38 ימים לבחירות

ליברמן הודיע שהוא מתכוון להתפטר בעקבות החלטת היועמ"ש

"אף שאני יודע שלא עברתי כל עבירה, החלטתי להתפטר ולהסיר את חסינותי", הודיע שר החוץ, שרמז כי ינסה להגיע לעסקת טיעון לפני הבחירות

שר החוץ, אביגדור ליברמן, הודיע אחר הצהריים (שישי) כי הוא מתכוון להתפטר מתפקידו כשר החוץ בעקבות הכוונה להגיש כתב אישום בעניינו. ליברמן רמז כי ינסה להגיע לעסקת טיעון עוד לפני הבחירות בישראל, והוסיף כי קיבל את ההחלטה לאחר התייעצות עם עורכי דינו וזאת חרף חוות דעת שהעבירו לו ולפיה אין הוא חייב להתפטר.‬

בכירים ב"ליכוד ביתנו" הבהירו כי ליברמן יישאר במקומו בהנהגת הרשימה, ואף יתמודד בבחירות לכנסת ה-19. את מקומו כשר החוץ ימלא ככל הנראה דני אילון, כיוון שסביר שהזמן המועט עד לבחירות יאפשר מינוי של שר חדש. ואם ההכרעה המשפטית לא תתקבל עד הבחירות, יאיר שמיר יהיה השר הבכיר של המפלגה‬.

"היום קיימתי ישיבות עם עורכי דיני ועם חברי מטה הבחירות. חוות הדעת המשפטית קובעת שאינני חייב, לאור נסיבות הענין ופרטי כתב האישום, להתפטר מתפקידי בממשלה", כתב ליברמן בחשבון הפייסבוק שלו.

"על אף שאני יודע שלא עברתי כל עבירה, אך מתוך רצון שלאחר שנים כה רבות בהן מתנהלים נגדי הליכים משפטיים, חקירות והאזנות אוכל לשים גם את הענין שנותר, שגם משפטנים בכירים ביותר סבורים שאין בו כל היבט פלילי, מאחוריי, החלטתי להתפטר מתפקידי כשר החוץ וסגן רה״מ וכפי שהודעתי אתמול גם להסיר את חסינותי באופן מיידי, ולאחר 16 שנים בהן מתנהלות נגדי חקירות אוכל לסיים את הענין במהרה וללא עיכובים ולנקות את שמי באופן מוחלט", כך ליברמן.

"אני עושה זאת גם משום שאני סבור שאזרחי ישראל זכאים ללכת אל הקלפי לאחר שהענין כבר הוכרע, קרי שהכרעה משפטית תתקבל עוד לפני הבחירות ואוכל להמשיך ולשרת את מדינת ישראל ואת אזרחי ישראל כחלק מהנהגה חזקה ומאוחדת שתתמודד עם האתגרים הביטחוניים, המדיניים והכלכליים הניצבים בפני מדינת ישראל".

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שוחח היום עם ליברמן ואמר לו כי הוא מאחל לו שיוכיח בהקדם את חפותו גם בנושא היחיד שנשאר על הפרק ויחזור במהרה לכהן בתפקיד בכיר בממשלה.

אתמול החליט היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, להגיש כתב אישום נגד שר החוץ במה שכונה פרשת השגריר. ליברמן יואשם במרמה ובהפרת אמונים כיוון שבדצמבר 2009 הציע לממשלה למנות את שגריר ישראל לשעבר בבלרוס, זאב בן אריה, לשגריר במדינה אחרת, וזאת למרות שעל פי הראיות, ליברמן ידע כי הלה מעל בתפקידו ומסר לו מידע חסוי שהגיע אליו בתוקף תפקידו כשגריר, הכולל פרטים מתוך חיקור דין שנגע לליברמן.

הבוקר הגישה יו"ר מרצ, זהבה גלאון, עתירה לבג"ץ בבקשה להורות על פיטוריו של ליברמן. את העתירה הגישה עו"ד דפנה הולץ-לכנר נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר החוץ ליברמן והיועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין. נוסף על פיטורי ליברמן, מבקשת גלאון להורות ליועץ המשפטי לצרף לכתב האישום חוות דעת המבהירה כי בעבירות המיוחסות לליברמן יש קלון. אחר הצהרים אמרה גלאון כי היא מברכת על החלטתו של ליברמן, "הוא מנע את הבושה שהיתה נגרמת לו בהמשך".

בתגובה להודעתו של שר החוץ אמר ח"כ דב חנין (חד"ש): "ליברמן עוזב עכשיו רק כדי לחזור יותר בגדול אחרי הבחירות. עכשיו הציבור חייב לחסום את דרכו. הגיע הזמן להשתחרר מהכוחונות ומהזלזול בחוק שליברמן מסמל", אמר.

לחצו לקריאת הכרעת היועץ המשפטי בפרשת ליברמן

ההחלטה להתפטר - מוצדקת? הגיבו כאן באמצעות הפייסבוק

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 76
  אכשוו דווקה אצביע ליכוד למרות שלא רציתי
 2. 75
  תחמן כמוהו, תמיד ימצא את הטריק לחזור ואף להיראות טוב יותר.

  בכל מקרה ביבי שודד הקרקעות, יעזור לו כדי לעזור לאגו האישי שלו.

 3. 74
  טו ליטל, טו לייט
 4. 73
  רוצים לדעת עוד על ליברמן/ויינשטן והתיק שנסגר ?

  חפשו בגוגל ארת חדשה השיטה, 9 סרטוני הסבר קצרים ומאלפים ממתינים לכם

 5. 72
  מר חנין

  זה בכלל לא לעניין להרשיע את ליברמן בזלזול בחוק, אלא אם כן היית חשוף לכל חומר הראיות ומונית לכהונת שופט. גם את חברת הכנסת גלאון, חבל שלא שלחת הודעה לשופט עם המלצה להרשעה ומאסר.

 6. 71
  ההצגה הטובה בעיר ....נו אז מה אם התפטר ...הוא יחזור עוד כמנצח???

  בלדרוש את אמון הציבור אחרי שמחקו לו את כתב האישום ... אין הבלטה מספיק להערות של ווינשטיין בדבר הספק הרב ביושרו של האדון ...האיש איים
  על רואת החשבון הקפריסאית ..שלא תפתח את הפנדורה עליו ... רבותי האיש הזה שקרן ועבריין ..וכן מלבין כספים ..ומבקש שתבחרו בו לכנסת הבאה ..
  ואומר הוא זאת בריש גלי מהסיבה הפשוטה ..הוא יודע שהתיק שבו הוא מואשם איננו כולל קלון ... כך שהוא יכול לחזור אפילו אם יצא אשם ...
  עליכם לזכור שהאיש הזה הלבין כספים ופעל כעבריין מהשורה ...האיש לא סייע למשטרה לקצר את ההליכים נגדו ... וכל זאת ע"י איומים על עדים ...
  לא מצביעים עבור עבריין .. איפה היושר הציבורי ....

 7. 70
  בהחלט כדאי לו להתפטר ולשחק אותה צנוע וענו - כדי לסגור את העניין סופית לפנ ישמישהו יתעשת בפרקליטות. הרי אידיוט כמ קצב - קשה למצא. הורידו אותו ברגע האחרון מעץ גבוה ומסובך,שרק לפני זמן קצר נראה מבטיח הרשעה בטוחה ומסעירת ארץ - ופתאם כלום .העדין נמוגו / מתו/ אלהים יודע מה. רק לפוטין קורים ניסים כאלה.
 8. 69
  לא עניין סמאל או ימין,הוא הגיע צעיר אבל נשאר המנטליטט משם,מה זאת אומרת שר או גוברנאטור לא עושה איזה קפיטל בזמן קדנציה שלו? מי מסתכל על מורל? גם רוב אזרחים פשוטים שם חושבים ככה ותשמעו:גם רוב אסולוטי של חברא שלי כאן בארץ "חושבים" ככה והוא לידר לראש בטון שלהם.לא מבינים מה זה "אזרח",חבל על מדינה.
 9. 68
  יום חג למדינת ישראל. הלאה הפשיזם!!!
 10. 67
  סוף סוף, לך הבייתה ליברמן, לחוף הים או לברים העיקר תישאר רחוק מהנהגת המדינה . אתה בושה בהתגלמותה.
 11. 66
  עוד מהלך מדהים של ליברמן שנועד לסתום את הפה המתלהם לארגוני השמאל הקאניבלי שציפו לפתוח בטופנסיבה רבתי על השיח הפוליטי כדי להכפיש וללכלך את הליכוד וישראל ביתנו בהתקרב שעת המבחן לקראת הבחירות לכנסת....זה לא סוד שהחלטת היועמ"ש היתה לצנינים בעיני גורמים בזירה הפוליטית והנחיתה מהלומה ניצחת על תנועות המרכז והשמאל בעקבות סגירתו תיק ליברמן,ומן הסתם תהיה לכך השפעה לא מבוטלת על תנועת בוחרים מהקולות הצפים כמו גם מקולות שמאל/מרכז לעבר תנועתם של ליברמן ונתניהו .....
 12. 65
  באמת תודה רבה

  בעבר על מעשים פחותים יותר היו שרים שתקעו לעצמם כדור בין העיניים.
  שווה לעבור על התחקירים שעשו נגדו ולהכיר קצת את מעלליו. מדובר בגנב מושחת ונוכל שמקומו עמוק בבית הכלא ולא בבית המחוקקים.
  בושה שמושחת כזה אמור לייצג אותנו בחו"ל וזה לא קשור לעמדות הפוליטיות שלו.

 13. 64
  הכל הצגה מתוזמרת ומתוזמנת מראש - עסקת טיעון בשבוע הבא

  הכל כב רנסגר בחדרי חדשים
  עם ממשלה מושחתת ומשרד משפטים שפוט הכל ברור
  חרפה של חקירה 16 שנה
  מדינה של מאפיה ומושחתים עד היסוד

 14. 63
  ימין אמין! בלי טייקונים, מרטין שלאף והקריזות של שרה!
 15. 62
  הטבעתם אנשים חיים במיים וסופכם שיטביעו אותכם כאבן במצולה ואין מציל

  וכאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ ,,שש עשרה שנים,,של עינוי דין,, חגיגת היין עומדת על סף סיום,,,מנייקים,,

 16. 61
  העם דורש תחקיר על עברו של האיש הזה

  העם דורש תחקיר על עברו של האיש הזה זכות הציבור לדעת כיצד הגיע האיש הזה לחיינו!!!!!

 17. 60
  16 שנים ובדיוק בבחירות יש כתב אישום?זה כתב אישום נגד השמאל הלא דמוקרטי
 18. 59
  אם תהיה עיסקת טיעון אני יורד מהארץ
 19. 58
  מושחת נימאסת!

  לך הבייתה ואל תחזור! נימאס כבר מפוליטיקה מושחתת ומפוליטיקאים שהופכים את חיינו כאן לפארסה על נושא ציוני. הרצל, ז׳בוטיסקי ובן גוריון כבר מזמן מתהפכים בקברהם מול הרמה של המנהיגות במדינת היהודים. הגיע הזמן לשלוח את האספסוף הבייתה ולבחור אנשים בעלי שיעור קומה ולא קומבינטורים!!!

 20. 57
  את" כבודו"קצב" בית המשפט הגבע לצדק עשה צדק ! על תשכח מזה IVETT !!

  עדיף שתתחם בבית או ב וינה עם שלף !!!
  חותמת: ""(אשה)"", לא פשוטה !!

 21. 56
  דברים שאומר ח"כ יריב לוין

  ח"כ יריב לוין מהליכוד - ביתו של ליברמן אומר בערוץ הראשון שאדם הוא זכאי כל עוד לא הוכחה אשמתו (אא"כ קוראים לו אהוד אולמרט). שחקירות מתגלגלות בנות הרבה שנים הן עדות לרדיפה ( (אא"כ לנחקר קוראים אהוד אולמרט). שעל מערכת המשפט לפצות אדם שעבר עינוי דין ולמהר ולסגור את ענייניו המשפטיים (אא"כ המערכת רודפת אדם ששמו אהוד אולמרט). והוא מוסיף ומכנה את עבירת "הפרת האמונים" כעבירת משמעת זניחה (כמובן, אא"כ הנאשם בה שמו אהוד אולמרט). אם במקרה קוראים לך אהוד אולמרט אז אתה חייב בדין אא"כ תוכיח אחרת, חקירות מרובות וארוכות הן אות לכך ש"אין עשן בלי אש", אסור להיחפז בהליכים המשפטיים שלך אלא לעשותם באופן יסודי ובמידת הצורך לערער גם על זיכוי, ועבירת "הפרת האמונים" במקרה שלך היא העבירה הכי חמורה בספר החוקים.

 22. 55
  מפעיליו בקגב ידרשו שיחזיר את המיליונים שהשקיעו בו
 23. 54
  סוף גנב לתליה? לא - לממשלה
 24. 53
  הוא מתפטר והוא יודע למה !!!!!!!

  מוטב לו לקומרד להישפט על עניין "קטן ולא רציני" על פי אמות המידה של עורכי הדין היקרים שלו , שיידעו להוציא אותו מזה אפילו בלי קלון.
  מהשחיתות הגדולה והכבדה הוא הצליח לברוח בכל מיני טריקים ושטיקים , שנעשו עבורו. המיליונים נשארו בחשבון הבנק שלו (על שם הבת) , העיתונים יעזבו אותו לנפשו ומחר כבר ישקחו על מה ולמה היה הרעש כי מחר תקום בעייה אחרת. עכשיו הוא יוכל לומר "הבטחתי להתפטר כאשר תוגש נגדי תביעה" . הצחקת אותי ליברמן. הבעייה שזה צחוק מלווה בדמעות על ארצי האהובה שהולכת לדרעון.

 25. 52
  לכותבי הכתבה: כדאי לציין שליברמן זורה חול בעיני הציבור - כבר היום אין לו שום חסינות לפי החוק

  אביגדור ליברמן אומר: "החלטתי להתפטר מתפקידי כשר החוץ וסגן ראש הממשלה, וכפי שהודעתי אתמול גם להסיר את חסינותי באופן מיידי".

  כמה אפשר להונות את הציבור. הרי האמת היא שבעקבות שינוי שנעשה בחוק לפני כמה שנים, לפי החוק לליברמן א י ן חסינות מהעמדה לדין בעבירות המיוחסות לו. אם הוא רוצה חסינות, עליו לפתוח בהליך מסויים כדי לקבל אותה. ברירת המחדל היא אפוא שאין לו שום חסינות מהעמדה לדין בעבירות המיוחסות לו, והאמירה שלו - הלא מפתיעה, אגב - שנועדה לצייר אותו כמי שנהג לפנים משורת הדין ובאחריות ו"הגדיל ראש", איננה אלא זריית חול בעיניים.

 26. 51
  בבקשה אלוהים עשה שהמשפט יימשך כמו משפט דרעי -10 שנים. אנא התחשב בנו הקב"ה.
 27. 50
  עבריין אלים במשרד החוץ

  חטף אדום מחוץ לחוצה ביבי עבריין בחירות מקים מאפיה רוסית בכנסת ביבי הסנדק של רוסים שרובם מכוני ליוי ליכודליוי סוחרי זנות מטעם ביבי הערס

 28. 49
  מצחיק מאוד

  הוא להציג את עצמו כאיש הגון , ישר ומכבד את החוק מה שלא הוא , זה צעד שנועד לשפר את תדמיתו של ליברמן לפני הבחירות הקרובות במטרה לצבור נקודות לזכותו . אני רק תוהה אילו לא היו בחירות בפתח , האם ליברמן היה מתפטר ? עכשיו הוא יודע שזה בסך הכל חודש חמים או קצץ יותר והוא יחזור עם ״ לגיטימציה ״ של הבוחר . מגוחך ויותר מסריח .

 29. 48
  ויפה שעה אחת קודם
 30. 47
  ליברמן הוא 'פושע' ולחנין זועבי מגיע

  'פרס ישראל.'.....

  1. נכון, רק בלי המרכאות
 31. 46
  מיסטר מושחת! מי שמאמין שאינו אשם לא יחפש עסקת טיעון! אמרת את גזר דינך בפיך, אזי בשבלי אתה כבר אשם!!
 32. 45
  כרגיל ביבי נתפס עם הרגל בפה. צרף למפלגתו אדם בעייתי העומד למשפט ועוד נתן לו כמה מקומות טובים על חשבון חברי הליכוד
  1. שר הביטחון !!, שר החוץ !!, ושר הכלכלה !!!! און בלי תיק???

   מה הוא יודע מ ביטחון, שאפילו בצבא ניקה את השרותים!!!
   אנגלית לא יודע , (ער קועטש זאך) , JA JA JA
   יש אפשרות לתת לו את הכלכלה , שמי זה יודע נפלאות !!!
   נתן לחתול לשמור את השמנת !! כמו ל הירשנזון????

  2. לא צריך להיות נבון כדי לנהל את מדינת ישראל. צריך להיות יהודי ממולח ומקושר לטייקונים זרים שיעשו את העבודה בשבילך. והכי חשוב שיהיה מאחוריך עם מטומטם שרואה בכל מחדל שלך הצלחה , ובכל מפלה ניצחון הרואי
  3. חנטרישיהו מתאים לימין כמו כפפה ליד. וכך גם פוטיניהו ובן ערי = נציגיו המובחרים של הימין.
 33. 44
  איזה חארטה

  אין שום משמעות להתפטרות שלו חודש לפני הבחירות כל זמן שהוא עומד מחדש לבחירה. יחימוביץ וגלאון שיחקו לידיים שלו, כיוון שמבחינת ציבור בוחריו הוא רק יצא גבר.

  1. שר הביטחון, לך לנקות עם הלשון מה שברק דורך!!!!!

   מה הוא יודע מ ביטחון, שאפילו בצבא ניקה את השרותים!!!
   אנגלית לא יודע , (ער קועטש זאך) , JA JA JA

 34. 43
  לא צריך בשביל ההונאה הזו על הציבור להגדיל את הכותרת של האתר כאילו יום העמצאות
 35. 42
  כל הכבוד למרץ

  ליברמן אמן תקבל קלון

 36. 41
  לא עסקת טיעון ולא ציפורים ! להעמידו לדין ולחשוף בהזדמנות זאת איך בתו בת ה 20 קיבלה 3 מיליון דולר על "יעוץ" לחילופין שיוכיח במשפט שהיא גאון פיננסי
  1. צודק !! דין שישב עם הירשנזון זה המינימום!!!

   רק בית משפט ו IVETT RASPUTIN
   צדק צריך לעשות ושכולם יפחדו!!!!!!!

  2. ויישטיין כבר ויתר על זה. ליברמן משחלק אותה משתף פעולה - כדי שהסיפור ההוא לא יפתח.
 37. 40
  ליברמן אל תשכח לקחת איתך את אלי ישי
 38. 39
  מי שלא רצה אותו כשר חוץ יקבל אותו כראש ממשלה
 39. 38
  חבל שלא התפטרת לפני שגרמת כל כך הרבה נזק כשר החוץ
 40. 37
  ככל שאני מתנגדת למנהיג של ישראל ביתנו,בגלל הכוחנות כמפתח לפתרון בעיות פנים וחוץ, עלי להודות שהאיש אביגדור ליברמן הוא בעל פנים רבות, ואיננו מכירים את כל צדדיו. הפעם הפתיע לטובה.
  1. אכן. ויש לו בעיקר פנים טובות
 41. 36
  תרגיל מבריק של שלי. ליברמן נאלץ להתפטר כי שלי אמרה שלא תשב איתו בממשלה. עכשיו היא תהיה שרת הבטחון! החמאס יזכרו לנצח את השם שלי יחימוביץ!
 42. 35
  זה יביא לו עוד 4-5 מנדטים. דווקא מהשמאל שהם הכי נאיבים
 43. 34
  כל הכבוד זהבה!
  1. לא זהבה ולא הדובים

   ליברמן רמז עוד אתמול שיתפטר. אז אל תקשור כתרים לראשה של זהבה...

  2. אכן יש אצבע בשביל להצביע אליה....
  3. קודם כל, כמו שכתבת, הוא "רמז". יחד עם זאת, באותה פיסקה הוא מציין שינסה להגיע לעיסקת טיעון... עיסקת טיעון עושים עם פושעים. הבנת זאת, א.ל.??
 44. 33
  עסקאות עושים עם-עבריינים

  המשך זילות החוק והקרקס במדינת השרלטנות.איש ציבור חייב להיות ללא רבב.מי שמועמד לדין-הינו פסול ומוכתם ויש לסלק אותו לכל הרוחות.

 45. 32
  כמה מנדטים עוד ביברמן רוצים? די לתרגילים המסריחים... נמאסתם
 46. 31
  מסכן דני אילון - גם זרקו אותו מהמפלגה וליברמן עוד עושה לו קטע מלוכלך ואומר לו משהו כמו: "שמע אחי, אני מתפטר לרגע כדי לצאת טוב בעיניי הציבור - תהיה שר חוץ לרגע"
 47. 30
  אל תלך, איך נמשיך להסתכסך עם כל העולם, מי ישווה את כל אירופה לנאצים. מה נעשה בלי הבריון הזה, מי ימגר את הטרור ומי יחסל את החמס. מה יהיה עלינו.
 48. 29
  ברוך שפטרנו מעונשו של זה שכל מעיניו היו בטייקונים ובהעברת תקציבים לש"ס

  את העולים מרוסיה הוא שכח לחלוטין ,הם ממש לא עינינו אותו .

  1. אתה טועה. העולים מרוסיה רוצים צאר. רובם חושבים שלמי שיושב למעלה מותר, וזה לא לגנוב, ושמנהיג צריך להיות גבר אלים.
  2. I BELIEVE IT WHEN I SEE IT. אל תקדים לשמוח. האיש מושחת ומילה שלו אינה מילה. תאב בצע לעולם לא יוותר על אופציה למכור את מדינת ישראל בעבור חופן דולרים.
 49. 28
  איפה ה- catch
 50. 27
  שיחקת אותה זהבה!
  1. תגיד תודה

   תגיד תודה למפלגה הקטנה ולזו העומדת בראשה שמשתדלים לשמור על ישראל שפויה !!!!!!!!!!!

  2. תדברי עם האלוהימה שלך אחרי הבחירות, מיידלע.

   תדברי עם האלוהימה שלך אחרי הבחירות, מיידלע.

  3. תדברי עם האלוהימה שלך אחרי הבחירות, מיידלע.

   תדברי עם האלוהימה שלך אחרי הבחירות, מיידלע.

  4. זהבה גלאון עמוד האש מול כוחות השחור של הימין.
 51. 26
  ליברמן אל תתפטר עדיף שנגלה את כול השמאלנים מאשר שאתה תלך
  1. מוזר,ימניים צרי מצח מתחפשים לנשים דווקא.
  2. אז גם הוא ילך, וגם תצטרכי לסבול אותנו השמאלנים עוד הרבה זמן
  3. איזה גן עדן יהיה לנו ללא הסמולנים - השחיתות תהיה נורמה, בתי המשפט ייסגרו, העורכי דין ייהפכו לסוחרי סמים ווודקה, יהיה חופש לעשות ככל העולה על הדעת, גם לחסל חשבונות עם השכנים במתן סטירת לחי או תקיעת סכין, וכל זאת כל עוד ניתן למנהיג הנערץ את דמי לא יחרץ שהוא ידרוש.
  4. איזה גן עדן יהיה לנו ללא הסמולנים - השחיתות תהיה נורמה, בתי המשפט ייסגרו, העורכי דין ייהפכו לסוחרי סמים ווודקה, יהיה חופש לעשות ככל העולה על הדעת, גם לחסל חשבונות עם השכנים במתן סטירת לחי או תקיעת סכין, וכל זאת כל עוד ניתן למנהיג הנערץ את דמי לא יחרץ שהוא ידרוש.
 52. 25
  לכול השמאלנים השמחה מוקדמת נחזיר אותו כשר הביטחון של מדינת ישראל
  1. עאלק נטלי , התכוונת נטליה

   תחזירו את הרודן הזה לרוסיה שם מקומו
   פה זאת מדינה של אנשים חושבים

  2. אני ימיני, אבל לא אתן למושחת כזה את קולי, ו לא למי שמינה אותו

   מה הוא יודע מ ביטחון, שאפילו בצבא ניקה את השרותים!!!
   אנגלית לא יודע , (ער קועטש זאך) , JA JA JA

  3. כן, אנחנו מספר 1 בלחשוב

   איפה אתה חי??

  4. יריב, אתה לא מריח קצת גזענות בתגובה שלך?

   אתה מגדיר את עצמך כאדם חושב.
   החוכמה זה לחשוב לפני שיורים רעל מהבטן.

  5. עדיין עדיף שר ביטחון משר חוץ..

   למרות שאני מעדיף שיהיה הבודי-גארד של קצב בכלא..

  6. איזה גן עדן יהיה לנו ללא הסמולנים - השחיתות תהיה נורמה, בתי המשפט ייסגרו, העורכי דין ייהפכו לסוחרי סמים ווודקה, יהיה חופש לעשות ככל העולה על הדעת, גם לחסל חשבונות עם השכנים במתן סטירת לחי או תקיעת סכין, וכל זאת כל עוד ניתן למנהיג הנערץ את דמי לא יחרץ שהוא ידרוש.
 53. 24
  האם ידוע מי התמנה לשגריר בריגה במקום בן אריה

  בעקבות ביטול מינויו של זאב בן אריה לריגה מעניין לדעת מי התמנה במקומו

 54. 23
  הליכוד ביתנו מידרדר במדרון

  לנתניהו יש בכנסת הנוכחית 27 מנדטים ולליברמן יש 15 מנדטים, שזה ביחד 42 מנדטים.

  35 מנדטים לליכוד ביתנו, זו ירידה של קרוב ל-20% במספר המנדטים של נתניהו וליברמן.

  והמגמה נמשכת...

  1. כן - הם עוברים לבית היהודי , לא לשמאל המתכווץ!
  2. כה לחי!! זו הדרך הנכונה להצלת ישראל מידי מושחתיה.
 55. 22
  בסופו של דבר זאת הדרך

  כל השמאלנים לשמוע ולהפנים

  1. נכון, צריך לגנוב מיליונים

   באמת תודה רבה שהוא מתפטר דקה לפני הבחירות.
   מדובר בפושע, לא פחות.

 56. 21
  ביבי ללא דוברמן....! ! !
 57. 20
  מושחת

  ציני, אנטי דמוקרט
  מחרחר מלחמה באופן שרק מי שהיה אפסנאי בתותחנים ולא לוחם יכול להיות

  1. ומי שהחליט כך - מה הוא?
  2. שר חוץ ששום מנהיג בעולם הנאור לא רוצה להפגש עימו. שר חוץ שהפך את ישראל למדינה מצורעת. שר חוץ שמחדיר מערך חשוך ומושחת של מנהיגות שמטרתו השמדת ישראל והפיכתה לאוליגרכיה תחת שלטון רוסי. מי שלא רואה זאת הוא או עיוור, או מטומטם, או מושחת שטובל ידו בצלחת.
 58. 19
  ראיתם איך ביברמן עשו ממדינת ישראל גראז' סייל ?
 59. 18
  ראיתם איך ביברמן עשו ממדינת ישראל גראז' סייל ?
  1. למה תמונה למה??!!!
  2. אני ממש מזלזל בך !!!!!
  3. אני ממש מזלזל בך !
 60. 17
  ראיתם איך המרגל הרוסי הזה עשה לישראל גראז' סייל ?
  1. לא נאה ולא יאה לאדם כמוך
  2. אתה כל כך טיפש. מספיק לשלוח פעם אחת
  3. הוא לפחות ניסה להציל את המדינה

   שאולמרט ולבני רצו לתת חינם לערבים

  4. הוא ייאלץ לתת הרבה יותר ממה אולמרט ולבני התכוונו לתת תוך מו"מ.
 61. 16
  ה"וויברס הפולניות" נצחו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 62. 15
  מי יחליף אותו ?

  לפני ההתלהבות

 63. 14
  מי יחליף אותו ?

  לפני ההתלהבות

 64. 13
  מעניין מה יהיה היחס בין

  הזמן שלקח להעמיד אותו לדין לבין הזמן שייקח להגיע להכרעה בתיק.
  ההימור שלי: 38 יום חלקי 12 שנה.

 65. 12
  התכמן הזה, הופך עצמו ל:הגון וישר". ואיפה המליונים ?
  1. מעניין אם מישהו שילם מס הכנסה על המליונים
  2. אולי הבת שלו, שעם שחרורה מצה"ל זכתה לקבל משכורת של מיליון דולר תמורת ייעוץ......
 66. 11
  יום חג למדינת ישראל!
  1. לא בדיוק, עיוות ליברמן עוד יחזור ובגדול

   גם דבריו היום מעידים שהציניות והחוצפה שלו שואפות לאינסוף. הוא מתכוון להיבחר לכנסת הבאה, וברגע שתחלוף המניעה המשפטית הוא יהיה שם כדי לכבוש את הליכוד ואת כס ראש הממשלה. מי שאומר שהוא מקווה שהמשפט יסתיים עד הבחירות מוכיח בפעם המי יודע כמה שאין לו גבולות.

  2. כל הכבוד לליברמן.
  3. זה לא מנע משרון להבחר ע"י ההמון זועם שתמך בהתנתקות. זה לא מנע מאותם אנשים להצביע לקדימה של אולמרט... כולם פה מושחתים פשוט לשמאלנים לא חילקו מראות וזה בלי להכנס לקומבינות מפא"י והיתרי הבנייה לקרובי משפחה ומי יודע מה עוד הלך שם מתחת לשולחנות.
  4. אנחנו אוהבים אותך ליברמן. אתה גדול !!!!!
  5. מדוע ההחלטה התקבלה דווקא עכשיו לפני הבחירות ????????????????????????????????????

   כל כך הרבה שנים סוחבים את ההחלטה ומקבלים אותה דווקא עכשיו לפני הבחירות ???
   הרי ברור שיש לזה השפעה על דעת הקהל !
   הרי ברור שזה יעורר ויכוח ציבורי !
   הרי ברור שיוגשו בגצים !

   מי אחראי לתזמון המתועב הזה ???

  6. מעדיף בריונים מושחתים מאשר פריקים הזויים כמוך!
 67. 10
  כן,כן..לך ואל תחזור..
 68. 9
  כבר מראש אף אחד לא מתכוון להגיע למשפט צדק. הכל מסחרה. הכוונה של ויינשטיין היתה כתב אישום מרוכך ואחריו עסקה עוד יותר מרוככת. הוא יודע מי הבוס שלו.
 69. 8
  אל רק תתפטר לך, פשוט לך מכאן, לא רוצים אותך כאן, רק נזק גרמתה למדינה בוגד אחד! הרסתה לנו את משרד החוץ!
 70. 7
  כל הכבוד לגלאון, אצביע מרץ

  התלבטתי אם להצביע ולמי, עכשיו סופי מרצ מגיע להם כל הכבוד

 71. 6
  מחזירים את ליברמן = תמורת שלום
 72. 5
  יש אלוהים, עכשיו רק צריכים להתעורר מתרדמת כחמישים אחוז מהעם

  תפסיקו להצביע לעבריינים. לא אולמרט ומשתפי הפעולה שלו (ציפי ומופז), לא עיני ואנשי הקומבינה שלו, לא ביבי (איזה כיף שאין כבר ביברמן) ולא דרעי. ואז אולי יקומו פה מנהיגים.

 73. 4
  סוף סוף מנהיג עם מוסר
 74. 3
  כל הכבוד, כך צריך להתנהל. אני בהחלט שוקל להצביע עבורו לאור העליהום המטורף שעשו עליו.
 75. 2
  מדהים
 76. 1
  תופס פוזה של הקוזק שנגזל.