הרמטכ"ל האיראני: לתקיפה ישראלית יהיו השלכות חמורות

חסן פירוזבאדי הזהיר כי איראן תגרום נזקים כבדים לארה"ב ולישראל אם תותקף. על סוריה העיר: "היא שונה מדיקטטורות באזור"

הרמטכ"ל האיראני חסן פירוזבאדי, הגיב הבוקר (רביעי) לדיווחים על כוונה ישראלית לתקוף באיראן. פירוזבאדי אמר כי פעולה שכזו תגרום נזק רב לישראל ולארצות הברית. הרמטכ"ל האיראני התייחס גם לאביב הערבי, ושיבח את התנהלות משטר הסורי.

"ארצות הברית יודעת כי לתקיפה של המשטר הציוני נגד איראן יהיו השלכות חמורות לאמריקה ולמשטר הציוני עצמו", אמר פירוזבאדי.

הרמטכ"ל האיראני התייחס גם למצב במזרח התיכון ואמר כי "המשטר הסורי שונה מדיקטטורות באזור שהגיעו לקיצן באחרונה במצרים, תימן, ערב הסעודית ולוב. במדינות אלו האנשים מחו כיוון שחוו התעוררות איסלאמית".

הגנרל חסן פירוזבאדי תקף את טורקיה, ארה"ב וישראל על יחסן לסוריה ואמר כי "האמריקאים והישראלים מתעמתים ומבקרים את סוריה, כיוון שסוריה התעמתה עם ישראל והעניקה תמיכה לפלסטינים במאבקם לשחרור ירושלים. למרבה הצער", אמר הרמטכ"ל האיראני, "ארה"ב הצליחה להונות את טורקיה, וזו הצטרפה לגינוי סוריה".

קרא כתבה זאת באתר "הארץ" באנגלית:

Iran military head warns of 'heavy damage' after an Israeli attack

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 2
  מי שמאיים בחיסול מדינת ישראל מתכוון לשלוט בעולם ולהפוף את כולם למוסלמים שיעים כמו הטלר רצה לחסל רק יהודים ועם האוכל בא התיאבון לשלוט בכל העולם ואת זה המערב יודע ומפחד!!
  1. טוב שהזכרת את היטלר, אחרת לא הייתי יודע שאתה צודק.

   וברצינות, ישנה תפישה חסרת כל ביסוס כאילו היטלר היה יכול להשתלט על העולם תוך התעלמות ממגבלות המשאבים האנושיים והחומריים של הרייך שהיו מונעים ממנו לכבוש את בריה"מ או את ארה"ב. יתר על כן, תחזוק של כיבוש עולמי שכזה הוא ממש מעבר ליכולות של הרייך. וזה מוביל אותנו ל"היטלר התורן" לפי ראייתך, איראן היא לא המעצמה הכלכלית, התעשייתית והצבאית שהייתה גרמניה הנאצית. ופצצת אטום אינה מילת קסם למחיקת ישראל, ישנן פצצות שונות עם יכולות שונות ועם מגבלות שונות. לכן ההגיגים שלך לא שווים את הביטים שהעבירו אותם.

 2. 1
  מעוף הטילים הוא דו-כווני

  כך הדבר גם באיומים ובתקיפת ישראל.אגב מה יקרה אם תשמידו אותנו את מי העולם ישנא?