קריקטורה יומית | 18 באפריל 2013

איור: ערן וולקובסקי

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 11
  קריקטורה מהעתיד!
 2. 10
  אצלנו באפריקה מי שמחזיקים סכינים ומדברים סולו בלי סוף ללא הבנה מה הם אומרים שמים אותם ליבוש במדבר הסהרה עם נפתלין עד שתבוא שרה
 3. 9
  אלה שבאיור ביבי-שלי- נפתול ביחד עם ליברמן יהיו הממשלה הבאה, לפני מדינת היהוד עומדים כיום 2 מבחנים קיומיים גדולים, - חיסול טירור עוסלו כליל. - חיסול גרעיני של איום הגרעין האיראני. לעניות דעתי הצוות הממשלתי היחידי שיש לו ביצים להחליט לעשות זאת הוא.. ביבי-ליברמן-שלי-נפתול. ביבי + נפתול, מכוון שיש להם אג'נדה אדיאולוגית מתאימה לכך. שלי, בגלל שאיננה סמולנית מסוממת. ליברמן, בגלל שיש לו נטיה מראש לבצע את הנ"ל. כל יתר הפולטיקאים מהמרכז ובראשם ציפי ולפיד ומופז, אין להם ביצים לעשות את החיסולים הנ"ל. מפחד מה יגיד הסמול. על כל הפוליטיקאים שבסמול, אפשר לסמוך שהם לא רק שלא יעשו את החיסולים הנ"ל, אלא דווקא ינסו להביא את החורבן ה-3. לכן ברירת המחדל היחידה הטובה, היא הממשלה הבאה. וביבי, מה לעשות, הוא ראש הממשלה הזאת, והוא התיקווה היחידה שיש לנו שהחיסולים הנ"ל יבוצעו. אם ביבי לא יהיה בשילטון, הרי כל מי ר"מ מרכזי או סמולני שיהיה במקומו, יהיה גרוע עד לסכנת חורבן. אתם לא חייב לאהוב זאת, גם אני לא אוהב זאת, אבל זה מה שיש.
  1. כרגיל לא הבנת "מלה" מהקריקטורה! כי אתה מטריד סדרתי של המדור במנטרה הפיקסית שלך! אני מניח שלא תפסיק לטרטר לנו באווילותך עד יומך האחרון! נסיון שני, מדוע אינך מפרסם! כנראה גם אתה חושב כי שרה נתניהו היא שלי יחימוביץ'!! מודרניסט וסולו זוג נאה... (16:11 22:27 23:30 אתמול!!!)
  2. כרגיל לא הבנת "מלה" מהקריקטורה! כי אתה מטריד סדרתי של המדור במנטרה הפיקסית שלך! אני מניח שלא תפסיק לטרטר לנו באווילותך עד יומך האחרון! נסיון שני, מדוע אינך מפרסם! כנראה גם אתה חושב כי שרה נתניהו היא שלי יחימוביץ'!! מודרניסט וסולו זוג נאה... (16:11 22:27 23:30 אתמול!!!), חוץ מזה בנט הוא לא נפתול בן זוגה של לבני אוסלו לא עוסלו שמאל לא סמול ויהודים לא יהוד וסולו זה לא... זולו! בסה"ב: מטומטם ועילג האתר!
 4. 8
  עצה לנפתלי

  סיירת מטכ"ל
  וסיירת מגלן
  לא מסוכנות כמו שרה....

 5. 7
  אימון ולוגיה לקראת הקדנציה הבאה
 6. 6
  אייל שני ויונתן רושפלד מנסים תחפושת לקראת פורים
 7. 5
  תיקון טעות: שרה היא היחידה ביבי הוא הטרייר
 8. 4
  לא ביבי לא בנט - שרה היא היחידה
 9. 3
  לזוג הזה אין מוצא ואין עמידה
 10. 2
  הלכה למעשה. . .

  חניכה מצטיינת: נעבור לנשק חם. . .
  שבע החבלות: לא תודה אני נכנע. . .

  1. גם אנו, שלישיה...

   שלושה מטורפים אנו, מני, המתרגם, ואנוכי. . .
   כולנו מאושפזים בכיף בגהה, הוא, והוא ואני. . .
   איננו מתביישים בכך כלל - לכבוד יחשב לנו. . .
   כל היום מעורבים ב-Ménage à trois - כיף. . .
   ידו לופתת, אני נלפת, הוא לופת: עונג אדיר. . .
   שלא יגמר לנו הלילה - ואם אפשר, גם היום. . .
   כל החיים הם כמו סרט, כשאני שרוי בחלום. . .

  2. היושב במרומים, פיקסת את המצב לאשורו בקטע אדיר; נעתקה נשימתי, ואין לי, באמת שאין לי מה להוסיף על יצירתך המופלאה. תן לי להתענג עליה בשקט הסטואי שיצרת, כי אין שום צורך בתרגום.
 11. 1
  בעבור שרה ,נפתלי הוא החיזבאלה החדש ולא יריב אימונים רגיל.