כשביבי מ-פ-ח-ד

זוכרים את סיסמת נתניהו בבחירות 1999? אם לא, חפשו ב”גוגל” וב”יו־טיוב” ותוכלו לראות וגם לשמוע אותו מלהיב את אוהדיו בסיסמה “הם מ־פ־ח־דים”. האמת היא, שהוא פחד אז, בצדק. הוא הובס על ידי אהוד ברק שוק על ירך. לביבי יש כיום רוב מוחץ בכנסת. בידו להחליט אם להקדים את הבחירות ואם לקדם הסדר עם הפלסטינים, אך גם עתה הוא עובד על אלמנט הפחד.

גם פוחד וגם מפחיד את העם.כללי המשחק בינינו לבין העולם השתנו. המלחמה היא על התודעה, ושם אנו מפסידים. נניח שגינטר גראס, בעל פרס נובל לספרות, היה רוצה לבקר עתה בארץ, האם באמת לא היו נותנים לו להיכנס? לפי אלי ישי, לא. שר הפ־נים הכריז עליו כבלתי רצוי.

מה, אסור לאדם להביע את דעתו נגדנו? מה זה כאן, דיקטטורה?למה שלא נתחיל גם לשרוף את הספרים שלו. מה יש לו לנתניהו, המתנהג כגבר־גבר כאילו כלפי איראן, שהוא מפחד מכמה מאות מפגיני שלום שרוצים לעבור דרך ישראל לרשות הפלסטינית? האם היה הכרח לגייס אלף שוטרים בנמל התעופה ולגרום למהומות בשדות התעופה באירופה? מה היה אכפת לנו שיבואו? מי שמתהדר בדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון צריך לשמור על ערכי היסוד, שזה כולל את חופש הביטוי. ידברו נגד הכיבוש? אז ידברו.

בדומה למרמרה ולניסיונות אחרים שנתקלו בהתנגדות מטורפת - הפחד שלנו לא רק
פוגע במעמדנו, אלא אולי אפילו בביטחוננו. בנימין נתניהו (עדיין בנג’מין באנגלית) מודה בפייסבוק שלו לשוטרי משטרת ישראל ומפקדיה על הטיפול הנחוש והמוצלח בסיכול
הפעילות שתוכננה להתבצע בנמל בן-גוריון. “ההיערכות של כלל הגורמים המבצעים
והדיפלומטיים הוכיחה את עצמה”, כותב ביבי ומוסיף: “העולם מבין היום יותר איפה מצויה
הבעיה האמיתית במזרח התיכון”.

עשו לנו לייק בפייסבוק וקבלו את מיטב הטורים והפרשנויות ישירות אליכם

מזמן לאקראתי שטויות כאלה. העולם לא מבין, מזמן חדל להבין אותנו. מעניין מה היה כותב ביבי בפייסבוק שלו, אילו היה הנשיא אובמה יוזם למשל הופעה של “סטנדינג אוביישן” בכנסת כפי שעשה לו ביבי בקונגרס. זה כמובן לא יקרה, כי הכנסת משועבדת לרוב של מתנגדי השלום. זוכרים את הפניקה של ה”קלטת” שהביאה את ביבי להתוודות בטלוויזיה במשהו שלא
ייעשה כלפי שרה אשתו? זה אותו פחד שדוחף אותו להתנהלות שגויה גם כלפי הנשיא אובמה.

בפועל הוא ממש גער בו על שנתן צ’ופר של “הפסקת אש” לחמישה שבועות לאיראן. כאילו שעמדנו להפציץ ורק אובמה הציל את איראן. איך היה אומר אשכול המנוח? “הפנקס פתוח והיד רושמת”. אם אובמה ייבחר מחדש,יהיה לנו נשיא פחות סובלני. יש אמריקאים יודעי דבר הטוענים, שהנשיא אף מתעב את ביבי. גם ההכחשה של הנשיא סרקוזי שכינה את ביבי שקרן, לא ממש אושרה. נראה שלא נשקוט ולא ננוח עד שלא ניהפך למדינה הכי מגונה בעולם למרות האנגלית המשובחת של בנג’מין. ישראל של נתניהו בונה את הדה־לגיטימציה של המדינה.

אנו מכניסים לקדירה אחת לא רק את השונאים שלנו, אלא גם ידידים ובני דת משה
באשר הם. המשטרה אומרת שנחלה הצלחה, אך בעולם נשארנו עם התצלומים. הוא הדין בסמח”ט שהכה ברובהו את המפגין הדני. ביבי יכול לחזור ולומר שוב ושוב “שתי מדינות לשני עמים”, אך תצלום אחד בשטח מוכיח, כדברי תייר מזדמן, שישראל זקוקה ל”שרינק”. אוהדי ביבי מאשימים את המצלמה. “מה פתאם איפשרו לצלמים לצלם באופן חופשי?” אפשר להשיב על כך, שאולי משום שאנו בכל זאת מדינה דמוקרטית. או מה שיותר חשוב, לבחון מה שכב בנשמה של הלוחם הזה שגרם לו להתנהג כפי שהתנהג.

נתניהו עורר זיק של תקווה כשטבע אתעקרון שתי המדינות לשני עמים בנאום בר־אילן. כאומה קיבלנו את ההיגיון המדיני של שתי מדינות לשני עמים, אך כשבראש המדינה ניצב מנהיג שפוחד למרות הרוב המוצק שיש לו, האומה כולה פוחדת. עד שחלילה יהיה מאוחר מדי.

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 137
  ההיסטוריה תקבע שההיסטריה של ביבי היתה מבוימת , כך עובדים על העם

  האיש הז צוחק , מרמה , משקר, מבלף ומוכר לנו אשליות ופחדים . אשליות בזה שהוא מסביר לנו שמעמד הביניים לא חיי אף פעם כל כך טוב ויהיה יותר טוב . פחדים : זאת שיטה ישנה שלביבי , להפחיד . זה מסיפור כיפה אדומה שהזאב יבוא ויאכל אותנו.על מנת לשכנע הוא משתמש בשואה , מטבע טוב שעובר לסוחר. השואה הפכה אצל ביבי למשהו ערטילאי, כאילו לא היתה שואה . דבר אחד איני מבין , האם העם הזה כול כך מטומטם ? כנראה שכן .

 2. 136
  ביביאסי חבי מפחד בראש ובראשונה משרה

  צב היה קורה לולא פחד ביבי משרה דיינו מה היה קורה לולא פחד מאביו דיינו מה היה קורה לולא פחד ביבי מכ הסובבים אותו דיינו ומה היה קורה לו אנו היינו פוחדים ממנו ולא בוחרים

 3. 135
  את משנתו של מרקוס ניתן לסכם ב3 מילים "שנאה עזה לנתניהו" נקודה
 4. 134
  לקרוא לאייזנר "לוחם"? אתה מבייש את הלוחמים.
 5. 133
  איך מרגישים ש-90 אחוז

  מהתגובות שתומכים בכותב נכתבו על יד אדם אחד , אותו הסגנון ואינו מזדהה ומנסה לעשות שטיפת מוח שביבי פוחד .

 6. 132
  זמנך עבר

  כאשר אנשים מתבגרים הראש כבר לא
  מה שהיה.
  ביחוד לאלה שמעולם לא ביצעו כלום
  רק טחנו וכיבסו מילים.

 7. 131
  טענתושל מר מרקוס ביחס לטיפול התזזיתי , המפוחד וחסר הפרופורציות במפגיני השלום השבוע ובסופר גראס היא נכונה ביותר. אכן מדובר בחוסר תבונה פוליטי משווע , תהיינה עמדותיך הפוליטיות אשר תהיינה. נושא זה חשוב דיו על מנת לייחד לו מאמר. ניכר מכתיבתו מבולבלת והבלתי ערוכה של מר מרקוס שדבריו נכתבים מתוך חרדה לא מבוקרת. יש לנו די חרדות משלנו מר מרקוס הציבור הנאור מבקש לקרוא ניתוח מפוכח, רהוט ומדויק , לא גיבוב של חרדותיך !
 8. 130
  פשוט נהדר לקרוא את הדעות ההזדהות הללו, ולראות כיצד

  מר מרקוס, 1. לא כל זוכה נובל ראוי להתייחסות 2. למדינה ריבונית הזכות והחובה להגן על אינטרס אזרחיה 3. אי מתן אישור כניסה אינו בהכרח סתימת פיות 4. הפחד, ככל הנראה, הינו פחד שלך ושל כמותך, שקמלים לנוכח דור צעיר, משכיל ושפוי, שלא פוחד להיות פטריוט 5. אנא המשך בפרסום דעותיך, אין טובות מהן בכדי לשקף את חוסר הרלוונטיות של המחזיקים בהן.

 9. 129
  מרקוס ,אתה כבר משעמם ולא מחדש דבר.אותן מנטרות כמי שכפאו השד.את התשובה ובגדול תקבל היום הבוחר !
 10. 128
  תגיד אתה דפוק?

  ממה הוא מפחד בדיוק? אתה פה השפן....אחרת לא היית כותב תשטות הזאת.

 11. 127
  הוא מפחד רק שלא ישאר לו הכסא, לשם כך הוא מוכן להקריב את כל העם והמדינה על מזבח הגועלציה הימנית הסחטנית שלו. שלום עם הפלסטינים ממש לא בראש שלו
 12. 126
  עם ישראל עם ביבי עד הסוף
 13. 125
  מרקוס מיתמם, זה שהמלחמה היא על התודעה, אני טוען מזה שנים רבות, העניין הוא שמרקוס וחבריו מנהלים את המלחמה הזאת על התודעה כנגד הציונות, המדינה היהודית וכל הנובע מכך מזה שנים רבות ולמעשה חברו לאויב המנסה להשכיח את ההסטוריה, להחזיר את הגלגל אחור ללפני מלחמת השחרור, מנסה לנתק כל קשר לזכות העם היהודי על מולדתו. לא ראינו את מרקוס יוצא במחאה רבתי על כך שח"כ בן ארי סורב מלהיכנס לארה"ב עקב ההסתה של השמאל, מדוע שהנאצי המוכח גראס יורשה להכינס לתחומי מדינת ישראל? יורשה לי לנחש כי מחאת מרקוס אינה משום פרס הנובל של גראס, פרס פוליטי במהותו, אלא משום שגראס משקף את העמדות של מרקוס. אז מאלה שמנהלים מסע הפחדה מטורף בארץ ובחו"ל כנגדנו, קצת קשה לקלב שדוקא הימין/מרכז פוחד. כאשר מרקוס קולט שהמאבק הוא על התודעה, מדוע הוא תומך בנטישת הר הבית, ירושלים הבירה ובתביעת השיבה? נשלח בשנית
  1. אני עדיין לא מבין איך בארץ זבת חלב ודבש גדלה יבלית כמוך כעשב שוטה. אתה חסר תובנות, טוחן את התכנים ב דבריך עד לעייפה ועוד יוצר לך כפולה כדי להרוג משעמום את אחרון הקוראים. מדיע אינך משלים עם העובדה שאתה יכול לסכם כל תגובה שלך במשפט הבא "אני ימני קיצוני שונא אנשי שמאל שכותבים דברי חכמה והורסים לי את החלום הפשיסטי בהינף עט סופרים". לך תעשב בשר על האש עם נףנף. שם הבשר כבר מת ולא מסוגל להגיב לשטויות שלך.
  2. ל"הבחנה" - את תגובותיך, אותן אתה מעלה בשמות רבים ועם אותו אוצר בן מאה מילה בקושי, ניתן לסכם במשפט קצר בהרבה: "אני רוחש הערצה אירוטית לאלימות הערבית".
  3. גיכי צחוק של פסיכי, לאו, מיכל הם שמות חדשים שבהם משתמש השקרן הפתולוגי הלאומן

   לשקרן הפתולוגי אשר משתמש בעשרות שמות שונים קרה משהו שמנע ממנו להגיב בתאריך 4/1/2012 ולכן הוא לא כתב שום תגובה באף אחד ממאמרי הדעות. זאת, בניגוד לכל יום אחר בו הוא מתחזה בשמות רבים. אפילו לא אחד מהשמות שלהלן, שבהם הוא מתחזה, הופיע באותו יום בתגובות וזאת כאמור בניגוד לכל יום אחר:
   שונא שקרנים, רעמסס, המטיף, מודרניסט, אלכס מהכרמל, איציק המרכז izikhe@gmail.com, המסביר לצרכן, ק סוקר, אינפיניטי, ד"ר מקס רוט, קסנדרה, שמעון דיסקין, ץונמי, PRIMACUCU, ציוני, גודמן, רפאל, רילד, דינה דאס_ברגר, מצ'לס, וירוסובסקי, דוד מרעננה, סמי מפ"ת, אלי הרחובותי, אליקו, טייס אוטומטי, יהודי, דין תל-אביב כדין נצרים, אברהם מכפר-סבא, רועי, ניר, סתם עברתי בסביבה, אלפונסו, אברמי, אבירם, אברם, סרן קירקגור, טוטו, מנחם, גל אדמוני, @ בנצי - א @, elis, HMJE, GREEN , הצופה The Observer , כרמון, זאב, אלפונסו ועוד כהנה וכהנה.

 14. 124
  מרקוס מיתמם, זה שהמלחמה היא על התודעה, אני טוען מזה שנים רבות, העניין הוא שמרקוס וחבריו מנהלים את המלחמה הזאת על התודעה כנגד הציונות, המדינה היהודית וכל הנובע מכך מזה שנים רבות ולמעשה חברו לאויב המנסה להשכיח את ההסטוריה, להחזיר את הגלגל אחור ללפני מלחמת השחרור, מנסה לנתק כל קשר לזכות העם היהודי על מולדתו. לא ראינו את מרקוס יוצא במחאה רבתי על כך שח"כ בן ארי סורב מלהיכנס לארה"ב עקב ההסתה של השמאל, מדוע שהנאצי המוכח גראס יורשה להכינס לתחומי מדינת ישראל? יורשה לי לנחש כי מחאת מרקוס אינה משום פרס הנובל של גראס, פרס פוליטי במהותו, אלא משום שגראס משקף את העמדות של מרקוס. אז מאלה שמנהלים מסע הפחדה מטורף בארץ ובחו"ל כנגדנו, קצת קשה לקלב שדוקא הימין/מרכז פוחד. כאשר מרקוס קולט שהמאבק הוא על התודעה, מדוע הוא תומך בנטישת הר הבית, ירושלים הבירה ובתביעת השיבה? נשלח בשנית
 15. 123
  שני כשלונרים יושבים על הכסא עם שטיקים וטריקים.הצילו!
 16. 122
  ביברק שני אני ואפסי, תראו מי משרת אותם? אנשים קטנים קטנים. פחדנים לכסא
 17. 121
  ביבי כושל פעם שניה יחד עם ברק הכושל היותר גדול. אבל הם נוסעים ומקיפים עולם וצוחקים על כ ו ל ם.
 18. 120
  מזכיר נשכחות- אני זוכר איך הבטחת חגיגית שלא יפלו סקאדים על ישראל, קצת צניעות.
 19. 119
  when the night is darkest, the dawn is nearest...
 20. 118
  ביבי רוצה שקט תעשיתי זה הכל. אין לו חזון אין לו כלום. רק הכסא.
 21. 117
  מרכוס, קרא הכתבה על עו"ד יניב,ספר לנו על העיתונאים עושי דברם של..
 22. 116
  ביבי מפלג את העם, מצפצף על חלק גדול של העם, פועל בנגוד למוסר ולשלום.בושה
 23. 115
  90 קשה להגיב לקשקוש שלך, לןהכללות שלך, וחוסר תרבות הדיון שלך.
 24. 114
  נכון שהרב של ביבי ימני אז מה? מנהיג אמיץ עושה גם בניגוד לרב, בזה נבחנת מנהיגותו.
 25. 113
  כל שותפיו שותפים לפחדיו ולתאוות הכסא, ומסתובבים בעולם כסביבונים.מה יש להם למכור?
 26. 112
  אין לביבי חזון, תעוזה, אומץ, וראית העתיד. מנהיג מברבר עצמו לדעת, בזה הוא מומחה .
 27. 111
  ביבי יודע מה הוא רוצה, כסא וזהו. למה לו להסתבך. שקט זה מה שהוא רוצה.
 28. 110
  ביבי פוחד ממפלגתו ושותפיו. זו האמת לכן נגרר אחריהם.
 29. 109
  ביבי לא למד מכשלונו הראשון, ולקח לו כשלונר כברק. זוג כשלונרים חסרי אומץ במיל
 30. 108
  כמו שהוא פוחד משרה

  פחדן הוא פחדן

 31. 107
  הרוב של ביבי הינו ימני והוא בטח לא ירצה לשלוט בחסדי קדימה ,לא ממש מעניין אותם האינטרס הלאומי אחרת היו מאחדים כוחות לטפל בחוק טל וכו' כל עוד אפשר
 32. 106
  בעיקר ובחשוב ביבי פחדן, בהשגת הסכם,הוא פוחד ממפלגתו.
 33. 105
  נכון. ביבי יודע להנהיג רק דרך הפחדה. זו לא הנהגה ראויה.
 34. 104
  אולי כשיפסיק לפחד בקדנציה השניה וחרב תהיה מונחת על צוארו אולי אז יקבל אומץ לשלום.
 35. 103
  יש הסומכים על נתניהו שישמור על הכסא שלו כמו אמנון 85.
 36. 102
  עד שתבוא הישועה אם תבוא תצא הנשמה. כך מתנהג ביבי גם בקשר לשבוי שלנו.
 37. 101
  ביום העצמאות נשמע עד כמה אנחנו מוצלחים ,ורק את אפסותו של ביבי לא נשמע
 38. 100
  ביבי, המפחיד הלאומי...........
 39. 99
  ביבי פשוט לא מנהיג. זו האמת לאמיתה. כל שליחיו הם למען הפחדה. הקרע עם ארה"ב מסוכן.
 40. 98
  ביבי מחלק את העם ומגביר את הפערים בכל שטחי חיינו. מביטים ועינינו כלות.
 41. 97
  האמת לאמיתה על ביבי. קלעת בכל מילה. חטאו של ביבי כפול כי הוא יכול ולא רוצה.
 42. 96
  סוף הדור של מנהיגים האמיצים של רבין ובגין. ביבי חסר מנהיגות ואומץ זאת עובדה לא דעה, על פי מעשיו.
 43. 95
  ביבי יכול היום להיות אמיץ לפעול למען טובת עמו במקום זה הוא פועל לטובת כסאו בלבד.
 44. 94
  בבקשה לא לצנזר

  מה הבעיה במדינה דמוקרטית שמונעת מאנשים שאינם אזרחיה להיכנס למדינה? זכותה הלגיטימית של המדינה לעשות כן. היא לא עוברת על חוק. כך עושה המעצמה הגדולה ביותר בעולם. כך עשתה לריטה, למופז ולרבים וטובים אחרים.... טוב קורה מבין עינייך

 45. 93
  חוסר אומץ יותר נכון לומר. ביבי דמגוג פוסק שפתיים, מומחה בברבורים לא מעשים.
 46. 92
  מרקוס, יש צדק מסויים בדבריך אבל אתה כל כך מגזים ונסחף עד שקשה לקבל אותם ברצינות

  "העולם" כן מבין, לפחות חלקית, את העובדה שישראל אינה רוצה פרובוקטורים בשטחה. עובדה: חברות התעופה בסיוע המשטרות בחו"ל מנעו מרבים מהם לעלות לטיסות. גם התקוות שאובמה "יראה לביבי" אחרי הבחירות מתחילות להראות כמו משאלת לב נאיבית, במיוחד שאתה ורבים מחבריך כבר הבעתם בטחון שכך יהיה אחרי נאום קאהיר האומלל של אובמה וזה לא קרה. אולי עדיף לא להתלהם כל כך כי כשהאבק ישקע וביבי עוד יעמוד (חלילה?) על רגליו אתה וחבריך עלולים להיראות בלתי רציניים בעליל. לא חבל?

 47. 91
  ביבי בסה''כ מייצג את רוב העם שכבר מאמין בשקרים של עצמו
 48. 90
  כמה אירוני שבמאמר שכולו גיבוב של שטויות השמצות שליפות מהמותן ושיחזורים של השמצות עבר, נמצא המשפט "מזמן לא קראתי שטויות כאלה". משפט זה צריך להיות הכותרת של כל מאמר של מרקוס.
 49. 89
  אני סומך בלב שלם על נתניהו.
  1. למה?

   למה? נמק והסבר.

 50. 88
  אכן העולם מבין כעת טוב יותר היכן הבעיה האמיתית במזה"ת - בראש של ביבי
 51. 87
  חופש ביטוי והפגנה ממש מפריע לפחדן ביבי. שמא יגידו את האמת.
 52. 86
  איפוא בגין ואיפוא נתניהו. אומץ ללכת נגד הזרם של מפלגתו שלו זה מה שעושה מנהיג למנהיג. ביבי פחדן.
 53. 85
  הצבא הפך צבא מתנחלים והתקפה ולא צבא הגנה. ביבי אשם.
 54. 84
  נתניהו מביא עלינו אסון. בכל תחום מתחומי חיינו, נתניהו מוביל אותנו אחורה ולא קדימה.
 55. 83
  מנהיג אמיץ פועל גם בניגוד לחבריו בקואוליציה. לא ביבי, הוא פחדן בלי טיפת אומץ.
 56. 82
  מה ישאר מביבי בהסטוריה? מנהיג פחדן שלא היה לו אומץ לוותר על שטחים כבושים.
  1. לעומת שרון שויתר וצמח לנו מזה רק טוב. או רבין.
  2. שרון לא ויתר. שרון ברח כי לא רצה להכיר בחמאס. השמאל מוכן לוותר על שטחים במסגרת הסכם. לא במסגרת בריחה.

   מלבד זה הנזקים של רקטות הפח בשטחים פתוחים זה פסיק לעומת מה שהיינו ממשיכים לאכול בהישארות בעזה

 57. 81
  מכיון שביבי פחדן הוא מחפה על כך בלהפחיד את כולם. הוא לא למד דבר מבגין רבו, פורץ דרך ואמיץ.
 58. 80
  ביבי הוא לא מנהיג, ביבי הוא שורד כסא וזה הכל.שותפיו מושלים בו.
 59. 79
  מתי יקום לנו מנהיג כדה גול שהיה לו האומץ להפרד מאלגיריה, ולהחזיר מיליון מתישבים לצרפת?
  1. מתי יקום לנו מנהיג כמו בן גוריון, שיהיה לו אומץ לגרש את הערבים כמו שעשינו ב-48 בשייח מוניס, לוד, אשקלון ועוד?
  2. למטאטא חסר השכל: בן גוריון עשה זאת בכורח הנסיבות ההיסטוריות אבל ידע מתי להפסיק ואיפה. לגזען כמוך אין את התבונה של בן-גוריון.
  3. כי האלגיראים לא דרשו שהצרפתים יעזבו דרך תעלת למנש והם יתפשו את מקומם בפריס
 60. 78
  מנהיגות דורשת הרבה אומץ. ביבי מתגלה כאחרון הפחדנים.
  1. שטויות.
 61. 77
  שלטון רפי השכל ובריוני הימין

  נבערים מדעת,בורים,אלימים,מכוערים,גזענים,שונאי אדם,עובדי אלילים,פחדנים! אל יהא חלקנו עימהם! לעזוב ועכשיו!

 62. 76
  ישראל נהפכת לאנטישמית - שונאת את היהודים הליברלים
 63. 75
  ביבי היום היחיד, שיכול להביא הסדר שלום.העובדה שהוא לא עושה זאת,היא חמורה ביותר .

  חוסר המעש של ביבי בנושא השלום, תהיה בכיה לדורות. לפנינו מנהיג קטן ועלוב, פחדן ולזה לא יקרא מנהיג שיכול להחליט החלטות אמיצות וקשות.
  ביבי אכזבה ענקית. מעוזריו אין מה לצפות כנראה שגם לא ממנו.

 64. 74
  ישראל של נתניהו פוחדת מעצמה ומנצחת, בגדול, את עצמה.
 65. 73
  תגבש תתמרכז תגיד מה אתה רוצה לעזאזל
 66. 72
  אנחנו גם פוחדים וגם מבואסים ששולטים בנו שני מגלומנים המביאים עלינו חורבן.
 67. 71
  זו עדין המדינה שלנו .הסכנה שרבים ירדו, והעולם יחרים אותנו. ישארו הימנונים והדתיים.למי יטפלו?
 68. 70
  נתניהו פוחד משלום, מרווחת האזרח, מחינוך מאוזן הומניסטי ולא רק לאומני צר,את אלה הוא דוחה.
 69. 69
  קשה לקרא כליות ולב, לא בטוח שביבי פוחד, מה שבטוח שהוא מתעלם מהרבה נושאים.
  1. לא מפחד משתמש בפחד-מפחיד

   מרכוס עשה לראש הממשלה הנחה ענקית כביכול שהוא מפחיד כי הוא מפחד בעצמו
   האמת היא שהוא משתמש בציניות באלמנט ההפחדה ובמוראות העבר(שואה) על מנת לשמר את שלטונו
   הפחד ומשול

 70. 68
  ביבי המסכן - התשוקה לתקוף אותו מעבירה אתכם על דעתכם, וגם אנטישמי שפל התוקף את ביבי ומשתמש במונחים אנטישמים מובהקים דבריו מתקבלים בהבנה לאן הגענו?
 71. 67
  נתניהו עושה הכל כדי להשליט פה מלחמה אין סופית .
  1. יהודה. אתה לא מבין ולא יודע איפה אתה חי.
 72. 66
  נתניהו מנותק ממחצית העם השואף להסדר ולוותורים. נתניהו יודע זאת אך נאחז בקרנות המזבח הנח לו.
 73. 65
  ההתלהמות נגד השמאל של כמה ימנונים לא מפחידה אף אחד. הימין הזוי ופוחד גם הוא.

  הימנונים לא יסתמו לאיש את הפה.

 74. 64
  הוא בעצמו כבר לא זוכר שני עמים....אצלו יש רק כסא אחד שהוא שינן בליל הסדר
 75. 63
  מעולם לא היה לנו ראש ממשלה כה בטוח בעצמו וכה מזלזל בבקורת .
 76. 62
  אני פוחד יותר מביבי, לעתיד שלנו, לחיי בנינו, למעמדנו בעולם לפרצופנו המוסרי והערכי. ביבי מצפצף.
  1. גם אנ י
 77. 61
  ביברק אני ואפסי, פוחדים רק על הכסא. לברק יש סיבה רצינית, ביבי פוחד מתוצאות מעשיו הגרועים.
 78. 60
  אם "הכנסת משועבדת לרוב של מתנגדי השלום", איך זה מסתדר עם "אך כשבראש המדינה ניצב מנהיג שפוחד למרות הרוב המוצק שיש לו,"... מילא ללכלך על ביבי...אבל איפה העקביות?
 79. 59
  דמוקרטיה

  ביבי לא חדל להתגאות כי " ישראל היא הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון" . הכל יחסי - במזרח התיכון זו דמוקרטיהץ

 80. 58
  עוד מאמר מצוין של הארץ, המצטרף למאמרי המערכת, מאמרו של לוי,ועוד הנשענים על עובדות ולא ממציאים דעות בלי עובדות
 81. 57
  תמונה נאמנה של מצבנו. ובכל זאת הם מפחדים מערותם.
 82. 56
  ביברק אין להפריד. ברק כן פוחד על כסאו. בליכוד לא רוצים אותו וביבי פוחד שברק לא יהיה אתו,
 83. 55
  תמימותך מרכוס ראויה להערצה. נתניהו אמר נתניהו בירבר. מעולם לא היה נואם כזה "מנופח אגו" שכל מילה שיוצאת מפיו צריכה להבדק במכונת אמת לפני שהיא עולה למדפים. רווחה כלכלית עלאק מיליון וחצי ילדים רעבים. נצא השוקה ונקנה דירות , בטיז אל נאבי. נחתום שלום עם הפלסטינים, אין עדיין תארים אבל 2525 לא רחוק נגיע לשם בעזרת ש"ס והרב עם השטולנט על הראש. promises promises הכל מראות ועשן כדברי הנביא.
 84. 54
  המאמר מחזק את קוראי הארץ הנאמנים לקו המצדד באויב.אך לא עושה שום רושם באוכלסיה.

  לדעתי האמירה לשני עמים היא נכפתה עליו. יש במדינה 4 עמים. העם היהודי,העם החרדי,העם חישארליכנעני והעם הפלסטיני. כששני הראשונים לא מצליחים להגיע לפשרה עם שני העמים האחרוני ההישראלי כנעני והעם הפלסטיני.

  1. גם קוראי הארץ הם חלק מהאוכלוסיה
 85. 53
  ראיתה כמה שומרים יש על כל שר וסגן שר 24 שעות,שהורסים כל תוכנית שמגיעים אליו
 86. 52
  כשהמדינה מקפידה להתהדר בכך שהיא טובה מסוריה או מעזה, אז זה קנה המידה שלפיו היא מבקשת להישפט
  1. מה לעשות ? זה האיזור שבו אנו חיים . אנחנו לא חיים בשוויץ.
  2. מי שמשווה את עצמו לסוריה ולעזה לא יכול להתהדר בתואר " הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון" איש כבר לא קונה את זה בדמוקרטיות האמיתיות.
 87. 51
  ישראל זאת ארץ המולדת של היהוד כ-3000 שנה. בגלל סיבה זאת הגענו דווקא לכאן מהגולה. לאחר 2000 שנות גלות, של פוגרומים ומעשי טבח המוניים. מיליוני היהודים, אשר הושמדו באין להם ארץ, צופים אלינו מאפר ההיסטוריה, ומצווים עלינו להתנחל ולקומם ארץ לעמנו. "בין הירדן לים יש מקום רק למדינה אחת", ישראל או פלשתין, תבחרו !. וירושלים היא עיר הבירה של היהוד כ-3000 שנה. ושטחי יו"ש זאת המולדת העתיקה של היהוד גם כן כ-3000 שנה. אין בישראל שיכרון כח, אלא חרדה מפני הכחדה. כך זה אצל רוב העם בישראל, להוציא את הסמולנים ההזויים. הם הסמולנים דווקא כן חושבים שישראל חזקה עד בלי די, ויכולה לוותר על שטחים סמוכים למרכזי האוכלוסיה שלה, ולשרוד כנגד כל אוייב אפשרי. וזה לא כך. להכניס טוב טוב לראש, מדינת ישראל הוקמה ע"י יהודים שהחליטו ששוב לא נלך כצאן לטבח. וכל ערבי או אחר, הרוצה להרוג בנו, אנו נשכים ונחסל אותו. כך זה היה בתש"ח, וכך זה גם כיום. וכך זה יהיה גם בעתיד. וכיום הערבים הם הנאצים העכשוויים, עם מצע נאצי ישן, להשמיד את היהוד. ויש להם גם יודנראט עכשווים, הסמולנים היודו-אנטישמים המסוממים, וכל סמולנית שלא מבסוטה מזה, פתוחה לה הדלת לגולה, שתיקח את מטלטליה ואת צאצאיה, ותיצא לגלות לעוד 2000 שנה.
  1. ניכר בך שאתה תלמידו של איציק מרכז הימין הקיצוני. המנטרה הזאת כבר שחוקה מרוב שמוש. אם אתה בור כמו שזה נראה מכתיבתך אני בטוח שתקרא עוד ספרות פשיסטית כדי להתבטא בעתיד.
  2. את הנושא הזה - במאות ווריאציות - שמענו כבר מאות פעמים. השיטה היא פשוטה, העתק והדבק, ידע בסיסי בכל מחשב ו - אתה שולט בחומר מצויין. יש לך מאגר ואריציות כזה והופ. מעתיקים ומדביקים. נסה פעם שיר חדש.
  3. מיהודי מוכה היינו לגוי מכה

   בתחפושת של פליט קרבן ניצול ושורד
   הפך היהודי לקלגס מכה
   בשם הביטחון איבד עם הספר את נשמתו

 88. 50
  צודק בכל מילה אך מדוע הציבור ממשיך לבחור בו?
  1. כי הציבור, כלומר הרוב בציבור, פרנואידי, מפחד, נסחף אחר סיסמאות רדודות וברווזים מטופשים
 89. 49
  גם ביברקמבינים שלא לעולם חוסן הן מצד העם והן מצד אומות העולם.עכשיו להפחיד שיהיה שקט שלטוני.
 90. 48
  הנשמה של הלוים

  מה שיש בנשמה של הלוחם הזה זאת שנאה עזה לשמאל ולאנשים כמוך. דעותיי מאוד קרובות לשלך אך הסלידה האוטמטית שלך ושל כמותך לימין ולביבי בפרט גורמת לי לא להביע את דעתי.

 91. 47
  הבעיה האמיתית, זה הפחד לאבד את הכסא, הבעיות האמיתיות של עם ישראל לכן להסיח את הדעת.
  1. עוד צרור שטויות של טוקבטיסטים בשכר
 92. 46
  פחד לכסא מוביל להתנהלות לא הגיונית. לגרש, להשתיק, אירן להסחת דעת, השואה מגויסת.
 93. 45
  נאחזים בקרנות המזבח ביברק. יחד מנגנים על הפחד והשואה.
 94. 44
  וברק משקשק. נוסע בלי סוף ,כדי לנצל מה שנשאר לו ולהפחיד את העם.
 95. 43
  יואל היקר-זו כבר לא המדינה ״שלנו״-וכבר לא תהיה

  פעם היתה מדינת ישראל מדינה שרק רצתה להתפתח,לקלוט עלייה,לפתח את האדמה,את הדמוקרטיה ולהשיא את המירב מהגניוס היהודי.
  המדינה של פעם שמחה בחלקה וכמהה ששכניה רק יכירו בה בגבולה ותו לא,היה אפילו חלום שיכול להיות שלום.
  זו היתה מדינה יחסית שפויה,חילונית,עדיין לא מספיק דמוקרטית אך בכל זאת שלטו הן ערכים יהודיים חיוביים,מדינה שכמהה היתה ליישב את הגליל ואת הנגב,להפריח את השממה.

  כיום ישראל נשלטת בידי רוב נבער מדעת,ממש לא גניוס,חלקו דובר עברית ״חדשה״ הנהפכת את בן אליעזר בקברו,וחלקו מנשק מזוזות,חלקו אלים בשליחות
  רבנים אלה וחלקו הוזה בשם אחרים,מדינה שלא מוכנה להתפרק מנשק אידיאולוגי של הימין הקיצוני השולט ברוב המתון

  וכך המליכו להם הנבערים מלך-המלך ביבי הראשון ,נמר של נייר ושל מילים,
  צייר עצים באיי פד ומגדל פירות על מסך,האיש שהמאמץ שלו להדביק את קווצת השיער מימין לשמאל והצוות ששוקל על האיפור וההדבקה עולה עשרות מונים
  על המאמץ שלו לפתור את הסוגיה המרכזית-הסדר מדיני שיותיר כאן מדינה עם רוב יהודי,זו שבמקום שהוא יבצע הוא מבקש מהפלשתינים ל״הכריז״ עליה
  כתנאי.

  הוא מפחד? הוא הוזה? הוא שיכור מאופוריה?- כל זה לא משנה- כל עוד רוב
  העם העלוב שלנו מצביע עבורו ועבור שס ועבור ליברמן וכד׳- זה מעיד על העם
  ולא על המנהיג

  אז בוא נקבל את זה כפשוטו-אתה אני ושכנועו,ועוד נותרו כמה כדי להרכיב אפילו קבוצת כדורגל,אנחנו יעוט הולך ומתמעט כאן-ומה שיהיה אחרינו,עוד לפנינו, 

  1. במאי 67 ישראל היתה בגבולות 49. בלי שום כיבוש.

   בכל זאת המצרים סגרו את מייצרי טיראן לשייט ישראלי, סילקו את כח האו"ם והכניסו, בניגוד להסכמים חתומים, את הצבא שלהם לסיני. כל המעצמות נתקפו באדישות, ולישראל לא נותרה ברירה אלא להלחם לבדה על נפשה. מסקנה: גבולות ברי הגנה חשובים יותר מהסכמים חתומים.

  2. שוב משכתב בעל עשרות השמות את ההיסטוריה. לא כל המעצמות נתקפו באדישות. ארה"ב למשל התחננה בפני ישראל שלא תתקוף ותיתן עוד מספר ימים סיכוי למגעים הדיפלומטיים אך קצינים מסוימים בצה,ל לא התאפקו ופתחו בלחמה שהביאה את האסון הגדול ביותר על עם ישראל מאז השואה.
  3. ארה"ב "התחננה"? הזייפן המתחזה לאיציק מהמרכז על כנפי הדמיון. ע"ע "מלחמת ששת הימים" בויקיפדיה -

   "תקופת ההמתנה לוותה בחרדה ציבורית גדולה וגיוס מילואים נרחב. נעשו ניסיונות אחדים למנוע את המלחמה על ידי פעילות דיפלומטית ענפה, אך הם לא נשאו פרי. בין השאר הודיעה ארצות הברית שאין ביכולתה להקים ארמדה בינלאומית לפריצת המצור במצרי טיראן, והתנערה ממחויבותה בעניין זה".

  4. אז כתוב בויקיפדיה. גם אתה יכול לכתוב בויקיפדיה ובנושאים ישראלים ויהודיים הכל נכתב שם ע"י ישראלים ויהודים שכנראה לא עסוקים מדי בענייני פרנסה. האמת היא

   סגן נשיא מצרים עאמר, איש חזק מאוד במצרים באותה תקופה, היה אמור לטוס לוושינגטון בשביעי ליוני לפגישה עם הנשיא האמריקאי ג'ונסון שסביר להניח שהיה מפעיל עליו לחץ רציני ואפקטיבי להסרת המצור. זאת בדיוק הסיבה שישראל תקפה יומיים קודם - כדי למנוע את האפשרות הזאת ולא לתת לה סיכוי.

  5. האסון הגדול ביותר על עם ישראל נגרם ע"י אנשים כמוך שתמכו באסון אוסלו
 96. 42
  הארץ מתעלם מחלקו של ברק לצידו של נתניהו.לא נוגעים בו.
 97. 41
  הכל הולך יחד, הפחדת העם, הפחדת העמים, סתימת הפה לבקורת התעלמות מבקורת. שני מגלומנים שולטים.
 98. 40
  תרבות הפחד מלובה ע"י ביברק ביחד, לא רק בארץ גם בחו"ל הם נוסעים לכל קצוי עולם כדי להפחיד.
 99. 39
  היו תקוות מנתניהו שלמד מכשלונו ובגין נתן לו דוגמא לשלום. נתניהו מאכזב בגדול.
  1. לא היו
 100. 38
  גם ברק מפחיד אותנו עם אירן ונפוח תקציב הבטחון. נמאס!
 101. 37
  חופש הביטוי מנוצל לרעה ,דעות בל י עובדות, והכללות .קרא מאתמול את ארי שביט.
 102. 36
  נתניהו לא לבד , ראה מי תומך בו , מדוע אף מילה רעה על ברק יד ימינו?
 103. 35
  ביבי פוחד רק על הכסא שלו. זה מה שמוביל אותו עם קואליציה נוראית נגד השלום.
 104. 34
  על פשיסטים פרימיטיבים וליברלים נאורים.

  ‏השמאלנים הליברלים אכן אינם פשיסטים פרימיטיבים. כאלה ששורפים ספרים. השמאלנים משתלטים על הוצאות הס‏פרים ‏ועל התקשורת שמעניקה לספרים את הפירסום החיוני. ואז אפילו גיבור ישראל אריק שרון לא מצליח להוציא לאור בארץ את סיפרו הביוגרפי 'הלוחם', והוא נאלץ לפרסמו בארה"ב ובאנגלית (‏Warrior). זה מה שקרה גם לספרו החשוב של פרופ. ורבה 'ברחתי מאושוויץ', לספריה של חנה ארנדט, לספריו של מארק אדלמן, מגיבורי גטו וארשה, לאלה של חוקר השואה היהודי הנודע ראול הילברג ולעוד רבים אחרים.
  כך גם באקדמיה. השמאל הליברלי משתלט על כל ‏עמדות הניהול, ממנה מרצים (בתחומים הקובעים של מדעי החברה והרוח) בעיקר מהמחנה שלו, ואז כל מי ‏שמותח ביקורת על עמדותיהם מוקע בתקשורת כפשיסט ומקארתיסט שמנסה לקעקע את החופש האקדמי.

 105. 33
  מזמן לא קראתי שטויות כאלה

  ברור, הרי ביבי הוא האויב וגינטר רק רוצה את טובתנו, ובכלל איראן מתחננת לפתוח נציגות דיפלומטית בירושלים.

 106. 32
  מי שצריך שרינק- זה הביבי. ועדיף כמה שיותר מוקדם, לפני שיהרוס עם שומר הברים שלו את המדינה לחלוטין
  1. יגאל כהן, אתה פאתט.
 107. 31
  תלך דחוף להסתכלות פסיכיאטרית
 108. 30
  אותך הוא מפחיד?

  הוא שאתה בכלל לא חלק מעם הזה ש"מופחד". אולי אתם מפחידים?. מרגיזים. מתריסים נגד העם הזה?. מה היה קורה שראש הממשלה היה אדיש למה שקורה באירן. אני מת לדעת מה תכתוב כשראש הממשלה יתנהג כמו בת יענה.
  לגבי הדני. זה לא היה מפגין. בעיני רוב העם הזה האיש הנרכיסט הנטישמי. וכן . הכל בגלל המצלמה. ואני מהאספסוף שיבחר עד פעם בנתניהו אמר לך המשך. אתה נותן לי המון כוח. ותחושה שאני צודק. אני לדעתכם לא מאמין יותר.שהדבר הולך כמו שמאל. מדבר שמאל. משמיץ כשמאל. משפיל כמו שמאל. בז כמו שמאל. זה שמאל. . ונפגש בבחירות

  1. זה בדיוק העניין: אם אתה כל כך חזק וצודק, למה אתה זקוק שיתנו לך כוח?
 109. 29
  אתה דמגוג פשוט.
 110. 28
  מרכוס אתה שופרם של אויבי ושונאי המדינה לך מיכאן
 111. 27
  השמאלנים המטורפים חפצים להרוס את המדינה
 112. 26
  ביבי מעורר את ההרגשה בישראל שאם אנחנו שנואים ע''י כולם, ככה אנחנו חזקים יותר ומאוחדים יותר. אלו כמובן שטויות גמורות הגורמות להיסטריה ולהתנהגות היסטרית ופחדנית.
  1. אייזנר, ביבי וגם כותב התגובה למעלה - אני וחברותי הנקבות מתביישות בכם
  2. ההיסטריה של הגברים-כאילו מתבטאת בלהפחיד את הרוב בהסכנות דמיוניות
 113. 25
  השמאל רפוי השכל מתאהב בכול שונאי המדינה
 114. 24
  צודק כל העולם מכיר את הפנים האמיתיות של ביבי

  צריך להכיר את הפנים האמיתיות של ביבי ולדעת שהוא פחדן

 115. 23
  לביבי אין ממה לפחד רוב העם השפוי מאחוריו
  1. ביבי הוא שקרן, פחדן, נתון להשפעות של כל זב חותם...

   ראש ממשלה,יאני...ועוד משהו, עם שפוי לא היה בוחר בביבי, מי שבחר בו זה הלא שפויים וכאלה יש למכביר בישראל...

  2. אני שפוי וגאה לא להיות חלק מהרוב! אוי למדינה ותעודת עניות לנו שזהו מנהיגה
  3. מי אמר לך שאתה שפוי לך להיבדק כול הפסיכים טוענים שה שפויים
  4. גברת דנה. את ישבת כל השבת לעשות לעצמך לייקים. השפיות ממך והלאה
 116. 22
  מזל שיש עוד עיתון ה"ארץ".
  1. מזל שיש אינטרנט

   זוהרה יקירתי,היום בעידן האינטרנט ,אנשים ממרכז המפה וימינה קוראים ומגיבים גם בעיתון הארץ.צאי מהבועה.

 117. 21
  כל זמן שהאלכימאי הזה, איש הטפלון ממשיך בהצלחה להפנט את ההמונים הישראלים במנטרות החלולות שלו, לא יהיה שינוי, לא יהיה שיפור
 118. 20
  מברוק. יואלך מרקוס הצליח להכניס ל-500 מילים את כל הקלישאות והשטאנצים על ביבי

  וגם להפחיד אותנו כהוגן. ממש נבהלתי. אבל היי, רגע, הרי אנחנו עדיין מחכים לצונאמי המפורסם של ספטמבר, שהובטח לנו ברוב תרועה בידי מרקוס וחבריו מהשמאל המפחיד.

 119. 19
  ועוד לא הזכרת את את נאום הפניקה של ביבי ביד ושם. ואת הפחד משרה'לה. ומליברמן. אבל מה לעשות, יש כמה מאות אלפי מטומטמים שהחליטו שהבובה הזו היא "ראש הממשלה הכי טוב שיש". דמוקרטיה, יעני.
 120. 18
  גם אנשים מהמחנה שלו מעבירים עליו ביקורת על סרבנותו לשלום - מאיר דגו ורון לאודר למשל.
 121. 17
  נתניהו חי בעולם של פחדים בנה קריירה מהפחדות ונשאר בשילטון בעזרת אוימים פחדים והפחדות
 122. 16
  השלטון והפחד

  מזה זמן שכל דיבור היוצא מביבי הוא מפחיד את כולם, וחושב שאז
  הוא יכול לעשוק את כל האזרחים ללא סוף.
  מספיק עם ההפחדה. שלטון בתקשורת נותן לו אפשרות זאת.
  וכל העיתונאים צריכים ניתוח דחוף בלשון.

 123. 15
  אנושי לפחד. ביבי אנושי???
 124. 14
  נתניהו באמת עורר תקוה, והוא מנתץ כל זיק תקוה. הוא שולט רק על חצי העם ולא מקרב את השלום.
 125. 13
  הבומרנג של ביבי

  נכון,ביבי מכנה ״הצלחה״את מניעת כניסת הפעילים.בדיוק ההפך הוא השליך בומרנג באויר שהוכיח לעולם עד לאיזו מידה הממשל והדיקטטורה שולטת ומנסה לא לחשוף את האמת.

 126. 12
  מאמר מצוין הסכמתי עם כל מילה.
 127. 11
  לא הורגים זבוב עם פטיש חמש קילו. אמר מורה שלי לפני המון שנים.

  ישראל לא מוכנה לקבל כל אמירה שמפנה אותה להתבוננות במראה. היא יודעת בתוכה שהיא מתנהגת בצורה מחפירה ולכן מוכנה להשתיק כל מי שאומר לה זאת.
  כל יום אומרים "נזכור" את השואה ומתכוונים רק לכך שאנו "קורבן". אולי כדאי לזכור גם לאיזה שפל של התנהגות בני אדם יכולים להגיע בשם רעיון כלשהו [גזע עליון, עם סגולה] ושגם, מצד שני, היו אנשים שסיכנו חייהם כדי להתנהג אחרת. הילד המוכה, הפך לאבא מכה שמסרב להסתכל על עצמוו.

 128. 10
  אכן ביבי מפחד

  וגורף אחריו לא מעטים ,אשר הדמוקרטיה(עליה מכריז ביבי מעל כל בימה)מהם והלאה ,מתי כבר מעיפים את הכנופיה הנוראה הזאת?

  1. צדיק אחד בסדום התעורר !!!!

   הכנופיה המושחתת הזו לא תעוף לבד !!!!!!
   אם חייך וחיי ילדיך יקרים לך

 129. 9
  שנאתו של מרקוס וחבריו בתקשורת לביבי גובלת בטירוף. למזלינו העם לא קונה את ההסתה ותומך בביבי
 130. 8
  מי מפחד ומי מפחיד

  יפה מאד כתב יואל מרכוס. קל מאד לשלוט בדעת קהל באמצעי הפחדה. נוכחנו בכך במה שקרה אחרי נאום המרפסת של נתניהו. הרבה יותר לעשות שלום, שאז צריך לאמץ את המוח כיצד לעשות שלום ולשמור על שלטון.

 131. 7
  ואתה מר מרקוס תוהה בוודאי

  מדוע ביבי מתחזק...המשך בכתיבתך נוטפת הארס...יותר נמוך מזה קשה לרדת....אתה ועיתונך איבדתם זה זמן את הבושה..כמו גם את צלילות הדעת...

  1. צודק בהחלט
  2. הוא בכלל לא תוהה

   הוא יודע בדיוק למה. כי ביבי מצליח יותר ויותר לגרום לך ולחברייך לדעה להתעורר בלילות שטופי זעה קרה ורדופי בעתה ולאבד את שארית השפיות שעוד אולי נותרה בכם

  3. בשנת 1933 היו בחירות חופשיות בגרמניה ואיש הימין המטורלל התחזק והתחזק

   כך אצלנו, איש הימין מתחזק אצל ההמונים שרוצים את הזרים החוצה.
   גם ההמונים שהצביעו ימין ב-1933 - לא התכוונו להרוג את כולם, רק לגרש..
   אז מה ההבדל?
   =
   אבל צנזור הארץ לא יפרסם, הוא מ פ ח ד

  4. מי שמדבר על "מטורלל"....

   רק פנטים מטורפים הכמהים לכח פוליטי בכל מחיר יתמכו בהגירה של אפריקאים שהופכים כל שכונה שבה יתנחלו למוקד פשיעה.

 132. 6
  אתה לא מרגיש שזמנך עבר?אז אומר לך זאת,אתה חי במציאות וירטואלית מיושנת

  רב לנו בדבריך פרוש יפה ויפה שעה אחת קודם

  1. אתה מציע לו לפרוש. כשלא יישארו פה מרקוסים וכאלה תישאר רק מפלצת כמוך וחבריך
 133. 5
  סליחה, לאנרכיסטים ששוללים את קיומה של ישראל כמדינה יהודית אתה קורא "מאות מפגיני שלום .." ?! קצת הגינות מיסטר מרקוס
  1. בהחלט! רק הרצון שישראל תהיה שייכת לכל אזרחיה יכול ללכת עם שאיפת שלום. הרצון שישראל תהיה שייכת רק לחלק מאזרחיה (+אזרחים של מדינות אחרות) הוא הכל חוץ משאיפת שלום
 134. 4
  ההוקעה של דיברי גראס נבעה מהשקרים והעיוות של דבריו שנאמרו ברוח אנטישמית.

  1. ההוקעה של דיברי גראס נבעה מהשקרים והעיוות של דבריו שנאמרו ברוח אנטישמית.
  2. הסמח"ט עשה טעות אך זה לא משנה את העובדה שבשטחים פועלים אנרכיסטים המתגרים, מציקים ואף תוקפים את חיילי צה"ל ומג"ב.
  3. ישנם כותבים, במיוחד מעל במה זו, שיעשו ויאמרו הכל ע"מ להחליף את השילטון ועל הדרך לפגוע בעושים במלאכת הביטחון.

  1. אנרסטים הם קבוצה שוחרת שלום. מסכנים חיילי צה"ל, מתבכיינים שתוקפים אותם?? האבסורד במיטבו.
  2. אותם אנרכיסטים אינם שוחרי שלום

   הם משתמשים באלימות כלפי כוחות הביטחון באופן שיטתי.
   אינני מצדיק את מעשיו של אותו קצין אך אסור לשכוח מי הם אותם "שוחרי שלום", היוצרים מהומות במזרח ירושלים ופוגעים בחיילי צהל שבוע אחרי שבוע, ובמדינה כמו שלנו פגיעה בחיילים היא פגיעה ישירה בנו כחברה.

 135. 3
  הימין המתנחל השתלט על הממשלה בתרגיל פשוט להפליא.איך לא חשבו על זה

  קודם?15000 מתנחלים מתפקדים לליכוד והם מצביעים בפריימריז כגוש מונוליטי.זה מאלץ את כל חברי הכנסת שרוצים להבחר ואת כל המועמדים החדשים לנסות לזכות בתמיכת הגוש הזה ולהתיישר לפי דרישותיו.ומה קורה בבחירות?הם מצביעים לישראל ביתנו וליברמן.רואים את זה בפערים בין מספר המתפקדים ומספר המצביעים בפועל לליכוד .עם זאת יש להגיד שאת האנרכיסטים שבאים מחו'ל צריך לבלום בחו'ל.ולא לאפשר להם לעורר פרובקציות כאן.

  1. אנרכיסטים הם שוחרי שלום ואי שימוש בכח. בור הייתה ובור תמשיך להיות.
  2. הימין השתלט על הממשלה בדרך פשוטה מאוד: בחירות

   השמאל הוא שמסרב להשלים עם העובדה הנ"ל ומנסה לקעקע את הלגטימיות של הימין כמעט בכל האמצעים.

 136. 2
  החרמת ספר הוראת האזרחות שעבר את כל האישורים כמוה כשריפת ספרים

  יש לנו כבר כאן שריפת ספרים. זה חייב להיעשות על ידי שימוש באש זה יכול בהחלט וגם נעשה על ידי פוליטיקאים שהביאו לארץ את מנהגי הבולשביזם וזה נעשה פה בפרהסיה ותחת שר החינוך "הליברלי" כביכול שאינו אלא ימני קיצוני שתומך בכיבוש ובהתפשטות המתנחלים, באנשי "תג מחיר" ובכל הנובע מכך

  1. מה לעשות וכמנהג הבולשביזים העובדות בחלק מהספר פשוט שקריות

   אף פעם הצד השמאלי קיצוני אינו עונה לעיניין.יש בספר עובדות שקריות.תעני עליהם ואז נדע אם צדקת.

  2. ה"שקרים" היו שהימין בישראל אלים ושעליית יהודי חבר העמים הייתה חילונית ולא ציונית ברובה. שתי עובדות מוצקות.
 137. 1
  יאללה, תפרוש לפנסיה, עוד קשקשן אחד
  1. הנה עוד לאומן מצוי שמגיב בהתקפה אישית חסרת כל משמעות. גזענים נמאסתם. העולם נמאס בכם.
  2. יאללה זו בדיוק הרמה שלך 'פושט ' בטח אוהד בית''ר
  3. הם לא "פעילי שלום" , הם שמאל-קיצוני אנרכיסטי שביקש להפר את הסדר בנתב"ג וע"י כך להשיג תמונות של משטרת ישראל פועלת לפינויים בכוח .אח"כ יטענו "לאלימות במדינה לא דמוקרטית" ויכפישו את ישראל .