שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
אורי בלאו
אורי בלאו

ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, הקים לפני כשבועיים וחצי חברה חדשה, "אהוד אולמרט שירותי ייעוץ בע"מ". החברה, שאולמרט הוא בעל המניות היחידי בה, הוקמה ב-7 באפריל, כשבוע לאחר סיום תפקידו והשבעת ממשלת נתניהו. על פי נתוני רשם החברות, יושבת החברה ברחוב מנחם בגין 23 בת"א, במשרדיו של עורך דינו ומקורבו של אולמרט, עורך הדין אלי זהר.

על פי נתוני הרשם כתובת מגוריו של אולמרט היא רחוב בלפור 3 בירושלים, כתובת מעון ראש הממשלה הרשמי. מסתבר, אם כך, שאולמרט, הידוע בקשריו הטובים עם אילי הון ואנשי עסקים, הקים את החברה בטרם שינה את כתובת מגוריו ובעודו מתגורר במעון ראש הממשלה.

מאז סיום תפקידו, התמודד אולמרט עם כוונת היועץ המשפטי לממשלה מני מזוז לערוך לו שימוע בפרשת "ראשונטורס", בה הוא חשוד בעבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, מרמה והפרת אמונים, רישום כוזב במסמכי תאגיד והעלמת הכנסות במרמה. באותו היום בו נרשמה החברה החדשה, הגיש אולמרט עתירה לבג"ץ באמצעות עורכי דינו, בה דרש להורות למזוז לנמק מדוע לא יימנע מעריכת השימוע במכלול הפרשות בהן גובשה המלצה להעמידו לדין, במועד בו אולמרט שוהה בבית חולים בחו"ל "ומצוי בעיצומן של בדיקות רפואיות חשובות ודחופות לצורך טיפול במחלת הסרטן, בה לקה".

בלשכת אולמרט סירבו לומר במה תעסוק החברה, ומסרו כי היום הנו אזרח פרטי ואיננו מגיב לענייניו האישיים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ