מאיה בניטה, עכבר העיר | צילום: רפי דלויה
מאיה בניטה, עכבר העיר | צילום: רפי דלויה

כשהיא רק בת 24, קורין גדעון נמצאת במקום שאנשים מבוגרים ממנה יכולים רק לחלום עליו. עם קריירה טלוויזיונית נחשקת כמנחת "האח הגדול" וכמגישת תכנית הראיונות "אנשים", זוגיות צמודה עם איש עסקים והשגת קמפיינים יוקרתיים – אפשר בהחלט לומר ששנת 2016 הייתה השנה שלה. » בת חן סבג ומוקי צמודים» החיים הנוצצים של בר רפאלי» גל גדות בהריון שני» אורטל בן דיין נגד בר רפאלי» הנשים של רן שריג מגיעות לפרגן

רגע לפני ש"האח הגדול" חוזרת למרקע וההתמכרות שוב תחל, פגשנו את גדעון על סט הצילומים לקמפיין עדשות המגע "אלקון". תמיד הנחנו שמדובר בבחורה מושלמת, אבל גם לגדעון יש את החסרונות שלה – "הראייה שלי לא כל כך טובה. כשעבדתי כמגישה ב'גיא פינס', גיא הבחין שאני לא קוראת כל מילה בפרומטר והסב את העניין לתשומת לבי", מספרת גדעון. "אז הבנתי שאני חייבת להרכיב עדשות. אחרי הכל, משקפיים פחות מתאימים להופעה בטלוויזיה". שנת מוצלחת. קורין גדעון

נראה שגדעון מודעת מאוד להופעתה הטלוויזיונית. היא אמנם טוענת שהבגדים הם רק חלק מהעבודה שלה ומשהו שתמיד התייחסה אליו באופן שולי, אבל בעונה הקודמת ל "האח הגדול", היו אלה הכפפות והמעילים המחויטים שלה שגנבו את ההצגה מארז טל, המנחה הוותיק. "צוות הסטיילינג ממשיך איתי וצפויות לנו מלא הפתעות בתחום הסטייל גם בעונה הבאה", היא מגלה לנו.

מה שהיא לא מוכנה לגלות זה מי יהיו המתמודדים בהם נצפה בקרוב 24 שעות ביממה, אבל מבטיחה שאנחנו לא נפסיק לדבר עליהם: "כמו תמיד 'האח הגדול' תעורר ביקורת ויהיו לנו מתמודדים שחלק יאהבו, חלק יתעצבנו מהם וחלק ישנאו אותם". היא אומרת.

העונה הבאה תהיה דרמטית כמו העונה הקודמת עם שי חי?"יש נטייה בכל עונה לראות אותה כהכי דרמטית, אבל אני חושבת שכל עונה והדרמות שלה. בכל מקרה חשוב לזכור שזה סיפור של אנשים ובסופו של דבר זאת טלוויזיה". צפויות לנו הפתעות. קורין גדעון

העונה הקרובה, שצפויה לעלות בחודש הבא בערוץ 2, עומדת בסימן פרידה, כשהזכיינית "קשת" תשדר אותה בפעם האחרונה לפני שתעבור לזכיינית "רשת" המתחרה. מי שעוד עתידה להיפרד מאיתנו היא גדעון, שככל הנראה לא תמשיך להנחות את התכנית בשנה הבאה. זאת אולי הסיבה שהיא שומרת לה בצד מקצוע לימים גשומים, ולאחרונה החלה שנה שלישית במשפטים. "אני תמיד חושבת שלא צריך לסמוך על שום דבר, ואי אפשר לדעת מה יוליד יום, במיוחד בתחום התקשורת שהוא מאוד דינאמי ויש בו המון שינויים", היא אומרת. "מעבר לכך שמשפטים זה תמיד תחום שעניין אותי, וכמגישה זה מאוד עוזר להכיר את כל הנושא של חוזים וזכויות יוצרים. עדיין לא החלטתי אם אני רוצה לעסוק כעורכת דין בעתיד. כרגע שני המסלולים מסתדרים לי טוב ביחד ואני נהנית משני העולמות".

כשהיא לא עסוקה בהנחיה ובלימודים למבחנים, גדעון מנהלת מערכת יחסים צמודה עם חילי סורוצקין, איש עסקים בן 33 בעל חברת חליפות לגברים, אותו הכירה דרך חברים משותפים. השניים יוצאים כבר שמונה חודשים וגרים ביחד, ומבחינת גדעון הכיוון הוא לגמרי רציני. "החלום שלי זה להתחתן איתו", היא מטילה את הפצצה.

רמזת לו לו שיכרע כבר ברך?"אני לא רומזת. אני פחות בחורה של רמיזות וסאבטקסט. אני שולחת לו טבעות שיבחר לי".

העדפת לצאת עם גבר שהוא לא מהשואו ביזנס?"כן, חד משמעית. תמיד הרגשתי שאני מעדיפה לצאת עם מישהו לא מהתחום כי לי באופן אישי זה מרגיש יותר מדי. יש משהו בעבודה הזאת שהוא מאוד שואב עם המון דרמות. אני בעצמי גם בן אדם לא שקט מאוד שדורש הרבה תשומת לב, וחילי מביא שקט ושפיות. אנחנו מאזנים אחד את השנייה. תמיד רציתי גבר שהדברים יעברו אצלו יותר בקלות, לא כמוני שלוקחת ללב".

קורין גדעון וחילי סורוצקין עושים את ברלין:

אותם טוקבקיסטים ביקרו את גדעון לעיתים קרובות על ההנחיה שלה, וטענו כי היא תחליף לא מספיק ראוי לאסי עזר, המנחה הקודם. גדעון מצידה מרגישה שהיא הפיקה לקחים מהעונה הקודמת – "אפשר לראות הבדל בין ההגשה שלי בפרק הראשון לפרק האחרון של העונה הקודמת. אני חושבת שאני יותר משוחררת, ומאמינה שאני יכולה ליהנות הרבה יותר בעונה הזאת כי למדתי המון ואני יודעת לאן אני הולכת. אני מגיעה לעונה הבאה הרבה יותר נינוחה". 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ