הכיבוש איננו גיהנום, הרפתות דווקא כן

הרוע שיצר הכיבוש הוא כאין וכאפס לעומת הרוע שאתם מייצרים יום-יום בדירים וברפתות שלכם, אנשי המוסר, מתנגדי הכיבוש המובהקים, מההתיישבות העובדת

איל מגד
איל מגד
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
רפת פרות בצפון הארץ
רפת בצפון הארץ. לעובדי הדירים והרפתות אין לב ואין נשמהקרדיט: רמי שלוש
איל מגד
איל מגד

אני מקווה לטובת שלוות הנפש שלכם, שלא ביקרתם יחד עם כתב יומן החדשות של "כאן" בדיר של קיבוץ גבת. אותו דיר שעליו כתבה פניה ברגשטיין: "יש בדיר טלה קטן / וכולו לבן, לבן. / רק שחורות הן שתי אוזניו ושחור הוא הזנב.// חביבי, אמרתי לו / סרט חן קשרתי לו / סרט חן עם פעמון / לקטן בבני הצאן". השחתתי מספיק מילים, לשווא, באכסניה הזאת. אמרתי "שואה", אמרתי "נאצים", אמרתי "יותר גרועים מנאצים". אבל עולם כמנהגו נוהג. שואה הולכת ונמשכת, עד אין סוף. אתה רוצה למות, לא להיות חלק מהעולם הזה. להשאיר אותו לשלטון הרוע ולפרוש. מזל שלא רחוק היום וזה יקרה בלאו הכי, אם אייחל ואם לא אייחל. ידידי מנחם, חובב בשר וגבינות מושבע, נהנתן לא קטן, הוא שהפנה אותי אמש לכתבת הזוועה. בסופה של הסתמסות איתו, שבמהלכה ביקשתי פטור מהצפייה, הוא הבטיח לי לשקול ברצינות, בשלב ראשון, להתנזר מאכילת יונקים. הצדעתי לו.

בשיחה עם מנחם ציינתי שקיבוץ גבת הוא קיבוץ של השומר הצעיר, מעוז הצדק והמוסר. חזקה על עובדי הדיר, אלה שדחסו כבש מפרפר לבגאז' חתום של סובארו בשיא החמסין, שהם מתנגדי כיבוש מובהקים. בגבת אין מצב שלא. וכך בכל יתר הקיבוצים, מִשלטי מר"צ אחד-אחד, שרובם מתהדרים בדירים, לתפארת תעשיית החלב המופתית של ההתיישבות העובדת. טוב, אני לא מסוגל שלא לחזור ולומר שוב: עובדי הדירים האלה הם הרוע בהתגלמותו. אין להם לב ואין להם נשמה. וההתנגדות שלהם לשחיתות השלטון, ולכיבוש כמובן, לא תציל אותם מהגיהנום. יצרתם גיהנום, ולא תצאו ממנו. זה מה שיש לי להגיד להם.

הגיהנום, חברים לא יקרים, הוא לא הכיבוש. הרוע שמייצר הכיבוש הוא כאין וכאפס לעומת הרוע שאתם מייצרים יום-יום בדירים וברפתות שלכם. כן, זאת האמת. הכיבוש הוא רע הכרחי, והרוע שלכם הוא מותרות; סיפוק של תאוות בשרים ושאר מיני מזונות מן החי, שיש להם אלפי תחליפים. הכיבוש הכרחי – אם כבר אנחנו מדברים – כדי שתוכלו לפקוד את ברלין ואת בנגקוק כאוות נפשכם, בלי שירדפו טילים את המטוסים שלכם. הכיבוש הכרחי, כי הערבים לא רוצים אותנו כאן בשום מקום. הכיבוש הכרחי, כי ישראל המשגשגת, החופשית, מנקרת את עיני האויב הערבי ללא הרף. הכיבוש הכרחי, כדי שחוליגנים ערבים, המונעים על ידי תאוות רצח נטו – ולא על ידי שום אל אקצה – לא יפלשו לבית טהור בכפר סבא, אלא רק לבית טמא בחלמיש. הכיבוש הוא תולדת אינסטינקט הקיום שלנו. הערבים - זאת האמת שלא נימלט ממנה – הם המאלצים אותנו לשלוח את בנינו ליהודה ושומרון להיות קלגסים.

הכיבוש הוא הכרחי, בין היתר, כי הוא מלבין החטאים הראשי של השמאל. ההתנגדות לכיבוש הופכת כל סדיסט חסר לב בדירים של גבת ומשמר העמק, והשד יודע באיזה קיבוץ או מושב, לצדיק מאין כמוהו.

איל מגד

איל מגד | |מגד נגד

אני אנטי הומניסט. בניגוד לאקסיומה האנושית השתלטנית, אני לא מבחין בשום יתרון שיש לאדם על יתר היצורים החיים בעולמנו. הפשעים המתבצעים נגד בעלי החיים הם בראש מעייניי, ומן הסתם אהיה לפֵה לחלכאים ונדכאים אילמים אלה, אך לא אניח גם לעניינים פחות חשובים. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ