מינוי דיגיטלי של הארץ - באתר בסמרטפון ובטאבלט - חודש ראשון ב-4.90 ₪ בלבד
מצטרפים ומשדרגים לאחת מחבילות התוכן האיכותי של הארץ. עכשיו במבצע השקה! רק 4.90 ₪ לחודש הראשון. נסו עכשיו >>
הרשמה למערכת
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
סיסמה
אישור סיסמה
טלפון נייד
 ?נרשמתם בעבר לאתרי קבוצת הארץ התחברו   |   שכחתי סיסמה

נא להכיר: החברה החדשה של ברלוסקוני

בתוכנית אירוח אמר ר"מ איטליה לשעבר בן ה-76 כי "סוף סוף אני מרגיש פחות בודד". על חברתו בת ה-27 אמר: היא יפה מבחוץ ועוד יותר יפה מבפנים"

עכשיו זה רשמי: לסילוויו ברלוסקוני יש חברה. היא בת 27 וקוראים לה פרנצ'סקה פסקאלה. ראש הממשלה לשעבר של איטליה אישר את הדיווחים על כך בתוכנית האירוח "דומניקה לייב" ששודרה אמש (ראשון) בערוץ טלוויזיה שבבעלותו. "סוף סוף אני מרגיש פחות בודד", אמר ברלוסקוני, בן 76, שגילה כי הוא מכיר את פסקאלה כבר שבע שנים. "היא יפה מבחוץ ועוד יותר יפה מבפנים", הכריז.

פסקאלה הופיעה בראשונה בפומבי לצדו בחודש שעבר, באצטדיון סן סירו במשחק כדורגל בין יובנטוס למילאן, וכבר קיבלה את ברכת בתו הבכורה של ברלוסקוני, מרינה, המבוגרת ממנה כמעט ב 20 שנה. "מרינה מעריכה אותה ומחבבת אותה מאוד", סיפר ברלוסקוני לצופים. טורי הרכילות תוהים עתה אם הצעירה מנאפולי גם תהפוך בקרוב ל"גברת הראשונה" של איטליה.

פסקאלה החלה את דרכה בסוכנות למכירת מכוניות בנאפולי, היתה בין מייסדות הסניף המקומי של מועדון "סיליוויו אתה חסר" בשעה שהיה באופוזיציה, ושימשה עד הקיץ כחברת מועצה מטעם מפלגתו של ברלוסקוני, PDL, במחוז נאפולי.

צילום: אי-אף-פי

נאפולי היא גם העיר שבה פרצה ב 2009 שערוריית המין הראשונה הקשורה לברלוסקוני, בעקבות השתתפותו במסיבת יום ההולדת ה 18 של דוגמנית להלבשה תחתונה, נעמי לטיציה. הפרשה שמה קץ ל-20 שנות נישואיו עם אשתו השנייה ואם שלושה מילדיו, ורוניקה לאריו, שהכריזה בשעתו ש"אינה יכולה לחיות עוד לצד אדם שמתרועע עם קטינות". לברלוסקוני שני ילדים נוספים, מרינה בת 46 ופייר סילוויו בן 43 מאשתו הראשונה קרלה דל'אוליו.

בהופעתו ב"דומניקה לייב" התייחס ברלוסקוני גם למסיבות המכונות "בונגה בונגה", שארגן בביתו בחברתן של נערות זוהר, ואולי גם נערות ליווי. "זה היה רגע חריג, זמן קצר אחרי שהתגרשתי, אחרי שאיבדתי את אמי ואחותי, אמר, "חזרתי הביתה ולא היה אף אחד, הרגשתי בודד, אבל לא עשיתי שום דבר לא חוקי, אלה היו רק סעודות אלגנטיות", הבהיר.

בימים אלה מתנהל נגד ברלוסקוני משפט בגין הדחתה לזנות של קטינה שהתארחה במסיבותיו, כארימה אל מגרוב, המכונה "רובי"; הצעירה המרוקאית, שהיא העדה המרכזית במשפט, זומנה בשבוע שעבר להעיד, אבל בחרה לא להופיע וטסה למקסיקו.
ברלוסקוני, שנאלץ להתפטר לפני יותר משנה על רקע המשבר הכלכלי ושערוריות המין , הודיע בשבוע שעבר על"חזרתו למגרש" ועל הסרת תמיכת מפלגתו בממשלת מריו מונטי שהחליף אותו. בעקבות זאת נכנסה איטליה לסחרור בחירות מוקדמות, אלא שמאז כבר שינה את דעתו והכריז שאם מונטי יעמוד בראש גוש המרכז בבחירות בפברואר, הוא עצמו לא יתמודד.
הוספת תגובה
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

 
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים עם תנאי השימוש של אתר הארץ
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
להוספת תגובה בלתי מזוהה לחץ כאן להוספת תגובה מזוהה לחץ כאן

הקלד את הנושא

הקלד את התגובה

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים עם תנאי השימוש של אתר הארץ
תודה על פנייתך, היא תיבדק על ידי המערכת
הצג את כל התגובות פתוחות 01 מושחתים ברמות על. סרחון שחבל על הילדים הנזק מהטמבלויזיה ומהשחיתות.. לכולנו אין אמון במיל
 • 23:59
 • 17.12.12

האמון היחיד שלא אבד לי , הוא האמון שעלינו לסרב לממשלה ולכנסת ולצבא ולמשטרה : להוריד להם ׳תאף חזרה לגובה הנדרש ולכפכף את המושחתים המסיגים החוצה מהמערכת. לפרק את השיטה הזבל , כמו שאומר א. יניב

02 למה אופי כתבה נוצץ אופף אותו? בכל כתבה.. שי
 • 00:25
 • 18.12.12

הוא לא צריך לרכוש עוד ערוצי טלויזיה, הלא כל המדיה כבר שלו, כולל כאן בישראל. אילו היה האיש הזה מכאן, הו הו מה היה יוצא מידכם, אבל זה בחו״ל, אז זה טוב.

03 סלאמתק סילביו, שחקת אותה. איזה פצצה! (רציתם ynet, אז עד הסוף)  (לת) שחר
 • 04:25
 • 18.12.12

04 איזה גבר  (לת) יוני
 • 07:56
 • 18.12.12

05 פידופיל זקן מצא צעירה תמורת כסף. זה זנות  (לת) נגעל
 • 07:57
 • 18.12.12

06 כדאי להזכיר שביבי בחר בברלוסקוני כראש מדינה ראשון בביקור שלו לאחר המשיחה למלכות. (אמור לי מי חבריך וגו'). רובי היתה אגב אז עוד ביסודי ושחקה אבא ואימא עם הבן של השכנה.  (לת) .
 • 17:26
 • 24.12.12

פרוייקטים מיוחדים