יהודי ארה"ב עוזבים אותנו

ניו יורק אין ענף ספורט אהוב יותר מאשר הזעזוע. נעים להזדעזע מנבערות או מגסות רוח של שר בממשלה, נהדר להתפלץ ממעשה אלימות של בני נוער, להשתגע מנתוני המיצ"ב, להתעוות מרבנים, מחילונים, מערבים. הזעזוע הוא סלקטיבי. למשל, כדי שישראלים יזדעזעו ממה שקורה אצל יהודי אמריקה יש צורך במעשה טירוף אנטישמי שלא מהעולם הזה, שלא נדע. אין סיכוי לראות זעזוע ישראלי מהתהליך השקט שבו רבים ממיליוני היהודים באמריקה מתרחקים ממדינת ישראל. לפני שבועיים נודע, כי ארגונים הומניטריים יהודיים מארה"ב יפעילו לראשונה תוכניות סיוע לפליטים מסוריה. לא הייתי שם לב לידיעה הזניחה הזאת, אלמלא הייתי בדיוק תחת רישומה של סדרת...

כתבה זו זמינה למנויים בלבד

רוצים להמשיך לקרוא?

הירשמו חינם לאתר באמצעות הטופס או לחצו כאן לרכישת מנוי ב-4.90 ₪ בלבד לחודש הראשון. כבר יש לכם מנוי?

 • יש להזין שם המורכב מ-2 אותיות לפחות וללא מספרים
 • יש להזין שם המורכב מ-2 אותיות לפחות וללא מספרים
 • אנא הזינו מספר סלולרי
 • אנא הזינו כתובת אימייל
 • אנא הזינו סיסמה בת 6 תווים לפחות
 • אנא הזינו את אותה הסיסמה שוב
נא לאשר את תנאי השימוש

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 33
  במערכת החינוך הישראלית מסיימים 12 שנות לימוד בלי לדעת על חטיפת ילדי המזרחים

  וניסויי הקרינה שביצעו בהם נמלטי מזרח אירופה שמשום מה מסתכלים על כולם מלמעלה..

 2. 32
  בזמן שישראל משלימה את הפתרון הסופי לבעיה היהודית, בעולם משגשגת תרבות עברית מתקדמת שיכולה להציל את כולנו.

  התבונות של יהודי העולם הגדול קשורות יותר מכל להפנמה שישראל היא מדינה מחוסלת ששחיתות וחמדנות הפכו אותה לאחת המדינות הבזויות בעולם. מהפך מדהים! ישראל מייצגת בדקדקנות את הסטריאוטיפים היהודים שהנאצים כל כך הדגישו. קשה שלא לפתח שנאה כלפי דפוסי התנהגות דוחים כאלו.
  למזלנו יהודי העולם טובים מהישראלים, מאזנים את המשוואה, אבל רק לבנתיים. לא אחזיק אצבעות לתמיכה רבה מחוץ כאשר ישראל תקרוס. תתכוננו. זה יהיה אשמת ישראל בלבד וכל העולם יתמוגג, ובצדק.

 3. 31
  אייזנר

  נראתה כך לפני שלושים שנה

 4. 30
  יהודי ארה"ב מתרחקים מן היהדות לאו דווקא מישראל

  וגם יהודי ישראל מתרחקים מהיהדות (שוקלים להקים אשוח בכנסת). ילדי ישראל אינם מסוגלים לקרוא פרק בתנ"ך ולהבינו. ביאליק וטשרניחובסקי - לא בתחום שלהם.

 5. 29
  טוב מאוד. אם בישראל לא מצליחים הפוליטיקאים להנהיג את המדינה כראוי, אז אולי תבוא הישועה מארה"ב?

  קודם כל! בואו נשבור סטיגמה.
  עם הרבה כבוד להיסטוריה ולמורשת של א"י, אנחנו לא לב העולם היהודי. אנחנו כן מנסים לייחס לעצמנו מעמד שכזה, אבל ליהדות ארה"ב יש מקום חשוב מאוד בלב ליבו של היהדות העולמית. ארגונים כמו ג'י סטריט, בהחלט מאוכזבים מההתנהלות של הפוליטיקאים הישראלים, בדיוק כמו שאנחנו.
  הם לפחות לא אדישים. כמה שתציירו לכם את האנשים האלה שמאלנים, הם נפגשים בכנסים לדון על מצבה של ישראל, היהדות בעולם, ועוד נושאים שאנחנו ישראלים העדפנו להדחיק.
  אז אם ביבי, הימין, והרפובליקנים נכשלו בהנהגת המזה"ת, הגיע הזמן לתת המקום לדור החדש - אובמה, הדמוקרטים, וממשלת שמאל במדינת ישראל.

  ותכלס!!! שביבי הצבוע הזה יוציא את כל הדולרים שמר אדלסון שילשל לכיסו, ויתרום אותם לפליטים בסוריה. וואלה סופסוף מטרה צודקת לתרומה. היום בזכותו של מר נתניהו, במקום ליהנות מתרומתם של פילנתרופיים יהודים עבור החברה היהודית, אנחנו מתוסכלים מהיהודים האמריקאיים שמזהים את הפוטנציאל הכספי שטמון בכישרון ובמדינה שלנו ומנצלים זאת להמשך ריכוזיות וקפיטליזם מונופוליסטי במדינת ישראל.

  אז יאללללה כותב יקר את מי אתה מרתיע??
  ומה אתה חושב שביבי מזיז לי משהו עם הבכיינות הזו באו"ם?
  שילכו האירופאים קיבינימט, האמריקאים יידעו טוב מאוד לתת אישור להפציץ כורים באיראן במקרה הצורך.

  במילים אחרות:
  ביבי הביתה.
  אמריקאים תלמדו גם על השכנים הערבים שלנו, זה לא רק הנראטיב של השואה שקיים. ותתרמו להם כסף! כי אצלנו יש מספיק, רק שהעשירים מחביאים הכל בבלטות בבית.
  יאללה דמוקרטיה במדינת ישראל להעיף את המושחתים ומצולקי המלחמות.

 6. 28
  I wish Israelis adopt the values of American Jews
 7. 27
  יהדות ארה״ב

  חויה קטנה ואישית של ישראלית-אמריקאית:
  נחמן שי היה חבר בגרעין הנחל בו בעלי ואני שרתנו יחד. במקום מגורינו, בסיליקון ואלי, אנחנו דנים ארוכות עם ידידינו המקומיים, על הקשר שלנו עם הארץ. כאשר נודע לנו שנחמן שי ניכנס לשטח הפוליטיקה, התקשרנו אליו להציע לו הצצה מקרוב על המחשבות האלה. לא היתה לנו שום אג׳נדה או מצע פוליטי אבל ידענו שיש לנו נקודת ראות שחשוב למעצב המדיניות בישראל לדעת.
  נחמן שי לא הראה שום עניין בעניין. מבחינתו, שאמריקאים ישלחו כסף, אם הם באמצ מעוניינים. וישראלים בחול - הם בכלל עוד לא גמרו להיות הנמושות שהגדיר רבין לפני יותר מ36שנים.
  כמה חבל! במקום לנצל את המשאב הנהדר של ישראלים בחול להבין טוב יותר מה קורה בעולם, איזה קואליציות תרבותיות ופוליטיות אפשר לעשות כדי לקדם את העניין הישראלי בפרט והיהודי בכלל - הישראלים בארץ עדין חושבים בראש הישן, שרק הם היהודים המודרניים, שרק מהם תבוא הישועה, והיהודים האמריקאים ילכו לעזאזל, או ילכו אחריהם, בעינים עצומות.
  תודה עבור המאמר המאשר את חוויתי האישיות!

 8. 26
  מצבורי הזעם והאיבה הלוהטת שבמדינת ישראל יש בהם די כדי להחריב מעצמת על

  וקשה להתעלם מכך שהם מרוכזים יותר בצידו השולט של תפישת העולם בימין.
  למה? הרי בכל מקום אחר הכעס והטינה הם בצד החלש. באת שאין לי מושג ירוק.

 9. 25
  ברור שהקשר בין הלאומנות "היהודית" בישראל ובין יהדות הולך ופוחת. מדובר בפיצול דרמטי שהופף את ישראל לאפיזודה איזוטרית ורעה בתולדות העם היהודי.

  איך יתכן שיהדות תהיה מזוהה עם תג מחיר, נישול והשפלה של האחר? איך? ואהבת לרעך כמוך??

 10. 24
  מדינת ישראל בשרות הציונות החמדנית היא אסון ליהדות התפוצות, והם מתחילים להבין את שם ומזה נלחצים כאן
 11. 23
  ניו פומבדיתא
 12. 22
  עם ישראל וארץ ישראל לא ישרדו את כהונתו של פוטיניהו. הרס כל חלקה.
 13. 21
  קראתי עד שהגעתי לקטע הזה:

  מיהו יהודי (רבים מהארגונים, מהרפורמים ועד חב"ד, פותחים את הדלת היום גם למי שאינם יהודים על פי ההלכה)...

  והיה לי מספיק.

  1. חב"ד פותחת דלת למי שאינם יהודים על פי ההלכה

   סקופ ששווה כותרת ראשית מתחבא לו בתוך סוגריים בכתבה הזויה.

  2. זה די ידוע שבתי חב״ד פתוחים בפני כל אחד, גם אם יהדותו מוטלת בספק

   זה ממש לא סקופ, יש הבדל בין בתי כנסת שמפעילים שלוחי חב״ד ובתי כנסת של חב״ד...

 14. 20
  כבר מס חודשים שאני מחפש כתבה נגד ישראל בעיתון המקומי בצפון קליפורניה

  כדי לענות עליה - ואין. מזל שיש הרבה כאלה בישראל . . .

 15. 19
  העם היהודי ישרוד ללא כל פגע בתמורות החלות ביהדות ארה'ב אם בכלל חלות !

  בימיהם ליובה אליאב ואברהם אגמון וגולדה מאיר בשגרירות ישראל במוסקבה היתה הערכה שמספר היהודים בברית המועצות אינו אלא מאות אלפים בודדות. כשנפתחו השערים יצאו משם לישראל ולמערב למעלה ממיליון וחצי יהודים עפ'י ההלכה ועוד כמה מאות אלפים בעלי זהות יהודית כזו או אחרת.
  כל הדיבורים על התרחקות יהודי ארצות הברית מישראל הם דיבורים על רקע פוליטי שחלקם הגדול נועד לנגח את ממשלות ישראל וחלק אחר נובע מהשיח הקוסמופוליטי המנותק של זכויות האדם.
  העם היהודי התגבר על תופעות קשות יותר ממה שמתאר אטינגר [שבכלל לא מובנת דאגתו לאחדות העם היהודי ]

 16. 18
  אור חיים עדיף שיעזבו אותנו
 17. 17
  אני את מתי קהילה שלמה בטורונטו לחות ילדים
 18. 16
  המאמר הזה פשוט לא נכון! יהדות ארה"ב מתקרבת ומבינה שרק ישראל נראה שהמאמר הזה קשור לתפישת-השמאל של הכותב לפיה כל מה שציוני לא טוב וכל מה שערבי כשר.
 19. 15
  יהודי ארה"ב כבר הבינו: הציונות היא האויב האמיתי של היהדות.
  1. הצדקנות הצבועה של השמאל ושנאת ישראל שהוא מפיץ בעולם הם הסכנה.מי שחותם BDS צריך להיות מאותר על ידי השבכ ולאבד את אזרחותו.
  2. זו הסתה אלימה! תאר לך שככה יגידו עליך בגלל דעותיך!!! חזור בך. השב"כ הוא לא כלי לסתימת פיות.
 20. 14
  התגובות פה מראות בדיוק עד כמה אין סיכוי שרוב הישראלים יוציאו את ראשם מהחול ויבינו שהם מאבדים את יהודי צפון אמריקה. התמיכה הכלכלית והמדינית הקריטית של ארה״ב בישראל היא אך ורק פועל יוצא של השתדלנות של יהדות ארה״ב. לא מאמינים? חכו ותראו, טיפשים.
  1. התמיכה האמריקנית בישראל היא תוצאה של אינטרסים נטו, ולעתים קרובות היא יותר אבן ריחיים שמפריעה לפיתוח קשרים בריאים עם מעצמות נוספות, מאשר נכס. ואגב, תומכיה הנלהבים ביותר של ישראל בארה"ב הם הנוצרים האוונגליסטים, ובין היהודים אלה רק האורתודוקסים או אלה בעלי התודעה הלאומית המפותחת. השמאלנים שבין יהודי ארה"ב הם אוסף חולרות שלא ברא השטן.
  2. השמאלנים בין יהודי ארה"ב אינם רוצחים פליליים, פושעים, מחבלים או אנשים הדוגלים בקיפוח הזכויות של אנשים, מדינות או עמים. לכן כינוים "אוסף חולרות שלא ברא השטן" הוא מאד מוגזם. יש להם דעות מנוגדות לדעתך. זה עדיין לא אומר שהם חולים בנפשם.
  3. אתה חלאה מטונפת לך לרב שינקה אותך
  4. אצלך דווקא הנוצרים האוונגליסטים הם דוגמה לאנשים בריאים בנפשם וזה אומר כל מה שצריך להגיד על היכולת שלך להבחין בין מי שבריא בנפשו לבין מי שלא.
 21. 13
  הצביעות חוגגת. אטינגר ודומיו מביעים דאגה כביכול לעתיד היחסים בין ישראל ליהודי העולם אך בה בעת מקדמים אג'נדה של מחיקת ישראל כמדינה יהודית והפיכתה למדינת כל אזרחיה. האמת היא כמובן שיהודי העולם מעניינים אותם כשלג דאשתקד. עבור האנטי ציונים כל האמצעים כשרים בדרך לחיסולה של מדינת ישראל כדמיגנת העם היהודי. גם לבכות דמעות תנין על כך שהיהודים הסמולנים-ליברלים בארה"ב נוטשים את ישראל.
 22. 12
  צודק הכותב

  היהודים הם עם נאור ומוביל זכויות אדם - בכל אתר ואתר פרט לישראל. 6 דורות לאחר ההגירה היהודית המסיבית לאמריקה ותחילת העליה לא״י. קשרי המשפחה שהיו קיימים מתרופפים והולכים (שלא לדבר על השתלבותה נמוכת המצח של ישראל במרחב), העבר המשותף מתעמעם והתקוות לעתיד אינו זהות. אדרבא, תקוותיהם ושאיפותינם של בני הדור היהודי הצעיר בארה״ב נעוצות בקונטקסט קהילתי-אמריקני ולישראל מקום שולי יחסית בהוויה. זה היה יעול להיות אחרת אבל מדינת ישראל לא נאורה, מדירת נשים ומקדשת התנחלויות ממש אינה מדברת אל הלבבות. לא של אזרחיה המצביעים ברגלים בכך שהם בורחים מכל קשר עם הרבנות הממסדית (ע״ע נישואי קפריסין) ולא של יהודי ארה״ב. ככל שנתכער ונלך יתמידו יהודי ארה״ב בדבקותם ב-״תיקון עולם״ שאנו איננו חלק ממנו.

 23. 11
  במקום אור לגויים הפכנו לחושך לגויים
  1. בטח. חמאס, פת"ח, חיזבאללה, אלקאעידה, האחים המוסלמים, משפחת אסד, משפחת מובארכ, משמרות המהפכה והאייתוללות - כל אלה הם האור. ואנחנו, היהודים, חושך.
  2. הפכנו לחושך לגויים במובן זה שישראל היא המדינה היחידה בעולם שבחרה להיות כובשת במחצית השנייה של המאה ה20 בה נעלמו כל האימפריות שכל המושבות לשעבר קיבלו עצמאות. ישראל העדיפה לחזור אחורה למאות הקודמות בהן כיבוש של ארצות ועמים בידי ארצות ועמים אחרים היו עניין מקובל.
  3. אורי, די לזבל. האומה הערבית כובשת 14 מיליון קמ"ר. הארץ הזו שייכת לנו, והפולשים הערבים שיושבים עליה צריכים רק לחזור לארצותיהם רחבות הידיים. את כבשת הרש שלנו הם לא יקבלו. אגב, אפילו הערבים האלה לא חיים תחת שלטון ישראל אלא תחת שלטון הרש"פ. ועוד אגב, יש בעולם כיבושים אכזריים אמיתיים, למכביר: הכיבוש הטורקי, הסורי, האיראני והעיראקי של כורדיסטאן; הכיבוש הסיני של טיבט; הכיבוש ההודי של קשמיר; ועוד. ולא אמרתי מילה על שלל הקולוניות שמחזיקות ארה"ב, בריטניה וצרפת בכל פינה של כדור הארץ.
  4. שוב אורי מדבר מגרוני הכל נכון כולל הכיבוש ה"נאור"
 24. 10
  הישראלים צריכים להכיר את יהדות אמריקה

  אכן תמרור אזהרה. הפער בין ישראל ליהדות אמריקה הנו סכנה אסטרטגית קיומית לישראל. אולי המרכז החדש באוניברסיטת חיפה ללימודי יהדות ארה׳ב יתרום במשהו לתיקון המצב.

 25. 9
  שמואל רוזנר דיווח לפני כמה ימים על מגמה הפוכה שעל פיה יש התחזקות משמעותית בהזדהות שחשים הצעירים היהודים בארצות הברית עם מדינת ישראל.האם הנתונים של רוזנר נכונים ? האם הנתונים של אטינגר נכונים ? או שכל אחד מהם כותב מנהמת לבו ומהמקום הפוליטי שאליו בוא שייך.
  1. תמיד זה היה ככה ותמיד זה יהיה, אפילו ראשוני ההיסטוריונים בהיסטוריה כתבו בהתאם לנקודת הראות שלהם. הרי ברור שאין אמת אובייקטיבית אף פעם ובשום מקום. ככה זה.
 26. 8
  וטוב שכך, מספיק יש לנו את NIF הקרן לישראל החדשה - שהם "שתלו לנו" כאן לפני כמה עשרות שנים. יהודים חוצפנים - שיגורו כאן וישפיעו מכאן, לא בשלט רחוק. הם לא ישלמו את המחיר.
  1. ארווין מוסקוביץ׳, שמממן את עמותת אלע״ד שקונה אדמות בשכונות פלסטיניות, ומשפיע על גורל ילדינו לשלושה דורות, גר כאן? מה אתה מזיין את השכל ?
 27. 7
  אנחנו בדרך לחורבן בגלל הגזענות והכיבוש והאלימות שנובעת מכך

  מהקנאות הדתית , הפרזיטיות, השחיתות .

  1. מאמי, לכבות את הטייס האוטומטי בבקשה. המטוס נחת כבר מזמן.
 28. 6
  אני אוהב את זה שאפשר לכתוב מה שבא לך ב"הארץ" ללא שום עובדות,נתונים,הסברים או היגיון העיקר להשתמש בשפה גבוהה ולהאשים את ישראל בהכוווווול! היום החלטתי שרוב יהודי פינלנד סולדים מסושי הנה תפרסמו את זה!

  כי בא לי!

  1. מה כל כך מכעיס אותך, שהוא צודק? שיש אמת בדבריו?
 29. 5
  כתבה נלעגת מהסוג הירוד אך מתיימר.

  היות ומדובר בשילוב של טענות עובדתיות ופרשנות יש הכרח לגבות את החלק העובדתי בנתונים ולו חלקיים. הכתבה כולה מתבססת על ידיעה מינורית שקרא הכותב וכל השאר הוא הגיגים והרהורי לב שנלעג להגדירם כראויים לדפוס בכל עיתון ובוודאי בעיתון רציני. הכל למען שטיפת מוח אידיאולוגית והפחדה. הפחדה ירודה כזו היא סוג של טרור מחשבתי.

  1. לגמרי... ושוב הפזמון המטומטם המוכר: אקיבוש-אקיבוש-אקיבוש. האמת היא שרוב היהודים בארה"ב הם כבר לא ממש יהודים, ובתוך עשרות שנים בודדות יישארו בארה"ב רק יהודים אורתודוקסים, רובם מהסוג הפרו-ישראלי מאוד (מאלה שעושים עליה) ומיעוטם מזרמים חרדים אנטיציוניים. כל השאר ייעלמו בתהליך ארוך טווח של אובדן הזהות היהודית ותחושת שותפות הגורל היהודית, ושל נישואי תערובת בהיקף אדיר.
  2. האם זה תרגום גוגל מאתר של החמאס?
 30. 4
  וואו, איזו קשקשת מילים, מישמש לא יפה עשית

  דרך אגב, חוץ מגילוי טיפשות אין שום רע בסיוע לסורים.

  1. "חוץ מגילוי טיפשות אין שום רע בסיוע לסורים".

   לא מסכים בהכרח שסיוע לפליטים סורים זה טפשות - אך פסוק זה שופך אור על הערכים שלך ושל אלה שדומים לך מבחינה אידאולוגית. אחרי שאתה מגדיר טפשות מנקודת ראותך, אתה אומר בהמשך שאין בכך רע - כלומר אין רע בטפשות. נראה שאתה באמת מאמין בזה. על זה אמרו חז"ל - אין בור ירא חטא ולא עם הארץ חסיד.

 31. 3
  מישראלי יהודי אמריקאי: גם לי נמאס. ישראל ניראית כמניפולטורית, שתלטנית, אגרסיבית, נוכלת, חומדת אדמות. אכולת פנאטיות דתית. אין להאמין לאף מילה של מנהיגיה. זו חרפה כיום להצהיר שאני ישראלי בחו"ל
  1. תכפיל כל דבר שאמרת על ישראל פי 200 וקיבלת את ארצות הברית.... תכפיל את זה פי 20,000 ותקבל מדינה ערבית

   אל תצהיר שאתה ישראלי, לא תחסר לאף אחד פה

  2. אין ספק שהדה לגיטימציה עובדת.
  3. חומדת אדמות? כל השטח של המדינה הזו זה סיכה

   שתלטנית ? - על מה השתלטנו? שחררנו במלחמת מגן את האדמה הקטנה עליה חיו אבותינו. יהודים שהציונות לא מתאימה להם חופשיים לעשות כרצונם. ברור שתוך שני דורות הם יתבוללו באופן מוחלט, אז מה זה משנה. יהודי שלא חי בארץ ישראל מרצונו, זו תופעה אינה יכולה להחזיק מעמד לאורך זמן.

  4. לא הבנתי, חוץ מזה ש-"ישראל ניראית כמניפולטורית, שתלטנית, אגרסיבית, נוכלת, חומדת אדמות. אכולת פנאטיות דתית. אין להאמין לאף מילה של מנהיגיה" יש גם צדדים שלילים לשיראל?
  5. אפשר כבר לבכות על זה שהפסדנו אותך?

   אז וותר על האזרחות, שרוף את הדרכון ועל תבוא אלינו בחלום, אקס ישראלי פוטנציאלי קשקשן.

  6. אני מכיר טיפוסים כמוך- כשהביזנס ייפול, או יפטרו אותך, או חלילה תחלה, אתה תעלה על המטוס הראשון לישראל כדי ליהנות מסעד על חשבון תושביה הנאמנים.

   ישראל יושבת על קמצוץ משטחו של המזרח התיכון- והרכוש והאדמות שנגזלו מהיהודים בדרכם לפה עולה עשרות מונים על מה שישראל לקחה.

  7. לאחד: השטחים עליהם השתלטו הישראלים ב1948 היו שטחים שהיו שלהם או של הערבים שחיו כאן אז. הם לא שחררו את האדמה עליה ישבו אבותיהם כיוון שהיא הפסיקה להיות שייכת לאבותיהם לפני דורות רבים.
  8. אז אולי תעשה טובה לעצמך ולנו פה ותחסוך את תגובותיך?
  9. אמת שהמילה ישראלי היא מילת גנאי: הישראלים לא נחמדים. אולם: תארו לעצמכם שאם לא הייתה מדינת ישראל (חס ושלום) וכל האיזור מהירדן עד הים היה עזה!!! וככה זה היה נמשך חמישים שנה - איך אז היה נראה האיזור - איך היה פיצוץ האוכלוסין - איך אז הם היו מתנהגים כשהיו הופכים למיליארדי מיליארדים - איזה מלחמות היו מתרחשות - איזה דתות הם היו משמידים - ואת מי הם היו שונאים - והכי חשוב - כמה מסגדים היו אז באירופה ואם גברת אשטון במציאות האחרת הייתה לובשת בורקה......
  10. אפשר להתחיל לבכות על כך שאיבדנו אותו מצד שני למי איכפת?
 32. 2
  החרדים הורסים את ישראל. נקוה שכעת המגמה הזאת תחלש
 33. 1
  מי שמתייחס לג׳יי סטריט כארגון שתומך בישראל אין מה להקשיב לו. הארגון מסית ומדיח ואז בא לילל שיהודים הם נגד ישראל?
  1. ג'יי סטריט הוא ארגון ציוני מובהק שלאנשיו אכפת מאוד מאוד מישראל

   העובדה שיש בישראל מי שיכולים לכתוב תגובה הזויה כמו זו של משה מסבירה הרבה מאוד מהנתק שהמאמר מדבר עליו. אין נה לעשות, יהודי ארה"ב מאמינים ברובם הגדול בדמוקרטיה ובזכות למתוח ביקורת...

  2. ג'יי-סטריט ציוני ממש כמו הקרן החד"שה, ושניהם ביחד תומכים בחורבן המדינה היהודית והקמת מדינה אש"פו-נאוריסטית על חורבותיה. לכן אמר מיסד ג'יי סטריט דניאל לוי שהקמתה של ישראל הייתה טעות
  3. כל הדיבורים על התרחקות יהודי ארצות הברית מישראל הם דיבורים על רקע פוליטי שחלקם הגדול נועד לנגח את ממשלות ישראל וחלק אחר נובע מהשיח הקוסמופוליטי המנותק של זכויות האדם.
  4. אלמונימי: ומה עם הקמת מדינה צודקת ושוויונית לכל אזרחיה? יש לך בעיה עם זה?

   למשל כמו: ארה"ב, אנגליה, דנמארק וכל העולם המערבי?
   אפילו האליטות של המזרח התיכון מדברים רק על אופציות כאלו לגבי המדינות שלהם!