דולפין התרפיה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
s
בלוג הצילום//נועה סיטי אליהו
בלוג הצילום//נועה סיטי אליהו

ב-2008 אור נולד עם צרכים מיוחדים. ג׳ינה אימו למדה בלונדון ונשארה לעבוד שם מספר שנים. 9 חודשים אחרי הלידה התבשרה ג׳ינה שלמרות שלא ידוע ממה אור סובל, הסיכויים שלו ללכת בעצמו קלושים עד לא קיימים. 

עד היום, ג׳ינה לא יודעת מה גרם לה לפתוח את המחשב, מיד עם שובה מאותה פגישה, ולחפש טיפולים עם דולפינים. להפתעתה הרבה גילתה שיש מרכז טיפול בישראל, בריף הדולפינים באילת והחליטה להרים טלפון. נאמר לה שאור צעיר מדי להתקבל טיפול ולהתקשר שוב כשיגיע לגיל 6. למרות הכל, ג׳ינה הגיעה עם אור לריף וביקשה שלפחות ינסו. לבסוף סופי דוניו ואדוות גל, שאחראיות על התרפיות, החליטו לתת לזה צ׳אנס. 

היום, 9 שנים לאחר מכן, אור הולך לגמרי בעצמו. רק לאחרונה גילו מה יש לאור באמת: מוטציה נדירה, שיש רק ל 45 ילדים בעולם ועדיין לא ידוע עליה הרבה. שנה אחר שנה, לפחות פעמיים בשנה, הם מגיעים לריף, כשההתקדמות של אור היא אולי איטית אך משמעותית.

סיפור מצולם שעוקב אחר חייהם של אור ואימו בלונדון, המאמצים הבלתי נגמרים בלתת לאור את הכל, הטיפולים בריף עם הדולפינים שמחיים את המשפחה בכל פעם מחדש והתקווה האינסופית שאור יוכל להסתדר בכוחות עצמו בעתיד ולחיות חיים טובים יותר ממה שנקבע לו. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ