מתדרדרים לפשע

"הרעב והצמא היו נוראים. הישראלים ירו עלינו גז פעמיים, דחפו מוט מברזל דרך הגדר וניסו להרחיק אותנו... הגברים התחננו שמונה ימים, וביום השמיני כבר לא היה להם כוח להתנגד. הם היו מעולפים וצרחו 'תהרגו אותנו כאן'". במלים אלה תיאר השבוע ו', נער מאריתריאה, את מה שעברו הוא ועוד 20 מהגרים על גדר הגבול עם מצרים מידי חיילי צה"ל.
התיאור המזוויע הזה ועדויות דומות, שנמסרו בכלא "סהרונים" כתצהיר לעורכי הדין של עמותת "כולנו פליטים", לא זכו לכל תגובה של דובר צה"ל או של רשויות אחרות בישראל. התיאור היה צריך לזעזע כל ישראלי.

פרשת 21 המהגרים שנקבצו בין הגדרות על גבול ישראל, בשטחה הריבוני, הסתיימה בדרך לא אנושית. משרד ראש הממשלה החליט להתיר כניסה רק לשתי נשים ונער, והם נכלאו מיד, ולגרש את 18 הגברים. רשויות המדינה לא טרחו לברר מה עלה בגורל המגורשים. עכשיו מתברר גם, שהם סולקו בכוח ובאכזריות, בגז מדמיע ובמוטות ברזל - ולא כפי שתיארה זאת לשכת ראש הממשלה: "המסתננים שבו על עקבותיהם", כלשונה המתעתעת.

על המעשה המחפיר הזה אי אפשר לעבור לסדר היום. חובה על הרשויות לחקור מיד מי נתן את ההוראה לנהוג כך במהגרים, בניגוד לדיני הפליטים ולאמנות הבינלאומיות שישראל חתומה עליהן, ולהעניש את האשמים במעשה. גם התחמקות בג"ץ מלדון בפרשה ¬ בתחילה דחיית הדיון בשלושה ימים, ואחר כך ההחלטה שהדיון נעשה מיותר ¬ מטרידה מאוד.

ישראל ביחסה למהגרים מאפריקה מתדרדרת בהדרגה לכיוון של עשיית פשעים נגד האנושות. על פי חוקת רומא, פשעים כאלה כוללים תקיפה רחבה או שיטתית של אוכלוסייה אזרחית. הגירוש הברוטלי של 18 האריתריאים אינו עונה על ההגדרה הזאת, אך כוונת שר הפנים לכלוא רבבות מהגרים בלא משפט לשלוש שנים ויותר עלולה להתגלות כפשע כזה. את ההתדרדרות הזאת חובה על המדינה לעצור מיד.
 

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 108
  Okay I'm conicvned. Let's put it to action.

  Okay I'm conicvned. Let's put it to action.

 2. 107
  לדעתי, זה שאני חייב כל בוקר לקום וללכת לעבודה זה פשע נגד האנושות

  רק חבל שאף אחד לא מקשיב לי

 3. 106
  הישראלים רעים רעים. הם דוחפים ברזלים מהגדר. אל תבואו לישראל בפעם הבאה. פויה ישראל. איזה רוע לב.
 4. 105
  מליון פעמים אמרתי לכם: הדג מסריח מהראש, עוולות שבית המשפח לא ירשה אותן לא יתקיימו.
 5. 104
  המהגרים/נוודים מתורגלים היטב מה הם צריכים לספר

  כל זמן השהיה של החבורה על הגדר הם קיבלו אוכל ומים. אפילו אחד הארגונים שתומכים בהגירה מאפריקה שבאו לעזרתם סיפרו שהתעקשו והיושבים על הגדר קיבלו את האספקה שהביאו עימם.
  לא ברור מה המניע והאינטרס לספר כל כך הרבה שקרים?
  האם עורכי העיתון לקחו על עצמם את המשימה להשחיר פני מדינת ישראל בכל מחיר?

  1. משוגעי השמאל מתדרכים את האפריקאים ללא הפסק: מתדרכים אותם להחביא במצרים את דרכוניהם, לספר שהם מאריתראה (למרות שהם מאתיופיה) או שהם מדארפור (למרות שהם בחיים לא היו שם), לספר על "רדיפות"/"עינויים"/שאר זוועות שלא היו ולא נבראו (וגם אם היו, לא מזכים איש במעמד של "פליט"), לספר על "מילת נשים", על "סכנת חיים" ושאר בולשיטים. הפושטקים מ"ארגוני הסיוע" ממש שמים לאפריקאים מילים בפה. וכשהאפריקאים כבר כאן, הפושטקים מלמדים אותם את "זכויותיהם", איך לחמוק מהמשטרה/מיחידת עוז, וכו'. לא יהיה מוגזם לומר שהשיטפון האפריקאי שתוקף אותנו מאורגן על ידי פושעי ה"סיוע" למיניהם - וזה כבר אמור להיות נושא לטיפול השב"כ
 6. 103
  לא הבנתי למה רוב המגיבים פה מכחישים את מה שכתוב. זאת הדרך שלהם להתמודד עם המעשים האלה? זה שונה מלזרוק פלשתינאי בצידי כביש 443?
 7. 102
  למה אריתראים כן ובנות ממזרח אירופה לא? גם ככה נדפוק את כולם
 8. 101
  שונאים אתכם ומאחלים לכם ולשאר האויבים שלנו שנה לגמרי לא טובה
 9. 100
  שמחה גדולה תהיה כאן כשהארץ ייסגר
  1. שמחה עוד יותר גדולה כשהארץ תיסגר (ואז גם הארץ ייסגר) וכולם יקחו חלק בשמחה - הערבים על סגירת הארץ, והיהודים על סגירת הארץ. יחד נרקוד בכיכרות.
  2. אם הארץ ייסגר מה תעשה אתה תעבור ללאס וגאס?! ותתפרנס מאתנן של אדלסון כערס ראשי שלו? כי אזי כדאי שתתחיל כבר עכשיו ללמוד אנגלית אחרת תעוף משם גם כן...
  3. למתרגם למה אתה חושב שרק מזרחים הם בימין יש לך טעות גם אשכנזים נמצאים בימין וזו לא בושה אלה כבוד גדול להיות אוהב המדינה ולא כמו השמאל ''הנאור'' המסית נגד המדינה בארץ ובחול אנגלית אני יודע ואל דאגה ההמדינה תשאר יהודית ציונית עוד מאות ואלפי שניים לאחר שתעלמו עברנו את פרעה את היטלר נעבור גם את זה עם ישראל חי למרות הכל למרות השמאל
 10. 99
  Just follow the money Who writes the checks
 11. 98
  יתכבדו ויגידו ארגוני זכויות האדם , רופאים ללא גבולות, שמאל ללא גבולות, ועוד , כמה מהגרים ישראל יכולה לקלוט/לבלוע, . יואילו ויגידו כמה זה "נאור" להכניס למדינה בגודל פסיק במפת העולם :חצי מליון? מליון? שני מליון? 5 מליון? מתי סוגרים את הבסטה סופית? כי אם הסכר ייפרץ, המבול יציף אותנו.
 12. 97
  איך שאתה מסובב את האמת גדעון. העבריינים הם אלה שמנסים להסתנן ולהיכנס לשטח מדינה מבלי שהוזמנו לכך

  ולא אלה שדואגים לגרשם חזרה לארצם מצרים.

 13. 96
  שיישארו במצרים . עכשיו היא דמוקרטית ואיסלמית ומבחינה אתנית תרבותית מתאימה להם כמו כפפה ליד. ולמה התחננו 8 ימים? יכלו להתחנן כמה שעות ולחזור על עקבותיהם ובא לישראל גומל. וכל השאר כבר נלעס ונאמר.
 14. 95
  כעת יהיה מגיב או שניים שיציפו את האתר בעשרות תגובות עם השוואות בזויות ודמגוגיות לשואה.
  1. בחייך, הם עושים את זה כל הזמן. השמאל מוביל כיום את הכחשת השואה בעולם. וגדולי מכחישי השואה הם מהשמאל ה"ישראלי" הפסיכוטי.
 15. 94
  כמות התגובות הקיצוניות מדהימה. אנשים לא רואים שביל אמצע בין גירוש באלימות והטבעת המדינה בפליטים
  1. הם לא "פליטים", חלאס עם השקר הזה. וכל פירצה עד היום הובילה לעוד ועוד מהם. אם לא נחסום את הגבולות הרמטית ולא נסלק את אלה שכבר כאן, שום דבר לא ימנע מעוד מאות אלפים לנהור הנה ואתה יודע זאת היטב. אתה יודע זאת ואתה חפץ בכך.

   די - אתם שקופים. אתה הרי יודע טוב מאוד שכל המצמוצים שלנו עד היום הביאו הנה מאות אלפי פולשים מהעולם השלישי (כולל תיירים ש"שכחו" לצאת מהארץ, ועובדים זרים רמאים שנגמרה להם הוויזה ומנסים לכפות עצמם עלינו באמצעות ארגוני השמאל).

   אלה לא "פליטים", רובם העצום לא היו "פליטים" מעולם, איש מהם אינו "פליט" בחצותו את הגבול ממצרים לישראל, ואין לאף אחד מהם מקום כאן.

   כל היסוס מצדנו או אפילו נכונות לדון בשטויות האלה, היא הזמנה לעוד מאות אלפי אפריקאים ופולשים אחרים מרחבי העולם השלישי, אם לא מיליונים, לנסות את מזלם בתקווה שדרעקים כמוך יפעלו לטובתם ואולי חלק מהמנסים גם יצליחו.

   לא ניתן לזה לקרות. המזימה שלכם תיכשל.

  2. אתה באמת לא שם לב לכך שאתה וחבר מרעיך, אתם הקיצונים היחידים כאן? מה לא ברור לכם בזה שעם ישראל לא רוצה לארח, קל וחומר לאזרח, מאות אלפי פולשים מהעולם השלישי? מה לכל הרוחות לא ברור לכם כאן?
  3. את כל התגובות הקיצוניות כותב מודרניסט ממרתף 'הצנזורה' של שלדון שמלדון מלך ישראל וארה"ב...
 16. 93
  עדיף סודנים מאשר חראדת ופליט טיזי

  שיבאו ונגייר אותם ליות יהודים במקום חולגנים חרא דת ופליט טיזי אלו אויבי המדינה המחורבנת שנקרת זבלה של של כול מיני ריחות לו נעימים וגייסו את כושים לצבא שילחמו נגד חמאסתנים הפנטים המטורפים

 17. 92
  תראו מה קרה לאירופה הרחמנית שקלטה מילוני''פליטים''

  סרטו המעולה של צבי יחזקאלי צריך להדליק לנו נורה אדומה אירופה הרחמנית קלטה מילוני ''פלטים'' והם הופכים אותה עכשיו לפח זבל ענק של פשע עוני וקיצוניות דתית להרוס את הנצרות ואת אירופה אפילו המהגר מעירק אומר לכתב זו לא אירופה כבר אלה הערבים שהורסים אותה האם כך נרצה לראות את מדינת ישראל לאחר שנקלוט את מליוני מהגרי העבודה ''והפליטים'' כבר עכשיו אותם ''פליטים' אומרים לנו ישראל זה לא המדינה שלכם בסוף הם יהפכו כאן לבעלי הבית תקראו לזה גזענות כדאי להציל את מדינת ישראל מאבדון רוחני כלכלי חברתי וכמדחנה של העם היהודי כן אני גאה להיקרא גזען

 18. 91
  חובה לחקור

  צער עמוק ומדאיך. חובה לחקור את ההתנהלות האחרונה. אסור שדבר כזה יקרה בכלל ובטח שלא - שוב. חייבים לחקור איפה הם האנשים שסולקו, לתת את הדין על המעשים. בלתי אפשרי שהחלטות מטופשות כאלה יקבלו גיבוי בחוק. זה שיא בהתנהלות פושעת. העובדה שיש התייחסות בעיתון לאירוע מקלה קצת על הבושה והייאוש שאינם כלום לעומת העוול שניגרם לאריתראים שגורשו במצב של דילדול כוחות מוחלט. אסור להרפות מהחקירה הזאת. יש כאן סיכוי להשמעת קול בתוך ההמולה המוסתת לפני שיבלע כליל.

 19. 90
  "מהגרים"? אף אחד לא עושה שום דבר למהגרים, שאותם אפשר למצוא בקונסוליות ישראליות בחו"ל ובדלפקי משרד הפנים בנתב"ג. הם גם לא פליטים כי הם נמצאים במצרים ולא בארץ מוצאם, ואמורים לפנות למשרדי סוכנות האו"מ לטיפול בפליטים במצרים. מי שמנסה לחתוך גדר ולהכנס זה מסתננים ומה לעשות, מדינה ריבונית רשאית להחליט מי מהגר לתוכה ומי לא ולסלק מסתננים. ולא, הניו-ספיק של "הארץ" לא ישנה את העובדות האלו.
 20. 89
  צריך להעמיד לדין על שלא ירה במסתננים המוסלמים!

  נתניהו אינו מבצע את עבודתו שהיא שמירת בטחונה של מדינת ישראל! בכל מדינה בעולם שחלק מהאוייבים שלה מתקרבים אל הגדר כדי לחצות אותו ולהיכנס למדינה שלך, ההוראות לחיילים הן ברורות, יש לירות על מנת להרוג! תתארו לעצמכם מיליון סודנים מוסלמים צובאים על השגרירות האמריקנים בת"א לו איפשרנו להם להיכנס!

 21. 88
  עובדתית זה אכן מזעזע-לכל המסנגרים

  איך מלמדים היום תנ"ך? ואיך מחנכים היום לערכים , להומניות למוסר?

 22. 87
  עיתון הארץ מתדרדר לרמה של פשעים נגד עמו

  אנו לא יכולים לקלוט עוד פליטים, עם כל הצער הכרוך בכך. איפה ילונו, מה יאכלו והיכן יעבדו? זה יהיה רק על חשבון האוכלוסיות החלשות שהארץ מתעלם מהם בשיטתיות.

 23. 86
  השתגעתם.
 24. 85
  הנורע מכל שלא קם ולו חייל אחד וסרב פקודה שדגל שחור ענק התנוסס מעליה. האם היינו לוורמכט?
 25. 84
  העם היהודי במדינת ישראל הפך להיות בור ומסתגר בלאומניותו, ומעל מרחפת רוחו של אלי-יוזף ישי מפזר השנאה והרוע.
 26. 83
  להלן העובדות: 1) המצב באפריקה נורא ואיום; 2) ישראל אינה יכולה לעזור באופן מהותי. כל השאר זה פוליטיקה מקומית.
 27. 82
  לאריתראים צריך לעזור. באריתריאה.
 28. 81
  וואו הטוקבקים עזרו - המילים שלכם קצת השתנו...

  "פליטים" ==> "מהגרים"
  "נכלאו בין הגדרות" ==> "נקבצו בין הגדרות"
  עדיין אתם מתעלקים על ה3 מטר עם "בשטחה הריבוני" - כמו בכל מקום בעולם, גדר הגבול קובעת מי בפנים המדינה ומי בחוץ. אולי נשקיע עכשיו עוד מליארד להזיז אותה בדיוק לקו שתהיו מרוצים ? לא נראה לי אבל שתהיו מרוצים עד שיהיה פה רוב מוסלמי - רק שתדעו שממכם יפתרו אז ראשונים כדי שלא תבלבלו להם את המוח... וואו איזה מזל שאתם מיעוט שולי הזוי...

 29. 80
  HAARETZ IS FOR OUR FINAL SOLUTION SO WHAT? LET THEM STAY HOME
 30. 79
  לא נמאס לכם כבר לבעוט בסוס המת הזה? אם מה שהם מספרים היה נכון, למה נתנו אפילו לשלושה להכנס? אם למדינה לא היה שום ערך לחיי אדם, היו מסלקים את כולם, לא? זה שחוזרים על שקר שמונים פעם לא הופך אותו לאמת.
 31. 78
  הארץ לא ינוח ולא ישקוט עד שהמדינה היהודית תיעלם מעל המפה ?
 32. 77
  אז מה אתם רוצים שיקרה פה? + הצעה לפתרון

  עם כל הצער על הקשיים של האריתראים שמבקשים לשפר את חייהם, מדינת ישראל לא תוכל להתמודד עם כמות בלתי פוסקת של מסתננים.
  מדינת ישראל צריכה להחזיר גם את אלו שכבר כאן לאריתראה ולעזור להם בחזרה לביתם - כולל תיאום עם ממשלת אריתריאה (מדינה עם יחסים דיפלומטיים וקשרים ביטחוניים טובים עם ישראל) לכל שהחזרה תהיה ללא פגיעה בהם מצד השלטון.
  כל מדינות העולם צריכות לעזור לממשלה באריתריאה לשפר את מצב הכלכלי של המדינה ולשפר את זכויות האדם. כולם תוקפים את הממשלה הזו - אבל חשוב לדעת שמדובר במדינה מוקפת אויבים (מוכר למישהו) שכולם אוהבים לשנוא - אבל במאמץ בינ"ל משותף אפשר לשפר שם את המצב.

 33. 76
  אין שום מלחמה באירתריאה, רק מצב כלכלי קשה, וראה זה פלא, למרות שאריתריאה מונה כ 50-60% נוצרים לפה מגיעים רק מוסלמים שכולם כביכול "בליטים" ושמתפקדים כנשק קולוניאליסטי לכל דבר ועיניין במלחמת האיסלם להשתלטות על שאר העולם, בין השאר האיסלאם משתמש בהגירה, בליטת, זכויות אנוש והחוק והמשפט הבינלאומי כנשק מזוהם לכל דבר ועיניין במלחמתו להשליט את האיסלאם על העולם.
 34. 75
  כל הכבוד להארץ

  כל הכבוד להארץ על הוקעת התנהגות האכזרית והלא הומנית ביחס למסתננים
  המסכנים הנ"ל

 35. 74
  הצבא המוסרי בעולם, הצבא המוסרי בעולם, הצבא המוסרי בעולם
  1. מכונה שהשתגעה, מכונה שהשתגעה, מכונה שהשתגעה
  2. אידיוטים שימושיים, אידיוטים שימושיים, אידיוטים שימושיים
  3. הפסיכוזה השמאלנית בהתגלמותה.
 36. 73
  אני לא מבין איך אף סמולן מהמחלקה למדעי הכלום באוניברסיטת ב"ג או חיפה לא כתב עד היום תזה לדוקטורט על איך הערבים הפכו את הבליטות, ההגירה, זכויות אדם, הומניות החוק והמשפט הבינלאומיים לנשק קולוניאליסטי אימפריאליסטי מזוהם למהדרין בדרך להשתלטות על שאר העולם

  נו, הסמולנים משת"פי הערבים עסוקים כל היום בהשמדת מדינת ישראל באמצעות נשק הבליטות. אבל אולי בכל זאת אולי תתפנו לאיזשהו עבודת דוקטורט בנושא.

  1. בורות

   עושה רושם שאתה לא מבין כלום ומלא שינאה מיותרת לשמאל

  2. אין להם תשובה! אז יורים:אתה בור, בבון,,לא מבין כלום!! אותי תתבונן בראי? אבל אין סיכוי ,הבכיה היא בגנים שלך,ואותם לא ניתן להחליף , לפחות לא בסיבו הנוכחי.
  3. תראה איך האיסלם השתלט על אירופה ללא יריה אחת ראה את סירטו של צדוק יחזקאלי ערוץ 10 אומר לך הכל אלה לא פליטים הם במלחמת קודש גיהאד להפוך את אירופה למוסלמית כדברי אחד מהמשתתפים בסרט בחור מוסלמי והליברים השמאלנים לא מבנים שזו מלחמה
  4. אריך, קודם תתחבר למציאות ואחר כך תדבר על בורות, מה לא נכון באמירה "הסמולנים משת"פי הערבים עסוקים כל היום בהשמדת מדינת ישראל באמצעות נשק הבליטות"

   הרי העיתון הזה מלא וגדוש תעמולת כזב בזכות הבליטים האיסלאמים וזכויותיהם.
   ומה עיניין שמיטה להר סיני, זה שאתה שונא את הימין ואת החלוצים ביהודה ושומרון לא מחייב שאני אשנא את הסמולנים. אבל זכותי להתנגד באמצעים חוקיים למדיניות האובדן העצמי שמוביל הסמול גיס חמישי. זה לא אומר שאני שונא אתכם, אני רק מתעב אתכם.

 37. 72
  ישראל התרגלה לא לנהוג ע"פ האמנות שהיא חתומה עליהן. אמנת ז'נבה הרביעית מופרת ע"י ישראל כל יום כבר עשרות שנים.
 38. 71
  ״חובה על...״ חחח מי אתם בכלל? אתם כולה עיתונאים מושתנים ומושחתים. כולכם שם בבניין המערכת חיים בסרט, הדעות שלכם רק מצחיקות אותנו ואנחנו, רוב העם, נהנה לצפות במחלת הנפש שלכם במיטבה, זה ממש כמו הצגת תיאטרון טובה. אתם ממש מתחננים על ברכיכם לטובת המסתננים, אתם לא שונים במאומה מאותם המסתננים שהתרפסו על הגדר, ואתם תיכשלו במזימתכם להחריב את המדינה בדיוק כמו שהם נכשלו. ובתור אחת שלא יכולה לסבול את המסתננים, לא בגלל גזענות, אלא בגלל מקרים שקרו לי איתם, אני מודה לכם מקרב לב על כל כתבה שאתם כותבים עליהם, בכך אתם רק מחזקים את הצד שלי ויותר ויותר אנשים לא רוצים אותם בזכותכם. וזוהי הסיבה היחידה שאני נכנסת לאתר שלכם.
 39. 70
  מאשים את בג"ץ שמונע את הריסת הגדר ומונע הצפת ישראל במליוני אריתראים.

  השאלה הנשאלת, מה מניע את הארץ?
  הרצון להפיל את ביבי גם במחיר הריסת ישראל?

 40. 69
  חסר לי כאן המנגינה של אסודוס...
  1. מה סה אסודוס ?
  2. יגאל לא למד לימודי ליבה...
 41. 68
  בסך החזירו אותם למצרים משם הם באו - אין בכך כל פשע.

  זה שהם צעקו לא משנה עובדה זו.

 42. 67
  זכור את אשר עשה לך עמלק. - חומר למחשבה לקראת הימים הנוראים.

  אני משכונע שכל אותם צבועים המצדיקים את התנהגות צה"ל שאיבד את ליבו ודרכו , יעטו לבן וביראה יכו על חזם " חטאנו פשעונו".
  השנה תעשו זאת חזק יותר ובקול רם וברור ותגידו.
  ליבנו אבד באיזה מקום וקהות החושים לגורלם של בני אדם לא מעניין אף אחד כאן.
  אין כאן פלא שהלב אבד אם מתיחסים כך גם לשקופים מעבר לקוי 1967 .
  איפה נשמע כדבר הזה כמו מניעת מזון מים וטיפול רפואי.
  אלוהים כנראה זנח את העם הזה מזמן.
  לא יתכן שעם שנרדף על חייו יתנהג כך לאומללים.

 43. 66
  להגביר את קצב ביטול המינויים- די לעיתון האנטישמי והאנטיציוני
 44. 65
  אין חובה להכניס אנשים שאינם פליטים. כי לו היו פליטים חובה הייתה על מצרים לקולטם. ולמה נכתבה הכתבה הפוליטת הזאת-כדי להוריד את השלטון הנוכחי. היו גברים ואל סתמו את פיות המגיבים שאינו לרוחכם.
 45. 64
  הם לא פליטים, הם מהגרי עבודה! ולכן הגירוש שלהם במקום.
 46. 63
  מי שראה את הסדרה המצוינת של צבי יחזקאלי על האיסלם באירופה מקבל על קצה המזלג את משמעותה הנוראית של הגירה דומה. לכן אם רוצים למנוע אסון דומה מהחברה הישראלית שבתנאיה היחודים שכבר קיים בה מיעוט מוסלמי גדול עלול להיות גרוע יותר.צריך לנקוט בכל האמצעים כדי למנוע מהסכנה הגדולה הזו להגיע לכאן.כל מחיר ישראל תשלם בעולם עקב הפרת אמנות בינלאומיות שגם הם ניתנות לפרשנות מתגמד מול המחיר הזה. בארגונים שמסייעים להצפת הארץ במסתננים יש לנהוג כבארגוני טרור ולהוציאם מחוץ לחוק אסטרטגית נזקם גדול יותר מארגוני הטרור הערבים.
  1. צבי יחזקאלי צריך לצקת הרבה מים על ידיהם של עורכים ובמאים עד שיעשה סרט טוב ולא מבולבל עם צילומי קלוזאפ מוגזמים עליו ומימיקה מלאכותית
 47. 62
  "הארץ" ממשיך בקמפיין האגרסיבי שלו: "תאפשרו למיליון אפריקנים להגר לישראל"

  אלף ואחד דברים בוערים מתרחשים בישראל ומחוצה לה אבל "הארץ" בשלו. הוא ממשיך בקמפיין הזוי, מנותק, מגוחך שמטרתו, הנסתרת, אחת: הצפת ישראל במאות אלפי מסתננים אפריקנים עד להתמוטטותו של המפעל הציוני.

  "הארץ" יודע שבאפריקה ישנם עשרות מיליונים שחולמים להגר לכאן. "הארץ" יודע שהסוגיה הדמוגרפית היא סוגיה שיכולה למוטט את המדינה היהודית. "הארץ" יודע שגדר הגבול היא גדר שמגנה על ריבונות המדינה. "הארץ" יודע שכל מדינות המערב נלחמות בהגירה הלא-חוקית בכל הכוח ובאמצעים נוקשים פי כמה מאלו של ישראל. אבל "הארץ" בשלו. והאמת שהוא לא יכול אחרת. זה, בסופו של דבר, עיתון שמתנגד למפעל הציוני. ושיטפון מוסלמי-אפריקני יכול להשיג את המטרה הנחשקת הזו של "הארץ".

 48. 61
  אכזריות

  התנהגות החיילים כלפי המסתננים הנ"ל כפי שמתוארת בכתבה היא שפלה אכזרית לא אנושית וראויה לענישה לפרסום בעתונות העולם ,למען שלא תישנה
  יש שאומרים שצה"ל הוא צבא מוסרי הלוואי שזו האמת

  1. אתם, סייעני הפולשים ומארגני הפלישה הזרה, אתם האכזרים. הפכתם את חייהם של מאות אלפי ישראלים לגיהנום עלי אדמות. תושבי שכונות, נשים, ילדים, קשישים, אנשים קשי יום - שגזלתם מהם את כבודם, את דירותיהם, את מקומות עבודתם, את שלוות נפשם, את ביטחונם האישי, את זכותם להלך בשכונותיהם ללא פחד. ימח שמכם.
 49. 60
  במאמר המערכת הנבזי והשפל כתוב,, התיאור צריך לזעזע כל ישראל" ואני כל פעם מזדעזע מעיתון הארץ שמגלה כל פעם מחדש עד כמה העיתון משקף את השמאל הקיצוני שהוא הרחק הקונזנזוס הישראלי הציוני השפוי. מאמר המערכת כתם על עיתון הארץ מכוון שהוא נותן ביטוי רק לצד אחד ואין כל עדות של חיילי צהל ששומר על הגבול של מדינת ישראל ועל הגדר שלא יפלשו אל ישראל מסתננים ויציפו אותה היום זה בגבול מצרים מחר בגבול סורי ולבנון פלישה של מסתננים ומהגרי עבודה ירסקו את ישראל היום יש בישראל מעל 100000 אלף מהגרי עבודה מה רוצה עיתון הארץ??? שישראל תהפוך למדינת כל אזרחיה כאשר יהיה בה מיעוט יהודי. מאמר מערכת שזורק רפש על חיילי צהל ועל מדינת ישראל תעודת עניות לעיתון הארץ,
 50. 59
  במדינה דמוקרטית אמיתית היו מעמידים את כותב המאמר לדין

  השמצות פרועות ללא ביסוס ופחדנות של מאמר לא חתום.

  1. בגרמניה

   בגרמניה של פעם היו מעמידים את כותב המאמר לדין

  2. בושה

   בגרמניה של פעם היו מעמידים את כותב המאמר לדין

 51. 58
  ב"הארץ" תמיד ישראל אשמה- כנותנים למסתננים להיכנס ואח"כ מתייחסים

  אליהם כפי שמתייחסים וגם כשלא נותנים להם להיכנס. בקיצור, אתם עוכרי ישראל מהסוג הגרוע ביותר (יהודים עם מחלה אוטואימונית). אם היחס אליהם יהיה "הומני" הם יציפו את מדינת ישראל. תודה לממשלה שהתעשתה
  אמנם באיחור רב, אבל כעת פועלת בנחרצות לעצירת המסתננים.

 52. 57
  המציאות קשה מידי עבורכם, יהודים? בואו איתי לסהרונים ותראו איך זה נראה מקרוב
  1. כנראה שסהרונים לא כל כך נורא, אם עדיין המוני אפריקאים "מתדפקים" (מילה חדשה שהמצאתם) על גדר הגבול ומשלמים אלפי דולרים לאדם כדי לפלוש הנה. אבל אצלכם כל מתקן שהיה הוא כמובן "מחנה ריכוז" או לפחות "מזכיר תקופות אפלות". כמובן שזה נכון רק אם מדובר במתקני שהיה שבנתה מדינת היהודים. מתקני שהיה שבנו אוסטרליה, ארה"ב, יוון, ספרד, איטליה וכו' הם לגיטימיים כמובן.
 53. 56
  החודש האחרון בפעם הראשונה מסםר המסתננים שגורשו/עזבו, היה גבוה ממספר המסתננים שהצליחו להסתנן באופן לא חוקי לישראל. הגדר והחמרת חוקי הגירוש התגברו על המסתננים והאספסוף בקרבנו, שרוצה להפוך את ישראל למדינה אפריקאית.
 54. 55
  כל מי שמזדעזע מהתיאור (בצדק) - צריך לשאול את עצמו מה היה עושה אם הם היו מנסים להיכנס לביתו

  בסרט "טרה פרמה" יש סצנה שבה מאות פליטים מגיחים בשחיה מתוך חשכת הים, ומנסים להיאחז ולעלות על סירתו הקטנה של הדייג. עם כל רצונו לעזור - אין לו ברירה אלה להילחם בהם ולהכותם כדי שלא יעלו ויטביעו אותו עם הסירה ואיתם יחד.

 55. 54
  אם היו בשטח מצרים ולא בשטח ישראל ולכן הם לא עניין של ישראל אלא של מצרים
 56. 53
  הפנים צודק ב 100% - הוא לא שר הפנים של אפריקה !!! הם הביאו את זה על עצמם , גם בישראל לפני 70 שנה לא היה כלום , שילחמו על מדינתם !!! מה אומר הכתב שכל המסתננים האפריקאים צריך לתת להם להכנס , לכל השמאלנים הדבילים אתם גם לוקחים מקומות עבודה מישראלים גם דירות וגם מחלות ו 600 לידות בשנה , ומי יממן את זה אמא שלכם ? אולי אדם בשם שתיים שתראו את קורות חייו תבינו איך אתם ניראים, יש גדר וכל האפרקאים כל ה 100 אלף יעופו מפה על טיל שלא נדבר על הפשיעה באילת ובת"ל שהיא גבוהה פי 4 מאז הם הגיעו האנסים גונבי האופניים ומפזרי כרטיסי הביקור לבתי זונות על מדרכות תל אביב
 57. 52
  כל מדינה זכאית להחליט מי יהגר אליה וכך עושות כל מדינות העולם. האריתראים הללו באו מרצונם לסיני, ואם הם מעדיפים את האקלים שם זו בעיה שלהם. בנית הגדר מעבירה מסר שכל אדם בר דעת מבין, דהיינו שאיננו מעונינים באפריקאים נוספים. מי שלא מבין יכול להתיבש בסיני או לחזור ולשתות מים ישירות מהנילוס.
 58. 51
  אפשר היה להציל אותם בעזרת מתן כסף, אבל השמאלנים יודעים רק לצעוק ולא לעזור באמת
 59. 50
  מה הטעם לבנות מדינה, חברה, אידיאל פלוראליסטי צודק ושיויוני אם יבואו זרים בכמות הנחוצה וישנו אותה מבפנים מהקצה אל הקצה. יביאו אליה את חוקיהם הבארבריים של השריעה וחיי עדר שבטיים שבנויים על שלטון טוטאליטרי. ראו דוגמת צרפת בעשורים הבאים. רפובליקה שהוקיעה את הדת בחוקתה, וכעת תצטרך לקבל עליה חוקים של דת קשוחים בהרבה וזרים לחלוטין ליושביה. אלה הצרפתים, שבנו אותה לתפארת, ימצאו את עצמם ניגפים ע"י הזרים שהשתכרו מיופייה ואורותיה. האנשים האלה שבורחים ממדינותיהם בעצם בורחים מעצמם, ובאופי שלהם הם בעצם אותה גרעין של חברה שהותירו מאחור. אותם האמונות, אותם הסטריאוטיפים, אותם הפוביות. הם שתלטניים ודמאגוגים, שונאי זרים וחסרי פתיחות דתית כמו שליטי ארצם הישנה.ורוב הסיכויים שאם הם יקבלו את המושכות לידיהם במדינה החדשה, הם ישליטו בה את האידאולוגיה של ארצם הישנה. אז במקום למצוא מצרי שהיגר לצרפת, נמצא צרפתים שגרים במצרים, ואם אותם תנאי השיוויון והפתיחות שזוכים להם הקופטים שם, למשל. מובן שיש אפשרות נוחה יותר, כמו למשל לעזור לצרפתים לברוח לשוויץ, אבל זה כבר נושא אחר.
 60. 49
  נראה את כל מגיבי הימין כאשר כל ישראלי שיגיע למדינות המערב יקבל יחס של מצורע, ואולי יסורב כניסה. אז תצעקו "אנטישמיות".

  האלימות הופכת להיות חלק מהאופי הישראלי. מי שמתאכזר לאנשים אלה אינו חייל ואינו לוחם. הוא פשוט זבל. זו תוצאה של צבא ששנים "נלחם" באוכלוסיות חלשות ומוכות. אל דאגה זה יגיע גם לתוך תחומי המדינה.

  1. ישראלים ששןהים שלא כדין במדינות מערביות מושלכים לתא מעצר מסריח ומשם על המטוס הראשון לישראל, ובצדק. נסה לעבור על חוקי הכניסה והשהיה של ארה"ב למשל ואתה מוזמן לספר לנו על חוויותיך.

   שאל את הישראלים אחרי צבא שעובדים בעגלות בארה"ב מה קורה להם כשהם נתפסים על ידי שלטונות ההגירה של ארה"ב.

   עוד שמאלן אובער חוכעם שחושב שהוא מצליח לעבוד על מישהו.

  2. ישנן כמה ארצות..........................

   בעולם (הישן והחדש), שמאפשרות בהתאם להסכמים שנחתמו בינהן כניסה די חופשית לאזרחי מדינה אחת למדינה שניה,אבל נסו להכנס לאוסטרליה ו/או ארה"ב (ואפילו קנדה), ללא אשרה תקפה

 61. 48
  את הפולשים יש לגרש
 62. 47
  איזה שקוף שגדעון לוי כתב את זה
 63. 46
  הארץ תומך בסוחרי עבדים

  מי שמארגן את הפלישה האפריקנית לישראל הם סוחרי עבדים מוסלמים, שכפי שפעלו מאות שנים, ממשיכים לפעול היום ולהעביר תמורת אלפי דולרים + חטיפות ודמי כופר עשרות אלפי אנשים לישראל. התופעה חייבת להפסק. כמו שנלחמו נגד סוחרי הזונות מחבר העמים, כך צריך לפעול ולהרוס את שרשרת סוחרי העבדים הנ"ל. גם כנגד כל האפריקנים שהגיעו לא כחוק לישראל ואינם פליטים (99%), יש לעשות הכל (באופן חוקי) כדי להוציאם מהמדינה.

 64. 45
  לא בכלל צריך גדרות הרי כולנו אנשים, בוא נחחיב באחווה ושלום, אהה כן, שחכתי אני בן אדם מבוגר, ולא ילד. החיים הם לא שחור ולבן לא חשוב כמה התשקורת תתאמץ. לפעמים צריך להיות קשוחים בחיים.
 65. 44
  הפליטים באים לכאן ממצרים ולא מסודן או מאריתריאה, ולכן הם אינם פליטים, אלא מהגרי עבודה, והם במקור ברחו מארצם למצרים בגלל שהערבים מבצעים בהם 'טבח עם' שמה, בשנים האחרונות נטבחו בדרפור ובדרום וצפון סודן כמיליון בני אנוש. ואף יפה נפש מהסוג הסמולני המוכר לא מתרגש מזה. ולמה לא מתרגש ?, בגלל שאת הטבח מבצעים הערבים. במצרים ישנם כיום כ-5 מיליון פליטים מסודן ומאריתריאה. והיחס שם אליהם מצד המצרים גרוע מיחסם לעכברושים. ושוב אף יפה נפש מהסוג הסמולני המוכר לא מתרגש מזה. ולמה לא מתרגש ?, בגלל שאת היחס מבצעים הערבים. בסיכום, הפליטים שבאים ממצרים הם למעשה מהגרי עבודה ולא פליטים, לסיום. קודם וראשית כל, שכל יפה נפש יזדעזע מעצם הטבח שבסודן ובאריתריאה. במקביל ילין על הערבים שמבצעים את הטבח, וגם ילין על כלל ארצות ערב והתיקשורת שבם שנותנים לטבח חסות וצידוק. ולבסוף ירד על ברכיו, ויתחנן לאמריקה שתשלח לשם את המרינס. רק כשאמריקה תחסל את הטובחים ותפסיק את הטבח. יפסיקו הפליטים לזרום משם לכאן. ואפילו רובם יחזרו לשם. אחרת נמצא את אותם 5 מיליונים פליטים שבמצרים במשכנות יפי הנפש שבת"א. ואז באמת ובתמים יהיה צידוק לזעקות השבר של יפי הנפש מהסמול המסומם והדביל.
 66. 43
  הפליטים באים לכאן ממצרים ולא מסודן או מאריתריאה, ולכן הם אינם פליטים, אלא מהגרי עבודה, והם במקור ברחו מארצם למצרים בגלל שהערבים מבצעים בהם 'טבח עם' שמה, בשנים האחרונות נטבחו בדרפור ובדרום וצפון סודן כמיליון בני אנוש. ואף יפה נפש מהסוג הסמולני המוכר לא מתרגש מזה. ולמה לא מתרגש ?, בגלל שאת הטבח מבצעים הערבים. במצרים ישנם כיום כ-5 מיליון פליטים מסודן ומאריתריאה. והיחס שם אליהם מצד המצרים גרוע מיחסם לעכברושים. ושוב אף יפה נפש מהסוג הסמולני המוכר לא מתרגש מזה. ולמה לא מתרגש ?, בגלל שאת היחס מבצעים הערבים. בסיכום, הפליטים שבאים ממצרים הם למעשה מהגרי עבודה ולא פליטים, לסיום. קודם וראשית כל, שכל יפה נפש יזדעזע מעצם הטבח שבסודן ובאריתריאה. במקביל ילין על הערבים שמבצעים את הטבח, וגם ילין על כלל ארצות ערב והתיקשורת שבם שנותנים לטבח חסות וצידוק. ולבסוף ירד על ברכיו, ויתחנן לאמריקה שתשלח לשם את המרינס. רק כשאמריקה תחסל את הטובחים ותפסיק את הטבח. יפסיקו הפליטים לזרום משם לכאן. ואפילו רובם יחזרו לשם. אחרת נמצא את אותם 5 מיליונים פליטים שבמצרים במשכנות יפי הנפש שבת"א. ואז באמת ובתמים יהיה צידוק לזעקות השבר של יפי הנפש מהסמול המסומם והדביל.
 67. 42
  "הארץ" חוקר, תובע ושופט, 1984 במיטבה.
  1. תגובתך לקוחה הישר מ-1984

   גבולות ה- new speak מכילים גם התייחסות ל-1984 בעצמו - סחטיין על האירוניה.

   (הרי מי שמביע ביקורת הוא "חוקר, תובע ושופט")

 68. 41
  ההסלמה המילולית בניסיון לתאר מעשים "מזוויעים" של ישראל על מנת לזעזע דומים לניסיון לחולל חור במים..הגיע הזמן שמישהו יפנים את הנחישות לא רק של המשלה אלא של רוב הציבור למנוע בכל מחיר הפיכתה של ישראל למחסן של בני אדם זרוקים בכל מקום ,חוץ ממקומם של העשירים כמובן,כאשר שום תשתית אינה מוכנה לקלוט אותם.
 69. 40
  בובע מעייסעס. מה ציפיתם שעבריינים אפריקאים יאמרו? מה ציפיתם שסייעני האפריקאים יתדרכו אותם לומר? כל זה רק מוכיח שהיתה טעות קשה להכניס את 3 כפויי הטובה הרמאים האלה. גם אותם היה צריך להשאיר במצרים, מהיכן שניסו לפלוש הנה.

  70,000 אפריקאים נוכלים שילמו לבדואים של סיני 3000 דולר כל אחד כדי להגיע לישראל ולהתנחל בה לצמיתות בסיוע ארגוני הקרן החדשה.

  טסו לקהיר, השאירו את הדרכונים שלהם במקומות מחבוא (למנוע את זיהויים והרחקתם מישראל), שילמו את הסטיפות לבדואים, הוסעו עד הגבול, התיישבו על כביש המערכת וחיכו שצה"ל ייתן להם את הטרמפ לתל אביב.

  בהגיעם הנה הפכו שכונות שלמות (את השכונות החלשות ממילא) לסלאמס אפריקאי ולגיהנום עלי אדמות. אונסים, מטרידים מינית, מאיימים, מקללים, מכים, רוצחים, שודדים טלפונים, מכייסים, גונבים אופניים, קוראים ליהודים "לחזור לאירופה", אומרים ליהודים שזו לא הארץ של היהודים, תופסים את העבודות הלא מקצועיות ופוגעים בחלשים ביותר, תופסים את הדירות הזולות ופוגעים בחלשים ביותר, צורכים שירותי בריאות יקרים חינם, מדביקים אותנו במחלות, עושים פה ילדים, צורכים שירות חינוך חינם, צורכים שירותי רווחה חינם, מעמיסים על מערכת המשפט, מעמיסים על המשטרה, על שב"ס, על משרד הפנים, על העיריות.

  טירוף מוחלט שאם לא נעצור אותו בכוח - נחוסל.

  התשובה פשוטה וברורה:

  1. לפרק את בג"ץ.

  2. לקבוע בחוק ששום בית משפט אינו רשאי להתערב בשיקול דעת שר הפנים בענייני כניסה לישראל, שהיה בישראל, הרחקה מישראל, התאזרחות בישראל.

  3. להוציא מחוק לחוק את הקרן החדשה וכל ארגוניה, להחרים את רכוש הארגונים ופעיליהם, להעמיד לדין את כל הפעילים הללו באשמת בגידה ולהטיל עליהם עונשים כבדים.

  4. לאסוף את השוהים הבלתי חוקיים (לא רק את האפריקאים, אלא גם את העובדים הזרים שנגמרה להם הוויזה ואת התיירים הרמאים ש"שכחו" לצאת מישראל), ולשים אותם במתקני שהיה בנגב. לא בתי הבראה ולא בתי מלון. לשים אותם באוהלים, באותם תנאים שאני כאזרח חוקי ומשלם מסים מקבל כשאני יוצא למילואים בצאלים.

  לצורך כך יש לגייס מילואים ולהשתלט על ריכוזי הזרים, לחלק את ריכוזי הזרים לבלוקים, לבודד את הבלוקים ולשלוף משם את הפולשים ישר אל האוטובוסים הממוזגים ומשם למתקני השהיה.

  5. להרחיק את הפולשים לארצות מוצאם. את האפריקאים ניתן להעמיס בנמל אילת על כמה אוניות משא ישנות, חכורות, ולהוריד בחוף אריתראה עם מעט ציוד אישי, מים, מזון ו-100 דולר לאדם. את כל השאר יש להעלות על טיסות בנתב"ג בחזרה לארצותיהם.

  6. לגדר היטב ולמקש את כל גבולות ישראל כמו שנעשה בגבול לבנון ובגבול עזה ולהציב בהן מערכות "רואה יורה" הנשלטות מרחוק מהחמ"לים. יש לירות למוות בכל מי שמנסה לחדור לישראל שלא כדין, ללא רשות ושלא דרך תחנת גבול רשמית.

  7. להטיל עונשים כבדים ביותר על כל מי שמסייע לשוהים בלתי חוקיים בכל דרך שהיא. מקומם של השוהים הבלתי חוקיים במתקני שהיה ושם יקבלו את כל צרכיהם. אין להם שום צורך בסיוע נוסף.

  8. כל רצועת השטח הסמוכה לגבולות ישראל תהפוך (ברוחב משתנה לפי הצורך) לשטח צבאי סגור. על מי שייכנס אליו יופעל נוהל מעצר חשוד: אזהרה, ירי לרגליים, ירי על מנת להרוג.

  9. יש להטיל על השב"כ לטפל בבדואים ה"ישראלים" המעורבים בתעשיית ההברחות, ויש להטיל על המוסד לחסל את כל החוליות בשרשרת ההברחות בחו"ל - ממצרים ועד סודן, ממצרים ועד גאנה, מחוף השנהב ועד בופוצואנה.

  ועכשיו נראה את הצנזור של הארץ מעז לפרסם את התגובה הזאת.

 70. 39
  הפכנו להיות "חושך לגויים". השתלבנו במרחב וחזרנו להיות שבט פראי של עובדי אלילים ומקדשי אבנים, חסרי תרבות וחסרי מוסר.
  1. את\ה מוזמן לעזוב את החושך ולחפש את האור באירופה אפריקה סין רוסיה מדינות ערב יש לך אופציות רבות לחיות באור יקרות..למה להשתרפש (מהמילה רפש) בחושך היהודי והישראלי.לא ככה?
 71. 38
  אם רוצים למנוע מקרים כאלה , צריך לפרסם את הסיפורים שם , בסודן

  עם כל הצער שבדבר , הם לא לומדים ולא מפסיקים לנסות להגיע.

  רק סיפורים כאלה ימנעו בעתיד הגעה נוספת.

  יופי.

  1. אם רוצים למנוע מקרים כאלה, יש לפרק ולהוציא מחוץ לחוק את כל "ארגוני הסיוע" ולהעמיד לדין את פעיליהם. הארגונים האלה הם האחראים הישירים לכך שלאפריקאים יש תמריץ לבוא הנה, בידיעה שיש מי שיילחם על הכנסתם ועל אי הרחקתם. הגיע הזמן לומר את האמת - הארגונים האלה הם אויב מר. הם עוסקים בחתרנות מדינית במימון ממשלות זרות, והם לא לגיטימיים. השיגעון הזה חייב להיפסק.
 72. 37
  הפרשה תהפוך לפרשת המרמרה

  כשיגלו את 18 הגוויות של הפליטים באחד מוודיות מדבר סיני ישראל
  תצטרך להתנצל .......

  1. לא יגלו. המצרים העבירו אותם לאריתריאה שם הם נרצחו או יירצחו בקרוב.
  2. לא "גוויות" ולא "פרשה" ולא בטיח. יש במצרים 2 מיליון פולשים אפריקאים. שום סכנה לא נשקפת להם שם, על כל פנים שום סכנה מיוחדת. מצרים לא מסוכנת עבורם יותר מישראל. אגב, כל מי שטורח "לבקש מקלט" במצרים - בקשתו נבדקת שם ע"י נציבות האו"ם לפליטים, שמטפלת בכל רגע נתון בכ-90 אלף אפריקאים "מבקשי מקלט". אז די לזבל.
 73. 36
  אז עכשיו גם התנהגות בג"צ "מטרידה" את עורך הארץ? אכן צריך לחקור את הפרשה. במיוחד את הקשר בין עמותה שאיש לא שמע עליה-"כולנופליטימ" לבין חדר החדשות והעריכה של עתון זה. יש כאן רושם ברור שהארץ הפסיק לדווח על חדשות ובמקום זאת הוא מייצר ומביים אותם תוך שימוש בטרמינולוגיה מטעה ושקרית (כלואים בין הגדרות) הלקוחה היישר מז'ארגון של שיחדש נוסח אורוול.
 74. 35
  אין לישראל כל מחויבות לקבל אפריקאים או אחרים המגיעים לגדר הגבול. הם יכולים לגשת לשגרירות בקהיר ולהגיש בקשה לויזה. יש לקוות שתקוותו של הארץ להפוך את ישראל ל"מדינת כל אפריקייה" תכשל.
  1. אין מחוייבות זולת אמנת הפליטים שישראל היתה זו שניסחה ודחפה באו"ם
  2. לטמבל שמשווה וחושב שזה בסדר להשוות: אמנת הפליטים לא רלוונטית כאן. גם אתה יודע שמדובר באנשים שמשלמים הון כדי להתנחל במדינה מערבית משגשגת ולשפר את איכות חייהם, ותו לא. אתם לא רק מוזילים (ומכחישים) את השואה, אלא גם את אמנת הפליטים ואת נושא הפליטות.
  3. חברה מערבית משגשגת? חחחחחחחחחחחחחח בדיחה מעולה!

   מדינה של בבונים חשוכים, אלימים וגזענים. בכלל צריך להרחיק אותכם ממדינות מערביות עם מקלות ועם גז מדמיע!

  4. למטורפת עם הצחוק של הפסיכית - ישראל משגשגת הרבה יותר מהמדינה האירופית העלובה שאת גרה בה, עם 20% אבטלה ו-50% אבטלת צעירים, בלי דור עתיד, עם ערימות של "מהגרים" מוסלמים אלימים ומכוערים, ועם קשישים נאצים שהיו שמחים למלוק את צווארך השמאלני
 75. 34
  ביבי,ליברמן,ברק,ישי,שטייניץ=ראשי הפשע בישראל.צבא,משטרה ושאר מוסדות ציבור-נוהגים ברוח ראשי הפשע.כמו שראשי הפשע בורחים מאחריות כל אחד בענינו ולא שילמו מחיר אישי על שום מעשה פשע שלהם, כך גם מתנהלים המוסדות. רק הש.ג משלם. מדינת עולם 3 הפכנו בחסות פושעי הימין. חבל שלאוה אילוז אין מה לומר על המקופחים המקפחים. על הפושעים בראשות המדינה וסייעניהם שנשכרו לטייח את מעשיהם. ניקוי אורוות דחוף נדרש במדינה. מלמעלה.
  1. תגיד, אין לך עבודה? כל היום אתה כותב תגובות
  2. שטייניץ לא פושע.ישי הוא שומר חוק, ברק סר חינו אבלליברמן איש חזק וביבי הוא שומר ישראל.
  3. "שומר חוק" הוא דוגמה טובה לטרוף הפסיכוטי בקרב השמאל הרדיקלי. החזרה על אותה מנטרה אפוקליפסית ובוטה מצביעה על אישיות אלימה ונרקסיסטית.
 76. 33
  קמפיין מגעיל, שקרי וחסר מעצורים להצפת מדינת היהודים במשפרי דיור מאפריקה. איכסה עליכם. אתם מעוררים בחילה וגועל בכל אדם הגון. אתם יודעים היטב שאתם משקרים.

  נמאסתם

  1. "ג'נין ג'נין"
 77. 32
  הלואי שתפשטו רגל כמו מעריב
  1. להרוג את השליח? למה לא להתמודד עם האמת?
  2. אולי תסביר מי מלוכלך ולמה?
  3. וזה ימנע מישראל להרוג אנשים?
  4. אמן בעזרת ראש השנה ויום כיפור המתקרב על עם ישראל
  5. גועל נפש של אגנדה והכפשת המדינה וחיילי צה"ל אין לך גבולות הארץ
 78. 31
  באוסטרליה כולאים מהגרים ל-5 שנים באי מיוחד - זה גם "פשע נגד האנושות" ?

  במובלעת הספרדית באפריקה יורים למוות במנסים לעבור הגדר - זהו פשע ?

  1. יוון חופרת תעלה ענקית בגבול עם טורקיה ויורה במסתננים, איטליה מחבלת במנועי האוניות שמובילות אפריקאים מטוניסיה לאי למפדוזה, ספרד יורה למוות באפריקאים שמנסים לטפס על גדרות המובלעות שלה במרוקו (סאוטה, מלילה), אוסטרליה משליכה מסתננים באי נידח בתנאים קשים, ארה"ב יורה באנשים שבורחים מקרטלי הסמים הרצחניים של מקסיקו ומגיעים אל גדר הגבול (שממוקמת כולה בשטח ארה"ב, אגב). רק היהודים צריכים לאפשר לכל העולם השלישי להתנחל חופשי במדינת היהודים היחידה בעולם.
 79. 30
  אין להם מה לחפש כאן.שיחזרו היתה ויגיו לכל החברים שלהם לא לבא.
 80. 29
  נשמע לי כמו אוי אוי אוי לא הצלחנו להציף את ישראל במאות אלפי מסתנני עבודה מוסלמים
  1. הארץ ממשיך במסורת "ג'נין ג'נין" כדי לקעקע לגטימיות ישראל. כך יצליח בדבר אחד - המאסת השמאל על רוב הציבור הישראלי.
  2. עכשיו הציבור חייב ללחוץ על נבחריו, לחץ אימים, לסלק מהארץ במהירות את כל הפולשים הזרים (לא רק מאפריקה, אלא את כל מי ששוהים כאן שלא כדין). אסור להרפות מהנושא אפילו לרגע. צריך להרעיש עולמות ולדפוק על שולחנות כדי שנבחרי הציבור יחשבנו לציבור ולא לקומץ עיתונאים, לכמה דרעקים מ"ארגוני הסיוע" ולכנופיית בג"ץ
 81. 28
  גועל נפש שיקומו הנאורים האמתיים מהשכונות ויגידו לפשיסטים אנחנו לא צבועים ומוכנים לקלוט את המסתננים גם בצפון תל אביב וגם בקיבוצי השומר הצעיר ,חייבים לעצור את הפשיזים .חייבים להוכח לגזענים שאנו באמת נאורים .תושבי השכונות והעיירות הפיתוח אני מתבייש היום להיות יהודי,ובלה בלה ועוד בלה ............... .
  1. אין תלמידים מסתננים בת"א בתיכון חדש וגם לא באליאנס
 82. 27
  והרבנים לא רואים, לא שומעים, לא יודעים, מה לימדה אותם התורה הקדושה?
 83. 26
  סיפורי סבתא ועלילות פונפון בהמשכים. אין לאפריקאים מקום בישראל, נקודה. זהו רצונם של 97% מהישראלים הציונים וזה מה שקובע. עיתון הארץ וגרורותיו הינם מיעוט מבוטל המייחל לסופה של המדינה הציונית, זה לא יקרה גם אם תעמדו על הראש ותנפנפו בידיים...

  ואגב, כדאי לא להתמהמה ולסלק את 2 הנשים והבחור האפריקאי מעבר לגדר.
  זו היתה טעות להכניסם.
  אני מסרב לממן מכיסי את עלות החזקתם בארץ. כספי המסים שאני משלם מיועדים לנזקקים מבני עמי.
  בשום פנים ואופן לא למסתנני עבודה מוסלמים שבאים להתעלק על ארצי.

 84. 25
  ירדתם מהפסים. יש לנו זכות מלאה למנוע בכוח פלישה המונית, נדידת עמים, לתוך שטחנו. מותר לנו להחזיק את הפולשים האלה במעצר עד סילוקם מהארץ. איבדתם את שאריות שפיותכם.
 85. 24
  נראה שיש פה נסיון להשמיץ את ישראל בכל מחיר ולא באמת לדאוג למהגרים

  מדוע לא פונים אל הצבא והמשטרה המצרית שידאגו למהגרים שעוברים בשטחם

 86. 23
  "הארץ" מציע להעמיד לדין את הבג"צ ?
  1. הפוסט ציונים עברו כבר את הגדר, ונמצאים בעזה.
 87. 22
  מדוע לא שומעים אף ביקורת על המצרים על כך שהם לא מטפלים ומגנים על המהגרים שעוברים בשטחם

  למען ההגינות

  1. אתה טועה בהנחה שבמצרים הפולשים אינם מוגנים. זה שקר. יש במצרים כ-2 מיליון אפריקאים שחורים והם אינם נרדפים שם. יותר מזה, כל מי שפונה לנציבות הפליטים של האו"ם במצרים, עניינו נבדק ומטופל כראוי (הנציבות מטפלת שם בכ-90,000 איש בכל רגע נתון). אין שום בעיה איתם במצרים. הם פשוט רוצים לעבור למדינה טובה יותר וכיפית יותר, ואת זה אנחנו ממש לא חייבים להם.
 88. 21
  עם כל פשעי המלחמה שממשלות ישראל מבצעות מתוך כוונה מה זה עוד סעיף של פשעים נגד האנושות?
  1. החזקת "פליטים" במתקני שהיה ("מחנות פליטים", אם תרצה) והחזרת שוהים בלתי חוקיים לארצותיהם, היא "פשע נגד האנושות" בערך כמו מחמוד אחמדינג'אד הוא ממייסדי התנועה הציונית
  2. עוד תועמלן אויב בזוי.
 89. 20
  הם לא היו "בין גדרות" ולא ב"שטחה הריבוני" של ישראל. הגדר הישנה נרמסה ואינה אפקטיבית, והמטר או שלושה שבינה לבין הגדר החדשה הוא שטח שמחוץ לשליטתה האפקטיבית של ישראל. כל גדר גבול בעולם (כולל גבול ארה"ב-מקסיקו) נבנית כולה על שטחו של הצד שמקים אותה. אין שחר לטענה כאילו די בכך שמישהו נוגע בגדר מצדה השני, כדי שייחשב כמי שנמצא "בשטח ישראל" - אחרת אין שום משמעות לשום גדר גבול בעולם, לא בגבול ישראל-לבנון, לא בגבול ישראל-מצרים, לא בגבול יוון-טורקיה, לא בגבול ספרד-מרוקו (במובלעות בצפון אפריקה), לא בגבול ארה"ב-מקסיקו, לא בגבול הודו-בנגלדש


  ****************************
  אין אפילו מילה אחת של אמת בכל מה שכתבתם כאן. אפילו מילה אחת.
  ****************************

 90. 19
  בושה

  בושה להקרא ישראלי אחרי התנהגות גזענית כזו שאין ספק מובלת על ידי הגזען ישי. זה גם קורה שאת שורות הצבא ממלאים בחובשי כיפות ושאר אנשים שמאמינים שהם נבחרו על ידי איזה אלוהים להיות עם נבחר. במדינה מתוקנת שר הפנים היה מתפטר או מפוטר

 91. 18
  השמאל באטרף להרוס את הגדר ולהשאיר בארץ את מי שכבר פלשו. לצורך הקמפיין הנאלח הזה כל האמצעים כשרים. מצרים אינה מסוכנת לאפריקאים - עובדה שהם חוצים אותה בביטחה בדרך הנה וכל מי שהצליח עד היום לחצות את הגבול נכנס מבסוט ומאושש כאילו זה עתה יצא ממלון 5 כוכבים. די עם השקרים, די, די, די. נגמר.


  העסק הזה (ושלא תטעו - זה עסק לכל דבר ועניין) מפרנס יותר מדי אנשים וארגונים. הוא טוב לאירופים המממנים אותו, טוב לבוגדים בתשלום העובדים בו, טוב לאפריקאים, טוב לבדואים שעושים מזה בוכטות מטורפות.

  אבל הוא רע לעם ישראל, רע לשכבות החלשות, רע לשכונות, רע לעיירות הפיתוח, רע למערכת החינוך, רע למערכת הבריאות, רע למערכות הרווחה, רע לרשויות המקומיות, רע לביטחון הפנים, רע לנשים, רע לקשישים, רע למגזר הערבי, רע ל"פלסטינים". רע לכולנו.

  אין לנו שום כוונה להמשיך בתהליך ההתאבדות שהשמאל הרדיקלי דוחף את כולנו לכיוונו.

  1. תגובה מצויינת!!!! נכון ומדויק!!
 92. 17
  חבל לא הרגו אותם שלא יסבלו

  ממש צער בעלי חיים

  1. אותך קודם, פחות חסר לב.

   יש לנו שפע בנבלים מסוגך.

  2. חסר לב?זו מחמאה לשרץ אנושי כזה. ככה בדיוק חשבו הפושעים הגדולים בתולדות האנושות כשדחפו תמימים חסר ישע אל מותם בתאים..
  3. למגיב "ד": איכסה עליך יא מכחיש שואה. איכסה עליך. חבל שאי אפשר לארגן לך ולמי שהביאו אותך לעולם איזה סיבוב סופני בתוך תאי גזים. איכסה עליך, חלאת המין האנושי.
 93. 16
  אין שקר שהפולשים הזרים לא יסכימו לומר, אין שקר שסייעניהם (המתפרנסים מכך היטב) לא ישימו בפיהם, כדי להגיע לארץ המובטחת ולהתנחל בה. עשרות אלפים כבר שילמו אלפי דולרים לראש כדי שהבדואים יכניסו אותם הנה, והגיעו בריאים ושלמים והרימו טלפון הביתה וסיפרו כמה זה קל. רק אצל משוגעים כמוכם המציאות הפוכה ממה שכל אחד מאיתנו רואה בשתי עיניו. חלאס.


  אין גבול לשקרים שלכם.

  1. אם הם משקרים למה הייתה זו המדינה שמנעה מעיתונאים להתקרב? אם הם משקרים, בבקשה, שתבוא המדינה, הצבא, החיילים ויספרו לנו את גירסתם.
  2. לא נתנו לעיתונאים להתקרב כי רצו לשים סוף לפסטיבל הזה ולמנוע את הפסטיבלים הבאים. ולגבי "ערלות לב" - אתה וחבר מרעיך, אתם ערלי הלב. אתם נוטעים באפריקאים את האשליה שהדלתות פתוחות כאן ובכך גורמים להם להוציא אלפי דולרים כדי להסתנן למדינה בה אין להם שום עתיד. אתם אלה שגרמתם להם להתגודד מול הגדר. אתם האחראים לגיהנום שהפך מנת חלקם של מאות אלפי ישראלים, מהשכבות החלשות ביותר, שנאלצים להתמודד עם שיטפון של פולשים מהעולם השלישי. אתם רשעים מרושעים.
 94. 15
  מאוחר מידי. רוח המפקד העליון נושבת בחוזקה, אנשי שלומנו הוצבו בכל נקודות ההחלטה והביקורת הקריטיות, ולנו נותר רק להסתכל מהצד - ולבכות.
 95. 14
  איפה כתבות על חיילים וסתם אזרחים שלא נראים בלוק הנכון, שלא מורשים להיכנס למקומות בילוי.
 96. 13
  ושוב פחדנות בעיתון "הארץ"

  כרגיל, מאמר שמתחמק מלתת פתרונות ועוסק בלנגח ולסקול, כותבו מתחבא מאחורי כותרת "מאמר מערכת". צאו החוצה מהמחילות שלכם, והביעו את דעותיכם בגלוי. באמת פלא שאף אחד לא מקשיב לכם, סימני שאלה חסרי פרצוף.

  1. באישור מיוחד זאת עמירה הס
 97. 12
  תחילת סוף בית שלישי החלה
  1. עוד יגיע היום ומאה אלף האפריקאנים שהסתננו לכאן וחיים כאן באופן בלתי חוקי , יפתחו את הפה שלהם כמו הנער בן ה- 17 שבמקום לומר תודה ,משמיץ את ישראל (תרבות המגיע לי). מי שמטיף והטיף לקליטתם הוא המוביל את ישראל לאבדון.
  2. מי שיוביל לחורבן זה השקרים שלכם על כך ש 21 אנשים היו כלואים בין הגדרות, בשעה שידעתם שהם נכנסו לשם ברצון, ויכלו כל העת לצאת משם למצרים שכלל אינה מושמצת בועידות שלכם כמפרה זכויות אדם
  3. מה הם בכלל מגיעים לכאן, הרי בועידות זכויות אדם שלכם ישראל הינה היחידה באפריקה ובאסיה המפרה זכויות אדם, כלומר יש להם המון מדינות באפריקה לשם הם יכולים לעבור באופן חופשי מבלי להזדקק כלל לעורכי הדין שלכם, ולבג"צים שלכם.
 98. 11
  שקרים עליך ישראל, מתובלים בקצת הסתה ורשעות לשמה, אז בואו נעשה סדר בבלגן: א. מהגרי עבודה בלתי חוקיים, לא פליטים, ב. נקבצו ליד הגדר, לא נכלאו בין הגדרות, ג. מי שרוצה להיכנס לישראל מוזמן להגיש בקשה מסודרת במעבר הגבול בטאבה, ד. זה תמיד טוב להסית נגד היהודים, כולם בעולם עושים זאת אז גם הארץ מצטרף לחגיגה, למרבה השמחה (ויש הרבה שמחה עם השלמת הגדר) הציבור בישראל כבר לא כל כך קונה את זה. אז...שלא יעבדו עליכם.
 99. 10
  אני מקוה שזאת תהיה המדיניות הקבועה של ממשלת ישראל. אם מישהו רוצה להכנס

  בכח לישראל, יש לעצור אותו בכח.

 100. 9
  הקרבן הפך לקלגס, הגר שהיה במצרים ולאורך כל ההסטוריה הפך לרודף, אכזר וגאה וכן גם פושע, למה לא, העיקר אנחנו בסדר בעיני עצמנו
  1. לישראל הסתננו כבר יותר ממאה אלף אפריקאנים. התקציבים שיטפלו בהם יהיו על חשבון מועטי היכולת בישראל. השנאה לבני עמך יוצאת מגרונך. בשנאה לא בונים חברה טובה יותר. מטוב לך שתתנדף מפה.
  2. אם נמשיך להכניס מאות אלפי אפריקאים וזרים אחרים מהעולם השלישי, כמו שאתם רוצים, המדינה הזו תיחרב ואנחנו נחזור להיות עם בלי ארץ, נרדפים, מושפלים, נרצחים מחוסר אונים מוחלט. זה הגורל שאתם מייעדים לנו, זה הגורל שלא נסכים לקבל על עצמנו. ברור?!
  3. אתם מבינים? אם מדינת היהודים לא מוכנה להכניס דרך הגבול עבריינים פולשים מהעולם השלישי (חלק מגל עצום של פלישה זרה) שעברו 5 מדינות ושילמו אלפי דולרים כל אחד כדי להגיע הנה - היא מבצעת פשעים נגד האנושות, לא פחות! פשעים נגד האנושות! שומו שמיים!
  4. ל 9 החרדון, הם באים לפה לא אנחנו אליהם, אז איך אנו קלגסים?

   מה, אין גבול לטיפשות וצביעות של הסמולנים?

  5. מה אתה אומר, גם סבא שלי שילם הרבה כסף כדי לצאת מגרמניה ולהגיע לפלסטינה ב1939
 101. 8
  צריך לתבוע את עו"ד ענת בן-דור מהתוכנית לזכויות פליטים ועו"ד אסף ויצן ממוקד הסיוע לעובדים זרים על פגיעה בבטחון המדינה ופגיעה בזכויות האזרחים הישראלים ובערך הרכוש שלהם. כמו כן צריך להסביר להם שרבים מהפליטים האפריקאים אינם פליטים כלל וכלל אלא פושעים מבוקשים במדינותיהם או חיילים עריקים בצבא הממשלה או המורדים האחראים למעשי רצח ושוד
  1. כל פושעי ה"סיוע" חייבים לעמוד לדין על בגידה ולהישפט למאסר עולם עם עבודות פרך, במקרה הטוב. האנשים האלה חרטו על דגלם את חיסול מדינת היהודים באמצעות הצפתה בנהרות של פולשים מהעולם השלישי
  2. לא צריך לתבוע אותם. צריך לטפל בהם, בלי משפט, כמו שהשחורים באפריקה שהם דואגים להביא לכאן מטפלים באנסים. מי שאונס אותנו להפוך למדינה אפריקאית צריך לקבל בדיוק את אותו יחס.
 102. 7
  תקיפת אוכלוסייה אזרחית? טיעון זה כבר יכול להשתייך לספקטרום הפסיכיאטרי
 103. 6
  די למעשים המחפירים, יש לקבל את כל תושבי אפריקה במיוחד המוסלמים ולשכנם בדירה של כותב הכתבה המאוד אלמוני
 104. 5
  איזו דרמה! איזו פומפוזיות! ישראל וישראל וישראל. הנה מספר פעלים שליקטתי מה"מאמר" הנ"ל: ירו, דחפו, צרחו, סולקו. ממתי דיבוב של מסתננים לא חוקיים ע"י עורכי דין של איזו עמותה הזויה, נהיה דיווח עיתונאי? ומניין הקביעה שישראל עושה פשעי מלחמה? חבר'ה תרגיעו שם. זה קצת מעורר גיחוח וזה ממש לא משיג את המטרה, אפילו אם אתם צודקים
  1. פשיסט חסר מצפון
  2. נכון, דיבוב של מסתננים לא חוקיים זה ממש לא עיתונות. אבל כשיבואו כל מיני שוברי שתיקה למיניהם, ויספרו בעברית צחה מה היה שם, הרי גם אז לא תאמין. אז למה אתה בכלל טורח להגיב כאן?
  3. ממתי? ממתי שעל דעיכת עיתון הארץ השתלטו עוכרי ישראל
  4. תמשיכו לתת לקומוניסטים לפעול ותגיעו גם אתם לכאן
  5. למתכנה אקסודוס: ואתה מחלל שואה בהשוואה הדבילית של מהגרי עבודה ליהודים בשואה
 105. 4
  וחיילי ארה"ב פותחים באש על מקסיקנים מסכנים

  חייל ארה"ב שיבחין במסתנן מקסיקני רשאי לפתוח עליו באש. ופה? מקסימום דוחפים במוט מהגדר. אם המסתנן ישאר מטר מהגדר ולא ייגע בה לא יאונה לו כל רע מצידנו. המסתננים מוזמנים להשאר במצרים ועמותת "כולנו פליטים" מוזמנת לממן להם, שם, מחנה פליטים.

  יש בת"א אלפי דירות, קטנות ועממיות - בדיוק מה שהמחאה ביקשה, המשמשות כיום הומלסים אפריקאים במקום הומלסים ישראלים. לא חלם?
  אפריקאים לאפריקה, דירות ישראליות - לישראלים.

  1. וזאת האסמכתא שאם אלה מבצעים פשעים, אז אלה לא?
  2. מאחל לך לגור בדירה קטנה ועממית כזו

   אם היית רואה איך חיים אותם מהגרים בצפיפות איומה, בתנאים לא תנאים ובשכר דירה מופקע שישראלים ״טובים״ גובים מהם לא היית מקשקש כך.
   לך לרחוב סלמה ותבקר אחד מהמהגרים, אולי יפתח לך הלב שנאטם ככל הנראה ממנת יתר של ריאליטי זול...

  3. הלוואי שישראל תתיחס לפליטים ומהגרים כמו ארה"ב

   גם אם פה ושם יש דוגמאות שונות, הרבה יותר קל להיות מהגר או פליט בארה"ב מאשר בארץ, ולפחות מתיימרים להיות אנושיים.

  4. הדירות האיומות שאתה מתאר הם חלום בעולם השלישי, בודאי באפריקה

   מאות מליוני אנשים גרים בעולם בדירות הרבה פחות טובות מאשר אילו בסלמה, ללא חשמל וללא מיים זורמים. אתה מוזמן לבוא לפיליפינים ולראות מליונים גרים כך אז מה אתה מבלבל במוח על תנאי מגורים או שאתה מציע שאנו נבנה לכולם דירות בארצותיהם לפי הרמה שנראית לך סבירה ??

  5. שטויות, סיפורי סבתא.

   קודם כל, אין שום "חיילים" אמריקאים בגבול עם מקסיקו או קנדה - אלו לא מדינות אויב. זה לא הגבול עם סוריה או לבנון. דבר שני, לארה"ב משהו כמו 3100 קילומטר של גבול עם מקסיקו (כן, זו לא טעות 3100 קילומטר של גבול) - אין שום דרך לעצור מסתננים או לשים אנשים על כל חצי קילומטר. ובוודאי שאיש אינו יורה בהם. מדובר בקבוצות של גברים, נשים וילדים. אין אמריקאי שהיה מעז לירות במהגרים לא חוקיים. אני חותם לך על זה כאמריקאי שמתגורר פה כבר 12+ שנים.

  6. כל הויכוח על גודל הדירות לא רלוונטי. בישראל אין מקום לעשרות מיליוני מהגרי עבודה מאפריקה. גם לא לעשרות מיליוני פליטים (מה שהם לא)
 106. 3
  הפושעים האמיתיים הם אלה שרוצים לקלוט בארץ מאות אלפים ומליוני אפריקנים
  1. הפושעים האמיתיים הם אלה שרוצים לקלוט בארץ מאות אלפים ומליוני יהודים. יש להם מדינה, שיחזרו לגרמניה!
  2. הפושעים האמיתיים הם אלה שבמשך 12 שנות חינוך עשו לי טקסי יום השואה וסיפרו לי על חסידי אומות העולם ושיקרו לי כאילו שאנחנו ננהג אחרת

   קשקוש בלבוש. הייתם אומרים: "דע לך, ילד, שלפני 50 שנה בערך סבתך היתה נואשת, ואומות העולם טרקו דלתותיהן בפניה כדי לא לקלוט מליוני יהודים, וישראל לא טובה יותר, ו'תדחף' במוטות ברזל וגז מדמיע עד שתשיב אל המדבר חבורת אנשים נואשים, כדי לא לקלוט בארץ מליוני אפריקנים".

   ואז הייתי מבין.

   אבל לא, שיקרתם לי. הבטחתם לי שאנחנו עם סגולה. שאנחנו אחרים. שלעולם לא עוד.

   קשקוש מקושקש, שקרנים.

  3. פושעים הם אלו שממנים את השקרים של הנער ושתי הנשים. מטומטמים בכל העסק הזה הם אלו שריחמו על האישה והנער שכעת משמיצים את ישראל ומספרים שקרים לכל מי שמרבה לשלם להם ולבני משפחותיהם. בושה לאלו שרחמו על השלשיה הזו ובושה למי שמשלם להם עבור שקריהם.
  4. הפאשיסט יניב, לי לא זכור שמורינו אמרו שנקבל לתוכנו מהגרי עבודה אלא שנבנה פה בית לעם היהודי

   אין באריתריאה שום מלחמה כיום וכולם שבאים הם מהגר עבודה מוסלמים המתפקדים כנשק לכל דבר ועיניין במלחמת האיסלאם בשאר העולם.

  5. יניב, הפושע האמיתי הוא השקרן שמנסה להשוות בין מהגרי עבודה במקום בטוח (מצרים) המנסים להיטיב את מצבם הכלכלי לבין היהודים הנרדפים בשואה. לא נשכח ולא ניסלח.
  6. אתה יודע, ביאליק אמר את זה טוב ממני. רק שהיום במקום לקבץ נדבות אנחנו מקבצים צדקנות. נכון, אתה צודק, אני בטח שקרן - הרי בלי תאי גזים, אין מסכנות. בג"ץ קבע - לא גזים, לא מסכן. אנחנו מבינים בזה, יש לנו קושאן היסטורי על הסבל.

   לְבֵית הַקְּבָרוֹת, קַבְּצָנִים! וַחֲפַרְתֶּם עַצְמוֹת אֲבוֹתֵיכֶם
   וְעַצְמוֹת אַחֵיכֶם הַקְּדוֹשִׁים וּמִלֵּאתֶם תַּרְמִילֵיכֶם
   וַעֲמַסְתֶּם אוֹתָם עַל-שֶׁכֶם וִיצָאתֶם לַדֶּרֶךְ, עֲתִידִים
   לַעֲשׂוֹת בָּהֶם סְחוֹרָה בְּכָל-הַיְרִידִים;
   וּרְאִיתֶם לָכֶם יָד בְּרֹאשׁ דְּרָכִים, לְעֵין רוֹאִים,
   וּשְׁטַחְתֶּם אוֹתָם לַשֶּׁמֶשׁ עַל-סְמַרְטוּטֵיכֶם הַצֹּאִים,
   וּבְגָרוֹן נִחָר שִׁירָה קַבְּצָנִית עֲלֵיהֶם תְּשׁוֹרְרוּ,
   וּקְרָאתֶם לְחֶסֶד לְאֻמִּים וְהִתְפַּלַּלְתֶּם לְרַחֲמֵי גוֹיִם,
   וְכַאֲשֶׁר פְּשַׁטְתֶּם יָד תִּפְשֹׁטוּ, וְכַאֲשֶׁר שְׁנוֹרַרְתֶּם תִּשְׁנוֹרְרוּ.

   דווקא אני זוכר שבכיתה, כבר לפני שדיברו על תאי הגזים, חשבו שליל הבדולח היה בעייתי, ושחוקי נירנברג זה לא משהו, ושאפילו הפרעות בקישינייב היו לא שיא התרבות. ובכל זאת, לא ברור לי במה מכל אלה ישראל של היום תבחל.

  7. ההשוואה שלך היא עצמה קשקוש מקושקש ולא החינוך שקיבלתה. האריתראים שבאים בשערינו לא בורחים ממחנות ההשמדה ומתאי הגזים כמו סבותינו וסבינו. לא החינוך שקיבלתה היה שקרי אלא ההשוואות האלו שלך הן השקריות הן ממש בבחינת עלילת דם.איך אתה מעז להשוות ולדמות אותנו כאילו אנו עושים כמעשה הנאצים. היהודים שהתדפקו על השערים בתקופת הנאצים לא ביקשו לעבוד בקניונים מפוארים וממוזגים בשכר יומי ששווה לחודש עבודה בארצם,הם ביקשו רק את זכות החיים עד יעבור זעם. האריתראים באים כדי להשתקע לבנות קהילות לשפר את רמת חייהם תוך שהם דוחקים את האוכלוסייה המקומית ,החיים שם קשים יש עוני יש דיכוי יש גיוס חובה אבל אין תאי גזים ואין מחנות השמדה. אם כך היה אני בטוח שמדינת ישראל הייתה הראשונה לפעול.מי שרוצה לשפר את איכות חייו שיילך למקום אחר.


  8. מספיק עם השטויות. אותם הגופים שנלחמים בפליטים מאפריקה מביאים לארץ אלפי עובדים זרים בכל שנה. אין לנו שום בעיה למלא את הארץ בזרים, יש לנו רק בעיה למלא את הארץ בזרים שחורים שלא עברו דרך קבלני העובדים הזרים שמזרימים כסף לקופת המדינה
  9. אתה צודק אבל אין מה לענות לנאלחים האלה. בנאדם לובש חום לובש חום בכל שפה וגזע ואלה הרוב של האנושות ולכן הרוע ימשיך לשלוט בכיפה ומן הסתם אנו נחזור בעתיד להיות הקורבן של אותו רוע עצמו..
  10. התגובה שלך מאלפת וכך גם התגובות הבהמיות כלפיה אבל אין אפס: כבר השנה ראינו מצג של מיני בדולח נגד זרים פה וחכים יצאו להתלהם כמו תאומיהם האידיאולוגים של הרוע והשנאה בגרמניה סוף שנות העשרים והמסר שלך עם השיר המדהים הזה שציטטת ולראשונה נתקלתי בו משקף את המדיניות הישראלית שבאה לשיאה השנה בנושא טבח היא' במינכן, לדעתי השנה אזכרו את הנושא יותר מכל הארבעים השנה הקודמות והכל למטרות ציניות כפי שמתואר להפליא בשיר. עצוב עצוב.
 107. 2
  תודה רבה לצה"ל שסילק את המטרד הזה מהגבול. שיחפשו את מקומם במצרים.
 108. 1
  השקרים והמניפולציות שלכם - זה הפשע האמיתי נגד האנושות
  1. תצרצר כמה שאתה רוצה. ביום פקודה גם אתה תגיד "לא ידעתי" . אז ידעת ושתפת פעולה עם פשעים מטונפים
  2. צרצר, תמשיך לצרצר ולשקר כיהודי ציוני גזעני ומוסט כרגיל. נדרוש חקירה משטרתית ויראו הציונים כיצד השלטונות מסרבים לחקירה. המגף הדורסני הציוני לא נח לרגע.
  3. אנו פליטים--אתם באמת חבורת מטורללים! כדורים דחוף!
  4. ממש צודק! כל מי שרואה שמרשים לעוד ועוד אריטראים0 וכל מיני כאלה להיכנס ולגמור לנו את הצדינה, לא יוכל להגיד שלא היה שותף לחיסול המדינה.