"אביב או אייל": לסלול את דרכו של אייל גולן חזרה לפריים טיים

הניסיון לעורר שוב את מסחטת הרייטינג העדתית המוכחת לא צלח בריאליטי-שירה המוזר הזה, מפני שבין גפן לגולן אין תחרות אמיתית. ביתר הזמן, המועמדים נדחקו הצדה ועל המוזיקה ויתרו לטובת דליחות

אריאנה מלמד
אריאנה מלמד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אריאנה מלמד
אריאנה מלמד

מלכתחילה היתה שם אחיזת עיניים מובנית. "אביב או אייל" לא נועדה לאפשר לאביב גפן ולבחירה שלו ב"תגלית השנה" לנצח. גפן היה סיידקיק, המנוף שהונדס כדי לאפשר את הצלחתו של אייל גולן ואת שובו לפריים טיים של "קשת" ככוכב-על. כל זה כששום דבר מעברו המפוקפק לא דבק בו.

על הדרך, אם אפשר, ביקשו הוגי מיזם הריאליטי-שירה הזה לעורר מעט עניין דרמטי ביריבות המתוקשרת בין גפן לגולן. זוהי יריבות שקשת עושה ממנה כסף מאז התברר שמאבקי "פרידמנים" ו"בובלילים" הם מסחטות רייטינג מוכחות. קשת ניסתה ככל יכולתה שגם בתוכנית המוזרה הזו (מי שעקב אחרי הכללים והחוקים והבין הכל, שיקום) יישמעו צחצוחי חרבות, אבל זה לא עבד. שום ריאליטי לא יכול להסתיר את העובדה שאין בין גפן לגולן תחרות אמיתית. מוצרי הפופ שהם מקדמים פונים לקהלים שונים, או לקהלים שעבורם "אביב או אייל" אינן אופציות קוטביות או דיאלקטיקה קיומית בנוסח קירקגור. הרי אפשר גם וגם, אמרו בני הבית הצעירים שלא קנו את הקונספט.

תגובות