שר המשפטים: לבדוק אם אזרח אוסטרלי התאבד בכלא בישראל תחת זהות בדויה

נאמן ענה לשאלה בדבר הפרסומים בתקשורת הזרה. בצהריים כינס משרד רה"מ בבהילות את ועדת העורכים למנוע פרסום פרשה המביכה מוסד ממלכתי

משרד ראש הממשלה כינס היום (שלישי) בבהילות את ועדת העורכים של כלי התקשורת, כדי לבקש את שיתוף פעולתם במניעת פרסומה של פרשה שמאוד מביכה גורם ממלכתי.

ועדת העורכים היא פורום של ראשי כלי התקשורת המרכזיים וראשי השלטון - והיא אחראית על הסכם הצנזורה. היא הוקמה בימי דוד בן גוריון, ונועדה לאפשר לראש הממשלה להמתיק סוד עם עורכי כלי התקשורת ולחשוף בפניהם פרשות חסויות, ובתמורה הם לא יפרסמו את הדברים ברבים.

בתקופת נתניהו הפך המפגש השנתי של ראש הממשלה עם העורכים למסיבת עיתונאים פתוחה.

לאחר נאומו היום של שר המשפטים היוצא יעקב נאמן בכנסת, שאל אותו חבר הכנסת אחמד טיבי (רע"מ-תע"ל) כי "פורסם כי אזרח אוסטרלי שהיה עצור בישראל תחת זהות בדויה התאבד בכלא. האם תוכל לאשר את הפרטים?" נאמן השיב לו כי אין לו יכולת להשיב לשאלות הללו, "כי הנושא אינו בסמכות שר המשפטים. אבל אין ספק שאם הטענות האלה נכונות, הדבר טעון בדיקה".

יו"ר מרצ, זהבה גלאון, הגיבה לכינוס ועדת העורכים של אמצעי התקשורת על ידי ראש הממשלה. "התופעה שלפיה עיתונאים מתנדבים לצנזר מידע על פי בקשת השלטונות היא בלתי דמוקרטית בעליל. קיוויתי שהיא נגוזה כבר לפני עשרות שנים. בדמוקרטיה יש הצדקה רק לצנזורה מטעמי ביטחון הכפופה לבג"צ, המוודא שהיא מוצדקת, ושיש באמת ודאות קרובה לפגיעה בביטחון", אמרה.

גלאון תבעה מראש הממשלה והשר לביטחון פנים להתייצב בוועדת החוץ והביטחון של הכנסת ולדווח לה על הפרשה. "לא ייתכן", מוסיפה גלאון, "שמידע הנמסר לוועדת העורכים כדי להסתירו מהציבור לא יימסר לח"כים". 

ח״כ נחמן שי (העבודה) אמר כי ״ראש הממשלה שכח שבשנת 2013 התקשורת אינה מקבלת עוד תכתיבים ואינה פועלת מתוך הסכמה לאומית כבעבר. הציבור הישראלי ידע במקודם או במאוחר כל מה שקרה. עדיף להציג לציבור את האמת במגבלות ביטחון מסוימות ולחלוק אותה עימו״.

ח"כ דב חנין (חד"ש) הביע דאגה קשה מהפרסומים. "אם הדברים נכונים, אלה הם מסוכנים ומדאיגים מאוד ואין להם מקום במדינה דמוקרטית" אמר חנין והוסיף, "בעולם שבו יש רשתות חברתיות ואינטרנט אין גם מקום לשימוש בצנזורה כדי למנוע פרסום בישראל של דברים המתפרסמים בעולם כולו. שימוש בצנזורה במקרים כאלה מעלה חשש שהמטרה אינה שמירה על ביטחון המדינה, אלא מניעת דיון ציבורי פתוח בתוך ישראל על פעולת רשויות השלטון".

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 196
  Whare was Ha'Aretz until the story came upp in the Knesset?! "Israeli Media = Propaganda Media" Yup
 2. 195
  בטחון המדינה? שר הבטחון מקיף את הגלובוס. מי שלח אותו?
 3. 194
  כל הכבוד לעיתון הארץ, בושה למדינה ולאזרחיה.האם גם ברק אחראי ואיפוא הוא בכלל. בטחון המדינה הפקרות.
 4. 193
  התאבד כנראה מחבל בפוטנציה

  בסוריה נרצחו עד כה 70000 ולא מזיז לאף אחד,
  פתאום כל השמאלנים הפכו לרודפי אמת

 5. 192
  רגע רגע רגע, לפני שאתם עושים בלגן, זה שהעלימו אותו, הוא אסמולני או שהוא ציוני, זה הבדל בין שמים וארץ, בין עשיו ליעקב, בין המן למרדכי, בין אסתר המלכה לשרה שלנו, בין קודש לחול בין ישראל לעמים.זה חשוב לי לדעת, כי אם הוא אסמולני אז קודם כל הוא עוכר ישראל ושנית אני בכלל לא מאמין לו.
 6. 191
  רגע רגע רגע, לפני שאתם עושים בלגן, זה שהעלימו אותו, הוא אסמולני או שהוא ציוני, זה הבדל בין שמים וארץ, בין עשיו ליעקב, בין המן למרדכי, בין אסתר המלכה לשרה שלנו, בין קודש לחול בין ישראל לעמים.זה חשוב לי לדעת, כי אם הוא אסמולני אז קודם כל הוא עוכר ישראל ושנית אני בכלל לא מאמין לו.
 7. 190
  רגע רגע רגע, לפני שאתם עושים בלגן, זה שהעלימו אותו, הוא אסמולני או שהוא ציוני, זה הבדל בין שמים וארץ, בין עשיו ליעקב, בין המן למרדכי, בין אסתר המלכה לשרה שלנו, בין קודש לחול בין ישראל לעמים.זה חשוב לי לדעת, כי אם הוא אסמולני אז קודם כל הוא עוכר ישראל ושנית אני בכלל לא מאמין לו.
 8. 189
  השאלה למה הכנסת ריקה כבר בשבוע הראשון...........
 9. 188
  רפובליקת בננות,ר"מ מכנס עיתונאים ? מה הוא חושב ?
 10. 187
  צו איסור פרסום

  קראתי כתבה על הפרשה באתר אינטרנט אוסטרלי. מסתבר שעוד בשנת 2010 הוצא צו איסור פרסום על הפרשה מטעמים של בטחון המדינה. כלומר, הפרשה עברה מסננת של בית משפט

 11. 186
  80% מהציבור יכולים לפתוח (בקלות) דף בגמרא או בתלמוד, לקרוא ולהתפלפל על דברי חז"ל (הלכות איסורי ביאה, פ"א, הלכה יג-יד) אבל רק אחוז קטן מסוגל לגלוש לABC ולקרוא את כל הסיפור כולו. ולכן, ביבי, דאג שימשיכו להיות בורים, הפחד אותם עד מוות, והמשך לשלם את האתנן להרמת אותן האצבעות מעל הכיפות השחורות, הסרוחות והשטריימילים.
 12. 185
  בבריטניה היה רוה"מ מכנס את הפרלמנט, מספר את כל הסיפור, לוקח אחריות, מנקה את השולחן ומתפטר. פה מגייסים את מחיה השריע נאמן, כולל עשרות מטייחים מקצועיים ומשדרים "עסקים כרגיל" - יחי ההבדל הקטן.
 13. 184
  ‎כשהקים בן גוריון את "ועדת העורכים" היו בארץ כמה עיתונים [בנוסף ל"הארץ" דבר,על-המשמר,למרחב] אז היתה הצדקה ל"ועדת עורכים" אבל היום יש לנו רק "הארץ" וצריך לכנס את ה ע ו ר ך היחיד שנשאר
 14. 183
  ‎כשהקים בן גוריון את "ועדת העורכים" היו בארץ כמה עיתונים [בנוסף ל"הארץ" דבר,על-המשמר,למרחב] אז היתה הצדקה ל"ועדת עורכים" אבל היום יש לנו רק "הארץ" וצריך לכנס את ה ע ו ר ך היחיד שנשאר
 15. 182
  ‎דברים שרואים משם... אסור לראות כאן
 16. 181
  ‎דברים שרואים משם... אסור לראות כאן
 17. 180
  ‎דברים שרואים משם... אסור לראות כאן
 18. 179
  מעניין שחכים לא מתעניינים כל כך למה עובד מדינה אחד יכול הכניס 24 בני משפחה למשרות מדיניות ואיך זה קורה?

  איך שערוריה כמו עובדי מדינה שמכניסים 24 בני משפחה לתפקידים מדיניים עוברת ככה בשתיקה........ביזיון.......מדינה שאין בה שום חוקים כל אחד עושה מה שבא לו.....

 19. 178
  ‎רק הזהות הבדויה התאבדה!

  X לא התאבד הוא נ.X.צ.X

 20. 177
  ‎רק הזהות הבדויה התאבדה!

  X לא התאבד הוא נ.X.צ.X

 21. 176
  רק הזהות הבדויה התאבדה!

  X לא התאבד הוא נ.X.צ.X

 22. 175
  טוב, אנחנו ב-2013, למי ששכח. מה שמתמיה הוא איך משהו שקרה ב-2010 מצליח לעורר כזאת מהומה - ועדיין מהווה כזה סוד כמוס לפרה ולסוס. בכל מקרה, הפעילות הצנזוריאלית רק ליבתה את האש, ומשכה הערות אנטישמיות או אנטיישראליות ברשת, וכמובן מינפה את הסקרנות. מעניין מי פה מושך בחוטים ולמה. הסיפור הזה בהחלט מעמיד בצל את הציור השבועי לילד. אני מקווה שנזכה לשמוע על כל הפרטים שאבדו בסבך המלל.
 23. 174
  רקטות הדרום

  אזרח מדרום הארץ סיפר לי שרקטות ממשיכות לרדת על דרום הארץ , למה אתם לא יודעים מיזה ?!!
  כי זה רע לביבי ,, כי אם זה היה מפורסם , הוא לא היה לוקח את הבחירות האלו בהליכה

 24. 173
  הנאמן הוא אימפוטנט מטעם.אם לא משרד המשפטים אחראי ואוכף אי העלמת אזרח ,הסתרתו והמחיקת זהותו אז מי כן יאכוף את החוק של זכות הציבור לדעת,חובת העיתונות וחופש העיתונות לדווח ?השקרן מעורב בכמה וכמה פרשיות הונאה כולל אישום כבד שנחלץ ממנו בבג"ץ בזכות קשר מפוקפק וצידוק עוד יותר.גגלו קצת לתיקון עולם באנגלית.כל המידע,הכתבה,הוידאו פני הבחור היפים,יהודי,אבא לג'ול ויול,בעלה של מאיה בן אהוב להוריו מראשי הקהילה היהודית של מלבורן וותיקיה .איזה עולם זה בו היתן להעלים בנאדם טוב,כל בנאדם בגיל עשרים וארבע ולמחוק את זהותו ולהכחיד את חובת הציבור לחקור?להבין?לשאול מה קורה בדמוקרטיה בה מעלימים נפש?כל נפש?זה יקרה לכם מחר כאשר תפקפקו במעצר בנכם,אחותכם,אמכם.בהמות השטיפת מוח הדמוקטטורית.
 25. 172
  בכל העוולם פורסמה זהותי.....נשלח מהשמיים
 26. 171
  לאחר ביקור בתר של ה ABC האוסטרלי מעבר להתאבדות של האוסטרלי שטעטנה ברור אין משהו מיוחד
 27. 170
  זה לא אתר כלכלי?

  מה הקשר ביו כלכלה לחגיגת איסור הפרסום?

 28. 169
  אקספרס של חצות בישראל 2013 .לא בטורקיה.
 29. 168
  מי אמר...

  ...שביבי נתניהו ושותפיו הם דמקרטים?! זוכרים היטב את "פרשת ערוצים 10 ו 22 ", ואת נראה ששליטו בערץ הציבורי.ואת עתון ה"פראבדה" שתומך בו.

 30. 167
  מה פשר הבקשה ל"שתף את חברי הכנסת במידע"? הרי כולם יודעים הכל. הבקשה היא לאפשר להם לדבר על זה. כמו שאר העולם.
 31. 166
  גוגל הוא חברו הטוב של האזרח הישראלי המצונזר

  סוכן מוסד עם שם כמו שלי

 32. 165
  גם בפרשת בלאו, ללא איפשר להגן על התנחלויות בלתי חוקיות כמו איתמר, והבריח את בלאו לחו"ל מפחד השב"כ האכזרי,כדי שכל העולם ידע וישפוט את תוכניות ההגנה הלא מוסריות של התנחלוניות.

  כמובן שלא תפרסמו,כי אתם דוגלים רק בפירסום האמת שלכם, ואתם מדברים על פשיסטים?
  התבוננתם פעם במראה?

 33. 164
  רצחתם אותי!
 34. 163
  וואיינט ומעריב אפילו לא פירסמו את דבר הפגישה....זבל של עיתונות.
 35. 162
  פשיסט ימני מתואב נואף קטן ועלוב כבר ביינו בסיפור הזה שלך
 36. 161
  מי נתן את ההוראה?

  אין ספק, נפל דבר ״בדימוקרטיה היחידה במזרח התיכון״. לא יהיה מנוס מועדת חקירה ממלכתית בשאלה ״מי נתן את ההוראה״, ולא קשה לשער לאן יוליכו העיקבות. אל תתפלאו אם בימים הקרובים יוגבר הווליום של ״הקריאה״ להקמת ״ממשלת אחדות לאומית״. היא נחוצה כעת יותר מתמיד על מנת להציל את כסאו המתנדנד של ביבי.
  ואגב: מדוע נאלמו קולותיהם של סער וארדן, אשר עד לפני זמן לא רב בקעו מכל כלי תקשורת משך כל שעות היממה?

 37. 160
  רק יהודי יכול לחשוב שכאן הייתה דמוקרטיה. אפילו ארה’ב לא הייתה דמוקרטיה יותר מ–7 שנים בלבד.
 38. 159
  קים ג'ון נתניהו

  מה אנחנו צפון קוריאה?

 39. 158
  השובבים שמו כתבה על התאבדות אסירים כשייכת לכתבה הזאת
 40. 157
  עיתון "הארץ". על איזו ארץ בדיוק מדובר?

  שמאלנים שממאיסים את ישראל על העולם ועל אזרחיה.

 41. 156
  שוטה משטה בכם שוטים (למה להאריך אם אפשר לקצר?)
 42. 155
  איזה יופי: הקומוניסט דב חנין התבלבל והוא פתאום בעד חופש העתונות. כמו בכל המדינות הקומוניסטיות הנאורות. לאיש פשוט אין בושה והעתון המצטט אותו אפילו לא מדגיש את הגיחוך שבכך. אולי מפני שחלק ניכר ממערכת "הארץ" באמת דוגל בחופש העתונות המקובל במדינות קומוניסטיות ובמדינות ערב (שני המרכיבים המוזרים של חד"ש: חזית של קומוניסטים מפעם ולאומנים ערבים).
 43. 154
  ישראל מתחזקת שקר ענקי

  ישראל הפכה לדיקטטורה קולוניאלית ומשתמשת בכל האמצעים על מנת ששקר כזה לא יתגלה. מעצרים פוליטיים, אפרטהייד, כיבוש, עינויים ועכשיו גם מעלימים אנשים כאילו היינו בורמה או דרום אמריקה של שנות השמונים. אבל השקר הולך ונחשף בעזרת האינטרנט ועיתונות חופשית.

 44. 153
  השמאל הישראלי עט כמו עיט על כל מציאה איפוא יש לעשות נזק לישראל אלה הערב-רב האמתים,חובה ומצווה לחסל אותם וכמה שיותר מהר כדי שהשלום יבוא לעולם!הרי המשיח בן-יוסף יחסל אותם במכת חושך כמו במצרים ואז יהיה טוב לעם ישראל !!
 45. 152
  שמישהו יגיד להם שהם חיים במאה 21

  מה שהכי מצחיק זה שמשרד ראש הממשלה עושה פליק פלקים לאחור בשביל לצנזר את הפרשה הזאת בכלי התקשורת... מישהו צריך לעדכן אותם על הדבר החדש שנקרא :"אינטרנט" וחיפוש של 2 דקות בגוגל חושף את כמעט הכל, חבל על הזמן שלהם. שיתעסקו בדברים יותר פרקטיים מצנזור שכבר לא באמת מצנזר כלום

 46. 151
  דברים שרואים משם... אסור לראות כאן
 47. 150
  איזה מוסד ישראלי מובך ?
 48. 149
  שפ משפחתו כשמו של הפלמ"חניק יגאל א. שמו הפרטי כתחילת שמו הפרטי של נהנתניהו

  כשהגיע לארץ הוא "התמסד". ומשום מה גם "התייאלן".

 49. 148
  ישראל מעלימה אזרחים אוסטרליים , יש להעמיד לדין את בכירי ממשלת ישראל בבית דין בינלאומי
 50. 147
  אחרי חפירה קצרה באינטרנט : זה כנראה ענין ביטחוני. על פניו ניראה לי שהצנזורה מוצדקת.....
 51. 146
  רמז: אוסטרליה

  http://www.abc.net.au/news/2013-02-12/prisoner-x-foreign-correspondent/4514806?source=rss

 52. 145
  כולם יודעים

  מספיק להיכנס לאתר של רוטר ושל יאהו ושל ABC - אנחנו באמת פסיכים?

  1. אכן. בכל מקום כתוב שהיה אסיר סודי שהתאבד. כיף לפוצץ את בלון הצנזורה.

   אין לי מושג, אני מניחה שהמדינה מגינה עלינו כשלא מפרסמים. אבל עכשיו אפשר לקרוא בכל עיתון גדול בחו״ל, אז ההסתרה מצחיקה.

 53. 144
  זה ממש מפגר, כל הבלאגן הזה מול התקשורת הישראלית, בעוד שבאתרים מחו״ל הכל כתוב!!!
 54. 143
  חפשו מיסטר איקס - Mister x
 55. 142
  הטוקבקים מוכיחים כמה מוטים ומגמתיים יש בשמאל.. לא יודעים עובדות ומלכלכים.. כרגיל

  לידיעת כל החוגגים כאן בטוקבקים.. לא מדובר בכלל בפרשה פוליטית, ולא בשחיתות אישית של איש ציבור, אלא בסוגיה מוסדית..
  תשמרו את הרפש שלכם על סער ומשפחת נתניהו לטוקבקים אחרים.

  1. הוא ואשתו הנאווה הרוויחו ביושר (או למעשה בחוסר יושר) כל קורטוב של שנאה כלפיהם.
  2. בניגוד כמובן לימין המאוזן, הקשוב, הליבראלי ומלא האהבה
  3. אם היה מידע והיו יודעים עובדות כמקובל בדמוקרטיה, לא היה כל הבלגן.
 56. 141
  רק טיפשים ושונאי ביבי דורשים "את זכותנו לדעת" כשעדיין אסור מבחינה ביטחונית לספר ל"חברה", ולכן ביבי צודק ב 100%
 57. 140
  כל הפיססבוק מלא בזה. הניסיון של ביבי פשוט פתטי
 58. 139
  אורגיות במוסד. בבריכה של המוסד.
 59. 138
  כל הכבוד לעיתון הארץ!היחיד שבכלל מפרסם משהו בנושא. סתכלו בכל אתרי החדשות האחרים - אין זכר לנושא.

  עוד סיבה להמשיך לקרוא רק(!) הארץ, למרות הכל.

 60. 137
  בבלוג של תיקון עולם יש תשובות
 61. 136
  כינוס וועדת העורכים

  למי להיות מחויב אדוני ראש הממשלה?
  מה פירוש אי פרסום גורף? ה BBC מפוצץ את העולם.
  אתה יכול לעצור את העולם. את מה שפרסמתי ב 11:00
  מחקתי ב 13:15. מה תעשה עכשיו? תנזוף בשגריר זר?!

 62. 135
  Tikun Olam
 63. 134
  חיפוש קטן בגוגל ואתם יודעים על מה מדובר

  ABC אוסטרליה פירסמו

 64. 133
  מי ידוע מי אני ומה חטאתי ? שני ילדי הרכים שואלים: איפה אבא
 65. 132
  זה לא מסיפורי פוגי של שר ה....
 66. 131
  לו היה סיכוי לשיתוף פעולה מצד עורכי התקשורת, לא היו מכנסים בבהילות את הוועדה. כינוס הוועדה בבהילות והתגובות של זהבה ונחמן, רק יביאו לפרסום מהדהד ומהיר בתקשורת.
 67. 130
  אתם רציניים? אתם מתכוונים לכתבה שהייתה כאן הבוקר על האוסטרלי שמת בכלא הישראלי? מה סודי בזה אם זה כבר פורסם? מפגרים.
 68. 129
  יותר גרוע מתעלולי ליברמן? המצלמה של אשל?? השמלה של שרה??? אוי אוי אוי!!!
 69. 128
  אני יודעת את הסוד,זו מהומה רבה אל לא מאומה-כנסו!

  בבדיקה השנתית של הקיסרית שו-סמא,בקטע של רכופא עור/מין נתפסה
  שו-סמא הקיסרית מחביאה בחיקה מנדבושקעס והסוד הלאומי הוא
  מי שתל בחיקה של הקיסרית שו-סמא מנדבושקעס?האם הם מתוצרת חיקו של הקיסר שו-סמו או שמקורם בגורם זר

 70. 127
  אני לא מבין - אחרי שזה פורסם ע"י רויטרס, מה הטעם לנסות להסתיר את זה?

  לפני מספר דקות רוייטרס פירסמו את זה, שלא לדבר על עיתונים אוסטרלים ובריטים ומי יודע מי עוד. מה הטעם לנסות להסתיר את זה בארץ?

 71. 126
  מדוע חיכו באוסטרליה עם הפרסום עד אחרי הבחירות בישראל? אני מריחה קומבינה.
 72. 125
  חפשו בויקיפדיה- prisoner x

  זה הפרשה. כבר הספיקו לעדכן את הויקיפדיה אפילו!

  מעניין מה יודעים בארץ ששם לא יודעים.

 73. 124
  ואיך אני אמור להרגיש כשכתוב בחו"ל שהמדינה שאני חי בה מצנזרת את הסיפור הזה מפני?

  שאני חי בדמוקרטיה?

 74. 123
  נושאי בטחון אמיתיים - כן. כסת"ח לבחירים - לא ולא
 75. 122
  הצנזורה בשירות הפוליטיקאים ולא ביטחון המדינה. לא יכול להיות שאנחנו חיים במדינה רקובה כל כך.
 76. 121
  תראו איזה יתרון יש לרשת.

  כל מי שיש לו אינטרנט יכול לעקוף את האיסור בסיבוב. הם בכוונה עושים מעצמם צחוק?

 77. 120
  כרגיל מונעים מידע רק מהאוכלוסיות המוחלשות , אלה שמצביעות נתניהו רק בגלל שהן לא נחשפות לכל המידע באינטרנט.
 78. 119
  איפה אפשר לקרוא?

  באיזה אתרים בחו"ל?

 79. 118
  היום עיתונות, מחר האינטרנט.
 80. 117
  קראתי , לא מרעיש

  תוכלו להמשיך לחיות כרגיל גם בלי לדעת

 81. 116
  "לדווח לה.. לחכי"ם"..

  זה נשמע כאילו הוא ילדה קטנה שלא סיפרו לה סוד ורצה לספר את זה לאמא.
  היא רוצה שיבואו לספר לה מה קרה ולשאר החכי"ם, ולא ממש אכפת לה מהפומביות של הדמוקרטיה.
  עוד מחממת כסא אחת.

 82. 115
  נורא בוגר - "קרה משהו, אסור לנו לספר מה זה..."

  "...אבל תוכלו לקרוא על זה בעיתונות זרה"

 83. 114
  מי שמוציא שם רע לישראל זאת המדינה שמפקירה את הסיפור בידי זרים
 84. 113
  אין שום סיבה למנוע מבוכה מאף אחד...יש לדאג לשקיפות מלאה כי רק כך נוכל להנות ממדינה מתוקנת
 85. 112
  אם רוצים להעצים מודעה ולתת לה משקל יתר . אז פונים לצנזורה והמיוחד מודיעים לכל העולם שמתכוננים לכך - כך הופכים ידיעה לא מעניינת ולא מאומתת לידיעה בשורה ראשונה
 86. 111
  צנזורה זה כל כך סבנטיז. תתקדמו...
 87. 110
  זה היה הצעד שעשה פרס ערב פרסום כתביו של וענונו, וזה מה ששכנע את הסנדיי טיימס כי מדובר באמת ולא בהולכת שולל, והוא פרסם למחרת היום.
 88. 109
  חפשו באנגלית אסיר X אוסטרליה
 89. 108
  אוי ואבוי - זו פרשה חמורה ביותר !


  סוד כמוס לפרה ולסוס - סתם עבדתי עליכם איני יודע כלום!

 90. 107
  אחחח - פרשה מביכה ועסיסית

  ראו רצח דה האן ... רצח ארלוזורוב ... פרשת פאטריה ... פרשת טוביאנסקי ... עסק הביש ... זהו - עסק הביש מספר 2, ואת זה מנסים להסתיר. הבעיה היא שעכשיו זה לא 1955 ולא פשוט לחזור על התרגיל שעשו אז. ממש עכשיו מופיעים מעט הפרטים המביכים בכל העולם, מניו יורק, מוסקבה, טוקיו ועד ניו זילנד. עדיף שראש הממשלה ישתה קצת מים ויודה במה שאי אפשר להסתיר כבר עכשיו.

 91. 106
  האם הפרשה קשורה להתפטרות האפיפיור?
 92. 105
  האם הפרשה קשורה להתפטרות האפיפיור?
 93. 104
  האם הפרשה קשורה להתפטרות האפיפיור?
 94. 103
  כולם כבר יודעים שזה העו"ד של שרה שבוחש

  בקרוב זה יתפוצץ

 95. 102
  כמה יאסרו על X ידיעות? אם אסור X אז מי ידע

  מזל שהנשיא ביקר בכלא איילון, האם מותר שם X או שאסור X?

 96. 101
  עוד יום של כבוד גדול לדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון ..חיוך קריצה
 97. 100
  מה הפרשה ומי מהם עוד מסוגל להיות מובך?
 98. 99
  העיתונאים בחסות הממשלה!!!!
 99. 98
  ביבי זה הזמן להפנים, אנו חיים במאה ה 21 ואי אפשר להסתיר יותר סודות. מה שעושים סופו להתגלות כל ילד עם גישה לגוגל כבר יודע במה מדובר
 100. 97
  Google"australia news israel

  whom are they kidding

 101. 96
  למה ללכת רחוק. כל עורך עיתון יודע לעקוף צנזורה

  http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.1927928

  וכל קורא אינטליגנטי יודע להבין

 102. 95
  כל הכבוד להארץ!

  לא מסכים עם רוב הדעות של העיתון, אבל לפחות עיתון אחד זוכר מה המשמעות של ״חופש המידע״

 103. 94
  הקמת ועדת העורכים

  לא מדויק ועדת העורכים הוקמה בתקופת המנדט כדי שהישוב יציג קו אחיד מול המנדט הבריטי והמשיכה להתקיים לאחר קום המדינה כדי למנוע פרסומים העלולים לפגוע בבטחון המדינה. מעמד הועדה או ליתר דיוק מעמד המדינה בנידון נחלש מאוד בעקבות מלחמת יום הכיפורים כיוון שהועדה מנעה פרסומים על הערכות מצרים וסוריה על קו הגבול לפני המלחמה. בהקשר הזה ראוי להזכיר לכולם את אלחנן טננבוים .....

 104. 93
  לא מצחיק - יש אישה, ילדים קטנים, הורים.......

  אנחנו רוצים לדעת מה קרה

 105. 92
  תגידו כבר מה הנושא!!!!
 106. 91
  לא לחפות על תולעים.
 107. 90
  "מביכה גורם ממלכתי" גורם לזה להשמע כמו עוד איזה תלונה על הטרדה. לא נראה לכם שמגיע לסיפור הזה ביטוי יותר רציני?
 108. 89
  והעיתונאים חייבים להסכים?
 109. 88
  תודה עיתון הארץ.
 110. 87
  ועדת הפראוודה המתכנסת והפרשה שמנסים להסתיר צומחים ממקור רעיוני-תרבותי זהה.
 111. 86
  זה לא ביבי זה השמלה של שרהלה'....

  לאט לאט ביבי פורם את המדינה

 112. 85
  לא יפרסמו כאן אבל יצטטו פרסומים זרים? עיתונאות ישראלית חסרת חוט שדרה מקצועי מינימלי...
 113. 84
  מי שחפץ לצפות בכתבת התחקיר יכול לעשות זאת ביוטיוב
 114. 83
  מדינת סטאלין

  אפשר לשמור על מליוני אזרחי ישראל בלתי מודעים לפרשה, אבל העולם הגדול אינו מתחשב בביבי או בחבר עושי דברו או אלה הסרים למרותו. העולם מפרסם את הדברים שניתן כבר לקרוא באינטרנט. רק העדר הישראלי לא ידע על כך וזה לבטח תורם לבטחון המדינה. אחרי הכל עדר הולך בעקבות המוביל לכל מקום בלא לשאול שאלות... ועוד היו מי שאמרו שהיהודים הם עם נבחר עם רמת משכל גבוהה מן הממוצע...

 115. 82
  מי חושב שניתן להשתיק פרשה שכזו?
 116. 81
  הסיפור מופץ ברשת , זכות הציבור לדעת

  עוד נסיון טיוח מבית הביבי

 117. 80
  סיפור מסריח שרק ממחיש עד כמה ארוכה עדיין הדרך לדמוקרטיה אמיתית בישראל

  מפליא שצעדים כאלו באים מצידו של ראש ממשלה שגדל והתחנך ב'אם כל הדמוקרטיות' - ארה"ב. כמה מיותר למנוע פרסום כאשר העניין כבר ממילא פורסם בחו"ל. בעידן הרשת הגלובאלית זה פשוט בלתי אפשרי. אגב, הסיפור הזה לא יוצא דופן בחריפותו מפרשיות דומות שהן תוצר השליטה הבלתי מעורערת של הממסד הבטחוני כאן

 118. 79
  בתור מי שמכיר את הפרשה, אני לא חושב שהיא מאירה את מדינת ישראל באור כל כך שלילי. זה לא משהו שארה"ב ,בריטניה, או כל מדינה חפצת חיים אחרת לא עשתה כבר.

  ישראל והעם היהודי ישרדו, על אפם ועל חמתם של כותבי "הארץ". נגן על עצמנו ולא תיקרה שואה שנייה.

 119. 78
  באתר של רמי יצהר הכל כתוב !!! מדינה מטומטמת !!!
 120. 77
  הכל. נחשף , אבקת הניקוי הטובה ביותר היא אור השמש
 121. 76
  כנסו לקבלת פרטים...

  האם זה קשור אולי לתמונות המביכות של ברלוסקוני עם הצעצוע בחוץ ....?

 122. 75
  עיתונות מגוייסת זה לא אתם אה....
 123. 74
  אתר תיקון עולם כותב על כך
 124. 73
  ועדת העורכים היא גוף מיושן ולא רלוונטי. הגיע הזמן להפסיק את הצנזורה המגוחכת, הרי בעידן הטכנולוגיה הנוכחי, ברגע שיש פרסומים במקורות זרים אין לצנזורה הישראלית שום משמעות
 125. 72
  לא מצאתי. בדקתי בעיתונות הזרה ומצאתי שלוש או ארבע ידיעות שקשורות בישראל. כולן מביכות מאוד... אבל לא יותר מהידיעות שקשורות לישראל שמתפרסמות כל יום, וכנראה לא מה שהחריד את נתניהו. הפרשה המביכה כנראה לא ממש מטרידה את שאר העולם.
 126. 71
  למה לא כותבים מהי הפרשה? למה להשאיר אותנו במתח עוד 5 דקות?!

  הרי בין כה וכה אני אמצא את זה תיכף באינטרנט...

 127. 70
  הכל במרשתת

  הפרסום המלא באוסטרליה מהיום זמין לכל הקוראים בעולם קל ופשוט למצוא.

 128. 69
  החוצפה הבלתי נתפשת של משרד ראש הממשלה והעומד בראשו! אם זה מפורסם בחו"ל אין שום הצדקה או סיבה בעולם שזה לא יפורסם בישראל. להשאיר את אזרחי ישראל באפלה תואמת לתפיסת העולם הפשיסטית והחשוכה של ממשלת הימין והעומד בראשה. בושה
 129. 68
  ל-4, מדינת ישראל והעומד בראשה מצליחה בזה לגמרי לבד
 130. 67
  כל הכבוד ל'הארץ'. תמשיכו לעזור למשמיצי המדינה ושונאיה .לא לשכוח להגזים ככל האפשר במהדורה האנגלית.
 131. 66
  שבעידן האינטרנט הצנזורה לא יעילה

  ברגע שידיעה מתפרסמת - כבר אין שליטה.

 132. 65
  זאת בדיחה? למה לא מפרסמים במיידי? כל אחד במדינה יר
 133. 64
  אסור לשתף פעולה עם מניעת מידע אני מקווה שהארץ לא יסכים לשתף פעולה עם שום טריקים ושטיקים שמנסה נתניהו לבשל
 134. 63
  עברו הימים בהם אי אפשר היה לקרוא "מקורות זרים" בכל הקשור לפשלות שמנסים להסתיר. בשביל זה יש גוגל ואפילו תרגום אינסטנט לעברית למתקשים. הדברים מתפרסמים בשעה זו בכל העולם וכל אחד יכול לחפש ולמצא בכוחות עצמו. מדינה מטומטמת שחושבת שהיא עדיין בשנות החמישים שאפשר היה לחסום את זרימת האינפורמציה ע"י החרמת מהדורות של עיתונים שמגיעים מחו"ל
  1. אשכרא
 135. 62
  הציונים בוחרים ממשלות שמנסות למנוע מהם לדעת את מה ששאר העולם כבר יודע. למה?
  1. אם אתה לא ציוני, למה אתה כותב בעברית? רוח' מין הון
 136. 61
  חפשו בגוגל ABC Australian Mossad Israeli jail

  משם כבר תבינו

  1. זה גם פורסם בוואלה
  2. אפילו יותר פשוט מזה

   חפשו:
   australia israel abc link

  3. Thanks
  4. That's it -- thanks man.

   the funny thing is that ha'aretz left the link to the suicide dilemma.

  5. קראתי וממש לא הבנתי מה מביך בפרשה הזו?
  6. תודה לדודי.התעדכנתי וזה לא נראה טוב.
  7. australia news israel
  8. דודי'נקה, שיחקת אותה
  9. Many thanks. Israel is learning from the USSR, for now on a small scale.
  10. עוד מגיב מטעם. זו לא הפרשה ההיא. זה משהו אחר אישי ומביך שיאיר הרבה על מכונת הכוחות בצמרת. י

   אולי מדובר בשכנה. של ישראל.

 137. 60
  לא יאמן - המקרה כמו במשטרים אפלים

  לכו ל אבג (באנגלית) באוסטרליה

  1. משטר נורא ואפל גם לא משתפים אותנו איך פועלת כיפת ברזל, אי אפשר לחיות במדינה הזו!
  2. יש אנשים שראוי כי יטופלו לפי הסטנדרט של המשטרים האפלים.
 138. 59
  אולי זה קשור לזה?

  http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.1927962

 139. 58
  זה פורסם כבר בכל המדיה בארץ ובעולם

  מה הטיפשים בצנזורה מנסים לעצור, עולם שלם?! מה הם, אלן דילון?

  1. חפשו בגוגל סוכני מוסד נעצרים בפולין
 140. 57
  הפרשה נחשפה ע"י ABC אוסטרליה, ודווחה הבוקר ע"י יוסי מילמן בוואלה.

  בינתיים הוסרה מכל האתרים בארץ - אבל לא בחו"ל. מקריאה באתר בחול ממש לא ברור לי איזה נזק יגרם מכך שהציבור ידע מה שפירסמו באוסטרליה. בטח יפתחו את זה עוד מעט - בדיוק כמו עם ענת קם.

  1. היא עדיין מרוחה ממש כאן בעמוד הבית מצד שמאל. מדובר בפרשה אחרת.
 141. 56
  אז כל העולם ידע פרט לישראלים?

  אם זה פורסם כבר בעולם מה הטעם למנוע פרסום בארץ? האם הישראלים הם ילדים קטנים שצריך להגן עליהם מפני האמת?

 142. 55
  מביכה לגורם ממלכתי?

  מצחיק- מה שכתוב על הפרשה בעיתונות הזרה לא מזכיר אף גורם ממלכתי. אז עכשיו הארץ בעצם נתנו עוד מידע שאין בחו"ל.

  1. הממממ, על פי הדיווח מעורבים בפרשה כמה וכמה גופים ממשלתיים

   כל אחד מהם יכול להיות מובך ממה שקרה פה

  2. לשיטתך המוסד אינו גורם ממלכתי?
  3. המוסד זה לא גורם ממלכתי?
  4. המוסד זה לא גורם ממלכתי?
  5. המוסד זה לא גורם ממלכתי?
  6. גורם זה לא בהכרח בן-אדם
  7. גורם ממלכתי לא חייב להיות אדם
  8. מביכה ל"מוסד" ממלכתי
  9. סתם שאלה לא קשורה- המוסד הוא לא גורם ממלכתי?

   אני שואל בלי קשר לכלום כמובן. חל על כולנו (כל הישראלים) איסור פרסום.

  10. what do you think shacak is?
 143. 54
  יש לי סוד ממש מגניב לספר לכם, אבל זה סוד. אז ביי :)
 144. 53
  למה הארץ צריך לצאת בכותרת כזו???

  אין זאת אלא שנאה עיוורת למדינה, לביטחונה.ולשמה הטוב.

  1. תעלה את אותו הטוקבק אלף פעם לא יעזור
  2. את בוודאי עיוורת בעצמך ואני יכולה לאמר בוודאות שגם שם טוב אין לך.
  3. זכות הציבור לדעת שמעת?

   קטע כזה של דמוקרטיה. מה גם שבעולם כולם יודעים אז אין סיבה שאנחנו לא.

  4. למה שיסתירו פרשה מביכה? אין פה צידוק בטחוני
  5. אין קשר לבטחון

   פרשה בטחונית מצונזרת ע"י הצנזורה. כאן משהו אישי מביך. מי שלא רוצה להיות מובך - שלא יעשה דברים מביכים

  6. צופיה, איך קוראים לך צופיה ואת עיוורת? המדינה זו המדינה, וגורם ממלכתי זה גורם ממלכתי. כשהגורם הממלכתי מתנהג בסדר הוא מכבד את המדינה, וכשהגורם הממלכתי מתנהג באופן מביך - הוא מוציא שם רע למדינה. ואת פקחי נא את עינייך לפני שאת מקישה על המקלדת באופן כל כך מאותגר שזה מביך.
  7. שו אסמא שם טוב? כבר מזמן לא קיים דבר כזה
  8. ימניים,חרבנתם תאכלו.

   למה עיתון הארץ צריך לחפות על טעויות ומעללים של ימין מטומטם?בשלתם דייסה,תאכלו בתיאבון.

 145. 52
  מדובר על ליברמן

  ונסיעה מאוד מעניינת שלו לחו"ל !! למה אתם לא מפרסמים פחדניםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

  1. האמת שמדובר על משהו אחר

   אבל גם על הבילויים של ליברמן בוינה אולי עוד ידברו.

  2. באף פרסום בחו'ל לא מדובר על אף מעורבות של אף שר.. מה הקשר?
 146. 51
  הוי גדעון גידעון

  איזה שר אתה

  1. די למבוכה בעם - הציבור זכאי לדעת שגדעון (באופן חריג) לא שייך הפעם
 147. 50
  dear talk-backers -- be useful for once and get a link to the article

  Guys,
  Can someone find links to foreign media sources? what they are trying to do in 2013 is stupid beyond belief.

  1. here u go

   http://www.abc.net.au/news/2013-02-12/prisoner-x-foreign-correspondent/4514806?section=vic

 148. 49
  כל הכבוד על הכותרת הזאת - כשנעשים דברים אפלים צריך להסתיר אותם
 149. 48
  אויש, זה מגוחך ברמות. חיפוש פשוט בגוגל מספר את כל הסיפור,

  אז מה הליצנים האלו של הצנזורה רוצים עכשיו?
  שיעשו את המלחמות שלהם בעזרת התקשורת, לא ע"י ניתוקה (דבר שכבר לא אפשרי).
  מזל שאין לממשלה כפתור אדום של ניתוק האינטרנט, אחרת היו משתמשים בו כל יום שני וחמישי..

 150. 47
  רב הנסתר על הגלוי
 151. 46
  נבהלתי נורא כשראיתי את הכותרת.. חשבתי עוד פעם אחמדינג'אד מתעווז.....
 152. 45
  אונו

  בסוף נדע אז למה לצנזר

 153. 44
  זה הסיפור עם האוסטרלי?

  הארץ צינזר כתבה שפירסם, אבל גוגל משמר את הקישור המקורי...

 154. 43
  איפה ׳בחו״ל׳ אפשר למצוא פרטים?
 155. 42
  לא יכולתם להביא איזה לינק קטן....איזה לינקונצ'יק...מה בסך הכל ביקשנו.. לינק!
  1. ***** ‎תנו לינק ליונק ‫-‬ מי שבגר ויודע לגלגל לא נזקק ‫-‬ לא! *****
  2. ***** ‎תנו לינק ליונק ‫-‬ מי שבגר ויודע לגלגל לא נזקק ‫-‬ לא! *****
  3. ***** ‎תנו לינק ליונק ‫-‬ מי שבגר ויודע לגלגל לא נזקק ‫-‬ לא! *****
 156. 41
  למס' 5: מעניין איך היית מגיב אם היה מדובר בבן שלך, שהיה נעצר בבידוד מלא מהעולם ללא משפט, לא היית זוכה לראות אותו לעולם, ובסוף היית שומע שהוא תלה את עצמו בתא. מדובר באזרח ישראלי, להזכירך.
 157. 40
  זה מאוד לא דמוקרטי

  אם זה משהו שהציבור צריך לדעת עליו, חובה לפרסם אותו !

 158. 39
  מה מלמדת פרסום הידיעה הזאת על אלוף בן? מעניין
 159. 38
  איזה מזל שאף אחד לא יודע

  זה רק כבר מסתובב בעולם, אין שום צורך שהישראלים ידעו.

  אני בדרך לאוסטרליה...

 160. 37
  סערה בעקבות דיווח באוסטרליה
 161. 36
  הציבור מטומטם ולכן הציבור רוצה שלא יספרו לו מה שכל העולם כבר יודע
 162. 35
  שטויות, לא כתבו כלום
 163. 34
  יש פייסבוק + אפשר לראות הכל באתרי החדשות האוסטרליים

  +באיזה מדינה דמוקרטית השלטון מכנס את התקשורת ל"מסיבת טיוח"?

 164. 33
  והמבין יבין
 165. 32
  ואם לא יכתבו בעיתון בארץ - לא נדע? או שמתכוונים גם לנתק את האינטרנט...
 166. 31
  מה עם קצת פרטים, שנוכל לחפש בגוגל
 167. 30
  עם כל השבחים לעיתון הארץ הרשתות החברתיות הן המגינות האמיתיות על הדמוקרטיה,חופש הביטוי וחופש הפצת המידע.תודה לטוויטר ולפייסבוק.
 168. 29
  חיפשתי בכל אתרי החדשות בחו"ל משהו דרמטי כמו שרומזים כאן

  לא מצאתי כלום. האם ייתכן שככה "הארץ" מושך כותרות?

 169. 28
  באיזה "חו"ל" זה התפרסם ? גם לי מותר לדעת...
 170. 27
  את הפרשה ניתן לקרוא בבלוג תיקון עולם
 171. 26
  מדיניות של עולם האתמול. אם משהו פורסם בחו"ל, מה הטעם למנוע או לעכב פרסום בארץ- זה רק עלול לגרום עוד נזק.
  1. ‎***** מה? איך אתה מעיז למנוע מ- bb KING - להופיע כמגן על הביבי-טחון *****
  2. ‎***** מה? איך אתה מעיז למנוע מ- bb KING - להופיע כמגן על הביבי-טחון *****
  3. ‎***** מה? איך אתה מעיז למנוע מ- bb KING - להופיע כמגן על הביבי-טחון *****
 172. 25
  כבר פורסמו הפרטים על מר זייגר שעבד עבור המוסד
 173. 24
  אחלה דמוקרטיה יש פה. אחלה חופש-עיתונות.

  NOT!!

 174. 23
  מה זה הדבר המוזר הזה?? אם יש עניין לציבור התקשורת חייבת לפרסם. אם מדובר בעניין בטחוני זה צריך לעבור דרך הצנזורה הרגילה. ממתי לא מפרסמים משהו שיש בו עניין ציבורי בגלל מבוכה??
 175. 22
  ניסיון מגוחך למה אין קישור לאתר מחו"ל
 176. 21
  לא נורא, נגלה כבר בפייסבוק מה קרה
 177. 20
  איפה הוא חי?
 178. 19
  איזה שטויות! התקשורת השמאלנית לא תשתף פעולה מרצון למניעת הסתה אנטי ישראלית.אם אי אפשר להפעיל את החוק,ואפשר,אז שבו בשקט שם במשרד רה"מ.
 179. 18
  ועדת העורכים??? הרי זה כ"כ מיושן ולא רלוונטי בעידן הנוכחי. לו היה לי זמן הייתי מחפשת את המידע בעצמי ברחבי האינטרנט ומוצאת. גם כך זה יגיע אלינו. בסה"כ מדובר בלא יותר מהתרעת צונמי.
 180. 17
  תהיו אמיצים ותפרסמו

  הסוסים כבר ברחו מהארווה באוסטרליה, ובקשת לשכת רוה"מ מגוחכת. שימו את המסמר האחרון בארון המתים המתפורר הזה.

 181. 16
  תגובה 4- עושה רושם שאתה

  תעשה הכל כדי שאלה שעושים קומבינות על חשבונך יצליחו להסתיר את העובדה שהם עובדים עליך. מובן מההודעה שלך שאין לך שכל, אבל ארשום זאת בכל זאת - דווקא למי שכן איכפת מישראל, הוא יהיה זה שידווח ולא יתן יד למי שמטאטא מתחת לשטיח.

 182. 15
  אם זה פורסם בחול מחר זה יהיה כאן. מסע פרסום.

  מאחר וזה פורסם בחול הרי זה ברור שיפורסם כאן. לדעתי זה באזז של התקשורת שרוצה למשוך תשומת לב ליום יומים. כתבות, הערכות, רכילויות, ובסוף יתברר שזה סתם שום כלום או אויר חם.

 183. 14
  בכל העולם שמה הטוב של ישראל כבר ידוע

  רק לנו המצביעים ב"דמוקרטיה" אסור לשמוע על מחדלים.

 184. 13
  ועדת עורכים.פחח.. הכל במרשתת.
 185. 12
  ביבי שכח שבעידן האינטרנט אין לו שום שליטה על התקשורת.
 186. 11
  אותו אחד מאותו מוסד שהתאבד באותו כלא?
 187. 10
  איך לחפש עצמאית ברשת מה זה?
 188. 9
  סוף סוף פתחו ללפיד תיק על סדר ושימוש?
 189. 8
  לרוע מזלו של נתניהו אין לועדת העורכים כל יכולת להתמודד עם הרשתות החברתיות שבהן אפשר למצוא את הכתבות שפורסמו הבוקר וכבר צונזרו.הרעיון שוועדת העורכים תפעל ב - 2013 כפי שפעלה לפני עשרות שנים הוא לא פחות ממגוחך ומוכיח ניתוק חמור ומטריד מהנעשה בתקשורת העולמית וברשתות החברתיות.
 190. 7
  מעניין !????
 191. 6
  על פי מקורות זרים, גדעון סער שכב עם קטינה בשירותים של מועדון

  וכל העיתונים שקשובים לצו איסור פרסום הם פושעים

  1. שכב? אולי עמד
 192. 5
  פעם,מזמן,ועדת העורכים היו פרוישראלים
  1. והיום הם נאמנים לאמת.
  2. פעם מזמן היתה כאן דיקטטורה של מפא"י

   בגין ניצח והחרות ניצחה

  3. פעם הממשלה היתה פרו ישראלית...
  4. אין קשר לביטחון בפרשייה הזו ,רק כסת"ח למעלליו של שר בכיר

   וכן ,זכות הציבור לדעת את זה ולשפוט

  5. כן, זה היה בתקופה שהמלך אמר "המדינה זה אני"
  6. תרגיע. אם הפרשה הייתה ביטחונית היה אפשר להטיל עליה איפול מטעם הצנזורה, אבל כנראה שיש היבט אישי או מחדל של אישיות בכירה בגלל זה נדרשת התערבות ביבי
  7. - כל מי שלא מסכים לשתוק כשהממשלה מבקשת הוא אנטי-ישראלי ? אלה טיעונים שכל המשטרים האפלים בעולם השתמשו משתמשים כדי להשתיק ביקורת...
  8. מרוב פרשיות הציבור מתבלבל. השר המתגולל על קטינות זה סיפור אחר.
  9. אם אינך יודע שתוק

   שתיקה היא לא עונש . אי ידיעה ופרסום מוטעה מצביע על אדיוטיזם

 193. 4
  עושה רושם שעיתון הארץ יעשה הכל ובלבד להוציא שם רע למדינת ישראל.
  1. המדינה עושה לעצמה שם רע בכוחות עצמה.

   ועיתונים אמיתיים אמורים לדווח על הנעשה במדינה, מה לעשות שזה לא נעים לך?

  2. ואתה -

   תלך אחרי העדר לא משנה אילו עוולות ואיוולות ייעשו בשם המדינה ובשם הציונות.
   חסידי אומות עולם היו סתם בוגדים מבחינתך שרצו להוציא שם רע לרייך ה-3.

   עיתון "הארץ" ממש לא נקי מצנזורה ומגמתיות, אבל אם משווים את שאר העיתונים ואתרי החדשות הוא היחידי ששומר על הדמוקרטיה ועל חופש הביטוי.

  3. מי שנותן שם רע הוא הממשלה שלך
  4. לא הגנב אשם... זה שמגלה שיש גנב...

   הגנב במעשיו גורם להוציא שם רע למדינה, שהרי צריך להסתיר את מעשיו

  5. מצער לחשוב שיש לדעתך זהות גמורה בין המדינה ובין בעל תפקיד בה...
  6. הממשלה עושה זאת היטב ללא עזרת עיתון / אתר הארץ בו אתה גם מגיב

   חומר למחשבה.

  7. שוב לא הבנת את הכתוב. עבור ל"ישראל היום" והפסק להטרידנו.
  8. נודניק טרחן. לך למקום אחר לבלב את המוח במקום לנטריד בהערותך
  9. הפוך גוטה. הפוך. הכל בכדי לשרת את הציבור וזכות הציבור לדעת. דמוקרטיה לפני הכל. זו זכות הקיום שלנו
  10. עושה רושם שאתה מעדיף לא לדעת מה קורה

   המקרה כבר פורסם בחו"ל. איך בדיוק אתה רואה שהארץ מוציא שם רע למדינה? חשבת אולי שמי שמוציא שם רע הוא מי שמבצע את הפרשה החסויה ולא מי שמפרסם אותה?

  11. אתה מתכוון לגורמים הממלכתיים שגורמים לעצמם מבוכה
  12. כמה עצוב, לישראל לא צריכים להוציא שם רע. יש לה כזה כבר מזמן.
  13. חשיבה פשיסטית טיפוסית: מדינת ישראל מוציאה שם רע לעצמה. טיפשות לחשוב שעיתונות מגויסת תימנע את גילוי האמת. "הארץ" הוא היחידי שמסרב להפוך ל"פרבדה" של ממשלת ישראל (למרות שלראש הממשלה יש עיתון פרטי:משלו: "יזראל הויטה" גירסא יהודית - במימון בתי הקזינו בסינגאפור, מקאו ולאס ווגאס - ל"פולקישר ביאובאכטר" )
  14. תגגל קצת, תראה שישראל מוציאה לעצמה שם רע
  15. אתה בתוך מהימין הדתי

   בימין הדתי אין אונס ואין התעללות. (יש אבל כלפי חוץ אין)

  16. אם לא הבנת כרגיל בעולם כבר יודעים אבל רק מהילידים מונעים מידע שקשור אליהם

   אתה דומה לילד קטן שמסתיר את עיניו ומשוכנע שאף אחד לא רואה אותה בעוד שבפועל הוא אינו רואה אף אחד וכולם רואים אותו.

  17. שם רע לישראל (היום) היא עובדה מוגמרת. "הארץ" רק קובע עובדות.
  18. עושה רושם שישראל עושה כדי להוציא לעצמה שם רע
  19. זה בסדר...מי שקורא "הארץ" מלכתחילה לא ידוע באהבתו

   הרבה לישראל...זה עיתון לאנשים חושבים AKA שמלאנים, יפיי נפש ומורמים מעם, שרק הם יודעים מה טוב לו ולמרות כל הרעל ששופכים(ואולי גם קצת בזכותו) לא ראו ולא יראו את ספסלי הממשלה עוד כל כך הרבה שנים...מה נותר להם חוץ מלקטר ולבכות שהם מטומטם ושרק הם יודעים מה טוב לנו...מצד שני כמו התפוצה שלו, העיתון מייצג אולי 5% מהעם...אני למשל קוראת כאן כי עושה לי טוב להיות עדה לתסכולם, אז שישפכו...

  20. ואתה בטוח אינך יודע עברית
  21. בטוח
  22. בתוך

   בתוךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

  23. כלומר הפשלה שמתפרסמת בעולם זה בסדר

   אבל אסור לכתוב עליה בארץ.
   מעניין
   מה שקרה, או לא קרה, והתפרסם בחו"ל - עם זה אין לך בעייה. זה בסדר. רק הגויים קוראים את זה
   מה שמתפרסם בארץ, לאחר שהפרשה מתפרסמת בעולם, נועד לשיטתך להשחיר אם שם ישראל.
   כמה פעמים צריך לחזור על המשפט כדי שתבין את האבסורד שבטיעון שלך?

  24. מי שמוציא שם רע למדינת ישראל הוא רוה"מה הנבחר שוב ושוב
  25. מי שמוציא שם רע למדינת ישראל הוא רוהמ"ה הנבחר שוב ושוב
  26. עיתון הארץ, אם היה רוצה לעשות זאת, לא צריך להתאמץ.
  27. גל תחשוב חיובי,למרות השם הרע אנו מתפתחים ומפתחים...!
  28. המדינה אכן מושחתת ומסואבת לחלוטין
  29. להלן תיאוריית קונספירציה מאד סבירה. מה שכולנו מתים לדעת זה "מה הוא עשה, מה הוא ידע, וכיצד זה סיכן את חונטת הביברקים/שלום-הכיבוש" ואת דמותה של ישראל בעולם?

   ניחוש אינטלגנטי :

   1. מה הכי חשוב לישראל הביברקית?
   ת.: לשמר את הכיבוש ולהמשיך בנישול-גזל ודחיקת הפלסטינים לגיטאות ולשם כך תהא מוכנה לעשות הכול, אבל ממש הכול!

   2. ומהי הטקטיקה שאומצה ע"י הביברקים ע"מ להסיח את מבטו של "העולם" מהכיבוש/נישול והפרת זכויות האדם השיטתית?
   ת.: הפיכת איראן והפרוייקט הגרעיני שלה לאיום "סופני" וסחיטת האמריקאים והמדינות האחרות בנושא זה (ע"י איום בתקיפה שעלולה להפוך סדרי עולם ע"י שימוש בתחמושת גרעינית)

   3.: וכיצד החונטה הביברקית התכוונה להסיח את הדעת לאור שעון "החול" המתקתק וסבלנות העולם לתעלולי ישראל המתפוגגת?
   ת.: להצית מלחמה אזורית (בנוסח "שלום הגליל" ו...אולי עם סוריה) שבמהלכה כנראה קיוותה שיווצר מצב שיוכלו להשלים את תוכנית הטיהור האתני "אורנים גדול" של שרון וכך להבטיח "פתרון סופי ל"בעיה הפלסטינית".

   4. וכיצד להשיג מטרה זו?
   ת.: ע"י תקיפה מסתורית וכואבת במיוחד שתגרור תגובה צבאית סורית - לדוגמה - ש"תאלץ" את ישראל הביברקית להגיב בעוצמה כזו שלא תשאיר לאיראן ברירה אלא להתערב. המטרה הושגה! כעת ישראל תוכל להיכנס באיראן עם לגיטימציה בינלאומית זמנית (שבשנתיים האחרונות די התפוגגה) וכך תוצת מערכה איזורית שבחסות ערפיליה ישראל תוכל להשתולל ללא הפרעה ולממש את הטיהור האתני (לשמחת ולטובתם הבלעדית של כת המתנחלים והימין הקיצוני הסיקריקי).

   5. ואיזה אפשרות נוספת קיימת לחולל את הבלגן?
   ת.: להתנקש בחיי אישיות מזרח תיכונית בכירה, לדוגמה איראנית או סורית, שוב ללא עקבות, אך עם פוטנציאל נהדר לייצר בלגן הרסני שיצית את מלחמת הבוטיק המבוקשת.

   6. אז מה יכול להיות הסוד הנוראי שקשור למותו (יותר סביר "חיסולו" בכלא ) של ידידנו המתאבד האוסטראלי?
   ת.: סביר שהגיע אליו במישרין או במקרה מידע על התוכניות הללו וראשי החונטה החליטו למחוק אותו - שלולא זאת אכן מבושי ישראל / החונטה הביברקית - היו עלולים להיחשף לדראון עולמים.

   טוב, אולי כעת "שומרי הסף" ישליכו גם אותי לוילה של הצדיק יגאל עמיר ונמשיך למסור את המפתחות ל"שלטון החוק" ול"ממלכות הסוד" לחונטות הכיבוש/נישול ולא תופרע ההתמכרות לחמדנות ביזת הכיבוש וסיאוב צלם האנוש.

 194. 3
  אל תשכחו לסגור את דלתות האורווה

  הסוסים כבר ברחו

  1. איזה ברחו? שחטו אותם והם בלזניה באנגליה...
  2. אל תהיה דרמטי מדי...
  3. ואיפה אפשר למצוא אותם?
 195. 2
  כל הכבוד ל"הארץ"! אתם מגיני הדמוקרטיה האחרונים. כל הכבוד!
  1. מגיני הדמקורטיה?? חה חה חה.רודפי נפיחות תקשורתיות צהובות. זה הכל!! הכל פורסם גם בעיתונים האחרים. אין להם כל בלעדיות. כולם, מחפשי ספינים בשנקל.
  2. אולי הגיע הזמן ש"מגני הדמוקרטיה" יפנימו שהרוב המוחלט

   קבע שהם כבר מזמן לא רלוונטיים, רק הסתכל על תפוצת העיתון...
   פרסום בארץ זה לא ממש פרסום...

  3. מה כל הכבוד? אם הארץ משתף פעולה עם משרד ראש הממשלה רק כדי למנוע מבוכה גדולה מאוד מגורם ממלכתי - זה נראה לך תקין?
  4. כשהיו בארץ עיתונים [בנוסף ל"הארץ" דבר,על-המשמר] היתה הצדקה ל"ועדת העורכים" אבל היום נשאר לנו רק "הארץ"

   יש כמובן צהובונים [ידיעות ומעריב] וחינמונים אבל אלה ממילא שומרים על הוראת נהנתניהו כי הם "פטריוטיים" מתחרד"לים...

  5. אז מה היא עמדת עורך "הארץ" - האם יקבל את הדיקטט או שמא יגיד לביברמן לא NO нет
  6. ‎אז מה היא עמדת עורך "הארץ" - האם יקבל את הדיקטט או שמא יגיד לביברמן לא NO нет
  7. שרה שמעה יהודי אנגלוסכסי, בחור צעיר מרעננה. זה הספיק
  8. במקרה זה כל העיתונים ניסו לפרסם
  9. נכון, כי בדמוקרטיה אין ולא יכולים להיות סודות, אין סיווג, אין מידור, אין "סודי ביותר", אין "לבלבל את האויב", אין "אלמנט ההפתעה", אין מגעים חשאיים. יש רק "זכות הציבור לדעת". נכון?

   מעניין, מה היה קורה אם היו מתנהלים מגעים חשאיים בין ממשלת ישראל לבין הפלסטינים על הסכם שלום כולל, עם התחייבויות למסור שטחים וכו'.

   מעניין, מה היה קורה אם זה היה נודע לאנשי "הארץ".

   מעניין, האם "הארץ" היו ששים כל כך לרוץ ולספר לחבר'ה שיש משהו מעניין שאוסרים עליהם לפרסם (ומתבלים זאת ברמזים שאי אפשר לטעות בהם, כך שכולם יוכלו לדעת במה בעצם מדובר), ובפרט אם הם היו חושדים, שיש סבירות, ואפילו סבירות נמוכה, זניחה כמעט, שפרסום כזה עלול איכשהו לפגוע באפשרות שיגרשו את המתנחלים מבתיהם וימסרו את האדמות הללו לערבים.

   איכשהו, נדמה לי שבמצב כזה, כל אנשי "הארץ" היו הופכים מיד לדגים, ונזכרים שבעצם כבר מזמן הם לא פרסמו איזו ביקורת טלוויזיה על "מאסטר שף" או איזו המלצה לטיול בגליל...

  10. ומי קורא את "הארץ" באינטרנט ? . . . . אתה ! ורבים שכמותך !
  11. טלי חכמה שלי, הרוב המוחלט בגרמניה חשב שנכון לגמור את העם היהודי
 196. 1
  מה הוא שוב עשה?
  1. מי?
  2. לצערכם שמאלנים- זה אחרי הבחירות.. אויש כמה חבל
  3. תשאל אותו. הוא מת בכלא
  4. אחי,אם הארץ מתלונן סימן שעשה שוב מעשה נכון...!
  5. אחי זה הכי דביל, אחי!
  6. דיקטטור קטן פחחחחח
  7. מי אח שלך?

   אין שום דבר נכון שממשלה בראשותו תעשה.

  8. אכן הבנו. המוח הימני אינו מסוגל לחשיבה עצמאית ולכן הוא רק הופך את תוצרי המוח השמאלי
  9. נכון שיש לך שרשרת מזהב או ואתה קורא לכולם "כפרה" , חושב שאתה זהב של בן אדם, אבל אתה שקרן קטן ?
  10. הבעיה שלשמאלנים יש קצת אונה שמאלית וזהו.
  11. בטח מדובר בעוד מוסלמי !!!!
  12. בטח מדובר בעוד מוסלמי !!!!!
  13. זה בטח עוד מוסלמי !!!!!