קריקטורה יומית | 21 בנובמבר 2012

איור: עמוס בידרמן

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 12
  מתי ירד ברק מהכסא? זה יותר בעיתי. מתקנא בפרס.
 2. 11
  ברק צריך כבר לרדת מהשלטון, יותר מדי זמן בבטחון.
 3. 10
  לא יהיה שום הסכם, אפילו הסכם בע"פ, שיפסיק את הטירור מעזה. מפני שהערבושים בעזה מקבלים כסף והרבה כסף בכדי לעשות מלחמה עם היאהודים, וכסף זה לא צחוק, במיוחד בעזה ששם אין אפשרות אחרת להתפרנס ולהביא אוכל לילדים בבית, הכסף מגיע בעיקר מסעודיה ומאיראן שיש להם אינטרס לשמר את ישראל כאוייב חיצוני, בכדי לשמור על שילטונם בתוך ארצם, לאחרונה גם קאטר הצטרפה לחגיגה הכסף לטירור, אגב, גם האו"ם ומדינות המערב מזרימים כסף לעזה מטעמים הומניטריים, וכסף זה הולך ברובו לפעילות טירור, ובטימטום סמולני מסומם, גם ישראל מזרימה כסף לעזה. גם כן מטעמים הומניטריים, וגם כסף זה הולך למימון פעילות טירור, אז אתם רואים, הטירור לא יפסק, ולכן בסופו של עניין, ביבי וברק יכנסו לעזה, ויש רק לקוות שהם יעשו מלאכה מושלמת, וישמידו את כל העוסקים בטירור במימון באירגון וביצוע, אבל אין לזה סיכוי, הסמולנים היודו אנטישמים שבארץ, ביחד עם הסמולנים הגויים האנטישמיים שבחו"ל, ידאגו לכך שנצא מעזה, ונשאיר שם את הטירור חי וקיים. לא מאמינים, תתבוננו באיור, ותקראו את מאמרי הפרשנות ב-"הארץ".
 4. 9
  על מגש של כסף. . .

  מגיש לכם מורסי. . .
  את מדינת היהודונים. . .

 5. 8
  הארץ נחשף בערוותו האנטי ישראלית הכעורה.
 6. 7
  סולם מי מינור ומי מז'ור. . .

  קח אתה את סולם מוחמד מורסי. . .
  אני אקח את סולם הילרי קלינטון. . .

 7. 6
  טפשו על העץ ולא חכמו לרדת
  1. טאץ' דאון
 8. 5
  טוב צפור אחת ביד משתי צפורים על העץ
 9. 4
  אחי זה הכי
 10. 3
  עד שיעלה חמור בסולם או ירדו קופים מן העץ
 11. 2
  מצידי שישארו על העץ שם יזיקו פחות
  1. זה לא הם אלא תושבי הדרום שחוטפים התקפות טילים על הראש ושפרנסתם נפגעת

   הם אלה שאחראים למצב

 12. 1
  פשוט קשה להאמין כמה נורא "הארץ, חבורה של לוזרים בוגדניים

  בכל הזדמנות הם רואים ומראים את הרע ביותר אצלינו והטוב ביותר אצלם.
  אני מגדיר את עצמי שמאל מרכז ובהחלט לא תומך ביבי אבל הגישה של הארץ,מה שהם מגדירים כ"בקורת" עצמית אני מגדיר כבגידה בזמן מלחמה.
  אפשר להראות מספיק קרקטורות על אכזריות ,ציניות ,שקריות האויבה נורא הציניות שלהם המלחמה הלא סימטרית שבה רק אנחנו שומרים על כללים ,על הציניות של העולם שמשתף פעולה עם חוסר הסימטריות בשמירה על כללים. אבל "הארץ" תמיד מקפידים לראות את הרע אצלינו ולהשפיל את המנהיגים שלנו.
  אתם מביישים את השמאל האמיתי בישראל ומזינים את השמאל הקיצוני יפייפה הנפש שגורם לכל האלימות.
  למעשה אני מאשים אתכם שיש לכם חלק גדול באלימות בהרג וההרס. עבורכם ועבור יפייפי גועל נפש כמוכם הלמס וחיז זבאללה מתכננים את ההגנה וההתקפה שלכם כמבוססת על אזרחים. הם מצפים ומקבלים את התגובות שלכם שיחזקו אותם במקום לקבל את הגינוי המתאים.

  1. נתניהו וברק לא רק מתחבלים את החמס המצרים והאו"ם אלא בעיקר מרמים את עם ישראל והארץ עושה שרות טוב לקוראיו בחשיפת המרמה וההתחזות ובודאי באיור הומוריסטי
  2. מכותרת תגובתך חשבתי שאתה סרקסטי אבל מתברר שאתה מתכוון ברצינות