שני מפרנסים שלא מצליחים להחזיק משפחה? כנראה שהנוסחה הזו היא בשבילכם!

אם גם אתם שני מפרנסים שמתקשים לסגור את החודש ולהגיע לרווחה כלכלית שנראית כמו חלום רחוק, ״נוסחת ההתעשרות״, שפיתח המנטור הפיננסי עוז קורן היא כנראה בשבילכם. היא אפילו תתאים להוריכם הפנסיונרים.

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

משפחות רבות בישראל, בהן בני הזוג בגילאי 35 עד 50, ניצבות חסרות אונים מול יוקר המחיה, ומתקשות לפרנס ארבע או חמש נפשות גם כאשר שני ההורים עובדים. למעשה, 70 עד 80 אחוז ממשקי הבית בישראל מדווחים על מאבק תמידי במינוס שבחשבון הבנק, שרק הולך ומחמיר (עפ״י כתבה מכלכליסט בתחילת 2015).

עבור הקהל הזה, שהוא מרבית אוכלוסיית מעמד הביניים בישראל, "נוסחת ההתעשרות", נשמעת כמו חלום ששייך לאנשים אחרים, כאלה שיש להם הרבה כסף, ושבידיהם בלבד מצוי הסוד איך להרוויח ממנו עוד ולהגיע לרווחה כלכלית. אלא שהנוסחה היא לא תורה ליודעי סוד בלבד. היא זמינה לכל אחד, ומקורה במשוואה מתמטית פשוטה וקלה להבנה, שפותחה ע"י אחד המנטורים המובילים היום בישראל.

עוז קורן בהרצאה בלונדון

האיש שעומד מאחורי הנוסחה הוא עוז קורן, יזם ומנטור עסקי ופיננסי, שמעביר סדנאות, הרצאות וכנסים כבר שנים רבות. קורן עלה על הסוד להתנהלות כלכלית נכונה בעידן הכלכלה הגלובלית ואת התורה כולה אפשר לתמצת במסקנה אליה הגיע אחרי שנים של נסיון אישי - יצירת ריבוי מקורות הכנסה פאסיביים.

"הנוסחה שפיתחתי נותנת מענה לכל אותם אלה שנאבקים בקביעות במינוסים שבבנק ומתקשים לייצר הכנסה שתעניק להם חיים של שפע וכבוד", אומר עוז קורן, "חלק גדול מהמשפחות הללו חיות בתנאים של מתח ושחיקה מדי יום. על מותרות בכלל אין מה לדבר. הילדים גדלים לעולם של מחסור, חלקם אפילו מנודים חברתית".

עד כמה נוסחת ההתעשרות תעזור למי שחיים בתחושת מחסור כזו?

"נוסחת ההתעשרות תעזור להם בראש ובראשונה ללמוד להתנהל נכון עם הכסף. איך להתמודד עם המינוס ולשלוט בהוצאות. אחר כך לומדים איפה לשים את הכסף שחוסכים, אחרי שכבר הגענו לפער חיובי. יש לנו תכניות צמיחה גם לסכומי כסף קטנים ובינוניים, מכמה אלפי שקלים ועד כמה מאות אלפי שקלים, כדי להגיע איתם לסכומים שיהיו בסיס להשקעה סבירה. ההשקעות הן גם בנכסי נדל"ן אבל לא רק. ברור שככל שהצפי לרווח גדול כך רמת הסיכון גבוהה אבל אנחנו מלמדים שלא לסכן את הכסף, אלא באים עם הצעות סולידיות, עד למצב שבו אפשר יהיה למנף את הכסף שיצטבר להשקעה בהזדמנות משמעותית. אנשים בגילאים האלה הם לפעמים בעלי ידע פיננסי ואפילו יודעים לייצר תוצאות, אבל כל אחד זקוק למנטור או מדריך בתחילת הדרך, על מנת לצבור ביטחון וללמוד איך להתנהל.

נוסחת ההתעשרות שפיתח עוז קורן בנויה כך: M + FE + O) x MA = R ).

M – תשתית מנטלית, FE – השכלה פיננסית, O – הזדמנות מתאימה, MA - פעולה מאסיבית, R – תוצאה: ריבוי מקורות הכנסה.

עוז קורן "נוסחת ההתעשרות"

משמעות הנוסחה היא: אם נחבר את התשתית המנטלית שלנו, עם מידת ההשכלה הפיננסית שרכשנו ועם ההזדמנויות שבפנינו ונכפיל בעוצמת הפעולה שבה ננקוט, התוצאה תהיה ריבוי מקורות הכנסה.

תשתית מנטלית: זו דרך החשיבה שלנו על כסף. אם דפוסי החשיבה שלנו ישתנו, נצליח לשנות את דרכי הפעולה.

השכלה פיננסית: ללמוד הכל על כסף ואיך מתנהלים איתו. השכלה פיננסית זה לא רק איך להרוויח, זה איך לחלק נכון את ההוצאות ולנהל את ההכנסות. מה לעשות עם הכסף הפנוי. איך נוצר כסף. מה ההבדל בין כסף מזומן לבין כסף דיגיטלי וכו׳.

הזדמנויות: אנחנו מפגישים אנשים עם הזדמנויות שמתאימות להם וגם מלמדים אותם איך לאתר הזדמנויות נוספות. בעיקרון, אנחנו מציעים לאנשים שני סוגים של הזדמנויות: הראשונה היא להשקיעה את הכסף שלהם על מנת לייצר יותר כסף. בהזדמנות מהסוג הזה אנחנו שמים דגש על שלושה פרמטרים: הראשונה: מי שמציע את ההזדמנות, צריך להיות מומחה בתחומו, אחד שכבר מייצר הרבה מאוד כסף בסוג כזה של הזדמנות. השנייה: חשוב לדעת שאני עצמי בדקתי את ההזדמנות הזו לעומק ולאורך תקופה ובמרבית המקרים גם אני עצמי מושקע בה. השלישית: מבחן התוצאה - הקהל שעובד איתנו כבר מייצר הצלחות בסוג כזה של הזדמנויות. כל ההזדמנויות הללו הן מאוד סולידיות וכוללות גם השקעה בנדל״ן, אבל בהחלט לא רק.

הסוג השני של הזדמנות שאנחנו מציעים הוא למי שכרגע אין בידו כסף אבל היה רוצה להתחיל ולייצר לעצמו עוד מקור של הכנסה. במידה ויש לו כמה שעות פנויות במהלך השבוע, אנחנו יכולים ללמד אותו כיצד לנצל אותן על מנת לפתח לעצמו עוד מקור הכנסה, והכל יהיה בזמנו הפנוי. התוצאה תהיה שבכל רגע נתון הוא יוכל לייצר לעצמו עוד הכנסה אחת לפחות.

זה חשוב לנו שכל מי שמסיים את הקורס שלנו ייצא ממנו עם עוד הזדמנות אחת לפחות.

פעולה מאסיבית: על מנת להגיע לתוצאות חייבת להיות פריצת דרך מעשית. עוצמת הפעולה תהיה תמיד המכפלה בשאר הפרמטרים. מי שיעבור את הקורס וישפר את שלושת הפרמטרים, יוכל להכפיל את הכנסתו, בהתאם לעוצמת הפעולה שינקוט.

תוצאה: ריבוי מקורות הכנסה זו התוצאה שאנחנו רוצים. זו החשיבה והגישה החדשה בהתנהלות הכלכלית המודרנית של העשור השני בשנות האלפיים.

"הדברים נכונים לא רק עבור הגילאים של 35 עד 50, אלה שמתמודדים עם פרנסה של משפחה", אומר קורן, "התכנית מכוונת גם לכאלה שהילדים כבר עזבו את הבית, ההורים בני 50, 60 ואפילו פנסיונרים. לאנשים אלה יש הרבה יותר זמן פנוי ולעיתים גם כסף שהוא זמין להשקעה. גם הם יוכלו לקבל הדרכה איך לייצר הכנסה פאסיבית, שלא תלויה במקור אחד.

מדובר באנשים שגדלו בעולם הכלכלי הישן, עם חשיבה שאת הכסף אפשר להשקיע רק בנדל"ן או בבורסה. אלה האנשים שצריכים היום להחליף ״דיסקט״ ולהבין שבעידן הכלכלה הגלובלית יש לשנות את דפוסי החשיבה ולהבין שהמפתח לשפע מצוי בריבוי מקורות הכנסה. הקורסים שאנחנו מעבירים על "נוסחת ההתעשרות" מתאימים גם להם וכבר עברו אצלנו גם אנשים בגילאים יותר מבוגרים, שהסכימו לשנות את תפיסת העולם הכלכלית שלהם והם רואים תוצאות”.

רזיה מספרת כיצד היא ובעלה נחשפו לנוסחת ההתעשרות של עוז קורן: "היינו במצב כלכלי נוראי. היה לנו גירעון בתזרים המזומנים של כ- 9000 שקלים בכל חודש והמינוס רק הלך וגדל. היום הגענו למצב של חיסכון בהוצאות החודשיות, שעומד על כ- 8500 ש"ח בחודש. וזה עוד לא הכל. כרגע אנו עדיין בתהליכים בתחומים נוספים, ואני מניחה שהם יגדילו את החיסכון החודשי שלנו. אם ניקח את החיסכון החודשי שיצרנו אנחנו מדברים על קרוב למאה אלף שקל בשנה. לפני שנכנסנו לתהליך עם עוז קורן ההכנסות שלי ושל בעלי ביחד עמדו על 7000 שקלים בחודש - במשותף. לאחר שיישמנו את מה שלמדנו ב"נוסחת ההתעשרות", ההכנסות שלי ושל בעלי יחד עומדות על 24 אלף שקל בחודש. היום אני מרגישה שמחה בלב ובעלי ואני יודעים שאנחנו בדרך הנכונה".

סיפור דומה מספרים ליאורה ורמי: "ברגע שהחלטתי שאני נכנסת לתהליך הזה, ולומדת את "נוסחת ההתעשרות", ידעתי שאני צריכה להיכנס לזה עם בן הזוג שלי. בעזרת הכלים שקיבלנו התחלנו לעשות את העבודה ולחסוך כ- 7000 שקלים בחודש! במקביל למקום העבודה שלנו, יצאנו לדרך עם ארבע הזדמנויות שונות אותן הציג בפנינו עוז קורן, במהלך קורס "נוסחת ההתעשרות". בחלק מההזדמנויות אני מתעסקת ובחלק רמי. שנינו מודים על הדלתות שנפתחו בפנינו ועל כך שהתחלנו לייצר לעצמנו ריבוי מקורות הכנסה. אנחנו בהחלט מרגישים שהתקדמנו ברמה משמעותית בתחום הפיננסי".

לפרטים נוספים לחץ כאן

כתבות מומלצות

משתזפים ביום שמשי בפראג. חשיפה לשמש קשורה לירידה בתחלואת לב וסוכרת

מתברר שחשיפה לשמש תורמת לנו בדרכים שלא היינו מעלים על הדעת

ביתו של אריה ברק בחיפה  
חיפה
בית
עיצוב פנים

"קניתי כאן דירה, ואז עוד אחת ועוד אחת - וחיברתי אותן לבית אחד"

רבקה מיכאלי. "שייגמר בבדיחה ונלך הלאה"

"יש בי איזו חולשה לשוויון ולצדק. אני לא מקבלת את זה שעניי עירך קודמים"

מבנה של גראפן (משמאל) ושל גראפיין. עד עתה הצליחו לייצר גראפיין רק בפיסות זעירות

החומר החזק ביותר בטבע, שנחשב עד עתה לדמיוני, הפך למציאות

הקרנה פעילה של "ספר הג'ונגל: המחזמר". קאלט ישראלי

הקרנה פעילה של "ספר הג'ונגל" היא מופע הקאלט הביזארי של הרגע

כתבות שאולי פספסתם

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?