הדור הצעיר

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ד
צילום: דורית שבת מורג
דניאל צ׳צ׳יק
דניאל צ׳צ׳יק

הילה חן מכללת - מכללת הדסה
אדיטוריאל אופנה ווידאו
בגיל 11 הייתי הילדה הראשונה בכיתה עם שיער בבית השחי. לא חשבתי שיש צורך להסתיר את זה או להתבייש בכך. אך כשזה נודע לאחד הילדים, הוא סיפר לשאר הכיתה ואני הפכתי מושא לצחוק. זוהי החוויה הראשונה שלי בתור אישה. Victorian Rebels הוא פרויקט אופנה על מה שעדיין נחשב בשנת 2018 טאבו נשי. לסרטון המלא

הילה חן
הילה חן
צילום: הילה חן

דוריאן קרידו - מכללת מנשר
לסרציה עפעף תחתון מדיאלי סמוך לפונקטום, 2018
עבודתי עוסקת בדימוי העין כנקודת מוצא לגוף העבודות בצילום, שנולדה מתוך חבלה קשה שחוויתי בעין שמאל באופן שפגע ביכולת הראיה שלי בצורה משמעותית. העיסוק בפציעה העלה בי שאלות אודות מנגנון הראיה כאמצעי לתפיסת המציאות והתפיסה הצילומית. בעבודות אני יוצר עולם בו השתקפות היא ראי מיידי וראי הוא מסך, עולם בו החתך בכלב אנדלוסי נתפר. 

דוריאן קרידו
דוריאן קרידו

אנסטסיה רומנובסקי  - מכללת מוסררה
זיכרון תמיד נוכח אצלי. אני מפחדת שיום אחד אשכח את הדברים החשובים לי ולא אזכור איך הם היו באמת. אני זוכרת דברים דרך הגוף, ולכן אני מחפשת בו עדויות לזיכרונות ולחוויות.

אנסטסיה רומנובסקי
אנסטסיה רומנובסקי
אנסטסיה רומנובסקי

דורית שבת מורג - המרכז האקדמי ויצו חיפה
אני עובדת עם הספר של מרי אלן מארק על הזונות ממומבאיי. מתוך ספר זה אני יוצרת שלושה ספרים חדשים ועוד שלושה דימויים תלויים על קיר - שמלה עשויה מקולאז' של גברים שנגזרו מהספר ודיפטיך אבסטרקט של הירייה בספר. הספרים עוברים עיבודים שונים בעבודת יד ונסרקים. בעבודתי אני מדברת על המעבר מספר כאובייקט פיזי לגוף כאובייקט המוצע למכירה, על כסף, על רגשות, על ברוטאליות. 

צילום: דורית שבת מורג
צילום: דורית שבת מורג
צילום: דורית שבת מורג

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ