בן אליעזר: רבין ושרון רוצחים

בראיון לאמנון לוי בערוץ 10 אמר שר הביטחון לשעבר כי "ג'עברי גבר, מילה שלו היתה מילה; הפצ"ר לשעבר: יש נוהל צה"לי לפיו אסור להרוג יותר מחף פשע אחד בחיסול

ח"כ בנימין פואד בן אליעזר (העבודה), שר הביטחון לשעבר, מכנה את ראשי הממשלה לשעבר יצחק רבין ואריאל שרון "רוצחים", בדיוק כמו רמטכ"ל חמאס, אחמד ג'עברי, שחוסל לפני שבוע על ידי צה"ל.

בראיון לאמנון לוי בתוכנית "פנים אמיתיות" שתשודר הערב (רביעי) בערוץ 10, ובה יוצג תחקיר העוסק במהלכים שקדמו לחיסולו של ג'עברי, נשאל בן אליעזר על ידי לוי מה דעתו על ג'עברי, כמי שהיה שר ביטחון בשנים 2002-2001, בממשלת שרון. מדבריו ניתן להבין כי חיסולו של ג'עברי היה טעות, שכן רק עם "רוצחים" מסוגו, ניתן להגיע להבנות ולהסכמים שיכובדו ויקוימו.

"אני מכיר אותו, אני מכיר אותו" אמר בן אליעזר ללוי, "הוא גבר, הוא גבר". לוי שאל : "היתה טענה שהוא בין המתונים. אלוף בן ב"הארץ" כתב זאת". בן אליעזר השיב: "אם אתה שואל את דעתי, אז מילה שלו היתה מילה. הוא אומר 'אני אתן לך', הוא נותן לך. אתה בטח שמעת אותי אומר לא פעם: תשחררו את ברגותי. למה?"

לוי: "כי איתו אפשר לעשות עסקים?"

בן אליעזרמיכל פתאל

בן אליעזר: "כי עסקים אתה עושה רק עם רוצחים. תלמד את זה. רק עם רוצחים. חאפז אל אסד היה רוצח. סאדאת היה רוצח. רבין היה רוצח. אריק היה רוצח. חוסיין היה רוצח. נכון או לא נכון?" (אמש אמר בן אליעזר ל"ידיעות אחרונות" כי התכוון לומר שרבין ושרון היו אנשים חזקים).

בן אליעזר ביקש להבהיר שבדבריו על רבין ושרון הוא התכוון לכך שהם היו "קילרים", אנשי צבא רבי הישגים שלא חששו להפגין אומץ וללכת למהלכים של שלום.

גילוי נוסף בתוכנית שתשודר הערב נוגע לנוהל החיסולים הממוקדים של פעילי טרור. הפרקליט הצבאי לשעבר, אלוף במיל' אביחי מנדלבליט, מגלה כי בצה"ל קיים נוהל שמגדיר במדויק את מספר הנפגעים הלא מעורבים או החפים מפשע (מה שקרוי: "נזק אגבי") בהם מותר לפגוע, במקרה שנדרש חיסול ממוקד. מדברי הפצ"ר לשעבר ניתן להבין כי המספר הוא: אחד.

מנדלבליט אומר ללוי כי הנוהל קובע כך: קודם כל היעד חייב להיות "בן מוות" אבל לא על פשעי העבר אלא רק על פשעים או פיגועים שהוא מתכנן לעשות בעתיד. כלומר שאין לבצע חיסול ממוקד כענישה או כנקמה. התנאי השני, לדברי מנדלבליט, הוא שהנזק האגבי - כלומר, מספר החפים מפשע שייהרגו יחד עם האיש שבו מתנקשים - יהיה קטן ככל האפשר.

לוי שואל מה המספר. "אני מעדיף לא לענות על זה," משיב מנדלבליט, "אבל אלה מספרים מאוד נמוכים. מאוד מאוד נמוכים. זה קרוב לאפס".

האם פואד עבר את הגבול? הגיבו כאן באמצעות הפייסבוק

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 281
  מה שהוא באמת התכוון

  דבריו של פואד הוצאו מהקשרם. אמנם הכינוי שהצמיד לרבין ושרון "רוצחים" אינו במקום,אך הוא התכוון לעובדה שרבין ושרון היו לוחמים בצה"ל. שניהם הרגו אנשים.

 2. 280
  פואד אתה רוצח בעצמך, אתה ממשיך לרצוח מתים, זו התמכרות פואד?
 3. 279
  אני לחלוטין מבין את פואד, הוא צודק לחלוטין

  הרי ממשלת ביבי מעוניינת להסלים את המצב, ביבי וליברמן שני הסמרטוטים האילו ביחד עם ברק מנהלים בצורה חובבנית את המדינה הזאת. במשך 4 שנים לא ניסו אפילו פעם אחת ליצור קשר עם מישהו שקשור לפלסטינאים וכל הזמן טוחנים את המוח שהם לא רוצים לדבר והם לא רוצים לדבר.
  פשוט בדיחה של הנהגה, לגבי ג'אברי אני לא מכיר אותו ולא שמעתי עליו אבל אני מניח שמה שפואד התכוון זה שניתן לדבר עם אנשים כמו ג'אברי וכפי שהאמרה החכמה אומרת: שלום עושים עם אויבים לא עם חברים!!! אם יש אנשים כאלו, שניתן לדבר איתם שם ואולי להגיע למשהו אז למה לעזאזל לא לנסות??????????
  אני יסביר לכם בדיוק למה ביבי לא מנסה, בדיוק בגלל שהוא ביבי. נמושה חסרת ביצים, שלא כמו רבין ושרון שהיו באמת אנשים אמיצים שהיה להם אומץ לעשות מהלכים מהסוג הזה.
  ביבי הוא פוליטיקאי מהזן הנמוך ביותר שקיים, הוא בשלטון רק בשביל להיות בשלטון, בשביל האגו שלו נקודה. הוא שקרן פתולוגי, יגיד בדיוק מה שאתה רוצה לשמוע ואיך שאתה רוצה לשמוע את זה!!
  פשוט בושה וחרפה שהבן אדם הזה מנהיג בעם ישראל!!!

 4. 278
  פואד, מה עם פנסיה?
 5. 277
  אמצ לאמיתה רבין ושרון רוצחים!!!!

  חימוש חמאס, גירוש גוש קטיף, ההתנתקויות ...
  אין מה להתנצל הם באמת היו רוצחים!!!

 6. 276
  אתם לא מבינים את התמונה הכוללת. כל העימות הזה היה תרגיל באש חייה לבחון את היכולות של כיפת ברזל לקראת עימות עם איראן. ובנוסף לכך, תרגיל של ביצוע של גיוס המוני תוך פרק זמן קצר. מניתוח התוצאות ניתן לראות, כי כיפת הברזל תיפקדה בכ-80% מהמקרים. הגיוס התבצע היטב אבל נתגלו חוסרים שונים בציוד ובמזון. נקווה, שבעימות האמיתי המערכות יפיקו לקחים וישתפרו בביצוע.
 7. 275
  אני מאשימה רק את אמנון לוי.

  קודם כל אני דורשת מעובד טלויזיה ישראלית, שלא יזיק לעמו, כמו שרופא מצווה לא להזיק לחולה.
  מדוע מר לוי לא סינן את דברי המרואין? מה, כל דבר צריך להשמיע, אפילו אם זה מזיק כרגע למדינה? מה יותר חשוב, הקרירה שלך או טובת המדינה?
  הרי שידור כזה מנוצל על ידי אויבינו ומשודר בכל רשתות הטלויזיה.
  חילים מוסרים את נפשם עתה על משמרתם, ואתה לא יכולת לכבוש את יצרך, ולגנוז את התכנית לזמן אחר?
  מה קרה לעם שלנו? במלחמת עופרת יצוקה, חתן יצא מיד לאחר חופתו והצטרף לקרב, והיה מוכן להפצע קשות (וגם נפצע) כדי להגן עלינו, ופה בא אדם חכם לכאורה כמר לוי, ובבת אחת הופך את הקדרה על פיה.
  חבל, משום שבחלק מהתוכניות שלו, הוא הוכיח הרבה אומץ, ועכשיו לצערי התאכזבתי ממנו.
  זכרו, סיג לחוכמה שתיקה.

 8. 274
  זוכרים מי שלא לומד גם מהנסיון של עצמו.

  זמנך עבר. ספר לנכדיך איך אתה דואג לעתידם, אולי הם יאירו את עיניך.

 9. 273
  פתגם סיני: מי שאומר את האמת מוטב שיכין זוג אופניים למילוט.
 10. 272
  סייג לחוכמה שתיקה.
 11. 271
  עוד סיבה למה לשנות בדחיפות את שיטת הממשל כדי שאפסים כמוהו לא יהיו בכנסת
 12. 270
  פואד בן-אליעזר

  אפילו - ואולי לא במקרה - גם בכנסת ובראש הציבוריות הישראלי נמצאים כמה אנשים בורים, קלי-פה, לשון והעדר יכולת חשיבה כלשהי, כמו למשל ח.כ. פואד בן-אליעזר. בהגיע אלה לגיל מסויים - כאשר הם נותנים דרור בלתי מבוקר למוצא פיהם, יש לשלוח אותם למקום כל שהוא הנמצא קצת בבידוד, שימנע מהם להזיק לעצמם ולזולתם, בהבל פיהם. בקושי אני מוכן לסבול ולהתאפק למקרא השטויות שהם אומרים. פשוט חבל עליהם, רחמנות !!!!

 13. 269
  אדון מר פואד מהווה אויום אסטרטגי על מפלגת העבודה
 14. 268
  אדיוט מושלם.
 15. 267
  ברביעי שעבר פואד תמך בחיסול. בריאיון אצל דני דויטש ערוץ 2
 16. 266
  חכמנו לפני 2000 שנה אמרו עם ארץ שמתזדקן דעתו משתבשת

  מסכן כול הילדים שלו ירדו מארץ וחיים בחו"ל

  1. לא מדוייק-לא כל הילדים

   יש לו ילדה שהוא נאלץ לאמץ ולדאוג לה עד היום והוא עשה זאת היטב...

 17. 265
  ובגין היה ראש האצ"ל שהיה ארגון טרור
 18. 264
  ושמיר היה רוצח - למשל רצח הרוזן ברנדוט (שהיה מציל יהודים בשואה)
 19. 263
  הרי כתוב בכתבה עצמה שלא הכוונה ל"רוצחים"

  בן אליעזר ביקש להבהיר שבדבריו על רבין ושרון הוא התכוון לכך שהם היו "קילרים", אנשי צבא רבי הישגים שלא חששו להפגין אומץ וללכת למהלכים של שלום. רוצחים = אנשי שלום. העיקר שהכותרת מציגה משהו אחר לגמרי, וכל הטוקבקיסטים מתנפלים על הטרף מבלי לקרוא.

 20. 262
  בדיוק הפוך ממה שהוא אמר שעה אחרי החיסול- מדהים
 21. 261
  בן אליעזר ביקש להבהיר שבדבריו על רבין ושרון הוא התכוון לכך שהם היו "קילרים", אנשי צבא רבי הישגים שלא חששו להפגין אומץ וללכת למהלכים של שלום.

  בן אליעזר ביקש להבהיר שבדבריו על רבין ושרון הוא התכוון לכך שהם היו "קילרים", אנשי צבא רבי הישגים שלא חששו להפגין אומץ וללכת למהלכים של שלום.

 22. 260
  בדיוקנ הפוך ממה שהוא אמר שעה אחרי החיסול- מדהים
 23. 259
  האיש מתעקש להוכיח פעם אחר פעם כמה הוא אדיוט
 24. 258
  פואד

  המלצה חמה
  אולי תפסיקו לראיין אותו
  דברי חכמה לא נשמע

 25. 257
  הדמגוגיה שלו בלבלה את דעתו

  לצערי הוא לא הראשון ולא האחרון שמתבלבל בין צבא שפועל להגנת המדינה ובין טרוריסטים שמכוונים להרג המונים. אותם אנשים גם עשויים לראות באנשים כדוגמת היטלר אחלה גברים. כי כשמאבדים את הקוים האדומים אז הכל כבר אפור. גם האמרה "שלום עושים עם אויבים" היא אובדן של קוים. שלום עושים אויב שבשל למשא ומתן וכל עוד הוא לא בשל צריך להילחם בו בחורמה, ולהשאיר את הדלת למו"מ פתוחה. התסמונת שמרב דמגוגיה הקוים האדומים נאבדים ונשאר רק סחי באפור, זו תסמונת שגם גדעון לוי ואמירה הס סובלים ממנה וככל הנראה גם אולמרט.

 26. 256
  הוא לא שפוי
 27. 255
  פואד

  לאחר ההתרברבות של "פואד" על שיחת הטלפון שלו עם מובראק ("הכל בסדר"), אולי כדאי שיסתום את הפה אחת ולתמיד?

 28. 254
  פואד, אתה פשוט אדיוט גמור
 29. 253
  איש בדרך הישר

  געברי המנוח איש כן כי הוא הלך על הדרך הישר על פי איסלאם. ואכן, לא כזב ולא שיקר. אפילו כלפי האויב שבסוף הדבר התנקש בו

 30. 252
  כולם היו רוצחי
 31. 251
  פואד משתפ של מובארכ כל האמלח לעזה נכנס בזכות הליקוקים

  של פואד למובארכ העמבה עלתה לו לראש או שהגיל דפק לו הורמנים

 32. 250
  פואד בן-

  המחלה , הכדורים , הטיפולים, הוציאו אותו מהאיזון- ומהזון. אוסף כזה של דברי הבל לא נשמע במחוזיתינו מזה עידן ועידנים. רבין, שרון , בגין, שמיר היו רוצחים? אולי בגדר לוחמים לעצמאות ישראל. לפי הגיון מעוות זה- חבל שנתנו להיטלר להתאבד, למוסוליני- צאוצ"שקו ודומיהם למות. ומה בקשר לכל הזל"ים של החמאס. מה בקשר לנסראלה, אחמיניג"ד ונשיא סוריה לא חרם עליהם.

 33. 249
  פואד, נזל לך השכל מהאף. תקנח..... וואלה איזו אמירה אומללה!!!!!!
 34. 248
  האיש סנילי ועוסק בעיקר בפליטות פה מטופשות זה שנים ארוכות.
 35. 247
  FUAD

  אם כל כך חכם אתה למה לא לימדת את החבר של הבית סהר שאינטרס זה לדבר שלום ולעשות שלום!!! להשלים! עם השכן , איזה חברות מעולה!!! לא הצלחת
  חבל !!האסטרטגיה שלו גם לא היה מוצלח, הוא יושב בפנים עם הבנים, אבל אתה עשית טיולים!!!

 36. 246
  שלי יחימוביץ-לחשוב פעמיים אחרי הראיון ההזוי הזה עם פואד.
 37. 245
  היינו כחולמים,ובידנו פרחים אדומים. והמציאות הדואבת מקישה בדלת.אנחנו בליבת מלחמת התרביות של המאה ה-21.כשאירופה תעורר מחלום הבלהות של האיסלאם ?! יחזרו לאופל !!!
 38. 244
  היינו כחולמים,ובידנו פרחים אדומים. והמציאות הדואבת מקישה בדלת.אנחנו בליבת מלחמת התרביות של המאה ה-21.כשאירופה תעורר מחלום הבלהות של האיסלאם ?! יחזרו לאופל !!!
 39. 243
  פואד איננו ארתור שופנהאור ולכן מוטב לקחת את הדברים שלו בעירבון מוגבל. כמו בהרבה מקרים אחרים של עילגות, הוא התכוון לטוב: רצה לומר ששלום עושים עם האויבים מוכי המשטמה, שדמנו על ידיהם ועתה שינו את דרכיהם. זה לא המקרה של ג'עברי שאולי שיתף איתנו טאקטית פעולה, אולם אסטרטגית הוא בשר מבשרה של תנועה שחפצה בחיסול מדינת היהודים. גם לא ראוי להזכיר את שרון חסר העגבות והמעצורים עם רבין שמבצע "דני" (גירוש ערביי רמלה) ולוד סייט את ימיו ולילותיו. בקיצור, לראיין את פואד כמוהו כלהציב מכשול בפני עיוור.
 40. 242
  jesus... fuad gone crazy
 41. 241
  פואד אתה צודק!

  וכל חמומי המוח קודם תשרתו את המדינה כמו שהוא שירת ואז תתחילו לזמר.

 42. 240
  מציע לשמאל לתרגל "לדבר עם אויבים" פה. שיתחיל לעשות שלום עם הימין, הדתיים. אחרי שיוכיח את יכולתו המדהימה בעשיית שלום (כי בינתיים, השמאל אחראי לרוב מלחמות ישראל), נאפשר לו ללכת לשיחות שמהן הוא הצליח, עד כה, לייצר רק מלחמות, סבל ומוות לכל עמי הסביבה.
 43. 239
  השוחד יעוור עיני חכמים

  כמה שוחד ומתנות ושקיות גדושות ואנחנו יודעים מה נותנים בשקיות זה בזמן היותך מפקד יוש בחברון אנחנו חברים שלהם בחברון וזה נאמר מפיהם של הערבים בחברון

 44. 238
  אביחי מנדלבליט: תסתכל כמה נזק גרמת למדינת ישראל!

  והטמבל השני - אדון פואד - תמיד היה אידיוט.

 45. 237
  דברי פואד

  כל הימנים פה אוהבים להזכיר כל הזמן שרבין הרג יהודים באלטלנה. פתאום, כשפואד קורא לו רוצח, אז רבין הופך להיות חסיד אומות העולם. אתם צריכים לשמור על איזון מסויים.

 46. 236
  פואד סוף סוף אוזר אומץ ואומר את האמת שלו

  שהיא גם האמת של רבים אחרים שאין להם האומץ להביע את דעתם בפומבי

 47. 235
  לעת זקנה השתבשה דעתו של פואד זו הבעיה עם אנשים שלא פורשים בזמן !!

  בן אליעזר קיבל שבוש

 48. 234
  מהמפלגה של שלי יחימוביץ !!!!
 49. 233
  הוא כבר סנילי והולך עם חיתול.
 50. 232
  דעתו נטרפה עליו מחוסר תשומת לב הסביבה
 51. 231
  שיהיה בריא הבן אדם הזקן, אך שלא יהיה חבר כנסת ולא ייצג את ישראל בשום מצב.
 52. 230
  רק עסקן אופורטוניסט מסוגל להשוות פושע מלחמה נאלח כמו ג'עברי למפקדי צה"ל. ג'עברי היה רוצח המונים, מנוול שהפך את רצח האזרחים המכוון לדגל ואידאולוגיה, והנחה את "לוחמיו" לעבר מטרות איכות כמו אוטובוס תלמידים צהוב, אליו שיגרו הלוחמים המהוללים טיל נ"ט מונחה לייזר. אבל מה אפשר לצפות מבן אליעזר? מה אתם הייתם עושים לו הייתם עסקנים שהקריירה שלהם דועכת, וסיכוייהם להגיע אי פעם שוב לעמדת השפעה כמוהם כאפס? בטח גם אתם הייתם מדברים שטויות! אולי, נגיד לזכותכם, לא כאלה שקרים נוטפי דם כמו שקריו של המסכן הזה. אבל עדיין - שטויות.

  רק עסקן אופורטוניסט מסוגל להשוות פושע מלחמה נאלח כמו ג'עברי למפקדי צה"ל. ג'עברי היה רוצח המונים, מנוול שהפך את רצח האזרחים המכוון לדגל ואידאולוגיה, והנחה את "לוחמיו" לעבר מטרות איכות כמו אוטובוס תלמידים צהוב, אליו שיגרו הלוחמים המהוללים טיל נ"ט מונחה לייזר. אבל מה אפשר לצפות מבן אליעזר? מה אתם הייתם עושים לו הייתם עסקנים שהקריירה שלהם דועכת, וסיכוייהם להגיע אי פעם שוב לעמדת השפעה כמוהם כאפס? בטח גם אתם הייתם מדברים שטויות! אולי, נגיד לזכותכם, לא כאלה שקרים נוטפי דם כמו שקריו של המסכן הזה. אבל עדיין - שטויות.

  1. על כל הרוג שבידי הפרטיזנים הגיבו הנאצים בהוצאה להורג של 10 מקומיים. אני לא רוצה להשוות אותנו לנאצים אבל מה קורה עכשיו עם ההפצצות של חיל האוויר? על 5 הרוגים שלנו גרמנו עד עכשיו ל- 150 הרוגים שלהם.
 53. 229
  ג'עברי היה גבר מילה שלו זה מילה,אמר לחטוף את שליט וחטף אמר לזרוק טילים על ישראל זרק אמר לרצוח יהודים רצח מילה זו מילה,טוב שחיסלו אותו,,צריך לחסל את כל המעריצים שלהם !!
 54. 228
  בורקס אחד יותר מידיי
 55. 227
  זוהי טעות יסודית לשים את גבורי ישראל באותו הגובה של רוצחים עם דם על הידיים.
 56. 226
  טוקבקיסטים מחורבנים, חלאת המין האנושי, מה ההבדל בין רמטכ"ל אחד לשני? צבע המדים ? כולם רוצחים, הרי בשביל זה הם רמטכ"לים. רק הערימה בלתי מובחנת של טמטום אורגני שמהווה את המוח שלכם יכולה להגג אחרת
 57. 225
  Oddities: the odd, bizarre&strange things of Amnon Levi's world

  מר בן אליעזר הוא הכוכב התורן בתוכניתו של אמנון לוי (שניסה כבר כמעט הכל חוץ חוץ מאישה עם זקן ותייש עם חמישה רגליים )המתמקדת בהבאת מוזרויות מהסוג שלדעת מר לוי מבטיחות רייטינג גבוה.

 58. 224
  מי שלא ידוע להבדיל בין הגנה עצמית לבין טרור פשוט עיוור !

  רבין רצח וגם ג'אברי רצח. נכון.
  רבין רצח אזרחים וגם ג'אברי רצח אזרחים. נכון.

  אבל, ויש אבל גדול וזו המניע לרצח.
  רבין רצח במסגרת פעולות להגנה עצמית, להגנה על אזרחי ישראל, האזרחים שנהרגו בכוונה תחילה אלא נזק אגבי לפעולה צבאית הגנתית.
  ג'אברי רצח אזרחים בכוונה תחילה, מתוך אמונה דתית-תיאולוגית שרצח הוא יהודים מהווה מצווה שתזכה אותו לעולם הבא (72 בטולות וכו').
  וזה כל ההבדל !!! מי לא יודע להבדיל זאת או שהוא עיוור, או שהוא מטומטם או שהוא פשוט אנטישמי !

 59. 223
  לא בחינם אשתו של אליעזר ברחה ונטשה אותו לחלוטין לא נחמד.
 60. 222
  האיש דמנטי. עזבו אותו ותפסיקו לצטט כמו מפגרים.
 61. 221
  בן אליעזר: רבין ושרון רוצחים, בדיוק כמו ג'עברי

  ,תעודת עניות לאדם בעל עבר ומעמד לדבר בלשון של פסקנות נמרצת בלי שקילה לכאן או לכאן. אותי זה מזעזע.

 62. 220
  לוחמים במלחמה

  בכל מלחמה נהרגים בני אדם . ההבדל בין חייל לוחם וחייל רוצח הוא במטרת המלחמה. אם המטרה הגנה או כיבוש הרי אז תפקיד של החייל הינו בהתאם.
  כמובן שהדעה קובעת את ההבדל אולם המצב כרור לכל אדם שדוגל באמת.
  ככלל צריך לקבל את הפתרון של סכסוכים בדרך של שלום והכרה בזכויות של הצד השני ולא לטעון " לנו הבטיח אלוהים" דבר שאי אפשר להוכיח

 63. 219
  יחי ההבדל ....
 64. 218
  לא שופטים אדם סנילי
 65. 217
  פואד

  האמירות הטפשיות נובעות מלכסיקון מילים מאד ירוד .
  הוא התכוון לומר " רחמנים "

 66. 216
  קשה לישראלים לקרוא לילד בשמו

  רבין אכן היה איש גדול,מנהיג נדיר, הפסד גדול לעם ישראל.
  אבל ,כן
  כמו ערפאת וכמו ג'עברי,גם הוא היה "גנרל" שהיה אחראי למוות של המון אנשים ואז נכנס לפוליטיקה.
  גנרל=רוצח
  מבצע צבאי=מלחמה
  ושלא ישטפו לכם את המוח
  לקרוא לילד בשמו !!!

 67. 215
  לא צריכים את הערבים למתוח עלינו ביקורת רצחנית , יש לנו את פואד , עושה להם את העבודה

  פואד צריך לרוץ במפלגה ערבית לכנסת .

 68. 214
  הטעות של הממשלה ומערכת הבטחון היא שהם לא מבינים שהחמאס זה לא אשף!!!

  אשף היה ועדיין הוא ארגון פוליטי עם מטרה של הקמת מדינה לפלסטינים.
  החמאס הוא ארגון טרור איסלמי שכל רצונו להרוג כופרים.
  משום כך התמודדות אתו צריכה להיות שונה לחלוטין.
  יש לחסל את בני המשפחות של בכירי הארגון , חיסול מקיף שביא אותם להבין שעל פגיעה בישראל הם מאבדים את העתיד שלהם. רק זה יגרום להם להבין שהמחיר שהם ישלמו ,יפגע בהם . המשפחה הראשונה שצריכה ללכת היא של הנייה ואחריה של מוחמד דף. אחרי זה כל יום צריכים להוריד 2 משפחות.

 69. 213
  חברה תפסיקו לרדת עליו ,משהו פשוט השתבש אצלו
 70. 212
  למרות שזה לא מצלצל לכם טוב באוזן... פואד צודק לגמרי

  הכל מכבסת מילים. מיהו גיבור ?
  החזקים, המובילים, שהעיזו וגם "הטילו פחד במעשיהם", להם מקשיבים
  ביראה, שאח"כ הפכו ללובשי חליפות ונושאי תארים דיפלומטיים...
  אצלהם מילה זו מילה. הם לא זקוקים לעסקנות ותככים. אלה מנהיגים !

 71. 211
  אסור לחסל כנקמה, ע"ע בן לאדן

  האם הישראלים יותר מוסריים!?

 72. 210
  אכן, אבל ג'עברי רצח יהודים בלבד. רבין ושרון הרגו גם ערבים.
 73. 209
  דעתו משובשת עליו

  זקן סנילי שדעתו משובשת, ואין להביא כל שטות שכל פסיכי אומר

 74. 208
  דברת

  זה שפואד אוויל-אינה משחררת את התקשורת לסוגיה מאחריות. על המראיינים להתקין רשימת מסורבי ראיון בעת חירום שתכלול מזיקים כמו פואד, השר אלי ישי, רבועובדיה ועוד כאלה שהתבטאויותיהם גורמות נזק לא פחות מטיל ארוך טווח.

 75. 207
  מסכים עם פואד.
 76. 206
  מקרוב

  פואד,כדאי שיפרוש,מושחת,ואלכוהוליסט

 77. 205
  אתם פשוט אתר בזיון

  מה לא תעשו כדי להוציא מילים מהקשרם במשפט בשביל לחמם את הגזרה?!
  סמרטוטים

 78. 204
  סנילי

  פואד כבר זקן, ולצערינו הוא כבר סנילי

 79. 203
  מה לנו כי נלין על הגויים כאשר היהודים עצמם ועוד ראשי היהודים משווים

  בין אנשים הרוצחים בכוונה נשים וילדים, יורים בלי למצמץ אוכלוסיה אזרחית פגזים, פצמר"ים, טילים, וכו', לבין שרון או רבין שנלחמו בצבאות סדירים ערבים, או בלוחמי טרור היורים מתוך אוכלוסיה אזרחית, ובמלחמה בהם נפגעת אוכלוסיה אזרחית (ולא אוכלוסיה תמימה אלא אוכלוסיה שבבחירות חופשיות בחרה ברשות הטרור שתעמוד בראשה). אם היהודים לא מבינים את ההבדל, הגויים ודאי לא יבינו אותו. ולפואד אני מציע שיסע למצרים וישאר שם, שיחזיק ידיים למובראק חברו. לא נצטער על לכתו של הזקן שאחריתו מביישת ראשיתו.

 80. 202
  עברת את שמו מבן זונה
 81. 201
  כנראה שפואד לקה בדימנציה-שיטיון
 82. 200
  דברת חמורים.
 83. 199
  לא מפתיע

  יש תכונה לכל "הגנרלים" למינהם אצלינו להיות "פסיכים" בערוב ימיהם.
  הבעיה שזה מזיק.
  שישאר טיפש לעצמו ,אבל למה להזיק לנו.
  הנטיה הערבית והמשחק שלו לשחק אותה עאלק מומחה לענייני ברגותי בכל שיחה נמאסו עלינו

  קח פנסיה ותעוף לנו מהחיים.
  או במילים פשוטות -סתום את הפה יא-טמבל.

 84. 198
  פואד הגיע למצב גריאטרי בשלב בו לא שולטים בצרכים. במיוחד בצורך לברבר ולצאת אהבל
 85. 197
  איך הוא אמר"חשוב שכל אחד ידע מתי לרדת מהבמה...אני מבטיח שהפריימריז לחכרות בכנסת הבאה יהיו האחרונים שלי"...האיש ירד מהפסים לגמרי.העובדה ששלי מנטרלת אותו מעבירה אותו על (מעט)דעתו.
 86. 196
  לזיתוני

  כן! זו הרמה של הימין! אם אין שכל עוברים להעלבות (למרות שאין שום עלבון בעובדת היותה זקנה. גם הוא יהיה. כולנו נהיה!)

 87. 195
  פואד (הוא מהחמאס?) הוא נס רפואי מהלך.

  אדם ללא מוח.
  שמישהו יגאל אותנו מדברי ההבל שלו. אהבל היה אהבל נשאר ואהבל ימות.
  כפי שהקב"ה לא רותה את עריק סר-און אצלו, כך הוא לא רוצה אצלו את הפואד. שר"י.

 88. 194
  כל הכבוד פואד. סוף סוף פוליטקאי שאומר את האמת לאמיתה. עכשיו זה ברור יותר מתמיד - החיסול של ג'עברי היה תעמולת בחירות אכזרית של ביבי, ברק וליברמן, ואת המחיר הנורא של תינוקות, ילדים, נשים, חפים מפשע , חיילים וסתם אזרחים משלמים תושבי עזה ואזרחי ישראל. ישראל לא השיגה כלום במבצע חוץ מדם ועוד דם ועוד דם.
 89. 193
  אישפוז מהיר למגיבים הימניים

  לכל המגיבים הימניים (רוני זיתון,אירות אלפרין,אורי יעקב וכו') אתם זקוקים דחוף לאישפוז,אחרת אחשוב שאתם סתם טמבלים אמיתיים.כדאי לכם לחזור וללמוד הסטוריה אמיתית כדי לדעת את כל האמת.כמובן שאתם כאן רק משנות החמישים ואינכם יודעים שלהקים את המדינה היה הרבה יותר קשה,עשו טעויות אבל הכל היה עם כבוד הדדי לא כמו היום שאתם מרגישים שלא עשיתם כלום ולא בניתם כלום אלא רק משמיצים.תחזרו לעבודה ולא למסכנות

 90. 192
  מסכן, ואם היית קשיש ועילג כמוהו?
 91. 191
  אם נאמרו הדברים חבל שהצילו אותו בבית החולים על חשבון הציבור.
 92. 190
  כל הכבוד לבן אליעזר! די כבר לטרמינולוגיה השקרית הזו לפיה רק הצד השני הוא "טרוריסט" עם "דם על הידיים"

  והחיסולים בכלל, הם דרך התגובה הכי גרועה (למי שמעוניין להשיג רגיעה), משום שהם מובילים רק לזעם, שנאה ותגובת נקמה עצומה, שעלולה להישאר דורות.

 93. 189
  Right, but then better than deal with killers, kill them. He who arises to kill you, kill him first. Zot kol haTora kulla..
 94. 188
  למה הגזענות והשמצות כנגד זיקנה? אנשים זקנים שאני מכירה הם בעיקר מאד חכמים

  המרצה שלי ללטינית הוא פולני זקן וחכם בן 86 -הרבה יותר חכם מביבי הצעיר. מזעזע התגובות כנגד הזיקנה -נכתב על ידיבחורה צעירה בת 25

  1. ואני מכיר אדם בן 90 צלול ומבין את הדברים הרבה הרבה יותר טוב מפחדניהו ואהודון.
 95. 187
  רק פוטין יכול

  יש משהו אצל ביבי שתמיד גורם לו לפחד להסס חוסר בטחון זועק
  שגורם לציבור להבין שמאחורי חליפת ראש הממשלה אין כלום
  את זה לא אני אומר את זה אומרים כל האויבים שלנו
  לכן לבחירות הקרובות אני ממליץ על פוטין כראש ממשלה יש לו קבלות בטיפול במוסלמים צצנים

 96. 186
  עושה חשק להתפקד למפלגת העבודה כדי להעיף את פואד ה"גבר"
 97. 185
  זקנתו מביישת את נעוריו....לך הביתה פואד, לך.
 98. 184
  בבלי, בבלי ואפילו מבצרה, אך חכם גדול מעולם לא היה ה0מולן הזה.
 99. 183
  בעעעע ,סליחה לא יכולתי להתאפק...

  הקאתי מהדברים שאני קורא .
  איכס איזה אדם מבחיל צריך להיות בשביל להזכיר את ראשי הממשלה לשעבר שלנו ,ביחד עם רוצחים מבחילים שכל רצונם בחהשמיד אותנו.
  לתת מחמאות לרוצחים פלסטינאים במילים של גבר זה מחליא
  אסור שאחד כזה יכהן כאיש ציבור

 100. 182
  שלום עושים עם אויבים

  ועדיף כבר אויבים שהעם שלהם הולך אחריהם

  1. שלום עושים עם אויבים, אבל לא עם טרוריסטים וודאי לא עם

   טרוריסטים שאומרים לך שאיתך הם לא יעשו שלום. מתי תהיו מוכנים אתה וחבריך לפקוח אוזניים ולשמוע את מה שהטרוריסטים אומרים לך כבר שנים: לך לים תמות, תעלם מכאן.... הכל הכל הכל שלנו. ואתה צריך להתאדות. מדוע אתה לא שומע מה שהם אומרים. הם לא רק אומרים אלא גם עושים. הם יורים על כל הארץ לא על חלק על הכל, עד היכן שידם מגיעה.....

 101. 181
  םואד, תמיד חשבתי שאתה אדיוט. עכשיו כולם יודעים. צדקתי.
 102. 180
  העיניין החשוב והמהפכני בהתבטאות של בן אליעזר זה, שסוף סוף מבין מישהו מיתוך הסיכסוך שיש כאן סימטריה, ג'עברי שימש בתפקיד צבאי בכיר בחמאס בדיוק כמו רבין, שרון או נושאי תפקידים אחרים בצבא וגם בממשלה, לארץ הזו יש לפחות 2 נראטיבים ולנו אין חזקה על האמת והקורבניות (זאת למרות ש"העולם חייב לנו ביג טיים על השואה" אך אנחנו לא באמת מעניינים אף אחד)
  1. מדוע אינך עושה הבדל בין רמטכל טרוריסט הרוצח נשים ילדים

   לבין רבין שמעולם לא שם על הכוונת בזדון נשים אזרחים וילדים של האוייב. היכן הסימטריה בראש שלך?????

 103. 179
  פואד איש פשוט אבל חכם. הוא צודק, במציאות של סכסוך עקוב מדם ה"קילרים" הכי גדולים הופכים למנהיגים חזקים ומוערכים שיכולים להגיע להסכמים
  1. פשוט אבל חכם?? אתה אולי לא פשוט אבל בטח לא חכם.
  2. כל הכבוד כל הכבוד. בעיני היטלר היהודים היו רוצחים
 104. 178
  פואד רצח 13 חיילי צהל ביום אחד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  הוא לא רצה לפגוע בחפים מפשע ולכן הכניס את הכוח רגלית והם נהרגו בשל כך. השם ישפוט אותו !!! השופט כל הארץ יעשה משפט בפואד בן אליעזר.

 105. 177
  בן אליעזר אמר עשרות פעמים ששמוברק לא יפול כי הוא חזק.אז הוא אמר!במבצע חומת מגן,במקום לשלוח מטוס ולהפציץ בית עם מחבלים הוא שלח 30 חיילים וכולם יודעים מה קרה לחיילים.
 106. 176
  יגאל, שוב לא לקחת את הכדור בבוקר?
 107. 175
  התבטאות חריפה אבל, למען ההגינות, הרי זו האמת

  הרי מצפים מחייל, ובוודאי ממפקד, שיכוון את נשקו ויהרוג את האויב בלי למצמץ, או כפי שקילר נוסף, במקרה שר הבטחון בממשלת נתניהו, התבטא "לראות לאויב את הלבן שבעיניים" ואז לירות ללא היסוס. יש מי שמסוגלים להפריד בין תפקידם כלוחמים לבין המציאות האזרחית. לא כולם.

 108. 174
  למספר 5 תתבייש ללא פעולות תגמול לא היינו פה
 109. 173
  הגיל עושה את שלו. בנימין בן אליעזר: זה הזמן לפרוש.
 110. 172
  אין שוטה כמו שוטה זקן..

  ועל פואד אי אפשר לומר ש"זקנתו מביישת את נעוריו", מכיוון שגם בנעוריו הוא לא היה משהו כלל וכלל.

 111. 171
  ג'עברי נתן את מילתו בהסכם עופרת יצוקה....ומה נהיה.....

  אותו פואד עם אותם סיפורי סבתא.
  שרון ורבין מעולם לא פגעו על מנת להרוג חפים מפשע.
  משהו השתבש לפואד בראש

 112. 170
  חלון נדיר להבנת הטמטום של מי שכל משפט שיוצא מפיו הוא "אני אני אני אני אני" אגומניאק טיפש ומוגבל בשכלו
 113. 169
  Don't forget, he was a business partner of Mubarac-- so the $millions speak from his throat
 114. 168
  אין לי טענה לפואד. נולד טפש, נשאר טפש. אבל למה מראיינים אותו??
 115. 167
  פואד, בחופשה הבאה שלי מהכלא אני מגיע עם אקדח. יגאל
 116. 166
  למה לא סותמים פיות??להחזיר את הצנזורה!!! חבל שחזרת
 117. 165
  למי ששכח: האיש היה שר הביטחון (שלנו). עוד הוכחה לקיום אלוהים ששומר עלינו.

  הוא הילך אימים לפני מבצע "חומת מגן".
  מהלך אימים כעת בנוגע למצרים.
  אכן הוא חביב אבל עילג, מתלהם ומטורלל.
  די לראיין אותו. בבקשה.

 118. 164
  פואד, התגובות המתלהמות אומרות הכל. ככה זה כשאומרים את האמת ללא כחל וסרק
 119. 163
  ככה נותנים לזקן חולה וסנילי לעשות מעצמו צחוק על דפי העיתון? איפה האתיקה?
 120. 162
  מאברוק פואד. דברים כדורבנות. אל תתנצל ואל תסביר. אתה פשוט צודק.
 121. 161
  שוב "הארץ" עם הכותרות המגמתיות שמוציאות דברים מהקשרם. לא שפואד הוא חכם גדול, אבל...

  הרי ברור שהוא התכוון שכל אדם שמחליט על יציאה למלחמה שבה נהרגים אנשים הוא רוצח. לפי זה גם צ'רצ'יל וגם משה רבנו היו רוצחים.

  1. בהגדה של פסח שיר הלל לרצח חפים מפשע: מכת הבכורות, וכל שנה אנחנו חוזרים על אותו פולחן רצחני, יותר גרוע מהפלשתינים הרוקדים על הגגות לאחר כל פיגוע
 122. 160
  בן אליעזר

  האם גם לי מותר להגיד על רבין ושרון .רוצחים????????????

 123. 159
  ביום הזיכרון לעמוד דומייה לזכרו של אחמד ג'עברי, גיבור ישראל.
 124. 158
  פואד הוגה הדעות

  בזמן מלחמה, כדי למלא את ימי השידורים הארוכים מוצאים כלי התקשורת כל מיני אווילים, אויבי המדינה, קיצוניים שמאליים, קיצונים ימניים העיקר ש"יהיה שמח באולפן".

  בין גדולי השוטים נמצא "הפואד" אדם עילג, מלא בעצמו ומחצית אוצר המילים שלו היא: "אני, אני, אני"... עכשיו הוא התפתח וכינה את ראשי הממשלה לשעבר יצחק רבין ואריאל שרון "רוצחים", בדיוק כמו רמטכ"ל חמאס... האידיוט לא מבין שהוא נותן לגיטימציה למרצחי החמאס והג'יאד.

 125. 157
  מה עלה מחקירתו על שוחד ממובארק?!
 126. 156
  להזכירכם פואד מפקד שקד
 127. 155
  לעת זקנתו השתבשה עליו דעתו
  1. דעתו\"חוכמתו" תמיד היו משובשות!
 128. 154
  ג'עברי אכן גבר בגברים אך מה לעשות פואד נמושה
 129. 153
  האדם רע מנעורותו לכן הרוע הוא הסטן בגלל העונש לאכילה מעץ הדעת לטוב ולרעעע לכן התקווה היא משיח בן דוד שיבוא ויגאל את עם ישראל אז בו במקום הסטן מת ולא יהיה רוע בעולם בכלל עד שהסטן לא יושמד ביום הגאולה ימשיך האדם ברישעותו המתמדת לצערנו עץ הדעת נתן את הרוע בעולם
 130. 152
  מיליוני פוסטים בפייסבוק לא יצליחו לתקן את הנזק שנגרם כעת, רק מי שנולד בחול יודע. הצבר הטיפוסי לא מודע למידת הנזק שזה גורם כי מקסימום הוא קורא רק באנגלית
 131. 151
  לא בחינם אשתוב ברחה ממנו
 132. 150
  יועץ פנסיוני

  פואד, תעשה לעצמך טובה ותפרוש. תפרוש בכבוד, אם נשאר מזה משהו אצלך... איזה דברים חסרי שחר. לשים טרוריסטים חסרי ערך בסיסי לחיי אדם באותה נשימה עם אנשי צבא שנלחמו בצבאות אחרים ולא כדי להרוג אוכלוסיה אזרחית. נו, באמת. אולי אתה עובר איזה אירוע מוחי כרגע, זה הדבר היחיד שיציל אותך מפליטת הפה הזאת! תפרוש, הכנסת היא לא בית אבות, אלא מקום בו אתה צריך לייצג את דעת קהלך - לא נראה לי שאתה עושה זאת!

 133. 149
  העירקי מבין את המזה"ת

  וכשהוא מדבר עם איש חמאס הוא רואה אותו, כי עם דוים לו הוא גדל ובהם הוא לחם.
  עסקים במזה"ת עושים עם רוצחים, בוקר טוב.
  אני עדיין מופתע כשזה חדש למישהו

  1. העיקראי אמר שאין סיכוי שמובארק יפול כמו בן עלי בטוניסיה, אז אמר...
 134. 148
  מה סה השטויות של. ״ גבר גבר ״ מה אתה ילד עם עודף הורמונים ?
 135. 147
  פואד לא כוס התה שלי אבל התגובות צבועות משמאל ומימין

  מה שפואד אומר, בעילגות רבה יש לומר, נשמע לי אמת. כל המנהלים את הסכסוך הם סוג של רוצחים, כי הם אחראים למותם של אנשים רבים, ביניהם אזרחים. והם גם לקחו על עצמם בידיעה ומתוך אידיאולוגיה את התפקיד שנושא בתוכו את האחריות הזו. רמטכלים, שרי ביטחון.
  הימין הרי בעצמו טען שרבין רוצח-(אלטלנה, אוסלו) והשמאל טען ששרון רוצח (סברה ושתילה) וג'ברי בטח שרוצח. אבל הישראלים לא מוכנים להשוות את עצמם לפלשתינאים, כי הרי אנחנו מוסריים וצודקים והם חיות טרף..
  ואם יקלעו לידינו מנהיג פלשתיני שאינו רוצח, ומנהיג ישראלי שלא היה אחראי להרג רב, יגידו גם הפלשתינאים וגם הישראלים שאילו אנשים חלשים, בלי "נסיון בטחוני", ולא יתנו להם שום סמכות לעשות שלום.
  כך שפואד אמר אמת, כנראה.

 136. 146
  כל המגיבים לכתבה הזאת אינם יכולים לצחצח לפואד את הנעליים

  כל כך צודק, חבל שלא אמר את זה לפני 10 שנים, אבל מוטב מאוחר. ועוד פיסת אמת לדרך: נתניהו וליברמן הם בסך הכל ג'ובניקים, מזכירים לי את החיילים מהקרייה שהיו מניפים דגלים והולכים הבייתה. נו...

 137. 145
  מה פואד היה עושה? "משפד" אותו במקום להוריד עליו טיל?
 138. 144
  נראה כי אם נכון הפרסום האדם התחרפן, דעתו השתבשה ומקומו במחלקת תשושים ולא בכנסת
 139. 143
  פואד סנילי וטיפש

  בושה וחרפה שהוא עוד יושב בכנסת ישראל.

  1. נכון

   פואד אולי טיפש אבל לא שקרן.

 140. 142
  פואד,די! אתה כזה חמוד...לך לפני שתגורש בבושת פנים. העילגות היא חסד זמני.
 141. 141
  מה רוצים מהסינילי הזה. הוא כבר מזמן מגמגם ולא שולט
 142. 140
  מספיק בן אליעזר תפרוש המוח שלך נפגע כנראה
 143. 139
  פואד נהפך לסנילי בזיקנתו - תוציאו אותו לפנסיה
 144. 138
  פואד בלחץ . הוא הרי אלוף העולם בגיוס מתפקדים ערבים למפלגת העבודה .אתם יודעים כמה מתפקדים פוטנציאליים יש לו בעזה ובסודן ?
 145. 137
  אוי איזה טיפשששששששששששש.... ועוד נותנים לו במה בכל ערוץ. טיפש כמו סוליית נעל מהוהה, בלויה, וקרועה. ועוד זה היה שר בטחון. לא יאומן. תרבות של עארס. עלאק רוצה להיות גבר. יעני הוא מהמאפיה. איזה טיפשששששש....
 146. 136
  הגיל נותן את האותות

  הבן אדם השתגע.

  רבין ושרון היו רוצחים? רבין ושרון מעולם, אבל מעולם לא פגעו באזרחים חפים מפשע במכוון!!!!!!!!!
  יחיד ההבדל הקטן שהמוח הסנילי שלו שכח

 147. 135
  יאללה פצ"ר שקרן! כשהוא אומר "אחד" הוא מתכוון שמותר לפגוע בעשרה, אבל להוריד לכל אחד מהם לכל היותר עשירית מהגוף...
 148. 134
  דבריו מלמדים שהגיע זמנו לעבור לדיור מוגן בבית אבות !

  אינו כשיר עוד לשמש כנציג ציבור .

 149. 133
  אני, אני, אני...
 150. 132
  ולחשוב שהאידיוט הזה היה שר בטחון ......בא לי לבכות .
 151. 131
  האיש כבר סניל.
 152. 130
  הרפואה המודרנית

  עצוב, מה שאלצהיימר עושה.

 153. 129
  גם פואד היה רוצח

  שבויים מצריים כפותים

 154. 128
  פיהוק

  אז הוא חושב ככה. אז מה? הייתי מצפה שיתבגר ויבין שלא אומרים בקול רם כל איוולת שמתרוצצת במוחו.

 155. 127
  האיש התחרפן - למה להביא דבריו ולבזות מי שהיה אלוף בישראל? זה עצוב - אבל זה מתרחש עם השנים ועם חוסר היכולת להכיר בעובדה שהוא כבר לא "קובע" את חיי עמו

  עכשיו שידאג לבריאותו בלבד. ושיהיה בריא ויפסיק להתבזות

  1. היה תא"ל לא אלוף, נו מילא.
 156. 126
  פואד היה מטומטם ונשאר מטומטם.
 157. 125
  פואד הוא מרגל, בדיוק כמו ואנונו וקלינברג

  יש לחקור את האיש, מקורות ההון העצמי שברשותו ואת יחסיו הקרובים עם מי שכבר אינם בני בריתנו באזור (ע״ע מצרים וטורקיה) ויפה שעה אחת קודם

  1. דווח למניסטריון של ליברמן, שמעתי שיש לו דוסייה (תיקים) על כולם.
 158. 124
  בושה.
 159. 123
  מאז שפואד חזר מהקומה.. הוא מדבר רק שטויות !!
 160. 122
  חבל שהוא לא נשאר בקומה לחלום על מופלטות
 161. 121
  אין לו סיכוי עכשיו להיבחר

  הוא צריך ללמוד לשתוק, אבל זה כבר מאוחר בגילו ללמוד.

 162. 120
  סוף סוף יוצא לו דבר אמת מן הפה
 163. 119
  פואד מוכן להופיע בתקשורת בכל מחיר. הוא תמיד ידבר על הנושא החם וישחרר פרטים שאיש לא מוכן לחשוף. שמח ששב לאיתנו. אשמח אם יעלם פוליטית.
 164. 118
  זאת לא הפעם הראשונה שבן אליעזר תוקע את כף רגלו לפיו. מצד שני, יש רבים כאלה בין הפוליטיקאים שלנו . . .וזה כלל לא מנחם
 165. 117
  אז אולי לא כדאי שנעשה עסקים עם בן אליעזר...
 166. 116
  אז מי בן מוות

  ג׳עבר היה בן מוות על פשעים שעשה - על פי ממשלת ישראל. על פי הפצר לשעבר אסור להרוג על פשעים בעבר. אסור גם מעשה נקמה. אז למה הרגנו אותו? האם היו נופלים עלינו יותר טילים אם לא היינו הורגים אותו? אני מאד מסופק. המילים חיסול ונזק אגבי הן איומות גם אם אלו בחלקם אויבים גם הם בני אדם . לא הורגים בני אדם בדרך אגב. אין בעיני הבדל בין פגיעה באנשים חפים באגביות לבין מכוון

 167. 115
  אז מי בן מוות

  ג׳עבר היה בן מוות על פשעים שעשה - על פי ממשלת ישראל. על פי הפצר לשעבר אסור להרוג על פשעים בעבר. אסור גם מעשה נקמה. אז למה הרגנו אותו? האם היו נופלים עלינו יותר טילים אם לא היינו הורגים אותו? אני מאד מסופק. המילים חיסול ונזק אגבי הן איומות גם אם אלו בחלקם אויבים גם הם בני אדם . לא הורגים בני אדם בדרך אגב. אין בעיני הבדל בין פגיעה באנשים חפים באגביות לבין מכוון

 168. 114
  בן אליעזר

  -- תמיד היתה טיפש--עכשב אתה מ א ו ד טיפש !!!!!!!!!

 169. 113
  כשפואד היה חולה-איחלתי לו החלמה מלאה ושלא יחזור לפוליטיקה.לא שיניתי את דעתי.
 170. 112
  עילגות או טימטום?
 171. 111
  דברי הבל לשעות שידור בלי בקסים ללשון לכן מותר להגיד הכל ברברן
 172. 110
  למה צריך לראיין את קניין הקולות הזה? הרי רק בזכות זה הוא נעשה שר.
 173. 109
  פואד קורע את מסך הצביעות! אגב, הוא אדם מבריק שהיה יכול לחולל פלאים כראש ממשלה.
 174. 108
  עד היום מחזיקים רוב האזרחים במיתוס שבפעולת קיביה הרג האזרחים היה טעות

  ולגבי רבין - לא כל כך ברור שהיו לו מספיק ביצים כדי להיות "רוצח", להבדיל משרון

 175. 107
  פואד קצת .... ?? ומה אומרת שלי על כל זה ? שלי לשרת ביטחון !!!
 176. 106
  גם אלפרון ואברג׳ל הם גברים גברים רק איתם עושים עסקים נו לא פלא אולמרט ושרון המושתים כיהנו כראשי ממשלה יש לגיטימציה לכל העוברים על החוק כנראה גם פואד בא מאותו בית מדרש
 177. 105
  עוד עירקי אהבל
 178. 104
  איש טיפש אוויל ומזדקן, לך תעשה הסכם עם היטלר, גם הוא רוצח

  ככל שהאיש מתבגר כך שכלו הולך ואוזל, ואינו שולט על מוצא פיו

 179. 103
  קשקשת של מנדלבליט
  1. או, סופסוף מישהו מגיב לידיעה המעניינת יותר. אכן קשקשת. אין שום קשר בין מה שהוא אמר למציאות.
 180. 102
  בגלל שפואד רוצח ואכזר אשתו ברחה לו
 181. 101
  פואד אמר אז הוא יודע מה הוא מדבר.

  עוד רגע תהיה פה התנפלות של מגיבים בתשלום על פואד כאילו הוא סיכן של החמאס. חבורת נבלות,פואד עשה ביום אחד מה שלא תעשו כל חייכם!

 182. 100
  פואד יעשה הכל כדי להישאר בתודעה...

  כולל לדבר שטויות שימצאו חן בעיני חלק מהציבור

 183. 99
  ישראל בחסות ליברמן ביבי וברק רוצחת כל אפשרות לשלום ועבודה מדינית. בריונים מהסוג הפושטי כמותם יודעים רק לחפש נקמה ועלק כוח באמצעות אחרים, במקרה זה הצבא. מה אכפת להם? הם משלמים על הצבא מכיסם? בחייהם? לא. משלם המיסים החמור ישלם, מכיסו ובחייו, ומנשקי המזוזות המתנחבלים והטייקונים ימשיכו לחיות על משלם המיסים. אבל אם משלם המיסים ילך בעזה במבצע קרקעי מה יקרה? על חשבון מי הם יחיו?
 184. 98
  ישראל בחסות ליברמן ביבי וברק רוצחת כל אפשרות לשלום ועבודה מדינית. בריונים מהסוג הפושטי כמותם יודעים רק לחפש נקמה ועלק כוח באמצעות אחרים, במקרה זה הצבא. מה אכפת להם? הם משלמים על הצבא מכיסם? בחייהם? לא. משלם המיסים החמור ישלם, מכיסו ובחייו, ומנשקי המזוזות המתנחבלים והטייקונים ימשיכו לחיות על משלם המיסים. אבל אם משלם המיסים ילך בעזה במבצע קרקעי מה יקרה? על חשבון מי הם יחיו?
  1. נודניק
 185. 97
  אני משתדל לא לעשות עסקים עם פושעים

  מצא את ההגונים ושחד אותם. הרוצחים יתנו לך זמן שאול עד שיפסיקו . זו הסיבה שגברי חוסל כי הפסיק לספק את הסחורה. אם רבין רוצח למה הציבור מוכן לסכן את חייו עבור המצביע הזה? הגיע זמנו של פואד להתכונן ליומו האחרון בלעדינו שחרר אותנו מנוכחותך התקשורתית בבקשה!

 186. 96
  רבין ושרון לא ניהלו מלחמה נגד אוכלוסיה אזרחית

  פואד, תמיד היית טמבל
  אבל זה החמיר עם הגיל

  1. מילא רבין, אבל שרון לא ניהל מלחמה נגד אוכלוסייה אזרחית? באמת? על קיביה, למשל, שמעת?
  2. למה מילא רבין? מי ירה על אלטלנה???
 187. 95
  על זה היה אפשר להגיד "זקנתו מביישת את נעוריו" אבל אצל פואד, אפילו זה לא נכון...
 188. 94
  צריך לשוב ולתדרך את המטפל הפיליפיני שלו שלא ישכח לתת לו את הכדורים כל יום ובמיוחד לפני שהוא הולך להופיע בטלביזיה....איך אדם מבייש את זקנתו במו פיו חסר המעצורים.
 189. 93
  יש אנשים זקנים

  יש אנרים זקנים שזקנתם משכיחה את עלומיהם. פואד ביניהם.

 190. 92
  אם רבין היה רוצח, אז אפשר לשחרר את יגאל עמיר...
 191. 91
  הטלר גם היה גבר גבר

  ....

 192. 90
  פואד התחיל לדבר שטויות
  1. הוא כבר עושה זאת 77 שנה

   ולהפתעתו חלק מהאנשים גילו רק עכשו שמדובר בדביל

 193. 89
  כבר לא נשאר הרבה מהמוח בקודקודו...לא שהיה שם משהו לפני כן.
 194. 88
  בן אליעזר

  יותר מידי זמן בפוליטיקה הישראלית נישחקו לו לגמרי כל הגלגלים בראש .חבל.

 195. 87
  מעניין מה היתה הכותרת בהארץ אם ליברמן היה אומר את אותם דברים בדיוק.
  1. ליברמן לא היה אומר את אותם דברים בדיוק, אבל לו היה אומר, זו הייתה אותה כותרת. במאמר הזה הכותרת הרבה יותר "שערורייתית" מהתוכן.
 196. 86
  פואד- בהמה היית ובהמה תשאר
 197. 85
  די לפואד

  די לראות ולשמוע את פואד. לצערי עבר זמנו ובהירותו גם על

 198. 84
  צריך פירוש רש"י בשביל להבין מה האנפלבית הזה אומר, מה מראיינים אותו בכלל?
 199. 83
  אבדאלק, פואד, אינך יודע לשלוט על מוצא פיך? איך אומר הפתגם הערבי העממי:״لسانك حصانك، ان صنته، صانك، وان خنته، خانك" או בעברית קלה ״ לשונך הוא סוסך, שמרת עליו, ישמור עליך, בגדת בו, הוא יבגוד בך״, כמובן שביידיש זה נשמע הרבה יותר טוב. גב בהזדמנות לא כל כך חגיגית, ובטרם צפיה בתכנית, מה מצאה הצנזורה להתיר העלאת המשדר הזה? כבר אין יותר רסן לפטפטת שלנו? כל הפרשנים האלה המפרשנים את עצמם לדעת בשלושת הערוצים ותוך כדי טוחנים לנו את המוח, אין לכם מושג, כמה פנינים מודיעיניות האויב מצליח לדלות מהררי הזבל. חבל שאבדנו את תרבות ״ יד לפה״ או אוזניים לכותל. סכר ונפרץ. חבל. זה עולה לנו, בסופו של יום,בהרבה דם הגיגיו של פלוני אלמוני.
 200. 82
  גם כמה אנשי השומר הצעיר.למשל איסר בארי (מאיר טוביאנסקי למשל).

  ונא לזכור :כל קבוצי הקבה"א השוה"צ שקמו אחרי מלחמת השחרור ,קמו על חורבות כפרים ערביים (כולל להבות חביבה בו נולדתי אני בשנת 1950 ).
  לציונות לסוציאליזם ולאחוות עמים .

 201. 81
  הוא הרג 200 שבויים מצריים הגברבר הזה - אפס מאופס
 202. 80
  התחרפן השסק!!

  מי שמתחרפן אומר שטויות ... או אמת!!

 203. 79
  אין ספק שההודעה על מותו של בן אליעזר לא הייתה מוקדמת מדי. כמו במקרה של אברהם בורג, השיבוש החמור ביכולות השכליות מעיד שההודעה מדוייקת למדי. לוי מתעלל בזקן חסר ישע.
 204. 78
  זקנותו מביישת את בחרותו

  עדיף בשביל כולם לשכוח מפואד, אלא עם כן מחפשים פליטות פה.

 205. 77
  למרות שפואד הוא בבלי כמו משפחתי, אני לא יכולה להסכים איתו. הוא 0מולן לא חכם, וזה שהוא אכל 65 שנה כל יום לאפה, כנראה סתם לו את המוח.
 206. 76
  פואד מייצג את כל מה שרקוב בפוליטיקה הישראלית

  אני מכיר אותך פואד - אני זוכר איך כשר ביטחון היית נרדם ונוחר בקולי קולות בדיונים קריטיים וכל הקצינים היו מסתכלים אחד על השני במבוכה ולא יודעים מה לעשות. אז אל תתיימר פתאום להבין בביטחון.

 207. 75
  כלומר אפשר לעשות עסקים עם יגאל עמיר?
 208. 74
  השתבשה דעתו של פואד במחלתו לפני כשנתיים

  היו לו מספר התבטאויות מאז המעידים על כך. לא ניתן לטפל בהיעדר העכבות ממנו סובל האיש. אמצעי התקשורת מנצלים בציניות את מצבו החולני. אנא הניחו לאיש, שפועלו רב לבטחון ישראל וכעת מציגים אותו כשוטה בשוק...

 209. 73
  מובארק מרח את פואד ,עכשיו השמן התקשה.

  אבל פואד איש כבוד....

 210. 72
  ללא שמץ ציניות - כל הכבוד לפואד על האמת שהוא מעיז להטיח לנו בפרצוף.
 211. 71
  ככה שפזה כשמבגרים לא יודעים מה אומרים, עצוב
 212. 70
  נו מה יהיה, גם טיפש גם מכוער. בר רפאלי לפחות יפה יותר. מזעזע
 213. 69
  פואד כבר לא יודע מה שהוא מדבר... עילג ופתאטי. כך חלפה לה התהילה מהעולם.
 214. 68
  לא עיתונאי מהולל כאמנון לוי יוותר על לכידת פואד בהתבטאות אומללה בתוך שטף דיבור..
 215. 67
  השתחרר לו בורג..
 216. 66
  אסור לראיין את פואד, אלכוהול גמר לו את המוח.
 217. 65
  עיתון לאנשים חושבים עם כותרת כתבה לאנשים מפגרים

  עלו והצליחו אני כאן לא דורך יותר

 218. 64
  עיתון לאנשים חושבים עם כותרת כתבה לאנשים מפגרים

  עלו והצליחו אני כאן לא דורך יותר

 219. 63
  סגרו את החשמל ותוך יום לא יהיו יותר הרוגים בשני הצדדים, ואז ניתן לשבת בצורה מסודרת על השאר
 220. 62
  התחרפנה דעתו עליו.
 221. 61
  בן אליעזר פנסיה דחוף וישר לבית אבות

  חכמולוג

 222. 60
  סתום, סתום את הפה גבר.
 223. 59
  העם מקבל את השילטון שמגיע לו - הציבור מטומטם
 224. 58
  מי זה "הארץ" ? למה מי שכתב את זה מתבייש לכתוב את השם שלו? ויותר חשוב, למה המערכת לא מתביישת שזה מופיע ככה? גם את חרחורי הגסיסה של העיתון אפשר לעשות בצורה יותר מכובדת.
 225. 57
  היה לי תבר קוראים לו פואד, לצערי מאז מחלתו נפגע לו שכלו, חרם אליו
 226. 56
  כל הכבוד לך פואד . סוף סוף דברי טעם .
 227. 55
  בן אליעזר קשקשן בלתי נלאה

  משהו מאוד חיוני נדפק לו בקופסא.לא מבין למה מישהו בכלל טורח להקשיב לו.

 228. 54
  פואד

  פשוט מצמרר לקרוא את ההשוואה בין רבין ושרון שאני לא חסיד שלהם לרב מרצחים שהוא מקום ראשון ברצח יהודים חפים מפשע.פואד דחוף לאשפוז בשער מנשה אתה לא פחות מבוגד.

 229. 53
  גוש הפיגור העילג הזה, פואד, אכן מתאים ל0מול הישראלי:

  לא פלא שהוא יקיר ה0מול בשנים האחרונות: אידיוט, מבולבל, לא מסוגל להשלים משפט קוהרנטי אחד, מתבלבל מעובדות, מצטט סיסמאות מגוכחות ועבשות משנות התשעים. בקיצור: נציג מושלם של קבוצה עלובה ואבודה.

  להתראות בבחירות.

  1. בינתיים הימין שלך (ביבי+ליברמן) נמצאים בשלטון ומתרפסים

   בפני אוייבינו.

 230. 52
  הלאפות עלו לו לשכל

  הבן-אדם איבד את זה לגמרי. יש גבול למה שאפשר להגיד רק בשביל לכבוש כותרת.

 231. 51
  רבין ושרון רוצחים, בדיוק כמו ג'עברי

  אכן

 232. 50
  האיש אף פעם לא סבל מעודף שכל, בקיצור לא העיפרון הכי מחודד בקלמר
  1. לא זו אף זו, עיפרון עם מחקים משני קצותיו.
 233. 49
  העמבה עלתה לו לראש

  החרצוף-של-עצמו פואד באמת חושב שניתן לשים את הרוצחים האיסלמו-פשיסטים שלהם באותה מדרגה כמו המנהיגים שלנו. ומה זו ההתרפסות הזו "גבר גבר". אם כבר מדובר בעכברוש ביבים שפל שלא מעיז לצאת ללחימה גלויה נגד צבא אלא משתמש בטרור פחדני תוך כדי התחבאות מאחורי אזרחים.

 234. 48
  פואד- לא האידיוט הראשון. הקדימה אותו שולמית אלוני שכינתה את חיילי צה"ל באותו "תואר נשגב" לפני שנים רבות.
  1. אתה כנראה אחד מהאידיוטים התורנים שמגיבים

   חזור לספסל הלימודים תקרא את כל מה שפואד אמר ואז תגיב.
   כנראה שלא תעשה את זה כי אתה די טמבל

  2. שתוק טמבל

   כשמנבלים את הדף או המחשב או הפה המסקנה היא שאין לך טיעון לגופו של ענין
   אז תקרה לו טמבל או אדיוט !!!!

   ועכשיו לך להביט בראי

 235. 47
  התבטאות אומללה ובעיקר שקרית: רבין לא רצח ולא הרג במזיד אזרחים. גירוש ערביי רמלה לוד סייט ורדף אותו כל ימיו. אשר לשרון: כאן הסיפור מעט שונה, אבל ספק אם יאה להכנס אליו. דבר נוסף:המחמאות שמרעיף בן-אליעזר על ג'עברי מביכות ומופרכות ובעיקר מתעלמות לחלוטין מהיותו שייך לתנועה אשר אסטרטגית חרטה על דגלה את חיסולנו. בקיצור, פואד, מה עם יציאה לגימלאות, קצת זמן אייכות עם הנכדים והותרת הפוליטיקה מאחור.
  1. בדקת פעם על מה חולמים ראשי החמאס בסיוטיהם? לא, ולא איכפת לך, ובצדק. מלחמה היא רצח, ואנשי מלחמה הם רוצחים. רק במקרים נדירים תמצא ביניהם כאלה שבכנות מתחרטים על מה שעשו.
 236. 46
  פואד לא מתאים לך לדבר כך.

  הנושא החשוב ביותר לדאוג לאינטרס הלאומי ,לא יכול להיות שיקומו אנשים פוליטים , ולא משנה מי הוא ולדבר נגד מנהיגות או נגד דרכי פעולה של צה"ל .
  מי שרוצה שלום זה אנחנו הם רוצים רק מלחמה . צריך ללמד את החמס ואירן שדרך כח לא הולך כלום , צריך לדבר . בסופו של דבר אנחנו צריכים להיות אחד עם השני, לאורך כל השנים .

 237. 45
  Old idiot
 238. 44
  פואד, עוף מהמסך, אתה קשקשן

  יותר גרוע מבן ארי. יחימוביץ לתשומת לבך.

 239. 43
  החמאס לא צריך מודיעין ,אנו מספקים לו בחינם עם כל בפטפטת של חכי"ם מהנפטלין
 240. 42
  אולי זאת הבעיה?

  שהמנהיגים בשני הצדדים הם רוצחים?

 241. 41
  שמענו עליך ועל הידידים שלך בן אליעזר

  ואגב אתה גם כלול ברשימת הגנרלים שאתה טוען באיולותך שהם רוצחים.
  אבל מה אפשר לצפות מאדם שחתום על הסכמי אוסלו הארורים. בשבילו עראפת ואחמד יאסין הם כמו רבין ובר לב. פשוט בושה שנותנים לליצן הזה מיקרופון. שילך לחפש לו אנשים אחרים לעשות עליהם הון פוליטי הדבר היחידי שהוא יודע לעשות זה לנצל שררה פוליטית כדי לקדם את עצמו. מושחת קלאסי

 242. 40
  כותרת חסרת טאקט, ושוב הארץ הופכים לYNET2 רק מהצד השני
 243. 39
  השוחד שהפסיק להגיע ממוברק כנראה העביר אותו מדעתו

  פוליטיקאי הזוי , מאיפה צץ פתאום
  אולי כדאי לעשות תחקיר מעמיק מה הקשר שלו עם מצריים וכמה שוחד קיבל מעסקת הגז ....

 244. 38
  שיצא לפנסיה
 245. 37
  למה יש לנו יום זכרון עבור רוצח?
 246. 36
  כל אחד רוצח בעיני הצד השני וגיבור

  אסד רוצח מבחינת שני הצדדים רבין לא רצח זו איוולת

 247. 35
  פואד מנסה להראות שהוא גבר ויודע לדבר עם ערבים , או עם אוייבים
 248. 34
  ברור לכל בר דעת שפואד לא התכוון לאייל שזה נראה בכתבה
 249. 33
  נתבלעה עליו דעתו. אומלל שכמותו.
 250. 32
  פואד לא התכוון לרוח הכתבה כפי שהיא מוצגת
 251. 31
  כשכתבים לא רוצים להבין את הסלנג , הם מעדיפים להציג שקרים
 252. 30
  משתמע מדבריו שיגאל אמיר צדק הרג טרוריסט
 253. 29
  מראיין אוויל, מרואיין דביל

  והעיתוי עולה על כולם. למה נותנים עוד תמיכה לערוץ העלוב הזה? הטיפשות שם, מראיינים ומרואיינים כאחד, פשוט זועקת לשמים. אין לי הגדרה אחרת לעורך שהביא תכנית סוג ז' מבית היוצר של אמנון לוי, דווקא בעת הזו. תגידו, אתם לפעמים חושבים שם על המשמעות של האינטרפרטציות האוייליות שקשישים סניליים ולא רלבנטים בפוליטיקה אומרים? קוראים לרבין רוצח, מבלי להניד עפעף. חבורת שוטים יושבת לה בערוץ שנתמך על ידי המדינה ומסיתה כנגד המדינה. הסתה פראית, חולנית, בימים הכי לא נכונים.

 254. 28
  בן אליעזר אדם מסוכן למדינה הוא ומפלגתו
 255. 27
  היית אחראי לעושק הציבור בידי חברות הסוללר, לא יוצלח שכמוך
 256. 26
  לפואד התחרפן הראש והזקנה מכה בו

  חזק אם הוא לא מצליח להבדיל בין פעולת התגוננות של צהל מול פעולה של טרוריסטים מופרעים של ג׳יהאד הזקנה לעיתים מביאה את האדם לחוכמה ולעיתים להגיון ילדים רגשני ודפוק זה מה שקורה בזמן האחרון לפואד עליו למהר לגריאטר ולקבל תרופות נגד ההתדרדרות שלו

 257. 25
  כל הכבוד לבן אליעזר על אמירת האמת

  יש לומר את האמת: "דם על הידיים" יש לא רק בצד שלהם, אלא לא פחות, ובעצם הרבה יותר, בצד שלנו. החיסול הזה היה מעשה נפשע - הן כי /ג'אבר כנראה לא היה קיצוני ורצחני יותר משאר ההנהגה הפלסטינית, אלא כנראה אף מתון ואחראי יחסית. שנית, "חיסול" כלומר התנקשות בחיי פוליטיקאי אחד, זה דבר רע כי זה תמייד מעורר את שאיפת נקמת הדם, כלומר רק מעמיק ומגביר את שפיכות הדמים ומבטיח שתימשך עוד כעשרות שנים. למי שחפץ חיים, שחפץ שלום, יש לחדול מה"חיסולים" הללו, ובכלל מהמדיניות הכוחנית, ולהתחיל להסתכל על שכנינו כעל שכנים.

  1. חכם הוא לא
  2. אתה פשוט בוגד
 258. 24
  התשלומים השמנים ממובארק הפסיקו לזרום אל פואד, ודעתו השתבשה
  1. אל דאגה-התשלומים זורמים ממתגמליו כאן...-מושחת עד צואר !!
 259. 23
  פטפוטים מיותרים ומזיקים

  ישראל עדיין בתוך מלחמה באויב רכזר שיורה טילים על בתינו.

  למה אמנון לוי וערוץ 10 לא יכולים להתאפק ולצאת בתוכנית כזו רק בעוד שנתיים?

  למה בן אליעזר צריך ממרום גילו לפטפט את עצמנו לדעת ולחלק הגדרות מיהו רוצח ומיהו גבר?

  למה עיתון הארץ צריך לפרסם את זה בקול צהלה?

  האם האיצה לפרסום ולסקופ מועילה לכך שיפסק ירי הטילים על בתינו?

  לגעתי ההפך הוא הנכון. אין עוד עם במערב או במזרח שעושה דבר כזה. ואין בזה שום חוסן לאומי ורק טפשות ורצון פרסום.

 260. 22
  האיש הזה היה שר ביטחון?

  או מנהיג כנופיה? מי זה האיש הזה? איך הוא הגיע לעמדות ככ בכירות פה?

  1. כיצד מגיעים אנשים כמהו לעמדות בכירות!?

   הענין די פשוט .אנשים בינוניים ומטה אוספים סביבם אנשים בינוניים ומטה. הם אינם מסתכנים שיהיו אנשים בשיעור קומה לידם.מטבע הדברים מרמזים על האנשים שאיפשרו לו להתפתח ולהגיע לעמדות הבכירות.דהיינו כל המערכת הפוליטית שתפקדה סביבו

 261. 21
  פואד - מסתבר שהנזק המוחי שלך בלתי הפיך. אני ממליץ בזאת על כריתת אונה ימנית .
 262. 20
  פואד מסכן נשתבשה דעתו, סייג לחכמה שתיקה
 263. 19
  למה האמת הפשוטה מעוררת סערה?
  1. אתה יודע מה? בסדר. כולנו רוצחים והכל מותר ולכן צריך ומותר להפציץ את האוכלוסייה האזרחית ברצועה
  2. הכי קל להיתלות בזיקנתו- אבל לאלה יש ניסיון ולכן תתעצבנו- הוא פשוט צודק.

   תפנימו, אנחנו לא רוצים שלום !!!
   עצוב !!!

 264. 18
  עצוב לראות את התקשורת מתעללת באדם אגב ניצול תופעות גריאטריות. זמנו עבר.
 265. 17
  מי האידיוט שעשה את התכנית כעת?

  הרבה שכל לא רואים כאן, שלא לדבר על פוליטיקאי סנילי שמראיינים ומביכים, בלי בושה. ערוץ חכם ורגיש היה מחכה עם תכנית כזאת עד לסיום המבצע. אבל לא הערוץ הזה, החלול, נעדר העומק, נבידור הזול להמונים.

 266. 16
  פואד "רצח" את מפלגת העבודה - לא אצביע עבורם אם הוא ברשימה!! סניל הגיע הזמן שתשב בשקט.
  1. לתגובה או לשעה?
  2. שלי מסתירה את כל עסקני הזבל של העבודה מתחת לסינורה !!
 267. 15
  Jabari == Rabin : I wish

  It would so nice if Jabari was like Rabin and Sharon.
  You see, Rabin and Sharon did not commit to the destruction of another country, even not those they did not like, even not those attacking Israel or harboring terrorists.
  Further, both Rabin and Sharon led major reconciliation attempts.

  Rabin led the Asolo accord.
  Sharon decided on al leaving Gaza and allowing the Palestinians to self-rule it.

  How does Jabari compare?

  1. What on earth are you talking about? Sharon orchestrated the 1982 invasion to Lebanon, attempting to drow Syria into the conflict and take Damascus. All killers are killers, BLI HANAKHOT
  2. עכשיו זה סופי: עיתון הארץ נפל לידיהם של הלאומנים הפלשתינאים, תומכי האיסלמו פאשיזם, ושאר נאורים מגלגלי עיניים התומכים ברצח ציונים.
 268. 14
  פואד "רצח" את מפלגת העבודה - לא אצביע עבורם אם הוא ברשימה!!!!

  כנראה שהאדם הוא סנילי לגמרי

  1. יחד עם ברוורמן והרצוג. ברק לפחות פרש
 269. 13
  אם בן אליעזר היה יוצא לאזרחות אחרי 3 שנות שירות ולא נישאר בצבא הוא היום

  היה עני מובטל שבקושי מתפרנס , הצבא לצערי במיוחד בתקופה ההיא היה מקפצה למטומטמים שלא היסתדרו באזרחות , ראיתי את זה מקרוב , לכן אני לא כועס עליו כלל ,יום טוב

  1. כל מלה שלך נכונה

   זהו טיפוס רדוד שעלייתו לפסגת הפוליטיקה הישראלית מצביעה בעליל איזה עם מטומטם אנחנו. האיש אפס מאופס. אין מילים אחרות לתאר אותו.

  2. לא רק כל מילה, כל פסיק ונקודה
  3. עני? מובטל? מה פתאום! הוא היה יו"ר ועד עובדי הנמלים או חברת החשמל
  4. ל 13, גועל: הפרשנות שלך משקפת ראיית עולם צרה במיוחד

   הרבה מחלקי חלב, עובדי דואר או נגרים היו יכולים להיות
   אלופים בצה"ל לו בחרו בקריירה הזו.
   מנהיג אמיתי או מפקד לא חייב להיות גם איש עסקים מצליח.
   יש דוגמאות לכך רבות: בגין, רפול, מוישה וחצי ועוד

 270. 12
  בן אליעזר גרם המון נזקים לישראל במהלך הקריירה. ההתבטאות האומללה הזאת מזכירה אחרת, של ברק, בה טען הסמולן כי לו היה פלסטיני היה מצטרף לחמאס. זה משהו ב DNA הסמולני כנראה.
  1. אתה שקרן, או סתם בור? בהתייחס למה שבאמת ברק אמר, הוא צדק לגמרי

   הציטוט המדוייק: "אם הייתי פלסטיני בגיל המתאים, הייתי נכנס בשלב מסוים לאחד מארגוני ההתנגדות". לא חמאס ולא בטיח. בניגוד לאטומים שבימין, ברק ניסה להכנס לראשו של האוייב כדי להתמודד עמו ואולי גם כדי להגיע עמו להסכם, וברור שכל צעיר פלסטיני אמור להלחם בעד עצמאות עמו כמו שבארץ כל ישראלי\ת שאינו חובש כיפה או שביס אמור ללכת לצבא (בניגוד למה שקורה בציבור ה"פטריוטי" שלך).

  2. ברק שמאלן? אפילו את עצמך אתה כבר לא תצחיק עם השטות הזאת. חפש במקום אולי משהו ב-DNA של גנרלים.
  3. מה אומלל בהתבטאות הזאת? זו בסך הכל האמת.
  4. אם ברק ופואד היו גרמנים- הם היו מצטרפים לתנועה הנאצית. זאת המשמעות
 271. 11
  Be Eliezer is delusional
  1. Why do think so?--israelis are by no means more human than arabs
 272. 10
  עיתונאי טמבל לא יודע שגם בעסקים מכנים קילר (רוצח) את מי שמביא תוצאות. לשלוח את היתונאי לבדר ילדים במקלטים.
 273. 9
  אסור לומר אמת לציונים. היום הציונים זורעים טרור בעזה, נא לא להפריע להם באמירת אמת
  1. רק אגואיסט יסכים לקבל טרור מעזה, בלי לתת קצת בחזרה. כמו בשיר של הביטלס "האהבה שאתה מקבל, שווה לאהבה שאתה נותן".
  2. זכותם של הציונים, או כל בני אנוש אחרים, להגן על עצמם מהתקפות של פושעים נגד האנושות, חלאות אדם, משגרי טילים, חותכי דגדגנים, איסלמיסטים מזדיינים, שמסתתרים מאחורי אוכלוסיה אזרחית בבואם לבצע את הפשעים שלהם, שאתה ושכמותך מצדיקים. אם היה ניתן לסכל גם אותך, הייתי שמח.
  3. אם לזרוע טרור בעזה, יוריד את מספר השיגורים לעבר אוכלוסית ישראל, אז זה בדיוק מה שצריך לעשות. ועוד משהו: אם בכדי ליעל את ההגנה על העורף צריך לכלוא יצורים נלוזים כמוך, שתומכים בפשעי המלחמה של החמאס, אז גם את זה צריך לעשות. ומיד.
 274. 8
  ירד מהפסים
  1. גם תגובה על כותרת בלי לקרוא את כל המאמר היא בבחינת ירידה מפסים מסויימים, לפחות של הטעם הטוב

   טרחת לקרוא את הכתבה? אינך מודע לפרובוקטיביות המכוונת של כותרות הארץ?

 275. 7
  אוי הגיל הגיל...זה מה שקורה במדינה שבה אף אחד לעולם לא פורש.
 276. 6
  נראה שפואד מחליף את אהבתו למובראק באהבה לאחים והחמאס

  לא זכור לי שרבין או שרון ירו טיל נ"ט על אוטובוס של ילדים (אוטובוס הסעות צהוב של בתי ספר, בעצמו, לא שלח מישהו)...
  אבל לשמאל לא צריך להפריע עם עובדות

  1. רבין ושרון לא ירו על אוטובוס ילדים בעצמם, הם נתנו הוראה לחיל האוויר.
  2. תן דוגמא אחת בהן חיל האויר בהוראה של רבין או שרון פגעו במכוון באוטובוס של ילדים-ואני אתך!
  3. סליחה, נאור, צה"ל פעם ירה בכוונה על אוטובוס ילדים? איך יש שישה ממליצים על תגובה מעוותת כל-כך?
 277. 5
  הרוצחים הכי גדולים היו הציונים האשכנזים מאירופה שטבחו בערבים ב48 ללא רחם ועכשיו משחקים אותה רוצים שלום אחרי שגנבו את אדמתם ,אחרי שכבשו רצחו והרסו פתאום הם פוסט ציונים שנורא רוצים שלום ,דו קיום עם הערבים טרום העליה האשכנזית מאירופה ,הישוב הישן עם הערבים חיו בדו קיום ,השחצנות האשכנזית הטיפוסית הרסה את הכל.
  1. שכחת איך הערבים טבחו ביהודים לפני 48- לפני עליית האשכנזים???

   שכחת שהבריטים שלטו בישראל, הערבים מתי שיתחשק להם טבחו ביהודים??
   וב-48 הערבים התחילו מלחמה.
   כרגיל, הערבים תוקפים אותנו מקבלים בראש ולאחר מכן בוכים וקוראים לנו רוצחים

  2. צודק. רק שלא לקח בחשבון את טבח הל'ה,הט'ז בעטרות השיירה

   להדה 250 בגוש עציון,נבי דניאל,השיירה ליחיעם וסתם רצח אזרחים עי צלפים מחסן בק.
   אבל מה לעשות כאשר יהודי מציג עצמו כערבי בן דת משה?
   נשתבשה עליו דעתו. מחר הוא יהיה נוצרי בן דת משה.

  3. מה עם הורייך הם לא אשמים שבגדו באחיהם הערבים? גם הם חיו טוב בארצות ערב, למה הם באו לכאן?

   גם אשכנזים חיו כאן לפני קום המדינה וחיו בשלום עם הערבים תדייק אלו הציונים שרצו להשתלט וליצור כאן מדינה יהודית והערבים בני דת משה נתנו יד לזוועה ומתנדבים למות בשם יהדותם.... פוסט ציונים ברובם אשכנזים, כמעט ולא תמצא מזרחיים שמאלנים, רובם צמאי דם אין מה להתגאות לא ביהדות האשכנזים ולא ביהדות הערבית. ומה זה משנה מי אשם? השאלה אייך פותרים.... הפתרון הוא להבין שאנחנו כולנו בני אנוש צריכים לחיות יחד על האדמה בשלום

  4. לאסור על שימוש בערבעברית בעתון "הארץ"! בזיון לשפה ולהיגיינה
  5. כמה שקוף שאתה סתם ערבי... אומרים "בן דת מושה". אולי אתה סתם פו"צ אידיוט.
  6. ערבי

   למה הוריך לא טיפלו בפגיעת המוח עם לידתך ?

  7. ואני אוסיף ואומר לך - עד שלא נפרק לכם את הצורה לגורמים לא יהיה פה שלום

   ואינשאללה זה יקרה בקרוב, לא נכהב נוספת אלא כארת'ה, אסון קטסטרופה, ונגנוב לכם את מה שנותר מהאדמות, ולא נחתום לשום כי לא יהיה ממש עם מי, וממילא הולכתלקום מדינה פלסטינית בירדן, אם נרצה או לא... עכשיו, אתה מבסוט?

  8. התשובה ניתנת לך היום ע"י אסד. שנים קודם לכן ע"י חוסיין. ובקיצור, ברור שכתב זאת שמאלן בוגדני ישראלי ולכן יש למגר את השמאל הבוגדני במדינה.
  9. אם חייתם כל כך נפלא עם הערבים למה אמרתם" אפילו 50 שנה בקבר

   אל תאמין למוסלמי"?
   למה נהגתם לומר " אני הולך לשלם למוחמד" כאשר הלכתם לשרותים?

  10. נו עוד פרענק פארך

   אתה כל כך מצדיק את הגזענות שינקתי בבית כנגד עדות המזרח.

  11. פעם גם אני הייתי טרול בתשלום מטעם אתר אינטרנט אחר ותפקידי היה לכתוב תגובות קיצוניות ומקוממות שתכליתן היה לעורר מהומה ולגרום לכניסות ותגובות רבות.לאחר כמה חודשים פרשתי מהתפקיד כי הבנתי שאני משתתף במעשה הונאה ורמייה.
  12. הל"ה לא נטבחו

   יליד הארץ,
   מי שנהרגו בקרב הגבורה הזה לא "נטבחו". האמירה שלך פוגעת בכבוד הנופלים. כיוצא באלה גם אחרים שהזכרת ב"רשימה" שלך.
   ראוי לחשוב קצת לפני שמקלידים.

  13. רוב היישוב שהיה בארץ ולחם על עצמאותה היה, מה לעשות, מגלות אשכנז.לפיכך רוב הנרצחים היהודים בתקופת המנדט במאורעות למיניהם, היו אשכנזים.
 278. 4
  עוד איש שדעתו השתבשה. ג'ברי הרג יותר פלסטינאים משהרג יהודים. תקף אזרחים ישראלים כמטרה.
  1. הפצ"ר סותר את אמנת ג'נבה ה-4 :"נוהל שמגדיר במדויק את מספר הנפגעים הלא מעורבים או החפים מפשע בהם מותר לפגוע," לפי האמנה, במקום שמותר להפעיל כח צבאי ההיתר אינו נקבע לפי מספר האזרחים שעלולים להפגע

   סעיף 28: נוכחות אזרחים בשטח קרבות אינה יכולה למנוע פעולת מלחמה
   http://www.icrc.org/ihl.nsf/WebART/380-600033
   "The presence of a protected person may not be used to render certain points or areas immune from military operations."
   המשמעות: מותר להפגיז/להפציץ ריכוז מחבלים גם אם יש אזרחים בסביבתם (האחריות היא על השולט בשטח - סע' 29).
   בדברי ההסבר מזכירים שסעיף זה בא לאסור פרקטיקה נאצית להביא אזרחים לשהות בתוך מטרות אסטרטגיות (או להעביר מטרות כאלה לסביבה אזרחית).

 279. 3
  This old man should retire

  This idiot, old man, retard, should go home, drink some tea and watch TV, he is an old senile.

 280. 2
  הצירוף של "אני מכיר אותו" + "הוא גבר" מעלה חשד נעים לגבי בן-אליעזר :-)

  אךך, אך, האינטימיות הווירילית הזאת של יודעי-חרב.

  1. פשוט זקן האיש. עבר ארוע לב קשה, מדבר קצת שטויות...
  2. אכן, מלחמות הן עניין לגברים. קנה המידה האולטימטיבי למידת נחיצותן של מלחמות - שלי יותר גדול. על זה מתים וממיתים במדינה הזאת בשישים השנים האחרונות, ועוד היד (כך קוראים לזה? "יד") נטויה.
  3. צודקת, רק לראות את גולדה ותאצ'ר. נשות שלום.

   ותחסכו את התגובה שאני בדרך כלל מקבל, שהן היו גברים. זה לא מפסיק להדהים אוןתי, נשים שמדברות ככה, כמו הנחות שבשוביניסטים.

 281. 1
  פואד

  זה שהיתה שר בטחון לא אומר שאתה חכם
  אתה פשוט הידיוט

  1. צבי, התכוונת אידיוט ולא הדיוט...
  2. שלום עושים עם אויבים - מי שלא מבין את זה לא באמת רוצה שלום
  3. הוא קרא שגם אצל אל-קפונה, בגסי סיגל ודומיהם "מילה היא מילה", אז הוא פשוט השליך תובנה זו למזה"ת
  4. הפאה מחממת לו את השכל
  5. איך בכלל אפשר להשוות בין רוצחי ילדים ואזרחים תמימים שזו מטרתם היחידה לרבין ושרון שהובילו צבא למלחמה בצבאות האויב?
  6. פואד יכול לתת שיעורים לאל - קפונה בגסי וסיגל. הוא פישפש שעלה למעלה בשיטת קבלני הקולות. רצוי לקרוא את דו"ח מבקתר המדינה לשעבר מרים בן פורת על מעשיו בעת שכיהן כשר השיכון. הוא תמיד אהב להישמע ולהראות - גבר גבר. בושה לשלי יחימוביץ ולמפלגת העבודה שהאיש הזה עדיין מייצג אותם..!!!
  7. פואד יכול לתת שיעורים לאל - קפונה בגסי וסיגל. הוא פישפש שעלה למעלה בשיטת קבלני הקולות. רצוי לקרוא את דו"ח מבקתר המדינה לשעבר מרים בן פורת על מעשיו בעת שכיהן כשר השיכון. הוא תמיד אהב להישמע ולהראות - גבר גבר. בושה לשלי יחימוביץ ולמפלגת העבודה שהאיש הזה עדיין מייצג אותם..!!!
  8. שלום עושים קודם עם אויבים מבית...!
  9. ברצינות, שלומית? תוכיחי - לכי לעשות שלום עם הימין והדתיים. תתרגלי "על יבש", תוכיחי רצינות כוונותיך..
  10. שלומית, גם מלחמה עושים עם אויבים אז מה?

   מה הפאונטה שלך בדיוק? את יודעת לעשות עוד משהו חוץ מלצטט סיסמאות בלי תוכן?

  11. כנראה שגם עלייך פסחה החוכמה.

   תגידי ! נראה לך שהמשפט הזה עדיין בתוקף ? האלמנט הזה שנקרא "פואד" כשמו הוא ולא יותר מזה, הוא מדבר על עסקאות ולא על שלום. ייתכן שאינך מכירה את הנאלח הזה מספיק טוב, עם גורל העם לא עושים "עסקאות" . הפואד הזה מחובר עם אנשי עולם התחתון ובמקביל עם עורכי דין נוכלים, וכל מה שמעניין אותו זה להירשם בדפי ההיסטוריה על חשבון עם ישראל.

  12. אל תהי ברכת הדיוט קלה בעיניך [למגיב לצבי
  13. שלום עושים עם אויבים שרוצים בשלום, לא כאלו שהופכים את ההסכם לסוס טרויאני, ראי הסכם אסלו