העיתונאי ינון מגל הצטרף לרשימת הבית היהודי - בחירות 2019 - הארץ

העיתונאי ינון מגל הצטרף לרשימת הבית היהודי

עורך אתר "וואלה" ומגיש מהדורת "מבט" לשעבר יזכה לשריון מטעמו של יו"ר המפלגה בנט: "דרשו ממני להיות אובייקטיבי, אבל מה לעשות, כשחיילים שלנו נמצאים בעומק האויב אני לא"

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
חיים לוינסון

העיתונאי ינון מגל הצטרף הבוקר (ראשון) רשמית לרשימת הבית היהודי. בעמוד הפייסבוק של יו"ר המפלגה, נפתלי בנט, פורסם הבוקר סרטון המברך את הצטרפותו של מגל למפלגה. "דרשו ממני להיות אובייקטיבי, אבל מה לעשות, כשחיילים שלנו נמצאים בעומק האויב אני לא אובייקטיבי, וכשמיליוני אזרחים יורדים למקלטים, אני לא אובייקטיבי", אומר מגל בסרטון. "אני לא מרגיש צורך להתנצל כשאני בעד החיילים שלנו. זה לא משנה אם אני חילוני, דתי או מסורתי, אני אוהב את ארץ ישראל, את עם ישראל ואת תורת ישראל", הוסיף. במפלגה כבר נשמעת ביקורת על צירופו.

בחירות 2015: כל הסקרים, הכתבות והפרשנויות

אמש פורסם בתוכנית "המטה" בערוץ 10 כי מגל, עורכו הראשי של אתר "וואלה", יזכה בשריון ברשימת המפלגה ולא יתמודד בבחירות המקדימות במפלגה.

מגל בן ה-45 היה בעבר כתב בגלי צה"ל ובחדשות ערוץ 10, ובהמשך התמנה למגיש מהדורת "מבט" בערוץ 1. כעורך "וואלה" יזם בעת הלחימה בעזה את קמפיין "קודם כל ישראלי".

מגל מצטרף לכמה מועמדים שצפויים להתחרות על מקום ברשימת הבית היהודי בבחירות הקרובות - בהם יו"ר תנועת "אם תרצו" לשעבר, רונן שובל; יו"ר מועצת יש"ע לשעבר, דני דיין; הרב הצבאי הראשי לשעבר וראש המינהלת לזהות יהודית שהקים בנט, אביחי רונצקי; סגנו של בנט במשרד לשירותי דת, אלי בן דהן, שעבר מתקומה לבית היהודי; הפרופ' אשר כהן מאוניברסיטת בר אילן; יועצו לשעבר של בנט, רז קיל; ועיתונאית "מקור ראשון", סופיה רון-מוריה.

הבחירות המקדימות לרשימת המפלגה צפויות להתקיים ב-14 בינואר. ליו"ר בנט סמכות לשריין מקומות לשלושה מועמדים מטעמו עד המקום ה-15 ברשימה. 

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ