רק אופ"א תפתור את קללת תורת הגזע שרובצת על בית"ר ירושלים

כשריח הזיעה הופך לריח של דם, ואין עוד הבדל בין נוער הגבעות לנוער היציעים, ובישראל פוחדים: רק מוסד בינ"ל יכול לטפל בנגע הגזענות בבית"ר ירושלים

אין היום קבוצה בליגת העל ובליגות הנמוכות יותר, שאין בה שחקן ערבי אחד לפחות. קשה לתאר את נוף הכדורגל הישראלי בלי השחקנים הערבים, שכמה מהם נחשבים למצטיינים במיוחד. אפילו הנבחרת הלאומית נהנית זה כבר משירותיהם הטובים, וכבר נתקיימו מעקבים חוזרים ונשנים אחר שפתותיהם: האם הן נעות בזמן שירת ההמנון הלאומי או שמא הן חתומות.

רק קבוצה אחת מדירה ערבים. היא לא תודה בכך לבל תיחשב לקבוצה מצורעת, שמקומה לא יכירנה בספורט המקומי והבינלאומי. לא תודה, ותעמיד פנים: במקרה, אגב זיפזוף, ראיתי קטע קצר מתוך ראיון ארוך עם היושב ראש: "עד כה לא הוצע לנו שחקן ערבי ראוי", אמר ולא בוש, "ואם יוצע אי פעם נשקול לגופו". מי שמתאים לכל קבוצה אחרת, אינו מתאים לצרכיו המקצועיים של מועדון הפאר הירושלמי.

קריית שמונה היא אלופה, ואילו בית"ר משתרכת לה בזנב הטבלה; מתי בפעם האחרונה טענה לכתר. אין זאת, כי אם קללת תורת הגזע רובצת עליה, ודנה אותה לבינוניות ומטה. זה לא ייגמר עד שזה לא ייעקר; וזה לא ייעקר עד שלא תקבל בית"ר ירושלים אל בין שורותיה גויים של שבת.

אין די בהטפות מהפה ולחוץ, בקריאות חסודות ברמקול, בכרוזים שמופצים על ידי ההנהלה השקרנית: אם רק נאה דורשים ולא נאה מקיימים, האוהדים מבינים את הרמז ולועגים לו: שמענו, שמענו אתכם, אבל כולנו כאן יודעים ששחקן ערבי לא יעלה ולא ישחק אצלנו. הדשא שלנו כחול-לבן יותר, ולא כל מחבל ידרוך עליו ועלינו. השינוי בבית"ר לא יבוא מבפנים. אין במועדון כוחות שירצו ויוכלו לשנות את מציאות ה-Araber Raus; זה אבוד. רק ללחץ כבד מבחוץ יש סיכוי לתקן את המעוות, לנקות את המלוכלך.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב כתבות ופרשנויות הספורט ישירות לפייסבוק

אני מכיר לא מעט אוהדי בית"ר, שבדרך כלל הם פיינשמקרים לא קטנים, ורק במקרה מיוחד זה הם תתרנים גמורים. ואיך נקלעים אנשי עידית לסביבה של זיבורית? פשוט מאוד: זאת ההזדמנות המתנשאת שלהם לרדת אל העם, להריח את ריח הזיעה של האספסוף כאילו היה בושם. הגיע הזמן, חברים, לתת לכנופיית בית"ר גט כריתות, להחרים אותה.

כי עכשיו מתחלף, כשם שאין הבדל בין תג מחיר בשטחים למחיר שמשלמים העובדים הערבים במשתנת האיצטדיון או בקניון מלחה הסמוך. לו טדי קולק עדיין חי, בוודאי היה תובע להסיר את שמו ממתקן החרפה.

מי מפחד מאוהדי בית"ר ומנחת זרועם; מי לא מפחד, בעצם. ההנהלה מפחדת, המשטרה מפחדת, מוסדות ההתאחדות ושדרי הטלוויזיה והרדיו מפחדים, הרוב הדומם מפחד, אם הוא עדיין רוב ועדיין דומם, ולא הצטרף בינתיים לעדת הצעקנים המסוכנים. ויתר מכולם מפחדים השחקנים עצמם, כי כבר היו דיבורים מעולם, וכבר היו תגובות מאיימות ומשתיקות. ומי שנכווה ברותחים מעופשים, לא ירצה לשוב ולטבול באותה אסלה רותחת.

למוסדות הכדורגל הבינלאומיים אין סיבה לפחד, ויש להם סיבות להתערב. זה לא סביר שבתקנון פיפ"א ואופ"א ובחוקת האיחוד האירופי אין סעיף, שמאפשר להחרים מועדון מחרים; לסלק התאחדות מקומית המשלימה עם קיומו של מועדון כזה בתוכה. לו סרבו במדריד או בלונדון לצרף שחקן "משלנו", לו השמיעו שם בכל משחק קריאות אנטישמיות, לו פרעו ביהודים לאחר תבוסה או ניצחון – כבר היה נמצא הסעיף המתאים; נתניהו וליברמן בעצמם היו דוחקים למצוא אותו וליישמו.

כתבות נוספות בנושא

זה לא הקהל, זה המועדון, אלון עידן | בין טולוז לקניון בירושלים, גדעון לוי | החוליגניזם לא רק במגרש, עוזי דן ועוז רוזנברג

תגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות
 1. 46
  יוסי שריד גזען יהיר ומגעיל - שונא מתנחלים ויהודים כשרים
 2. 45
  עוכרי ישראל זה מה שאתם

  במצווה אחת אני דבק למחות את גזע עמלק !
  רוצים ערבים יש בהפועל ובחיפה בשפע
  בביתר לא ידרוך שחקן ערבי לעולם תאכלו תלב
  מישהו דיבר אי פעם על בילבאו הבאסקית ?
  רק לשמאלנים במדינה הזו שאפילו אין להם רוב בכנסת פותחים פה פה ג'ורה

 3. 44
  כנסו כותבי עיתון הארץ וגם אוהדי בית"ר וכל האנשים!

  אין בן אדם שימנע את הערכים שגדלנו וחיינו אליהם!
  מה אכפת לכם שאין לנו שחקן ערבי? אז מה עם ברוב הקבוצות יש?
  קיצר, אתר שלא שווה יחס, פשוט בושה. יש לנו קהל טוב מאד, שבא ומעודד כל הזמן, ורובו נמנע מלעשות שטויות מיותרות. חוצפה!
  אני מאחל רק כשלון לעיתון הארץ השמאלני!
  אנחנו גאים להיות אוהדי בית"ר ובערכי הציונות עליהם גדלנו!

  1. ציונות?

   האם אתה מסוגל להבחין בין ציונות לגזענות?
   יש לך מושג עד כמה דעותיך רחוקות מז'בוטינסקי מייסד בית"ר?
   תהיה אוהד של מי שאתה רוצה, רק תבחין בין ציונות לנציונל-ציוניזם

 4. 43
  לפי התגבות, אוהדי בית"ר מחזקים את הסטיגמה עליהם

  תבינו הוא טוען פה שהבעיה מעבר לקהל הגזען שלכם היא שהמועדון עצמו משתף עם זה פעולה עם זה ובעצם מאז קיומה של הקבוצה הגזענתי שלכם לא שותף בא שחקן ערבי. יתרה מכך אפילו שחקן זר ממוצא אפריקאי שהתאמן אצלכם לאחר שגילו שהוא מוסלמי גירשו אותו מבית"ר. תבינו אתם כל מה שמגעיל באנושות כולה .והאירוניה היא שאתם והראשונים לבכות על גזענות בחו"ל כלפי יהודים ולא מצליחים להבין כמה אתם דוחים.

 5. 42
  כשנשרקת שריקה ללא עברה הפושע שבך יוצא משליטה.
 6. 41
  שמישהו יעשה פעם כתבת תחקיר על הדובר של ביתר. יהיו שם הפתעות

  קוראים לו אסף שקד.
  זה ייתן לכם כתבה של שני עמודים, עסיסית במיוחד

 7. 40
  די להטלת כתם בכל הקהל הבית"רי, ומספיק כבר עם מסע-הצלב נגד בית"ר ירושלים.

  מי שהתפרעו במלחה - שיענשו. שהמשטרה תתפוס אותם, ושבתי-המשפט ישיתו עליהם עונש ראוי. לא מדובר באוהדי בית"ר שהתפרעו, מדובר במתפרעים שהם גם, במקרה, אוהדי בית"ר. לקבוצה הירושלמית יש גם אוהדים שמצביעים למר"צ. די כבר לסטראוטיפיזציה של המועדון.

  פיפ"א ואופ"א? ההתאחדויות לא עשו כלום לקבוצות הבאסקיות שלא שיתפו, במשך שנים!, שחקנים ספרדים. רק באסקים (מספרד או מצרפת) וזרים. והן לא סיפרו סיפורים. הן אמרו במוצהר: לא אצלנו. עד שסמואל אטו לא איים שלא יעלה חזרה לשחק, את אף-אחד באירופה לא עניינו קריאות הנאצה. מדריד? לריאל מדריד יש מועדון אוהדים נאצי. שלטים שמונפים ביציעים באיטליה הם לאומניות טהורה.

  הרעיון של "לשבור את בית"ר" הוא לא רק הזוי, הוא גם מסוכן. מי שדוחק אנשים לפינה, שלא יתפלא כשהם דוחפים חזרה. ההנהלה עושה מה שהיא יכולה. האוהדים הלא-קיצונים דוחים את התופעה. המתפרעים אינם אשמתה של בית"ר. הם אשמת החברה הישראלית. הם לא שונים מעבריינים אחרים, שלצערנו יש לנו יותר ויותר והם. הם פשוט מזהים את עצמם עם בית"ר. זה הכל. ואגב, לא בטוח שאפשר לקרוא להם אוהדים.

  1. כל מילה בסלע!
 8. 39
  ולמכבי ת״א יש ערבים???

  רק על בית״ר התלבשתם!!!

 9. 38
  לטפשים והבורים : בריאל מדריד משחק כארים בן זמע, בניוקאסל בן ערפה
 10. 37
  והאלימות של הפועל תל אביב?

  צריך לסגור קבוצות שההתנהגות שלהם אלימות כמו הפועל תל אביב!! מי מפחד מאוהדי הפועל תל אביב?כולם!!! אבל אוהדים אלה הם אנשים מסוכנים לסביבה ומקומם מאחרי סורג ובריח!

 11. 36
  חייבים לסגור את הקבוצה הגזענית הזו. יש גבול.
 12. 35
  כל הכבוד לבית"ר! - הכוונה לקבוצה, לא לאוהדים. בגזענים צריכה לטפל המשטרה, רק היא - ורק בהם, בשום פנים לא בקבוצה. עונש לקבוצה בגלל גזענות של חלק קטן מאוהדיה, הוא עוול משווע.
 13. 34
  Build them a bib zoo, like in the Bronx NY

  With they football team.....YACK .
  The problem Israel having is that this baboons behavior, is the results of this idiotic government policy for a loooong time.

 14. 33
  ליוסף. נגלה לך סוד שאתה לא יודע. וכנראה גם לא מענין אותך

  באירופה. וגם בדרום אמריקה. ושלא לדבר על העולם הערבי [שהוא כבר לא דוגמא לכלום]. יש קבוצות שמניפות דגלים נאצים. וקוראים כל המשחק. מוות ליהודים. ותחי פלסטין. קודם כל אופ"א תתפל בזה ואחר כך בבית"ר ירושלים.

 15. 32
  גזענות , אלימות ובית''ר היינו הך

  אודי רובוביץ' ושמעון צ'רנוחה הפכו אותה ואת האלימות בת בריתה לדרך חיים, והפוליטיקאים יותרי בית''ר יישמו אותה התחומם, וברטשם ראש בית''ר מנחם בגין, אבי מלחמת לבנון א' וקבלן הביצוע אריאל שרון

 16. 31
  הגזענות של בית''ר טבועה בהמנון התנועה שכתבו זאב ז'בוטינסקיו האלימות בת בריתה בברית הבריונים

  שחקנים כמו אודי רובוביץ' ושמעון צ'רנוחה הפכו את האלימות לדרך חיים ושמה כאסאח, ופוליטיקאים כמו יהשע מצא, רוני בר און, ויורשיהם הביאו את הפן הפוליטי של הכסענות והאלימות הזאת, שאחד משיאיה הוא מלחמת לבנון א' מיסודו של ראש הית''ר מנחם בגין

  1. מועדון פאר ? אפילו אפואל ניקוסיה יותר ידועה
  2. ובארסנל בן עיון, אחרי רביבו בויגו, שפיגל בנאנט ושפיגלר בפאריס סן ז'רמן

   חבורת גזענים מטומטמים ובורים, גם בכדורגל

  3. לידע כללי

   אפואל ניקוסיה, סתם שתדע, היא אחד המועדונים היחידים שהקהל שלו יותר פאשיסטי מבית"ר, למרבה האירוניה. צלבי קרס, שנאת זרים, הכל.

 17. 30
  מדבר מי שמבקר את חברו ברגותי בכלא ?
 18. 29
  ביתר ירושלים זה עבודה עברית. יללה ביתר! נעול על ביתר ירושלים
 19. 28
  טיפש מטופש, מה עם הלינץ' שעשו היום בחתן יהודי ובחברו שהלכו לקבר של סבתו?

  30 ערבים התנפלו על החתן וחברו ועשו בהם לינץ' אבל על זה יוסי שריד לא יכתוב

 20. 27
  ואם באירן מינכן לא תקבל שחקנים יהודים

  כל העולם ימהר לגנות את מדיניות זו , אין הבדל בין מצב דימיוני זה לאמת המתרחשת בקבוצה ביתר ירושלים. קבוצה גזענית שממחישה את המתרחש בישראל שנת 2012. ביבי , לפני שאתה מציג מסמכים משנות ה-40 המוקדמות, אנא הצג את הנעשה במדינת ישראל בהווה.

  1. There are no Jewish player in Byern

   Must be becasue htey are racist

 21. 26
  לפרק את קבוצת בית"ר ירושלים
 22. 25
  תארו לכם שבאיירן מינכן תחליט שהם לא מקבלים יהודים לקבוצתם..

  "היהודים" יזדעזעו ממדיניות הקבוצה .
  אין הבדל בין מקרה ביתר ירושלים למקרה דימיוני זה.. ביתר ירושלים קבוצה גזענית במדינה גזענית. ביבי, אין לך זכות להציג מסמכים. ביתר ירושלים היא המסמך האמיתי והכואב המתאר את ההוויה בישראל 2012. - תחילה, תציג מסמך זה.

  1. אבל מה אתה משווה? יהודים לא אומרים מינכן שלי

   יהודים לא יורים בראש של גרמינה בת 5 כמו המחבל הערבי בטולוז. יהודים לא אומרים שגרמניה היא שלהם. יהודים לא דוקרים גרמנים ברכבת. יהודים לא מפוצצים מסעדות ורוצחים משפחות והופכים לנכים את הניצולים. כל השוואה בין המצב בישראל ביננו לערבים ליחס ליהודים באירופה הוא פסול מיסודו תתבייש לך על השקר הגס

 23. 24
  לטפל באוהדי הפועל ת"א קודם

  קהל אוהדים שחוזר ומזכיר בכל פעם מוטיבים של שואה ומזלזל בה עד שהוא מאחל אותה לאוהדי קבוצה אחרת לא ראויים ליחס הגון. באירועי הדרבי שלהם מול מכבי ת"א הם רק חשפו את פרצופם האמיתי מזה שנים. נראה לי שפתרון צריך לבוא גם במקרה הזה ואולי אפילו לשקול הורדת ליגה או עונה שלמה ללא קהל. העונש היה קל מדי וההתפרעויות רק יחזרו.

 24. 23
  הייתי מקבל את דעתך אם היית מכוון גם לקבוצות ערביות המקללות יהודים

  מה גם שזכותה של קבוצה להחתים את מי שהיא רוצה וחוץ מזה מר שריד אין לך במה להתעסק לך תנסה לתקן את מה שהסכמי אוסלו האומללים שאתה עודדת אותם גרמו לשתי הצדדים

 25. 22
  יכולים בקלות! לצלם את היציעים, לזהות את הטרוריסטים הגזענים לדפוק להם 'שרביט קסמים' בראש...

  בצאתם מהאיצטדיון (אז השאר יחכו עוד 15 דקות ביציאה) ... ולשלוח אותם כמו 'חץ' למעצר ולשיפוט מהיר למחרת בבוקר! שם במעצר, כך יש לקוות, יחכו להם מוסטאפה וחבריו שילמדו אותם דבר או שניים על כח ושיוויון.
  הסתה היא הסתה, תקיפה היא תקיפה, פגיעה היא פגיעה, ולא משנה ע"י מי או איפה בוצעו.

 26. 21
  ומה עם גמר גביע המדינה במעמדו של שר החינוך והספוט ,כאשר שחקני ביתר סירבו ללחוץ את ידו של השר!
 27. 20
  אנחנו מחרימים את בי"תר הלוואי והמנחוס ירדוף אותם
  1. דווקא במשחקי הליגה האחרונים המזל משחק לביתר, ובגדול!
 28. 19
  לפי ההגיון שלך צריך גם להשעות את אתלטיק בילבאו הספרדית
 29. 18
  גזענות בכדורגל היא ספיגת שער עצמי שאינו מחויב המציאות. צריך פשוט לבטל את המשחק האכזרי והמטופש הזה לטובת משחקים פחות אידיוטיים.
 30. 17
  No Arabs in FC Barcelona or Miami Hit either

  Banned them now

 31. 16
  ההנהלה מפחדת מהאוהדים. ראו את גאידמק, שתמך בסכנין אבל בירושלים פחד להמרות את פי האוהדים. הבעיה שאין מי שיעיד בגוף ראשון על מה שנאמר בחדרי חדרים.
 32. 15
  אכן צודק

  לצערי הגזענות כיסתה לנו את העיניים והבליטה את הטפשות שלנו

 33. 14
  הכי טוב זה לסגור את הקבוצה המקוללת הזו שמביאה שנאה ורוע גזענות וכוחניות
 34. 13
  זוכרים מדינה בה נתן השלטון יד חופשית לפושעים תת רמה וחולי נפש? ניזכר ביחד ביום הזכרון...
 35. 12
  שריד הפליט

  האם גזענות היא עברה פלילית או מוסרית שהפליט יחליט רק אז שיבא ויתן עצות בנתיים שמעתי שברלין היא הטרנד החדש יכול הפליט לעבור ולגור שם בטח יקשיבו לו הרבה יותר מכאן מי כאן באמת הגיזען האמיתי אני שואלת ????

  1. מי כאן הגזען ?

   אין כל ספק.את גברתי ! אפילו כדרך רוב הגזענים ,לוקה בבורות

 36. 11
  אני אוהד בית"ר ,ירושלמי דור חמישי ,ביני ובין גזענות אין דבר וחצי דבר,ומה שעושה מר שריד זו הכללה גזענית,האם קומץ מאוהדי סכנין או אח"י נצרת שקראו במשחקים קריאות כמו "חייבר חייבר יא יהוד ג'ייש מחמד ס-יעוד" עושה את כל אוהדי הקבוצות הללו גזענים? התשובה שלי היא לא,אבל ליוסי שריד מתאים להצטרף לעגלת הקקפוניה ולזעוק יחד עם העדר בית"ר היא גזענית,שניתן ציונים לשריד על התיחסותו לשונים ממנו? מיותר.
  1. בסכנין משחקים ערבים ויהודים. ביתר ירושלים לא מקבלת שחקנים ערבים.
 37. 10
  מתי תלמד יוסי שלרוץ אל הגויים זה לא מכובד ולא מועיל? חגגת אחרי נאום אובמה בקאהיר ואיפה אתה כעת?
 38. 9
  ומי יטפל בנגע הגזענות בקרב מנהיגי ערביי ישראל - שאומרים, ברוב חוצפה נאלחת ובפה מלא, שאין דבר כזה עם יהודי וממילא אין לו את הזכות להגדרה עצמית? במה חנין זועבי טובה מאחרון הגזענים בקרב אוהדי בית"ר?...

  ומי יטפל בנגע הגזענות בקרב מנהיגי ערביי ישראל - שאומרים, ברוב חוצפה נאלחת ובפה מלא, שאין דבר כזה עם יהודי וממילא אין לו את הזכות להגדרה עצמית? במה חנין זועבי טובה מאחרון הגזענים בקרב אוהדי בית"ר?...

  1. הם צודקים וזה לא אלימות

   איך בדיוק, אתיופים, רוסים, תימנים ומרוקאים שייכים לאותו עם ?
   אותה דת, אולי.

  2. יש לזה הסבר כנס

   האתיופים הם עדה נפרדת ועובדה שלקח זמן לרבנים לאשר את עלייתם, אחת הסברות אומרת שהם צאצאים של מלכת שבא מאפריקה, אולם הספרדים והאשכנזים אחד זה דבר אחר. עם אחד הם, איך תסביר שכהנים יש רק אצל הספרדים והאשכנזים? ואיך תסביר שלמזרחים אין את תווי הפנים שיש לערבים, וגם לאשכנזים אין תווי פנים גרמנים?

 39. 8
  מה עם אוהדי סכנין?
 40. 7
  יוסי היקר

  לך תיראה אם אני פה. next

 41. 6
  כל מילה בסלע.אוהדי בית"ר כמו טרור תג מחיר, הנהלתה, כמו ביבי ליברמן וישי ושאר אלופי הצתות שנאה ומלחמות בימין
 42. 5
  גם בילבאו הספרדית משתפת רק באסקים
  1. bilbao is a traditional club

   אם ביתר הייתה משתפת רק שחקנים מירושלים זה יהיה סביר אבל בביתר זה סיפור אחר היא משתפת כל דבר חוץ מערבים זאת כבר גזענות ו בבקשה אל תנסו להתחכם כי זה ברור כשמש שביתר הוא מועדון גזעני מגעיל

 43. 4
  למרבה הצער, הקשר של אוהדי כדורגל עם קבוצות ניאו-נאציות וכנופיות עבריינים לא נולד לא בישראל ולא בירושלים

  בל העולם מועדוני הכדורגל מקבצים סביבם איגודי פאשיסטים ופורעי פרעות (או שמא להיפך, הפאשיסטים והפורעים משתמשים במועדוני הכדורגל כלשכת הגיוס הראשית שלהם). בארצות הבלקן, למשל, במהלך העשור האחרון אוהדי כדורגל רצחו בדם קר אוהדים ממדינות שכנות, וגם בעלי דעות פוליטיות שמאלניות מדי לטעמם מאזרחי מדינתם. בכמה הזדמנויות ההתפרעויות כמעט והסלימו לעימות מזוין בין מדינות, ובראש כנופיות האוהדים עומדים פושעי מלחמה מבוקשים מימי מלחמות הבלקן בשנות ה-90 וראשי ארגונים ניאו-נאציים.

  גם אוהדי הכדורגל בגרמניה הרשו לעצמם לשחרר כמה הצהרות מעניינות על הכדורגלנים המשובחים ממוצא טורקי שייצגו את ארצם (בכבוד רב, יש לומר) במונדיאל האחרון.

  בקיצור, בית"ר, את לא לבד בזרם הביוב הזה. לכן גם פיפ"א ואואפ"א לא יעשו כלום. גם הם מפחדים.

  1. צרת טפשים חצי נחמה ?
 44. 3
  אתה מכיר את אוהדי ביתר ? ומי אתה שתכליל

  ניתוח לוגי של מאמר זה רק במקום אוהדי ביתר יש שלטון ישראלי:

  השלטון הישראלי זקוק לנטו שיתפוס שילטון יתן לפלסטינאים מדינה וישליט סדר במדינת היהודים

  קשה לראות אדם בוגר שמבקש שאחר ינהל אותו כי הוא לא יכול

  האחריות היא של המדינה ומי שעובר על החוק המדינה צריכה לטפל אף אחד אחר לא יעשה כן

  ראה סוריה והתפכח

  1. הוא אוהד כדורגל שרוף...
 45. 2
  לא נמאס לכם כבר למחזר את הידיעה הזו?

  בתור אוהד ביתר שפוי אני מגנה כל אלימות. אבל למה להאשים את המועדון?
  איפה המשטרה? תתכבד המשטרה ותעצור כל אזרח שביצע פעולה אלימה ללא קשר לאיזו קבוצה הוא אוהד. אם תהיה שררה לא תהיה אלימות - לא פיזית ולא מילולית.
  נחמד שכל התקשורת אוהדת הפועל קפצה על האירוע המכוער בקניון כמוצאת שלל רב כדי להדחיק את אירועי הדרבי.
  ואפרופו אירוע מכוער - איך לא קראו לו כבר - פוגרום, לינץ', פרעות. מעניין כביכול שלוש מאות איש נגד עשרה אבל אף אחד לא נזקק לטיפול רפואי?
  זה לינץ' זה? להזכיר לכולם את הלינץ' ברמאללה? לא יכלו לזהות את גופות חיילינו המסכנים.
  אז מצד אחד תרגיעו ואל תגזימו ומצד שני שמשטרת ישראל תעשה מעשה. יאללה רדו לרוב המכריע והטוב של אוהדי בית"ר מהגב!

 46. 1
  "ואין עוד הבדל... " ההיה אי פעם הבדל?