לי איזה עימות עם מפעיל הפוליגרף, כי לי נאמר באופן מובהק על ידי צוות החקירה שזאת רק עדות ולא חקירה באזהרה, ואני לא צריך עורך דין, ואין נגדי שום חשדות ושום דבר. ולמרות זאת, מייד כשהתיישבתי בכיסא הוא הודיע לי שאני חשוד בכתיבת המסמך. זה הרגיז אותי מאוד, אני אמרתי לו שאני לא מוכן לעשות בדיקה אם אני חשוד, כי זה מה שאמרו לי לפני שבאתי, שהם גם עוברים איתך על השאלות. הוא ענה לי שהוא לא עושה בדיקות למי שלא חשוד. אמרתי לו, 'תקרא לצוות החקירה ותשאל אותם'. לפי דעתי, היה איזה מתח באוויר, כי לפי מה שאני יודע היום על מצבי הבריאותי, לא בטוח שהיה מותר לי בכלל לעשות בדיקות פוליגרף".

לצערו, אמר קורן, הוא עבר "שלוש התקפות על המחשב שלי – במרס וביוני 2010 ושוב ב-2011. זה נקבע על ידי מחלקת המחשבים של משרד הביטחון ועל ידי מלמ"ב בשלב הראשון. בשלב השני העבירו את זה לבדיקות כדי לאפיין את זה בשב"כ. קיבלתי תשובות בפעם הראשונה שזה לא גורם זר אז לא מתעסקים עם זה. בפעם השנייה הם לא מצאו משהו אגרסיבי, אני לא יודע מה זה אומר. בפעמיים הראשונות לפני הדו"חות שאני קיבלתי ממלמ"ב, הכניסו לי וירוס, סוס טרויאני, שבאמצעותו כשרוצים אפשר למשוך תכנים מהמחשב. לשמחתי, אני פשוט זיהיתי את זה ישר בהתחלה. אני יושב מול המחשב ורואה שהוא מתחיל לזוז לבד, אז סגרתי אותו ויצאתי מהחשבון. התגלתה כתובת מחוץ למשרד. היה איזה שרת באריזונה".

המתנכלים לקורן לא הסתפקו בחדירה למחשב. "אני תקופה ארוכה התלוננתי בפני מלמ"ב על העובדה שפעם אחת בוודאות ראיתי שעוקבים אחרי. בוודאות ראיתי עקיבה, אני יודע להבין עקיבה ודיווחתי עליה באופן מסודר. הרגשתי כאילו שכל הזמן דוחקים אותי לפינה", תמצת קורן את תחושתו.
 

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 115
  לצמצם אותה
 2. 114
  מה עם הקלטות המושמדות ???

  למה המשטרה לא משחזרת את הקלטות המחוקות של לשכת ברק ???

 3. 113
  מחלמות היהודים ביהודים רק מחזקת את האויבים של המדינה.
 4. 112
  גועל נפש שבא להקיא
 5. 111
  אז גלנט לא הפעיל את דורי קלגסבלד שייחצ״ן אותו?
 6. 110
  פרשת אשכנזי-בנייהו-הרפז

  דחוף לאסוף את כולם....הם מפוזרים בתפקידים בכירים במערכת הבטחון כולה,כולל בחלק האזרחי.השמות מוכרים היטב וכולם פעלו למנותם לתפקידים רמים עם השפעה.חלקם נמצא שם לא בזכות,ובזכותם העיפו את הגרעין הטוב של משרד הבטחון,גרעין עם תרבות אחרת.האזנות,שקרים,ו״סידורים״הם מנת חלקם שבזכותה קודמו.חקירתם חייבת להגיע לחקר האמת המוחלט אחרת יהיה אסון.

 7. 109
  קורן תפסיק לילל.אתה שימשת כלי בידיו של אדונך לעשות דה לגיטימציה לרמטכ"ל
 8. 108
  אינך היחיד שזכה להתייחסות נבזית כזאת..........

  כשמחליטים במערכת הבטחון להתלבש על מישהו - הם אינם בוחלים בשום אמצעי, גרועים מכל משטר אפל של העולם השלישי.
  מהלכים אימים על בני המשפחה , מפרסמים בדותות אודותיך בכל אמצעי תקשורת אפשרי,תופרים לך תיק מפה ועד שם (כמובן בשת"פ עם הפרקליטות שבבחינת עבד-כי-ימלוך, קונים את שופטיך, מתעמרים בך מנטלית ופיסית........רוצה עוד?......אבל בעצם...עד לפני לא הרבה זמן שרתת תחת קורת גג אחת עם כנופיות הקלגסים האלה...אז מה הפלא? מה קרה? אתה מופתע?...הגולם קם על יוצרו???!!!!!

 9. 107
  זה נבלה וזה טריפה. כולם בראש שתי המערכות כנראה מושחתים. כשגם בצבא וגם במשרד הביטחון שולטת פוליטיקה קטנונית ומכוערת על מי נשאר לסמוך במדינה הזואת? אלה אמורים לשמור על המדינה אבל מתקבל הרושם שהם יצאו למלחמות כדי להגן על שמם ותדמיתם. החיילים בשטח הם בשר התותחים של הגנרלים והפוליטיקאים הרקובים. ישר רץ להעמיד את בני בתור להתנדב...
 10. 106
  לכנופיית אשכנזי ולמלכת הסלולר לא נשכח ולא נסלח

  לקחתם אדם שרץ אל האש בעבור כולנו והשחרתם אותו כלא ערכי.

  בוז לכם.

  רק על זה אני בחיים לא אשכח. ולא אסלח. לעד תהיו בזויים ונקלים בעיני.

 11. 105
  מעורר חלחלה

  הדג מסריח מהראש והמעללים המסופרים כאן לא היו מביישים את רפבוליקת הבננות מושחתת. הקשרים האישיים הלא מדווחים, ההתנכלות לקרובים (גם גלנט חטא בכך) והמעורבות של "צבא שלם" של מלככי פנכה יחצנים עיתונאים דגנרלים ושאר מריעין בישין מזעזעת. נדרשת וועדת חקירה ממלכתית שתנקה את הרפש הזה.

 12. 104
  אשכנזי תתביש בעצמך!!!! עם מוסר כפול.. נמוך מים המלח..

  כאשר מגיעים לשפל המדרגה תמיד יצוץ "האידאולוגי" אשר ירד לתמיון לשפל שבשפל המדרגה...קצה הקרחון.. מבשר צרות צרורות ... מדינה מטורפת מהחיים... אדמה פורייה לעבריינים.. פושעים.. אנסים.. רוצחים בלבד.. כל השאר היסטוריה.. אז הרצל, בכבודך נחזור להונגריה .... פטגוניה.. ממבו ממבו.. רק לא ישראל.. אין חיה כזאת.. מאחר ו"הטובים לטייס" בעזרת כל הנפשות הפועלות.. השמידו אותה מזמן!!!

 13. 103
  מעייף
 14. 102
  העיתונאים והטוקבקיסטים כמרקחה... שחמט!

  כ, לא יודע אם זו תאוות פרסום, או סתם צורך בפרנסה, אבל כל פיפס שאמיר אורן ושכמותו מפרסמים בלי טיפת פרשנות או ביקורת רק מראה איך הם משמשים ככלים באיזה משחק שחמט סתום, נסיון לעשות מסך עשן ע"י הסקופ של ההדלפות הפיקנטיות (שבאמת תמוה מניין באו, יומיים אחרי שהמבקר מעביר חומרים לארז וינר...)

  מגיע לציבור לקבל את התמונה המלאה ולא להיות חלק מחלקי האמיתות שמנסים לנפנף בפרצופנו ולעשות מניפולציות יחסי ציבור.
  חלאס- עושה רושם שכולם כבר קראו את הדו"ח הזה חוץ מהציבור ומשחקים על העיוורון שלנו... שהמבקר יוציא את הדוח המלא כבר ונשפוט בעצמנו

 15. 101
  זה המחיר של זבל הריאליטי ו"האח הגדול"... הציבור אדיש לטינופת שיש על המסך, בין אם היא אמיתית, ובין אם לא.  קחו את החבורה, שימו אותם בתוך דירה סגורה, או על אי בודד, ויש לכם רייטינג 20% לפחות.

 16. 100
  אם יש משהו שאפשר ללמוד מכל הרפש בין הגנרלים, ראשי המוסד, היועצים המשפטים לממשלה, ומבקר המדינה, זה שהם לא סופרים אותנו, ושאין להם שמץ של בושה, כי בכל מדינה אחרת נורמלית הם היו גומרים כמו מובארק  אלה מנהיגים את המדינה?
  אתם לא חושבים שמגיע לכם יותר טוב?

 17. 99
  יותר מידי דמיוני ,יותר ימדי "עובדות" מטעם ללא מסמכים תומכים ! אורן אתה ממשיך לפשל בגדול
 18. 98
  העיתונות בסיפור הזה היא עוד פיון בידי הגנרלים
 19. 97
  כנראה שאת וירוס הלהבה (FLAME) פיתחו קודם לצורך האזנות והעתקת מסמכים ממחשבים בצמרת הביטחונית
 20. 96
  יוני קורן בחור יקר.

  בהכירי את איכויות האיש אני המום . התקשורת כולה הלכה שולל אחרי אשכנזי שמתנהג כמו קומרה..

 21. 95
  עדות שמעידה על אישיותו הדוחה והבלתי אמינה של קורן, מאיים שלא יישאר במדינה? זה איום שעליו לממש ומהר..
 22. 94
  ככה מתנהלת מדינת ישראל? בין חברים ובעלי ענין אישי? פחד אלוהים.
 23. 93
  "בימים ההם אין מלך בישראל איש הישר בעיניו יעשה" (שופטים כ"א כ"ה), ו"באין חזון יפרע עם" (משלי כ"ט, י"ח)
 24. 92
  אילה מה עשית לנו? אין לי מגפיים לעבור ולשרוד את הבוץ והזוהמה שבה אנחנו חיים. אילה את הכנסת אותנו לדרק הזה אנא הושיעי. עכשיו תספרי לנו על הבלאגן שהיה בעת ההשתלטות על המרמרה מאחר ויש לי הרגשה שהיה אי סדר בניהול ההשתלטות ביגלל אי התאמות בין המסוכסכים
 25. 91
  יצא בדחיפות מכרז למשרת יועץ (קונסולייירי) לארגון מערכת הביטחון. בדרישות התפקיד: נסיון מוכח בניהול ארגון בינוני עד גדול, האזנות סתר, איומים וחיסולים. אפשר בהחלט לגשת למכרז מתוך הכלא הישראלי או האמריקאי. הבלגאן חייב להיפסק!
 26. 90
  גבי אשכנזי מתגלה בשיא כיעורו וארסיותו
 27. 89
  באמת מפחיד. חשוב למצות את הדין עם אשכנזי
 28. 88
  התעניין האזרח אשכנזי בתפקיד מנכ"ל חברת החשמל וביקש מקורן להתערב למענו אצל שר התשתיות בן-אליעזר. קורן, לעומתו, בדק עם אשכנזי, תושב כפר סבא, אם יש לו עניין בראשות עיריית רעננה השכנה.
 29. 87
  כנופיית אשכנזי פגעה בביטחון המדינה

  עכשיו מגלים רק עד כמה חמורה הייתה הפגיעה

 30. 86
  שכחו להזכיר שיוני קורן נכשל בבדיקת פוליגרף פרטית שערך. (ע"פי בן כספית...)
  1. הוא הזכיר והסביר. בן כספית שייך לכנופיה של אשכנזי.
 31. 85
  עדות נוספת להתנהלות העבריינית של אשכנזי
 32. 84
  שטויות... זה הכל כדי לבלבל את האיראנים, בזמן שוירוס ה"דרעק" תוקע להם את-CAPS LOCK לעולמי עד
 33. 83
  מה היה לנו כאן... "הפרנואיד/הקרבן", "הכל יכול"... חבורה של שפכטליסטים שמטייחים אחרי הבוסים שלהם
 34. 82
  נראה כאילו התרחש (מתרחש) מרד גנרלים

  כאשר הבכירים שבהם (ברק ואשכנזי) מובלים על ידי מניפולטיבים שרק רוצים לעשות לביתם ולאגו שלהם.
  השאלות העיקריות הן האם זה נפסק, והאם יש עדיין ארגון ממשלתי שיכול באמת לחקור באובייקטיביות לנקות את האורוות המבאישות האלו?
  ומעל לכל, מעניין איך אף גוף עיתונאי לא ידע ולא פרסם את זה כשזה קורה? האם כל התחקירים העיתונאיים מתבטאים רק בחומוס או בשג שלא בדק מסמכים לנכנסים, ולא באירועים שעלולים להביא לקריסת המדינה?
  מפחיד באמת מפחיד......

 35. 81
  חקירה פלילית מיד! המצב מפחיד ומסוכן!
 36. 80
  חבורה של עסקנים צבאיים מיליונרים שרבים על השליטה בתקציב
 37. 79
  לא הבנתי

  כיצד השתרבב שמו של פרס לכתבה הזאת.אולי הרמטכ"ל לשעבר אשכנזי
  יבהיר את טיב יחסיו עם פרס כאשר היה רמטכ"ל.

 38. 78
  30% פסיכופטים בישראל לעומת 6% בעולם !!!
 39. 77
  בעלי תפקידים במשרד הבטחון משלמים עבור שרותי חקירות אחר בעלי תפקידים אחרים תשלום משהב"ט זאת עבר
 40. 76
  תדע על אם עבריה
 41. 75
  כל מה שברק נוגע בו נרקב ומדבק.
  1. אין הבדל בין ברק לביבי, לליברמן ולשאר מושחתי הימין
 42. 74
  מה הוא בוכה על בנו בו בזמן שהוא דאג שיזרקו את הבת של הרפז?

  האיש ממש מתמם!

 43. 73
  ואלו מאיישים אחר"כ את הנהגת המדינה,,,
 44. 72
  נשמע כמו יום רגיל במשרד הבטחון
 45. 71
  מלחמת הכל בכל. איזה פחד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 46. 70
  זה מבקר המדינה או גננת? מה זה הרכילות הזאת?
 47. 69
  לכו תשלחו את ילדיכם לצבא שמונהג על ידי האוסף הזה של האנשים,העושים בלטיפונדיה שלהם כרצונם ונלחמים זה בזה בכל אמצעי שבידם.

  צריך לבדק את פעולות וועדות המינויים של הצבא אחורנית ולעומק.

 48. 68
  השורה התחתונה: לכל האנשים האלה אסור לקבל החלטה בסדר גודל של איראן או כל פעולה יזומה אחרת.
 49. 67
  חברה חלשה , אנשים נרפים

  אוסף של עלובי נפש , התגלגלו לעמדות מפתח , קוצרים פירות מהקופה הציבורית ואינם ראויים לתפקיד , ילדים סוררים בגן קשה לראות את החברה / מדינה שורדת אם חו"ח יבוא עלינו משבר גדול

 50. 66
  האמת הנאלמת

  כולם רמאים , שקרנים וגנבים! לכן האמת נאלמת ונעלמת

 51. 65
  ועדת חקירה ממלכתית

  אין כל אפשרות שביום הם מחליטים על אירן ובלילה הם יוצאים למארבים. טרוף מוחלט !!!

  1. למה לא יצאת על ועדת חקירה ממלכתית כשביבי עם ישי ושטייניץ ברחו מאחריותם לשריפה בכרמל? מדוע אינך יוצא עכשיו ודורש ועדת חקירה על המיליונים שביבי הולך לשפוך בשטחים הכבושים ?
 52. 64
  הכל נחשף בזכות אילה חסון! שאר התקשורת ניסתה להסות את הנושא....
  1. זה לא תפקידה של איילה חסון, כמנחת "יומן", ללחום את מלחמותיו של ברק, וה"יומן" בו התנפלה על משה לדור היה ביזיון שבעקבותיו היתה צריכה לעוף מהנחייתו.
  2. אילה חסון - קול אדוניה

   ההתלהבות של יפה מהרצליה מאילה חסון מאוד משונה. אילה חסון, במוצהר, היא 'קול אדוניה', קולו של אהוד ברק, הבורח הידוע, היא עצמה אמרה, בטלוויזיה, ש''בלי הדלפות אין לנו מה לעשות'', ומה - לא ברור לך, יפה, שכל הדלפה מותאמת במדויק לאג'נדה של המדליף? אילה חסון מתחזה לעתונאית, אבל עוד לא ראיתי תחקיר אחד רציני שהיא עשתה - למשל התחקיר של ליבסקינד מ'מעריב' על יואב גלנט שודד הקרקעות, התחקיר שהפיל אותו מכס הרמטכ''ל - אצלה הכל בא ממקור אחד, בלי לאמת ובלי לעמת, והעובדות? נזרוק אותן לפח, שלא יפריעו.

  3. יואב אצל איזה אדון אתה עובד אשכנזי או האדון הרפז?
 53. 63
  קשה לעקוב אחרי כל פרטי הסלט אבל הסגנון באמת נראה "סגנון של משפחות פשע".

  העילית הצבאית- תככים זדון ואגו

 54. 62
  מערכת הבטחון

  האוצר צודק, מערכת הבטחון מלאה בכסף שצריך להסיטו לטובת המערכות האזרחיות במדינה, אז יפסיק השומן לנטוף ולפרנס את הפעילות המושחתת המתוארת במאמר הזה.

 55. 61
  "זה שאני פרנואיד לא מבטל את העובדה שעוקבים אחראי"
 56. 60
  "מְהָרְסַיִךְ וּמַחֲרִיבַיִךְ, מִמֵּךְ יֵצֵאוּ"!!

  נער הייתי וגם זקנתי. סיפורים על תככים סביב האישים והלשכות המנהלות את המדינה, תמיד היו וכנראה ימשיכו להיות. הסבב הנוכחי שמכונה "פרשת הרפז" עבר כל גבול.
  מסע ההכפשות שפרט לראש הממשלה, כולם נלחמים בכולם, אפילו היועץ המשפטי במבקר המדינה, הוא אות לפשיטת רגל ערכית, מוסרית ויסודית של כל המערכת השלטונית.

  איך יכול להיות שאדם, פגע רע, כמו הרפז, ידו בכל ויד כל בו, פוגע באושיות השלטון במדינה.
  איך יכול להיות שהאיש מתעתע בכולם והם מאמצים אותו אל חיקם כאילו היה "הקש שנאחז בו הטובע".
  הקשר הבלתי אמצעי עם הרפז בכל הרבדים מעיד על המעורבים בו שאין טיפה בינה בקודקודם. ואלו עוד מנהלים את המדינה.

  ראש הממשלה אינו יכול לרחוץ בניקיון כפיו. "החגיגה" היא במשמרת שלו. רק החלטה על "ועדת חקירה ממלכתית" ובצמוד לה חקירה פלילית וניקוי האורוות מהבכירים ביותר ודרומה, תהיה בבחינת מעשה מעט מזעייר!

  צמרמורת עוברת בגווי למקרא הכתבה הזאת ואחרות. הערבים אינם זקוקים לכלי משחית כדי להשמידנו.
  די בכך שישבו בסבלנות עוד דור או שניים, מנגנון ההשמדה העצמית אצלנו עובד שעות נוספות.

  1. שכחת רק דבר אחד שיש לך ראש ממשלה שקרן, שברח עם ברק מאחריותם למשט, שברח עם ישי ושטייניץ מאחריותם לשריפה בכרמל, שהמליך את ליברמן עליו במנותו אותו לשר חוץ, במקום לתת למערכת המשפט לטפל בשרץ. הרפז הוא רק קצה חוט. כלב לעומת מה שקורה בממלכת הביבי.
  2. שכחת רק דבר אחד שיש לך ראש ממשלה שקרן, שברח עם ברק מאחריותם למשט, שברח עם ישי ושטייניץ מאחריותם לשריפה בכרמל, שהמליך את ליברמן עליו במנותו אותו לשר חוץ, במקום לתת למערכת המשפט לטפל בשרץ. הרפז הוא רק קצה חוט. כלב לעומת מה שקורה בממלכת הביבי.
  3. מאה אחוז. להעתיק , להדביק ולהפיץ בכל הרשתות החברתיות. כל הכבוד!!
  4. מי אתה, אחד מהזקנים הקוטרים על הגזוזטרה מה"חבובות"? אל תשכח שהשועים וראשי הכרוב שהמלכנו על ראשינו - הם הינם הבחירה המיטבית שהשכלנו לייצר. גם אתה. והם מהווים השתקפות מציאאותית של מי ומה שהננו כאומה. אתה ואני לא עשינו די ע"מ לייצר סביבה שתומכת בעדיפויות שפויות יותר. איני מבין מה ולמי הקיטורים וההבאשות שלך יואילו אם אלו רק שחרור קיטור.
 57. 59
  בבבבעעעעעע כדור נגד בחילה מישהו? והרגעה...?
 58. 58
  כן זה קצת מצחיק

  בגדול מה שעושים , ואני אני מנסה לתקן בתחום האזרחי , זה אוספים ידע על העתיד , ומתקנים לאחר החזרות זמן . ומצחיקה האמירה שברק אובססיבי על זה , ועל זה מאשים בפוטש ? הומור .

 59. 57
  אף מילה על וינרים קטנים שמחזיקים תחנת ממסר בתוך ראשו?!
  1. אין הבדל בין וינרים, לאשלים, לליברמנים, לישיים, לבניהוהים וכן הלאה.
 60. 56
  Are these the guys in charge the lifes of our kids?

  Are they worthy to safeguard the lifes of thousands better put , millions of human beings ?

 61. 55
  אין צורך לקרא עד הסוף. אפילו רק חלק נכון-דיינו. ואם לא נכון בכלל, העובדה שאיש כמו קורן

  שבודה דברים יושב במקום שיושב--מדאיגה.
  =
  אבל מי שלמד הסטוריה יודע שכל צבא קורס לתוך עצמו מרוב משמנים, וזה מה שקרה לצה'ל.
  כשמקימים כל צבא-שלב ראשון הוא בנוי על אידיאליסטים, שלב שני הוא מתחזק הירואי, אחר כך מתחילים לצ'פר את האנשים, מגיעים אנשים מליגה ג', וכאשר הממשלה רואה שמגיעים רק ליגה ג' היא מוסיפה שכר, אבל בכל זאת אנשים מליגה א' לא מגיעים כי עצם מהות הצבא מנוונת. ולכן כל צבא קורס- שנאמר "וישמן ישורון ויבעט, שמנת עבית כסית, ויטוש אלוה עשהו"

 62. 54
  מה לעזאזל קרה שם??
 63. 53
  כדאי לרשויות החקירה והחוק להזדרז פן נאחר את הרכבת

  דווקא בראש מערכת הבטחון העמידו ערימה של טמבלים (שלא לאמר אידיוטים) ומקורבים, במקום מקצוענים ואנשי עבודה ועם ישראל עלול לשלם על דברים כאלה בחייו,
  רק זכרו את חורבן בית שני, (מהרסיך ומחריביך ממך יצאו)

  1. נו טוב. הרי התברר שרופא השיניים של קורן אחראי על מצבת כוח האדם במשרדו

   ויש לו השפעה מי ימונה למה

 64. 52
  זה לא צמרת המדינה , זה צמררת המדינה .
 65. 51
  האיש לא אמר דבר קונקרטי אחד שניתן לבדוק. הכל שמועות ולחשים. הוא אישית אחראי בעיני על הדם הרע בין הלשכות
 66. 50
  הערה אחת לעניין

  אוירת התככים המתוארת בכתבה מעלה שאלה וספק בצידה: האם מעייניה נתונים לשמירה על בטחון המדינה ואזרחיה? ועוד דבר: תמונת רקב ערכית ומוסרית רומזת על שקיעה כפי שקרה בתולדותיהם של ארגונים ומדינות.האם זה צפוי גם כאן? ישראל בת 64 ויותר ולאן פניה?

 67. 49
  היה פרנואיד בגלל זה יעץ לברק המרושע להשמיד את כל ההקלטות בלשכתו

  ואשכנזי?לוחם ואפס מאופס.

  1. כשייצא הדוח אשכנזי ייכנס לכלא
  2. או שאשכנזי מושחת ומרושע או שהוא פשוט טיפש ונתן ללשכה שלו לסובב אותו
  3. אשכנזי, תסביר את תמלולי השיחות לפני שאתה תוקף אחרים
  4. פרנואיד סרטיפאייבל. מן הסתם גם קצת רדפו אחריו. השאלה האמיתית היא
 68. 48
  מה הפלא שאין להם זמן לטפל במסתננים ובטרור.....
 69. 47
  ברק עילוי גבר שבוחשים בגדולתו

  אהוד ברק איש ענק, מנהיג שמתוך קנאה וחוסר יכולת לעמוד בסטנדרטים הגבהוים שלו, לא נשאר לאחרים אלא להכפיש.
  כך עם ישראל איבד מנהיג כפי שמנהיג צריך להיות.
  לגבי אשכנזי, הוא עדיין חייל בגולני, תחת ארשת פנים של אחד מאיתנו מסתתר איש שנוי במחלוקת

 70. 46
  לעולם, אבל לעולם חייב אדם לחשוד באמיתות דבריו של פרסומאי....
 71. 45
  אלוהים ישמור

  קן הקוקייה . הקב״ן צריך להתערב בדחיפות. מה זה האנשים האלה האנשים האלה שעוסקים בבטחון המדינה?

 72. 44
  פשוט לא להאמין בידי איזה אנשים קטנים אנחנו נמצאים...
 73. 43
  פרנויה- קורן צריך רופא טוב ומרשם לפרוזק
 74. 42
  כמי שמכירה את קורן מימיו כרל"ש הרמטכל ברק אני מעידה בשבועה שהוא כמעט ולא משקר כשהוא ישן

  אדם מסוכן מאין כמוהו שמזמן כבר אינו מבדיל בין אמת ושקר, לא בדבריו ולא בדברי אחרים

  1. נראה שאין צדיקים בסדום
  2. שאלה לדניאלה

   דניאלה-ריך את יודעת מה עושה/לא עושה קורן בשנתן?

 75. 41
  אתה לא היחיד שאינו רוצה להמשיך לחיות שם...

  אני כבר עזבתי. ועוד מעט גם משפחתי וחברי יצטרפו אלי. את הארץ כולה אשאיר לכם. בתיאבון

 76. 40
  זו לא פרנויה אם באמת עוקבים אחריך.
 77. 39
  הכל קמופלאז' על דבר אחד: אשכנזי עשה פוטש בחסות הסמול

  ומבהיל איך הופכים את הכל לאופרטה ויאית, רק לא להפליל את אשכנזי.

 78. 38
  טוב שזה מתפרסם עכשיו, ככה אולי לא ירגישו צורך לבלבל לנו את השכל על זה במשך עשרות שנים כמו שהיה ביום הכיפורים

  יש מעט מאוד אנשים שאומרים את האמת בפנים
  "הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם" זו לא רק אמת, זו אקסיומה

 79. 37
  אשכנזי, קורן, ברק- בזיון אחד גדול.
 80. 36
  עוד מישהו צריך הוכחה שאנחנו על שפת תהום ?!
 81. 35
  חשד לעבירה פלילת ???????

  מושחתים נמאסתם.

  צריך לחקור ולהוציא את האמת אל אור השמש שיחטא את הפגר הזה.
  בין אם זו חבורת אשכנזי ובין אם אלו אנשי ברק צריך לדעת מה קרה שם על מנת שתדע כל אם עבריה.

 82. 34
  המשותף לכל הנזכרים בכתבה

  אומללות מעורבבת בשררה מעורבבת בניצול בנכות רגשית. שימותו. מה אכפת לנו יוחלפו בטמבלים אחרים בעוד עשר שנים

 83. 33
  להתבגר.

  טוב, ילדים, הגיע הזמן להתבגר ולזכור שאתם הייתם והינכם מפקדים ובעלי תפקידים רציניים . קחו אחריות והפסיקו עם "הוא אמר " ו"הוא התחיל". תלמדו לוותר, לדבר ולהתפשר, כי ככה זה בחיים.

 84. 32
  הגד לי מי חברך ואומר לך מי אתה

  כל החברות הזו שלח הגברת אשכנזי עם הרפז, ההתנהלות של וינר מראים שאהוד ברק שר הבטחון צדק שלא האריך את כהונתו של גבי אשכנזי.
  אשכנזי ווינר לא תמימים.

 85. 31
  איך אמר יעלון: צריך נעלי צנחנים בקיריה בגלל הנחשים.
 86. 30
  לא פלא שהם צריכים להגדיל את תקציב הביטחון...
 87. 29
  אז מה היה לנו שם? מחשבים זזים, עטים מקליטים, רופא שיניים, ישיבות באוטו, חוזים לקבלני משנה, דיסק און קי במגירה ושרת באריזונה.

  לייק.

 88. 28
  ברק מזמן היה צריך להתפטר, עוד בתקרית המרמרה

  רק על זה צריך לעשות מחאה, בושה שבן אדם כזה מופקד על ביטחון המדינה. אני אישית מאמין לאולמרט לכל מילה שהוא אומר על ברק. ולא רק הוא..

 89. 27
  צריך סופר עם כישרון מיוחד כדי לכתוב עלילה מופרעת שכזו.כמה טוב לדעת שאלה האנשים שאחראים על חיינו כאן.השר קורא ביקורות על תוכניות ריאליטי ועוזרו פראנואיד.
 90. 26
  מבולבלים? גם אנחנו
 91. 25
  אין חדש בצבא ההפקרות לישראל

  המטה הצה"לי כולו הוא קופת שרצים מלאה ביצורים מתועבים ומעוותים שאינם יודעים להבדיל בין אמת לשקר, בין צדק לאפליה, בין מחמאה להשמצה, בין תירוצים לבין מעשים. זהו אוסף נאלח של פושעי רחוב נושאי דרגות אשר חיים ומתקיימים מקומבינות עלובות, מהפצת דברי כזב והסתה נגד קולגות, מפקדים ופקודים, 90% מהם עונדים סיכות וסמלים שלא היו מביישים אפילו את נפולאון למרות שמעולם לא קרעו זוג נעלים ולא יודעים מהו קרב ומהי מלחמה, כל משנתם היא רכילאות זולה ואובססיבית הנעשית מאחורי גבם של הגיבורים והצדיקים שמשלמים מחיר ולוקחים אחריות על כך שאנו שותקים ומאפשרים למצב הזה להמשך.
  סופ"ש נעים ורק חלומות טובים בהמשך הדרך!!!!

 92. 24
  שהאחרון יכבה את האור
 93. 23
  החברה הישראלית - ממערכת החינוך, דרך הצבא, הרחוב, הטלוויזיה וכלה בפוליטיקה - חולה בריקבון נפשי.
 94. 22
  בצהל ובמשרד הבטחון ימשיכו לריב עד חורבן המדינה
 95. 21
  פשוט מפחיד

  דרוש ניקוי אורוות באופן בהול בכל המערכת, הרקב פשה בכול תיבת הפרי
  מפחיד לחיות כאן באווירה זו כאשר האיום האירני טורד שלווה ואלה מתקוטטים להם בשיטות מפיוזיות, רמטכ"ל מפעיל קשר חתרני נגד הדרג הממונה עליו
  כמו בחצר ביזנטית, לחקור ולא להשאיר אבן שלא הוזזה וללא פשרות כי בנפשינו הדבר.

 96. 20
  פשוט טירוף !!!! מי שעומד בראש המערכת זה שר הביטחון וראש הממשלה - שניהם בסופו של דבר אחראים לכל זה.
 97. 19
  שום דבר לא צריך להפתיע אותנו כבר
 98. 18
  לא יאומן.הבן שלי אמור להתגייס עוד שנה ואני רועד למחשבה שאלו יהיו מפקדיו
  1. פטריוט אמיתי לא מתגייס - מוחה
 99. 17
  אז היתה גם ןעדת בדיקה ? מי זה צוקר ? מה בדקו ומה מצאו? החגיגה מיתפתחת..
 100. 16
  יש מישהוא נקי במשהב"ט? קורן משמיץ את כולם: מופז,שגיא,גנץ,ד"ר,קיין, ועוד..
 101. 15
  קורן פונה לנתניהו לגבי שיפור שכרו? אוי לבושה.. רפובליקת הבננות בהיתגלמותה
 102. 14
  תדע כל אם עבריה
 103. 13
  אלוהים ישמור, אם רק חלק נכון...

  ומה שמפחיד הוא, שכל יטוייח, ימצאו משהו אחר לכותרת הראשית, אף אחד (כרגיל) לא ייקח אחריות ושוב- שאלוהים ישמור.
  ואני עוד חושב ברצינות לחזור ארצה..... ציטוט מהכתבה של קורן: "במקום שצריך להיות צדק, הוא נעצר, במחסומי בדיקות מוזרים. הוא נעצר אצל היועץ המשפטי לממשלה. הוא נעצר במשטרה. באמת, זה מעבר לתחושה שלי. אני לא רוצה לגור יותר במדינה הזאת, במישור האישי"

 104. 12
  יוני קורן

  תכונותיו הבולטות של הנדון הן אמינות, חוכמה וחדות.

  1. זה בסגי-נהור?
 105. 11
  לא הייתי קונה ממנו רכב משומש..כמה השמצות וכמה שקרים.. אבל מתאים לברק לעבוד עם טיפוס כזה..
 106. 10
  אכלו לי -שתו לי..לא רוצה לגור בארץ ? למה מי יקנה אותך בחו"ל ?איזה מטען אתה מביא בדיוק? לך ונראה
 107. 9
  הלו? זה רדיו‪?‬
 108. 8
  כמעט הקאתי באמצע הכתבה. אשכנזי נחש בקן של נחשים. מזעזע
 109. 7
  היתפררות האימפריה-בקושי עברנו תשישים אפילו הצלבנים החזיקו מאה
 110. 6
  סיירת מטכ"ל - מפקד הצבא

  שניהם הין שם אשכנזי וברק ומה יצא טירוף מוחלט מי שקורא היטב בין השורות מבין שהבריחה מצאלים היא סימפטום של מחלת הרדיפה של אהוד ברח, והעישון האובססבי ומלחמת החורמה של יוצא גולני על כל מי שלא היה בחטיבה היא יותר מכל מסמנת את העיקרון הפשוט שאסור לתת להם להיכנס לפוליטיקה אלא אחרי 10 שנים של הפשרה הכוח מחרבן להם את המוח

 111. 5
  זו לא "מזימה נגד ברק", או קנוניה נגד אדם כזה או אחר אלא קשירת קשר של אנשים במטכ"ל, כולל הרמטכ"ל, נגד שר בטחון של ממשלת ישראל, כלומר ניסיון פוטש של הדרג הצבאי נגד ממשלה נבחרת. לא פחות. אסור לתת לבעלי עניין במערכת לטאטא את העניין החמור הזה מתחת לשטיח. חייבים לטפל בזה בכל חומרת הדין ללא קשר לזהות האנשים המעורבים. מדובר בניסיון לפיגוע חבלני בליבה המערכתית והאקזקיוטיבית של מדינת ישראל. לא פחות.
 112. 4
  מפחיד
 113. 3
  מישהו צריך לכתוב מוסיקה לתסריט המקברי הזה יהיה פנטסטי.
 114. 2
  איפה רעידת האדמה שהבטיח ארי שביט? אנחנו עדיין מחכים
 115. 1
  ככה נראה צבא של שקרנים מקצועיים שמגינים על ההתנחלויות בטענות שקריות כאילו יש צורך בטחוני