מזפזפת

אורן חזן צודק: עידן הוולגריות כבר כאן

מה הוא כבר עשה? נדחף? הפוליטיקאי הישראלי הכי קרוב לדונלד טראמפ לא חושב על הביזיון בקבלת הפנים, אלא כמה שנים קדימה. אם טראמפ יכול, למה לא חזן

אריאנה מלמד
אריאנה מלמד
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
אריאנה מלמד
אריאנה מלמד

"זה עידן חדש, הגיע הזמן לשנות את הפרוטוקול", אומר המנצח הגדול ב"צינור לילה", וזה בדיוק הזמן הנכון לאפסן את המבוכה, לקפל שקיות הקאה ולהודות: זה עידן חדש. זה עידן הוולגריות. אורן חזן צודק.

"אתה יודע, תמיד קוראים לי טראמפ הישראלי", הוא מתרברב-מתחנף בפני המקור, שעומד שם ומחכה כמו עציץ שהמצלמה תפעל והסיוט ייגמר. אורן חזן צודק. קווי הדמיון רבים מכדי שאפשר יהיה להתעלם מהם רק מכיוון שאנחנו נורא מנומסים. שניהם התפרנסו מתעשיית הימורים, אפלוליותו המוסרית של הקזינו מוכרת להם היטב והם חושבים שזה בסדר גמור. שניהם, כל אחד בדרכו, התייחסו לנשים כאל חפצים. שניהם עשו כותרות מביזוי והעלבה של נכים: טראמפ חיקה בהלעגה עיתונאי עם מוגבלות פיזית קשה. חזן נטפל לקארין אלהרר. שניהם לא מאמינים שכללי הנימוס הקולגיאליים חלים על נשים: טראמפ לא לוחץ את ידה של אנגלה מרקל, חזן מתפאר, למרבה הגועל, בכך שצילם את מרב מיכאלי בפתח שירותי הגברים בכנסת. הם תורמים את שמם למיזמי יח"צ תמורת הטבות כספיות וחזן, רק בן 35, מצליח בינתיים רק לקמבן לעצמו חתונה בהנחת סלב בעוד שטראמפ כבר קימבן מיליארדים מהשאלת שמו למוצרים ומיזמים. לא נורא, בעתיד זה ישתפר.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ